The Saker: Ještě slovo ke Skripalovým

Skripals_3Jsou to už dva měsíce, co jsou Skripalovi britskými úřady drženi na utajeném místě a v totální odloučenosti od okolního světa. Dva měsíce – to je 60 dní. Zeptejte se kteréhokoli specialisty na výslechy, či psychologa, co 60 dní speciálního zacházení udělá z lidské bytosti.

Vůbec už dnes o pravdivosti ruských prohlášení o „unesení Skripalových“ nepochybuji, a na celou tuto kauzu pohlížím takto: Akce, vedená pod falešnou vlajkou, totálně zkrachovala. Zrovna tak, jako let MH 17, nebo chemický útok v syrské Dúmě. S tím rozdílem ovšem, že na místě byli zanecháni dva živí svědci, jejichž svědectví má potenciál vyústit v„gigantický skandál“ ne pouze pro kabinet premiérky Mayové, ale i pro všchny bezpáteřní Evropany, kteří slove m i činem vujádřili Britanii svou „solidaritu“.

Řečeno jinak. Skripalovým už nejpravděpodobněji nebude nikdy dovoleno svobodně promluvit. Budou buď zavražděni, nebo jim bude vymyt mozek, nebo prostě jen tak zmizí. Jakákoli možnost jiná by totiž neznamenala nic jiného než skandál „planetárních rozměrů“.

Nebudu předstírat, že mé srdce spěchá vstříc srdci Sergeje Skripala. Byl to důstojník, který složil přísahu své vlasti a pak svou vlast zradil. Ale ani on si nezaslouží osud, jaký mu Britové připravili – být otráven a pak být zbaven svého mozku, ne-li ovšem i života.

Ale co Julia? Ta je přece naprosto nevinná a 5. dubna, kdy volala své sestře Viktorii do Ruska, jevila ještě známky dobrého zdraví a jasné mysli. A nyní je bůhvíkde, a já zvažuji, co je horší: zda to, že se už možná nikdy neobjeví, anebo po měsících britského „poradenství“ třeba i objeví?

Ve velkém projektu sionistické války proti planetě Zemi na dvou lidech možná nezáleží. Ale já mám za to, že to nejmenší, co pro ně můžeme udělat, je, vzpomenout si na ně i na to, co se jim přihodilo.

Což žene na jazyk otázku, v jakém druhu společnosti to vlastně žijeme. Nejsem ani tak šokován tím, k jakémuto činu se britský stát uchýlil, protože on se k takovým činům uchyloval vždycky. Jsem šokován z toho, že v tzv. západní „demokracii“ se svobodou, pluralizmem a „evropskými hodnotami“, ať už znamenají cokoliv, Britům tahle věc prostě projde.A co tak „solidarita“ se Skripalovými? Co na to říkáte, vy, Evropané?
5 Komentářů k The Saker: Ještě slovo ke Skripalovým

 1. Lukaš napsal:

  Díky pane Saker.
  Naprosto stejné myšlenky se mě honí hlavou.
  Něco se podělalo,pokud to bylo myšleno jako provokace proti Rusku,na ten způsob,jako s tím let MH-17.Byl silný tlak na zasedání EU v Bruselu,vůbec nevíme jaký,ale vyústilo to jen vyhoštěním diplomatů z několika zemí.Je také možné,že to mělo spojitost ze Sýrii,kde měl být proveden chemický útok a právě i ten se nezdařil,tak jim teď nic nezůstává,než tlouct hlavou o zeď nářků.

 2. Kamensky napsal:

  Agent Skripal. Angláni do něj nacpali podle vyjádření vrabčího hnízda pět deka Novičoku. No a nic. Potomek Jardy Skřípala z Nuslí si dva dny pospal a vyřízeno. Terka Mayová je z toho na větvi jak jsou ti slované odolní. Dát takovouhle dávku těm zdegenerovanejm anglánum, natáhlo by brka půl londýna i s královnou. No a to připravujou válku proti rusum. Mysli že dostanou řádně po držce.

  • Jana napsal:

   Kamenský zaujal správný postoj k tématu.To jejich lhaní se už nedá poslouchat.Neznám nikoho,kdo by těm kecům věřil.Rusi mají svatou trpělivost.-naštěstí pro zbytek světa i pro ty Angličany.

 3. Rocco napsal:

  Všichni víme, že Skripaly otrávil kuchař z restaurace Zizzi botulitoxinovými krevetami!
  Všechno ostatní divadlo, protichemická jednotka v Salisbury, binární novičok na klice, je lhaní Therezy Mayové. Fuj!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!