MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

KODAK Digital Still CameraMezinárodní den dětí se slaví v LLR každoročně. Stejně jako loni jsem se zúčastnil 1.6.2018 oslav MDD v Alčevsku. Již od brzkého rána se shromažďovaly děti ze školních táborů a školek na náměstí V.I.Lenina v centru města. Postupně se vytvořil dlouhý pestrobarevný had dětí. V 9 hodin se had dal do pohybu. Cesta z náměstí na prostranství před Domem kultury stavbařů nebyla dlouhá. Děti byly veselé, rozjásané, mávaly vlaječkami. Každý školní tábor nebo školka se odlišovaly svým oblečením, čepicemi nebo šátky.

Když procházely kolem mě děti ze školního tábora Neposedové 13.ZŠ, naší družební školy, vedoucí tábora-třídní učitelka 3.třídy-dětem řekla: „Jaromír vás natáčí, tak mávejte!“ A děti mně mávaly a volaly na mě. Slyšet byla i Bohdanka-Doča.

Před Domem kultury stavbařů se jednotlivé tábory a školky seřadily. Po uvítání promluvila k dětem starostka města Natalia Pjatkovová. Popřála dětem mír, radost a štěstí. Následoval kulturní program, v němž vystupovala se svým tanečním souborem i Saška z 8.třídy. Po několika vystoupeních se děti rozešly na jednotlivá stanoviště, kde pro ně byly připraveny hry, soutěže a sportovní zápolení. Neposedové spolu s několika dalšími tábory tentokrát zhlédli animovaný film (loni měli sportovní zápolení). Po skončení filmu každý dostal zmrzlinu.

Jaromír Vašek, předseda Společnosti přátel LLR a DLR, Alčevsk, LLR
Jeden komentář na MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

 1. .lak napsal:

  Pro některé děti je plánovaná naprostý píp a vlastně to rezonuje s vymírající evropou stávajícími hejbly "aušusů.

  Z aeronetu

  mat4
  Nemecku trvalo prezbrojit svoju armadu iba 30 rokov na to aby dokazalo rozputat dalsiu svetovu vojnu.

  Dnes ma Nemecko ovela lepsie startovacie podmienky na rozvoj vojenskeho priemyslu ako pred 100 rokmi.

  Este si stale myslite, ze Globalisti nemozu spravit z Nemecka hlavnu vojensku silu v Europe?

  11-1 OdpovězČvn 5, 2018 9:41
  BPN
  Návštěvník
  BPN
  Rozhodně se Bundeswehr může stát tou hlavní voj. silou v Evropě a za tím účelem se taky do Rajchu valí miliony musulmanů a upravuje se legislativa směrem k možnosti sloužit v armádě i cizincům nejen v Německu, ale i Francii, směrem k té vysněné evropské armádě…tam je JEDINÉ MOŽNÉ využití těch imigrantů, neboť v podmínkách nastávající automatizace při 23 milionové nezaměstnanosti domácích v EU je naprosto debilní čekat něco jiného a tvrdit při obhajobě imigrace, že chybí arbajti…
  Cíl je stále stejný, jaký byl vytyčen svého času Šekelgrůberovic Dolfkovi: sjednotit celý materiální a lidský potenciál Evropy a vybudovat mašinérii k vybojování Ruska pro “finance ovládajícího světového žida”.
  Rozdíl je jen v tom, že chybí evropským bojovníkům odhodlání díky degeneraci a neexistenci ideologického antagonismu mezi nacistickým ýbrmenšem a židobolševikem a proto tento hendikep mají překlenout miliony musulmanských imigrantů, kteří se toho úkolu zhostí rádi a mezi DrangnachOstováním Dolfka a Andělky bude jen ten rozdíl, že Wehrmachťáci měli na přezkách svých opasků nápis “Gott mit uns”, zatímco Bundeswehrácí budou mít “Alláhu akbár!”
  Jinou úlohu nemá ani Evropa/EU a její postupně likvidované a přemodelovávané “národní” obyvatelstvo, ani hordy imigrantů…Je to největší a nejohavnější zločin, kterého se sionismus dopouští na lidstvu a my tomu jen přihlížíme, pokud tomu aktivně rovnou všemi způsoby (i volbou politiků) nepomáháme…

  90 OdpovězČvn 5, 2018 11:00
  avatar

  Tam je nemohou využít vojensky. Protože dávno pěšáci války nedělají. Sekundárně synergicky je použijí na lidské stroje v fema lágru bez mříží aby je popohnali k zasloužilejší práci za prázdnější misku pro vyvolené a ano jsou určení gojímoví, kafíři a hnaní lůzři do stále bezmeznějších perverzí a paskvilů ziskovců spolčených temnářů institucionálním, průmyslovým a vyvoleným rasizmem. Vydrbat bezmezně jde totiž jen se slušnými a hodnými. Ostatním se inkluzivně pomáhá.
  https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

  https://www.youtube.com/watch?v=dxaGVT5pk9w
  Amerika dávno přestala být pro lidi náplavou již i tak pistolníků, osadníků, zlatokopů konqistou invizice kupčíků a penězoměnců po pauperizaci indiánů hubí původní tyto osadníky negry a hispáni stejně jako v euálu aktuálně původní obyvatelstvo afrosemity.
  https://www.youtube.com/watch?v=maLrkliegyg

  https://aeronet.cz/news/america-first-krach-1929-a-pote-valka-plan-evropske-rise-s-nemeckem-v-cele-nemecka-armada-tahnouci-na-rusko-a-rusko-jako-strasak-sveta-proti-kteremu-je-nutne-zasahnout-to-vsechno-uz-tu-bylo/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!