Ve středu demonstrace »Žádnou válku naším jménem!«

protest_18_4_2018Bombardování svrchovaného státu Sýrie, které uskutečnily v sobotu Spojené státy americké, Velká Británie a Francie, vyvolalo spontánní reakci občanů České republiky. Ve středu 18. dubna se v Praze na Václavském náměstí koná proti tomu protestní demonstrace.

Pořadatelství se ujala Strana demokratického socialismu (SDS) ve spolupráci s levicovou platformou Spojenectví Práce a Solidarity (SPaS). Protiválečná demonstrace Žádnou válku naším jménem! se bude konat v centru hlavního města u sochy sv. Václava od 17 hodin.

»Náš postoj můžeme vyjádřit následovně,« shrnul předseda SDS a jeden z mluvčích SPaS Milan Neubert: »1. Udržení míru musí mít jednu z nejvyšších lidských priorit. 2. Žádná raketa není mírová, žádné bombardování není humanitární. 3. Z hlediska mezinárodního práva je vojenský útok na druhý stát zločinem, nejde-li o sebeobranu, nebo o akci s mandátem RB OSN. 4. I v mezinárodním měřítku se musí rozhodovat podle pravdivých faktů, nikoli na základě neověřených spekulací. Zločin se nesmí trestat zločinem. 5. Každá vojenská agrese samozvaných četníků či šerifů vedla v minulosti ke zhoršení situace v napadených zemích a k ještě větším následným útrapám či exodu tamějších obyvatel. 6. Odmítáme redukci mezinárodního práva na právo silnějšího, které především vyhovuje jeho mocenským a ekonomickým zájmům.«

Na demonstraci je nutné také odsoudit, kdo za Českou republiku podpořil útok na Sýrii naším jménem, doplnil Neubert a vyzval veřejnost, má-li podobný názor na napjatou mezinárodní situaci jako organizátoři, aby ho přišla vyjádřit svou účastí.

K včerejšímu dni demonstraci podpořily občanská iniciativa Ne základnám, Alternativa zdola, Levá perspektiva, Odborové sdružení Čech, Moravy a Slezska, KSČM, Levicové kluby žen, České mírové hnutí, KSM, Českomoravský slovanský svaz… A svou podporu zvažovaly i další subjekty, např. frakce Doleva ČSSD! ad.

LKŽ k útoku na Syrskou arabskou republiku

Také členky Levicových klubů žen v České republice důrazně protestují proti událostem, které rozpoutaly Francie, Anglie a USA v Syrské arabské republice. »Odsuzujeme útoky, kterými byla Syrská arabská republika zasažena v minulých dnech. Odsuzujeme útoky, kterými trpí nevinní lidé, muži, ženy a hlavně děti. Jak je možné, že v 21. století jsou neustále narušovaná práva a suverenita tohoto státu jen proto, že si tímto krutým aktem některé státy řeší svoje mocenské, ekonomické a nadřazenecké postavení?« ptají se LKŽ, které současně vyzvaly vládu České republiky, aby neschvalovala agresivní útoky na jakýkoliv stát, aby se nepřipojovala k agresorským akcím v rámci NATO.

»Vážený syrský lide, i přes velkou vzdálenost, která nás dělí, vyjadřujeme upřímnou lítost nad utrpením, které musíš snášet a trpět. LKŽ budou stát vždy na tvé straně a bránit právo na život v míru,« uvádí se v prohlášení LKŽ podepsaném Květou Šlahúnkovou, předsedkyní Republikové rady LKŽ.
157 Komentářů k Ve středu demonstrace »Žádnou válku naším jménem!«

 1. Rocco napsal:

  Komunisté se asi zbláznili, jestli vůbec uvažují, že by umožnili Babišově vládě získat důvěru odchodem svých 15 poslanců ze sálu (200 – 15 = 185 a Babišovi by stačila důvěra od 93 poslanců, tzn. 78 poslanců ANO + 15 poslanců ČSSD)!

  Programem Babišovy vlády je přece
  1) v domácí politce zajišťovat státní zakázky pro AGROFERT a dělat z ČR byrokratické peklo – zavalovat občany pokutami a podnikatele administrativou
  2) v zahraniční politice sloužit americkým neoconům, NATO na ruských hranicích a bombardování Sýrie

  Komunisté, vždyť byste legitimizovali všechny polistopadové privatizační zlodějny a tunelování Babiše a jemu podobných zlodějů státního majetku jako Kellner, Bakala, Chrenek, Tykač, Komárek, Vítek a další!

  Proč je Babiš stíhán pouze za Čapí hnízdo a není vrchní státní zástupknyní Bradáčovou stíhán za ukradení Lovochemie Lovosice (Babiš nesplatil půlmiliardový úvěr Investiční a poštovní bance a ukradl IPB 51 % akcií Lovochemie, to byl první velký případ tehdy začínající litoměřické /2001-2003/, později krajské ústecké /2003-2012/ státní zástupkyně Lenky Bradáčové, která Babiše nikdy z ničeho neobžalovala), ukradení koncernu Aliachem státu (Babiš nezaplatil ani 1,- Kč za Synthesii Pardubice, Fatru Napajedla, Technoplast Chropyně tím, že státu vrátil část Synthesie – Explosii), ukradení Kosteleckých uzenin korupcí České konsolidační agentuře?

 2. Tomio Okamura - SPD napsal:

  Na dnešní tiskové konferenci jsme v souvislosti s útokem na Sýrii odsoudili stanovisko ministrů české vlády v demisi a premiéra České republiky Andreje Babiše.
  V této souvislosti vyzýváme ministra zahraničí Stropnického a ministryni obrany Šlechtovou k okamžité rezignaci (odstoupení z funkce). Jsou to sluhové cizích zájmů. A také nechceme, aby byli tito lidé členy příští vlády. Podívejte se na video.
  Hnutí SPD považuje útok USA, Francie a Velké Británie na Sýrii za porušení mezinárodního práva. Útok svými důsledky může prohloubit destabilizaci regionu, vyvolat další migrační vlnu a ohrozit mír v Evropě. Podpora útoku ze strany NATO a EU je v naprostém rozporu s existenčním zájmem České republiky a českého národa. Slepá poslušnost k NATO a EU může mít v budoucnu nejtěžší následky pro náš stát a národ. SPD považuje za zásadní podpořit dodržování mezinárodního práva, stabilizaci Středního východu, zastavení podpory islamistům, zabránění migrace do Evropy a zastavení zvyšování napětí v Evropě.
  https://www.facebook.com/hnutispd/

  • jan nowak napsal:

   Ři.kal tu-hle Grrznár – že TO bylo 1o kg .. na tý Čince – a tu druhou nulu že tam do-psal
   aby by-la legrace !?

   Michala

  • hel napsal:

   správně! to ovšem byla spd jediná takto jednoznačná( možná ksčm ještě a prezident)…včerejší kydy pidy u soukupa na tv barrandov mě přesvědčily, že ods je fanaticky( udženija)na stejném stanovisku co stropnický, včetně její ods jugend v hledišti…stan a čssd jsou mejdla, která to obestřela obecným žvaněním o míru..bartoš je také jaksi „výpravnější“ než věc zasluhuje…NIKDO si tam netroufl razantně a jasně říci, že sýrie má legitimní vládu s podporou obyvatel a že její rozpad do občanské války byl mohutně a soustavně podporován zvenčí z ryze zištných důvodů a jediný stát, který tam je se souhlasem syrské státní moci, je rusko a irán…zvěrstva jsou izraelské i turecké útoky, o usa, vb a francii nyní ani nemluvě…chci slyšet jasnou řeč, ne plky!!

 3. Sasin napsal:

  No a pak?? Podíly na neprodejné půdě, podíly na rozpočtu a volení věcných potřeb, budou?
  Nebo co jako bude. Nějak to okecávání, „tady a teď“ pro život nefunguje. Gdepak nechal harpagondechaj díru? Ha?

  P.S. Kolik roků je potřeba, než se každej blboň vyžvatlá, aniž by napsal na papír do sečítání potřeb jednu jedinou svoji potřebu, kerá se sečte mezi všemi ostatními potřebami synů a dcer od naší mámy?

 4. geronimoh napsal:

  Seph. Jp., 92, 1: „Bůh dal židům moc nad majetkem a krví všech národů.“

  Více zde: https://pistis.webnode.cz/news/citaty-z-talmudu/

  • hel napsal:

   prý se talmud ještě stále vyučuje na izraelských školách….pokud je to pravda, pak je izraelský sionismus pro svět horší, než byl německý fašismus

   • geronimoh napsal:

    no však i mezi nacisty bylo mnoho židů, dá se to vygooglit. Hitlerův otec byl také žid, ale u nich se to dědí po matce, Hitler se hlásil ke katolicismu.
    Podobně v počátcích bolševické revoluce bylo ve vedení asi 2/3 židů, také se tomu říkalo židobolševismus. Takto nyzývat už se to nesmí, protože židé přeci trpěli za druhé světové, a oni jsou jediní cenní, co je vedle toho nějakých 28 milionů mrtvých Sovětů, skoro 2/3 z toho civilistů ….

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Ano, židovství se dědí po matce. Pamatuju si na 90.léta, kdy se tehdy populární skupina Oceán zbláznila, přejmenovala na Shalom a začala vzývat „židovské kořeny“. Podobně jako jiné synthpopové kapely té doby (Depeche Mode), nebo třeba i metal (neslavné obrácení Ládi Křížka na Panenku Mariu), i u nich to byl začátek konce. Jedním z důvodu rozpadu byly i spory, kdo je a kdo není skutečný žid, protože pouze jeden byl schopný doložit částečný původ po babičce, tak si ostatní aspoň zkoušeli dělat plastické operace…Prostě trapas na druhou.

     Za války se do analýzy židovského původu pustili nacisté, a to s typickou německou strojovou důkladností a nacisticky perverzním fanatismem. Kdo měl jednoho a více prarodičů Židů, nesměl vykonávat profese typu lékař, učitel, státní úředník. Mohlo jít i o prarodiče po mužské linii. Takto v Čechách a na Moravě můžeme dnes konstatovat, že zde přítomní židé jsou buďto naplaveniny, nebo potomci přeživších z koncentračních táborů, nebo lidé s židovskými předky nižší společenské vrstvy (které se toto německé opatření netýkalo).

     Nečekejte ovšem, Geronimo, že se k tomu někdo z nich sám přizná;-) To musí člověk pečlivě vyšťárat, a i pak budou zatloukat do poslední chvíle, viz Proud nebo Robo. Podvod, přetvářka, předstírání, sebestylizace, notorické klamání, cpaní se do na první pohled zcela nežidovských spolků a vydávání se za někoho úplně jiného, to je doslova životní strategie Židů po celou dobu, kdy o nich existují záznamy.

     • proud napsal:

      Ano,po matce,uz se zacni starat az odkud jdou tvoje siokoreny,ledaze jsi jen placenej „poturcenec“,coz je u polaku celkem normalni,tim hur.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       No právě. Oba moji dědečci tímto museli za války projít, včetně svých manželek, s negativním výsledkem.
       Ty bys na takovou analýzu chodit nemusel, u tebe stačí jediná fotka nebo záběr a dostaneš okamžitě izraelský pas;-)

   • Petr C napsal:

    Hel a Gero. nevim jestli ctete anglicky, ale tato kniha jasne vyjadruje mysleni zida.
    http://www.gwb.com.au/2000/myers/book.htm

 5. Paw napsal:

  Konecne demonstrace a Protest.

 6. Vladislav po přestávce napsal:

  Tady je „krásný“ příklad, jak nebezpečná je tupost „alternativy“:

  https://www.novinky.cz/domaci/469387-problem-spalnicek-je-mnohem-vaznejsi-nez-se-zda.html

  A to jsou spalničky, co teprve obrna nebo záškrt?

  Ale samozřejmě, jak to není biosféraklub.info a podobně, je to mainstream a tudíž automaticky lež…

  Jak říkal už nebožtík Levašov: – prvním krokem, aby se věci začaly hýbat, je naučit se rozlišovat informace od jejich nositelů.

  • proud napsal:

   ……napsal tupec.

  • Petr C napsal:

   Tady mate druhy pohled na ockovani.
   http://vaccinetruth.org/vaccines-dont-work.html
   Netvrdim ze ockovani je k nicemu. Pokud se ovsem podivam kdo vse v ockovacim byznysu jede, neverim jim ani slovo. Ja bych to nechal na clovekovi. Ti kteri maji ockovane decka se nakazy nemusi bat, na decka nas nevericich se bud vyleci nebo zemrou. A pokud se bat musi, tak ockovani neni nijaky zazrak.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Očkováni samo za nic nemuze. Je treba jít po tech, kdo ho zneužívají. A ne tady ty černobíle pohledy některých typu očkováni vzdy – očkováni nikdy. Jinak je to stejna logika, jako zakazovat auta, protoze po světe ročně zabijí miliony lidi.

    • Jarmila napsal:

     Přečtěte si Vladislave tohle:
     https://i.iinfo.cz/files/vitalia/149/otazky-a-odpovedi-k-projednavane-novele-zakona-1.pdf

     Je to velmi pravdivé a poučné. Zejména to, že spalničky mutují právě kvůli očkovacím vakcínám.

     • proud napsal:

      Ocenuju tvoji snahu,Jarmilko,ale je to marny,dokazuje nam to prejvysokoskolak vladislav kazdym svym prispevkem a potvrzuje tak primo i neprimo spousty veci tady probiranejch,jak moc je potreba s tim neco delat,obzvlast s vyssim vzdelanim,neni mozny aby neco podobnyho lezlo ze skol,to je narodni katastrofa.Ve chvili kdy je vzdelavani tak spatny ze je horsi nez zadny,je potreba ho od zakladu prekopat!

      • proud napsal:

       ………..a jemu podobny (ne)vzdelance pochopitelne vykopat odevsad,kde by mohli nejak skodit!

       • Sasin napsal:

        Očkování znamená, že do těla, zdravého, se násilím vpraví, coby gdyby kmen vyseparované nemoci aby ta pomocí itakto zmateného munitního systému vytvořila kolonii kukaček. Tahle kolonie zavirovaných kukaček oplocená obranným systémem jsezakuklí a nechá se vyživovat tkání. Tahle spící kolonie virů, no go zóna, ghetto a podobně, spotřebovává živiny a sekrety rozpouští v kanálovém rozvodu do těla, které gdyž funguje jak má, vylučuje je s močí spolu s ostatním odpadem z těla. Gdyž napadne tělo virová jednotka z venčí, připojí se zakuklená virová jednotka uvnitř a spojí své síly. Gdyž to tělo přežije a imunitní, ochranný systém těla zničí obě jednotky virů, do zprávy se napíše, že vaccína funguje a tělo přežilo mezinárodní spoluprací kukaččích virů s imunitním systémem aby porazilo jednotku virů co se dostalo do těla z venčí. Gdyž tělo nepřežije, napíše se do zprávy komplikace , že jde o statistickou chybu, že v 99% případů kukaččí viry pomohly zachránit tělo a roznesou se při bojí s vnějším virem do jiných orgánů gde se usadí na jiné úkoly.. Ty zbytky virů převléknou kabáty a začnou se chovat jako přirozené buňky v orgánu, ve kterém jsou teď nově ubytovány, gde dostávají nepodmíněný přísun živin za účelem rozvíjení vlastní základny na jiné prioritě řízení aby chranný systém hostitelského organizmu po nich nešel najisto. Co se asi děje dál, si můžeme domyslet. Není vám takové chování nějak povědomé.?

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Neni. Takto očkováni vůbec nefunguje, vymyslíte si, az se Vam od klávesnice prasi. Dal to nema cenu ani komentovat.

        • proud napsal:

         Povez,jak presne funguje ockovani,pouc nas……….. ;-)

       • Vladislav po přestávce napsal:

        To tobe muze byt jedno, protoze ty bys pri své blbosti nezískal ani to prekopane vzdělaní, to tady myslím každy, kdo je jen trochu min blby, nez ty, uz davno poznal.
        A vykopavat nebudes nikoho uz vůbec, obtloustly židovský alkoholiku. Radši si dej pozor, at někdo do toho sadelnateho židovského zadku nenakopne tobe. Zkus si raději najít uz konečně ženskou, je jaro, teď některé zabiraji i na vyloženě losery, mohl by sis konečně štrejchnout a aspoň částečně by se ti rozsvitilo.

        • proud napsal:

         :-))))))))))))))) Tesim se na tebe az se potkame,ze me nakopes muj „sadelnatej zadek“,vzal jsem te prave za slovo! Nepodcenuj to a zacni poradne makat,abys to stihnul ;-)

        • proud napsal:

         Tu moznost najdes,v tyhle kolonii za penize urcite ano,jen musis hledat u lidi co cvicej lidi pro armadu,ne u civilnich cucaku co pouzivaj honosne vyraz „bojovy sporty“ a nesmej te naucit ani zlamat klicni kost.

        • proud napsal:

         Jsi prece mistr ve vsem,nebude to pro tebe problem ;-) :-)))

        • Sasin napsal:

         Připojím k obhajobě tezi, která navozuje k představě, že tělo, které se vyvíjí více než deset tisíc let, a můžeme se domejšlet jak dlouho se vyvíjí naše těla, které jsme si oblíbili, se se všemi in-fekcemi tak jak tak už mnohokrát potkalo. Pokud takové tělo je blbější než kytka na louce, pak tedy očkujme i kytky , stromy. Ovoce a zeleninu už naočkovanou máme. Těžko hledat původní, nezkurvené chemiky, semena. Co je vlastně semeno. To je orgán, který za určitého spojení vzduchu, tepla, eteřiny, světla a lásky začne tetelit podle vrozeného předpokladu nabití za účelem ideálního výsledku rostliny. Jakmile se rozjede spojením všech vjmenovaných sil eterická přeměna materiálů, rostlina vypukne a roste do svého cíle. Tak rovno je to i u člověka. Člověk vypukne a roste za účelem tvoření, páč za jistých okolností jeho výrobky by pro svět měly hodnotu stejnou jako kravské lejno z kobylincové hory. Zajímavé je, že člověk, který bezpochyby musel žít na planětě i v dobách dinosaurů, si podle větců neuchoval účinný obranný systém, který se ve vysokých chemických kruzích považuje za nedostatečný, nedomrdlý, dokonce nedůvěryhodný nebo politicky řečeno nepřizpůsobivý novým harpagondechajckým podmínkám, gdy všechna ministérstva bolesti a nemocí dělají všechno pro to aby se farmaceutický průmysl udržel na světě na věky a rostl jeho zisk do nebes. Co je ale zajímavější bude určitě toto. Gdyby člověk nebyl hnán před stroji jako praporečník, co ukazuje snesitelnou cestu, a staral se žít bez harpagondechajských rizik, bez stresů a nactiutrhání šmejdů, žil by pravděpodobně cca 144 let, podobně ke konstituci vzrůstu těl jiných savců. Například želva, co je podle názorů harpagondechajcké federace líná jako veš, se může dožít 150 a více let. I ten pes ve skutečnosti žije jako déle ve srovnání s dobou výstavby své tělesné konstituce naprotivá konstituci člověka, který je vyzbrojen neuvěřitelným množstvím funkcí a smyslů, které zapoměl ovládat. V čem je ale ten základní problém, že.

         No já se domnívám, že nástroj jménem člověk se špatně používá, podobně jako se pokouší debil nožem krájet ocelovou trubku. Člověk prostě není vytvořen k utahování šroubů ani nemá dělat podložku. Není ani smírkovým papírkem a podobně. Si myslím, že ani nepotřebuje politické vedení, které ho zbavilo nactiutrhačně podílů na neprodejné půdě po předcích, zbavilo ho podílu na rozpočtu a přirozenou potřebu hlídat si blboně kolem sebe tak aby byli v dostečné vzdálenosti od těla. Na svém podíle ví, co mu gde roste a nepotřebuje volat ženě ani dětem, ani esémeskovat, gdyž je má kolem sebe. U oběda všicni řeknou, co je za den potkalo. Jeden třeba potkal slimáka. Druhej potkal třeba učitele, co nabízel za dva prstíky, že je zdebilizuje a třetí potkal třeba šulína s baťohem půjček, že půjčí blahobyt z někoho jiného, kerého neznáte, kerý je zrovna okrádán.

         Člověk je božským stvořením, kteréhož podstata zná všechny viry, páč i někteří blboni se jeví jako viry. A na všechny viry a jejich kombinace zná způsoby jak je nevyužívat ke svému poškození, ale zbavit se blbejch virů jen proto, že se mu to bude zdát jako lepší nápad. Ve své podstatě je člověk řízený vtipálkem, kerý mu navrhuje každej den spoustu nápadů. A gdyž není člověk úplně vyjebanej, může pár nápadů odmítnout a hned dostane nápad jinej. Představte si jen tak, zadarmo. A gdyž i to odmítne, ještě i ve snu mu něco ty nápady nutí a ani nemusí chápat jak to má vypadat a k čemu to má být. A gdyž si uvědomíme, že takovej organizmus nás má rád, tak co mu brání vyhnat vir z těla? Čím jsme to řízení člověka urazili, že zčista jasna si nevšímá, že se mu po těle rozšiřuje nějakej fujtajbl. Přemýšlejte o tom taky. Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Jo,taky si rikam,jak by bylo nejlepsi donutit nejen lidi,ale i vlady,aby se prodalo co nejvic ockovani,pokud mozno povinne,at uz se pouzijou,nebo ne.A jak jinak,nez upravit historii tyfem,morem a vubec vsemoznym smejdem a rozhlasit ockovani za zazrak………..a pak jeste najit maximum studovanejch zmrdu co budou ty lzi troubit do sveta,protoze lidi se zacinaj probouzet a ptat se.A tak se tu objevil vladik a hraje si na Slovana,zatimco z nej leze jedna siozidovina za druhou, jak na bezicim pasu………..

     • Vladislav po přestávce napsal:

      To je lež, protoze spalnicky, jejichž epidemie sem teď přichází, jsou původní, nezmutovany infekt, který sem přišel z Ukrajiny a to jen proto, ze tam se uz pred skoro 30 lety přestalo proti nim očkovat.
      Ale i kdyby šlo o mutaci, i proti te lze vyvinout vakcínu. Mutuje rada nemoci i vyšších organismu, mutace je přirozený proces.
      Prof. Strunecka neni ani lékařka, ani imunolozka. Vzdělaní ma v úplne jiném oboru. To se muzu za odborníka vydávat taky, mam dva tituly a chemie se me vzdělaní týká rovněž.
      Nemuzu rict, ze bych se Struneckou v nicem nesouhlasil. Ale ta žena funguje jako klasicky hochstapler, vezme par pravdivych informaci, přidá k nim par neověřených a jeste dalších par ryzich výmyslu, udělá z toho guláš a nutí čtenáře, aby ten guláš vcelku snědli. Podobne pracuje tartaria.sk a další. Bohům zel, jedno shnile jablko nakazí cely kos:-(

      • Petr C napsal:

       Vsichni kdo jsou proti ockovani i v pripade ze se jedna o doktora je podle vas nedostatecne vystudovan a nema potrebne vedomosti. Zato vy jste sezral veskerou moudrost sveta. Vy se tu za odbornika vydavate. A ze ne.
       https://www.learntherisk.org/autism/
       Zastavam nazor ze urcity druh nepovinneho ockovani muze byt uzitecny. Ovsem to co se deje ve jmenu ockovani ted je svinstvo. Dokon ce Ceska vlada premysli nad odskodnenim postizenych. Jenom to dokazat. Pokud si srovname jake finance jsou na strane ockovaci lobby a jake na strane odpurcu a navic vliv medii. Da se rici ze muzeme spolehat jen na svuj usudek. Ja osobne videl zmnenu u par decek po ockovani. Zacaly byt mirne autisticke. Ze zacatku rodice byli hrdi jak se jejich decka do neceho zazerou. Postupem casu se to ovsem horsi. Zacali s nima dokonce chodit k psychyatrovi. Muzu podoknout ze rodice deti o kterych pisi jsou byvali studenti university.

       • Jarmila napsal:

        Není to Petře jenom autismus, který postihuje děti po očkování. V Česku kvapem přibývá malých batolat, které po očkování dostanou CUKROVKU. Takže farmaceutické firmy mají vystaráno, zas jim přibude jeden celoživotní pacient. To oni milují, léčit, léčit, ale nikdy nevyléčit.

       • proud napsal:

        Urcite to bude mnohem vic veci a nasledku.Logicky to plyne ze situace v organismu kdy jde o celostni zalezitost kdy vsechno souvisi se vsim a musi se tedy brat vzdycky vsechno v uvahu……coz ockovani pochopitelne nedela a kdyz se o to snazi,vznika z toho skodlivej koktajl sajrajtu,protoze se jeste sami ve svejch telech vlastne ani nevyzname,ale chceme bejt „chytrejma“ vladislavama!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ty tupče židovský, vždyť ty ničemu nerozumíš, srandovní postavičko, které je obtížné zbavit se podobně, jako lejna na košili.

         Ty „celostní záležitosti“, zkus to vykládat matkám držícím své děti v úzkostné čistotě, dávajícím jim tu nejzdravější stravu, když je pak dají nenaočkované do školky, kam dítě přistěhovalců z Ukrajiny zavleče spalničky, a to jen proto, že se na Ukrajině proti nim už 30 let neočkuje!

         Co jim pak povíš, až tu nemoc dostanou stejně snadno, jako hladové zanedbané cikáně, co má skříňku hned vedle?

         Vysvětli to vzorovým rodičům, jejichž dítě dostane obrnu nebo záškrt, kterou začnou sice okamžitě léčit, takže dítě přežije, ale už má doživotní následky, třeba částečné ochrnutí!!!

         Vysvětli to těm miliónům amerických indiánů, kteří umírali jak ovce při nákaze neštovicemi, kteří byli zdraví, otužilí, silní, odolní, čistotní a dobře naladění, ale prostě jejich tělo přišlo do styku s infektem, který jim nikdy nebyl známý!!!

         Vždyť ty jsi tak neskutečný tupan, ty „alternativo“ a „výchovo“, že to ani není možné!

         Sám přitom žádnou rodinu nemáš, žena tě opustila, takže co TY riskuješ? Za koho TY zodpovídáš, osle?

         Za nikoho, proto tady můžeš beztrestně plkat ta svá židovská moudra absolventa základky, týkající se přitom těch nejodbornějších témat, mraky keců o ničem, kydy nevzdělance o tom, jak bychom měli vzdělávat sebe i jiné, sračky beznadějného chlastajícího singla o partnerské a sexuální „čistotě“, mraky smajlíků namísto JEDINÉHO argumentu!!!

         Už kdekdo ti řekl, že se neustále vyjadřuješ k věcem, o kterých nic nevíš. Jak může radit někdo, kdo sám nic neví? Jak může učit někdo, kdo se sám ještě nic nenaučil? Jak může o slovanství pindat někdo, kdo vypadá, že by izraelský pas dostal už jen za poslání fotky na izraelskou ambasádu?

         Očkování je klasický „fake topic“ Systému. To, že ženy nemají děti a národ vymírá, Systému vyhovuje, stejně jako hormonální antikoncepce, jedy v kosmetice apod., tak proč by to „alternativě“ nutil jako téma?? Ale pokud se masy naivů odmítnou očkovat, to už je jiná, protože to je přesně onen cíl – depopulace bílé rasy.
         A blbečci tvého typu, kteří konečně našli web, odkud je nevyhodili, nadšeně hýkají.

        • proud napsal:

         Pitomecku,pouzivas typickej siozidovskej argument o davani decka do skolky s neockovanejma,tedy zdravejsima,otocenej naruby,kretene!!!Je to presne obracene,aby se decka se zdravou,ockovanim nepodbitou imunitou a vyvojem bali tech naockovanejch potvor a nelidi,aby je nestrhly sebou do blbosti!!!!!!! Presne takovy jakou nam tady ty predvadis,ty ses presne vysledkem zkurvenyho systemu,buzerante zaprasakanej!

        • proud napsal:

         Jeste se budes divit co vsechno beztrestne muzu,i kdyz tobe uz to bude uplne jedno.

        • prout napsal:

         jsi prude stejny zmrd jako wladislaw po prestawce. 1 za 18 a 2 bez 2 za 20……………prout

 7. napětí napsal:

  Největším nebezpečím je „globalizovaná oligarchie“. A ta je všude, dokonce i v Rusku. A s nimi bojovat, je hop nebo trop.
  Kdo je to tzv. „pániček“ ? Je to korporace, sypající penízky zadarmo, tedy za pakatel služeb, a to je dělat křiklouna proti lidu. Ten pániček je jednou v Bruselu, jednou ve Fašingtonu, jednou v Pekingu, prostě všude kde to jde, podplácet média a politiky. Za penízky – všechno, i svoji matku.

 8. Rocco napsal:

  Ruský reportér Jevgenij Poddubnyj našel syrské dítě, které hrálo hlavní roli ve videu Bílých helem v Dúmě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  „Byli jsme ve sklepě. Máma mi řekla, že dnes nemáme nic k jídlu a že se najíme až zítra, když jsme uslyšeli křik z ulice. Křičeli tam: Jděte do nemocnice! Tak jsme běželi do nemocnice, a jakmile jsem vstoupil, chytili mě a začali polívat vodou. Potom nás položili na postele s jinými lidmi,“ řekl chlapec pro televizní kanál Rossia-24.

  „Chlapec neměl co jíst, byla mu nabídnuta rýže, datle a sušenky za to, že se objeví na videu,“ dodává reportér Jevgenij Poddubnyj.

  Chlapcovy slova potvrdil i jeho otec, který dodal, že ve městě nedošlo k žádnému chemickému útoku.

  „Když jsem zjistil, že je syn v nemocnici, vzal jsem si volno z práce a rychle jsem tam běžel. Nebyly tam žádné chemické zbraně. Kouřil jsem na ulici a nic jsem necítil. Šel do nemocnice a viděl svou rodinu. Radikálové mu dali za účast v tomto videu datle, sušenky a rýži a všem dovolili jít domů. Můj syn se cítil skvěle,“ řekl otec chlapce televiznímu kanálu.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201804187180543-syrie-utok-duma-podrobnosti/

  Rozhovor s chlapcem a jeho tatínkem, televize Rossia-24

  https://www.youtube.com/watch?v=NwK_nQmgaCg

 9. geronimoh napsal:

  Každý má právo na svůj názor. Co se týká očkování, řekl už i doktoři mluvili na kameru o tom, že v očkovacích vakcínách je rtuť, a co způsobuje. Učitelé zase mluvili na kameru o tom, jak se několikanásobně zvýšil výskyt autistických dětí…..
  Celé je to součást jednoho systému. Nic se nevyřeší vyřešením jednoho dílčího problému, ale pouze změnou celého systému

  • proud napsal:

   “ Nic se nevyřeší vyřešením jednoho dílčího problému, ale pouze změnou celého systému“…………….to je pravda,nicmene tak ci onak musis resit kazdej z tech problemu,takze jsi jen pouzil slovni obrat.Jestli je budes resit vsechny naraz,nebo po jednom,je uplne jedno,vyresit je musis stejne vsechny a tim zrusit stavajici system kompletne.

  • proud napsal:

   Ta rtut neni v ockovanich aby te otravila,ale aby popostrcila jejich ucinek,vysledek ovsem je,ze te stejne otravuje,a ucinek je at s ni,nebo bez ni,velice spornej,dokonce se osobne domnivam ze i bez ni je skodlivej.Pokud vim,jistej vyzkum jasne ukazal na skutecnost,ze kdyz se nakazis prirozene a vylecis,mas pokoj,kdyz pres ockovani,mas ho taky,vysledkem je smrt.To se tejka ockovani v detskym veku,kdyz nakaza prijde v dospelosti.V tom vyzkumu se o rtuti a podobne nic nerikalo,zkoumaly se jen ucinky ockovani.

 10. benmil napsal:

  JAK TO VIDÍ ALAIN DELON:

  TENTO SVĚT OPUSTÍM BEZ LÍTOSTI, tvrdí Alain DELON.

  Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení,“ řekl dvaaosmdesátiletý herec na konci rozhovoru. Předluženým USA vládnou deprivanti, ilumináti, židozednáři a další spiklenci proti lidstvu. Zkrátka gauneři.
  Jediná možnost udržet moc je něco uloupit. Vždyť vše, co USA mají bylo uloupeno.
  Počínaje územím. A tak USA rozvrátily mnoho zemí a povraždily mnoho nevinných lidí.
  Dnes je na řadě Evropa. Oslabit Evropu islamizací.
  Zničit evropské národní státy a evropské národy. Evropské bílé národy nahradit masou prokřížených bastardů.
  Vyvolat na evropské půdě lokální války a válku s Ruskem. Oslabit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů. Tomu napomáhají lokajové v čele EU.
  Tito krátkozrací politici a poskoci US gaunerů jdou proti vlastním zemím a proti vlastnímu lidu.
  Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemá budoucnost.

  • proud napsal:

   Souhlas,jen dodam ze nad us gaunerama jsou ti britsti……..kdyz chces zlikvidovat tohle zlo,musis ho vyrvat cely,i s korenem! Jen mi z toho porad nejak klouze Francie,asi ma lepsi „kryti“,ale odedavna v tom jela s Britanii,jednou ti,podruhy oni…….,neverim,ze to Francie vzdala.O Nemecku jako o umele vytvorenym utvaru nepisu,neni o cem,vzdycky jen slouzilo jinejm zajmum,at uz to schovavalo za cokoliv.

  • Rocco napsal:

   Alain Delon si asi myslel, že sám varoval společnost dostatečně před korupcí Smrt darebáka (1977), myšlenkou 3. světové války v západní Evropě Doktor (1979), tyto filmy byly v Delonově produkci, a různými krimi-politickými thrillery.

   Dnešní realita je nakonec mnohem horší.

 11. Martin Rubáš napsal:

  Intervence USA v Sýrii pouze destabilizují region a podpoří ISIS a Al-Káidu. Bohužel. USA na blízkém východě jenom škodí. Svržení Assada bude vést pouze k nestabilitě.

  http://www.epshark.cz/clanek/611/farage-svrhnuti-assada-v-syrii-muze-vest-k-chaosu-nestabilite-a-vzestupu-isis

 12. Vladislav po přestávce napsal:

  Sasíne a další, tady nejde o to, co se Vy nebo já domníváte, tady jde o FAKTA. A ta mluví jasně.

  Většina vakcín funguje na principu zeslabeného infektu. Infekt je zeslabený natolik, že sice přinutí tělo reagovat formou protilátek, ale zároveň není schopen vyvolat nemoc, proti které je očkování prováděno. Tělo tedy začne vytvářet imunitu, začne se cíleně bránit. Někdy je aplikace vakcíny bezpříznaková, ale v některých případech probíhá „lehčí“ forma onemocnění, proti kterému je očkováno – odtud teploty, nevolnosti apod. Teploty, nevolnosti apod. tedy nejsou důkazem škodlivosti očkování, ale toho, že tělo absorbovalo oslabený infekt a bojuje s ním tak, jak má.
  Nemoc tedy vlivem očkování proběhne podstatně lehčí formou a v tělu zůstávají protilátky, které jsou dostačující na to, aby v případě, kdy se tělo případně setká s infektem skutečným, už bylo proti němu zcela odolné. Tento princip je doslova geniální, protože naučí tělo vypěstovat si mechanismus odolnosti, chovat se a reagovat v situacích, které mu jinak nemohly být známy a mohly by vést až k jeho smrti.

  Imunita, která je takto tělu indukována, může trvat roky, dekády, nebo být i doživotní, jako u neštovic, pravých i planých. Někdy dokonce přesahuje hranici lidského života a projeví se i na potomcích. Dobře to bylo vidět při objevení Ameriky, na dvou nemocích – „evropských“ neštovicích a „americké“ syfilidě. Indiáni měli nulové protilátky proti neštovicím, naopak běloši neznali syfilis. Výsledkem byla smrt desítek miliónů indiánů a srovnatelného počtu bělochů, v Americe i Evropě.

  Je to komplexní téma a řada věcí nasvědčuje dnes tomu, že nad vakcínami, jejich složením, je nedostatečné kontrola, což může vést k jejich zneužívání nebo jednoduše i šizení za účelem úspory nákladů, která se pak ale projeví v jejich škodlivosti. To je ale třeba řešit případ od případu a uvědomit si, že úplné vyloučení očkování by vedlo k návratu pandemií, hlavně u dětí, ale třeba i dost velkému ohrožení dospělých, např. v případě klíšťové encefalitidy.

  Nejsem imunolog ani lékař, jsem organický, makromolekulární chemik. Pokud by mě někdo požádal o stanovování odborných stanovisek už v oblasti anorganické chemie, netroufl bych si na to. Jak je tedy možné, že si troufnou stanovovat pevné závěry, které publikují jako neotřesitelnou pravdu, lidé zcela bez vzdělání, kteří si jen někde něco přečtou a uvěří tomu? To je prostě šarlatánství, které je k smíchu nebo pláči.

  A hliník a další škodlivé látky? Proč prof. Strunecká vůbec ve svých pracích neřeší jeho koncentrace třeba v tuhých deodorantech, tzv. speed-sticích? Vždyť tam je ho o dva řády více, lidi je používají každý den, ne jen několikrát za život a na kůži je spousta drobných ranek, poranění, kterými se může nerušeně dostávat do krevního řečiště!

  „Alternativa“ řeší pouze existenci škodlivých látek, ale ne jejich koncentraci! Můžu vás ujistit, že olovo, kadmium, hliník, polychlorované bifenyly a další jsou i v té nejčistší pitné vodě, pouze je jich tam třeba 5000x méně, než je hygienický limit! Ono totiž nejde o výskyt jako takový, ale o jeho MNOŽSTVÍ, což už fanatičtí odpůrci očkování „jaksi“ pomíjí, protože se jim to nehodí do krámu.

  Možná v budoucnu vynalezne lidstvo účinnější a bezrizikovější metodu, jak chránit lidi proti fatálním nemocem, než je dnešní očkování. Dokud to tak ale nebude, je současný stav nesrovnatelně lepší než návrat do lékařské „doby kamenné“, kdy matky umíraly běžně při porodech a krásné zdravé děti byly měsíc nato mrtvé kvůli záškrtu, obrně či tyfu. Jestli je toto vysněný svět „alternativy“, tak můj tedy ne!

  • proud napsal:

   Kdyz tvuju neni,tak co tady hledas? Pokolikaty uz se te ptam proc se sem teda seres se svou systemovou lzi!Kdo te plati? Je videt,ze poskodit Slovanstvi,nacpat lidem ockovani a udelat z nich navzajem se prcajici bezmozky je tvuj cil,respektive toho kdo ti za to neco cpe.Seber se a vypadni,magore co si hrajes na vzdelance a hazes odkazy z medii typu novinky,seznam a podobnejch,plne ovladnutejch elitama a rizene nanipulativnima!

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Fakta:

    1) Slovanství podle mě i většiny lidí, co se jím zabývají, není to, co tvrdí Robo, ty, obyčejní lidé nebo tartaria.sk.
    Nikdo z vás nemá na slovanství patent. Ani já ho nemám, ale aspoň se snažím poctivě hledat odpovědi a nepřebírám nějakou ideologii automaticky, bez přemýšlení, naservírovanou jak na zlatém podnose.

    2) Naopak, lidé jako TY pracují pro Systém. Jsem ochotný připustit, že jsi natolik hloupý a naivní, že to děláš necíleně, nevědomě. Lidé jako ty bezmyšlenkovitě přejímají témata, která se pouze TVÁŘÍ jako alternativní, ale je zřejmé, že jejich skutečná aplikace by pomohla Systému, ne alternativě. Řeší se tady hliník ve vakcínách, přitom v každém tuhém deodorantu, který používá skoro každý a skoro každý den, je ho 1500x tolik, a proniká drobnými rankami do těla. Řešíte tady monogamii vs. polygamii, přitom lidé budou VŽDY přirozeně takoví i takoví a Systém to či ono prosazuje podle toho, co se mu zrovna hodí do krámu, viz „křesťanská morálka“ vs. bezbřehý liberalismus. Jenže ani to nechápete…

    3) Nikdo z vás rádoby „alternativců“ nepřišel se skutečnými tématy, což je depopulace a cílený zánik bílého genomu, přelévání tématiky křesťanských církví ztrácejících svůj vliv do „alternativního“ duchovna.

    Já se neseberu a nevypadnu, protože já, na rozdíl od tebe, JSEM PROITISYSTÉMOVÝ A NEJSEM HLUPÁK. Školáček nebude vyhazovat učitele a nevzdělaný (nemyšleno absolvováním školy) Proud nebude kádrovat lidi, jestli jsou nebo nejsou „antisystémoví“. Pokud ti vadí moje názory a nechceš je číst, můžeš vypadnout ty. Kromě pár primitivů (čest výjimkám), kteří většinou nedají dohromady ani větu bez hrubek, tě tady stejně nikdo vážně nebere…

    • Paul Durham napsal:

     oni nic jiného , než kádrovat neumí, mají to v genech :-)
     , stále stejný model ahnenerbe, protože se již osvědčil mnohokrát , u gójů jim to prochází hladce, protože „demokratická“ většina gójů je blbá jak troky a bez paměti , vždyť sem ani ty negry eu importovat nemusí, domácí si vystačí sami

     a co se dětí a miminek týče, čím víc špíny, tím lépe pro budoucí imunitu a bezalergičnost , přepokládá to ovšem zdravé rodiče, neb říkám, že alergie se dědí

     • proud napsal:

      Prevracet umite oba:-)))).Ona hygiena udelala hodne prace,da se rict to maximum,hlupaky pricitany ockovani,ale se spinou se mimca potkavat musej,prave kvuli imunite,coz neznamena ze v ni maji ale zit.

    • proud napsal:

     „Já se neseberu a nevypadnu, protože já, na rozdíl od tebe, JSEM PROSYSTÉMOVÝ A JSEM HLUPÁK.“………..tak to ma spravne znit a libi se i jak presne vy icikove rikate oddelovani zrna od plev,“kadrovani“,to mate od bisexualniho alkoholika havla,jak vysity! Kdyz se neseberes a nevypadnes,nic nenadelam,ani jsem s tim nepocital,prisel bys o svy provize,nicmene rict ti to musim,abys vedel jak vazne jsi branej :-)

    • proud napsal:

     To jsou presne takovy ty „fakta, co se probudis s rukou v nocniku,moulo:-))

 13. m.bareš napsal:

  Mrzí mě, že se komenty k článku „Ne válku naším jménem“ zvrhnou na souboj o očkování. Hlavně proud a vladislav po přestávce.
  Proč, proboha?

  Vladislav po přestávce zcela přesně píše o očkování jako fenoménu, který je naprosto nutný, jinak bychom umřeli. To jsme už zapomněli, že po 2.světové válce byla eradikce TBC, atd., nutná a nezbytná?

  A v dnešním chaosu, migraci, válkách, mobilitě je situace stejná, či horší, to je ale jedno.
  Že kapitalismus a byznys očkování zneužívá, protože jde o zisk, je věc jiná. Máme přece SUKL, obsazený krátce po převratu jen odborníky z ODS. Přece proto, aby cizí nadnárodní firmy dostaly v přívalu léčiv do naší republiky zelenou. Samozřejmě ne zadarmo. To stále není jasné?
  Možná by se socialismus a jeho farmaceutické firmy chovaly stejně, kdyby tento společenský řád ovládl svět – já si to teda nemyslím, tento systém neměl peníze na prvním místě. Ale to je teorie.

  Co se mi nelíbí, jak vladislav uráží prouda, vzhledem k tomu, jak je akademicky na úrovni. Arogance je ale často ve spojení s chytrými lidmi, kteří si myslí, že ti ostatní jsou tupé nižší organizmy. Klausové starší a mladší jsou nejlepším příkladem – celospolečenská škodná.

  A tak se ztratila debata k původnímu článku. Protest lidí proti barbarství USA kdekoliv ve světě, ať má jakýkoliv dopad, nebo nemá dopad vůbec žádný.
  Škoda.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Máte pravdu, omlouvám se, nechal jsem se (už opakovaně) strhnout k vulgarismům.
   Já se nad nikoho nepovyšuju z důvodu vzdělání, ale zároveň není možné, aby se kdejaký nedouk cítil být povolán k vyjadřování se k vysoce odborným tématům, a ještě požadoval, aby byl se svými nulovými znalostmi považován za stejně kvalifikovaného k diskusi jako lékaři a další odborníci, kteří tématu věnovali celou profesní kariéru a určitě si je Systém ničím kromě platu (leckdy mizerného) nezaplatil:-(
   Ševče, drž se svého kopyta, velmi moudré, ale Židů infiltrujících alternativu a přetvářejících ji tak na „alternativu“, se to bohužel netýká.

 14. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  20.4.2018 (8.58)
  Pitomecku,pouzivas typickej siozidovskej argument o davani decka do skolky s neockovanejma,tedy zdravejsima,otocenej naruby,kretene!!!Je to presne obracene,aby se decka se zdravou,ockovanim nepodbitou imunitou a vyvojem bali tech naockovanejch potvor a nelidi,aby je nestrhly sebou do blbosti!!!!!!! Presne takovy jakou nam tady ty predvadis,ty ses presne vysledkem zkurvenyho systemu,buzerante zaprasakanej!

  Proudštajne, ty jsi skutečně ten nejtupější a nejvymytější mozek na této diskusi. Hlupák, osel, kretén se sníženým IQ, životem zkrachovalý židovský kříkloun označující jiné za Židy, „Slovan“ kázající o morálce monogamie, kterému se přitom každá žena vyhne obloukem, prostě totální nula a loser. To snad ani není možné, vždyť takové debility by nenapsal ani už gramotný třeťák, kdyby dal sám o sobě dohromady pár vět na toto téma!

  Můžeš p.t. publiku vysvětlit, JAK a ČÍM ohrožují ve školce naočkované děti ty nenaočkované??? Křivým pohledem? Ukradením hračky? Štípancem? Žalováním učitelce?

  Smrdíš šouletem dokonce i z monitoru.

  • benmil napsal:

   Vladislav

   Divím se ti, že se necháváš do neplodné diskuse. Když na něj nebudeme reagovat, stáhne ocas a odtáhne.

   • proud napsal:

    Ja se zas divim,ze vas po me jde tak malo,ale je to prijemny prekvapeni ktery mi ukazuje,ze vas 300%nich ovci,nebo skodicu ubejva a z toho vyvozuju,ze pribejvaj lidi co umej sami myslet a serou na mainstream ze kteryho nektery idioti,oni vedi koho myslim,tak radi citujou:-)))

 15. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:

  20.4.2018 (9.00)

  Jeste se budes divit co vsechno beztrestne muzu,i kdyz tobe uz to bude uplne jedno.

  Výborně, pěkně se odkopáváš. Toto umíte vy „Slovani“ se zahnutým frňákem výborně. Někdo odhalí, že jste kukačky. Nejdřív vztekle zapíráte a/nebo zesměšňujete. Na přímé otázky neodpovídáte. Pak lžete a zatajujete. A nakonec – vyhrožujete.

  Jako „Slavjan“ Robo, muž s genetikou haličského žida a mentalitou příslušníka křesťanské sekty. Samozřejmě, spoustu věcí o sobě „zapomněl“ říct, jiné věci zatloukal – dokud to šlo. Chování a tendence jsou ovšem neomylné… Něco mě ale naučil. Pochopil jsem, že „Slavjana“ (kdyby uměl rusky, věděl by, že je to totéž, co české či slovenské Slovan, pouze jde o překlad;-))) poznám podle záliby v satanské symbolice, hraní hazardních her pro peníze a tíhnutí k židovkám jako poleno. Pochází z krajů s výraznou a spolehlivě zdokumentovanou židovskou „menšinou“. A pak zázrak – jako lusknutím prstů – a z haličského položida je „Slavjan“. Proč? Inu proto, že se tak rozhodl, na to má přece právo, no ne?

  Jiný pravý Slovan mě zase naučil některé zajímavé židovské výrazy, třeba šiksa-)))

  A ty? Vždyť víme oba dva, jak to je, že?;-)))))))))

  Radím ti – nevyhrožuj. Toto je DISKUSE. Nemáš-li argumenty (což je pro tebe bohužel typické), tak raději mlč. Pokud je nemáš a štve tě to, takže „potřebuješ“ vyhrožovat, najdi si jiné diskusní fórum, odkud tě ještě nevyhodili, ale vyhrožování je trestný čin a já si to nenechám líbit. Tvoje identita je dobře známá.

 16. prout napsal:

  proud je zmrd……prout

 17. Vladislav po přestávce napsal:

  Tady je jedno z témat, kterým se „alternativa“ vyhýbá jako vodník plameni:

  https://www.vylectese.cz/10-vedlejsich-ucinku-antikoncepce-kterych-vam-lekar-nerekne/

  To byl názor lékařky, tady je potvrzení špičkového lékařského vědeckého týmu:

  http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/187607-antikoncepce-zenam-skodi-rozhodla-nova-vedecka-studie/

  To je šílené, pomyslí si „náhodný čtenář“, jak je možné, že toto téma už dávno zásadně neřeší alternativní weby?

  Odpověď je jednoduchá. Ženská neplodnost, rakovina vaječníků, mateřství oddalované až do fyziologické neplodnosti, záněty, snížení schopnosti detoxikace organismu a další „maličkosti“ jsou totiž přesně ty věci, které SYSTÉM POTŘEBUJE k depopulaci, tudíž není žádoucí, aby „alternativa“ (již Systém zřizuje, financuje nebo podporuje) tato témata přetřásala!

  Qui bono? je první otázka, kterou si položí každý průměrně inteligentní člověk. Tato otázka je zároveň lakmusovým papírkem, ostrou dělicí linií mezi skutečnou Alternativou a Systémem zavedenou „alternativou“. Na základě jejího špatného zodpovězení pak masy hlupáčků zuřivě „alternativně“ bojují za svou sebelikvidaci a nenávidí přitom každého, kdo se je snaží odrazovat od lumíkovského seskoku z útesů. A když je někdo upozorní, že Systém je natolik mocný, že může řídit stejně tak dobře mainstream jako „alternativu“, to už by mu vyškrábali oči.

 18. Petr C napsal:

  Mam dojem ze za antikoncepci a ockovanim stoji jedna lobby.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Je to možné, ale zatímco na tom, aby se antikoncepce „neřešila“, má někdo eminentní zájem, tak má tentýž „někdo“ zase zájem na tom, aby se „řešilo“ očkování. Ze stejného důvodu.
   Alternativa, aby byla skutečnou alternativou, musí být nejméně stejně tak inteligentní, jako Systém, a ne skákat jako hladový pes po první vějičce, bez zvažování souvislostí.

   • Petr C napsal:

    Uz jednou jsem vam napsal ze ockovaci lobby ma k dispozici miliardy dolaru a armadu politiku. Opozice minimum. Navic v pripade ze se by se prokazalo ze ockovani stoji za urcitymi nemocemi, to by bylo soudu.
    Ti sami co podle vas zachranuji lidi, tak je i likviduji.
    http://www.freepatentsonline.com/4780312.html

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Ale to nepopírám a ani to neni podstatne. Podstatne je, ze očkováni nevede ke kýžené depopulaci “bílého muze”, takze je Systémem tolerován boj “alternativy” proti němu, zatímco hormonalni koncepce apod. zadání Systému plní, takze je ticho po pěšině. “Alternativa” je řízena Systémem do míry, o níž se nam nezdá, to je, oč tu běží:-(

     • proud napsal:

      Rizenej je vzdycky jenom ten,kdo se ridit necha……….lituju te,ze te maj tak dokonale zpracovanyho pres ockovani,mrdani bokem a podrazeni Slovansky myslenky………….3 zakladni veci ktery te vyrazujou ze spolecnosti lidi a radej te mezi opice,tedy zvirata.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       To je pouze tvůj OSOBNÍ názor, názor tebe a další hrstky lidi, které by drtivá většina společnosti považovala ze úchylné sektare a nepříliš inteligentní posuky. Jste a budete bezvýznamný okraj, marginalita, takze je zcela jedno, co říkáte nebo nerikate – nema a nikdy to nebude mit na NIC vliv.

      • jan nowak napsal:

       Oude.. ..ta troj-ka na konci wypadá ja-ko …..3
       Tos wymyslel sám ??
       M

     • Petr C napsal:

      Nevim jestli to je ockovani nebo ne, ovsem bila populace pomalu vymira. Na alternativu mam take podobny nazor, jenze znam spoustu lidi, kteri na alternativu kaslou, ale decka ani sebe by ockovat nenechali. Je v nich velke procento zdravotnich sester a doktoru. Mezi nase zakazniky patri zdravotni stredisko, ktere ma asi pres dveste ordinaci a s doktorama jsem dost v pratelskem styku. Ovsem take netvrdim ze ockovani nema zadne vysledky. Ovsem v dnesni podobe je nevyzpytatelne a ja osobne videl jak decka dostaly horecky blizko ke ctyricitce a to par hodin po ockovani. Take vam nerozumim. Podle vas z jedne strany nas pharma. prumysl zachranuje a z druhe strany je vam jasne ze se snazi o depopulaci.

  • proud napsal:

   Ten dojem je naprosto spravnej.A oboje nici lidi a nemuselo by.Ockovani je k nicemu v naprosty vetsine,deti obzvlast a antikoncepce je vubec svinstvo,pritom navrhy bez vedlejsich ucinku existovaly,ale byly zavrzeny.Nekomu proste zalezi na zkracovani zivota,obzvlast duchodovyho veku a snizeni poctu populace po zlym a bez ptani,je to levnejsi a bezpecnejsi nez naucit lidi myslet a dojit si k vecem samotny,pak by je taky totiz nutne napadlo skoncovat s vladama a debilama.Coz by byl i vladikuv konec:-)))

   • Petr C napsal:

    Ono nejake ockovani fuguje. Treba hodne lidi co jezdi do zemi tretiho sveta se nechava ockovat proti vselijakemu svinstvu. Da se rici ze nemaji zadne problemy. Jato neberu a pravidelne se poseru. Trva to ovsem jen chvili, nez si telo zvykne. Ovsem na rozdil od nich nejsem zavisly na nejakych lecich. Kdezto oni jich maji plne kapsy.

    • obycejnilide7 napsal:

     Očkování je nesmysl a jeden z největších podvodů v dějinách lidstva!

     • Petr C napsal:

      Nejake druhy ockovani pomahaji. Ovsem cert vi co to s lidma udela na stare roky. Posledni desetileti je tezko najit cloveka po ctyricitce aby nebral nejake leky.

      • obycejnilide7 napsal:

       Očkování je nesmysl a jeden z největších podvodů v dějinách lidstva!!!

       • obycejnilide7 napsal:

        Řečeno přímo, všechny druhy očkování jsou silně toxické!

        • Petr C napsal:

         Ja se nepru jestli je toxicke, nebo neni. Ja jen rikam ze nektere funguje. Do Indie bych nejel bez ockovani treba proti zloutence nebo cholere. Je to mensi zlo. Je nesmysl to sto procentne odsuzovat. Ovsem jsem take presvedceny ze to co se nyni deje ohledne ockovani je svinstvo.

        • obycejnilide7 napsal:

         Petr C napsal: 21.4.2018 (20.40)

         Dobře říkej, a ja zas říkám že nefunguje ani jedno. Nemáš žádné důkazy o tom zda to očko proti choleře či žloutence funguje…
         To už je asi věc „osobního nastavení“ v hlavě.

        • obycejnilide7 napsal:

         Mě třeba očkování totálně odepsalo mozek.

        • obycejnilide7 napsal:

         obycejnilide7 napsal:
         22.4.2018 (13.51)

         Mě třeba očkování totálně odepsalo mozek.
         ————————–

         Toto zde za mě napsala píča jménem „Vladislav pop přestávce“

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Petře, copak nevidíte, s jakým blbem mate co do činění? Nastavte si to správne v hlavě a nedotkne se vás ani rýma, a hlavně nezapomeňte, ze Stvoritel vybavil každou bytost do zacatku úplne vším, co potrebuje, takze pokud si ta bytost dovolí tomuto navzdory onemocněl nebo dokonce zemřít, znamená to, ze jednala v rozporu se Stvoritelem:-))))))

       Oni jsou porad stejní, at uz jednou křtí Polabske Slovany, podruhé provozuji internatni školy pro indiánské děti, nebo potřetí kropi auta octem proti zlým silám. Mění se pouze kulisy, v nichž vystupují.

       Horečky z očkováni by neměly byt, ale muzou se stát, pokud se setká prilis silná či nekvalitní vakcína s clovek (nejčastěji malým ditetem) se sníženou imunitou. Nesmíme zapomínat, ze nejde o aspirin, ale o zeslabenou nemoc, se kterou tělo bojuje a muze tedy i takto reagovat. Například první vakcíny proti neštovicím byly natolik silne a nedokonale, ze způsobovaly tuto nemoc, pouze ve výrazně slabší, nesmrtici formě.

       Jiná věc ovšem je zneužívání vakcinace, a o tom je treba shromažďovat data a nebát se věc medializovat či přímo resit soudně. Důvody muzou byt dva – vakcinace je dnes v rukou par monopolu, které si dělají co chtějí, vše maji patentováno, jde jim jen o prachy. Nebo muze jít o spiknutí – některá svinstva mohou byt pridavana zamerne, a zase “patentované složení” to skryje. Pro nespokojence je pak připravena “záložní varianta” – Systémem placené neziskovky, které odpůrcům nabídnou pravý opak – totální odpor k očkováni. Typicky tandemovy projekt.

       Je treba i zde vyžadovat informace o složení, garance obsahu tech a tech látek, atesty, certifikáty. Je treba bojovat tvrdými daty a neuprosnymi fakty, ne sektarskym dogmatismem. Tomu prvnímu se totiž System neubrani, tomu druhému lehce – vždyť je to i jeho přáním:-(

       • proud napsal:

        Blb jsi ty sam a neustale to dokazujes a pilujes,aby to bylo jasny i tem kdo te jeste cetli.Sam vynalezce ockovani priznal,ze nefungujou,ze se zmylil, coz ignorujes,kdybych napsal ze te uzdravi rana do hlavy a nejakej pobouchanej VS to prohnal se svym titulem idiota mediama ,sezeres to i s navijakem a budes to propagovat taky,jaky jsi strevo!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Uz jsem ti opakovane řekl, ze Pasteur NIC TAKOVÉHO NIKDY NEŘEKL. Je to nicim nedoloženy výmysl.
         Takto si muzu vymyslet treba ze Hitler tesne pred sebevraždou prohlásil, ze vzdycky obdivoval Slovany, a nějaký “alternativní” blb to pak bude šířit, aniž by mu to Hitler mohl vyvrátit.

        • proud napsal:

         ………..a jsme u toho,veris proste vsemu,i Hitlerove sebevrazde :-))))))))))))))))))))))))))))).Rozhodne verim Pasteurove priznani vic,nez pharmakoncernum a jejich pripitomelejm poskokum,tedy tobe!

        • proud napsal:

         A opakovane ti rikam,ze se na tebe uz tesim……….

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Jo, tak ty se na me tesis?
         Ale to mas smulu, protoze ja o setkání s tebou nestojím, a aby se dva setkali, tak musi OBA chtit, vis?
         Pokud chce jen jeden a navic vyhrožuje, jedna se o trestný čin, který budu adekvátně resit.
         Tvoje identita je známa a pokud kdokoliv z tvoji zidovske “alternativní” squadry zkrivi mne nebo komukoliv z mých blízkých vlásek na hlavě, půjde policie najisto.
         Administratorovi pošlu v tomto duchu e-mail, který se poté připadne doloží k dokumentaci.
         Rusové říkají: nenadavej zrcadlu, mas-li hubu krivou. Ja parafrazuji: – nevyhrozuj druhým za jejich nazory, nejsi-li schopen obhájit ty své.

        • proud napsal:

         Tomu rikam obrovskej strach:-)))))))))))))))…….a naivita,ta ti nechybi ;-)

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Toto je DISKUSE, panáčku.
         Ten ma takovy názor, ten zase onaky, ten se vzteka, ten nadává, ten je sprostý.
         To vsechno je v pořádku, protoze toto neni mainstream, kde te zabanuji za každou pitomost.
         Ale VYHROZOVAT, chlapce, někomu za jeho NAZORY, které tady ma pravo říkat úplne stejne, jako ty nebo kdokoliv, fyzickým napadením, to teda beztrestně nebudes!!!!!!!
         Asi ti nedochází, ze se chovas úplne stejne, jako ten System, proti kterému “údajne” bojuješ a který te je schopny “trestat” nikoliv za ciny, ale za obycejne MYŠLENKY, které někde říkáš!!!!

         Ja se s tebou ani jiným hotentotem nehodlám nikde setkávat, protoze:
         1) Mi za to vůbec nestojíte, nic nového bych se od vás nenaučil, nedozvěděl
         2) Mam zodpovědnost za x lidi, můj cas je x-krát cennější nez cas nějakého zamindrakovaneho alkoholika nebo siksoidniho “Slovana”.

         No nic. Administrátorovi jsem napsal s žádosti o zásah, protoze tvé a některých dalších příspěvky naplňují skutkovou podstatu trestného činu vyhrožování podle příslušného paragrafu.

         Další kroky podniknu v návaznosti na jeho reakci.

        • obycejnilide7 napsal:

         Vladislav po přestávce napsal:
         22.4.2018 (11.12)

         Toto je DISKUSE, panáčku.
         Ten ma takovy názor, ten zase onaky, ten se vzteka, ten nadává, ten je sprostý.
         To vsechno je v pořádku, protoze toto neni mainstream, kde te zabanuji za každou pitomost.
         Ale VYHROZOVAT, chlapce, někomu za jeho NAZORY, které tady ma pravo říkat úplne stejne, jako ty nebo kdokoliv, fyzickým napadením, to teda beztrestně nebudes!!!!!!!
         ————
         Jednoduše dostaneš do tlamy a bude!!!
         :-))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         On uz sam nevi co je co,diskusi jen rozbiji a funguje jako stavkokaz ve stavce,rozbijec diskuse co se ji dovolava…….to je diskuse,ale pro nas,pro rozbijece diskusi rozhodne neni!

        • proud napsal:

         Kazisuk co ani nevi,co rekl Pasteur sam a hadal by se i s nim,ze to nikdy nerekl:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

       • Petr C napsal:

        Medializovat se to nijak moc neda a soudit? To si vetsinou take pohlidaji. Sam priznavate ze vakcinace je v rukou monopolu a ze do ni muzou pridavat svinstva. A ja bych mel ty svinstva nechat napichnout par mesicu staremu miminu? A doufat ze se nic nestane? Moje decko nic takeho nezazilo. Radsi jsem ho jakz takz otuzoval a od mala cvicil. Nejmladsimu je dvaadvacet a ani jednou nebyl u doktora kvuli nemoci. Ja ockovany byl (za komousu se nas nikdo neptal a ve tride nas postavili do lajny) a presto jsem prosel vselijakyma nemocema pocinaje spalnickama a konce zardenkama. Je rozdil jak se nekdo necha ockovat v pozdejsim veku a o sve vuli. To jaka byla kdysi umrtnost s tim souhlasim, ovsem jake byly kdysi podminky, jaka byla hygiena, co lide vedeli o vyzive? Kdysi jsem delal jak se rika residential jobs. Prosel jsem stovky domacnosti. Vsude bylo plno leku. I mladi meli neco na co brali leky. Najit v dnesnim svete zdraveho cloveka po ctyricitce je umneni. Decka ve skole porad nemocne. Vyskyt astma se zvysuje a to tu zijeme v celkem cistem prostredi. Ano ja jsem presvedceny ze nejaka ockovani funguji, jenze ani u tech nevime jak se ozrcadli ve starsim veku ockovane osoby.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Petře, problem je hlavně v tom, ze některá onemocnění (obrna, záškrt), pokud uz propuknou, tak muzou byt sebelip léčena, ale maji skoro vzdycky následky. Očkováni je vzdycky svinstvo v tom smyslu, ze do těla aplikujete nebezpečnou nemoc, byt výrazně zeslabenou. Proto ty možné a nekdy i nepříjemné vedlejší reakce. Předchází to ale mnohem většímu zlu, které by nastalo v pripade propuknutí nemoci.
         Na choleru, neštovice hygiena, životní úroveň ani celkový zdravotní stav v okamžiku nakažení nemají žádný vliv.
         Existuji mnohem větší rizika nez očkováni, ale ta System neresi, protoze boj proti očkováni mu vyhovuje z důvodu efektu depopulace, který paušální odmítnutí očkováni ma.
         Ja osobně mam pres 40 a az na sezonní pylovou alergii (kterou jsem zdědil po svem astmatickém otci) jsem naprosto zdravý. Mam pritom všechna možná očkováni a nikdy jsem na ne nemel žádnou výraznější negativni rci. Tělo se totiž vzdy mnohem lépe vyrovná s jednorázovou aplikaci jedu, nez s jeho trvalým přísunem. Důvodem, proč ctyricatnici uz většinou nebývají zdraví (což je pravda) jsou dlouhodobe špatne návyky, zejména nedostatek pohybu, chlast (co dela s člověkem, je videt i zde na diskusi), cigarety a nezdrave potraviny. Konzumujeme mraky aditiv, jejichž dlouhodobe působení buďto neni prozkoumáno, nebo prozkoumáno je, ale pro potravinare je tak cenově výhodné, ze dokud nebudou mit na krku težké žaloby, budou to tam sypat porad. Jde hlavně o rakovinotvorna uměla sladidla a glukózo-fruktozovy sirup. Proti tem ale zadne silnejsi kampaně řízené Systémem nikdy nebudou, podobne jako proti hormonalni antikoncepci, protoze plní kyzenou depopulacni roli u chudší a “hloupější” části populace.

        • Petr C napsal:

         Nyni se spise jedna o hexavakciny. A co je podle mne svinstvo napichavat mimina takyma svistvama. Za komousu nas napichavali v malem a presto hodne nemoci vymytili. A ted potrebujeme napichavat timto stylem?

         http://www.jaknamiminka.cz/ockovaci-kalendar-povinna-ockovani-a5.html
         Prominte, ale at se jdou vycpat. Mi nerikejte ze to telo prdoly snese bez nasledku.
         Ja mam blizko k sedesatce. Od doby vojny jsem se ockovat nenechal. Mam v tele a na tele stovky stehu. Tetanus jsem vzdy odmitl. Jezdim po Zemich tretiho sveta (ne do extremnich podminek jak Indie a pod.), vdy tak na tri mesice. Ziji a stravuji se mezi mistnimi. Jediny rozdil mezi ockovanyma a nama je ze prvni dny se posereme. Ovsem z cele te party co potkavame jsme jedini zdravi, bez leku. Ja mam jediny problem ktery vetsinou ceka kazdeho kdo vede byznys a to je chronicke paleni zahy. Pokud jsem doma diky kefiru se mi dari castecne eliminovat tablety. Ovsem v cizine to moc nejde.

  • obycejnilide7 napsal:

   Petr C napsal:
   20.4.2018 (15.14)

   Mam dojem ze za antikoncepci a ockovanim stoji jedna lobby.
   ————-
   Výborně blahopřeju!!!
   :-)))

 19. Sasin napsal:

  Takže Vladislave…

  Řeknu to takhle. Gdyž vyvraždili emerikáni milion iráčanů, řekli, že to bylo na základě doměnky o chemických zbraních. A gdyž vyvraždili emerikáni indiány, omluvili to tím, že indiiáni vlastně vymřeli sami na nemoce z emerikánů. Gdyž španělé vyvraždili indiány v jižní emerice, tvrdili, že přemohli stavitele pevností, které dnes neumíme napodobit a gdyž se učili indiány léčit, že padali dobrovolně jako mouchy. Ukončím tím, že celolstní medicína, objevena Mudr. Hnízdilem..Muheeeee, souvisí s celostním kulturním způsobem života, gddy propagace zavádění cizích organizmů dle nařízení vrchnosti, podpoří odolnost proti migrantům je ve své pravé podstatě globalizovaná pakárna na entou. Celá medi-cína vychází ze stejného modelu jako HisTórie. Píšou ji jako obvykle vítězové, ale způsob vítězství se většinou po pravdě neuvádí. Například gdyž zmizel povrch poloviny planety, přišel krpál a prohlásil, zvítězil jsem. To jen pro ilustraci.

  P.S. Ty, Vladimíre, opravdu věříš, že korzáři, armáda zlámané grešle a zlo ději porazili indiány nějakou nemocí? Můžeš vykreslit způsob jak jim byla ta nemoc dávkována? No a proč se ptám gdyý do Afriky museli přiletět dobrovolní LEKARI a narvat to těm negrům přímo do žil a furt se rozmnožují a furt jich je hafo. Jen to stojí další „péči“ a dobrodiní miliardářů, keří z teho berou dotáce. Muheeeeeee

  P.P.S. Takže bratře Vladislave, já chápu, že se cítíč být odborně napružený, ale nemůžeš zakonem nutit normální lidi aby si ty mrňavé virové tvorečky nechali stříkat do těla aniž bys jim nechal kousek svobody o tom rozhodovat. Já si myslím, že problém doby je tak nějak více objemný, že ani sto věcí gdyž se vyřeší, nepude to změnit, páč změnit se musí celý systém odírání a hadrníkování synů a dcer od naší mámy. Dalšíi komplikacemi, o kterých bude přesvědčovat odborně vyškolená skupina lidí, žijících z toho školení ničemu nepomůže, páč lidi už na všechno serou. A přinde i doba, pokud to bude pokračovat, že se narodí jedinci, keří si z celého systému budou dělat srandu a budou kašlat na všechno co vrchnost a potažmo harpagondechajcká federace pude posílat do jejich sad-resních schránek, na jejich maily, na jejich telefónní linky, esémesky a ták. Páč prostě uznají, že to všechno je na howno a jen to bere čas na zábavu, na lásku a vůbec to otravuje život člověka. Heh.

  • benmil napsal:

   Sasin

   (P.S. Ty, Vladimíre, opravdu věříš, že korzáři, armáda zlámané grešle a zlo ději porazili indiány nějakou nemocí?)

   Nemuseli nemoci nijak dávkovat. Indiáni byli odolní vůči nemocem, přicházejícím do úvahy v Americe, nikoliv však vůči nemocem zavlečeným z Evropy. Naopak, běloši nebyli nebyli odolní vůči americkým nemocem, a hynuli po nich jako mouchy. Takže, vyvraždění Indiánů neprobíhalo přes nemoci, ale přes zbrojní technologii a alkohol.

   • Sasin napsal:

    Jo, taky jsem to viděl v televizi. Nějakej náčelník Velký medvěd, esli, jak se tím nalíval před celým kmenem a ještě za podražení jiného kmene dostal celej povoz starých špuntovek. tak jsme se tím jako malé děcka taky nalívali a podráželi sousední třídu ve škole abychom dostali lepší známku z tělocviku.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Ano. Proč by běloši mrhali životy vojáků nebo osadníků v přímém válečném střetu s indiány, kdyz tam mohli poslat podobaneho obchodnicka s prikryvkami promorenymi neštovicemi, zrcátky, korálky a tretiradym alkoholem?
    Obchodnicek si spokojene promnul svůj zahnutý frnacek, shrábl cenné kožešiny, zlato, javorový sirup, sušené maso, a odjel.
    Za dva měsíce se vrátil se skupinou “pioneers”, našli vylidněnou vesnici plnou mrtvol, pobrali zbytek, co se pobrat dal, popálili mrtvoly, a na jaře uz byla indiánska půda k předání osadníkům.
    Bez jediného výstřelu.

    • Sasin napsal:

     A těm nosatým se zase nic nestalo. Neuvěřitelně odolní. A gdyž si představíme, že v roce 1492 tam Columbus pré přistál na výzvědy ve dvou kocábkách a dejme tomu, že ti indiáni se na to všechno dívali jako na kino, že během sto let se nechali vykynožit osadníky co si zaplatili převoz lodí přes oceán, neumím si představit množství těch lodí aby pak stihli všichni vyrůst růstem rychlejším než dnes uvádí Čína. Co se v Evropě stavělo tisíc let, voni mělí sfouknutý za 150 a ještě po přesčasech jezděj po světě a mlátí lidi a posílají nosaté se zavšivenými dekami a vodičkami. Mě by se líbilo, gdyby to uměl něgdo věrohodně povyprávět, třeba že už tam nějaká cicvilizáca s indiány žila v míru a jen ten Columbus vezl v sudu nosáče se smlouvou bratrské pomocinebo nějakým jiným eurovalem. Esli nakonec ti indiáni tu genocidu nepřežili jako nejodolnější a okupanti dojeli nakonec zahladit stopy. Ha? Muheeeee

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Evropané rozšiřovali mezi indiány neštovice i zamerne, o tom existuji mraky důkazu. Ano, neštovice zabily mnohem víc indiánů nez pušky bělochů, to je taky dokazane. Další metlou byl a je alkohol, proti kterému měli a maji indiáni rovnez mnohem nizsi rezistenci, nez běloši.
   Afričtí černoši se mnozi jako kobylky mj. prave díky různým “humanitárním” programům zahrnujícím očkováni. Neumírají tak na nemoci, které drive redukovaly jejich populaci na míře schopné uživení se, což dal zvyšuje tlak na jejich migraci. Jde o typicky, alibisticky post-křesťansky “humanismus”.
   Dokazovat, ze očkováni funguje a pokud neni zneužito, jde o obrovsky cennou věc, je totéž, jako dokazovat, ze Slunce svítí a vítr fouka.
   Vase svoboda nechat sebe nebo své děti neockovat konci tam, kde začíná moje svoboda pobývat mezi lidmi bez rizika, ze se nakazim tyfem, obrnou nebo dalším svinstvem a přestože budu ihned lecen, budu mit trvale následky.
   Jestli chcete lidem vnucovat své “pravo” žít bez očkováni, jejichž absence muze ohrozit i JEJICH zdraví, potom prosím, ale odstěhujte se někam daleko od nich, nejlépe někam na samotu, kde jako nenaockovany temer nic nechytnete a nebudete tedy ostatni moci ohrožovat na zdraví a nekdy i na životě.
   Bojovat proti očkováni, protoze ho pravdepodobne někdo zneužívá, je stejne oslovske, jako bojovat proti autům, protoze jsou jimi často páchané atentáty.
   A pokud jde o Vás styl, Sasine, tak předpokládám, ze umíte používat spisovnou češtinu. Rozumný clovek se podle mého názoru snaží zaujmout především tim, CO píše, ne JAK to píše. Ale to je Vase věc, to je jen takové male, ryze technické doporučení.

   • Sasin napsal:

    V Africe už otestovali AIDS, HIV, EBOLU a nevím co testují zrovna dnes, ale zpětně to bude na evropany působit určitě lépe. Pravidlem složitostí bývá, nechtěné, ó pardón, my jsme to ale nechtěli, a něgde nekomu ukápne nějakej sajrajt, třeba ampulka co spadne náhodou do kanálu a ták. Onehdá taky psali, že dochtoři se nějak vyhejbali jít čelem, tak nevím esli chtěli aby teho zbylo na ostatní více. Asi jó. Ale jistě, domnívám se, že dnešní systém ministerstev nemocí je obludný a neukojitelný, kerý dosáhne maximálních zisků až všechny lidi zabije nebo umoří k smrti. Mě tedy imponují spíše lidé, keří na dochtory lahvičkáře úplně serou a nechodí tam vůbec. Jsou tací, co spěj na verandě i v zimě nebo berou ráno šťopku slívovice a vůbec ty mikróby neznaj, tak si s tím nelámou hlavu, ale osobně takové bohužel neznám. Koncem konců takový podíl na rozpočtu, něco jako nepodmíněný příjem, by osvobodil i mnoho personálu a dochtorů, co tam choděj jen pro peníze a lidi by taky přestali tahat tašky s patákama a přestali by běhat po razítkách. Kolik by se ušetřilo námahy, stresu a materiálu. Onehdá sem potkal blby, co běhali po lese s lyžařskýma hůlkama nebo blby co choděj reflexní od hlavy k patě a ještě mají blembáky, co gdyby na ně spadla šiška a že to je od věci. Není. To jsou jen ftipné příklady kam to všechno vede. Muheeeee

   • Petr C napsal:

    O tom ockovani v Africe a zachrane zivotu. Dedek a otec byli vasnivi ctenari a mezi jinymi mneli take par knih ze zacatku minuleho stoleti o Africe. Cestovatele popisuji hygienicke podminky. Nektere kmemeny pozirali psi hovna, a o nejake, tak trochu cistote nemneli ani paru. Pak nastesti nebo nanestesti (kazdy to vidi jinak) prisli kolonizatori a pro vlastni bezpecnost je zacali predlavat. Nemyslite ze to take melo vliv na umrtnost a vcelku velkou?

    • Petr C napsal:

     Samozdrejme ze jsem to nenapsal ja.

     • Petr C napsal:

      Tak se koukam ze se tady v komentarich vyrojilo par duplikatu.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       A Vy se divíte? Vzpominate si jeste aspoň matně na den, kdy se tu objevil naposledy administrator? Ja ne.
       Tento web to ma za par.

       • Petr C napsal:

        Take si vsimam. Chybi tu par byvalych komentatoru, kteri meli co rict a clovek je s radosti cetl.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Odešli. Nechat si za odlišne nazory a vyžadování informaci podložených fakty nadávat do pičí, kokotu, mamrdu, poslouchat, ze mate vypadnout z diskuse a ze Vase žena je kurva a do toho neustále číst, jak si to s Vámi někdo ručně vyřídí, to uz je “vyšší level”.

         A teď je otazka – vi o tom administrator? Tedy clovek, který drive za 10x menší prohřešky dával ban?

         Myslím, ze nevi. Nebo vi, ale nemuze / nechce zasahovat. Ze tento web je určeny k likvidaci. A tu likvidaci dělají obyčejní lidé, a je v plném proudu.

        • proud napsal:

         Kdyz uz se mu nezere jeho dokurvena moralka,nenavist k Slovanum,propagace podavani jedu narodu a nadrazovani se,tak se pusti do webu a do admina,co je tohle za pitomce :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • obycejnilide7 napsal:

    Vladislav po přestávce 21.4.2018 (7.59)

    „-…..Dokazovat, ze očkováni funguje a pokud neni zneužito, jde o obrovsky cennou věc, je totéž, jako dokazovat, ze Slunce svítí a vítr fouka.“
    ————
    Pro inženýrskýho blba Vladislava pp. zde uvádím vtip který snad jednoduše vyvrací všechnu nesmyslnost ohledně propagace očkování. Stačí se rozhlédnout po okolí v Přírodě na tu krásu a pochopit Záměr a genialitu Zdroje.

    Na nebesích volá „Pán Bůh“ dolů na čerstvě narozené: „Tondo, Vašku dobré dobré zvládli jste to, už jste na Zemi.
    Ale honem honem utíkejte a nechte se očkovat!!!“
    :-)))))))))))))))

    To prostě popírá všecku logiku „Stvořitele“
    :)))))

    • Voda napsal:

     S tebou flákl porodník o podlahu?

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Tak neco k te kráse. 99,5% mladých boucku se nedozije 20 let veku, kdy začíná buk plodit. 6 zajicku z 10 se nedozije dospělosti, dve třetiny vlčat nepřežijí rok života. Az do zavedení očkováni byla cca 20% kojenecka a 10% mateřská úmrtnost.
     Proč to ten tvůj “Stvoritel” (jinými slovy zidokrestansky Hospodin) alias Jahve či Jehova nezaridil jinak? Tech malých buku nebo zajicku mu snad neni lito? Proč je nevybavil vším potřebným?
     Tvůj vtip lže, je to projekce křesťanského idealizované myšlení do “alternativy”, ale skoda mrhani cenným časem na zfanatizovaneho blba.
     První, co me na “slovanském” sněmu zarazilo, bylo, ze během celého mnohahodinoveho programu nebyl zmíněn ANI JEDEN konkrétní slovanský bůh! Pak jsem to pochopil – vždyť vase sekta ma se slovanskými bohy společného asi tolik, jako Putin s intimním životem Madleny Allbrightove.

     • obycejnilide7 napsal:

      Vladislav po přestávce 22.4.2018 (7.59)

      Táhni v řit ty bonzácká pičo! :-)))
      Co tu předvádíš za kktiny ohledně očkování apod. at si každé namyslí sám ty jehovo, i v tom máš hokej!
      :-)))))

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Myslím, ze “každé”, co myslel, si to uz “namyslel”, neboj:-)

       • obycejnilide7 napsal:

        Vladislav po přestávce napsal:
        22.4.2018 (8.30)

        Myslím, ze “každé”, co myslel, si to uz “namyslel”, neboj:-)
        ———-
        No vidíš tak ted táhni promptně do piče!
        :-)))))

      • obycejnilide7 napsal:

       Samozdrejme ze jsem to nenapsal ja.

  • Voda napsal:

   Ty to máš v palici dobře vypatlaný.

 20. prout napsal:

  proud je kurwa………prout

 21. Vladislav po přestávce napsal:

  Petr C

  Některá očkování by se už měla zrušit, což se ale nestalo proto, že si na tom někdo potřebuje natřískávat kapsu. Klasickým příkladem jsou neštovice, které byly už vymýcené a dnes jsou k dispozici jen v laboratořích. Ptám se – proč? Proč nebyly zničené i ty laboratorní vzorky? Kdo, kdy a na co je bude jednou „potřebovat“?

  Jiná situace je se záškrtem, obrnou, spalničkami, černým kašlem a tyfem, které vymýcené nikdy úplně nebyly a dnes se k nám vrací a budou vracet z rozvojových zemí, z chudších částí Ukrajiny, Moldávie, Kazachstánu, Mongolska. Původce černého moru (Yersinia pestis) dodnes koluje mezi mongolskými hlodavci a mor se v Evropě nešíří už jen proto, že se plošně deratizuje a krysu, která ho přes blechy na lidi přenášela, vytlačil potkan, který s lidmi téměř není v kontaktu. Hlavní problém těchto nemocí ale je, že mají většinou následky i v případě účinné léčby, takže by mohli fanatičtí odpůrci očkování třeba vysvětlit, jak to pak říct neočkovaným lidem, kteří se nakazí od nějakých migrantů na lavičce v nákupním centru v Praze:-(

  Zvláštní případ je cholera, proti které neexistuje imunita ve smyslu odolání nákaze, ale pouze ve smyslu přežití, ale i zde většinou s následky. Existují důkazy, že cholera byla v minulosti (ještě cca před 200 lety!) šířena i záměrně, rozlévaná i u nás z lahviček do studen, a dělala to šlechta s tichým souhlasem katolické církve, když si spočítali, že oveček je zbytečně moc na to, kolik je reálné vybrat daní.

  Je to prostě komplexní problém, na který neexistuje jednoduchý pohled, který předvádějí i zde někteří zfanatizovaní hotentoti. Složení vakcín je patentově chráněno, patentové úřady jsou vázány mlčenlivostí, svinstva ve vakcínách mohou být záměrně, ale i z důvodu ušetření nákladů, jak je třeba zcela běžné v potravinách. Je třeba změnit zdravotnickou legislativu, aby vakcíny přestaly být předmětem byznysu, aby bylo ilegální tajit jejich složení, aby následovaly přísné tresty za jejich zneužívání. Dětinský boj proti očkování en bloc ale nic dobrého nepřinese…

  Pro mě je podezřelý každý, kdo se k takto složitým otázkám staví jednoznačně souhlasně nebo jednoznačně odmítavě. Většinou totiž pak člověk zjistí, že jde buďto o nějakého fanatika s vyjmutým či do lihu naloženým mozkem, nebo o jednoduchou duši, která v jedné inkarnaci vede svaté války proti pohanům, ve druhé proti rudokožcům a ve třetí proti vědeckým poznatkům.

  • proud napsal:

   „Pro mě je podezřelý každý, kdo se k takto složitým otázkám staví jednoznačně souhlasně nebo jednoznačně odmítavě. Většinou totiž pak člověk zjistí, že jde buďto o nějakého fanatika s vyjmutým či do lihu naloženým mozkem, nebo o jednoduchou duši, která v jedné inkarnaci vede svaté války proti pohanům, ve druhé proti rudokožcům a ve třetí proti vědeckým poznatkům.“…………..jo,no,vic uz o sobe psat ani nemusis,zvlast to s „vedeckejma poznatkama“ se mi ohromne libi,je to stejny jako s „historii“,do cehoz ty jednoducha duse nevidis a neuvidis.

  • proud napsal:

   Kdysi,kdosi hodne chytrej napsal jednu kratkou vetu: „Vsechno je jinak!“ Dodnes jen malokdo vi co tim vlastne myslel. ;-)

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Ano, to byl někdo hodně chytrej, takže automaticky někdo, kdo toho s tebou neměl moc společného.

    Píšeš z počítače nebo mobilu, které vznikly na základě vědeckých poznatků. Bydlíš v domě, který není z vepřovic, ale z cihel, které musel někdo vymyslet, spočítat a navrhnout. Jídlo si kupuješ v obchodě, a to jídlo bylo někým vymyšlené, někým upravené, aby se nezkazilo do druhého dne. Používáš internet, který vymyslela věda. Jezdíš autem, které někdo, kdo vůbec nebyl hloupý, vymyslel, další navrhl, jak auto testovat, další vyvinul materiály, z jakých ho vyrobit a další mraky lidí ho vylepšily.

    Zchlastáváš se pravidelně alkoholem, na jehož začátku byl vynález destilační kolony.

    Měl bys být proto ve svém pohrdání vědou a lidmi, jejichž intelekt se pohybuje v násobcích tvého, důslednější a všechny tyto výdobytky odporné vědy odvrhnout.

    Doporučuju zabalit se do lopuchových listů (brzy už vyraší, vydrž!!) a odejít bosky do lesů požírat kořínky (už taky rostou!). Od června budeš mít maliny, pak houby, ostružiny, borůvky, jeřabiny, lískové ořechy, uděláš si zásobu. Vydrží ti tak do listopadu, no a pak můžeš jít okusovat větve stromů, jako srnky nebo zajíci. Jak ti jsou zdraví! Jak o ty se Stvořitel postaral!

    Tak běž a ukaž, jak jsi zásadový! A pak o tom napiš. Určitě to bude spoustu lidí zajímat. Ale pozor – o internetu jsem už mluvil, ale nesmíš použít ani tužku a papír, protože i ty vynalezla ta odporná věda!

    Tady máš inspiraci:

    https://xman.idnes.cz/mira-zije-v-souladu-s-prirodou-chodi-po-praze-nahy-bydli-v-krovi-pst-/xman-styl.aspx?c=A171206_212217_xman-styl_fro

    • proud napsal:

     Ano,chytri lide na neco prisli,neceho dosahli a kreteni tvyho typu,hloupi a namysleny,bez moralky,prizivnici s prejvzdelanim z toho pustili pro vsechny jen neco,zbytek zahalili do lzi a vsem uloupilia ti nejdrzejsi z drzejch,primitivni hovada,lezou po webech na kterejch nemaji co delat a snazej se odradit vsechny kolemjdouci svejma kecama o prcani cihel s kamenim,osocovanim Slovanu a Slovanstvi a pomlouvanim alternativy jako takovy a kdyz se jim ukazou dvere,strachy se podelavaj a vyhrozujou policii zapominajic,ze ta vzdycky prijde AZ POTOM! ;-)

     • Robo napsal:

      Zastrašovať políciou, to už na mňa skúšala tuším vlani marie dikyova. A za to, že som ju nazval jej pravým menom.

      Táto pY.ča vpp zabudla, že tu si môže každý bľabotať, čo chce. Políciu to fakt nezaujíma, maximálne možno tajné služby.

      Inak, v Zlíne a okolí bude toto leto vraj osviežujúco;-)
      :-)))

      • Robo napsal:

       Ja som kokot.

       • jan nowak napsal:

        Ty sseš kokot a Umej ssi TU lrb.ku ns MATO re.. twá Máňa.. ( sluníč-ko;-) powid Se ~ či NE .. a ne-bo jo .. ??
        .. otaznik..

        ps : Jag sse maj 2 Krteček ??
        .. .. ne-mají snad BAN .. óhó tó snad néé.. nerad bych Zas
        .. wasis Das dr držel HLADof-ku či-čo : /
        Korábe .. či-čo ..jo TO už ssem psal – tag Sory ja-go : o

        ps : .. Maroš je Dobrej Kkt.. & na Afinabu-lu HO ti-sk-li !!!

       • Robo napsal:

        Teraz som si vyhonil a uz je mi lepšie.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Ty jsi alternativa asi jako je mala holčička s kočárkem a panenkama matkou.

   • jan nowak napsal:

    A wši~mly sste si ROBOTI , že som juž..
    .. ce celej Měsíc nechlastal ?
    Bo – je TO znát.. ale newim , El komandante e-sli mam Střídatt .. písmena.
    .. bodka !

    @ ADMINE – zkus www wypustit MROŽE..

    Prosim , prosim – Zmud.ně koukám : (
    Michala w.k.

 22. jan nowak napsal:

  .. už sse těšim na fungl Nowej Slawjanskej sjezd !
  Letos pu-du přewlečenej za za Nin-ju – zbudou po mě wdowy & Siroty jáhwowi..

  M
  ps : Wláďo ; /

 23. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  24.4.2018 (7.07)
  Kdyz uz se mu nezere jeho dokurvena moralka,nenavist k Slovanum,propagace podavani jedu narodu a nadrazovani se,tak se pusti do webu a do admina,co je tohle za pitomce :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  Ty NEJSI Slovan a proto ani ty, ani žádný samozvaný rádoby slovanský sranda spolek zamindrákovaných frustrátů, natvrdlých tetin a strýců a zběhlých křesťánků, NEBUDETE rozhodovat o tom, co je slovanské, co je protislovanské, kdo je správný Slovan a kdo není.

  DO TÉTO ROLE JSTE SE PASOVALI SAMI, proto je váš mandát NULOVÝ.

  Vyškubej si při psaní smajlíků třeba zbytek pejzů, žide, ale to NIKDY nezměníš.

  • proud napsal:

   To neni rozhodovani,to je pouhe konstatovani toho co plyne z tvejch vlastnich prispevku,polskej sio! Ty sam pises jako nepritel Slovanu,moralky,zdravi a nakonec i admina tohohle webu a webu samotnyho.Presne v tom stylu a ted se treses jak ratlik,kdyz ti to nekdo omlati o tvou blbou hlavu,hnuse! ;-)

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Nepřítel Slovanů podle koho? Podle Lauberta? Podle Mišuna a jeho srandaspolku? Podle ruských „védistů“??

    Kdo jsi, že si troufneš posuzovat, co je a co není protislovanské?

    Kdo tě do této funkce zvolil?

    Kdo zvolil „védisty“ jako ty „pravé Slovany“?
    Kdo o tom rozhodl a na základě jakého mandátu?

    Kdo rozhodl, že třeba polygamie „není slovanská“ a monogamie „je slovanská“???

    A pokud jde o Polsko, nejsem Polák, ale nejsem ani vnitro-slovanský rozeštvávač.

    Poláci udělali hodně zlého a mockrát se chovali jako naši nepřátelé, ale hodně zlého udělali i Češi, kteří už tisíc let kolaborují s Němci, Slováci, kteří využili první příležitosti, spojili se s Hitlerem a jeli zabíjet Slovany na východ.

    Na ty se neútočí proč?

    Kdo to rozhodl a jakým mandátem??

    Budeš zase plkat od ničeho k ničemu, mlčet, nebo se konečně zmůžeš na slovo chlapa??

   • proud napsal:

    Tahni,rozbijeci! Nelezes sem pro dobro veci,ale pro rozbijeni, hajzle!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!