Jan Korál – Rozhovor s Jirkou Dvořákem o aktivismu

entrypoint

Jirka Dvořák je marketingový specialista a zároveň blogger a vlogger, který komentuje politické dění v naší zemi a podněcuje své čtenáře a diváky k diskuzi nad zajímavými tématy. Jako svůj poslední projekt začal natáčet seriál diskuzí s politicky činnými osobnostmi v ČR o jejich práci a plánech. Čtvrtý díl je rozhovorem se mnou o mé aktivistické cestě od začátku až do dneška. I když je rozhovor více než hodinový, nestačil jsem zdaleka zmínit všechny důležité aktivity, kterým jsem se za 9 let působení ve veřejném prostoru věnoval. Ale povedlo se mi celkem dobře vysvětlit, proč jsem to všechno dělal.

FB stránka: https://www.facebook.com/jiridvorakentrypoint/

Web: http://www.entrypoint.cz/blog/
31 Komentářů k Jan Korál – Rozhovor s Jirkou Dvořákem o aktivismu

 1. HVzV? napsal:

  KDYŽ SI POSLECHNEME JAKO OBČANÉ TEN ROZHOVOR TAK SLYŠIME OSV.

  Hlavně na konci rozhovoru.
  Nu a kdyby pan Honza dal rozebrat lidu jednotlivé body Národniho programu občanů voličů a oni by fakt dokázali mapsat proč jsou proti.
  Na přiklad by odpovidali,že máme jit s tim NR do prdele a tak podobně i se zdůvodněnim PROČ?
  No nebyla by to švanda nebo co nebo jak?

  HNED BY I MOHLI PŘIDAT jak hledat na realizaci NP sily a penize

  v NÁRODNIM PROGRAMU HLEDÁNI SIL A PENĚZ NA JEHO USKUTEČNĚNI,no ni?

  TO BY JE MOŽNÁ BAVILO NEBO TAKY NE!

  Zjišťujeme,že docházi k těmto fázim demolice vrstvy občanů voličů.

  a.NIKDO SI JICH NEVŠIMÁ a oni bemocně proti tomu demonstruji
  b.ZAČINÁ SE S OBČANY VOLIČI A JEJICH VIZEMI BOJOVAT
  c.BLÍŽI SE DOBA,KDY MOHOU ZVÍTĚZIT,ANEBO TAKY NE!

  OSV prozatim hlási to béčko!

  • HVzV? napsal:

   CO PÍŠÍ NAŠE ELITNI ŠPIČKY NA NR,KDE ODTUD ODKAZY NEJDOU.

   Docházi tam k bitvám celostátniho rázu a píše se tam.

   Zajimavé,že právě v době kdy se začinaji objevovat prvni použitelné návrhy k věci, tedy jak na př realizovat NP Nr.6.

   Ne kapitalismu BEZ přivlastků,nejhorši formě kapitalismu vycházejíciho z gangsterismu

   začiná válečná fáze B.kdy se s námi občany voliči, poté co jsme byli jen ignorováni začiná bojovat!

   Nebezpečni aktivisté OSV totiž začinaji vysvětlovat co je to vlastně ten NR prvni bod NP.Nr,1.
   Okamžitě a hned musi začit drtit odpor vlny vepřových rypáků,kteři začali psát,.že je Národni program NEZAJIMÁ jsme prý osamělí trotli a budeme brzy na sračky!

   No museli jsme s pravdou ven.Za náni stoji tisice občanů z mlčici většiny k nim se přidávaji ,ačkoli to sami nevi VŠICHNI ,kdo si na webech stěžuji,že odcinkali režim a teď

   NAJEDNOU ZJIŠTUJI,ŽE JIM KDOSI VYKRÁDÁ KAPSY A NEVI SE KDo

   K tomuto davu se přidává 870 000 obětí vadného exekutorského zákona,který by vůbec nemohl vzniknout,kdyby v Ústavě bylo jedno chybějici slovo,zcela určitě záměrně a to

   SOCIÁLNI STÁT,což by na sebe muselo přitáhnout hned

   SOCIÁLNĚ- EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM A BYL BY MAZEC

   dokonce už skoro třicet let,kdy jsou ti chudáci voliči vylupováni až na plech a ješte tomu,když při obědě bodaji do knedlíků ,tleskaji

   NĚKTEŘI TROCHU DIVOČEJŠI VOLIČI SE PRÝ NYNI CHTĚJI OBRÁTIT NA PANA BABIŠE,AT VYDÁ PŘIRUČKU SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM a když má tu důvěru prosadi ho!.

   Co myslíte je boj za PENÍZE sepsaný v NÁRODNIM PROGRAMU SPRÁVNÝ NEBO NE?

   Věřte,že Šmejdi si mysli,že penize na sociál jsou jejich a hned je kradou jak straky,takže ubohé voliče čeká lítý boj!

   Kdovi v připadě bodu C.tj. VITĚZSTVI by se to mohlo vyplatit i panu Sorosovi a tak by šlo ho v dopise informovat,zda by nepustil chlup!

  • HVzV? napsal:

   POZORUJEME ODTUD JAK NA NR SE OBJEVUJI VZTEKLÉ KOMENTÁŘE TYPU

   PRO OHLUPOVADLA TV A TISK ZTRATILA FAKTA A PRAVDA CENU,

   Vždy budou svou zvrácenosti podporovat ukradeni hlasů voličů lhanim a směřovat je drze k SSDK tj Sjednoceným Silám Držitelů Koryt do doby,kdy voličům dojde,že takové volby vůbec nemusi platit!

   Neni divu,že takovéto prý redaktory v TV A TISKU budou snad NEJEN VÍCE NEŽ 30 LET,ALE donekonečna ty SSDK podporovat!

 2. John_Pitralon napsal:

  Je pravda, na co narazil Jirka Dvořák, že lidé budou raději zachraňovat medvídky nebo velryby, ale půl milionů mrtvých ve válce, nebo budoucnost vlastního národa jim pomalu nestojí za mávnutí rukou, natož za zapnutí mozkovny.

  Zrovna tak bohužel nechápou, že demokracie není chození k volbám zvedání rukou v parlamentu nebo politická pluralita, ale smysl má až skutečná práce realizovaná v zájmu občana a perspektivy národa. To nemůže nikdy fungovat v korporátním kapitalismu. Ten vede jen k degradaci společnosti a tvorbě dluhů všeho druhu, mimo jiné i k dluhu informačnímu. Vzhledem k tomu, že pro korporát jsme vlastně jen zdroj, potřebný ke generování zisku. Takovýto systém si můžeme leda nabouchat do cviček, ale k ničemu dobrý není.

  "Los Angeles anti-war demonstration, 8th anniversary of Iraq invasion" https://www.youtube.com/watch?v=pL4W0taQJYE

 3. m.petr napsal:

  škoda,že diskuse je podložena nesmyslnými budny i takzvanou hudbou,proto jsem neposlouchal do konce.šokuje mě,že oba diskutující neví,že dle pjakina je v ukrajinské ústavě,že chrušov předal krym ukrajině jen do správy a že krym vždy patřilrusku.

  • admin napsal:

   diskutující to ví, ale nemluvil jsem o tom, protože to nebylo hlavní téma a nepovažuji to za nejdůležitější informaci v tomto problému. Nejdůležitější je jasně vysvětlit, že životy a vůle lidí je důležitější než jakékoliv zákony.

   • proud napsal:

    To je tak trochu slovo do pranice.Kdybys napsal ze nez vetsina zakonu,pak bych nemel co dodat.Ale dokud se zene stado,bez zakonu se vyvrazdi navzajem,tak to u vymletejch primitivu co pouzivaj vlastni hlavu jen aby vedeli kudy na toaletu,beha.Vyvrazdej se mezi sebou,zbytek budou muset vybit,bohuzel,ti co uz jsou dal,v sebeobrane.

   • proud napsal:

    Druha,tezsi ale lepsi moznost je pomoct ovcanum stat se obcanama a tim to zabijeni lehce obejdeme a odstranime i ty kdo obcany nechteji,jen hnat ty stada a napakovavat se na nich.

   • niSas napsal:

    Tak vo některých těch profláklých životech, utracených ve vřavě kradení, zrádcování, exekuování a ničení druhých životů bude to přemejšlení, že co jako a jak jako s tím aby ty svině to věděli, že už se něgde pro ně vaří voda, ale né na kafe kua.

 4. niSas napsal:

  Konec se mohl stát tím začátkem, že vesničani pochopí, že s Calverou se demograticky tatíci, či sedláci, otcové od rodin v minulosti "dohodli" dycky blbě že takové kopné dohadování je k ničemu, igdyby mu donesli sebevíc návrhů. Že gdo má chomout, deset harantů a velké pole s KOBzolama, že má jako krystalicky čistější myšlení o společném , že proč by to furt hasil, gdyž to furt hoří, gdyž doma máma svolává k obědu, že aby to nebylo na něj, šlo jich víc kolem polí a skal o radu k moudrým bez chomoutu aby jejich úděl nepokřivenou myslí každodenním opakováním ohodnotil. A věřím, že tam dycky dostali odpovědi, keré slyšeli už minule. Že gdyž mají Calveru, že si s ním musej pálit prsty, že kopné dohadování s ním povede jen k horšímu. Že buď ten plevel musí přerůst kvantově vyšší kulturou, že by jako zbylo opravdu málo slunce a živin pro takové nebo to vytrhnout a hodit na hnůj. Ale je to boj o čas, páč Calvera si najal vědeckokulturní frontu, kerá se chopila úkolů zušlechťování vědecky potvrzenými metodami, že to nikoho jako nezabije. Že jim jalový odpor vyhovuje znamená jen to, že si můžou ušetřit hysterické ječení a povyky a ušetřený čas in-westovat do propagandy o tom jak šíleně jsou demosgratičtí. To všichni blboni milujou. A hodně blboňů si myslí, že gdyž se nechají zušlechtit, že se budou mít líp. Heh

  • vonaSek napsal:

   Sasine, máš doma ještě toho fiata? Tvoje vřava tomu napovídá.

   • niSas napsal:

    To néní o vřavě, to je o hoření, páč si blboni zvykli na teplou stravu, tak musí furt něgde hořet . A to se nemá hasit, páč čím více to hoří, tím se mají líp. To nejde hned odnaučit. Za prvé se musí vědět, gde kua hoří. Pak se musí vědět co kua hoří. Pak se musí zjistit esli to hoří nám nebo sousedům. Toto zjišťování je velice podstatné, páč by zásah taky mohl zmařit hoření potřebné ku vaření, nám. Jsou aji blboni, co do ohňa ještě nosej ukradený dřevo od sousedů aby hořelo jako plynuleji, páč zrovna kon-tinuálně odlévají trubky na svoje klece a přidávají k temu i podstatnou náhražku, kerá dycky zvedá hádépé, teda pozlátko. Naleštěnej povlak, kerý celej ten humus pod ním nablízkaně schová. No a to je teda vřava. Sklíčka a plechovky z výroby jen tečou. Je teho na hromady aby bylo do pozlacenejch výloh co strčit na pokoukání. Muheeeeeee

 5. petr napsal:

  A co takhle Admine, být více aktivní na youtube? Tak lze zasáhnout větší množství lidí. O vašem kreslení vápnem neví ani rodilí pražáci a akorát vás za to tahají roky po soudech. Tudy asi cesta nevede.

  Vy do toho dáte strašně moc energie, úsilí, poctivé práce a dovedností, a výsledek nic moc. Na to co umíte, znáte a dokážete jste furt jaksi naprosto neznámý. To je hrozná škoda.

  To by skoro chtělo pořádného marketingového specialistu, aby vám poradil kde děláte chyby a proč se stále nemůžete prosadit navzdory svým schopnostem a velkému úsilí.

  • proud napsal:

   Nejsem v posuzovani tech veci odbornik,ale napada me,ze kdybych mel vyvadet to vsechno co vyvadim jen proto abych se "zviditelnil",misto abych pomahal vsem,pak si to muzu seknout na prvni vetvi,proto by me Honzikova odpoved taky zajimala :-))) ;-) :-)

   • petr napsal:

    Když chceš pomáhat ve velkém, tak se zviditelnit musíš. A Korál na to má jak schopnosti, tak vůli, aby to dělal ve velkém. Jen mu chybí ty správné chazarské obchodní dovednosti, kterými by dokázal prosadit svůj NWOO produkt.
    A právě tyhle schopnosti aspoň ze začátku potřebuješ, než se dostaneš do povědomí lidí. Pak už ví kdo jsi, že jsi slušný seriozní člověk a sami tě budou vyhledávat. Jen holt ty začátky jsou těžké.
    Jde o to aby člověk pak nebyl věčným začátečníkem.

    Když chceš pomáhat v hospicu, tak na vyměňování plímek nepotřebuješ zviditelnění. Ale pro občanského aktivistu je hned po dobrém programu a schopnostech zviditelnění ta nejdůležitější věc. To je podstata aktivizmu. Aby na demonstraci pak nešaškovalo 5 tvých příznivců a 10 policajtů. Když chceš něco prosadit, tak za senbou taky musíš mít masu lidí. A demonstrace s 15 lidma kterou ČT a ostatní v klidu zasklí, není zrovna ten správný způsob jak něco prosadit.

    • proud napsal:

     "Když chceš pomáhat ve velkém, tak se zviditelnit musíš." ......:-)),ale vzdyt to vubec neni pravda :-).A co je ve velkym a co je v malym? A hadej,myslis ze te nekdo skutecne necha pomahat ve velkym? ;-).To je kamarade zakazany! A co je to vlastne ona pomoc? Neni nejlepsi pomoc ucit,misto davat? Jak je to s tim hladovym,co mu pomuze vic,kdyz mu das rybu,nebo kdyz ho naucis si ji chytit? ;-)

     • niSas napsal:

      To jako gdyž krizový managór vpálí do polního lazaretu a začne učit, rozuměj školit, mrzáky, jak mají chytat ryby. Muheeeeee

   • petr napsal:

    A vůbec, to má z toho že nejí maso. Pak nemá ten správný dravčí tah na branku :-)))
    (jen si dělám legraci)

    Teda vlastně jen napůl legraci, ono je to složitější není to úplně o tom masu. Podle ajurvédy i čínské medicíny a další spousty védských směrů, člověk který není dostatečně ukotvený na zemi, ve hmotě, tu nikdy nedosáhne úspěch. Byť by jeho ideály a myšlenky byly sebelepší a sebečistší.

    Svět myšlenek a ideálů je ze své podstaty nehmotný, éterický. Abys ho prosadil v hmotné realitě, nutně se musíš uzemnit, spojit s hmotou. Bez toho je to jen takové povlávání ve větru.

    Jestli jsi Proude někdy studoval ajurvédu, tak víš, že hmotného i idealistického člověka často poznáš už podle stavby těla. Jednoduše řečeno, lidi co mají tah na branku a s něčím ve světě dokázali pohnout vypadají spíš jako Miloš Zeman než jako Honza Korál.

    Zeman už od pohledu je člověk velice uzeměný až zemitý. Ale má i silný intelektuální přesah a nějako vizi, takže dokázal víc než těch zbývajících 99% zlodějů v politice.

    Prostě musíš mít složku duchovní i materiální v rovnováze, pokud na tomto světě chceš něco dokázat. Pokud jsi silně posunutý jen na jednu stranu, tak to nefunguje.

   • admin napsal:

    Marketingový specialista není potřeba. Není to o tom, že bych nevěděl, co a jak dělat. Teď už je to jen o energii, tj. i o financích.
    Je málo lidí, kteří se dokážou živit prací "proti systému". Hodně jich je v různých druzích léčitelství nebo osobního rozvoje. A pár jich je v nezávislých médiích, např. AC24, Aeronet, Zvědavec, Šifra a bývalý Osud. A to je vše. Mě se to nezadařilo, takže musím jít jinou cestou, jak si opatřit finance na život a zároveň se moci věnovat společensky evoluční činnosti.
    A to bude ještě nějaký čas trvat.

    • niSas napsal:

     Ti ézopoidní lekaři se taky naučili dávat mrzákům rozhřešení, přesně podle tóry z cizína. Už se dostali do vyšších dimenzí a taky jim režim klacky pod nohy neháže. Nechá je hrát si. Že gdo je jakože blbej,, nezlobí. Strašení kovaných šmejdů a zlo dějů, co vykradli tuto zem, rozporcovali si ji do svých spíží a pravidelně dřístají své ezotérické bláboly v heslách, že "více práce to je naše agitáce" nebo " gdo nekrade, néní čech" společnouch chmatáckou neviditelnou prackou šmátralkou zkrátili na "dej více". Umravňováním proletářských žádostivostí o virtuální bouchání do stolů končící v html koši, je pod šmejdskou rozlišovací schopností. Znal jsem jednu, měla radost s každé své tiché pomsty, jenže šmejd to nechápal.

     • niSas napsal:

      Kua, skoro je mně líto to opakovat. Znal jsem jednu, měla radost s každé své tiché pomsty, jenže šmejd to nechápal. Že čistota půl zdraví a jako s odpadkem v koši se nediskutuje?

    • petr napsal:

     To je židovská floskule cpaná do hlav gojům, že vše závisí na financích.

     Na druhou stranu je pravda, že když člověk nemá vyřešené vlastní materiální věci, a pokouší se o nějaké vyšší cíle, tak je to jako pokoušet se stavět dům od střechy.

     Naprosto geniální video na tohle téma od jednoho slovanofilního védofilního člověka co se roky zabývá duchovním rozvojem, na kanálu "Příznaky transformace":

     https://www.youtube.com/watch?v=X6-vM9k92pM

     doporučuju všem !!!

     • jan nowak napsal:

      .. wegani ne.maji ten spráwnej tah - že joo Houbeere : ))

     • proud napsal:

      "To je židovská floskule cpaná do hlav gojům, že vše závisí na financích."...............at je to floskule jaka chce,je pravdiva,prachy od nich byl zatracene dobrej tah,jak si podmanit vsechno a vsechny,nebo ses slepej a hluchej.:-).Jakmile jsi donucenej makat podle druhejch a platit na ne, zapomen na cokoliv jinyho,dokud se ti to nerozlezi v hlave:-).I suroviny a energie jsou prachy!

     • proud napsal:

      Ten odkaz na YT nejede,jinak jede YT normalne.

 6. napětí napsal:

  Stalo se před 100 léty: "18.července 1918 Češi obsadili obydlí Melekess v Samarské oblasti - dnes město Dimitrovgrad. V ten samý den v Apalevsku zabili 6 členů cárské rodiny, ve které byla i sestra imperatora Alexandra (popravena den dřív) a také Jelizavetu, vdovu po moskevském gubernátorovi Sergeji Alexandoviči. zdroj: https://prometej.info/blog/den-v-istorii/18-iyulya-1918-g/

 7. Jana napsal:

  S tou Ukrajinou si možná Honza neuvědomuje, že tam šlo / jde i o to, že na východě žije mnoho Rusů s ukrajinským občanstvím.
  Kolikrát si vzpomenu na texty z Bible - a "povstane národ proti národu" ... ano, to tak je, ale někdo je k tomu něčím vybuzuje, a není to Putin.

  Kdyby záleželo jen na vůli místně žijících občanů tak Siboř by dávno byla místních - už o odpojení před lety žádali. Ale tím by "Moskva" přišla o nesmírné bohatství surovin... i pod permafrostem.

  Chci si přečíst tento článek, myslím, že autor má podobný náhled jako Chris Bollyn, jeho knihu The War on Terror si teď chci pročíst důkladně.

  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/09/7711-.htm
  Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?
  V mém posledním článku nazvaném „Imigrace, zločiny a propaganda“ jsem navrhl, že v Evropě je záměrně vytvářen střet civilizacíʻ. Tento konflikt je tvořen radikalizací dvou protichůdných skupin obyvatel: bílí evropští domorodci, kteří jsou povzbuzováni k tomu, aby ...

  • proud napsal:

   Podivejme se na vec ocima obycejnyho cloveka s jeho starostma a zajmama a predstavme si jak by asi rozhodl on.Myslim ze ten by se nezajimal kdo co kde kvaka a dela kdyz na nej nedosahne,ale o to co se deje u nej doma a co mu ublizuje,nebo ho naopak tesi,spis co by ho tesilo,co chce a co nechce. To je vec ktera mi u vsech "prejaktivistu" chybi, na jejich ceste k politickymu zlabu!!!

   • proud napsal:

    Kterej bych,onen zlab i onen vyraz s jakobypraci,tedy onen podvod, mimochodem jako jednoho z parazitu okamzite a uplne zrusil!

   • proud napsal:

    Spravnej a vystiznejsi vyraz tu totiz existuje davno pred politikou,rika se mu "intrikarstvi" a zna ho kazdej kriminalnik i kazda poulicni drbna.

  • John_Pitralon napsal:

   On to není žádný střet civilizací, ale střety s lidma, co chtěj žít pro prachy od chazariátu, které jim budou pršet z nebe. Nic jiného nechtějí vidět a proto oddaně lžou v zájmu židokorporátu, až se jim od hub práší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!