Bývalý zednář anebo vystudovaný komunistický politruk SPD nevadí, bývalý národní demokrat VADÍ

S nadsázkou můžeme konstatovat, co mají společného bývalý zednář, bývalý komunistický politruk, bývalý černoch a bývalý národní demokrat? Ti první tři to, že je ještě nikdy nikdo na světě neviděl, neboť zednář vždy zůstane zednářem, komunista komunistou, černoch černochem, ale národní demokrat vždy především zůstane VLASTENCEM. Co se vám snažím i k mé lítosti sdělit? Že je cosi shnilého ve straně zvané SPD.

Jako člen rady Zemské domobrany jsem souhlasil s přijetím doporučení pro naše členy o podpoře SPD v podzimních komunálních volbách formou členství ve volebních komisích anebo kandidatuře do obecních zastupitelstev za SPD. Jakožto jeden z vrcholných představitelů ZD jsem šel příkladem a navrhl ve své domovské obci zástupcům SPD moji kandidaturu do OZ jako nestraníka za SPD. Byla mi totiž známa skutečnost, že při minulých volbách do OZ nebyla kandidátka ani plně obsazena. Budiž čest mým sousedům z SPD v obci, kteří kandidaturu velkoryse a s nadšením přijali. Po podpisu kandidátní listiny mi byly předloženy ještě další dva centrální dokumenty SPD a to 'Čestné prohlášení' a 'Souhlas se zpracováním'. Po přečtení obou formulářů jsem nabyl dojmu, že by za jistých okolností mohly nahrazovat přihlášku do strany anebo minimálně do jakéhosi klubu čekatelů sympatizantů. Neměl jsem a rozhodně nemám v úmyslu se připojovat k jakékoli politické straně. Doplnil jsem tedy do obou dokumentů vsuvku v tomto smyslu. Bylo mi sděleno, že pravděpodobně dojde z tohoto důvodu k odmítnutí mé kandidatury. Totálním a velice nepříjemným překvapením byla informace z okresních a zřejmě i vyšších struktur SPD, že tento doplněný text důvodem odmítnutí vlastně není, ale je to skutečnost, že před lety jsem byl členem Národní demokracie! Potažmo v SPD má stejné stigma i bývalá členská základna DSSS. Z Národní demokracie jsem spolu s desítkami dalších kolegů před lety vystoupil z důvodu vedení strany předsedou ABB k fašizujícím tendencím, protože jsme VLASTENCI (dle KSB národní uvědomělci). Takže když to znovu shrnu: pro SPD je v pořádku kandidatura velmistra zednářů, je pro ně v pořádku kandidatura komunistického politruka, je pro ně v pořádku kandidatura lichváře anebo osoby s vazbami na Bártu a skupinu Šuman, ale bývalý člen Národní demokracie má stigma VLASTENCE.

SPD je z mého pohledu alternativou, ale nikoli budoucí cestou. Bude muset na naší politické scéně povstat nový vůdce a nový politický subjekt založený na principech tzv. Ruské cesty (KSB), který realizuje SKUTEČNOU změnu společenských a politických poměrů a nikoli jen jejich kosmetickou úpravu na vlně vágně formulované politiky referenda, zákonů na zákaz propagace hnutí, který se dá lehce otočit i proti vlastencům anebo zákazu nelegální migrace, ale zákazu VEŠKERÉ migrace, pokud s tím občané nebudou souhlasit.
72 Komentářů k Bývalý zednář anebo vystudovaný komunistický politruk SPD nevadí, bývalý národní demokrat VADÍ

 1. Maroš napsal:

  No hurá - asi prvý, ktorému svitá z Okamurovho "farebného úsvitu"!

  • Aby bylo jasno napsal:

   Ale vůbec ne. Tady nikomu nesvítá. Onen autor si jen dovolil plivnout jedovatou slinu na Národní demokracii a jejího předsedu Adama Benjamina Bartoše a na tomto webu /Kde jinde,že?/ se snažil vzkřísit blábol o scestném a nebezpečném vedení strany. Už chybí jen blábol o pučistech, který tady plnil funkci návnady pro chtivé a nadržené čtenáře. Pane Geci, byl jste nejdříve v Národní domobraně a teď v odthlině zvané Zemská domobrana. Můžeme očekávat další atomizaci domobrany ve stylu Jiřího Wolkra:"Stanu se menším a ještě menším, až budu nejmenším na celém světě." Nebo došla korýtka a tak by se nějaké v politice hodilo?

   • Ivo Gec napsal:

    No myslim, ze tusim, kdo je tak odvazny a plive pod prezdivkou a nema koule napsat primo. V obecnim zastupitelstvu obce o 600 obyvatelich jsou opravdu "vyborne" placena korytka. Narozdil od vas mam slusne placenou praci. Pokud by ABB necinil to co cini, nemuselo by z ND odejit nekoloik desitek zakladajicich clenu a kdyz uz sem pletete prazdnou schranku s nazvem Narodni domobrana, kdyby nebyla vedena agenty rezimu, nemuseli jsme zakladat Zemskou domobranu a odchazet.

    • Týý brrďo! napsal:

     To je síla - "agenti režimu,prázdná schránka, pokud by ABB nečinil, to co činí". Co slov to pecka. Někdy na utkvělé představy stačí prášky a někdy navíc i psychiatr. Nedávno jedna bábina v nemocniční jídelně zmlátila berlemi naprosto cizího muže s tvrzením, že jí všude pomlouvá a roznáší o ní drby. Na kterém stupni se nacházíte vy?

     • houbeer napsal:

      ty brdo-co ti smrdi na tech jeho slovech?agenti-tupci jsou nalezli vsude.ABB cini asi velky gowno,uz jen ze ho podporuji kdejaci fasounci-neovlastenci je alarmujici.o domobrane nevim skoro nic.(jen tu z clanku).takze urazite nekoho.kdo pojmenoval bolistky?uvital bych diskuzi,kdyzprematecorici

     • jan nowak napsal:

      Twl.. tý brrrďo - bába zz eldé.nky zmláti-la ber-lema Karlose Wejmolu .. ha !
      Sázim 1oo.ooo $$ : ku jedný , že prej TO by-la Dykiowá Máňa..

      ps : a nebo Voda ?

 2. zero napsal:

  Autorovi:
  Nezbývá než souhlasit. Jen jestli někdo z mladších generací Dostatečně všeobecnou teorii řízení studuje? Mně je 54 let a v tomto směru mi už ujel vlak, takže znám a používám jen základy.
  Věnoval jsem se trochu jinému směru, Koncepci vlastního zdraví, která by mohla být mnohem účinnější než dosavadní léčebné metody lékařství euroatlantského a euroasijského křídla GP. K čemu je jednotlivci DVTŘ a KSB, pokud neužije života v maximální plné míře? Pokud vás to zajímá: https://mudrland-wenca.webnode.cz/
  Upozorňuji, že web je v rozpracovaném stavu.

 3. petr napsal:

  Že by Maroš měl nakonec pravdu, a Tomio je skutečně stejný kalergiovec jako jeho bráchové japonsko-židovští míšenci?

  • proud napsal:

   Po ovoci...............Nedivej se na politika v praci,divej se na nej v soukromi,ve volnu....Drahy auta,lozeni po barech a kurvy nejsou zrovna tou pravou,orechovou vizitkou.......

   • Maroš napsal:

    Proude - zjavne to zdedil po pra/?/dedovi - generál Yasei šéfoval 40-tisícovému bordelu počas okupácie Číny Japonskom - to sa dá dohľadať /Nanking massacre 1937/.

 4. Igor napsal:

  :-) Proč jsi nekandidoval sám za sebe ? Potřebuješ se za někoho skovávat a vést se na voze ? Své dojmy z formulářů popiš konkretně, aby bylo jasno všem čtenářům v čem ti co vadí když jsi byl odmítnut ? ! aha ?to už je jiné kafe že, dělat drby to jo. Nedivím se, že jsi byl odmítnut. Takových dobráků co to myslí dobře je hodně. Je třeba je jen zavčas rozlišit. Zkus to u jiné strany nebo hnutí, kteří tě všemi deseti přijmou. Ale co svědomí ? máš ?

 5. proud napsal:

  " Ruské cesty (KSB),"...................me ta "cesta" prijde spis siozidovska,ale budiz.

  Igor:" Proč jsi nekandidoval sám za sebe ? Potřebuješ se za někoho skovávat a vést se na voze ?"............velmi dobre! :-)

  A za sebe? Zrusit kandidaty a kandidatky a uznat kazdyho z nas vsech a spolecny rozhodovani! Nepotrebujeme vudce,jen odborniky na porady a "sekretarky" misto vlady :-)

  • Igor napsal:

   :-) v té cestě jsme "ponořeni" všichni a každý hledá jak se zorientovat v prostoru a čase s cílem využít dar, který má každý z nás, co s ním udělá - to je cíl - jako důvod našeho života. Je to dar vůle, svědomí - cíl je pak duchovní rozvoj každé bytosti. Ostatní fakta jsou mírou rozvoje té či oné společnosti.

   • proud napsal:

    Pravda,duchovni rozvoj je urcite dulezitej,respektive nejdulezitejsi,ale zijeme ve "fyzicnu" a proto urcite ani to by nemelo bejt zanedbavany:-)..........kdyz uz se jim povedlo nas do toho fyzickyho tela ukecat.

 6. Maroš napsal:

  Problém je, že právo volebné je akosi kogicky spolu s právom zhromažďovacím - teda vzniká akýsi politický koncentrát. Avšak - väčšinou ide o politické strany jedného muža - ktorý s následne zaväzuje svojich následovníkov. Zrušíme politické strany - budú jačať, že je to porušenie ich zhromažďovacieho práva! Ale poďme do feudalistickej reality 250 rokov dozadu - keď neboli politické strany - "verejnosť" išla za určitým vodcom prirodzene - a boli to aj prirodzené autority - rozhodovali a niesli zodpovednosť. A dnes? Dnes sú to polit-manažéri, politika je marketing - židovina. Kde sú tie osobnosti - kto ich vyrába? Médiá a peniaze. Zrušením politických strán by sa aj bratia Okamurovci museli postaviť na bedňu od pomarančov a museli by si získavať davy svojou osobnosťou - nie klamstvami, ktoré sa manipulatívne šíria médiami. Veď Okamura nie je schopný čeliť pár otázkam na telo vôči pár ľuďom na bežnej ulici. Ale kurva v médiách - už je to "autorita". "Pán prsťeňov". Kokot!

  • weissbach napsal:

   "Zrušením politických strán by sa aj bratia Okamurovci museli postaviť na bedňu od pomarančov a museli by si získavať davy svojou osobnosťou – nie klamstvami, ktoré sa manipulatívne šíria médiami."

   Nic ve zlém, ale podle mne by bez Okamury SPD tolik hlasů neměla, stejně jako předtím Úsvit. Takže je osobnost, nebo ne?
   Další informace, které tu šíříte jsou taky dost podivné:

   "Proude – zjavne to zdedil po pra/?/dedovi – generál Yasei šéfoval 40-tisícovému bordelu počas okupácie Číny Japonskom – to sa dá dohľadať /Nanking massacre 1937/."

   Tak zjevně bych rád konkrétní zdroj, že se jedná o jeho /pra/dědu... Například můj spolužák na střední se jmenoval Morávek a přitom jeho děda nebyl št. kpt. Morávek z Obrany Národa, co zahynul při přestřelce s gestapáky....

   • proud napsal:

    To jsou ty bolesti,kdy se neresi konkretni jedinec a jeho chovani,ale strana,dedecek, a podobne :-).Pritom me zajima konkretni charakter v prvni rade.

   • Žabák napsal:

    Úplně vidim jak někdo zjišťuje na japonskym nebo čínskym internetu, co dělal okamurův dědeček v Číně.
    To asi ti pomlouvači musí být na hlavu padnutí, že si myslí, že tomu někdo normální bude věřit.

    • proud napsal:

     Presne,a i kdyby,co je mi do jeho dedecka,me zajima tenhle kasparek,respektive zajimal,nez byl prokouknutej.

    • proud napsal:

     Ale ve vysledku to mas uplne jedno,zkus si vzpomenout na nekteryho "vlastence" co kandidoval,co sliboval, a prosel,a jak to potom dopadlo,kdyz ho neoficialne navstivil k tomu urcenej "clovek?".Podivej se na piraty,jak se menej pred ocima a podobne.Na co se tim zabejvat kdyz vim dopredu jak to dopadne,ze si ho stejne zpracujou pro sebe a proc existujou "vudcove" a lidi jsou uceny je poslouchat.

    • Maroš napsal:

     Ž-Abáku - môžeš ísť na to "pjakinovsky":
     "Jeho objednávka na komfortnú ženu možno vysledovať až do roku 1932 s dokumentáciou návrhu japonského poručíka Okamury Yasuji o "preprave" komfortných žien, ktoré majú byť poslané do Šanghaja. Bol námestníkom štábu šanghajskej expedičnej armády
     Komfortné ženy V roku 1932 začali komfortné stanice japonskej armády. Japonský generálporučík Okamura Yasuji sa snažil nájsť riešenie 223 známych znásilnení japonskými jednotkami. Takže jediné riešenie, ktoré našiel, bolo požiadať o to, aby boli poslané ženy na útechu pre svojich vojakov v Šanghaji v Číne. Japonská armáda veľa využívala komfortné stanice až do skončenia vojny v roku 1945. Na typickej komfortnej stanici platil vojak poplatok, získal lístok a kondóm a bol prijatý do ženského priestoru."
     https://teochiewkia.blogspot.com/2011/12/nanking-massacre-comfort-woman.html
     "Prečo Chiang Kai-shek chránila Yasuji Okamura? Ad Scry Budeme vytvárať komunitu ľudí, ktorí dokážu predvídať budúcnosť. Hľadáme ľudí, ktorí dokážu predvídať budúcnosť, možno lepšie ako odborníci. Pripojte sa k nám na Scry."
     https://www.quora.com/Why-did-Chiang-Kai-shek-protect-Yasuji-Okamura?share=1
     http://www.republicanchina.org/Nanking-massacre.html

     • Maroš napsal:

      "Žábaci a Bieli Bachovia"! Bacha na toto!
      Barbara Coudenhove-Kalergi:
      "„Moji rodičia boli síce lojálnymi občanmi tejto republiky, ale, ako všetci "bémiš-Nemci“, necítili sa ako Čechoslováci. Môj otec nás nazýval – a group in a society, but not of it (skupina v spoločnosti, ale nie z nej). Nemali sme žiadnych českých priateľov, ani my deti, ani moji rodičia."
      "Toleranciu k inakosti, (nielen) v 20. storočí v strednej Európe tak potláčanú, má totiž zakódovanú priamo v DNA. Doslova. História jej rodu Coudenhove siaha až do 13. storočia. Narodila sa v kozmopolitnej rodine – v predvojnových rokoch ako česká občianka nemeckej národnosti s rakúskym pôvodom. Jej dedko bol diplomat Jindřich a jej babička Mitsuko Aoyama pochádzala z Japonska. Otec Gerolf bol právnik a japanológ, matka Sophie pochádzala z maďarského šľachtického rodu Pállfyovcov. Strýko Richard-Nicolas zase zakladal Paneurópsku úniu, prakticky predchodkyňu EÚ."
      Poznámka - a toto si dajte do súvislosti s kandidatúrou Františka Mikloška na prezidenta SR!
      Poznámka - Mitsuko Oyama - matka súrodencov Kalergiovcov, bola v Rakúsku veľmi frustrovaná z ústrkov, ktoré museli prežívať ako aziati, takže výsledný postoj, pocity a výchova týchto šľachtických bastrardov - ktorí nepatrili k nikomu! - prirodzene smerovali ku multikulti doboha! Rozvrátená národná Európa je cieľom pomsty týchto sionistických bastardov! Howg!
      https://zurnal.pravda.sk/portret/clanok/313233-reflexia-20-storocia-ocami-rakuskej-novinarky/

      Takže tento - českými deťmi šikanovaný bastard - rovnaký bastard ako Kalergi! - sa postavil za záujmy "českých detí"?! Choďte do riti! Neviete, čo je to aziatská nenávisť a pomstychtivosť!
      "Matka žila v Japonsku velmi osamělý život, což ji donutilo vrátit se se svými syny do Čech. Krátce na to onemocněla a bratři museli nějakou dobu žít v dětském domově v Mašťově u Podbořan, kde docházelo k šikaně, z čehož měl Okamura přibližně do 22 let vadu řeči."
      https://www.extra.cz/tema/tomio-okamura-podnikatel
      Odporúčam pozrieť ďalšie články - napr.
      "Předseda parlamentního hnutí Svoboda a přímá demokracie pozval do metropole Marine Le Pen a Geerta Wilderse. Demonstrovat proti akci vyrazilo do ulic několik stovek lidí, byl mezi nimi i poslancův bratr Hayato Okamura (51). Hayato Okamura se proti názorům mladšího bratra Tomia vymezuje pravidelně.. Naposledy před ním varoval před volbami. Hayato, který je sám členem KDU-ČSL, s ostrými postoji předsedy SPD proti imigrantům či Evropské unii zkrátka nesouhlasí."
      Poznámka - títo traja kalergiovskí komedianti mi pripomínajú Slovákov v období prvej Slovenskej republiky - jeden brat bez politickej príslušnosti, ale šmelinár a pašerák, druhý brat gardista a tretí brat komunista! Pre istotu - potom sa uvidí! Bratia Česi týmto Háchovým obdobím neprešli?!
      pozval-le-penovou-a-wilderse-do-prahy-jeho-bratr-hayato-stanul-v-cele-protestu-proti-nacionalistum
      Ďalšie články:
      https://www.extra.cz/tema/tomio-okamura-podnikatel
      Poznámka - rodina Kalergiho matky Mitsuko Aoyama je prepojená s rodinou Okamura prostredníctvom rodiny pani Fukuoke /Fukuoka/ - treba si dohľadať.

      • houbeer napsal:

       jojo marosu,sak pockej jsk zas tesne pred volovbami se na ,,alternative"vyroji clsnky ns podporu te jedine strany co se bije za cechy,heh

   • Maroš napsal:

    Biely Bachu - generál zomrel v roku 1966 - vtedy promptne odcestovala rodina z Čiech do Japonska...
    "kam se jeho moravská matka po svatbě s Japoncem v roce 1966 přestěhovala, v Japonsku však prožil pouze necelých 10 let"
    http://vyznamneosobnosti.cz/tomio-okamura/

 7. Žabák napsal:

  Tohle je absurdní, ta kandidatura. Nemá smysl se rozepisovat, sme na NWOO, takže tady asi většina lidí ví, proč je to totálně stupidní od SPD. Na druhou stranu, všichni to o něm vědí. Horší je, kolik těch lidí je a málokdo to o nich ví.

 8. Žabák napsal:

  Co se týká SPD a Okamuri, tak jeho politika mě začíná poslední dobou velmi rozčilovat.
  Tahle hloupá nominace je plivancem do obličeje vlastenecky smýšlejícím občanům. Ale to se dá ještě nějak okecat. Horší je ústupek, lépe řečeno pořádný odskok od původního návrhu referenda, kde Okamura defakto okopíroval anglickou nebo slovenskou zbytečnou a nefunkční verzi referenda s omlouvou, že musí dělat kompromisy. Tak tohle není kompromis, to sou stáhnuté gatě. Pořád je lepší, když tam ten Okamura je a dokáže do médií před normální lidi dostat důležitý témata, ale tohle si u mě hodně podělal.

  • houbeer napsal:

   chtel bych se zeptat,jaka dulezita temata okamura prednesl pred ,,obycejny" lid?

   • weissbach napsal:

    Tak jen co jsem si vzpomněl za poslední rok:
    -Referendum o vystoupení z EU a NATO
    -Nesouhlas s vojenskou účastí republiky na Ukrajině
    a v tzv. zahraničních misích.
    -Deprivatizace vody...

    Nepřijde vám to jako důležitá témata?
    Jeden z mála co nehrbí hřbet před Bruselem a Washingtonem na české politické scéně.

    Mně na něm tedy vadí jiné věci. Příliš snadno se nechá vyprovokovat a skáče do řeči v diskusích. Ale na tom se dá zapracovat.

    • jan nowak napsal:

     A eště byl z Grrznárem we Fit-ku !
     .. ty Ekoterorisstickej dobytku..

     M

    • houbeer napsal:

     dik waissbachu.referendum je ciry populismus-nerealny bez pripraveneho a hlavne predstaveneho planu co dal,viz brexit.ubohost anglie v primem prenosu,pac koupit se da kdekdo.okamura nema inteligenci na vystoupeni z eu-nato.

     • houbeer napsal:

      cr vojaci jsou na ukr?jen vim,ze zbrojovky vyrabi a prodavaji kdekoliv,hlavne ze naboje jdou na odbyt.to je za me tema,zbrojeni pro obchod a praci jakoze.to,ze par vojacku hlida makovy pole v afg je pro me nepodstatne v marasmu denne videnem zde v cr

      • houbeer napsal:

       s vodou bych souhlasil,jenze znam par volicu spd a nikdo o tom nic nevi,zeby okamura za neco takoveho bojoval-kecal.i ja ho nekde obcas shlednu a furt mele jen o migrantech blbiny nebo kope do nekoho-babise,kalouse atd.ja bych rad videl opravdu palciva temata vymaneni se z otroctvi mmf apod.

       • houbeer napsal:

        a myslim si,ze hrbet ohyba jako jini.kdyby byl bojovnik za lepsi spolecnost-cesko-evropu-svet-spolupraci,tak by to vypadalo jinak a asi by byl hoodne slyset.takhke je to volba jen hrstky lidi oblbnutych kecickama obecnejma.

     • proud napsal:

      Inteligenci na vystoupeni nema nikdo a kdo by ji mel,doslo by mu ze by brzo umrel.Vystoupit uz muze jen celej narod svym rozhodnutim.Ale to musi bejt nejdriv jeho vetsina tak daleko v palicich.

   • Žabák napsal:

    Krom toho co uvedl weissbach bych ještě dodal, že Okamura tím, že mluví o stejných problémech jako alternativa, ALE mluví o tom v televizi, rohlase a parlamentu, tak tím prolomuje mainstreamovou blokádu. Tím pádem těch 80% lidí co nečtou alternativu, tak se k těm informacím dostanou skrze mainstream díky Okamurovi. V tom je jeho největší přínos, který je reálný a není závislý na plnění programu nebo spolupráci s Babišem. Proto se všechna média z něho můžou zbláznit.

    • proud napsal:

     Z tohohle uhlu pohledu mas pravdu,tim je prospesnej,jeste prospesnejsi by bylo kdyby to prohlasilo v mediich vic neznamejch lidi nezavisle na sobe.

     • Eschatolog napsal:

      kdyby, kdyby, kdybys proude nebyl brouk pytlik , nemohl bys tady ke kazdymu textu prisrat ty svoje moudra, aby berusky delaly ách

      • proud napsal:

       Kdybys nebyl pytlik ty,tak bys misto neplodny kritiky radeji sesmolil navrhy pro vsechny jak dal,jenze na to nemas ani koule ani charakter.

       • niSas napsal:

        Třeba gdyby začali ti šmejdi nalezlí u koryt postupně mizet, že by jako bylo jasný, že už bylo dost řečí?

        • proud napsal:

         To neni tak uplne jasny,co myslis tim "mizet"? Kdyz jen mizet,prijdou jiny a prvni co udelaj ,posichrujou si koryto zakonem aby uz zmizet nemuseli.Taky jsem pro zmizet,ale ne pro vymenit. Vsak je k nicemu nepotrebujeme,bez nasi prace rychle zjistej ze jsou k nicemu,to jen ta nase prace je drzi u koryta.A kdo dela,ten ma mit nejvic,ne ten kdo jen keca a zdviha ruku,pritom zrazuje.

        • proud napsal:

         Ovsem samozrejme ze proti tomu bude kazdej kdo ma z toho ze jinyho dre z kuze,byt i jen jednoho,moc chutna a je navykova,stejne jako pohodlnost............

        • niSas napsal:

         Gdyž se stane z kantýny jáma lvová, kolik šmejdů se tam pohrne aby zmizeli? A že by to nikoho nezaujalo až tak, že by bylo všude nakonec spoustu otázek. Například , proč, co je jako špatně...Nebo že by lidem pak nebylo do očí bijící divný, že kolem kantýny a radnic se staví kulometná hnízda a na výstrahu by šmejdi nechali vypálit Lidice a Ležáky? Že by třeba skončilo blboňské divadlo na nadávání a volení...

    • houbeer napsal:

     jo,ze si okamuruv tym prolitne alterweby a pak papouskuje naprosto do detailu nezpracovane informace,me osobne neimponuje vubec.alternativa se placa na suchu bez padnych dukazu a hlavne dusledku,myslim,ze je orecenovana.lide se ,,neprobouzi"

     • proud napsal:

      Me to prijde jako silena blbost,ukazes lidem prachace a povis jim ,ze taky muzou bejt prachaty a splnit si "americkej sen" a oni uplne zpitomej a nedojde jim ze to mozna vyjde peti,deseti lidem z naroda a ostatni jim do smrti budou delat kaspary! Jenze slibem nezarmoutis a lidi se radi honej za vzdusnejma zamkama,hlavne ze to je bez namahy,a pak chodej plakat a drbat,hazet vinu a jed na vsechny kolem sebe s tim ze oni jsou svati a bezchbni aniz by si uvedomili,ze to by nekde ta bezchybna svatost musela bejt hodne videt,ale neni.

    • Maroš napsal:

     Žabáku - "V tom je jeho největší přínos" - to je v prvom rade jeho spôsob zviditeľnenia sa, bez ktorého by sa nemohol dostať k moci - a vďaka moci potom môže robiť "kompromisy" so "svojimi bratmi" - slobodomurármi! T.O. viaže na seba pozornosť, zatiaľ čo obaja jeho bratia realizujú Kalergiho plán - ujasni si, čo v tajnej službe znamená KRTEK! Čím viav informácií máte k dispozícii - tým ste z nich väčší blbci - lebo blbci ste vôbec! Odbočím - v seriáli Spiačšie bola dobrá replika - "Môžem sa dohodnúť s ožranom, môžem sa dohodnúť s narkomanom, ale nemôžem sa dohodnúť jedine - s blbcom!" Tak jesť!
     "V roce 1970 se pan Klaus stal hvezdou operace Rattrap, kterou spustila ceska tajna sluzba ve spolupraci se sovetskymi poradci z KGB. Pan Klaus byl oficialne pojmenovan jako anti-socialisticky zivel a vypuzen z Ekonomickeho Institutu. Ucelem bylo, aby se mohl vydavat za oponenta rezimu a nadale pronikat do disidentskych kruhu jako dobre maskovany krtek. Lest byla uspesna a pan Klaus uspesne monitoroval disidenty a hlasil tajne sluzbe jejich umysly. Taktez uspel v navazani osobniho vztahu s Vaclavem Havlem, ktery se pozdeji stal prvnim demokraticky zvolenym presidentem Ceske Republiky v roce 1993."
     https://tajemstvi-klause.blogspot.com/

  • Maroš napsal:

   Žabák - " Horší je ústupek, lépe řečeno pořádný odskok od původního návrhu referenda" ??? Akcia + Reakcia = Riešenie, detto Téza vs. Antitéza = Syntéza = Osamu Okamura je architekt imigračných centier - Tomio Okamura "je proti " imigrácii - a hlavne kurvba vláda, v ktorej je T. O. už schválila 140 miliónov v najbližšom období na výstavbu imigračných centier - bolo to tu pre mesiacom!

   Ešte aj poštový kôň s klapkami na očiach má širší obzor - doboha!
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zrada-Tohle-je-dukaz-ze-vlada-hraje-ve-veci-uprchliku-s-narodem-spinavou-hru-a-do-oci-mu-lze-Babis-knize-Okamura-ci-Keller-promlouvaji-453667

 9. Carlo_F napsal:

  Žádná normálně uvažující strana nebude mít zájem o politické turisty, to není o vlastenectví. A tohle fňukání svědčí o jediném - nacpat se někam a použít k tomu cizí záda. Takových politiků je spousta. Stále se zapomíná na jedno - každý, ať už jednotlivec nebo skupina, má právo na vlastní volbu. A pokud je někdo odmítnut a jde si pofňukat na veřejný web, ten ještě nedorostl a takového "politika" bych nikdy nevolil.

  • jan nowak napsal:

   Prýští týden.. nezapomeň-te ROBOTI že že
   .. že má-me ssraza.. komínem we Mlejnici ! ! !

   & hlawně ty Pytlíku Oude..
   Mrs Holonulu : ))

   M

 10. proud napsal:

  Zajima nekoho jak jsme sledovany a manipulovany na kazdym kroku? https://www.youtube.com/watch?v=DexPNEKj6xM

 11. jan nowak napsal:

  Tag já newim.. ROBOTI , zzít Ra-ja jedu na Houby .. mam-li si ssebou
  wzít Khaar - bo abych HO ho zas nehledal.. kkoti ??

  Co myslíš.. Oude !
  ps : tag jag před.před-Loni Michala..

  M

 12. Maroš napsal:

  Analógia nebezpečenstva /kultúrnej/ AUTONÓMIE! typicky rozpínavých národov!!!
  https://ac24.cz/-/odejdete-z-nizozemska-vzkazal-nizozemcum-predseda-parlamentni-imigrantske-strany-v-nizozemsku?redirect=%2F
  Čisto súkromne - keby ja som bol Holanďan a teda že moji predkovia svojou kultúrou vytvorili z mora zem-krajinu, z ktorej ma teraz vyháňa nejaký čmúd len preto, že mu nedovolím rozdrapovať sa - v mojej krajine - tak... /to by som si veru vychutnal!/.

 13. Maroš napsal:

  Pre BODlak a aiko...
  Pomocný operačný systém SUSE - len na DVD - netreba inštalovať na HDD - z neho sa priamo dajú robiť potrebné operácie na opravu HDD - je to analógia znovučítania "zničených" diskov.
  https://stiahnut.sk/operacne-systemy/suse-linux-live-dvd#prehlad
  Linux live CD na opravu Windowsu
  https://stiahnut.sk/systemove-nastroje/trinity-rescue-kit#prehlad
  https://stiahnut.sk/poradna/utility-a-ostatne/2982-odvirenie-notebooku

  • jan nowak napsal:

   .. pro Mrože :-/

    • jan nowak napsal:

     .. ssem to-tiž es.lii ně.poch.pil étu Systémmu Žlu.. ťáků - Hoň~gu ?

     Ha.. ww wypadá TO jag capča na Na NR KRTe : o

     ps : póóZór .. si dej na ty Šiši a ne-bo Geronemoh y i

     Drátky
     M

     • jan nowak napsal:

      * * * Šiši je muoj pp pracowní - he he : ))
      .. názef pro Šiboleta..

      • jan nowak napsal:

       Jo.. a Mroži.. ne-moh Biss Chlíwkowi & Hell-če : ))

       @ Čukowi aa Gekonowi wa ..nasrat , na ty Niky aby won Chlíwek ne
       .. nereagowal - že prej na : Tadescu psa-li , že
       Prejt - TO ssou Jan Chiméry !

       ps : Him.. bajz Máňo

       Nebude.li ném ..před www
       ANDROID
       před wook-nem !

       Nebude m-Li mrrda zzmok.nem..

       KRTe

       • jan nowak napsal:

        .. sem chotěl jen naPSAt.. že nám ww Preze prší . ale jinag je
        Prima : ))

        .. upozorňu-ju ty zz was is Das Čobo-ly ..??
        že zas máme nas.rá-no zz was ww Gatích .. to Áno..

        Atilu Eewéga Maďara . Wzíwá Terminátorr Wejmo-la !!

        ps : na Kládě.. jezdim pouzebww Aqwaparku..
        M

        2ps : Pozorowatel.ka řikala - bych-óm neřěŠi-ly Holki píc.. mená : /
        .. a eště 1dnou nemá Koule & má HO Malý.ho..
        Michna

        A Mroži - ty mi ta-ky neser a Nech HzDs na poko-ji : //

        Chceš Haarpíkem ?

        • Maroš napsal:

         Nowaku - keď držíš Harpíču za ocas - má ho aspoň obrezaný?
         Inak - mám akčný plán - konvertovať bez obriezky - ale musíš prisahať vernosť komančom na furt!
         Kurva! Kto ste nevinní - hoďte po mne obrezaným údeným psom!!!

         "raja
         Komentář jsem záměrně upravila, abych vám jej mohla publikovat. Nepište v komentářích nic o jisté etnické skupině…
         -1 Odpovědět 4 dní před"

         Aby bolo jasno - Iľja Erenburg bol .id!
         https://tadesco.cz/vychodni-evropa-chce-zase-mluvit-rusky/
         Posratá sionistická manipulatívna cenzorská .idovka!

         stoned for saying jehovah (life of brian) - ukameňovanie za vyslovenie "jeho"/va/ mena!
         Úryvok z komédie Život Briana od Monty Pythons
         /The Life of Brian (Monty Python) full movie/
         https://www.youtube.com/watch?v=SYkbqzWVHZI

    • Maroš napsal:

     Nowaku - ne-flus-truj ma tými mínuskami - na tadesco tam nato majú psycho-robota. Ešte dve mínusky a hodím si mašľu - na vtáka. Na Vianoce ti strčím tú Platýsu z psychiny pod rohožku!
     https://www.youtube.com/watch?v=uluybGOavb8

 14. jan nowak napsal:

  .. joo a eš~tě sem ssi ww wzpoměl.. že se juž ne- píče Boga je-go Mária ..mmně

  .. ale Hezky čezky mě ROBOTI !

  OUDE - co máš furt sss tim aqwárkem !!?

  .. nechápa.jí-cí

 15. jan nowak napsal:

  .. jóo chtěl~bych bych být Álchymi.stoúú áá Srdce mýt.. dle
  ww wzoru me-ju ..náádobí : ))
  …A Srce čistuou / jag Čutor / a bolše TO něz.. náju !

  Marek
  Dago Chlíwek atď..
  ps : goši , až nebude-te mít Co žrať : naf.štiwte aa wod wšiw-te NZ Monču.. a a
  .. múže.te ju přeřízz.nout tnout kak Máňu..

  Muhehe : ))

  Roboti

  • jan nowak napsal:

   .. no & přesunem em sse s Opossunem Háfat kam .. asi na TM či NR a nebo
   .. na Alue LOSkotowou u Brrna / Kocour.kowa .. nad Marnym - KRTe !

   El komandante !

  • HVzV? napsal:

   OSV JE NA NR,ODKUD SE TU NEDAJI PRÝ DÁT ODKAZY.JE TAM OHEŇ

   začali tam kritizovat tisk a tv,kterí způsobují,že vali na ovčany samou lež a manipulují informace tak,že jsou voliči úplně blbi a jsou jim tim ukradeny hlasy a prý proto ani volby nemusi platit.
   No če gufero ,je tam jen slabý odvar a tam holenkové jde o život.
   Možná zkusime znovu tady něco dát,jestli nás fašisti z ČSSD zase nemáznou,zkusime se tam v tom prima info maglajzu nejprve zorientovat.

 16. jan nowak napsal:

  Korá..le máš u mě asi-tag 5 míčů.. na Porwoz toho Cirku - Zde !
  .. no TO wwíš /powěz ho/ ouda a stejně sse bu-de wymlouwatt.. že mu nájem.. mnící atď.
  A pět-ku wod něj neuwidíš.. Teda platim.. ale

  Má ňa je na 3 roky Blok.lá.. lá lá
  .. dám ti kilo nawíc ..za .lak !

  Metalýzu..

  • HVzV? napsal:

   ANO,MATE PRAVDU,OSV ZAČALA S MOHUTNOU OFENZIVOU A SLIBUJE

   všem dělnikůma rolnikům zbohatnout,když se sjednoti v boji za penize čili

   PROLETÁŘI VŠECH ZEMI SPOJTE SE!

   Je to neuvěřitelné,ale ovčané voliči peníze VŮBEC NECHTĚJI,prozatim nepochopili jakým plánem se to bude realizovat nebot buržoasie ho mazakuje.
   Nyni ten boj pokračuje dalšim pamfletem který má název

   Národni program hledáni sil k jeho uskutečněni!

   Který prý má i zkratku NPF a myslí se tim jak sebrat finance na NP realizaci,jak mazané,co vy na to!
   Nechtěji se oni v tom plánu nakonec obrátit na PANA SOROSE,když prozatim chtěji jen chabých 3,5 MILIONŮ EUR pro HNUTI TŘI HVĚZD každé milion a sami maji dostat na cigára půlku,co to jsou za zbojnici,vi sám čert!

   HRŮZAM STÁLE NENI KONEC sledujeme to!

 17. jan nowak napsal:

  Krte , newíšš náhodou.. gde je pod drnem ta Atlantida.. no né ja-ko , bo že.. chtěl byych
  GP...
  .. mu
  do to.ho kecat.. ale Portorykán.ský ..konzerwy NEBRAT..

  .. bo nigdy newíš : newysskočí-li na m za
  a ) Pepek Vyskoč / alias Marie Voda
  b) Krtek

  .. a l za třetí bo Borároš - teď wůbec newim ?
  Ku-dy ..tu-tu dy : //

  Dále ..Oude : ww Aqwarium .. nemam Rybič-ky - poš-ly..

  Y.. trefa : ))

  • HVzV? napsal:

   NAŠE ATLANTIDA JEŠTĚ OBJEVENA NEBYLA, OBJEVI SE a BUDE MAZEC

   Ano, otevřete sardinky a hle uvidite NP,a taky Gumového protektora, nikdo taky nevi,že se ten maďarský vůdce LÁJOŠ řidi DŽOPOVÝM PLÁNEM,jak vidite prohrává s nim i Soroš,který prý prchá pod sukně Makreli,
   nebot ho tam zdanili čtvrtinou a on
   Je prý lakomec, nebot nám tu penize na jeho potforu poslat nechce,asi už nemá nebot mu docházeji...a vydělat se mu spolu s námi taky nechce!

   • jan nowak napsal:

    .. dneska ssem si koupil od známý-ho Maďara za 499 ,- rubikowu Kocku !
    Ale už jí neumim složit : (
    Tag sem jí wěnowal ml. Hoňgowý k narozkám..

 18. jan nowak napsal:

  Pro Mrože mam treť.jak dyzlajk.. he he : ))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!