Ležáky

Hs6p1oJlKlcDne 24.6. jsme si připomínali 66. výročí další smutné události našich dějin a to vypálení obce Ležáky. Připomínáme si ho v době, kdy z Německa ústy kancléřky Merkel znovu zaznívají územní požadavky vůči České republice ohledně pohraničního území tzv. sudet. Znovu a znovu jsou omílány argumenty o “vyhnání”. Rád bych touto cestou všem revizionistům výsledků 2. světové války připomenul, že odsun německého obyvatelstva byl rozhodnutím vítězných mocností, jako součást náhrad poraženého nacistického Německa a že ČSR patřila mezi vítězné mocnosti.

Též bych rád kancléřce připomenul, že Německo stále neuhradilo České republice jako nástupnickému státu ČSR válečné reparace ve výši 3,5 bilionů CZK a nikdy nebyly vyplaceny náhrady pozůstalým za 360 000 povražděných občanů naší vlasti!!! Pokud se někdo ohání tím, že tyto záležitosti byly srovnány tzv. Česko-německou deklarací, pak je důležité připomenout, že platnost jakýchkoli dokumentů uzavřených kolaborantskou vládou v čele s vlastizrádcem Havlem, je NEPLATNÁ. Paní kancléřko nebo raději führrerin Merkel, naši předci porazili německý nacismus spolu se Spojenci, naši předci zabili protektora Heydricha. Stále mezi námi je dostatek pamětníků a lidí, kterých se tyto události osobně dotýkají.

Takže si pamatujte:

My Češi se nikdy nevzdáváme a v odkaze našich předků a pro budoucnost našich dětí ZABIJEME každého kdo bude chtít ničit naši zemi a její lid!!!

yR8u5zEXNRI

LweWwcLjnPo

WjRBAbffSDk

8AbdiaN2eCY

Zdroj: https://vk.com/@zemskadomobrana-leky
13 Komentářů k Ležáky

 1. Paw napsal:

  Predevsim bych chtel upozornit na jednu vec, pana Putina. Ze Rusko dluzi za svoji zachranu Srbsku , ktere musel Hitler znicit a TIM SE ZDRZEL a tech 6 tydnu hralo osudovou roli…Zima U Moskvy.
  A je treba dluh splatit.. Pozdeji o tom……
  Vzdycky jsem si myslel,ze to co lide pisou o zidech je prinejmensim hodne prehnane…Ale stale vice se ukazuje , ze je to mozna i horsi nez ty prehnane komentare a prispevky…
  Vysledek pozvani jich do Anglie , kdyz Cromwell potreboval na valky a dostal a hodne namahy to stalo pracujic ti splatit a mezitim se na ne vymrstily dalsi dluhy az dodnes..
  A dnes ma skoro kazdy nejmene 2-3 obcanstvi. Tak kdyz to hori ve Francii , odjedou do USA a kdyz neco zacne tam, jedou zase jinam…
  Napoleon taky potreboval na valky a byl pohnan na taky Rusko.
  Protoze cela Evropa valcila zisky sly do astronomickych castek..
  Cestne legie a Rytirstvi jako odmeny a palace Obrovitych rozmeru.
  Jako za nacistu je ideologie Hystericky vyrvavana , /jako dnes/ dulezitou soucasti zisku..Je jasny kdo je vlastni…
  Jeden z „nejhorsich narodu“ ppro ne je Srbsko. Brzy se ojem prti barbarum osvobodilo a jako priklad zacaly problemy na Balkane. Propaganda o tom obrovska.Ostatni stay pak se spojily /byly spojeny na zniceni srbska,coz se nepovedlo..Tak musel prijit utok Rakouskych germanu a srbove zase prezili a museli byt masakrovani nacisty , znenadani zacal Churchill pomahat Titovi cili komunistum. Proc protoze fasisti Cetniki a Ustasovci a fasisti meli prevahu a strasne masakrovali srby okolo 800 tisic obeti, cinili se tam sadisticti vatikansti knezi , ale bylo treba aby se vzajemne co nejvice vyhubili , pomoci „dobrotive britannie“. Zajem o uzemi Slovanu je tisici lety pri nejmensim..
  Vypukl zase z fasisticke germanie /brzy bude nepochybne i cechie/a barbarske masakry fasistickeho bombardovani nemeli konce !!
  Jako predtim .. Pak prislo na radu recko, bojujici proti fasistum a tim ubiralo Hitlerovi divize z vychodni fronty. Potom zase od 1945 proti britskym fasistum a kdyz ti zkolabovali okolo 1947 zautocili na ne Usaci..A zavedli vladu teroristickou fasistu a potom pomoci Goldman Sachs podvodu a teroristicke financni organizace IMF , nastalo zotroceni a zbidaceni , svobodymilovnych reku..
  Take slo o pripravu na snadnejsi okupaci cele EU.

  • Žabák napsal:

   Všechna čest Srbům, ale těch faktorů, které zapříčinily pád nacistického Německa bylo mnohem více než jen tento. Ale samozřejmě i tento faktor hrál důležitou roli.

   • .lak napsal:

    Bezesporu a opravdu víme střípky příčin a dějů, hlavně vítězů a to v rozvojové zemi znamená, reálně a nerad to píši, notně hloupatých. Pravda je že neinformovaní, zaslepení a neteční mají cestu znovu krušnou a třeba i žel poslední. Což by mne s implantovanými funkčními nevzdělanostmi nestoudného školtví úžerů a neplnohodnotných fachidiotů jak se nám představil nedávno tupý výkvět s tituly i nestoudným exhibiciujícím hulvátstvím na prezidenta a nejen tedy nepřekvapilo ale opak jistě příjemně.
    http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2016050001

    • .lak napsal:

     :-D Mám rád plnoobsahová pojednání a nikoliv střípky hejblů pomíjivostí zděšených fijalů, myyrek a dalších výtečníků dramaticů demokradtůry, utahovače trhů v trhu v podstatě následně ze svých idiotismů závodů na dno scény lotrů kteří to tu dodrbali do rozvojovky.
     https://www.youtube.com/watch?v=o9GFGMlCTMo

 2. Žabák napsal:

  Ten projev Beneše, to je jako z dnešní doby. Stačilo by trochu upravit tu staročeštinu a nikdo by nepoznal, že to řekl on před tolika lety.
  Už tenkrát mu bylo jasné co se bude dít.

  • m.bareš napsal:

   žabáku souhlas. Projev znám a je šitý na dnešek a dnešní politiky.
   Připomínám ohavný příspěvek z Protiproudu z roku 2016, kdy před říjnovým výročím vzniku čsl státu napsali „příspěvek do konspiraceK, spíš příspěvek k matení lidí tak, jak to známe z práce tajných služeb všude ve světě. Čím víc informací, a blbejch, lichejch, máš, tím míň toho víš. A to, že dr. Beneš v letech 1.SV prohrál v hernách peníze nashromážděné američany pro práci pařížského výboru, vznik čs armády, atd. a že dal Beneš odpravit Štefánika.
   Tím chci říct, že není konspirace jako konspirace a Klausův Protiproud (vede ho jeho hradní mluvčí, neandrtálec Hájek) je v papírové formě dobrý tak na toaletě. A to ještě ne ke všemu.
   Škoda, že ten hnusný článek nemám, aby více lidí vidělo, co je Protiproud a klausovská „opozice“ zač.

 3. Jaris napsal:

  Jestli zidovka Merkelice vyrvava neco o navraceni Sudet, je ji treba pripomenout, ze by v tom pripade meli Nemci vratit cele uzemi Polabskych Slovanu a zaroven vyrovnat dluh za valecne reparace, ktere dodnes nebyly zaplaceny.
  Spise v tom jejim prohlaseni vidim provokaci, aby se Cesi hadali s Nemci. Typicka zidovska podlost – ty mu dej a ty se nedej!

  • proud napsal:

   …..tak nejak,protoze ty zbytecne ztraceny zivoty nasich lidi se vycislit samozrejme nedaji a tedy ani zaplatit,natoz zapomenout!

  • proud napsal:

   „Spise v tom jejim prohlaseni vidim provokaci, aby se Cesi hadali s Nemci. Typicka zidovska podlost – ty mu dej a ty se nedej!“………….kdovi jak to je,ale je potreba se pres to prenyst na urovni,z obou stran(Nemecko musi uznat ze vsechno co po valce nasledovalo,bylo zaslouzeny a bejt rado,ze to dopadlo jenom tak jak to dopadlo) a makat na dobrym spolusousedstvi,sionistum aostatnim „zivlum“ natruc,ale hlavne pro sebe a ty co prijdou po nas! Nakonec soucasnej utok je vedenej proti nam vsem,cely Evrope,nikoliv EU,tu neuznavam,jmeno kontinentu ale ano.

 4. petr napsal:

  Copak to asi ten Heydrich v lidických dolech prováděl, a co tam vykutal, že ho kvůli tomu chtěli zabí i Britové (euroatlantické křídlo GP) i Hitler a většinu horníků a obyvatel před smrtí krutě mučili?
  Co z nich asi chtěli vymlátit?

  https://www.youtube.com/watch?v=QKaazmSEpCo

 5. Jaris napsal:

  Pane Koral, jen takova moje myslenka, jestli by bylo mozne pridat plusy ci minusy ke komentarum. Takhle ma clovek pocit, ze mluvi do zdi. Urcite by to zvysilo i navstevnost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!