P.C.Roberts: Amerika se stala synonymem krutosti

MassTrial-feature-crop-1525205004Americké ministerstvo spravedlnosti (sic) přijalo praxi oddělovat dětí přistěhovalců od svých rodičů a pak je přidělovat do tzv. „pěstounských domů“. Jak uvádí web Interceps oznámilo „ministerstvo zdraví a humánních služeb Kongresu, že ztratilo stopu po 1475 dětí, takto od svých přistěhovatelských rodičů odloučených. Má se za to, že byly nejspíše prodány bohatým pedofilům.

Americkým občanům se namísto této syrové skutečnosti vypráví, že přistěhovalci přicházejí do USA s cílem přiživovat se na jejích sociálních službách a páchat zde své zločiny. Ne, že by tomu tak v mnohých případech nebylo; nicméně hlavním hybatelem přistěhovatelství z Latinské Ameriky je dlouhodobé odmítání Washingtonu dovolit jakékoli zde působící vládě sloužit svým občanům a nikoliv podporovat americký byznis a válečnické směřování USA. Protože pokaždé, co si obyvatelé zvolí vůdce, který chce reprezentovat spíše je než americké zájmy (např.Chavez nebo jeho nástupce Madura ve Venezuele), Washington nejdříve tyto politiky zdémonizuje a pak svrhne. Dá se proto hovořit o zázraku, že venezuelská vláda navzdory chaosu, který Washington v zemi už roky vyvolává, zůstává zatím u moci. Existují však důkazy o tom, že se Washington chystá vyřešit tento problém tak, že k útoku na Venezuelu vyštve svůj loutkový stát Kolumbii.

Za tím účelem se snaží kolumbijské svaly posílit, a v rámci této snahy přijal Kolumbii do NATO. Čímž do podpory Kolumbie zatáhl i všechny evropské členy této aliance, což je alarmující o to víc, že se tak děje v době, kdy Washington připravuje akci pod falešnou vlajkou, která má útok Kolumbie na Venezuelu ospravedlnit

Jaký jiný důvod by též zařazení jihoamerické Kolumbie do severoatlantického vojenského společenství mohlo mít, že ano?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/06/02/america-become-synonymous-cruelty/
5 Komentářů k P.C.Roberts: Amerika se stala synonymem krutosti

 1. Kamensky napsal:

  V Evropě by se to dalo řešit tím, že by evropa odpravila americké valvyslance. Prostě ta sídla mocnosti zla vypálit, a ty zmrdy pobít. A byl by v Evropě klid. A tutově v celém světě.

 2. .lak napsal:

  Celý svět je ve víru lidstvu nepřátelských sil buď diagnózami posedlých až v krajním případě snad cizí entitou.

  http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2016050001

  Neznama
  Tady se ale pise o jine roli Nemecka- diskuse z lonska :
  “Nemenovaná skupina” už dlhú dobu plánuje kompletnú likvidáciu nemeckého genofodu…
  Hootonov plán z roku 1940 https://diskuter.wordpress.com/2016/04/02/hootonov-plan-ako-nechat-zmiznut-cely-narod/
  Likvidácia nemeckého genofondu pomocou masového prisťahovalectva cudzincov

  Kaufmannov plán https://en.wikipedia.org/wiki/Germany_Must_Perish!
  – prezentovaný v roku 1941 z pera židovského američana Theodora Newman Kaufmana, ktorý vyzýval, že “Nemecko musí byť kompletne zničené” a navrhoval to docieliť pomocou plošnej sterilizácie Nemcov. Čo ma prekvapilo, tak údajne v jeho diele po prvý raz zaznel pojem “konečné riešenie” a týkalo sa paradoxne plánu genocídy nemeckého národa v prípade jeho porážky v druhej svetovej vojne.

  Morgenthauov plán http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2015/05/sssr-nedovolil-vyhladit-porazene-nemce.html
  – prezentovaný koncom roku 1943, ktorý počítal s rozdelením povojnového Nemecka do 6 samostatných republík, demontážou celého nemeckého priemyslu so zámerom následného vyvolania hladomoru, ktorému mala podľahnúť značná časť populácie.

  Smola pre nás je, že sa daná “skupina” rozhodla pre veľký úspech plán likvidácie rozšíriť na celú Európu, resp. na celú bielu rasu.
  —— —
  Tyto plany jsem nikdy neslysela a nechapu proc tedy nevydrzeli komuniste a radeji nesvrhli kapitalismus na zapade krachem?

  Zeman dostal zase pozvani do Izraele a navsteva bude asi v listopadu 2018 https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prezident-Zeman-prednesl-projev-za-ktery-se-dockal-ovaci-ve-stoje-Nakopl-v-nem-celnou-predstavitelku-EU-a-pranyroval-nepratele-Izraele-538883

  20 OdpovězČvn 6, 2018 8:59

  To samozřejmě jede za souhlasu politiků eu vědomě či při kvalitách „dárečků které tam státy strkají možná i nevědomě či to jsou světoobčani považující se za černou šlechtu a tam by to jejich jednání bylo naprogramováním formantů. Jak dnes mnozí ví ze čerstvě uplácaní ze škol jsou tedy díl sebezáhub aniž by je to ve snu napadlo a rodiče ač mnozí tuší je nehodlají zatěžovat že to již není o soutěži kdo s koho ale že s nimi pekelným lotrům pro jejich radost zatopí.
  https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s time 7:00 / 9:25
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
  http://www.zvedavec.org/nazory-7635.htm dnes 8:01
  https://aeronet.cz/news/zacatek-rozpadu-nato-saudska-arabie-pohrozila-kataru-vojenskou-akci-pokud-zeme-nakoupi-rusky-protivzdusny-komplex-s-400-ten-samy-planuje-nakoupit-i-turecko-a-pentagon-v-odvete-chysta-proti-ankare/ Čvn 4, 2018 7:31
  https://www.youtube.com/watch?v=dxaGVT5pk9w

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!