Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 28.05.2018

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč jsou v ruské vládě a důležitých státních úřadech stále vlastizrádci a podpindosníci, jak se připravuje jejich výměna, jak je Putin nutí pracovat pro Rusko a proč už jsou odepsaní, mezinárodní Petrohradské ekonomické fórum jako nejvýznamnější mezinárodní fórum současnosti a přelomové události na tomto fóru, jak na fóru v Petrohradě proběhlo přetažení Macrona a Francie z pod vlivu americké státní elity ke globalistům a Rusku a to po přihrávce od Trumpa, plány na mistrovství světa ve fotbale v Rusku, finále Ligy mistrů v Kyjevě jako krok k diskreditaci Ruska, růst cen benzínu v Rusku jako podpora plánu na občanskou válku v Rusku, záhady kolem poškození obrazu Ivana Hrozného a jeho umírajícího syna, sňatky ruských carů s druhořadými německými princeznami jako snahy poškodit Rusko, jak se Hillary Clintonová snaží přejít ke globalistům, jak se Trump zbavuje svých odpůrců v amerických úřadech, komedie kolem setkání Trumpa a Kim Čong Una, proč je Čína fašistický stát a nikoliv socialistický a proč je Čína vzor globální diktatury budoucnosti, a další
118 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 28.05.2018

 1. Voda napsal:

  Další srandička od pana Pjakina, tentokrát o tom jak Se Clintonova snaží přejíti ke globalistům. Pokud se dobře pamatuji, tak řekla, že když není možno Rusko porazit tak je třeba se s ním spojit. Co tím prozradila snad ani třeba rozebírat. Pro mne je podstatné, že tato drbna nemá jinou pozici než žvatlalky na úrovni Merkelové. Ani jako presidentka by nerozhodovala o ničem, tak jako nerozhoduje ani Trump.

  Rozhodují nejbohatší mafiánské klany a bylo by načase přestat používat názvy zemí páč za ně téměř žádný z politiků nekope, je jedno, kterou zemi si vezmeme. U nás je to vidět i u komunistů. Výjimek je opravdu málo.

  Když se řekne studená válka, tak se nejdříve upínáme na zbrojení, ovšem ruku v ruce s tím jde bohatnutí a růst majetku mafií, včetně těch drogových.

  Růst cen benzinu v Rusku je neomluvitelný a nevymluvitelný, pane Pjakine. A pokles hodnoty rublu taktéž.

  • Maroš napsal:

   "Růst cen benzinu v Ruskuô - treba podľa mňa chápať v súvislosti s likvidáciou petrodolára. A to prináša určité obdobie neistoty - keby všetky krajiny sveta chceli odskočiť od petrodolára naraz - bolo by to jednoduché. Lenže s petrodolárom súvisia aj iné vzťahy - a práve tá proamerická vazalská váhavosť spôsobuje blokádu hladkého obchodu s ropou - teda jej okamžitý "nedostatok" na trhu - "lebo neviem, komu a za čo ju predám výhodnejšie". Ďalšia vec - benzím je "rafináda" širšieho použitia - a teda môže hrať rolu pri čachroch s jej zásobami - analógia s cenami cukru. V pozadí môže byť aj snaha o prijatie nového člena NATO - Katar - a to hýbe svetovou cenou ropy a Rusko je súčasťou svetového obchodu stále. Samozrejme - ide aj o KUMULATÍVNE časovanie "nespokojnosti" Rusov s plánovanými protiputinovskými nepokojm. Inak! - zdraželo/li/ pivo - vláda nepadla, zdražejú benzín - Fico nepadne - padne pár obchodníkov, ktorí nezdvihnú ceny tovarov, ktoré opäť zaplatia ovčania. Takže o benzín nikdy nejde - ide len o to, koľko ešte môžeš naložiť volovi.

   • Paw napsal:

    Kdyz na pomoc svetu prisla Sarabie a Emiraty , zvysenim cen nafty na 160 d. za barrel, cena benzinu
    stala na 1.60 dolaru.
    Kdyz cena padla na 6o za barrel cena klesla na neuveriterlnych a k nezaplaceni 1.30 za litr. ted se cena zvedla na okolo 80 dol. za barrel a cena benzinu je zpet na 1.50- a 1.60.
    Free market je k nezaplaceni a zadnej korporacni monopol se tomu nevyrovna..
    nedavnej predseda vlady v Tr. zjistil ze suroviny tezici a pryc odvazejici i se obrovskymi zisky neni uplne to pravy jahodovy. neco prej z toho by mel dostat lid v cene 24 miliard dolaru dani...
    Vykopli ho tak rychle ze letel a asi se jeste nezastavil. Oficialni duvod : Ukladal ministrum co maji delat !! Higledy Pigledy !
    Nacez dalsi preds. vlady /Z Goldman Sachs/zjistil , ze zbidacele hlavne dulni konglomeraty musi dostat k ziskum navic presne 24 miliard , ktere si odvezou do ciziny...
    V dobe komunistu stal vysokej barak v Moskve , kam vsechny staty ukladali vsechny zahranicni meny a pak i neco dostali zpet...Komunisti a nikdo jinej tak nezodpovedne,nespravne rozdavali valuty.

 2. Voda napsal:

  " Z pozic globální politiky jsou řešeny i vnitřní problémy ( Ruska)"!

  Něco k tomu dodávat nemá smysl páč to je přesně to, na co si Rusové stěžují na presidenta RF zhruba od roku 2008.

  • Jura napsal:

   Malá skupinka "hurá patriotů", které se po neúspěchu liberálních politiků cca v roce 2014 rozhodla otevřeně podpořit CIA (aby za ní udělali špinavou práci s odstraněním Putina).

   Problém totiž je, že Nová civilizace (Království Boží na Zemi,...) se nedá vnutit, tj. vytvořit rozhodnutím vlády shora. To může vzniknout pouze pravdověrnými skutky každého jednotlivce.

   • Kolkobudeszit napsal:

    Zhora sa da vsetko vnutit. Uz sme TU mali vela " kralovstvi bozich" A skutocne svetle kralovstvo bozie bolo, ked na Zemi bol Rod prvopociatocny bozi SLAV-JANI so SVEDOMIM. Kedze SVEDOMIE a REC je vyjadrenim DNK, tak uz ZIADNE kralovstvo Svetle bozie na Zemi nemozem byt. JEDINE sivitske, satana vydavane za bozie, co bude pravda, lebo to bude kralovstvo cernoboga.

  • Kolkobudeszit napsal:

   Ano, je to dvojzmyselna odpoved. Samozrejme spravna pre oba. Ak Stalin dostal 10 rokov Putin uz presluhuje.

   • Eva napsal:

    Dnes je už jiná doba, technika předběhla vrchnost, proto ta zuřivá snaha o omezení svobody slova na internetu, Facebooku a jiných sociál.sítích.
    Asi jim nezbývá moc času, když ta mediální masáž je neskutečně trapná a většina si manipulace všimla.

 3. jop napsal:

  Pjakin čas 22.03

  citujem
  Ja nemôžem o všetkých veciach hovoriť priamo.

  Mám otázku pre hluchých, slepých a blbých:
  Pre akú službu Pjakin pracuje, koho informácie ozvučuje von, kto ho platí, ak nemôže hovoriť priamo o ruskej politike?

  Je zaujímavé, že keď som počúval množstvo známejších ľudí ako je on, nikto takú frázu nepovedal.
  Pričom niektorí z tých známych analytikov boli NEZÁVISLÍ a úplne otvorene hovorili o Putinovi ako šéfovi putinovského oligarchického klanu.
  Úplne otvorene hovorili, že klanové dohody Putin plní, že klany majú a budú mať v Putinovej klanovej vláde svojich ľudí.
  Teda presne rovnako, ako keď Pjakin začínal.

  Potrebujete ešte viac od samotného Pjakina, že on niečo môže hovoriť a niečo nemôže?
  A kto mu zakazuje hovoriť to čo nemôže hovoriť?
  On sám sebe zakazuje? a prečo?
  Alebo mu zakazujú hovoriť presne tie proputinovské služby, ktorých záujmy teraz bráni?

  Načo kua na tento server vôbec píšem, keď o tri dni je to k hovnu.

  Zjavne som tiež iba naivný zúfalec, ktorý dúfa ...., no jednoducho som zjavne hlúpy, ak viem že celá diskusia je k hovnu a aj tak sa stále snažím o výsledok.
  Výsledok nie je a nebude.
  Diskusia zbytočná, môj príspevok zbytočný.
  Putinov klan spolu s ostatnými okráda Rusko, Ficov klan kradne rovnako ako Dzurinda a Mečiar pred ním, Babiš detto.

  a ja úplne zbytočne píšem úplne zbytočné príspevky.
  Jediný výsledok tohto príspevku bude, že pár miestnych hlupákov mi odpíše, že nemám písať.

  Síce sú hlupáci, ale majú pravdu.
  Načo písať?

  • Kolkobudeszit napsal:

   Jop, prispevkov mate dobry, z jedneho - praktickeho pohladu.Staci ked i par ludom pomoze. Ale p. Pjakinovi nekrivdime- snazi sa sirit vedomosti. A nieco co nemoze hovorit si doplnime my vecer. Pjakin zije lebo nejde proti a manevruje.

   • L napsal:

    Aľe ňiektoré pyťomce to ňie-chcieť po-chopiť. Kým nepovie Pjakin pri-iamo, nieje pravda. Keď-by Pjakin priamo pove-dať naštala by probľém. Pjakin by do-konaľ. Buď, on by sťratiľ i-mage či by sťratiľ život? Na-štála by konflikť v Kobe. Koba vravi v dote, kto jest ciťlivi a vnimavy tomu koba-dota netreba. Kto zmrd ani Koba mu nič nezmôže. Kto (ne)máš skúsenosť čitaj (porovnaj) a porovnaj.
    Veď aj koba prešla koncilom a bol pokus ju uzakoniť ako povinnu, čo neprešlo a trockij-ho trubky to nevedieť predýchať. Chceli to vnútiť a ľuďom zhňusiť. Prekrútiť a záčľeniť, Skrze Duchom mŕtve pyťomce - on riadi bez ich vedomia. Vsnahe moci pred očami Primiťívne Napoďobujú vyspelejších a znalejších aby hlásali "sme od nich". Ale oni ich nepoznajú. Však nemôžu to priamo povedať, lebo oni by rozpúťaľi pekľo v sňahe ujsť pred Bogom.

    ;)

    • Kolkobudeszit napsal:

     Pan L, nikto nema moc casu. Mate dobre postrehy, ale rychlejsie sa citaju v normalnom mode. Kazdy SA nenarodil mudry, ci nemali cas studovat...+provokateri...A tak stale je potrebne to iste dookola vysvetlovat. Ved co i sam p.Pjakin, ake musi mat nervy, ked stale dookola vysvetluje a stale... Ale vytvara informacie pole...

     • Maroš napsal:

      Toto je opis - a fuk záleží, či správny - toto prečíta každý "Nowak" aj Krowak!

      V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA
      CMABRIDGE UINERVTISY
      VLŠYO NJAVEO, ŽE NZEÁELŽÍ NA
      POŘDAÍ PSÍEMN VE SOLVĚ.
      JEDNINÁ DLEÚITŽÁ VĚC JE,
      ABY BLYA PNVRÍ
      A PSOELNDÍ PÍMESNA NA
      PRPVÁENM MSTÍĚ. ZYBETK MŽÚE
      BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TY TO
      PŘOÁD BEZ PORLBMÉÚ PEŘČETŠ.
      JE TO PORTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK
      NETČE KDAŽÉ PENSÍMO,
      ALE SVOLO JKAO CLEEK.

  • asar napsal:

   Príspevky v diskusii ako také určite nie sú zbytočné. Sám som sa z mnohých príspevkov poučil. Ide skôr o to, či sú príspevky dobré alebo nie.

  • proud napsal:

   "Načo kua na tento server vôbec píšem, keď o tri dni je to k hovnu."...................zijes v omylu,rozhodne to k hovnu neni,predavas svy myslenky dal a pracuje se s nima.

  • Ľ napsal:

   Úpľne oťvorene ťoto pověďeli... Bláho má. To múší byťi pravdá. Ši ťy ž vyšnej nižnej? Pjakiňo je Kobi ťým. Što niemôžne povedať priamo povědať možňo iňak. Pjakiňo povedať ale ťy niepočuť bo ťvoja vnúťorny ucho hluchá jak je peň. Što niemožno očuť priamó ód Pjakíňa povědaľa priamo iná. Ani tú ťi nepočula. Ako inú ňiepochiľa Pjakíňova "kobištičká" kargo-chunta uctijevajúca ho jak Boga nieomyľného. Tak pózňate chuňtu ktorú oni nepoznajú.

   Pre nie-chápavičného koľegu ž Morďóru.

   Pár fakťov o moťivácii proťi Putinovskej kaňpáňe žo štrany žá-pádu. Pre me-eénej vňímavich aňti-Putinovskych anti-zá-pád-o(Eu-ro)pskych nádorovo vlašteckych humorištov.
   ;-)

   https://m.youtube.com/watch?v=OI8Av_X_scU

   Ako osvěťlíš mi ťoťo vyďéo brat ž morďóru? Hútor...

  • Paw napsal:

   V dobe ohrozeni si narod voli /i kdysi v recku/ diktatora ...Aby ridil zalezitosti statu v ohrozeni...Ale inteligent je z toho rozcilenej...Jestlize Rusko bylo obsazeno 18 staty, vnitrnim nepritelem , germany A ruznymi TERORISTY,COZ JE TO SAME , atd. nejak doslo ,ze se do vedeni v tom zmatku dostal Stalin.
   Pac zaviral nepratele do gulagu byl spatnej.
   A inteligent toho vyuzije , ale nevysvetli / A VOD TOHO JE KAZDEJ INTELIGENT, ZE GERMANI ZAVINILI BOLSEVIKY V RUSKU DODANIM LENINA a jeho teroristu S MILIONY ZLATYCH MAREK/ po prvni svetove valce vyhlasene zase germany a inteligent jaksi zapomene ,ze rozsireni komunismu dal, je taky bylo neuveritelne ,zavineno zase germany. Spravne vychovanej pedagogicky ,antikomunistickej inteligent nechce vedet, ani verit takovym , vylozenym NEPRAVDOLASKAM ,ze to vse jsou zasluhy nikoliv bolseviku ale germanu...Aze dodnes nasledky jak muzeme videt a citi na vlastni kuzi , bohuzel kuzi neinteligentnte nespravnou, jsou straslive...

 4. Ivan napsal:

  Uz je vsetko jasne...!

  Novicok vyvinuli vo Velkej Britanii ako liek proti nemoci sialenych krav, ktoru tiez, ako biologicku zbran, vyvinuli laboratoria v Britani.

  Prvykrat Novicok vyskusali na dvoch kravach, Betty a Theresy, no ucinok bol nulovy kravy zostali nadalej sialene...!

  • Kolkobudeszit napsal:

   Dobree. Aha, preto " liecili" skripala a nepomohlo - ako to nepomaha pre vsetkych- podpidosnikov.

 5. Jura napsal:

  Vem si jakékoliv sportovní/vojenské klání, kde znalost budoucího postupu protivníka pomůže tento postup snadněji zastavit.

  O úspěchu dne D spolurozhodlo, že Hitler čekal s 1/2 armády na fiktivní Pattonovu armádu u Pade Calais a že Němci nečekali útok za rozbouřeného moře (kdyby se neuklidnilo, tak to hrozilo pro spojence katastrofou).
  Znalost šifrování německé Enigmy a Japonské šifry taktéž změnily úspěšnost mnoha akcí spojenců.

  Pjakin několikrát mluvil o tom, že by Rusko potřebovalo nějaké noviny s celosvětovým dosahem. Přes ně potom můžou být vlastní iniciativou novinářů ozvučována určitá témata a toho potom diplomacie státu může využít. .... pravděpodobně Pjakin toto supluje (byť ne s potřebným dosahem).

  Ať už má nějaké info (jak ty říkáš, pro koho pracuje?) nebo nemá a jeho prezentované názory jsou dílem jeho vlastních analýz (k čemu bych se přiláněl), tak si je vědom svého dosahu a že předčasné informování o vlastních záměrech může tyto záměry zhatit. ... to je podle mě celé vysvětlení, proč vyslovil větu, že nemůže říct všechno.

  • Jura napsal:

   To byla reakce na jop 6.6.2018 (14.51)

   • jop napsal:

    Jura

    ty si myslíš, že tie západné tajné služby, že ten Globálny prediktor nevie o tom, čo Pjakin "nesmie hovoriť"?
    Že GP len stále čaká a čaká, či už ten Pjakin povie viac, aby konečne aj GP pochopil akú majú tí rusi vnútornú politiku????????
    Neblázni prosím.
    Predtým ako niečo napíšeš, sa dobre zamysli čo vlastne tvrdíš.

    To čo Pjakin "nesmie povedať", toho je plný ruský Internet.
    Putin stále za nič nemôže? Od roku 2000 si stále nedokázal vychovať proruské kádre? A preto stále musí zobrať do vlády podpindosnikov a zradcov ruského národa?

    No ak ty tomuto veríš, tak smola. Rusi už tomu neveria.
    Len vyberajú "menšie zlo". Lebo všetky oligarchické klany v Rusku okrádajú každého Rusa, sú ZLO. Včítane Putina a jeho klanu.

    Tp že Pjakin dáva množstvo informácií je fakt, to že aj ja čerpám od neho mnohé informácie a svetovom dianí je fakt.
    To že Pjakin pracuje na obhajobu oligarchického Putinovho klanu je už pre mňa zjavný fakt.
    To že Putin je oligarcha a superokrádač Ruska je pre mňa fakt. A pre čím ďalej tým viac Rusov je to už fakt tiež. Zobúdzajú sa.

    • Jura napsal:

     Klidně si mysli co si myslíš. Své hodnocení "hurá patriotismu" jsem ti dal.
     Putina kritizuješ, že nevychoval desetitisíce kádrů, ale sám máš problém sehnat posluchače v počtu přesahujícím počet prstů.

     P.S. Putin je učitelem na všech školách v Rusku? Putin osobně sepisuje osnovy? Putin je vědec, aby napravil záměrné chyby, které se ve školách učí? Putin každému Rusovi má osobně sebrat od huby cigáro a flašku, aby nebyly problémy dětí s poruchami učení? Putin má být zároveň inkvizitor, který rozpozná jedním pohledem nitro nadějných kádrů, zda je pronárodní nebo podpindosnické?

     Ale Rusko má šanci jen pokud tam bude takových jako jsi ty minimum.

     • Kolkobudeszit napsal:

      Pan Jura ste nespravodlivy voci jopovi. Vratme SA ku gen. Petrovovi. Zabili ho pre jeho mudrost a nie je sam pocas vlad Putina. Vysvetloval i Strategiu tezy a antitezy, ktora SA predhazuje davu. A pravda je uprostred. A tak pravda SA najde i U Vas i U jopa, ale vysledok je, ze umela teza a antiteza rozdelila ludi
      Rovnako ako ateizmus a nabozenstvo, kde pravda je vo Vedach. Rozdeluj a panuj!.Na psychologische urovni IDE o jasstvo obhajobu " svojho" nazoru vyuzivaneho na prijatych info - ako PC, ak nemaju Subjekty rovnake info , ci Hardware bude iny vysledok...

    • Kolkobudeszit napsal:

     Proste p. Pjakin prijal divadelnu hru GP s Putinom (kolkym v poradit) a snazi sa obrodit ludi. Preboha nazor milionov Rusov, ktori su v kotli kanibala, predsa nemozno ignorovat, ci " salonnymi" filozofmi zlahcovat.

    • Majka napsal:

     Zobúdzajú sa... kto? Rusi? Koľko % Rusov zvolilo Putina? A prečo nemôže byť prezidentom oligarcha ak má srdce a bije pre jeho národ? Nech majú prašulí koľko chcú, ale nech ostane vo svete mier, nech nezomierajú ľudia, deti. Regulovať pôrodnosť sa dá aj s vedomím ľudí, nie? Tu to bude o niečom inom... Naša Zem má viacero "plemien" ľudí/neľudí a každé plemeno si myslí, že Zem jej patrí a má snahu všetkých ostatných porobiť. Radšej chcem nášho oligarchu ako inokožného.

     • jop napsal:

      Majka

      citujem: A prečo nemôže byť prezidentom oligarcha ak má srdce a bije pre jeho národ?
      Kto má srdce, ten sa oligarchom nedokáže stať! Nikdy a nikde! Oligarchami sa stávajú iba devianti.

      citujem: Radšej chcem nášho oligarchu ako inokožného
      Žiadny "náš" oligarcha neexistuje.
      Existujú iba oligarchovia, ktorí okradli Rusov a stali sa tak oligarchami V RUSKU. Nesprávne ich nazývajú "ruskí oligarchovia", ale oni nie sú ruskí, oni len Rusko okradli!
      Oligarchovia nemajú národnosť, lebo ich nakradnuté peniaze nemajú národnosť.

      Babiš je český oligarcha? Alebo slovenský oligarcha? Alebo židovský oligarcha?
      Ale predsa nakradol v Česku, tak podla tvojej logiky je český oligarcha.
      Babiš má srdce, ktoré bije pre český národ?
      Babiš len potrebuje český národ, lebo z neho má osobný zisk. On nemá zisky v Tramtárii, preto nekandidoval v Tramtárii ale v Česku! Lebo potrebuje české koryto, lebo oligarchovia z Tramtárie ho k svojmu tramtárskemu korytu nepustia! To, že Babiš sa potrebuje kŕmiť v Česku z neho nerobí českého oligarchu so srdcom pre český národ.

      Už rozumieš, akú robíš základná chybu!
      Neexistujú žiadni "naši oligarchovia" a ich srdce nebije pre národy, ale len pre korytá v tom štáte, kde sa kŕmia!

      Vieš prečo Rusi volili Putina?
      Lebo všetko ostatné boli iba úplne totálne figúrky. Jediný trochu reálny protikandidát bol šéf a spolumajiteľ mafiánskeho podniku, ktorý otvorene všetky svoje zisky z Ruska vyvážal do zahraničia.
      Len väčšie zlo a menšie zlo.
      Pričom Putin nebol ani väčšie ani menšie zlo, on bol len UŽ ZNÁME ZLO.

      Väčšina ľudí vôbec nechápe politiku, ekonomiku, súvislosti, preto si myslia že voľbami niečo zmenia.
      Myslia rovnako ako ty. Nič nechápu, ale chodia na voľby.

     • Maroš napsal:

      Majka - zjavne ti ušlo, že oligarchom sa nestáva nikto z vlastného chcenia a nadania na kšefty - sú to osoby vytipované nadnárodným riadením! Teda určené osoby! Teda niekomu zaviazané osoby! A bezohľadné osoby - ktorých bohatstvo znamená vždy úpadok niekoho iného - oligarchia FAKTICKY LIKVIDUJE STREDNÚ TRIEDU doboha! A stredná trieda je principiálne stav, ktorý zabezpečuje tak určitú životaschopnosť práve tých produktívnych ľudí, ktorí majú zmysel pre mieru a spravodlivejšie rozdelenie všetkého v špoločnosti- aj práce aj produkcie! Stredná trieda vie, kedy dosť!

      Čo to trepeš! Zmyslom vzniku oligarchie je top koncentrácia vlastníctva a ekonomickej moci, ktorá ZJEDNODUŠUJE nadnárodnému riadeniu kontrolu nad krajinou, v ktorej vládnu oligarchovia! PO LOPATE - Babiš PATRÍ BANKE GOLDMAN SACHS! Teda všetko čo "vlastní" Babiš - aj slovenskú pôdu, ktorú získal od zadĺžených firiem cez Agrofert, ktorý kontroluje všetky vstupy aj výstupy v CZ a SK poľnohospodárstve - tak patrí Goldman Sachs! Sám babiš sa verejne s úškrnom priznal, že on nevlaszní nič, že celý jeho majetok patrí bankám! Doboha! Oligarchovia sú sprostredkovatelia neštátnej - nadnárodnej KONFIŠKÁCIE majetku iných! BODKA!

      "A prečo nemôže byť prezidentom oligarcha ak má srdce a bije pre jeho národ?"
      "Radšej chcem nášho oligarchu ako inokožného."

      - potom Stvoriteľ pred týmto ochraňuj Slovensko!

      • jop napsal:

       Maroš

       citujem: potom Stvoriteľ pred týmto ochraňuj Slovensko!

       Myslíš ochraňuj pred kým?
       Pred Babišom?
       Neskoro, už ovláda Česko, teda banky cez Babiša všetko české "národné bohatstvo" tunelujú k ročildom.

       Ochraňuj Slovensko? Neskoro!
       Fico a jeho klan, Dzurindama jeho klan, J+T, Penta.
       Tí istí ročildi cez týchto okrádajú celé Slpvensko!

       Ochraňuj nás pred takými, ako je Majka. Nič nechápe, ale je presvedčená, že ona predsa bude voliť takých ako je "národný oligarcha Babiš"!
       Ale aj to je neskoro.
       Ľudí ako je Majka je valná väčšina, preto sme všetci v prdeli, preto devianti na vrchole riadenia spoločnosť dokážu ľahko zničiť s pomocou Majky.
       Lebo nechápajúce Majky kvôli svojej vlastnej nechápavosti zničia sami svoju spoločnosť.

       • proud napsal:

        "

        Ochraňuj nás pred takými, ako je Majka. Nič nechápe, ale je presvedčená, že ona predsa bude voliť takých ako je „národný oligarcha Babiš“!
        Ale aj to je neskoro.
        Ľudí ako je Majka je valná väčšina, preto sme všetci v prdeli, preto devianti na vrchole riadenia spoločnosť dokážu ľahko zničiť s pomocou Majky.
        Lebo nechápajúce Majky kvôli svojej vlastnej nechápavosti zničia sami svoju spoločnosť."..................chapes podstatu,konecne aspon nekdo :-).Majku neni treba zatracovat,ale poucit,aby mohla dal uz sama.

        • jop napsal:

         ja podstatu chápem dávno, ale Majka ju nechápe.
         Prečítaj si s akou odhodlanosťou chce voliť, myslíš že ju dokážeš o niečom presvedčiť?
         Ona už vie, koho má voliť.
         Ona nechápe, že škodí sebe a chápať to nebude

        • proud napsal:

         Mozna,kdo vi,ale treba pochopi a zacne se zajimat,nikdy nerikej nikdy,taky jsme nejak zacinali :-)

    • Paw napsal:

     Rusko nez prisel Putin mimo jine krvacelo v desitkach miliard DENNE. To se nejak asi samo zastavilo, ze ano
     a SVETEM OBCHAZI STRASLIVE STRASIDLO,
     NEZADLUZENEHO PUTINA !! Ani trochu.nedozdluzeneho..
     Rusko se tak dostalo z okupace Intern. Monetary Fund,US Treasury, z World bank ,z World Trade , nedavno zesnuleho zricenim, a bylo stastne vykopnuto i z organizace G7 , jiste je jim vsem vdecen i rusky lid, ani Goldman Sachs a spol nevydelava v tolika miliardach na Rusku a banky krvaci a hrozi jim zchudnuti s mensimi zisky. Kolik krvaci CR je radeji tajemstvi...Zurivost je pak primo umerna ty vsi urazejici k smrti , kazdeho poradneho imperialistu, agresivni a zlocinnou BEZDLUHOVOSTI.
     To si pravda nedovolil ani nedavno zesnuly Dolf.
     Nekteri neprejici by toho mohli zneuzit ke svym temnym a taky BEZDLUHOVYM ZAMERUM... herky a jerky.
     Jeste by se toho mohli chytit a nakazit dalsi nezodpovedni a pomyleni ....Pan Buh s nami a zli pryc.
     Musi se to rozkrast, vcas a tak taky /me too/ vypomaha Vatikan , jinak by na ne nic nezbylo...
     Pjakin je pak DRON ovladany dalkove , pohonna hmoty dronu jsoupak konspirace vsech moznych a nemoznych vymyslu , tvrzenych s vaznou ale nudnou tvari , ktera prinasi opium na steroidech pro pobaveni cteneho obecenstva lacneho novosti z tajnych zakouti a zameru, nezodpovednych Konspiraku...Kteri si delaji co chteji , ale byli prokouknuti ostrazitym trochu stale stejne pronikave nudnym DRONEM..

  • Maroš napsal:

   Jura - a prečo sme tu "len dvaja" - čo to chápu? A prečo si šuškajú malé deti "Nepovedz to nikomu!"

   No ja si myslím, že tá debilizácia populácie prekročila regresnú hranicu infantility dospelých k AUTIZMU dospelých! Lebo len autistické deti hovoria vždy len pravdu a zároveň ich desí irónia, ktorú za pravdu považujú - napr. aj žartovné od kamarátov - "Zabijem ťa!" - lebo si bol šikovnejší ako ja. Pozor! Toto je trend!

 6. Eschatolog napsal:

  kdyz to tu tak ctu, nabyvam dojmu, ze v lecebne spatne vari a chvanci maji tezke sny

 7. Maroš napsal:

  PJAKIN:"Ja nemôžem o všetkých veciach hovoriť priamo." ???

  A VY hovoríte o všetkom priamo pred svojími vnukmi, deťmi, susedmi, zamestnávateľmi, policajtmi?! PRE KOHO PRACUJETE KURVA VY?!

  Židoboľševik vyjebe vždy s každým, ktorý len zamak ako idiot pomôže židoboľševikovi k moci! "Za dobrotu na žebrotu"! Kto je tu stále taký idiot, že "nevie", že tie najdôležitejšie informácie sú tie utajované informácie?! V jew show Jana Krausa sa dozviete viac ako od Pjakina?!
  Od Jopa sa dozviete viac, ako od Pjakina?! Vy piče židoboľševické! VÁM TREBA STÁLE HOVORIŤ VŠETKO A LEN PRAVDU! Jop tvoju provokatérsku mať!

  • jop napsal:

   Maroš,
   Mám na teba iba jednu otázku:

   Musíme začať brániť sami seba my sami, alebo nás zachráni Putin a vysvetlenia Pjakina?

   Mám zároveň aj jedinú správnu odpoveď.

   Musíme sa začať brániť sami!
   Putin nás nezachráni, žiadne múdrosti Pjakina nás nezachránia.

   Ja som chcel jednoduchú vec tu na serveri: aby sme najprv zistili čo chceme, potom sa dohodli na tom čo spoločne chceme. Alebo aspom aby sme nezabudli, čo sme hovorili pred tromi dňami.
   Aby sme sa sami ZAČALI zachraňovať!

   Podporil si môj návrh? Podporil môj návrh ktokoľvek z diskutérov alebo čitateľov?
   Aký je tvoj návrh? Len nekonečné zabudnuté diskusie?

   Diskutéri a čitatelia, máte aspom jeden jediný reálny návrh, ktorý vyhovuje vašim predstavám? Že čo od spoločnosti chcete, aká by mala byť?
   TAK KURVA NEBUĎTE PŘIZDISRÁČI A NAPÍŠTE TO DO DISKUSIE!!!!!! A následne to môžeme posúdiť, inšpirovať sa a začať s návrhmi pracovať!

   Putin a jeho klan okráda Rusko, Babiš a jeho klan okráda Česko, Fico a jeho klan okráda Slovensko.

   A my veselo počúvame Pjakina, hádame sa či je Pjakin múdry alebo ešte múdrejší, a čakáme kým Putin spasí svet!

   ČO VÁM ÚPLNE VŠETKÝM HRABE V MAKOVICI???????????????
   ALEBO STE NATOĽKO PŘIZDISRÁČI, že nikto nič nechce, lebo ste posraní?
   Přizdisráčov je väčšina, ale smolu máme úplne všetci!
   Celá vaša naša spoločnosť ide do kytek sociálne, spoločensky, ekonomicky. Všetci na to doplatíte. Lebo nič nechcete robiť, lebo sa bojíte začať sa brániť!

   Volám sa Rastislav Horváth, a vy přizdisráči nie ste hodní ani svojho českého priezviska. Lebo ste posraní otroci. Otroci priezvisko nemajú.
   Jediný otrok, ktorého ja poznám, je Spartakus.
   Ostatní otroci len makali na pánov, kým nezdochli.
   To je vaša budúcnosť.
   Hovno, to je už vaša súčasnosť!

   • Maroš napsal:

    jop - to s tým Horvátom si posral - zmeň si priezvisko - je nedôveryhodné - "Slovák, Maďar, Cigáň" - a pomerne rozšírené, ako Nowák, Smith, Lee. Takže čo už s tebou! Jedna dobrá zásada - NIKDY SA NIKOMU NEZDÔVERUJ SO SVOJIMI SNAMI A PLÁNMI! To prvé ti neprajníci a nepriatelia zhatia - či už na organizačnej, alebo EGREGORIÁLNEJ úrovni. Mne úplne postačí, keď konkrétna suma ľudí stotožní svoje pozitívne sny a plány s našou krajinou a žiaden rabín, satanistický čarodej, šmejd a židoboľševik o tom nebude vedieť! "Zastavme SA bratia - veď SA oni stratia!"

    Takže jop! Žiadne "vylezte zo svojich ulít - ja som Dezider HorvátH" - sa nekoná! Si zúfalý, ako líška, ktorá sa chce dostať do voňavej špajzky cez kľúčovú dierku! Kľúčová dierka = KĽÚČOVÁ VŠEOBECNE! Čo myslíš - na čo tie odkúpené alternatívne weby založili prihlasovanie diskutérov cez facebookový formát? Stačí, keď admin TU urobí to isté - aj v "excely" - a ďalší alternatívny web je v prdeli!

    • jop napsal:

     Maroš

     prečo stále môj návrh prevraciaš naopak?

     Ja NECHCEM aby sa čitatelia, ktorí v diskusii dajú jeden, dva návrhy prihlasovali. Stačí, ak sa bude prihlasovať niekoľko tu z diskusie známych ľudí, ktorí tie návrhy z diskusie doplnia do toho Excelu.
     Excel bude volne otvoritelný, bez prihlasovania, bez identifikácie, len otvor a čítaj návrhy!!!!!!!!!

     Kua Kua, nemeň moje podmienky a nestraš ľudí svojimi, lebo ty niečo napíšeš čo som ja nenavrhol a okamžite tvoje návrhy (ktoré vydávaš za moje) vyvraciaš ako zlé!!!!!!

     Máš pravdu v tom, že ja vidím celkovú situáciu, vidím že bude tak na hovno ako si to neviete predstaviť, a som zúfalý z toho, čo nás čaká.
     Lebo všetci sa bojíte, tak všetci zle skončíme.
     Som zúfalý z celkovej úrovne zbabelosti a nezáujmu ľudí, lebo vidím že je UŽ ZLE a všetci sa boja alebo serú na celú spoločnosť, ktorá sa zrúti.

     • Maroš napsal:

      Hrdinov sú plné cintoríny - toto je vojna plná lží a kamufláže, tak nechci, aby ľudia vychádzali sami na odstrel "pred tanky - s odhalenými hruďami"! Preberať "odvahu" v prostredí, keď nevieš kto je kto, je len provokovanie - aby sa "odvážlivci" identifikovali ako "tí nepriatelia". Mnohí ľudia to pochopili a bojujú po svojom. A po svojom aj preto, pretože v ich vlastných rodinách sú príslušníci, ktorí či už zo zarputilej nevedomosti, alebo ako skorumpovaní - udržiavajú tento vyjebaný systém! U mňa si provokatér!

      • Robo napsal:

       "A po svojom aj preto, pretože v ich vlastných rodinách sú príslušníci, ktorí či už zo zarputilej nevedomosti, alebo ako skorumpovaní – udržiavajú tento vyjebaný systém!"

       Moj vlastný bratranec, s ktorým som ako chlapec strávil skoro každé prázdniny u babky sa mi vyhrážal políciou. Po tom, čo som mu poslal pár odkazov - o Havlovi, o vojne na Ukrajine, ..

       Kokot.

      • jop napsal:

       Maroš.

       tí, čo tu na serveri píšeme, sme už dávni identifikovaní. Takže tajní dávno vedia, či som alebo nie som Dezider Horvát.
       Takže či ty budeš návrhy prepisovať alebo neprepisovať do excelu, ničím viac si už pred vrchosťou neublížiš.
       Aj tak vedia, kto si.

       Či si voľakto otvorí Excel a prečíta si návrhy a názory, to z neho hrdinu nerobí.

       Okamura išiel otvorene "do boja". Podla tvojej logiky sa mal "báť", lebo "báť sa a byť ticho je ten správny prístup" k životu.
       Takže tajní dávno vedia, kto je Okamura. To že niekto prečíta Excel na nwoo, to nesiaha Okamurovi a jeho "hrdinstvu" ani po päty!

       Tak prosím aj ty viac rozmýšlaj v súvislostiach a nerob hrdinov z tých, ktorí si čítajú tento článok a túto diskusiu.
       Presne tým škodíš, lebo prečítajú si článok a diskusiu, prečítajú si tvoj príspevok, že netreba nič robiť, treba "držať hubu a krok", a už len tým, že čitajú články na nwoo, sy myslia, že svoju "občiansku povinnosť splnili.

       Nikto nič nerobí, každý sa bojí, "HRDINA" si prečíta článok a to je všetko!!!!!!
       To myslíš vážne?
       Veď ta týmito drístami škodíš, lebo výsledok tvojich príspevkov je "NIKTO NIČ NEROBTE"

       • proud napsal:

        "Okamura išiel otvorene „do boja“. Podla tvojej logiky sa mal „báť“, lebo „báť sa a byť ticho je ten správny prístup“ k životu.
        Takže tajní dávno vedia, kto je Okamura. To že niekto prečíta Excel na nwoo, to nesiaha Okamurovi a jeho „hrdinstvu“ ani po päty!"............spatnej priklad,ale budiz,vim jak to myslis:-).Neni nad to,kdyz bude vic a vic uvedomelejch,narod zavrit nemuzou,pronasledovat taky ne,ale nejaky jeho "vudce"(pasaky stada) muzou pomlatit kdy si vzpomenou(a stado si odehnat sami),tak jak je tisice let zvykem a jak se system boji aby o to neprisel a posila ruzny vladi aby volali jak je hierarchie dobra:-)))),neni dobra,je to podobnej nastroj jako jsou penize,nastroj udrzeni moci a kontroly.Jedina dobra "hierarchie" je vetsinova a prima,zadni pobouchani vudci s jejich mindrakama a egama,nechavajici se koupit za jidasskej gros!!!

        • jop napsal:

         ja nepotrebujem aby volili Oakmuru, lebo je to zbytočné. Celé volby sú zbytočné a neškodné pre elity divadlo.

         Ja som len porovnával otvorené Okamurovo "hrdinstvo" s tým že Maroš za hrdinstvo pokladá prečítanie Excelu a príspevok do diskusie

        • proud napsal:

         Ok :-),hele,to nejaky jakoze "pronasledovani" aktivistu z webu jako je tenhle a podobne,je silne prehnany,i to ze by shromazdoval nekdo nejaky prispevky.To bude realita jen kdyz se ledy opravdu pohnou a kdyz to zacne bejt organizovany a bude to mit ty kdo poslouchaji a zajimaji se v radech deseti tisicu a vejs.Z tohohle cirkusu tady a v Cechach celkove maji zatim jenom prdel,muj nazor.Zatim jim staci delat jen to co predvedli treba na piratech,jen se dostali "do vedeni" to jsou panecku zmeny,to se vrtej po vetru,to je narez:-)))))))))))))))))))))))))).Presne jak jsem nejednou psal,je jedno koho kam zvolis,oni uz si ho pak zpracujou k obrazu svymu,protoze nema zastani,nikdo z nas se za nej nepostavi,protoze mu neveri,nema duvod se brat za nekoho koho nezna a koho stejne zpracujou pro sebe.Tim spis se zpracovat necha a kruh se uzavira.

     • Maroš napsal:

      "Stačí, ak sa bude prihlasovať niekoľko tu z diskusie známych ľudí, ktorí tie návrhy z diskusie doplnia do toho Excelu.
      Excel bude volne otvoritelný, bez prihlasovania, bez identifikácie, len otvor a čítaj návrhy!!!!!!!!!"

      - a kto to má akože čítať?

      Ďalšia vec - aby bol príspevok nemeniteľný - adminom, či niekym zvonku - musel by byť pridaný ako "Dokument len na čítanie" - ktorý sa však opäť dá zmeniť tak, že sa jeho obsah sejvne a pozmení a uloží do dokumentu "inde" - potom sa pôvodný dokument vymaže z kompu a nakradí novým dokumentom s rovnakým názvom. Z vonku to nikto nemá šancu zistiť. Zvnútra áno - preskúmaním vlastností dokumentu. A k podstate veci - hromadením pôvodných dokumentov od konkrétnych prispievateľov tak vzniká archív ich činnosti - s presnou identifikáciou času VZNIKU DOKUMENTU, IP má admin - ale ide kurva HLAVNE o to MAC číslo - adresu = jedinečné číslo napríklad sieťovej karty, HDD, procesora a iného zariadenia, ktoré = "odtlačky prstov" vlastníka PC! = DÔKAZOVÝ MATERIÁL!

      Ojebávaš jop!
      "MAC adresa je obsiahnutá v dátach ktoré sú posielané sieťou Ethernet (takže väčšinou aj Internet)."
      https://sk.wikipedia.org/wiki/MAC_adresa

      • jop napsal:

       MAROŠ, panebože, no a čo?

       Prouda aj teba aj mňa tu poznajú, tajné služby presne vedia kto sme, kde žijeme, aké máme číslo topánok!
       Tak iba ty (alebo proud) budeš všetky návrhy a názory kopírovať do Excelu.
       Všetko čo si písal v tomto príspevku je úplne nepodstatné, bude v tom Exceli iba tvoja adresa, ktorú aj tak už dávno poznajú.
       Ten excel si môže otvoriť milión ľudí a prečítať si ho, čo je presne potrebný cieľ!

       citujem: A k podstate veci – hromadením pôvodných dokumentov od konkrétnych prispievateľov tak vzniká archív ich činnosti

       Každý tvoj príspevok už tajné služby v archíve dávno majú, ja chcem presne to isté.
       Aby nielen tajné služby mali všetky tvoje príspevky a nápady v archíve, ja chcem aby aj my sme mali osoh z tvojich príspevkov a mohli ich využiť v náš prospech!!!!!!

       Iná cesta je taká, že poprosíme tajné služby, nech naše príspevky oni sami dajú do Excelu a vyložia ich tu na serveri. Lebo to čo navrhujem ja, už tajné služby dávno majú.
       Takže ak naše príspevky počas celej našej doby vyložia tu na serveri tajné služby, ušetria nám spústu práce.

       Panebože Maroš, toto čo píšem ja je "myslenie v súvislostiach".
       Ty len strašne trepeš a neuvedomuješ si aká je skutočnosť a čo tá skutočnosť znamená!

       Žiadosť o informácie na základe zákona o informáciach
       Prosím tajné služby, nech Marošove, moje aj všetkých príspevky dajú do Excelu a sem dajú odkaz na stiahnutie.
       Maroš sa svojich príspevkov bojí, tak mu ušetrite prácu.
       Vopred ďakujem

       S pozdravom
       Horváth

       Je tu nejaký právnik? Ak na základe zákona o informáciach podám žiadosť o databázu mojich príspevkov pod menom jop, dodajú mi ich? Ako sformulovaž žiadosť aby my moje vlastné vyhlásenia dodali?
       Môžem na základe GDPR požiadať tajné služby, aby vymazali moje meno zo svojich databáz?

       • Maroš napsal:

        jop - samozrejme - požiadavky na vymazanie sú o hovne - dôležitý je prístup HOCIKOHO k informáciám o tebe!

        Ako pracuje GP na likvidácii svojich odporcov? Jednoducho! Poskytne nepriateľské informácie nepriateľom odporcov!

        Aby bolo jasno! Ja som si vedomý toho, že mnohým "nevyhovujem" - ale vražda nie mňa - ale 1000 takých ako ja - znamená pre systém problém! A - MY sa množíme vďaka internetu GEOMETRICKÝM RADOM! Takže - hodiť nám na krk "Pol Pota" - to je ako pokus zlikvidovať všetky koliformné baktérie zo všetkých hovien na svete! Veru tak! Teraz sa to už robí inak - oni sa snažia tie koliformné baktérie modifikovať - odbočím - v 80-tych rokoch vznikol projekt na GM koliformných baktérií, ktoré majú spôsobiť u populácie cca 30%-tné ochorenie na rakovinu hrubého čreva - ktoré má tak zaťažiť celý sociálny systém a krajinu. A používajú sa podľa všetkého aj v chemtrails - ako "kondenzačné jadrá zrážok"! Stále platí - "Do hovna sa nekope, lebo hovno začne smrdieť!" - a ja som tu len také hovno - "ktoré si hovie" - lebo - "vos habebet humus!" - a "Kto sa spriatelí so Smrťou - Smrť sa mu stane SPOJENCOM!"

        A údelom bojovníka je čo? Smrť! MEMENTO MORI - neznamená HORROR MORTIS! Tak tu jop nestraš tým, čoho sa bojíš ty! Ja sa bojím len toho, že smrťou potom nedokážem naplniť svoje plány - lebo život je náš jediný nástroj na naplnenie existencie. Takže nebavme sa o odvahe - bavme sa o Rozvahe! Lenže ty patríš k tým, ktorí provokujú ostatných - SKOČ! A potom skočíš aj ty - keď im to výjde! "Potkan vyššej kasty".

        Skoč si sám - kam chceš!

        • jop napsal:

         maroš

         mal som ťa medzi tými, na ktorých nemá zmysel reagovať.
         Reagoval som.
         Moja chyba.

         Kopa drístov, žiadny návrh, prázdne mletie hubou, namiesto argumentov neuveriteľné tliachanie vydávané za kváziargumenty

       • Maroš napsal:

        jop - ty si pako? Myslíš že systém slúži tebe?! A nám? Hovno - ty slúžiš systému! Fakt ma serieš, že "akože nechápeš SEBAZNIČUJÚCE IDOEOLOGICKÉ správanie - a ja ho mám prijať, ako každodenné čistenie zubov nejakým fluoridovým svinstvom?!

   • asar napsal:

    Vďaka bohu za strach. Strach v správnej miere je ochrana. Takzvaná odvaha je často len nevedomosť. Je odvahou ísť do lesa, pokiaľ neviem, že je tam medveď? Na druhej strane rozvaha je často považovaná za zbabelosť.

    Provokatéri podjebujú ľudí, aby robili to, čo chcú spôsobom: "Vypi si, len mäkáči nepijú. Zbi filipínku Henryho. Čo, nechceš? Ty si sráč." Na mňa tieto spôsoby už neplatia.

   • Maroš napsal:

    Jop - "Volám sa Rastislav Horváth, a vy přizdisráči nie ste hodní ani svojho českého priezviska. Lebo ste posraní otroci. Otroci priezvisko nemajú.
    Jediný otrok, ktorého ja poznám, je Spartakus.
    Ostatní otroci len makali na pánov, kým nezdochli.
    To je vaša budúcnosť.
    Hovno, to je už vaša súčasnosť!"

    4 dohody /sudcu Jopa a obete Jopa = otroka Jopa/
    https://www.youtube.com/watch?v=UVe0uJP3TZg

 8. nikto^2 napsal:

  Uz som to pisal viac krat, je treba precitat knihy Zvoniace cedry Ruska, ale vsetkych 9 knih, nie len zaciatok ktory zacina ako rozpravka mixovana sci-fi.Je tam rozpisana buducnost Ruska a nasledne celeho sveta (takmer priamo - vo forme manualu,krok za krokom) , samozrejme iba pre tych co si tento casopriestor zvolia, a ta buducnost je krasna pre cely svet.Nie kazdy si to musi zvolit, jeho volba.Aby to clovek pochopil treba vediet nieco z najnovsej fyziky a aj mystiky/duchovna - neodporuje si to (Allatra). Putin, podla mna,je najlepsi koho v danom case mali a stale maju. Ak pride cas, bude nahradeny niekym (alebo skupinou) kto uz pojde verejne podla spominanej knihy.Putin ide podla knihy tiez, ale bud nevedomky posuvany ludmi v zakulisi, alebo vedome ale skryto. Pjakin to iste.

  • Kolkobudeszit napsal:

   Pan Nikto, len to opakujte, kazdy nema CAS denne citat diskusie.

  • houbeer napsal:

   byl jste nekdo v Krasnych sadoch na slovensku?vcera jsem potkal rusa od holky ze skoly ksm chodi i muj syn a rikal,ze se tam stehuji.a taky ze jeho syn studuje v rusku na skole megreho....

   • Robo napsal:

    Asi skôr na Rodovej škole Štetinina, Megre ju spomína v Cedroch.

    O tých Krásnych sadoch neviem, skúsim pozrieť na net.

    • Robo napsal:

     http://www.krasnesady.sk/cesta-k-pozemku/

     Pekné. Ale od začiatku zle. Jednak si pozemok musíš kúpiť a za druhé na nom samozrejme platia dnešné zá-kony - dane, poplatky, môžeš ho predať, ..

     • Maroš napsal:

      Robo - kto stále nechápe parazitizmus správcov nehnuteľností /správcov bytov/ - majú to tam!
      "správy a údržby vykonávanej správcovskou spoločnosťou."

      Ďalšia vec, čo im môže zlomiť väz, je zamýšľané zvýšenie dane z nehnuteľnosti podľa výšky trhovej ceny pozemkov - nie podľa úradnej ceny v okolí! Toto sú budúce ojeby! Tzv. americké správcovanie - člen komunity sa podriaďuje rozhodnutiam správcov - nie obecnej samospráve /VZN/. Veľký priestor na manipulovanie s vlastníkmi. Správca grófovho majetku má väčšie právomoci, ako gróf! Prečo vlastníci bytov poplatkom hovoria doteraz - "nájomné"?

      Iná vrstva - rozhodneš sa to predať - medzi tebou a kupujúcim opäť - správca! Lebo jeho záujmy. Toto by som nebral, nech sa to volá hocijako "krásne".

      • houbeer napsal:

       jo jo,vsici chytri.kdo z vas zil a postavil dum v komunite?ja tri domy v dvou komunitach....vite kulovy co to je to prave rovnostarstvi,hlasovani na snemu-talking circle,klido i 100osob,vice temat k reseni.hodiny a dny.troelivost,naslouchani,respekt,...

       • houbeer napsal:

        kolik znate lidi kteri sehnali hektary a rekli,vsichni sem,je to pro vsechny kdo chteji...ja na takovem miste zil.tak tu netrepte co je to za ctnost a zabavu neustale makat ba vyzirky,krivaky,lhare a vubec lidi,co proste nemakaji jako ja,ale plody(veskere)by brali,,rovnym podilem.

 9. Kolkobudeszit napsal:

  Pan Jop, TU je odkaz, KDE z inej strany v Texte a v jeho odkazoch (napr. Zlatodej...) najdete odpovede napr. na: preco si brali Nemky, kto bol tie Nemky, akaze je Ta skutocna udalost, preco GP "nestiha"...
  Da SA povedal je tam i doslova praktische odkliatie pre dobrych ludi zotrocenych v nejakom nabozenstva, ci medialnom egregore, spoznanim runoveho vyznamu nktr KLUCOVYCH slov. A konecne pomocka zmeny pohladu pre mnohich ludi, ktori komentuju vrcholky Himalaji, ale sedia v lavore...
  Pastebin.com/XMSirRrc
  A nakoniec zopakovanie KLUCOVYCH slov, pre tvorbu EU Chalifatu a myslenie sivitov, si kazdy vygoogli sam... Takija, Tavrija,Kitman, Muruna

  • Eschatolog napsal:

   info z tv , tricata leta min.stoleti, usa, pohreb irskeho gangstera ktereho vyridil Capone, pres 10 000 truchlicich lidicek plakalo, asi jim tu ucast a truchleni naridil GP :-)
   planeta zmrdu

   • jop napsal:

    Escha

    citujem: asi jim tu ucast a truchleni naridil GP

    spájaš veci, ktoré nemajú nič spoločné.
    Čo s pohrebom gangstra má GP spoločné?
    Keď odstrelili kolumbijského narkobaróna, tak na pohreb mu prišlo určite viac ako 10 000 ľudí.
    Čo s tým má GP?

    Ak si to myslel ako vysmievanie sa zo slova GP, tak prosím neblázni ľudí a nezľahčuj moc najvyššej elity

 10. jop napsal:

  https://www.hlavnespravy.sk/za-tvrdenie-ze-za-socializmu-bolo-lepsie-sa-pojde-basy/1427804
  https://www.hlavnespravy.sk/poslanec-blaha-za-svoju-kritiku-liberalnych-medii-celi-trestnemu-oznameniu-je-extremista-tvrdi-oznamovatel-bloger-dennika-n-samo-marec/1427822

  v diskusii sú ľudia omnoho viac otvorení a nasratí, ako tu.
  Lebo to nie je konšpiračná stránka, tak sa neboja v príspevkoch hovoriť omnoho otvorenejšie ako tu na "alternatíve".

  Pozrite si vystúpenie Husáka, iba 2 minúty
  https://youtu.be/Z8cYUosnB8s

 11. Ľ napsal:

  Prečo pjakin nemôže niektoré veci povedať priamo?

  • Ľ napsal:

   Lebo by ho zablokovali všetky média, ktoré ho zverejňujú :D

   • jop napsal:

    Ľ
    si len ďalší kto hovno chápe

    keby si pozeral ruské analytické relácie, kde vystupujú omnoho známejší analytici ako Pjakin, počul by si proti Putinovi, proti Medvedevovi, o tom ako ruskí žiada Putina aj podporujú aj ovládajú množstvo takých faktov, že by si neveril vlastným ušiam.
    Naviac tieto relácie idú často priamo v niektorej ruskej televízii. Nikto to neblokuje.

    Len chudák Pjakin nesmie hovoriť, lebo by mu youtube zmazal účet!

    Kua chlape, nebuď taký vôl

    • jop napsal:

     oprava
     zle: o tom ako ruskí žiada Putina
     oprava: o tom ako ruskí židia Putina

    • Ľ napsal:

     A kto ich zviditelnil? Som neni odkázaný na nejakých známich analytikov. To je tvoj parket.

    • Voda napsal:

     Jope: sleduji a zjištuji totéž. Kvůli diskuzím pod Pjakinovými díly se na ně dívám jenom v ruštině a poslední měsíc jsem zjistil, že se tam objevují výzvy k rozšiřování sledovanosti, velmi stručné pochvalné komenty a klikači. O čem to svědčí? Potřeba silné propagace.

     Pjakin patří k obdivovatelům Stalina a všimněte si třeba pod tímto dílem "17 momentů jara" jak rozporuplná a ostrá diskuze tam ohledně Stalina je.

     https://www.youtube.com/watch?v=j5VZvIYMAT0

     Díval jsem se nedávno na všechny díly a 11. díl a tady ten poslední Vám odpoví na otázku, co se vlastně dnes v celosvětové politice děje. Podle mne probíhá totéž co před koncem II. světové.
     III. světová nebude, již se jede porcování moci bez ní. Likvidace lidí postupuje podle plánu válkou uvnitř zemí. Občanské války probíhají, a pomalu i v tom Rusku, stačí jen zapálit doutnák.

     A že je president RF poslušný židovským oligarchům je vidět.
     On s Medvěděvem mi připadnou stejně jako Zeman s Babišem. Taky jsou naoko proti sobě, ale táhnou jedním směrem.
     U Pjakina mi vadí, že lidi manipuluje. Ochrana židů, kteří řídí naši likvidaci (!) je velký jeho problém, a že jeho obdivovatelé, např. na levanet se chovají jako likvidátoři odpůrců (stalinovsky) je také znát.
     Někdo si dokonce sem přišel ulevit od pronásledování hoxem, a ten ho tady našel. O čem to svědčí? Každá ideologie, která rozděluje lidi je vražedná, sic zní příjemně (diktatura svědomí je nereálná ).

 12. Jozef Glinsky napsal:

  Poniektorym tarajom,
  ktory videli politika,trebars aj Fica,ci Babisa len v telke a nevedia hovorit inac,len podla svojich sablon: chodte na Gorkeho univerzity,chodte do politiky!

  • Ľ napsal:

   Ty si na Gorkeho univerzite bol... Všakže. Znieš tak. A koho navrhuje Gorke miesto Fica alebo Babiša?

   • Jozef Glinsky napsal:

    Miesto Fica?
    Keby som mal porovnatelne schopnosti /mix schopnosti/,keby som bol na jeho mieste,
    konal by som ako on.
    !!!!!
    Priblizne.
    Musel by som konat ako on,ktory ma rovnake alebo velmi podobne hodnoty,ako ja,expredstavitel ZRS v slovenskom parlamente.
    Vyvinul som aj velmi velke usilie,aby clenska zakladna ZRS presla organizovane do Smeru !!!
    Ked sa nam nepodarilo vymenit predsedu ZRS /aby bol len cestnym predsedom/.

    V prvom roku clenovia Zdruzenia robotnikov Slovenska tvorili asi dve tretiny clenskej zakladne Smeru!

   • Jozef Glinsky napsal:

    Miesto Babisa?
    Babis je komunista - prvy v praci,prvy na barikadach,posledny pri odmenach,pri rozkosi.
    Komunista podla jednej definicie jedneho mojho kolegu zo ZRS.
    Babis je genialny komunisticky kapitalista,hrdina Ceska a Slovenska,bojovnik za dostojnost nasich narodov a zachranu europskych narodov.
    Resp.neohrozeny bojovnik proti najhorsim excesom doby a vladnucej sebevrazednej politiky.

    • jop napsal:

     glinsky

     nedá mi to nereagovať na tvoje slová o ficovi a babišovi. si neuveriteľne hlúpy, tvoje IQ musí byť hlboko podpriemerné

  • proud napsal:

   Poc bych chodil do politiky? Nehodlam lidem ani ublizovat,ani delat prizivnika a zit na jejich ukor,to je vsechno o cem je zbytecna a skodliva politika a denne do dokazuje,a je jen takova,jina neexistuje,ani nemuze existovat,proto byla vytvorena.

   • Ľ napsal:

    V politike si nech si kdekoľvek. Chuju. :D
    Je taká ako ju popisuješ bo ju tak väčšina ľudí vníma a uplatňuje. Takýmto prístupom sa človek iba odstavuje od riadenia štátu v ktorom žije. Stáva sa trávou na bojovom poli. Ale nikoho od toho neodhováram. I to je spôsob života. No, na to že nežiješ na úkor iných a nikomu nijak neubližuješ máš podivnú potrebu to tu vešať. Daj si pred dom bilboard. "Tu žije svätý muž." Niečo jak Pjakíňo.

    • proud napsal:

     Nic bych z nej nemel,ale tebe koukam bilboardy a mineni druhejch bere vic nez pravda o kterou je treba se brat a v ni zit.Mas to radne poplontany,kdyz si myslis ze pravda a poznani ti prekazi v rizeni porad jeste moznyho statu.

     • Ľ napsal:

      Neviem kde si vzal že si to myslím. Možno si nejaký psychotronik.
      Ešte že ma nebere čo mieniš, že si myslím.
      :D

      Neviete niekto odkiaľ ušiel to ten proud-ič? Zrejme som sa ho dotkol :D

      • proud napsal:

       Mas recht,dotknul,kazda blbost v jakymkoliv podani se me vzdycky dotkne,nemam vas rad ;-)

       • Ľ napsal:

        Joooó... To je dobré. Ja vás Milujem. Nieže by som chcel. Ale Musím. Aby nás vedeli rozoznať ;-) :D

        • proud napsal:

         Verim,blbost se na lidi lepi odjakziva,co jinyho by to teda mohlo bejt,nez ze z lasky :-))))

        • Ľ napsal:

         Veď presne o tom hovorím. No dobre. Fajn pokec. Česť

   • Jozef Glinsky napsal:

    Politika je o poznani a riadeni statu,ktory je sucastou EU a NATO a OSN...
    Umenie mozneho.

    V parlamente je politika o poznani a kreovani zakonov a principov fungovania celeho spektra subjektov spolocenskeho spolocenskeho zivota.
    Umenie mozneho zalozene na hlbke,ci chudobe poznania.

    Svoje poznanie a svoje zaujmy maju vladcovia medii,vladcovia spektra agentur a lozi,roznych mafii.
    Svoje poznanie,svoje potreby a ciele maju aj ctitelia narodnych a vseludskych hodnot...

    • proud napsal:

     "Politika je o poznani a riadeni statu,ktory je sucastou EU a NATO a OSN…
     Umenie mozneho."................HOVNO!!!!!!!!!!!!!!! Politika,je zlodejna,vyspa GP,kde se krade pro nej a vyuziva se ty moznosti nakrasty si taky,to je cela politika,hnizdo psychopatu!!!Vsechny kdo se tam cpou a kdo se na tom podilej se patri spravne vystrilet,do jednoho,ale ze nejsme mizerove jako oni,pak jen pozarivat a nechat do konce zivota drit aby vratili aspon cast napachanejch zpusobenejch skod!!! Jestli s tim nesouhlasis,patris mezi ne taky.

     • Jozef Glinsky napsal:

      Rec cvoka.
      Mas na nu pravo chudobneho duchom,alebo pravo invalida.

     • proud napsal:

      Lehce jsi to popletl,rec invalidniho cvoka je ta tvoje,ja na ni jen reagoval,ale vzhledem k tomu co jsi zac to chapu.

      • Jozef Glinsky napsal:

       Svinsky!!!
       sudis aj ludi,ktorych dobre poznam,a ktorych si vazim aj velmi vazim.
       Desiatky,stovky ludi!
       Len tak,jednou spinavou vetou.
       Aj ludi,ktori nieco aj pre druhych urobili,snazili sa urobit a vela riskovali.
       Nezaujima Ta ,co som ja urobil,snazil sa urobit,
       nezaujima,Ta,co ini urobili,len vynasas sud velkeho inkvizitora...
       Hla,nesvata inkvizicia!

       • Ľ napsal:

        Veru áno. Pekne sa to všade všetci urážajú. A ... Ale je tu ešte jedna taká vec. Ako môže proud niekoho uraziť? nechápem to. Ten človek na tom musí byť fakt zle... :D pomodlím sa za urazených aby sa odrazili :D
        jo, Dve muchy s jednu capku. :D

 13. jan nowak napsal:

  Dobrý rám - 666 .. ROBOTI ! ! !
  .. nachází-te sse Práwě , Bože - já já..

  Jáá.. ne~su wwám.. Posssel.stwí zz 3. Galaxie.. ( Gottwald & Gložek )
  Rys TU pije & 28. čerwen juž se blíží : ))

  ps : proude - ssázim 2oo ,- BAbek.. že Wejmola TETERMINÁTOR Kikinu zabije : ((

  Oprawa : 3.ooo ,-

  • jan nowak napsal:

   .. lak-laku Jedem na Psýcho ssraz.. špatně TO nědoPadně jéé.dem na hóóSť.inu :
   Neumim dát Link - tag mus-lim ww wopiowatt ??

   .. si myslim ..a te-dy dy-by Pstru-howi dál Anakundu.. tag newim : /

   ps : čéékuj-te ROBOTI i wideOsSoossáky psycho.pata Bejra & ne ~ jen
   Marka Chlíwka..
   M

 14. Maroš napsal:

  "Specnazi" - prečo sú /majú byť!/ informácie o našej armáde utajené a informácie o armáde nepriateľa verejné? Prečo sa vôbec nehovorí o Albánsku, ale hovorí sa len o Kosove? Viete koľko bunkrov vybudoval Enver Hodža? Kvôli nedobytnosti Albánska? Hovno! To je zázemie pre omnoho väčší konflikt!
  Bavíte sa mudrlanti o divíziách ako o svojich cínových vojačikoch, a zatiaľ "lovci senzácií" vešajú utajené informácie o našich fortifikačných zariadeniach na You Tube! No tak nech sa tam nasťahujú tí správni potkani, že?
  Dokument - Podzemní bunkr Velký Hlavákov - JASYR
  https://www.youtube.com/watch?v=GeUHfmU4TQA
  Tu je celá séria o Abánskych pevnostiach
  Abandoned Naval base - Porto-Palermo (Albania 2012)
  https://www.youtube.com/watch?v=Q6uIVsYRpBU&list=PL60Buv2mwG-Pdx3c7T8F-xC8aKC1Uhqfe

  • proud napsal:

   Nez valkou v praxi se mnohem radeji zabejvam myslenkou jak s valkama nadobro skoncovat,kdyz zbrane,tak lovecky.Jenze si rikame homo ssapiens ssapiens a pritom jsme krvelacni,zlodejsky gauneri a kdo ne,ten je aspon chte,nechte podporuje,takova je pravda.

   • Maroš napsal:

    Proud - " praxi se mnohem radeji zabejvam myslenkou jak s valkama nadobro skoncovat" - už to vyriešil aj en dží Dědek s NWO! A tebe patróny už nepredajú! Urob si luk - kým je drevo - na púšti sa budeš musieť naučiť hádzať šutre prakom!

    • proud napsal:

     Mam,pouzivam uz leta znacku Mathews, jako bejvalej lovec "vseho".Ovsem tys nepochopil pointu,mozna by ses mel tim smerem porozhlidnout,mam na mysli egregory,neboli kyvadla,jejich vytvareni,ziveni a funkce,zpusoby prace.

     • Maroš napsal:

      Proude - "egregory Ouda sú vidiny o vlhké Marii" - "vojna je preto, že na ňu myslíš" - jebeš vždy keď myslíš na jebačku? Ja nie - lebo to záleží aj na Marii. Nowákovej. A tá nedá pokiaľ nevidí poriadneho Ouda! Tak sa vytas - mentálny Syzifos - s poriadnym Oudom by si mal ten šuter už dávno hore - ako to, že si s tým Humanizmom a Toleranciou ešte nepremenil Izrael na raj na Zemi?

      • proud napsal:

       "– ako to, že si s tým Humanizmom a Toleranciou ešte nepremenil Izrael na raj na Zemi?"..........to proto ze je svet plnej ukecanejch curaku co vlastne nic nevedi,natoz aby chapali a ten zbytek tech co vedi zije skodolibe na jejich ucet..........

       • Maroš napsal:

        Proud - hej - a preto si vy pezatí trieskate múr o hlavu - všetko robíte naopak. To máš ako s cestnými lišajmi - keď ideš nadrbaný z mliečneho baru a zdvihne sa ti chodník. Sím ťa - kedy asi ten váš Satan vybuduje raj na Zemi, lebo v pekle už sme dávno...

        • proud napsal:

         Nevim jak to delaj pejzati,ja hlavou o zed nebiju,ale kdybych se mel priznat,casto k tomu nemivam daleko,kdyz vidim tu ovcanskost,nebo plac bez myslenek na reseni :-(.Priznam se ze i me to nekdy svadi bejt jako onen pejzatej,ze kdyz si nekdo masochisticky koleduje bejt otrokem,vyuzit toho :-(.Na druhy strane doufam ze je to jen naucena blbost ktery se muze clovek zbavit kdyz na sobe zacne makat a misto place premejslet co s tim.Ty ses zatim jen u toho place.

        • proud napsal:

         A u place zustavaj ti kdo bud uplne,nebo castecne nevedi ktera vlastne bije,ovsem domejslej si, ze vedi vsechno a ze vsude byli a vsechno znaji :-)))

    • jan nowak napsal:

     Mroži - twl.. na poušti nejsou o.i. ani Šutry : (
     .. tam mumusíš smíchat Písseg s guwnem , umatlat zz to-ho
     Gulu - ne-chat uschnout & potom wrrhnout
     Proudowi mezi parohy : //

     Micha Lea

  • proud napsal:

   Kdo na valky a ,a nebo, spatnosti mysli,jako by je delal!

 15. KOBISTOMjebeZnadradenosti napsal:

  Re: Re: Re: Bible
  ľudo 18.06.2018
  KSB je naplnením kresťanstva podobne,
  ako Ježiš "prišiel Zákon naplniť, nie rušiť".
  Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-11-06-2018/

  • Ľ napsal:

   KSB je teda naplnenie Kristovho odkazu?
   Akože mali zjavenie? A teraz majú viesť Kristovú církev? Oni teraz budú určovať, čo a ako máme chápať? Moderný apoštol?
   Nieže by som s KOBim nebol v mnohom za jedno. Ale toto znie zvlášne v kontexte Pjakiho záveru v novej o-o.

   • Ľ napsal:

    Dôkaz, že KOBisti, ktorí nám vysvetlujú, ako máme chápať Kristove učenie, neveria v Ježiša Krista. To znamená, že KSB funguje na princípoch "hermetizmu a esoterizmu." Jedno učenie pre Dav a druhé pre zasvätencov. Podľa vonkajšieho (pre DAV) veria v Krista a vysvetľujú jeho učenie, tak aby sa zhodovalo s ich názorovou líniou. V skutočnosti však v Krista neveria. ...

    Ako potom KSB, môže byť naplnením kresťanstva?

    "Re: Re: Re: Bible
    ľudo 19.06.2018
    ďalší Kva-kva?
    Na sprostosti neodpovedám.

    Podstatné je, čo si myslí Boh a nie Ježiš.
    Verte si v Ježiša, to je váš problém,
    akurát do neho neťahajte druhých.
    Ja sa snažím veriť Bohu
    ..čo najlepšie ho chápať,
    aby som jeho chodníčky neblokoval
    a radšej ich spriechodňoval, spolupracoval.

    Každy si kope ten svoj osud.."

    Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-11-06-2018/

 16. Maroš napsal:

  Choďte už židáci do piče! Čokoľvek pozitívne vznikne na tejto Zemi - vy zmrdi musíte ovládnuť, infiltrovať! A ak to nezačne pracovať pre vás - hneď to nusíte zničiť! Porovnajte kurva tie vaše Protokoly Sionských zmrdov - ako vyjebávať s ostatnými národmi - aj s vlastnými ľuďmi nižšej kasty - čo to kurva je?! Židovský debilníček pre ďalšie generácie zmrdov od narodenia - zapisovaný storočia - aby vaši degeneráti neuseli odznovu kreovať to, čo zabudli - ako vedecky a sofistikovane vyjebávať s ostatnými. To je tá vaša vysoká škola ojebávačov! Všade tam, kde ľudia vytvoria niečo nové, kde sa začne dariť - hneď tam nájdeš židovskú držku, ktorej to musí patriť! Kokoti sprostí - KSB-KOB je rozjebávaná židákmi! O tom je sio"KSB" ktorá útočí na podstatu KSB, ktorá učí, ako sa brániť vám - parazitom, otrokárom, manipulátorom, vyjebancom! Učte sa ďalej to svoje krav maga pre psychopatov!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!