P.C.Roberts: Chtějí Američané zemřít pro Izrael?

0e015a3719a60cbf3a6dbea6a9fc57f3_0Už jen pár dní zbývá do Trumpova oznámení, zda stáhne USA z multinárodní dohody o Iránu. Irán tuto dohodu až do dnešního dne přísně dodržuje a dokonce i washingtonští vazalové – Britanie, Francie a Německo – oznámili, že se jí nechtějí vzdát. Odkud se tedy bere tlak na Trumpa, aby tuto pracně dosaženou dohodu, jíž se Irán dobrovolně vzdal výroby a vývoje nukleárních zbraní, zrušil? Ten tlak vychází z Izraele a z jeho Páté kolony v USA – neokonzervativců.

Izrael je důvodem washingtonského nepřátelství jak vůči Sýrii, tak i Iránu. Izrael se už dvakrát pokusil obsadit jižní Libanon, po němž vztahuje ruce pro jeho vodní zdroje – a dvakrát jej odtud vyhnaly milice Hizballáhu.

Hizballáh podporují Sýrie a Irán. Jestliže Izrael s využitím americké vojenské síly s destabilizací Sýrie a Iránu uspěje, octne se Hizballáh odřiznut od přisunu zásob, a pak už by Izrael s invazí do jižního Libanonu uspět mohl.

Tohle tvoří materiální základ všech lží, jež se o Iránu vyprávějí. Jestliže se z Iránu vytvoří ďábel, získá Izrael v USA veřejnou podporu pro jeho vojenské potření.

Saker říká, že každý z Američanů by se měl zeptat sám sebe: „Chci zemřít pro Izrael?“ https://russia-insider.com/en/americans-should-ask-themselves-do-i-want-die-israel/ri23382

A co vy?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/05/07/americans-want-die-israel/

 
5 Komentářů k P.C.Roberts: Chtějí Američané zemřít pro Izrael?

 1. Kamensky napsal:

  Problém není fotka bývalé prostitutky z USA v OSN. Problém je, že Izraelská vláda se rozhodla ryskovat životy svých obyvatel pro důkaz toho, jak velcí jsou v jejich vládě američtí poskoci. Že na to dojedou neviní lidé je z osmdesáti procent jasné. Nejsem nepřítel Izraele, ale myslím že Netanjahu Benjahoš by měl skončit v kriminálu i s naším Štětinou. Ten je tu proto, aby si člověk uvědomil jaké jsou to hovada.

 2. Martin Rubáš napsal:

  Je to snaha rozvrátit další zemi. USA podporují ISIS v Sýrii, stejně jako Al-Káidu v Jemenu. Měli by se stáhnout i ze Sýrie a z jemenu aby mohl nastat v těchto zemích mír. To ale neudělají. naopak, teď je na řadě Írán,
  http://www.epshark.cz/clanek/252/proc-pomahaji-usa-saudske-arabii-znicit-jemen

  • proud napsal:

   Stahnout by se meli odevsad a najet tak cirka politiku Ruska,co se zahranici tejka,pak by se meli setkat vsichni predstavitele z celyho sveta a urcit si mirovou politiku beze zbrani,tedy zadny „humanisticky bomby“.At si kazda republika dela doma svuj poradek a at ho netaha za svy hranice,ostatni by si v pripade konfliktu meli svy hranice zavrit a hajit,navzajem si v tom pomahat,dokud si kdesi primitivove nevyresej svoje spory,zadni uprchlici,zadny vmesovani se.Kazdyho vec co si doma dela a jak si to resi.Zavedl bych ze valecny reseni nebude podporovany zadnou pomoci nikomu a nijakou,nikdo se nesmi vmesovat do ciziho sporu i kdyby v nem mel zajmy kdovijaky!

   • proud napsal:

    Kdo napadne druhy vysostny uzemi,mel by bejt srovnanej okamzite vsema ostatnima bez prodleni a na miste,duvody napadeni nezajimaj,nema tam co hledat.

   • proud napsal:

    Cizi vojak nema co delat na jinym uzemi nez na svym,jen s jedinou vyjimkou a tou je s ostatnima pomoc s potrenim agresora co se nacpal na cizi uzemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!