Přišel přivítat ruské motorkáře – no a co na tom, pane Wollnere?

foldynaBouře veliká, převeliká se už od začátku měsíce května, to je měsíce lásky, snáší na hlavu nebohého poslance českého parlamentu Jaroslava Foldyny, který si dovolil tu sprostou a neodpustitelnou hanebnost, že sám motorkář přišel na Olšanský hřbitov přivítat motorkáře ruské, kteří sem přijeli poklonit se památce 140 000 svých krajanů a někdejších vojáků Rudé armády, kteří na naší půdě při osvobozování Československa padli.

Co si to dovolil, ječí už téměř 14 dní křiváci a hlupáci, kteří by se bez Rudé armády a jejích mrtvých nikdy nenarodili, a dnes ve 14,25 hod. se zcela věrni své pověsti a charakteru připojili k tomuto idiotskému halasu i Wollnerovi Reportéři ČT. Vůbec by jim prý nevadilo, kdyby na hřbitov přišel pan Foldyna, vykazující se třeba povoláním zahradníka, nebo pokrývače, či holiče, ale on tam, prosím, i když jen v prostém oblečení motorkářském, přicválal jako člen parlamentu České republiky. A to už je prý jiná, na takového jsou prý už jiná měřítka. Takový si dovolit potřásat s pravicemi ruských motorkářů dovolit nesmí. To už je totiž ve Foldynově postavení státní akt, a dodejme hned natvrdo, že našemu současnému zřízení a západní orientaci akt nepřátelský a proto i nepřípustný.Tím potřásáním, i když to tak na první pohled nevypadá, se totiž boří všechno skvělé, čeho jsme sametem vydobyli, bortí se naše spjatost s NATO i EU a do prachu padá celá naše a na věky věků neporušitelná sounáležitost se společenstvím euroatlantickým. Zkrátka a dobře, poslanec Foldyna spáchal zločin, a je už na jiných, protože reportéři ČT se pochopitelně necítí k přesnému vynesení rozsudku kvalifikováni, aby za něj nezodpovědnému poslanci vyměřili náležitý trest.

Chorál blbců, kteří jím proklínají své zrození, buší i nadále do našich uší. Chorál lidí, kteří by se bez sovětských vojáků padlých – bylo jich 20 milionů – i přeživších, nikdy nenarodili, a to prostě proto, že jejich dědové a babičky, či jejich pradědové a prababičky, by proletěli stejným komínem, jako jím předtím proletěli všichni evropští židé. Měli jsme totiž, pane Wollnere, jít hned po židech, jak 30.ledna 1942 rozhodl ve svém hlavním stanu v přítomnosti R. Heydricha sám Hitler, a to těmito slovy: „Háchu musíme představovat jako jednoho z největších mužů, pokud Čechům zanechá závěť, která bude znamenat jejich konec“.

Přítomný Borman si jeho rozhodnutí poznamenal, a za pár měsíců poté, to je 8. června téhož roku, se v návaznosti na něj objevila v Bormannově oběžníku číslo 28/42 tato strohá poznámka s dalekosáhlými ovšem důsledky: „Jakmile se dokončí deportace židů, musí se začít s vysídlením Čechů“.

Podání ruky českého poslance s potomky těch, kteří udělali z Bormanova oběžníků neplatný car papíru, je ovšem podle lidí z Reportérů ČT zločin.

Myslete si o tom, co chcete.
38 Komentářů k Přišel přivítat ruské motorkáře – no a co na tom, pane Wollnere?

 1. Perun Hromovládný napsal:

  Článek ve zkratce - Wollner je velezrádná svině.

 2. proud napsal:

  " jako jím předtím proletěli všichni evropští židé."...........ale vzdyt to je strasna picovina!!! Chapu ze slo o to zvyrazneni a zdramatizovani,ale lez snad k tomu nutna nebyla,ze?

 3. proud napsal:

  "Co si to dovolil, ječí už téměř 14 dní křiváci a hlupáci, kteří by se bez Rudé armády a jejích mrtvých nikdy nenarodili,"............ovsem tohle je naprosta pravda na kterou krupani radi zapominaji!!!

  • .lak napsal:

   Tak jo, řekněme že jsou zvláštní a nepřístupní konsensu v lepším případě ať už je chyba v ledasjakých příčinách "mentality.

   Reakce na příspěvek ze Zvědavce.

   dnes 16:18
   Hraje se vysoka hra.

   Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?
   A Brusel si v ni rozhodne nestoji dobre, takze sazky stoupaji az muze jit uplne o vsechno. Za prve je nutne si polozit otazku, co to vlastne Brusel je? Snaha postavit na nohy staroveke rimske imperium. Pokud se to podari pouze docasne optimisticky stabilizovat, tak o moc se servou minimalne tri mocenske bloky, ktere se momentalne mohou ideologicky i personalne prolinat, jsou to fasiste, marxisti a samozrejme katolicka cirkev, ktera jedina disponuje celoevropskou pevnou organizovanou strukturou vicemene vojenskeho charakteru. Jakmile zacne foukat 'silny vitr" k jednomu z nich zacne velike prevlikani kabatu.

   Specificka je pozice Vatikanu, za poslednich 100 let probehlo velke mnozstvi prevratu, revoluci... Nekde se do toho vmichal zapad, nekde vychodni blok nebo tam byli oba jako treba ted v Syrii, ale skoro vsude byli jezuiti. V jedne veci jsou velmi dobri, kdyz uz je mocensky prevrat na spadnuti, tesne pred tim nez se to zacne krvavev rezat, tak zmizi jako para nad hrncem. Jinak receno at vyhraje, kdo vyhraje Vatikan budu koukat pres rameno, aspon tomu veri.

   Padl islamsky stat, to nalilo zastancum imperia optimismu. Mysli si, ze ted mezi migranty prestane existovat teroristicka pata kolona, a panika a chaos na ulicich evropskych mest budou zvladnutelne a kontrolovatelne. A bez paniky a chaosu nelze silne militarizovat zapadni Evropu. Na kontinente je jedina vojenska sila, s kterou je nutno pocitat- cizinecka legie a ta je mimo kontrolu Bruselu, takze stoji v ceste. Oficialni pocty legionaru jsou ... odhad cs. rozvedky byl okolo 300 000 v 60-tych letech. Dokazali udrzet de Gaulle kdyz se s nim kymacela presidenstka zidle pri "studentskych" nepokojich lidi jako treba Barroso by tam k tomu mohli poskytnout zajimave detaily, ohledne ideologicky infiltrace studentu v zapadni Evrope vseobecne, Samozrejme v ramci ideologicke diverze to melo primou nebo neprimou podporu vychodnich tajnych sluzeb. Barrosova generace momentalne zastava vysoke posty.

   USA po neuspesnem raketovem utoku v Syrii "strizlivi" z nebyvaleho a velmi nebezpecneho optimismu, ze lze vyhrat globalni valku. Miru odtrzeni od reality ukazuje clanek tydeniku navadejici k utoku na most spojujici Krym s Ruskem. Jeste nekterym nedoslo co se v Syrii stalo. Doufejme, ze to pochopili v Pentagonu a ti, kdo skutecne drzi moc v USA. Ve Skotsku a v Sev. Irsku jde o snahu odtrhnout se od UK. To bude Londyn vnimat jako tiche vyhlaseni valky z Bruselu. Nemci meli dostat svoleni "bez dozoru" zbrojit - bundeswehr brzo naroste. Vychodoevropska montovna specialne Polaci, Madari a jini by se mohli vymknout mimo kontrolu, a to pro imperialni ambice nepripada naprosto v uvahu.

   364277

   Volně naváži reakcí na pozorovatelku z AEnews její vize
   Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?
   kdy si snad myslí že za tím nejsou jen zájmy devast. A předpokládám toto dění bez příkras temnářů kteří jistě chtějí zoufalství užívaných pováděnou arogancí a korupcí moci spolčením s velmi mnoha formátovanými záměrů.

   Jistě účelové manipulace samozřejmě s likvidací tvůrčích tak jak to předváděl zamýšlený komunismus. Aktuálně u nás kapitalismus neviditelných rukou a odtržení od reálné ekonomiky světem peněz honěním větru v bedně kapitálových bublin v podstatě na krize s popisem na začátku věty. A skutečně je to pro odtržené od reálií kdy se jim to prostě daří specifickým komunismem přesunu od otročících k většině darmožroutů a tam tedy naprosto v žádném případě neplatí že většina má pravdu ale o demokracii typu stylem že 9. se dohodne že 10. "vůl je bude tahat, honoraci tedy ANO. Pravdou je že spousty lidí mohou být zavedení a zase s toho má prospěch ale lež loupež a samozřejmě tedy lumpové kteří i mohou být nevědomí svých rolí ale dominance zla tam je a to je nakonec pozře protože nežít v pravdě je o hlupáctví a snad nemusím dodávat jak tito dopadají v neživotném prostředí tvůrcům, kdy tedy vzpomenu že i v bibli je že dělník je hodem mzdy své a tedy příčící se logice věci po zásluze. Za zločiny na exploatovaných vykuky. Ovšemže výměna obyvatel kalegri evropy mi smrdí takovým zastřeným obchodem s lidmi kdy si tu ohlupovaní platí vlastní záhubu s předvojem excelentně žvanícími nehorázné kydy.

   https://www.youtube.com/watch?v=lbkyPwu_d6U
   https://aeronet.cz/news/exkluzivne-cesky-preklad-plneho-zneni-marakesske-deklarace-dokument-ze-ktereho-budete-zvracet-je-to-horsi-nez-jsme-si-mysleli-a-pouze-madarsky-ministr-zahranici-se-pod-tento-skandalni-dokument/

   99999

   • .lak napsal:

    A hele na co jsem narazil. Taky ze Zvědavce.
    dnes 14:05
    RE: Kalergi____jeho Dcera Von Jezibaba

    Robin 109.?.?.? Reakce na 364244
    Asi pred 10 rokama V Olomocu dostala Barbara Calergi prestizni cenu od Charty 77, bylo to v dobe, kdy se o Kalergi jeste nemluvilo. Dival jsem se na tu "profesorku, dochtorku, nezavislou novinarku" No musim konstatovat, ze stara stetka neumi napocitat ani do desiti _ [velký smích]
    -Bylo to v Mestskym divadle patrici mestu Olomouc.
    -Vyhlasoval to zukunt fond Charty 77
    -Kolem baraku se poflakovalo hodne prestiznich Gauneru
    - Hlasovani o udeleni ceny probehlo jednomysne

    ___Calergiovci jsou pouze Marionety !!

    364274

 4. petr366 napsal:

  Chlapi neblbněte! Cerveza rakenrol. Korida Espaňol. Sedím si tu v Puerto Rico na báru a hustím to tu do dredaté ale hlavně kozaté černošky ve snaze ji vnitřně obohatit a kouknu na nwoo a vy tu řešíte nepodstatné věci. Hlavní je rozházet všechny finance než nám je žid schramstne Tož tak a na zdraví.

  • .lak napsal:

   Ten //matrix// mi dnes předvedl černošku s mopem na hlavě x10 a u kasy vracela jednu z položek. Což dělám také když nemám kartu nebo i s čtvrtmega dluhů a už to tedy vypadá že ten dvaapůlnásobek? (jste poslední kterým řeknou mainstreamem pravdu) obyvatel na kontinentu slunce a blahobytu v roce 25? se sem nasouvá k vymírajícím pod vedením na formanty hlupáctví a nevím proč se mi vybavuje válka s mloky když mají islamisté tiskárnu €. Faktem je že to co člověk sní a vypije už mu nevezmou. :-D

   • jan nowak napsal:

    A ja-kou podlož.ku ww wrace-la.. kurwa - ten Mop ??
    .. boga jego Mária - tos jí měl Osswětlit / čárka / že práwě na Mopu sse prima lítá !
    Tomáš Marný má si.ce meziGalaktickou kokolobrndu , ale nigomu
    jí nepučí : (
    & Rá-ju ta-ky NE .. a to hlawně Mrožowi ne - bo
    .. ww won je z Uher a nemá wodičák.

    666666
    M

    • .lak napsal:

     Stesky, starosti, stresy? Možná že je svým způsobem přelomová doba ale kdy tedy nebyla až na to že nevěřícně civí čím dál tím víc postižených dárečky typů očních felčarů, (zaměstnanců úžer euál) stylem vydloubání očí vidící problém. :-D Kdyby hloupost nadnášela tak tu létáme všichni jak holubičky což jde s jistou nadsázkou o gender šlapkách řítv vzhledem k nasouvající se islamizaci institucionálním rasismem v režii korporát řezníků z volstrýtu utržených kapitálových bublin honěných jak vítr v bedně alias pandořiny skříňky na krize užitým po který pár jedinců zbohatne a většiny pokud přežije lamentuje a neví i proč se stalo. No a s podlokajníky kteří neví co činí v lepším případě a obětmi jejich plátců kteří neví která bije nebo jen mizivě. :-)
     https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

     Teď dám příspěvek z aeronetu a aby toho nebylo málo dva odkazy.

     Jarmila
     Dobrý den. Toto mé vyjádření je pro lidi, kteří se zamýšlí nad současnou situací světa a nečtou a reagují povrchně ( pokud jsem někoho popudila, omlouvám se.I ve své blízkosti mám rodinné příslušníky, kteří nechápou, co chci říci a až po rozebrání názoru a někdy i hodně hlasitě, mě pochopí a většinou mi dají za pravdu. )
     Chci říci, že jsem byla nejen v Izraeli ( i v Palestinské části, v Betlémě ) , ale i v jiných částech světa. Vždy zjistím, že situace v tom státě je úplně jiná, než je u nás prezentováno. Tak, jako paní Pozorovatelka, se zamýšlím nad tím, co se děje a bude dít ve světě a jaký to bude mít vliv na nás. Protože, at´ se nám to líbí či ne, my nemůžeme ovlivnit chod dějin, ale můžeme se připravit.
     Před pár lety, po vyhodnocení informací z cest, jsme se zhrozili, co nás čeká. Umělé zchudnutí obyvatel Evropy ( a přišo to ! ), ale nevěděli jsme, jak to provedou. Zničení Izraele ( čtete paní Pozorovatelko ? ) a to bude náš konec. Konec Evropy, jak ji stále ještě známe. Izrael je kamínek, který nás drží a neměli bychom dopustit jeho vypadnutí z mozaiky . Jak čtu názory i tady na stránkách, vede se Jim v lidech udržovat oheň nenávisti vůči Židům. Přemýšleli jste někdy, proč musel odejít německý papež? Protože víra musí být znesvěcena. Lidé v Evropě nesmí mít víru ( v cokoli ). Nesmí rodit děti. Chápete to? Lékaři vám přiznají, že lidé chtějí děti !! ale nejde to, ženy nedonosí a muži nemají dostatek spermií.
     Asi před patnácti lety jsem lidem kolem sebe toto vše říkala, ale nic. Nikdo mě nechápal a byla jsem jim skoro za blázna. Když se po letech setkám s někým, komu jsem vysvětlovala, co nás čeká ( plná Evropa Afričanů ….. ) diví se, jak jsem to mohla vědět. Už dávno mlčím, protože narazím na zeď ( a pravděpodobně i tedˇ

 5. Jarmila napsal:

  Na Reportéry ČT jsem se přestala ze zásady dívat. Bylo by dobré, kdyby tak učinila většina diváků TV. Však ono by je omrzelo kecat jen samé lži, propagandu a sprostotu, kdyby věděli, že nemají vůbec žádnou sledovanost.
  To samé doporučuji u Jílkové. Na tu se nedívám již asi dva roky. Její pořady jsou o tom, že vytváří falešný a umělý dojem, že u nás existuje demokracie. Ve skutečnosti jsou ty její pořady jen bouře ve sklenici vody- nikdy se nic nevyřeší, jen se planě kecá.

  • proud napsal:

   Myslim si,ze problem je ten,ze neprestanou,sledovanost je nezajima,ten zdanlivej chaos je dopredu velice dobre promyslenej a organizovanej a placeny tedy nejsou od sledovanosti jak se umyslne podsouva,ale od plneni svejch ukolu ktery maji presne predepsany.A s tim placenim..............vzdyt si prece platime vsechno sami,at uz se tvrdi co chce,neni hodnota kterou bysme nevytvorili a uz pomalu neni ani hodnota kterou bysme nezaplatili x krat,staci se jen zamyslet.Vsechno je to jen nase prace,otazkou casu je jen kdy si to uvedomime a zorganizujeme se a kdyz si to vsechno delame sami,tak to taky sami neutneme a nezacneme konecne zit misto prezivani.

   • benmil napsal:

    Já si naopak myslím, že nepřestane sledovanost. Takových, jak jsme my tady, je jen pár.

    • proud napsal:

     Ciste teoreticky by nam znalost sledovanosti mohla pomahat,ovsem ta pravdiva mira sledovanosti(coz je v dnesni prolhany soucasnosti velkej problem).Podle ni bysme mohli sledovat jak jsme nebo nejsme uspesni s vysvetlovanim stavu a pomoci v hledani kazdyho jeho cesty k sobe samotnymu,protoze jak ji jednou nekdo najde,uz po ni dal pujde sam a zacne se vyvijet coz pak bude znat jak na nem tak na dalsich generacich a pochopitelne se to odrazi i na snhach zmeny celyho systemu,protoze kdo zna a vi,tomu je jasny ze je fakticky vsechno spatne uz z principu samotnejch.

  • Kadlik napsal:

   Ja doporucuji nekokat na tu zumpu vubec . A nejlepe tu lihen bolseviku na kavkach zrusit bez naroku na nahradu.

   • .lak napsal:

    Myslím že se dost lidí :-D A věru by po čase nechyběl formát nikomu.

    Jenom dám kopii pohledu na to dění u nás a i na podivné hejble nezvěstovávající pohodu.

    Že ta manipulace je tak obludná že i to by bylo možné a dokonce nějaký systémový programátor řekl že v evropě v stávajícím systému stačí ovládat necelých 1500 lidí aby je dostrkali svým záměrům. A zase analogicky sbor učitelů ovládá nepoměrné množství žáčků na škole a mnohdy nejen je, takže? Kritické myšlení je cesta ke svobodě. Zapojit se do her “skořápkářů je jistý zmar a o tom žádná. A dám co jsem již napsal a nebudu, takže ve zkratce + odkaz.
    Po třiceti letech proklínaného socializmu životních jistot jsme podle hodnocení na úrovni rozdílů mezi lidmi jak jsem zahlédl na rok tak 1820 tedy pozdního středověku? a s importem kultury 7. století se to logicky bude průměrovat pokud nepřeváží tedy jako obvykle zmar bez kontroly, jako že trh tedy nesnese z vůle velkomožných.
    https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

    90 OdpovězKvě 20, 2018 23:47
    .lak
    Návštěvník
    .lak
    Jenom dodám že evropa prostě asi nemá funkční bezpečnostní složku což z nich dělá stádo na pospas záměrů kořistníků. Nedávno jsem reagoval na jeden příspěvek v tom smyslu že násun afroarabů na kontinent začal po schůzce muslima obamy se sarkozim ve francii. Když se patrně ujistil že z vošintnu jim neudělají pokusný atol bikini. Střední evropa s obyvateli to má komplikovanější z historických postojů ke slovannům a jen si vzpomeňte těch obstrukcí po hadráku aby v německu mohli naši lidé dělat a vlastně řízením od nich opovrhovaní. A dnes klidně nasouvají statisíce těch mimo kontinentu a nejenže mají respekt ale opovrhují prašivými nevěřícími psi a nejen že to správy systémově přehlíží ale je i podporují místo exemplárních usměrnění žádoucích jednání a tedy prostě nežádoucí jsou domorodci a ten pojem výměna obyvatelstva prostě holt sedí. K naší české žalostné situaci se snad nebudu vyjadřovat protože bych sklouznul ve zkratce k vulgárním výrazům a malovat to tedy růžově může paradoxně politik výtahu arogance a korupce moci bilderberk klubu budované říše neofeudálkům řekněme totality NWO střihnuté již dnes mnoha prvky inkvizice konqisty absolustického klerofašismu kdy tedy “čert z krabičky” kalegrismus je takový religiózní konstrukt. Že pro zdejší prostor a obyvatele vidím záchranu ve federaci států s ruskem je jen logické. A stávající situace zde snad může vyhovovat jen jednotlivcům, několika a hned řeknu nečeským oligarchům.

    Akismet odeslal komentář k ručnímu schválení administrátorem
    https://aeronet.cz/news/exkluzivne-cesky-preklad-plneho-zneni-marakesske-deklarace-dokument-ze-ktereho-budete-zvracet-je-to-horsi-nez-jsme-si-mysleli-a-pouze-madarsky-ministr-zahranici-se-pod-tento-skandalni-dokument/

    https://www.youtube.com/watch?v=N7ctCApFSP8

    Po tomhle tedy jobovka kalergi a už to tu je fakt jak ve slepičárně úžera :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Jílková má asi stejnou funkci jako "alternativa". Dát dohromady skupinu nespokojenců, kteří se na plné plíce vyřvou a pak hajdy zpátky ke strojům, dobytci. Nechali jsme vás vynadávat a teď zpátky do práce, robota nepočká.
   Existuje jednoduché měřítko toho, co je a co není skutečná alternativa. A sice to, jak moc daný subjekt vadí, jaké má nebo nemá s režimem problémy. Řada "alternativců" to proto řešila buďto tím, že se Systémem uzavřeli dohodu o další existenci, když nebudou moc kousat a občas přihodí nějaké jakože protisystémové téma, jiné weby začaly psát cíleně sračky, které mají vést k jejich znemožnění u čtenářů v řádu měsíců a let.
   Je to stará dobrá StBácká tradice v této zemi, fungovalo to tak za komoušů, předtím za Franz Josefa a nový režim to jenom oprášil. Všechno se pořád opakuje a to hlavní, co Systém potřebuje, je, abychom na to zapomněli a ještě se pýřili opojení iluzí, že objevujeme něco "nového".

   • Paul Durham napsal:

    ve světě homo sapiens podle gaussových čar to už ani jinak být nemůže, svým způsobem je to taky příroda , celkem si už dovedu představit jak jatečné kachny zapáleně a "demokraticky" diskutují ve výběhu o morálce "svých" svých družstevníků

  • jan nowak napsal:

   Jarmilo.. Eště sem nedostal wyjádření od ornitologů.. kolik je w Košířích Kosů !
   .. nezapoměl na-to něgdo ??

   • Jarmila napsal:

    No s těmi kosy je to zajímavé. Soused mi vyprávěl, že myslivci mají v úmyslu požádat o odstřel přemnožených dravců. Možná že už se tak stalo a nějaký ten dravec byl odstřelen, protože již momentálně neslýchávám po ránu jejich „zpěv“.
    Tím pádem se kosi osmělili a občas i nějakého zahlédnu a ve velmi hustém porostu si dokonce založili hnízdo. Ale proti minulosti, kdy kosi veřejně od rána do večera poskakovali po mé zahradě a vyzpěvovali o stošest, je ta dnešní situace velmi tristní. Stále jsou totiž celodenně pro jistotu poschovávani a vylezou z úkrytu jen v krajním případě, kdy se narychlo najedí a hned se zase schovají. Dobrá zpráva ovšem je, že zmizelí vrabci se navracejí- pár jsem jich na vlastní oči uviděla.
    Je pro mě záhadou, proč posranci ve vzniklém kapitalismu (v roce 1992) začali zákonem chránit kdejaké škůdce a dravce. Tak začali být chráněni i neužiteční kormoráni, kteří se rovněž přemnožili a vyžírají ryby z rybníků ve velkém. A taková krahujčí rodinka prý dokáže za pouhý měsíc rozsápat až 450 zpěvných ptáčků.

    • proud napsal:

     S prirodou je to malinko slozitejsi,protoze se do ni sereme aniz bysme dobre znali jeji zakony.Muj nazor je,nechat ji bejt,jen zastoupit predatory ktery jsme vyhladili,nez se vratej,pokud se vratej,a nemontovat se do ni.Je to jako se vsim o cem vime velky hovno,ale sereme se do toho,hlavne ze z toho neco kapne,z lidskyho mizernyho hlediska..

     • proud napsal:

      V tolik pomlouvany Americe na to prisli davno,v lese nesmis temer nic,jen podle prisnejch pravidel ktery chranej profesionalove,vydovadet se muzes na zahrade,prirodu jen navstevovat a striktne dodrzovat pravidla.Pritom smis lovit,taborit,ale podle pravidel ve kterejch nenajdes buzeraci,ale jsou staveny pro prirodu,ne pro tebe.Proto bejvala Amerika pomlouvana co si pamatuju,ze odmitala podepisovat ruzny blbiny o chraneni toho ci onoho co se prirody,vody a vzduchu tejka,pravda byla ale takova,ze odmitala proto,ze ty veci ma mnohem propracovanejsi a mnohem prisnejsi,tak proc by podepisovala blbiny co by naopak jen skodily.

    • jan nowak napsal:

     Jarmilko.. já widěl wčera 2 Vrabce na Barrandowě : ))
     (.. a Michaelu B. )

     ps : Kosí bratři sem měl jedno pod okapem & přikrmowal sem je Žížalama
     .. ale pag sem si wši-mnul , čárka.. že maj Čmelíky či-čo ??
     Tag už ssem je tam-tam příští rok nechtěl : //

     2ps : s wlašťofkama w mašta-li je ta-ky problém.. že za a) buď ti sserou do
     žlabu
     a ne-bo za b) na Komoně..

     .. TO pak .lak ww wez.me od Černošky Mop ; p
     A je po ftákách..
     M

    • benmil napsal:

     Jarmila

     Tam, kde bydlím, zmizeli vrabci a jiní drobní ptáci. Na vině ale nejsou dravci, ale přemnožené straky, které vyzobávají vajíčka z hnízd

  • proud napsal:

   To je dulezity?........asi jako petice,demonstrace a podobne.Viz vejs.

  • proud napsal:

   Myslim to tak,ze kdy neco zasadniho zmenily? Zaloby,petice,demonstrace.......i ve svete maximalne tak oddalily a to jeste ne proto ze byly,jen se na ne vymluvilo,takze nakonec jeste spis pomohly,nez by neco zmenily,dokud o zmenach nerozhodujou lidi sami a primo a rovnou je nedelaji,je to o nicem ;-)

   • proud napsal:

    Je to prosty a dany hierarchii,proto vytvorenou.Kazdej sef se zpovida vyssimu sefovi,postupne az nahoru,nikdo se nezpovida zpatky lidem,ktery jsou odmalinka uceny uznavat nadrizeny a drzet hubu! A nahore si ordinujou jen podle svejch potreb........ale samozrejme "za nase"!

    • proud napsal:

     Tedy..........SYSTEM! Dokud ho nezmenime,nezmenime nic a dokud nezmenime kazdej sam sebe,nemuzeme zmenit system.Jak rikam,je to prosty.

 6. jan nowak napsal:

  .. já ssem ta-ky Motorkář & mam Lebzu .. nana Motoru aa ne na náDržce Robo : //
  wolal mi tu-hle Wladimir.. a že prej seš Pi-ča aaa že prej juž ne-jSou ty Lístky
  .. na wlag , no & já teď newim.. mam tam je-ti aa ne-bo NE ???
  Odpowězz.. : //

  Michaela

 7. jan nowak napsal:

  Oude.. měl ssem neskutečný Štěstí.. a TO nrstříhám Písmena & POTKAN ssem se ROBOTI
  .. A to zzcela náhodou ss tou.. jag ssa nejmu-je zzz Mchaelou B.
  asi si děla-la Kakardio , jo.. a Malá Hongowá wewece : Shleč-no.. wy tag krásně běžíte.. ssko-ro jako Mirka .. du DUŠÍN haha : ))

  Michaela Bartošowá http://www..

 8. Petr napsal:

  Wollner je chazarská obřezaná svině ! Škoda, že na jeho předky Hitler zapomněl....

 9. jan nowak napsal:

  .. mísu , kurwa : //

 10. jan nowak napsal:

  Do pi-če ..Kurwa Mroži - prej , že tě wy-fakowa-la Ra-ja .. no né.. nejseš ty Morče ??
  .. hehe .
  Prej seš Maroš - rozumim & Slowan , čárka pi-čo zz to-ho ssi ni-Ce si nedělej , já To prýští tejden
  Dám zas do ku-py.. bojowníci ( Ha & ww kolík Stáwáš Kř힎áku ?? M. ) ?
  $E pytam , čárka.. Štó,že za kolik mam bu-diž papana MROŽE.. kurwa , no ni !??

  ps : bo mam u te-be 500 oiro .. za Ptáka : //

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!