5. DEN ČESKÉ DELEGACE V LLR DEN VÍTĚZSTVÍ: VOJENSKÁ PŘEHLÍDKA A KONCERT BANDA BASSOTI

KODAK Digital Still CameraVe středu 9.5.2018 byl v celé LLR velký svátek- Den vítězství. Slavilo se 73.výročí vítězství Rudé armády nad fašistickým Německem. Naše česká delegace byla přítomna oslavám v Lugansku a Stachanově. Již od rána se scházeli slavnostně oblečení a naladění občané města na velkém náměstí V.I.Lenina a v přilehlých ulicích. Před divadlem Pavla Luspekajeva stála nevelká tribuna. Město bylo krásně vyzdobeno, všude vlály vlajky LLR, Ruska i sovětské vlajky. Prostory pro diváky byly úplně přeplněny.

Před desátou napochodovaly na náměstí vojenské útvary a vojenská kapela. Úderem desáté začala vojenská přehlídka. Nejprve proběhlo pozdravení přítomných vojsk vrchním velitelem armády LLR, hlavou státu Leonidem Pasečnikem. Pozdraveni byli i veteráni Velké vlastenecké války. Poté přehlídka začala pochodem vojáků. Následovala vojenská technika. K vidění byly mj. děla, houfnice, BVP, tanky, Grady. Při pohledu na odhodlání vojáků a na vojenskou techniku musí být každému soudnému člověku jasné, že lid Donbasu nelze porazit. Nebyl poražen ve Velké vlastenecké válce a nebude poražen ani teď.

Po skončení vojenské přehlídky napochodovaly na plochu před divadlem děti a mládež. Po scénce z Velké vlastenecké války děti a mládež tvořily obrazy současného života-práce, studia i zábavy. Děti a mládež se umějí bavit, zpívat, tancovat, sportovat, veselit se.

Nastalo ticho. Za zvuků vojenských písní se pomalu blížil k náměstí Nesmrtelný pluk v čele s hlavou státu Leonidem Pasečnikem. Padesát tisíc lidí-starých lidí, lidí středního věku, mládeže i dětí, nesly fotografii svých předků, padlých ve Velké vlastenecké válce. Byl to nekonečný dav lidí, odhodlaných bránit odkaz svých předků. Skoro hodinu procházela tato řeka mlčících přes náměstí. Tento Nesmrtelný pluk členům naší delegace přinesl neskutečný zážitek.

Po skončení této části oslav Dne vítězství byli všichni zahraniční delegáti převezeni do města Stachanova, města legendárního úderníka Alexeje Stachanova. Cestou jsme se v Alčevsku na hřbitově zastavili u hrobu legendárního velitele brigády Prizrak Alexeje Mozgového. Na náměstí V.I.Lenina před radnicí nás všechny přivítal starosta města. Poděkoval všem za podporu lidových republik. Prohlídka města začala na náměstí, kde najdeme mj. sochu V.I.Lenina, památník Velké vlastenecké války, Dům kultury Maxima Gorkého s jeho sochou, Historické muzeum a pamětní tabuli obětem ostřelování města v letech 2014-2015. Prohlídka Historického muzea byla velmi zajímavá. Mj. zde uvidíme pamětní síň Alexeje Stachanova ( v jedné vitríně je i dar čs.horníků Alexeji Stachanovovi) a obětem nynější občanské války.

Konečně následoval přesun do kulturního areálu. Před ním se tyčí socha Alexeje Stachanova. Zhlédli jsme část kulturního programu ke Dni vítězství. Po vystoupení několika zpěváků již na podium dorazila italská skupina Banda Bassoti. Svými ráznými angažovanými písněmi postupně přiváděla diváky do varu. Lidé zpívali s kapelou a tancovali. Popularita skupiny byla obrovská. Zbývající členové skupiny byli v hledišti neustále obklopeni davem lidí, převážně mládeže a dětí. Každý se chtěl se členy skupiny vyfotit, viděli jsme děti na ramenou členů skupiny. Pozornost diváků vzbuzovala i naše delegace v tričkách z festivalu v Soči s nápisem Česká republika a Komunistický svaz mládeže. Lidé za námi přicházeli, chtěli se s námi fotit. Srdečně nás zdravili a povídali si s námi. Vzpomínali na dřívější přátelské vztahy mezi čs. a sovětským lidem. Po rozvinutí vlajek Levé perspektivy a Komunistického svazu mládeže za námi přicházeli další lidé, chtěli se fotit s vlajkami, jejich dotazy nebraly konce. Atmosféra v hledišti byla vynikající. Cítili jsme přátelství těchto lidí k nám, členům delegace, i všem dobrým lidem v ČR. Byli jsme doslova unešeni tou nádhernou atmosférou. Kapela Banda Bassoti musela přidávat a závěrečnou Kaťušu zazpívala v italštině a ruštině. Po večeři jsme zhlédli slavnostní ohňostroj.

Jaromír Vašek, předseda a členové Společnosti přátel LLR a DLR, Lugansk, Stachanov, LLR
86 Komentářů k 5. DEN ČESKÉ DELEGACE V LLR DEN VÍTĚZSTVÍ: VOJENSKÁ PŘEHLÍDKA A KONCERT BANDA BASSOTI

 1. Kamensky napsal:

  Tyhle články by jste snad ani neměli vydávat. Kalousek si prý po jeho přečtení ohlodal psací stůl a hrabě si stříknul do hraběcích gatí. A to jestli si to přečtou US poskokové v Respektu, zas budou mít o čem lhát. A zase si na to budou muset zahulit.

  • houbeer napsal:

   zsde dalsi blbec co se navazi do ganji.jako na aenews,prestal jsem je cist pote co uplne sepsuli travu. jste banda kretenu, preji dobrou chut s koblihama

 2. napětí napsal:

  Kdo by chtěl porovnávat ceny živobytí v Rossiji a u nás, může překliknout na http://gooper.ru/rossiya/ učte se ruštinu, dobře znát!

 3. .lak napsal:

  Jaký to rozdíl oproti podpory kavárny koalici proti Zemanovi, vlasti a obyvatelům natvrdo trhlými, pardon tržníky demokradtůry opaků keců fachidiotů mimo reál kabinetně a nóblesně, namyšleně i puntičkářsky škodit celku.

 4. Vladislav po přestávce napsal:

  Takže admin s úsměvem rozvinul vlajku Komunistického svazu mládeže…
  Díky za vysvětlení, mnohému, čemu jsem zatím nerozuměl, už rozumím.

  • proud napsal:

   To je dobre,a co bys tady v tom pripade dal hledal,no ne? Takze cau :-)

  • m.bareš napsal:

   vladislave, co je na tom špatného?

   Díky za odpověď.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Nemám rad marxismus, protoze nese podobný rukopis Žida jako treba spasitelske kulty nebo dluhova ekonomika.
    Tim neříkám, ze na nem bylo 100% veci špatných. Ale to dobre, co jsme tady v letech 1948-1989 měli, bylo podle mého názoru díky tomu, ze jsme leccos z původního marxismu dokázali těmi lety překonat nebo aspoň usměrnit.
    Teď mame skoro 30 let po padu “socialismu”, spousta lidi propadá nostalgii, protoze s lety to špatne vzdy zapomeneme spis nez to dobre.

    Opravdu potřebujeme nějaký (jakýkoliv) žid-ismus k tomu, abychom se stali svobodnými?

    • .lak napsal:

     Ta to ví co máš. Americká židovská filantropka /sorošova typu sázky na krize?/ v bussines. https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
     https://www.youtube.com/watch?v=l_Egl43xhm0

     • Voda napsal:

      Jak: schizofrenička a psychopat, které nemá smysl vůbec poslouchat.

      Nestačím se divit, kolik idiotů na světě věří tomu všemu, co se o Sorošovi říká, že financuje. Barevné revoluce, neziskovky, papeže….staru fiku!

      To vše financujeme my, jeden vedle druhého.

      Fantastická finta, jak to skrýt je hodit to na Soroše. Lidi skočí i na tak očividnou kravinu.

    • m.bareš napsal:

     Teď jsem vladislave našel tvoji odpověď. už to stejně nebude nikdo číst, ale můj názor.

     Já jsem pro socializmus, ty pro kapitalismus. V tom bychom se neshodli. Je to na velkou diskuzi.
     Určitě je hodně lidí, kteří vzpomínají nostalgicky na socialistickou minulost, v tom máš pravdu. Tihle lidé ale moc zajímaví nejsou.
     Já vidím socialismus jako první pokus, který má perspektivu a měl různé chyby i závažné („kdo nic nezkusí, nic nezkazí“), kapitalismus je pro mne uzavřená kapitola, špatná.

     Ale k obrázku: Mě na tom a na všech článcích z Luhanska a Doněcka zaujímá jiná věc.
     Za prvé lidé tam žijí jinou realitu. My řešíme konzumní společnost z různých pohledů, oni válčí a bojují o svoji existenci. Musí myslet jinak, je to dobře a normální. Drží je to také pohromadě jako společnost. To je také dobře. Co my, rozpadlá „komunita“ individualistů a exhibicionistů?
     Za druhé historická paměť. Tu oni mají díky 2. sv.válce. My ji nemáme, potlačujeme, vytěsňujeme, aby nebyla.
     Historická paměť je pro nás strašák, pro ně je to věc, která je drží a živí.

     • Paul Durham napsal:

      Já vidím socialismus jako první pokus, který má perspektivu a měl různé chyby i závažné („kdo nic nezkusí, nic nezkazí“), kapitalismus je pro mne uzavřená kapitola, špatná.

      vy byste potřeboval 20 let Sabinova, abyste si to zkusil na vlastní kůži, uzavřená kapitolo

      • proud napsal:

       Priznam se,ze ted te nepoznavam,psals to skutecne ty? :-)

      • proud napsal:

       Aha,nepsal,opisoval,takze porad stejnej kokot:-)))))))))))))))

       • Voda napsal:

        Kokot jsi ty a moc mne pobavilo, jak jsi v té své zbrklé potřebě lidi rozdělovat a nálepkovat sis kopl do své vlastní řiti. Dobře ti tak.

        Ani socialismus ani kapitalismus. Obojí má plusy i mínusy a nelze jednoznačně říct, co je dobré a co špatné. Socialismus se staral i o lemply, to se nedá ničím odkecat. Nemáme žádné stejné žaludky, jako nemáme ani stejné schopnosti. Zákony ale byly pro lidi a nepodporovaly zlodějinu. Ted jsou značně nesmyslné a podporující zlodějinu.

        • proud napsal:

         Chuj s tebou,pico blba :-)))))))))))))))))))))))))))))))

        • Petr C napsal:

         Vodo ze se socialismus staral o lemply? A co kapitalismus? Ten ne ze se o ne stara ten je podporuje. To ze se Durham projevi jako osel, ktery nikdy nic kromne rypani nenapise vas nesere. Ale Proud i kdyby napsal pravdu tak ho odsuzovat budete? A budere placat o rozdelovani? Mam dojem ze v posledni dobe se tu nereaguje na komentar ale na komentatora. Ja si pamatuji jak se tu kdysi slo po Marii. Ta i kdyby sto krat napsala pravdu tak se proti ni stvalo a stvalo.

        • Eschatolog napsal:

         PetrC, svine, soudruhu, svine s rudymi knizkami, to byly jejich schopnosti, styska se vam ?

        • proud napsal:

         Svine se najdou vsude,sam dokazujes casto ze i tady jich je dost Eschatologu………..a kde mas ten socik? Ten skoncil,ale jako by sem nahazeli ty svine z celyho sveta!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Socialismus vs. kapitalismus vidím jako umělé „dilema“. Připomíná mi to přemýšlení o tom, jestli je lepší ukazováček nebo prostředník.

         Navíc oba mají řadu svých navzájem nekompatibilních „podsystémů“. Vždyť kolik toho měli společného permanentní světový židorevolucionář Bronštajn a technolog moci Husák? Kolik měli společného finanční spekulant Rotschild a podnikatel Baťa?

         Je zkrátka potřeba jít vždy do hloubky, nezůstávat u nálepek.

         Klíčová otázka, na kterou ještě nikdo neodpověděl: – proč se pořád chováme tak, jako bychom neměli na výběr z jiných možností než těch, co nám vytvořil a „předpřipravil“ Žid?

         Vzepřeme se jedné židovině, abychom se dychtivě upnuli ke druhé. Pak se zklameme i z té druhé, a protože jsme mezitím pozapomněli, jaká prasečina byla ta první, začneme na ni nostalgicky vzpomínat a stýská se nám po ní.

         Dokud nevyskočíme z tohoto bludného kruhu, nic se nezmění.

        • Paul Durham napsal:

         ty si Péťo pamatuješ leda velké p r (o u) d ,
         žvanílku , jen studuj a piš , stále toho není dost

     • proud napsal:

      „Já vidím socialismus jako první pokus, který má perspektivu a měl různé chyby i závažné („kdo nic nezkusí, nic nezkazí“), kapitalismus je pro mne uzavřená kapitola, špatná.“…………naprosta a neoddiskutovatelna pravda!!! Meli bysme zamakat na necem lepsim nez byl socialismus.A to nebude nic co si nebudeme moct sami primo ridit.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Martine,

      podle mě je především třeba odhodit všechno, co sem zavedl Žid. A protože vidím jasný rukopis Žida i v tom „socialismu“ (kromě jiných jeho nedostatků), nemůžu ho přijmout.

      Víte, co je hlavní problém většiny alternativců? Že tu „alternativu“ dřív nebo později hledají a domněle najdou zase jen v další verzi, kterou jim nachystal Systém. Že mu tedy zase, už po miliónté první, skočí na špek.

      Klíčová otázka: – to jsme tak hloupí, neschopní atd., že když hledáme alternativu k současnému systému vytvořenému Židem, nedokážeme ji najít jinde než zase v jiném Židově výtvoru???

      Protože je-li tomu tak, potom má Žid pravdu, když nás ve svých „svatých“ spisech označuje za hloupý, méněcenný dobytek, vhodný akorát k tomu, aby mu sloužil.

      Pro mě je vzorem předkřesťanská slovanská společnost. Tedy to, co v Čechách padlo Václavem, na Moravě a Slovensku Rostislavem, v Polsku Boleslavem, v Rusku Vladimírem a v Polabí pádem Arkony v červnu 1168.

      • proud napsal:

       Ja se radeji „svatym“ Vaclavem neohanim,podle toho co tak vim o tom,ze „vsechno je jinak“.A to je prave ten problem vas ktery vite hovno a berete umelou historii.Natoz kvakat o predkrestansky dobe kdyz o ni vis ale naprosty hovno,zase jen to co kdosi chce abys vedel,evidentne s tim neumis existovat,natoz zachazet:-))).A jo,v tvym pripade jsem skutecne skodolibej,a hodne :-))))))

       • proud napsal:

        „Tedy to, co v Čechách padlo Václavem, na Moravě a Slovensku Rostislavem, v Polsku Boleslavem, v Rusku Vladimírem a v Polabí pádem Arkony v červnu 1168.“………….byls u toho???

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Ano, Žid zpochybni i to, ze Slunce svítí, a proč?
         Protoze ma patologickou potřebu byt doslova za KAŽDOU cenu originální.
         Po sneseni tun a tun faktu doložených tisíci badatelů všeho možného typu a stovkami vsech možných pramenů poplatnych či nepoplatnych kdekomu, pozname Žida tak, ze náhle vyskočí z davu a vykrikne: – vsechno bylo jinak!

         A tento výkřik je to JEDINE, čím Žid umí zaujmout. Tim jediným, co doopravdy vi a umí.

         Udělejte si obrázek, milí diskutující:-)

        • proud napsal:

         Ti rozumni uz ho maji,tim si muzes bejt jistej!

        • proud napsal:

         A ja z tebe uz jenom nehoraznou prdel;-)

        • Petr C napsal:

         Proude oni s nama zachazeji tak jak jim to my dovolime. Je to chyba lidi ze jsou ochotni se nechat ponizovat.

        • proud napsal:

         To je pravda.

       • Voda napsal:

        A škodolibost je dobro, že?

        Pak tedy to musíš vzít a dobré i u mně a já si škodolibě zgustnu na tobě ( navíc ja už mám od tebe nálepku škodiče, tak proč né).

        Chválíš socialismus, ale přitom bojuješ proti očkování, které ten zavedl. Vidiš, jak to tvoje rozdělování na dobro a zlo je nesmyslné?

        A vyrostla zdravější generace bez zbytečných úmrtí. Takže se probud do reality, že svět není černobílý a lidé taktéž ne.

        • proud napsal:

         Nalepku skodice a kundy,bud presna;-)

        • proud napsal:

         Zavedl a takyzavedl je rozdil,navic jsi opet nepozorna a vytahujes si jen co se ti hodi,proste kunda:-).Chvalim co za pochvalu stoji,neni moje vina ze je toho mnohem vic lepsiho v sociku nez na otrokarskym lapitalismu i kdyz puvodni rodice jsou stejni.Proto taky socik zase znicili.Kdyz kvakas o vecech,musis je rikat cely,nejen co se ti hodi a sikne,pico ;-)

        • proud napsal:

         Stezujes si na nalepky a pritom se sama olepujes od hlavy az k pate,ja to jen zviditelnuju…………..pico ;-)

        • Petr C napsal:

         Vodo to jste te pokadila. Vyrostla zdravejsi generace? Vsak se podivejte na blge grafy ktere vam ukazi jak je generace zdravejsi. Prave ze mame opak. Je fakt ze lide se dozivaji vyssiho veku jenze spousta z nich je jen udrzovano pri zivote. Neznam tu cloveka ktery ma po ctyricitce a nekrmi se nejakyma lekama. Neznam jedineho kluka ktery ma vetsi fyzickou zdatnost nez ja v jeho veku. Psychicky jsou vice labilni. Je fakt ze tu nemame zadne morove epidemie ovsem lide zdravejsi nejsou.

        • proud napsal:

         A to jeste Peto s tim vekem,kdovi jak to vlastne je ;-).Prochazel jsem se po starym hrbitove a tak nejak me napadlo divat se kdy se lidi narodili,kdy umreli.Prekvapilo me jak brzy umiraji cikani,ale jinak jsem nasel celkove mnohem vic „presluhujicich“ v minulosti,nez ted,a to i jeste u valecnejch rocniku!

        • Petr C napsal:

         Proude ja pochazim z kraje kde byl uz vlastne ctyricatnik pokladany za dedka a lide umirali v celku mladi. Podivejte se na historicke osobnosti a ti se nedozivali nijak vysokeho veku. Ted se ti parchanti co jsou u vesla dozivaji uctyhodneho veku. Ze by to byla nahoda v dobe kdy se lide kradou na nahradni dily a decka se straceji ve velkem?

        • proud napsal:

         Neni,ale cekal bys neco jinyho,cim pro ne jsme tak s nama zachazeji.

      • Voda napsal:

       Výborně řečeno. Výstižné a srozumitelné pro každého. Chtělo by to dát i na jiné weby, kde si lidi myslí, jak bojují proti Systému a přitom mu skáčí na špek.

      • Petr C napsal:

       Vladislave, a co kapitalismus, kde se zidovi dari jeste vic? Ja jsem presvedceny ze system, ktery by byl kombinaci mezi socialismem a kapitalismem by pravdepodobne fungoval nejlip. Podivejte se jaka je zadluzenost sveta a k tomu jednotlivcu. Staty v posleni dobe nemaji penize ani nato aby urdzovaly to co se vybudovalo pred lety. Pokud nebudou mit prijem z nejake produkce tak kde maji brat penize? Chceme jezdit po peknych cestach, chceme mit bezplatne skolstvi, chceme mit solidni medikal system, vetsina lidi si zaslouzi solidni duchod, takze kde na to brat a nekrast? Prozatim okradaji nas, stredni tridu. Pokud to pujde stejnym tempem tak streni trida nakonec vymizi. Nebudeme proste schopni utahnou cely ten retez vydaju. A ti nejbohatsi kteri to vse ridi si nasrat do koryta nedaji. Takze jak by jste to chtel resit bez zmneny systemu?

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Petře, Židovi se daří dobre v každém systému, kde se mu podaří pretrhnout kontinuitu znalosti, poznatků, dovednosti a vůbec základu dane kultury. Proto vyvolává chaos, revoluce, kde muze. Tyto děje zbaví národy základu, lidé jsou zmatení. Do toho vyskočí Žid s výkřikem: – vsechno je jinak, všichni vam lhali!, čímž zaujme.
        Všichni, kdo mu to mohli vyvrátit, totiž byli mezitim zabiti, vyhnáni či umlceni. V nastalém chaosu Žid získá kontrolu nad všemi důležitými články, navzdory svým průměrným schopnostem.
        Studujte Prouda. To je citankovy případ Žida. Důvěřujte mu a ovládne Vás chaos. V rámci něho nakonec uvěřite i tomu, ze jste možná papoušek. Všechny dosavadní důkazy o tom, ze jste clovek, byly zmanipulované Systémem.
        Musim opakovat: – kamkoliv přijdou Zide, to hnutí ovládnou a ono skončí. To je Zákon. Cesta k čemukoliv je pro skutečnou alternativu, ma-li byt úspěšná, pouze jediná: DELAT JI BEZ ŽIDŮ.

        • Petr C napsal:

         Ano ja s vama v hodne vecech souhlasim. Jenze v dnesni dobe ma ten zid pravdu. Lhano nam je skoro vsude.
         Prouda neminim rozebirat natoz studovat. Moje rozhodnuti on osobne neovlivnuje, takze nevidim duvot ke studovani. Tak samo u vas. V necem souhlasim, v necem ne. Ale studovat, obvinovat z zidoviny to u mne nehledejte. A co se tyce chaosu. Jsme v dobe ze diky zaplave novinek a a vselijakych zarucenych pravd clovek dost tape. Proto jsem si utvoril svoji linii nazoru. Ta se neda ovlivnit Proudem nebo Vama. V posledni dobe jsem zjistil ze lide prestali pouzivat obycejny selsky mozek a nechaji se ovlivnovat kde cim. Nevim jestli jste si vsiml, ale v poslednich letech bylo vytvoreno spoustu hromosvodu (castecne alternativa, sport, valky -treba Syrie, honba na jedince) vse pro to aby se lidska energie zamerila na nepodstatne veci. Lide jsou schopni ve jmenu sveho kluboveho vyjit do ulic a delat bordel. Ovsem to ze jsou okradani a ozebracovani systemem je vubec nezajima a nedokazi se systemu postavit.
         Co se tyce o dosavadnich dukazech o jejich vyvraceni a vzapeti navraceni. Ja to ani nesleduji. Ja jsem spis typ typ cloveka, ktery nemini o hovnu meditovat, proc tu lezi, jak smrdi kdo ho vykadil. Ja spis to lejno uklidim kde patri. Ovsem take jsem dospel k nazoru ze tato vlastnost neni v dnesni dobe moc popularni. Proc platit uklizecku kdyz muzeme zamestnat deset filozofu. A to je dnesni system.

        • proud napsal:

         Zlodej vola chytte zlodeje :-))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         „V posledni dobe jsem zjistil ze lide prestali pouzivat obycejny selsky mozek a nechaji se ovlivnovat kde cim.“…………..velmi dobre,proto volam po odovcanstovani.Ovsem s vladikem o tom nediskutuj,ten jede vytycenou systemovou linii,pro me dost neobratne,ovcem lecktera ovce muze naletet.

        • Petr C napsal:

         Proude to ze s Vladislavem nediskutujete je sice vase vec. Ovsem jsem si jisty ze se okradate o vedomosti. Ono ten Vldislav ma nejake znalosti, tak samo i vy mi neco uzitecneho ukazete. Takze proc se o to okradat a zasirat prostor nadavkama a provokacema.

        • proud napsal:

         To jsi dobrej kdyz jsi u nej nasel „znalosti“,ale budiz.

        • proud napsal:

         Pro me je uz „dead meat“

        • proud napsal:

         kua to jsem asi nenapsal uplne dobre? :-)))))))

        • Petr C napsal:

         Proude, svet stejne jak elektrina potrebuje plus a minus. Pokud buchom si tady vsichni vrkali do ouska a milovali se navzajem, asi by bylo neco spatneho. Nemyslite?

        • proud napsal:

         Peto,i ten plus s minusem jde ale korigovat spravnym smerem,co rikas?Jen se to naucit……….ale kde neni vule……….tam tece krev.

        • Petr C napsal:

         Proude problem je v tom ze kdo urci ten spravny smer? Bude to zid ktery obvinuje lidi z zidoviny? Ten ktery seje nenavist? Ono to kdysi fungovalo. Vzpomenme na upalovani carodejnic a svetove valky. Bohuzel funguje to i dnes. Vetsina lidi je nepoucitelna.Lide se naucili hodne placat a malo cinit.

     • Voda napsal:

      „Za druhé historická paměť. Tu oni mají díky 2. sv.válce. My ji nemáme, potlačujeme, vytěsňujeme, aby nebyla.
      Historická paměť je pro nás strašák, pro ně je to věc, která je drží a živí“

      Přesné, Martine.

      Putin několikrát o tom mluvil. A řekl, že on nezapomíná a na nic. Na otázku, zda odpouští, odpověděl, že zradu nikdy.

      Takže tak. A my ( nejen naše republika ) jsme zradili a výmluvy si můžeme strčit za klobouk. Rus není jako český přizdisráč, který se vymlová na politiky.
      Vždy sleduji setkání Zemana s Putinem. A ten mu vždy dá najevo, co za podělaný hnůj u něj je. Letí do Moskvy, aby si pohonil ego jak mu nějaký ambasadníček z USA nebude říkat, co by neměl. Ovšem na oslavu 70. výročí Pobědy RA nad fašismem nešel. A pak se lísá a říká Putinovi, jak on jenom zaščiščal zájmy česke republiky při protiruském chování. Koho zájmy zaščiščuje už vidět dávno a ještě poučuje, že každý má říct, že je žid. A blbí češi si ho považují, jak za nás kope. Nemá cenu to dál rozebírat, tento web je Zemanovi nakloněn. Tudíž žádna opozice NWO.

      • Petr C napsal:

       Prekvapuje mne zaslepenost do Putina. Ten ktery necha bombardovat spojence a zidum leze do prdele.

       • Voda napsal:

        Já do Putina zaslepený nejsem. Nezapomínejme, že Putin býval lídrem špionů a je trénovaný na různé taktiky. Myslím si, že mu žádný spojenec nestojí za to, aby vtáhl Rusko do světové války. A židy přenechá Iránu, proč si s nimi špinit ruce, když jsou na to jiní. Válce se však stejně nedá zabránit, jen je ještě možno ji odkládat.
        A ještě poznámku. Pokud se mnou chcete komunikovat, neoslovujte mne v ženském rodě.

        • Petr C napsal:

         Za to osloveni se omlouvam, ale je ta voda a ne ten voda.
         To ze Putinovi zaden spojenec nestoji za to? Tak proc ma spojence? Pro Asada by v tom pripade bylo lepsi spolupracovat se zapadem. Je fakt ze by Syryi okradali, ale aspon by nebyla valka. Ono to vse co se tam deje je kvuli Rusku. Asad proste odmitnul zapadacke plany na vselijake pipeline, aby podrzel ekonomicky Rusko. Pokud sestrelite utocici stihacku, pochybuji ze dojde k svetove vojne. To je jen take oblbovani lidi. Navic ctu jak Rusko vsude vitezi a jak jsou dobri. Skutecnost je ta ze Amici porad okupuji oblasti bohate na nerostne suroviny v Syrii, Izrael Syrii bombarduje jak se mu zachce. Dokonce se svolenim Rusu. Porad se placa o upadku USA a lide se tam maji porad lip nez kdekoli jinde. Cim dal tim vic jsem presvedceny ze i svaty Putin je jeden z tech kdo pracuji na celkovem zniceni Ruska. Doufam ze se mylim. Ovsem fakta hovori. Ruko je cim dal tim vic v obkliceni, veskery bankovnicky system tam je v rukou zidu. Moc je v rukou oligarchu

        • Petr C napsal:

         Spousta Rusu utika. V Thajsku najdete primo oblasti zalidnene hlavne Rusama. Stari lide jen muzou snit o zivotni urovni duchodcu v Cesku. Uroven Rusu (hodne velke procento zidu)patri k tem nejarogantnejsim cizincum. Jeste nedavno bych dal za Putina ruku do ohne. Jenze cim vic sleduji mezinarodni situaci a jeho reakce tim vic jsem v rozpacich.

        • houbeer napsal:

         myslite petre,ze pro kadaffiho a sadama bylo lepsi spolupracovat se zapadem?a ze by pro asada byla lepsi opratka nez zivot?nepodlehejte klamu za velkou louzi,ze za vse muze rusko-putin. pokud by asad chtel tak muze take zasahnout proti izraeli,ma k tomu radary a stihacky.proc to neudela,je otazka do vysokych kruhu…..

        • Petr C napsal:

         Ale ja netvrdim ze za vsim stoji Putin a Rusko, ale prave naopak. Kadafi a Sadam meli tu smulu ze chteli jit svoji vlastni cestou. Vsak ty to staty vypadaly za jejich vlady uplne jinak. Navic mneli tu smulu ze toho moc vedeli. Ovsem Asad se postavil proti plynovodu, ktery by ohrozil velkou porci vliv Ruska v tomto odvetvi. Pokud by s tim souhlasil byl by pravdepodobne ten nejlepsi pritel zapadaku a Rusko by stratilo svoji pomnerne vlivnou pozici v tomto odvetvi vuci Evropy. No a za odmenu mu Rusove nejsou schopni dodat ani modernejsi obrane systemy. Putin se bude libat s Nethanjahu

        • Petr C napsal:

         S Netanjahu a priblizne ve stejne dobe souhlasi s bombardovanim Syrie. Co,to je za spojenec?

        • proud napsal:

         A jakyho rodu je pica a kunda? Nerikam voda,to bych byl moc hodnej a to v tvym pripade mrdko,rozhodne nechci!

        • proud napsal:

         Vy dva kreteni s vladikem to mate u me spocitany a pokazdy si tady ode me prectete co jste zac…………..mrdky.;-)

 5. jan nowak napsal:

  Vodo vodo Hlupo..ká si & nigdy mi nedáwej Záda , pi-čo & mých ne uwádíš.. Čekowa-li ste Wencu
  Siwáka we fightu ss tim Číň@nem.. ja nem : ))
  .. fight to bol prima.. čekněte to Pánowé na ju ťube : nejmuje se to.. Wáclaw Siwák kontra
  čučuňas..
  A to-ho cigoše Wencu – měl sem w Trainingu no ne MMA , alebrž.. teď mam 2 Pitbu-li za
  1.000 € tejdně.. jó já sse mám / čárka / že je Hong při přítel můj.. jó já sse mám ..

  .. že je Admin přítel můj : ))
  ps : nestyďte se posrat ňejaký Ty Prašu-le ..na náš účet : 777 666 atď .. Ján Nowak ; )

  • Voda napsal:

   Smůla. Prašule posílám tam, kde se ke mně ( a nejen ke mně )chovají slušně, tj. admin nepěstuje stoku a šikanu typu proudů a podobných jako je i jan nowak.

 6. Florián napsal:

  https://tadesco.cz/slovaci-jsou-nejvice-prorusti-z-cele-v4-ukazal-pruzkum/

  Slováci majú najviac rozumu z V4.
  To ma potešilo a prekvapilo zároveň :D

 7. Vladislav po přestávce napsal:

  Petře,

  podívejte se na ty západní „Rusy“ a jejich komunity. Kolik je z nich doopravdy Rusů a kolik Chazarů?

  To, že někdo má mateřštinu ruský jazyk a emigroval na Západ z Ruska nebo SSSR, z něj ještě nedělá Rusa! Dobře to popsal třeba Klimov ve své Rodinné kronice.

  Chazar vedle Chazara, to je realita. A u nás to není jiné. Svěrák, Holubová, Mádl a další na „kulturní frontě“, Halík mezi „duchovními“, Janda mezi „obránci evropských hodnot“, to jsou Češi asi jako já Egypťan, když se odstěhuju do Káhiry, naučím se egyptsky a dostanu egyptské občanství. Už jsem o tom psal – režisér Žid, scénárista Žid, herci Židé – ale má jít o „český“ film popisující „české“ reálie.

  Buďme upřímní, že to není „národ“, kdo je rozdělený, ale je to na jedné straně skupina Chazarů a jejich poskoků, na druhé straně skupina západních Slovanů, zčásti Němců apod. Mezi tím je průnik tvořený masou lidí míšeneckého původu, kteří se přiklánějí tu tam tu zase onde.

  Já poznám Žida na sto metrů. Poznám dokonce i rozdíly mezi „nepravým“ Židem, tedy Židem po otci, a pravým Židem, zplozeným ze Židovky. To je genetika, hodnotový systém, způsob trávení volného času, podvědomé (tedy nekontrolovatelné) reakce v modelových situacích, záliby a koníčky, volba partnerky, vztah k vydělávání peněz, zkrátka desítky oblastí.

  Můžu pouze – uznávám, že možná už trapně a nudně – opakovat jediné: pokud se do alternativy připojí Židé, přestává být alternativou. To je zákon platný stejně, jako že po zimě přijde jaro a pak léto.

  • niSas napsal:

   Vladislave a máte podrobnější seznam rozeznávacích znaků? Kolik našich v ČR vůbec podle vás žije? Ve kterých oblastech „naší“ země byste je hledal, myslím tím okresy, kraj nebo u jakých profesí a ták…?

   • proud napsal:

    Uz ho nech,ja se jeste neprestal smat,zrejme vubec nevi kdo je to zid :-))))))))))))))))))))))).Staci aby ti narostl nos a uz je na koni:-)))))))))))))))))))))))

    • Voda napsal:

     Jsou židi i bez ohnutého frnáku, ale jejich chování je prozradí vždy. Nadřazení, přesně tvé vlastnosti mají, i to nízké IQ. Arogantní, nadřazení, násilnické povahy, schizofrenici, neschopni se soustředit. V obchodním jednání jedou vždy dva zisky najednou, to je přímo jejich zákon. Podvádějí při každé příležitosti, lež je jejich zábavou a nemají rádi zvířata.

     Proto dostávají Nobelovky od žida, aby si kompenzovali komplex méněcennosti.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Presne popsáno, jeste doplním:
      - maly nebo nulový vztah k rodišti – lehce se stěhují, muzou žít kdekoliv
      - sklon k vydelavani peněz “hrou” – tedy kromě bank či “umění” i karty, ruleta apod.
      - sklony k monoteistickym spasitelskym kultum, obliba tzv. satanskych symbolu a “dekadentniho” umění
      - za životního partnera výrazně preferuji opět Žida
      - nelaska k dětem
      - odpor ke Slunci a jeho kultum, obliba lunarnich symbolu a svátku
      - důraz na efekty a povrchní symboliku (napr. židovský “Slovan” nema problémy se slovy kurva, piča, ale kvuli špatnému výkladu te a te bukvy by šel klidně na nože)
      - sklon k sektářskému, cernobilemu pohledu na vsechno
      - nízká inteligence, o to vyšší “vychcanost”.
      - vše je obchod, nechape jine nez materiální motivace.

      Žid žije “rychleji” nez Slovan nebo German, drive fyzicky chátra, drive ztrácí plodnost.
      Rozdíly jsou jeste urcite mezi Židem po otci a po matce, ale to uz by bylo na déle.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     No, ja myslím, ze ty bys mohl byt klidně i modrooky blonďak bez nosu, a s nezidem by si te spletl málokdo.

   • Voda napsal:

    Praha, Hradec Králové, Brno a Mikulov. Ten nazývají centrem moravského židovství. Profese? Novináři, herci, bankéři, soudci, advokáti, realitky, exekutori,neziskovky, pojištovny, úředníci, starostové a politici. Všude, kde se dá ovládat jiné nebo je šikanovat a jsou penízky bez práce a nutnosti znalostí.
    Ve výrobě u pásu, na stavbě či na poli nenajdete ani jednoho.

    • proud napsal:

     Neutekla ti Olomouc?…………

     • Vladislav po přestávce napsal:

      To mas pravdu, utekla. Zapomněl na obycejnilide, to se nedela. Pritom je to takovy učitel (aspoň te) hebrejštiny! Nebyt jeho, tak netuším o existenci výrazu typu “šiksa”, zatímco Slavjan Robo me z jazyka svych praotcu obohatil zase pojmem “šábes gojim”.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Uz Vam odpověděl níže Voda a ja, tak pouze doplnění. Cistokrevnych Židů (resp. Chazaru) jsou u nas pouze jednotky %, ovšem výraznější příměs židovských genu muze mit 15-20% populace.

    • proud napsal:

     To je celkem blbost,za valky bylo zidu nejakejch 10 milionu po celym svete,at tedy delam co delam,dneska jich muze bejt tak 15-17 milionu z tech valecnejch,at nezeru.Jenze……JENZE!!! zid neni narodnost ani rasa,ale vira! A kdyz to tak vezmu kolem a kolem,spis nez zidi,me tedy napadaji poturcenci horsi Turka! Navic to o cem se tady bavime je tech par zidu a jejich potomku ze vsech,co maji za sebou Sinai,pokud je to pravda plus ti poturcenci,takze se bavime jenom o siozidech a nikoliv o zidovsky populaci a konecne,hlavne o sionistech,coz nejsou jenom zidi.Takze abysme meli jasno,zid je clovek jako kazdej jinej,otazkou je co vyznava a cim se ridi ze svoji viry,protoze kazdej fanatik je pruser at uz jde o jakoukoliv viru a jestlize chci bejt Clovekem,pak me poburuje kazdy napadani kohokoliv z kterykoliv viry,narodnosti a rasy stylem jednoho pytle pro vsechny! A kdo to dela jasne ukazuje co je zac a jak je potreba s nim nalozit.Pravdou je ze mezi vsema se najdou parchanti se kterejma je potreba zatocit a proto je potreba se soustredit jen na ty parchanty,ale rozhodne ne na vsechny.“Amen“.

    • niSas napsal:

     No a jak to hodnotíte v politice, myslím i třeba obecní národní výbory, kolik jich tam je, a co s tím?

 8. Paul Durham napsal:

  pokud se do alternativy připojí Židé, přestává být alternativou , ba ne , je alternativou pro lidské zdroje , přesně podle protokolů , jako texty pana PetrC

 9. jan nowak napsal:

  Máňo.. než zass zmizíš w Mechiku – alebo w psí Pixle.. rezawý ???
  Nešla bys na kafe !?

  ps : prašu-le – ale nemam.. platíš ty !

 10. Miroslav Rambousek napsal:

  Co asi nasi komsomolci delaji v obcanskem zivote? Hlavne ten s manicka s mastnejma proridlejma vlasama (komunisticka manicka? Co to ma byt soudruhu!?) a ten co vypada jako orangutan s papachou :) pocitam, ze Stachanovci to zrovna nebudou ;)

  • Jaromír Vašek napsal:

   Pane Miroslave Rambousku! Co dělají? Normálně pracují. Určitě dokázali ve svém životě víc než vy. Vy jen žvaníte a urážíte druhé, oni pracují a pomáhají druhým. Urážíte lidi podle jejich vzhledu, to fakt není normální u dospělého člověka. Hodnotíte lidi podle jejich vzhledu jako prvňáček, kterému se líbí holčička, takže není co dodat.

 11. Miroslav Rambousek napsal:

  Skoda ze nase delegace „Banda Burani“ tady nepredvedla nehaky zpev a tanec. Mladej Ivo Pesak mohl rupnout klasickej ratuv dance na Jozina z bazin, to by se aspon mistni trochu pobavili, ale vy jste tam proste byli jak tvrdy Y.

  • jan nowak napsal:

   Ramboussku.. ten-dle tej-den pojede na Ukr Psychopat Bejr.. yutuber & MMA Zápasník : ))
   .. ww wona je je-ho Stará manŽelka Ukrajinka aa a Filip Grrznár ři.kal , že
   Prej jí ššuká !?

   M

  • Jaromír Vašek napsal:

   Pane Miroslave Rambousku! Snažíte se být vtipný, ale k smíchu jste tak akorát vy se svými nevycválanými buranskými řečmi, hodnými akorát tak puberťáků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!