The Saker: Skripalovým nejpravděpodobněji nebude dovoleno už nikdy promluvit

Skripals_3Chtěl bych se znovu zmínit o kauze Skripalových. Jedna věc, jež se jich týká, vyvolává totiž znepokojení. A to ta, že Britové zřejmě drží otce Sergeje a jeho dceru Julii Skripalovy mimo dosah médií. Řečeno jinak – oba byli uneseni. To, že nemohou mluvit, jak by chtěli, čili svobodně, prokázal jediný telefonní rozhovor mezi Julii Skripalovou a její sestrou Viktorií. Když se totiž Viktoria, žijící v Rusku, vyslovila v tom smyslu, že by ráda Julii v Anglii navštívila, odpověděla jí Julie takto: „Nikdo ti nedá britské vízum,“ po kterýchžto slovech nastala dlouhá chvíle ticha.

Ruský konzulát v Britanii už nesčetněkrát požádal britské úřady, aby Viktorii setkání se sestrou a otcem umožnily, ale vše, co Britové v odpověď na to až dosud učinili, bylo, že nechali prostřednictvím Scotland Yardu zaslat Viktorii jakoby Juliin dopis, který ovšem zcela průkazně nebyl psán Juliinou rukou a měl tento obsah: „Mám přístup k přátelům a rodině a jsem si vědoma svých specifických kontaktů na ruském velvyslanectví, které mi laskavě nabídlo jejich veškerou pomoc ve všem, co budou moci. V tuto chvíli však nemám zájem využít jejich služeb, ale jestliže názor změním, vím, jak je kontaktovat“.

Jací přátelé? Jaká rodina? Vždyť tenhle text je totální nesmysl!

Juliina sestra Viktoria se už mnohokrát a nejrůznějšími cestami, včetně oficiálních, pokusila navázat se svou sestrou kontakt, a pak už v zoufalství nejvyšším umístila 1. května na Facebook tento vzkaz:

Můj miláčku Julie,

Nekomunikuješ s námi a nevíme nic ani o tobě ani o Sergejovi. Vím, že nemám práno míchat se bez vašeho dovolení do vašich záležitostí, ale moc se o vás strachuji – o tebe i o otce. A také o Nuara (Nuar je Juliin pes, kterého Julia nechala ve psím útulku, když opouštěla Rusko – pozn. The Saker). Nuar je nyní v hotelu pro psy a oni teď od nás žádají za své služby peníze. Musíme proto rozhodnout, co s Nuarem uděláme. Jsme samozřejmě ochotni vzít si ho a starat se o něj až do doby, kdy se vrátíš domů. Kromě Nuara mám též starost o tvůj byt i auto. Můžeme s tím vším pomoct, ale potřebujeme k tomu tvé zplnomocnění, ať už pro mě, nebo pro sestru Lenu.

Jestliže si myslíš, že to vše má svou důležitost, napiš své zplnomocnění na ruském konzulátě v kterékoli zemi.

Na tuto výzvu žádná odpověď dosud Viktorii dosud nedošla.

Právě jsem se podíval do Googlu na heslo Skripal. Je zde jen informace z 10. dubna o tom, že Julia byla propuštěna z nemocnice.

To je poslední informace, kterou jsem našel.

Podíval jsem se i na Wikipedii. Tam není vůbec nic.

Musím se přiznat, že když jsem poprvé slyšel o ruských stížnostech ohledně současného osudu Skripalových, zdálo se mi, že dělají větší ruch, než je třeba. Myslel jsem si: Britové jim prostě řekli, že se je Putin pokusil otrávit, takže mají možná až dosud strach dávat o sobě vědět. A pak: Britové by nikdy neunesli cizího občana – a zcela určitě ne takto veřejně.

Teď si už tím ale tak jistý nejsem.

P.S. Ještě znepokojivější titulek k tomuto Sakerově článku napsal P.C.Roberts, od kterého jsme předmětný materiál dostali: Zní takto: Nechala Mayová unesené Skripalovy zavraždit, aby se Svět nedověděl celou pravdu?

Zdroj: https://russia-insider.com/en/skripals-will-most-likely-never-be-allowed-talk/ri23437
4 Komentářů k The Saker: Skripalovým nejpravděpodobněji nebude dovoleno už nikdy promluvit

 1. Lukaš napsal:

  Podáš čertu ruku,peklem se ti odmění a to se stalo Skripalovím.
  Buď jsou opravdu mrtví,ale ne otravou Novičokem,ale rukou vraha,aby nemohly mluvit.Jinak by byly někde jako ve vězení,co jim nepřeji.

 2. Paw napsal:

  Upozorneni pro ctenarstvo. Prispevek byl sepsan pod silnym vlivem nekolika modnich koktajlu „Novicok“. Nekvalitnich.
  Nejen ,ze jsem prezil , ale ani jsem se Nevyzmizikoval , jako ten /creep, all/ Skrip.All.
  Nejvice utrpela moje srajtofle. Valuty, ktere obsahovala , vsechny zmizely vravoraje nenavratne do spinavych pracek samtoveho , ulisnyho a vosemetnyho Pingloida….

  Postupne se stale vice Americani stali Zavislaky na presidentech. Coz je zdaleka horsi nez byt omamen /crack/ Kokainem, heroine nebo LSD. Mooc spatny a zadna pomoc. Nikde odnaucujici klinika. Tedy nemoznost odzavisleni..
  Vsichni presidenti neblahe pameti byli a sou Zavislaci na hrozbach , na valkach a na slevach na danich !!
  A jako kazdej zavislak penize na tyhle „drogy“, nemaji. Valka za dolar at to stoji co chce..
  „Vojevudcu na steroidech“.
  Kdyz se napr. SOTEK DAMSKYCH LOZNIC zaplet s Monikou a nebylo to v loznici, nybrz v kancelari prvniho amerikana, abylo zle. Doma vypukla proti nemu ofenziva keramickych vaz houfne vystrelenych ,velkeho kalibru/a presnejsich zasahu nez tech erarnich a nebylo to poprve co musel ustoupit pred presilou do,predem pripravenych pozic, ale poprve do hlidane kancelare. Vylez z monoklem , kdyz krumpac nahle vyskocil na nej na ceste do prace. To si rikalo o protiutok.
  Uprchlik od rodinneho krbu , minus neco vaz,,kterymi se vyzbrojila Hitlery rozkazal neprodleny utok na Afganistan , kde se skryval zaruceny a uredne stvrzeny padouch Usama.
  Vedecky se pak tyto akty nazyvaji Raketova Masturbace.
  A prijde no na pretres este !! A dole. Co nadelas.
  /Jednou si dole a jednou nahore/. Ja sem nejak porad dole.Ale vylezu to je sichr.
  Nastesti pro svet,devastujici utoky Hitlery zase pominuly, nastesti byl po ruce Usama jako fackovaci panak…
  Raketove zavislosti ale trvaji..
  Historie se zase opakuje, kdyz se napr. Melanie cuka z bezmocne mocnych tlap Trumpa a ten chce dokazat ze je chlap, duchodce neimpotent,zabiha ihned neprodlene do zase kancelare a naridi zase ztoporeni raket. A vystrel do pouste. Nakej velbloud se tam najde…
  Doufa ze tak Melanii ohromi a zastrasi k povolnosti.
  Ale to co se melo ztoporit se zase nepovedlo.
  A na rakety taky neni spoleh. Velbloud utekl vcas . Podarilo se namirit ,ale to nestaci a proto se nestrefily se ani trochu.
  V zajmu svetoveho klidu , mel by Trump s podezrenim /bych radil/ prohledat vsechny loznice. /Ja bych to udelal na jeho miste ! Ted hned.

 3. Paw napsal:

  Nevim, kolik tech loznic tam maji , ale Conga Kima a toho iranskyho fanatika tam nenajde…
  Jinak se tady v tomhle pripade jedna o tzv.Prenosnou Kompenzaci. Kdyz vas doma naserou a nebo necim I prasti atd. vy pak jdete ven a nakopnete aspon kocku /aby si nikdo nevsim/. Nebo kdy utece vcas aspon slepici…Na vodreagovani..Branit se nemuzou.
  Pac nemate na ty rakety. President samozrejme do slepic nekope ma misto nich ma celej svet .
  Nebo si aspon zavyhrozuje Putinovi aby agresivita nevychladla. A protoze ten je taky fesak a urostlej.
  Hezka Melanie si urcite vsimla.
  Stale neco proste udelat na patricny dojem na Melanii.
  Je hezka. Ale pozor , kdyby kolem vopruzoval ,vyvoleny vsudybyl N.
  Je riziko ztraty kopajici nohy . Kouse….
  A s nejakym beznozkou se Melanie asi uz nespusti.
  V Usa jsou stale popularni Freudovi PODVEDOMOSTI.
  Nepujcil bych jim ani h….no , ani svoje , urcite by s nim bezely do samosky a tam be jej verejne znasilnovaly..Rec je o Pussy Riots.
  “ I Fuck your fuck“ rekla by urcite maniakovi.Na odchodu.
  Vidime Melanii, vidime Rebelii. Ani ruku tonoucimu nepoda.
  /Mohlo by to vest k Wenstinizaci/. Prichazi tak na radu Macaronie jako nahradnice. Je ochotna. Jeste z velkyho kapitalu a z jeste vetsiho kapitalisty vydrena z ty moci a nemoci bezmoci. A k vytoporeni raket muze zase dojit.
  Pojistovna vas pojisti na vse. Pojistky na presidenty /risiko velke zivotni, zde /, zavislaky vsak neberou..I kdyz vam navic vsichni presidenti dozajista lecos ukradnou ! A dostanete od nich tak akorat kulovy…
  Nakonec document nalezeny v katakombach pod Milanskou katedralou obsahuje odpoved na slavny Marx-Engels Komunisticky Manifest. Cituje se.
  Vazeni a mili proletari ! Tvari v Tvar svetovemu Kapitalu ,Svetovy proletariat si nemuze dovolit kapitulovat.
  Kapitulace kapitalu by se tak nemohla odehrat.
  JIste nam dovolite , mezitim, abychom ten capital a taky moc z toho plynouci my kapitalisti pro vas hodne nahromadili…
  Kdyz se zadluzite pomuzete nam I potom sobe.
  Protoze jinak , by jste ztratili hlavni pricinu k revoluci.
  Kliky, haky, s uctou Vasi kapitaliste.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!