4. DEN ČESKÉ DELEGACE V LLR: ANTIFAŠISTICKÁ KONFERENCE

KODAK Digital Still CameraV úterý 8.5.2018 se v Luganském akademickém ruském dramatickém divadle Pavla Luspekajeva konala Antifašistická konference za účasti 70 delegátů z 20 zemí světa (LLR, DLR, Ruska, České republiky, Polska, Maďarska, Rumunska, Srbska, Německa, Litvy, Španělska (Katalánska), Portugalska, Velké Británie, Irska, Švédska, Finska, Itálie, Izraele, Kolumbie, Konžské demokratické republiky). V početné italské delegaci byli i členové antifašistické a antiimperialistické kapely Banda Bassoti.

Delegáty přivítali předseda Lidového sovětu LLR Děnis Mirošničenko a předseda Federace odborů LLR Oleg Akimov. Oba poděkovali delegátům za účast na konferenci a za jejich podporu. Delegáti přijeli vyjádřit podporu lidu Donbasu, lidu lidových republik, v jejich boji s ukrajinským fašismem. Zdůraznili několikrát, že nebojují proti ukrajinskému lidu, ale proti vedení Ukrajiny. Podpořili zároveň úsilí lidu Donbasu o rozvoj své země, byť v obtížných podmínkách v době války. Promluvil jsem také já. Seznámil jsem ostatní delegace se situací v ČR, s činností naší Společnosti přátel LLR a DLR v ČR i v lidových republikách. Připomněl jsem otevření Českého kulturního centra Julia Fučíka 7.5.2018 v Lugansku. Závěrem jsem vyzval delegáty, abychom ve vzájemné spolupráci pokračovali v tlaku na vedení svých zemí a na mezinárodní organizace (OSN, EU, OBSE, NATO aj.), aby přestaly podporovat fašismus na Ukrajině a zasadily se o ukončení občanské války na Donbasu.

Jaromír Vašek, předseda a členové Společnosti přátel LLR a DLR, Lugansk, LLR
 

 

 

 
6 Komentářů k 4. DEN ČESKÉ DELEGACE V LLR: ANTIFAŠISTICKÁ KONFERENCE

 1. Michal Vukic napsal:

  Konference idiotu a rezavych mosku. !! Co za sracka idiotu !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=21hHM9hAJvw&t=12s

 2. Miroslav Rambousek napsal:

  Je mi opravdu moc lito tech nebohych mladych lidi, kteri se misto normalniho zivota ocitli v komunistickem skanzenu a jezdi za nimi takoveto smesne delegace, jako je tato Adamsovic skupinka kolem pana Vaska. Delegace CR ;D tak to se povedlo. Nekolik marginalnich blaznu, kteri jsou Cechum k smichu. Chudaci deti z Donbasu! Tohle je znicilo na generace dopredu. Tezko uveritelne, ze se to mohlo stat.

 3. Miroslav Rambousek napsal:

  V dobe internetu tito komsomolci vyvesuji preplacane nastenky plne ostentativnich hlouposti a rikaji tomu „kulturni centrum“ Julia Fucika :D kdyby to nebylo tak k placi, bylo by to totalne smesne. Tito komsomolci ziji uplne v jinem svete – proc v realnem socialismu Donbasu nezustanete panove? No jo no, vy jste zvykli na zivot v luxusu kapitalismu, do toho komunistickeho raje jezdite jen na vylety, jak deti do zoo…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!