Zúčastnil jsem se IV. mezinárodního ekonomického fóra na Jaltě – Krym je a bude ruský

IMG_2090Od 18. do 22.4. jsem měl možnost pobývat na Krymu a účastnit se jako host IV. mezinárodního ekonomického fóra v Jaltě. Z české delegace tam byli ještě např. senátor Jaroslav Doubrava, europoslanec Jaromír Kohlíček, novinář Adam Bartoš a podnikatel Alexandr Gegalcij. Základní poznatek je takovýto: Krym je a bude ruský a jen tak se to nezmění, především proto, že to tak chtějí obyvatelé Krymu. Nadávání Ukrajiny ani zbytku světa s tím nenadělá vůbec nic.

Dále: Sankce kvůli Krymu jsou nespravedlivé, neúčinné a poškozují především malé podnikatele v Evropě, kteří nemají na rozdíl od velkých korporací dost prostředků na to, aby sankce nějakou z mnoha možných cest obešli.

Ruskou investuje na Krym ve velkém, intenzivně buduje a opravuje infrastrukturu a pracuje na podpoře ekonomiky a sociální politiky Krymu. Má tam ovšem ještě obrovské množství práce. Hotové projekty, jako např. Kerčský most, nový terminál letiště Simferopol, nové dálnice, nová teplárna Sevastopol, a resort Mriya, kde se fórum konalo, však ukazují na velkorysost ruských záměrů, kterých je ještě mnohem více.

Celý ostatní svět si obrazně ťuká na čelo, když se podivuje nad tím, co za hlupáky v té Evropě je a co to má ve vedení svých států za vlastizrádce, kteří nesmyslnými sankcemi poškozují především vlastní obyvatelstvo.
Sankce znamenají pro Rusko a Krym pouze trochu nepohodlí, když museli udělat trochu práce na tom, aby našli nové dodavatele, nebo rozjeli domácí výrobu. A bohatě se jim to vyplácí, protože jsou svobodnější a mohou do nové výroby implementovat nejnovější poznatky a technologie a tak vyrábět ještě lépe a levněji.

Zástupci Evropanů z mnoha zemí opakovaně potvrzovali, že oficiální proti-ruská politika EU nevyjadřuje názor většiny obyvatelstva, ale pouze zločinců ve vedení našich států.

Celá situace vede k úvahám nad „konspirační teorií“ o tom, že proti-ruské sankce byly vytvořeny se záměrem poškodit Evropany a snížit jejich vliv na globální vývoj. Evropané a obzvláště středoevropané jsou v současnosti duchovně nejvyspělejší částí lidstva a mají nejlépe vyvinutý smysl pro nejušlechtilejší lidské vlastnosti, jako svobodomyslnost, sounáležitost, spojení s přírodou, atd. Tenhle duchovní vliv bylo nutné zastavit, aby globalisté neztratili vliv na vývoj lidstva. Rusofobie, migrantská krize, chemtrails, kulturní likvidace, atd. to všechno jsou součásti plánu na odstavení Evropanů od kormidla dějin.

Nesmíme to dopustit. Musíme přesvědčit Rusko, že vzájemná hospodářská pomoc a politická spolupráce na světovém míru v duchu svobody myšlení je jediným řešením světlé a perspektivní budoucnosti nás všech.

 

Vzhledem k tomu, že materiálu z cesty je hodně a jeho zpracování ještě bude nějaký čas trvat, tak pro začátek je zde audiozáznam z rozhovoru na Svobodném vysílači:

https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-04-24-historie-na-ruby-host-pavel-a-honza-20-120-min/

Fotogalerie nejzajímavějších záběrů:

Úvodní znělka při zahájení konference:

Ochutnávka z kulturního programu, který pro nás připravili pořadatelé na večer 20.4.2018
29 Komentářů k Zúčastnil jsem se IV. mezinárodního ekonomického fóra na Jaltě – Krym je a bude ruský

 1. Sasin napsal:

  Tydle sankce vedou k přirozenému stavu soběstačnosti. Mezinárodní dělba „práce“, zavedená kolonialisty je obyčejná zlo dějina. Činí se tím národy nesoběstačnými. Jen kukačky a šmejdi řvou, třeba, že nemají holandské kakao v plechovce, že nemají něco, co roste v cizích krajích a serou tam na to cizí ptáci a roztleskávají místní, domácí blboně aby to chtěli i přes to, že jim předkové už tolikrát říkali, žer to, co ti roste doma, u prdele… Muheeeeee.
  A jak už víme, kukačky v plá´novacích komisích nigdy nechápaly co normální lidi potřebujou, tak něgde vyráběli miliony tuun ocele a jinde zase miliony tun hovězího a jinde nevěděli co s mlíkem a že si to budou jako vyměňovat. Nékteré země, ultra tupani, dováželi suroviny, keré u nich nebyly, doma to přezvraceli a vyvezli zase pryč a říkají tomu přidaná hodnota. A kolik ten šaškec stál a stojí celkem dohromady je netankuje, tejdě mají svůj zisk. :-) A tak se blbost rozšířila do světa. A jak by to bylo zábavné, gdyby si každej blboň sedl k papíru a napsal si, třeba na nečisto, co chce a to by se společně sečetlo a už bysme věděli, co a kolik toho lidi chcou. Kvůli sankcím nemusí nigdo trpět. :-) Ále to je stále furt řečí kolem všeho a nigdo neví vůbec nic o samotných vlastních potřebách, takže dokud se to blboni nenaučíte sečítat a schvalovat jako společný plán, okradou vás z ciziny už jen gdyž k vám pudou na nákup s měnovým košem. To je pak vyhazovů a zlo dějen, že…

  P.S. Ále kokoti v hlavních městech tomu nigdy nebudou rozumět. No japato by soběstačně to udělali, že. Muheeeeeee

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Ty jsi takový ten rádoby lidový mudrc, co má vždycky pravdu a protože neříká nic originálního, tak si vypomáhá jakože originálním stylem.

   Kolik ovoce a zeleniny si vypěstuješ v prosinci nebo lednu? Víš, kdy dozrávají mandarínky nebo pomeranče? Já to vím, sám si je totiž pěstuju, jsem v nich dokonce soběstačný, tedy něco, o čem ty jenom mluvíš.

   Víš, proč jíme mandarinky nebo pomeranče?
   Protože v prosinci a lednu žádné jiné čerstvé ovoce neexistuje a nasušit nebo uschovat na zimu našeho domácího ovoce lze jenom část. Vitamín C a minerály, které jsou v citrusových plodech, je mnohem lepší brát z čerstvého ovoce než z umělých doplňků, hlavně u dětí.

   Takže ta tvoje „rozežranost“ není nic jiného než nedostatek informací a kafrání o něčem, o čem víš kulové. Samozřejmě že lidi přežijí zimu i bez čerstvého ovoce, ale v jakém stavu? A proč si nedopřát čerstvé ovoce, pokud je to možné?

   Doporučuju ti míň se stylizovat do rádoby všeználka a víc přemýšlet. Nepotřebujeme samozřejmě nic – můžeme se živit bobulema a bydlet v zemljankách. Jen nás pak jednotková plocha země uživí asi tak 20x míň. Můžeš jít příkladem – inovacím se meze nekladou.

   • .lak napsal:

    Kup si tic tac, jedna tobolka je za pomeranč.

   • proud napsal:

    Fakt jsi lado debil a navic vis o stravovani naprosty hovno,tebe radeji zabit,nez te nechat skodit detem,byt i „prejmoznavlastnim“!

   • benmil napsal:

    Staré domácí odrůdy jablek vydrží do května, do června. V menší míře to platí i pro hrušky, ovšem nikoliv pro dovážené, rychlené, hnojené, postřikované ovoce. Švestky lze do nové úrody udržet v čerstvém stavu v pětilitrové láhvi postavené hrdlem dolů do mísy s octem.

   • Sasin napsal:

    Domejšlím se, že originálních myšlének jsem tady naházel na stěnu víc než ty. Složitostmi nikoho neohromíš, už tak mají složitej život až až. Musí se s něma s citem, obrazněa trpělivě vysvětlovat, což ale není moje silná stránka. Obracet lidi od problému směrem k vitamínům a vachcínám, gdyž jim kape na karbyt jim zpomaluje látkovou přeměnu, ke které potřebuješ vodu o jistých parametrech. Ale gde tu vodu mají vzít, gdyž z každé roury se na ně leje vachcínovaná, chlorovaná a promrdaná voda, co je zabalí na stáří do solného a mineralizovaného sarkofágu. Další věcí je, že každému patří podíl na půdě v zemi gde leží jejich předci, Každej gdo má v držení větší díl půdy byna to neměl nigdy zapomenout. Až přinde čas bude to velké téma.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     A musíš tu půdu vlastnit podle „jejich“ pravidel? Vyjdi do lesů, neřeš, komu patří, udělej si tam své místo, vtiskni mu svého ducha, přijmi duchy lesa a už tě nikdo nikdy nevyžene.
     I tu čistou vodu tam najdeš. Já si do lesa nikdy vodu nenosím, piju z potoků a studánek a ještě nikdy se mi nic nestalo.
     Jen ten rodový statek je třeba koupit. Stačí třeba deset let nekouřit a nepít a máš na to.
     Jak tu kdysi psal Asar, když ještě psal: – je stokrát lepší zapálit jedinou svíčku, než proklínat tmu.

 2. .lak napsal:

  Mozkový atlete likvidace všeho pro systém úžer. Time 22:00
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12791-roberts-tyranie-washington

 3. Paul Durham napsal:

  „Ále kokoti v hlavních městech tomu nigdy nebudou rozumět. “
  - chybička, oni tomu rozumí a proto mají na práci burany , tohle osvědčené uspořádání je základ tzv. moderní společnosti :-)

 4. petr napsal:

  Dobře ty, admine! A navíc hezké fotky.
  Taky by vám konečně mohli udělit to ruské občanství za vaše zásluhy :-)

  Co se týče „ukrajiny“, tak to vřeštění amerikanofilů o vrácení Krymu je velmi komické, když si uvědomíme, že žádná Ukrajina až do 90. let neexistovala. Že je to novodobý neonacisticko-sionistický projekt vzniklý pokusem o totální roztříštěni SSSR na bezvýznamné mini republiky (Kazachstán, Gruzie, Litva, Lotyšsko, Bělorusko,…).

  ps: v kolika že postsovětských zemích se konalo to demokratické referendum ve kterém o odtržení rozhodli sami občané?

 5. petr napsal:

  Tak si říkám, jestli jen být na společné fotce s ABB, není podle českých OČTŘ samo o sobě hanobení národa, podněcování k rasové nenávisti a popírání holokaustu dohromady :-D

  (aneb trocha černého humoru nikdy neuškodí)
  To mě tak napadlo když jsem si vzpomněl, že ta tupá kráva v taláru chtěla ABB nejen zabavit knížky co vydal, ale zabavit i autorská práva. Což je absurdní nesmysl, který nemá vůbec oporu v žádném zákoně, ani jinde ve světě.

 6. proud napsal:

  Admin v kvadru…………….tos me dostal,dobre ty :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • admin napsal:

   Nojo, akorát jsem tam v tom „kvádru“ ze sekáče vypadal vedle těch, co to mají v hodnotě desetitisíců Kč, dost divně.
   Ale líp jste mě nezaplatili :-(

   • proud napsal:

    Je jedno co mas za kvadro a odkud! Dulezity je co jsi zac a ne co mas na sobe,pokud teda nechces materialisticky souperit se zazobanejma. Me slo spis o to,ze jsem si te v kvadru neumel predstavit:-);-)

   • petr napsal:

    Kdo má v hlavě, nemusí mít „na hlavě“.
    Aspoň člověk ihned rozezná pitomce který posuzuje všechny podle ceny jejich oblečení a naopak lidi kteří to něřeší a se kterými má cenu se o něčem bavit.

    Pak je ale otázka, co jsou ti organizátoři a zazobaní účastníci zač? Podpindosníci hrající si na vlastence? Nebo dokonce kádry co zlanařil globální prediktor? (jek před nimi nedávno varoval Pjakin, tváří se že jsou ruští vlastenci a místo toho jsou spící agenti GP)

    Je to jen moje subjektovní domněnka a dedukce, když srovnám za jakých podmínek živoří opravdoví vlastenci co skutečně něco dělají pro lidi a pro národ, s těmi bohatými rauty ve tříhvězdičkových hotelích.

 7. Piovarči napsal:

  Tečkolaku ahoj na AC 24 to pekne pohnojili ani sa tam nedá prihlásiť. Všetky novoty sú žiaľ na úkor uživateľov a prispievateľov. Pomazali celé diskusie všetko je tam vyčistené nádherná doba digitálna, kde sa nič nedá, alebo je to zámer? Nekúpil ich niekto? Na pár weboch som to už zažil keď sa to všetko zmenou majiteľa totálne premazalo a parta prispievajúcich sa totálne rozložila. Už sa tam nedajú vkladať ani foto a mapy. Asi to tam zabalím

 8. Виктор napsal:

  Je škoda, že s nimi nemáte žádné společné hranice. Rychle jste zapomněli 68. ročník.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!