P.C.Roberts: Západní pohled na Rusko

gettyimages-872780694putin_custom-d628a0fcfa8a4696705d8d9992185cab90187620-s900-c85Nadcházející schůzku Trump-Putin komplikuje šílený obraz Ruska, jak jej pro své čtenáře a posluchače zpodobnily západní presstitutky. Jonathan Chait, Max Bergmann, Yaroslav Trofimov a Roger Cohen a další faktičtí slouhové CIA, kteří reprezentují západní prostitující se média, vytvořili z Putina nadčlověka, řídícího výsledky voleb v celém západním světě, obludu, vraždící lidi bez důvodu a pěstující si Trumpa jen proto, aby jej mohl drtit pod palcem.

Řekněte: Kdo na světě by dokázal předložit extrémnější konspirační teorii, než je tahle?

Jonathan Chait píše v šasopise New York, že „temné štěrbiny ruského skandálu sahají hluboko, tak hluboko, že by bylo riskantní nezvážit možnost, že schůzka Trump-Putin nebude ani tak jednáním hlav dvou států, ale spíše setkáním vysokého ruského zpravodajce se svým utajeným agentem“.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/07/10/the-view-of-russia-in-the-west-paul-craig-roberts/

 
51 Komentářů k P.C.Roberts: Západní pohled na Rusko

 1. Marek napsal:

  Opravdu NECHUTNÉ !!!!

 2. niSas napsal:

  Fakt by se ,mě líbilo, gdyby sem postupně Korál začal dávat své paragrafové znění jak se z louže vyhrabat na suchou pláž abysme trochu z teho namáčeńí voschly a vynechal na nějaký, delší čas, propagandu nosatých Robertsů a spol, a nějak rozvinul svůj pamflet přeříkaný na Klárově do nějakých kroků, spíš pětiletek, na kterých se postupně naučíme plnit plán. Obecná školení, jakož i vzdělávací kurzy, jsou vítány. Představu bych měl, že začne do lídí nalívat nějakou našu vomáčku, kerá povede zažívacími trakty naším směrem, že pak by jako i co vyjde ven z blboňů, začne býti hnojnou sekrecí do dalších kol trpělivé a cílevědomé "práce" na něčem, co se postupně zahryzne nejdříve do našeho prostředí a pak se objeví třeba i noví vzbuzení buditelé, nějací kon-spisovatelé, co každým škrtem pera vybudí v lidech radost ze společných tezí, plánů, směrů, keré budou chápat našimi slovy, naším jazykem a našimi mozkovými zauzleninami, že se pak třeba zjančí a budou poskakovat blahem z probuzení, s budíkem v ruce, plni pochopení a cítění té naší věci, o které se dověděli z NWOó kazatelny, gde slyšeli, četli zapomenutá slova o krkavcích keří každé poslední zrnko zlata vyklovají z otevřených tlam hnusných šmejdů a přinesou je na světiště do díže s proslovem k vlasti a svým bližním. To by mohlo znít. Su náš, a nesu nám dary, ukradené našim synům a dcerám od naší mámy. Sou to naše společné dary a užijme je k dobrému našich blízkých. Založme své tvrze na podílech neprodejné půdy a starejme se pečlivě svými skutečnými potřebami o společnou věc, naši věc, kerá povede k rozumu a pochopení přírodních sil, kerým vysíme na krku jako nenažraná hovádka. Buďme každej sobě rovným synem a dcerou a začněme se bavit ku prospěchu našich přání, cílů a mezníků. Pišťte kokoti vlastní nápady, vlastní ponaučení a vlastní myšlénky, keré jako kolovrátek spředeme do silných potáčů a z těch pak vytvoříme silné provazy, kerými se svážeme jako rodnou krví. A komu smrdí naša krev, a furt bude meldovat, co měli nosáči k snídani, obědu a večeři a že jak si hrajou s lebkama a jak se jim leskne mastná srst, ať se spláchne do hajzlu. Heh

  • proud napsal:

   Jak jsem uz psal jopovi,tohle je dobrej navrh,ma podobnej,i me se to libi,ale chce to na to extra web s timhle spolupracujici a ne to lepit sem.

  • proud napsal:

   Jak sis asi sam vsiml,lidi nejsou jeste dlouho tak daleko,aby mohli probirat v tomhle prostredi vazny veci,je tu prilis svobody se kterou jak jiste sam vidis jeste neumej zachazet!

   • niSas napsal:

    No to je ale jako s tím krbem. "Krbe zahřej mě, a pak ti donesu dřevo."A gdyž potřebuješ zatlouct hřebík a nemáš kladivo, vemeš první co máš po ruce.
    Agdyž nemáš co říci, nenecháš za sebe mluvit šmejdy z emeriky. Nechápu proč se něgdo furt snaží nám předhazovat kecy šmejdů z cizína, keří nás berou jako levné onůce a otroky, které mají na okopávání. Tak to nechápu a nerozumím ani tomu vystoupení na Klárově, páč přístup k požadavkům a návrhům lidí je ve skutečnosti stejný. Čili frigidní.
    Jsem jen chtěl vědět, jak to vlastně bylo myšleno a tak nějak mě přišlo na um, že gdyž de něgdo s kůží na trh, že ju aspoň ukáže, že esi nám jako bude pasovat.

    • proud napsal:

     Jo kamarade,me se pokousel nedavno jeden zamestnanec mesta rict ze mesto ma svoje podnikatelsky papiry,takze mi s ostatnima nepatri,ze to neni jako driv,ze mam bejt rad,ze v nem vubec muzu bydlet(coz nejsem),proc teda chtej videt lidi u voleb?:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Mam pocit,ze tady nikdo vlastne ani nevi ci je a prava ruka nevi co dela leva!

     • niSas napsal:

      Možná jsem naivní, ale mně připadá normální to, že na internetu se propagují ideologie, sklíčka a plechovky nebo vlastní postoje mixované s "názory". Například když něgdo chcě prodávat prášky na praní tak píše o práškách na praní , píše o nich a vykládá jak je strašně dobrej, to dělají i mafiánské strany, keré o sobě říkají jejich slovy jak jsou nejlepčí a to dělají i nějací blogéři a pár buditelů, keří píčou vlastními slovy svoji věc. Píšou tam co si myslí o tomto a támhle tom, nějakým způsobem se profilují. Používají to k prosazení svých myšlének, postojů a svými slovy se vymezují nebo na něco ukazují a říkají vlastnímy slovy jak to změnit a říkají to tak dlouho až na sebe nabalí lidi s podobným uvažováním. To jsou virtuální vůdci. Formují gebule po svém a nemají valný zájem aby do teho procesu míchali nějaké slinty z cizína. Gdyž tak se k nějaké kurvárně vymezí jasně a pojmenuje svými slovy tu věc takovým způsobem, že není pochyb o tom jakým mozkem to poměřuje. Pro představu si lze zadat k vyhledání například slovo vasky nebo třeba aji slovo zitko nebo z druhé strany Hoffmanův deník. Pak jsou různá internetová vetešnictví, keré vyvěsí cokoliv, nic nekomentují a chtěj příspěvek na kafe a podobně. To jen abychom nechodili dokola okolo stolalala.

     • niSas napsal:

      o a gdyž ti něgdo z města řekne, "buď rád, že tu můžeš bydlet", znamená jen to, co jsem už říkal. Gdyž nemáš neprodejný podíl na ničem a operuješ jakýmsi "všeobecnělidovým neuchopitelným vlastnictvím",, že každej si jako veme jen to, co potřebuje, že takoví, ti, co ti to řekli, si prostě celej prostor kliďánko přivlastní, tak se nemůžeš divit, že to tak prostě je. Šak pozoruj babišenka. Nigdo mu neřek, že do jinejch podílů nesmí strkat pracky a von s pomocí bankstermafie z cizína postupně vlezl všem do kapes, obsadil jejich půdu a teď se roztahuje už aji na trůně a vůbec mu není divný, že si vzal ze společného tolik, že to nigdy jako nebude muset vracet. Takovým vůbec nedochází, že v každé normální společnosti, by visel nebo by ho hodily do propasti nebo psům, že něco takovýho nigdo normální k životu ne!-potřebuje.

 3. Kamensky napsal:

  Až se sejde Tramp s Putinem, pobaltští a ukrajinští fašouni a Poláci se budou třást strachy aby se nedohodli. Roky amíkům cpou své mozkové schrány do zadku a najednou by mělo dojít k dohodě. Lezprdelkové to maj totiž vždy těžký.

 4. Petr C napsal:

  Ja se take tresu z toho ze se dohodnou. Ze jim Rusove opet naleti. Americane jsou schopni porusit vsechny dohody. Staci se podivat na poslednich tricet roku. Diky vselijakym dohodam se Rusove dostali na dno. Ted v poslednich letech se zas trochu zbrkali a zase prijdou dohody?

 5. .lak napsal:

  Tak ono to nebude jen na rusko. Z aeronetu
  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/07/7642-trump-jedna-s-eu-jako-s-idioty.htm

  Jozif
  Pozorovatelka
  Zaspala jste dobu. Američané i Němci nás neustále nenávidí a mají nás za cvičené opice, které jsou dobré jen k tomu, abychom jim sloužili.
  Raději budou podporovat černochy a arabáče, než Slovany, ze kterých mají strach i po 70-ti letech. Demokracie již ztratila smysl. Buď oni nebo my.
  __________________________________________________
  Samozřejmě tam bude pozadí které licoměrně tají a je to o podstatě stylu života který kolonizátory nikdy nepustí včetně role které se nevzdají a o úloze podrobených.

  Domluva prostě není možná reálně a tedy mimikry tu již byli, stále jsou a //EU// je očividně obyvatelům škodlivá na rozdíl těch z dvou kontinentů, tolik nepopiratelná fakta ale i skutky je znovu a znovu usvědčují. I ten zájem z pindostanu jsem nacpat co nejvíc odjinud se dá očekávat a kdoví jak na tom pracovali s vytvořením isis a následnými očekávanými ději patrně plánu evropu srovnat do lajny nejenom hospodářsky ale i babylonem náplav obyvatel jiného pojetí ho.not , mýtus mnozí asi znají.

  Prostě ti co si myslí po mne potopa za jidášský groš pracují na své brzké sebe likvidaci v podstatě povýšení nad tvůrčí aniž by tomu věřili že budou hození po službě na styl “mouřenín udělal a může jít” přes palubu též a o tom se přesvědčilo již třeba mnoho ruských oligarchů a zavděčit se lotrům nelze i když si třeba myslí že chytří chytré neutopí, právě proto tím spíše i když to pojetí obecně vžité řekněme "skořápkáři tedy jasně neberu a rozum asi nechali za zabouchnutými dveřmi.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-06-19-kdo-a-proc-vymyslel-evropu-cteni-s-komentarem/

 6. Marco napsal:

  Lidé moc zpohodlněli, takže nevěřím, že se cokoliv stane! Jak chcete očekávat po člověku, který neumí vyhodit ani blinkr před odbočením a rve se o parkovací místo u košíků před supermárketem, že půjde do ulic? Mě je z těch hord lenochů kolem šoufl. Každý chce mít život moc jednoduchý a tak nadávání u kompu postačuje. Ta lenost z každého přímo kape, jelikož jsme k tomu vedeni systémem, kterému líný člověk v podstatě vyhovuje. Takže souhlasím s myšlenkou spletení provazu, která je uvedena v diskuzi ale je to nereálný plán, protože je většina lidí zhnilých.

  • proud napsal:

   Zasadne nehazu blinkr ;-).Jen kdyz tocim doleva a neni odbocovaci pruh,kvuli bezpecnosti tech za mnou,ale jinak ani nahodou,uc se kurva hlidat si za volantem vsechny bez blinkru a porad,jinak nekde spatne skoncis az se spolehnes na nekterej co se nevypnul.Blinkry jsou cvicenim opic!!!

   • Marco napsal:

    Podívej, můžeš to okecávat jak chceš a nálepkovat ale pravá podstata je zhnilost. Bez lenosti by jsi nevyužil ani automatické stěrače a motorové otevírání kufru:o) Vše jsou samozřejmě jen příklady, těch situací jsou tisíce. Všiml jsem si kupříkladu, že poslední dobou lidé více využívají rychlého stravování a spousty ženských mi tvrdí, že nemají čas uvařit, přitom existují tuny receptů, které se dají udělat za 30-45min, což je doba, kterou strávíš cestou do oblíbené žrádelny. Tobě se prostě nechce, tak si to odůvodníš úsporou času a v rovnici vynecháš cestu za jídlem, aby ti vyšel požadovaný výsledek. Samozřejmě si započítáš i cenu, kde naschvál uvedeš polotovar, který je výrazně dražší, než pracnější prvosuroviny. Tudíž ti vyjde, že jídlem v restauraci vlastně i ušetříš. Je to v podstatě komické co si dnes všichni nalhávají aby skryli vlastní zhnilost. Když si to ale přiznáme a začneme na sobě pracovat, můžeme se posunout někam dál. Najednou máme víc času i peněz.

    • proud napsal:

     "Všiml jsem si kupříkladu, že poslední dobou lidé více využívají rychlého stravování a spousty ženských mi tvrdí, že nemají čas uvařit, přitom existují tuny receptů, které se dají udělat za 30-45min, což je doba, kterou strávíš cestou do oblíbené žrádelny."................uznavam,bohuzel.Ale s tim blinkrem to byl od tebe mizernej priklad :-)

     • houbeer napsal:

      blinkr je dobry davat,kdyz za mnou nekdo jede.pro moje bezpeci.je dost hovad co leti a jak nedas blinkr,leti do tebe.dnes a denne....

      • proud napsal:

       Jeste do me nikdo nevlit a ti co me znaj,uz,ti jezdej za mnou v bezpecny vzdalenosti,prave diky tomu ze nevedi co udelam v pristi vterine, a tak to ma presne bejt! Tu fintu s vychovavanim vsech kolem me naucili v ameru,tam nepouziva blinkr dobrejch 70% soferu a moc bouracek jsem celkove nevidel,kazdej je zvyklej hlidat vsecny kolem sebe neustale a ne se spolehat na nejakej blinkr neblinkr.....

       • Petr C napsal:

        Proude a co ridic, ktery musi kvuli vam cekat, proto ze chce odbocit v levo a nevi jestli nejedetete rovne? V Ameru nepouziva blinkry spousta ridicu proto ze to jsou vygumovani magori a velka cast by nemela mit ani ridicak. Asi by jste potreboval take jednu vychovnou.

        • proud napsal:

         Nemit tu zkusenost,mluvil bych stejne jako ty,vsak jsem taky v ameru ze zacatku prskal jako kocour,nez jsem prisel na to jak je to skutecne dobry:-)))).Mimochodem,s blinkrama neni cerna-bila!Kdyz tocim vlevo a nemam odbocnej pruh,blinkr davam kvuli tem za sebou,aby se mohli pripravit.

        • proud napsal:

         Ale jinak panacku,dodrzuj bezpecnou vzdalenost a zadnej blinkr potrebovat nebudes,jen kdyz jezdis jako prase ;-)

        • Eschatolog napsal:

         ses dobytek a jeste se s tim chlubis ty hovado, a takove hovado ma tady primariat

        • proud napsal:

         Na tebe jsem ubozacku vycvicenej cekal,ovcanku Escho,stokrat uz se zmenilo vsechno v doprave,jen vyhlaska zustava stejna jak za krale klacka a debilove cumej misto na silnici na tachometr a blinkry aby nevyfasli debilni pokutu,pak se divej bourackam,curaci b(j)edny! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Podle toho vy kokoti v tech pomalejch a slabejch srackach i jezdite a poradnejm autakum se jen pletete do cesty,kreteni.Kupte si kurva kolobezky a nelezte do auta kdyz neumite jezdit,libi se vam po ceste courat pac nemate na benzin,a bez blinkru jste v pici uplne :-)))

        • proud napsal:

         Kdyz vam clovek nabidne budoucnost pro vas kdy muzete dosahnout na poradny auto a zivobyti,jeste si naserete do gati a picujete,kokoti:-))))))))))))))))))

 7. Petr C napsal:

  Po Ameru jsem jezdil davno pred vama. A tech zkusenosti v jezdeni po Americe mam asi trochu vic. Jezdit bez blinkru je proste prasarna. Dgngngn

  • proud napsal:

   Jak myslis,kazdymu sedi neco jinyho,ja jedu radeji na jistotu nez se spolehat na casto zapomenutej blinkr,ne k hovnu maji v ameru ono dodrzovani bezpecny vzdalenosti...........Je uplne jedno jestlis jezdil driv,ale vidim,ze jezdis tak,ze te blinkrem zblbnu az k bouracce,to se tobe se mnou nikdy nemuze podarit,ja ti na blinkry seru,cekam az co udelas,blinkr je tedy zbytecnej!

 8. Petr C napsal:

  Srat muzete na vse to je vec inteligence , ale zakladni pravidla by v ramci slusnosti dodrzovat mely.
  V Ameru ma ridicak kde kdo. Vetsina z nich neumi ani pouzivat standart. Znacku dej prednost si pletou ze stopkou. Kruhovy objezd je pro ne neresitelna prekazka. Mate pravdu ti idioti nepouzivaji blinkr ani kdyz z neho vyjizdeji a jen zdrzuji plynulost provozu. Davat za priklad americkeho ridice je dost blbe.

  • proud napsal:

   Taky jsem min inteligentni,nepouzivam blinkr HLAVNE na kruhacich! Ale uz jsem jel za hodne soferama co blikali a blikali...........jak mam pak verit blinkrum? :-)))

   • Petr C napsal:

    Ja tu nejsem od toho abych vas o necem presvedcoval. Jak jsem napsal je to vec inteligentniho chovani. A to bud mate, nebo ne. S tim rozbitim ciferniku to je dvousecna zbran. Placate o rridicich v Ameru, ale jedne jejich prednosti jste se nenaucil. Jsou za volantem mnohem tolerantnejsi a klidnejsi nez treba v Evrope, nebo Asii.

  • proud napsal:

   O blinkrech me nepresvedcis,mym stylem jizdy jsem nenaboural ani blby co jim nesly brzdovy svetla,coz uz je skutecne maler,proste jsem zvyklej verit ne blinkrum a svetlum,ale tomu co opravdu vidim!Abych to mohl videt a stacil se prizpusobit situaci,musim udrzovat bezpecnou vzdalenost,a o tom to je,kdyz se budes spolehat na blinkry a picoviny a lepit se mi na prdel,dockas se toho ze skocim na brzdy,pak popojedu,zastavim definitivne tak abys me nemohl objet a pujdu ti namlatit cifernik.

 9. Petr C napsal:

  Nebo, kokotovi co neumi spustit blinkr. Vam nedochazi ze vy muzete ignorovat blinkry druhych a spolehat na vzdalenost, ale osobne by jste mel upozornit ze menite pruh a nebo odbocujete at ostatni nemusi cekat? Hlavne ve velkych mestech, kde to prispeje k plynulosti dopravy? Premyslite take o druhych a nebo jste zahledeny jen do svoji spravnosti?

  • proud napsal:

   Zda se ti ze o druhejch nepremejslim kdyz rikam ze dokazou jet s blinkrem x kilometru aniz by si vsimli ze blikaj,k cemu je pak posranej blinkr a jak vim kdy je danej s umyslem ukazat a kdy zapomenutej? Prave ze myslim na druhy! Bez blinkru neexistuje omyl a neni pravda ze zdrzuje! Nevim jak ty,ale ja kdyz prejizdim z pruhu do pruhu,nespoleham na blinkr a ze me nekdo pusti,nebo taky ne,prejizdim kdyz mam misto a cas!!!

 10. Petr C napsal:

  Pro spoustu ridicu je ridic, ktery nepouziva spravne blinkry je prase at to omlouva jak chce. Vy furt neco obkecavate. Jezdil jste vubec ve velkym meste, kde bez blinkru nemate sanci vubec vyjet? Pokud pouzivam blinkry je to ne kvuli mne, ale kvuli ostatnim. Zde se vubec nejedna o dodrzovani nejake bezpecne vzdalenosti, ale o slusnost k ostatnim ridicum. Napr. Pokud predmnou nekdo brzy vyhodi blinkr, muzu ho objet z druhe strany, aniz bych zpomaloval. Ridite vubec?

  • proud napsal:

   Neobkecavam nic,jsem prase,podle tebe,copak se hadam?Klidne a hrde jim zustanu dal :-),Jsou taci co si vysvetlit nechaji a spolehaj sami na sebe a taci co se spolehnou na techniku jak jsou nauceny a protoze zakon..........a pak uz bejva vetsinou pozde ;-)

  • proud napsal:

   Co se blinkru tejka,urcite bych predelal vyhlasku s tim ze se jezdi bez blinkru,ale dava se jen v urcitejch specifickejch situacich povinne.To znamena prakticky jen kdyz odbocuju doleva a nemam odbocovaci pruh kdy mam provoz v protismeru a musim zastavit,paklize pred odbocenim musim z nejakyho duvodu zastavit,nebo vyrazne omezit rychlost,davam blinkr vzdycky at odbocuju kamkoliv,paklize neni odbocovaci pruh,nebo kdyz "radobysofer" za mnou nedodrzuje bezpecnou vzdalenost.Stejne pri predjizdeni kdy lze ocekavat ze nas vyjede vic.Ono je to s soferama vubec tezk,zvlast kdyz mas silnou karu,predjizdis a pred tebou se o predjizdeni snazi zoufalec ve skodovce a zdrzuje te....tady je prave dalsi pruser kdy si mysli ze ti hodi blinkr a je v poradku ze ti vlitne rovnou pod kola,idiot a ty muzes brzdit i ocima.

 11. Petr C napsal:

  Takze jednoduche pravidlo zmnenit, proto ze nekomu se nechce pohnout prstem. Zamestnavat dalsi byrokraty a zase veci komplikovat. Clovece ja jezdim Porschem a pri hazeni blinkru v tom nevidim rozdil. Vzdy mne nasere pokud se nekdo rozhodne odbocovat do prava bez blinkru a clovek musi brzdit proto ze uz si nemuze prejet do leveho pruhu.
  Zde se vubec nejedna o ty blinkry, ale na jedno chcete mnenit svet k lepsimu a nejste schopny dodrzet jednoduche dobre pravidlo a jeste budete tvrdit ze to delate pro dobro druhych ridicicu, proto ze je tim vychovate. Prominte, ale to je volovina.

  • proud napsal:

   Uz jsem ti psal ze to neni o prstu nebo nejaky neochote,nepremejslis,drzis se svyho vycviceni opice,tvoje vec,stejne jako moje vec,davej si klidne blinkr dal,ja ho davat nehodlam,me nikdo cvicit nebude a delat si ze me prdel s vecne pustenym blinkrem taky ne,neni nad vlastni hlavu a venovani pozornosti tomu co se deje na silnici nez cumeni po jebanym blinkru.

  • proud napsal:

   Blinkry jsou pro blbce ;-)

  • proud napsal:

   Stejne jako kontroly rezerv a lekarnicek,cviceni opic za pokuty a zlodejna! Ani tu v ameru nemas,u nas se s tou volovinou vyzivaj.Do povinny vybavy logicky patri to cim bys ohrozil ostatni kdyz to nemas,ze ohrozis sam sebe je jen tvoje triko a tvoje blbost.Podobne jako me napriklad ohrozis nevypnutym blinkrem.

 12. Petr C napsal:

  Dobre Proude, pouzivam blinkry jsem cvicena opice. Pletete tu dalsi nesmysly o kterych nebyla rec a jsou mi u prdele. Uz jsme tu zasrali dost mista. Takze jak se rika - moudrejsi ustoupi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!