Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – 21.-22.6.2018 – Praha – Klárov

vlado-ustup-od-globalniho-paktu

 

Vážení občané České republiky... Češi, Moravané, Slezané !

Naše nelegetimní vláda v čele s Andrejem Babišem koná tak, že její politické kroky se rovnají zradě! Zradě na lidu České republiky !
Smlouvy jako Marrakéšská, Istanbulská, Newyorská, Dublin 4, jsou obrovským nebezpečím pro naši zem. V těchto smlouvách, dohodách a rezolucich se za humánními myšlenkami schovává zlo, které ohrožuje samotné bytí našich národů...
Tyto smlouvy jsou nejen v rozporu se zájmy nás občanů České republiky, ale jsou přímo v rozporu s naší ústavou! Veškeré dohody takzvaného Globálního paktu přímo jdou proti nám !!! Proti Čechům, Moravanům a Slezanům! Jdou proti všem národům EVROPY !

PROTO JE SKVĚLÉ ŽE PŘIJEDOU PŘÁTELÉ NEJEN ZE SLOVENSKA, ALE TAKÉ Z RAKOUSKA A NĚMECKA !

Vyzýváme občany České republiky k JEDNOTĚ... Musime společně i s našimi přáteli ze zahraničí. Rázně a nekompromisně říci vlastizradným politikům, že je konec s rozhodovaním ,,O NÁS BEZ NÁS" !!! Že si tu nikdo nebude hrát na bohy !!!

Tedy 21. a 22.6.2018 v Praze na Klárově, od 12h. se koná shromáždění na obranu našich práv, svobod a budoucnosti..
Na shromáždění vystoupí krom občanských aktivistů také známí i méně známí zpěváci a hudebníci, osobnosti kulturního, ale i politického dění.

Na tomto shromáždění předáme vládě a jednotlivým lidrům politických stran naše stanovisko s ultimativním požadavkem na odstoupení od všech smluv Globalniho paktu. Kde stanovime datum do kdy budeme požadovat zveřejnění stanoviska vlády České republiky! Tyto požadavky napíšeme i v otevřeném dopise vládě a zašleme do médií. Dále také zveřejníme otevřený dopis, který také zašleme do televizních médií, který bude adresován našemu prezidentu České republiky Miloši Zemanovi.

Občané České republiky... Češi, Moravané, Slezané ... Již není jiné možnosti něž silného nátlaku ze strany nás občanů.

JEDEN ZA VŠECHNY VŠICHNI ZA JEDNOHO !

... jeden z vás ... Jirka

Pořádá: Jiří Černohorský a Zdeněk Chytra

Akce na FB: https://www.facebook.com/events/208925723059628/
61 Komentářů k Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – 21.-22.6.2018 – Praha – Klárov

 1. Kuky napsal:

  Co jsme si navolili ,to máme ,dobře nám tak,bude hůř,já volil stranu s Valenčíkem ,už druhé volby a do parlamentu se nedostali,škoda mluvit.

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Světu vládne hrstka největších boháčů. Drtivá většina z nich patří ke globální finanční elitě, což jsou tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé vládnou světu pomocí zákonů, které se upravují jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly.
  Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa. Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, tj. od globální finanční elity, tj. tak zvaných "lidí velkých peněz", mezi které patří i současný prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí uvedení lidé velkých peněz, kteří vládnou světu tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje.. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html a článek "BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU" - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

  • .lak napsal:

   Ten tanec posedlostí penězi nejde číst. Ti co je mají jich nedbají protože vlastní tiskárny a jsou to pro ně jen prostředky chudých a používají je formou zapřažení hlupáků a také ti co se jimi zabývají jsou mimo rámec sledovaných cílů a záměrů a nahraditelné loutky. To je jako sledovat nebezpečí na planině a zády k džungli. Nicméně můžete napsat bibli s tématem ale chce to kampaň na religiozitu s "feromonovými magnety. :-D

  • Voda napsal:

   Globální oteplování probíhá v hlavách židů, co sem cpou přes program tento blábol. Proto fiktivní inženýrek nemůže a nereaguje na odpovědi.

   • Ing. Miloslav Dědek napsal:

    Současný stav mocensko-politického uspořádání lidstva už dlouho volá po zásadní revoluční změně. Zdůrazňuji: Světu vládne hrstka největších boháčů. Drtivá většina z nich patří ke globální finanční elitě, což jsou tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé vládnou světu tak, že ovlivňují tvorbu zákonů. Jejich vlivem vznikají nové zákony tak, že přetrvává jejich privilegované postavení ve společnosti.
    Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit většinu globálních problémů, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit racionální vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.

   • Paw napsal:

    A taky v hlavach tech co by meli branit. tedy sebe a republiku. Misto psani a kvakani zbytecnosti..
    Kdo se odvazi ? Asi nikdo. Tak potom ,koho vina , vlastne je tu ?

  • novapalo napsal:

   Tento systém stojí na hlinených nohách. Dá sa ľahko zničiť. Nie preto, že "vyskočí" nejaký úžasný "génius" a bude hlásať nejaké úžasné veci... a tento systém on "génius" zničí. Somarina .... tento systém degeneruje - z vnútra. Vatikán a Západná demokracia a ..... údajne slobodná tržná ekonomika......Slobode v tržnej ekonomike veria len totálni chuji a somári, teda duševne zaostalí jedinci!! Čítajte knihy P.P. Kysuckého.......... vy chumaji.

   • .lak napsal:

    http://www.zvedavec.org/komentare/2018/06/7621-bakala-endgame.htm
    https://www.youtube.com/watch?v=maLrkliegyg
    No jo, no. Tak si lidé vycinkali v 89. svobodu klíči o které je mnohé relativně vzápětí kapitál-ismus připravil. Protože je to o úzké skupince budulínků a velmi mnoha běžícími závod o život v hypotéčním otroctví. Navoněné bídy hrající divadlo střední třídy a žijící z ruky do huby a s životními krizemi které nezávisle na stavu hospodářství společnosti chodí v 12-14.letých cyklech po většině doufajících ve štěstí a smete jak to systém bez životních jistot dovede i díky navoleným šperkům sledující své profity a výtah k moci zcela opomíjejíc že mají jako jejich zaměstnanci pracovat v jejich prospěch. Hlavně mne není jasné proč se lidé stále opakují s vyblekotávaným heslem. Bohatí nemusí krást a to věru nemusí [smích] snadno si těžení renty zlegalizují z kapes všech. K odkazu jen snad že při sledování cest peněz jdou najít skutečné motivy a ne jen politické proklamace strategie výtahu nad ně. Ovšem finále je zřetelné v tomto sytému na odkazu a opravdu ať už se to lidem líbí nebo ne je to časovaný periodický průšvih s dokonce s přáními zakázek tržníků kteří je ať je to nepsané a jejich ekonomy popírané rouhání a kacířství o to prostě vyloženě usilují zde dole kontinentálně. Tento odkaz byl natočen ještě než osvícení do toho namíchali obchod s lidmi cestovkou afrosemitů kdy na tom tyje kde kdo kromě plátců daní, takže vykukům se metla povedla s plánem odkazu jak turbometla s kompresorem. [překvapení]
    https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

 3. Kadlik napsal:

  Me pride ze poradatele demostraci jsou budtopadli na hlavu, a nebo to delaj schvalne aby jim prislo co nejmin lidi delat demonstraci ve ctvrtek a patek od 12 hodin ??? kolik lidi kterejm vadej migrani asi toudle dobou nejni v praci a nemaka jak barevnej ??? reknu vam to 99.9% takze tam zase budou jen duchodci mlady bez prace a ty opravdu zazrany co si kvuli tomu mohli vzit dovolenou !!! Co taklhe to udelat v sobotu a nedeli vas nenapadlo mili poradatele to by se naslo mnohem vic lidi ktery by si udelalo vykendovej vylet do prahy!

  • nula napsal:

   Asi tak. Vždyť je to trapný. Zároveň by se to chtělo zeptat, čím se asi Jirka Černohorský vlastně živí, že může pořádat demonstrace od 12 hodin v pracovní den.

 4. proud napsal:

  Uz se zkouselo misto demonstrace poslat regulerni e-mail na podatelnu vlady? Vi nekdo? Kdy by se kazdej kdo se zucastni,nebo chce zucastnit demonstrace,nebo ma proste zajem o problem,vyjadril k problemu formou takovyho jakoby e-mail referenda a poradatel by vladu upozornil ze ta situace nastane.Tim myslim na organizovanou formu komunikace lidi s vladnima zastupitelema majici tu vyhodu,ze je prokazatelna i zpetne.Je to jen napad,ale mozna by stal za uvahu,navic se muze zucastnit kazdej kdo se dostane na internet a paklize bude organizator akce a s nim samozrejme kazdej ucastnik akce vedet kolik mailu s jakym znenim odeslo,muze pak na tom zaklade zadat o vysvetleni proc vlada bud nekonala,nebo ignorovala a muze to prokazat.Pak muze nastat situace kdy se vetsina lidi proti necemu ohradi a vlada bude presto konat proti nim a je to prukazny a tim zalovatelny a ze stolu nesmetitelny,protoze jak by se to stalo,vlastne by se smetla vlada sama. Jde jen o takovou myslenku.

  • proud napsal:

   Par takovejch pokusu a akci zorganizovat a uskutecnit by urcite stalo za to.Navic by meli lidi v rukou prukazny materialy o konani a nekonani i s datem,casem a cislama na zaklade kterejch by se dalo jednat dal.

   • Voda napsal:

    Ty debile, nevěřím, že máš nějaký koule a jestli, tak nefunkční. Napřed hlásáš pasivitu, že zlo (vláda) odejde samo a ted vyrukuješ se psaním emailů?
    Nikdo ti neodpoví, jednoduše je nezajímáme a ty tady akorát ohlupuješ lidi a záměrně, moc dobře to víš. A ty demonstrace jsou zase jenom šaškováním. Panstvo si naleje konáček, koukne z okna a ušklíbne se se slovy že lůza polomrtvá se přišla vykecat o demokracii.

    Prosit zločince o cokoliv je důkazem debility národa. Zločin vlastizrady se trestá smrtí od nepaměti. Víme?

    • proud napsal:

     Ani tu pasivitu(ZDANLIVOU!!!),jsi nepochopil,ty kretene!!!

    • proud napsal:

     Neco nepodporovat,navic organizovane, totiz rozhodne neni pasivita,idiote! a koule to rozhodne chce,ale vykladat to idiotovi je samozrejme zbytecny,ze?:-)))))))

     • Voda napsal:

      Jo? A co jsi zorganizoval, ty "neidiote"? Veškerá tvá činnost je tady jen pytlování, nálepkování, dehonestace a vyhazování lidí. A už jsi přidal i pronásledování. Tak se předved, co dokáží ručky od mozku IQ tykve.

    • proud napsal:

     Dal s tebou zmrde nehodlam ztracet cas..............az osobne,jak se vydam "na cesty",po zmrdech.

     • Voda napsal:

      Po těch zmrdech, tedy skutečných, ses měl vydat už dávno. Oba víme, že na ně platí jedině nožní metoda. Jestli myslím nožem a nebo nohou si můžeš vybrat.

 5. michal napsal:

  na demonstraci přijdu

 6. Dguh napsal:

  Proc je to ve 12h? Vetsina lidi muze prijet z prace az tak na 15h.

  • Rocco napsal:

   Dguh, já myslím, že bude POCHOD DEMONSTRANTŮ z Klárova, Praha 1 - Malá Strana (stanice metra Malostranská) PŘED ÚŘAD VLÁDY STRAKOVKA, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1 - Malá Strana.

   Tak hlavně, aby to bylo v televizi. Chtělo by to nějakou rvačku, něco, co by ČT nemohla pominout.

 7. Rocco napsal:

  Jirko Černohorský, nejmenuje se to globální pakt, ale je to celosvětový zákon OSN "Globální kompakt o migraci" (Global Compact for Migration či přesněji Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration).

  Aktuální znění návrhu Globálního kompaktu ke stažení zde:

  https://refugeesmigrants.un.org/intergovernmental-negotiations

 8. Rocco napsal:

  Tak teď to taky nechápu. Proč zrovna ve čtvrtek 21. 6.?????????

  Tady koukám, že vláda zasedne v úterý 19. 6. a na Úřadu vlády ČR je největší rekonstrukce v její historii, přičemž kmotr Babiš se přestěhoval do Hrzánského paláce.

  "Kvůli výměně oken se na několik týdnů přestěhovalo i pracoviště premiéra. Ze Strakovy akademie se předseda vlády přesunul do Hrzánského paláce na Hradčanech. Jednání kabinetu zatím práce na opravě budovy neovlivní."

  https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/rekonstrukce-strakovy-akademie-pokracuje-166650/

  Ve čtvrtek 21. 6. by se Babiš měl zúčastnit zasedání V4 v Budapešti společně s předsedou vlády Rakouska Sebastianem Kurzem.

  https://apps.odok.cz/djv-agenda?date=2018-06-19

  • Maroš napsal:

   Rocco - na úrade vlády bude nápis "Nie sme doma! Maľujeme!" - a Jirko si vzdychne - "aha...- tak to sem nevěděl přátelé..."

   Čomu asi tak slúži povinnosť žiadať o povolenie organizovať demonštrácie - há? Plus tá zdĺhavá organizácia samotná. Žiaden palácový prevrat sa nekoná - energia sa vybije - ľudia stratia chuť. O tom sú profesionálni revolucionári... "Vládo odstup, nebo ti hodíme hrách o stenu!" - PROTO JE SKVĚLÉ ŽE PŘIJEDOU PŘÁTELÉ NEJEN ZE SLOVENSKA, ALE TAKÉ Z RAKOUSKA A NĚMECKA !

   Doprdele! Na takéto veci treba mať na úrade vlády svojho človeka - lenže je to presne naopak! Sorry jako...

   "Za prelomové pre ďalšiu prax v zhromažďovaní považujú aktivisti občianskeho združenia Ži a nechaj žiť rozhodnutie Ústavného súdu (ÚS) SR, podľa ktorého stačí pripravované zhromaždenie, protest či demonštráciu ohlásiť a netreba zháňať ďalšie povolenia orgánov štátnej správy. Kým doteraz sa často úrady vyhovárali na nejednoznačný výklad zákonov a od organizátorov podobných podujatí povolenia napríklad na používanie cestných komunikácií alebo súhlas od vlastníka pozemku žiadali, v súčasnosti by už nemal vznikať problém."
   https://domov.sme.sk/c/1515272/na-organizaciu-zhromazdenia-netreba-povolenie-staci-ho-ohlasit.html#ixzz5IoRvaMAX
   http://www.staremesto.sk/sk/content/poucenie-a-postup-pri-oznameni-verejneho-zhromazdenia

   Poznámka - ten precedens treba naštudovať - či platí v celej únii a teda aj v ČR!
   - - -
   Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 11.6.2018 - veľmi hutný a aktuálny materiál o podstatných zmenách v súvislosti s globálnym riadením!
   https://www.youtube.com/watch?v=-1sDzG-WEpk

   • proud napsal:

    "Čomu asi tak slúži povinnosť žiadať o povolenie organizovať demonštrácie – há?"..................vyved me z omylu jestli se pletu,ale nezadas o povoleni,oznamujes jeji konani ,myslim ze proto,aby se i druha strana mohla zorganizovat co se tejka napriklad silnicnich uzaver a objezdu a podobne a organizace v pripade kdy zazada vic subjektu o stejnej termin a misto konani.Toz vysvetluj:-)

    • Maroš napsal:

     Proude - zhromaždenia sa organizujú obvykle na miestach tomu určených - ná námestiach. A tie vždy v minulosti boli - ako pešie zóny. To, že sú z toho parkoviská, ktoré treba organizovať dopravnou políciou kvôli "zmene účelu" je účel - aby sa ľudia nezhromažďovali. Ale veď oni nemusia stáť telo na telo - stačí rôzne kde je miesto. Ide napr. o to, že keď zorganizuješ "redšiu" demonštráciu - ľudia si môžu klíďo píďo popíjať kávičku a nakrúcať to na mobili. Ide o rečníkov. Inak... Dá sa to urobiť ako - PERFORMANCIA! Stačí, keď sa dohodne pár desiatok - stoviek ľudí - urobí 5 minútový výstup - z obyčajných ľudí sa stanú protestujúci - a zmiznú ako duch! A dôležitejšia je medializácia, nie zastrašovanie vlády tisícovou tlupou s IQ barana! Vláda sa desí práve toho, že pár stoviek ľudí - "osamelých vlkov" dokáže organizovane splynúť a odrazu udrieť. Hodvábny transparent 3x1 m ti vojde do vrecka!

     PERFORMANCIA JE AKČNÁ HORIZONTÁLNA ORGANIZÁCIA!
     "Je možné, že všetci zamestnanci môžu zosúladiť osobné ciele s organizačnými cieľmi a zvýšiť produktivitu a ziskovosť organizácie, ktorá tento proces využíva."
     Waka Waka Biggest flashmob in the Netherlands
     https://www.youtube.com/watch?v=FFtzqqgE3kA

     No a potom nech si odchytávajú jednotlivcov, že náhodou vyjadrili v jednom čase na jednom mieste nejaký spoločný názor-požiadavku - hej - sú to stovky bláznov...
     https://en.wikipedia.org/wiki/Performance_management

     • Maroš napsal:

      No a keď záznam z tohoto nakrúti hŕstka ľudí a zavesí to na sociálne siete - je z toho ďalší informačný geometrický rad - a zase musia odchytávať jednotlivcov...

     • proud napsal:

      Trosku to motas dohromady,nikdy nevis jestli demonstrace dalece nepresahne kapacitu namesti a co jsem si vsimnul,policie rada demonstrace a jednotlivy recniky nataci,takze nejaky "povoleni" neni vubec o nicem z pohledu smirovani a omezovani.Ovsem to nataceni policii uz o necem svedci!

      • proud napsal:

       A tady se dostavame opet k tomu zakladnimu a to jsou takzvani "vudcove" a "penize".Sam si popremejslej nad tim jaky vyhody jsou BEZ vudcu a BEZ penez(tedy bez obchodovani).Bez vudcu neni koho zkorumpovat a koho zastrasit,nema kdo zradit,jedine ze by se to udelalo s celejma narodama a zemema coz je trosku "zajimava" predstava.A bez penez a obchodu by me zajimalo kdo a jak by to zpunktoval kdyz by nemel cim uplacet a o vsem by rozhodovala vetsina referendem ;-)

       • proud napsal:

        Zajimavy by taky bylo jak by to bylo s jakoukoliv valkou,kdyz by o ni museli rozhodnout vsichni a vsichni ji podporit,vsichni si nyst nasledky..... ;-)

       • proud napsal:

        Kazdej konkretne a jmenovite ,verejne se pod to zabijeni podepsat!!!

      • proud napsal:

       To jsou ty duvody proc porad dostavame novou a novou latku k drbani a hadani se,proc porad nekde nekdo neco vyvadi za prusery,misto abysme se zabejvali timhle,z toho ma system jedinej a neskutecnej strach!

 9. Maroš napsal:

  Ako v Bille /a na Slovensku/ stratiť chuť do jedla!

  "„Dobrý deň Jakub, spoločnosť Billa sa rozhodla vylistovať časopis Zem a Vek. Od budúceho mesiaca ho na pultoch svojich predajní nebudeme predávať. Príjemný deň, Lenka.“ Takto reagoval dnes reťazec na sociálnej sieti na príspevok blogera Jakuba Godu.

  Ten sa pred niekoľkými dňami posťažoval, že keď v jednej z predajní zbadal Zem a Vek, okamžite ho prešla chuť na jedlo. Časopis je považovaný za médium, ktoré dlhodobo šíri neoverené informácie či konšpiračné teórie."
  https://www.aktuality.sk/clanok/599804/billa-po-kritike-na-socialnej-sieti-stiahne-zem-a-vek-z-predaja/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

  • Rocco napsal:

   Z bulvárního tisku, který si libuje v deviantech, vraždách a drbech ze showbyznysu, chudáčka Jakuba Godu chuť na jídlo nepřešla?!

   Ááá, blogger Jakub Goda obdržel Sorosovu cenu Open Society Foundation Journalist Award 2016.

   A jsme doma, Maroši!

   • Maroš napsal:

    Rocco - ten zmrd údajne bloguje /Infovojna/ aj na oficiálnych stránkach USA ambasády, takže o čom...

 10. .lak napsal:

  https://ac24.cz/-/pirati-apeluji-na-europoslance-aby-zitra-hlasovali-proti-navrhu-na-zavedeni-cenzury-internetu?redirect=%2F
  První budou zakázané citoslovce uff uff uff za znevažování demokracie indiáni a trest za převzetí nelicencovaného kulturního dědictví bude mega€. °!° °!°

  • Rocco napsal:

   Že cenzuru zavedl Zdeněk Bakala a jeho Economia a máme tu fašismus ze strany oligarchů = gigazlodějů, o tom Piráti ani nepípnou.

   • Maroš napsal:

    Rocco - Piráti sú súčasťou Zelených a Antify - ľavičiacki kryproanarchisti - kontrolujú časť slobôd ako zástupný problém - jedna vrstva zakrýva inú vrstvu.

    Tu je to v inom garde - kreácia na vraždu kuciaka v rámci agendy AllForJan - systémový rozklad polície - pričom stačí odvolať, nahradiť, pozatvárať konkrétnych pár ľudí - nie celú políciu. A polícia je exekutívna ochrana štátnosti - a o rozklad štátnosti ide v prvom rade. Teda - niekto /sorosovci/ podchytil to, čo sám korupciou a prepojením na organizovaný zločin spôsobil - rozklad poľnohospodárstva aj polície. A teraz "napráva" poľnohospodárstvo - za cenu-cieľ rozkladu polície.

    Treba vedieť, že z východu Slovenska do Bratislavy je 600 km - teda tí farmári, ktorí protestujú a ktorí nemajú čo do huby - na to nemajú. detto bežný Slovák nemá na cestovanie po vlastnej krajine! A tie tisíce eur čo stoja perfektné sofistikované pútače - transparenty na autoplachtách! Opäť spoločný rukopis - sorosovci! Bez ohľadu na krivdy ako také - niekto ich spôsobil zámerne - Matečná pracuje pre sionistov! Výsledok protestu bude, že ju sionisti vymenia za inú bábku a rozklad zvonku bude pokračovať!
    https://www.cas.sk/clanok/708358/nespokojni-polnohospodari-na-cestach-preco-protestujeme-proti-matecnej/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

    • aike napsal:

     maros ....chyba {....detto bežný Slovák nemá na cestovanie po vlastnej krajine!}
     ....bezny slovak uz nema ani na cigarety a alkohol. bezny slovak sa musi denne lamat na dve polovice....alebo sa nakrmi chemikaliami z lidla a ostane triezvy.... alebo sa opije do nemoty jablkovym za euro a zostane hladny.....na obidve nema....to je hospodarsky zazrak pana fica a richtera v dennej realite....narod zobrakov.

     • Maroš napsal:

      aike - Moja reč - "Jedni nemajú kde spať, druhí nemajú čo žrať!" Richter a všeobecne minister práce, je analogicky - v ríši faraónov /treba si faraóna zameniť za nadnárodnú korporátno-fašistickú zločineckú skupinu, ktorá ovláda krajinu/ - VRCHNÝ DOZORCA ZODPOVEDNÝ ZA - ZVYŠOVANIE DANÍ = za to, čo má plniť sýpky faraóna, a sýpky faraóna plní lacná nájomná pracovná sila, s ktorou faraón - naša vláda - obchoduje - za podiel na zisku - so zahraničnými faraónmi. Úlohou ministerstva práce, ktoré má zároveň moc nad našimi rodinami, je udržiavať trh práce v tzv. stave paniky - podľa Milton Friedmanových pravidiel, t. j. - aby reálna zamestnanosť bola blízka 80% príležitostí - vtedy väčšina pracujúcich predáva v panike svoju energiu a jediný životný čas - hlboko pod cenu - čo prináša obrovské zisky tejto medzinárodnej tripartitnej mafii. Čiže - to, že trh je slobodný je podvod od samého začiatku, pretože trh práce je regulovaný od samotného začiatku - zdrojom bohatstva nie je trh ale podvody a špekulácie a manipulácie na trhu. Trh je len platforma na výmenu niečo za niečo - ale trhovníci sú lotri! Ktorých chránia výpaľníci. Zmrdi. Než vznikli trhy globálneho rozsahu - Wall Street, Londýnska burza, Hanzovné spoločenstvá /námorné/ - väčšina výmen prebiehala pokojne a zachovávala zdrojové zázemie. Dnes dynamiku trhu manipulujú "katastrofy", ktoré zdrojové zázemia likvidujú - zoderú až na kosť. Pretože kozmopolitom - židom, ktorí ovládajú trhy - na jednotlivých národných zdrojových zázemiach nezáleží - nemajú k nim vzťah . mimo toho parazitického. Cenu našej práce dohodli Chartisti - kryptoboľševici, socani, szmáci - na desiatky rokov dopredu v posranej plechovej garáži - za odmenu sa dostali k moci a pri moci sú teraz ich potomkovia - siokasta, ktorá udržiava parazitický systém pri živote. Oni tvorivým ľuďom priestor na existenciu a pozitívne zmeny v prospech ľudí dobrovoľne nedajú NIKDY! Tu máš jeden zo základných dôvodov, prečo týmto neomarxistickým neoliberalom tak vadí PRVÁ Slovenská repblika!

      § 87.
      (1) Práca je chránená.
      (2) Vykorisťovanie sociálne slabých občanov sa zakazuje.
      (3) Výška mzdy má byť primeraná pracovnému výkonu so zreteľom na rodinné pomery.
      (4) Rušenie a organizovanie rušenia práce sa zakazuje.
      (4) Podrobnosti určuje osobitný zákon.

      http://www.upn.gov.sk/data/pdf/ustava1939.pdf

      • aike napsal:

       Maros + ostatni odvazni, nezaslepeni, neotupeni z medialnymi klamstvami, ktori si tu denne davate slucku na krk, napisali ste tu vela pravdy... riskujete tu vela...
       Zapredanci zapadu u nas v SR zlikvidovali polnohospodarstvo aj potravinovu sebestacnost statu. Zlikvidovali priemysel na povazi genialnym zapredancom havlom ktory vsetko zariadenie z fabrik potom predal do nemecka. Pokracovanie rabovania za dzurindu ktory predal na zapad za babku uplne vsetko. Likvidacia bezplatneho zdravotnictva a skolstva, priserne nizke mzdy, dochodky a soc. davky na hranici biedy...povinne nutene prace pre nezamestnanych ktori nemaju ani na jedlo...genocida naroda... Neprehladny chaos, divadlo, za kazdeho rezimu, riadeny zapredancami zapadu vzdy a vsade...urobili z nas otrokov v auto-montovniach europy...dokedy???

     • Eschatolog napsal:

      pripominate mi narod Gibusiku, kdyby sem to byl byval vedel, tak by sem tam nechodil, nevdek vladne hornima uhrama, ostatne jako vzdycky :-)

 11. Laura Rybarova napsal:

  Dobrýden, je kanál Pavel FCB na youtube práce někoho z vás? Jestli ano, tak děkuju za tuto práci a chci se zeptat jestli je možné podpořit přímo tyto překlady anebo stačí poslat příspěvek na vás účet? Děkuji. Hodně štěstí a díky za vaší aktivitu, je nutné šířit informace, vše je o nich. Demonstrace asi mnoho nezmůžou, protože by musely být placené, jinak se lidi po chvíli rozejdou, musí jíst a pracovat. Ale probudit je, aby věděli o co jde, to je záslužná činnost. D
  https://www.youtube.com/watch?v=Up9gI7dO9co

  • proud napsal:

   Zdravim ,ci je kanal o kterym mluvis nevim,ale urcite chapes,ze i kdyby byl nekoho z nas,tezko ti to prizna kdyz jsme na netu kde nikdo nevi jestli nejsi treba stb babisuv stb kamarad..........I kdyz je pravdou ze kdyby se pod vidinou nejakyho prispevku priznal,pak dobre mu tak,protoze takovy by mezi nas patrit nemeli.......

  • Maroš napsal:

   Laura /a její tigři/ - tu je odpoveď Zaznobina na tú tzv. "elitnú" NADreprezentatívnosť svetovej mafie...
   Poznámka - dokument má 15 minút a je totálne zasratý dlhočiznou americkou reklamou - odporúčam stiahnuť a v kľude si to pozrieť.
   https://www.youtube.com/watch?v=kUpKTJhZhpI

   Názov kapely "Laura a její tigři" vznikol vďaka sovietskemu filmu Pruhovaná plavba (1961) - Полосатый рейс
   https://www.fdb.cz/film/pruhovana-plavba--/17160
   ПОЛОСАТЫЙ РЕЙС / THE STRIPED VOYAGE
   https://www.youtube.com/watch?v=BVtergBNjAU

   • Laura Rybarova napsal:

    proud: Aha tak to se asi dá pochopit.

    Maroš: to první video co jste poslal jsem nedala, absolutně tomu nerozumím co ten pán chtěl vlastně povědět, nic proti němu, každý upřednostnuje jinou formu výkladu. Ale jisté je že Marx byl žid a komunistické revoluce, jako i proti tradiční hierarchii vedené revoluce, financovali i vedli židi, anebo v nich měli obrovské zastoupení, nesmí se o tom mluvit pokud nechcet emít po kariéře a osobním pohodlí. Adam B. Bartoš to udělal a je v podstatě vytěsněn ze "slušné" společnosti. V Německu zavřeli 90 letou stařenku Uršulu Havernbeck za to, že si dovolila vyjádřit nesouhlas s oficiální verzí holokaustu. Jsou to indicie, které leccos napoví.
    jinak ten zbytek jste asi myslel dobře, ale ani svoje jméno nekomolím podle nějaké skupiny nebo sovětských filmů či co.

    Nemám nic proti ruským zdrojům, dřív jste tady dávali i překlady z amerických alt-right a obecně nacionalistických zdrojů právě, kteří dovedou mít i ten mainstream appealing, pochopili že v informační válce tady na západě jde o to "prodat se" atraktivní formou, ale ten účet na youtube byl zrušený, pravděpodobně zásahem cenzury, zdá se že tenhle "Pavel Fcb" pokračuje v tom odkazu, ačkoliv to zde už nezveřejnujete, já vím že jsou to technikálie ale proč se nezeptat, když tady ta možnost je. Nevím jak jsou tyhle věci propojeny, jsem jen vnější pozorovatel.

    • Maroš napsal:

     Laura - inšpirujem sa hocičím - mal som mačku - volala sa Laura, teraz je v móde Lara Croford - mnohí rodičia dávajú mená deťom po postavách z filmov, atď. - "za každým menom je nejaký príbeh" - asi tak...
     Ten pán - Zaznobin - je to jeden zo zakladateľov tzv. Koncepcie sociálnej bezpečnosti - konceptuálneho prístupu k analýze a riadeniu sociálneho supersystému /krajina-štát, nadregión, globálna civilizácia - KSB, KOB rusky - plus DVTR - Dostatočne všeobecná teória riadenia/ - dnes vedeckej metodike tiež infiltrovanej - ako všetko ostatné - sionistami. Teda len pomenoval, ako to je - židia nie sú najkrajší /Hollywoodsky herecká mýtus - lebo Hollywood založili a vlastnia a obsadzujú židia - kto s nimi neťahé - nemá šancu - detto šoubiznis - tzv. Rain Man - ktorý satanistom - hviezdam - prší peniaze a úspech/, najtvorivejší, najmúdrejší - oni sú len vďaka ich organizačnému horizontálnemu prepojeniu a "súdržnosti a komplexu moci" - ich celosvetovej siete - periférie moci globálneho nadnárodného riadenia založeného PRÁVE NA KONCEPTUÁLNOM princípe /čo odhaľuje KSB/ a hodnotách im vlastných, a na doktríne o "vyvolenom národe". Zaznobin práve poukázal na nezmysel židovstva ako národného princípu . židovstvo je sekta. Asi tak. Bude treba nielen pozorovať, ale aj skúmať - každá problematika má viac vrstiev a mnohé sú zvonku neviditeľné. Pozorovať pôdu ešte neznamená vidieť tie mikróby. Einstein musel postupne vyplatiť svojej žene - spolužiačke, matematičke a fyzičke - Srbke Milevičovej - priateľke Nicolu Teslu - peniaze za Nobelovu cenu, pretože na neho po rozvode mala dôkazy, že si ako jej bývalý manžel privlastnil jej objavy! Asi tak...

     Tu je k tvojím veciam - k tej istej téme - iný zdroj - Grigorij Klimov - Odkiaľ prišli židia-masoni /židia tajných spoločenstiev/
     Г.Климов - откуда пошли евреи-масоны?
     https://www.youtube.com/watch?v=3zhumnleSmY

    • niSas napsal:

     Nerozumět, pozorovat a ptát se je dovoleno. Vše ostatní spadá pod jurisdikci menšiny, která zakázala o ní veřejně diskutovat a to celé se jmenuje režim. Něco jako stát, kostel a banka.

     • .lak napsal:

      ///Nerozumět, pozorovat a ptát se je dovoleno/// P

      • .lak napsal:

       Průměrný švejk do toho dostane víc sdělení než slov.
       Nějak se mi to poslalo bez dokončení.

       • Maroš napsal:

        BODlak - to vieš - majster nie je ten, kto začne, ale ten kto dokončí - dodnes som nedošiel na to, ktorá sku... klávesnica spolu s omylom stlačeným Ctrl /namiesto Shift/ ma vydrbne rovno z webu. ???

        • .lak napsal:

         Mne kdysi zlitá klávesnice kafem čáryfukuje. :-D A hádá se s periférní. Chtěl jsem ji jako zařízení odpojit a povedly se 3 a 2 usb. :-) A už je nenahodím, bios si přehrát netroufnu, taky by mohl jít do popelnice, takhle to funguje i když blbě. V opravně vymyslí hard a ramky a bylo by to za tři orchestrióny. Jestli si pořídím jiný tak to nabotuji komplet a jestli se to povede odstavím nový stroj. 2x 4G a 16 ram je švihák.

 12. Maroš napsal:

  Dosť možné, že Kanal Pavel FCB je provokatér od Jandovcov - FCB je reklamná agentúra a vyrobila upútavku na Pride Parade po celom svete.
  Na náhody moc neverím...
  Tu pozrieť ich prácu pre DestinationPride.org
  https://www.fcb.com/
  https://destinationpride.org/

  • Chachar Boys napsal:

   FCB znamena Baník Ostrava. Nejspíš bude patřit k jádru. Ať je to kdokoliv, ty videa co tam má přebírá většinou od Středoevropana, což je Filip Vávra - taky bývalý chuligán a aktivista na národovecké scéně. Ti lidi dělají dobrou práci zadarmo a je jedno, jestli jsou nebo nejsou propojeni tady s NWOO.

   • Maroš napsal:

    Chazar Boy - FCB bola odjakživa Barcelona...

    Inak - kto prvý odhalí identitu Pavel FCB = vykoná stotožnenie - môže potom pohladkať Jandovi vtáka. Július Fučík - alias Dr.Horák - udala ho vlastná kunda žena, ktorá - bež to prasklo - dlho žila za komančov práve z jeho protifašistickej krvi.

 13. Vlado48 napsal:

  Pouze kopíruju.
  xxxxxxxxxxxxxxxxx
  Překlad návrhu ústavy EU do srozumitelné podoby

  1. Německo si v Evropě bude dělat, co chce. Běda, jestli ne.
  2. Francie si v Evropě taky bude dělat, co chce, pokud nenarazí na bod 1).
  3. Pokud se bod 2 dostane do sporu s bodem 1, platí ZATÍM bod 1 (vono se jestě uvidí…).
  4. Na Anglii serem, ta je za vodou.
  5. Na Španělsko taky serem, to je za Pyrenejema.
  6. Na Itálii taky serem, ta je za Alpama.
  7. Na ostatní státy EU serem o to víc, jsou mrňavý a zaostalý.
  8. Státy, zmíněné v bodech 4 — 7 budou radostně odebírat zboží Německa, popř. Francie.
  9. Dojde-li ke konfliktu s domácí konkurencí, domácí konkurence se přizpůsobí.
  10. Pokud se domácí konkurence nepřizpůsobí, bude zlikvidována.
  11. Státy, zmíněné v bodech 4 — 7 budou za všech okolností podporovat prosperitu a hospodářský rozvoj Německa (no jo, dobře, tak teda Francie taky).
  12. Dojde-li ke stagnaci či k recesi Německa (no jó, Francie taky) je to vina USA a ostatních států EU. V tom případě Brusel neprodleně zajistí nápravu a potrestání viníků.
  13. Rozhodování Bruselu se řídí zájmy Německa a možná i Francie. Bruselský úředník se zdrží jednání, které by mohlo Německo a Francii popudit.
  14. Národní parlamenty států zmíněných v bodech 4 — 7 mají právo schvalovat rozhodnutí Bruselu aklamací. Pověřený úředník kontroluje spontánnost projevu. Při nedostatku spontánnosti budou zjištěné nedostatky neprodleně odstraněny (i s jejich nositeli).
  15. Národní parlamenty států zmíněných v bodech 4 — 7 mají právo vysvětlovat občanům svých států blahodárnost rozhodnutí Bruselu.
  16. Občané států zmíněných v bodech 4 — 7 mají právo:
  a. držet hubu a krok
  b. radostně přijímat a naplňovat všechna usnesení Bruselu
  c. pověřeným úředníkům oznamovat osoby, které dle jejich názoru nedostatečně využívají práva dle 16a a 16b
  17. Pokud u občana vznikne podezření na nedostatečné využití práva 16c, bude považován za neuvědomělého a podroben převýchově.
  18. Bruselský úředník bude vybírán ze zvláště uvědomělých občanů, pokud Německo a Francie neurčí jinak.
  19. Kursy rektálního alpinismu pro uvědomělé občany pořádá každý stát ve vlastní režii pod dohledem pověřeného úředníka.
  20. Platnost bodů 3 — 19 se řídí rozhodnutím Německa a Francie. Evropskou unii si pozvracet nedáme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!