DEN KOSMONAUTIKY V LUGANSKU

KODAK Digital Still CameraV muzeu Vladimíra Dalja na Univerzitě Vladimíra Dalja v Lugansku v Luganské lidové republice (LLR) se 12.4.2018 konala vzpomínková akce ke Dni kosmonautiky. Ředitelka muzea Natalia Migalová a dva pracovníci muzea v pořadu studentům a učitelům připomněli úspěchy sovětské kosmonautiky. Zabývali se přípravou a průběhem prvního letu člověka do vesmíru 12.4.1961, občana SSSR Jurije Gagarina. Pořad se věnoval i mnoha společenským akcím a setkáním Jurije Gagarina po jeho letu, neopomněl ani Gagarinův osobní život. Rovněž se krátce hovořilo o dalším vývoji sovětské a ruské kosmonautiky po Gagarinově letu. Vzpomínka byla věnována i dvěma sovětským kosmonautům, kteří se narodili na území dnešní LLR, Georgiji Šoninovi (roz. v Roveňkách) a Vladimíru Ljachovovi (roz. v Antracitu). Mluvené slovo bylo doprovázeno fotografiemi a podmanivou hudbou.

Na závěr pořadu předali zástupci jedné z fakult univerzity muzeu sošku Jurije Gagarina.

Den kosmonautiky byl připomenut i různými pořady v kulturních institucích LLR. Pošta LLR ke Dni kosmonautiky vydala známky s portréty kosmonautů Šonina a Ljachova.

Jaromír Vašek, předseda Společnosti přátel LLR a DLR, Lugansk, LLR
 

 
Jeden komentář na DEN KOSMONAUTIKY V LUGANSKU

 1. Ilona napsal:

  Země není plochá a není kulatá. Země je Hyperkub – Hyper krychle zasahující do více rozměrů , s kupoli imitující hvězdné nebe. Žádné lety do vesmíru nikdy nebyly, nad kupoli se nikdo ještě nedostal. Ufo také neexistuje, protože nejsou jiné planety v našem rozměru. U nás pod povrchem řeky Klondike v Yukonu, žijí jen Šediváci, a to jsou pouze bioroboti s velkýma očima bez pohlavních znaků.

  V tomto roce se rodí vedle Čukotky nový kontinent. Severní Amerika s USA , Indie a Austrálie brzy přestane existovat.

  Britská královna Alžběta II. z rodiny Romanovců na podzim 2017 zemřela.

  Více, jak půl roku ji zastupuje jako dvojník cizí babizna. Teprve nyní se může USA před svým koncem úplně osamostatnit od Imperia a rodiny Romanovců, která si také chybně říká Windsor.

  Všude jsou vidět příznaky potopy 18. století. Je zasypaný Kreml, Praha, Paříž , Řím, Litva, Srí Lanka

  Brzy, už v listopadu 2018 se o čtvrtinu proti hod. ručičkám posune severní pól. Musíte si prvně představit mapu světa , jaká je v logu OSN ! Severní pól se přemístí do západní Evropy. Dnešní teplý, kompasový východ pak bude na severu Ruska. Evropa zamrzne , S. Amerika se vypaří, Indie taky. Před 300 lety, do druhé celosvětové potopy n.l. , kdy zamrzli Mamuti, a také tehdy zahynula technicky vyspělá, předpotopní civilizace AMPÍRU, ta, která posvařovala z ocelových plátů Titanik a ocelového Leviatana, tak tehdy byl tlak vzduchu něco přes 8 atmosfér, dnes to jsou 4 atmosféry. Jestli přepólování poškodí skleněnou kupoli nad našimi hlavami, může se tlak vzduchu ještě snížit, a z hora z Kupole může být nasátý mráz z vakua . To by zamrazilo Evropu na příštích 250 let. Nyní už víte, proč je do Evropy cíleně přesouváno arabské a negroidní obyvatelstvo. Je určeno k eliminaci při mrazu -300.C na nově vzniklém SP v Evropě

  Krásně to vše popisují a vysvětlují Komunisti z Frýdku na svých stránkách :

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!