Manželství homosexuálů opět na stole

2015-01-06T101900Z_445121593_GM1EB161EBK01_RTRMADP_3_USA-FLORIDA-GAYMARRIAGEVláda podala návrh na zřízení institutu manželství pro homosexuální páry, tento návrh má svoje příznivce i odpůrce. Hlavním argumentem je modernistický mýtus, že menšina má stejná práva jako většina. Nejprve je zapotřebí stanovit, co je menšina. Definuje antropologický znak menšinu? Podle mého názoru nikoliv. Pokud bychom postupovali podle relativistické ideologie do důsledku, museli by být menšinou světlovlasé ženy, protože je jich méně než tmavovlasých. Potom by je stát musel vzít pod ochranu a trestat muže, kteří dávají přednost tmavovláskám, protože by to byla diskriminace, dokonce rasismus nebo alespoň xenofobie. Možná už některý ideologicky posedlý aktivista něco takového připravuje.

Antropologický znak tedy menšinu nedefinuje, menšiny jsou definovány kulturně a svojí identitou. Když jsem Čech a cítím identitu k českému národu, je jedno jaké mám vlasy a jakou sexuální orientaci, dokonce jsou lhostejné rasové znaky. Jak se začnou vytvářet skupiny, začnou se hádat. To je proradný projekt, jak nás rozdělit a panovat nad námi. Na druhé straně, máme-li něčeho dosáhnout, musíme být jednotní. Jednota musí obsahovat v sobě toleranci k odlišnostem, ale pouze toleranci, nikoliv rovnost, protože snaha o rovnost skupin je čertovo kopýtko hádek a neshod. Všichni vědí, že rovnost neexistuje, to co je přirozeně nerovné, se narovnat nedá, snaha o rovnost je kontraproduktivní a vždy přináší jen pocity diskriminace a věčné neshody. Názorová desintegrace vzniká ze špatného myšlení, neznalosti hodnot, pošetilých požadavků na práva, která přirozeně neexistují, nebo je to snaha o výsady.

Každý národ má svoji kulturu a do ní zapadá určitý způsob chování, které ji doprovází. Každé společenstvo si vytvořilo svůj tradiční řád, který se osvědčil historicky a provedl společenstvo všemi nepříznivými okolnostmi dějin. Zasahovat do tohoto řádu znamená nejistotu ohledně toho, zda zásahy jsou opravdu příznivější než původní řád. Čistě ideologické zásahy se většinou nevyplatily, žádný filozof nevymyslel nic tak dobrého jako je tradiční řád, nic tak vyzkoušeného a funkčního. Známe případ komunistické ideologie. Víme, že jsme se nakonec museli vrátit alespoň částečně ke starým pravidlům řádu.

Další a další nesmysly přichází. Nebezpečnou myšlenkou je relativismus, který znamená srovnávání všeho do jedné roviny, všechno je si rovné, hodnotné se znehodnocuje, nehodnotné se vyzdvihuje. Řeknu rovnou: hodnotný útvar, jako je rodina, která plodí děti a vychovává je, se znehodnocuje a nehodnotný útvar, jako je neplodná homosexuální dvojice, se vyzdvihuje. To vše proto, aby bylo vše rovné, aby všichni měli stejná práva.

Lidé si rovni jsou, ale jen jako jednotlivci, jsou si rovni před principy, tedy před zákony a mají startovací rovnost, tedy rovnost příležitostí. Tak je roven homosexuál heterosexuálovi a nikdo diskriminovaný není. Rovnost kolektivů neexistuje. Všechna lidská práva se vztahují k jednotlivci. Rovnost sexů je nesmysl. Mýtus o rovnosti sexů a rovnosti nějakých skupin není podložen ničím než lidskými skupinovými zájmy a přáními. Je to boj o výsady těch, kteří chtějí dosáhnout něčeho na úkor ostatních, chtějí tedy dosáhnout toho, co sami nejsou schopni vytvořit a v rámci relativistické rovnosti jim to mají druzí poskytnout. Homosexuálové nejsou schopni vytvořit děti, chtěli by si je tedy adoptovat. Jejich manželství nemá žádný význam než jen ten, aby byli neodůvodněně rovni ostatním a tím prezentovali svůj způsob sexu a života jako rovný i když rovný není, nevytváří hodnoty, které vytváří většinová společnost. To je asi tak, jako když bych nemohl dosáhnout díky svým vlastnostem úspěchů v podnikání jako ostatní, ale chtěl bych mít stejný výsledek. Rovnost ve výsledku být nemůže, o tu se snažil komunistický režim. Víme, jak to dopadlo.

Přitom celá věc je velmi jednoduchá: Lesbičky mít děti mohou (případně i umělým oplodněním), stát se matkami samoživitelkami a homosexuální muži přece mohou pomáhat v rodinách svým příbuzným vychovávat jejich děti, být hodnými strýčky (jak to v minulosti vždy bývalo). Děti z dětských domovů, které jsou určeny k adopci, mají dostat přednostně heterosexuální páry, na druhém místě samostatné ženy. Představa, že by dva muži vychovávali dítě, je téměř neskutečná, nedovedu si to představit. Takové dítě nemůže dostat správnou výchovu. Je to nejenom samo o sobě hloupost, ale není na to žádné právo, ani přirozené, ani to co se jako lidské právo uznává. Naopak musíme chránit děti a jejich práva před konstruktivistickými výmysly šílených ideologů.

Společnost by měla být integrační, menšiny by měly splynout s většinou do té míry, do které je to možné, tolerance odchylek by měla být taková, aby odchylky společnost nedesintegrovaly. Antropologické odchylky by měly do kultury zapadat, nikoliv se z ní vyjímat a projevovat se samostatně a společnost kulturně rozkládat. Odchylek bychom si neměli všímat, neměly by mít nějaké výsady, nějak se zvýrazňovat. Jen tak budeme společností rovných lidí se stejnými právy. Právo totiž nepadá z nebe, právo si musíme zasloužit prací, hlavně tím, že plníme přirozené povinnosti k lidskému rodu, což je přednostně rození a výchova dětí. Tuto schopnost zřejmě všichni nemají, takže nemohou mít ani právo.

Ještě trochu odbočím k problému propagace homosexuality. Jestliže jsou lidé, kteří mají schopnost se orientovat heterosexuálně i homosexuálně a o jejich konečné orientaci rozhoduje výchova a prostředí, potom je v zájmu společnosti, aby se takoví jedinci orientovali heterosexuálně a vznikaly normální vztahy a rodiny a to i za cenu toho, že třeba později se heterosexuální vztah rozpadne. Důležité je, že vznikly děti, které společnost potřebuje a jejich výchova proběhla alespoň převážně v normálním rodinném prostředí. Z uvedeného vyplývá, že vliv homosexuální kultury by se měl omezovat tak, aby mladé lidi nezískával k tomuto způsobu sexu. Společnost musí bránit sebe a svoji budoucnost. Nemyslím si, že sexuální orientace je u jednotlivce determinovaná. Víme, že právě úpadkové společnosti (starý Řím) byly úpadkové především proto, že svoji původní kulturu ztrácely právě na úkor dekadentních prvků, které společnost postupně rozložily a zničily. Víme, že homosexuální praxe byla běžná právě v úpadkovém prostředí. Tolik homosexuálů, jak se popisuje v římské společnosti, přece nemohlo být přirozeně determinovaných, museli být pro tento způsob sexu získáni okolím!
47 Komentářů k Manželství homosexuálů opět na stole

 1. niSas napsal:

  No tak mně to připadá jako referát o socanských pokusech na lidech. Jednou sme si rovni, pak zas né. Hlavně že se to šmejdům dobře říhá. Máma si není rovna s otcem, páč má kozy a nemá pytlíka, ale při placení si jsou rovni hned. Děcka nejsou rovna s rodiči, páč brindaj jejich mlíko, ale gdyž zavolaj na sociálku, hned jsou rovnější. Dokonce si můžou i nové brindaly vybrat. Šmejd ve státní kanceláři není rovný s blboněm se kterým smýká dle za-kona, ale podle papírů, napsaných na hradní nástěnce si jako rovni jsou, ale zase gdyž má víc bankocetlí, tak mu v pravnické prádelně dycky košile lépe vyžehlí. Že blboni co si cpou vzájemně vocasy do zádelí nejsou stejně rovní s těma co cpou vocasy do kundalíny z pohledu produkce nových otroků je jasné každému jen pokud se k temu nepřimýchají mezinárodní mravy, gde asi každý šuká s každým. Montovat do teho nerovnost schopností stát u soustruhu nebo psát krasopisně udání je zajímavé jen pro idioty, kerým vyhovuje, že jiné dovednosti se neplatí a považují se tím pádem za solidární, že si jako myslí, že lidi poletují zbůhdarma jako komáři a přitom gdyby nenosili peňáze do obchodů, že ani ty by nebyly. Ani to se neplatí. :-) A o to myšlení pude asi vážně nejvíc, páč lidi jsou zaneprázdnění vyráběním kokotin a papírů na má dáti dal a už je lautr nezajímá, esli je to vůbec užitečné, potřebné, esli to náhodou nedělá něgde ve výfuku systému bouli, kerá už už zase hodlá roztrhnout celej aparát. A že něgdo má plnou držku přesvědčení, že bytosti močící si do huby nebo obřezávající si pohlavní orgány jsou stejně rovné jako bytosti s rozumem v hlavě a chodící po dvou ve vzpřímené poloze zovající se člověky, že s tím mají mít po odmítnutí sociální problémy o kterých se jako bude každej zmiňovat esli teda člověky doopravdy sou, že by jim třeba nějaká strana mohla to lidství za-konem vzít se píše proč jako. Víme už všechno, slyšeli jsme o lecjterém hajzlovi, kerý člověkem je totálním omylem, snad jen biologicky to antropologové berou jako jeden druh, ale v praxi, v životě ty kreatury lidmi nejsou, tak co eště chybí aby se blboňům rozsvítilo v duté makovici? Třeba že ve vlasti jsou si rodní opravdu rovni, né že né. Gdo by tuto rovnost chtěl ale porád srovnávat rasově, gdyž u nás ve své podstatě chtějí lidi žít se svými rovnými a né s s rovnými kokoty, co by si chtěli u nás přilepšit a množit se tady jako mšice. Viděli jste něgdy rostlinu, mladý strom, na kterém se usadí mšice? Že jakože je to sladký a dokonce tam po těch mšicách lozej mravenci a udržují si je jako spižírny. Dyk už kua piště něco normálního. Že každej synek a dcérka vod naší mámy má nárok na neprodejnou půdu po předcích a podíl na rozpočtu a až převezmou podíl po předkovi, podílí se na rozhodování rovným dílem jako předek. Zabývat se furt tím, co dělá zadek kupředu nigdy nepovede. Asi proto se tím furt blboni krmí dokud neprasknou. Muheeeeeee

  • benmil napsal:

   Sasin

   +

   • niSas napsal:

    Děkuji.

    Gdyž už se rozvinula demográca pod tímto článkem, dovolím si tak trochu nadvázat na předsevzetí slyšené z Klárova.
    Že by mistr kolotočář zapředl diskusi se svými voliči přímo zde na jeho pronajaté doméně a zasvětil nás se svými plány, nevím esli by šlo o zastupytelování nebo přímo o vedení, ale gde by českou káru jako opravil nebo kam by nás jako navedl gdyby dostal peníze a moc něco jako změnit. Mě by to teda jako zajímalo, páč dle zběžného pohledu se výběr témat na této doméně nezměnil a radost z diskutování s voliči se jeví do ztracena stejně tak jako se ani nigdy radost z diskutování, poznamenávání si potřeb lidí a uvádění jich do praxe, života, eště ani nigdy v parlamentní kantýně nezavedla. Mě by fakt zajímalo, esli by mně Korál třeba jako gdyby měl tu moc, vrátil ukradený podíl na neprodejné půdě, esli by mně vrátil podíl na rozpočtu a esli by mi dovolil s ním spolurozhodovat o tom co s touto vlastí budeme jako pro sebe, sami sobě, dělat. A gdyby měl nějaké nepřístojné výhrady, že by mi je jako trpělivě vysvětlil s ohledem na nějakou reálnou budoucnost, že bych jako , gdyby teda měl něco lepčího,, neměl z teho strach a byl bych zapálenej a natěšenej, že jako se budeme mít konečně jako líp. Fakt bych si přál, gdybych třeba hned zítra si mohl začít louskat Korálův Kapitál, že tam by byly jako ty statě, gde bychom se dověděli jak by teda společnost měla být zásadně reformovaná, změněná nebo nějak donucená, samozřejmě pozitivní diskriminací, že bychom tedy mohli taky přihodit pár svých postojů a von by si to jako zapisoval a udělal z teho nějaký jako "svůj" program, že by to jako mělo větší smysl než se dozblbnutí tady vymezovat kurvárnám z Cizína, páč to lidem bere jen spoustu času a žádné východisko z teho stejně nigdy nevzejde, páč při dalším nášupu jakých si zpráv, či svodek, z teho stejně už nemají rozum a při té frekvenci stále stejného opakování jim chuť k čemukoliv zbytečně ubírají. Tak esli, tak bych rád, gdyby se teda něco začalo měnit ku prospěchu naší věci. No a esli teda jako nevíte, jaká věc je teda ta naše, tak mě napadá že to pak nemá význam se probírat stejnýma hláškama, gdyž je všechno furt při starém. Tož novátoři, novátore na značky. Urááááá

    • .lak napsal:

     Volně naváži příspěvkem daným již jinam.
     Jde o to že dnes probíhá extrémní zpátečnictví ke kultuře 7. století neměnného islamismu a hravě přeskakují klerofašistický útlak absolutismu ranného středověku nositelům toho v mnohem akčnější podobě šarii a džihádu kdy instalatéři hodlají trhnou civilizací nikoliv jak to dělá kapitalismus v 40-70. letých cyklech po vymření pamětníků a zprofanování funkční vzdělanosti na formanty záměrů jejich blahobytu úžerů po krachu stavění na zelené louce tvůrčím což milují stejně jako užívání válečných pluhů protože mají vše ale poté jim už nikdo nenadává a s nadsázkou ty co si je přečetli vezmou za své dušičky jako vodníci. Paradoxem je i to že dokonalé komunistické servisy států migrantům dělají domorodci s čtvrtinou na hranici bídy a pod kdy ti co rozhodují – tedy bohatí daně neplatí protože optimalizují a zpravidla berou dotace jako politické prebendy těžení rent ze států. Tito amorální temnáři v podstatě importují privilegianty z kontinentu a zemí blahobytu se surovinovými a energetickými potenciály do kontinentu bez surovin, energií s půlročním vegetačním klidem a ročním obdobím zimy a převrací systém. Pro ty co si to umí srovnat v hlavě je to opravdu eskamotérský kousek obludných klaunů. Dám odkazy pro ty co ví že takřka vše souvisí se vším a jednoduché plytké štěky záměrů obvykle vykuků dělat z lidí tažné voly neberou.
     https://www.youtube.com/watch?v=VJeU08VP71s time 7:00 / 9:25
     https://www.youtube.com/watch?v=aYDX2OHIFHo

     • HVzV? napsal:

      LAKU.DAL JSTE TU CHOBOTA,ZAJIMALO BY NÁS TU KDE

      v kterých partiich pan CHOBOT radi co máme dělat.Režim totiž vitá a dovoluje články,které popisuji jak SSDK,Spojené strany držitelů koryt zajištuji sbvým voličům hory zla,ovšem nesmí se dát nikde návvod co s tim maji dělat domorodci,kterí doposud na to koukaji a čekaji,že to někdo neznámý za ně vyrobi.

      Prosime zkuste napsat, kde pan CHOBOT mimo to co známe.podlevašeho názoru použitelného. přináši...

      • .lak napsal:

       Zadek si musíš a každý utřít sám. To že jsem psal že když v 89. lidé cinkali tak se viděli v podmínkách pracujcích v německu a mysleli si kapitalismus. Jenže věru to byli silné odbory co se s úžery nemazali. Atomizovaní logicky budou jako lidské zdroje použiti kolbenkami a korporáty jako hady jednoho užití. A zejména v dnešní době množstvím výrobních formantů jsou bez zastoupení na jen odpis. A vytvořený pilíř přetlaku pracovních sil pracovní úřady jim zajistí naději na čekají za branou na práci za poblívku. Petr CH. toho dělá dost už jen tím že dovede dát nezkreslené informace o stavu a pokud se s tím postižení neumí vyrovnat či udělat změnu je to smůla ale ani on a ani nikdo jiný za ně dýchat nebude a cheGevaru nevidím. Strana práce by pomohla? No nevím. Těch vydupaných je příliš mnoho a ti co žijí z ruky do huby to mají že navěky než je zcela zpauperizují a takoví rezignovaní čekají u zdi na smrtku s kosou.
       Prostě není divu že evropa vymírá za stávajících podmínek a s naložením od vykuků ale z médií oligarchů slyšíte kvákat radostné skřeky těch od páníšků. time 2:00
       https://www.youtube.com/watch?v=BVYncPJPtOo

    • HVzV? napsal:

     ŽADNY MAJITEL KOLOTOČE NENI A NEBUDE SCHOPEN SEJIT

     k nám ubohým domorodcům,kteři si zvykli za skvělých komunistů,že to vše za nás dělali sami.
     Dostávali jsme Nepodminěný Základni Přijem ze zisků podniků,které sice nedávaly mnoho,ale stačilo to na ošetřováni kuřích ok a nemuseli jsme si jako dnes vyrážet zuby žulovou kostkou,což je zaplatitelné.
     Tyto doby skončily.Nyni se musime věnovat tomu jak se sjednoceně domáhat našich peněz a ne že ne.
     Dost se tady divime,že tady peníze nikdo nechce.
     Naštěsti tu máme prvni divočáky,kteři mimo nás z OSV ZAČALI NAVRHOVAT VLASTNI PLÁNY jsou to na př

     DŽOPŮV PLÁN
     ŠTEFÁNŮV PLÁN ATD

     Jak to,že se nic nepohne a nepohlo.
     Jednoduché.
     Domniváme se,že někteři lidovi komentátoři si myslí,že voliči jsou blbí a musi se proto vyměnit.
     Blby,kterí skoro třicet let voli pořád stejné Šmejdy by s oprasvdu dobře vyjimali v klecových lůžkách!

     NO,ALE CO TEDY VLASTNĚ DĚLAT?

     Máme psát petice? Ty jsou námi zvolené politické třidě k smíchu!
     Máme se schroaždopvat na WENCELPLATZU pod ocasem a vykřikovat, že chceme mír,no to se pět a půl demonstrantovi pod tim ocasem opavdu podaři dostanou brzy obuchem po hřbete a ještě uvidi v novinách,že jsou fašisté.

     USIME SI VŠAK OPRAVDU NĚCO VYMYSLET.Má tu někdo nápad co?
     Kdonás povede

     • HVzV? napsal:

      NO A ZA TO BY SE VYPLATILO DOSTAT BANAN A NE ZA
      ¨
      drženi horkých kaštanů,za naše vitačské komiky,kteři se v arabii uči létat ,protože je tam skazuji prý z mrakodrapů a ne jak my tu,prosim pane homosexuále řekněte mi,zda jsem vás křivým pohledem neurazil,co?

     • proud napsal:

      Jasne ze mam napad,ze za nikym kdo me bude chtit vist rozhodne nepujdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejsem tele kdekomu na porazku ani k sluzbam!

    • jan nowak napsal:

     .. a mě by za-se zajímalo , jag TO dopadlo s těma Zahrádkama : o
     Myslel ssem & tedy.. že s Hongem budeme prodáwatt welkomožný raj-
     činy a a a wokur-ky a místo to-ho mame Čínský ban.ány..

     ps : Střelec má prawdu - fakt ten obrázek je z jeptiškowýho po porna
     .. ale neumim dát Link : (

     • HVzV? napsal:

      HODIT TAM DO HLEDAČE RADŠI NĚCO PRASACKÉHO CO JDE

      na přiklad něco prima prasackého.odpaněni panen či znasilnovani dcer a manželek, které vitaly afroaraby at si zvyknem. Zapomnělo se to jako video přidat k propagačnimu článku homosexuálů.
      Prý v budově TV se nesmite sehnout je to pravda nebo ne?

      • jan nowak napsal:

       .. a na Českej.ch dra.hách ta-ky prej ne !
       My máme ss Hongem krám přímo na Nádru & řek-nu ww wám ROBOTI..
       .. je TO nápor Na Šišku / ólé - dyž sse sehneš i N& prdel : /

       Jinag - sleduj-te wideososáky psychop.ata a Aleše Blbejra na YTube na Sněžce
       A dej-te mu Likos..
       MichaLea

       ps : Oude.. jak se má Haarpík - krrmíš Ho wwůbec.. či-čo ??

  • HVzV? napsal:

   ZNOVA SE BUDEME MUSET UČIT ČIST MEZI ŘÁDKY.AUTOR SI STĚŽUJE

   občanům voličům vlastně,že jimi zvolená vláda namisto podpory rodin a zajišteni pro ně všeho co je potřeba ,chce dále podporovat jakýsi vymyšlený problém s homosexuály které nestále lituje,že jsou většinou občanů prý utiskováni.

   Skutečnost je taková,že se maji voliči připravovat na to,že jim brzy MUSI vládnout menšiny či dokonce dovezená menšina samopalniků,kteří dostali od strejdy Putina na dekel a přivážeji si sebou teror a návod na vražděni křestanů a ateistů,čimž maji ṕodpoovat ve skutečnosti právě jejich moc ukradenou manipulovaným tiskem,který nepřestává dále lhát a podprahově řešit prý problémy menšin a ty stavět do popředi!
   Občané se snad prý maji bránit,ovšem jsou jim odebírány prostředky jak na př už skoro třicet let jim zablokovala politická třida Šmejdů Zákon o obecném referendu.

   JAK SE MAJI OBČANÉ ÚČINNĚ BRÁNIT TO PISATELÉ NESMĚJI NAPSAT

   a tak je tomu i v tomto připadě..

   Zkusime tu dát znovu odkaz,který možná už fungovat bude.

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   pokud budou mit občané zájem můžeme popsat konkrétně jak!

 2. HVzV? napsal:

  CILEM ŠMEJDŮ JE NEOMAQRXISMUS TEDY VLÁDA MENŠINY NAD VĚTŠINOU

  a to pomoci strachu a teroru.Proto maji ty svoje Frankfurtské školy.
  Pokaždéb to má skončit podporou islamistů a dovozem hladových teroristů,kteři maji rozbit Evropu na mraky!

  TO JE TEN CIL A ONI DOUFAJI,ŽE BUDOU GAYOVÉ STEJNĚ VYHUBENI DO POSLEDNIHO EVROPSKÝM KALIFÁTEM, KTERÝ GAYOVÉ POMÁHAJI SAMI INSTALOVAT!

  https://youtu.be/k1RasXW7iko

  nebo ještě lépe

  https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

  a ted uvidite zda to filtry pani Jourové ŠÉFA ,ano bude hůř,pusti!

 3. strelec napsal:

  Když se koukám na ten obrázek k článku, tak mi to připadá jako ten typ porna, kde "hrají" jeptišky.

 4. vlado napsal:

  Výborný článok. Škoda, že nie je uvedené meno autora. Mám za to, že by bolo zaujímavé prečítať si jeho iné články.

 5. proud napsal:

  Clanek jsem necetl,ne kvuli autorovi,ale proto ze mam s buznama jasno,bud se budou lecit,nebo nejsou lidma,spadla klec!

  • proud napsal:

   To znamena ze jsou: NEZADOUCI!!!

  • Petr C napsal:

   No, aby jste nezustal v te kleci sam. Ono diky feminizaci zacne byt heslo - lepsi nez li divci zrada, tepla prdel kamarada- aktualni. Specialne treba v Thajsku pokud potkate inteligentni a krasnou holku, tak z velkeho procenta je to chlap. Projevuje se tam sojovy efekt. Cloveku nekdy z toho rozkladu spolecnosti naskakuje husi kuze.

   • proud napsal:

    Prachy a vyhody ji rozlozej naprosto bezpecne.Zkus se porozhlidnout kolik je "buzen" jen pro ne,jinak by ani buznama nebyly.

    • Petr C napsal:

     Ja sice moc buziku neznam, ale co jsem znal tak chodili spis obdivovat muzske tela nez jejich penezenky. Buzeranti dostavaji nejake penize a nebo specialni vyhody? Neplete si programatory teto dekadence. Tem je dobra kazda spatnost k rozbiti rodiny a nebo pratelstvi mezi lidma. Za penezma stoji lide.

     • proud napsal:

      .....a za lidma penize!

      • Petr C napsal:

       Ale kde. Je to touha po moci, touha po ovladani a nadrazenosti. Dalsi z pricin je nabozensti, ktere je ovladano tema samyma osobama. Penize jsou jen prostredek. Stejne jak zbrane pri zabijeni. Normalni lide nezneuzivaji ani jednoho ani druheho.

       • proud napsal:

        S tim presne GP pocital,ze jak prijde s prachama,zkurvi vsechny a jeste je budou i branit!

        • Petr C napsal:

         GP mam v celku na haku. Vsichni ti vladcove baziruji na nenazranosti a blbosti lidske. Pokud ta nezmizi bude tu hnus i v te vase bezpenezni budocnosti. Pokud se lide vzpamatuji bude tu dobre i s penezy.

        • proud napsal:

         Muzes mi ten bezpenezni a bezobchodni hnus jmenovat ? Pls ;-)

      • proud napsal:

       Prilezitost dela zlodeje,takze ano,z normalnich se s prilivem penez stavaji nenormalni psychopati,cest vyjimkam.

       • Petr C napsal:

        To take neni pravda. Znam dost lidi kteri vi kdy maji dost. Ovsem i tech opacnych. A lidi kteri se honi za penezi i kdyz nemusi, vzdyt si tim kurvi zivot. Take jsem se honil do urciteho standartu, ale kdyz jsme usoudili s manzekou ze mame na solidni zivot, proste jsme prestali. Takze v penezich nevidim nijakeho nepritele.

        • proud napsal:

         Casem na to prijdes,kdyz ne,nic se nedeje,hlavne ze na to prijdou jini :-)

       • Petr C napsal:

        Staci se podivat na cikanskou slechtu, osmahlene dobyvatele Evropy, nebo u nas dynastie vyuzivajici welfare. Deset procent spolecnosti bude opet tahnout masinerii vycuranych.

        • proud napsal:

         Spis se hodi napsat ze deset procent bude premejslet jak to zaonacit,jenze nenajde moznost kdyz budou mit vsichni moznosti stejny,to jest vsechny ;-).Nesmis zapomenout ze skvela budoucnost je pro obcany co si ji skvelou udelaj a budou udrzovat,nikoliv pro ovcany,protoze ti si ji udelat,natoz udrzet nedokazou,jako je to dneska,tak jim ji vytvarej jini a delaji to s ohledem nejdriv na sebe,pochopitelne.

 6. vilon napsal:

  V Rusku po futbalovom šampionate budú mať policajti starosti s odchytom čierných fanúšikov afrických mužstiev. Zdá sa že aj Rusko sa javí "imigrantom" ako dobrá ômatka na veget"...
  https://sportmail.ru/football2018/news/34050552/?frommail=1

  • proud napsal:

   V Rusku se s emigrantama neserou,Evropa by se to mela fofrem naucit taky,driv nez bude hur pro ni i pro ne,jak prekrocime bod kdy budeme muset zacit strilet,bude pro ne zbytecne zle.

 7. weissbach napsal:

  Tož ta snaha udělat z Jevropy jednu velkou Modrou ústřici je evidentní.

 8. Inspektor Spektátor napsal:

  Jen taková statistická vsuvka... ČR má cca 10,5 mil obyvatel. Homosexuálů jsou prý cca 4% - tedy jich zde máme na cca 400 000. Jsou tedy schopni utvořit cca 200 000 párů. Odečteme starce a nedospělce a dojdeme k číslu cca 150 000 homo-párů... Dětí v dětských domovech je údajně 10 500! Opět od nuly do 18cti let. Dojdeme na cca 600 dětí na ročník. A jelikož je již malá pravděpodobnost zájmu o adopce již např. pubertálních dětí, tak je podivné ono zdůvodňování homo-manželství právem na adopce dětí. Je vidět že jich asi nebude dost ani pro bezdětné hetero-páry... Takže jde opravdu jen o propagandu. Za dále: Co brání gayům a lesbám v tom, aby (byť i jen za pomoci lékařů) společně zplodili děti a jakkoli se o ně starali (manželé on gay a ona lesba, by spolu nutně nemuseli hned souložit)? Potenciální dědečkové a babičky by měli jen radost!

  • proud napsal:

   Zapominas ze takovy verbezi vubec starost o deti,tedy je mit,neprislusi v zadnym pripade!

  • petr napsal:

   Vzhledem k tomu že průměrný homosexuál má za život stovky sexuálních partnerů a že každý druhý je efebofil pokud ne rovnou pedofil, tak si spočítejte, kolik zmatených dospívajících chlapců dokáže za život zprznit a nenávratně psychicky poškodit třeba jen taková stovka nadržených homosexuálů.

   O TOMHLE TO TOTIŽ JE !

   A zatímco heterosexuál nepohrdne ženou v jejích 25ti ani ve 35ti, tak mezi homosexuály jste pod 23 letech odepsaný. Protože oni jdou právě po dospívajících náctiletých.

 9. petr napsal:

  Myslím že buzeranti jsou jen jedním z mnoha nástrojů k rozkladu naší civilizace a národa.
  Vzhledem tomu v jakém stádiu rozkladu je současná rodina a jak nepoužitelné jsou současné parodie žen, podle mě už jsou buzeranti docela zbyteční, spíš taková třešnička na dortu. A o tomhle se vůbec nemluví, na rozdíl od buzen.

  • proud napsal:

   "Myslím že buzeranti jsou jen jedním z mnoha nástrojů k rozkladu naší civilizace a národa."..............presny,i to ostatni cos napsal.Ale je treba,aby kazdej vedel proc a o cem to je,ze je to proti zivotu a prirozenosti.

  • Eschatolog napsal:

   1*****
   parodie žen - dokonala charakteristika, ovsem kde se tu vzaly ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!