Že by prezidentovi mohlo jít o pravdu? Tak tohle nikoho z téhle bandy nenapadlo

zemanGazdík, Pospíšil, Fiala, Zdechovský, Kalousek, Telička, Hampl – a další ctitelé západní pravdy, která je samozřejmě lží, jako jeden muž povstali s protestem proti tomu, co si to prezident Zeman ksakru zase dovolil. Namísto toho aby držel západní lajnu, vytyčenou britskou premiérkou Mayovou svým obviněním Ruska, že to ono, naprosto jistě a neomylně, stojí za pokusem otrávit britského špiona Skripala a jeho dceru jen v Rusku prý vyráběným jedem Novičokem, podpořil on verzi ruskou, podle níž je toto tvrzení nepravdivé, protože Novičok se vyráběl a zkoušel i v Česku, Slovensku, Britanii a Švédsku. Nu a prezident tuto verzi dokonce i specifikoval, když na televizi Barrandov řekl, že malé množství Novičoku se testovalo i ve Vojenském výzkumném ústavu v Brně.

Tím ovšem zradil Západ a podpořil Rusy, řve banda shora vyjmenovaná, a vůbec ji nezajímá to, co normální lidi zajímá vždy v první řadě – a to totiž to, kde je pravda. Zda má pravdu Mayová, když za jediné možné původce Skripalovy otravy uvádí Rusy, protože Novičok se vyráběl jen v Rusku a nikde jinde, nebo má naopak pravdu mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharovová, která uvádí, že se vyráběl a testoval i v zemích jiných..

Ano, normální lidi zajímá, na čí straně je pravda, ale Gazdík, Pospíšil, Fiala, Zdechovský, Kalousek, Telička a Hampl patří k takovému druhu lidí, kteří se za pravdou ani neohlédnou, a namísto pravdy sledují jen politický směr. Dobrý nebo špatný, to je jim jedno, ale musí to být politický směr jejich a jejich zájmům vyhovující. A pravda? To je pro ně vyčpělé zboží. Bóže, vždyť jednou je pravda tam, podruhé jinde, kdo by se o takovou prkotinu zajímal, říká jim jejich morální ustrojení, nu a protože už jsou takoví, řekněme odlidštění, ani cípkem se jich nedotkne myšlenka, že by snad prezident Zeman vyslovil svá slova o Novičoku v Brně testovaném, protože prostě pocítil obyčejnou lidskou potřebu říct pravdu.

Tomuhle ovšem nikdo ze shora uvedené sedmičky „politiků“ nemůže porozumět, protože oni takovouto potřebu nikdy v životě nepoznali.

Takže proč prezident Zeman svou pravdu podle těchto pravdu nikdy nehledajících tvorů vyslovil?

Podle Fialy proto, aby pomohl ruské propagandě.

Podle Kalouska proto, aby podpořil ruskou verzi Skripalovy kauzy.

Podle Teličky proto, aby rozbíjel jednotu EU.

Podle Gazdíka proto, aby si ze dvou vzájemně si odporujících závěrů vybral ten, který se hodí Kremlu.

Podle Hampla proto, aby se zavděčil svým východním přátelům.

Všimli jste si toho? Že by nějakou úlohu hrála pravda, ať už té či oné strany sporu, nepadlo z úst těhle výtečníků ani slovo.

Z jejich života i z jejich myšlení se tenhle pojem prostě vypařil. A proto s pravdou také tak zacházejí.

Hus by je se svou „Hledej pravdu“ hnal. A Masaryk se svým „Pravda vítězí“ také.

A co my?
31 Komentářů k Že by prezidentovi mohlo jít o pravdu? Tak tohle nikoho z téhle bandy nenapadlo

 1. Voda napsal:

  Pane Man, nemluvte za ostatní lidi prosím! Jen za sebe. Víte Vy co by mělo být normální? Uvědomit si, že je to primitivní komedie a nenechat se tím vláčet. Kdo se tím nechá tak jen předvádí, že je sám stejný magor jako ti vládnoucí.

  Učelem celého toho divadla je odvádění pozornosti lidí od závažných skutků, to Vám ještě nedošlo?

 2. Kamensky napsal:

  Pro ty, kterým to ještě trochu pálí. Do roka se USA a Rusko spojí. Podle posledních zpráv je jasné že ani Putin a ani Tramp nestojí o to, aby o nás rozhodovala Čína a Irán. Krystalizace politiky naznačuje, že je na čase aby se USA a Rusko spojili a podle posledních náznaků jim to došlo. Je to jediná cesta jak přežije Izrael a bílá liga si udrží moc.

  • Voda napsal:

   Pane Kamenský, co to je “ podle posledních zpráv, posledních náznaků, krystalizace politiky naznačuje“? Nic neříkající slova. A vyslovená Vaše domněnka o spojení Ruska a USA má dokladovat, že to někomu pálí?

   A že by měl Izrael přežít a bílá liga si udržet moc taky je zbožné přání v rozporu s viditelnou realitou.

   A konečně, „spojí se“ také nespecifikujete jak. Zkuste doplnit, aby se o tom dalo diskutovat.

 3. nisaS napsal:

  Normální lidi zajímá, jen plná kapsa bankocetlí a je jim fuk, esli to dostanou pravou nebo levou rukou. Esli je Zeman demo-krad jim je taky u zádele. Gdyby bydlel v paneláku a na obědy by chodil do panské kantýny se stravenkama ve slevě pro zaměstnance hradu snad by se to dalo chápat, že jím aji je, ale .to by muselo přestat platit, že po ovoci je poznáte. No a teď ta blbá otázka, že jaké ovoce to vlastně je, že..

  P.S. A slyšeli jste od něj něgdy, že každému synovy a dcérce od naší mámy to tady všechno přirozeně a podílově patří? Že jim jen pomáhá? Že podíly na neprodejné půdě a rozpočtu, o kterém rozhodují všichni podílníci , jen bděle hlídá aby nám je nigdo tajně nevyžíral? Tak já jsem to teda od něj nigdy neslyšel.

  • proud napsal:

   …..a neuslysis,protoze ma taky nejak nastaveny mantaky,jako kazdej…

   • proud napsal:

    Proto jsou volby o hovne a na hovno,protoze kazdymu se ty mantaky hned po nich nastavujou,jedno kdo tam prijde,bud mantaky,nebo odchod,nebo Irak,Lybie a podobne……

    • proud napsal:

     To jsou prave ty vlady tech „vzdelanejch vladiku“,bud vsechno navalis a budes otrocit,nechas si ockovanim urcit smrt misto duchodu,nebo rozvrat……

 4. Originál 6 českých novičoků od Maška a kol. napsal:

  Zajímavá skupina vysoce toxických organofosfátových sloučenin
  Ivan Mašek, Otakar Jiří Míka, Zdeněk Šafařík, Dušan Vičař, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, 2015

  https://pdfs.semanticscholar.org/571f/36692524299d4a69d6dc1e2e55839248875a.pdf

  Věnování
  Autoři věnují tuto práci svému učiteli prof. Jiřímu Matouškovi. Děkujeme zaměstnancům bývalého Výzkumného ústavu 070 v Brně a katedře toxikologie Vojenské lékařské akademie v Hradci Králové.

  Abstrakt
  Ve druhé polovině 20. století se objevila informace, že USA plánovaly zavést do ozbrojených sil novou supertoxickou nervově paralytickou látku se střední prchavostí (intermediate volatility agent IVA) se záměrem postupně nahradit sarin (GB) a VX. Cílem této změny by mělo být odstranění nevýhod, nízká perzistence sarinu v terénu v letních podmínkách a nízký účinek přípravku VX při překonání jakékoliv ochranné bariéry. Zavedení této látky bylo úzce spjato s novou technologií, která se týkala munice zvané binární munice. Binární technologie je založena na spojení dvou nezávislých neškodných látek, které jsou odděleny ve dvou tancích. Obě látky se během letu granátu nebo raketového letu mísí a tvoří toxickou směs. Tohoto smíchání může být dosaženo např. prasknutím membrány mezi nádrží vlivem setrvačných sil a v případě dělostřeleckých raket se používá jejich rotace. Binární munice většinou obsahovala sarin, VX a yperit (hořčičný plyn). Do kódu byl přidán znak „-2″ a tak např. binární sarin byl označen jako GB-2. Pokud jde o novou látku se střední prchavostí IVA, princip binární munice nebyl popsán až do začátku výzkumu. Tyto informace byly impulsem pro zahájení a realizace výzkumu vlastností nové látky nebo, v případě potřeby, skupiny látek pro obranu a ochranu. Cílený výzkum byl (v Československu) zahájen v roce 1983.
  Klíčová slova
  Látka se střední prchavostí, organofosfáty, chemické bojové látky, supertoxické.
  Výsledky
  Předpokladem experimentální práce bylo syntetizovat a charakterizovat složku O-dimethylaminoethyl (dimethylamido) fluorofosfát označovanou jako DMAEDMAFP a známou jako látka se střední těkavostí IVA, kterou též označujeme jako GV látku.
  Jak vyplývá z výsledků našeho výzkumu, tyto sloučeniny mají omezenou stabilitu a jsou použitelné pouze pro vojenské použití v binárních systémech, pro které byly ověřeny vhodné metody konečné syntézy, viz schéma 1. Ze série syntetizovaných sloučenin,
  R1, R2 = -CH3, -CH2CH3 a -CH (CH3) 2, X = O, S, n = 2-3 byly experimentálně ověřeny nejjednodušší homolog s R1, R2 = – CH3, X = O, n = 2 vykazuje nejvyšší inhibiční aktivitu, viz schéma 3.

  Tato sloučenina vykazovala intramuskulární toxicitu LD50. m. 0,017 mg / kg u potkanů ​​(srovnatelná s látkou VX) a perkutánní toxicitu (toxicita přes kůži) LD 50 p. C. 1,37 mg / kg u potkanů. Celkem bylo syntetizováno 6 nových sloučenin. Byla vyvinuta separační metoda
  (molekulární destilace), která umožnila přípravu sloučenin o čistotě ≥ 95%.

  Ivan MASEK, Otakar Jiri MIKA, Zdenek SAFARIK, Dusan VICAR: INTERESTING GROUP OF HIGH-TOXIC ORGANOPHOSPHORUS
  COMPOUNDS, 2015
  masek@flkr.utb.cz

 5. proud napsal:

  POZOR! Autor trpí stařeckou demencí.

 6. proud napsal:

  POZOR.Autor trpí stařeckou demencí.

 7. proud napsal:

  Hlavne me nikdo nepresvedci,kdyz se divam na tu fotku,ze je prezident zdravotne v poradku :-(,rozhodne neni.

  • Voda napsal:

   Ano, vypadá jako umírající. Vpadlé, vyhaslé oči. Neměl vůbec kandidovat, jenže honění si ega je pro něj důležitější než to, že president má zemi reprezentovat. Ovšem když to vezmu z jeho pohledu na náš národ, tak proč by mrtvoly nemohla zastupovat skoromrtvola.

   • proud napsal:

    Co jsem napsal je konstatovani faktu jak ho vidim,rozhodne to nemelo ani urazlive znit,ani urazky na nej vyvolat! Nemam duvod ho urazet,ani nikoho z „vlady“.jsou takovy,jaky si s ostatnima zaslouzim.Jedinej kdo zasluhuje nafackovat je ona nicnedelajici vetsina z nas.Oni jak ve vladach,tak ve firmach a obzvlast nadnarodnich jen vyuzivaji moznosti ktery jim vyslovene cpeme.

    • proud napsal:

     Proto zacinam premejslet na co pomahat kriplum,ktery o to vubec nestojej,proc jim nerezat radeji hlavy……..a nekterejma rovnou v brzky dobe nezacit…………

 8. Petr C napsal:

  Vodo, at je jaky je, aspon sem tam rozviri hladinu. Je jasne ze skoro vsichni politici kopou stejnou ligu. Ovsem aspon diky jejich soupereni se clovek aspon sem tam neco dovi.

  • nisas napsal:

   Dovolím si jiný, opačný pohled na tohoto aparátčíka, zadarmo drahého, kerý se společně s Klausem postarali o naše společné zkolonizování a pro změnu zase přemejšlí jak nás vrazit číňanům do zadku, Každej, gdo má jen sebemenší špetku selského rozumu, by musel zvedat mediálním kohoutům mandle, jenže takové žádnej blboň na kandidátce šmejdů nigdy nenajde. To je totiž pravidlo ve zlo dějském světě. Například, gdybych hypoteticky odpovídal na ty blbé otázky tím, že věci se spraví až lidé dostanou zpět podíly na neprodejné půdě, které si prostě nebudou moci prodávat a z teho kasírovat daně a podíly na rozpočtu jako normální spoluvlastník toho baráku názvem ČR, natož že o tem nemůžu sám spolurozhodovat se stranickými mafiemi, že to musej vést ti podílníci, například napsanými a sečitatelnými potřebami, tak by tomu moderátorovi došla celá řeč. No a takhle gdyby to bylo v televizi každou chvíli, chytilo by se teho několik rozumných, na keré by se blboni dívali jako na spasitele. Muheeeeee

   P.S. Jenže u nás se stalo zvykem, že největší gauneři, co zaprodávají rodové majetky, kulturu a lezou cizákům do prdele nebo dokonce se modlej u jakési zdi, či nosej jakousi cizáckou hučku, tak ti jsou jako ceněni nejvíc a nejvíc se o takových mluví. Hlavně o jejich dlouhých prstech nebo o jejich nahamtaných majetcích, které jako vydřeli vlastní pílí a vlastníma rukama, to už je ale diagnóza, že.

   • proud napsal:

    Diagnoza to je,ale co bys chtel jinyho od ovcanu,ti ti zasmelej i tvoje podily,protoze z nich nebudou mit rozum,ani nemuzou,kdyz jsou vedeny presne k opaku! Stejne jako se bojej bezfinancni a bezobchodni budoucnosti kde si budou velet a nyst zodpovednost sami,nejsou k tomu vedeny,neumej si to vubec ani predstavit,natoz o tom premejslet,bojej se toho mozna vic nez ti kdo je zotrocujou.Jenze neznalost neomlouva.

   • proud napsal:

    K prezidentovi,nemusim s nim souhlasit,nemusim pro nej vubec bejt,ale byl poctive zvolenej,ne jako „vlada“.Bohuzel vetsinou zatim jen ovcanu,ale nejak se zacit musi,takze ho akceptuju i kdyz jsem ho jako mensi zlo nevolil.

   • Petr C napsal:

    Pamatujete si heslo – vojak se stara, vojak ma? S nama obcany to je – obcan se nestara, obcan nema. A zadarmo vam ty podily nikdo neda. Kafranim se nic nespravi.

    • nisas napsal:

     Kafráním ne, ale sepsáním potřeb na papír a sečtením jejich obsahu společně aby všichni naši věděli. To je základ. A kerej voják, gdyž se staral zbohatl, ha?

     • Petr C napsal:

      Zde se nejedna o zbohatnuti, ale zit plnohodnotny zivot. Byt uzitecny v pravem slova smyslu. V sepsani a prosazovani vam prece nic nebrani. Jenze prni se musite presvedcit jestli to lide chteji. A co jsou ochotni proto obetovat. A zde asi narazite a zjistite ze velka vetsina lidi ani tak ty zmneny nechce. A hlavne mit plan jak toho docilit. Ja osobne zkousel udelat neco pozitivniho pro mistni chudou komunity. Neco ve sla smyslu naco investovat do nejakeho domu, ktery stejne stoji a je nevyuzity do skleniku. Vysledek byl – srat na ne. Radsi budou knucet nez aby zvedli prdele.

      • nisas napsal:

       Vidíte sám Petře.C, že je potřebné to lidem říct. Od doby, gdy se migranti dověděli, že v Evropě dostanou zadarmo podíly a ještě si můžou vyskakovat je jich plno. Něgde se začít musí a snažím se to lidem říci. Zkuste to taky a potom nepůjde jen o plané kafrání. Uvidíte, že to pude. Věřím tomu, že podíly patří nám a že je slušností se o ně podělit mezi sebou nějakým rovným dílem. To neznamená, že se na podíl musí stěhovat, ale bude mít takový člověk držbu. Esli, tak ji přenechá k užívání družstvu, ale dycky ji bude držet a bez poplatků, doplatků, daní a výpalných. Chápete to? To samé platí i o rozpočtu, jenžto díl přináleží každému podílníkovi prostě z titulu držby, o které rozhoduje spolu s ostatními svými vlastními potřebami. To neznamená, že musí na zapískání stále něco řešit, většině by stějně stačil sečitatelný písemný testament s potřebami, které nemění. Vtip je ale v tom, že se to lidem musí sdělit aby o tom začali konečně přemýšlet. A gdyž už o tom začnou přemýšlet je už jen krůček k tomu aby chtěli konkrétní věci a požadavky, né jen plané chvástání a žvanění bez konců konců jakého kokota že budou příště volit. Heh

  • Voda napsal:

   A co jiného jsem udělal já? Jenom zkonstatoval fakta. V době kdy vystupoval proti referendu své proti zdůvodnil, že polovina národa jsou dementi a alkoholici. To je pro mne a moji celou rodinu urážka, pro tebe asi né.

  • Voda napsal:

   Petře C, já to vidím jinak. Jejich soupeření je falešné a zastírací. Nic se z něj nedozvídám. Tedy kromě toho, že nás mají za debily, kterým to žvanění o ničem stačí. Za úplně nejhorší výsledek považuji, že lidi to kvičení jeden na druhého po nich kopírují.

   Vemte si jenom nadpis tohoto článku. Že by prezidentovi mohlo jít o pravdu? Tak tohle nikoho z téhle bandy nenapadlo.
   Ne, opravdu nenapadlo, jelikož každý z nich ví, že Zemanovi o žádnou pravdu nejde stejně jako ani jim. Je únavné se dívat na to jak se lidi hrabou v kecech politiků a přitom nechtějí vidět ten fakt, že jde o způsob jak odvádět pozornost od toho, co dělají. Kde je nějaký článek o jejich skutcích? Nikde.

 9. Petr C napsal:

  Ja vas chapu a netvrdim ze nemate pravdu. Jen tvrdim ze pohnout s lidma je problem. Velka vetsina lidi jsou pasivni.
  Podobny system je u nas pro indiany. Jenze ti misto toho aby se starali o sve territoria tak se je snazi rabovat. Pritom maji pod vlastnictvim krasna uzemi. Minimum z nich toho ma uzitek, zbytek na vse kaslou. Proc se o neco starat. Pri prosazeni Vasich navrhu, by asi hodne pudy lezelo lady, a nebo by se kseftovalo z ponajimani. Ono vetsinou lide si moc nevazi toho co maji zdarma.

  • proud napsal:

   Ja myslim ze nelezelo,zapominas na ty druzstva,ktery se spravne vedeny ukazaly uz kdysi hodne davno bejt obrovskym prinosem.Ono takovy dobry druzstvo s pridruzenkama dokaze zamestnat a uzivit cely mestecko.V druzbe se sousednima dokaze udelat sobestacnou celou oblast.

   • Petr C napsal:

    Ovsem, nektera druzstva fungovaly, jenze jak vse zacinalo. Lide byli nuceni tam vstupovat. U nas treba obycejny zemedelec neni dotovany a poctivi farmari vymiraji. Mladi se plahocit nechteji ani pokud by jim puda byla dana zdarma. Radsi nakrmi rodinu nejakym svinstvem z marketu. Nejlepsi system jak si vydelat je smelina. Vzrusta byrokracie, on uz ten byrokrat si praci najde. Rodice nechteji at jejich decka pracuji manualne, chteji je mit studovane. Ted si predstavte ze tato masinerie byrokratu a smelinaru by dostala dedicky narok na pudu. Lide radeji predaji veskerou moc velkym kooperacim, zajdou si bezstarostne nakoupit levny plastik, ktery je vydavany za jidlo.

    • proud napsal:

     Zdaleka ne vsichni,a ty druzstva jsem myslel jeste ty uplne prvni,tusim z Anglie,odtud to myslim prislo.Nezminil jsem je jako komunistickej nastroj,ale jako moznej zpusob prace budoucnosti.Jde o tu maximalni moznou sobestacnost! Model manufaktury je zabijejici,nikdo nic neumi,jen cast neceho co dela jak cvicena opice,o nicem.

     • Petr C napsal:

      Neznam historii druzstev celosvetove. Ale uz vselijake nabozenske sekty mely spolecne hospodarstvi. Dodnes tu existuji.
      Osobne se mi zdaji druzstva celkem dobrym resenim. Napriklad ohledne techniky, kdy jedinec musi drzet vice naradi, traktoru a pod. jen na par tydnu v roce. Vidim jak je uvazany 7 dnu v tydnu ohledne prace a zodpovednosti. Zamestnavat si nemuze moc dovolit – bez dotaci a pri cene jidla a byrokracii je profit minimalni.

 10. proud napsal:

  Jinak,jestli ta fotka neni jen nestastne udelana a se Zemanem je to skutecne spatny,pak se nebudu divit,kdyz se bude na sklonku zivota snazit jit s pravdou ven o politice,jako napriklad svyho casu Pasteur o ockovanich,i kdyz bych se tomu celkem divil,protoze na nej porad maji paku v podobe jeho dcery.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!