P.C.Roberts: Amerika Trumpa odmítá – žádný mír s Ruskem

Russia-AmericaVlády Ruska, Iránu, Číny a Severní Koreje – jestliže jejich země chtějí přežít – musí se vzdát klamných nadějí, že by se Spojenými státu mohly dosáhnout nějakých dohod pro ně, i s hodně zaťatými zuby, ještě přijatelných. Americká zahraniční politika spočívá totiž na hrozbách a nátlaku. Je vedena neokonzervativní doktrínou neslučitelnou s uznáním suverenity jiných zemí, takže jediný způsob, kterým by Rusko, Čína, Irán a Severní Korea mohly dosáhnout dohody s Washingtonem, je stát se stejně jako Británie, Evropa, Kanada a Austrálie, jeho vazalem.

Rusové a zvláště pak ti označováni jako atlantističtí integracionisté, by dnes měli zaměřit svou pozornost na to, jak divokým nepřátelstvím, hraničícím až se šílenstvím, bouří dnes při hodnocení schůzky Trump-Putin celá americká mediální i intelektuální scéna.

Putin je na omylu, když říká, že americko-ruský vztah se stal rukojmím politického souboje mezi dvěma americkými politickými stranami. Republikáni jsou totiž zrovna tak pomatení a zrovna tak odmítavě se staví k prezidentově úsílí zlepšit americko-ruské vztahy, jako demokraté, jak nám to připomíná i Donald Jeffers: https://www.lewrockwell.com/2018/07/donald-jeffries/the-trump-putin-conference/

Proti snížení napětí jde pravice, stejně jako levice, a jen pár expertů, jako Stephen Cohen a Jack Matlock, Reaganův velvyslanec v někdejším SSSR, vyslovilo Trumpově snaze zlepšit vztahy s Ruskem svou podporu. A jen hrstka učenců osvětlila lidem panující fakta i všechno, co je teď v sázce. Nu a na aréně zahraniční politiky nenajdete podporu Trumpovy agendy už vůbec žádnou. Prezident Rady pro zahraniční vztahy Richard Haas na schůzi této rady prohlásil:“Musíme jednat s Putinovým Ruskem jako se státem darebáckým, kterým skutečně je“.

Rusko je tedy darebácký stát jednoduše jen proto, že nepřijímá washingtonskou vládu nad sebou. Jiný důvod pro toto hodnocení není.

Pokud nepoužijete neokonzervativní definici normálních vztahů, nenaleznete podporu normalizace vztahů s Ruskem dokonce ani v Trumpově vlastní vládě, přičemž za normální vztah považují konzervativci výhradně jen stálý vazalský vztah k Washingtonu. A jen takový vztah je pro Washington vztahem „normálním“.

Samozřejmě i Rusko může mít na základě této definice normálnosti normální vztahy s Amerikou a dříve nebo později budou mít i Putin a Lavrov to potěšení se s tímto pojetím normálnosti vypořádat.

Lež neustále opakovaná se stává pravdou. Což dokazuje i Russiagate. Bez ohledu na absenci jakýchkoli důkazů bere se dnes v Americe jako fakt, že to sám Putin posadil Trumpa do Oválné pracovny Bílého domu. A že se pak Trump sešel s Putinem v Helsinkách se vykládá jako důkaz předchozího i jako potvrzení toho, že Trump byl a je jen Putinův lokaj, jak to coby evidentní fakt předkládají čtenářům nejen New York Timesy, ale i řada dalších tiskovin. A to, že Trump stál vedle „zabijáckého darebáka Putina“ a přijal jeho slovo, že Rusko se nevmísilo do amerických prezidentských voleb, podávají média jako další důkaz toho, že Trump je v Putinově kapse a příběh Russiagate je pravdivý.

Až s přihlédnutím k těmto skutečnostem porozumíme tomu, proč neokonzervativec John Bolton schůzku v Helsinkách zorganizoval. To ona totiž vystavila Trumpa popravě, a to jak ze strany médií, tak Kongresu, ovládaného vojenskobezpečnostním komplexem. Nezávislost je totiž v USA nulová – s výjimkou Tuckera Carlsona v tisku a televizích– ale je zato naprosto nulová v Kongresu. To už je instituce jednotně řízená.

Lež o ruském vměšování už za dobu své existence zapustila tak pevné kořínky, že dokonce i otevřený dopis zveřejněný v časopise The Nation a podepsaný tak vynikajícími osobnostmi, jako jsou Daniel Ellsberg, Noam Chomsky a Gloria Steinová, prohlašuje: „Musíme sjednotit náš postoj a tak zabezpečit naše společné zájmy. Jsou to: opatření k ochraně národních voleb a zabránění války mezi dvěma nukleárními supervelmocemi“.

Jak vidíte, i tak osvícené mozky musí přijmout Russsiagate jako fakt a označit ochranu našich voleb za důležitou podmínku pro to, aby se nukleární válce předešlo.

Trumpova agenda normalizace americko-ruských vztahů nemá významnou podporu ani ve straně demokratické a ani ve straně republikánské. Lež, která se stala pravdou, v kombinaci s politickou kampaní vojenskobezpečnostního komplexu stačily zadusit jakoukoli podporu pro normalizaci vztahů s Ruskem. Americký senátor či poslanec, podporující Trumpovu snahu vyjmout Rusko z kategorie nepřátel, se v následujících volbách setká se skvěle zafinancovaným soupeřem, který jej označí za zrádce a člověka, který podpořil Trumpovo vyprodání Ameriky Rusku. A současně s tím zjistí, že příspěvky na jeho vlastní kampaň náhle vyschly.

V celém západním světě ztratila fakta a pravda svoji cenu. Západ žije ve lžích a stává se až pathetickým pozorovat Lavrova a Putina jak se stále a znovu a znovu odvolávají na fakta a pravdu, když už tyto pojmy neznamenají na Západě zhola nic.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/07/18/america-overrules-trump-no-peace-with-russia/
43 Komentářů k P.C.Roberts: Amerika Trumpa odmítá – žádný mír s Ruskem

 1. Maroš napsal:

  „Rusové a zvláště pak ti označováni jako atlantističtí integracionisté, by dnes měli zaměřit svou pozornost na to, jak divokým nepřátelstvím, hraničícím až se šílenstvím, bouří dnes při hodnocení schůzky Trump-Putin celá americká mediální i intelektuální scéna.“ = scéna!

  Tá dramatizácia je potrebná, pretože od obdobia „Pocahontas“ USA nezažili hlad – odvtedy pečú moriakov, a odkedy sa naposledy bieli v občianskej vojne vystrieľali „kvôli čiernym“ – aby fungovali zásady lacnej pracovnej sily na všetkých – amíkom už len jebe z toho ich židovského amerického sna!

  Toto celé je „vojna“ blbých s blbšími – bude zaujímavé sledovať, kto naplní aforizmus židovského autora /meno už neviem/, že „násilie je posledné štádium neschopnosti“. Potom je tu ešte iný problém – zem pod Yellowstonom sa prepadá, takže Rusom stačí počkať „až to ruchne“ a rozobrať potom USA trosky ako rozobrali Chazarskú ríšu /po zatopení Kaspickým morom/. Pretože stále platí – „Stojíš nad priepasťou?!“ – no tak musíš počítať s tým, že ťa každú chvíľu niekto kopne do zadku!
  „America the first!“ – prvá na rane božej!

  Roberts – na rozdiel od Pjakina – je len manipulatívny provokatér! Títo čuráci skrátka nepočítajú s tým, že u nás si čoraz viac ľudí osvojuje KSB /o to viac sa ju snažia sionisti rozložiť/, takže na pochopenie týchto dejov čoraz viac ľudí nepotrebuje k živtu takýchto vojnových štváčov ako je Roberts. Roberts skrátka počíta s tým, že blbí sú ešte viac blbí – nie blbí sú LEN blbí – kvôli nedostatku informácií. OBDOBIE POVINNEJ VIERY POLITIKOM A ODBORNÍKOM – SKONČILO!!!

  • proud napsal:

   „– odvtedy pečú moriakov, a odkedy sa naposledy bieli v občianskej vojne vystrieľali „kvôli čiernym“ –“…………..tomu ma svet uverit,ale bylo to uplne jinak,s cernejma to nemelo vubec nic spolecnyho,sever je rozhodne zachranovat nehodlal! Peceni „moriakov“ je vysmech indianum ktery jim zachranili zivoty,aby jim je jako dik oni mohli zkazit nebo vzit.Vsechno se tehdy tocilo kolem nadvlady Britanie a kolem penez.Jak to dopadlo, vime.

  • proud napsal:

   „Títo čuráci skrátka nepočítajú s tým, že u nás si čoraz viac ľudí osvojuje KSB /o to viac sa ju snažia sionisti rozložiť/,“……………a pak ses probudil pochcanej a vytahl ruku z nocniku :-))))))))))))))))))))))))))). Ja ti na uceni sionisty Pjakina zvysoka seru!

   • Maroš napsal:

    Kokoti sionistickí! KSB je „len“ omnoho lepšie rozpracovaný program Stolypina – toť dôvod na sio-prevrat v Rusku v roku 1917! Rusko v rokoch 1905-1914 zvýšilo počet svojich obyvateľov zo 115 miliónov na 139 miliónov – a len Cigáni sa tam nerodili. Toto plus plány Mikuláša II. na rozvoj Ďalekého Východu /= kontrola Ruska nad východnou Hodvábnou cestou/ – spustili celý rozvrat Ruska – a celý projekt boľševizmu – a celé to vyvražďovanie!! Takže pochopiteľne Proude – ty sion Pjakina „nemusíš“, takže ťa kurevsky serie – že MUSÍŠ!
    „V těchto podmínkách car Mikuláš II. /chybný preklad pozn./
    přebírá úřad vlády saratovský gubernátor P. A.
    Stolypin. Zjištění příčin dlouhodobé krize státu,pochopení její vnitřní logiky a směru vývoje bylo prvořadým cílem premiéra. Bezpochyby si jasně uvědomoval rozsah nutných změn, jejich osudovost pro budoucnost Ruska. Správně tak charakterizoval období 1905-1907 jako „velký
    přelom“, „perestrojku“ či „veliký historický předěl“(Stolypin 1991, 50-51). Podle jeho představ
    Rusko vstupovalo po přijetí Manifestu 17. října
    (Rumjancev 2003, 41-43; Golder 1927, 627-
    628) do transformačního stadia, které předpokládalo zřízení a upevnění postavení zákonodárného
    shromáždění, rozšíření občanských práv a svobod, včetně jejichochrany. V rozhovoru s novináři
    saratovských novin „Volga“ ze dne 1. října 1909 Stolypin vymezil časový rámec transformace:
    „Dejte zemi 20 let pokoje a klidu, a to vnitřního i vnějšího. Poté nepoznáte Rusko!“ (Stolypin 2006, 488).

    Takže REPLAY pre všetkých kokotov!
    „Dejte zemi 20 let pokoje a klidu, a to vnitřního i vnějšího. Poté nepoznáte Rusko!“ – Stolypin! = prvý autor DVTR + KSB!
    https://nf.vse.cz/wp-content/uploads/fewpp_article_kashapov-stolypin.pdf

    Poznámka – Stolypin začal tým čim mal – ZDROJOVÝM ZÁZEMÍM – poľnohopodárstvom! Tak si to porovnajte s tým našim zdrojovým zázemím teraz, a bude vám jasné, o čom je podstata KSB! A tiež prečo máme rozvrátené zdrojové zázemie „v mene demokracie a liberalizmu“! Všetci sa tu „v džungli regulujeme sami“! Hovno! Je to len židácky sociálny darwinizmus – právo silnejšieho, vývoj silnejšieho a bezohľadnejšieho! Spoločnosť humanoidov so zvieracou psychikou – farma!
    Čisto súkromne – keďže židáci vždy spôsobia problém a potom nás zachraňujú pred týmto istým problémom – chcel by som si vypočuť komentár Pjakina na tému Stolypin – a že ktorý boľševik to teda „vymyslel“ KSB! ???

  • jan nowak napsal:

   .. GP : gdo ne-má mor.. ja-ka – Upeče KOCKU na Madone & 99 baťách : /
   Mroži.. film sstál za Minu ww w těch komentech mě-li Kurwa .. pp prawdu !

   • Rocco napsal:

    Honolulu (jan nowak), já jsem tak rád, že jsi v pořádku, jsem se bál, že čelíš lávě na zahradě. ;-)

    • jan nowak napsal:

     Dědku wyskoč.. ajn zwei .. nilo-li mi-ly Rocco prave vyhanim alighatorss ze
     zahrady a protoze je prave poledne ( v U.S.A. – casovana pasma ) brouci Pytlici…
     pecu si Moriaka ! ! !

     ————————————–

     Do prdele – musim z domu …blizi se Mechicka Mana !
     Jeste ze umim Spanelsky !!!

     nick HOLONULU – svetlonos & informator z halasu z Ameriky

     nick holonulu

     • HVzV? napsal:

      JE DOCELA MOŽNÉ,ŽE DĚDEK VIDI BUDOUCNOST SPRÁVNĚ

      majitelé velkých peněz nám voličům totiž napsali,že je nemáme prý postavit před soud a zabavit jimvšechny prachy za to,že vyvolavaji války a cpou si panděra penězmi na zbrojeni,protože oni vinici nejsou.
      Na vinně jsou jejich vlezdoprdelisté,kteři penize ještě nemaji a tak kradou voličům jak straky.
      To potom namichne občany tak,že už si i napsali návrh co vlastně chtěji a protože vůle lidu je vůle boži, začli ho snad drze arogantně a brzy prý svými silami i prosazovat.
      Je to pravda dědku,nebo ne co?

     • HVzV? napsal:

      PANE INŽINÝTE DĚDKU TO VŠE UŽ JE NÁM ZNÁMO,CO CHYBI

      a to jste doposud nenapsal,ije kterými silami a kdo to má dát do laťe.
      Jistě vite,že se chystá bouřlivé počasi a mnozi,kteři maji ještě schovány helmy od WEHRMACHTU si je asi brzy mohou zase začit nasazovat.
      Možná vám tu dáíme i vzkaz co se děje a radši napište majitelům velkých peněz ať pošlou žabky než si je ještě nakonec

      NÁRODNIM PROGRAMEM HLEDÁNI SIL K USKUTEČNĚNI NP NEOPATŘIME SAMI!

     • HVzV? napsal:

      PANE ING.DĚDKU,CO TAK VYZKOUŠET NEJPRVE POHNOUT ČR

      začit misto otřásani světem, to stejné zkusit na ČR a ziskat tak mnohé sympatie.
      Máme tu pro vás návrh jak to ,ve formě dopisu naši vládě realizovat.Tak se na podivejtena jeho návrh.

      DRAZI VLÁDNI ČINITELÉ

      dozvidám se od Společnosti voličů jejiž jsem členem,že připravujete vizi budoucnosti pro republiku ovšem připadá mi brutálni nebot zni.

      Po ukradeni hlasů nás voličů a tim i jejich moci lzivými informacemi TV a TISKU,nyni hledáji naši Společnosti voličů prý zvolené sily SSDK, tj Sjednocené Sily Majitelů Koryt vizi a předkládaji ji občanům ke schváleni ve formě brutálniho podobenství.

      Nezkušená divenka Společnost voličů má být dále znásilňována a to po arabsku.
      Naši vnitráci z ČSSD ji maji přibít jazyk na stůl,což bude nazváno cizim slovem cenzura a svážou ji ruce dozadu absenci Zákona o obecném referendu a pak Hezky sexy zezadu ji budou znásilňovat dalšimi vadnými zákony,kde exekučni byl jen dvojka máslo.
      Tisku daji směrnici,že přeci se dívenka nijak nebráni nekřiči slovo NE,dokonce klidně drži,což je známka vysokého stupně souhlasu.

      VLÁDNI DÁMY A PÁNOVÉ TO MI PŘIPADÁ PŘITAŽENÉ ZA VLASY A BRUTÁLNI PROTO SE VÁS PTÁM

      Je to pravda nebo ne?

      Tim pane DĚDKU určitě nic nezkazite a zároven budete bojovat za Společnost voličů,která může mit až 8 395 132 jak snad i vidite už tou vizi týraných dušiček…

      • Ing. Miloslav Dědek napsal:

       Rád Vám pane HVzV? odpovím, ale ne zde. Napište mi prosím kam Vám mám poslat odpověď.

      • HVzV? napsal:

       Pane inženýre DĚDKU,

       naše vedeni neschvaluje soukromě se vyjadřovat nebot jsme včetně vás členy nepolitické Společnosti OSV a to ve prospěch všech voličů.
       Klidně tu dejte své návrhy jsme tu prakticky sami a věřte,že budete mit úspěch ať napíšete cokoliv ve svůj a tedy i náš prospěch!
       Rádi vám pomůžeme ve vaši práci,tak se nežinýrujte a udeřte!

   • HVzV? napsal:

    Rocco,

    plukovnik HNL prý bydli nedaleko Trumpety na Floridě.
    Už jsme se ho ptali,jestli by mu nedal do schránky vzkaz,že jsme tu připravenoi ovládnout pro něho celou Středni Evropu,prozatim to neudělal a taky jsme chtěli,aby uspořádal na té Floridě bál a na něm sbrku krajanů do našeho NPF čili programu FINANCE,sil k uskutečněni NP.
    Je možné,že má křivé nohy od toho jak byl ten zvěd v Jižni Africe odkud ho vyhnali černoši,kteři to maji v plánu i s námi,prozatim nemáme o tom žádné dalši zprávy.

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Amerika odmítá Trumpa, ale to nic nemění na skutečnosti, že s nadějemi očekávaný summit Putin-Trump byl významným krokem na cestě k dosažení trvalého míru na celé planetě. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  PS: Hledám spolupracovníka, který mi pomůže s psaním a překladem článků.

 3. proud napsal:

  Az takova obrovska mezera autora kdy tvrdi ze sef Ameriky Britanie je jejim vazalem, me vzala dech.Jak mu mam potom verit „cokoliv“?……….

 4. niSas napsal:

  No tak gdyby blboni začali myslet alespoň pánví, tak bychom se mohli začít bavit alespoň o tom co si do ní dáme příští rok. Kokoti co mají myšlenkový dosah na akt-uálně teď a tady, ty to stejně nigdy dál nebude zajímat a švitoří jen proto aby na sebe upozornili. A kokoti, co si myslí, že z prezentace Robertkových „názorů“ zboha-tnou bych doporučil začít s tou první čakrou. Recept: Sežeň nějakou pánev. Zahřej ji na teplotu roztopené masti a hoď do ní tu čakru. Podávejte teplé. Blboňům z ezoterické federace to pré startuje brzlík. Tak zkuste o tom kua popřemýšlet a hodit sem, gdyž už to teda tady vlastníš, muheeeeeee, nějakéj rozumnej vlastní mozečkovej vejvar. Zahoď ty nadstavené olejové zmrfliny , punčochové řezy a nahoď nějakou vlastní zabijačkovou, No šak tady si na tom dycky něgdo pochutná. Muheeeeeee

  • proud napsal:

   Co vlastne vubec vis o „ted a tady“? ;-)

   • niSas napsal:

    Mně dává logiku, že třeba Slovani věděli víc o budoucnosti a co je teď a tady tak moc neřešili, to přišlo samo podle toho esli zaseli, zasadili na příští rok. Jen kundy a zloděje to zajímat nemusí, ty kradou teď a tady. Proto měli Slovani aji svůj kalendář do kerého napsali to nejdůležitější na co nesmějí zapomenout. Museli vědět, že gdyž je sucho, strom shodí listy a gdyž blboň urve haluz s nedozrálými plody a zasadí to, že i ten klacek se snaží aby ty plody dozrály a pak zhebne, páč už nemá sílu vytvořit kořeny. A proto východňáři zachrání raději strom a na listí serou, páč z listí příští rok bude jen sračka, ale to nechápou kundy z cizína, ty by totiž pro výdělek z listí nechali pokácet celej les. Heh

    • proud napsal:

     Resili,museli resit,jinak by v ty budoucnosti uz zadny tady a ted nemeli :-).Ovsem nevim jak to bylo s tady a ted tenkrat,protoze nevim jak to bylo s historii,ale vim,ze od chvile kdy se historie zacla vylhavat,zamlcovat a prevracet,nema smysl se ji zabejvat,protoze te bude jenom svadet z cesty,takze zbejva jen ono tady a ted a budoucnost.

  • jan nowak napsal:

   A gdo ne-má .. // Čákru , hodí na pánew KOCKU ..
   .. a ne-bo Mrože !
   Owšem ten Zzapááchá jag 2 Tchoře : Q Q

 5. niSas napsal:

  No dyk jo. Musí se teď dělat neco aby byla ta budoucnost. Ale ní tak, že až jako bude, že o ní nás něgdo „legálně“ vokrade.

  • proud napsal:

   Pravda.Ale toho dosahnes jen tak ze lidi probudis,aby vedeli co a jak,ze je to jejich vydrena budoucnost a jen oni si o ni muzou spolecne rozhodovat.Ale na to potrebujes obcany,protoze ovcanum to zas seberou a pak se budou jen bavit jejich chrochtanim na srandamanifestacich kam jich prijde 20 a budou si skandovat a myslet si ze neceho dosahnou systemovejma prostredkama specialne navrzenejma tak aby nedosahli:-)

   • niSas napsal:

    A co takhle „Votázky a odpovědi Jana Jankoviče Korála“, že bysme jako věděli, gdo za koho mluví nebo třeba co blboni chcou. A že by jako šel jako voleček na porážku? Nóó přece jako do nejšťavnatějšího vobčanskýho jetele se požene, nebo né?

    • proud napsal:

     O Korala se nebojim,ma to dobre srovnany a rozhodne nikomu po zadech splhat nebude,poctive hleda a dokumentuje cesty jak pomoct a neublizit.

    • proud napsal:

     A ze nelze,neprikrasluje se a neslibuje picoviny co se lidem tak libej a nikdy se nehodlaji splnit,tak si z nej delas prdel a nejsi jedinej.Co bysme pak s takovejma jako jsi ty vybojovali,ze,kdyz se jim neda vlastne verit a jeste se sami do sebe nepodivali,ze? ;-) :-).Nedovolavej se na druhyho neukazuj,v realu sam konej,i kdyz ty zrovna nejsi ten typickej jen kvakal,protoze s napadama chodis a delis se o ne,tedy neco delas,davas ostatnim.;-)

     • niSas napsal:

      ..“A ze nelze,neprikrasluje se a neslibuje picoviny co se lidem tak libej:..O čem to mluvíš?

      • proud napsal:

       Treba o Okamurovi,Piratech,a je jich vubec vic takovejch.Je potreba aby se zacli vyjadrovat lidi,a ne zidi,nebo sionisti,ci zlodeji co by chteli bejt samostatny,ale zada na splhani a penize druhejch,podvodem vylakany, jim nesmrdej.

     • petr napsal:

      Zemeť si laskavě napřed za vlastním prahem.
      Často zrovna ty působíš jako typický kvákal. I Maroš ti to tu nejednou vyčítal.

 6. Paw napsal:

  Nadpis je blbost. Neni to Amerika , ale nekolik Elitnich a vsemocnych Silencu…Tyhle autori by meli premyslet a neklast detske primitivnosti v naivnich otazkach , ktere ukazuji na jejich mentalni uroven…

  • proud napsal:

   Presne tak,ale ted budes za nekritickyho „pritele“ Ameriky,to znamena osinou v riti tem taky pobouchanejm,jen na druhou stranu co jeste nevedi ze litani ode zdi ke zdi,z extremu do extremu, nam nic neprinese.:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!