Fotogalerie z Demonstrace Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – Praha – Klárov 21.-22.6.2018

 
26 Komentářů k Fotogalerie z Demonstrace Vládo, odstup od smluv Globálního paktu! – Praha – Klárov 21.-22.6.2018

 1. Maroš napsal:

  Sorry jako – možno mám iný dojem, ale pokiaľ demonštrácia vyzerá „pohodičkovo“ bezzubo ako kultúrne podujatie, či happening – no tak chuj s tým. U nás na Slovensku – protestujúce zdravotné sestry symbolicky v čiernych tričkách – a v zime – toto vymyslí len odborársky provládny tripartitný chuj! Normálne keď už v tričkách – tak V MOKRÝCH tričkách! – proti cisternám s radlicami – nech policajtom tvrdnú ocasy – do cisterien by som ešte nasypal aspoň polovicu ľadu – nech tým sestrám stoja kozy poriadne – keď už. To je potom DEMČA!

  • niSas napsal:

   A teď přichází na pódium, hahaha, jak se menuje, ahá, :-) , jó pepino a co u vás v Brně, ále neptej se, spalila jsem si buchtu , ale přijela jsem vás tady podpořit, hlavně na fackobůku píšu jako steklá…“ no lidi představte si, že nemocní a tělesně postižení nemají ani to co přestěhovalci z Afriky, ahá, jó a ještě ti co jsou už taky sociálně slabí a ták. .
   A teď přinde, hmmm, gdo to asi budéé?, mudr pudr , katólický myslitel . “ lidi, já jsem za vás fakt kopal, ale vod tý doby co to stojí engliš blblááábláá, jsem si uvědomil, blááábláá, že jste v prdeli. Jedině Cyrda s Metodem to s náma mysleli dobře, přinesli nám písmo a to jejich vědění, …blábláá „.. No zbytek si ještě doposlechnu, je toho na 4,5 hodiny. No aspoň nám Korál přečetl pár jmen, za keré by dotyčné zavřel do kriminálu. Heh

   • .lak napsal:

    Opravdu si někteří vodí lidi na vařené nudli což politici zvládají jako základní předpoklad profese neuvěřitelně vychovaných formantů a o víře vítězů mečem a křížem se nemá cenu rozepisovat, sklidí od pojišťovny na život věčný, potom?

    • niSas napsal:

     V Izraelu prý dostane vovčanství jen ten, kerý dokáže, že je židem minimálně tři pokolení. Vostatní jsou jen turisti. Kolik je v naší zemi turistů žádné turisty ve vládě , ministerstvech, podhradí ani v koloniálních fabrikačních montovnách nezajímá, Berou z cizína každého, kerej dokáže, že má obě ruce, obě nohy a nadržené ohambí. Blboni, eště dneska, bojují za práva mrzáků, kriplů a nemehel v kravatách, že čekají až začnou „pracovat “ sami na sobě. A myslísi, že gdyž začnou, „pracovat “ na sobě, že pak se ten jejich státní chlív chlív sám od sebe vyčistí. Muheeeeeee

   • .lak napsal:

    Z AEnews :-D
    Ogun
    Jinak řečeno – Německo už je jinde…. ano, nemecko je v pici, kazdy, kdo tam nedavno byl, videl, ze jsou skopcaci vypatlane zdegnerovane trubky.

    21-1 OdpovězČvn 26, 2018 0:09
    Jaris
    Návštěvník
    Jaris
    Pozorovatelko, a jak si predstavujete takove odsunuti Rotchilda, Rockefellera a jinych mocnych zidovskych sionistu, kteri vlastni finance a obchody a kteri si Izrael v zadnem pripade nenechaji vzit? A kdo to odsunuti tech nejmocnejsich zidu provede?

    90 OdpovězČvn 26, 2018 5:36

    Návštěvník
    tehu
    Tito “mocní židovští sionisté” jsou pouze loutky. Řídí velkou “Hru s potištěným papírem”. Zastávají v celém kontextu dosti “důležitá místa”, proto se domnívám, pokud budou odsunuti ihned budou nahrazeni někým vhodnějším…

    20 OdpovězČvn 26, 2018 13:47
    .lak
    Návštěvník
    .lak
    No to je nabíledni. Sophií na baterky – ksychties plastikem. :-)))))))) Nebo jako ve švédsku zaburkovanými mužiky na antikoncepci, sdružením zprocesorovanějších sophií. (rada starších indiáni cestovky afrosemitů) A až vám nastřelí čip třeba podle rakouského patentu s trestnou komorou pro teroristy preventivně tak s vámi budou operovat. Nemožné? Odpovězte si každý sám. A jediný zde mne zatím známý systémový analytik je pan Koller, na hrad. Vážně

    Processing…

    https://aeronet.cz/news/nemecky-orloj-ceske-politiky-ii-cast-nemecka-neziskovka-ackermann-gemeinde-a-jeji-propojeni-na-cloveka-v-tisni-kdu-csl-cssd-ods-a-podivne-transfery-penez-od-politiku-do-neziskovek/

   • Vladislav po přestávce napsal:

    Výjimečně s tebou souhlasím, Sasíne.
    Tyto demonstrace jsou totální sračky a Cyrda s Metudem to jistí:-(

  • jan nowak napsal:

   Demonstrace .. nebo Menstru&ce – hlawně
   Gdyž zz Ra-ji te-če kref.. Mroži..
   že-rou ma malý Děti : /

   ps : Šibolete.. přiše.ls ss weliký~ho Seweru ??
   Micha Lea

  • petr napsal:

   Marošu, mě stačí se podívat kam vás minimálně v posledních 150 letech ten ej-juch impulzivní hejslovákizmus přivedl. Pak vás z těch průserů co jste si natropili, musel tahat rozvážný čehůn, a nebo rus (který ví že když se bude chovat impulzivně a bez rozvahy a strategie, tak ho pejzatí okamžitě zlikvidují).

   Co se týče (i)racionality a (ne)efektivnosti demonstrací, k tomu jsem napsal příspěvek níže.

 2. petr napsal:

  Zrovna mě napadlo, Admine, co takhle místo neustálého demonstrování na klárovském zapadákově kam nikdo nechodí, zkusit třeba spolupráci s nějakým politickým subjektem?

  Co třeba Okamura? Ten má stranu složenou s takových dementů, že by ještě rád využil vaše intelektuální know-how a vy na oplátku byste se tím mohl zviditelnit.

  Přinejmenším by se definitivně ukázalo, jestli jde Okamurovi skutečně o naši zemi, nebo jestli je to sebestředný blb neschopný spolupráce, jak tvrdí někteří, nebo dokonce kalergiho levoboček pracující se svými bratry proti nám.

  ps: i Pjakin tvrdí, že demonstrace jsou pro debily a nemají skoro žádný význam, na rozdíl od politické práce.
  Už z principu, demonstruje se PROTI něčemu, a tím pádem demonstracemi nikdy nemůžete dosáhnout ničeho.

  Protože revoluce a tím pádem i demontrace davu je odjakživa nástroj iluminátů a zednářů. Takže jste v pozici člověka, který chce porazit Saurona prostřednictvím jeho vlastního prstenu, který on sám vytvořil ke svým záměrům.

  • Vladislav po přestávce napsal:

   Přesně tak, Petře, líp bych to nenapsal.
   A když vidíš ty záběry na ty lidi tam, ty naštvané frustrované obličeje, seznam nějakých účastníků a podporovatelů, o kterých (s výjimkou Korála) nikdo nikdy nic neslyšel, až bys skoro měl dojem, že pokud někdo tyto „demonstrace“ potřebuje, tak to nejpravděpodobněji bude Systém:-(

   • petr napsal:

    Systému rozhodně vyhovuje, že je alternativa roztříštěna do tisíce hnutí, směrů a názorových platforem, které se spolu nejsou schopné domluvit ani na tom, jestli je pondělí nebo úterý.

    Z hlediska zednářů ideální stav.
    A ještě můžou ukazovat ty zoufalce lidu a tvrdit jakou tu máme demokracii a svobodu názorů.

    • Vladislav po přestávce napsal:

     Nejen, že mu to vyhovuje, on to tak dokonce VYTVOŘIL.
     Troufám si tvrdit, že pod přímým řízením Systému jsou desítky % „alternativy“.
     Žid se vždy snaží ovládnout i „mainstream“ i „opozici“. Lidi tak mají iluzi „alternativy“ a svobody.
     Ve skutečnosti ale nemají ani jedno.
     A žvástavé demonstrace o ničem? Jakmile se začnou tvářit, že jsou „pro všechny“, tak jsme doma;-)

 3. Maroš napsal:

  Dik! – ľavičiarska demagógia – a je fuk, či je niečo pravá, alebo nepravá ľavica!

  „Nezáleží na tom, nejsou-li tyto alternativní politické systémy příliš účinné. Nezáleží na tom, nejsou-li zrovna příjemné. Důležité je, aby existovaly. /Poznámka – aby existovali komančovia platení-vydržiavaní korporáciami! Do riti“/

  A v našem moderním světě se stále častěji stává, že jsou tyto alternativy staženy, neutralizovány, anebo různými způsoby vyloučeny jako životaschopné možnosti. To má děsivé důsledky, které uvidíme, když pohlédneme na chování našich současných elit.

  Naše elity jsou přesvědčeny, že už neexistuje žádné nebezpečí, které by jakkoli ohrozilo jejich moc. Byly časy, kdy se znepokojovaly možností přílišné nerovnosti bohatství a příjmů. Obávaly se, že by to mohlo vést k nárůstu podpory levicových ideologií. Nakonec by to mohlo vést ke komunistické (nebo fašistické či populistické) revoluci. Avšak levicové ideologie již neexistují. Již neexistuje politická levice. Stále existují strany a politické organizace, které tvrdí, že jsou levicové, ale to, co mají všechny společné, je naprostý nedostatek skutečné levicové víry.
  Politika identity není levicová. Je pravicovou ideologií. Jejím cílem je udržet sílu elit.“

  „Faktem je, že jediná věc, která přesvědčuje kapitalisty, aby zmírnily svou přirozenou chamtivost, je strach. Jediná věc, která přesvědčí vládnoucí třídu, aby se chovala minimálně slušně, je strach. V dobách, kdy existovaly alternativní ideologie, jako byl bolševismus, kapitalisté a vládnoucí třídy si byly vždycky vědomy toho, že pokud by se chovaly příliš arogantně a brutálně, byla by velká pravděpodobnost, že jednoho dne budou opravdu seřazeni u zdi a zastřeleni.

  Pro elity je to vlastně velice dobrá věc, aby žily ve strachu. Je to zdravé. Králové vždy žili ve strachu. Věděli, že pokud ztratí podporu lidí, budou sesazeni, což obecně znamenalo být zabiti. Měli silný podnět nevládnout jako tyrani. Ještě před několika desetiletími žily západní elity ve strachu. Věděly, co se stalo s dřívějšími elitami, které nedokázaly přinést alespoň stupeň spravedlnosti a naděje. Znaly osud oněch starších elit ve francouzské revoluci, ruské revoluci atd.“

  Poznámka – až na to, že francúzska a ruská revolúcia nebola francúzska ani ruská, ale illuminátska a ľudia boli len baranidlo – nasratá nasmerovaná tlupa! Pomstychtivosť je geneticky podmienená motivácia – súvisí s teritorialitou a likvidáciou konkurenta, prípadne jeho zahnanie mimo vlastné teritórium. Za „teritórium“ – mentálne a sociálne – možno analogicky považovať aj „obvyklé prijateľné nároky a práva“. Detto vymasírované práva – neomarxistami v EU parlamente, čo slúži jedinému – k sociálnej nespokojnosti kvôli nerovnosti a následne k rozvratu národných štátov – namiesto toho, aby občania už konečne poslali túto EU fondmi korumpujúcu sebranku do piče a vládli si sami vo vlastnom suverénnom štáte – aj s vlastným bordelom! Ale nie! – oni „bojujú“ za „slušné“ Slovensko – v ktorom sa vlastizradcovia a megadefraudanti predsa neslušne nevešajú – lebo v roku 1989 „Lásku sme si /komunistom/ sľúbili“! Biblický projekt židoboľševikov – oni neodpustia nikomu – im musia odpustiť všetci doboha! To celé rozoštvávanie funguje na princípe porovnávania sa z inými. „Francúzska“ revolúcia stála 3 milióny mŕtvych, „ruská“ desiatky miliónov. To tzv. lavičiarske „pomstenie sa“ nie je nič iné, len krágľovačka tých pri moci kvôli budúcej moci ľavičiarov – čo však musia zaplatiť životmi milióny ostatných nevinných. Čo tak obyčajná krágľovačka kurva – BEZ REVOUCIE!!! – „Ficozmrdi, SASkári, Mostári, OĽaNÁri – kurva OBESÍME VÁS „slušne“ aj bez ľavičiarov!“ – ???
  https://tadesco.cz/ideologie-pomsty-a-uzitecnost-strachu/

  Srať na vás – illuminátska jakobínska ľavica! Nech žije sudca Lynč!
  http://www.custermen.com/ItalyWW2/ILDUCE/Mussolini.htm

  • asar napsal:

   Len či to obesenie nie je pre nich rýchla a celkom dobrá smrť. Lebo niektorí ľudia tu len prežívajú, trpia roky a pomaly skapínajú zaživa.

   Či by nebolo lepšie, nech to odrobia dvanásť alebo šestnásť hodinovými smenami, aj ich deti a deti ich detí, kým to nesplatia.

   • Maroš napsal:

    asar – existujú niektorí „názorovci“, že „nech si zoberú to nakradnuté a nech idú preč – aby sme už konečne od nich mali pokoj“ – ani hovno! Zhabať a povešať! Oni v živote pracovať nebudú – navyše – v base – aké hodnoty? Budú drviť kameň, keď sú na to výkonné stroje? IM NESMIEŠ DAŤ ČAS! 1/ Ako materialistov ich desí smrť!, 2/ Pokiaľ im dáš čas – opäť sa zorganizujú – či už v zahraničí, alebo v base! To treba hubiť ako ploštice vo vlaku Praha – Budapešť! Čítaj!
    „Okrem základnej výbavy má možnosť mať v izbe hodinky, fotografie, vlastné knihy, časopisy, študijné materiály, písomnosti týkajúce sa trestnej veci či korešpondenciu a hygienické potreby. „Obvinený môže na vlastné náklady používať v cele vlastný rádioprijímač a televízny prijímač napájaný z vlastného zdroja,“ povedal Adrián Baláž zo Zboru väzenskej a justičnej stráže. Kočner si zároveň môže minimálne raz do týždňa zájsť do predajne, kde nájde potraviny a veci pre osobnú potrebu. No za mesiac nesmie v obchode minúť viac ako trojnásobok životného minima, čo je 615 eur. Jedinou náplasťou pre boháča je to, že môže používať vlastný odev, bielizeň a obuv.“
    REPLAY: „No za mesiac nesmie v obchode minúť viac ako trojnásobok životného minima, čo je 615 eur.“ – do piče!
    Chcel by som prevádzkovať takýto luxusný väzenský bufet – až budú všetci takýto za mrežami! Dať im čas je „humánna“ židovina!
    https://www.cas.sk/clanok/712397/tento-usmev-asi-zmizne-kocner-vymenil-zivot-v-prepychu-za-malu-celu-v-base-ho-caka-tvrdy-rezim/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2
    https://www.aktuality.sk/clanok/602888/vo-vlakoch-prechadzajuce-cez-slovensko-nasli-plostice/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x…B.

    • proud napsal:

     No vy jste mi ale dobraci………a pak se divite,ze se s vama neserou……Nerikam ale ze netrestat,paklize se tak da rict tomu ze se jim vsechno znarodni,dostanou cejch a budou se muset protloukat jako jejich „obeti“,do konce zivota.

     • proud napsal:

      Ten cejch nikoliv potupnej,ale k rozpoznani,aby kazdej vedel s jakym psychopatem ma co do cineni.

      • Maroš napsal:

       Proude – to nie sú „jednotlivci“ – oni sú súčasť medzinárodného zločinu – a gangstri sa ti nebudú „pretĺkať“ s kadejakým cajchom! To je vojsko úhlavného nepriateľa – zajatcov nebrať!

       • proud napsal:

        Ne tak docela,prave,vojsko si delaji z nas,i policii,to je to cim se naramne bavej,ze dokazou ze jdeme sami proti sobe a je to to za co se opravdu hodne stydim kdyz to kolem sebe neustale vidim.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!