Trestní oznámení na české politiky kvůli schvalování útoku proti Sýrii

30739969_183648692259519_8139384241952653312_odnešním dnem podávám trestní oznámení na níže jmenované:
MgA. Martin Stropnický
prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.
Ing. Miroslav Kalousek
představitele české politiky, abych vykonal svou občanskou povinnost a upozornil na to, že zcela ne všichni souhlasí s tím, co bylo k aktuální situaci v Sýrii ze strany České republiky řečeno. Rozhodně odmítám tvrzení, že útok na suverénní stát Sýrie byl jakkoli legální, legitimní či nutný a už vůbec ne správný. Jsem zkrušený sledem událostí posledních dní a tak jsem se rozhodl učinit to jediné co mi zbývá. Situace mi není ukradená a ozvat se je princip demokracie.

Neřeším politickou příslušnost, neřeším sympatie k jednotlivým představitelům ani státům (Rusko, USA…) – ty můžeme mít všichni jaké chceme. Ale ospravedlňovat útočnou válku tří demokratických zemí na stát, jež se vypořádává s islámským terorismem bez jakéhokoliv prokázaného důkazu, bez tzv. casus belli (záminky pro válku), je zavrženíhodné. Podle § 407 Trestního zákoníku je podněcování k útočné válce, její propagace či podpora takové propagandy trestná, ať už je takový čin spáchán tiskem, televizí či počítačovou sítí (čti internetem).

Jakou drzost musí mít západní státy, když bez jakéhokoliv předloženého důkazu útočí na svrchovaný stát (Déjà vu)? Jakou drzost musí mít, když AŽ po tomto bombardování (!) začnou mírově vyšetřovat, zda byl údajný chemický útok provedený Sýrií? Proč se nepočkalo na důkazy OPCW, která až po útoku začla vyšetřovat? Jak může obranná organizace NATO podporovat očividnou vojenskou agresi?

I na tyto otázky, já a mnozí další, chceme znát odpovědi. Normativní argument demokratických států praví, že v demokracii se i ty nejtěžší otázky a situace řeší diskusí, dle předem daných pravidel NIKOLIV silou a násilím! Jak pak máme věřit tomu, že pravidla platí, když je naši významní spojenci porušují? Takhle chceme psát budoucnost?

Mnozí z Vás jistě ví, že já nejsem ani pro-ruský, ani pro-americký, a že tyto nálepky nepodporuji. Můj jediný zájem, je zájem český, národní. Proto když vidím, že jsme součástí (ano souhlasit znamená přidat se k dané straně) dalšího bombardování, které nic nevyřeší, jsem silně znepokojen a zvědav, jak nás bude historie soudit. Velikost země se nedefinuje počtem lidí v ní žijících, ale duchem. A pokud je náš duch malý a poddajný, tak i země a národ v ní žijící budou nicotní. Já věřím, že takoví nejsme, přeci jen jsme následovníci slavné a velkolepé historie a je jen na nás, jak se zachováme v těžkých situacích a jaký vzor budeme pro nastávající generace Čechů.

Chceme být vzorem, který schvaluje porušování pravidel a řeší problémy násilím? Nebo vzorem trpělivým, rozvážným a racionálně myslícím, který takové činy neschvaluje?

Bohužel nemám jiný způsob jak se ozvat. Mobilizační potenciál pro demonstrace využít nemohu a prostor v médiích také nemám. Proto jediné co mohu udělat je tento pokus o vytvoření *otázky Syrské*, s kterou chci rozpoutat diskusi nad správností činu západních zemí a souhlasem našich představitelů.

Proto prosím, SDÍLEJTE, ať má můj příspěvek dostatečný dosah.

Děkuji,

Jan HRADIL.

Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=183648688926186&set=a.103909130233476.1073741828.100018431670961&type=3
44 Komentářů k Trestní oznámení na české politiky kvůli schvalování útoku proti Sýrii

 1. syrianairstrike napsal:

  podám úplně stejnou žalobu.hlavně na Stropnického…

 2. proud napsal:

  Kolikaty ze uz je to psani a proslov za tech nejakejch x let od 89?Kolikaty uz udani? A taky u nich jen zustane! Jenze kecama se frcky mezi tema kdo chtej neco dosahnout neziskavaj.Nicmene ok,klasika,zase budeme dalsich 30 let kecat nez prijde dalsi „havel“ a zase to neprehodi jinam za cinkani klicu,do novyho otroctvi,treba po nem prejmenujeme tentokrat Orlickou prehradu? :-))))))))))))))))))))))……………

  • Karel napsal:

   Tak řekni, kde sehnat zbraně, a jdem na to…,chytrolíne.

   • proud napsal:

    Zadny zbrane bych neshanel kdyz kazdej z nas ma tu nejlepsi a nejucinnejsi porad pri sobe……….tedy sebe! Pozvednes jinou zbran a zavdas pricinu k valce kterou nemuzes vyhrat,to by udelal snad jedine debil.Ale nemusis podporovat co nechces,a to muze udelat kazdej klidne hned ted,od stolu,ted muze kazdej zacit a nadela to vetsi skody nez se jit nechat odstrelit a je to beztrestny ;-)

 3. proud napsal:

  Bejt ja tim politikem,mam z vas nehoraznou prdel a plnou srajtofli vasich penez!!!

  • proud napsal:

   Rozsiruju proto onu vetu ze „se stadem se nediskutuje,stado se zene“ o dovetek,ze se stado doji a zene!

 4. Vladislav po přestávce napsal:

  Bohužel – další amatérský počin, který v důsledku způsobí víc škody, než užitku.

  Dokud budou těžištěm činnosti takovéto hurá-akce spíchnuté horkou jehlou a bez zajištění právního rámce, tak nejenže Systému neublíží, ale Systém je ještě využije ve svůj prospěch, podle stejných zákonitostí, jako když Hitler zařadil po naší kapitulaci do své výzbroje tanky, které naši lidé vyráběli s nadšením proti němu:-(

  Jak říkají Rusové: – bězúmnaja járosť óči sljepít…

  Anebo jak říkají Poláci – tylko krutko:

  Schvalování útoku na Sýrii českou vládou bohužel NENÍ trestným činem!

  • proud napsal:

   „Dokud budou těžištěm činnosti takovéto hurá-akce spíchnuté horkou jehlou a bez zajištění právního rámce, tak nejenže Systému neublíží, ale Systém je ještě využije ve svůj prospěch,“……………system sam je pravnim ramcem,radis tedy jen z deste pod okap………

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Ale blbost. Přečetl sis, kdo to napsal, takže musíš být v opozici, za každou cenu. Kdyby to napsal někdo jiný, tak se podíváš, kdo to byl a podle toho souhlasíš nebo nesouhlasíš.

    Systém není sám o sobě žádným právním rámcem. Systém (každý systém) funguje na základě nějakého souboru zákonů, které si kodifikoval. Pokud chceš někoho pohnat před soud, musíš najít zákon, paragraf, který má v příslušném právním řádu platnost, a pokud se domníváš, že dotyčný ho porušil, tak podle tohoto zákona ho můžeš zažalovat.

    Pokud bude existovat paragraf, že je trestné zívat mezi druhou a třetí hodinou odpolední v přítomnosti víc než dvou lidí, máš právo podat trestní oznámení. Pokud bude existovat naopak zákon, který stanoví, že není trestné někoho zastřelit nebo podřezat, když se špatně vyspíš a jsi schopný to doložit, tak můžeš žalovat jak chceš, ale nikdo se tvou žalobou nebude zabývat, protože žalovaný nenaplnil skutkovou podstatu trestného činu, který se tudíž nestal.

    Schvalování útoku v Sýrii, jakkoliv je to prasárna první třídy, nenaplňuje skutkovou podstatu ničeho, žádného trestného činu. Počin pana Hradila je sice morálně správný, ale nemá oporu v žádném zákonu, takže je odsouzený k nezdaru.

    • Kritik napsal:

     Vladislave, podněcování k válce je trestné podle § 407 odst. 1 tr.z.
     Právní debilita bude ale argumentovat, že se nejedná o podněcování k válce na které se má podílet Česká republika !! A dále má v záloze další argument, že se nemúže jednat o podněcování, jelikož jde o jednání souvisící s plněním závazku (solidarity!!)z mezinárodní smlouvy o společné obraně (členství v NATO). To je debilita na druhou, ale projde to ..
     Je potřeba si pořádně prostudovt patřičná ustanovaní tr. zákona.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      No právě. Toto jsou naivní akce, které nemají šanci na úspěch. Odložení dosáhne průměrný právník:-( A sbírat body u veřejnosti a jinak si honit triko nechejme na nich, my potřebujeme přesné akce „na solar“.

      Alternativa potřebuje nejen zapšklé low-class ubrblance (kteří dnes tvoří její jádro, bohům žel), ale stejně tak odborníky – lékaře (očkování), právníky (žaloby jako tato), chemiky, programátory. Jinak je to pouhý třídní boj s předem daným (špatným) výsledkem, a ty čárky (domnělé i skutečné) si připíše Systém:-(

      • proud napsal:

       „Alternativa potřebuje nejen zapšklé low-class ubrblance (kteří dnes tvoří její jádro, bohům žel), ale stejně tak odborníky – lékaře (očkování), právníky (žaloby jako tato), „…………..a tohle je primo a konkretne na tebe:-)))))))))))))),hezky manipulujes,sikovne jsi tam dostal sebe a ockovani:-)))))))))))))))))))))))).A nikoliv,alternativa vas idioty a sluzebniky systemu nepotrebuje,to se hodne pletes,protoze az alternativa vyhraje,pridate se tak jak jste zvykli,kam vitr,tam plast,stejne samosebou,jen si vas uz ona „alternativa“ doufam pohlida,abyste ji zase nevrazili nuz do zad jak jste taky zvykli!!! A proto je potreba pro alternativu spolecnost obcanu a ne stado ovcanu.Alternativa,ta prava alternativa, je totiz zatim bohuzel mnohem mensi nez se zda,ale roste a poroste.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Alternativa složena výhradně z profesi typu soustruzniku, zedníky, údržbářu a operátoru výroby je stejne bezzuba jako alternativa tvořena pouze lékaři a právníky.
        Pokud chceš změnit společnost, musis do tech změn zapojit všechny společenské vrstvy, nejen sobe podobne.
        I na ten třídní boj byli treba intelektuálové typu Lenina nebo Marxe, protoze kdo pracuje pouze rukama a nedá dohromady dve věty bez hrubek, si muze tak nanejvys vyjednat delší pauzu na kouření.
        Pleteš si alternativu s třídním bojem a rozestvavas tak lidi, kteří by jinak spolupracovali a táhli každy na svem miste za jeden provaz, proti sobe. A tak to maji všichni, kdo si pletou boj vztek na stav společnosti s osobními mindraky.

        • proud napsal:

         „Alternativa složena výhradně z profesi typu soustruzniku, zedníky, údržbářu a operátoru výroby je stejne bezzuba jako alternativa tvořena pouze lékaři a právníky.
         Pokud chceš změnit společnost, musis do tech změn zapojit všechny společenské vrstvy, nejen sobe podobne.“………….evidentne si nerozumime! Alternativa ma smysl,pokud v ni budou v prvni rade slusny lidi a vlastenci,nebrani se nikomu,jen kretenum,treba takovejm,co chtej lidi pozabijet ockovanim co nejdriv po dosazeni duchodovyho veku,ze?Duchody jsou drahy a smysl ma jen ovce co dela kazdej den a kdyby to slo,celej den,jak prestane,do gulase s ni,uplne te slysim!!! Alternativa neni „priteli“ o vrstvach,zamestnanich a inteligenci,nybrz o vlastenectvi a o vuli!!! A proti kretenum je potreba ji branit!

        • proud napsal:

         Urcite ses poznal,ze? A bude vas takovejch nejvic,protoze vasima slavnejma „studiema“ mate totalne zdevastovany makovice se zadnym myslenim,to je taky duvod vaseho vecnyho hazeni odkazu na historii,sami totiz nejste schopni niceho,jste dokonale vyplachnuty!

    • Kritik napsal:

     K učelnosti podání trestního oznámení panem Hradílkem by bylo vhodné dodat, že Havel a jeho boys také psali různá podání k úřadům, sbírali tím body u veřejnosti a nakonec jim to přece vyšlo ..

    • proud napsal:

     „Ale blbost. Přečetl sis, kdo to napsal, takže musíš být v opozici, za každou cenu. Kdyby to napsal někdo jiný, tak se podíváš, kdo to byl a podle toho souhlasíš nebo nesouhlasíš.“………..podle sebe soudim tebe? :-)).Kdepak,seriozne jsi dal moznost o ktery jsi presvedcenej a ja tvrdim,ze to nemuze fungovat jak se porad dokola uz leta presvedcujeme! Osobni veci do toho netahej,s tema rukuju rovnou,kdyz si o to reknes,a skrupule nedelam,servitky si neberu.To bude asi dalsi z rozdilu mezi nama.Popremejslej o tom „pasivnim odporu“,kterej je vlastne naopak aktivnim,co o nem pisu ;-).

    • benmil napsal:

     Zkus někde napsat, že schvaluješ holokaust. To uvidíš ten mazec:-)

     • Eschatolog napsal:

      vskutku sympozialni zapeklita otazka co je vetsi zlocin, jestli schvalovani nebo popirani

     • hel napsal:

      Ke smazání komentáře a zablokování účtu na týden úplně postačí napsat, že Izrael je šmejd, když podporuje raketový útok USA na Sýrii…lze i podstatně hůře nadávat na Rusko, Putina, Zemana, Babiše, komunisty, Merkelovou a Německo a dokonce i na Ameriku…ale nikdy na Izrael..to hned někdo dotčeně nahlásí a cenzor okamžitě vyhoví ( novinky.cz)

 5. Dobroděj napsal:

  Vážený pane Hradil,
  ještě chybí trestní oznámení, či jiné opatření, za kauzu Skripal a Novičok!! Nevím, jak celou věc právně uchopit, ale odborník by jistě našel formu. Vím, že se věc budou snažit zamést pod koberec, ale už „zamítnutí“ oznámení má nějaké náležitosti. Třeba, kdo zamítl a jak odůvodnil!!! Nic netrvá věčně, ani tenhle stav , který není příliš „právní“ a který se tak dobře a lidově nazývá „demokratůra“, což je velmi přiléhavé označení!!!! Asi už brzo bude potřeba zase nějaký „Listopad“ a trochu provětrat faldy všem „zločincům“ , kteří nás zjevně obelhávají a nejsou schopni ani dodržovat platné zákony, což komunisté před rokem 1989 činili také , takže se nám vrací do společnosti nějaké způsoby a jednání, které nechceme!!!

  • m.bareš napsal:

   Není třeba pana Hradila soudit, posuzovat, či odsuzovat.

   Když ministr Havlíček za ČSSD podepsal memorandum o těžbě Li s australskou firmou, podal jsem na něj podle návodu právníka, zde uvedeného, také trestní oznámení. Určitě jsem nebyl sám.
   Bylo zamítnuto. nechávám si ale jejich rozhodnutí, protože, přijde den..!! Přijde den, kdy je tyhle lidi ne nutně poslat do lochu, ALE NARAZIT ZA ŽIVA NA KUL. A principy „demokratického“ jednání a posuzování si strčme někam. Jsou k ničemu.

   Poslední lámání za živa v kole v Čechách bylo na vršku u Mladé Boleslavi v 80tých letech 18. století, kdy byl takto zbaven života otcovrah, inspirace K.H.Máchy v Máji. A jaká tam byla účast: Lidičky místo poudaček u draní peří, bez televize a ruchadla, spěchali na to hrůzné divadlo, přes pole a vesnice. Dav byl obrovský. Tak proč ne nějakého Havlíčka. Zábava z Růžové zahrady už moc netáhne. A lůza chce stále nový konzum.

   Je sice pravda, že se vláda rozhýbala v kauze Li, ale z důvodů zcela jiných, sobeckých, aby přežila. Což je bohužel politika: Ne zásady, ale koryta. A pak jde o princip. S těmi, co nám vládnou, se musí, prostě musí bojovat.
   Bez lítosti, bez smilování, bez ohledů!. Lithium jako Syrie.

   • proud napsal:

    „A pak jde o princip. S těmi, co nám vládnou, se musí, prostě musí bojovat.“………….ale to jsme na tom spatne ze potrebujeme bojovat s nekym koho jsme si prejzvolili a je tedy nasim zamestnancem co si sam pise vejplatu a tedy bysme ho meli moct jednoduse sesadit,rukycuky………..nebo ze by neplatilo co se tak honosne verejne hlasa?

 6. Kritik napsal:

  Z Wikipedie

  Zákon na ochranu míru byl československý zákon přijatý 20. prosince 1950 v odpovědi na výzvu II. světového kongresu obránců míru.[1] Vyhlášen byl ve Sbírce zákonů pod číslem 165/1950 Sb. Zákon byl novelizován trestním zákonem, kterým byla snížena horní hranice trestu odnění svobody na 15 let. Zrušen byl 1. ledna 2010 novým trestním zákoníkem.
  Zákon na ochranu míru zavedl trestný čin proti míru, který postihoval podněcování k válce i propagaci války za účelem rozrušení mírového soužití národů. Za něj hrozil trest odnětí svobody v základní sazbě na jeden rok až 10 let; případně na 10 let až 25 (po novelizaci 15) let, pokud by šlo o spolčení, pokud by byl spáchán ve značném rozsahu nebo pokud by zde byla jiná přitěžující okolnost.

  Nynější debilní úprava „ochrany míru“ ( respektive podpory války v § 408 ) v Trestním zákoně

  § 406 Příprava útočné války
  Kdo připravuje útočnou válku, na které se má podílet Česká republika, a tím přivodí pro Českou republiku nebezpečí války, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.
  § 407 Podněcování útočné války
  (1) Kdo veřejně podněcuje k útočné válce, na které se má podílet Česká republika, takovou válku propaguje nebo válečnou propagandu jinak podporuje, bude potrestán odnětím svobody až na pět let.
  (2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán,
  a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na shromáždění, které podléhá oznamovací povinnosti, nebo
  b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
  (3) Příprava je trestná.

  § 408 Společné ustanovení
  Přípravou a podněcováním útočné války není jednání související
  a) s vyhlášením válečného stavu, hrozí-li, že bude Česká republika napadena, nebo je-li třeba plnit mezinárodní smluvní závazky o společné obraně proti napadení,
  b) s účastí České republiky v obranných systémech mezinárodní organizace, jíž je Česká republika členem,
  c) s vysláním ozbrojených sil České republiky mimo území České republiky nebo s pobytem ozbrojených sil jiných států na území České republiky, s kterými vyslovuje souhlas Parlament České republiky nebo vláda České republiky.

  Podepsán …. JUDr Debil a spol.

 7. Edy napsal:

  chápu asi co chtěl pan Hradil naznačit, a srovnávat to s nějakými kauzami o Lythiu a lží politiků, je navyvážené,jestli se nemýlím, tak šlo o agressi, která ve světovém měřítku mohla zapřičinit 3 světovou válku tak tady by jsme tyto politické přívržence měli soudit minimálně jako schvalování genocidy a né pro jejich slizké kecy a nejsou to jen jmenovaní ministři.Pan Hradil svojím oprávněným rozhořčením, dal nevědomky na srozuměnou, jak bezzubá je naše obhajova proti těm, kteří mají povinost nás hájit před agressí a né s ní sympatizovat.Takoví ministři zapomínají, že jsou mluvčí národa a né na divadle.

 8. Martin Rubáš napsal:

  Souhlas. Intervence USA v Sýrii pouze destabilizují region a podpoří ISIS a Al-Káidu. Bohužel. USA na blízkém východě jenom škodí. Svržení Assada bude vést pouze k nestabilitě.

  http://www.epshark.cz/clanek/611/farage-svrhnuti-assada-v-syrii-muze-vest-k-chaosu-nestabilite-a-vzestupu-isis

  • hel napsal:

   však proto se to dělá, ne?? řízený chaos je to nejlepší, co si může správný imperialista přát..

 9. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  17.4.2018 (20.19)
  Urcite ses poznal,ze? A bude vas takovejch nejvic,protoze vasima slavnejma „studiema“ mate totalne zdevastovany makovice se zadnym myslenim,to je taky duvod vaseho vecnyho hazeni odkazu na historii,sami totiz nejste schopni niceho,jste dokonale vyplachnuty!

  Koho mindráky ovládají natolik, že se potřebuje vymezovat vůči každému, kdo to dotáhl dál a má víc než základku, kdo si myslí, že společenské změny může udělat jen jedna jediná třída, navíc s evidentním deficitem vzdělání, ten je prostě odkázaný hrát roli trapáka na každé diskusi, kde se objeví, a zároveň roli užitečného idiota Systému.

  Jenom díky tomu, že lidé jako ty nikdy nehráli ve společnosti žádnou roli, dnes neumírá třetina matek a dětí při porodech, třetina lidí při hladomorech, svítí se žárovkama a kadit se chodí na záchod, ne do kadibudky. To všechno zajistili ti odporní nositelé klasického vzdělání, kterými tak pohrdáš. Dnes si může každý hotentot (pokud je gramotný) založit server a vydávat si tam „alternativní“ teorie třeba o tom, že země má tvar lívance. Pravdivá a čistá věda ale takové informace nepustí, protože používá tvrdou oponenturu, takže nakonec je publikováno především to, co tu oponenturu ustojí a DŮKAZNĚ SE OBHÁJÍ. To, že se nacházely a nacházejí i lidé a instituce, kteří to zneužijí, je pouze odchylkou od pravidla, ne systémovou vadou, jako vy hotentoti rádi tvrdíte.

  Kdyby existovala na tomto webu nějaká odborná kontrola, dozor nad tím, aby tady nemohl kdejaký křovák vydávat za fakta něco, co se mu zdálo minulé noci ve vlhkém snu, dávno bys tady ty ani tobě podobní nemohl napsat ani čárku. Ale protože Systém takové užitečné idioty, jako jsi ty, potřebuje k tomu, aby i evidentní fakta rozmělnil do rozkydané omáčky o důležitosti „pracování na sobě“ propagované někým, kdo znalostně ustrnul někde na prahu puberty, toleruje takovéto servery a s nimi i některé panoptikální postavičky na nich diskutující – vykonávají pro něj totiž mraky užitečné práce.
  Tak jen houšť a větší kapky! Všichni už se nepochybně třesou na další várku převratných mouder, která zaznamenal každý, kdo dokončil povinnou školní docházku, nejpozději v sedmé třídě. Brouk Pytlík – moudra všeho druhu. A díky vynálezu smajlíku máš i silné „argumenty“, tím spíš, že jich můžeš použít kolik v řadě jen chceš. Jsi praktickým dokladem, kam vede inkluze – hotentot na diskusi nezajistí její „pestrost“, ale jen to, že časem vyštve ne-hotentoty a z původně kvalitní a faktické diskuse se stane diskuse, kde hekají pouze hotentoti. Váš židovský podpis je vždy a všude neomylný, i v „alternativě“.

  • proud napsal:

   „Koho mindráky ovládají natolik, že se potřebuje vymezovat vůči každému, kdo to dotáhl dál a má víc než základku, kdo si myslí, že společenské změny může udělat jen jedna jediná třída, navíc s evidentním deficitem vzdělání, „…………….diky,“nadrazujici se“,na tebe je vzdycky spoleh,vzdycky se chytnes a ukazes jakou mam s tim vyplachovanim hlav velkou pravdu! ;-)

  • proud napsal:

   Ale jedno moudro ti povim,kdo si myslis,ze pri prvnim pruseru chcipne driv,ten kdo je zvyklej se o sebe postarat rukama,nebo blbecek ze skolicky co neumi ani zatlouct hrebicek? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).A pokud je mi znamo,na preziti po pruseru zadna vejska neexistuje,jen tvrda prace a znalosti,ovsem nikoliv skolni ;-)

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Brečíš dobře, ale na špatném hrobě. Pouze ve tvém scvrklém mozečku totiž platí, že vysokoškolák si automaticky neumí udělat nic manuálně. Já jsem si ale z nemalé části sám postavil dům, dřu v lese, betonuju, sekám půlhektarovoui zahradu, starám se manuálně o osmihektarový les a mozoly mi z rukou nemizí ani uprostřed zimy, protože to dělám probírky a rozšiřuju sklep. Tak spi dál v židovské jednoduchoučkosti, Proudštajne.

    • proud napsal:

     Na spravnym,poznal jsem vas hromady! A zadnymu se delat ani nechtelo,natoz aby se neco naucil,to ani nejde!

  • proud napsal:

   Vy jste bez nas,vedatori akorat tak v pici,ale obracene to neplati!!! ;-)

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Devět z deseti „vědátorů“ je schopných naučit se manuálně pracovat, je-li to nutné.
    Devět z deseti manuálně pracujících není schopno vystudovat, nemaje k tomu „šedou kůru mozkovou“.

    Takže v piči budou spíše bez vědátorů ti manuálové, a úplně nejvíc v piči jsou ti z manuálů, kteří ani manuálně nepracují a jen kydají a kydají rozumy jak z osmé třídy, které vydávají za převratné informace.

    Tedy například ty.

    • proud napsal:

     Manualne pracovat naucis i opici,ale jak pracovat! Proti takovejm jako jste vy,vedou i ty opice!

  • Eschatolog napsal:

   1*****

 10. geronimoh napsal:

  Tak určitě, v OSN to neodsoudili, český soud to jistě odsoudí …. a vydá rozhodnotí o rozpuštění NATO

  • proud napsal:

   Co je osn zac myslim uz vime dost dobre na to,abysme ten „ustav“ nebrali vazne! Vcelku si myslim ze zminovani tyhle choromyslny instituce nestoji za cas ani namahu tomu venovany.Je to jako Brusel,umele vytvoreny hnizdecka pro bajecne placeny slouhy systemu,ktery si musej patricne zaslouzit,ale my je platime,proti nam.

 11. DÍTĚ Z VIDEA BÍLÝCH HELEM napsal:

  Ruský reportér Jevgenij Poddubnyj našel syrské dítě, které hrálo hlavní roli ve videu Bílých helem v Dúmě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  „Byli jsme ve sklepě. Máma mi řekla, že dnes nemáme nic k jídlu a že se najíme až zítra, když jsme uslyšeli křik z ulice. Křičeli tam: Jděte do nemocnice! Tak jsme běželi do nemocnice, a jakmile jsem vstoupil, chytili mě a začali polívat vodou. Potom nás položili na postele s jinými lidmi,“ řekl chlapec pro televizní kanál Rossia-24.

  „Chlapec neměl co jíst, byla mu nabídnuta rýže, datle a sušenky za to, že se objeví na videu,“ dodává reportér Jevgenij Poddubnyj.

  Chlapcovy slova potvrdil i jeho otec, který dodal, že ve městě nedošlo k žádnému chemickému útoku.

  „Když jsem zjistil, že je syn v nemocnici, vzal jsem si volno z práce a rychle jsem tam běžel. Nebyly tam žádné chemické zbraně. Kouřil jsem na ulici a nic jsem necítil. Šel do nemocnice a viděl svou rodinu. Radikálové mu dali za účast v tomto videu datle, sušenky a rýži a všem dovolili jít domů. Můj syn se cítil skvěle,“ řekl otec chlapce televiznímu kanálu Rossia-24.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201804187180543-syrie-utok-duma-podrobnosti/

  Rozhovor s chlapcem a jeho tatínkem, televize Rossia-24

  https://www.youtube.com/watch?v=NwK_nQmgaCg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!