Pohádka k MS ve fotbale 2018

VDDOV15nlLgŽil byl jeden národ na východě a říkal si Rusové. Patřil mezi skupinu národů pod označením Slované. Jeho sousedy na západě byli též Slované zvaní Ukrajinci. Ti se ale jednoho dne již velmi dávno nakazili nemocí zvanou banderismus. Protože byli nemocní, měli zastřenou mysl a začali nekriticky naslouchat a poslouchat nepřátele Slovanů a připravovat válku se svými sousedy Rusy. Část Ukrajinců se nepodařilo nakazit a ti se opevnili v Donbaských republikách. Největší nepřítel Slovanů a Rusů zpoza Velké louže, začal Ukrajince vyzbrojovat a platit za sabotáže proti Donbasu.

Aby se nemocní Ukrajinci necítili tak slabí, ti zpoza Velké louže nakazili i další Slovany, jako Poláky, Čechy a Slováky kteří Ukrajince podporují v jejich nemoci. Poláci ještě navíc podlehli nákaze nemoci zvané jedinečnost a velikášství. Ta je velice nebezpečná a v jejich národě se nákaza předává po několik století. Nu a tak Ukrajinci posílení těmito sousedy, začali řinčet zbraněmi dodanými zlem zpoza velké louže. Postavili sílu 12. divizí a chystají se tento týden k útoku na Donbas. Pokud se jim bude dařit a prolomí obranu Opolčenců, budou postupovat až k hranicím RF a rozpoutají válku s Rusy průlomem na území Ruska. Potom se k nim přidá 5. divizí spojence Ukrajinců zpoza Velké louže spolu s jeho letectvem. Na Ukrajině jsou i obří tankovací letouny pro doplňování paliva bombardérům. V Černém moři Ukrajinci zaútočí na Krymský most. Zevnitř Ruska bude působit občanské nepokoje 5. kolona a budou provedeny teroristické útoky na stadiony, kde se koná MS. Messi bude před zraky diváků sťat bojovníky ISIS. Poláci budou držet v šachu Královec a směr na Petrohrad.

Nákaza se bude šířit dále a zasáhne znápadní Evropu. V chalifátech Frankistán, Britanistán, Holadistán, Belgistán a v chalifátu Deutschland vypukne rasovo-náboženská občanská válka, která se přelije i k pomahačům Ukrajinců tedy do Čech, Polska a na Slovensko. Armáda Rusů bude útočníkům odolávat a aby si uvolnila ruce a ztížila zásobování nepřítele, nanese masivní raketové údery (zatím nejaderné) na logistické a vojenské uzly po celé linii týlu nepřítele. Iskanděry z Kalinigradské oblasti zasypou střelami Českou republiku, Polsko, Ukrajinu a Slovensko. To možná bude impulsem k prozření místních obyvatel a zbaví se nakažených ve vedení svých zemí. Nezabezpečený týl donutí Ukrajince a jejich spojence ke kvapnému ústupu a Rusové s Opolčenci vyléčí celou Ukrajinu od banderismu. Kdyby Ukrajinský spojenec šířící nákazu zpoza Velké louže použil své strategické jaderné síly a rozpoutal 3. světovou válku. To už nebude pohádka.

Zdroj: https://vk.com/@zemskadomobrana-pohdka-k-ms-ve-fotbale-2018
18 Komentářů k Pohádka k MS ve fotbale 2018

 1. .lak napsal:

  Jak to řekl V.V. Putin? Je-li střet nevyhnutný atd. Krom toho že v nové doktríně sdělili že už nikdy nebudou válčit na svém území. A tedy s dalším že se iniciátoři neschovají ani 100. metrů pod zem. Což laikům zní divně ale části vojska dobře ví. A také je známý výrok k čemu nám je svět bez ruska.
  https://www.youtube.com/watch?v=4u6cUqxxKlM

 2. Mirca napsal:

  Tak ten s tema chalifatama je fakt dobrej…:-D

  • Paw napsal:

   Kdyz vidim od ceho nas rusove zachranili v 68 , dela se mi spatne..
   Kdyz vidim, od ceho VSEHO /doufam/, nas zase zachrani, dela se mi spatne..
   Zavreni jedne mesity a napadeni EU Tureckem je hotova vec.

   • toja napsal:

    bohužel, v 89. nás již nezachránili a nastal nástup psychicky nemocných nacistů :(

    • Eschatolog napsal:

     neodvracej zrak od reality, marecek bendu se vyjadril jasne verejne, jde o navrat do doby pobelohorske – volic to akceptoval a schvalil, demo_krad_icky , geneticka afinita k nemeckemu panu, 400 let nevychcijes

     • niSas napsal:

      Mě se zdá, že my jsme taková západnější ukrajina. Taková podobná byla, se strdím a medem oplývající. Akorát Kijev je eště větší jeruzalémské město pražské.
      A vytáhli zbraněmi, jako na zavolání mravenca v uchu slona, a představte si, že ty zbraně fakt použili, ale to se u nás už nestane, páč my jsme už tak poučení, že raději počkáme až se blboni vymlátěj. Gdysi se říkávalo, že zemi chrání ti nejstatečnější a nejrozumější, ale to nemůže být pravda. Co já vím, tak běžní a normální Ukrajinci se chovají úplně normálně jenže při srovnání s náma je jich 5 x víc a to pak mediálně vypadá, že jsou 5x víc praštění než jsme my. Muheeeeee

      • Eschatolog napsal:

       vzdyt jsou to jen pocty, % blbu je stejne – prirodni zakon – plus minus stat.odchylka, ale kdyz je zaklad 5x vetsi je i absolutni cislo blbu 5x vetsi, a to prosim stale na jeden – 1 – stát, takze to nejen vypada, ale i je 5x vetsi sance, ze 1 kormidlo a 1 kapitansky mustek obsadi total blbi

   • Paw napsal:

    Ja nemam dobre mineni o US armade. nedelaji ten spravnej a dobrej dojem.
    Vezmem slavnyho Mc Arthur. Velel armade na jihu na Filipinach a hned s nechal delsi dobu po vyhlaseni valky odzbrojit , znicenim letectva na zemi od Japoncu. Ze by kopiroval Stalina ?? A nebo nechal vydelat zbrojnim korporacim?
    Ale ne..Kdyz se japonec priblizil RYCHLE UTEKL PRYC od sve sverene armady. Armadu nechal na pospas nepriteli…Kdyz generalove jinych armad vzali do rukou zbrane kdyz bylo treba a bojovali a umirali spolu se svymi sverenymi vojaky….
    V teze valce… Prchal general a kdyby se japonci zase blizili /o beda/,jeste zustala Antarktida v zaloze jako posledni utociste…Strach ma dlouhe nohy a velke oci a usi…..
    Kdyz prchal nezapomnel kvicet, ze se jeste vrati…
    To ovsem znamenalo desitky tisic mrtvych vojaku …
    Ale zadal pro sebe/nikoliv pro ne/, hystericky miliony od chude zeme filipin za , ovsem Osvobozeni.. Pak prchavec valcil v Koreji , ovsem z japonska , kde byl v bezpeci kde se nestrilelo jiz..
    Tohle vam nikdo jiny nerekne..A proklety korejci nechteli platit za to osvobozeni.Co je to za narod.
    A zacal dotycny, nebozak kricet ze sve komfortni pracovny ,ze se na Koreu musi hazet Atomove bomby /kdyz se z nich neda vydrit ani dollar, tvrde meny/ /,a hodne jich, nebot /ta hruza/ bojovali zpet !!! A sestrelovali nejmodernejsi letadla a kvileni o zajatych pilotech a vojacich USA nebere konce Dodnes.
    RAMBO na ne, ten jim to ukazal, ublizovat Usakum…
    Strach ma velke oci a usi a veliky strachy AMERICKY jeste daleko vetsi !!…Ale zminit se o tom je radeji pod zase strasnym strachem zakazano…
    Ale to uz bylo moc i na Usaky. Byli z nej taky strachy vydreny a zboznovali Mc Arthura, ale pak byl za ta strasliva hrdinstvi vykopnut , pac se nejaky lidi posmivali a ukazovali prstem…
    A netajili se s tim jako treba ja…A to vse dodnes…

  • Paw napsal:

   Pohadka mirne Teroristicka…
   Zil, byl jeden a menoval se Rahman. Byl ve skupine teroristu ,co zavrazdili egyptskeho presidenta A. /1981/.
   Po case se zachtelo jemu a odjel do Ameriky a byl tam privitan,znamy a popularni terorista je zrejme vzdy vitan i byli podobni vitani i pozdeji ako sa paci ,zustan drahy , jak dlouho chces. Velky miliardovy vladni urad, hranice USA hlidajici, to uspesne zaridil a potvrdil…/Zde je treba ,vykouzlit ctenari podobne privitani, ac si nebyl ani debil, ani teroristou ve svym zivote . A poznas tak na vlastni kuzi, co terorista nezna, byt vykopnut bez ceremonii z USA a EU, s podezrenim ze jsi vrah a z terorismu./ .
   Ihned se usadil Rahman v New Y. mesite a zacal, prirozene organizovat neskutecnou a teroristickou akci. Zde je na posouzeni ctenare ,zahada. V kazde organizaci .Jiz delsi dobu , jsou nastrceni do kazde skupiny lidi, informatori.Stat chce vedet. Vsichni agenti a muselo jich byt v te mesite, aspon 50, ohluchli, oslepli nahodu a nahle..Zkratka to jsou ty moznost pohadkove, ktere se v zivote nemohou kouzelne odehrat…A bez vysvetleni jako v pohadce..600kg trhavin, se vyskytlo jako v tech pohadkach najednou, z niceho nic a nikdo si toho nevsim, kde a jak to bytost pohadkova zakoupila, a bylo dopraveno, bez podezreni , pod WTC vez a vybuchnuto. Vez to zazracne ustala…
   Rahman dostal vezeni, dozivoti , nebo mozna miliony a za trest zit v Pakistanu …Akce nevzbudila spravedlivy hnev ublizenych Usaku , jejich nevyhnutelnym napadenim….
   Kdyz takovyho nepozvete , nebo nepustite do zeme, zazvoni pohadky Konec, a je pohadky ZVONEC. Nebo vobracene. Dneska je vsecko vobracene.Tak se misto zvoneni vobrati list.
   Usama byl daleko popularnejsi nez hollywoodske hvezdy , nebo US president. Skoda ze zesnul.Poradal velka show a navadel k sekani hlav vsem pohanum ,dle pravidla akbar=barbar… Mohl byt ve filmu s velkeym honorarem. Takhle dostaval jako plukovnik Osman a velky pritel Mistra Brzezinskeho , honorare bez filmu..

   • jan nowak napsal:

    To-to nic ne-ni ROBOTI.. já byl Dnes.ka ssám s Hongowou na krámě..
    .. a ukazowal sem jí – jag Wejmola zazatočí ss Kinclem.
    Položil sem jí / na ukázku / 6 Kartonů od banánů na Zem ww we skladu &
    beng beng Silwer.. 3 x hook a twrdej lo-ket – jaujau Kateřina J. by mi moh-la záwidět
    Bo ssem do nich udělal Díru .. i do dlaždiček : (
    .. přímo do brňawky ale wo-le wolali mi hned
    zzz z Hradu – bo mě
    Nominujou za Zelený ..bo mam modrej Lockeed..

    .. kurwa : //

 3. Inspektor Spektátor napsal:

  12 divizí není žádná síla… Pro srovnání – za 2 WW SSSR bránila síla 300 nepřipravených divizí útoku cca 250 dobře připravených divizí hitlerovské koalice. Divize je jednotka o cca 20 000 vojácích. Tedy z informace plyne že: 1. Ukrajinské ozbrojené síly mají cca 250 000 vojáků. 2. Aby útok na dobře vyzbrojený, připravený a motivovaný Donbas s armádou možná o 150 000 mužích opolčenců a dobrovolníků byl úspěšný, musí být zde nějaké přečíslení – dejme tomu 1:2-3. Celé je to jen řinčení a nic se nestane. 3. Porošenkovi se blíží konec jeho neústavního prezidentského mandátu a budou brzy další volby… Jak ty asi dopadnou?

 4. Petron napsal:

  Ona není divize jako divize. Zaleží na struktuře, základu a počtu techniky a lidí v divizi.Pokud se nemýlím tak Sovětský svaz napadlo kolem 150 německých divizí + několik dalších divizí Rumunska,Maďarska a spojenců Německa. (skoro 4 miliony vojáků).Sovětské divize měli víc divizí, ale ty měli skoro poloviční velikost oproti německým ( Sovětský svaz měl na západní hranici kolem 2 700 000 vojáků, další jednotky byly rozesety na dálném východě a na Kavkazu.

  • Paw napsal:

   Dneska jsou zase pro zmeny u veleni jini a jine. Nekdy se pravda daji tezko rozeznat..Proc tezko , ptal by se nezasveceny , do tajnych veci vojenskych./Aby nepritel nevedel/.Nekteri a nektere , ovsem zde nam nesmi byt zatajeno, ze jejich organy jsou VYMENOVATELNE , jako napriklad soucastky do automobilu..Nahradnich organu je dost.Vymenuji se ty sexualni , kdyz je treba vpredu i vzadu , podle toho co je treba a opotrebovane , to nepriteli i priteli ukaze ,zac je toho loket , casto i ty organy co maji byt rozumem obdarene , jako se to povedlo u generala Pavla, aby nepritel nevedel a byl hluboce zmaten tim, co z nej pada i ja padam na hubu z toho…Slicny Ministr URSULa veli Germanskym Hordam a je to videt. jsou vsude a nikde, hlavnwe tam kde jsou treba. Neni vsak hruskoviteho tvaru,ale chodi v polomuzskych satech , uniforme tech obdrzujicich nahradni dily, kdyz je treba…A zdarma..A kdyz je treba Ursula je i chlap a z kancelare , odvahou oplyvajici jako nas general.
   terazky som antikomunista, prwedtim som byl , ale co bolo to bolo pred transplantaci…Snadne vysvetlit. ze ano..
   Neochota pak vetsiny lidu vzpirajici se trnsplantacim vseho druhu i nasledky pak musi byt nepricetne potrestana pomoci novych okupantu , jiz s Dolfem pred casem spratelenycha tak ukazujici svou vernost ideologiim a transplantacim vseho druhu s psychopatickymi nasledky, kdyz se neco nezdari , ale proto je musime milovat az za HROB a ne jeden…

 5. jan nowak napsal:

  Tu-hle koupil Hong.. ROBOTI / čárka / ty.. jag sse TO nejmuje ??
  .. už ww wim – jerky zza 134 ,- Kus
  A já mu řikám : nenekup.uj TO .. je-to drahý..
  A nebo ať ti k nim Daj ňáký berky ta-ky : //

  M

  • napětí napsal:

   Nebereš moc koksu,Nowaku? Nebo máš zase absťáka?

   • jan nowak napsal:

    Koks nežeru.. jenom – jag sssse pí-če na těch Auťáckejch stránkách.. si ne
    možu www wzpomenout , jag se TO pí-če.. ROBOTT Durman ti
    .. dá LINK , ty pi-čo ( won tam Chodí ; ((
    .. Hoto ho-honesstu-je do Kompostu : )

    Micaela
    ps : panici..

    • jan nowak napsal:

     Ha.. zdá SA – Mrožům – že prej chyti-li Rybičku na na Rybičku.. Ra-ja juž Maroše
     .. připustila la ssobě-še : @ Co na.to ww wyko.Paw-ka zz Rá-já..

     “ Jirik & Máňa De sss náma ! ! ! .. “ : ))
     )))))))))))) ))))) )) ))))))))) ) ) ) )))) .. )) ) ) ) )) : //

     ps : Admin už si-ce Není přítel muj – bo MU ne neplatim .. ale má dowolenou &
     .. jel do RUMburga !

     ww wrací sse 14.7. 2038..

     ps : a co na-to pani Popozowatel-ka Máňo :
     .. že prej Dostaneš na welikym Seweru .. FÍKY & BANÁN .. U Nowaka i Honga
     … a též Mroží Kly !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!