Vzor trestního oznámení kvůli cenzuře nezávislých médií v emailových zprávách

210524.4.2018 proběhlo jednání parlamentního Podvýboru pro svobodu slova, na kterém byl přítomen předseda Asociace nezávislých médií Mgr. Stanislav Novotný. Jednalo se o cenzuře mnoha nezávislých médií, kterou provádějí některé emailové servery, jako např. centrum.cz a tiscali.cz. V právním smyslu se jedná o porušení paragrafu 182 trestního řádu. Za tímto účelem jsme připravili vzor trestního oznámení, který si můžete zde stáhnout, vyplnit příslušné údaje a odnést, či zaslat na místně příslušné státní zastupitelství. O výsledku jednání nás pak můžete informovat a zaslat jej na naši emailovou adresu. Naší úlohou pak je dohlédnout na řádný postup státních orgánů a dotažení tohoto problému do uspokojivého výsledku. Vaše pomoc je v tomto případě nezbytná.

Adresy okresních státních zastupitelství zde.

Vzor ke stažení: Vzor – Trestní oznámení pro porušení tajemství dopravovaných zpráv

Související informace:
http://www.nwoo.org/2018/04/10/vyzva-pomozte-zdokumentovat-cenzuru-emailovych-zprav-s-odkazy-na-nezavisle-weby/

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Stanislav-Novotny-Novodobi-cenzori-fizluji-hraji-si-na-StB-a-blokuji-lidem-emaily-526478

https://www.piratskelisty.cz/clanek-1837-antispam-nebo-cenzura?do=komentuj

https://www.casopis-sifra.cz/cenzura-jako-za-totality-je-to-mnohem-horsi-nez-psal-aeronet-ctenarum-sifry-kteri-maji-maily-od-bakaly-neprijde-z-redakce-ani-potvrzeni-objednavky-predplatneho-nase-maily-jsou-bez-milosti-mazany/

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Proc-tu-neni-Bakala-Poslanci-resili-kauzu-blokace-nevhodnych-webu-Redaktorum-PL-zakazali-vstup-Do-veci-se-vlozil-policejni-exprezident-533451

Znění paragrafu 182, odstavec 1 a 2:

§ 182 Porušení tajemství dopravovaných zpráv
(1) Kdo úmyslně poruší tajemství
a) uzavřeného listu nebo jiné písemnosti při poskytování poštovní služby nebo přepravované jinou dopravní službou nebo dopravním zařízením,
b) datové, textové, hlasové, zvukové či obrazové zprávy posílané prostřednictvím sítě elektronických komunikací a přiřaditelné k identifikovanému účastníku nebo uživateli, který zprávu přijímá, nebo
c) neveřejného přenosu počítačových dat do počítačového systému, z něj nebo v jeho rámci, včetně elektromagnetického vyzařování z počítačového systému, přenášejícího taková počítačová data,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.
(2) Stejně bude potrestán, kdo v úmyslu způsobit jinému škodu nebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch
a) prozradí tajemství, o němž se dozvěděl z písemnosti, telegramu, telefonního hovoru nebo přenosu prostřednictvím sítě elektronických komunikací, který nebyl určen jemu, nebo
b) takového tajemství využije.

Zdroj: http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-2-dil-2-paragraf-182

Vzor – Trestní oznámení pro porušení tajemství dopravovaných zpráv


Okresnímu státnímu zastupitelství v MĚSTO

ADRESA

MÍSTO  dne DATUM

Věc:  Oznámení o skutečnostech nasvědčujících tomu, že byl spáchán trestný čin

Ve smyslu § 158 odst. 1 a 2 zákona č. 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním (trestní řád), podávám tímto trestní oznámení pro okolnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný čin porušení tajemství dopravovaných zpráv podle § 182 odst. 1 zákona č. 40/2009, trestní zákoník, a to zejména porušením tajemství datových a textových zpráv posílaných prostřednictvím sítě elektronických komunikací a dále v rámci neveřejného přenosu počítačových dat do počítačového systému, z něj nebo v jeho rámci, neznámým pachatelem, prostřednictvím anebo ve spojení s osobami provozujícími či jinak zajišťujícími tzv. freemailové služby.

Odůvodnění:

V období od DATUM do e-mailových schránek na mnou provozovaných účtech, adresách freemailových služeb, přestaly být doručovány některé elektronické zprávy (e-maily), ačkoliv u odesílatelů těchto zpráv byly zprávy vedeny jako řádně odeslané a řádně doručené. Tento stav přetrvával do … /trvá doposud.

K tomuto závadnému jednání došlo u služeb poskytovaných na následující adrese: NÁZEV FREEMAILU.

Z dostupných informací – jednak z přehledu došlých zpráv, komunikace s odesílateli i z mne přístupných uživatelských informací o mechanismu přenosu zpráv, vyplývá důvodné podezření, že vybrané zprávy byly záměrně mazány, blokovány či jinak vyloučeny z přenosu, a to na základě cíleného výběru. Např. s přihlédnutím k určitým slovům, názvům elektronických (webových) adres či odkazům na ně uváděných v textu e-mailů. Jednalo se zejména o následující výrazy:

SEZNAM BLOKOVANÝCH SLOV/ADRES: aeronet.cz, …

Takové vyhodnocování soukromých zpráv založené na prohledávání jejich obsahu je ve svém důsledku cenzorstvím a v zásadním rozporu se zákonem nařízenými požadavky na důvěrnost komunikací. Tímto jednáním došlo k zásahu do základních ústavních práv týkajících se soukromí i sdělování informací.

Provozovatelé freemailů mohou jistě přijmout opatření k zajištění bezpečnosti a integrity služeb a dokonce ve vážných případech na příkaz státních orgánů vydávat obsah elektronické a počítačové komunikace. O tyto záležitosti, jak je také patrné z příloh oznámení, se však v dané věci nejedná. V žádném případě se poskytovatelé freemailů, jejich zaměstnanci a smluvní partneři nemohou svévolně seznamovat s obsahem komunikace a prohledávat bez velmi vážného zákonného důvodu jakýmkoliv způsobem evidenci e-mailů či obsahu e-mailů.

Je tedy dáno podezření, že poskytovatel freemailu nebo jiný subjekt zajišťující elektronickou komunikaci či službu informační společnosti na internetu, některý z jejich zaměstnanců zneužil svého postavení či funkce a sám nebo ve spojení s jiným pracovníkem či dodavatelem části služeb vážným způsobem porušil důvěrnost přepravovaných zpráv, bezpříkladným způsobem opakovaně zasáhl do soukromí nejen adresátů, ale také odesílatelů e-mailů. Bez vážných důvodů a bez rozumného předchozího projednání a hlavně bez aplikace jakéhokoliv jasného zákonného důvodu tak znemožnil realizaci soukromého života dotčených osob, pracovní i obchodní jednání a tím způsobil vážnou újmu.

ODSTAVEC PRO PODNIKATELE: Pisatelé e-mailů jsou zmateni, usuzují na nesolidnost majitele e-mailové adresy a neschopnost zajistit službu, aniž by mohli pochopit, že jejich e-maily maže přímo provozovatel freemailu. Vzhledem k tomu, že výše uvedené e-maily jsou používány také v rámci podnikatelské činnosti, a to nejen pro komunikaci se zákazníky, ale také se širší veřejností, byla výše uvedeným jednáním způsobena vážná škoda a hmotná újma.

V příloze k tomuto oznámení přikládám (velmi pravděpodobně neúplný) přehled/příklady zpráv, které byly mazány a blokovány.

Žádám, abych byl v souladu s ustanovením § 158 odst. 2 trestního řádu ve lhůtě do 1 měsíce od obdržení tohoto oznámení vyrozuměn o učiněných opatřeních.

Oznamovatel:   Jméno, příjmení/Název firmyAdresa

 

S pozdravem

 

Příloh: POČET
58 Komentářů k Vzor trestního oznámení kvůli cenzuře nezávislých médií v emailových zprávách

 1. Qo napsal:

  Ahoj.

  Aj by som sa s týmto stotožnil. Ale je v tom problém, že aj na niektorích nezávislých médiach sa tak isto využíva cenzúra. Robia tak pod rovnakými zámienkami ako mainstreem.

  Dnes som mal osobnú skúsenosť na leva-net kde mi bez odôvodnenia zmazali príspevok v ktorom som zrejme spomenul mevyhovujúce fakty. Pod videom s Pjakinom (16.4.2018)
  bol zmazaný príspevok aj od diskutéra s nickom „Petržlen“ v ktorom v podstate spochybnil tvrdenia V.V.Pjakina.
  V tomto prípade je uvedený aj dôvod zmazania príspevku: „osobná rovina“
  Neviem čo také osobné tam bolo okrem toho že reagoval na osobné stanovisko a názor V.V.Pjakina.
  Naviac mi to príde pokrytecké pretože „oddaný“ Kobisti môžu písať bez obmedzenia.
  V období cca pol roka spetne sú diskusie kde sa viacerí sťažujú na mazanie príspevkov pri čom iným sú povolené osobné útoky a urážky zatiaľ čo iným sú mazané príspevky v ktorích nič také nieje.

  Čítal som ten príspevok od „Petržlena“ a neviem čo také v ňom bolo aby ho museli zmazať.
  Okrem presvedčivého poukazania a vyvrátenia Pjakinovej manipulácie.
  Zrejme práve v tom bol problém.

  V oboch prípadoch bol problém asi v tom že sme madhodil tému ktorá je pre ideológiu KSB smrteľná.

  Osobne som mal dotaz ohľadne Trockijzmu a vyvražďovanie Duchovne a v súlade s prírodou žijúceho obyvateľstva na území dnešnej RF (v období existencie SSSR)
  Tiež likvidovali alebo zajímali ľudí s „nadprirodzenými schopnosťami“ ako je telepatia, telekinéza atď.

  V SSSR prebiehalo množstvo výzkumov v oblasti pranormálnej aktivity. Skúmali možnosti vyvtelenia = prenos vedomia mimo biologický nosič a využitie tejto možnosti na vojenské účeli.
  Vytvorili množstvo techník na vyvtelenie vedomia.

  Preto som sa pýtal či, a kde v KSB sa to spomína.
  V KSB sa síce hovorí o Trockijho „slávnostiach“ ale niektoré záležitosti sa tam zatajujú.
  Tak som sa na to spýtal v súvislosti so snahou GP o prenos vedomia z biologického na technologický nosič.

  Táto snaha GP sa totiž opiera práve o výzkumi zo SSSR z oblasti paranormal aktivity v ktorej sa SSSR dostalo podstatne ďalej ako USA.

  Miesto odpovede kde v KSB o tom niečo nájdem, a ak nie tak prečo …
  som sa dočkal nahradenia príspevku nefunkčným odkazom.

  • proud napsal:

   Zapomen na levanet,je to sekta!

  • Veduin napsal:

   mazou prispevky vsude, vlastni zkusenost pouze napsani nesouhlasneho nazoru bez urazek ci tvrde kritiky na: AE, tadesco, svobodne noviny , leva net , ac24 , parlamentni listy a to jsou jen posledni co si vzpominam jinak do diskuzi moc neprispivam a kdyz uz vypada to ze me nazory nejsou vhodne ani tam ani tam :/ a tudiz obavam se ze mainstrem ci alternativa jsou pouhe strany teze mince skutecna cesta vede jinudy

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Je to složitější. Některé weby mažou příspěvky určitých lidí ne kvůli nepohodlnému obsahu, ale jednoduše proto, že ten příspěvek je hloupý, tupý, nesrozumitelně napsaný apod. a ten server chce mít určitou úroveň diskuse, pod kterou není ochotný jít.
    Diskuse na nwoo.org má tu „výhodu“, že nemá dno, takže tady nikoho za sloh na úrovni třeťáka, vulgarity ani hloupost kapající ze skoro každého příspěvku nezabanují.
    Ono je to tak ve všem. Řada lidí o sobě prohlašuje, že jsou ničení režimem a proto se nemohli nebo nemůžou prosadit, ale když se s nimi seznámíš líp, zjistíš, že jsou hlavně neschopní, a režim nerežim, byli by na chvostu vždy.
    Vždycky si v této souvislosti vzpomenu na zpěváka Hutku. Nula a totální blb, který neuměl nejen zpívat, ale ani vytvořit aspoň průměrně blbý text. V roce 1989 to byl těžký revolucionář, který zpíval všude možně, než lidem došlo, že je to prostě nula, která se na komunisty jen vymlouvá. A takové případy najdeš všude.

    • proud napsal:

     „Je to složitější. Některé weby mažou příspěvky určitých lidí ne kvůli nepohodlnému obsahu, ale jednoduše proto, že ten příspěvek je hloupý, tupý, nesrozumitelně napsaný apod. a ten server chce mít určitou úroveň diskuse, pod kterou není ochotný jít.“…………..dobre debilni nazor,inu,jakej pan,takovej kram,ze….

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Bodejt by ses neozvala, potrefená huso. Tvoje příspěvky patři i tady k tem nejdebilnejsim a obsahove nejprazdnejsim, mas z toho titulu s vyhazovanim z webových diskusi uz prebohate zkušenosti, jak jsem slyšel;-)))

      • Veduin napsal:

       komentare u clanku docela ctu a nejsem toho nazoru ze proud pise nejdebilnejsi prispevky sic ne se vsim se u nej da souhlasit a obcas i forma podani je nezvykla ale myslim ze existuji i debilnejsi prispevky a to se ho zastavam i kdyz mi taky reagoval na komentar ne zrovna pro me chtenym zpusobem

    • benmil napsal:

     Vladislav

     +

  • pedros napsal:

   Aeronet cenzuruje ostošest!
   Petržlen je chuj, troll nemajíci o ksb ani tuchy.

  • Dan napsal:

   Kterápak cesta to je??
   Co je skutečnost? Co je pravda? Je krize? Není krize? Otepluje se Země z podnětu činnosti lidí či nikoliv? Otepluje se vůbec či naopak se nakonec ukáže, že se ochlazuje? Je kapitalizmus nejlepší ze všeho? Je demokracie lepší než cokoliv jiného, co bylo? Je dobře, že všichni mohou rozhodovat o všem? Proč nemůžeme rozhodovat sami úplně, ale úplně o všem, když to víme lépe než ti, které jsme si volili?
   Ty mlč, já to přece vím lépe než ty! Ne, to já to vím lépe než ty, protože ty nemáš informace, co já! Každý, kdo má přehled, ví, že vše je přece dílem konspirace! To přece musíš vědět, že vše je dílem podvodu! Žijeme ve spárech těch, co to učinili schválně, aby se sami měli lépe! Jsme omámeni chemickými látkami! Jíme to, co bychom jíst neměli, a nejíme to, co bychom jíst měli! Neměli bychom vůbec jíst, to je prostě nejlepší! Naopak, máme jíst úplně všechno a hodně, ty blázínku, jen to máme jíst s láskou, pak to neuškodí! Co ty víš, člověče, o světě, když nevíš, co je mayský kalendář!
   A bude konec? Ne, bude to začátek! Přiletí letadlo a vysype nám na hlavu mimozemšťany, a nakonec tu přece jen přistanou jen chemické látky ze vzdálených souhvězdí, aby nás zachránily! Nebo je to obráceně? Ne, ti přiletí jen proto, aby nás zotročili!
   Máme se dobře! Máme se špatně! Je nejlepší doba, jaká vůbec může být! Je nejhorší doba ze všech dob, co kdy byly! Bude líp! Bude hůř!
   Všechno je zfalšované! To je pravda, ale nyní už dobře víme, co všechno bylo dříve zfalšované ještě víc! Vy lžete! Ne, to vy lžete, ne my! My nelžeme, my říkáme pravdu! Vy si jen myslíte, že říkáte pravdu, ale je to lež. To je lež, že je to lež! My to víme líp, proto nás nemůže urazit vaše mínění, které jen ukazuje prázdnotu vaší lebeční dutiny. Vy mě urážíte, protože z vás mluví uražená ješitnost! Ne, to z vás mluví vaše uražená ješitnost, protože se vás dotklo, že já vše vidím z vyššího nadhledu, kdežto vy ne!“
   Mám dojem, že tahle cesta posuzování nám odebírá spoustu energie.

   • proud napsal:

    Prihodne napsany a peknej postreh,ale domnivam se,ze to jeste dlouho jinak nez takhle krkolomne nepujde.Libi se mi to s tou pravdou,kdy se o ni hadame a casto ji pritom nezname,jen nejaky mozny,nebo moznejm,verime,coz vubec neznamena,ze pravdou jsou.A zase je to vsechno jenom v nas a o nas,o tom jak to hazeme na vsechny kolem,ale sami si nic neprizname.

   • benmil napsal:

    Dan

    +

  • asar napsal:

   Od Pjakina som sa dozvedel, že Otomanskú ríšu založili Benátky. Pred časom mi zas Hox písal, že Turci to boli vlastne Rusi. Tak teraz neviem.

  • proud napsal:

   A málem probudili Lenina.

 2. Jana napsal:

  http://www.nwoo.org/2018/04/25/vzor-trestniho-oznameni-kvuli-cenzure-nezavisl
  22:09 (před 3 minutami)

  Mail Delivery Subsystem
  Přílohy22:09 (před 3 minutami)
  komu: mně
  Ikona chyby
  Zpráva může obsahovat virus
  Vaše zpráva nebyla na adresu vaclav.krch@tiscali.cz doručena, protože může obsahovat virus. Naučte se, jak zjišťovat přítomnost virů a předcházet jim.
  DALŠÍ INFORMACE
  Varování Pomocí tohoto odkazu přejdete na web třetí strany
  Odpověď byla:
  554 message refused by the scanner (#5.7.1) – for more information visit https://www.virusfree.cz/faq

  Final-Recipient: rfc822; vaclav.xxx@tiscali.cz
  Action: failed
  Status: 5.0.0
  Remote-MTA: dns; tax.virusfree.cz. (2001:67c:15a1::ea1, the server for the
  domain tiscali.cz.)
  Diagnostic-Code: smtp; 554 message refused by the scanner (#5.7.1) – for more information visit https://www.virusfree.cz/faq
  Last-Attempt-Date: Wed, 25 Apr 2018 13:09:11 -0700 (PDT)

 3. Jana napsal:

  Lidé, který ty zprávy nechodí tak to většinou vůbec nevědí, spíš to ví ti, kteří jim je posílají… asi půl roku mnohé maily ode mne neprochází, jen někdy přijde oznámení že nebyly doručeny „protože mohly obsahovat virus“…

  Takže spíš odesílatel může dodat takovou přílohu… než ten, ke komu maily neprošly…

  „V příloze k tomuto oznámení přikládám (velmi pravděpodobně neúplný) přehled/příklady zpráv, které byly mazány a blokovány.“

  • proud napsal:

   Tak nemáš psát pičoviny.

   • proud napsal:

    A mame to tady,presne kvuli takovejm zlodejskejm imbecilum se lidi rozdelujou,nenavidej,zabijej………..nasledek je,ze si pak nepomuzou ani nahodou,prece nebudou delat vola nekomu,kdo nahodou muze bejt zrovna tim,kterej je podvadi,to ho radeji nechaji chcipnout,a presne v tom je onen podpis systemu! A presne proto je potreba onen system sundat i se zmrdama co mu slouzej,at vedome,nebo nevedome.

    • proud napsal:

     A opravdu jsi uplnej debil a nesere te ze krades cizi nick a pises pod nim,buzerante,zkurvenej?…………

   • proud napsal:

    Az budes mit Honziku cas a naladu,projed moje prispevky,poznas podle mailu,a ty picoviny co tu ten zmrd pise mym jmenem mu vyjebej,diky :-)

 4. tojsemja napsal:

  taky byste nám mohli dát kompletní trestní oznámení i s přílohami, aby to usnadnilo hromadná podání

  Děkujeme za pochopení!

 5. Veduin napsal:

  no to je krasne ze hodlate pouzit nastroj „Prava“ vytvoreny temi co jsou u moci aby se u ni co nejdele drzeli jsou to ti sami co ridi soudy politiky zakony cenzuru nevhodnych informaci atd tak jak neco takoveho bude fungovat pokud nevymyslite jiny zpusob boje obavam se ze do te doby to bude pouhe hazeni hrachu na zed kazdopadne to neberte jako odrazeni od boje v tom stojim pevne za vami je to zle ale jen pochybuju ze tenhle zpusob boje je vubec vhodne pouzit…

  • Qo napsal:

   Qo 28.04.2018
   Keby tam bola radšej odpoveď na dotaz.
   Prečo sa globalisti ktorí disponujú znalosťami celého ľudstva zaoberajú prenosom vedomia na materiálny nosič?
   Ako vedia, že je to možné?

   Ale tá otázka bude zrejme vychádzať z chabej morálky subkultúry, ktorá má s prenášaním vedomia praktické skúsenosti a preto sa tejto oblasti KSB podrobnejšie venuje.

   Sranda ale je že mi to nijak netajíme ani nemistifikujeme. Hovoríme o tom otvorene. Že je to pre vás sci-fi nieje naša chyba.

   Čítatali ste vôbec ksb s využitím oboch mozgovích hemisfér alebo to čo nechápavo ignorujete tabuizujete proste preto, že keď to nechápete vy tak to nemôže chápať ani nikto iný. A keď áno tak nejak vysvetlíte že je nesvojprávny a bez vašej metodiky nemôže byť človek.

   Ps.: Vďaka za tento článok a výhru v stávke o obsah vášho budúceho počinu.
   Je radosť s vami spolu-pracovať.

   Naposledy som tolko vyhral keď som sa stavil že poštijem krčmárovi bar a on sa z toho bude tešiť.
   Tešil sa lebo som sa s ním stavil že naštím bez rozliatia jedinej kvapky na 3 metre do flaše od piva. Vyhral.
   Ale ja som vyhral 10x viac od tých, ktorí nechcel uveriť že krčmár sa bude tešiť že umýva moje šťanky z baru.
   Samozrejme, aby nevzplanulo pobúrenie u hostí v podniku, som z výhri zaplatil rundu.
   Bolo to predsa za ich peniaze.

   :D
   Odpovědět
   O
   Qo 27.04.2018
   Esoterická subkultura. To budem asi aj Ja, keď uvážim diskusie.

   Miestny Všeobecný Riaditel sa vyhradil od textov v ktorích sa užíva(m) pojem Ezo.
   Ich presunutím do Paste bin ukázal svoje pevné stanovisko,
   a teraz reaguje článkom v ktorom šikovne vysvetleju že som Debilný psychotrockista, ale bez využitia týchto zdiskreditovaných pojmov.
   -Aspoň nejaký pokrok. :D

   To ten prevádzkovateľ tohto vebu ešte zrejme nepochopil že VP SSSR ohlásil, že so psychotrockistami vo svojom kolektíve sa už nebude dlho maznať.

   Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/pluralismus-nazoru-jako-projev-poznavaci-a-tvurci-neschopnosti/

 6. Qo napsal:

  Toto je jeden z tých prísvevkov kde o Ezoterikoch nehovorím iba v zlom ale aj v dobrom.
  Následný článok na leva net hádže Ezoterikov do jedného vreca zabúdajúc na obsah KSB.

  ….

  No, možno som trochu viac pritlačil. Možno to bolo dosť nevhodné a útočné. A možno to bolo zcela primerané. To si posúdi každý sám.
  Je však pravda že ma z nich trošku „naberá.“

  Mno, …
  „…Po osvojení KSB je jedinec vůči těmto různým pokusům o ideologické zneužití nejen jeho náboženství k rozvratu společnosti již zcela imunizován…“

  – to si nemyslím. Ale nevylučujem to.
  – tlačí sa mi otázka. Čo ak nám nehovoria celú pravdu?
  Čo ak ju zatajujú lebo nás chcú ovládať a využívajú sofistikovanejšiu metódu platnú pre súčasné podmienky.
  Čo ak nám nehovoria celú pravdu pretože niečo nemôžu povedať alebo by to len teraz nebolo vhodné?
  Čo ak im niekto stojí za chrbtom, drží im nôž na krku a preto nemôžu povedať všetko.
  Čo ak celú pravdu ani oni sami nepoznajú?
  Čo ak si len myslím že som imúnny voči manipuláciam, ale pritom som manipulovaný.
  Čo ak som naozaj manipulovaný a manipuluje ma niekto, kto ani nevie že mnoz vlastne manipuluje?
  Vlastne mi chce pomôcť a myslí to dobre ale …. ?

  Mno, …
  „…A ne víc jak 1-2 děti na jednu ženu, která musí projít příslušnými psychologickými testy zda má na to být dobrou matkou…“

  – vo vesmíre sú civilizácie kde môžu mať deti iba najvyspelejší jedinci aby sa zaistil kvalitný genetický meteriál – okrem iného. (Je to ako vo Vlčej svorke)

  - každá, aj tá najnekompetentnejšia žena môže byť skvelou matkou. Teda, ak sama bude chcieť.
  .

  Ľudský potenciál je obmedzený iba samotným človekom. (Egom)
  Nechcem tým povedať že ego je zlé. Ego = Ja. Bez neho som iba kvapka v mori unášaná prúdom.
  Ak mám Ego vysoké alebo nízke nastáva problém. Ale Dá sa to jednoducho riešiť – je to zaujímavé téma. Ale o tom potom.
  .

  Čo sa týka mňa, tak…
  -KSB je pre mňa dobrá pomôcka, ale v zásade ju pre pochopenie globalizácie nepotrebujem. A už vôbec aby som bol Človek.

  Pjakin predsa hovoril aj o možnosti jej podvedomého uplatňovania = že jej podstatu ovládam bez toho aby som ju čítal. (Čítanie je iba Bonus a potenciálna výhoda – ako každá kvalitná teoretická príprava)

  Môžem KSB uplatňovať a moje konanie môže byť plne vedomé aj bez čítania KSB. Síce nebudem ovládať terminológiu KSB, ale to nevylučuje možnosť znalostí a praktických schopností aj v oblasti Globálnej politiky.
  Ale to určite nepochopí a nepríjme ten, kto má za to, že to je len v KSB a je možné to pochopiť iba čítaním tlstých kníh VP SSSR.
  Ak ste taký, potom prosím. Nemyslite si že všetci ľudia sú iba idiotské ovce. Ak si to myslíte, potom ste tie hlúpe ovce vy sami,. Alebo ste iba zlomyselný pokrytec. … Tak, čo už s vama?

  .
  Pýtam sa:
  -Čo ak poznám iný spôsob ako sa stať Človekom?
  -Čo ak poviem že ten môj je lepší?
  Možno aj naozaj je. Ale určite nie pre každého.
  -Čo ak poviem že KSB je, ako niekde hovoria „mužská = analytická“ cesta k „osvieteniu“
  Ale je ešte jedna „ženská = emocionálna“ cesta.

  Ale čo ak sú obe cesty špatné?
  Čo ak správnu cestu k Bohu, človek nájde iba v tedy, ak bude Veriť svojím pocitom a bude ich analyzovať (vedome ovládať).
  Iba tak budem emocionálne vyrovnaný a bude mať kontrolu nad sebou.
  To predsa môžem robiť vždy a všade, nech robím čokoľvek.

  Viera bez znalostí je predsa slepá. Avšak bez viery ani znalosťi nebudú kompletné.
  Kto je bez Vieri tápa v hluku (dez)informácii. (V Tme)
  Budem iba ten, kto je vždy odkázaný na toho kto má lepšie informácie a znalosti ako ja.
  Ale ak sa naučím veriť sebe a Bohu ktorí nehovorí iba jazykom životných okolností ale aj jazykom hlbokých vnútorných pocitov, potom znalosti príjdu aj bez namáhavého štúdia. Štúdium bude iba benefit. Bude ako prechádzka na mieste ktoré už poznám, aj keď som tam ešte nebol.
  Všetko pre mňa bude nové aj známe zároveň.
  .

  Netreba zabúdať:
  Každý má predsa k dispozícii všetko potrebné k tomu aby činil správne rozhodnutia v prospech seba i ostatných.

  Boh, okrem iného = Láska
  Láska je základný cit od ktorého sa rozvíjajú všetky ostatné pocity a emócie. Prečo ich nepočúvať? Prečo nepočúvať Boha vo svojom vnútri?
  Nieje to hlúpe?

  Ak nebudem počúvať svoje emócie a pocity, budem slepí na miestach kde môj rozum ešte nebol.
  Ak nebudem analyzovať svoje vlastné vnútorné pocity a emócie = získavať nad nimi vedomú kontrolu, potom skrze pocity budú ovplivnené moje myšlienky a konanie.
  Ak nebudem emocionálne vyrovnaný a nevyznám sa v sebe a svojich pocitoch, potom ma môžu ľahko zviesť zo správnej cesty.
  Ak budem bezcitný, pretože svoje Božské vnútro potláčam ľudským rozumom, potom hlas Boha nemôžem počuť.
  Potom budem iba nástroj toho kto má viac znalostí a v súlade s tým vie lepšie analyzovať a vyhodnotiť situáciu.
  Alebo sa mi stane že budem slepo následovať toho koho slová dávaju zdanlivo logický zmysel ale pravda (Boh) v nich nebude. Možno že ma zvedie vedome alebo preto, že tiež nepozná cestu a nevie kam. Iba sa tvári ako znalec a jeho umenie je iba pódioví trik s ktorím pomáha množstvo asistentov.
  Takých vodcov ľudia často následujú, pretože z nich ide akási sila a rozhodnosť. Avšak sú až príliš sebavedomí a preto si neprípušťajú možnosť omylu. Stratia opatrnosť, ľahko spadnú a kto pôjde s nimi, toho stiahnu zo sebou.

  Ak ale svoje pocity a emócie skúmam, ak si ich preverujem a tak nad nimi získavam vedomú kontrolu, – potom mi budú svetlom v temnote neznalosti do ktorej môj ľudský rozum ešte neprenikol.
  .

  Preto mám problém. Ten problém je v tom že nikam nepatrím. Vlastne je to to najlepšie čo môže byť, ale je to trochu smutné. Nie som ani tam, ani tam…
  A pritom som všade. Všade som ale nikde nezapadám. Sám som si to zvolil.

  Preto som tu. Neprišiel som presadzovať svoje pravdy, ale ani hltať pravdy iných. Ani sa vnucovať či žiadať a prijatie do party.

  Prišiel som, pretože potrebujeme hľadať spoločnú reč. Nech si povieme a urobíme čokoľvek – stále sme ľudia a môžme začať spolu-pracovať.
  .
  Viem aký má KSB názor na „nad-prirodzeno“, na ezoterikov a podobne. Viem aký je pohľad KSB.
  Ale VP SSSR v tom nemá celú pravdu.
  Opiera sa totiž o falošných guruov, mistikov či ezoterikov, ktorí využívajú psychológiu alebo rôzne triky na blbnutie ľudí aby ich obrali o peniaze alebo aby im riadili život pretože ten ich riadi Satan.

  Viem čo hovorím pretože s tým mám nemalé skúsenosti, lebo som v tom vyrastal. Do puberty som bol hodne skeptický a dištancoval som sa od toho.
  Ale raz k nám prišiel kamarát a zistil že mamka je kartárka („veštica“).
  Mnohé „veštice“ sú také ktoré chcú iba zarobiť a hovoria ľuďom čo chcú počuť.
  Ale sú aj také ktoré ľuďom reálne pomáhajú. Ukážu im potenciálnu budúcnosť a poskytnú informácie ktoré človeku môžu pomôcť zmeniť jeho osud.

  Moc som Neveril že to môže fungovať.
  Ale presvedčil som sa že áno. Že to nieje iba obyčajná psychológia a manipulácie s cieľom získať peniaze.
  Presvedčil som sa, že je v tom onoho viac. Že to nieje len o oblbovaní alebo o vykladaní nemennej budúcnosti.
  Karty nám môžu ukázať iba potenciálnu budúcnosť, ktorá sa naplní ak nič vo svojom živote nezmeníme.
  Často to býva tak, že ľudia si nechajú vyložiť budúcnosť ako niečo nemenné. Potom svoj život vedome alebo podvedome podriaďujú danej predpovedi a tá sa následne splní.

  Viem že nie každý mal možnosti vidieť a poznať to čo Ja. Rovnako Ja som nemal možnosť vidieť a skúsiť čo iný. Preto chápem všemožné negatívne názori na tieto veci.
  Tiež ale chápem, že odmietavím postojom sa človek pripravuje o môžnosť poznať, pochopiť alebo získať praktickú skúsenosť.

  Môžme sa buďto spojiť a podeliť o skúsenosti a poznatky zo života bez oháňania sa nejakými knižkami či učením.
  Alebo sa môžme hadáť o to, kto z nás je bližšie k pravde.
  Ale takto, sa nikto z nás k pravde ani nepríbliži.

  Osobne by som radšej zložil zbrane a pošetril muníciu na skutočného nepriateľa.
  Radšej by som hľadal čo nás spája, ako rozdeľuje.
  Som presvedčený, že si máme čo ponúknuť.
  K tomu je však potrebný dialóg s cieľom sa vzájomne pochopiť.
  Niekto však chce iba poučovať.
  -To sa pozná.-
  Možno je to aj môj prípad.
  A možno aj váš. (Alebo sa cítite byť bez chýb a hriechov?)
  .

  Osobne si to o sebe nemyslím. Vlastne viem že mám toho na rováši viac než dosť. Ale nehodlám sa tým zožierať ani to popirať. Chcem to zmeniť a verím, že si môžme vzájomne pomôcť.
  Teda, ak ste sa tu nikto neurazil.? :D
  .

  No paráda. Taký príspevok… Tak, a teraz budem grafoman :D

  • Qo napsal:

   Nezávislé média narazili na svoje vlastné pokrytectvo. A teraz sa chcú súdiť o právo na cenzúru … :D U nich na webe je cenzúra dobrá lebo mažú iba trollov, ale keď im bloknú mail, tak sa im to nepáči. :D Tak im treba.
   Som zvedaví ako sa teraz budú brániť?

   Nech sa troška podusia a keď pochopia čo sa deje, že sami nabehli… Potom možno uznajú aj právo na diskusiu a bude možné im pomôcť z tej rokliny ktorú si vykopali. Ale zrejme ich znalosti naobsahujú jednoduché pravdy sedliakov.
   Tie sú pre nich málo „profesionálne“ a nedostatočne Fundované.

   „Kto druhému jamu kope, sám do nej padá.“

   • Ufo-kresťanský Kobista Tomi Qo :D napsal:

    Qo 28.04.2018
    A hele. Admini sa boja mojich názorov. :D

    Nevadí. Mám to pre každý prípad skopčené a screenuté. už to visí aj na iných alter weboch, ktoré nepotláčajú slobodu prejavu v mene spoločenskej bezpečnosti, ktorá je v tej či onej miere a kvalite obsahom aj týchto informačných kanálov.

    Ale možno je to naozaj tým že nechápem KSB, podľa ktorej je takéto konanie prejavom blbosti či až psychotrockijzmu (pokrytectva) a značí neschopnosť jedinca alebo kolektívu riešiť vzniknutú otázku na vyšších prioritách. Preto siahajú po metódach ktoré sami odsudzujú. Takto ukazujú svoju pravú tvár.
    Hlavne že si to vedia dostatočne všeobecne ospravedlniť.

    Asi to bude tou nedostatočnou univerzálnosťou pseudo Kult(u)Ra v KSB.

    Ste sa ešte zrejme nepoučili napr. na príklade Biblickej koncepcie zotrečenia ktorej vykonávatelia v mene Boha a Ježiša Krista potláčajú prejavy slobodného Ducha pod rúškom slobody. Teraz sú na odpis.

    Je to také humanitárne bombardovanie v info vojne.

    Na takom aeronete alebo tam vedla na anti Kobe majú preventívne zavedené schvaľovanie aby sa tam nič kompromitujúce ani neobjjavilo.
    Hlavne že sa teraz idú zblázniť že im cenzurujú mailovú korešpondenciu.

    Keby som bol nejaký „védista“ tak poviem že je to Karma.
    Tu je však vhodnejšia asociácia s „opičou prackou“

    Tak to chodí. To je zákon času. Opičia pracka sa v minulosti vrátila až po niekoľkých storočiach. Ale z dôvodu zákonu času je opičia pracka v súčasnosti nemilosrdná. jej efekt sa prejavuje takmer okamžite. Pokryteckého Idiota ktori sa ňou oháňa zfackuje rýchlosťou šírenia správ.

    „Sa čudujem že ešte niesú mŕtvi.“
    Vďaku Bohu však majú stále čas svoje ciele prehodnotiť.
    *Preto tu ešte ste. *

    Ale, „Čas sa kráti“ sme na začiatku nového veku. Veku Vlka alebo ak chcete veku Vodnára.

    Symbol Vodnár je v tomto kontexte možné vyložiť ako duchovný vodca v hlbokých vodách duchovného sveta.
    Značí obdobie duchovného rozvoja ľudstva. Ponoronie do Duchovného sveta. (Návrat k Bohu).

    Symbol vlka je len iné poňatie iného/špecifického Kultu-Ra. /podľa miestnej špecifikácie, pretože Duchovné znalosti o neviditeľnom svete sú ľudstvu predávane formou asociácii z viditelného (ľuďom známeho sveta).
    Preto sa využivajú asociácie ktoré sú pochopiteľné pre miestnu komunitu v súlade s miestnymi špecifikáciami.
    Inak povedáné: nemá zmysel použiť podobenstvo o vlku ak chcem priblížiť duchovný svet tomu v koho prostredí vlk nežije. Preto by tam takáto asociácia (podobendtvo) nebola pochopiteľná.
    Alebo by bolo potrebné vysvetliť ako je to so symbolom vlka spojené.
    =Povedať niečo o tom ako žije vlk. Aký je jeho význam v prírode.
    - Vlk je predátor. šelma, ktorá loví slabé kusy (choré a raňené). Tým očisťuje/posilňuje celok. Bráni šíreniu chorôb. Udržuje primeraný počet bilinožravcov čím odľahčuje prírode.)

    Rečou KSB sa nachádzame v dobe rúcania sa falošných autorít, ktoré sú odstavované od riadenia v súlade s tým čo sme predpovedali už pred tisíckami rokov. – smiali sa nám. Dehonestovali nás. Prenosledovali. Snažili sa nás umlčať. A dnes? Dnes keď prišlo na tieto proroctvá sa boja o svoju budúcnosť. Preto nás požiadali o pomoc. Ale my nepomáhame im (v ich cieloch). Preto tí hlúpejší užívajú zastaralé metóty Riadenia v zmysle manipulácie ľudským vedomím.
    Oni to dovolia iba preto že ich smiech už prešiel a dostali strach. Ale asi nie dosť veľký na to, aby sa vzdali svojích nereálnych a zo životom nezlúčiteľných cieľov.
    Ešte že sú taký sprostučký – Jak si myslia aký su borci že môžu niekoho niekde umlčať.
    Asi nepochopili Kristov odkaz ktorého hlas sa smrťou jeho tela stal neobmedzeným a neumlčateľným hlasom vo viditeľnom svete.
    (Globalisti časom pochopili koho vlastne „zabili“)
    dnes teda skúšaju presadiť „mistifikáciu“ o tom že Ježiš nebol ukrižovaný. Opierajú sa pri tom o „koránický projekt zotročenie, ktorí ide ruku v ruke s Biblickým projektom.
    .

    V minulosti sa využívali „biogénne“ asociácie. Dnes môžme tieto veci pripodobovať k „technogénnej“ sfére.

    Napríklad. Človek je nejaký superpočítač ktorého hardverové možnosti môžu byť obmedzené zastaralím či vadným softwérom/programom. …

    „Neviem“, kde tí od vedla vzali do palice, že podstatou KSB sú tieto choré nenažrance, ktoré vidia iba temnú stranu Biblie či Koránu. (Možno v tom len vidia seba).
    Ak by sa nad tým len trochu zamysleli, možno by tieto objektívny nástroje tokázali očistiť od subjektívnej idiocie psychoTrockijstov infiltrovaných do kolektívu KSB. Alebo ak chcete od Farizejov a učiteľov zákona/pokrytcov ….
    Zrejme naši anti Kobisti nepobrali KSB o nič lepšie ako odborníci z kate
    dry Všeobecného Riadenia KSB.

    KSB je z pohladu GP váha a anti-Kobík od vedla… oni budú protiváha.

    Nastal ale čas sytuáciu stabilizovať a ozdraviť stádo.
    Vlci sa vrátili do našich hôr. Roky ich tu nebolo vidieť. Nahradili ich poľovníci ktorí poľujú na „trofejovú“ zver. Tak poškodzujú kvalitu genetického materiálu stáda pretože sa množia slabé a choré kusy „nekontrolovaným“ spôsobom.

    Vlci sa vracajú do našich hôr. Začínajú loviť. Najprv oddelia slabé a choré kusy od zvyšku stáda … A potom…
    „Bude počuť len ich krik a škrípanie zubami“. (Vidíte tú podobnosť Kristovho učenie a KSB?)

    Inak povedané: on oddelí dobré zrno od zlého plevlu. Dobré zrno zhromaždí do sýpok a zlý plevel spáli vo večnom ohni (života.)

    Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/pluralismus-nazoru-jako-projev-poznavaci-a-tvurci-neschopnosti/

  • asar napsal:

   Nazdar chlapi, ako sa máte na úžasnej Zemeploche? Vidím, že tí ktorí donedávna nadávali na mejnstrím, ako cenzuruje, už sami cenzurujú:)

   Ku KSB:

   „…Po osvojení KSB je jedinec vůči těmto různým pokusům o ideologické zneužití nejen jeho náboženství k rozvratu společnosti již zcela imunizován…“

   To bohužiaľ nie je pravda. Napríklad poľský kňaz Natanek, z ktorého si uťahujú v tejto pesničke:

   https://www.youtube.com/watch?v=mIU8l_qPzAQ

   Ten vidí vo veľa veciach diabla, v čom má podľa mňa aj pravdu. V čom je ale problém? Hovorí napríklad, že diabol sa vyžíva v čiernych farbách. Pritom sám je oblečený v čiernom. Ten oblek sa volá sutana, čo sa dosť podobá na satana :)

   Podobne nedávno Denník N, ktorý viditeľne manipuluje, a preto ho mnoho ľudí nemá rado, vydal príručku o manipuláciách. Príklady s manipuláciami ale uvádza len pri alternatívnych médiách.

   Podobne aj KSB, aj keby to bola tá najlepšia metodika, podobá sa na super ďalekohľad. No ak sa ním budem pozerať len na iných, samozrejme uvidím ich chyby, ale čo sa deje u mňa v záhrade, to neuvidím.

   Čiže, ak mám dobrú metodiku, ešte to automaticky neznamená, že nemôžem byť manipulovaný. Mnoho manipulátorov, dokonca dokáže manipulovať ľudí tak, že ukazuje, síce pravdivo, ale len na iných.

   • Tomi Qo napsal:

    Pekne napisane Asar.
    Snaď si nikto nevšimol že si hovoril o mňe. :D
    Problem nie ani sama KSB. Jako su tam psychTrockijstecke sracky. Ale tie su určene pre psycho. Leva-net pracuje proti ksb. Aj proti pjakinovi. Ale robia to sikovne. Samozrejme. Niesu tam vsetci totalny zmrdi.

    Za chvilu, lebo teraz mi to este nepreslo. Este to neni ziaduce. Ale az na to dojde tak toho zmrda co to dela si podame.

    VP SSSR – jeho svetlá časť na tom už začína pracovať ale Globalisti to blokovali v sulade so svojimi cielmi.
    Bolo treba pickat kym uvidia ze idu proti sebe. Do vtedy bolo treba vyuzivat leva-netskych psychtorckistov na sirenie KSB
    Inak nam to neumoznili.

    Podobne ako „kristovo“ ucenie mohlo byt pisomne sirene v podobe „biblickeho projektu … “

    Ale uz sa na tom pracuje. Este treba pockat kym sa nebude moct vyvluest zo slucky. Medzi tym Global zmrd musi pochopit ze si ich proste nedokaze udrzat a ak chce prezit musi ich odstavit.
    Uz im naznacuje ze to pride.

    Dajte do Googlu „Dvtr“ prve mi najde Dvtr.eu
    Prve asi 3 stranky. Az potom je leva-net.

    No skratka štváči jedny aj druhý
    Váha a proti vàha. 2 extremisticke tabori.
    Proste „odbornici“

    Pred par mesiacmi sa ma na dvtr.eu pytali ako som ich nasiel :D
    No co som mal povedat? Ja neviem kde oni ziju… :D
    No skratka som dostal ban bo som hajzel a spravil som znich idiotov. Nebolo to pekne ale ked oni du tak strasne mudry…

    .D

    Dvtr.eu a leva-net + ine je bordel magoria ktorou glibalisti chcu potret to dobre v KSB a presadit sracku.
    Nechapem ze toho prechcaneho manipulanta este neprekukli. Uz neviem ci su ozaj taky alebo si to vazne iba nevedia zrovnat.

    Nuz… Bude veselo…

    • asar napsal:

     Ja som nechcel písať o tebe, no ale keď si sa už spoznal, tak ok :)

     Pre upresnenie, ja som nechcel povedať, že problém je sama KSB. Nemám to všetko preštudované, tak sa ohľadom nej nevyjadrujem. Chcel som len povedať, že aj keby to bol najlepší nástroj, nemusí to stačiť. K dobrému ďalekohľadu je treba aj zrkadlo.

     Tak ako N-kári, všetko pekne vysvetlili o manipuláciách, ale na seba to neaplikujú. Sebareflexia žiadna. Veľmi im však ďakujem za uverejnenie tej príručky. Znamená to, že vedia, čo sú to manipulačné techniky. Nebudú sa môcť vyhovárať, že oni nevedeli, ak budú obvinení.

    • asar napsal:

     Píšeš, že idú proti Pjakinovi, a že majú byť odstavení. Som si teraz spomenul, že vraj nové video Pjakina je akési kratšie ako originál. Azda tam niečo vravel o nich Pjakin?

 7. jan nowak napsal:

  Tag-že Maroš už nesmí ani na Tadesco.. psa-la Raja :
  “ Máš TO Marný Mroži – bo posrals desku na Tadescu .. “

  ps : 6. čerwence budeš Upálenej !
  M

 8. Otazka napsal:

  Zmazali tu niekomu niekedy nejaky prispevok?

 9. Qôň Tomášš O napsal:

  Ešte nie.
  Po 3 sedeniach u psychiatra zatvorili ambulanciu.

  • Zmazane z leva-net napsal:

   Elita
   :D 29.04.2018
   Každy môže byť elita. Ale musi poslúchať Démonizátara admina Leva-netu. Inak ho bude cenzurovat alebo ak už ani to nepomôže tak to bude riešiť pekne po starom. Ako Trockij v Rusku.

   Ak je pravda čo Pjakin hovorí tak leva-net je ČechoSlovenský Cargo Kult KSB.
   Zmrdi čo v mene KSB robia špinavosti aby to špatné padlo na KSB a na Rusko.
   Odpovědět
   Re: Elita
   Jin 29.04.2018

   Še bojí. Inak by k tomu nemal dôvod.
   Až sem cítim zápach toho strachu.

   Na článkoch leva-netu jasne vidieť ich chápanie KSB.

   Iba podnecujú konflikty. Sú to Trockijsti.
   Elita.
   Im bažia iba moci a myslia si že môžu zneužiť KSB.

   To je ako „kresťania“ potláčajú slobodu v mene Krista iba špinili jeho odkaz tak tu zase špinia KSB. Proste štváči

   Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-16-04-20181/

   *****

   Pjakin na „obvinenia“ reaguje.

   Leva-Net cenzuruje.

   • Básník uďo napsal:

    Se divím, že tihle islámští sektáři ještě někoho vůbec zajímají.
    Mají to všechno obalený rádoby učenýma kecama, ale za tím se skrývá jen a pouze islámská masírka.
    Potlačováním chlastu to začalo, to jim spousta lidí ještě sežrala, protože chlast samozřejmě není nic dobrýho když někdo nedokáže chlastat s Mírou.

    Jenže teď přitvrdili a začali tam protlačovat polygamii… že prej jako pro krizovej scénář… kdyby prej náhodou ubylo z ničehonic chlapů mezi lidma… tak se asi chystají na válku..
    leda hovno, jen tlačí propagandu a co jsou islámský kundy zač, to jsme viděli pár dnů zpátky, kdy se 7 frajerů z Íránu maskovanejch za holanďany vydalo na vejlet do Prahe…

    Bohužel tenhle Korál je s nima jedna prdel evidentně… dělá pro stejný páníčky podle všeho… tak jakou opozici NWO tady vlastně děláte, když ty buzeranty z levýho netu platí ti, kteří budují právě ten NWO?

    • proud napsal:

     Podle ceho soudis?

     • Básník uďo napsal:

      Soudím co? že jsou ti mamrdi z levýho netu přisluhovači NWO s hlavní agendou protlačováním islamizace? nebo že je Korál stejnej mamrd?
      to první je snad jasný když tlačí takový islámský schémata jako je polygamie a abstinence a ještě se přitom v těch textech odvolávají na citace z Koránu….
      u toho druhýho je to snad taky jasný, když tady Korál každej tejden zveřejní toho jejich guru a v diskusi se v minulosti vyjadřoval, že KSB (Kabalistická Sbírka Blábolů) je to nejlepší, co za poslední dobu četl….

      • Robo napsal:

       Ale nie, Korál sa len nechá oklamať od kdekoho. Je v istom zmysle „multikulti“.
       Mamrdi z ľavého netu predali dušu vedome, Korál je len stratený…

      • proud napsal:

       Levanet neresim,je videt ze uz ho vetsina prokoukla:-).Ale Honzovi si myslim,dost krivdis,kdyby byl vazne previt,myslim si ze by to bylo zatracene znat uz i na diskusi,podobnej paskvil jako treba zrovna na „levejchnetu“ a podobne.

 10. proud napsal:

  https://www.biosferaklub.info/clovek-jeho-hranice-moznosti/#more-19474 , funkcni vec se kterou se malo pocita,navic je funkcni nejen v onom zrovna popisovanym smeru,ale ve vsech.Gp to vi tisice let a vyuziva to kde a jak se da.My to nebereme vpotaz prakticky nikdy a v nicem.

 11. jan nowak napsal:

  Hranice možností.. na Prahu stačim sám a Zde ! na NWOO org. má-me mistra Ouda
  .. a Haarpíka : p

 12. houbeer napsal:

  vsimli jste si,ze prej ten cesky hrdina tomas ortel mel svatbu?a prej stejny datum jako pan fuhrer.a na miste kde ss-thule konala….mno a pocet svatebcanu orej taky zajimevej….
  tak jsem se chtel zeptat-je to tedy ten jedinespravnej vlastenec co he ,,vzorem“?….. :))))

  • Petr C napsal:

   No tech fasistu je vic. Staci zjistit kdo se vsechno toho dne zenil. Ze zrovna vas to sere?

  • proud napsal:

   To nevim houbeere,ale texty pisnicek ma dobry a nejsou ani nackovsky,natoz fasisticky…..

  • proud napsal:

   Mimochodem,podobne se pokusili,nebo pokouseji ztrapnit a shodit rapera Revoltu,taky jsem nenasel nejaky ultra new age texty,ackoliv ho mezi ne radi cpou…………

 13. Tomi napsal:

  A hádam nie? Čo hovorí Pjakin o cenzúre? A čo oni robia?

  A nejde aj sám pjakin ptoti sebe?
  Tak raz hovorí že KSB je jediná naj a bez jej znalosti nemôżme byť ľuďmi = kto nečíta KSB je zákonitý satanista a idiot.
  A potom zase zaj3b3 že každý má všetko potrebné k dispozícii aby sa kedykoľvek a kdekoľvek dokázal zorientovať a učiniť správne rozhodnutie.

  Tak ako to je? Tak že máme k Dispizícii KSB ale keď ju neprečítame a nepochopíme okamžite, tak sme parchanti?

  Či jak?

  v najnovšej časti povedal že z objektívnych príčin nemôže napísať knihu o GP a hovoriť o GP na rovinu a chvíľu na to šplechne že KSB nefunguje na princípe zasvecovania?

  Tak nech nás do toho zasvätí keď je KSB taká dokonalá a funguje inak.
  Počúva sa vôbec?

  A samotná KSB. Ja na KSB ako takú nemám nič extra lebo je to s ňou rovnako ako s Bibliou.
  Ak mám obhajovať bibliu alebo iné, musím aj KSB. Ale keď mám povedať: tu je biblia prekrútená atd tak potom treba takto pozriet aj na KSB.

  Veď oni sami hovoria že je medzi nimi armáda psychotrockijstov. Oni nemajú vpliv na obsah KSB? Oni si z nej nevyberajú čo potrebujú na presadenie svojho?

  Nerobí to Pjakin s KSB? Nerobia to levanetaci s pjakinom?
  To KSB je pojrytecká alebo oni. Knizka za nic nemoze. Ved ta knizka sama sa im brani tym zmrdom. A pjakin jeproste globalista. On hovorí o vlastnych planoch. To je cele.

  A tá odôvodnená cenzúra je ok?
  Aj mainstreem si to vie odôvodniť a je to spatne
  Ale keď to robia kobisti je to ok. Ale maimstreem je špatný a prejavuje tým slabosť? Jeden meter na Kobistov a iný na ostatných? Nieje to psychotrockijzmus ktori graduje do vyvrazdovania neKobistov.

  Prečo ak pjakin niečo nemôže povedať tak je to objektívna príčina ale keď iný nemôže hnet vsetko povedat, tal je idiot, zlosyn parchant atd…?

  Ako mu mam potom verit. Tak ked zatajuje pravdu tak to tiez znamena ze klame jak Satan.
  Co ak s objektivnych pricin tiez musi povedat to alebo ono tak alebo tak?

  Ako mam verit KSB ked celý ten kolektiv je prespikovany psychotrockijstami ktori neberu ohlad na ludi ktori z objektivnych pricin nevedia citat. Taky pre nich proste nemoze byt plnohodnotny clovek kym sa to nenauci a neprecita ksb. Do vtedy s takim clovekom vobec nejednaju ako so seberovnym. A ze ten clovek to necita lebo uteka pred vojnou medzi USA a Ruskom to ich nesere. K takemu je Kobizmus neuprosny.

  No, a ked to aj precita a ma iny nazor = vybocuje z davu kobistov tak na neho zacnu vsemozne utocit, osocovat, dehonestovat atd…

  Ezoterici pokrytecky.

  Doteraz mi nevedeli odpovedat ako je to s prenasanim vedomia ktorim sa zaoberaju Globalisti. To je len pre zasvetencov Ezoterizmu KSB.


  Ano pjakin je pokrytec. Ale ma v mnohom pravdu. A ked levanetaci blokuju diskusie pod Pjakinom (nech je aky chce) potom ale idu proti pjakinovi a davaju za pravdu jeho nepriatelom. Idioti.

  A co? Potrebujeme konflikt? Alebo dialog?
  Je s nimi mozne sa bavit?
  V ksb sa pise o prenasani vedomia a ked poviem ze som to svoje preniesol mimo telo tak to su prej halucinacie a som zmanipulivany nejakym ezo kultom…
  Alebo to rovno zmazu ako preludy a schyzofreniu psychotika ci podobne…

  Cela Kobisticka banda je ovela nevrazivejsia, arogentnejsia a povyseneckejsia nez sucasne sociopaticke elity. Lenze maju strategicke znalosti a vedia tie spinavosti lepsie skryvat.

  • Ezop napsal:

   Vzďaľujú sa ľuďom.

   Poznám aj dobrých študentov KSB. Oni ju ľuďom približujú tak, že s nimi pracujú. Počúvajú ich. Učia sa od nich a znalosti im približujú pre nich pochopiteľným spôsobom a na príkladoch z ich života.
   Nepotrebujú predvádzať „odbornosť“ užívaním zložitého jazyka pokrytcov ktorím by chceli urobiť dojem „odbornosti“ u obyčajných alebo menej vzdelaných ľudí.
   Oni sa nepotrebujú povyšovať nad nich. Chcú im pomáhať, pretože chápu, že pomáhajú sebe. Predsa s nimi žijú na jednom mieste.
   Nehovoria. Si hlúpák. Robíš hlúposti
   Povedia. Nerobíš Dobre. Skús to takto, či je to tak lepšie.
   Keď ich nepočúvajú, Nezačnú sa hnevať. Ani nadávať. Necítia zlosť k tomu kto ich nepočúva. Nechajú ho tak.

   Niektorí ale chcú KSB zneužívať na získanie moci nad ľuďmi. A keď im to nefunguje, cítia zlosť. Nadávajú, osočujú, ponižujú alebo sa snažia oponenta umlčať.

   Nedajte sa nimi odradiť. Je tam množstvo užitočných vecí.
   Počuvajte ich, aj keď sú zlý. Nebudte ako oni. Oni vás nepočúvajú. Preto ich počúvajte. Oni zlorečia. Vy im však nezlorečte. Aby medzi nimi a vami bol viditeľný rozdiel.

   Pozrite ako jedná Putin. On nezlorečí nepriateľom. Ale vysvetľuje ich pozíciu. On nechce vyvolať hnev. Ale pochopenie. Kto chce poraziť svojho neprieteľa, potrebuje ho najprv pochopiť.
   Budte ako on.
   Aby ľudia poznali rozdiel. Ľudia predsa vidia rozdiel medzi Putinom a Cargo-Kultom Putina, ktorí vytvoril jeho nepriateľ.

   • Sasin napsal:

    Politická chazarština, to je něco. Lze tím popsat list papíru a nic nesdělit. Gdyž pudete ven, po svých, uvidíte jak blboni žijí svůj sociální imperializmus s láskou, jako tehdá ráno, v Nagasaki.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!