P.C.Roberts: Co lze udělat?

220px-Yankee-go-homeJe nyní plně na rozhodnutí Evropy, zda zemře či nezemře v Armagedonu. Je tragickou skutečností, že evropské vlády si svoji schopnost zachránit Svět před washingtonskou agresí neuvědomují. Možná je to proto, že Evropané západní si být americkými vazaly zvykli už od konce 2. světové války, zatímco lidé z Evropy střední a východní přijali své vazalství až po pádu Sovětského svazu. Vazalství se ovšem vyplácí jen když nezapočítáte všechny náklady, které jsou s ním spojeny.

Tím, že se státy východní a střední Evropy připojily k NATO, umožnily Washingtonu posunout svoji vojenskou přítomnost až na hranice Ruska. Tato přítomnost poskytla Washingtonu neoprávněnou naději, že i Rusko by se snad dalo přinutit k tomu, aby se k už existující vazalské Evropě připojilo. Bez ohledu na neblahý osud dvou nejvyspělejších armád – Napoleonovy a Hitlerovy – se Washington nepoučil ze dvou zásad světového válčení: 1) Nikdy nemašírujte do Ruska. 2) Nikdy nemašírujte do Ruska.

V důsledku evropského podřízení se Washingtonu, americká vláda se nejspíše těchto dvou zásad nepřidrží – a to až do doby, kdy do Ruska sama vmašíruje.

Ve své namyšlené idiocii Washington tento postupný marš do Ruska už vlastně zahájil svým převratem na Ukrajině i svými útoky na syrská vojenská postavení. Jak jsem už dnes napsal, Washington krizi v Sýrii i nadále stupňuje: https://www.paulcraigroberts.org/2018/04/30/syrian-cisis-escalates/

Lze tento vývoj zastavit dřív, než exploduje k válce, se stalo stejnou otázkou, jako je otázka, dokáže-li se Evropa střední a východní zprostit svého závazku být pomahačem washingtonské agrese.

Členství v NATO nepřináší Evropě žádný benefit. Evropanům žádná ruská agrese nehrozí, ale hrozí jim washingtonská agrese proti Rusku. Jestliže totiž američtí neokonzervativci a jejich izraelský spojenec vyprovokují válku, propadne celá Evropa zkáze. A to navždy.

Proč jsou evropští politici ochotni si s životy lidí, kterým vládnou, takto zahrávat?

Evropa je sídlem krásy, vytvořené lidmi mnoha a mnoha generací. V architektuře, v umění a v intelektu – a muzeum by se ničit nemělo. A jakmile se Evropa zbaví pout washingtonského vazalství, může se vrátit zpět ke svému tvořivému životu.

V tomto okamžiku a v důsledku protiruských nezákonných sankcí, které Washington vnutil i Evropě, však Evropa ekonomicky trpí, nemluvě už o milionech uprchlíků z washingtonských válek proti muslimům, které dnes Evropu zaplavují až po její okraj. A proč se to všechno děje? Protože Američané se cítí být povinni bojovat za benefity Izraele.

Jaké benefity však dostávají od Washingtonu za svou podporu jeho zájmům Evropané? Nedostávají nic – jen a jen hrozbu Armagedonu.

Nepatrná hrstka evropských „vůdců“ za to, že umožňují Washingtonu provozovat jeho agendu, získávají od USA enormní příspěvky k platu. Jen si všimněte, jaké hohatství nashromáždil Tony Blair. Cožpak je mohl shromáždit ze svého někdejšího platu britského premiéra?

Evropané, včetně jejích „vůdců“, mohou mnohem víc získat, když se připojí k projektu rusko.čínské hedvábné stezky. Je to totiž Východ, který je na vzestupu – nikoli Západ. Hedvábná stezka by spojila Evropu s rostoucím Východem. Rusko vlastní nerozvinuté území, plné přírodních zdrojů, a Sibiř sama má větší rozlohu než USA. Na základě obchodování rovného s rovným se už Čína stala největší ekonomikou Světa a vojensky je aliance rusko-čínská pro USA mnohem víc, než jen plnohodnotný soupeř.

Kdyby Evropa měla aspoň kousíček rozumu, řekla by Washingtonu good-bye.

 
125 Komentářů k P.C.Roberts: Co lze udělat?

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Faktem je, že Evropané, včetně jejích „vůdců“, mohou mnohem víc získat, když se připojí k projektu rusko-čínské hedvábné stezky. Je to totiž Východ, který je na vzestupu – nikoli Západ. Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva bohužel neumožňuje účinně řešit podobné globální problémy. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

 2. benmil napsal:

  Co je islám: Video z jordánské televize

  https://www120.zippyshare.com/v/Kgcx4hOd/file.html

 3. vilon napsal:

  Áno, Europa padne navždy, vďaka peniažkom, ktorými si platia neoconi svojich skorumpovaných europských vazalov. Eurodotácie, sú na podplatenie našich politikov. No nepredaj vlastnú matku, ked to tak bohato sype.A ked by to prasklo, a začala by 3.svetová, na súkromnom lietadielku niekam uletíme, však na to máme.

  • napětí napsal:

   jak se tomu říká? alibizmus? Tak jo - alibizmus Lubomíra Mana!
   V článku se mluví jen o Evropě. Ta si to teď nadělila. Ta musí říct ne, atd.. To už nešlo p. Mane napsat konkrétně? Kdo je odpovědný za tenhle status? Ja jsem v Evropě, žiju tady, tedy jsem Evropa. Ja říkám ne! Ne Emerikánům, a co se děje? Nic.My co jsme tady, říkáme NE, tak proč nás p.Mane strkáte do pytle spolu s politiky, korporacema, a bankéři? Napište ten článek tak, aby jsme my obyčejní lidé byly z toho vynecháni!!!! Pro příště!

   • geronimoh napsal:

    protože korporace, bankéři a jiné elity mají moc od tebe. jsi spoluviník. Všichni jsme

    • proud napsal:

     Velmi dobre gero.A i proto jim to prochazi,protoze se spousty lidi co nesouhlasej distancujou jenom takhle,jak nam to predvedl napeti,ale nechavaji zmetky bejt,jenom remcaj,presne jako za komancu.I kdyz je fakt ze kdyz se zamyslime nad poctem obcanu a ovcanu,nad vzdelavaci soustavou a podobne,mozna je prozatim dobre jenom to remcani a radeji jeste zadny "konani",protoze by to bylo jen hnani stada a jen pro zmenu jmen u koryt.Pro opravdovou zmenu pro vsechny a k lepsimu to chce neco vic: "premenu ovcanu v obcany" a zniceni stada,aby ho nikdo uz nemohl hnat,jeho premenu v obcanskou spolecnost,co o sobe rozhoduje sama.

   • Voda napsal:

    napetí, panu Manovi v tomto případě křivdíte.

    Patříme do jedoho pytle s politiky, protože je volíme a necháváme je dělat s námi, co se jim zamane! Z toho se nevyzujete útěkem k slovům, že jsme obyčejní lidé. Platíte je? Samozřejmě. Pro příště si to uvědomte.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Ano, volbou konkrétních politiků se stáváme spoluzodpovědnými za jejich činy, pokud se dostanou k moci, i pokud se k moci nedostanou.
     Chtělo by se tedy říct: nechoďme k volbám. Jenže to je ryzí alibismus, nic jiného. Volíme i tím, že nevolíme. Když například všichni odpůrci mainstreamu odmítnou jít k volbám, protože ani jeden kandidát nebude úplně to pravé ořechové, tak v těchto volbách zvítězí Systém na plné čáře a to pouze a čistě díky ne-volbě alternativy!
     Řešení je jediné: - postavit do boje proti Systému takové kandidáty, kteří budou mít šanci proti němu uspět a na nichž se shodne drtivá většina alternativy. 100% lidí spokojených nebude - ale to nikdy.
     Velká vítězství minulosti proběhla především díky nadaným, silným vůdcům, kteří byli schopní transformovat slepý hněv mas, který by se jinak vyžíval v nekonečných šarvátkách a prázdném žvanění, na konkrétní cíl.
     Dát odporu směr, sílu, razanci a organizovanost.
     Rusko je tam, kde je, protože má Putina. Kdyby on nebyl, tak to může řídit parta poštěkávajících se zuřivců, kteří ani nezjistí, že jim mezitím "někdo" parceluje zemi.

     • proud napsal:

      To s volbama je naprosta picovina!!! Ale je videt jak vam hajzlove tece do bot,ze tak trvate na vasem systemu voleb,absolutne nesvobodnym,jinak by te ani nenapadlo o tom psat,zaprodance!!!

      • proud napsal:

       Je to presne to stejny jako s ockovanim!!!!!!!!!!!! Kudy lezes,tudy se odkopavas,siozidi urizla predkozko!

       • Voda napsal:

        Ty máš dost, už nepij, neumíš se ovládat! Opakovaně ti vysvětluji, že nálepkováním lidí se chováš jako sionek ty sám a nemáš sebereflexi si to uvědomit? A s tím očkováním soustavně překrucuješ zase jenom kvůli tomu, abys mohl nálepkovat. Naposledy: očkování ano i ne. NE v případě, že jde o vakcíny "obohacené" o jedy, je nutná kontrola a nic jiného ani Vladimír netvrdil. Zcela nezávisle říkám totéž. Až chytíš africkou tuberu či jiné svinstvo, budeš mezi prvními ve frontě na injekci.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Ano, bohužel ani na ten nejslušněji a nejvěcněji napsaný příspěvek neumíš reagovat bez osobních urážek...

        Alternativa, resp. to, co se za ni vydává, může ignorovat volby. Každý má na to právo. Co se ale stane? Nic menšího, než to, že - zcela logicky - O TO SNÁZE vyhrají volby ti kandidáti, jejichž voliči je ignorovat nebudou!

        Co pak budeš dělat, myslivno? Brblat a základkovsky rozumovat ještě víc? Asi ano, nic lepšího od tebe zatím nezaznělo.

        Dokud budou "alternativu" zaplevelovat hlupáci jako ty, kteří nechápou rozdíl mezi fiat alternativou a skutečnou alternativou, takoví, jimž intelekt nestačí na víc než na to, aby lumíkovsky hromadně seskočili z útesu a jejich poslední myšlenkou přitom bylo, jak to Systému nandali, nic se nepohne.

        Dějiny tvoří velcí muži, velcí vůdcové a přirozené autority. Kdo dějiny zná, ten to ví. Bez takových jsou lidé jen masou nespokojenců, která se utápí ve vnitřních sporech, jako na tomto serveru.

        A pokud zmiňuješ to židovství, máš smůlu. Ne-židovství mých předků potvrdili dokonce i nacisté za války, zatímco u tebe by stačilo poslat jedinou fotku, aby každý bez zaváhání poznal, s kým má tu "čest"

        Je jaro, najdi si už aspoň tu jedinou, čistou a neposkvrněnou padesátiletou pannu, která celý život čekala jen na tebe, aby se ti mohla podle laubertovských, pardon, ruských starokřesťanských zásad oddat. Robo a obyčejní lidé ti poradí, jak na to. Je to přínosné a zdraví prospěšné, doporučuju:-)

        • Robo napsal:

         "Ne-židovství mých předků potvrdili dokonce i nacisté za války,"

         Čo robili tvoji dedovia za vojny, že si ich nacisti preverili?
         Sabesgójov?

         Úplne z teba čiší manipulácia a že ťa zrejme v detstve citovo zanedbával niektorý z rodičov.

        • Paul Durham napsal:

         1*****

        • proud napsal:

         Zaznelo blbe,ze je potreba bojkotovat volby kompletne i s tobe podobnejma dalsima blbama co se hlasej,stejne jako vsechno s cim nesouhlasime a podporovat jen to co chceme,prave k tomu slouzej ony referenda.A ne ze prijde debilni vladislav a jemu podobny hnupi co si predstavujou svobodu voleb tak ze napisou jima vybranejch par extra hnupu a lidi vyberte si.Takova zkurvenost muze platit tak mozna na ovce a blby vaseho razeni,nikoliv na ty normalni lidi,co vas uz davno prokoukli,vy siozidovsky zmrdi.

        • proud napsal:

         Durhame,vem vladika a bezte si vymenit plinky,uz neudrzite vlastni moc a z vaseho sexu vas zrazujou sverace :-))))

        • Petr C napsal:

         Proude mozna ze jsem hnup, ale bojkotovanim voleb dosahnete toho ze ta garda ktera vladne si bude dosazovat svoje a vy budete volat pro volby. Je zcela jasne ze to co jsme prosrali, nam mirumilovnou cestou vraceno nebude. Tak to jde tisice roku. Neco chces - bojuj. Rusko je toho prikladem. Nechteji byt zotroceni cizima museli se postavit.

        • proud napsal:

         Peto,s volbama a vladou je to opravdu mnohem slozitejsi,nez nejaky "dostanes co si zvolis",tak to opravdu nefungovalo,nefunguje a fungovat nebude ! Divim se ze ti to jeste neni jasny.Protoze to zavisi na necem uplne jinym a nekom uplne jinym.I kdyz si nakrasne zvolis toho "svyho" cloveka,zmeni se jak mu bude narizeno,nebo odejde,prikladu mas vsude prehrsel tak na co chces zbytecne plejtvat energii.Jedina moznost je co a koho nechces, ignorovat,prehlizet,nepouzivat,nekupovat,nepodporovat,hotovo,tak je to jednoduchy.

        • Petr C napsal:

         Proude, ja netvrdim ze volby funguji. Jen jsem presvedceny ze to je posledni legalni stace zmneny vlady. A ta vase posledni veta - to hodne lidi dela a jak jsme na tom.
         Prehlizet a nepouzivat, v to oni doufaji -nech nas rozhodovat a neser se nam do toho. Ignorovat, nekupovat a nepodporovat. Dobre vite ze to nejde. Dane na vas vymlati, nakupuji vsichni - nezavisli mozna jeste ziji nekde v Amazonii, ale jsou likvidovani a jak chcete ignorovat jejich nesmyslna narizeni? Aby to fugovalo podle vasich rad muselo by spolu tahnout, dovoluji si tipnout, asi 85% lidi. Coz je v dnesni dobe nemyslitelne.

        • proud napsal:

         Stacilo by jen 20%,prej,ale to je otazka zkousky ohnem:-).Jasne ze musis nakupovat,ale muzes si vybrat co a kde,coz ovce nedelaji.Dane tady nemusime rozvadet,ze ne? Je to po svete s nima vsude takovy nejaky stejny ;-).A zase se stejne dostavame k lidem,jako vzdycky a se vsim.S tim podporovanim a nepodporovanim je to prosty,co nepodporis,chcipne,jestli ne,pak podfukem,ale ten stejne dlouho neudrzej.Jenze nepodporej obcani,ovcanum je to jedno,tem bude jedno i az jim budou sekat hlavy,jen budou pitome koulet ocima a dobre jim tak,moznost zmeny mame vsichni,kdo se na ni vysere,doplati na to.

     • proud napsal:

      Zadny volby ani vladu a zmrdy zlodejsky v ni nepotrebujeme,potrebujeme jen vseobecny referenda a odbornej poradni management bez serepeticek,jen jako nase zamestnance!

      • Petr C napsal:

       Proude, chcete referenda, kdy lide voli co voli? Dokud nezvolime neco solidniho, co ty referenda prosazuje, referenda nebudou. Referenda v dobe kdy se lide nechaji opit koblihem, kdy sdelovaci prostredky sdeluji jen to co chteji ti proti kterym se stavime. To v Cechach mate jeste to stesti ze tam aspon par politiku se snazi referendum prosadit. U nas snad lide ani nevi co to je.

       • proud napsal:

        Zdar Peto,nj,jasne ze chci referenda,plyne to z toho ze hledam nejlepsi moznej zpusob jak zit svobodne a spravedlive,a pritom to zarucit vsem.Veru neni zadna legrace na to prijit i s nejakejma navrhama,protoze kdyz svobodu a spravedlnost uplne vsem,tak to samozrejme nemuzu propagovat jako svuj navrh,protoze si to musej taky vsichni navrhnout a odsouhlasit.Davam tedy na vedomi vsem jenom moznosti,volne a zadarmo :-)))),co si s nima udelame,to budeme mit.Ovsem s tim jde ruku v ruce i povnnost ukazovat na nebezpecny a podly,pokrytecky nazory,co se jen "tvarej" lidsky.

        • Petr C napsal:

         Ahoj Proude, problem neni v referendu, ale v lidech. Prvni a nejdulezitejsi vec je jak ho prosadit. Pokud se podivate kdo referendum prosazuje a kolik hlasu dostal ve volbach, mozna dojdete k nazoru ze moc lidi se o referendum nezajima. Dalsi vec je jak budou lide rozhodovat v dobe vyplachnutych makovic. Je hodne rozumbradu co vi co je dobre pro lidsvo jenze porad nevi jak se k tomu dobrat. Jsem ve styku z hodne lidma nejruznejsich kategorii, vsichni vi ze tento system nejak zapacha, ovsem jen malo se snazi z toho pachu vymamit. Nemaji na to cas, energii a hodne z nich system vyhovuje. Navic jsou presvedceni ze se jaksi nasledkum z toho smradu vyhnou a ze se jich to vlastne netyka. Takze mam dojem ze i v tom referendu budou rozhodovat jen ve jmenu osobniho prospechu.
         Victoria je hlavni mesto B.C. probehlo tam referendum ohledne odpadnich vod. Meli na vyber mezi postavenim kvalitni cisticky - v tom pripade by si priplatili par dolaru na danich a nebo vypoustet splasky dal do more bez filtrace. Samozdrejme ze splasky jdou primo do more. A ta sama pakaz nuti male osady k budovani financne narocnych filtracnich systemu, ktere nikdy nebudou vyuzity.

        • proud napsal:

         Jisteze je to v lidech,proto je delim zakladne na ovcany a obcany,podrobne jeste pak na lidi a skudce,a skudce na umyslny,umyslny-placeny(vlastizradci);z neznalosti,lhostejny(roboti) a na blbce.Lidma je potreba zacit,o tom zadna,jinak budou mit referenda jen malej smysl,pokud vubec nejakej a na vladu pro lidi zapomen,neni mozna.

        • proud napsal:

         Jj,clovekem se musi zacit,pokud mozno uz od malinka,proto taky kurvej vzdelavaci systemy v prvni rade a proto taky ten duraz na media.A casto se jim dari,staci se podivat na nase mlady "youtubaky",jejich chovani,vyjadrovani atd.Bezne je to na kulku do palice,kdybych byl nackovskym primitivem a chtel to resit rychle a ciste.

        • Petr C napsal:

         Proude pocitam ze jeste par roku a budeme se modit za rychle a ciste reseni. Ono totiz svet jde horem padem dolu. A salamovou metodou nam odrezavaji vetsi a vetsi porce z podilu na rizeni svoji vlastni society a to nepisi ani o vlivu na rizeni statu.

      • Voda napsal:

       Proude, všeobecné referendum je bez šance do té doby než se lidi přestanou mezi sebou napadat a dělat si naschvály. Ty nechceš vidět, že u nás probíhá už druh občanské války. Je plíživá, ale jede. Jedeš ji i ty sám.
       Ani referendum se nedá uskutečnit bez toho aby lide se domlouvali na tom, co chtějí a byli ochotni přijmout spoluzodpovědnost i za druhé. Nechápeš to. Důkazem je tvůj postoj k otázce očkování. Bez znalostí věci do hloubky a ochoty je do hloubky diskutovat bude každe referendum fiaskem. Rozhodování se na základě emocí je cesta do pekel. Lidi chceš vychovávat jen podle svého modelu a nechceš nahlédnout či dohlédnout následky. Upřednostnuješ soupeřivost nad spoluprací. To je špatně. Stejně jako vidíš stádo a občany. Zase a znovu ti připomenu tvé černobílé vidění. A pod vlivem silného idealismu.

       • proud napsal:

        "Je plíživá, ale jede. Jedeš ji i ty sám."................jiste ze ji jedu,je treba oddelit zrno od plev!

        • Voda napsal:

         Odděluješ zrno od plev? Ale na základě jakého práva, čího pověření?? Dokážeš si uvědomit, že si přesně totéž může říct každý a podle svých měřítek? Proto taky mluvím o té občanské válce, jejíž vyvolaní nedalo Systému vůbec žádnou práci. Ouplná maličkost stačila, a sice naučit lidi, aby se pytlovali, jak to skvěle a poslušně předvádíš. Rozděluješ a posiluješ tak moc Systému. Gratuluji.

        • proud napsal:

         V poradku,kazdej to vidime po svym.Porad lepsi nez nedelat nic a vymlouvat se na system,jen je potreba aby se lidi domluvili na tom co je zrnem a co plevou a sli do toho vsichni.O obcansky valce tu tocis akorat ty sam,protoze zadna neni potreba a presto se da zrno od plev oddelit,kdybys jen pitome nehledal jak na kohokoliv s tvym zidonalepkovanim,vedel bys to.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Bože, to jsou zase blitky. 1000 alkoholických blbu bez jakéhokoliv vzdělaní si v referendu odhlasuje pivo zdarma. K “sebevzdělávání” System vyskoli a štědře zaplatí 100 “slavjanu” nebo jiných smejdu se zahnutym frnakem, panderem, pleskou a erektilni dysfunkci, kteří nemyslící dav (který bude vzdy ve většině uz jen z logiky Gaussova rozdělení četnosti jakéhokoliv jevu) naučí přehlasovat v čemkoliv hrstku vzdělaných a zbehlych. Volby jsou údajne k ničemu, nic nemůžou změnit a jsou nástrojem Systému, ale pak je ten System asi slabý jak čaj, kdyz nedokáže zabránit, aby na jejich základě vyhraval i Putin nebo Orban.
       Logika? Tou se nikdo nepare. Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich bude království nebeské, řekl kdysi dnes uz jen nevědome vyznavany Velký otec těchto mysliven. Radu moudrých povesime, budeme si vládnout sami. Je nas totiž nejvic, což znamená, ze mame pravdu.

       • proud napsal:

        Pravda nepravda,kazdej ma pravo zit si jak chce a nikdo druhej mu do toho nema co kecat! Takze pitomecku,nejaky vzdelani ti k tomu taky zadny pravo nedava,to ti bylo dobry jen k tomu,ze ti jdou rucicky na stranu,nebojte se,vy delat nebudete,proto jsme studovali,abysme mohli ostatni nazejvat chudy duchem,a proto jsi jednomu chudymu duchem na listine a jsem zvedavej k cemu ti budou tvy skoly a ti kterejm pujdes bonzovat.Povim ti to,uplne na picu,tobe urcite,co bude potom uz ti muze bejt ukradeny,protoze jestli prijdou,tak taky "AZ" potom!!!,tobe uz to k nicemu nebude,tomu se rika spravedlnost bez pico skol! Jsou ti k hovnu, kdyz jsi curakem co si koleduje!!!

       • proud napsal:

        Moudrost totiz neznamena titul ze skoly,moudry se nevesej,ale kreteni co si chtej hrat na neco co nejsou,tem to hrozit muze,a idiotum bez moralky co jsou schopny mrdat vlastni deti,coz je jen dalsi stupen promiskuity, obzvlast.

     • Voda napsal:

      Jistěže jsme spoluzodpovědni. A dokud si to lidi neuvědomí a budou se chovat jako právě předvedl diskutér "napětí", není ani přechod na přímou demokracii možný. Proud mele jenom své sny a nechce vidět, že lidi jsou pořád ještě neschopni či neochotni přijmout na svá bedra právě to, co píšete, tj. směr, sílu, razanci a organizovanost. Dovolím si tvrdit, že nejsou ani ochotni naslouchat jeden druhému a přemýšlet nad tím, co říkají, jak komunikuji, viz zdejší diskuze.

      Proto ani není šance postavit proti Systému nějaké kandidáty, byt schopní lidé stále jsou. A je taky potřeba vidět, že Systém má i pro ty připravenou variantu, jak je postavit do latě podle svých pravidel, není to jednoduché. Putin má za sebou značnou část národa, který ví, co chce. Co by ale měl u nás podobný kandidát? Uštěkané roboty, proudy a jim podobné, opět stačí se podívat na vzorek na diskuzích nejen tady.

      Určitě už víte, že evropský parlament je pod befelem NATO. Za této situace je sebelepší kandidát proti Systému bezmocný. Ztráta suverenity je pohřbem národa. Všimněte si, že na tomto poli Putin bojuje nejvíce a vyhraje ji až poté co odstřihne všem bankéřům páky.

      • proud napsal:

       "Proud mele jenom své sny a nechce vidět, že lidi jsou pořád ještě neschopni či neochotni přijmout na svá bedra právě to, co píšete, tj. směr, sílu, razanci a organizovanost. Dovolím si tvrdit, že nejsou ani ochotni naslouchat jeden druhému a přemýšlet nad tím, co říkají, jak komunikuji, viz zdejší diskuze."................opet ukazujes svoji debilitu,podobnou vladislavove,proto si tak dobre rozumite,ani jednomu z vas nedochazi,ze dobre vim,ale prave proto ze vim,tak poukazuju,aby se to zmenilo a co je treba zmenit.Zato vy se jen pokrytecky vymlouvate na neschopnost nikoliv svou,ale klasicky zase a opet vsech tech ostatnich!!!

       • Voda napsal:

        Zase nálepka! Jaká debilita je to, když tě žádám, abys přemýšlel nad tím, co druzí říkají???
        A dokonce jsi se zmohl na to, abys zkopíroval co jsem napsal, ale přemýšlet nad tím nebudeš, kdyby se jeden na ocase točil. Ne, bohužel nemáš na víc. Jen pytlovat a nálepkovat. Proto mne taky stále spojuješ, zcela nesmyslně, s Vladislavem. Jsem si jist, že existuje spousta otázek, ve kterých se neshodujeme, ale to je přece naprosto normalní. Když se rozumní lidé neshoduji, dají si čas si porovnat své znalosti věci a naslouchají si, a až pak vyhodnocuji a dělají závěry. Ti nerozumní hned začnou řvát a urážet, což jim zkonzumuje veškerou energii, že už jim na přeýšlení žádná nezbude a stačí jim si pak vydechnout libostí jak to někomu "nandali". Ty už to máš za potřebu nebo jako drogu bez které se neobejdeš. No jak chceš.

        • proud napsal:

         Ne,nebudu premejslet nad prohravacskejma kecama,mas recht a nalepka je velice spravna! Prakticky nepisu o nicem jinym nez o tom jak je dulezita prace s lidma aby si uvedomili sami sebe a pak si zavedli co chteji a potrebujou,tedy treba onu primou demokracii,kdyz se tomu ze si povladnou sami tak pitome a nespravne rika. Poukazovat na to ze nejsou jeste tak daleko je prave stejna pitomost,protoze to je videt na prvni pohled kazdym kdo se zacne zajimat.Ale o tom jak jsou(jsme) daleko to vubec neni,je to o tom zacit s tim neco delat at jsme kdekoliv!Takze drz picu a nezlehcuj,tahni si za sionistou vladikem,vrana k vrane,to neni nalepka ale skutecnost!

        • proud napsal:

         Jestli ti to jeste porad nedoslo,nehodlam se s tebou ani s nim uz srat,natoz dohadovat,slouzite tu uz jen jako odstrasujici priklad!!!

      • proud napsal:

       Kdo chce,hleda moznosti,kdo nechce,hleda duvody,vejmluvy. Poznavate se?!!!!!!!!!!

       • Voda napsal:

        Proude, píšeš, že je třeba začít s tím něco dělat, tak mi odpověz, proč jsi stále ještě sám nezačal? Vyber si: bud doložíš, že je někdo sionista a nebo s tím nálepkováním přestaneš. Jsi úplně stejný jako západní dementi co neustále dokola bez důkazů hážou špínu na Rusko! Důkazy musíš mít první, ale tobě stačí jen tvoje ego, samozvaný soudce. Nebo jsi schopen mi doložit, že jsi byl řádně zvolen na tomto diskuzáku za šéfa, rozhodcujícího za všechny ostatní o tom, kdo je tady odstrašujícím příkladem nebo že má někdo někam táhnout? Dolož, kdo ti dal k tomu právo tady se chovat jako nejvyšší soudce?
        To nedoložíš, že ano. Tak drž píču ty. A piš jenom bez chlastu. Na tvé ožralecké kecy ti nejsem zvědav.

        • proud napsal:

         Odpovim: zacal uz davno! Dal se zrovna tobe zpovidat nehodlam,tobe je do toho naprosty hovno,cokoliv ti kdokoliv povi,pouzijes jak proti nemu,tak vubec i proti veci,od toho tu s vladislavem a vam podobnejma jste a podle toho taky dopadnete! Spadla klec!

        • proud napsal:

         Picu budu drzet az se mi dostanes do pazouru,s vladou budete hned dve.

      • Petr C napsal:

       Bohuzel, za Putinem stoji lide. Proti je ovsem moc ktera vladne skoro celemu svetu - bankeri. Staci se podivat kdo stoji za centralni bankou Ruska.
       https://europeanmediacentre.wordpress.com/2013/09/02/list-of-banks-owned-by-the-jewish-rothschild-family/
       A jak jsou na tom Rusti duchodci
       https://cz.sputniknews.com/svet/201805037277993-kemerovo-vasilij-usolcev-pomoct-duchodci-video/

       • Petr C napsal:

        Je, ja to spletl. Chtel jsem napsat - bohuzel ze za Putinovym Ruskem,stoji jen obycejni lide. Tem bohatym jde jen o moc.

    • benmil napsal:

     Nejen proto mu křivdíte. Pan Man pouze tlumočí myšlenky P.C. Robertse.

  • indian napsal:

   su to iluzionisti. vo fort knoxe zlato neni----je prazdny---

   • proud napsal:

    Taky jsem to slysel,o tech pozlacenejch kobaltovejch tycich..........o cem je ale ticho po pesine je kde by to zlato mohlo bejt a proc,takze je potreba to brat vsechno s rezervou,si myslim.Ledaze by se o nej prihlasil ten kdo nas pro to ukecal do fyzickejch tel?.......paklize to tak nejak podobne bylo.

 4. geronimoh napsal:

  To je zajímavé, že Rusi sami si nemyslí, že by měli "alianci" s Čínou ... autor článku asi ví víc.
  Čína je nástupcě USA, žádný zachránce a Rusko má vlastní starosti, a má jen dva spojence - armádu a námořnictvo

  • proud napsal:

   Proto Rusko je a zustane Ruskem,protoze se dokaze spolehat jen samo na sebe a od "pratel" pocita se zradou a neplete se v tom.Zatim se nikdy niceho lepsiho nedockalo,ani za svy obeti prineseny miru a zachrane mnoha ostatnich.A i tuhle ironii,jak je videt,celkem dobre snasime a ani se necervename,natoz aby nam bylo spatne od zaludku.

 5. Petr C napsal:

  Gero, tu je stejny serial on-line.
  https://vimeo.com/264824905

 6. jan nowak napsal:

  .. newíte ná-hodou ROBOTI , proč mě má Hell za Trola ?
  A proč pí-če & aby mě admin mazal.. : (

  ps : sses tě-Šila na příští demošku , ale Rad.ši ti ři.kám.. ho holka - nechoď tam , láwka
  by se ss te-bou moh-la probořiti : o

  Proud by tě moh Uchwátiti a z Hel zzbylo by jedinné - wyplawa- lo kombiné : ))
  ps : .. jo a Oude , nepřiš-li juž ty Prašule ???

  Wwolal mi to-tiž Cyber Berkjut - že jóó už : //
  .. tag Neser !
  M

 7. jan nowak napsal:

  2ps : Boga jego Mária .. HzDs KRTek ři-kal , abych NE.Oprawowa pi píssmena !?

 8. Voda napsal:

  proud napsal:
  3.5.2018 (20.30)
  Picu budu drzet az se mi dostanes do pazouru,s vladou budete hned dve.

  Krutý omyl. Asi netušíš, že píča je nejroztomilejší zvířátko, které rozhodně v našem případě v pazourech držet nebudeš :-))). Nemusíš tak často dávat najevo, jak ti chybí.
  Méně chlastu se rovná méně agresivity a určitě se pak najde taková co se dá držet. A třeba i udržet.

  • proud napsal:

   Jednou se ti mozna postesti poznat jak moc chlastam,kourim a fetuju a co to se mnou dela ;-).To tvoje roztomili zviratko nade mnou uz nema zadnou moc,tim se od sebe lisime,kazdej premejslime necim jinym ;-)

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Odborne se tomu říka “úbytek testosteronu”. U alkoholiku to nastává nekdy uz okolo 20 let, u ostatních muzu se udává, ze od 30.roku veku ubývá ročně cca 1% testosteronu. Jak se to projevuje? Přestává stát, což mnoho takto postižených vydává nikoliv za prohru či nemoc, ale “svobodnou volbu”. Asi jako kdyz stará panna, kterou proste nikdo nechtěl, zacne říkat, ze byla “prilis náročná” a nikdo ji víc neoslovil. Takova z nouze ctnost.

  • proud napsal:

   ..........a ano,nemam problem s agresivitou,kdyz je ji treba!

   • Voda napsal:

    Odpovím ti větou z článku: " Kdyby Evropa měla aspoň kousíček rozumu, řekla by Washingtonu good-bye."

    Tady by byla potřeba. Ne na diskuzích vůči diskutérům. A víš proč? Ty, já i Vladimír jsme totiž v té Evropě, která je před zánikem. Zatímco ty řešíš nesmyslné rozdělování na zrno a plevy bude z nás všech popel. A mně jde o to, aby nebyl. Nejdříve je potřeba řešit přežití, aby bylo koho vychovávat a ne naopak, jak to chceš ty. Není čas na kraviny.

    • proud napsal:

     Preziti se stadem nevyresis,takze je to potreba jak to chci ja,ale jenom na me to samozrejme zdaleka neni.

     • proud napsal:

      Se stadem jedine otroctvi.

     • Voda napsal:

      Ale proude, stádo je zase jenom pojem, příliš zevšeobecňuješ. Když se podíváš z hlediska stádnosti na sebe a třeba na Vladislava, jsi daleko více odrazem stáda ty. Jak to doložím? Jednoduše. Držíš se povrchního rozdělování zatímco on jde do hloubky. Tebe nezajíma obsah toho co kdo říka, ale kdo to říká, což je také zcestné. Stádní. Zeman řekne, že máme všichni říct, že jsme židi a stádo k tomu mlčí. Proč? No přece proto, že on je president, kterého si zvolilo. A já když ho za to nestádně odsoudím, dostanu nálepku. A kdzž pak jde do tuhého, resp. o život, tak se stádo uchýlí k výmluvě, že jsou jen obyčejní lidé a vinu nesou politici. Jací obyčejní lidé? Zase debilní pojem. Nikdo není obyčejný, všichni jsme neopakovatelnými originály.

      Jedna moje známá je posedlá esoterička a věří na horoskopy. Je přesvědčena, že lidé narození ve stejném znamení se chovají stejně. Každého se při setkání vyptává na jeho znamení a podle toho s ním jedná.Naprostá kravina, šablony a škatulky. Popírání faktu odlišných zkušeností jedinců, které zákonitě ovlivnují jejich jednání. A nejen zkušenosti. Opět problém víry, ale to už je bokem.

      • proud napsal:

       Chyt se s nim za ruce,mrdejte si navzajem manzelky a kdyz uz vam nevadi to,pak vam prestasne vadit i soulozeni vlastnich deti!!!,uz zname salamovou metodu,nechte se oockovat i se svejma detma,tleskejte mainstreamu a farmakologum,ale neserte se mezi lidi,a uz vubec ne mezi slusny,co to maj v hlavach v poradku,kterejm zalezi na detech a budoucnosti,jakozto pacienty nejspis Bohnic,vas mrdam,debilove!

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Prosím te, vždyť on ji uz roky neviděl ani z rychlíku:-)))

 9. Voda napsal:

  proud napsal:
  3.5.2018 (21.02)
  V poradku,kazdej to vidime po svym.Porad lepsi nez nedelat nic a vymlouvat se na system,jen je potreba aby se lidi domluvili na tom co je zrnem a co plevou a sli do toho vsichni.O obcansky valce tu tocis akorat ty sam,protoze zadna neni potreba a presto se da zrno od plev oddelit,kdybys jen pitome nehledal jak na kohokoliv s tvym zidonalepkovanim,vedel bys to.
  Proude,
  tady toto cos napsal stojí za rozbor celé.

  V poradku,kazdej to vidime po svym.

  Ano, jde o úhly pohledu na realitu pod vlivem toho, co komu dělá dobře. Proto taky pravda je jenom pojmem, stejně zavádějícím jako je dobro nebo zlo. Před pár dny jsme se chytli s borečkem ohledně 12 stovek vyžírků z Izraele, které hostil Zeman na Hradě za peníze nám ukradené. On tvrdil, že když jsme si ho zvolili, tak má právo si s našimi penězi dělat co chce, že je to v pořádku. Já mu řek, že je to jenom jeho úhel pohledu, a že jediný způsob jak sjednocovat úhly pohledu je ten, že se na věc podívá z hlediska prospěchu či škody celku, které nutně musí zahrnovat prvek zodpovědnosti vůči celku. Zeman tím poškodil celý národ a nejen z hlediska financí. A nebo ti dám příklad, jak jste se tady s robo uchýlili k nazývaní Vladislavovy ženy kurvou a svůj úhel pohledu prosazovali. Nejen drzé a úchylné, ale naprosto nesmyslné. Soukromé dohody ohledně sexu v žádném případě neubližují celku. Přitom ty skutečné kurvy, co zaprodávají životy celého národa ( politici včetně presidenta ) nechcete vidět. Nebo ti připomenu, jak jsi byl vstřícný k přivandrovalcům, dokonce jsi je chtěl učit antikoncepci. Jsou zvyklí mít několik manželek, ošukat co jim přijde do cesty včetně školaček ( počti si statistiku švédskou či německou ). Není šance je vychovat, nikomu genetické základy nemůžeš předělat. Proto jsou z hlediska škody celku v Evropě nepřípustní a tvé idealistické pohledy musí jít stranou. A tím je rozebrána i tvá další věta ".....je potreba aby se lidi domluvili na tom co je zrnem a co plevou a sli do toho vsichni."
  Dále říkáš, že jenom já točím o občanské válce. Omyl, kamaráde. Konstatuji viditelné a není to jenom tady. Jakmile systém naučil lidi kopat za své modly, náboženství, strany či ideály a nabídl jich přehršel, spadli do toho aniž by si toho stačili všimnout. Ani ty to nevidíš. Nevidíš ani to, že jednáš na základě svých domněnek a odmítáš fakta. A prověřování. Nálepkuješ každého bez prověřování aniž bys postřehl, že kopíruješ ničitele zeměkoule. Tvrzení bez důkazů je pomluva, viz špína kydaná na Rusko nebo i Putina. Děláš to samé tady v malém. Budu rád když si povšimneš, že právě Putin se ve svých reakcích na cokoliv viditelně řídí hlediskem prospěchu či škody celku. A nereaguje na provokace. Pokud by reagoval, už jsme možná oba po smrti. Zkus nad tím zapřemýšlet.

  • proud napsal:

   Co pises uz ani nectu,nerkuli premejslet nad tvym blitim,az sem jsi to dopracoval.Ale je fakt,ze kdyz tak rad rozebiras,taky k tomu zacinam mit blizko.Myslel jsem ze jsem z toho prerazeni hnusaku uz tak nejak casem venku,ale asi se mi vraci druha miza,obzvlast u parchantu co skodej umyslne.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    A čemu ve tvém pripade ti parchanti “škoděj”, ty pitomo? Vždyť aby mohl někdo něčemu škodit, musel by nejdřív mit cemu. Ale ty jsi jen takova nařvana nula, blabolil a plkalista, nic nevytvorils a nevytvoris, takze tobe ani škodit neni možné. Protoze kde nic neni, ani čert nebere. Jedine, čím muzes kdy svět překvapit, bude, ze jednoho dne začneš pracovat:-)))

    • proud napsal:

     "Ale ty jsi jen takova nařvana nula, blabolil a plkalista"...........rad mi to zopakujes slovo od slova do oci......

     A mimochodem,mam srandu z toho ze zrovna ty mluvis o praci a zkousis hodnotit tu moji o ktery nevis ani hovno :-))))) Ty,kterej se tak zodpovedne chova k vlastnim detem,teda prej vlastnim,mozna.

   • proud napsal:

    Kolik jsi rikal ze mas parchantu? Tretiho na ceste? To se chovas docela dost "zodpovedne"! ;-)

  • houbeer napsal:

   ahoj pravdo-marie.tak jsi se odmlcela.naucila ses hacky a hned jsi tu zase s temi tvymi ,,rozbory".nebo uz te deportovali z mexika.uz jsi nevydrzela?jo pises ale porad stejne....izrael,zeman atd. chacha lharko

   • Vladislav po přestávce napsal:

    I pokud by Voda byla Marie - tak co?
    Schopnost oddělit myšlenku či názor od jejího nositele je první krok ke změně čehokoliv.
    Jen hlupák soudí názor podle toho, kdo ho vyslovil, namísto toho, co ten názor sděluje.
    A k te Marii: každy rozumný clovek, který studuje, poznává a kriticky hodnotí, muze s časem některé své nazory menit. To je přirozene.
    Takze mne osobně je jedno, jestli tu či onu věc říka Petr nebo Pavel. Zajímá me, CO slyším, ne to, kdo to říka.

 10. jan nowak napsal:

  Woodoo.. woodoo hhlůboká siiiii..
  .. že já wůl TU psí konzerwu sežrááál & zá-pil jí Woo-doo ůů !
  Posrál sem Máriíí Q

  Michala
  ps : main Kamf w.r.

 11. Vladislav po přestávce napsal:

  Robo napsal:
  4.5.2018 (12.22)
  „Ne-židovství mých předků potvrdili dokonce i nacisté za války,“

  Čo robili tvoji dedovia za vojny, že si ich nacisti preverili?
  Sabesgójov?

  Za prvé nevím, co je to "sabesgój", nemám tu průpravu co ty nebo šiksa "Slovan" obyčejní lidé, takže nemůžu sloužit.

  Nevím, co moji dědové všechno dělali za války, vím jen, že jeden byl lékař a druhý učitel, a ani na jednu tuto profesi nesměli jít "rasově neprověření" zaměstnanci.

  Vím jen to, že neojížděli židovky jako někteří tzv. "praví" Slavjani, takže tím neovlivnili svoje geny natolik, aby jejich vnuk degradoval na Němcem řízeného "pravého Slavjana", jehož ryzí slavjanství se projevuje tím, že se mu postaví s židovkou, ve volném čase vyhrává "jen tak" soutěže v hazardních hrách nad 2000 účastníků a pochází z kraje, kde je židů asi jako blech v kožiše potulného psa Alíka z útulku.

  • Robo napsal:

   Čo 2.000, 2.000.000! Vlastne vaše obľúbené 6.000.000.

   Šábesgój je nežid, ktorý slúži židom. Presne podľa tradície vo vašej rodine. Ako ty teraz.

   Pre mňa je to ešte odpornejšie, ako byť tým ...otrokárom..

   Snažíš sa márne, si úplne trápny ešte aj tu medzi liberálmi typu tunajšieho admina.

   Odignoroval si však moju poznámku, od ktorej by si sa mohol odpichnúť a niečo so sebou urobit - nedostatok citu je dedičný a tento deficit spravidla nejde odstrániť inak, ako odbornou pomocou.
   To je aj moja rada smerom k tebe.
   Vďaku nečakám, naivný nie som.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Dekuju ti za lekci židovského vyraziva, halicsky Zide. Vždyť kdo jiný nez rodily mluvčí by mi to vysvětlil lip, ze?
    Co budes učit dal, “Slavjane”? Jak obrat 2000 lidi o penize v pokeru? Jak ctít v praxi Kony Rita volbou Zidovek za životní partnerky? Jakou lebku či jiný satansky symbol si dat na motorku, abys podpořil image “Slavjana” jak poleno? Jak lhát ohledně svého původu a činnosti? Jak nasledovat Němce v jejich výkladu pravého “Slavjanstvi”?
    Proč ses těmito věcmi sam nepochlubil? Procs je dokonce zapiral, lhal jak maly kluk, dokud jsi nebyl usvědčen?
    Muzes se naucit papouskovat treba svahilskou rikanku na dobrou noc, to zvládne i cvičena opice. Uz ovšem nezvládne změnit projevy své GENETIKY.
    Voda neteče do kopce. Kameny nerodí obilí. Jalova kráva nedává těle. Slovan netouží pichat Zidovky, natož si je volit za životní družky, ani nevyhledává satanske symboly a hry ucici podvádět a krást.
    Rikej, CO CHCEŠ. Einsteiny typu Prouda oklames. I na “Slovanském” sněmu bys mohl uspět. Ale at uz to zní arogantně nebo ne, pro tebe bohuzel existuje i vyšší inteligencni “level”.

    • proud napsal:

     Zkousis skakat vejs nez na co mas,sazka?

    • Robo napsal:

     Čo som klamal, ty sviňa?
     Nič.
     To ty tu na kdekoho hádžeš svoje neduhy. Väčšina nálepiek od teba sedí ako uliata práve na teba.
     (napríklad 280 nieje 2.000, klameš už len tak, aby si nevyšiel z cviku)

     Že som usvedčený? Z čoho? Ty svinská zapredaná kurva by si chcel niekoho súdiť?

     Huš, ty špina! Táto diskusia je kvôli tebe osobne stoka.

     Moja žena NIEJE židovka. Že je tvoja vďaka tebe kurva, ti nedáva žiadne právo súdiť iných.

     Tú do zubov máš u mňa ako v trezore, to sa neboj.
     A môžeš sa mi zase vyhrážať súdmi, bonzácka nacistická debilná sviňa.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Vy halicsti Židi lžete v podstatě porad, je to pro vás přirozene asi jako pro psa setkání nebo pro kočku mňoukání.
      Hraješ si na “pravého Slavjana”, pritom tajis svou zálibu v satanskych symbolech, hazardních hrách založených na podvodech i původ.
      Kdyz jsem zde doložil tvůj původ, zamerne jsi citoval úplne jine části webových stránek obce, z níž pochází tvůj rod, přestože jsem uz předem upozornil, ze zmínka o tom, ze Zide v ni tvořili významnou část, je na jiném miste.
      Teprve kdyz jsem ZNOVU to místo uvedl, zmlknul jsi - nemel jsi totiž uz co rict, srabe.
      Často citujes Kony Rita, ale prave ty te nejvic usvědčuji ze lži, protoze:
      1) buďto nejsi Žid, ale pak tim, ze si volis zenu “cizozemskou”, je porusujes
      2) nebo geneticky Žid jsi a pak jednas dle svého instinktu - což je v pořádku, ovšem pak nemůžeš byt Slovan, ze?
      Ja jsem velmi vděčný za své zkušenosti se sexem s více partnery, protoze me naučil chápat několik veci:
      - lidi jsou k sobe vzájemne přitahování podle genetiky, skutečného Slovana ale i treba Germana bezpečne poznám tak, ze ho nelákají treba Zidovky nebo cernosky a to ani na “nezávazné dobrodružství”
      - existuje sex sakrální a profanni, to nema cenu vysvětlovat, nemas šanci pochopit
      - fyzicky kontakt je pouze jediná cakra a tvrdit, ze ovlivňuje to, co tvrdí tvoje sekta, muze jen sektář jako ty. Hranice mravnosti leží stejne tak mezi monogamii a polygamii, jako je logické tvrdit, ze kdo ma rad ředkvičky, je vzor mravnosti, ale kdo uprednostnuje mrkev, je parchant.
      Ale PŘEDEVŠÍM: - urcite zkušenosti jsou neprenositelne. Barvoslepy nepochopí, jak vypada zelená barva.
      Diskutovat o zelené s barvoslepym je ztráta času. Navic mas genetiku halicskeho Žida, takze se sice muzes otrocky naucit toto nebo tamto, ale do tvých instinktu se to nedostane, protoze ty nejsou slovanské.

      • proud napsal:

       Ty ses jak tezkej kurak co vysvetluje proc musi kourit,vtipe,ty si proste tu proprcanou hlavu,moralku a zkurvenou manzelku obhajis vzdycky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

      • Robo napsal:

       Netajim nič, ale do určitých veci je určitým ľuďom hovno.
       Napríklad že motorku už som kúpil nejak zdobenu, nič som tam nedával. Ty to hneď pretvoríš na "záľubu v satanských veciach".
       Mám rád poker - to tiež netajim, ale tiež je ti do toho hovno. Ty to pretvoris na hazardne hry a že oberam dobre že nie miliony dobrých ľudí (rozumej židov) o úspory.
       Znovu tí opakujem, že moja žena NIEJE židovka a ani NEMÁ také rysy. Tebe sa to ale nehodí do krâmu.

       Kony Rita tiez neokecaš. Nie tu. Možno mezi vyznávačmi swingers, veď nejak svoje úchylky vy kreténi obhájiť musíte. Lenže dokonca ani vlastné podvedomie tým neollamate.

       A konečne, neklamal som samozrejme ani s tými stránkami. Normálny človek vyberie základ, nevšimol som si "tvoju podstatu" tam nižšie.

       Že urobíš z našej skoro dokonalej poroby svoj ďalší "tromf", je už len.milionty dôkaz tvojej mrzkej povahy.

       Človek, ako ty, Slovan NIKDY nebude.

       • Robo napsal:

        A mimochodom - "Slovan" vs. "Slavjan" - už by si mohol vedieť, že slová formujú a že nie nadarmo mám zmenili písmo i reč. Ruské "Slavjan" mi proste znie lepšie, ako naše "Slovan".

        Ty len hľadáš, čoho by si sa chytil, aby si si zas kopol.
        Typický "šábesgój", ako tvoji dedovia.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Hlupáčku, “Slavjan” je rusky “Slovan”. Je to tedy totéž, jen v jiném jazyku, vis?
         To jsou ta tvoje slova formujici význam. Asi jako kdyz Říha dedukoval, ze kalendář je vlastně “Koljaduv dar”. Proč? No přece proto, ze to zní podobne. A tim je to automaticky dokazane! Nesouhlasíš? Pak jsi zidak.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ja nevim, jaky měli vztah k Židům moji dedove, vím jen, ze to Zide nebyli. Ledaže by naciste ve své zvrhle duslednosti, v rámci níž označili za Žida každého, kdo měl židovského JEDINÉHO PRARODIČE (!), udelali někde chybu.
         Tvoji dedove tim neprošli, asi to nemělo ani cenu. Mels štěstí, ze ve “slovenském štátu” měli oba dlouho pokoj. Čeští Zide takové štěstí nemeli.

        • Robo napsal:

         " Ruské „Slavjan“ mi proste znie lepšie, ako naše „Slovan“."

         Idioti sa prejavujú aj tým, že JEDNODUCHÉ VECI potrebujú zopakovať stokrát.

         Takže podľa teba nám zmenili písmo a reč z dobrých úmyslov. Je to s tebou ešte oveľa horšie, než som myslel.

        • Robo napsal:

         Zas podsúvaš nejaké svoje lži o mojej rodine.

   • Eschatolog napsal:

    jestli ty s prolétářem proudem jste slovani, tak to radeji konvertuju k somalskejm negrum, nez bejt mezi takovou svoločí

    • Robo napsal:

     Ty sa nemáš čoho báť, židia sa vždy od nás dištancovali. Medzi svojimi, pravda, navonok menili masku podľa potreby, ako dykiová nicky.

    • proud napsal:

     Nemusis konvertovat nekam kam uz tak jako tak davno patris!

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Eschatologu, a to mate jeste výhodu, ze jste je NEVIDĚL:-)
     Byl by to totiž skvělý námět na černou komedii. Partička Židů jak poleno, lišících se navzájem jen tim, ze jeden mluví česky a druhy slovensky, se rozhodla stát se Slovany a kadrovat skutecne, genetické Slovany z jejich slovanstvi či neslovanstvi!
     Oni muzou byt skutecne cokoliv. Jak někde zavetri “nový proud”, nahrnou se tam jak vosy k láhvi se sladkou vodou.
     Za Rakousko-Uherska se radi vydávali za Němce. Na Slovensku často za Maďary. Kdyz analyzujete mnohé z dnešních “Rusů”, co odcházejí na Západ, zase vidíte chazarsky frnak a genetiku.
     Byla jen otazka času, kdy se někteří z nich rozhodnou stát i “Slovany”. No a uz to tady mame:-)

 12. Robo napsal:

  Čítaj, sviňa, TOTO obhajuješ, toto podporuješ, týchto hájiš.
  Tým, že preberáš ich výklad histórie, medicíny, práva, vedy, ..
  A IDIOT si preto, pretože nie si schopný pochopiť, že všetko toto robíš, že ich týmto zo všetkých síl podporuješ.

  https://slobodnyvyber.sk/poznamky-k-anglickej-historii/amp/

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Ne, blbecku, toto obhajuju jenom ve tvých vlhkých snech. To ty by sis totiž velice pral, abych to obhajoval, aby sis me pak mohl někam zaskatulkovat a aby byl tak tvůj jednoduchoucky svět jeste více jednoduchý.
   Jestli tak pohrdas VŠÍM z te vedy, kterou neovladas (ne proto, ze bys ji kdysi odmítl, ale hlavně proto, zes byl zkratka prilis hloupý a nenadany na to, abys cokoliv vystudoval), tak proč potom používáš jeji vydobytky? Proč píšeš na počítači nebo mobilu, jezdíš autem, svitis a topis elektřinou, kupujes si jídlo v obchodě?
   He?
   Na neco je ti ta odporná veda, kterou pohrdas, protozes nemel na to z ni cokoliv pochopit, dobra, ale na něco ne? Proč?
   Jsi hloupý muz, to je tvrdá pravda, kterou neustále prokazujes. To, ze si radu vydobytku a poznání vedy ukradl System ovládaný sionisty, neznamená, ze se i veda samotná, potažmo princip získávání informaci na vede založeny, staly sionistickými!
   Podle tvé logiky bychom měli zavrhnout tanky a letadla, vypukne-li válka, protoze je leckdy vynalezli naši nepřátele. Hloupost vzdy vedla k sebevrazde a tvé působení je zcela v duchu tohoto pravidla.

   • Robo napsal:

    Nrpohŕdam VŠETKÝM, veď by im to nefungovalo, keby klamali vo VŠETKOM.
    Veríš tým nacistom z toho článku dôležitosť očkovania. Iste, v URČITÝCH PRÍPADOCH opodstatnenie má/mslo.

    Dáš svojmu dieťaťu hexavakcínu? Je povinná a desať z desiatich lekárov ti vysvetlí, že bez nej "svoje dieťa zabíjaš".
    Isteže dáš. Tým ale podporuješ "medicínu" tých nacistov z článku a svojmu vlastnému dieťaťu nevýslovne škodíš.

    A takto by sme mohli pokračovať v ostatných bodoch, históriu nevynímajúc.
    Sú to spojité nádoby, ty sviňa.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Proudovske očkovací plky.
     Ja mam své děti opravdu rad, asi i proto čekám uz třetí. Kdyz si najdu novou zenu, dam ji vsechno, co dokážu, tedy i možnost mit děti. Nekupuju si pro sebe motorky s lebkama, ty tem dětem asi těžko k něčemu jednou budou.
     Očkováni je jako oheň. Nebo voda. Dobrý sluha, zlý pan. Zachraňuje životy, ale muze i zabit. Pro male děti plati jednoduche pravidlo: zadne sirky do rukou! Male děti v oblasti očkováni maji totéž pravidlo: - zadne očkováni!
     Pro nedospele lidi zkratka funguji zjednodušená pravidla, protoze hlubší pravdu by nepochopili.
     Škodlivé vakcíny je treba označit, popsat, medializovat, výrobce znemožnit, žalovat, cokoliv!!! Je LEŽ JAKO VĚŽ tvrdit, ze to neni možné!! Treba DDT bylo zakázané, glyfosaty používané v herbicidech uz to maji taky nahnute, atd.
     Princip očkováni je ale správný a doslova geniální. Zneužití principu nerovná se neplatnosti tohoto principu!!!
     Ale uznavam, pro tebe asi moc težké na pochopeni...

     • Robo napsal:

      Otázka bola jednoduchá, ale ešte ju zjednoduším -

      doporučuješ podľa svojho vedomia a svedomia podávanie HEXAVAKCÍNY deťom tak, ako je to aj v súčasnosti uzakonene?

      Meokecávaj, nesúď, máš jednoduchú otázku.
      Pre teba špeciálne zjednodušenú.

      A čo sa týka tvojej vsuvky - vedz, že aj zákonné limity niekto tvorí a že tie limity sa v čase tiež vyvíjajú, nie sú statické. A môžeš raz hádať, kto za tými posuvmi limitov stojí. Len mi nehovor, že "tí dobrí"..

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Jasná odpověď? NE, NEDOPORUCUJU.
       Ja osobně udělám to, ze az moje male dítě bude mit absolvovat nějaké očkováni, budu se nejdřív velice PODROBNE zajímat, co obsahuje za látky a v jakem množství, a teprve pak to očkováni umožnim.
       Je to jednoduche: - na jedné straně děti určitá očkováni proste potrebuji, na druhe straně existuji vakcíny, které jsou škodlivé nebo podezřele.
       Jako kdyz jdu do obchodu na jídlo. Zase totéž rozhodování: - jist musim, ale to neznamená koupit každé svinstvo plne glutamanu, ecek a fruktozoveho sirupu, které nabizi.
       Protiockovaci fanatici říkají: - radši chcipni hladem, nez bys riskoval, ze snis závaznou potravinu.
       Očkovací lobby říka: - jezte cokoliv, vse je bezpečne.
       Ja ale - s dovolením - budu nejdřív sam posuzovat, co je a co neni bezpečne, a teprve pak si to koupím.
       Tomuto se říka ZDRAVOMYSLI. Asi jsi to cetl jen někde z rychlíku.

       • Robo napsal:

        Nerozumiem.
        Hexavakcína je povinná a lekári ti ju odporučia.
        Už dnes si môžeš naštudovať, čo všetko (vo všeobecnosti) obsahuje a ako funguje, nemusíš čakať na pôrod +6 týždňov na čas prvej dávky.

        Takže si nastudujes rôznych konkrétnych výrobcov tejto vakcíny a potom sa rozhodneš, ktorú dať? Alebo nedáš žiadnu hexavakcínu?

        V odpovedi máš mnoho omáčky, odpoveď ale neviem.
        Prečo neodporúčaš?

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Existuji mraky informaci o zákonných limitech. A clovek, jehož dítě ma treba za pul roku absolvovat dulezite očkováni, ma dost času si to vsevhno najít, zorientovat se v tom a udelat si vlastní názor.
       Neockovani z principu je hazard s životem dítěte. Totéž je očkováni bez prověření, cim se očkuje. Hlupák vidí věc černobíle, nehlupak se zajímá a pak rozhoduje. Kdo nema vzdělaní, muze konzultovat s lékárem, jemuž věří. Jenom ale chtit, ze?

       • Robo napsal:

        Hexavakcíny sa líšia v zložení, ale základ je vo všetkých rovnaký.

        Dáš svojmu dieťaťu povinné dávky (dobre vybranej) hexavakcíny, jak ti velí zákon a tvoj dobrý lekár?

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Protoze mam odpovídající vzdělaní a schopnost prace s informacemi, jsou me šance, ze si najdu a poznám dobrého lékaře, podstatne větší, nez tvé.
         Pokud nebudu souhlasit s určitou konkrétní vakcinou, zvolim si i na základě jeho doporučení jinou.
         Neni jediný výrobce a jediná vakcína - u niceho.
         Ale možná si i tak zvolim špatne a moje dítě bude mit teplotu nebo dokonce horečku.
         Ale az přinesou migranti z Ghany epidemii zaskrtu, tak přežije.
         Tvoje nebo jine neockovane děti, pokud navic nebudou léčene silnými atb, tak ne.
         Ale to jsem popustil uzdu fantazii, protoze ty mit uz děti nebudes. Zide v pozdějším veku uz děti většinou nemívají, necítí se na to zdravotně a genetika je zene do jiného nez rodinného života.
         Podobne Proud, osamely stárnoucí alkoholik, který o zenu a o děti nema šanci zavadit.
         Takoví proste dva typicti “odbornicí” na rodinný zivot.
         Jako kdyz nějaka stará panna hodnotí jine zeny, zda jsou dobrými matkami.

        • Robo napsal:

         Zas len skúšaš manipulovať.

         Tvoju odpoveď chápem tak, že hexavakcínu tvoje dieťa dostane, len sa rozhodneš, od ktorého výrobcu.

         Nerozumiem, prečo to musíš okecávať takými chujovinami.
         Lebo tvoje podvedomie vie, že je veľká šanca, že svojmu dieťaťu tým nezvratne ublížiš?

 13. Vladislav po přestávce napsal:

  Nikdy jsem NEŘEKL, ze System změnil slova, znaky či rec z dobrých úmyslu!
  Vidíš, jediná tvoje šance, jak si vypomoct, je vymyslet si, ze někdo neco řekl, a pak proti tomu bojovat. A to je skutečná tragédie:-(
  Tvoje smůla je, ze umím rusky. Slavjan je proste v ruštině totéž, co v češtině Slovan. Nic víc, nic min. Klidně používej rusismy, ja to taky rad dělám, ale nehraj si na to, ze jeden výraz pro totéž je lepší a druhy horší, kdyz jde o tentýž pojem, jen v jiném slovanském jazyce.

  • Robo napsal:

   Ja zas nikde nepíšem, že si to povedal. Zismiešňuješ ale ľudí, ktorí sa snažia slovám a písmenám dôležitosť dať. Takže vo finále áno - prd vieš, aké je písmo a reč dôležitá.

   Čo sa konkrétnych slov týka, verím, že niektoré slová sú "ozajstnejsie" (viac podobné tým pôvodným) v rôznych jazykoch.
   A že napríklad azbuka je viac pôvodná, ako latinka.

   To je celé, zas len niečo chceš zneužiť, sviňa.

   • Robo napsal:

    ...prd vieš... - a len o tom naprázdno melieš

    ...v rôznych SLOVANSKÝCH jazykoch..

    ...ČO SA PÍSMA TÝKA...je azbuka viac podobná..

    To len pre dovysvetlenie a pre zmenšenie priestoru na tvoju ďalšiu manipuláciu, ktorá nepochybne príde, ty "slovan".

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Kdysi jsi o věcech přemýšlel, ale pak spadls do sekty a dokud nenajdes sílu z toho vylézt, budes se v tom plácat.
     Ja NEVIM, nakolik je azbuka puvodnejsi nez latinka. Puvodnejsi ale je. Je ale cíleně změněna sociálními parazity Cyrilem a Metodějem, takze jeji “puvodnost” je k ničemu. Původní slovanské písmo nevystihuje tak jako tak.
     Ja NEVERIM. Věřit je pro křesťany a zidy. Ja si OVERUJU a pak buďto vím, nebo nevim, takze si overuju dal.
     Vedy, vedun, věda jsou od slova VĚDĚT. Kořen, jádro slovanstvi je ve znalostech. Kdo upadá k víře, vrací se oklikou ke křesťanství. I proto jsem odvrhl Lauberta a jeho duchovně příbuzné Misuny a Rihy, protoze jsem poznal, ze oni se oklikou ke křesťanství vrací. Co Laubert věděl a byla ověřitelná pravda, řekl uz davno. Pak uz nemel co dalšího rict, tak si začal vymyslet, pravdepodobne i pod vlivem křesťanství, na Slovensku silného.
     Ja jsem to poznal, proto jsem pro tebe zidak. Tys to nepoznal a dokud to nepoznas, dal se neposunes. Nemuzu ti vysvětlit, jak vypada zelená barva, kdyz ses ROZHODL zůstat barvoslepym.

     • Robo napsal:

      Jak si sa zas dostal k Laubertovi? Vráť ho zas pod svoju posteľ, kam patrí.

      Vieš prd, jak som už povedal. Čokoľvek vieš, len VERÍŠ, že vieš.
      Nemôžeš ani vedieť, že svet okolo teba existuje. Keby si bol poctivý, priznal by si, že ti to síce hovoria zmysly a rozum, ale že to ešte neznamená, že skutočne tu je..

      Hraješ sa so slovami, ale nie ako napríklad Sasin.
      Ale len preto, aby si iných zosmiešnil a všetkých zmanipuloval.
      Považujem to za tvoju duševnú poruchu. Vážne, bez srandy.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Bože, to jsou ale kecy!
       Takova ta typická židovská relativizace všeho: “sice svět vnimas smysly, ale to neznamená, ze existuje, treba neexistuje, treba nic neexistuje” atd. atd.
       Nezapres geny halicskeho Žida!
       Takze co navrhuješ? Zavrhnout vsechno poznání, přihlásit ho za “iluzi”, protoze přece vsechno muze byt i úplne jinak, vlastně jakkoliv?
       A co bude potom?
       Potom přijde nějaký kazatel něčeho, nějaký prorok, spasitel, a ten vysvětli všem, jak je to “doopravdy”, ze?
       A kdo tomu neuveri, toho jako usvedceneho zidaka utratíme!
       Mas to težké.
       Měl jsem kamaráda, taky Zida, jako ty.
       V mladí veselý, zábavný kluk. Záviděl jsem mu, měl 15 a sbalil tu nejhezčí holku.
       Dnes ma Bechterevovu nemoc.
       Degenerace. Degenerujete i duševně.
       Jste prolezli genetickými nemocemi. Ve veku, kdy Slovan nastupuje do nejlepsi duševní výkonnosti, Žid uz trpí nějakou vážnou psychickou a často i fyzickou poruchou.
       Žijete rychle a z praktického hlediska krátce.
       Dobre to popsal treba Georgij Klimov ve své Rodinné kronice.

       • Robo napsal:

        Navrhujem, aby si tu zo seba nerobil kokota a niekoho, kto ako jediný z nás tu niečomu rozumie. Všetkému.

        Môj návrh ale neprijmes, tak miesto toho píšem veci, čo majú trochu väčšiu šancu na úspech.
        To by si ale nemohol byť sociopat.

   • proud napsal:

    To je ale kus debila,co slovo,to perla.Uz mu ani tu VS neverim,at je skolstvi jak chce zkazeny,neco az takovyho by prece jen snad nepustilo.

    • Robo napsal:

     Pustilo, mal som spolužiačku. Stavil by som sa s kýmkoľvek, že je blízko debilizmu (to jest IQ tuším pod 80) a ona je dnes Ing.!
     Ani nechcem vedieť, čo robí, kde pracuje.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      No vidíš, jeste, ze chlapi, kteří všemu “rozumí” jako ty, o nicem nerozhodují.
      To by ten svět vypadal;-)
      Ale to vis, je to “spiknutí”:-) Ty jediný na celem světe jsi poznal, ze ta spoluzacka je debilni.
      A ona pak, se svoji debilitou, vystudovala VŠ.
      O čemž se tobe, takovému mysliteli, nebo Proudovi, který sice taky nic nevystudoval, ale bezpečne pozná, kdo na studium ma a kdo nema, ani nezdálo:-)
      Jak rikam, jde o celosvětové spiknutí proti skutečným genium.

      • Robo napsal:

       Som vo vedúcej pozicii, z istého pohľadu na to nie doň pyšný. Ty vieš, čo robím, ale aj tak zo seba robíš kokota.

       Ta spolužiačka ukazovala v triede všetkým kozy, každý telocvik mala "trámy" a všetkým to oznámila, obzvlášť chlapcom. Zmaturovala na štyri štyrky.
       Keď hovorím "IQ okolo 80", myslím tým IQ okolo 80.

       Zas ti to nevyšlo, ty zmetok.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        My mame u nas ve výrobě na hale dve uklizecky.
        Jedna z nich je ve vedoucí pozici, řídí tu druhou, vydává ji kybly, čisticí prostředky, gumové rukavice. Ta druha je podřízena, poslouchá.
        A taky mame dva jednatele. Jeden firmu řídí, druhy o ni rozhoduje jen tehdy, kdyz ten první nemuze, nebo kdyz nechce.
        Podle tvé logiky by ta uklízečka ve “vedoucí pozici” byla víc nez ten jednatel v podřízené pozici:-)

        To, ze tvoje spoluzacka ukazovala všem kozy, nevypovídá o jejim intelektu, ale jen o tom, ze se rada předvádí a neumí se ovládat.
        Americká herečka Sharon Stoneova ukazovala svého času celému světu svou vaginu, přestože jeji IQ bylo změřeno na hranici 140.

        Pokud posuzujes hodnotu IQ nějaké zeny podle toho, jestli ukazuje kozy, vypovidas tim o SVEM, nikoliv jejim IQ.
        Tvoje spoluzacka, pokud úspěšně vystudovala VŠ, ma pravdepodobne IQ nejméně 105-110. K tomu existuji tabulky a proto jsou u některých přijímacích zkoušek na VŠ inteligencni testy jejich součásti.
        Tvé IQ je pravdepodobne nizsi nez jeji, proto VŠ nemas. To lze lehce doložit napr. tvou neschopnosti vyvozovat logické závěry, což je standardní část IQ testu.
        Budiž ti útěchou, ze treba IQ Prouda je pravdepodobne jeste nizsi, a treba IQ “obyčejnílide” se uz bude zrejme pohybovat v pásmu debility, tedy 75-80.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Jsi bezvýznamný postekavajici ratlik a zustanes takovy az do smrti, pokud se nestane zázrak.
     Takze to, čemu u me veris nebo nevěříš, je pro me asi tak dulezite, jako to, zda si o mne prodavačka, u které jsme si dnes s dcerou kupovali sazenice afrikanu, mysli, ze jsem fešák nebo naopak obluda.
     Precenujes se, ale admin te tu nechá, neboj. Z tohoto serveru te narozdíl od tech předchozích nevyhodi. A kdyby to hrozilo, tak “Honzíkovi” zase podrzis někde transparent a dostaneš další životy.

 14. Robo napsal:

  Idem spať, máš priestor tu slobodne písať svoje kokotiny.
  Neverí ti ani eschatolog, aj keď sa tak tvári. Je to židák, má to v popise práce (sa tak tváriť).

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Zase lžeš - moje podvědomí mi VŮBEC NEŘÍKÁ, ze ockovanim ublizim svému dítěti.
   To je opět jen tvé ZBOŽNÉ PRANI, které vydáváš za skutečnost!
   Jak jsem řekl - vzdycky si nejdřív vymýšlíš, co druhy řekl, a pak to napadnes.
   Moje podvědomí mi říka: vybirej pro sebe i své nejbližší to nejkvalitnější, co muzes. At uz se to týká jídla, bydlení nebo treba vakcíny.
   Spis poteče voda do kopce, nez by halicsky Zid pochopil myšlení Slovana.
   Jste jiný svět, jiný živel. Svět spasitelu, proroku, svetcu, démonů, ďáblu, hříchu, odpuštění, pokání, svět instrukcí ke kdecemu včetně teploty vody k omyvani přirození.
   My jsme svět touhy po poznání přírody, přirozenosti, spontánní duchovnosti, odusevnele zivocisnosti.
   Naše světy maji NULOVÝ průnik.
   Prosím te, PŘESTAŇ SE UZ VYDÁVAT ZA JEDNOHO Z NAS. Ver tomu, ze v každé, treba i sebevic Zidy nemilujici společnosti, je více ceněn upřímný Žid, nez Žid vydávající se za Slovana, jimž uz z principu nemuze byt.
   No, necekam, ze tato moje - doslova - prosba padne na úrodnou pudu, ale jak říka klasik: aspoň jsem to zkusil...

 15. Robo napsal:

  Pozerám, že si to pekne využil, sviňa. Presne, jak sa na židáka sluší, "slovan".

  • Vladislav po přestávce napsal:

   A co si myslis, ty “Slovane” neúspěšně tajici židovský původ a typické zidovske záliby či projevy chování?
   Ze ty mi tady jako pánko velkomožný udelis konec audience a ja ze řeknu: ano, poslusne hlásím, tak to ja okamžite přestavam psat, kdyz jste se rozhodl přestat psat Vy, ó pane?
   Ja mam velkou zálibu v odhalování lhářů a podvodníků všeho druhu. Kdyz se na něčo zamerim a zaujme me to, jdu často “az na dřeň”.
   Nekdy je to težké, protoze proti mne stojí silný a inteligentní “soupeř”.
   Ale ve tvém “slavjanskem” pripade halicskeho Žida s typickou volbou partnerky, oblíbené symboliky, sklonem k vydělávani peněz okradanim druhych “hrou” i neúspěšnym a dětsky naivním odváděnim diskuse to bylo jednoduche.
   Neocekavam, ze presvedcim hlupáky, ani to neumím, neobklopuju se jimi a oni stejne moc nechápou (na druhou stranu to ani nevadí, jejich význam pro svět většinou odpovídá jejich schopnostem;-)
   Ale kdo chtěl a pochopil, si “obrázek” udělal...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!