Demonstrace Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – Praha – Klárov 21.-22.6.2018 /VIDEO

jiri.cernohorsky

Vystoupili: Zdeněk Chytra, Jiří Černohorský, Jana Yngland Hrušková, Vladimíra Vítová, Ivan Vyskočil, Sany Davis, Denis, Ivana Schneiderová, Pavel Matějka, Věra Řezníčková, Julian Angelov, Mario Autunno, Jan Korál, Robert Žák, Phonetix a další.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/208925723059628/
9 Komentářů k Demonstrace Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – Praha – Klárov 21.-22.6.2018 /VIDEO

 1. Rocco napsal:

  Pane Korále, báječný projev, těžká váha! Pane Korále, měl byste se domluvit s nějakou Vám konvenující politickou stranou, že byste byl ochoten za ně kandidovat jako nezávislý kandidát v senátních volbách (5. a 6. října 2018)! Jako aktivista jste odvedl spoustu práce, i tady na blogu NWOO, a Senát je příležitost jak přejít na vyšší politickou úroveň a zasadit se efektivněji o zlepšení poměrů v Česku ze zákondárné pozice.

  Já bych doporučoval koalici Aliance národních sil a České strany národně socialistické. Národní socialisté prezidenta Edvarda Beneše, Milady Horákové byli oporou demokratického Československa a během WW2 mnoho národních socialistů trpělo v nacistických koncentračních táborech a po WW2 pro změnu v komunistických věznicích. Nebo docent Konvička se domluvil s Nezávislými a bude kandidovat do Senátu v obvodu Ostrava - Jih.

  ANS + ČSNS v parlamentních volbách 2017 v některých krajích ani nepostavili kandidátku, protože mají málo lidí, bohužel.
  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Vladimira-Vitova-Ph-D-119785/clanek/Predstavujeme-krajske-lidry-do-voleb-2017-Ceska-strana-narodne-socialni-ANS-80032

  Jinak třeba Okamura byl senátorem s programem zrušit Senát, takže to se nijak nevylučuje, pokud považujete Senát za zbytečný.

  Politická situace se také může do října v Česku značně zradikalizovat – čeká nás Dublin IV (červen 2018), Globální kompakt (září 2018) a možná finanční krize v Itálii. Je třeba být připraven a nabídnout voličům skutečnou opozici.

  Čas na sestavení a odevzdání senátních kandidátek je do 31. července 2018, kdy je poslední termín pro podání přihlášek k registraci pověřenému obecnímu úřadu (obecnímu úřadu, městkému úřadu, úřadu městské části) v sídle volebního obvodu. Senátor nemusí mít bydliště ve volebním obvodu, to zákon nařizuje jen v obecních volbách. Želé Míchačka Drahoš bydlí na Praze 6 – Lysolaje a bude se ucházet o post senátora v Praze 4 (s podporou TOP 09, lidovců, hnutí STAN a Strany zelených)...

  Bude se volit třetina Senátu (27 z 81 mandátů) ve 27 volebních obvodech.

  Co třeba zkusit Senátní obvod č. 23 – Praha 8, kde je dosavadní senátorkou Daniela Filipiová (ODS) a má suverénně nejhorší účast v Senátu?

  ANS + ČSNS v parlamentních volbách 2017 v některých krajích ani nepostavili ani kandidátku, protože nemají dost lidí,

  • admin napsal:

   Zdravím a díky za podporu.
   Skutečností je, že úspěch v jakýchkoliv volbách vyžaduje mimo odhodlaného a patřičně vzdělaného kandidáta několik věcí:
   1) Peníze na kampaň
   2) Dostatek vnitřních sil
   3) Podporovatelé, kteří budou při kampani pomáhat

   Pokud tohle všechno není připraveno, pak se jedná pouze o ztrátu času a energie. A fakt je ten, že právě tyto věci mi v dostatečné míře chybí a jejich shromažďování ještě nějaký čas potrvá, pokud se vůbec někdy povede.

   • Rocco napsal:

    Jé, kdepak, zvlášť peníze na kampaň nejsou potřeba.

    Podívejte na komunisty, zásadně "nedělají" volební kampaň, žádné billboardy, žádné množství letáků, ani velké mítinky. Dělají jen kontaktní kampaň, chodí někam diskutovat a jeden malý leták do poštovních schránek.

    Já si myslím, že pokud splňujete věkový limit pro senátora 40 let, tak byste měl do toho jít, pane Korále. Ani ten jeden letáček potřeba není, neboť jste známý aktivista a máte blog, program si napíšete na internet a hotovo. Náklady nulové, jedině to zabere trochu času. :-)

    "Díky" reformě azylové a imigrační politiky EU tohle nebudou tradiční nudné senátní volby jako dřív a potřebujeme Senát jako odkladiště vysloužilých politiků?

    Kampaň by za Vás stejně vlastně z velké části zařídili parlamentní politici a Babiš. Protože voliči jsou z nich znechucení čím dál víc, Babišem, který lže, kudy chodí, a není schopen sestavit vládu, komunisti a ČSSD podporou oligarchy Babiše zrazují svůj program atd.

    Teď je důležité, aby voliči měli něco na výběr (jako Vás) a na volebních lístcích nebyli jen samí vlastizrádci TOP, ODS, ANO, ČSSD, KDU-ČSL, STAN, vyfutrovaní sponzory oligarchy a státními příspěvky pro parlamentní politické strany.

    Pane Korále, jestli Vám není osud Česka lhostejný, ještě jednou zvažte, že budete mít v říjnu svůj volební lístek kandidáta na senátora. Osobností je fakt málo. :-(
    Rocco

    • .lak napsal:

     Tam opravdu jenom ti co jsou za sebe a jedno z které stáje. Těch co by se brali za prosperující voliče je tam že by šli na prstech spočítat a mají vyšší cíl asi eu a cestovku ze dvou kontinentů což obé jde proti domorodcům v rolích zapřažených volů v chomoutech pominutých panské jízdy.

    • HVzV? napsal:

     ŘEČNICI BURCUJI OBČANY A TI TO MAJI VYTRHNOUT

     ovšem nikdo z nich jakoby nechápal,že občané jsou naprosto bezmocni a NEEXISTUJE žádná sila ,která by se jim snažila pomoci.
     Naopak jsou nepřetržitě zpracováváni ohlupovadly tisku a tv s jejichž pomoci jim jsou lživými informacemi ukradeny hlasy a tedy i jejich moc a kdoví zda takto zmanipulované volby vůbec plati.
     To se děje opakovaně už skoro třicet let a bude se dit dále beztoho,aby měli na to občané JAKÝKOLI vliv.
     Prý se maji sjednotit.To je nesmysl.Na čem se maji sjednotit?Budou chtít svůj Program a jaký?
     Maji se sjednotit na volbě stále stejných politických Šmejdů to je celé.
     Chybi solidarita samých voličů a oni sami si nevěři.

     Dobrá,vznikla nepolitická Společnost voličů OSV a ta si klidně počká na dobu,až občané voliči poznaji,že musi věřit sami sobě,jinak budou vedeni korporátni oligarchickou tyranii nízkých platů a shrbených hřbetů jako lumici přimo k propasti a teprve tam se musi učit snad tomu jak opravdu létat,nebo je tu mezi námi někdo kdo je to nauči už dnes?..

     • HVzV? napsal:

      POLOŽIME VÁM VŠEM,KTEŘI TADY DISKUTUJETE ZA SEBE

      tedy občany otázku,která zůstane tady stále viset jako základni.

      Kdyby existoval Národni program občanů,který by byl programem nápravy a voliči ho dali svým prý zástupcům,aby si ho osvojili a dali do svých programů,.které jsou tak špatné,že je strany samy odmitaji plnit začali by jste jeho body vynucovat třeba i demonstracemi a diskutovat o nich,aby jste pochopili kam vlastně směřuji a co je vlastně jejich obsahem?

      CO VY NA TO ROCCO,PAWE,JOSEFE,KORÁLE LAKU A DALŠI?

  • Paw napsal:

   Tady neco chybi...Spravnej POZADAVEK demonstrujicich by mel znit :

   PROTEKTORATNI VLADA MUSI OKAMZITE SKONCIT" !!

   Protoze jde o Protektory dosazene ,okupanty , kteri vladnou v zajmu EU Germanu.... Korporaci atd...
   Tedy demonstrovat ,za vladu Cechu , A PRO CECHY..!!!
   A kdyzto nejde po dobrem , tak po zlem..

  • HVzV? napsal:

   ROCCO MÁTE TO MARNÉ VERBOVAT ZA ANS A ČSNS NAŠI Z OSV

   s nimi mluvili.
   Oni o občany voliče nemaji žádný zájem,ale tvrdohlavě chtěji prohrávat VŠECHNY volby.Mluvilo se s jejich špíčkami a ty jsou naprosto neschopné a o tom svědči i jejich doslova tvrdohlavé a neflexibilni postoje.
   Rocco i kdyby jste za ně dával ruku do ohně s takovým šrot programem jsou předem tak řikajic v prdeli a nic na tom nezměnite!

 2. josef napsal:

  Nízká účast na demonstracích, nízká sledovanost tohoto videa, co je asi příčinou? Nasranost lidí a absolutní nezájem o dění kolem nás! Jak je možné, že strana se sedmi% se dostane do vlády? Protože nasraní lidé nejdou k volbám, kdyby přišli, tak by tyto strany skončily se třemi, čtyřmi % a byl by od nich pokoj. Proto souhlasím s panem prezidentem, že by volby měly být povinné a tím by byly výsledky diametrálně odlišné. Další podíl na tom mají tzv. alternativní média, kde pan Hlávka veřejně prohlašuje, že volby jsou zbytečné a nemá cenu tam chodit. Další alternativa, tzv. Svobodné rádio, konkrétně Kapal veřejně pomlouvá pana Jirku Černohorského, že není žádný vlastenec, ale řvoun. Kapal prostě ve svém rádiu lže, a ani se u toho nečervená. Pokud jej nějaký posluchač slušně upozorní, že něco co řekl není pravda, tak jej veřejně uráží ve svém, tzv. svobodném rádiu. Záměrně jsem u tohoto člověka vypustil oslovení pan, protože tento člověk nemá u mně žádnou úctu. Naopak, úctu si zaslouží lidé, kteří tuto demonstraci zorganizovali a promluvili tam, je to známkou osobní odvahy a vlastenectví v pravém slova smyslu. Nechápu však postoj pana Matějky, který má také mé sympatie a úctu, že vstoupil do tohoto spolku svobodného rádia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!