Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – 21.-22.6.2018 – Praha – Klárov

vlado-ustup-od-globalniho-paktu

 

Vážení občané České republiky… Češi, Moravané, Slezané !

Naše nelegetimní vláda v čele s Andrejem Babišem koná tak, že její politické kroky se rovnají zradě! Zradě na lidu České republiky !
Smlouvy jako Marrakéšská, Istanbulská, Newyorská, Dublin 4, jsou obrovským nebezpečím pro naši zem. V těchto smlouvách, dohodách a rezolucich se za humánními myšlenkami schovává zlo, které ohrožuje samotné bytí našich národů…
Tyto smlouvy jsou nejen v rozporu se zájmy nás občanů České republiky, ale jsou přímo v rozporu s naší ústavou! Veškeré dohody takzvaného Globálního paktu přímo jdou proti nám !!! Proti Čechům, Moravanům a Slezanům! Jdou proti všem národům EVROPY !

PROTO JE SKVĚLÉ ŽE PŘIJEDOU PŘÁTELÉ NEJEN ZE SLOVENSKA, ALE TAKÉ Z RAKOUSKA A NĚMECKA !

Vyzýváme občany České republiky k JEDNOTĚ… Musime společně i s našimi přáteli ze zahraničí. Rázně a nekompromisně říci vlastizradným politikům, že je konec s rozhodovaním ,,O NÁS BEZ NÁS“ !!! Že si tu nikdo nebude hrát na bohy !!!

Tedy 21. a 22.6.2018 v Praze na Klárově, od 12h. se koná shromáždění na obranu našich práv, svobod a budoucnosti..
Na shromáždění vystoupí krom občanských aktivistů také známí i méně známí zpěváci a hudebníci, osobnosti kulturního, ale i politického dění.

Na tomto shromáždění předáme vládě a jednotlivým lidrům politických stran naše stanovisko s ultimativním požadavkem na odstoupení od všech smluv Globalniho paktu. Kde stanovime datum do kdy budeme požadovat zveřejnění stanoviska vlády České republiky! Tyto požadavky napíšeme i v otevřeném dopise vládě a zašleme do médií. Dále také zveřejníme otevřený dopis, který také zašleme do televizních médií, který bude adresován našemu prezidentu České republiky Miloši Zemanovi.

Občané České republiky… Češi, Moravané, Slezané … Již není jiné možnosti něž silného nátlaku ze strany nás občanů.

JEDEN ZA VŠECHNY VŠICHNI ZA JEDNOHO !

… jeden z vás … Jirka

Pořádá: Jiří Černohorský a Zdeněk Chytra

Akce na FB: https://www.facebook.com/events/208925723059628/
37 Komentářů k Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – 21.-22.6.2018 – Praha – Klárov

 1. Kuky napsal:

  Co jsme si navolili ,to máme ,dobře nám tak,bude hůř,já volil stranu s Valenčíkem ,už druhé volby a do parlamentu se nedostali,škoda mluvit.

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Světu vládne hrstka největších boháčů. Drtivá většina z nich patří ke globální finanční elitě, což jsou tzv. „lidé velkých peněz“. Tito lidé vládnou světu pomocí zákonů, které se upravují jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly.
  Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa. Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, tj. od globální finanční elity, tj. tak zvaných „lidí velkých peněz“, mezi které patří i současný prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí uvedení lidé velkých peněz, kteří vládnou světu tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje.. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html a článek „BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

  • .lak napsal:

   Ten tanec posedlostí penězi nejde číst. Ti co je mají jich nedbají protože vlastní tiskárny a jsou to pro ně jen prostředky chudých a používají je formou zapřažení hlupáků a také ti co se jimi zabývají jsou mimo rámec sledovaných cílů a záměrů a nahraditelné loutky. To je jako sledovat nebezpečí na planině a zády k džungli. Nicméně můžete napsat bibli s tématem ale chce to kampaň na religiozitu s „feromonovými magnety. :-D

  • Voda napsal:

   Globální oteplování probíhá v hlavách židů, co sem cpou přes program tento blábol. Proto fiktivní inženýrek nemůže a nereaguje na odpovědi.

   • Ing. Miloslav Dědek napsal:

    Současný stav mocensko-politického uspořádání lidstva už dlouho volá po zásadní revoluční změně. Zdůrazňuji: Světu vládne hrstka největších boháčů. Drtivá většina z nich patří ke globální finanční elitě, což jsou tzv. „lidé velkých peněz“. Tito lidé vládnou světu tak, že ovlivňují tvorbu zákonů. Jejich vlivem vznikají nové zákony tak, že přetrvává jejich privilegované postavení ve společnosti.
    Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit většinu globálních problémů, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit racionální vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.

   • Paw napsal:

    A taky v hlavach tech co by meli branit. tedy sebe a republiku. Misto psani a kvakani zbytecnosti..
    Kdo se odvazi ? Asi nikdo. Tak potom ,koho vina , vlastne je tu ?

  • novapalo napsal:

   Tento systém stojí na hlinených nohách. Dá sa ľahko zničiť. Nie preto, že „vyskočí“ nejaký úžasný „génius“ a bude hlásať nejaké úžasné veci… a tento systém on „génius“ zničí. Somarina …. tento systém degeneruje – z vnútra. Vatikán a Západná demokracia a ….. údajne slobodná tržná ekonomika……Slobode v tržnej ekonomike veria len totálni chuji a somári, teda duševne zaostalí jedinci!! Čítajte knihy P.P. Kysuckého………. vy chumaji.

   • .lak napsal:

    http://www.zvedavec.org/komentare/2018/06/7621-bakala-endgame.htm
    https://www.youtube.com/watch?v=maLrkliegyg
    No jo, no. Tak si lidé vycinkali v 89. svobodu klíči o které je mnohé relativně vzápětí kapitál-ismus připravil. Protože je to o úzké skupince budulínků a velmi mnoha běžícími závod o život v hypotéčním otroctví. Navoněné bídy hrající divadlo střední třídy a žijící z ruky do huby a s životními krizemi které nezávisle na stavu hospodářství společnosti chodí v 12-14.letých cyklech po většině doufajících ve štěstí a smete jak to systém bez životních jistot dovede i díky navoleným šperkům sledující své profity a výtah k moci zcela opomíjejíc že mají jako jejich zaměstnanci pracovat v jejich prospěch. Hlavně mne není jasné proč se lidé stále opakují s vyblekotávaným heslem. Bohatí nemusí krást a to věru nemusí [smích] snadno si těžení renty zlegalizují z kapes všech. K odkazu jen snad že při sledování cest peněz jdou najít skutečné motivy a ne jen politické proklamace strategie výtahu nad ně. Ovšem finále je zřetelné v tomto sytému na odkazu a opravdu ať už se to lidem líbí nebo ne je to časovaný periodický průšvih s dokonce s přáními zakázek tržníků kteří je ať je to nepsané a jejich ekonomy popírané rouhání a kacířství o to prostě vyloženě usilují zde dole kontinentálně. Tento odkaz byl natočen ještě než osvícení do toho namíchali obchod s lidmi cestovkou afrosemitů kdy na tom tyje kde kdo kromě plátců daní, takže vykukům se metla povedla s plánem odkazu jak turbometla s kompresorem. [překvapení]
    https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

 3. Kadlik napsal:

  Me pride ze poradatele demostraci jsou budtopadli na hlavu, a nebo to delaj schvalne aby jim prislo co nejmin lidi delat demonstraci ve ctvrtek a patek od 12 hodin ??? kolik lidi kterejm vadej migrani asi toudle dobou nejni v praci a nemaka jak barevnej ??? reknu vam to 99.9% takze tam zase budou jen duchodci mlady bez prace a ty opravdu zazrany co si kvuli tomu mohli vzit dovolenou !!! Co taklhe to udelat v sobotu a nedeli vas nenapadlo mili poradatele to by se naslo mnohem vic lidi ktery by si udelalo vykendovej vylet do prahy!

  • nula napsal:

   Asi tak. Vždyť je to trapný. Zároveň by se to chtělo zeptat, čím se asi Jirka Černohorský vlastně živí, že může pořádat demonstrace od 12 hodin v pracovní den.

 4. proud napsal:

  Uz se zkouselo misto demonstrace poslat regulerni e-mail na podatelnu vlady? Vi nekdo? Kdy by se kazdej kdo se zucastni,nebo chce zucastnit demonstrace,nebo ma proste zajem o problem,vyjadril k problemu formou takovyho jakoby e-mail referenda a poradatel by vladu upozornil ze ta situace nastane.Tim myslim na organizovanou formu komunikace lidi s vladnima zastupitelema majici tu vyhodu,ze je prokazatelna i zpetne.Je to jen napad,ale mozna by stal za uvahu,navic se muze zucastnit kazdej kdo se dostane na internet a paklize bude organizator akce a s nim samozrejme kazdej ucastnik akce vedet kolik mailu s jakym znenim odeslo,muze pak na tom zaklade zadat o vysvetleni proc vlada bud nekonala,nebo ignorovala a muze to prokazat.Pak muze nastat situace kdy se vetsina lidi proti necemu ohradi a vlada bude presto konat proti nim a je to prukazny a tim zalovatelny a ze stolu nesmetitelny,protoze jak by se to stalo,vlastne by se smetla vlada sama. Jde jen o takovou myslenku.

  • proud napsal:

   Par takovejch pokusu a akci zorganizovat a uskutecnit by urcite stalo za to.Navic by meli lidi v rukou prukazny materialy o konani a nekonani i s datem,casem a cislama na zaklade kterejch by se dalo jednat dal.

   • Voda napsal:

    Ty debile, nevěřím, že máš nějaký koule a jestli, tak nefunkční. Napřed hlásáš pasivitu, že zlo (vláda) odejde samo a ted vyrukuješ se psaním emailů?
    Nikdo ti neodpoví, jednoduše je nezajímáme a ty tady akorát ohlupuješ lidi a záměrně, moc dobře to víš. A ty demonstrace jsou zase jenom šaškováním. Panstvo si naleje konáček, koukne z okna a ušklíbne se se slovy že lůza polomrtvá se přišla vykecat o demokracii.

    Prosit zločince o cokoliv je důkazem debility národa. Zločin vlastizrady se trestá smrtí od nepaměti. Víme?

    • proud napsal:

     Ani tu pasivitu(ZDANLIVOU!!!),jsi nepochopil,ty kretene!!!

    • proud napsal:

     Neco nepodporovat,navic organizovane, totiz rozhodne neni pasivita,idiote! a koule to rozhodne chce,ale vykladat to idiotovi je samozrejme zbytecny,ze?:-)))))))

     • Voda napsal:

      Jo? A co jsi zorganizoval, ty „neidiote“? Veškerá tvá činnost je tady jen pytlování, nálepkování, dehonestace a vyhazování lidí. A už jsi přidal i pronásledování. Tak se předved, co dokáží ručky od mozku IQ tykve.

    • proud napsal:

     Dal s tebou zmrde nehodlam ztracet cas…………..az osobne,jak se vydam „na cesty“,po zmrdech.

     • Voda napsal:

      Po těch zmrdech, tedy skutečných, ses měl vydat už dávno. Oba víme, že na ně platí jedině nožní metoda. Jestli myslím nožem a nebo nohou si můžeš vybrat.

 5. michal napsal:

  na demonstraci přijdu

 6. Dguh napsal:

  Proc je to ve 12h? Vetsina lidi muze prijet z prace az tak na 15h.

  • Rocco napsal:

   Dguh, já myslím, že bude POCHOD DEMONSTRANTŮ z Klárova, Praha 1 – Malá Strana (stanice metra Malostranská) PŘED ÚŘAD VLÁDY STRAKOVKA, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1 – Malá Strana.

   Tak hlavně, aby to bylo v televizi. Chtělo by to nějakou rvačku, něco, co by ČT nemohla pominout.

 7. Rocco napsal:

  Jirko Černohorský, nejmenuje se to globální pakt, ale je to celosvětový zákon OSN „Globální kompakt o migraci“ (Global Compact for Migration či přesněji Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration).

  Aktuální znění návrhu Globálního kompaktu ke stažení zde:

  https://refugeesmigrants.un.org/intergovernmental-negotiations

 8. Rocco napsal:

  Tak teď to taky nechápu. Proč zrovna ve čtvrtek 21. 6.?????????

  Tady koukám, že vláda zasedne v úterý 19. 6. a na Úřadu vlády ČR je největší rekonstrukce v její historii, přičemž kmotr Babiš se přestěhoval do Hrzánského paláce.

  „Kvůli výměně oken se na několik týdnů přestěhovalo i pracoviště premiéra. Ze Strakovy akademie se předseda vlády přesunul do Hrzánského paláce na Hradčanech. Jednání kabinetu zatím práce na opravě budovy neovlivní.“

  https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/rekonstrukce-strakovy-akademie-pokracuje-166650/

  Ve čtvrtek 21. 6. by se Babiš měl zúčastnit zasedání V4 v Budapešti společně s předsedou vlády Rakouska Sebastianem Kurzem.

  https://apps.odok.cz/djv-agenda?date=2018-06-19

  • Maroš napsal:

   Rocco – na úrade vlády bude nápis „Nie sme doma! Maľujeme!“ – a Jirko si vzdychne – „aha…- tak to sem nevěděl přátelé…“

   Čomu asi tak slúži povinnosť žiadať o povolenie organizovať demonštrácie – há? Plus tá zdĺhavá organizácia samotná. Žiaden palácový prevrat sa nekoná – energia sa vybije – ľudia stratia chuť. O tom sú profesionálni revolucionári… „Vládo odstup, nebo ti hodíme hrách o stenu!“ – PROTO JE SKVĚLÉ ŽE PŘIJEDOU PŘÁTELÉ NEJEN ZE SLOVENSKA, ALE TAKÉ Z RAKOUSKA A NĚMECKA !

   Doprdele! Na takéto veci treba mať na úrade vlády svojho človeka – lenže je to presne naopak! Sorry jako…

   „Za prelomové pre ďalšiu prax v zhromažďovaní považujú aktivisti občianskeho združenia Ži a nechaj žiť rozhodnutie Ústavného súdu (ÚS) SR, podľa ktorého stačí pripravované zhromaždenie, protest či demonštráciu ohlásiť a netreba zháňať ďalšie povolenia orgánov štátnej správy. Kým doteraz sa často úrady vyhovárali na nejednoznačný výklad zákonov a od organizátorov podobných podujatí povolenia napríklad na používanie cestných komunikácií alebo súhlas od vlastníka pozemku žiadali, v súčasnosti by už nemal vznikať problém.“
   https://domov.sme.sk/c/1515272/na-organizaciu-zhromazdenia-netreba-povolenie-staci-ho-ohlasit.html#ixzz5IoRvaMAX
   http://www.staremesto.sk/sk/content/poucenie-a-postup-pri-oznameni-verejneho-zhromazdenia

   Poznámka – ten precedens treba naštudovať – či platí v celej únii a teda aj v ČR!
   - – -
   Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 11.6.2018 – veľmi hutný a aktuálny materiál o podstatných zmenách v súvislosti s globálnym riadením!
   https://www.youtube.com/watch?v=-1sDzG-WEpk

   • proud napsal:

    „Čomu asi tak slúži povinnosť žiadať o povolenie organizovať demonštrácie – há?“………………vyved me z omylu jestli se pletu,ale nezadas o povoleni,oznamujes jeji konani ,myslim ze proto,aby se i druha strana mohla zorganizovat co se tejka napriklad silnicnich uzaver a objezdu a podobne a organizace v pripade kdy zazada vic subjektu o stejnej termin a misto konani.Toz vysvetluj:-)

    • Maroš napsal:

     Proude – zhromaždenia sa organizujú obvykle na miestach tomu určených – ná námestiach. A tie vždy v minulosti boli – ako pešie zóny. To, že sú z toho parkoviská, ktoré treba organizovať dopravnou políciou kvôli „zmene účelu“ je účel – aby sa ľudia nezhromažďovali. Ale veď oni nemusia stáť telo na telo – stačí rôzne kde je miesto. Ide napr. o to, že keď zorganizuješ „redšiu“ demonštráciu – ľudia si môžu klíďo píďo popíjať kávičku a nakrúcať to na mobili. Ide o rečníkov. Inak… Dá sa to urobiť ako – PERFORMANCIA! Stačí, keď sa dohodne pár desiatok – stoviek ľudí – urobí 5 minútový výstup – z obyčajných ľudí sa stanú protestujúci – a zmiznú ako duch! A dôležitejšia je medializácia, nie zastrašovanie vlády tisícovou tlupou s IQ barana! Vláda sa desí práve toho, že pár stoviek ľudí – „osamelých vlkov“ dokáže organizovane splynúť a odrazu udrieť. Hodvábny transparent 3×1 m ti vojde do vrecka!

     PERFORMANCIA JE AKČNÁ HORIZONTÁLNA ORGANIZÁCIA!
     „Je možné, že všetci zamestnanci môžu zosúladiť osobné ciele s organizačnými cieľmi a zvýšiť produktivitu a ziskovosť organizácie, ktorá tento proces využíva.“
     Waka Waka Biggest flashmob in the Netherlands
     https://www.youtube.com/watch?v=FFtzqqgE3kA

     No a potom nech si odchytávajú jednotlivcov, že náhodou vyjadrili v jednom čase na jednom mieste nejaký spoločný názor-požiadavku – hej – sú to stovky bláznov…
     https://en.wikipedia.org/wiki/Performance_management

     • Maroš napsal:

      No a keď záznam z tohoto nakrúti hŕstka ľudí a zavesí to na sociálne siete – je z toho ďalší informačný geometrický rad – a zase musia odchytávať jednotlivcov…

     • proud napsal:

      Trosku to motas dohromady,nikdy nevis jestli demonstrace dalece nepresahne kapacitu namesti a co jsem si vsimnul,policie rada demonstrace a jednotlivy recniky nataci,takze nejaky „povoleni“ neni vubec o nicem z pohledu smirovani a omezovani.Ovsem to nataceni policii uz o necem svedci!

      • proud napsal:

       A tady se dostavame opet k tomu zakladnimu a to jsou takzvani „vudcove“ a „penize“.Sam si popremejslej nad tim jaky vyhody jsou BEZ vudcu a BEZ penez(tedy bez obchodovani).Bez vudcu neni koho zkorumpovat a koho zastrasit,nema kdo zradit,jedine ze by se to udelalo s celejma narodama a zemema coz je trosku „zajimava“ predstava.A bez penez a obchodu by me zajimalo kdo a jak by to zpunktoval kdyz by nemel cim uplacet a o vsem by rozhodovala vetsina referendem ;-)

       • proud napsal:

        Zajimavy by taky bylo jak by to bylo s jakoukoliv valkou,kdyz by o ni museli rozhodnout vsichni a vsichni ji podporit,vsichni si nyst nasledky….. ;-)

       • proud napsal:

        Kazdej konkretne a jmenovite ,verejne se pod to zabijeni podepsat!!!

      • proud napsal:

       To jsou ty duvody proc porad dostavame novou a novou latku k drbani a hadani se,proc porad nekde nekdo neco vyvadi za prusery,misto abysme se zabejvali timhle,z toho ma system jedinej a neskutecnej strach!

 9. Maroš napsal:

  Ako v Bille /a na Slovensku/ stratiť chuť do jedla!

  „„Dobrý deň Jakub, spoločnosť Billa sa rozhodla vylistovať časopis Zem a Vek. Od budúceho mesiaca ho na pultoch svojich predajní nebudeme predávať. Príjemný deň, Lenka.“ Takto reagoval dnes reťazec na sociálnej sieti na príspevok blogera Jakuba Godu.

  Ten sa pred niekoľkými dňami posťažoval, že keď v jednej z predajní zbadal Zem a Vek, okamžite ho prešla chuť na jedlo. Časopis je považovaný za médium, ktoré dlhodobo šíri neoverené informácie či konšpiračné teórie.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/599804/billa-po-kritike-na-socialnej-sieti-stiahne-zem-a-vek-z-predaja/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

  • Rocco napsal:

   Z bulvárního tisku, který si libuje v deviantech, vraždách a drbech ze showbyznysu, chudáčka Jakuba Godu chuť na jídlo nepřešla?!

   Ááá, blogger Jakub Goda obdržel Sorosovu cenu Open Society Foundation Journalist Award 2016.

   A jsme doma, Maroši!

 10. .lak napsal:

  https://ac24.cz/-/pirati-apeluji-na-europoslance-aby-zitra-hlasovali-proti-navrhu-na-zavedeni-cenzury-internetu?redirect=%2F
  První budou zakázané citoslovce uff uff uff za znevažování demokracie indiáni a trest za převzetí nelicencovaného kulturního dědictví bude mega€. °!° °!°

  • Rocco napsal:

   Že cenzuru zavedl Zdeněk Bakala a jeho Economia a máme tu fašismus ze strany oligarchů = gigazlodějů, o tom Piráti ani nepípnou.

   • Maroš napsal:

    Rocco – Piráti sú súčasťou Zelených a Antify – ľavičiacki kryproanarchisti – kontrolujú časť slobôd ako zástupný problém – jedna vrstva zakrýva inú vrstvu.

    Tu je to v inom garde – kreácia na vraždu kuciaka v rámci agendy AllForJan – systémový rozklad polície – pričom stačí odvolať, nahradiť, pozatvárať konkrétnych pár ľudí – nie celú políciu. A polícia je exekutívna ochrana štátnosti – a o rozklad štátnosti ide v prvom rade. Teda – niekto /sorosovci/ podchytil to, čo sám korupciou a prepojením na organizovaný zločin spôsobil – rozklad poľnohospodárstva aj polície. A teraz „napráva“ poľnohospodárstvo – za cenu-cieľ rozkladu polície.

    Treba vedieť, že z východu Slovenska do Bratislavy je 600 km – teda tí farmári, ktorí protestujú a ktorí nemajú čo do huby – na to nemajú. detto bežný Slovák nemá na cestovanie po vlastnej krajine! A tie tisíce eur čo stoja perfektné sofistikované pútače – transparenty na autoplachtách! Opäť spoločný rukopis – sorosovci! Bez ohľadu na krivdy ako také – niekto ich spôsobil zámerne – Matečná pracuje pre sionistov! Výsledok protestu bude, že ju sionisti vymenia za inú bábku a rozklad zvonku bude pokračovať!
    https://www.cas.sk/clanok/708358/nespokojni-polnohospodari-na-cestach-preco-protestujeme-proti-matecnej/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!