Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 14.05.2018

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč Vladimír Putin po svém zvolení v Rusku vybral téměř stejnou vládu jako předtím, tj. vládu, ve které je spousta osob pracujících proti zájmu Ruska, jak to souvisí s nedostatkem kádrů a výchovou kádrů nových, jak a proč je v posledních letech diskreditována přehlídka ruské armády na Den vítězství špatným televizním přenosem, proč při pochodu Nesmrtelného pluku není na místě použít současnou vlajku Ruska, ale měla by tam být vlajka rudá, jak Medvěděv a další politici uškodili Rusku, proč USA ustoupili od jaderné dohody s Íránem a jak to souvisí s plány GP a se Severní Koreou, proč Izrael na jednu stranu podpoří v Rusku Den vítězství a přitom válčí se Sýrií, jak jsou v Izraeli dvě strany z nichž jedna chce Izrael zlikvidovat a provést finální židovský holocaust, zatímco druhá chce normální stát Izrael, proč Putin blahopřál novému arménskému premiérovi Pašinjanovi a proč je jeho jmenování pro Arménii tragédií, jaké plány má GP s Arménií, proč je potřebné sdělení od Pjakina a spol. prověřovat a nikoliv jim slepě důvěřovat.
110 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 14.05.2018

 1. jop napsal:

  on stále mele a mele, robí nejaké "logické vývody", ale z toho čo mele vyplývajú úplne iné vývody.

  Pjakin je už len krivoprísažný obhájca osoby Putina. Aj to iba v prípade, ak Putin žije.
  Lebo je dosť možné, že tých Putinových dvojníkov je už tolko, že Putin prvý je dávno v zemi zahrabaný. Ak pôjdete na ruský Internet, buedet všetci prekvapení, ako sa zmenila nálada voči Putinovi, a ako otvorene sa hovorí presne o tom, že Purin dead, a stranu ovládajú dvojníci a klany

  • Voda napsal:

   Nevydržel jsem se dívat na tento manipulační projev ekvivalentní Zemanova Ovčáčka dlouho. Použiji jeho " éto děbili" na jeho adresu a na adresu Putinova dubléra.

   Za co? Jak primitivně okecávají lidem svou zradu. Ona se vlastně inteligentně okecat nedá, protože zrada je zrada. Zajímavé, že první období Putin pravomoci měl a životní úroven lidi v Rusku pozvedl, a po dvou termínech už chádaček musí čekat 30 let než vyrostou nějaké kádry a do té doby tam držet opakovaně sestavu nadiktovanou Medvěděvem, která likviduje střední třídu stejně jako se to děje u nás?
   Pro ty, kteří znáte rusky je tady o tom video. "Putin" tam kokta. A diskuze pod článkem stoji za to.

   https://www.youtube.com/watch?v=wQvO9gFwrSQ

   • Forever Slav napsal:

    Voda

    Nevěřte zase všem drbům. To bychom pak mohli klidně věřit i tomu, že Reptiliáni ovládají Zemi.

    To, že Putin má dvojníka, je už nám tvrzeno celá léta. Nikde a nikdy to však nebylo potvrzeno, jen na základé drbů nějaké “alternativy” tak možná.

    Putin nezradil, vykonal pro Rusko velký kus práce. Ani já nesouhlasím s tou “opatrností” a impotentním jednáním vůči Izraeli, bez dostatečné ráznosti. Ale to především tím, že jednak v Rusku má vysoký vliv židovské bojarstvo (i zde je židovská sionistická lobby) - sice už není tak mocné, jako kdysi, ale stále má v Rusku značný vliv. Proto je moc ruského vládce v řadě věcí omezená.
    S tím nemá žádný imaginární “Putinův dvojník” co dělat.

    A pokud se chce Putin posunout dál, je nutné být do budoucí více rázný. A v neposlední řadě si vychovat nástupce, který by kráčel v jeho šlépějích - člověka, který by také měl být více rázný.

    PS: Jako by se nestalo každému člověku za celou dobu, že se aspoň jednou nezaktoktá či nezadrhne. Dělat však z toho (z komára) velblouda je hodně mimo mísu.

    • Lukaš napsal:

     Forever Slav.
     Výborně napsané,chválím.
     Ta Putinova zdrženlivost,jde strašně na nervy Usákům.Vždyť jen na čekají,že něčím vojensky odpoví.Jenže,Putin tuší,že na konvenční válku nemá,Rusko je tak obklopeno všemožnými zbraněmi západu,těžko by odolalo Rusko.Zahájit válku jadernými zbraněmi asi jako první nechce.

    • Voda napsal:

     Forever Slav, koukněte na totohttps://www.youtube.com/watch?v=k-17sDjWKxw

     Putin nemůže vyhodit zradce Medvěděva, protože by to znamenalo občanskou valku? Pjakin je demagog a blázen.
     Představte si, že kdyby Zeman odstavil Babiše, dokázal by Babiš vyvolat občanskou válku? To určitě ne. Je to vše záměrá komedie lidem a svět už je rozporcován, proto Putin dubler musí couvat pomalu, aby to nebylo poznat.

     Mne nezajímají drby, jen přemýšlím nad stovkami komentařů Rusů. Proč najednou Putin zapomněl němcinu a potřebuje překladatele, když před deseti lety mluvil plynule i odbornou němčinu? Je těh rozdílů více. Počtěte i tady pod tímto.

     • jop napsal:

      Pjakin je demagog a blázen

      nie je blázon, blázni sme my.
      On je už len dezinformátor a ideológ, ktorý slúži ničeniu Ruska, lebo Putinov klan Rusko ničí.
      Jediné čo neviem, či sa Pjakin úplne predal, alebo je blbý a myslí si že on tak "pomáha Rsku"

      • vilon napsal:

       Pjakin nemôže nahlas hovoriť o židoch, ktorí riadia Putinovu politiku, Friedmann a spol..
       Iba alternatíva (VK) môže zverejniť tajné správy globalistov!

     • jop napsal:

      voda
      pozrel som si to video, a prečítal som si celú diskusiu.

      Vážení, to by ste sa divili, čo tí rusi píšu o Pjakinovi.
      Horšie ako ja, lebo v tom je mnoho nenávisti, aj voči celej ruskej vládnucej elita, aj voči oligarchovi Putinovi, aj voči Medvedevovi, aj voči obhajujúcemu ich Pjakinovi. To neboli príspevky platených odporcov Putina, to boli obyčajní ľudia. Tých je v tom Rusku podobných už asi väčšina, len zatiaľ držia hubu.

      Keby tí diskutéri mohli a majú v ruke pištol, a pred sebou stojaceho aj Putina, aj Medvedeva, a asi aj Pajkina, všetkých zastrelia.

      Takže, vážení, stále opakujem.
      Putin nie je záchranca ruského národa ale človek globalistov, Medvedev to isté, Pjakin ich obhájca.
      Všetko sú to vlastizradcovia Ruska

      • proud napsal:

       Nerikam ze lzes,ale rikam ze neni vsechno bily a cerny! Tezko nazejvat ty lidi hned zradcema,nemuzes vedet jak az maji svazany ruce a co si muzou dovolit,aby je "neodstranili"............to je jen takova moje uvaha.Premejslej,kdyz budes chtit pomoct a budes vedet kdo je nad tebou a sleduje kazdej tvuj krok,co udelas? Vyjedes na tvrdo a nechas se odrovnat? Tim jsi ale s nejakou pomoci skoncil,obzvlast kdyz musis delat s materialem kterej mas,tedy na jedny strane s ovcema a na druhy se skutecnejma zradcema co ty ovce vyuzivaj...........

       • jop napsal:

        Putin bol v tajných službách celý život, keď ho urobili premiérom tak bol šéf tuším Moskovského oddelenia KGB, možno šéf celej KGB.
        To nie sú ľudia, ktorí majú radi národ.
        Na takej pozícii slúžia iba tí, ktorí musia národ strážiť, aby neublížil elitám.

        Takže sa mýliš, Putin bol strážny pes slúžiaci pastierovi, teraz je to pastier. Ale aj pastier sa chce stať spolumajiteľom stáda.

        • proud napsal:

         Tvuj nazor,ja si tim nejsem tak jistej.KGB bylo podobny jako STB,mas za to,ze se republika bez takovejch instituci obejde? Stejne tak bys mohl rict ze je zbytecna i policie...........Podle me zbytecna neni,jen nekteri policajti,potazmo nektery oddeleni.

        • jop napsal:

         Proud,
         máš špatné logické vývody.
         Ja som nepovedal ani slovo o potrebnosti alebo nepotrebnosti mnohých služieb, potrebných pre štát.

         Podstatné je, či štát sú občania spoločnosti, alebo sa za štát vydávajú a riadia ho devianti parazitujúci na občanoch spoločnosti.

         V tom Rusku aj vtedy aj teraz vládli devianti, a tajné služby ich chránili pred spravodlivosťou a odplatou spoločnosti, aby mohli ďalej parazitovať.

         Takže je obrovský rozdiel, či sa spravodlivá občianska spoločnosť bráni pred deviantami, že spravodlivá občianska spoločnosť má tajné služby a šéfov tajných služieb, aby ich bránila pred deviantami.
         V takej občianskej spoločnosti pracujú tajné služby a ich šéfovia v prospech národa.

         V tom Rusku ten Putin bránil devianta Jelcina a oligarchov, aby mohli okrádať každého Rusa a zároveň sa snažil, aby to ruské koryto ostalo plné hlavne pre ruských deviantov, aby sa viac nažrali ruskí devianti typu Jelcin a menej zožrali americkí devianti.

         Takže Putin nebol šéf brániaci občiansku spoločnosť pred deviantami, ale bránil deviantov aby mohli spoločnosť okrádať.

         Rozdiel som dúfam vysvetli zrozumiteľne.

         Za socíku tá ruská FSb zároveň bránila moc komunistických aj vodcov, aj deviantov, ale bránila zároveň aj určitým spôsobom občiansku spoločnosť. Určiť presne mieru, nakoľko bola tajná služba pri socializme škodlivá a nakoľko pomáhala sa nedá, v jednom prípade škodila, v druhom pomáhala.

         Po skončení socíku Rusko ovládli devianti, ruská tajná služba chráni záujmy deviantov pred národom.

         Predtým šéfmi tajných služieb mohli byť charakteroví ľudia, snažiaci sa pomôcť spoločnosti.
         Po páde socíka na vrcholových funkciách sa nielen udržali, ale priamo na ne sa vyberali devianti, podporujúci najvyšších politických deviantov.
         Putin ako šéf tajnej služby musel byť deviantom, inak by ho vymenili a nie urobili ešte vyšším politickým deviantom.

        • proud napsal:

         "máš špatné logické vývody.
         Ja som nepovedal ani slovo o potrebnosti alebo nepotrebnosti mnohých služieb, potrebných pre štát.

         Podstatné je, či štát sú občania spoločnosti, alebo sa za štát vydávajú a riadia ho devianti parazitujúci na občanoch spoločnosti."...............mozna mam spatny vyvody,mozna ne.Co bys delal a jak by ses choval ty jako hlavni sef republiky,nerkuli federace,kdybys vedel,ze je kazdej tvuj krok a slovo sledovany a pouzivany proti tobe a tvymu narodu? Byl bys hned viditelne ferovej a spravnej,zasadovej atd? JAK DLOUHO!!! bys takovej byl??? V tomhle realnym a momentalnim svete bys teda byl svymu narodu dobrej tak mozna tejden,dva a sel bys do riti!!!!!!! Nebo by sis vybral pomalejsi cestu a mnohem tezsi,to znamena pomahat lidem jen pomalu a malo zretelne,ale systematicky na tom pracovat po dlouhou dobu! Hadej kdo by udelal vic prace pro narod a lepsi,kdo by mu byl vic platnej,mrtvej hrdina,nebo nekdo kdo pouziva hlavu a vi ze muze bejt raz dva odstranenej a zastoupenej nekym mnohem horsim?..........POUZIVEJ HLAVU!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Tobe to dost pali,ale prijdes mi moc "horkokrevnej",zapominas ze prevazna cast z nas je casem vic,nebo min poovcanstena,samozrejme pomalu a nenapadne,umyslne.Proto kdyz chces jednat primo a ferove bez schovavani se,potrebujes k tomu taky obcany co to videj,ocenej a stojej za tebou,ale ne ovcany co te nechaj padnout.:-)

        • proud napsal:

         Proto si myslim,ze nejdulezitejsi je "prace" s lidma,hlavne s detma,to je naprosty cislo jedna! Vsechno ostatni je az dalsi na rade.Tou praci myslim pomoc s uvedomnenim si hlavne kazdyho sebe sama a se znalostma,nic z toho nejde prikazat,na nic z toho nejde udelat zakon,aniz by neslo o hnani stada a opetovny poovcanstovani.Vsechno je na obe strany,do plusu i do minusu a tomu mezi tim,co se prolina,cehoz je nejvic,to je potreba mit porad na pameti.

        • proud napsal:

         Taky bych dokazal jen pokrikovat co je spatny a co je dobry a ukazovat na druhy a drbat(o cemz je vetsina clanku)a tim vynikat svou zdanlivou perfektnosti a delat ze sebe cil.Bejt peknym,ale k hovnu! ;-).Jenze bejt platnej chce vic,chce to navrhovat alternativy a postupy,v praxi si je i zkouset a snazit se nenechat projit kolem sebe zadnou spatnost v realnym zivote,ne jen drbat a plakat!!!

      • Forever Slav napsal:

       jop

       A proto Putin má většinovou podporu?! I ve volbách?!

       Btw.: Je od vás, jakožto věřícího komunisty a marxisty, neuvěřitelná drzost vyčítat někomu, že byl v KGB - od vás jakožto člověka, který velebí nejhorší období TEMNA v ruských dějinách - komunistické sovětské období (i z let 1917-1941) - kdy byly brutálně zavražděny miliony Rusů. Počty obětí milionů Rusů aj. národů Ruska sahají nejméně k číslu 25 až 35 milionů.
       Některé údaje uvádějí i vyšší počet obětí komunistických zvěrstev.

       Např. 50 milionů. A třeba takový Alexandr Solženicyn uvádí celkový počet obětí komunismu SSSR (z let 1917-1957) 66 700 000.

       A vy takovou dobu obhajujete. To se ani trošku nestydíte? Není vám ze sebe ani trochu špatně?

       A ještě k tomu haníte někoho, kdo odsoudil komunistická zvěrstva, páchaná proti ruskému národu a pravoslavné církvi? Někoho, kdo provedl re-christianizaci Ruska a obnovil velikost pravoslavné církve, zničené v komunistické éře SSSR v nejkrvavějších letech bolševické vlády? Někoho, kdo prosadil na vysoké školy "antisemitské" a antikomunistické slavné dílo "Souostroví Gulag" slavného antikomunistického disidenta Alexandra Solženicyna?

       Není vám ani trochu hanba?

       • jop napsal:

        joj mojko, tebe sme už spolu s proudom pred rokom odkázali, že si hlúpy, drístaš, vkladáš do huby inému diskutérovi svoje bláboly, a nevieš zrátať 2+3

        teba mám v ignore, prosím nereaguj na mňa ani ty.
        Len pripomínam, lebo si zjavne zabudol

        • Forever Slav napsal:

         jop

         :D

         Tak teď jste mě rozesmál. Jak nejdřív mě vyzvete, abych vás ignoroval, abyste (i přes svoje sebeodříkání, že na mě budete ignorovat) jako správný troll hned níže po chvíli přiškočil a reagoval na mě.

         Jste vážně k smíchu. Je sice hezké, že se ke svým názorům, relativizujícím zločiny komunismu, už nehlásíte, ale to je tak asi vše.
         Žádný rozumný člověk vás v této věci nemůže brát vážně.

       • Voda napsal:

        A proč by mu mělo být hanba? Nemyslete zas tak černobíle. Nedá se přehlédnout, že Rusům se po socialismu stýská. Chce to číst komentáře lidí v Rusku. Oni určitě vědí víc než my o jejich historii.

        A s procenty získaných hlasů při volbách bych taky až tak neoperoval páč všichni víme jak je to s volbami presidenta u nás. Nejčastěji slyším " volil jsem nejmenší zlo".

        Jednoznačně je potřeba se zaměřovat na skutky a ne na slova. Jmenování do vlády škodiče lidu a zrádce je čin, který prozrazuje, že president není o ničem jiném. Takže JOP není mimo mísu a počtěte si ruské diskuze.

        • Forever Slav napsal:

         Voda

         A co je černobílé na mém tvrzení?!

         Že komunismus je [ŽIDOVSKÉ] ZLO, které zahubilo desítky milionů Rusů?!

         To je právě nepopíratelný fakt.

         Jinak, to i u nás se části lidí stýská po socialismu? A co jako?

         Obdobné je to i v Rusku, zejména u starší generace. Naopak mladá generace Rusů je nejvíce antikomunistická. A to je dobře. Žádný slušný a rozumný Rus nemůže stát o návrat gulagů, ČEKY, represivního režimu s desítkami milionů mrtvých, anti-křesťanského režimu, atd.

         Nutno teda podotknout, že ta nostalgie některých Rusů je spíse upřena na Josifa Stalina.
         Z velké části je důvodem (to mi řekl sám jeden Rus v diskuzi, sám antikomunista), že Stalin je symbolem vítězného vůdce Velké vlastenecké války.

         Když k tomu připočteme skutečnost, že Stalin se stal (od 40. a v 50. letech) symbolem boje ruských/sovětských patriotů (kteří měli významné postavení v Rudé armádě, včetně sovětské generality - Žukov a řada dalších) v boji za osvobození Rusi od židovského jařma (podobně jako se Dmitrij Donský stal symbolem boje Rusů za osvobození Rusi od mongolsko-tatarského jařma).
         Pak je zcela pochopitelná obliba a na místě pochopení skutečné Stalinovy úlouhy - nikoli té, jakou nám rvou do hlav oficiální mainstreamová média.

         Tož tak.

        • proud napsal:

         "Naopak mladá generace Rusů je nejvíce antikomunistická. A to je dobře. Žádný slušný a rozumný Rus nemůže stát o návrat gulagů, ČEKY, represivního režimu s desítkami milionů mrtvých, anti-křesťanského režimu, atd. "................1/ nejsem "voda"!!! 2/Premejslels o ty picovine cos zrovna vyplodil? Co vi mladej Rus,stejne jako mladej Cech o komunismu kterej ani nikde nebyl a co o sociku kterej nezazili,ale slysej o nich jen vypravet od kriminalnich zivlu ktery ho maj ve zlym plnou drzku??? Prooze socik nebyl mekkej jako divnej snadkapitalismus a s kriminalnikem se nesral,jako dneska,kdy se slusnej clovek musi bat a hajzlove se radujou!!!!!!!!!!!!!!!!

        • proud napsal:

         Nejsem zastance celyho sociku ani komunistu,ale porad byli mnohem lepsi v hodne moc smerech,nez soucasny zmrdi,bohuzel,ale nebojim se tu pravdu rict nahlas!!!

        • proud napsal:

         Forever a ostatni darmozrouti a mozny paraziti,nalejeme si jednou provzdy se socikem cistyho vina,ok? Nadavaj na nej jen za 1/ti kdo prisli o majetky ve prospech vsech a hlavne jejich deti,protoze vedely hovno co starost o ty majetky obnasi,ale nenazranost jim nechybi,2/kriminalnici co se jim nechtelo delat a museli,pak za 3/ paka co si predstavovali ze kapitalismus je neco lepsiho,povetsinou blbci co nevedeli co obnasi ,ale naleteli na propagandu.Naopak sedlaci co jen celej zivot do umoru dreli ho uvitali,vznikl jim tim cas i na trochu zivota misto jenom driny.Za 4/ pak ti kdo neznali zivot v kapitalismu a zeje chleba vsude o dvou kurkach,vadilo jim ze nejsou banany a stojej frontu na hajzlpapir,ale nejvic,ze se nemuzou jet na ten vysnenej zapad podivat,aby se probrali z toho hloupyho sneni :-).Zapadem myslim samozrejme zapadni Evropu,protoze ani ta nedosahne na americkej blahobyt a jeji svobodu!!!!!!! Bohuzel ale za jakou cenu,kolik zla a zivotu to stoji celej svet.Takze kdyz to shrnu,socik s par zmenama a otevrenou hranici a cestovanim bych bral vsema deseti proti dnesni kolonii a chovani hovad co si rikaji podnikatele ke svejm zamestnancum co jsou jim hovnem a nepokryte to dostavaji znat!

        • jop napsal:

         proud, ForSlava sme obaja dali do ignoru, asi pred rokom.
         Tie jeho výplody o komunizme, ktoré si sám okopíroval do príspevku , veď zdravý rozum to nemôže dať do jednej vety a myslieť si, že to je pravda.
         Daj ignor a nediskutuj s ním, zasierať diskusiu nemá zmysel

        • proud napsal:

         Jj,tak nejak.

        • Forever Slav napsal:

         Soudruhu proude,
         své zamindrákované komoušské řeči a relativizaci zločinů komunismu nemusíte nikomu připomínat.

         Kdybych měl možnost, poslal bych vás makat na Souostroví Gulag - to by vás brzo vaše filokomunistické řeči přešly.

         Jsem zvědav, zda byste svá slova měl odvahu říct do očí obětem komunismu - těm živým, těm 100 000 000 mrtvým to už bohužel říct nemůžete.

         Když argumentuji dle vaší logiky:

         Nacisté byli lepší, než dnešní režim. Tak jim vše odpusťme, chytneme se za ruce a tancujme s nacisty kolem jedné duhy. Obdobně jako proud by nejraději tančil s komunistickými zločinci kolem jedné duhy. Ok?

         Ještě že Putin prosadil dílo “Souostroví Gulag” na vysoké školy. Díky tomu (snad) ruská mladá generace nezapomene, jaké byl komunismus zlo. Nepočítaje, že byl stvořen a implantován cizí židovskou mocí, ve snaze ovládnout svět.

         POKUD NĚKDO ŘÍKÁ, ŽE KOMUNISMUS BYL DOBRÝ, AŤ SI PUSTÍ TOTO VIDEO:

         HOLODOMOR
         https://youtu.be/HuFxrup3ihY

         + toto:
         https://www.bejvavalo.cz/clanky.php?detail=416

     • Forever Slav napsal:

      Voda

      Přesně, vycházíte z různých drbů, co se říkají na veřejnosti, nikoli z reálných podkladů. To i za nástupu Jiřího z Poděbrad se šuškalo mezi lidem, že nechal otrávit Ladislava Pohrobka.

      Btw.: Můžete hodit zdroj (z médií apod.) ohledně toho, že Putin někde použil německého překladatele?
      Děkuji.

      Navíc, kdy mělo dojít k výměně pravého Putina za falešného? Vždyť by to muselo být nedávno. Byl to přece Putin, kdo zachránil Sýrii před židovským-sionistickým jařmem. Kdo drží Sýrii nad vodou. Kdyby byl pravdou opak (tj. vaše tvrzení), Sýrie už dávno padla tak, jako padla Jugoslávie či Libye atd.

      • Voda napsal:

       Nepsal jsem o černé a bílé Vám, ale JOPovi.

       A co se týká Sýrie, tak to není ještě konec a jestliže Rusko přistoupilo na její porcování a Izrael si tam řádí jak se mu zamane, tak u mne tedy už úctu nemá.
       http://e-republika.cz/article4040-Rusko-dalo-Izraeli-v-Syrii-za-u%C5%A1i-a-Iran-to-vesele-pozoruje

       • Voda napsal:

        Omlouvám se, znovu se dívám na vlákno a o té hanbě jste psal Vy.
        Nevycházím z žádných drbů, sleduji videa, kde Putin mluví a překladatel tlumočí Merkelové.Pravého Putina jsem mluvit německy slyšel a jednalo se o odbornější téma. Po letech práce v Německu nepotřebuje přece na loučení se Merkelkou tlumočníka.
        Dubler Putina nemá stejný hlas a ani přízvuk jako ten původní. Dubler má kratší nos, kulatější obličej a má jinou výšku.

        Putin (původní) by nelezl do zadku Izraeli a neblemtal o šesti milionech údajně spálených jako o největší katastrofě 20.století. A byl schopen mluvit bez předříkávání. Je toho podstatně víc, stačí se na to zaměřit a vyhledat videa.
        Přímá videa událostí a sledovaní dat, to jest čím se řídím.

        • niSas napsal:

         Dyk ta německá mrkva taky nemluví s Putinem rusky. Familierní zdvořilostijí může zavolat telefénem, třeba ich libe dich...

        • Forever Slav napsal:

         Pane Voda,
         nezlobte se, ale toto je jasný hoax. Zběžně jsem prohlédl různé fotografie Putina z různých let - a žádný rozdíl na nich nevidím.
         K Putinovi a Merkelové - tak např. nedávno na setkání Merkelové a Putina v na Krymu žádného tlumočníka Putin u sebe neměl. Stejně tak u hlasu žádný rozdíl nevidím.

         A falešný Putin by asi nezachraňoval Sýrii před židovským jařmem (před pár lety a jedním rokem). Ostatní nebudu komentovat.

         PS: Nějaký link k tomu jste opět zapomněl dodat.

 2. Paw napsal:

  V Syrii se odehral utok teroristu , kteri zabili asi 4 ruske vojaky a nektere zranili. Dle generala ruskeho S. ktery ihned prispechal to vysvetlit !!!
  A vysvetluje na E.Republice ,ze byli udejne odrazeni.
  Pozoruhodne je jak general vylozene lze , o tom jak byli ruske a syrske jednotky PREKVAPENY /prekvapeny, POZOR , ve valce a v prvni linii a nepritelem/,
  tim ze teroristi prijeli na autech a zacali utocit.
  Jak rychle ty auta vyskoci znenadani a Z NICEHO NIC ??
  .pomoci kulometu !! Higledy a Pigledy a zpivaj nam koledy.
  Kde byly minomety, dela , proc neprivolat hlidkove helikoptery a utocna letadla , ktera by za par minut situaci plne vyresily a bez problemu..A dalsi prostredky K OBRANE /o kterych ja nevim /a drzet situaci pod kontrolou taky pomoci sledovani nepritele ve valce , to se vzdy vyplaci , yuz asi tisic let....

  • Voda napsal:

   Jsou dvě možnosti: Putin zradil a nebo to není on. Spíše to druhé. A Pjakin je křivej jako paragraf.Snaží se to vykecat, jenže ve válce to nejde.

   Nevím taky, jakým právem Lavrov požaduje od Iránu, aby se stáhl z hranic se Sýrií. Na to má pravomoc Assad a ne Rusko.

   • Maroš napsal:

    Voda - momentálne koluje na YT video s Putinom, v ktorom P. hovorí o nutnosti integrácie migrantov. Lenže celé je to vytrhnuté z kontextu - v Rusku existuje sakra mohutná VNÚTORNÁ migrácia - v tajge rušia mnohotisícové osídlenia ešte za boľševizmu - a týchto ľudí treba niekam umiestniť. Detto problémy s migráciou v dôsledku vojen na Kaukaze - do Ruska - ako do bezpečnejšej zóny sa vracajú ľudia z bývalých satelitov - lebo mafie, bieda atď. Takže hoaxov na Putina sa dá takto vyrobiť koľko chcú - lebo pokiaľ zlé nálady pomôžu Putina zvrhnúť - pravda potom bude opäť nepodstatná!

  • Maroš napsal:

   Paw - tiež záleží, či zabili ruských žoldnierov, niekoho s ruskými dokladmi, alebo ruských specnaz. Pokiaľ by zabili 4 ruských specnaz naraz - a takto stupídne - tak Šojgu odstúpi a doma si strelí do hlavy! Súä to systematické útoky proti Putinovým diplomatom a Putinom riadenej armáde.

   Nielen ruskí specnaz - žiadne identifikačné údaje so sebou nenosia!!!
   Každý príslušník sa identifikuje spôsobom, ktorý je známy len najbližším veliteľom - a tí musia potvrdiť že áno! Ale kurva tí nikdy toto nepotvrdia prvému čurákovi od novín! Toto je ten skrytý spôsob zrady, ktorý prebieha na morálnej a kompetenčnej úrovni!

 3. Lukaš napsal:

  Tři svátí se tady sešli,přemýšlet,na to nemají.

 4. Kuky napsal:

  Já jsem přestal Pjakina číst když jsem zjistil ,že moc nerozumím tomu ,co říká,z tohoto důvodu nečtu ani Fulforda,raději čtu komenty lidí studující KSB ale přiznám se ,že leckdy ani jejich komentům a odvolávání se na GP nerozumím ,jo a aby toho nebylo málo přestal jsem sledovat Soukupa s Arénou a Týden s prezidentem,i když jsem Zemana volil,je to dle mne o hovně,čímž netvrdím,že Pjakin,či jiní nemá-jí pravdu ,ať ji má-mají ,já na něj-ně čas nemám a nechci mít,a taktéž na ostatní zde vyjmenované osoby.

  • Eschatolog napsal:

   ovadja yosef by ti to vysvetlil dialekticky

  • Maroš napsal:

   Kuky - najprv si pozri kostru systémového riadenia, ktoré - pokiaľ ho niekto ovláda - prebieha na všetkých 6 prioritách - úrovnich naraz - NARAZ! To je tá "hybridná" vojna - hybridná vojna nie je o ruských hackeroch a dezinformačných vweboch - hybridná vojna je riadenie supersystému. Toto si natlač do palice - sú to základné vzťahy - potom tomu rozumieť už budeš. Každú informáciu - poznatok preskúmaj - ktorých skrytých úrovní sa týka - aké procesy prebiehajú na ktorej úrovni. Potom pochopíš aj to - KAM TO SMERUJE! Celý význam pochopenia "Pjakinovho edukačného formátu" je pochopenie a vydedukovanie budúceho úmyslu protivníka - hocikoho.
   Z tohoto sa idú všetci osrať, že Rusi učia ľudí predvídať a chápať, čo bude nasledovať - takže znalí ľudia už potom NEreagujú na - nielen protiruské podnety - nemožno ich takto mainstreamom riadiť. Je to to isté, ako vedieť prekuknúť podvodníka - nezavesiť mu to na nos a nenechať so sebou vymrdať! Ty si samozrejme rob čo chceš - sa divím, čo to tu aké balóniky vypúšťaš - keďže asi nie si práve ten čurák, ktorý sa práve učí "googlovať" a "náhodou zablúdil" na alternatívny web - či?

   Takže "nielen pre teba":
   6 priorít (kategórií) riadenia ľudstva
   https://www.youtube.com/watch?v=ABjE8hcZeEg

 5. Jozef Glinsky napsal:

  S Pjakinom vzdy plne suhlasim,alebo ma prekvapuje a inspiruje.
  Encyklopedicky vzdelany a hlboky.
  Len podakovanie a obdiv!

  • jop napsal:

   mater božia, glinsky ty si ale baran

   veď tie Pjakinove vystúpenia musia mať za sebou obrovskú informačnú databázu, zber informácie, triedenie informácii, následne vývody urobené z pozbieraných informácií.
   To znamená obrovské množstvo analytikov, ktorí infu zbierajú, triedia, analyzujú.
   Všetko to čo tvrdí Pjakin je vopred pripravené, on musí tie otázky vopred vedieť, to sa nedá na takej rozsiahlej úrovni nepripravený odpovedať.
   Ten jeho obrovský "prehľad" nie je kvôli Pjakinovi, ale kvôli tomu, že tieto "jeho" vystúpenia pripravuje analytický tím.
   Množstvo analytikov, ktorí tie otázky predtým zanalyzovali a odpovede vo voľnej forme Pjakinovi pripravili.
   Všetko to Pjakinovo rozohňovanie sa pred kamerou a jeho emotívne výkriky a mletie hubou, to už je jediné čo je Pjakinove.

   Veď tie otázky od publika ktoré počujete, to nie je svetové fórum, kde ľudia z publika dávajú priame otázky v onlajne. Veď to je pripravené, aj otázky môžu byť vopred pripravené po dohode s mladíkom čo to sníma.
   A ak nie sú otázky dohodou pripravené, tak nie je problém pre tajnú službu podsunúť "správne otázky" tomu mladíkovi s kamerou. Lebo nikto iný sa tam nedovolá, a dovolajú sa tam počas možného "onlajnu" iba spolupracovníci tajnej služby a vopred pripravenou otázkou.
   Zopakujem pre blbých: nie je možné pre jedného človeka mať informácie a chápať to obrovské množstvo svetových udalostí bez toho, aby to predtým nespracoval nejaký analytický tím. Ani bez dobre fungujúcej informačnej služby takéto informácie nie je možné získať a spojiť do súvislostí.
   Lebo aj Pjakin každý deň musí žrať, srať, spať a má iba jednu hlavu. Ale tie množstvá dejov v svetovej politike sú každý deň nové a nové, Pjakin nie je superman ale obyčajný človek, ktorý za deň stihne iba určité množstvo úkonov. Výsledky "jeho analýzy" hovoria o tom, že on to stihnúť nemohol, lebo je toho strašne moc. Nestihol nájsť infu, prečítať, spojiť s inou infou, urobiť vývody.
   Toto robia tajné služby, ktoré majú stovky analytikov, to nie je pre jedného kriváka Pjakina možné!

   To čo vidíš ty, baran, je divadlo tých ruských tajných služieb, ktoré sú platené Putinovým klanom. Pjakin je už len herec, slúžiaci rovnako ako moderátori Drtinová alebo ČT.

   To čo hovoril Pjakin o Putinovi pred mnohými rokmi, keď začínal, bolo presne to čo tvrdím ja teraz.
   Putin je len ďalší oligarcha z ďalšieho klanu, ktorý Rusko okráda a ničí.
   Pjakin to tvrdil pred rokmi, ja to vidím stále jasnejšie teraz.

   Vieš čo je sranda ty baran?
   Obrovské množstvo Rusov sa začína zobúdzať, tí čo predtým s penou v hube bránili Putina tú hubu už zavreli a neobhajujú ho, tí čo predtým nevedeli čo si myslieť si myslia to čo ja. Plus hovoria to stále hlasnejšie, lebo vidia to čo ja.

   Putin je elita, rusi sú plebejci.
   Putin nie je je globalistami podporovaný preto, aby sa ruskí plebejci mali lepšie. On je podporovaný preto, aby globalisti ovládli celý svet. Rusi sú ničení, biele národy sveta sú ničené, Putin tomu pomáha.

   Rozumieš ty baran starý? Obdivuješ Pjakina, ale ty obdivuješ ruskú tajnú službu, ktorá to divadlo pripravila

   • Voda napsal:

    JOPE: PODEPISUJI !!!!

    Jenže to lidem co nedokáží bez modly žít nemáme jak vysvětlit. Totéž je u nás.

    • Maroš napsal:

     Pod Chartou je niekto údajne podpísaný ako - XXX - z prava do ľava...

     • Voda napsal:

      Zdravím, Maroši. Charty nepodepisuji :=0, páč jsou z hlediska důsledku o ničem. Měl jsem raději k jopovu příspěvku použít slova souhlasím.

      Co se týká presidenta RF. Sdílím s Rusy jejich zklamání nad krokem s Medvěděvem stejně jako u nás nad Babišem se Zemanem.

      Pro zajímavost dám videjko na které jsem čučel včera.
      https://www.youtube.com/watch?v=PkuDAwjMWiE

   • proud napsal:

    "Ten jeho obrovský „prehľad“ nie je kvôli Pjakinovi, ale kvôli tomu, že tieto „jeho“ vystúpenia pripravuje analytický tím."...........tomu rikam opravdu dobrej argument,vybornej postreh,ale i tak se bohuzel mnohejm "nerozsviti" v kazdym kontextu.To je to co tvrdim porad dokola,ze kdyby se rozsvitilo,jsou vsechny elity a paraziti nahrany.Takze je potreba k tomu lidi privadet,misto drbani o tom co kde zas kterej parazit naraficil a natropil,coz je jen konstatovani bez moznosti to zmenit.Protoze menit nema vlastne kdo,vsichni se zajimaj misto o zmeny a jejich zpusoby,o drby.

    • proud napsal:

     Zdanlive odbocim. Bez se podivat na jakoukoliv akci napriklad pro deti,treba ted k aktualnimu detskymu dnu,co uvidis krome par atrakci? Stanky s pivem,uzeninama,trdelnikama,cukrovou vatou a vubec chemickym zradlem a pitim,nenajdes jedinej se zdravym jidlem a bez alkoholu..........tak zije stado z ruky do huby.Pritom by se v tolika vecech dalo jit detem prikladem,a to i zabavnou formou.

     • proud napsal:

      Osobne tady obdivuju ony clanky o skolach na ukrajine,konkretne v branicim se Donbasu a okoli,ta starost,napaditost,prace s mladou generaci.........tomu rikam uroven a je mi smutno v porovnani s tim co se deje s mladou generaci u nas kde ani neni zadna valka............ubohost.

   • Forever Slav napsal:

    jop

    Nedělejte zase z komára velblouda. Většina Rusů ani neví, že nějaký Pjakin existuje.
    Samozřejmě, že řada jeho přednášek je předpřipravených. To je logické. Pamatovat si tolik informací a říkat úplně všechno jen tak zpatra je prakticky nemožné.

    A velká část lidí na světě, která dělá přednášky, si aspoň minimálně trochu předpřipraví obsah své přednášky.

    Toť vše.

    A to říkám jako člověk, který Pjakina nemusí a v řadě věcí s ním nesouhlasí.

    • jop napsal:

     napriek tomu, že ťa mám v ignore, musím vecne odpovedať

     Aj v tom Rusku je KOB už jakž takž známy, a asi bude stále známejší.

     Samozrejme tajné služby, keďže KOB je v podstate nový vedecko-ideologický smer, si ho chcú podchytiť do budúcna, respektíve ho podchycujú už teraz.
     KOB a Pjakin sú pripravovaní ako ďalší spôsob ovládania spoločnosti, tentoraz ruskými elitami.
     To čo robí Globálny prediktor so židmi, to Rusi odkukali a tiež už pripravujú do budúcna jednu z možných ciest ako v budúcnosti riadiť spoločnosť, aby mali viac možností.

     Pjakin je podchytený, KOB je podporovaný.

     Len Pjakin je špatný herec, keby ste vedeli po rusky, pri akých kravinách sa on emotívne burcuje v tých prejavoch, to je vžívanie sa herca do úlohy, ktorú dostal od režiséra.
     Len herec je z neho na hovno, úroveň dedinského divadla.

     Keďže viem po rusky, ja si všímam nielen čo hovorí, ale aj akú má pritom mimiku, aké emócie prežíva pri tých konkrétnych veciach čo mele.
     To nie sú náhodné otázky a najmúdrejší na svete Pjakin odpovedá, to sú pripravené scenáre, on ich dostal a len sa snaží dobre odohrať scenár.
     Herec je z neho na hovno

     • petr napsal:

      Ty jsi vůl. A zabedněnej k tomu.
      Kdyby tím chtěli ovládat lidi, tak tohle všechno nebudou vykřikovat do světa přes Pjakina, ale předávali by si ty znalosti tajně, jen mezi sebou.

      To že se ti Pjakin nelíbí není problém jeho, ale tvojí vlastní blbosti a ignorance, že jsi nepochopil ani ty nejzákladnější principy KSB.

      • proud napsal:

       "Pjakina, ale předávali by si ty znalosti tajně, jen mezi sebou."..................jen tak mezi nama,jakyze to svetoborny "znalosti" predava Pjakin??????????? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),zene stado jako kazdej jinej a hnat stado je nejdulezitejsi veci na ktery GP trva,je jedno kam ho zenes,hlavne ho zen at se hnat necha,o tom to vsechno je,vic GP nechce a nepotrebuje,jen zachovani stada!

       • proud napsal:

        Stado pak uz muze lehce ovladat penezma,proto je nechal vzniknout! Tady pridej,tady uber,tamhle nech chcipnout,tuhle dobre zaplat a mame to doma...........

      • jop napsal:

       tajné znalosti Pjakina :-)))
       ten vôl si ty, len o tom nevieš
       guláš v hlave, kraviny v príspevku

       kapitalizmus je systém, ekonomický, finančný, sociálny, spoločenský.
       KOB ho dokáže nahradiť?

       KOB hovorí o tom, ako riadiť spoločnosť, preto je pre určité elity zaujímavý. Lebo ruské elity tiež chcú riadiť spoločnosť. Lebo ruské elity chcú ostať elitami a parazitovať na tebe baranovi.

       Vieš čo je tvoj problém petr?
       Teba barana ovláda aj súčasný kapitalizmus, teba barana budú ovládať aj tí, ktorí využijú nejaké informácie z Kobu.

       KOB zamení kapitalizmus? A ako? Ako fungujú peniaze v spoločnosti ovládanej princípmi Kobu?
       Kto bude túto spoločnosť riadiť? Demokraticky zvolený Babiš?

       KOB žiadne naše súčasné problémy nevyrieši, KOB je nejaká možnosť do budúcna, nejasná, neistá, prakticky a pragmaticky neviem ako aplikovateľná.

       A kto bude ovládať peniaze? Naďalej Ročildovci a FED?
       KOB to rieši, rieši tento obrovský problém v tej finančnej rovine, v ktorej to je? Ani hovno, financiám sa nevenuje, buď to neriskli, alebo nemajú potuchy čím súčasné prachy nahradiť.
       Kým súčasné prachy nenahradíš, KOB je k hovnu.
       KOB ťa nezachráni, peniaze na tejto planéte ovládajú ročildi, a žiadny KOB ich neohrozuje.

       Naviac ty si ich diela určite nečítal

    • proud napsal:

     Nemyslim ze dela z komara velblouda.Protoze kdyz se podivas jak casto jsou novy prednasky a vezmes jejich obsah,velikost zaberu,lehce zjistis,ze to rozhodne neni prace jednoho cloveka,nebo malyho tymu,ale ze je za tim zrejme neco mnohem vetsiho,myslim si ze jope ma v tomhle recht a dobre to odhadl.Ta doba za jakou vyjde novej dil je taktak sotva na to,aby se Pjakin jakz takz seznamil s tim co a jak kvakat,natoz aby mel byt jen vterinu casu si neco jeste sam pripravit a to nemluvim o velikosti obsahu samotnyho KOB,natoz ho jeste napasovavat na deni.

    • Voda napsal:

     Forever Slav, nahoře nejde editovat, tak odpovídám tady. Mně je šumafuk jestli je Putin pravej a zradil nebo je mrtvej a jede za něj dubler. Je to úplně jedno, a totéž píší i lidi v Rusku. Oni cítí výsledky , a ty jsou pro ně čím dále víc je postihující. Stejně jako u nás. Lidi padaj do stále větší bídy.

 6. jan nowak napsal:

  Sse wám diwim ROBOTI..
  .. že radši nečekuje-te Otázky & odpowědi Fíly Grrznára ?
  Možná , že je bude-te ( mnozí ) - na Příštim Slawjanskym sejmu potřebowatt : p

  M

 7. Forever Slav napsal:

  Abych tak nějak shrnul jako odpověď na otázku, zda Putin je anebo není židovským agentem:

  - zabránil rozpadu Ruska
  - obnovil národní hrdost ruského národa
  - učinil Rusko znovu veliké (po hospodářské, vojenské i kulturně/duchovní-národní stránce)
  - zabránil genocidě obyvatelstva na východě Ukrajiny sionistické kyjevské vládě
  - zabránil sionistickému Západu strategickému odříznutí Ruska od Černého moře (Západ si na Krym brousil zuby po Majdanu) zabráním Krymu
  - zabránil definitivnímu spolknutí Blízkého východu (lépe řečeno oblasti od Nilu až po Eufrat) “Velkým Izraelem” - záchranou Asada před pádem a porážkou ISIS (Israel Secret Intelligence Servis alias CIA + Mossad) v Sýrii + ochrana Íránu před velkoizraelskou sionistickou politikou

  + krátké shrnutí v kostce, proč Putin není židovským-sionistickým globalistickým agentem:
  https://www.darkmoon.me/uploads/PutinAntiZionistPuppetMeme-1.jpg

 8. vilon napsal:

  Na poslednom SV, kde každý piatok uvádza "vedoucí kolotoče" teda pan VK svoju reláciu, bolo jasne dokázateľný postoj pana VK, a to ku globalistom, predstavte si, on vôbec nepripúšťa žeby chemtraily slúžili manipulácii počasia! Stále iba spomína zatemňovanie oblohy. To áno, ale počasie? Práve počasie, ako klimatická zbraň je teraz závislé od chemtrailov!!! Neskôr napíšem dalšie dôkazy, poukazujúce na loajalnosť Globalistom.

  • Maroš napsal:

   vilon - súhlas - pridaj si ku tomu aj Pozorovatelku - v inej súvislosti, u nás je to Murín /na Informačnej vojne sa k Rostasovi vyjadril, že Rostasovo poukazovanie na chemtrails on - Murín, považuje za hoaxy - na čo Lichtner - ktorý k nám prišiel z Nového Zélandu /fyzické sídlo GP/, lebo má deti na štúdiách vo Viedni - vôbec ako moderátor nereagoval - a môj kritický komentár scenzuroval a vytrhol z kontextu - uviedol len začiatok a označil ma za akéhosi nácka - a kurva v mene tej jeho "slobody" slova!/, ďalej si ku tomu pridaj Vlka - v inej súvislosti, a nájdu sa aj iní GP rezidenti v alternatíve.

   Chemtrails zvyšujú vodivosť atmosféry - údery blesku "z čistého neba" sa stávajú čoraz častejšie - blesky vo svete zasahujú ľudí aj na takých miestach, ako sú mestské ulice pod výškovými budovami s bleskozvodmi!
   "Dítě zasažené bleskem nejspíš přežije. Podle svědka vůbec nebyla bouřka"
   https://plzen.idnes.cz/blesk-klenci-pod-cerchovem-hriste-chlapec-dite-zachranna-sluzba-bourka-1zu-/plzen-zpravy.aspx?c=A180511_102144_plzen-zpravy_vb
   https://www.cas.sk/clanok/697819/zacina-sezona-letnych-burok-zakladne-pravidla-ktore-vas-ochrania-pred-zasahom-blesku/

   • Maroš napsal:

    Admin -

    Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 28.05.2018 Titulky CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=_rLhwmry6P8

   • Maroš napsal:

    A kto má 30 rokov - zatiaľ bezdetný muž - nech si dá urobiť spermiogram! Kvôli spermicidným účinkom nano-hliníka v chemtrails! Hlavne si užívajte život bez detí do 40-tky!

    "Počet a kvalita spermií slovenských mužov v posledných desaťročiach klesá. O dôvodoch, prečo za posledných 40 rokov klesol počet spermií o 80 percent, hovoril vo Fair Play hlavný odborník ministerstva zdravotníctva na reprodukčnú medicínu Martin Petrenko."
    „Keď som skončil medicínu, bolo v jednom mililitri 120 miliónov spermií, dnes sme radi, keď nájdeme 15 miliónov,“ tvrdí gynekológ Jozef Války. Ide o bývalého Petrenkovho primára.“
    https://www.aktuality.sk/clanok/530371/kolko-slovakov-sa-rodi-zo-skumavky/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2
    "Okrem dramatického poklesu počtu spermií u mužov dnes vidí Petrenko problém aj v ich kvalite – nižšej pohyblivosti. Mnohé z nich sú geneticky poškodené a ďalšie majú morfologické nedostatky. Takéto poškodenia spermie znemožňujú schopnosť oplodnenia.
    Počet mužských spermií má pritom ďalej klesať. Petrenko je presvedčený o tom, že príčiny sú najmä environmentálne."
    https://www.aktuality.sk/clanok/530785/preco-muzom-rapidne-ubudaju-spermie/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

    • Maroš napsal:

     Silné záporné demografické čísla vo V-4 a na Ukrajine _ porovnajte s predpoveďou počtu obyvateľov na planéte - medzi 11 až 15 mld!
     Teda - V-4 = VODA ŠTYROCH "stratí" sociálnym inžinierstvom a geoinžinierstvom do r. 2100 cca tretinu obyvateľstva, ale na planéte pribudne 50 až 100%!!! - oproti súčasnému stavu!
     https://duckduckgo.com/?q=v+roku+2100+bude+na+Zemi+obyvate%C4%BEov&t=h_&atb=v84-3&ia=web

     "Slovensko bude mať v roku 2100 podľa prognózy namiesto terajších 5,4 milióna už len 3,8 milióna obyvateľov, Česko namiesto 10,6 milióna približne 9 miliónov, Poľsko sa prepadne z 38 na 22 miliónov, Maďarsko z 9,8 na 6,5 milióna a Ukrajina zo 45 na 28 miiónov. Ubudne aj Rakúšanov – z 8,7 na 8,2 milióna."
     https://www.aktuality.sk/clanok/521020/slovaci-cesi-madari-aj-poliaci-dostali-chut-na-deti/

     • petr napsal:

      Ale kdepak. Za to můžou převážně potravinová aditiva, které používají prakticky všichni výrobci potravin a obalů potravin. Tzv. hormonální disruptory, které způsobují nedostatek testosteronu.
      Plus kancelářský a automobilový životní styl . kdy si chlapi 12 hodin "sedia na vajcách".
      A když si na vejce v kapse ještě přilepí smartphone s permanentně zapnutou "mikrovlnkou" GSM, bluetooth a wifi, tak z toho je generace neplodných chlapů.

      Chemtrails do toho vůbec není potřeba tahat, když nám ty svinstva cpou přípo do potravin a "pitné" vody (ženské hormony z antikoncepce).

      • houbeer napsal:

       doplnil bych petre,jak si vzpominam na pokus z fyziky a merenim raioaktivnich vln - i vypnuty mobil vyzaroval,nejvice samosebou pri plne cinnosti,ale i vypnuty ukazal hodnoty.

   • jop napsal:

    Lichtner chemtrails
    https://www.youtube.com/watch?v=QShIIh4rBEo&app=desktop

    Keď bol VK pár krát u Lichtnera, niečo mi bolo divné v tých tvrdeniach, ten jeho prístup k určitým dejom.
    To je presne tých 5% podsúvanej lži.
    Preto pokladám Aeronet za už podchytený, ide len o to, či VK je podchytený vedome alebo nevedome.
    Jeho niektoré názory sú mi pritom, čo celkovo VK tvrdí, divné, lebo nemôžeš tvrdiť o GP nejaké argumenty a pritom v inom kontexte sám popierať svoje vlastné tvrdenia.
    Takže jeho vonkajší prejav on sám (VK) už koriguje, čiže nehovorí od duše ale manipuluje.
    Takže určitá možná miera podchytenia Aeronetu pre mňa existuje.

    U Lichtnera som tento dojem ešte nemal, ja ho tak často nepočúvam. Takže Lichtner môže byť ZATIAĽ čistý, môže byť dlhodobo čistý.

    U VK už cítim protirečenia a manipuláciu. Pričom to môže byť v takej forme, že Aeronetu "poradili", že by sa mal k určitým témam radšej opatrnejšie vyjadrovať.
    Či už "poradili svoji" alebo tajní, neviem.
    Ale cítim určitú mieru manipulácie čitateľov.

   • jop napsal:

    Lichtner chemtrails
    https://www.youtube.com/watch?v=QShIIh4rBEo&app=desktop

    Keď bol VK pár krát u Lichtnera, niečo mi bolo divné v tých tvrdeniach, ten jeho prístup k určitým dejom.
    To je presne tých 5% podsúvanej lži.
    Preto pokladám Aeronet za už podchytený, ide len o to, či VK je podchytený vedome alebo nevedome.
    Jeho niektoré názory sú mi pritom, čo celkovo VK tvrdí, divné, lebo nemôžeš tvrdiť o GP nejaké argumenty a pritom v inom kontexte sám popierať svoje vlastné tvrdenia.
    Takže jeho vonkajší prejav on sám (VK) už koriguje, čiže nehovorí od duše ale manipuluje.
    Takže určitá možná miera podchytenia Aeronetu pre mňa existuje.

    U Lichtnera som tento dojem ešte nemal, ja ho tak často nepočúvam. Takže Lichtner môže byť ZATIAĽ čistý, môže byť dlhodobo čistý.

    U VK už cítim protirečenia a manipuláciu. Pričom to môže byť v takej forme, že Aeronetu "poradili", že by sa mal k určitým témam radšej opatrnejšie vyjadrovať.
    Či už "poradili svoji" alebo tajní, neviem.
    Ale cítim určitú mieru manipulácie čitateľov.

 9. jop napsal:

  Aeronet

  ja som za tie všetky roky na Aeronet písal snáď 15-20 príspevkov. Mňa začali na Aeronete lustrovať, vždy dlho čakám na schválenie admina, niektoré príspevky, ktoré ja mávam vždy k téme, mi aj tak zmazali.

  Čo sa týka alternatívy, ja už mám pochybnosti o všetkom.

  Vo výsledku sa nezmenilo nič, na alternatíve si kecáme, diskutujeme, ale ani v tom najmenšom neohrozujeme záujmy elít.

  Aj tu na NWOO som sa snažil, aby vznikol jeden prvý reálny krok, aby sme začali robiť spoločný občiansky program, čo my ako občania vlastne chceme.
  Ak tu to PROUD zablokoval, dehonestoval, pustil do autu. Len aby žiadny reálny krok nevznikol.

  Takže veškerá alternatíva je úplne neškodná, bezzubá, na plány elít nijako nevplýva.
  Buď sa stalo to, že elity dokázali alternatívu zlikvidovať, že na každom podstatnejšej alternatívnej stránke je nasadený niekto, kto má korigovať diskusiu, alebo je nejako podchytený niekto priamo v riadení serveru.
  Ja tu za podchyteného pokladám Prouda. Možno nie priamo nasadeného, ale využitého, lebo to tak vyhovuje elitám.

  To isté Aeronet.
  Osobne neverím na úplnú nezávislosť AE, je to podla mňa riadená nezávislosť. Mieru tej závislosti resp. nezávislosti neviem určiť, ale je predsa prirodzené, že ak GP dokázal ovládnuť riadenie štátov, tak dokázal riadiť, resp. spoluriadiť aj tú preňho podstatnú alternatívu. Minimálne vytvoriť taký spôsob myslenia, že ľudia sa od strachu riadia sami.
  Toto môže byť prípad Prouda, kde posraný a neschopný bývalý majiteľ tejto stránky Korál radšej prenechal stránku niekomu, kto jeho zbabelé úsilie vytvoriť alternatívu zmenil na fiat alternatívu.

  Lebo nwoo je už fiat alternatíva. Diskusie nič nezmenia, stala sa z toho bútľavá vŕba, ktorá zneutralizovala reálnu nasranosť ľudí a zmenila ju na bezzubé písmenkovanie v diskusii.

  Preto už neverím ani tým svetové známym menám, ktorí akože alternatíva bojujú proti GP, lebo možno aj bojujú, ale predsa musia mať zdroje informácií. Tak sú podchytení tak, že oni sami dostanú a pošlú ďalej 95% pravdy, ale tých zvyšných 5% je im samým podsunutá zmanipulovaná lož, ktorá neutralizuje celé ich snaženie. Vo výsledku ja tak ich snaha urobiť zmeny voči elitám úplne eliminovaná

  • Maroš napsal:

   Jop - v mnohom máš pravdu, pretože 99% pravdy tam vždy byť musí - takže aj toto je diskusný ovládač. O čom už však nehovoríš - "aby sme začali robiť spoločný občiansky program, čo my ako občania vlastne chceme." - je presne to, čo systém potrebuje - "našu organizáciu", ktorú vie pekne naraz najádzať do vreca a pekne naraz utopiť ako mačky. lenže mačky, ktoré nevieš pochytať - nikdy neutopíš! To - kam ty stále smeruješ, je vertikálna organizáciu s konkrétnou verchuškou, stanovami, pravidlami - ktoré má práve kontrolovať systémová moc. A na toto ti ja seriem - ja som členom horizontálnej organizácie - nikomu nepodlieham, nikomu nevelím - riadim sa ako sám vojak v poli - svojím svedomím, svojím záujmom a získanými informáciami - poťažmo aj dezinformáciami. Ale na to mám už mozog. To - čo vás jop desí, je, že túlavé mačky a vlkov samotárov nemôžete mať pod kontrolou!

   Celý tvoj príhovor teraz smeruje k "vydeseným ovciam tu" - ktoré podľa teba stratili toho správneho pastiera - Korála. Lenže mňa nikto pásť nebude! a takých je nás viac! A čo s tým spravíš?! Smrdíš Vatikánom...

   • houbeer napsal:

    tak nejak marosu,souhlasim.ked se jim naraz to zacne sypat,nebudu vediat kdo to vlastne vede,pac nikdo,lide sami v sobe budou si vudcem a soudcem a vojakem.

   • jop napsal:

    Maroš

    ten môj návrh, že pár ľudí začne niečo robiť, ten mnou navrhnutý občiansky program, nie je o tých pár ľuďoch, čo to budú robiť.
    Ide o to, aby si množstvo ľudí uvedomilo, že takých nasraných je už veľa, aby si prečítali a zamysleli sa čo vlastne chcú, aby mali spoločné body ako sa brániť a o čo sa snažiť.
    Takže ja v žiadnom prípade nechcem, aby sa tu registrovali tisícky ľudí, ale ja navrhujem, aby si to čo spolu začneme, PREČÍTALI tisícky ľudí.

    citujem: "čo vás jop desí, je, že túlavé mačky a vlkov samotárov nemôžete mať pod kontrolou!"

    presný opak, ja chcem, aby sme začali vychovávať a vytvárať čo najväčšie množstvo "túlavých mačiek a vlkov samotárov", o ktorých nikto nevie, ale ktorí si dokážu prečítať určité spoločné názory určitého množstva ľudí zachytené tu v Exceli a budú vedieť ako majú v kritickej situácii konať.

    Ja som si na jednom českom serveri prečítal, ako jeden diskutér nasrane navrhoval, že treba tamným miestnym exekútorom do výfukov ich automobilov nastriekať stavebnú penu.
    Rozumieš? Ja v žiadnom prípade nebudem nikomu striekať penu do výfuku, ani nebudem nikoho nabádať aby to urobil, ani nebudem vytvárať nijakú organizáciu aby to niekto urobil, ani to nikomu nenavrhujem lebo nikoho tu na serveri nepoznám.

    Ja len chcem, aby sme si rôzne nápady, návrhy dali do Excelu, aby sa na ne po troch dňoch nezabudlo.

    Aby každý čitateľ tejto stránky mohol aj o rok prísť, otvoriť Excel, prečítať si dobré nápady a sám robiť čo uzná za vhodné.
    Ja toho čitateľa, ktorý si to o rok prečíta nechcem v žiadnom prípade registrovať, ja chcem aby si prečítal aj o rok ten názor českého diskutéra a vedel o ňom.

    Túlavé mačky aj vlkov samotárov je dobré zjednotiť na názorovej báze, aby cítili, že JE ICH SILA

  • proud napsal:

   "Ak tu to PROUD zablokoval, dehonestoval, pustil do autu. Len aby žiadny reálny krok nevznikol.".............tos me pobavil :-)).Jope,nerozhoduju tady na webu vubec o nicem,nemam zadny jiny prava nez treba ty,nebo kdokoliv jinej a pisu jen sam za sebe,jako kazdej jinej,normalni,nezaplacenej uzivatel kterymu trochu zalezi na tom co necha tem co prijdou po nas.Zaplaceny skudce do toho samozrejme pocitat nejde.Takze nemuzu zablokovat nic a nikoho a kdybych mohl,nejspis bych to se skripenim zubu neudelal,ne proto ze by si to dotycny nezaslouzili,ale proto,ze je potreba se i je ucit svobode a ne anarchii,ani diktature.

 10. jop napsal:

  Proud,

  keď Korál odišiel (ak to nie si ty), tak tento server niekomu z nejakých dôvodov prenechal. Komu a prečo neviem, možno sa bál, možno bol pod nátlakom.
  Tebe dali jednu úlohu, asi takúto: "ať si tam v diskuzích kecají, melou do prázdna, jen ať nic nevymejšlej. Postarej se, ať se v diskuzi o nečem nedohodnou a nic nevymyslí."

  Je možné, že tam padla ešte jedna veta: " Jen ať nás BISka nechá na pokoji. Diskuze BISku moc nezajímaj, pokuď se tam nejak nedohodnou a nezačnou něco spolu vymejšlet."

  A tak si tu ty

  • Robo napsal:

   Jop, tu xuj.
   Vymyslel si, že Koral má na stránky dať k dispozícii jeden excel, ktorý ty budeš spravovať.
   A to je CELÝ ten tvoj slávny plán.

   Od začiatku tvrdím, že si troll a ním aj si.
   Tvojou úlohou je spochybnovať Putina.
   Tvojou fakticky jedinou zbraňou je tvoja údajná znalosť ruštiny.
   A kecy. Kecy, ktoré ti tu až na iných blbečkov typu Dikyova nikto nežere.

   Pekne ste to tu celé zaplevelili, len pár z vás.
   Byť na Korálovom mieste, nastolím tu diktatúru a vás vyhadzem oknom.
   Toto je súkromný priestor, ty kkt.

  • Voda napsal:

   Kdo je Korál nevím, ale jednoznačně vidím, že diskuzní prostor předal proudovi a robovi, kteří jsou oba židovské krysy, které vyskakují na každého, kdo píše cokoliv se jim nelíbí, viz urážky Vladislava, které proudí i směrem k jeho rodině, kterou neznají, ale nálepkují ostošest. Já mám na ně imunitu a občas nechápu, kde na ně bere Vlad trpělivost jim stále něco vysvětlovat. Podle mne to nejde,nevnímají ho páč oba žijí svou "vyvoleností" a s tím se nedá nic dělat. Logika žida je vytěsněna jeho nadřazeností a šlus.

   Adminovi je to šumafuk a nelze se divit. Tento web ho neživí a jeho cestování něco stojí. Není to žádná opozice NWO.

   • houbeer napsal:

    je ti lito,ze uz pod x tym nickem jsi pruhledna stale stejne,tak kecas svoje nesnasenlivy kecy a lzes stale stejne.rada by jsi rozdelovala svet na skupinky,jako i dalsi tady,to je furt nejajkej komous,marxista,zid,sionista,alkoholik,hulic apod.s takovymi hloupimi lidmi se opravdu smer civilizace menit k necemu lepsimu neda.kaslu na vase jakoby vecny argumenty,protoze to nikam nevede.osobnosti,jejich moralka a skutky rozhoduji.ne informace po tunach a miliony odkazu do hajzlu.

    • Voda napsal:

     Původně jsem chtěl tvůj příspěvek ignorovat vzhledem k tvému zdravotnímu stavu, ale pokud i přesto, že máš blízko i možnou smrt ti to stojí za to, aby ses do mne navážel, tak tady máš mou reakci, bohužel musím.

     Je stoprocentní židovinou kydat na druhé pomluvy a kochat se tím jak senzacechtiví je žerou. Patříš, na rozdíl ode mne k nim! Co ti bránilo si ověřit fakta, když Marie nechávala všude, kam psala kontakt na sebe a nabízela důkazy nejen svých tvrzení, ale i o sobě? Tvůj vyjebaný mozek. Co jsi vlastě zač ty, který odmítá důkazy? Jak se lišíš od debilů Babiše či Stropnického, kterí na základě pomluvy vyhostili ruské diplomaty? Až se budeš chtít bavit o tom kdo já jsem, tak nejdřív práskni občankou na stůl a já udělám to samé. Do té doby drž pysk a nech mne napokoji a nebo se svým dalším pizděním ztrapni nadoraz, mně je to fuk.
     Jsou tady další debilové jako robo či Nowak, který mi dokonce napsal, zda jsem už vrátil někde nějaké peníze, co jsem ukradl! Co se mám s takovýma debilama vůbec bavit?

     Jsem rád, že je tady pár normálních lidí ( Vladislav, Maroš, Petr C, jop) a někteří další, co se zabývají fakty. Díky Marošovým odkazům se mi poskládalo dost informací do ucelené mozaiky.

     Ano, souhlasím, že skutky hovoří. Tak proč se tím neřídíš? Proč ti nevadí skutky našich vládnoucích a napadáš mne za to, že na ně poukazuji? Na základě čeho obhajuješ Zemana, když očividně nám škodí? Proč ti vadí, že poukazuji na jeho svinstva? On nás rozděluje, ne já. Ve spolupráci s Babišem nás dorazí a bude "krásně" kecat až dokonce.

     Přeji ti brzké uzdravení a nikoliv ironicky. Zemanovi aby chcíp, zaprodanej cip.

     P.S. Hloupími se správně píše s tvrdým y po p.

     • houbeer napsal:

      oooo - opet marie v plne parade,jedobaba,nastvana,kopajici chcipajici kobyla.smrt mame kazdy porad blizko,takze opet manipulativne lzes o jeji extra blizkosti ku mne.mam jen zlomeny zebra ty chora babo.psal jsem ti marie,ze na argumenty seru,a ty jsi sem odkazy moc stejne nedavala,na to uz nemas vek a kapacitu jako maros,jsi jen drbna.zemana nikde nehajim,jen poukazuji na tvoji fales a uvedl jsem priklad zemana,i ten slovnik mas stale stejny.obcanka neni osobnost,za tu se neschovas.jde mi o tebe ty babo- plivala jsi tady sahodlouhe kecy o marnosti odboje a nabadala k povstani krvavemu.pod vsemi tvymi jmeny to stejne,uz i jako voda jsi tu nabadala k likvidaci-a manipulujes,ze jina moznost neni,ze ovladaji temer vse....lezes sem opakovane jako zradna fales,jsi usvedcena lharka - to jsi ty. a kdo jsem ja? jsem taky maly houbeer,na nic si nemusim hrat.
      a vidim dalsi lez-manipulaci-kde tvrdim,ze mi nevadi skutky vladnoucich smejdu a kde te napadam za poukazani na zle smejdske skutky? ,,napadam" te za tvoji lez,fales a pokrivenou pater,jsi jako ten slizky had z baji ci tak neco.odpudiva,nemoralni,neprejici,svetlo postradajici....starej se o svoje zdravi predne marie. a neser s cestinou,jsi ji tedkom studovala,aby jsi zase nepozorovane proklouzla,ja ne,hold nekdy napisu hrubku,je mi to fuck.
      rozdelujes na normalni lidi???jak si je chces hyckat,ohoo.tak kdo pak je vyjebany? normalni neni nic a vsechno.....uz x krate jsem to s tebou marie zkousel si psat o necem,nelze to,ty mas jedinou pravdu,vid pravdo.

     • Jura napsal:

      Marie píše z toho Mexika či odkud zásadně bez diakritiky.
      Voda tak nejspíš není Marie.

      P.S. Ani jsem u něj neviděl tolik nenávisti a výčty těch, které je třeba zabít.

      • houbeer napsal:

       po nekolikerem prohlednuti ji pod jinym nickem se naucila psat s diakritikou,nebo je take uz v cr...a nenavist se snazi drzet trosku na uzde,ale i tak to z ni prysti.a hle,jak pise,ze ,,pan voda,, to tu uz cetl kdyz marie davala ,,odkazy,,pripadne na sebe mail.ale nikdy tady jako voda nenapsal ani pismeno,a hle,najednou pise,a nahodou uplne stejne jako ona.

  • proud napsal:

   Synku,Koral neodesel a nikomu nic neprenechal :-),jen rozumne sere na debilni zabomysi valky,nema na starosti jen web.A ano,nejsem to ja,vzdycky jsem vsude jenom proud,kdyz se zrovna neobjevi nejakej chuj co to ma v makovici poplontany a nekrade nicky.Ulohy mi nikdo nedava,bylo by zabavny kdyby to chtel nejakej zoufalec zkouset:-))))))))))))))) a pokud ti to neuslo,po premejleni tu volam celou vecnost,dobre vidim jak se tu misto mysleni jen opisuje a hazi odkazama,jen malokdo prijde s necim z vlastni hlavy co dokaze nejak slusne vyargumentovat!Porad je moderni radeji hodit odkaz a presunout na nej zodpovednost,spravne ovcansky,a spravne ovcansky zjistuju i kdyz mu nefandim,ze je k tomu ovcanum dobrej i ten Pjakin,ironii osudu,tem se totiz hodi naprosto vsechno,jen se nepriznat k vlastni zodpovednosti a spoluzodpovednosti,vine a spoluvine:-)))))))))))))))))))))))))))

   • jop napsal:

    zaujímavé,
    predtým si mi vulgárne nadával, veľmi vulgárne (ja tebe ani raz). Teraz som pre teba "synku".
    Starneš?

    • proud napsal:

     Kdyz jsem ti nadaval,tak bylo urcite za co,nedelam to sobe pro radost...............pokud si vzpominam,prisels s vydiranim a osocoval admina,jestli to delas slusne nebo neslusne na tom nic nemeni ;-),vsimni si,ze kdyz to nedelas,nemam duvod nadavat:-),a ten "synek" se vztahuje k tvymu moznymu veku,nazorove mi prijdes dost mladej,podle toho jakym zpusobem je hajis,i kdyz na mladyho mas nazory vetsinou dost dobry.

   • Voda napsal:

    Takže jen pro upřesnění: U Maroše ti vadily jeho odkazy? Zajímá mne, proč byl zablokován. Jsi tady zastupující Jana Korála. Zablokoval jsi ho ty a nebo on?
    Možná řekneš, že mi do toho nic není, ale potlačování svobody slova může dělat fiat alternativa a nikoliv web opoziční NWO. A kolikrát jsi mne a Vladislava odsud vyhazoval, to nejsem schopen spočítat.Desetkrát je rozhodně málo. Taky jsi mi nikdy neodpověděl, kdo a co ti k tomu dalo pravomoc, takže zbyla odpověd logická - tvoje "vyvolenost".

    • Robo napsal:

     Chyba ti elementárna logika, to nebývalo. Bývala si vychytranejšia.

     Keby bol Proud "zastupujúci ..", tak už tu nepíšeš.

     Čo ne-ziskovky, platia ti včas? Ja len, aby si zas nemala kecy, že sa chceš zasamovraždiť.

    • Maroš napsal:

     Všeobecne - kto tu má čo z vlastnej hlavy? Proud? A ja som stále v tom, že nejaký Hare Krišna! Vy židáci! - Vy čo máte z vlastnej hlavy?

     Sa tu niekto omrdáva z toho, že sem vešiam odkazy na materáli, z ktorých sa priebežne učím sám? Pretože takto sa to robí správne - učením ostatných sa učíš sám! Je to kontinuita odovzdávania informácií - priebežná! A toto vás židákov desí - že nemáte monopol na dávkovanie tých vašich utajovaných okultných granulí, ktorými kŕmite len tie gójimské zvieratá, ktoré z vďačnosti - vy "majstri sveta", že ste im láskavo "ukázali" obzor - vás - parazitov - ťahajú na ten váš obzor!

     Proud! Ty si u mňa prasa! Prasa, ktorá tu posudzuje vedomosti iných! A každého treba hlavne zneistiť - zobrať mu sebavedomie, demotivovať, roglejiť, že? U nás máme na to postavičku takého vyjebaného trolla - volá sa Martinko Klinkáč! Známa replika - "Varíš kašu varíš?! Ale jesť ju nebudeš! Na holom puupku ti ju zjem!"

     Kedysi som vyučoval určité veci. A hoci sám som vtedy ešte nebol majster - mal som - vedel som už niečo odovzdať - aby moji žiaci nestrácali čas NEučením - až má láskavo nejakí židáci uznajú za majsta! A takto fungujem doteraz!
     A vyserte si zmrdi oko!

     Skús to Martinko - a ja ťa zajebem na svojom holom pupku!

 11. Jura napsal:

  Diskuse přesně podle plánu na patriotický majdan (o kterém tak často mluví Pjakin).

  Hurá patrioti a ruští komunisti, ... (a jejich zdejší české obdoby) by to dělali lépe Putin a nejlíp by ho rovnou odpráskli.

  A "náhodou" s tím vylezli zrovna teď, když to MS v souvislosti s kterým měl být ten Majdan začíná za 10 dní.

  • proud napsal:

   nechapu co s tim ma MS,stejne jako treba olympiada,kdyz vsichni kdo se zajimaji vedi,ze je to uz davno opicarna nehodna pozornosti majici se sportem uz jen hovno spolecnyho............

   • Jura napsal:

    A sleduješ aspoň občas toho Pjakina?

    Pravý sektor .... původně fotbaloví fanoušci Dynama Kyjev, až pak realizátor Majdanu.
    Fotbalový huligans jsou dobře manipulovatelní a bývají rozbuškou revolucí tohoto typu.

    Tj. je to vhodný termín, protože huligans se budou potulovat mimo své bydliště a tak jako tak budou bojovně naladěni.
    Ale předpokládám, že to vyzní do ztracena podobně jako Skripal a Babčenko (což měla být dělostřelecká příprava - naštěstí neúspěšná). Budeme však svědky v příštím měsíci podobných výlevů hurá patriotů, kteří by toho Putina stříleli, kdyby jen mohli (viz výše v diskusi).

    • jop napsal:

     Jura

     si vedle jak tá jedle

     plávať aj ohľadom Ruska, aj MS, aj zjavne v kope ďalších tím.

     Veľa čítaj, málo píš

    • Maroš napsal:

     Rawdies dostanú na piču - tak ako vždy dostávajú na piču!
     Základ je nechodiť na futbal s rodinou a deťmi - vonku je to vždy zástupná vojna! V telke je to podívaná - ako milionári hrajú futbal. Sa na takéto všetko môžem akurát tak vysrať - šport treba realizovať - nie pozerať!

  • proud napsal:

   Je mi lito blbecku co doma vriskaj u televize posilneny pivem a s banatym bachorem hejkaj ze by to umeli lip..........

 12. Maroš napsal:

  Už keď preberáte tie lubrikanty... Národ výrobcov lubrikantov - Severná Kórea. Pjakin tvrdí, že je to projekt sociálneho inžinierstva - ja ho doplním, že je to skúšobný projekt NWO - ktorý kurva funguje - ako top feudálny bolševizmus - boľševická monarchia. Tento dokument krásne slúži tomu, ako sa zakladajú dynastie a ako si takéto dynastie vytvárajú svoje vlastné LOJÁLNE elity. Stačí uplatniť pozitívnu diskrimináciu a zvýhodniť všetkých lojálnych riťopchajov, ktorí v konečnom dôsledku "chránia moc ktorá chráni ich a na ktorej moci majú svoj podiel". Je to doslovné uplatnenie Pax romanum, ktoré formálne stojí voči rovnakému Pax americana. V dokumente nájdete "Caesarov, Džingischánov, Ježišov" - neskutočné, ako môžno znížiť česť národa! Ale asi to nebude náhoda - pre Japoncov sú Kórejčania /a cudzinci/ občania 2. kategórie /preto T.Okamura funguje tu v Čechách - v Japonsku by bol ako japo-kórej-čech "smetiar" do konca života/. V tomto kontexte je Kim "bohom" napríklad aj v tom, že jeho kuchár je - Japonec! A to už musel niekto zariadiť! Nie je náhoda, že Kim študoval v sídle GP - vo Švajčiarsku.
  Severní Korea: Kim Čong un, Neautorizovaná biografie (National Geographic)
  https://www.youtube.com/watch?v=GnQcUdDkb9E
  Poznámka - mali by sa vám rozbaliť ďalšie dokumenty k Severnej Kórei - odporúčam ich prelúskať.
  /Pohled zevnitř: Severní Korea: Kimova dynastie (National Geographic)
  Severní Korea, Velká iluze (National Geographic),
  Severni Korea - Kdo udává tón 2009
  Severní Korea - Zoufalá či klamající [CZ/SK DOKUMENT]/

  Ide o to, že Severná Kórea je zatiaľ najpresnejším - monarchicko-boľševickým prototypom NWO!

  Len ako zaujímavosť - Kim zlikvidoval svojho strýka - tak ako v minulosti vtedy budúci uhorský kráľ Štefan. V dokumentoch sa hovorí o poprave Kimovho strýka - ale už sa nehovorí o tom, že ho dal roztrhať psami - čím si ako despota upevnil strachom moc nad váhavcami. Lenže lenže - takto fungoval aj Gaius Julius Caesar - dokiaľ ho jednoducho nezaklal Brutus a spol. "Sic semper tyrannis!"

  • petr napsal:

   Nakolik se dá věřit dokumentům National geographic? Pochybuju že tam zmínili Kimovo studium ve švýcarsku, kde studoval zároveň se současnou čínskou elitou.
   Je National geographic pod přímým vlivem GP? I tak by tam uvedli jen to co se jim hodí. Momentálně se jim hodí pozitivní obraz Sev. koreje.

   • Maroš napsal:

    petr - pokiaľ viem - BBC riadia globalisti - National Geografic u nás propagovala jew herečka Zuzana Fialová. Ešte raz - Severná Kórea = Pax romanum = globalistický projekt. Pax americana = USA = globalistický projekt, ktorý sa vymkol a má byť preformátovaný. Za všetkými sociálno-inžinierskymi projektami sú globalisti - či už východné krídlo, alebo západné - lebo stále je to - téza + antitéza = syntéza.

    No a ten názov - NATIONAL Geografic - keď v pláne už nie je internacionalizmus, ale likvidácia nacionalizmu ako takého - takže asi tak sa tomu celému dá dôverovať. Jednoducho - tieto dokumenty slúžia na hľadanie toho zriadenia, ktoré by prežilo doterajšie kolapsy všetkých tých pokusov - sociálny nacionalizmus pre Severnú Kóreu je základ - hoci to vyzerá na komunizmus. Južná Kórea je lakmus - ako sa dá manipulovať s jedným a tým istým národom - čo znesú Kimove morčatá - Pax romanum - a čo znesú morčatá Soulu - Pax americana. National Geografic je dôveryhodný na tých "99%" pravdy - ale rozhoduje to jedno percento - zamlčané, alebo ako dezinformácia. Nechať niekoho roztrhať psami = Kim Nero = Pax romanum. Toto treba vedieť - čo ti nepovedia. Ale v agentúrnych správach to bolo. Teraz ide o tú budúcu podobu NWO... Lebo Brutus! Zjednodušene vysvetlím - cisár Caesar bol zavraždený preto, pretože ako despota nedovolil nikomu žiaden priestor na realizáciu - ani podiel na moci, ani priestor na slobodu = top fašizmus. Kim vnuk tomu rozumie - preto vytvára svoju ochrannú perifériu moci z lojálnych podpindusníkov, ktorých korumpuje privilégiami. Toto Caesar nerobil - preto zakapal a nevytvoril dynastiu. A práve o to ide - NWO je vec prežitia tých budúcich dynastií rádoby budúcich elít.

 13. jan nowak napsal:

  Dostal ssem nápad.. ROBOTI ! ! !
  ..ka každej Turista - co přijé-chá do Prahe za-platí 1o.ooo Korun ,- zza wízum &
  A bude si zz Wlast.ní-ho plati-ti průwdce StBáka .. ta-jag ww Rusku - Krtku.. 150 rublů / min..

  ps : ja-ko Ra-ja a Pozzorowa-teka & twoje
  .. třidní Učiteka MICHAELA dáwám ti 3 + ........

  Mroži

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!