Pietní shromáždění za oběti nacistického řádění v Oděse – 2.5.2018

pozvánka oděsa

Ve středu 2. května si od 17:00 hodin na Václavském náměstí připomeneme pietní akcí, že před 4 roky bylo děsivým způsobem upáleno 54 obyvatel Oděsy. Připomeneme si, že je možné v Evropě beztrestně zabíjet nevinné lidi.

Kdy politická reprezentace EU a USA, která zločinecké vraždící skupině pomohla k moci, vraždy odsoudila a žádala jejich potrestání, potrestání neofašistických skupin stojících nejen za touto bestiální vraždou?

Co to znamená pro nás, občany EU?

Má náš život v očích USA a některých představitelů EU de facto stejnou cenu, jako život těch nevinných lidí, kteří byli upáleni v Oděse?

Připomínejme naší politické reprezentaci nebezpečnost dvojího metru při posuzování vražd, protože po mlčení k německému nacismu začala Druhá světová válka. Je varující mlčení, neodsouzení války provedné USA s všehoschopných ochotných proti iráckým občanům, jejich vraždění, a to na základě nepravdivého obvinění o existenci zbraních hromadného ničení.

Zatím máme jen studenou válku proti Rusku a studené mlčení zkorumpovaných politických elit USA a EU, včetně presstitutů v korporátních médiích.
5 Komentářů k Pietní shromáždění za oběti nacistického řádění v Oděse – 2.5.2018

 1. Korálek napsal:

  Korálku, v Brazílii jim dnes při požáru taky spadl barák, ani do něj letadlo nemuselo narazit.

  http://www.bbc.com/news/world-latin-america-43960778

 2. lubosmat napsal:

  Keď spadne barák pri takom rozvoji požiaru ako na snímke z Brazílie netreba sa ničomu čudovať. Pád dvojičiek a budovy v blízkozti, ktorá mimochodom nebola zasiahnutá lietadlom a ani nehorela, bude stále veľkým otáznikom.

  „Démon súhlasu“ je známe dielo Dominika Tatarku, pranieroval dielom socializmus, kult osobnosti a všdeprítomný súhlas tlače a umelcov s praktikami elít, obviňoval režim s širenia lží a osude pravdy, ktorá sa k ľuďom nedostala.

  Myslíte si že sa naozaj tak veľa zmenilo?

  1) Žijeme v epoche nadľudí, ktorí reprezentujú bohatú elitu,
  2) Tlač a médiá sú poplatné a utopené v politickej korektnosti,
  3) Lož je nástrojom k uchopeniu politickej moci a neodsúdená lož je často zdrojom bohatstva a úspechu,
  4) Pravdu má len ten, kto sa „IM“ hodí do krámu.
  5) Vražda je posväteným aktom každého križiaka slúžiacemu tej správnej moci.

  • .lak napsal:

   Docela navazující na to co jsem před chvílí žetl na zvědavci.

   dnes 10:41
   bez moudrého národa není moudré politiky

   Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?
   Je to přesně naopak.
   Aristokratická společnost je ze své podstaty elitářská a ke své existenci nutně potřebuje tu ovládanou lůzu, ten dav dole, nad který se může povyšovat. Protože takhle dříve či později skončí úplně každá společnost, která se dělí na elitu a poddané. Dřívě či později začne elita popovrhovat plebsem co je dole a vytvoří si svůj uzavřený elitářský svět, do kterého nikoho z plebsu v žádném případě nepustí.

   Takhle to dopadlo s každou davově-elitářskou společností v lidských dějinách. „Vznešená aristokracie“ je totální nesmysl, který nikdy a nikde nefungoval. Vždy se to nakonec zvrhlo v libovolnou formu tyranie.
   To byl jeden z cílů chazarského komunizmu, totálně zdiskreditovat myšlenku rovnosti lidí, aby zase všichni toužili po tom tisíce let osvědčeném modelu pán-poddaný.
   Koukněte se co nám cpali havloidní chazaři do hlav po pádu socializmu: ovčanská společnost vedená elitou (propaganda jako Galerie Elity Národa apod, v televizi pořád slýcháme o elitních policistech, elitní vědcích a další hovadiny).

   Nerad to říkám Radime, ale jediná budoucnost lidstva je určitá forma socializmu založeném na vzájemném DOBROVOLNÉM respektu. Ale pozor!!! Předpokladem pro to jsou vysoce VZDĚLANÍ A MOUDŘÍ lidé. Tedy opak toho „ostrova hlupáků“ který nám tu od revoluce vytváří amerikanizované média a amerikanizované školství.

   V tom se odlišuje nefunkční a tyranská aristokratická davově-elitářská společnost od společnosti řekněme „SLOVANSKÉHO SOCIALIZMU“. V té první jsou informace a vzdělání přístupné jen té elitě, ve středověku bylo vzdělání mimo církevní školy zcela nemožné, v jiných kulturách zase měli vědění pod palcem kněží, nebo v konfuciánské číně třeba stát, masa lidí byla udržovaná v negramotnosti a napočítat uměli tak do deseti.

   Zatímco v té druhé slovanské společnosti sou informace povinně dostupné naprosto všem. Takže žádná elita si nemůže nic uzurpovat pro sebe. Žádné tajné spolky disponující technologií moci, žádně okultní elitní organizace.
   Jak to říkal už JFK: v demokracii nejsou přípustné žádné tajné společnosti.
   A tyhle věci zlikvidujete jednou provždy jen když zajistíte aby neměly co tajit. Všechny informace budou dostupné pro všechny, chazarské technologie moci a manipulace budou dostupné pro všechny, takže na nikoho nebudou fungovat, hned ji totiž prokoukne.

   363936

   • proud napsal:

    „Nerad to říkám Radime, ale jediná budoucnost lidstva je určitá forma socializmu založeném na vzájemném DOBROVOLNÉM respektu. Ale pozor!!! Předpokladem pro to jsou vysoce VZDĚLANÍ A MOUDŘÍ lidé. Tedy opak toho „ostrova hlupáků“ který nám tu od revoluce vytváří amerikanizované média a amerikanizované školství.“…………jsem rad,ze na to prichazi cim dal tim vic lidi co se neradi tahnou ve vleku a jen neco musej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!