P.C.Roberts: Říkat pravdu je dražší než ferrari

pcrUž čtyřikrát jsem byl pozván na petrohradské Mezinárodní ekonomické fórum a čtyřikrát jsem to pozvání nepřijal. A to nikoliv proto, že bych o ně neměl zájem, či si myslel, že bych na něm neměl co říct, ale proto, že démonizace Ruska oklestila moji svobodu cestovat a mluvit. Kdybych si totiž nezaplatil všechny cestovní a ubytovací výlohy ze svého, byl bych obviněn z toho, že ti, co mi je zaplatili, si mě koupili. A kdybych si naopak cestu do Ruska až do posledního centu zaplatil sám, jak učinila kandidátka na americkou prezidentku Jill Steinová, když byla hostem 10. výročí RT v Moskvě, byl bych stejně jako ona předvolán před vyšetřovací komisi „aféry Russiagate“, abych se za svou návštěvu zodpovídal.

Řečeno jinak: moji účast na důležitém jednání by využili ti, kterým se nelíbí, co píší. A to tak, že by moji důvěryhodnost jako komentátora washintonsko-ruských vztahů zpochybnili. Okamžitě a už na věčné časy bych jimi byl onálepkován jako Putinova hlásná trouba.

Nemusíte ostatně do Ruska ani cestovat, aby se vám něco podobného přihodilo. Existuje spousta webů, jako např. PropOrNot, která vydala seznam „Putinových agentů“, na kterém jsem se ocitl i bez cesty do Petrohradu. Takových webů, financovaných Izraelem, Georgem Sorosem, CIA či americkým ministerstvem zahraničí je nekonečný počet a smysl všech je skandalizovat a démonizovat ty autory na internetu, kteří se staví proti tomu, aby jen a jen elita měla kontrolu nad vysvětlováním jevů a událostí. Jsou to tzv. nezávislé hlasy, mezi něž patřím i já. Jsem tedy zavázán pravdě – a nikoli agendám elit.

Nemohu psát články, které čtete, bez vaší podpory. A nemohu je psát ani bez optimizmu. Ovšem být natolik optimistou, aby člověk věřil, že pravda přece jen nakonec převáží, není vůbec snadné. Každý podléhá strachu, zvláště pak Američané, kteří byli a jsou za svých životů svědky totální destrukce občanských svobod garantovaných ústavou. A oni též vědí, že jsou vůči ďáblu, který dnes sídlí ve Washingtonu, bezbranní. A tak dnes policejní a válečný stát vidí své občany na útěku. Jestliže se nezastaví, neobrátí se a nebudou bojovat, pravdu ztratí a stanou se otroky, kterými podle přání elity budou společně s Evropany, Brity, Kanaďany, Venezuelany, Ekvádorci, Australany, Brazilci, Japonci a též Rusy a Číňany.

Ano, arogance „americké výjimečnosti“ jde skutečně až tak daleko. Pravda je pod palbou v celém západním světě. Je obtížné říkat a psát pravdu v Americe, kde je chráněna prvním dodatkem ústavy, ale v evropských zemích ústavně chráněna není. Takže ten, který zde říká pravdu, může být uvržen do vězení. Např. kritiku prezidenta v Itálii lze prohlásit za „hanobení hlavy státu“ a odměnit ji až 15 roky žaláře.

Minulé úterý ukázal průzkum veřejného mínění, že jen šest procent Američanů věří mainstreamovým médiím. Nu a jelikož mainstreamová média jsou propagačním ministerstvem elity, dokazuje tento průzkum, že díky internetu ztrácí elita kontrolu nad vysvětlováním jevů a událostí.

V nedávném interview řekl Jaffe Arnold, že „elita je připravena „zazátkovat“ internet, jestliže zajde v odkrývání jejích operací příliš daleko“. https://www.fort-russ.com/2018/06/arnold-are-the-internets-days-numbered-assanges-disappearance-is-sign-of-the-times/

Zabíjení poslů, přinášejících špatné zprávy, patřilo k praktikám mnohých vládců. Útok na Juliana Asangeho a na Wikileaks ukazuje, co se připravuje pro nás všechny.

Zdroj:  https://www.paulcraigroberts.org/2018/06/07/telling-truth-expensive-ferrari/
7 Komentářů k P.C.Roberts: Říkat pravdu je dražší než ferrari

 1. niSasniSas napsal:

  Zřejmě k zátkování nedojde. Jelita stejně potřebuje virtuální alternativě přežvejkat podstatná slova, kandidátka na americkou prezidentku, washinton, Georgem Sorosem, CIA či americkým ministerstvem zahraničí, americké výjimečnosti, prvním dodatkem ústavy, ten, který zde říká pravdu, prezidenta, mainstreamovým médiím,….Blboni si tu bramboračku mezi tím, stejně nezapamatují, postrácely by se jim linky na další podstatná slova za hátétépé, wé, wé, wééé, lomeno, lomeno…

  • .lak napsal:

   Tak nějak. :-)
   Z aeronetu
   Forever Slav
   zločas

   Srovnávat Hitlera s Merkelovou a německou Třetí říši se současným Německem je celkem pěkná urážka “velkého Führera” – Hitler aspoň chtěl chránit rasovou čistotu bílé rasy a Evropu pro bílé. Nepočítaje osvobození Evropy od židovského vlivu.

   To se o Merkelové a současném Německu říci nedá.

   5-2 OdpovězČvn 12, 2018 9:40
   M.C.
   Návštěvník
   M.C.
   Hitler toho chtěl mnohem více, například chtěl očistit Evropu i od slovanských národů a jejich zbytky poněmčit.
   Dnes se musí v hrobě obracet, když vidí, k čemu dovedly Německo jeho činy.
   Protože i přes odsun německy hovořícího obyvatelstva z území na východ od Odry a Nisy a z ČSR, čímž se vybité obyvatelstvo Německa poněkud zahustilo, neměl po odchodu totálníků a válečných zajatců v Německu kdo dělat a tak si museli dovézt gastarbeitry (hostující dělníky) z Turecka a Řecka. Dnes už Turci tvrdí, že Německo je jejich. Další ránu tomu zasadil Hans-Dietrich Genscher podporou rozbití Jugoslávie v 90. letech, čímž se do Německa dostalo spoustu lidí z Balkánu, kteří ten stav taky moc nevylepšili a teď tomu Merkelice zasadila poslední ránu.
   Ne že by Němců byla nějaká škoda, celou svoji historii akorát ohrožují a terorizují okolní národy, ale jejich nahrazení bandou ještě větších magorů nepovažuju pro Evropu za přínosné.

   40 OdpovězČvn 12, 2018 10:13
   .lak
   Návštěvník
   .lak
   S prominutím se musím smát ale chudáci děti až se jim otevřou oči po vymydlení hlav pedogogoklystýry tak je trh už zdrbané odkopne. Lidské zdroje. Stát rezignoval či v horším případě jako 5. kolona morálních a mravních defektních invalidů humanity kolaboruje se ziskovci přerozdělení hodnot od tvůrčích k nenažraným mrhačům s choutkami neskutečných nespravedlností předkládaných zázraky kteří programovaní formanti ke svým škodám akceptují z mnoha systémových důvodů institucionálního a průmyslového rasizmu nyní šmrcnuté pohádkou o nevhodné pleti sněhurky od umňjelce a předhání se že své děti polepší o kůži i reptila snad. Holt ti co si nedrží nátlakovou skupinou línii svého profitu jsou jen součástkami strojku zisk mamona a budou po použití a radši píp.

   Processing…

 2. Eva napsal:

  je mi špatně z těch reklam

 3. proud napsal:

  “ Nepočítaje osvobození Evropy od židovského vlivu.“…………ehmm,noooo,mysleny je to dobre,ale obavam se ze opak byl pravdou,spojilo se potrebny s uzitecnym,nechalo se povrazdit to co nepasovalo a jeste se na tom vydelava az doted.Stejne jako cpou svoje zensky do cizich posteli,kdyz z toho je,zachazeji se svejma „obycejnejma“ a tema co nejsou „sio“!!!A k ty pravde,nestaci ji jen rikat,je potreba ji hledat,v ni zit a vyzadovat ji.

 4. houbeer napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=FVztZI-OMUg

  https://www.youtube.com/watch?v=YGVg_OFcLcc

  neco pro anglicky rozumici – trocha hudby na optimizmus jak o nem psal pan Man…..

 5. Jana napsal:

  Z půvobního článku je toho dost /nepřeloženo /vypuštěno…
  Také jsou to zajímavé pasáže…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!