Jan Korál: Projev na demonstraci proti globálním paktům – 21.6.2018: Stop vlastizrádcům ve vedení státu!

jan.koral

Vážení spoluobčané, tato demonstrace vyzývá vládu, aby odstoupila od smluv, které mají do naší země usnadnit vstup afrických a arabských migrantů a tím, jak dobře víme ze zemí západní a jižní Evropy, podstatně zhoršit bezpečnost v České republice a importovat sem agresivní kulturu. Bylo též podáno na příslušné odpovědné osoby trestní oznámení pro podezření z vlastizrady, které se měli tímto podepsáním dopustit. Myslím, že nikdo z nás zde přítomných nepředpokládá, že by vláda naše požadavky vyslyšela, nebo že by policie či státní zastupitelství a soudy něco vyšetřily, či dokonce odsoudily. Tato demonstrace i trestní oznámení jsou činy především demonstrující, že tu jsou lidé, kteří s podpisem těchto smluv nesouhlasí a mají pro to velmi dobré argumenty.

Pokud patříte k těm, kteří už před delší dobou pochopili, že jednání našich vlád není obvykle v souladu se zájmy výrazné většiny občanů, pak jste již pravděpodobně zaregistrovali, že nejrůznějších trestních oznámení, výzev a demonstrací již proběhlo bezpočet a že nikdy žádná vláda žádnou výzvu neuposlechla, policie nikdy nic nevyšetřila a soudy nikoho neodsoudily. Víme, že pohrdání názory občanů a zákony jsou pro politiky pravidlem a úřady dohlížející na právo a spravedlnost setrvale spolupracují s vládnoucími politickými stranami na udržování mafiánského charakteru našeho státu.

Pokud budeme důslední, musíme jednoznačně všechny vlády a všechny ministry, kteří zde od sametového podvodu v roce 1989 vládli, označit za vlastizrádce a stejně tak všechny poslance, kteří příslušné vlády schválili a nevystoupili proti jejich vlastizrádné politice. Za vlastizrádce musíme označit též všechny vedoucí osoby u policie, státních zastupitelství a soudů, které proti tomu nikdy nic neudělali, i když je to jejich zákonná povinnost. Vlastizrádci jsou též sponzoři těchto politiků a všichni, kteří vydělali na rozkrádání majetku tohoto státu. A konečně vlastizrádci jsou všechny osoby pracující ve veřejnoprávních médiích, ale ne jenom v nich, které nesou vinu na tom, že občané nejsou pravdivě informováni a vlastizrádná politika se vydává za normu.

Zkrátka, lidí, kteří významným způsobem škodí této zemi, kteří patří k vlastizrádné mafii a kteří by měli sedět ve vězení, je zde, podle toho, jak se na to budeme dívat, minimálně několik tisíc a zatím zde není zformovaná síla, která by je do kriminálu dostala, nehledě na to, že naše věznice nemají takovou kapacitu.

Je třeba konstatovat, že dotyční politici, kteří jsou zodpovědní za podepsání smluv, proti kterým tu dnes demonstrujeme, ale i všichni z minulých vlád a parlamentů, se do svých funkcí dostali, protože je tam občané této země zvolili. Volební podvody se u nás nedějí v tak dramatickém rozsahu, aby ovlivnily výsledky voleb nějakým zásadním způsobem. Vyplývá z toho nelichotivá skutečnost a totiž to, že většina našeho národa jsou hlupáci, kteří volí stále dokola lháře a zločince a nechápou, že na to doplatí. Nebo jsou to hlupáci, kteří nechodí k volbám a myslí si, že politika jejich životy neovlivňuje a před jejími negativními důsledky někam utečou. Nebo jsou to hlupáci, kteří volí zločince vědomě, protože si myslí, že na tom vydělají a zločinecká politika se jich vůbec nedotkne. Zkrátka, většina našeho národa je zatím na politiku příliš hloupá. Jediné, čím se můžeme uklidňovat, je, že většina světa na tom není o moc lépe, ba naopak, často o dost hůře. Prakticky nikde na světě není země, která by měla ve svém čele vládu, která pracuje pro své občany. Možná je někde pár bezvýznamných výjimek a sem tam nějaký jednotlivec. Vyplývá z toho bohužel mj. to, že tentokrát nás už nikdo neosvobodí, tentokrát se s tou vlastní mravní bídou musíme vypořádat sami.

Aby bylo jasné, koho všeho těmi vlastizrádci myslím a o kom si myslím, že by měl skončit na hodně dlouho v kriminále, tak jsem dal dohromady takový krátký, počáteční a rozhodně zdaleka ne úplný seznam těch největších vlastizrádců. Je to uspořádané podle abecedy:

Babiš Andrej

Bakala Zdeněk

Bém Pavel

Bělobrádek Pavel

Bradáčová Lenka

Dienstbier Jiří

Dlouhý Vladimír

Duka Dominik

Dvořák Petr

Herman Daniel

Kalousek Miroslav

Kalvoda Jan

Kellner Petr

Klaus Václav

Kočárník Ivan

Koukal Jan

Langr Ivan

Nečas Petr

Němcová Miroslava

Pavel Petr

Pelikán Robert

Podkonický Juraj

Polčák Miroslav

Pospíšil Jiří

Roman Martin

Rychetský Pavel

Schwarzenberg Karel

Sobotka Bohuslav

Sokol Tomáš

Stropnický Martin

Šabatová Anna

Špidla Vladimír

Štětina Jiří

Topolánek Miroslav

Tošovský Josef

Vondra Alexandr

Vrána Tomáš

 

Jak dopadne Miloš Zeman, se teprve uvidí.

Myslím, že je nám všem jasné, že aby se tito lidé dostali do vězení a přestali škodit, se toho musí v této zemi ještě mnoho změnit. Nestačí pouze vyměnit politiky, je třeba vyměnit mnoho lidí na soudech, státních zastupitelstvích, v policii a veřejnoprávních médiích. Je třeba změnit Ústavu a politický systém tak, aby občané mohli doopravdy řídit vlastní stát. Je třeba změnit právní systém tak, aby odsuzoval ty, kteří skutečně škodí a systém trestů tak, aby zločinci byli skutečně napravováni. Je třeba změnit ekonomický systém tak, aby boháči, bankéři a podvodníci nemohli okrádat poctivě pracující občany. Je třeba sebrat majetky všem, kteří si nakradli během privatizace nebo prostřednictvím korupce a zločinu. A především, je třeba změnit hodnotový systém vládnoucí kultury na takový, ve kterém nebude tou nejvyšší hodnotou bezohledné sobectví, jak je to nyní, ale vzájemnost a láska k bližnímu a k vlasti, tak jak je to obsaženo v nejvyšších ideálech lidství.

Lidí, kteří tohle všechno chápou a vědí, jak všechny tyhle problémy řešit, je bohužel málo. Ale jsou mezi námi. Drze si troufám tvrdit, že k nim patřím, protože se těmito všemi tématy zabývám už polovinu svého dosavadního života. Zkuste si tedy představit, jak by mohl fungovat tento stát ve vedení s lidmi, kteří mají podobné názory na dění v naší zemi, jako my vystupující na této demonstraci. Věřím, že všem poctivým lidem by se vedlo lépe, všichni, nebo alespoň ti největší lumpové by byli mimo hru a naše země by byla v bezpečí před podobnými nesmysly, jako Marakéšská deklarace, a podobně. Avšak pro naši nemyslící většinu je vláda poctivých, vlasti oddaných lidí a představa toho, že by se mohli nesrovnatelně více podílet na řízení naší země, něčím naprosto nepředstavitelným. Je tomu tak především proto, že nemám prakticky žádnou historickou tradici v tom, kdybychom si vládli jako suverénní samostatný národ sami sobě. Jestli něco takového někdy vůbec bylo, museli bychom se vrátit někam do dob Velké Moravy a dále. Také je problém v tom, že ani nikde ve světě prakticky není suverénní stát se svéprávným obyvatelstvem, takže ani není si z koho vzít příklad. Z toho je zřejmé, že uchopení vlády do vlastních rukou je problémem pro každý národ na světě, že je to problém globální. Však také smlouvy, proti kterým tu dnes protestujeme, nejsou problémem jen pro nás, ale byly vytvořeny právě tou globální mafií, které ta naše místní mafie jen posluhuje.

Ale osvobození se od globálního otroctví a porážka globální mafie je nutností! Svoboda, nebo zánik! Jiné možnosti nejsou. A dokonce si troufám tvrdit, že vítězství svobodného a uvědomělého lidstva nad vlastními otrokáři je jisté a zákonité. Je to pouze otázkou času. Avšak není vůbec jisté, zda se toho dožijeme my, co jsme dnes tady.

Můj příspěvek do tohoto boje je, že se snažím už nejenom poskytovat informace o tom, co se v naší zemi a v našem světě děje, protože těch informací máme už naprosto dostatečné množství. Snažím se různými způsoby v různých organizacích podpořit zmíněný kulturní posun. Ale jak jsem již řekl, nepohneme se dál, pokud se ti správní lidé nedostanou do příslušných odpovědných, nejlépe vládních a zákonodárných, tedy politických funkcí. A tak, pokud chci projevit odpovědnost vůči vlastní zemi a národu, nezbývá mi nic jiného, než také, podobně jako mnozí další zde přítomní a vystupující, do nějaké takové funkce při nejbližší vhodné příležitosti kandidovat a odpovědně se na to připravovat. Pokud jde o výběr vhodné politické strany, tak to musí být taková, která bude mít jasně ve svém programu potrestání všech těch lumpů, které jsem zde zmínil, a také bude mít v plánu příslušné strukturální změny, které umožní nám, všem občanům, vlastníkům a dědicům této země také svou vlastní zemi řídit. Bohužel, takových moc není, ale doufám, že se něco najde.

A tak vás, kteří jste zde, a kteří budete sledovat tento záznam, vyzývám: Podpořte nás v našem úsilí nebo se sami do této práce dle svých možností zapojte. Pomozte nám k tomu, aby se naši občané probudili, začali vládnout své vlastní zemi a abychom se nemuseli stydět za to, že nám vládnou zločinci a vlastizrádci. Pomozte vrátit národům českých zemí důstojnost a hrdost! A pokud se nám podaří vyhnat všechny vlastizrádce od vlády v dohledné době, tak abychom se toho my, co jsme tady, dožili, tak si můžeme být jisti, že si zasloužíme jako národ i zapsání do historie a slávu mezi ostatními národy lidstva. Je to naše historická šance!

Děkuji za pozornost.

Další info:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bourliva-akce-na-Klarove-Verejne-cteni-seznamu-vlastizradcu-Merkelova-na-pranyri-Nekdo-si-mysli-ze-se-budem-podrizovat-jejich-zvykum-ani-hovno-dal-posledni-tecku-znamy-herec-541071
193 Komentářů k Jan Korál: Projev na demonstraci proti globálním paktům – 21.6.2018: Stop vlastizrádcům ve vedení státu!

 1. .lak napsal:

  Mohli by být extrémní leštiči klik někde, ale to se obecně o lokajích ví že to je brutální panstvo na ostatní poddané.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-06-19-kdo-a-proc-vymyslel-evropu-cteni-s-komentarem/ time 13:00

 2. weissbach napsal:

  Pravda pravdoucí….

 3. proud napsal:

  :-) „Nebo jsou to hlupáci, kteří nechodí k volbám a myslí si, že politika jejich životy neovlivňuje a před jejími negativními důsledky někam utečou.“…………chces mi to Honziku lip vysvetlit? ;-)

 4. proud napsal:

  Podle toho proslovu,kdyz to domyslim do dusledku,pak je vedome ci nevedome vlastizradcem prakticky kazdej z nas……………

  • admin napsal:

   téměř ano. Do důsledku domyšleno je vědomým vlastizrádcem každý, kdo nezačal něco aktivně dělat dle vlastních možností proti existujícímu marasmu ihned od chvíle, kdy jeho intelekt dospěl do stavu, že byl schopen to pochopit.
   Ty nevědomé bych do toho netahal. Už takhle jich je výrazná většina.

   • jop napsal:

    zbabelci, ktorí už niečo tušia ale nechcú to radšej vedieť, tí patria kam?

   • proud napsal:

    Souhlas,ovsem s tim ze jakmile nevedomej prijde k uvedomneni a prece s tim nic neudela,uz spada mezi vlastizradce taky.To nam plyne,ale celkove je to krapet slozitejsi,se asi shodneme.

  • Eschatolog napsal:

   ne proude, ti co volili duveryhodne lidi nejsou, ti vo volili protinarodni frontu nebo vubec jsou – ale podle vaseho krestanskeho ťink ťanku jsou blahoslaveni , takze vlastne v pohode, vse je tak, jak ma byt, tak co vlastne resite ?

   • proud napsal:

    Resim Escho vsechno co nezapada do „myho“ modelu.Pokud sis vsimnul,nejsem ani krestan,ani pohan,protoze ateista,ani kapitalista,ani komunista,natoz fasista,nybrz se povazuju za realistu i kdyz prosazuju pro posery sci-fi :-)

 5. proud napsal:

  „Lidí, kteří tohle všechno chápou a vědí, jak všechny tyhle problémy řešit, je bohužel málo. Ale jsou mezi námi. Drze si troufám tvrdit, že k nim patřím, protože se těmito všemi tématy zabývám už polovinu svého dosavadního života. Zkuste si tedy představit, jak by mohl fungovat tento stát ve vedení s lidmi, kteří mají podobné názory na dění v naší zemi, jako my vystupující na této demonstraci. Věřím, že všem poctivým lidem by se vedlo lépe, všichni, nebo alespoň ti největší lumpové by byli mimo hru a naše země by byla v bezpečí před podobnými nesmysly, jako Marakéšská deklarace, a podobně.“…………….kez by to tak Honzo bylo,ale zrejme jsi „nedaval pozor“,protoze se vsadim ze kdybys prisel do vlady ty sam osobne,stejne jako ja a kdokoliv komu nejsou ostatni lidi a jejich zivot volny,tak by nas cekalo je par moznosti: 1/prizpusobit se „vlkum“ a pritom se snazit nakrast si maximum dokud to pujde ,2/nechat se zavrit,nebo zabit,v nejlepsim pripade jen odstavit, 3/Odejit. Jina moznost neexistuje,je to jeden ze zakladnich piliru systemu.Myslel jsem chlape ze na tu dobu co se v tom vrtame uz jsi prece jenom mnohem dal,ledazes to prizpusobil momentalnim podminkam a zatimni hlouposti publika? :-)

  • proud napsal:

   I kdyz,je jeste jedna moznost,mozna,snad,doufam,se ji ridi prave Putin: 4/Musi jet podle systemu,tedy GP,kdyz chce zaroven i pomoct svy zemi,protoze mrtvej hrdina je ji uz hovno platnej,jede tedy podle nej,ale zaroven se snazi v ramci moznosti i svoji zemi maximalne jak to jde, pomoct,coz je udel riskantni a navic hodne nevdecnej,protoze stado to oceni jen nahodou a kdyz, tak jen na chvili.

  • admin napsal:

   Tady si myslím, že to úplně nechápeš ty.
   Je přeci jasné, že před tím, než se lidé s názory a záměry, které jsem zde popsal, k vládě dostanou, musí proběhnout ještě v celé společnosti velmi výrazná proměna, která zajistí to, že taková vláda pak bude mít podporu a tedy i ochranu od velké části obyvatelstva.
   Bez této podpory a bez proměny myšlení občanů by taková vláda ani nemohla vzniknout.
   Že to bude boj na hraně, je samozřejmě jasné. A že to bude trvat ještě dlouho, jsem jasně napsal.

   • proud napsal:

    „Je přeci jasné, že před tím, než se lidé s názory a záměry, které jsem zde popsal, k vládě dostanou, musí proběhnout ještě v celé společnosti velmi výrazná proměna, která zajistí to, že taková vláda pak bude mít podporu a tedy i ochranu od velké části obyvatelstva.“……………….ahaaaaaaaaaa,no to totiz vbec neni jasny!!!!!!!!!!!!!! To je totiz potreba vzdycky k tomu dodat a nikdy to nezapomenout!!! I kdyz je to podle me jen docasny reseni,ale nejsem vsevedouci reditel Zemekoule,presto se priklanim k podle me jistejsi verzi vetsiny naprosto vsech bez ohledu na strany ,ale samozrejme s pomoci onoho odbornyho managementu,kterej vysvetli co je potreba znat k problemu resenymu referendem,protoze referendum kde mam x moznosti a ani jedny nerozumim,nema smysl.

   • Voda napsal:

    Admine, nebude to trvat ještě dlouho. Tady už to vědí.

    https://www.youtube.com/watch?v=yT8OTEx1P5c

 6. proud napsal:

  „Ale jak jsem již řekl, nepohneme se dál, pokud se ti správní lidé nedostanou do příslušných odpovědných, nejlépe vládních a zákonodárných, tedy politických funkcí.“………….honziku promin,ale sni si dal,tohle je blbost,navic hodne naivni.Nase vlada na smesnejch 500 x 300 kilometrech je asi tak v takovym postaveni,jako mistr ve fabrice,to znamena prvni nemanualni nevdecnej flek sotva lip zaplacenej drobnejma a povinnost delat jen to co se ti rekne! Jedina skutecna sance je vladnout si sami a nenabidnout systemu nikoho ke zkorumpovani a zastraseni!

  • proud napsal:

   oprava: „Honziku“………..samozrejme,promin.

  • admin napsal:

   Vždyť jsem jasně napsal, že musí proběhnout taková změna ústavy a polit. systému, aby si lidé mohli vládnout sami. Jenže nejdřív se musejí dostat do vlády takoví lidé, kteří tu změnu udělají a musejí se tam dostat ve volbách, kdy je většina voličů legálně zvolí a příslušné systémové změny odsouhlasí.
   Jediná další možnost je převrat za spoluúčasti ozbrojených složek.
   Obě možnosti jsou málo pravděpodobné, ale zatím věřím víc té první.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Já doplním – musí se tam nejen dostat, ale musí se tam udržet a během práce ve vládě „nezměnit názor“.
    Všichni víme, s jakými plány šli ti či oni do voleb – ale co z nich pak v reálu zůstalo?
    To nejsou zdaleka vždy jen podvodníci na voličích, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naopak – věřím, že mnozí byli skutečně odhodláni věci měnit, ale pak je někdo „zpracoval“ a oni vyměkli.
    Otázka tedy je, jak tomuto zabránit.

    • proud napsal:

     „Já doplním – musí se tam nejen dostat, ale musí se tam udržet a během práce ve vládě „nezměnit názor“.“……………..coz je bohuzel vylouceny! Proto taky ma system vlady jaky ma,on vi proc takovy zavedl.

    • jop napsal:

     Ak sa aj „takoví lidé“ dostanú do vlády, a neurobia totálne znárodnenie majetkov, pôdy, výrobných kapacít, tak sa nič nezmení.
     Kým ekonomiku štátov ovládajú na nadnárodnej úrovni nadnárodné finančné elity, žiadna vláda nič nezmení. Detto musíš zrušiť kapitalistické vzťahy, začať centrálne riadiť znárodnenú ekonomiku, znárodniť banky, znárodniť všetko v štáte. Inak žiadna zmena nie je možná!

     Pozrite sa na Venezuelu.
     To je presne to čo hovorím.

     „Slušná proľudská vláda“ ale venezuelskú ekonomiku ovládajú nadnárodné elity a kapitalisti. Výsledok je ničenie ekonomiky cez infláciu, teda banky chrlia pre „svojich“ množstvo pôžičiek. Zvyšuje sa masa peňazí v obehu, bohatší nakupujú za lacnejúce inflačné peniaze zvyšky ekonomických zdrojov. Chudobní ľudia chudobnejú a nemajú čo žrať.

     • proud napsal:

      „Ak sa aj „takoví lidé“ dostanú do vlády, a neurobia totálne znárodnenie majetkov, pôdy, výrobných kapacít, tak sa nič nezmení.“…………….pravda,ale proc si myslis ze je „komunismus“(socik) tak pomlouvanej a proc dneska haranti tech kdysi znarodnenejch tak stekaj? Tim se zajistuje aby si kdekdo myslel ze je to neco spatnyho a nenapadlo nekoho to zavist,ackoliv to je jediny spravny,jenze je s tim pak potreba taky spravne nakladat,pac kdyz je to vsech,musej z toho vsichni mit a ne ze neco znarodnim a pak to v podstate ukradnu a vesele dal elitarim.

      • jop napsal:

       ten najväčší strach z komunizmu je zo slova ZNÁRODNENIE.
       Ale toto slovo povedať nahlas sa boja, preto toto slovo nespomínajú a hovoria o všetkom inom čím je komunizmus „zlý“.

       Boja sa iba slova ZNÁRODNENIE

       • Eschatolog napsal:

        chces znarodnovat sevci verpanek ? to urcite vyhrajes volby za stranu zlodeju

        • jop napsal:

         Escha,

         mám na teba jednu podstatnú otázku, podla ktorej budem vedieť aj ako myslíš, aj ako chápeš ekonomický systém

         Babiš:
         a) to čo má, čestne zarobil a patrí mu to ako „čestnému podnikateľovi“.

         b) majetky zlodeja babiša treba znárodniť.

         Prosím o odpoveď, buď A alebo B. Žiadne iné polovičné varianty nemajú zmysel, lebo zlodejovi ostane časť nakradnutého

         Escha, A alebo B?

        • Eschatolog napsal:

         neni podstatne, co si myslim ja, podstatne je, co si mysli volici, a ti si evidentne mysli a) , protoze je to jejich salek caje,
         proc neuvadite odpoved c) podle zakona nikdy nesmelo dojit k tomu k cemu doslo v pripade babise – to je jadro pudla , v zemi kde uz 100 let obyvatelstvo uznava zlodejnu jako primarni zabavu a ktera na zlodejne a podvodu vznikla a 100 let existuje je zhola zbytecne cokoliv vazne menit, musel byste vymenit prvne obyvatelstvo,
         zanedbatelne promile „spravedlivych“ nic nesvede,
         protoze nevidi globalni souvislosti, ktere nam nasi mili predkove uvarili ke spotrebe,
         a s jewrejskou hrou na nejvetsiho blba zvanou ekonomika si nema cenu delat starosti, dokud je pritustek blahoslavenych v akvariu 200 000 000 rocne – to se vyresi brzy vzajemnym sezranim samo, prirozene s pozehnanim vsech myslitelnych i nemyslitelnych bohu
         doporucuji aktualne na webu k cetbe zajimavy text Frantiska Filipa Dvořaka “ Špatna karma Evropy? “
         osobne bych zacal pravidly silnicniho provozu,
         az alespon tohle civilizce zvladne, muzeme jit dal

        • proud napsal:

         Na tom neco je…….kazdopadne jsi prave odkejval co porad tvrdim,ze zacit se musi clovekem,nejlip kazdej sam se sebou.

        • jop napsal:

         Escha,
         čo si myslia ovčania voliči viem, ja som sa pýtal teba.
         Ovčania sú ovčania, naviac v ekonomike sú úplne vypatlané.
         Problém je v tebe Escha.
         Ty si posraný aj na tomto bezvýznamnom webe povedať Bééé. Typický přizdisráč.

         Choďte na ruské servery, tam už pochopili úlohu Putina, za posledných pár rokov je z Putina pre tých, ktorí chápu, len sluha Ročildov. Tam sa bude strielať. Putin a oligarchovia budú utekať

         Escha, ty si obyčajný malý přizdisráč. Vlastizradná posraná ovca

        • Eschatolog napsal:

         mily lido-jope, vy v hornich uhrach jste vsici jirkove janouskove a pak pote, co se ukaze, jaci jste myslitele se z vas stanou gibusikove a jedete dalsi kolo, takove hry podle protokolu, nejvetsi vul vzdy v cele, takze jeste jednou a po lopate: nic , co vznikne na kradezi neni stabilni, i kdyby to byla kradez ukradeneho ukradeneho ukradeneho, to si pamatuj,
         takze za b) soudruhu delnicky rediteli novych zitrku,
         svet, kde jop_ove budou rozhodovat, jsem uz zazil kamo a udelam vse proto, aby se to nestalo zas

        • jop napsal:

         Escha

         prvá časť tvojho príspevku sú drísty, neviem o čom hovoríš

         citujem: svet, kde jop_ove budou rozhodovat, jsem uz zazil kamo a udelam vse proto, aby se to nestalo zas

         udelám vše proto. Ale hovno, ty nič neuděláš, přizdisráči len naprázdno otvárajú hubu a nič nedokážu.
         Lepšie by bolo, milý přizdisráč, keby si „udělal všechno proto“ aby Babišovia viac nekradli, aby sedeli v base. Alebo aby v Čechách boli prímané zákony prospešné pre Čechov a nie pre EU.

         Ale ty si si vybral ako nepriateľa mňa. Som tvoj nepriateľ, lebo v diskusii so mnou sa nebojíš „bojovať proti mne“. Niečo povedať proti Babišovi, ty přizdisráč, to sa bojíš.

         Babiš ťa okráda, ale ja som sa stal tvojim nepriateľom, proti mne treba bojovať.
         Bože, ty si úplne vypatlaný přizdisráč

        • Eschatolog napsal:

         tys vskutku legracni somar bez mozku, takovych jsem zazil na zvs na sumave tisice, pouceni bylo jednoduche, vas majory terazky ceka jeste tak 500 let lezeni do riti kdekomu, naposled EU s euro, nez dospejete z faze fasistickych bonobo mezi dospele , a jirka janousek = juro janosik

        • jop napsal:

         citujem?
         „vas majory terazky ceka jeste tak 500 let lezeni do riti kdekomu, naposled EU s euro“

         ty si úplne vypatlaný, Ty si vymyslíš nejakú totálnu píčovinu (ktorá so mnou nemá NIČ SPOLOČNÉ) a sám proti svojej vymyslenej píčovine bojuješ a podávaš to, aký to je argument proti mne.
         Tebe úplne jebe v makovici. Pardon, nejebe ti v makovici, to je tvoj normálny stav. Blb s normálnym pre blba myslením.

    • Voda napsal:

     Vladislave, problémem je podřízenost Bruselu. Včetně ústav členských zemí. Nemáme suverenitu. A nemá ji ani Rusko.
     I jejich ústava se porušuje dnes a denně, viz likvidace škol, nemocnic, vody = lidí.

     https://www.youtube.com/watch?v=JGCiewcLm3I

     Jsme svědky bojů o vítěze globalizace a lidi už nemají vůbec žádá rozhodovací práva, jestli vůbec nějaká. To není skepse. Realita.

   • proud napsal:

    Honziku,myslenka vynikajici ale neuskutecnitelna,nakonec mrkni na piraty,ze? ;-) .Je jedno koho tam das,on sam muze bejt zlatej a roztrhnout se pro druhy,ale nema sanci,proc to uz jsem nekde napsal,system si ho okamzite poda a bud si jistej ze vyhraje!Podle me pomuze jen jedno,a to jednota vsech a organizovany podporovani a nepodporovani.To je zbran nad kterou neni,muzes se otocit hromadne zady k cemukoliv chces a nemuze to prezit.A GP s tim jedinym nemuze nic delat.Jen to pochopit.

    • proud napsal:

     Jedine tak se da dosahnout toho ze se GP bude muset prizpusobovat nam a ne my jemu,s vudcema(vladama) to ma mnohem jednodussi,podda si par lidi kazdy zeme a oni uz naporoucej co je treba a lidi sami proti sobe si na to daji pozor,ten GP se musi vlastne nad tou nasi pitomosti bez prestavky triskat smichy,bodejt by si nas vazil,to ani nejde.

   • Voda napsal:

    No nazdar hodiny, admine. Z Vás se stal stejný idealista jako z té Marie, co jste kdysi odsud vyhodil. Ta taky bláhově věřila v možnost přebratu násilím. Ani jedno nemá šanci. Procitněte ze snů.

    Naše republika už neexistuje, ústava je toaletní papír a o všem se rozhoduje v zahraničí. Nebo jste si toho vážně ještě nevšiml? Ani toho, že je český národ v poslední fázi likvidace?

    Rusko nás nezachraní, to je v rozladu a kdybyste četl sdělení ruských lidí po netu, budete to vidět.
    Třeba tady pod tímto videem.

    https://www.youtube.com/watch?v=ek2vYaVB6Tg

 7. proud napsal:

  “ Volební podvody se u nás nedějí v tak dramatickém rozsahu, aby ovlivnily výsledky voleb nějakým zásadním způsobem.“………….zrejmej fakt,ale spatne jsi ho postavil,jestli se nedejou,pak to znamena,ze neni treba se s nima obtezovat,protoze je po volbach kazdej patricne „okrouzkovanej“ a zpracovanej!

  • proud napsal:

   Jinak te ujistuju ze napriklad v mym meste se kurva dejou,ani to neni jinak a vlastne se s tim ani nejak moc nikdo netaji,takovy to „verejny tajemstvi“!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • proud napsal:

    Lidem se zvolej tvare ktery chteji,ale za nitky tahaj ti nezvoleni,jmenovani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • proud napsal:

    A muze si zkusit takovyho ten zvolenej nejmenovat jak je narizino,to by byla ta posledni chyba kterou by udelal!!!!!!!!! Ty zrejme Honzo nevis jak to beha?……………….

 8. proud napsal:

  „A tak vás, kteří jste zde, a kteří budete sledovat tento záznam, vyzývám: Podpořte nás v našem úsilí nebo se sami do této práce dle svých možností zapojte. Pomozte nám k tomu, aby se naši občané probudili, začali vládnout své vlastní zemi a abychom se nemuseli stydět za to, že nám vládnou zločinci a vlastizrádci.“……………….naprosto souhlasim a spravne!!! Ale je to potreba udelat nejspis jinak nez naznacujes……….

 9. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  V článku popisovaný vývoj politického uspořádání ČR nelze realizovat nezávisle na vývoji mocensko-politického uspořádání celého světa. Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, tj. od globální finanční elity, tj. tak zvaných „lidí velkých peněz“. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí uvedení lidé velkých peněz, kteří vládnou světu tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje.. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek „GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html a článek „BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html Stávající mocensko-politické uspořádání lidstva neumožňuje účinně řešit globální problémy, např. problém globálního oteplování. Je čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa, Více viz článek: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Zatím se řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, omezují pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. Zvýšení životní úrovně zemí, odkud hromadně utíkají uprchlíci, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky. Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takové organizace popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví v uvedeném dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.

  • .lak napsal:

   Se natrápíš než umřeš. :-)

  • proud napsal:

   Ty kus,dedku!

  • jop napsal:

   dědku

   ty si vážne myslíš, že si na desiatich stranách vyriešil svetové problémy? Veď tam nič nemáš, pár stránok o ničom

  • Voda napsal:

   Ty zase perlíš, magore.

   “ Zvýšení životní úrovně zemí, odkud hromadně utíkají uprchlíci, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky.“

   Kde ses kdy zajímal životí úrovní lidí u nás doma? Ty máš dost.
   Přes polovina národa chcípá. To vidět nechceš, co?

   Tupost mas je přímo úměrná rozežranosti vlád, protože jim žerou žvatlaniny a nevidí tu bídu, do které lidi nacpali.
   Radši řeší podělané trenky presidenta než neúnosné ceny za základní prostředky k životu. Byt pro rodinu za 4 mega, litr mlíka za 30, kilo petrželí za 97 korun atd.

   Ty univerzální návode, co ti za ty kraviny kdo platí?

   Glogalizace je nesmysl a podporovat ji může jenom dement.

 10. niSas napsal:

  No a gdo vychoval a instaloval do řízení země ty naučené poloopice, keré strčí sve pracky do každé mordechujské láhve s ořechem? Gdo má plnou držku solidarity s chcípákama s kravatou od číňana? Ani neví jak se to výrábá ale nosej to všechny opice na provázku, podle teho je poznáte. Už to dlouho nenosím a vím čeho je to symbol. Ale my máme vlastní symboly, symboly, keré vyznačují jevy, vztahy a osudy. Kterej debil co byl u koryta se gdy nad něčím takovým zamyslel? Ani jeden. Všichni táhli mordechujům káru a slintali za mrkví, že by mohla být eště větší. Barák za miliony, děckám vydlabat mozky na prestižních školách a umístnit je ve státních či polostátních zařízeních. Tam kape na karbid každému. A gdo z těch co tam demonstrují, pude od svého válu aby se rozdal? Nigdo. Šichni už jsou jebnutí. Podíl na neprodejné půdě jim smrdí. Eště tak podíl na rozpočtu by pobrali, ale podíl na rozhodování už by zase házeli za plot, gde sedí a čekají mordechujci. Znárodnění, keré z teho vyleze tak jako tak si představují jakože se všechno dá na jednu hromadu a mordechujci, keří jediní budou mít nerva se s hrom,adou zabývat, budou přerozdělovat umístěnky k ponkům každému synovi a dcérce od naší mámy. Děte do prdele, idioti. Nebavíte mě. Muheeeeeeee

 11. jop napsal:

  Viete čo je smiešne?

  Občas pozerám ekonomické a politické články na mainstrímových slovenských serveroch, aj na menej významných ale nie alternatívnych. Vtedy čítam aj diskusie.
  Na tých diskusiách, kde sú diskutéri často registrovaní, sú príspevky o Ficovi, o slovenskej vláde, o investičných skupinách, o politikoch. Viete aký je tam velmi častý postoj k týmto ľuďom?
  Velmi často tam diskutujúci používajú slová: Defenestrácia, obesiť na lampách, zastreliť, zastreliť Fica aj celý klan tých zlodejov a vlastizradcov, vystrielať väčšinu politikov.

  Ľudia sú nasraní, a hlavne NEBOJA sa priamo v mainstrímovej diskusii napísať: Fica treba obesiť spolu s celou vládou.

  Vy, tu, na alternatívnom serveri, si myslíte akú máte odvahu, že tu diskutujete. Taký Escha sa bojí povedať aj to, že majetky zlodejov typu Babiš treba znárodniť. Posraný až za ušami, rovnako ako väčšina z Vás.
  Nafúknutí od vlastnej smelosti, že „bojujete na alternatívnom serveri“, že ho čítate.

  Ste smiešni aj s tou „vašou odvahou“.
  „Alternatívny web“. Haha, to vám kto povedal?
  Skutoční ľudia, ktorí zoberú pušky a pôjdu strielať a vešať Babiša, Fica, Putina, tí nie sú na týchto „alternatívnych serveroch. Tí alebo nasrane píšu na mainstrímových diskusiách a neboja sa čo píšu, že Fica, Babiša, Putina treba zastreliť.
  Alebo nikde nepíšu, žiadna „alternatíva“ ich nezaujíma,ale zoberú pušky a pôjdu odstreliť alebo vešať aj Fica, aj Babiša, aj Putina.

  Vy ste tu naplnení pocitom vlastnej smelosti, ale pritom ste len banda zbabelcov, ktorí sa boja „niečo ostrejšie“ napísať na takomto bezvýznamnom nwoo webe.

  Banda alternatívnych zbabelcov, ktorí okrem opatrného vyjadrovania sa v diskusii nič iné nezmôžu. Pritom sa pokladáte za „prebudenú elitu národa“! To je na posmech.
  Viete kto je tá elita? Ten obyčajný Fero, ktorý v diskusii pod sme.sk napíše, že Fica treba zastreliť, že Kolár je sviňa, ktorá nakradla a mala by visieť a podobne.
  Vy ste len banda přizdisráčov a zbabelcov. Neschopná nič dokázať, neschopná ani len pravdu povedať, lebo ste „opatrní“. Lebo píšete na „alternatívnom webe“ a preto treba opatrne.

  Do prdele s vami všetkými, do prdele s týmto „alternatívnym webom“ plnom zbabelcov a přiszisráčov!

  • Kritik napsal:

   Provokatére, a proč ty sám nepodepíšeš svým skutečným jménem pod ten svůj revoluční manifest ..

   • jop napsal:

    Rastislav Horváth
    Bratislava

    jopp@centrum.sk

    • Eschatolog napsal:

     Rastislav, takove slavne jmeno a takovy blb s vyhledem na kisku, skoda ze jsi neradil hitlerovi, mohli jste ridit svet uz davno…

     • jop napsal:

      Rastislav je slávne meno.
      Čo mám ja alebo čo má moje meno spoločné s „výhledem na Kisku“?
      Čo ja mám alebo čo moje meno má spoločné s Hitlerom?

      Si vymletá makovica, blb s myslením blba.
      Argumenty úroveň BLB. To so pochopil už keď si začal písať tu v diskusiách, pred rokmi, preto som málokedy na teba reagoval.

      BLB Escha. Ako sa voláš?
      Keď so mnou chceš bojovať, mal by si sa aspom predstaviť.
      Přizdisráč s vymletou makovicou. Blbý, posraný, zbytočný

      • Maroš napsal:

       Na Záhorí – RasCislav – od slova rasca – kmín – „Kmíno“slav. V archaickej slovenčine – kmín = zlodej.
       Známa slovná dilema – rozkazovačný spôsob od slova rásť – rasti! – rastlina! Keďže Maďari zle vyslovujú „ch“ – z Chorváta sa stal Horváth. No a tak, ako sa Cigáni-Rumungeri u nás hlásia k maďarskej národnosti, v určitom období sa na Uhorsku hlásili k „hrvatskej“ národnosti cígáni a židia – väčšinou počas rekolonizácie Uhorska po osmanských nájazdoch – priezviská podľa oblasti pôvodu.
       Meno Horváth je zvolené výborne – nevieš či Slovák, Cigáň, alebo Maďar – žid už vôbec nie, akurát v spojení slovanského Rasťo to evokuje skôr na slovenského Cigáňa z juhu východného Slovenska. Lenže – židia si u nás po vojne zmenili mená na echt slovenské – tie najslovenskejšie!
       Výnimka z pravidla – Strizzi ashkenazi Horvath aus Osterreich
       Horvathslos – Aller Anfang ist Horvath (Folge 1)
       https://www.youtube.com/watch?v=401JrQYU6gc
       https://www.hebrewsurnames.com/HORVATH

       • petr napsal:

        Tak to jste v nevýhodě. U nás se se změnou jmen nenamáhali, takže je to dost jasné. Když se třeba hlava Národní strany jmenuje Edelmannová a ještě k tomu pracuje v bankovnictví, tak není co řešit.
        Našinci jsou ale dnes už bohužel natolik vymetení, že ani takovýto do očí bijící rozpor nevidí.

        A k tomu vymírá stará generace která to ještě zná, stejně jako to, že je dobré si detailně prohlédnout obličej dotyčného.

        Jejich děti už pak ale klidně svěří celoživotní úspory někomu, kdo má nos jak skobu, mandlové orientální oči a černé kudrnaté vlasy (jen mu nasadit jarmulku). Ach jo.

     • .lak napsal:

      Tak humoru bylo dost, teď vážně J.K. na hrad a když slíbí že poslancům dá výpověď na hodinu za hrubé porušení pracovní kázně za neplnění mandátu služby pro občany a voliče. Pravomoc jako vrchní velitel ozbrojených sil jistě má nevpustit je do žvanírny i konírny a mohli by jít bez jakýchkoliv náhrad na pracovní úřad. No a s dekretem že staré tváře bude považovat za nežádoucí v novém parlamentu který by tento postup odhlasoval legitimním a ještě by se zbavili starých ještěrů s lišejníky a podhoubím ve svém zájmu. Půlku voličů by mu to zajistilo. :-D :-)

      • jop napsal:

       Korál na to nemá charakter, nemá schopnosti, nemá inteligenciu. Ale ja cítim, že už má „politické ambície. Jediný možný výsledok bude, že potenciálne skončí ako Okamura a SPD. Čo však znamená prázdne tliachanie v parlamente a pocit osobnej dôležitosti bez výsledku. Okamurov výsledok je nulový, prázdne tliachanie rovnako ako táto diskusia.

       Ak by sa Korál aj dostal na hrad, alebo sa stal premiérom,tak by „vládol“ štátu, kde všetko ovládajú elity cez nadnárodné korporácie. Nemôžeš niečo zmeniť politicky, ak ti ekonomika a ekonomická sila štátu nie je podriadená.
       To čo si myslíš, že niektorý politik niečo dokáže zmeniť, je utópia.
       Žiadna politická cesta k zmene systému NEVEDIE A neexistuje.
       Musíš zmeniť podstatu systému, politicky sa to nedá, lebo politici sú politikmi preto, že majú vlastné korytá. Kapre si rybník nevypustia.

       Defenestrace, znárodnenie majetkov zlodejov a privatizérov, eliminácia kapitalizmu a riadená ekonomika.
       Bez tohto nič nezmeníš.

       • proud napsal:

        Ale nechces zacit stavet dum od strechy,jope,ze ne? :-)

       • .lak napsal:

        Nic ti neříká že „tichá voda břehy mele“, no. Na videu bys viděl že nejen politikou která je pouze provádějící a bez nástavby jsou prostě nekvalifikovaní se on zabývá půlku života.

       • Maroš napsal:

        Jop – ad „Okamurov výsledok je nulový“ – myslené ktorého Okamru? – pretože Osamu Okamura je architekt imigračných centier – a vláda – na ktorej participuje Tomio Okamura a SPD, im už potichu prihrala 140 melónov!

        „Neziskovky si zase smlsnou, výstavba integračních center vyjde na více než 140 milionů korun!“
        PEPLAY – „výstavba integračných centier“ – a na tie má česká vláda už 2 roky vyčlenených vyše 500 miliónov korún!
        https://aeronet.cz/news/vlada-ma-na-stole-zakon-ktery-umozni-prijmout-migracni-kvoty-pod-rouskou-importu-pracovnich-sil-do-ceskeho-prumyslu-integracni-program-pro-cizince-bude-mit-za-ukol-naucit-je-zvykum-a-obycejum/
        Ešte raz – Osamu Okamura: „Tomia mám rád jako bratra, jeho názory na migranty jsou ale s mými neslučitelné“
        4. 3. 2016 | Uprchlické tábory musíme budovat tak, aby se mohly stát plnohodnotnými městy, říká architekt a urbanista Osamu Okamura. Jeho názory na migraci prý nejsou s názory jeho bratra Tomia slučitelné. Osamu Okamura tvrdí, že města by měla migranty víc zapojit, české radnice je prý teď spojují jen s kriminalitou a fenomén migrace nechápou.“
        https://video.aktualne.cz/dvtv/okamura-s-tomiem-se-na-migraci-neshodnu-rodinu-rozdeluje-chc/r~c93229f2e16a11e5aa720025900fea04/?redirected=1508089962

        • Maroš napsal:

         Poďme na to inak – tí, ktorí pripravovali projekt budúcich rezidentov Kalergiho plánu – Omamurovcov – ideálnych krížencov pre multikulti prostredie – pred 40 rokmi vôbec nepočítali s možnosťami internetu dneška. Ono je to aj správne našasované, ale tá premenná – dostupné informácie – to im kríži plány!
         Plán islamizácie Európy s Arabmi bol dohodnutý v roku 1972 – v tom roku sa narodil T.O. – 4 mesiace pred smrťou Kalergiho – obaja v Tokiu. Toto celé nie je o sudičkách – toto je o rituáloch a tradícii – o cieľoch otcov, ktoré majú dokončiť-naplniť synovia-potomkovia – orientálna-ázijská tradícia! Toto nefunguje len u nás – u židov však áno. My čas meriame hodinkami – oni ho merajú udalosťami – naplnenými plánmi – ASAP!
         http://www.nwoo.org/2017/12/02/islamizacia-europy-co-ste-nevedeli/

       • admin napsal:

        jope: Jak já konkrétně jsem ti uškodil, že mě takhle urážíš? Co přesně špatného jsem ti provedl?

        • jop napsal:

         ja ťa neurážam. Urážajú na „tvojom“ webe mňa. Proud ma tu veľmi vulgárne nazýval …. ešte horšie ako to pánske prirodzenie. Maroš ma tu urážal, vulgárne, nechutne.

         Ak si Korál, odpoviem ti. Videl som niekoľko videí s tebou, kde niečo v diskusii oponuješ. Z toho ako používaš logiku, ako argumentuješ, ako rýchlo reaguješ, ako tvrdo alebo „mäkko“ odpovedáš, som ťa ocenil.

         Keďže diskusia sa tu viedla v tom duchu, že ty ako zástupca „alternatívy“ niečo zmeníš, lebo si „alternatíva“, na to potrebuješ odvahu, charakter, logiku, intelekt, schopnosti, tvrdosť voči elitám.
         Videl som tvoje videá, a preto tvrdím, že na to aby si ty dokázal tieto zmeny, na to nemáš ani charakter, ani intelekt, ani schopnosti.

         Ja som ani raz nikde nenapísal, ži si hlúpy alebo že si hajzel. Ale na zmeny, ktoré sú potrebné, nemáš ako potenciálna riadiaca osobnosť ani charakter, ani …. vyššie napísané.

         Na to aby boli možné zmeny, teraz treba osobnosť typu Stalina.

         Ty chceš zmeniť spoločnosť, ale tu na webe si nechcel zmeniť nič. Ja som chcel len nestrácať výsledky našej práce, pár jednoduchých zmien, aby sme stále len netrepali do vetra a pokračovali v nápadoch a návrhoch.
         Ako hovorí Proud, treba začať od seba.

         Ty sa chceš stať „politikom a zmeniť spoločnosť(?) ale ani na tomto bezvýznamnom webe nevieš urobiť malé zmeny, aby web mal aspom prvý minimálny výsledok.
         Výsledok taký, že diskusie nebudú zabudnuté, a že sa to bude dať spracovať v jednom Exceli.
         Ty chceš meniť spoločnosť? Zabudni, nemáš na to. Zmeň najprv to, na čo máš (možno ešte máš možno už nemáš) dosah.
         To je tento web. Urob z bútľavej vŕby začiatok ľudského programu, kde množstvo ľudí začne písať čo chce zmeniť, ako to navrhuje zmeniť a nezabudne sa na to o tri dni.
         Nerob z toho novú politickú stranu, urob z toho „ľudské neregistrované hnutie“ myšlienok a nápadov.
         Ale ako sa vyjadril Proud: „to je nebezpečné, to priťahuje pozornosť orgánov“.

         A to vyjadrenie, že na to, aby si sa stal politikom ktorý zmení spoločnosť, že na to nemáš charakter a inteligenciu, tak z toho sa netráp. Ja sa na to tiež necítim, ani náhodou. Nepotrebujem to. Ja vidím ako budúcnosť nie jednotlivcov, ale nejaké skupinové riadenie, kde bude nielen osobná zodpovednosť zvolených, ale zodpovednosť celej „politickej“ skupiny za to čo sľúbila, splnila, nesplnila, nakradla. Kde vláda bude zodpovedať za nenaplnenie programu aj ako jednotlivci, aj ako celok. Buď basa pre celú vládu, alebo odmena za dobrý manažment.
         Potom do vlády pôjdu iba tvrdí charakteroví jednotlivci.

         Okrem toho, aj keby si sa stal premiérom, hovno zmeníš, lebo ekonomika patrí nadnárodným korporáciam a českí politici o ekonomike nerozhodujú.

         Preto teraz treba nielen osobnosť Stalina, ale treba na zmeny aj prebratie, teda znárodnenie ekonomiky, aby sa elity odstránili od moci. Treba tvrdé stalinovské drakonické centrálne riadenie ekonomiky, lebo jednotlivci kapitalisti všetky tvoje možné zmeny budú bojkotovať, a dopadne to ako vo Venezuele.
         Všetci kapitalisti sú proti národu. Prirodzene, veď kapitalisti nie sú na to, aby národu pomáhali, ale zarábajú na okrádaní národa.

         Tak ako, admin? Chápeš alebo nechápeš, že ak chceš zmeniť systém, potrebuješ urobiť ZNÁRODNENIE ekonomiky.

         a) znárodnenie ekonomiky, Babiš aj ostatní zlodeji vrátia nakradnuté majetky a pôjdu do basy, centrálne plánovanie, eliminácia kapitalizmu
         b) pokračovanie kapitalizmu, Babiš si ponechá nakradnuté majetky, pokračovanie „demokracie“, pokračovanie politických volieb …

         Korál, A alebo B?
         Presne rovnaká otázka ako pre Eschatologa.

         Podla tvojej odpovede uvidím, aj ako chápeš ekonomiku, aj aký máš charakter.
         No čo Korál, mýlil som sa v tebe?
         A alebo B?

         Rastislav Horváth

        • petr napsal:

         Jop vás neuráží, on je prostě a jednoduše K-K-T.

         Inteligence – té máte habaděj, je to znát i z vašich velice promyšlených proslovů, které vyčnívají dost vysoko nad ty od dalších řečníků co jsou s vámi na akci

         Schopnosti – ty máte taky slušné, jen vás může brzdit nadměrný idealizmus a málo pragmatizmu, například Zeman je vysoce inteligentní a vzdělaný, ale umí mluvit tak že mu i dlaždič rozumí, což je pro politika co chce prorazit mezi těmi organizovanými proamerickými šmejdy, naprosto nezbytné.
         Na jedné akci vás tehdy jednodušší holohlaví občané tehdy vypískali, protože nepochopili co jste tím proslovem chtěl říct (tedy, pokud to nebyli policejní provokatéři).

         Charakter – tak tady může taky nastat problém, souvisí to i s tím pragmatizmem. Například Zeman je po všech stránkách docela typický psychopat. Proto taky ve vrcholné politice kde psychopatí převažují, dokázal uspět.
         Jen jde o tzv. „dobrého psychopata“ který se z nějakého důvodu rozhodl, že nebude dělat ty svinstva co dělají ti okolo a naopak své schopnosti využije pro dobro celku.

         Jednoznačně největším úskalím pro váš úspěch v tomto světě žraloků, je právě nedostatečný pragmatizmus.

        • Eschatolog napsal:

         petr 12:24
         kkt ? ne , jen slavek zo zamrznutej doliny, odmitajici vse, co nepasuje do jeho sprostonarodniho folkloru, jeste nepochopil neporozumnel narodni karme, on si vazne mysli, ze jsou vazne partnerem , kmen, ktery zradil ( bez emancipace ) uhry, zradil čechy, zradil hitlera, zradil rusy , zradil podruhe čechy a zradi evropskou unii , smesne , pak prijdou na radu korejci , mor ho

         jinak jeste k adminove poznamce o penezich na volebni kampan, to muselo zklamat zdejsi nositele tech nejuslechtilejsich idealu a ideí, krute, vetsi pes mrda, to vam admine nezapomenou , zaprodal jste se penezum :-)

        • asar napsal:

         Eschatolog, zradiť Hitlera to je hádam dobré nie? To akože mám byť poslušný lokajko? O zrade Čechov čítam skoro pod každým videom na jútube. Nechápem však, prečo píšeš názov vlastného národa s malým písmenom. Ono by to mohol niekto chápať ako zradu :)

         Zaujíma ma však zrada Uhrov, to som zatiaľ nikde nepočul. Neviem o tom, žeby niekto podpísal dohodu o spolupráci s Uhrami. Mohol by si mi to podrobnejšie vysvetliť? A kto sú vlastne tí Uhri? O Maďaroch viem, ale o Uhroch nie.

         Inak karma je sviňa. Oddeliť sa od Veľkej Moravy v jej najťažšom okamihu, lebo nemci sľúbili kráľovstvo, to je nepríjemná karma. By som sa nečudoval, keby bola splatená aj dvakrát.

        • proud napsal:

         asare,co minis tou „Velkou Moravou“? ;-) :-)))))))))))))))))).Ten udajnej euforistickej stav trvajici pohych cirka 75 let???? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). Bejt to tisicileta rise,ani bych nepipnul:-).Jenze zacinam mit pocit ze se nam leccos(VSECHNO!) tak nejak planovite vnucuje podle potreb „kohosi“ a my mu skaceme na spek! A to kupodivu poslednich nejakejch jenom 300 let globalne.Pred tim byla Velika Tartarie a mam pocit ze bylo vsechno uplne jinak a potvrzuje to i to ze jsme se ucili o udajnym upaleni Jana Husa v roce 1415,ale o Tartarii co zmizela „pred chvili“ ani slovo,kdeze ho to teda upalili a proc,kdyz Tartarie se nachazela prakticky na cely severni polokouli? …………….sledujes asare ten bordel ve vsem? ;-)

        • proud napsal:

         Uz zacinam pomalu ale jiste rozumet onem slovum rikajicim volne opakovano: „Zijme tady a ted!“(a nerika to zadnej trouba).Ten pan co je rika moc dobre vi o cem mluvi,vi ze minulosti se ridit nemuzeme,natoz ji ovlivnit,ale ted muzeme ovlivnit budoucnost,kdyz zamezime onomu lhani v historii a jejimu predelavani tim,ze si ono „ted“ pohlidame a pristi „ted“ vytvorime po nasem a tem pristim po sobe nechame jenom pravdu.

        • asar napsal:

         Proude, presne tú, čo trvala 75 rokov. Čo je dlhšie ako trvalo Československo a oveľa dlhšie ako tá ideálna 1. republika, ktoré zradili nejaké divoké kmene. Preto sa na Slovensku vznik tejto bezvýznamnej epizódy našich dejín ani štátne neoslavuje :)

        • proud napsal:

         Jo,no :-).Ale uznavam alespon ten pokus nasich predku o tu risi,paklize k nemu doslo.Ovsem nejak nevidim k budovani rise v risi duvod(na co budovat Velkomoravskou v Tartarii?),kdyz nevezmu v uvahu nejakou zrejme zradu,ktera by i pasovala,protoze je nasemu narodu bohuzel vlastni,na Morave obzvlast!

        • asar napsal:

         No vidíš proude, že si na to prišiel. To starí Slováci zradili Veľkú Tartáriu a založili Veľkú Moravu. Potom odtiaľ ešte aj deportovali židov. Eschatolog, ako si mohol zabudnúť na túto mantru, že Slováci vyhnali tvojich súkmeňovcov?

        • admin napsal:

         Tak co se týká charakteru změn, tak samozřejmě
         a) tedy znárodnění je správně.
         Já si i dovedu docela dobře představit,jak by to fungovalo. Problém je samozřejmě v tom, že těch lidí, co si to představit dovedou je hrozně málo.
         A zbytek je pořád ještě vystrašenej z komunismu, resp. ze současné antikomunistické propagandy.

         To, že jsem tu neudělal věci, které jsi navrhoval, je jednoduše proto, že už je nad mé síly řídit nějaké další procesy a tvořit nějaký další informační prostor. Takže to musí dělat někdo jiný a nebo já to budu moci dělat, pokud mi k tomu někdo poskytne prostředky, abych se nemusel zabývat vyděláváním na živobytí. A stejně, aby to mělo vůbec nějaký smysl, potřebovalo by to více lidí, kteří by na tom pracovali a moderovali a iniciovali by diskuzi.
         Zkrátka není na to zatím v této zemi nashromážděná energie.
         A mj. několik podobných internetových prostorů už existuje, ale skoro nikdo se do toho nezapojuje a to jednoduše proto, že neexistuje naděje na zužitkování investované energie.
         Cesta je to dlouhá, ale troufám si tvrdit, že všechny nejpodstatnější části té cesty už znám. A samozřejmě teprve shromažďujeme zásoby na tu cestu. A jen o tom to je.

      • jan nowak napsal:

       J.K. na Hraď.. kterej ??
       .. já znám 2 .laku : / jeden sse nejmuje Kajínek & dru-hej Kokorál /

       A teď JOPe raď..

       • jan nowak napsal:

        A a juž sse nám TO blíží.. juž nás TO – to nemine..
        ww Areně
        .. utka.jí Sa : Kakarlos Wémo-la i Pi.ča Kincl : ))

        óóó ty-tul mistra .. / teď newim : /

        .. ale TO wwim , že wyhra.ju 3.000 ,- babek..

        ps : Ssázim to~tiž na Admina !

  • Kritik napsal:

   Jope, alternativní weby nejsou nevýznamné ba naopak. Na alternativě získávají čtenáři informace, podle kterých potom mohou hodnoti mainstrím a také přispívat radikálně v jeho diskuzích, i tak jak vyzdvihuješ ve svém příspěvku.

  • asar napsal:

   Zase budem nepopulárny a spomeniem evanjelium. Ježiša farizeji neustále provokovali. Napríklad takouto otázkou: „Učiteľ, máme platiť dane cisárovi?“ Nepríjemná otázka, pretože ak by odpovedal, že nie, udali by ho Rimanom. Keby odpovedal naopak, že áno treba platiť, nasral by tým židov. Tak povedal: „Dajde cisárovi, čo je cisárovo a bohu, čo je božie.“ Takýto provokatéri existujú.

   Jop, ty mne tiež pripomínaš provokatéra. Takže, ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva, ja sa ťa jop pýtam si provokatér alebo idiot?

 12. josef napsal:

  Nízká účast na demonstracích, nízká sledovanost tohoto videa, co je asi příčinou? Nasranost lidí a absolutní nezájem o dění kolem nás! Jak je možné, že strana se sedmi% se dostane do vlády? Protože nasraní lidé nejdou k volbám, kdyby přišli, tak by tyto strany skončily se třemi, čtyřmi % a byl by od nich pokoj. Proto souhlasím s panem prezidentem, že by volby měly být povinné a tím by byly výsledky diametrálně odlišné. Další podíl na tom mají tzv. alternativní média, kde pan Hlávka veřejně prohlašuje, že volby jsou zbytečné a nemá cenu tam chodit. Další alternativa, tzv. Svobodné rádio, konkrétně Kapal veřejně pomlouvá pana Jirku Černohorského, že není žádný vlastenec, ale řvoun. Kapal prostě ve svém rádiu lže, a ani se u toho nečervená. Pokud jej nějaký posluchač slušně upozorní, že něco co řekl není pravda, tak jej veřejně uráží ve svém, tzv. svobodném rádiu. Záměrně jsem u tohoto člověka vypustil oslovení pan, protože tento člověk nemá u mně žádnou úctu. Naopak, úctu si zaslouží lidé, kteří tuto demonstraci zorganizovali a promluvili tam, je to známkou osobní odvahy a vlastenectví v pravém slova smyslu. Nechápu však postoj pana Matějky, který má také mé sympatie a úctu, že vstoupil do tohoto spolku svobodného rádia.

  • Maroš napsal:

   Jozef -
   1/ Pohodlnosť víťazí – dnes sa žije prostredníctvom médií – protesty treba medializovať – doba 10-tisícových revúcich tlúp na námestiach končí – navyše – postoj k politike je bezpečnejší z gauča vlastnej obývačky – narážam na násilné provokácie, ktoré majú vybičovať emócie tlupy. Výhody gauča spočívajú v nižžšej úrovni emócií – takže môžu pôsobiť fakty! Teda – treba organizovať informačnú kampaň – nie revolučnú kampaň. Na odovzdanie informácií musíš zaujať – a to je úlohou profesionálov – a upozorňujem na formu verejnej performancie – ktorá – po medializácii /na sociálnych sieťach/ – zaujme pozornosť – upúta na tie dôležité informácie. Klasicky copywriting, promo, PR. Toto ľudia typu Černohorský jednoducho nevedia robiť!
   2/ Alternatíva sa politicky profiluje – neexistuje úplne nestranná alternatíva – to by bola apolitická alternatíva. Takže sa treba prebrať z určitého ideálu a začať to brať prakticky – doslova – ako DOČASNÉ SPOJENECTVO! Prakticky to pre mňa znamená to, že si musím vybrať, či niekoho pošlem do piče za to, že mi neuverejní komentár proti Okamurovcom /tadesco/ – zdôrazňujem množné číslo – lebo sú to Kalergiovci, alebo to zoberiem takticky a pretlačím tam 80% toho svojho. ???
   3/ Kappal sa profiluje ako antisionista – antislobodomurár, ale akosi mu nezapína, že ako deklarovaný ateista a materialista – pretláča stále ten svoj kryptokomunizmus – a komunizmus je stále len sociálny experiment tých istých sionistických a slobodomurárskych štruktúr. Treba to brať tiež prakticky – ako zdroj informácií – pre seba!
   4/ O Hlávkovi som sa tu napísal dosť – okrem jeho obmedzenosti je to kľúčový človek, vďaka ktorému je až na pár nemenovaných jednotlivcov v SVCS – toto médium plné ezoteriky a Hlávkových a Insiderových blábolov – značne nedôveryhodné – takže opäť – len ako určitý zdroj – nie komunikačná platforma na riešenie vážnych vecí.

   Stručne povedané – na alternatíve treba byť značne ošľahaný – toto už nie je priestor pre naivky.

   • Maroš napsal:

    „Policista na penzi plánoval útoky na muslimy, Francouzi buňku pozatýkali“
    https://zpravy.idnes.cz/francie-ultra-pravice-policie-islam-muslimove-f4v-/zahranicni.aspx?c=A180625_083659_zahranicni_mko

   • Maroš napsal:

    Kto chodíte na tadesco.cz
    1/ Web neuverejňuje počet návštev článkov – ani hodnotenie článkov, ale web uverejňuje lajky k jednotlivým komentárom. Lenže, lenže…
    2/ Admin webu – v súčasnosti Raja = trnucha ostnatá jedovatá – púšťa komenty podľa svojich nálad – podľa toho, či momentálne má krámy, alebo nemá krámy – čo nasvedčuje špecifikum typické pre náladové židovky – to je jednoducho fakt – robil som s takými babami dosť rokov. Vtedy treba okolo nich chodiť po špičkách, navyše sú vtedy nervózne – lebo by zároveň potrebovali šukať, ale sú vtedy tak sprosté a protivné, že každý chlap sa im vyhýba veľkým oblúkom.
    3/ Čiže – web tadesco.cz nefunguje dramaturgicky profesionálne, ale podľa ľubovôle a nálad administrátorky, ktorej duševnú úroveň v pohode prirovnám k Pavlovi Hlávkovi – rovnaký blbec, ale aspoň nemáva krámy.
    4/ V kontexte s lajkami – keď hlavne každý blbec môže vyjadriť svoj negatívny názor na to, čomu nerozumie a s čím pochopiteľne nesúhlasí – potom tzv. „alternatíva“ = protiprúd na takomto webe dostáva riadne na piču – ide o to pochopiť situáciu, že mainstreamom zblbnuté stádo = väčšina, a keď zblbnutá väčšina začne hodnotiť tzv. alternatívny web a alternatívne komenty – dopadne to samozrejme ako? No tak, akoby takýto web hodnotili Janderovi trolli osobne – a oni ten web aj takto hodnotia a rozjebávajú – pretože im to umožnil kto? No predsa židula Raja – stavbou a dojebanou organizáciou webu ako takého. A takto postupne zanikne celé tadesco – zasraté idiotmi a cenzurované Trnuchou Ostnitou Jedovatou Administratívnou kravou. Odbočím – po krátkom BANe ma tam znovu pustila, pretože tam mala informačné vákuum, pretože cez Tomáša Marného som tam posielal veci ďalej, takže sa rozhodla moju „včeličku“ využívať tak, ako využívam ja ich = dočasné spojenectvo – a vôbec nie ideálne.

    Ide totiž o to, že keď tadesco = Raja, uverejní provokatívny článok, ale už neuverejní relevantné reakcie a doplnky k téme článku – teda kritické podnety – tak časom pochopí aj blbec, že niekto akurát potrebuje nasierať, strašiť a zneisťovať ľudí, ale už nedovolí ľudí orientovať, informovať, a to je to typické divide et impera – rozoštvi, naser a ovládni – typický rukopis „vyvolených“!

    Takže ja osobne stojím pred rozhodnutím, či mi stojí za to vešať tam ďalej zdielané info a dostať aspoň niečo medzi ľudí, alebo sa tam definitívne na to vysrať, pretože – účel NEsvätí prostriedky!!! Nesvätí! Pretože ak viete, že niečo ovládajú negatívne sily, tak tým silám nesmiete pomáhať udržiavať ich pri živote. Je to etický problém! Tak, ako to ide momentálne špinavo na tadesco, to ide rovnako špinavo tam, kde vás tiež nepustia s protinázorom – no tak si treba hľadať novú platformu. Ešte raz – hovorím o alternatívnom, a teda principiálne kritickom vebe – nehovorím o webe hlavného prúdu – tadesco má SEKTÁRSKY TREND a manierizmus „hlavného prúdu“ – so svojím zdebilizovaným stádečkom, ktoré súhlasí vo všetkom so svojím guru adminom a admin-ka si pestuje práve takýchto – povrchných, prvoplánových, naivných, nedostatočne informovaných „veriacich“ – ktorí jej „vysia na perách“. A nech vás nemýli 90% preberanie článkov alternatívy z AC24.cz – to je len záležitosť imidž tadesco ako „alternatívy“ – v skutočnosti je to na 90% novinársky-mediálny parazitizmus jedného webu na práci iného webu.

    Podstatou veci je skutočnosť, že VÄČŠINA NEMÁ PRAVDU!- pretože keby väčšina pravdu mala – tak by tu kurva nemuseli byť žiadne alternatívne weby, všetko by bolo OK a my by sme si šťastne žili na tejto planéte stáda opíc doboha!

    Dôležitá správa pre Slovákov, ktorí sledujú „protest farmárov“ – podľa Informačnej vojny včera 25.06.2018 v závere relácie – cca od 1h:22 min – že v Denníku N NEDOPATRENÍM!!! uverejnili investigatívny blog istej čitateľky, ktorá si dala námahu s pátraním po organizátoroch a hlavne sponzoroch protestu farmárov /PHM na 1200 km, sofistikované pútače, zabezpečenie/, a vyskočila jej tam postava agrobaróna – istého F. Oravca, ktorého ročný obrat jeho 6 firiem je vyše 5 miliónov eur a dotácie 6 miliónov eur! Denník N cca po pol dni tento blog zmazal! Takže porovnajme tú „pochopiteľnú“ skurvenú cenzúru kurvy od samého začiatku – Denníka N, a „nepochopiteľnú cenzúru skurveného „alternatívneho“ tadesco!
    Informačná vojna 25.6.2018 – Farmári a SK agrobarón – video čas 1:21:56
    https://www.youtube.com/watch?v=qgP5Fyc_4rg

    • proud napsal:

     Jsem rad ze jsme se tak nejak shodli,konecne,po dlouhy dobe,co se tadesca tejka a zase si musim priznat trochu vlastni samolibosti a ega,ze pozde,ale prece,jako casto(mozna to bude tou intuici….ze by?).A souhlasim s tou zpitomelou vetsinou,to je duvod proc porad dokola propaguju onu praci kazdyho se sebou a pak vsech dohromady,abysme zlikvidovali ono zpitomeni a zpitomovani…………a mohli se posunout dal jako skutecny lidi.

     • proud napsal:

      Pak nebude problem se domluvit v primy „demokracii“(hledam jak to nazvat jinak a lip) a referendech a vist si tenhle svet sami, v harmonii a pohode,v zakladnich jistotach a moznostech pro kazdyho,kdo o to bude stat a misto krvavejch a skodlivejch sportu si budeme prispivat svym v(j)edenim a praci navzajem.

    • jan nowak napsal:

     Za prwý – na Tadesco už nechodim.. ( bo mistr Proud má prawdu ww wždy ; )
     .. za druhý – gdo newí co ssou TO Uhry ROBOTI , je to ma-lý Brod..
     Muheeee : ))

    • Maroš napsal:

     Schválne – nakuknite na lajky k môjmu zatiaľ jedinému komentu = krátkej správe – a Maroško schytal od nejakého Jandovho čuráka MÍNUS JEDEN. ??? Maroš napísal čo? Čo niekomu nevyhovuje? Na na ktorú piču funguje celé to tadesco?
     https://tadesco.cz/odhalenie-pellegriniho-vlada-dala-30-tisic-eur-na-propagaciu-islamu-a-lgbt/

     Prosím prosím! – drbnite mi tam 20x PLUS! Lenže nedrbnete, pretože už sa niekto ozval, že mu plusové lajky jednoducho nefungujú. Takže o čom to celé je? Nasierať nejakým prijebaným boľševickým hodnotením? Ide aj o to, že keď tam niekto dá 1 plus – nabehne nula = čo? Ako nezáujem? Choré!
     Lajka – pes v kozme bez šance.
     https://www.youtube.com/watch?v=eeMOGZHuTkk

     • asar napsal:

      Pelogrini dal 30 tisíc jevro na islam a židov? Ale veď to je super správa. Síce podľa mňa chlapec absolútne nechápe, čo robí, ale toto nabitie na smeč musím využiť. A prijali to tí slimáci? Predpokladám, že hej.

      • asar napsal:

       Keď to prijali, vyslali tým signál, že ten ich alah a jahve sú neschopní bohovia, ktorí sa o svojich nedokážu postarať a musia sa o nich starať Slováci. A keď sú ich bohovia neschopní, ako ich ochránia? Potom ich môže hocikto napadnúť bez obáv.

       • asar napsal:

        Dajme tomu, že som potenciálny konvertita a uvažujem o prechod na islam. Akú správu mi vysielajú títo imigranti, ktorí vraj musia utekať pred vojnami a nemajú čo jesť? Vysielajú mi správu, že ten ich alah sa o nich postarať, ani ich ochrániť nedokáže. Ako sa potom postará o mňa? To budem musieť aj ja niekam utekať? Potenciálni konvertiti, zamyslite sa nad tým.

        A teraz ešte musí Slovensko dať islamskej nadácii 30 000 eur. Alah nedokáže zabezpečiť ani posratých 30 tisíc. Oni svojimi skutkami hovoria, že alah je slabý boh. Nie sú to kafíri?

     • rebeka napsal:

      kuk…a fakt

  • niSas napsal:

   No a s čím eště s panským rezidentem, kerý se zasloužil o zašantročení naší soběstačnosti nejen v tištění bankocetlí, souhlasíte? Třeba souhlasíte se spoluprací na exekutorských za-konech proti našim lidem nebo souhasíte s taháním otrokářů k nám aby místní blboni makali na cizácké svině, ludry mordechujské? atd… No, ale Korál řekl, že o tom eště bude přemýšlet..Co už..

   • petr napsal:

    Vy si zase nějak moc věříte s těmi vašimi „pravdami“. Kdyby nám sem ZaRUMan Zeman nedotáhl montovny, tak tu dnes žereme trávu a bydlíme v zemljankách. To bylo to nejlepší ze všech špatných řešení, které měl k dispozici, po tom strašném klausově ekonomickém armagedonu co tu proběhl v 90. letech.

    A exekutorské zákony byly základem pro důvěru v ekonomice, kde rovněž po klausově klondajku nikdo nikomu nevěřil, protože nikdo dluhy nesplácel a podvody jen kvetly.

    Zlatý důl estébáků z exekutorského zákona udělala až další vláda ODS drobnou ale fatální změnou v zákoně.

    takže Sasín: Učit se, učit se, učit se!
    Ať tu nemluvíte z cesty.

 13. jan nowak napsal:

  Admine.. poš-li mi prosimtě adressu na Máňu – mam
  .. pro ní prima TOP Parfém zzz z Kauflandu sprej
  na hajzl ss wůní růží !

  M

 14. jan nowak napsal:

  wod Ra-ja do Ra-ja.. je pr..oStě nowá jar : táram – Mroži – neprodals bi..
  Kurwa
  .. jag sse TO pí-če .. Buzerante swou kuEllo za-darmo ??

 15. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  26.6.2018 (12.27)
  Jo,no :-).Ale uznavam alespon ten pokus nasich predku o tu risi,paklize k nemu doslo.Ovsem nejak nevidim k budovani rise v risi duvod(na co budovat Velkomoravskou v Tartarii?),kdyz nevezmu v uvahu nejakou zrejme zradu,ktera by i pasovala,protoze je nasemu narodu bohuzel vlastni,na Morave obzvlast!

  Jasně, Moravané jsou zrádci. Jen nějak nechápu, kterou konkrétní moravskou zradu máš na mysli, český Žide.

  Třeba ti Moravané, kteří bojovali skoro do posledního muže v bitvě na Bílé hoře, u obory Hvězda, zatímco české oddíly dávno vzaly roha?

  Nebo Valaši, kteří pak bojovali proti Habsburkům až do roku 1644, což vedlo mj. k největší hromadné exekuci, která u nás kdy proběhla, v lednu 1644 na Vsetíně (skoro 200 lidí)?

  Nebo myslíš Gabčíka a Kubiše, Moravana a Slováka, kteří nasazovali krk v době, kdy se mraky lidí v Čechách „preventivně“ hlásily k Němcům?

  Kolik bylo partyzánů v moravských lesích a kolik na Šumavě, v Krkonoších, Brdech?

  Nebo myslíš sedláky vedené Nývltem ze Rtyně, kteří bojovali proti rakouské armádě cepy a vidlemi, 150 let poté, co císaři Valaši zatápěli puškami a děly.

  Kterou moravskou zradu máš tedy na mysli? A které české hrdinství?

  Co já vím, tak česká sláva v boji proti nadvládě zvenčí skončila bitvou u Lipan 30.května 1434. Na nic novějšího si nevzpomínám:-( – teda kromě Jana Sladkého-Koziny, což ovšem nebyl Čech, ale Chod, což byli na základě nářeční analýzy pravděpodobně lidé odštěpení od Polabanů – kteří na rozdíl od uprděných vychcaných Čecháčků bojovali, to tedy všechna čest!

  A za koho „vděčíme“ Čechům především, to je kníže Václav, duchovní otec všech kolaborantů, ve starých ani novějších dějinách nikým nepřekonaný.

  To není žádný útok proti Čechům, pouze konstatování faktu, že pokud se bavíme o zrádcích, není možné kritizovat třísku v očích Moravanů, ale přehlížet přitom trám v očích Čechů, ať taky jednou použiju pro zpestření příměr z dílny našich křesťanských soudruhů.

  • petr napsal:

   Zajímavé, řadu věcí jsem netušil.
   Jen s těmi partizány bych to nepřeháněl, protože české pohraniční hory byly výrazně germanizované, na rozdíl od hor mezi moravou a slovenskem.

   A co se týče té „zrady“, tak moraváci tradičně zradili čechy, vždy když tito začali podnikat nějakou židovinu (např. husitství) nebo začali lézt do zadku germánům (většinu historie). To si moraváci řekli, sorry hoši, tak do toho s vámi nejdeme.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    :-) dobře napsáno.
    Češi jsou silně germanizovaní dodnes. Zkus si projít „alternativu“ a co uvidíš? Protiamerické věci – žádný problém. Protižidovské věci – taky žádný problém. Ale protiněmecké? Skoro nic.
    Téma polabských Slovanů, Čechům blízkých rodově jako Moravani a bližších než Poláci nebo Slováci – nikoho nezajímá. Proč? Protože tak rozhodl velký německý brácha, a Čecháček má z něho sražené půlky, jako už od doby, co mu „svatý“ Václav posílal DOBROVOLNĚ přes pohraniční hory voly a stříbro.
    Proč je Česká republika dnes samostatná? Díky komu? Díky lidem, kteří ji dokázali oddělit od Německa, vymezit vůči němu. Nebýt nich, tak jsou dnes Čechy další spolková země – a věř tomu, že tady na „alternativě“ by to řadě „vlastenců“ vůbec nevadilo.

    • petr napsal:

     To stejné by se dalo říct o většině jižní moravy že je germanizovaná (díky blízkostí vídně). Já to spíš myslel tak, že se těžko dělá nějaký partyzánský odboj, když vám v každé druhé chalupě sedí henlajnovec. Tímhle handicapem moravští a slovenští goralé netrpěli, na rozdíl od českých.

     ps: naši republiku oddělili od germánů zednáři v roce 1918. To nebylo žádné pozitivum, to vám potvrdí každý nežidovský pamětník co zažil 1.republiku.
     I z toho důvodu, že v případě potřeby ji tentýž zednář zase za 20 let ke germánům připojil a dnes to chystá znovu, když se mu to hodí.

     Taky se tatíček Masaryk snažil nacpat zednářskou pobočku (pod krycím názvem Sokol) do každé zapadlé vesnice.

     Českou státnost jsme mohli pěstovat jen díky rusům, co nám ji tu 40 let chránili před zednářskými rejdy.

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Germanizace Moravy ze strany Rakouska se dá uvažovat pouze po linii Brno – Bučovice, dál na sever a východ už ne. To je zlomek Moravy.
      Němečtí osadníci přicházeli i do moravských Karpat, a to už ve 14. století (např. Libethal – Liptál).
      Vy tedy litujete odstřihnutí od Germánů? No, po pravdě, Čechy jsou tak silně germanizované, že pokud jste z Čech a měl byste se vůči Germánům dnes vymezovat, tak s nemalou pravděpodobností byste se tím vymezoval i vůči části svých předků – což by bylo schizofrenní.
      Bohužel, faktická germanizace Čech je hlavní překážkou šíření jakékoliv životaschopné slovanské myšlenky v Čechách.

      • petr napsal:

       Germanizace je marginální problém oproti talmudizaci. A to i na Moravě. Lidé si často tyto dvě věci pletou, s tím že jim nedochází, že ta „němčina“ kterou nenávidění „germáni“ mluvili, byla ve skutečnosti jidiš.

       • Vladislav po přestávce napsal:

        To je pravda jen zčásti. Polabany nezlikvidovali Židé, ale Sasové a Dáni. Václav neudělal z Čech vazaly vůči Židům, ale vůči nejprve Bavorům a pak Sasům.
        A Heydrich, který kdyby vyhrál, by se už o nás oba „postaral“, taky určitě nebyl Žid.
        Ano, hlavní problém je talmudizace. Jenže v tom se zapomíná na germanizaci, které je problém taky, a nemalý. Němec vždy zůstane Němcem, a pokud víme, že hlavní problém je Žid, neznamená to, že se budeme s Němcem bratříčkovat.
        Tím spíš ne, že skopčák se nakonec s Židem domluví vždy líp, než my, a co myslíte, kdo na to nakonec nejvíc doplatí?

 16. Vladislav po přestávce napsal:

  asar napsal:
  26.6.2018 (13.08)
  No vidíš proude, že si na to prišiel. To starí Slováci zradili Veľkú Tartáriu a založili Veľkú Moravu. Potom odtiaľ ešte aj deportovali židov. Eschatolog, ako si mohol zabudnúť na túto mantru, že Slováci vyhnali tvojich súkmeňovcov?

  V době Velké Moravy žádní Moravané ani Slováci ještě neexistovali, všechno byli zatím nediverzifikovaní západní Slované. proto jsou všechny žabomyší hádky o to, jestli to byla Velká Morava nebo Velké Slovensko o ničem.
  Ta říše zahrnovala i Moravu i Slovensko a šlo o naprosto stejný lid.
  A pokud jde o předky Prouda, tak Židé sem začali proudit od 10. století, takže i on je „starousedlík“. Bohužel, už tak dlouho si pěstujeme na nohách pijavice a ještě to vydáváme za součást naší kultury:-(

  • asar napsal:

   To bola irónia. Zabudnúť predhodiť deportácie židov, to neviem, ako sa mohlo Eschatologovi stať. Starí Slováci je taký konštrukt, ktorý sa u nás objavil. Samozrejme Slováci ako národ existovali aj vtedy, ale sa nevolali Slováci, ale Sloveni alebo pravdepodobnejšie Slovieni. Moravania existovať museli, lebo keď sa štátny útvar volal Morava, asi nejakí Moravania existovať museli.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Až do 10. století si Slované od Rujany po Jadran a od Ruska po Labe rozuměli tak, jak si rozumí dnes odlišná nářečí, třeba Hanák s Ostravákem anebo Kysučan s východňárem. Sloveni, Slovieni, proč ne, ale nešlo o národ – národy neexistovaly.
    Národ v dnešním pojetí je konstrukt daný vznikem křesťanských států. Ty slučovaly lidi do národů, ale nikoliv podle stejného jazyka či kultury, ale podle panovníkem vyjednaných / vybojovaných hranic.
    Po ustavení hranic se tak začaly uměle konstituovat národy nové. Bohům žel, Asare, naši vnuci se tak dožijí situace, že člověk z Brna nebude rozumět člověku z Bratislavy – budou se domlouvat anglicky:-(

    • asar napsal:

     Dobre, tak ale nejaké kmene alebo rody podľa mňa existovali, aj keď jazyk bol v rovnaký alebo veľmi podobný.

     Tú angličtinu pretláčajú poriadne. V „našich“ televíziách nemôžu povedať šaty, ale musí byť outfit.

     • niSas napsal:

      A kolikrát ročně měli staří Slováci předčasné volby ? Nebo žili v kastách gde se to neřešilo? A co vlastně jedli? Jen ovce a fíky? Muheeeee

      • asar napsal:

       Starí Slováci je konštrukt, ktorý u nás neviem kto vymyslel, ale do povedomia ho dostala Ficova garnitúra, keď na bratislavskom hrade postavila sochu Svätopluka s popisom, že je to kráľ starých Slovákov. Toto som ja ironizoval.

       Samotné slovo Slovák je nejaká umelina, lebo krajina je Slovensko, jazyk je slovenský a ženy sú Slovenky. Tak ako môžeme byť Slováci? Hádam Sloveni (Slovieni) nie?

       A že v dobách Veľkej Moravy neexistovali Česi alebo Moravania, to možno je pravda, ale Sloveni (Slovieni) existovali, či sa to niekomu páči alebo nie. Sloven je synonymum slova Slovan. My spolu so Slovincami, Slovinsko = Slovenija nesieme prastarý názov kmeňa. Takže nie sme nikomu žiadni mladší bratia.

       • proud napsal:

        Ja bych to takhle jiste netvrdil jako hotovou vec,ale logiku to ma a libi se mi to.V tom duchu bych totiz povedel ze jsme Slaviani vsichni a delime se podle rodu a oblasti,pravdepodobne.Tim pro me nehraje roli jestli jsi Cech,Rus,nebo Slovak a podobne,natoz nejakej mladsi nebo starsi,pro me je dulezity jen jedno,jsme Slovani vschni a patrime k sobe,to je ona zasadni a zakladni vec,ovsem „zivlum“ se dari nas rozdelovat na zaklade vseho co se sikne a co se chytne,treba i Velky Moravy,nebo deleni Cechu a Slovaku jako reseni moznejch nepravosti,misto sjednoceni a dialogu.

       • proud napsal:

        Pri ty prilezitosti bych rad poukazal na takovou zdanlivou „malickost“.a tou je „poradek z chaosu“! Nezda se ti asare ze to je presne to co uz od 89 vytvareji a ceka se jen na to az to bude opravdu hodne spatny a pak zas prijde nejakej Hitler,nebo Stalin a slibi rad a poradek a vsichni za nim pujdou?…………………..a „historie“ se zopakuje a patricne poupravi,jako treba ta o druhy svetovy,kdy tu vlastne zadnej Rus nebyl,naopak to byl nepritel a nicenim naseho hospodarstvi bombama,nasim odzbrojenim a diktatem nas zachranovali slavni Americani,jak se nenapadne cpe lidem,ze ano.Pak to budou chodit po webech hlasat ruzny „Bladove“ jako jedinou pravdu a dokazovat to kdesi napsanym s poukazovanim ze to tak musi bejt,pac to rikaj prece oni s titulama a my bez nich musime drzet hubu a krok!

        • proud napsal:

         A fakt verej ze je za ty svinstva budou behat zachranovat na povel jakysi -cajti co by takovejm nejradeji taky rozbili hlavy:-)))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   :-)))) , sice nejsem zid,protoze se jim necejtim bejt a jejich vira stejne jako jakakoliv jina oficialni,nebo znama vira mi nic nerika,jestli nekde nejakyho mezi predkama mam to nevim a je mi to jedno,ovsem nebrani mi to v tom,abych se nezastal tech z nich co jsou hlavne lidi,stejne jako jinejch z jakykoliv mensiny co jsou zase lidma! Protoze stejne mezi nima jako mezi nama,ze ano „Blado“????, existujou „nelidi“,skodici,propagujici ostatnim svinstva v ruznejch formach,ze „BLADO“????!!!!!

   • proud napsal:

    Pred takovejma svinema se znicenou lidskou genetikou co propagujou vsemozny svinstva vedouci k nemoralnosti, upadku a trvalymu poskozeni,nebo smrti,durazne varuju.Nejcasteji si hrajou prave na ruzny „docenty,doktory,vedce“ a podobny kaspary ovenceny titulama,sazejici na to,ze obycejnej clovek se posere z autority cisici z titulu a neuvidi co kdo skutecne dokaze a cim prispel,nebo prispiva celku,protoze zadnej ani nevidej,videj jen sebe.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Já si na vzdělání nehraju, já ho mám. Mám dva tituly – inženýr a Ph.D. Před slušnými lidmi, kteří se nevysmívají vzdělání a neshazují ho, ty tituly ZÁSADNĚ nevytahuju. Dělám to pouze před hovady, které požadují na základě svých nedostatečných znalostí v tom či onom stejný respekt, k jakému jiní potřebovali v dané věci roky či dokonce desítky let tvrdého studia.
     Moje genetika je čistě slovanská – mám to potvrzené geneaologickým listem, který jsem si už před lety nechal vypracovat. Žádný z mých předků až do 18. století nebyl zločincem, vrahem, neseděl ve vězení, ani neměl žádné další projevy, které by se daly asociovat s vadnou genetikou.
     To, co v mém případě přisuzuješ vadné genetice, tedy například tolerance polygamie či sexuálních experimentů, je zcela běžný jev rozšířený napříč kulturami, od amerických indiánů, přes sibiřské kmeny, Asiaty, Slovany, Germány, Romány, po africké černochy. Je to otázka preferenční a individuální, nikoliv asociující genetickou poruchu, jak by sis zbožně přál…Existují zkrátka a existovaly monogamní zrůdy a polygamní světci, polygamní zrůdy a monogamní světci, tyto věci nemají žádnou spojitost s morálkou.

     Ovšem ve tvém případě ano, protože to opět ukazuje, na základě jakého typu morálky mě soudíš jde o morálku židokřesťanskou, která právě touto optikou na jedince pohlíží. A aniž by sis to uvědomoval, je i toto dalším kamínkem do mozaiky tvého „sebepřiznání“, kým vlastně doopravdy jsi.

     Děláš chyby a nechápeš, že jiní jsou méně hloupí, proto poznají věci, které by sis přál nechat v utajení. Uvědomíš si to a zuříš – jako haličský Žid Robo kdysi, nebo extrémně hloupý Obyčejní lidé. Chtěli byste „měnit svět“, ale nechápete, že jako Židy vás většina lidí po zkušenostech s vaším etnikem už k tomu nepustí – a jako poměrně „nebystrým“ lidem vám k podílu na řízení společnosti nedá žádná společnost mandát. Takže nikoliv kvůli jakémusi „pronásledován9, ale pro obyčejný deficit kvalit k tomu potřebných, což je bohužel častým případem i jiné tzv. alternativy, a to nejen v českém prostoru.

     • proud napsal:

      „Já si na vzdělání nehraju, já ho mám.“…………..ty si jen myslis,ze ho mas,rad bys ho nejspis mel,jenze udelat skolu(nebo koupit diplom) neni jeste dlouho vzdelani:-)))))))))))))))))),ale bav se s volem o nedeli,kdyz jde v sobotu na porazku ;-)

      • proud napsal:

       Taky je dobre videt a diky za to,ze jsi tady toho zivym prikladem,kam to svet s NEVZDELANEJMA a nezodpovednejma „vzdelancema“ vede,do riti! A vsichni to dobre vidime! Reformou ve vzdelani je potreba zacit,paklize produkuje takovy hovna!!!!!!!!!!

       • Vladislav po přestávce napsal:

        Všichni? Myslíš si to SÁM, ty moulo:-))))))
        Každý, kdo srovná např. i můj a tvůj písemný projev, pozná, která bije.
        Přírodovědné vzdělání není právničina nebo genderismus – tam se vzdělání koupit nedá – zatím.
        Jsou inteligentní Židé a jsou hloupí Židé. Když už musí diskusi na tomto webu zasírat Židé, proč to nejsou aspoň ti inteligentnější?

        • niSas napsal:

         Jaký rozdíl je mezi bliznou a pestíkem?Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Proc?Protoze tebe jsem odhalil i ja,natoz zid,tomu bys uz vubec nestacil:-)))))

      • niSas napsal:

       Tak mám. Muheeeeeeee

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Asi ses zase moc napil, že? Jestli sis všiml, skoro nikdo ti na nic neodpovídá, většině lidí jsi pro smích nebo pohrdání.
    Cítit se můžeš být čímkoliv, ale to ještě neznamená, že tím jsi. Já jsem se třeba pod vlivem filmů typu Tanec s vlky kdysi cítil být indiánem – ne, nejsem indián. Ještě před mnoha lety jsem se pod vlivem karpatské pastevecké kultury, kterou jsem obdivoval, cítil být románským Valachem – ne, nemám románské kořeny, jsem Slovan.
    A to, že jsem Slovan, mi tehdy strašně vadilo. Chtěl jsem být někým jiným, ale pouze jsem si to přál – a to nestačí.
    Ty jsi na tom podobně. Chtěl bys být Slovanem či Čechem, ale jsi typickým českým Židem. Nejsem zdaleka jediný, kdo si toho všiml. Tak to přijmi a uleví se ti.

    • proud napsal:

     Skoc do zdi,debile! :-)))))))))))))))

     • Vladislav po přestávce napsal:

      Zkus přestat pít. Já třeba nepiju už několik let – ani kapku, a dělá mi to jednoznačně dobře. Rozjasní se ti mysl, pochopíš, cos do té doby nechápal. Doporučuju.

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Dobří lidé byli i mezi německými nacisty, ale přesto si nacismus zasloužil porážku. Dobří a špatní lidé jsou všude, v každém národu, v každé skupině.
    Toto je tedy opět pro Žida charakteristická relativizace a praktické popírání přirozených odlišností a tedy i směřování na etnickém základě. Ty se podepisuješ každou druhou větou…
    Nedávno jsem si četl něco o Trockém. Přečti si to taky, možná i ty pochopíš, kolik máte ve svých přirozených tendencích a instinktech daných vaší genetikou společného. To jsou prostě věci, které nelze vyhodit ven, dřív nebo později na člověka „prasknou“. Cítit se můžeš být kýmkoliv, v tom ti nikdo bránit nemůže – ale zároveň to neznamená – je mi líto – že tím i doopravdy budeš.

 17. Vladislav po přestávce napsal:

  A k těmto demonstracím – asi dost zásadní otázka: už něco změnily?
  Kromě celkem hrstky lidí na alternativě se o nich nikdo nic nedozví, i kdyby tam bylo třeba 10 000 lidí.
  A tato situace se nemění a nezmění.
  Systém má moc bagatelizovat a téměř utajit statisícové demonstrace, pokud tak uzná za vhodné – co teprve tuto?
  Vidím v tom spíš něco jiného – dobrého hlavně pro ty, co tam vystoupili a/nebo se zúčastnili – načechrání ega typu „něco důležitého jsem řekl“ nebo „byl jsem při tom“.
  Vlak prostě pojede dál, pouze „alternativa“ si ve svých vlastních řadách udělá čárku.
  Čárku pro koho?
  A ten seznam zrádců vymýšlel kdo? Ti konkrétní lidi jsou tam na základě čeho? Že byli ve vládě? Že byli známí? Že to nebyli tucťáci v montérkách nebo někde za pultem?
  Dávat do stejné tlupy Nečase, který byl dle svých možností proruský, na což taky dojel, a ultragrázla Kočárníka, to už chce opravdu bohatou fantazii:-)))
  Taková „alternativa“ je, jako když si parta desetiletých kluků hraje s nerfkama na Hvězdné války. Vyděsí akorát pár maminek s kočárky, když je polyuretanovým projektilem trefí do ucha a ony se leknou, že to byla včela a mohla jim dát žihadlo.

  • Maroš napsal:

   Vpp – píše sa rok 7526. Lužičania tu boli preukázateľne už pred 3.600 rokmi. Teda – máme vákuum 4.000 rokov, ktoré nám tu „vedci“ vypĺňajú darwinistickými opicami od stvorenia sveta. Pokiaľ sa budeme srať stále s veľkou Moravou – Maďari budú stále tvrdiť, že sme akurát v 6. storočí vyliezli z pripjaťských močiarov, potom sa nás ujaj kupec Samo – lebo sme si nevedeli vládnuť sami, a keby nebolo Frankov – nebol by ani prútkar Svätopluk, ktorý poslepiačky objavil Dunaj – keď ho doňho zhodil kôň. Hovadiny – rovnaké scenáre a príbehy, ale kto sme a odkiaľ sme – asi mimoni, ktorí sme sem spadli z neba. To je ako naučiť debilov počítať do 1000 a oni sa budú hádať, či 998, 999, alebo už je to viac – tak to treba zrátať odznovu… Donekonečna!
   https://atlara.wordpress.com/2017/09/22/slovansky-novy-rok-7526/
   „Slovanské kmene pôvodne sídlili na sever od Karpát, na východ od riek Odry a Visly a na západ od Dnepra. Na severe toto územie ohraničovali Pripjaťské močiare. Práve z tejto pravlasti sa Slovania rozptýlili, v 5-6storočí, na všetky strany.“
   http://referaty.atlas.sk/vseobecne-humanitne/dejepis/6102/prichod-starych-slovanov-do-strednej-europy

   Kde to v piči je – tie Pripjaťské močiare?!

   • Vladislav po přestávce napsal:

    To víš, že jo. My jsme si podle nich nikdy neuměli vládnout sami. Rusové by si bez Rurika ani neutřeli zadek, my bychom bez Sáma žili na stromech a nebýt Václava, který si uvědomil, že naše jediné možné místo je v lůně Říše, dnes bychom už dávno neexistovali.
    Pripjaťské bažiny? Komáři, bahno, hnijící voda, deprese. Jejich nejslavnější dějinná kapitola byli partyzáni za války – ani Němci nečekali, že tam může někdo být a přežít, tak tam partyzáni postavili povalové chodníky a Rusové jim vpadli do zad.
    Odtamtud prý my Slovani pocházíme. No jasně. Odtamtud se rozšířili lidi, kteří pak obsadili většinu Evropy. To musel být teda úplný ráj, ty bažiny, že jsme se tam tak dokázali namnožit!
    Ale my sami jsme osli, že jsme si takovou „historii“ dokázali vnutit. A místo hrdosti a hledání skutečných kořenů si necháme vnucovat reinkarnovaně křesťanské slovanské védisty a „alternativu“ stylu našich německých soudruhů, ve formátu happeningů o ničem, což sice už každý předem ví, ale co jiného přece dělat, že?

   • petr napsal:

    A co když na tom něco bude, Marošu?
    Slované se natolik vymykali ostatním kulturám, i co se týče schopností něco vybudovat, odolat drsným nepřátelům a stát se takovým postrachem západu, že na slovany nakonec musel poštvat talmudické křesťanství aby je tím satanistickým učením zpacifikovali.

    Že spadli z nebe bych tedy zcela nevylučoval. Jen se koukněte jak se rusové koncem středověku vypracovali během pouhých 300 let z naprostého zapadákova uprostřed bažin v evropskou velmoc která když se dostala k těm 3 strategickým mořím, tak je nikdo nedokázal zastavit.

    A po dalších 500 let se je snaží všemi silami od moří zase odstřihnout. Kaliningrad, Krym atd. A taky proti nim posílají z Evropy jednoho diktátorského vojevůdce za druhým, za neustálého okopávání kotníků Poláky a germány.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Poláci jsou specifický problém, zejména pro slovanské Židy, kteří si s nimi užili své, až museli chudáci pak migrovat tu z Haliče na východní Slovensko, tu zase někde z Kladska či Krakova na Moravu nebo do Čech, a dnes se pokoušejí, na aktuální módní vlně, někteří vydávat za Slovany.
     Nepochybuju, že až bude módní a pro ně výhodné vydávat se za Afričany, budou se vydávat za Afričany, kterým pouze z důvodu útlaku zbělela pleť. Rukopis Žida je nezaměnitelný.

     Proč jsou Poláci „jiní“? Protože většinu germánského náporu za ně schytali Polabani a progresivně kolaborující Češi. Když se pak dostali Němci k Polsku jakožto Řád německých rytířů, narazili na už dávno zkonsolidovanou a rozsáhlou zemi. Imperiální Rusko ovládnuté většinou německou šlechtou z jedné strany, Německo upřímně Poláky pohrdající z druhé strany, mezi nimi Polsko jakožto poměrně velký a početný stát – jak to mohlo asi dopadnout?
     Výpady proti Polákům jsou naivní a hloupé. Když od „typického Poláka“ odečtete židovskou krev, která se tam opravdu mimořádně rozmnožila, dostanete Slovana jak poleno. Slovana tak jednoznačného, že by mu mohl jeho slovanství typický česko-německo-“keltsko“- jakýsi „Cech“ opravdu jen závidět;-)

     • proud napsal:

      Poznal jsem v Americe hodne Polaku a muzu rict ze vetsina z nich by zaslouzila postavit ke zdi! S tema bych se jako se Slovanama,rozhodne,ale rozhodne a nikdy nechlubil,s tou ozralou a zavistivou,neprejici,navzajem se podrazejici hordou,podobny jim byli uz jen Moravani,zase ve vetsine,od obou jsem poznal i velice dobry lidi,doufam jen, ze ty vetsiny byly jen konktretni smula na konkretnim miste.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       A proč? Protože v Polsku byl až do války největší podíl židovské populace přepočtený na obyvatele v celé Evropě. Tito Židé mísením s Poláky ovlivnili to, co dnes považujeme za „polské“. Soudíš tedy Poláky a neuvědomuješ si, že soudíš především to židovské v nich.
       Podíl židovské krve mezi Poláky je dodnes větší, než mezi Čechy.
       A pokud jde o Moravany. Tvůj kámoš Obyčejní lidé, moravský Žid vydávající se za Slovana, můj učitel hebrejských výrazů – to samé. Holešov, Prostějov, Kojetín, Uherský Ostroh, Brno – to všechno byly výrazné židovské enklávy, někde i ghetta.
       Mísili jste se se Slovany, později se za ně vydávali – a pak je jakožto Slovany kritizovali. Jenže ne, vy opravdu NEJSTE Slované a nikdy nebudete.

     • petr napsal:

      To je nepřesné. To spíš židé, které vyhnali z většiny evropy a poláci je milostivě přijali, svým polským dobrodincům tak zatápěli lichvou a podobnými libůstkami, že je pak z toho halíče museli vyhnat.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Vyhnali je jinam a ti Židé se tam zase vydávali za příslušníky toho nového národa. A byli do běla rozzuření, když to někdo poznal a upozornil je na to.
       Vidíš to i na tomto webu.
       Oni toho i dovedně využívají. Například kritikou Rusů nebo Poláků. Když jdeš hlouběji, většinou zjistíš, že ten bordel dělají sice Rusové nebo Poláci, ale s židovskou krví. Která dělá to jediné, co umí už tisíc let – štvát jedny Slovany proti druhým.

    • proud napsal:

     Petre,a ciste,ale opravdu ciste jen teoreticky,co kdyz jsme jako Slovani az takovej zkorumpovanej a zradnej hnuj a dobytek(soude podle mnohejch),ze jsme uz tenkrat ohrozili zbytek sveta a museli jsme bejt zpacifikovany strasnym zpusobem,protoze jinak to proti nasi sile a mnozstvi neslo, a ted se jen kouka na to,aby se historie(ta prava) neopakovala? :-/…….

     Ps: Kdo by byl ochotnej premejslet vubec byt i o az tak osklivy pravde,i pokud by to tak bylo?

     • petr napsal:

      To vám neoficiálně řekne každý ne-sio historik, že západ slovani vždycky děsili, kvůli svojí houževnatosti, schopnostem, a v neposlední řadě svojí množivosti :)

      Protože kdybysme se na zápaďáky naštvali, tak jsme je mohli smést z povrchu zemského. Proto je historie slovanstva poznamenaná vzájemnou nevraživostí, protože se nás celou dobu snažili poštvávat proti sobě.

      Dost dlouho mi trvalo, než jsem tu nevraživost Rusů vůči západu pochopil a uznal za právoplatnou a oprávněnou.

      Slovani narušovali otrokářský společenský řád nainstalovaný už ve starověku. Teda nebyli první, kdo měl takové svobodné myšlení (např. keltové). Ale byli první, koho se jim nepodařilo zlikvidovat a kdo odolal.

      • proud napsal:

       Podle toho co se rika,jsme prvni byli,protoze i Keltove pochazeji z nas,i to je moznej zdroj nenavisti k nam,ono prvenstvi,podle Ved i podle Sidorova mi vychazi ze na Zemi je jen jedna lidska rasa a to bila, Slovansko-Arijska,ktera dala svetukulturu, rec i pismo,vsechno ostatni jsou takzvani „odrodilci“,povetsinou z prihranicnich oblasti co se spustili s jinejma vetvema hominidu.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       Petře, mluvíte se Židem, dejte si pozor. Už jenom to jeho „…co když jsme byli opravdu takovej dobytek…“ je výmluvné.
       Oni to budou zkoušet POŘÁD. Budou relativizovat i tu nejpřirozenější věc, pokud jim z toho bude kynout možnost nějakého prospěchu či rozdělení jejich odpůrců.
       Je to bahno, dno. Utopíte v tom svou energii. A až to uděláte, tak oni přijdou a nabídnou Vám pomocnou ruku – Ježíše, Marxe, Lenina, lidská práva, „alternativu“.

       • Maroš napsal:

        Vpp – volá sa to – budovanie závislosti – NA NÁS! Aj narkoman v podstate je závislý na dílerovi = biznis so závislosťami = židovina = vidieranie = cham.

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Přesně tak. Na jine diskusi na tomto webu najdeš reakce admina na Prouda. Je z nich videt, ze admin ho zna, většinou s nim nesouhlasí, ale protoze Proud ho drzi něčím v hrsti, admin se ho boji a nepůjde proti tomu.
         Ten clovek, to je citankovy rukopis Žida. Všimni si – ze vsech tahá, kdo jsou, ale o sobe neprozradi nic konkrétního – vše o nem se dozvíš buďto od jiných, nebo to musis vydedukovat nepřímo. Nic konkrétního a zásadního se od něho nikdy nedozvis – protoze jednak nic extra o nicem nevi, a jednat vzdy spíše čeká, jako co bude vystupovat, sam nevi, co bude hlásat. Pozdeji to rekne – bude to věc, která mu zajistí moc v diskusi, nikoliv žádný pevný názor – ten klidně mezitim desetkrát obrátí.
         Byla a je tu rada lidi s originálními nápady. Kdykoliv Proud viděl, ze získávají přízeň druhych, začal je napadat, protoze tim ohrožovali JEHO moc na tomto webu.
         Pokud ta spina odtud tak či onak nezmizí, budou odsud dal a dal mizet diskutéři, z nichž každy dřív nebo pozdeji narazí na sprostý a osobní Prouduv útok, pričemž ne každy tady za těchto okolnosti chce zůstávat. Timto se tento web z hlediska diskusi pod články marginalizuje.
         Proud neni jediný, byli tu i další Zide, pracující podobne. Vycitili se navzájem spolehlive a okamžite začali spolupracovat.
         Tvrdím, ze neni možná ŽÁDNÁ alternativa, ale treba ani diskuse na webu o vaření, pokud se nechá takto ovládnout spodinou lidské společnosti. Důkazem je tento web a jeho slabossky administrator.

        • proud napsal:

         Admin: Vzhledem k tomu, že adresát tohoto komentáře mi vyhrožuje policií za údajné nebezpečné vyhrožování od autora, tak jsem jej smazal. Máte někdo lepší nápad, co s tím mám dělat?

        • proud napsal:

         Admin: Vzhledem k tomu, že adresát tohoto komentáře mi vyhrožuje policií za údajné nebezpečné vyhrožování od autora, tak jsem jej smazal. Máte někdo lepší nápad, co s tím mám dělat?

        • proud napsal:

         Co potrebujes vedet,jsem rekl primo a konkretne: prima „demokracie“,zadna systemova hierarchie,zadni sefove(vlady),zivot v harmonii s prirodou a planetou,znarodneni zdroju pod spravu vsech,a jejich deleni podle potreb,likvidace systemovejch nastroju moci a otrokarstvi,snaha po maximalni sobestacnosti odspoda nahoru,jako vsechno tim smerem,zverejneni vsech zakonu Universa,rovnost ve ktery si lidi budou sami urcovat co chteji a co ne a taky to dostanou. Co se tejka naseho setkani na ktery se oba tak tesime;-),to urcim ja,vzdycky jsem to urcoval kdyz slo o to dostat nejakyho protilidskyho zmrda,jen na tobe nic nevydelam,ubozaku,budes darek spolecnosti,za free!!!

        • proud napsal:

         Protoze narod je potreba zbavovat kurev,cistit.A ted klidne bez zalovat,praskaci,nepomuzes si ;-)

   • petr napsal:

    Ještě k těm Pripjaťským močiarům.
    Pripjať je řeka vlévající se do Dněpru (kolem které jsou slepé ramena a močály) a taky městečko které je součástí černobylského komplexu.

    Je vůbec náhoda, že právě u té Pripjati postavili elektrárnu? A že ta za podivných okolností (obsluze se nic nestalo, ani nebyli potrestaní) vybouchla?
    A že je Pripjaťi dnes zakázaná zóna, navzdory tomu že tam radiace velmi výrazně klesla?

    Co když se tam prostě snaží něco před námi skrýt?
    Podobně jako američani zničili důkazy o původu naší civilizace v Iráku?

    • Vladislav po přestávce napsal:

     To nevím, ale faktem zůstává, že oblast Pripjati je natolik ne-rozsáhlá a přitom nehostinná, že se z ní těžko mohly vyrojit milióny Slovanů a osídlit přes polovinu Evropy.
     Jsou to bažiny plné komárů. Klimaticky nic moc. Nedovedu si představit, co by tam mohlo vzniknout a co by přitom nemělo jinde mnohem lepší podmínky.

     • proud napsal:

      Co muze bejt pro jednoho nehostinny,muze bejt jinymu rajem.

     • petr napsal:

      Totéž můžete říct o většině Ruska. V létě +40 v zimě -40 a miliarda komárů na kilometr čtvereční. A stejně tam ti rusové prospívají a vypracovali se až na velmoc.

      Zapomínáte na to, že celá ukrajinská oblast je extrémně úrodná obilnice, takže co si dělat starosti s nějakou bažinou na východě.

      • Vladislav po přestávce napsal:

       To ano, ale jsou ve východní Evropě mnohem úrodnější oblasti. A přesto jsou osídleny velice řídce na to, aby mohly být kolébkou Slovanů.

  • petr napsal:

   Kam se hrabou vaši agrobaroni na našeho-vašeho Babiše, který tu potichu zkoupil polovinu české půdy a hromadu agrofirem a potravinářských koncernů. A terazky je premiérom.

   • Maroš napsal:

    petr – Babiš to „kúpil“ pre Goldman-Sachs – preto je premier!

    • petr napsal:

     Proč by to kupoval pro americké siobankstery, kteří zároveň provádí islamizaci ČR a její likvidaci. To nedává smysl, že by kupovali území určené k likvidaci. To spíš nasypou miliardy do nějakého argentinského nebo novozélandského „Babiše“, tak se islamizovat nebude.

 18. Maroš napsal:

  Sio-maďari z Mostu-Híd úradujú na ministerstve životného prostredia Slovenska!
  „SITA/ TASR/ glob.sk: Stovky ľudí dnes protestovalo proti rozhodnutiu Ministerstva životného prostredia SR. Protest vznikol potom, čo ministerstvo povolilo geologický prieskum zlata v oblasti Detva – Biely vrch pre spoločnosť Mining Golg.
  Podľa predsedu odborovej organizácie OZKOVO Stanislava Ľuptáka, je nezmyslom premýšľať nad povrchvou baňou na zlato, umiestnenou tesne pri areáli strojární, v prírode, ktorá má slúžiť na iné účely. Ďalej dodal, že firma nedisponuje dostatočným technickým, personálnym a ani finančným kapitálom na to, aby mohla vykonávať kvalitný geologický prieskum.“
  „Nielen list, ale aj dnešné protestné zhromaždenie, kedy odporcovia zahlokovali Detviansky most, svedčí o nevôli voči rozhodnutiu Ministrstva životného prostredia. Občania Detvy budú aj naďalej bojovať. Protesty plánujú v Stupave pred sídlom spoločnosti Mining Gold.“
  Poznámka – v hre je hlavne devastácia tisícročia udržiavanej kultúrnej krajiny a prírodného prostredia CHRÁNENEJ KRAJINNEJ OBLASTI!!! plánovanou kyanidovou technológiou ťažby zlata – to je tá viditeľná vrstva problému – tá neviditeľná je na duchovnej úrovni – hora Poľana – bývalá sopka /10 miliónov rokov, najvyššia v strednej Európe/, má pre nás odjakživa spirituálny význam – prúdi cez ňu studnica múdrosti, celá oblasť má veľmi silného genia locci! Poľana je tabu! – nedotknuteľná! Žiaden Slovák by z nej zlato nikdy neťažil – aj keby ho boli tony! Je to slovenský Ayers Rock – Uluru /Austrália – posvätná skala Aborigénov – tabu – miesto snenia/!
  https://glob.zoznam.sk/enviro-proti-tazbe-zlata-pod-polanou-su-aj-odborari/
  Uluru: Australia’s rock of ages – Lonely Planet travel video
  https://www.youtube.com/watch?v=biuYA54nb7Y
  Zadná Poľana
  https://www.youtube.com/watch?v=EAc9VQe4a2Y

  • proud napsal:

   „Občania Detvy budú aj naďalej bojovať.“……………….je smutny,ze vubec bojovat musej a hodne to vypovida.

  • petr napsal:

   Něco podobného jsem si myslel o Černobylu-Pripjati.

   U nás se vesele bagruje CHKO jádro Českého krasu, prastaré kultovní oblasti kde tu energii doslova cítíte, a kterou ke kultovním účelům využívali před slovany i keltové a kdoví kdo další.

   Československo má zcela unikátní geologickou stavbu, oproti zbytku světa. To není náhoda a má to nějaký pádný důvod duchovně-okultního rozměru.

   • proud napsal:

    ……proto se nici.Nepripomina ti to neco? Me jo a hodne,treba 2. svetovou a Ahnenerbe,zabrani Antarktidy,lov prastarejch artefaktu,coz bylo utajeny a pritom dulezitejsi nez valka,a pokracovani onoho uz Amerikou,ktera si vymejsli duvody napadeni Iraku a podobne,tvori ruzny „ISILy“ a haze bomby,ale hlavni vec jsou zase artefakty!!! Neni az takovy tajemstvi,ze cast nacistu se odloupla od Nemecka a dobila Ameriku,s jejima zdrojema se pustila dal,serouce na lidstvo………jen se o tom nemluvi a zaclo to taky onou druhou svetovou.

    • Maroš napsal:

     Proud – nie je náhodou, že o ničenie Poľany majú záujem práve sio-maďari z 5. kolóny Most-Híd. Pokiaľ by išlo „len“ o zlato – toho je stále plná prdel v Dunaji – a o ten Dunaj im stále aj ide! Pitná voda bude nad zlato! Každá devastácia povrchu hory, kde je pramenisko, je likvidácia aj tohto zdroja – navyše potenciálne otráveného priemyselnou aktivitou. To sú tí vyjebaní sionistickí ministri „našej“ kultúry a životného prostredia – národ púšte po sebe zanechá vždy len púšť – inak by sa nevolal národ púšte, ale národ raja! A o raji sa zmrdom snívalo vždy. Za znesvätenie kultovných a tabu miest odjakživa hrozila na celej Zemi votrelcom – smrť! Amen!

     • Maroš napsal:

      Inak – toto odduchovnenie národa je zotrvačný efekt komunistickej ateistickej a materialistickej = sio doktríny, takže pozdravujem „logicky neveriacich“! O to viac bude vaša smrť pre vás desivejšia! Hu! Amen! /Enter!/

 19. Vladislav po přestávce napsal:

  proud napsal:
  28.6.2018 (10.22)
  Zadnej strach,tvuj cas prijde,polskej siozide,abys poznal proti jakymu ze to „zidovi“ budes stat ;-)

  proud napsal:
  28.6.2018 (10.25)
  „o sobe neprozradi nic konkrétního – vše o nem se dozvíš buďto od jiných, nebo to musis vydedukovat nepřímo. Nic konkrétního a zásadního se od něho nikdy nedozvis“…………..ne,nedozvis a v neznalosti „odejdes“,protoze lidsky prasata je potreba preinkarnovavat aby nepachali skody na nevinnejch,tesis se?,ja ano ;-)

  POTOM OVŠEM NEPOCHYBNĚ PŘIJDE I TVŮJ ČAS, PROTOŽE DŮKAZNÍHO MATERIÁLU O NAPLNĚNÍ SKUTKOVÉ PODSTATY PARAGRAFU 353 NEBEZPEČNÉ VYHROŽOVÁNÍ DLE TRESTNÍHO ZÁKONÍKU 40/2009 SB. JSI TÍMTO – OPAKOVANĚ – POSKYTL DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ.

  TAKŽE TI TÍMTO OZNAMUJU, ŽE SE OFICIÁLNĚ OBRACÍM E-MAILEM NA ADMINISTRÁTORA, ABY TOMUTO UČINIL PŘÍTRŽ, A POKUD TO NEUDĚLÁ, OBRÁTÍM SE NA POLICII ČR.

  Jedna věc je nadávání si v diskusi – třeba i to nejsprostší – jiná věc je vyhrožování fyzickou újmou za pouhé názory či slovní projevy. Máš smůlu – právní řád na to pamatuje.
  Pokud neumíš a nechceš slušně diskutovat po dobrém, budeme spolu tedy muset jednat „po zlém“.
  Řekl sis o to sám.

  • proud napsal:

   Admin: Vzhledem k tomu, že adresát tohoto komentáře mi vyhrožuje policií za údajné nebezpečné vyhrožování od autora, tak jsem jej smazal. Máte někdo lepší nápad, co s tím mám dělat?

  • proud napsal:

   „Jedna věc je nadávání si v diskusi – třeba i to nejsprostší – jiná věc je vyhrožování fyzickou újmou za pouhé názory či slovní projevy. Máš smůlu – právní řád na to pamatuje.
   Pokud neumíš a nechceš slušně diskutovat po dobrém, budeme spolu tedy muset jednat „po zlém“.
   Řekl sis o to sám.“…………………..dej se do toho,nasledky si pricti :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Zajimavy je jak se kazda blba svine po pokriku o svobode nakonec obrati na admina a v placi by chtela aby jeji skozeni narodu uznal a branil ji :-))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Admin: Vzhledem k tomu, že adresát tohoto komentáře mi vyhrožuje policií za údajné nebezpečné vyhrožování od autora, tak jsem jej smazal. Máte někdo lepší nápad, co s tím mám dělat?

   • proud napsal:

    S jednim takovym se seznamis az bude mit cestu okolo,extra kvuli tobe utracet nebude,nemas zadnou hodnotu!

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Svobodná diskuse je jedna věc, vyhrožování druhým fyzickou likvidací za jejich názory věc druhá.
    Moje rodina je na bezpečném místě, já jsem momentálně v zahraničí.
    Pokud administrátor tohoto webu nezačne v nejbližších dnech jednat, začne ve tvém případě jednat Policie ČR. Tvoje identita je známá, a jak jsem zjistil, tak už i Policii ČR.
    Jen klidně pokračuj – ať mají co nejvíc důkazního materiálu.

    • petr napsal:

     Taď to Vladislave zrovna vypadá, že ten sio-agent jsi tu ty. A brzo zřejmě budeš adminem po zásluze vykopnut, pokud nepřestaneš vysírat a vyhrožovat policajty.

     Práskače a udavače nemají rádi v žádné komunitě. Z těch méně drsných komunit by tě hnali svinským krokem. V těch drsnějších by jsi skončil s nožem v zádech.

   • petr napsal:

    Tak. Česká policie tu není od toho aby něčemu zabránila. Ta jen obtáhne mrtvoly křídou a dá je do pytle. A pokud to není „domácí zabíjačka“ kde půlka vesnice viděla opilého pachatele jek odchází z domu se zakrvácenou sekyrou, tak policie nevyšetří ani prd.

    • proud napsal:

     Ono mu ne a ne dojit,ze pujde za policajtem,clenem naroda a rekne ze mu skodi a ze mu za to poskozovani naroda je vyhrozovano spravedlivym trestem a predstavuje si ze policie se zblazni a pujde mu pomahat,sama vlastne proti svejm detem a proti sobe! A vubec mu nedochazi to dalsi podstatny co by nasledovalo,kdyby naaaaaaahodou policie rekla :ok,my ho najdeme a udelame na nej tytyty za vyhrozovani ktery nam jeho advokat nalezite vysvetlil,mozna mu dame i pokutu……….a tim mi milyho „Bladu“ naserviruje na stribrnym podnose az domu :-)))))))))))))))))).Jak rikam,tesim se! Kdomto sleduje tak nejak obecne od zacatku,nemohl si nevsimnout,ze milej „Blada“ dostal nekolik sanci jak svy ruzny tvrzeni „poopravit“,ale jako spravne zaplacenej,vsechno zahazuje a trva na narizennym,jinak by nevydelal,pravdepodobne,jiny normalni vysvetleni na mleti volovin dokola me nenapada,obzvlast u prej studovanyho cloveka.Ale zpusoby jeho tvrzeni a nasledky tomu ze je prej vedec,neodpovidaji.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     No tak to se mýlíš. Vyhrožování je trestný čin, ne až samotná realizace toho, co je předmětem vyhrůžky.
     Vygoogli si to, jestli mi nevěříš.
     Myslíš to vážně??? Někdo ti vyhrožuje, že tě zabije, a ty čekáš, jestli to doopravdy udělá, protože jestli se tím zabýváš už „předem“, tak jsi práskač?
     Měl jsem tě za inteligentnějšího.

     • petr napsal:

      Jak jsem psal. Práskače a chronické vysírky co se chovají jak klimakterická hysterická ženská, nemají rádi nikde.
      A ani tak vyjímečně tolerantní a umírněný člověk jako je Korál, ti to tu dlouho trpět nebude.

      Buď to pochopíš, nebo poletíš. Je to jen tvoje rozhodnutí.
      Nejsi na těchto stránkách doma, ale jen na návštěvě. A když návštěva prudí nad míru, tak ji prostě vyrazí ze dveří.

      ps: a ohledně Prouda, tak ten je občas pěkný cholerik, s tím se prostě musí počítat, a Adminovi to nevadí, s tím se taky musí počítat, tak to prostě je
      když je Proud protivnej víc než je zdrávo, tak ho prostě ignoruju a hotovo, ať se vzteká sám, je to jeho vztek, ne můj :)

   • proud napsal:

    V pohode,v podstate chranis web i sebe………..ja se dokazu ochranit sam :-)

  • Maroš napsal:

   Vpp – „TAKŽE TI TÍMTO OZNAMUJU, ŽE SE OFICIÁLNĚ OBRACÍM E-MAILEM NA ADMINISTRÁTORA, ABY TOMUTO UČINIL PŘÍTRŽ, A POKUD TO NEUDĚLÁ, OBRÁTÍM SE NA POLICII ČR.“

   „Násilie je posledné štádium neschopnosti!“ Bodka! Ergo – vyhrážka políciou je tiež len – zástupné násilie = zastúpená neschopnosť. Proud je starý pán, a preto bude pre neho nadmieru výhodné, že sa oňho v base postarajú – tam pracovať už nemusí – je v penzii. Ušetrí tak na stravnom, veterinárnej starostlivosti a v zime hlavne na kúrení. Navyše – bude si tam môcť zvýšiť kvalifikáciu – v relativizovaní zločinov ako takých – veď všetci sme produktami spoločnosti – aj naša genetika – inak by sa dohromady nedávalo to, čoho výsledkom je degenerácia.

   Vpp – na políciu sa obráť, až ti Proud preskočí plot! Inak nerozumiem tomu – „oficiálne sa obrátiť na admina cez e-mail“ – veď sa oficiálne obráť tu! Inak – platí – „Treba ich /vás/ pozabíjať všetkých – veď Pánboh si ich /vás/ už spravodlivo roztriedi!“
   Moja reč – Kde sú keď ich treba
   https://www.youtube.com/watch?v=JfdmRa0LW7I

   • proud napsal:

    Hezky Marosi:-)))).Jen te poopravim s tim „starim“,na to jsi prisel kde,podle ceho soudis? ;-).Jeste si dokazu dat k svacine hodne 3catniku,obzvlast dneska,kdy je to tady samej chudinka,bi,teplousek a kurvitko, co nezna vojnu,o valce,nebo treba drogovy misi ve stredni Americe ani nemluve……………a to vlastne,bohuzel,aspon co se vojensky sluzby tejka.Nechtel bych se dockat chvile kdy pri obrane vlasti totalne zklamou a my tatici to budeme tahat z louze.Na misich prakticky nenajdes Cechy,to uz Polaku je tam podstatne vic.Samozrejme nemam na mysli posrany nato mise pro blbecky.

   • proud napsal:

    Asi budes vedet Marosi co znamena:“A kdo,kdyz ne my?“ ;-)

    • Maroš napsal:

     „Pobedíme!“ – pak poobědováme. Čechov je „na misích“ hodne – ale za Vatikán.

     Inak celkovo vzaté – aforizmus – „Česť nám vzali, keď nám odňali meče!“ – začalo to zákazom súbojov medzi dôstojníkmi počas napoleónskych vojen – lebo potom chýbali velitelia v poli. Problém je, že našu česť – česť našich žien má hájiť akýsi úradník štátnej správy a to pokutami, ktoré potom putujú do kešene štátu. Dotknutý má cítiť zadosťučinenie z toho, že za jeho urážku páchateľ zaplatí „inému židovi“.

    • Maroš napsal:

     MAXIM TURBULENC – Pětatřicátníci (ČECHO DECHO)
     https://www.youtube.com/watch?v=oBYDfWwaT7M

   • proud napsal:

    Apropo,co se vojny tejka,na Rusky kluky nedam dopustit! I Izrael moc dobre vi proc se jich ma bat a taky se jich boji!Pisu Izrael,protoze pravda je takova,ze jejich vojaci si s americkejma vytrou prdel,jen diky pocetni prevaze a tomu ze je Amerika posloucha,se to nedeje.Takze co by asi Ruskej klucina provedl s Americkym,je nasnade :-))))))))))))))))).Vsak je to cely jenom o prachach a zdrojich,valcit se nikdo dulezitej doopravdy nechysta!

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Až mi Proud přeskočí plot a udělá něco mojí ženě a dětem, protože přesně toto je způsob, kterým tito zmrdi „pracují“, tak už bude pozdě, Marošu.
    Proud mojí rodině vyhrožuje už opakovaně, administrátor mlčí, protože ho má něčím v hrsti, takže buďto si přestane honit triko na akcích, o kterých se stejně nikdy nikdo nedozví a začne se starat o tento server, nebo se prostě začneme bavit jinak.

    • proud napsal:

     Nepreskoci,ty si sam prijdes pro spravedlnost,uvidis.Navic,neschovavej se za zenskou sukni o kterou se delis s tobe podobnejma a za mozna tvoje deti.Pochybuju,ze to s tebou vyhraly,me nic spatnyho neudelaly a ty taky nemuzes,ac se snazis,ale je potreba chranit pred tebou ty kdo jeste nevedi co se na ne s tobe podobnejma chysta.

    • proud napsal:

     Ja osobne te mam v riti a mam z tebe srandu,ale jak rikam,pred tebou a tobe podobnejma je treba chranit nevinny co jeste nevedi a nerozumej co jste zac! Je to sluzba Ceskymu narodu,ale mysli si co chces,pro tebe to stejne vyjde prast jako uhod.

     • jan nowak napsal:

      Ten Wladimir pp je ještě wětší zmrd než ssem si myslel..
      .. horší je jen ww woda – Máňa !

      Ááá wóódu.. népijem – mý píjééme RUM : p
      Micha Lea

 20. Maroš napsal:

  Hej! Do „Čechov“ mieri majdanizačná rozbuška zo Slovenska! Česká sio-mutácia Denníka N! A nie je pravda, že sa v ňom uplatnia tie najväčšie presstitútske kádre – o žiadnych neviem – hlavným bodákom v riti českých bratov bude ich vlastné min. spravodlivosti, ktoré bude prenasledovať všetky prejavy „extrémizmu“ = prejavy nesúhlasu s výgrcmi Denníka Neŕádú! He he!

  https://tadesco.cz/lide-s-napojenim-na-zdenka-bakalu-karla-janecka-a-george-sorose-chystaji-spusteni-nejvetsiho-pro-americkeho-serveru-v-cr/ zdroj Aeronet

  Autorovi článku ušla nie zanedbateľná maličkosť – majoritným vlastníkom Denníka N je softvérová-bezpečnostná firma Esset, ktorej produkty majú v PC zabudované väčšinoví vlastníci OS Windovs v ČR a SR, pričom Esset pôsobí ako významný dodávateľ Microsoftu v USA, čo je poťažmo služba aj pre CIA – a takýto kontrakt si je treba nejako zaslúžiť – napríklad aj mediálnym ovplyvňovaním situ na Slovensku v prospech záujmov USA. Ďalšia súvislosť – Holcová nie že spolupracovala s Kuciakom – Holcová Kuciaka riadila a umožňovala mu – ako – terminus technicus – užitočnému idiotovi – stopovaciemu psovi – odhaľovať tie korupčné aféry a tie zločinecké prepojenia, ktoré niekto zámerne – na užitočných idiotoch vyššieho rangu – politikoch – niekto úspespešne inicioval – aby ich mohol vzápätí vydieraním ovládať, prípadne účelne zničiť ako obetných baránkov plánovaného rozvratu oboch našich krajín. Ešte raz – Kuciak NEPRACOVAL S VEREJNE DOSTUPNÝMI ZDROJMI – pretože za verejne dostupné zdroje nemožno považovať trestnou činnosťou – hacknutou e-mailovou komunikáciou dotknutých subjektov – získané citlivé interné informácie! Bodka! A to, aby sa vám, mne, hocikomu – nikto nenabúraval do PC a do pošty – je predmetom podnikania o. i. aj firmy Esset! Holcová získavala a ďalej sprostredkovala – regionálne účelovo usmerňovala – informácie získané od „medzinárodnej investigatívnej organizácie“ – podľa Kuciaka „sídliacej niekde na Balkáne“ – presnejšie – v Bosne a Hercegovine. A nie náhodou – George Soros so svojím synom Alexandrom tam chcú vybudovať Balkánsku Úniu – podľa ich obvyklého know-how – plánujú investovať do budúcich banánových cielene riadených skrachovancov – po krk zadĺžených krajín, ktoré Soros okamžite odkúpi aj s botami! Detto plány so Slovenskom a s Českou republikou!

  Kto si nepozrie Kuciakov Storytelling 2017 než to vymažú – zaváha!
  https://www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU
  Nadnárodný hacking – OCCRP
  https://www.reportingproject.net/twobosses/index.php
  https://ac24.cz/-/nova-jugoslavie-soros-se-svym-synem-by-rad-vytvoril-unii-na-balkane?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D8

  • proud napsal:

   „– hlavným bodákom v riti českých bratov bude ich vlastné min. spravodlivosti, ktoré bude prenasledovať všetky prejavy „extrémizmu“ = prejavy nesúhlasu s výgrcmi Denníka Neŕádú! He he!“……….samozrejme,Orwell,sami si za jidasskej gros delame strazce jeden druhymu a kontrolujeme jestli se vrchnosti spravne klanime,sami se pro vrchnost chvalime a trestame,jde jen o to kdy nam to dojde a zacneme to delat pro sebe.Melo by nam to jit lip pochopit,po zkusenostech ze sociku,kdy jsme to pro sebe i castecne uz delali,abysme to nepochopili,musi se minulej rezim radne pomlouvat do zblbnuti az na nejvznikne jenom alergie a nenavist,coz je snazsi u tech kdo ho nezazili.

 21. Maroš napsal:

  No prosím! Traja mušketieri idú za obranu ženy pred lúpežníkom za kater!
  V minulosti by ich zdegradovali, ak by toho zmrda rovno nezaklali ako prasa!
  https://ac24.cz/-/francouzsti-vojaci-postaveni-mimo-sluzbu-za-obranu-zeny-pred-lupici?redirect=%2F

 22. Maroš napsal:

  Admin – ZLET SOKOLOV!!!
  „ŽIVĚ: Centrem Prahy pochodují cvičenci. Začíná 16. všesokolský slet
  1. července 2018 9:44, aktualizováno 10:17
  Slavnostním pochodem v historickém centru Prahy začíná 16. všesokolský slet, který připomíná 100 let od založení Československa. V dalších dnech nabídne řadu kulturních, společenských a sportovních akcí. Ve čtvrtek a v pátek oslava vyvrcholí hromadnými cvičeními, kterých se zúčastní asi patnáct tisíc cvičenců.“
  Poznámka – slovenská armáda má „až“ 14 tisíc „cvičencov“ – takže so Sokolmi dobrá správa – kiež by ich bolo 300 tisíc!
  https://zpravy.idnes.cz/vsesokolsky-slet-sokol-pochod-praha-cvicenci-fau-/domaci.aspx?c=A180701_091817_domaci_hell
  „„Sbohem, bratři, vím, že jdu na smrt, ale nebojím se jí. Statečný muž umře jednou, jen zbabělci umírají stokrát. Umřu s klidem, protože vím, že naše oběti nebyly marné.“ To jsou poslední slova sokola Františka Pecháčka předtím, než ho dozorci mauthausenského lágru v únoru 1944 zavraždili. Život odvážného odbojáře skončil mimořádně bestiálním způsobem. “
  https://zpravy.idnes.cz/vsesokolsky-slet-pomnik-frantisek-hamacek-f2o-/domaci.aspx?c=A180630_123401_domaci_hell
  „„Pripojenie Petržalky vykonali jednotky, ktoré sa nadránom 14. augusta 1919 plavili cez Dunaj na člnoch pod Lafranconi a vojaci, ktorí v tú noc ticho bežali po tomto moste na druhú stranu. Legenda hovorí, že bežali naboso, aby ich nebolo počuť. Najnebezpečnejšiu prácu mali vyšportovaní Sokoli, ktorí sa ešte v tme šplhali po nosníkoch mosta a strihali odpaľovacie šnúry k výbušninám pripraveným vyhodiť most do vzduchu. A ráno už hrkotali po moste konské povozy vezúce materiál aj vojakov. Tí hneď začali obsadzovať Petržalku, ale aj pripravovať sa na odvetný útok. Kopali sa zákopy a stavali strelecké stanoviská. Už nič také sa však nestalo,“ opisuje Huska.
  Maďarská posádka aj stráž bola zajatá v spánku a prevezená na druhú stranu. „Po pár dňoch však zistili, že ich musia živiť, a tak ich, už bez zbraní, zase previedli za Dunaj a poslali domov,“ dodal Huska.“
  https://bratislava.dnes24.sk/petrzalka-si-pripomina-velke-vyrocie-pred-98-rokmi-bola-pripojena-k-bratislave-277058

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!