4. DEN ČESKÉ DELEGACE V LLR: ANTIFAŠISTICKÁ KONFERENCE

KODAK Digital Still CameraV úterý 8.5.2018 se v Luganském akademickém ruském dramatickém divadle Pavla Luspekajeva konala Antifašistická konference za účasti 70 delegátů z 20 zemí světa (LLR, DLR, Ruska, České republiky, Polska, Maďarska, Rumunska, Srbska, Německa, Litvy, Španělska (Katalánska), Portugalska, Velké Británie, Irska, Švédska, Finska, Itálie, Izraele, Kolumbie, Konžské demokratické republiky). V početné italské delegaci byli i členové antifašistické a antiimperialistické kapely Banda Bassoti.

Delegáty přivítali předseda Lidového sovětu LLR Děnis Mirošničenko a předseda Federace odborů LLR Oleg Akimov. Oba poděkovali delegátům za účast na konferenci a za jejich podporu. Delegáti přijeli vyjádřit podporu lidu Donbasu, lidu lidových republik, v jejich boji s ukrajinským fašismem. Zdůraznili několikrát, že nebojují proti ukrajinskému lidu, ale proti vedení Ukrajiny. Podpořili zároveň úsilí lidu Donbasu o rozvoj své země, byť v obtížných podmínkách v době války. Promluvil jsem také já. Seznámil jsem ostatní delegace se situací v ČR, s činností naší Společnosti přátel LLR a DLR v ČR i v lidových republikách. Připomněl jsem otevření Českého kulturního centra Julia Fučíka 7.5.2018 v Lugansku. Závěrem jsem vyzval delegáty, abychom ve vzájemné spolupráci pokračovali v tlaku na vedení svých zemí a na mezinárodní organizace (OSN, EU, OBSE, NATO aj.), aby přestaly podporovat fašismus na Ukrajině a zasadily se o ukončení občanské války na Donbasu.

Jaromír Vašek, předseda a členové Společnosti přátel LLR a DLR, Lugansk, LLR
 

 

 

 
8 Komentářů k 4. DEN ČESKÉ DELEGACE V LLR: ANTIFAŠISTICKÁ KONFERENCE

 1. Michal Vukic napsal:

  Konference idiotu a rezavych mosku. !! Co za sracka idiotu !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=21hHM9hAJvw&t=12s

 2. Miroslav Rambousek napsal:

  Je mi opravdu moc lito tech nebohych mladych lidi, kteri se misto normalniho zivota ocitli v komunistickem skanzenu a jezdi za nimi takoveto smesne delegace, jako je tato Adamsovic skupinka kolem pana Vaska. Delegace CR ;D tak to se povedlo. Nekolik marginalnich blaznu, kteri jsou Cechum k smichu. Chudaci deti z Donbasu! Tohle je znicilo na generace dopredu. Tezko uveritelne, ze se to mohlo stat.

  • Jaromír Vašek napsal:

   Pane Miroslave Rambousku! Vy jste v LLR nebyl, tak nepište nesmysly! Ti mladí lidé v LLR zaprvé nežijí v komunistickém skanzenu (stát není komunistický ani socialistický), zadruhé nejsou nebozí, protože se jim v jejich státě líbí a podílejí se na jeho rozvoji. Žijí normálním životem, lepším, než mnozí mladí lidé u nás. Opět urážíte naši delegaci, zřejmě je to vaše životní krédo urážet jiné lidi. Nic jiného asi neumíte. Nejlepší a nejkrásnější na světě jste prostě vy! Blahopřeji! A že jsou naši delegáti Čechům k smíchu? Možná akorát tak vám. Protože ostatní (na rozdíl od vás slušní) Češi naší delegaci vyjadřují podporu, nehodnotí ji podle vzhledu jako vy, ale podle jejich práce. A děti Donbasu? Ty měly velkou radost z příjezdu naší delegace. Hned se se členy delegace spřátelili. A nejvíc právě s těmi dvěma, které urážíte kvůli jejich vzhledu. I nyní, měsíc po jejich odjezdu, se mě na ně stále ptají a pozdravují je. Těžko uvěřitelné, co? Zato pramalou radost by děti měly z vašeho příjezdu, protože přestože jste nejkrásnější na světě, přijel byste jen žvanit své nesmysly a to zde na Donbasu opravdu nikoho nezajímá. Děti rychle v člověku rozpoznají zlo a od vás by se ihned odvrátily. Pochopily by hned, že jste nepřijel s přátelskými úmysly, ale jen škodit a urážet. Takže i malé děti narozdíl od vás dobře vědí, že u člověka není důležitý vzhled, ale jeho duše, to, co je uvnitř člověka. Těžko uvěřitelné, že malé děti to vědí a vy ne!

 3. Miroslav Rambousek napsal:

  V dobe internetu tito komsomolci vyvesuji preplacane nastenky plne ostentativnich hlouposti a rikaji tomu „kulturni centrum“ Julia Fucika :D kdyby to nebylo tak k placi, bylo by to totalne smesne. Tito komsomolci ziji uplne v jinem svete – proc v realnem socialismu Donbasu nezustanete panove? No jo no, vy jste zvykli na zivot v luxusu kapitalismu, do toho komunistickeho raje jezdite jen na vylety, jak deti do zoo…

 4. Jaromír Vašek napsal:

  Pane Miroslave Rambousku! K pláči a směšný jste tak akorát vy! Kulturní centrum není jen nástěnka, to ví každé malé dítě. Kulturní centrum je celá místnost, kde se pořádají setkání, besedy a přednášky. Ty se však konají i jinde-na školách, v knihovnách apod. V čem máte výjimečně pravdu-nástěnka je přeplácaná. To ale bylo tak uděláno jen v den otevření centra. Ovšem jestli informace o České republice považujete za hlouposti, nevím, co to s vámi je. Jinak o internetu víme a využíváme jej, děkujeme za radu. A vy jste neviděl jinde než v našem centru nástěnky? Např. na úřadech, v divadlech, na školách, ale i na ulicích? To jste slepý či co? Na poslední věty jsem už odpovídal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!