Tah ke svržení prezidenta Trumpa – hon vrcholí

213005700-3e978598-192c-4097-9ae7-def1de3d9c40Roční rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu činí tisíc miliard dolarů – čili jeden bilion. Tato obrovská suma peněz se pro komplex shromažďuje tak, že každému občanovi USA se z kapsy vytáhne určitá peněžní částka, kterou by on, samozřejmě, využil pro věc pro sebe potřebnou, na kterou mu ovšem po onom provětrání kapsy komplexem už peníze nezbudou.

Ale zpět k rozpočtu komplexu ve výši jednoho bilionu dolarů. K ospravedlnění tak fantastické sumy na zbrojní výdaje je třeba nepřítele. Nu a vojenskobezpečnostní komplex USA, média a politikové rozhodli, že tímto nepřítelem bude Rusko. A proto tento komplex a jeho političtí a mediální agenti nedovolí Trumpovi vztah s Ruskem normalizovat.

Aby prezidentu Trumpovi znemožnil nebezpečné napětí, Washingtonem vyprovokované, snížit, zorganizoval vojenskobezpečnostní komplex prokázaný podvod Russiagate, kterému však mnozí díky jeho vytrvalému opakování uvěřili. A aby toho nebylo málo, zaranžoval komplex v posledních dnech i falešnou obžalobu 12 ruských občanů a navíc i zatčení další ruské občanky Marie Butinové: https://www.nytimes.com/2018/07/18/us/politics/maria-butina-russia-espionage.html

Vojenskobezpečnostní komplex jednající rukama i ústy politiků a presstitutek, jež řídí, převrátil každodenní povinnost prezidenta zmírňovat mezinárodní napětí, jež by mohlo vést k nukleární válce, v těžký zločin. Prezident Trump byl nařknut ze zrady za to, že se pokusil udržet mír.

Člověk neseznámen s okolnostmi by to mohl považovat za hloupé i směšné zároveň, ale jak dokazuje Finian Cunningham: http://thesaker.is/coming-coup-against-trump/, nestalo se nic menšího než to, že prezident Trump byl občanům USA představen jako zrádný nepřítel Ameriky.

Prožíváme dnes štvanici nevídaných rozměrů a vojenskobezpečnostní komplex zahajuje svůj puč proti zvolenému prezidentu Spojených států.

V roce 1961 a ve svém posledním prezidentském projevu k americké veřejnosti prohlásil Dwight Eisenhower, že vojenskoprůmyslový komplex USA je pro americkou demokracii hrozbou – a nevyšla z úst amerických prezidentů ještě nikdy pravdivější slova, než byla tato.

Brzy poté zavraždil vojenskobezpečnostní komplex prezidenta J.F. Kennedyho za to, že společně se sovětským vůdcem Chruščovem usiloval o mír, a aby se zbavil prezidenta Nixona, který se Sověty uzavřel několik odzbrojovacích dohod a otevřel i vztahy s Čínou, nastrojil ve spolupráci s deníkem Washington Post krizi Watergate, jež vedla až k Nixonově rezignaci. Nu a dnes tento vojenskobezpečnostní komplex otevřeně iniciuje štvanici na prezidenta Trumpa. Jestliže štvanice uspěje, což je pravděpodobné, stane se Amerika totálním diktátorským státem, ve kterém všechny nezávislé hlasy umlknou.

O koho se může v této situaci Trump opřít? Nikoliv o svou politickou stranu. Nikoliv o svou vlastní vládu. Nikoliv o Evropu. Nikoliv o tajné služby. Nikoliv o Pentagon a nikoliv o neinformovaný americký lid. Má za sebou jen „odrbance“, kteří ovšem nejsou zorganizováni a po odstranění Trumpa je čeká potrestání.

Při pachtění za dohodou s Washingtonem buší Putin s Lavrovem hlavami do kamenné zdi a dříve nebo později si to budou muset uvědomit. A teprve až si to uvědomí, pochopí, že jejich jedinou možností je buď válka, nebo ruce vysoko zdvižené nad hlavou.

P.C.Roberts

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/07/19/the-coming-coup-to-overthrow-president-trump-sedition-at-the-highest-levels/

 
46 Komentářů k Tah ke svržení prezidenta Trumpa – hon vrcholí

 1. Rocco napsal:

  No, tak to je velmi laciný článek, to snad ani nepsal P. C. Roberts?!

  Vždyť Trump vojenský rozpočet 2019 naopak navyšuje na historický rekord 700 miliard dolarů (15 biliónů korun)!

  A když to mám říct natvrdo, nic si nenalhávejme, Trumpa dostala do Bílého domu U.S. Army a vojenská rozvědka DEA, a proto Trump navyšuje Pentagonu vojenské výdaje. Z vděčnosti.

  Že se Trump CIA nelíbí a jejich kandidátkou byla Clintonová, to je jejich osobní problém, v listopadu jsou volby do kongresu a pak začne Trump s velkým čistkami. Tak vydržet!

  • HVzV? napsal:

   MÁME PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU.ZATIMCO OSV ZAČALO ODHALOVAT SSDK

   zločiny,kdy ČSSD a KSČM nedoporučuji stále panu přecedovi Babišovi,aby v rámci dalšiho pokroku napsal brožuru

   CO JE TO SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM A JAK ZAJISTIT POMOCI JEDNOHO SLOVA DO PRVNIHO ČLÁNKU NAŠI ÚSTAVY- SOCIÁLNI STÁT, JEHO LEHKOU INSTALACI

   dozvidáme se,že prý i pan ing.Dědek se hodlá zapojit a zeptat se vládnich činitelů co,že to maji za sexy vizi dalšiho vývoje ČR po arabsku a zda je to tak opravdu pravda.
   SSDK jak se to začiná vyjevovat, jsou totiž Sjednocené Sily Držitelů Koryt.

   Všimněte si,že na př ČSSD lže už ve svém názvu,nebot nikdy Sociálni stát neprosazovalo a dodnes souhlasi s kapitalismem BEZ přivlastků,nejhorši odrůdou kapitaliosmu vycházejíci z gangsterismu,který přivlekl na hřbete ten KLAUS.

   KSČM JE JEŠTĚ VYPEČENĚJŠI,

   oni prosazuji dále socialismus, ačkoli byl vycinkán a hlavně musi k němu být uděláno to zestátněni,což lehce nepůjde,zatimco se dělaji,že nevi co to je SOCIÁLNÍ STÁT a nemaji ho v programu ,PROTOŽE BY TO PODPOŘILO NÁBOR JEJICH SYMPATIZANTŮ A JEJICH VÍTĚZSTVI VE VOLBÁCH!

  • novapalo napsal:

   Pán Roberts je jednoduchý človek a píše jednoduché názory. V súčasnosti na Západe už asi 50 rokov sa všetci snažia byť pozitívni… Samozrejme somári. Ale uvedomte si tí, ktorí ste schopní hlbšieho myslenia, aký to má dlhodobý efekt na národy a bielu civilizáciu, ktorí vyznávajú takú tuposť. Dualita hovorí, že vedľa negatívneho je aj pozitívne a jeden bez druhého v tomto vesmíre nemôže existovať. Takže tí chuji, ktorí chcú byť neustále pozitívni, tak nevyhnutne a zákonite vyvolávajú ducha zla a negatívneho myslenia …. dokonale to dokázal p. P.P. Kysucký v jeho knihách, ako funguje dualita. Pán Roberts je permanentne negativistický. Žiaľ sa veľakrát mýli. Alebo presnejšie by sa malo napísať, že je jednoduchý a vidí svet čierno-bielo, teda tak, ako to vidia priemerní ľudia, ktorí ničomu nerozumejú a ostatní zločinci ich ľahko oklamú!! Ale teraz vo veci zbrojárskej loby trafil klinec po hlavičke. Títo ľudia, ktorí vlastnia firmy, ktoré zarábajú na zbraniach a vraždení ľudí sú maximálne koncentrovaní v USA. Trump týchto zločincov neoklame tak ľahko, ako to vždy dokázal s jeho obchodnými partnermi, alebo voličmi. Oni vedia, že Trump chce žiť normálne a obchodovať normálne a normálne …… teda z môjho pohľadu normálne! Ale oni nie sú normálni. Sú to blázni, duševne chorí šialenci, vyznávajúci satanizmus a … Myslím si, že Trump túto skupinu duševne chorých bláznov nedokáže presvedčiť, že ak sa neprispôsobia, tak budú zabití. Preto Putin bude musieť zaútočiť na Západ aj USA atómovými zbraňami prvý. Putin zaútočí a nie Západ! Čítajte knihy P.P. Kysuckého…… Preto my na Slovensku sa snažme nemať na Slovensku USA základne, ináč atómové hlavica padnú aj na Slovensko…… vy chuji pozitívne mysliaci…

 2. Rocco napsal:

  Co se týče JFK, neexistuje žádný dokument, nahrávka nebo nějaký záznam, který by dokazoval, že Kennedy chtěl ukončit válku ve Vietnamu a že by byl nějaký peacemaker.

  Ne, naopak bratři Kennedyové válku rozdmychali. Tento chybný dojem vznikl asi později tím, že si lidé spojují Kennedyho automaticky s 60. lety, hippies a mírovým hnutím.

  • proud napsal:

   Tak nejak.Vsimni si ze jak v politice nekoho zabijou,udelaji z nej vlastne padlyho hrdinu……….nejlepsi zpusob jak zajistit aby se neprislo na to kdo objednaval a akdyz se na to prijde,aby to nebylo duveryhodny.

  • Maroš napsal:

   Rocco – JFK bol zavraždený v deň a cestou k podpísaniu tohoto dokumentu!

   • HVzV? napsal:

    CO MYSLITE PANE MROŽI NEZVOU ONI TOHO PUTINA DO USA,

    aby mu dali taky kouli?Tak ten problém vyřeši a bude po vtákách!

 3. niSas napsal:

  Za totáče podržtašky a vohnouti taky prvním slovem neuráželi, řekli jen Moskva a blboni automaticky zvedali mávátka. Dneska už mají konečně výběr a můžou lízt do prdele každému amíkovi kerého ani neznají. Nějakej blboň to dycky přeloží, plní si plán idiota, a pak se tváří jako důležitej, že nám jako tady ukazuje cestu. Vůbec mně nedává smysl nadpis NWOO, jako opozition k čemu jako, kua idioti.

  • proud napsal:

   Podrztasky a prizdisrace s vlastizradcema najdes vsude a vzdycky,jen u nas je to v nebejvalejch koncentracich………

  • proud napsal:

   Cemu nerozumis na opozici k novymu uplne otrokarskymu radu s vybitim vetsiny obyvatel?Hlavne Slovanu?

   • niSas napsal:

    Propaganda emerickejch sviní mě připomíná spíš kolaboraci, opozici si představuju ináč. Takže chlubení sebe sama, že s autocenzůrou se dobéře k opozici největších sviní světa, kerýchžto předváděčka tady nebere konce, povede a vede jen k úpadku, čehož jsme přece svědky v záchranných akcích tvých a nowaka, kerý se musel překonat a dává delší koktavé souvětí. Smysl to sice nemá, ale dokresluje to NWOO v plných barvách. Ty nemáš ten pocit? Heh

    • proud napsal:

     To teda opravdu ten pocit nemam,spis mam pocit ze jsme si tu moc zvykli na to co chceme slyset a moc nas nezajimaj pravdy! Nezda se ti? ;-).Kdybys v ameru byl a poznal ji a psal o ni tak jaks to zazil a vnimal,tedy pravdu,zdalo by se ti to jako kolaborace? ;-).Vsimni si ze pisu o Americe obycejnejch lidi,uvnitr ni. Jeji zahranicni politiku jsem odsoudil davno a nemam na tom co menit,je to svinstvo,ale ne zivot obycejnejch americanu.

    • proud napsal:

     Navic,aby se nevzbourili,dostavaj „uplatky“ ve forme pohodlnyho a maximalne svobodnyho zivota,kde je obelhavaji jeste hur a nestydatejc nez nas,pockej az jim to skonci,to bue rachot.

     • niSas napsal:

      Tak předně slovo opozice znamená jen to, že spolupráce pokračuje prostředky z druhé stejné strany. jako gdyž přesolíš guláš , tak moudrá babka jako to nadstaví a do teho přidá brambor aby se to naředilo. S vyhozením guláša do hajzlu to nemá nic společnýho. Změna je, že na jídelním lístku nabídnu třeba prdelačku, držkovou, zabijačkovou a smažená jelita. Z těch tvých hodných amíků to dělá gdo jako? Nigdo. Všichni se vezou na káře, do které nalívají krev z celého světa. A že jim to nevadí. No nevadí, šak ta kára přece jede, tak co!!!

      • proud napsal:

       Bylo by to jako u nas,podivej co je spokojenejch lidi co lezou po zadech druhejch a zerou lzi ze vsech stran,jeste se s tebou o ne budou hadat,a podivej se na nas.Problem ameriky je ze si v laboratorich jmenem svet vyzkouseli jak ty svy lidi dokonale zblbnout a taky to delaji,navic s poradnou davkou blahobytu a svobody na rozdil od nas,tak co kurva cekas kdyz se proti nim tady mas debilne a ani tak s tim nic neudelas a po nich bys to chtel? Probud se a zamet si nejdriv pred vlastnim prahem!!!!!!!!!!!!!!

       • .lak napsal:

        Holt mají mustr povznesených.
        Za tím nehledejte nic víc než bídu sluníčkářů, vítačů co chtějí rozdávat od vytvářejících hodnoty a připarazitovat se „neziskovsky a zastřená chtěná prokradenost napakovat se na herlpervexlu pro afroaraby sociopatizace pro sociopatizaci a hrajícího si na grandy pro blahobytné čoudy z krajin slunce a blahobytu. Jsou totiž na dně ve všech sférách intelektu kromě 100% vypětí na úžer a hlavně v sebeklamu vědomí. LŮZŘI LŮZRŮ, afektovaní ve všech podobách, ale do jisté míry je omlouvá deformace hrůzným zrůdným školstvým sebelikvidace na všechny způsoby 3. dekády ohromujícím způsobem pedagogoklystýry istitucionálních rasistů nejpokleslejších lotrů debilizace kdy se ovšem zrcadlově chtějí podobat deformujícím deformanty pro kryply ziskovce. :-):-):-) :-D :-D :-D

        • proud napsal:

         Jo,no:-)),jenze lidi si zvykli ukazovat na sebe navzajem a obvinovat se,ale na zrcadlo a sebe v nem zapominaj,pochopitelne schvalne :-).Neumej si pripustit ze to s nama koulej vsude stejne,jen podle situaci krapet primerene jinejma prostredkama a kdo si to pripusti,nevi co s tim,nejhorsi je kdyz to vzda a prida se k vlastizradcum,protoze nevidi svetlo na konci tunelu!

      • proud napsal:

       A neplet se,znam jich tam hodne co vedi dobre ktera bije a snazej se s tim neco delat,rekl bych ze se opravdu snazej,zatimco tady se jenom keca nebo dela jen jako.

      • proud napsal:

       Proc si myslis ze se tam tak snazeji najednou lidi odzbrojit?

      • jan nowak napsal:

       Sasíne.. moudrá babka dá-do Guly.jáše 4 Jap.ka & gdyž je nemá dá tam..
       .. dá tam KOCKU !

       ps : nesser Zas : //

 4. Maroš napsal:

  „Hon vrcholí“ – skúška „prenosovej záťaže siete“ – krízový menežment – a obávam sa, že Trumpa „lámu“ nielen neokoni, ale aj globalisti – a bude na ňom stáť a padať určité kľúčové rozhodnutie – možno aj o jadrovom zničení planéty „spolu so všetkými mimozemšťanmi a reptiliánmi“ /Blue beam/ a ich krížencami na povrchu – opäť prežije „hŕstka“ nových humanoidov, ktorá to tu – tak ako už bez dinosaurov – „rozbehne“ znovu.

 5. Marek napsal:

  Já si naopak myslím, že za Trumpem stojí globální elity, které se hodí snaží udržet proti neoconům a americké elitě.

  • proud napsal:

   Taky si to myslim.

   • Maroš napsal:

    Proude. Marek – hovno! Vy si to nemyslíte – vy to viete – pretože vám to už X-krát povedal „kolega“ Pjakin. Akurát vám uniká ďalšia skrytá vrstva globálneho problému so silami, o ktorých Pjakin nehovorí, resp. vždy len vyhýbavo.

    • proud napsal:

     Uz se probud :-).Kdyz se budu prat za lidi,nebudu urcite vyhejbavej,naopak,budu zatracene uprimnej,primej a hlasitej,aby ty lidi vedeli ze tu jsem pro ne a poctivej,jak skobrtnu a zacnu kombinovat,prestanou mi verit a dobre udelaji,kdo chce,vidi,kdo ne,neuvidi.Ses jak pobouchany verici cirkvim,jen mas panbicka Pjakina.

     • proud napsal:

      Ale to je prece ucel,dat lidem panbicka z masa a kosti,ze ano,protoze tomu fiktovi uz prestavaji verit;-)

     • Maroš napsal:

      Proude – ty „specnaz“ – vojnová lesť a kamufláž ti samozrejme nehovoria nič – ty to vyriešiš s odhalenou hruďou – ako Mánička! Aha moje kozy!

      Začni užívať kurkumu a choď na neurologické vyšetrenie – kým ešte vieš trafiť aspoň domov! Si senilný!

      • proud napsal:

       Podle ceho soudis :-)

      • petr napsal:

       Planeta má zabudované sebezáchovné mechanizmy. A když ji někdo začne plundrovat víc než je zdrávo (USA), tak se začne „očišťovat“. Viz probouzející se Yellowstone.

       A my můžeme být rádi, že se neprobouzí taky český kráter.
       Jen mi není jasné, jestli ty sucha a povodně u nás jsou namířeny proti nám konkrétně, nebo jestli tady zařveme jen jako collateral damage při likvidaci západní Evropy.
       Je tu jasně zřetelné, jak je na tom naopak Rusko klimaticky lépe a lépe. Tohle vážně není náhoda.

       Pořád mám na mysli to místo na sahaře kde je na velké ploše písek roztavený a rozdrcený do skleněných úlomků (už faraóni si z nich dělali šperky).
       TOto mohl udělat jen meteorit (ale žádné stopy po dopadu tam nikde nejsou) nebo velmi silná zbraň typu jaderné bomby, cca před 25 miliony let.
       Tohle je opravdové memento. Civilizací které byly smeteny z povrchu zemského bylo opravdu dost.

       • proud napsal:

        Se sebezachovnejma mechanismama tezko rict,to jsou teda hodne pozadu a hodne zpozdeny…..

       • Maroš napsal:

        pert – „Je tu jasně zřetelné, jak je na tom naopak Rusko klimaticky lépe a lépe. Tohle vážně není náhoda.“

        Kukni si tieto 2 videá – o sicílsko-uralsko-bajkalskom zlome – a že z toho v budúcnosti bude asi katastrofa! Nejde len o rozlomenie eurázijského kontinentu, ale že sa to môže udiať rýchlosťou tsunami – a na kilometre od seba. Do toho reakcie magmy s vodstvom. Bakjkalsk= jazero má oficiálne najväčšiu hĺbku 1.600 m, ale sú tam zlomy aj 10 – 25 km hlboké – to, že nedošlo k výbuchu je vec obrovského tlaku. Ďalej – v Bajkalskom jazere sú zaparkovaní „mimoni“ – v nedávnej minulosti došlo k bojovým stretom posádok lodí a potápačmi s týmito podvodnými „suščestvami“ gigantických postáv a vyspelej technológie.
        1300 км с ме рти.Уральский разлом разорвет Россию пополам.Геологи до сих пор тщательно скрывали это
        https://www.youtube.com/watch?v=6KQDSNvxKww
        Отчет участников погружения содрогнул весь мир.Байкал оккупировали представители ДРУГИХ цивилизаций
        https://www.youtube.com/watch?v=lIvVBF18gWQ
        Dokument o zavraždenom významnom bádateľovi anomálnych úkazov Vadimovi Černobrovovi – o dôkazoch, ako „niekto“ /illumináti/ cielene brzdí technologický vývoj – kozmické technológie na Zemi!
        Секретные архивы Вадима Черноброва.ЧУЖИЕ.Необъяснимые аномальные явления
        https://www.youtube.com/watch?v=6D_17hvK19o
        https://ac24.cz/-/ovlivnuje-rusko-mnozstvi-mraku-nad-evropou-srbove-prinaseji-odpovedi?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D2

        • petr napsal:

         Špičkový potápěč se dostane tak do 200 metrů, naprostý šílenec se špičkovým vybavením za milióny do 400 metrů. Na 1 minutu ponoru pak ale připadá 1 hodina dekomprese. Takže v takové hloubce nikdo na nějaký boj nemůže ani pomyslet. Tak to mi moc nesedí.

         Jinak Pjakin tvrdil, že prý evropu čeká děsný klimaticko-geologický průser, který se Rusku vyhne.
         Vzhledem k tomu že zdaleka nejen Atlantida skončila na dně moře, bych měl z tohoto docela obavy.

         Ty staré civilizace měly zřejmě technologie o kterých se nám ani nesnilo. Jaderná energie je proti nim pravěkký ohníček v jeskyni. Ale proti silám planety nezmohli vůbec nic.

        • proud napsal:

         Do kosmickejch technologii ma smysl investovat jedine kdyz bude mozny cestovat cervyma derama nebo podobnou technologii.Nikde jinde se asi nelze vic nez v historii, jako prave u cestovani do kosmu a podobne.Jestli se zajimas,pak vis o radioaktivnich pasech kolem Zeme ktery nic zivyho neprekroci,takze celej ten opevovanej kosmos u nich pro nas konci!!! Proto je i ona „prejkosmicka“ stanice tak nizko.Takze je to podobny jako kdyz vyjdes kousek za vlastni zhradu a budes vsude vypravet jak jsi poznal celej svet!

        • petr napsal:

         Hmm, tak byli teda američani vůbec někdy na měsíci nebo ne?
         Zvláštní že rusové, ačkoliv první ve vesmíru, se tam nikdy nehrnuli.

        • proud napsal:

         To mas podobny jako s historii,vi jen ten kdo to preoral.Tu historii i kdyz nerad,chapu,mocenska zalezitost,ale tomu vesmiru nerozumim,na co je tam potreba lhat?? Jedine ze by to s nim a tim i s nami bylo uplne jinak,jenze jak?

 6. Lukaš napsal:

  Jenom takoví poznámka k tomu tlaku na Trumpa.
  Snad se měli dohodnout na válce,nebo co.Každé snížení válečného napětí si přece přejí i občané USA.Takže ti co tlačí na Trumpa chtějí válku.

 7. proud napsal:

  „Tato obrovská suma peněz se pro komplex shromažďuje tak, že každému občanovi USA se z kapsy vytáhne určitá peněžní částka“…………….jo no,Mane:-)))))),to bude asi ten duvod proc je Amerika nejzadluzenejsi zemi sveta,co rikas,umelce? :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!