Přehled zpráv – RusVesna 19.7.2018

missiya_nevypolnima1; Mission: Impossible. Na Ukrajině vymysleli plán,m jak zastavit „Severní proud – 2“: Není jiné cesty než urovnat vztahy s Ruskem.

2; Trump vyhrožuje, že bude největším nepřítelem Putina. Podle jeho slov provozuje vůči Rusku velmi tvrdou politiku.

3; V Kyjevě prohlásili, že Rusko má v úmyslu osídlit Krym Afrikánci. Búrové mají určité problémy s místním obyvatelstvem a s úřady Jihoafrické republiky.

4; K čemu Rusko chystá nejnovější strategické zbraně? 19. června ruské ministerstvo obrany předvedlo nové záběry ze zkoušek nejnovějších vzorů strategických zbraní.

5; Jak se Rusové najednou stali lidmi v očích cizinců. Tak zní název nového sloupku Andrease Rüttenauera na stránkách „taz“.

6; Času vám moc nezbylo. Blízký spolupracovník Kolomojského vyhrožuje Porošenkovi. Už nejsou oligarchové, je jen jeden Porošenko. Ale my se vás nebojíme.

7; Impeachment za setkání s Putinem. Co čeká Trumpa po summitu v Helsinkách? Americký politický a mediální život kypí dvěma čerstvými skandály.

8; Mistrovství světa jako svátek pravoslaví v pravoslavném Rusku. Fotbalové mistrovství v Rusku se stalo svátkem úsměvů, smíchu a lásky k bližnímu.

9; Špína, vyhoštění diplomatů a Sorosova pracka. Na Balkáně začala mohutná protiruský kampaň. Washington chce Sorosovým prostřednictvím připravit Rusko o podporu na Balkáně.

10; Cesta bojovníka specnazu Doněcké republiky: od kozáků a doněckého letiště až do oddílu zvláštních rizik „Legion“. Bojovník ministerstva státní bezpečnosti Doněcké republiky vypráví o tom, jak zahájil svou bojovou cestu v Donbasu, jak se seznámil s „Francouzem“a jak se dostal do jednotky „Legion“.

11; Budeme na to reagovat. Proč se nevyplatí naštvat Rusko. Andrej Babickij píše o Putinově varování pro politiky, kteří se snaží nacpat Ukrajinu a Gruzii do NATO.

12; Na základnu Severní flotily byl dopraven potopený americký tank z doby Druhé světové války. Informuje o tom ruské ministerstvo obrany.

13; Přímo před našima očima se hroutí image a reputace jedné z hlavních ikon současného panteonu – Elona Muska.

14; Odpusťte, milí Ukrajinci, ale prachy jsou prachy. Na Krym do Feodosie přijela natáčet komediální film herečka Achedžakova, která donedávna zastávala ostré proukrajinské a protikrymské pozice.

15; Poprvé za dvacet let bude v bondovce hlavním padouchem Rus. Agent 007 James Bond narazí poprvé za dvacet let na ruského protivníka.

16; Ukrajina: Od roboty rovnou k eurosocialismu. To, co se děje v Evropě, stále více připomíná socialismus. Ale to, co vidíme na Ukrajině, je už nevolnictví.

17; Byl zadržen podezřelý z vraždy olympijského medailisty Denise Tena. Policejními orgány byl zadržen jeden z podezřelých z vraždy kazašského krasobruslaře.

18; Západní partneři nevěřícně zírají a nechápou. Cožpak dokáže Ukrajina vyrábět zbraně podle standardů NATO? Ukrajinské zbraně už dlouho vyvolávají u expertů mnoho otázek a stížností.

19; Proč by se „Věrka Serďučka“ nemohla stát prezidentkou? Populární šoumen Andrej Danilko není proti svému vstupu do politiky.

20; Lékařský volný den a proměna měst. Rusko se mění. Země hledá a implementuje nové mechanismy realizace velmi důležitých projektů týkajících se dokonce celých sfér života země.

21; Novou ruskou raketu protiraketové obrany odpálili v Kazachstánu. Byl to jeden z nejsložitějších startů. Dnes na světě neexistují žádné rakety této třídy, které by byly schopny plnit podobný program.

22; V Oděse přehradily děti průjezdní dvůr a vybíraly peníze za průjezd. Řidičům navrhovaly, aby platili 5 až 20 hřiven, aby mohli přes dvůr objet uzavřený úsek opravované ulice.

23; Ruská centrální banka zrušila licence dvěma bankám – Tagilbance a Jižní regionální bance.

24; Úřady Doněcké republiky informovaly, zdali kolaps výroby chlóru na Ukrajině ohrozí zásobování vodou v Republice. V červnu na Ukrajině zastavil svou činnost jediný podnik (DněprAzot), který vyráběl chlór.

25; V USA se v jezeře Table Rock potopilo plavidlo. Zahynulo jedenáct lidí. Celkem se na palubě lovecké lodi nacházelo 31 osob. Počet obětí se možná ještě zvýší.

26; Nová aliance proti Rusku a OPEC začne fungovat od roku 2019. Nová organizace na platformě OPEC+ může začít fungovat od 1. ledna 2019.

27; Vlastizrada: FSB přišla na domovní prohlídku do hlavního vědeckého ústavu Roskosmosu. Předpokládá se, že západní tajné služby obdržely údaje o nejnovějších ruských zbraních včetně nadzvukových.

28; Bývalý ministr z Lotyšska informoval o tom, k čemu vedlo zhoršení vztahů s Ruskem. Je možné, že rybí konzervy můžeme prodávat kdesi na Západě, ale nejsme schopni změnit geografii.

29; Google začal nabízet fotografie Donalda Trumpa po zadání slova „idiot“ do vyhledávače. Kromě toho se v Británii vrátila do hitparád píseň American Idiot skupiny Green Day.

30; Zopakujte to. Slyšel jsem správně? Šéf americké rozvědky je šokován pozváním Putina do Washingtonu. Připomeňme, že bylo oznámeno, že prezident USA pozval svého ruského kolegu na návštěvu Washingtonu už letos na podzim.

31; Rusko je nepřítel přírody. Zahraniční ekologové se snaží z Ruska poslepovat obraz dravce či šelmy. Rusko je v mezinárodním žebříčku ekologů cynicky kladeno až za Turkménii či Albánii.

32; Demokracie? Objevily se záběry, jak Macronův poradce mlátí demonstranty. Přitom nikdo z policistů se nepokusil situaci řešit.

33; Provokatéry z Pussy Riot budou soudit za nošení policejní uniformy. Předtím čtyři členové uskupení dostali 15 hodin vězení za provokaci během finále mistrovství světa ve fotbale.

34; Byly učiněny konkrétní návrhy. Velvyslanec Ruské federace promluvil o dohodách Putina a Trumpa ohledně Donbasu. Nedávno agentura Bloomberg informovala, že prezident Ruské federace navrhl Trumpovi uskutečnit v Donbasu referendum.

35; Ukrajina odebrala svým judistům odměny za výsledky na mistrovství Evropy v Rusku. Navíc bronzové umístění nebude zohledněno při udílení sportovních titulů.

36; Myšlenka referenda v Donbasu nepředpokládá krymský scénář, říká zdroj. Iniciativa o uskutečnění referenda v Donbasu má reálný základ, ale nelze předpokládat krymský scénář.

37; Pokud nefunguje Minsk, je možné zvažovat jiné možnosti, říká Zacharova o zprávách kolem referenda v Donbasu. Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí zareagovala na nejžhavější téma, o kterém píší světová média.

38; Zdroj informoval o podrobnostech případu vlastizrady ve strukturách Roskosmosu. V případu vlastizrady může figurovat několik vědeckých pracovníků Vědeckovýzkumného ústavu strojírenství.

39; Majdan je pseudorevoluce placená ze zahraničí, říká italský vicepremiér. Srovnejte si referendum na Krymu a tu „fejkovou“ revoluci na Ukrajině sponzorovanou jinými zeměmi, navrhuje Salvini.

40; Na Krymu se vysmáli šílenému nápadu bývalého velitele ukrajinského námořnictva o zaminování Azovského moře. Problém průchodu lodí Seregej Gajduk navrhuje vyřešit pomocí map.

41; Trump vyhrožuje Číně cly ve výši 500 miliard dolarů. Trump ujistil, že zvýšení cel probíhá kvůli prospěchu USA.

42; V Německu Íránec zranil nožem 14 lidí. K útoku došlo v autobuse, který jel z centra Lübecku směrem na Travemünde.

43; Putin se vyslovil proti důchodové reformě. Od vyhlášení reformy se k ní prezident zatím ještě vůbec nevyjadřoval.

44; Ozbrojenci z Nacionalistických družin přivázali ke sloupu muže s cedulí „Jsem Vaťák“ („Vatnik“ je hanlivý výraz pro Rusy nebo jejich podporovatele). Během natčení akce jeden z útočníků opakovaně k muži přistupoval a plival po něm.

45; V Nejvyšší radě požadují tvrdou reakci na slova italského vicepremiéra o „fejkové revoluci na Ukrajině“ a referendu na Krymu.

46; Moskvan zmlátil policisty, kteří odtahovali jeho Porsche. Policisté si zhmožděniny měkkých tkání nechali ošetřit v nemocnici.

47; Američtí senátoři navrhují zavádět sankce proti Rusku automaticky. Republikán Marco Rubio a demokrat Chris Van Hollen aktivizovali svou činnost ohledně dodatečných sankcí proti Rusku.

48; V Nejvyšší radě komentovali nápad uskutečnit referendum v Donbasu. Místopředsedkyně Nejvyšší rady Irina Geraščenko kritizovala myšlenku referenda o příštím statusu Donbasu. Naznačila, že by se referendum muselo konat na celém území Ukrajiny.

49; Ukrajinské ministerstvo zahraničí si pozvalo italského velvyslance kvůli nezodpovědnému prohlášení Salviniho o „fejkové revoluci na Ukrajině“. Ukrajinské ministerstvo zahraničí rozhořčeně odsuzuje výroky italského ministra zahraničí.

50; Putin řekl, co si myslí o důchodové reformě. Prezident se přiznal k tomu, že se mu nelíbí žádná z navrhovaných variant zvýšení věku odchodu do důchodu.

51; Bývalý šéf ruské centrální banky: Rusko se připravuje na konfiskaci aktiv v USA. Aktivní rozprodej amerických pokladničních obligací vyvolal na trzích mnoho otázek.

52; Ukrajina předala Doněcké republice tělo bývalého příslušníka domobrany, kterého SBU mučila a zavraždila. Ukrajinské tajné služby 18. června předaly zástupcům Doněcké republiky tělo bývalého obránce Donbasu.

53; Ukrajinský starosta města Skole ve Lvovské oblasti, který navrhoval tvrdé bití pro korupčníky, byl už podruhé přistižen při korupci. Starosta už letos v březnu byl odsouzen za korupci. Nadále vykonával funkci starosty a připravoval odvolání.

54; Zázračné zotavení. Muž, který v Británii utrpěl otravu „novičkem“, byl propuštěn z nemocnice. Charlie prošel děsivým utrpením, které si většina z nás nedokáže ani představit, říká se v prohlášení.

55; Putin: Pravidla vízového režimu v Rusku vyžadují novelizaci. Musí být odstraněny bariéra a procedury, které jsou pro lidi nepříjemné.

56; Donbas: Situace je napjatá, nacisté se připravují k boji o moc uvnitř Ukrajiny. Za uplynulý týden zahynul jeden obránce Donbasu a jeden byl zraněn.

57; Bílý dům je rozhořčen reakcí z řetězu utrženého šéfa národní rozvědky USA na pozvání Putina do Washingtonu. Trumpovi poradci jsou rozhořčeni v důsledku interview Daniela Coatse na otevřené akci v Aspeně ve státě Colorado.

58; Ukrajina prohrála s Ruskem „čpavkový spor“ u WTO. WTO prohlásila ukrajinská cla na ruský dusičnan amonný za protiprávní.

59; Carjov: Washington se nerozhodne pro referendum v Donbasu. Americké úřady nesouhlasí s provedením referenda o statusu jihovýchodních teritorií, myslí si bývalý ukrajinský politik.

60; Nácvik rozpadu. Ukrajinské ministerstvo zahraničí je vystrašené myšlenkou referenda v Donbasu. Ukrajinský ministr zahraničí Pavel Klimkin promluvil o absenci jakýchkoli perspektiv uskutečnění referenda v Donbasu.

61; Zločinci promluvili o vraždě medailisty z Olympiády v Soči. Policie Almaty zveřejnila detaily ze zadržení podezřelých z vraždy Denise Tena.

62; Při útoku na hlídku dopravní policie v Dagestánu byli zavražděni dva policisté. Neznámí pachatelé zaútočili na hlídku dopravní policie nedaleko dagestánského Kizljurtu.

63; Státní department USA zveřejnil svůj postoj k referendu v Donbasu. Procesem urovnání konfliktu v Donbasu je Minský proces.

Zdroj: http://rusvesna.su/news
87 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna 19.7.2018

 1. proud napsal:

  „4; K čemu Rusko chystá nejnovější strategické zbraně? 19. června ruské ministerstvo obrany předvedlo nové záběry ze zkoušek nejnovějších vzorů strategických zbraní.“ :-)))………..prece proto,aby nekdo neudelal picovinu a nezkusil ho napadnout,tim spis ze zabery ktery Rusko zverejni,zverejni az tehdy,kdyz uz ma neco o generace lepsiho ;-).

  „42; V Německu Íránec zranil nožem 14 lidí. K útoku došlo v autobuse, který jel z centra Lübecku směrem na Travemünde.“…………..hmmm,hmmm,opravdu zcela jiste Iranec? Uz nevedi jak by Iran poskodili…..

   • proud napsal:

    Tos posral,s tim kretenem :-))))

   • HVzV? napsal:

    TENTO ČLÁNEK SE OBJEVIL JAKO ODKAZ NA NOVÉ REPUBLICE,

    tak budte vy ničemové slušnií a ne,aby jste sprostě nadávali na režim mohli by to vidět komunisti a přestali by místo

    SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÉHO TRŽNIHO HOSPODÁŘSKÉHO SYSTÉMU A SOCIÁLNIHO STÁTU

    podporovat ten socialismus co jim ti cinkálisti vycinkali a ted už nic jiného nejsou schopni jejich diversanti ve vedeni vymyslet.

    • niSas napsal:

     Ale né. Gdyby to někam vedlo a začalo to mít nějaký smysluplný spád, mohli by neoliberálně zvednout fakáča a vzít mu ilegálně licenci femosgrátickým způsobem. Že gdo sem poleze, zhavaruje mu komp do nuceného vypnutí.. Licencované vybavení, co stačí na ostatní weby zde funguje podle jakési divné nálady a psát sem normálně je pro vyvrhely nemožné. Proto mě zajímal ten jeho program, se kterým by chtěl za lidi něco vyjednávat, ale to se asi nigdy nedovím, takže nic a je to tak asi lepší. Nebo jak to j´hodnotíte vy třetí hvězdo?

  • Paw napsal:

   Pred nekolika hodinami vypukl vybuch nenavisti jiste „herecky“ Whoopiii/uz to o ni rika , kdyz si zvolila neco takoveho za dalsi jmeno/ proti jedne , ktera se provinila tim, ze
   ji matka dala zivot…A drzi si sve jmeno…
   Dalsi absolutni bez spetky talentu a bez moznosti ten talent vubec rozvijet je Woodyy Allen. Miliony tisku na nejdrazsim papire bylo o nich sepsano. Pro mne jsou to ubohy ,
   trapny Zvatlove…
   Prave jsem videl na televizi dalsi hruzny nelidsky odporny a otresny, barbarsky vybuch nasili v Parizi , kde ubijeli teroristicke zrudy nevinne bezbranne protestujici..
   Macaron , koncentrace vseho hnusu , kricel ze bere zodpovednost za nasili jeho teroristickeho afroarabskeho bodyguarda a jeho gangu a kterymu zrejme DELA v noci MATRACI..
   .Mel by okamzite byt za mrizemi..
   Dale cele dny a noci krici feministky, riotistky a jine svlikaci prisery, ze musi dostat POWER nebo-li, MOC..
   Je dnes jiste ,ze jsme unikli jistemu rozsireni zla vseho druhu nezvolenim Clinton. Nereknou nam, na co potrebuji tu Power .
   Treba ,ze maji program , ktery nam vysvetli a co ma ten program prinest dobreho atd. Je videt ,ze zase nevi co zvani a jen zvani…A dalsipredstaveni jejich tupe pasivni neschopnosti udelat cokoliv.
   Mimo toho posedleho jeceni, v mediich..
   Power pak , ma svoje pravidla , hranice , svuj vyvoj a prubeh , je treba velke opatrnosti, citlivosti , prirozene inteligence a obrovskych az nadlidskych schopnosti pri jeho handlovani , protoze i male chyby maji udesne nasledky.
   Nektere vzory v minulosti, Themistocles, Solon,Leonidas , Caesar,kteri se dnes zdaji nedostizni v te dnesni ubohosti tech shnilych bazin..
   A kteri si byli vedomi svych chyb a pracovali tezce na jejich omezeni s pomoci pratel…Pohled zpet.
   Je take dnes velmi zajimave a mluvi to k nam,strizlive , ze totalni , dlouhodoba vojenska vychova Spartanu , jejich deti od nejutlejsiho veku az do veku 60 let , PRINESLA vsak a PARADOXNE VELKE URODY prohranych bitev…..
   POWER pak NEMUZE a nesmi drzet KAZDY idiot.
   .Ktery krici a jeci napriklad jako silenec…
   To jsme videli na Hitlerovi a jinych..Merkel, Trump,Bush, May, Thatcher malych deti mlicka snatcher .
   Ukradla detickam mlicko, protoze se nemohli branit, svine !!!
   Je treba neco kazdy den udelat , kazdy den se branitcistokrevnymu zlu , Satanu…

 2. vilon napsal:

  Splnění cíle „Bílá Evropa“ by například v Británii neznamenalo, že z Londýna zmizí stará Čínská čtvrť, nebo že budou deportováni slušní, integrovaní Indové. V Británii by to znamenalo odsun muslimů, černochů a jejich rasových míšenců. Bez ohledu na to, zda konkrétní jedinec byl dosud bezproblémový, protože i ti, kteří se dosud chovali slušně jsou nositelé rizikových faktorů, jako v případě 1. generace muslimských imigrantů, která většinou žila klidně, ale byla nositelkou rizikových faktorů (mentalita zakořeněná v genech + Islám) a tyto faktory se projevily u jejich potomků z 2. a 3. generace ve formě islámského radikalismu, kriminality, agresivity, sdružování se do gangů a ghett.
  http://www.white-media.info/reconquista.html

  • proud napsal:

   „neznamenalo, že z Londýna zmizí stará Čínská čtvrť, nebo že budou deportováni slušní, integrovaní Indové.“………………tom je co? To je prave ten pruser,nas nesmi zajimat jestli slusny,nebo neslusny,nas musi zajimat jestli patrici,nebo nepatrici!!!!!!! A to je pr5ave ta ukrutna chyba ktera se dela.Nehodlam se o evropu,natoz o svou zemi delit s zzadnym cmoudem,at slusnym,nebo neslusnym,pouceni s cikanama je vam vsem malo? Pak dobre vam kurva tak!!!!!!!!

   • proud napsal:

    Jednoduse a proste:tady ma co hledat jenom a pouze bilej evropan,spadla klec!

    • houbeer napsal:

     toz ses projevil jako uplnej nacek.tak hold lide jsou blbi a jeste blbejsi.
     co ti vadi na slusnym indovi?

     • houbeer napsal:

      ja velky vudce na zaklade sveho choreho usudku posoudim kdo je bilej,kdo je vic bilej a kdo uz ma patinu jine barvy.kurwa to je doba

      • proud napsal:

       Jiste,nabadam k zodpovednosti ze ktery plyne ze svy k svymu,co se ti na tom nezda?! Jsem zodpovednej za zachovani bily rasy a kultury,stejne jako ostatni maj bejt zodpovedny za zachovani tech svejch! Jen ty se predvadis jako pobouchanej multikultimagor!

       • houbeer napsal:

        Jednoduse a proste:tady ma co hledat jenom a pouze bilej evropan,spadla klec!—– to je tedy tolerance indu a kdekoho,co tady zije uplne v klidu,respektuje normy a max.v soukromi si drzi nejake casti sve puvodni kultury.

        • .lak napsal:

         Tohle jsem dal na AE a docela sedne i sem.

         No a vidíte jak proplakaní úžeři a titulovaní fachidioté workoholismu zbědovali obyvatele starého kontinentu za potlesku koho že? Pracovitých. To jim věru poskytnou protože s Marakéšem odpřísáhli nevolnictví miliardě legálních klimatických uprchlíků a pojedou osvědčený mustr tisku € pro privilegované a kafírům, ďaurům a nevěřícím prašivým psům ho dají po službách, možná když se spletou. Tedy když se nezachovají podle svého naturelu i fatvy a džihádu 14. století neměnným islamismem. Práce se dočkáte od nevidím do nevidím a důchody přeci nelze aby pobírali nehodní. A bude jich dost aby si pohlídali hybžony ve fema lágrech v elegantním vězení bez mříží kdy v no gou zónu se promění kontinent a jim to vesele k tomu spěje a ještě rádi z fema lágrů nevolníci nevytáhnou paty. Mimochodem jsem zahlédl že za 4. roky tu hopsalové odpracují 5. německých ale budou muset asi přidat protože povznesených afroarabů s dokonalými komunistickými servisy států bude mnoho proti vymírajícím se čtvrtinou na hranici bídy a pod pro ty z krajin slunce a blahobytu kteří nikdy nemuseli hákovat v otrokárnách na nuznou pouhou obživu. 24,7% kontinentálně a o kotlince 4. rokem v rozvojovové zemí za mrzké platy nemluvě. Mne nikdo nevysvětlí že tu lidé mají vzdělání, leda píp.
         https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg

        • niSas napsal:

         Co s tím bohem v nás od narození ti kolemjdoucí lidi udělají je neuvěřitelné. Po dvaceti letech je z něj utěrka, počtyřiceti je z něj hadr na podlahu a pak se neví jak tu hadru „legálně“ vyhodit do popelnice. Ještě před koncem si do ní šmejdi utřou boty. To je vážení osud jako prase. Každá blbá svině má “ svobodné právo“ si do něj, za účelem zisku, ještě kopnout a gdyž netancuje podle jeho představ tak i zabít. Tak sme to dopracovali, bezpodílově, bez základní úcty.

        • proud napsal:

         Psal nekdo ze nemuze prijit na chvili na navstevu?:-)

     • proud napsal:

      Vidis jak spatne chapes.Nejen na Indovi,na nikom slusnym mi nevadi nic,protoze kazdej slusnej vi kde je jeho doma! Sam jsem byl „venku“ pekne dlouho a nenapadlo me jako hosta tam neco chtit preorganizovavat,jim menit,nerkuli jim diktovat co maji delat protoze podle me jako pouhyho hosta u nich je to nejlepsi,znasilnovat jim zensky,nebo je vubec tahat do postele,natoz s nima mit deti nedeti a kurvit vlastni rod i kulturu,stejne jako jejich,tomu se rika panacku osobni ZODPOVEDNOST!!!

      • houbeer napsal:

       jakej je tvuj rod-vzdyt to je hovadina,co ty vis,kdy jaka jina nez ,,bila“krev prisla do tveho genofondu?
       co to je ta bila rasa?mozna pred tisici lety to slo ,,resit“,dnes jsme cesi-tzn.mix kdekoho.

       • proud napsal:

        Kdyz to teda chces vedet,neexistuje jina nez bila rasa,to ostatni je jen pomatchanej gulas stvorenej z bilejch odpadliku(uchylaku) a lidoopu!!! Nechtel jsem ti to poprve dat tak natvrdo,protoze vim ze se proto urazis,misto premejsleni a hledani a vezmes to jako pokus o ublizeni ac to tak neni mineny.Kdyby bylo,psal bych to asi jeste jinak.Ale tohle maji zrejme Sloani a Arijci za svou dobrotu,kdyz misto zabijet zacli odpadliky jenom vyhanet,s takovouhle se ted vraceji.

       • proud napsal:

        Jinak asi takhle,ano,nevim jaka vsechna krev prisla do myho genofondu a proto me to malo zajima,ale co me zajima je ze jsem bilej,ziju na svym bilym uzemi a nehodlam se doma stat mensinou,cejtim se bejt Slovanem s jeho kulturou a mam povinnost to tak jak jsem to dostal od predku predat nasledovnikum…….a podle toho jedu a pojedu!

        • houbeer napsal:

         ja se nebavim o cilene .asove migraci negru-arabu.bavim se o nacizmu,kterej z tveho kokomentu bije na dalku do oci.protirecis si.chvilku popiras dejiny(maros atd)pak hlasas bludy o jakesi bile rase a odpadlicich,z kterych je zbytek populace.to sis jako precetl,ne?

        • houbeer napsal:

         pust si ortel,at se citus jsko spravnej slovanskej bilej hrdina,heh.a dej si pozor,aby jsi v zrcadle nezahlid odstin jine ,,barvy pleti“nez je ta spravna bila.mohl by jsi se sam sobe zhnusit.hehe

        • proud napsal:

         Ortel mi jede neustale.Ve spojeni se mnou se muzes bavit tak maximalne o vlastenectvi,urcite ne o nacismu.Nacista totiz bude zotrocovat jiny narody pro ten svuj,vlastenec s nima bude ale spolupracovat,pokud pujde o rovnej postoj.Pokud si vsimam,nehodlam nikoho vyhlazovat ani kolonizovat,paklize bude me,moje uzemi,tedy zemi,vlast a moji vuli u me doma respektovat a podle toho se chovat.A to dela i cikanu malo,presto mi jeste hlava zadnyho v obejvaku na stene nevisi.

        • Petr C napsal:

         At si ziji jak chteji. To ze se mydlili mezi sebou, byla jejich vec. To ze neumeli psat a cist taktez. A asi jim to nechybelo. Co ? Ze jsou mnohem horsi? Asi zapominate na vybite miliony indianu, indu, negru, cinanu a podobne. Take svetove valky privedli negri? Za ty svinstva muze ve velke vetsine tkz. zido-krestanska kultura. Chcete zapomenout ze i Slovane byli kolonizovani? Kdo ma iq tykve ani nevi kde Evropa lezi. Podivejte se na to kdo to organizuje, tam je ten problem.
         Samozdrejme ze vselijake narody se mydlili mezi sebou,at to byli Turci, Rekove to neni jenom vysada islamistu, nebo negru. A vsichni vrazdili, znasilnovali, nebo loupili. Pred tisici lety probihala nasilna krestanizace, ted je to nasilna islamizace a to vse je vedeno pod velenim jednych a tych samych. Vystehujte prni ty kteri jsou toho pricinou a ten zbytek potahne za nima.

        • proud napsal:

         Peto,co je mi kurva do nich?!!!!!!!!!!! Meli se branit! Ty ses dalsi z tech pobouchanejch co mi bude vypravet ze za to ze kdysi davno nejakej cizi bilej vymlatil nekde nejakej kmen mam ja ted platit????? Nezblaznili jste se,pomateny slunickari? Kdyz mi to rekne cigos,je mi jasny kam miri s tim nic co ma v hlave prestoze mel moznosti se naucit,ze k tomu budes smerovat ty,to me celkem prekvapuje!

        • proud napsal:

         Kdyz se to rezalo v evrope,taky se na ni africani vysrali! Tak ted at si udelaj doma poradek nez se sem zacnou srat,protoze zlo plodi jen zlo a dopadnou hodne spatne.

        • Petr C napsal:

         Co mne obvinujete ze slunickarstvi? Ja netvrdim ze zaplavovani sveta tim to odpadem, ktereho se zbavuje i Afrika je v poradku. Ja jen tvrdim ze se nema zapomenout na kolonizaci. A hlavni duvod je ten ze ti kteri nejvic kolonizovali jsou porad u koryt a opet kolonizuji i kdyz v opacnem garde.
         Ze se meli branit? Mi se nejedna v tomto o kolonie, ale o to jaci parchanti byli a jsou ti kteri berou nasilim. To ze to v nich zustane.
         Zadnou bilou rasu neobvinuji, jen tvrdim ze tkz. zido-krestanska kultura je pekne svinstvo. A to ze bila rasa se dostala pod nadvladu techto zrud je jen jeji vina – meli se branit(vase slova).

        • proud napsal:

         Mels to vysvetlit rovnou a ne se stavet do spatnyho svetla,takhle tomu rozumim a tak to taky je,takze promin ze jsem vystartoval ale tak najek si za to krapet muzes i sam. :-)

       • proud napsal:

        A nezacinej s nejakejma kolonizatorama,protoze me nezajimaj,tenkrat se jim meli domaci branit a ubranit,kdyz to nedokazali,dostali co jim nalezelo,s nama to nebude jiny,bud se dame do kupy,nebo konecna,deti nemaj co trpet za hrichy predku,navic ti moji nikoho nikde nekolonizovali! Takze nejaky nablbly vytvareni viny si u me muzes v klidecku odpustit,bude marny.

        • Petr C napsal:

         Proude, ale kolonizace ma velke procento viny na tom co se deje nyni. Vzdyt porad jsou u koryt kolonizatori. Potomci tech rasistu co kolonizovali jsou stale u koryt. Jenze zazracne prozreli a chteji zplacet svou minulost penezy druhych. Byla by chyba zapomenout na zverstva kolonizatoru. Prave naopak. Je i jejich nakradene majetky vystehovat do zemi ktere kolonizovaly a uzavrit hranice. Nevim proc by zrovna Slovane meli zapomenout. Prave si musi uvedomovat co maji za sousedy a uvedomit si ze od nich neprijde nic dobreho.

        • proud napsal:

         Mela.Ale poradek si s nima musej udelat lidi v zemich kde zijou,jak sam vidis,arabove a africani to nedokazou,jsou jeste mnohem horsi kolonizatori nez ti kdo je naucili cist a psat! A iq tykve,kdyz se serou do cely evropy,to veru na pomstu nevypada,ze ano,vime to uz od Turku.Nejak se mi nezda ze by se vyslovene zamerili jen na Francii,Anglii a Spanelsko,ze?………..Ani nemuzou,je to sprostej,blbej,vrazdici a znasilnujici dobytek!At tahnou domu a jsou radi ze prezili!

        • Petr C napsal:

         Dalsi placani – kdyz se to rezalo v Evrope. Copak vam neleze do hlavy ze to kolonizatori nasilim narusili beh zivota kolonii? Naco by negri potrebovali umet cist a psat pokud jim to nechybelo. To ze se snazili negry nasilim civilizovat je pricina vseho zleho.

        • proud napsal:

         Muze bejt,ale nevidim duvod proc bych ja za kreteny mel nyst,cejtit vinu,nebo napravovat jejich hrichy.S touhle pitomosti je potreba prestat stejne jako s kolonizovanim.Proc si myslis ze nekricim po napravovani valecnejch skod Nemcema? Presne ze stejnyho duvodu,kdyz se to nechalo projit tema kdo to skutecne zavinili,muzem si ted uz jen sami dat par facek a ne do toho tahat jejich deti ktery nic neudelaly! Presne stejne muzou cerny deti kolonizovanejch opic ted akorat zalizt domu a ne se srat k nam kvuli svejm prapradedeckum.

        • proud napsal:

         Mimochodem,nebudes me mit rad,ale muj nazor je ze to ze se zvire naucilo mluvit z nej jeste cloveka nedela!!! A s kolonizaci presto nesouhlasim,at si maji to kde zijou.Ale jinak je to jeste trochu slozitejsi,sami by nikdy ani neprisli na to ze maj neco doma co svet potrebuje,natoz aby to z ty zeme dostali a jejich hranice jsou taky hodne sporny,kdyz kmen zil na par kilometrech a podobne,navic mam pocit,ze kdyby se od nich nic v minulosti nevzalo,nebyl by ted duvod jim jakkoliv pomahat,uz by bylo minimalne z poloviny po nich,takze me napada ze ted nejak nevim co by bylo bejvalo lepsi……….

        • Petr C napsal:

         Proude, uvedomte si slovo hranice. Oni ho neznali. Meli nejaka uzemi ktere kmeny ovladaly. Jejich sarvatky a nemoci zamezovaly prelidneni. Proc by meli na neco prichazet? Co potrebovali jim vyrostlo, nebo ulovili. Kdyz se nedarilo sezrali souseda. Jim to pripadalo normalni. Proc by meli tvrde pracovat a chamtit? Kdysi jsem se diky dedovi dostal na cestopisne knihy vydane koncem devatenacteho a zacatkem dvacateho stoleti. Byly tam popisovany nemoci, kanibalismus ruzne bitky, chudoba. Ale nikde nebylo nic o podvyzive. Chudoba byla proto ze nejaky majetek je nezajimal. Negr mel svuj zivot dokud se do nej nesrali vselijaci kralovsti zlodeji. Tak samo tady dojebali indiany. A ted ti co to dojebali co vydavali rozkazy k vrazdeni jsou ti nespravedlnejsi a hodni demokrate? Na to nesmime zapomenout.

        • proud napsal:

         „Proude, uvedomte si slovo hranice. Oni ho neznali. Meli nejaka uzemi ktere kmeny ovladaly. Jejich sarvatky a nemoci zamezovaly prelidneni. Proc by meli na neco prichazet? Co potrebovali jim vyrostlo, nebo ulovili. Kdyz se nedarilo sezrali souseda. Jim to pripadalo normalni. Proc by meli tvrde pracovat a chamtit?“………..naprosto souhlasim,kdyz uz tam idioti vlezli a dolovali,meli si to vyhrabat sami a je nechat na pokoji,jak prisli tak meli zase vypadnout.Kdyz uz,ja bych tam ani nelezl,bejt po mym a koukal bych jen aby ani oni odtamtud nevylejzali nez jedine jako hosti na navstevu.

        • Petr C napsal:

         Proude ty deti maji stejne geny. Podivejte s na Nemce. Uz zas ovladaji vychodni Evropu. Francie a Anglie porad vydira kolonie. Navic ted se statni, nebo kralovska kolonizace zmnenila na nadnarodni globalizaci, ale moc se toho nezmnenilo. Vychodni evropan porad slouzi jako otrok ma daleko k zivotni urovni kolonizatoru. Investori-novodobi koloniczatori. Neprijdou aby pomohli, ale aby vysali co muzou.

        • proud napsal:

         Tak to je,ale ja tvrdim ze v tom jim muzou zabranit jen lidi,vlady to urcite neudelaji,ani udelat nenechaji.Jen s tema genama moc za sebe nesouhlasim:-)

        • Petr C napsal:

         Prave ze ty geny delaji hodne. Jim proste neprijde nenormalni okupovat, parazitovat, to ze porad musi platit vypalne nejakemu kralovstvi. Lide kteri vam nezistne pomuzou a muzu napsat ze pokud s nima nezacnete probirat politiku, to multi-kulti, buzeranty vam pripadnou velice solidni. Jsou to vetsinou potomci pristehovalcu ze zapadnich zemi. Kdezto pristehovalci z vychodu si ty veci uvedomuji. Proto tvrdim ze to proste maji v genech.

        • proud napsal:

         Ja zas rikam ze jde povetsinou o nauceny veci,ty genovy zalezitosti jsou spis vzacny a tejkaj se neceho jinyho,ale budiz,kazdej tomu nejak rikame :-)

    • .lak napsal:

     Nebude. https://www.youtube.com/watch?v=aPm0NKcBZcY
     Tohle zmizelo asi potřetí v češtině a to je jen faktografie ale to se asi nevolníci zvěrské totality nemají dovědět.

 3. jan nowak napsal:

  Sasín..kur-wa ne-wí wwo čem předná-ší .. je totiž Lesba : (

  Ha ha : //
  .. stah-nu tě zz obědů !!!

  Swobodná Matka

  • jan nowak napsal:

   .. wyhrál ssem ROBOTI prima prrwní cenu – Knihu Main kamf..

   Nejwyššší nsbídce !
   99 fracouzáků ..

   M

   • niSas napsal:

    Člověk je nucen vyrábět víc a víc a gdyž je teho až dost, tak mu všechno vezmou nebo rozbijou aby vyráběl znova zase víc a víc. Jen blboni tu hru nigdy nepochopí. Někeří přijímají učení, že až se rozpustí jako kostka cukru v čaji a proletí zažívacím traktem neznámého organizmu, že na konci cesty se zase sloučí do stejné kostky cukru, že jako bude pokračovat… :-) ˇÓbr tupani to mají eště těžší, ti si musej představovat, že se reinkarnují z pšouku do nějaké fialové krávy, kerá kostkama cukru oslazuje kon-ferengce gde se těží latínium.

    • proud napsal:

     :-))) , hele,ze tys to s tema reinkarnacema vubec nepochopil? :-))))))),ledaze bys chtel bejt fialovou milkou,ale to ses spatne narodil:-))))))))))

    • Rocco napsal:

     To je kapitalismus, vždy skončí válkou, proto progresivní Češi volili v roce 1946 komunisty.

 4. Rocco napsal:

  Proč by milionům muslimů a černochů v Británii nemohlo být odebráno britské občanství??? Klidně!!! Buď prokažte britské občanství Vašich předků před rokem 1940, nebo máte padáka, nebudete v Británii volit, cestovat (bez britského pasu), ani čerpat sociální dávky.

  Odebrání občanství je zcela legální v členských zemích Evropské unie – Litva, Lotyšsko, Estonsko, tak proč by to nešlo legálně i v Británii?

  Prohlášení Ruské komise pro otázky občanství: „Stovky tisíc osob žijících v Estonsku, Lotyšsku a Litvě zůstávají bez státního občanství, je jim odepíráno volební a vlastnické právo a jejich právo pobývat v těchto zemích je zpochybňováno.“ Moskva proto navrhla přiznat těmto osobám dvojí občanství. Jen nedávno ruský ministr zahraniční Sergej Lavrov ve svém projevu před Výborem pro lidská práva u OSN ostře kritizoval Estonsko a Lotyšsko za to, že na jejich území žije mnoho osob bez státního občanství a označil tuto situaci za „hanebnou“.
  https://voxeurop.eu/cs/content/article/637041-co-s-poruchou-obcanstvi

  • proud napsal:

   Fajn,at je vyhodej do Ruska a bude po hanebnosti :-))))))))))))))

  • proud napsal:

   Ale ted vazne,kazda zem by si mela hlidat pocet hostujicich cizincu s jinym zalozenim tak,aby jich byla za kazdejch okolnosti lehce zvladnutelna mensina,jestlize se chovaji jako hosti a uznavaji ze jsou hosti,nevidim s jejich pobytem problem,ani dlouhodobym.Jejich deti by mely mit obcanstvi po rodicich a lidi by se meli vychovavat k tomu aby ctili svoji prislusnost a nespousteli se s jinejma,pisu vychovavat,ne ze jim bude prikazovano.To je to co tady momentalne chybi,vychova k vlastenectvi a hrdy prislusnosti,misto toho se setkavam se snahama k multikulti coz je z dlouhodobyho hlediska konec kazdyho naroda.A vedi to i v Americe,tolik nenavideny a chovaji se podle toho,obycejny lidi,pochopitelne,zadny multikulti idiotstvi tam az iq tykve vyjimky nenajdes!

   • niSas napsal:

    Svoji příslišnost mají směřovat k národnosti, národu, nebo ke státnosti, státu? Bacha na hrábě, bolí to…Muheeeeee

    • proud napsal:

     K narodu,k tem ze kterejch vzesli,na hrabe si davej bacha sam :-))))))).A jmenuj mi jeden jedinej soucasnej stat,ty se to proste nenaucis rozeznavat:-)))

 5. Petr C napsal:

  Jak chcete hlidat populaci cizincu? Zenam zasijete rodidla a muzum odcvaknete vejce? A jakze to je v Americe? Neplete si hrdost z blbosti.

  • proud napsal:

   V Americe ve statech kde jsem se hlavne pohyboval to je jak jsem napsal! Cti co pisu,o zadnym zasivani a prikazovani jsem nic nepsal,pisu porad dokola jen o tom,ze je potreba lidi ucit bejt lidma,ne pitomejma ovcema.To jsou veci ktery si musi kazdej sam uvedomit,ja nikdy do pelechu s jinou nez se Slovankou nevlez a nikdo mi nemusel rezat vejce ani nic prikazovat,proste nejsem prase ani zradce bilejch!

 6. Petr C napsal:

  Copak se v Americe chovaji pristehovalci jako hoste? Kde? Mate tam ctvrte kde bily nemuze skoro ani vstoupit. Dokonce i auta se uz samy od sebe zamykaji. Mate ram ctvrte kde vladnou Arabi, Cinane a pod. Vy jste napsal ze zadny multi kulti se tam nepropaguje az na par vyjimek. Ja to vidim opacne. Jen par vyjimek tam propaguje rozumnou cestu.

  • proud napsal:

   To by zili spolu a ne vedle sebe,nemyslis?

   • niSas napsal:

    Podle toho co už o emeričanech víme, jsou to už generačně pošahaní idioti. Minimálně 200 let dělají, že si plní sny a nezajímá je gde se na to bere. A hajzlové co tam za něma lezou jsou némlich to samý. Nebo věříš, že kuchty a bezzemci co si zasedli na vyskalpovaná území, že jeden skalp za 100 babek, to bylo do začátku jako dotáca komunistů cca 150 000,- na stavění. Tak proč je máš rád?

    • proud napsal:

     Neda se rict ze je mam rad,ale jedno mi nejsou,USA je 90% Evropa,jenze takova co se nezastavila ,ale co se uci a zavadi vsechno novy co se kde objevi,okamzite a bez hromad vypicenejch papiru a nakoupenejch titulu! Porad se bavim o obycejnejch lidech,tam vejs sedej podobny svine jako tady,jen tem obycejnejm davaj ode vseho mnohem a mnohem vic nez tady,jisteze ne kvuli tomu ze by jim na nich zalezelo pro ne,ale jen kvuli vychcanosti,drzej si tak prece svou armadu.

     • Petr C napsal:

      Kde jste nabral ze USA je z devadesati procent Evropa?

      • proud napsal:

       O ty procenta se nehadam,podle toho co jsem videl bych hadal jeste vic,ale je pravdou ze jsem byl na severu,tam se cernejm,hindusum a mexikum moc nechce:-)

   • Petr C napsal:

    No prave, zadna multi kulti nefunguje. Ale propagace tam jede ve velkym. Stejne to je v Canade. Vesina lidi bude propagovat multi-kulti a tech par, kteri na to musi vydelat musi drzet hubu.

    • proud napsal:

     Propagovat ti muzu co chci,ale zalezi na tom co udelas,nastesti je tam na multikulti nikdo nenachyta,nakonec nezapomen ze tam taky nejsou zadni blbci,kdyz to jsou povetsinou prichozi evropani.

     • Petr C napsal:

      No je videt ze jste uz dlouho ve statech nebyl. A ze tam je vetsina Evropanu je nesmysl. Vlada skoro zidovska, na ulicich vetsina barevnych. Ovsem si musime uvedomit ze Amerika se stala pristehovaleckou zemi a neni to zadny narodnostni stat. Problem je ze hlavni politicky trend je tkz. pozitivni diskriminace. A tak se zacina aplikovat zakon. Uz ne podle zakonu a podle barvy kuze.

    • proud napsal:

     Treba Wisconsin je nemeckej,Illinois zase rusky,polsky a ceskoslovensky.Ted posledni dobou ale zamichali hodne kartama mexici………

     • niSas napsal:

      Mimochodem a od koho mají ti jewropští šmejdi vzor multikulti. Gdyž obyčejní emíci ani nemůžou vědět kolik je v té emerice bílejch. Možná dodnes věří, že je jich víc, páč dostávají informace z médií. a mimo to, voni vychovali ty největší nosaté kurvy na světě, keré jako čmuchají po glóbuzu a ukradnou všechno co není zabetonovaný.A gdyž to je zabetonovaný, kupujou šmejdy jako je babiš, debil co ani neumí mluvit jako pajduláčka kterému hejbají ručičkama i nožičkama. Ten se ani sám o své vůli nevysere. A že proč sviňa co má nakradeno miliardy nemůže mít dost? No nemůže, páč na všechny miliardy má půčky a ty jakože musí platit. Takže musí krást dál aby mu zůstal jen nakradenej status quo. A gdo u v tem pomáhal? Zeman, Klaus, Havel atd, atd…Komanči jen šoupali nohama jako mimina na nočníku. Heh

      • proud napsal:

       Budes se divit,ale v ameru zidy nenavideli jak peklo,nez se zidum povedlo dostat ameriku,dalo jim to hodne prace a povedlo se jim to az po druhy svetovy kdy je teprv amerika zacla brat,do ty doby je nechtela a presto bydlej jako ostatni,vedle a nikoliv s nima,i na ne si tam davaji sakra majzla a to vim dobre,kdyz jsem delal svou praci,delaval jsem i u nich,nedobrovolne,samozrejme,kvuli jejich chovani,byl to ksindl,aspon ti co jsme znali,to asi obycejny zidi nebyli,ale zasrany talmudaci.

       • Petr C napsal:

        Vidite Proude, zas nemate pravdu. Federal reserve se dostala k moci az po valce? Ameriku zide ovladaji uz par stoleti. Vletsinou to jsou zide kteri pry presli na krestanstvi.

        • Petr C napsal:

         Ale i kdyby, byla evropska, podivejte jak je Evropa odrovna ted. A zrovna nejvic staty, kde se zilo nad pomery dobre.

        • proud napsal:

         Nekolikrat jsem opakoval ze se bavim o obycejnejch lidech,nikde na svete neni vetsi rozdil mezi nima a vladnouci tridou,jak v Americe!!! Do valky tam zadna zidovska Winetka neexistovala! Paklize se chces bavit o vladnoucich i zidech,musis pouzivat nazev sion! A sion vladne uz od Egypta,minimalne.Sion nejsou jen vybrani zidi,tam je obrazne „kdekdo“ z prachacu a veli tomu onech 13 pokrevnich linii.Kdo je nad nima,to uz nevim,ale pod nima je toho dost,kralovsky zaplacenyho.

        • proud napsal:

         I siozidi,Rothschieldove,Rockefellerove,Morganove a ostatni jim podobny,jsou otroci,nic vic,jen s privilegiama!

        • Petr C napsal:

         Proude zid je zid. Nazyvejte je jak chcete. Zide ve statech byli jedni z prvnich. A je jedno jestli se nazyvali protestanti, baptiste, nebo cert vi jak. Jestli ze ty chudsi nebraly staty pred valkou je ne z duvodu nenavisti, ale predem pripraveneho planu 6 milionu. Tady to mate
         https://en.m.wikipedia.org/wiki/History_of_the_Jews_in_the_United_States
         Co je to podle vas obycejny clovek? Podle mne to je stredni trida, ktera neparazituje a ta existuje v malem procentu. Lidi kteri ziji z prospesne produktivity tu ubyva ve velkem. Stredni trida ktera parazituje, ty neberu za obycejne lidi.

        • NiSas napsal:

         Těch 100 babek za skalpy šlo proude z rozpočtu? Že pré neštovice…

        • Petr C napsal:

         Mozna jsou otroci, ale otroci sve zavislosti. Ja nevim jestli existuje moc nad nimi a nebo je u moci vlada 300 (global 300). Ale pokud chcete odrovnat chobotnici musite ji odsekat chapadla. Coz ti obycejni lide nedelaji. A hledat nejake imaginarni vudce to mne uz davno preslo. Navic to tak krasne vyhovuje tem co vladnou-jsou nevinni jen plni rozkazy. Ja uz svet beru jak ho vidim a take kecy -oni jsou jen otroci mne v podstate nezajimaji. Je to jen ztrata casu a stejne se konkretne houby dovim.

        • proud napsal:

         Ze budes plnit rozkazy je nejaka omluvenka?……

 7. .lak napsal:

  Z euálky mají pouze politici.
  Lidé otevřenou pandořinu skříňku sociopatizací bez hranic. A ti co mají být zaměstnavatelům zodpovědní si hrají, nejenom na dráby. Pryč s tím idiotským konstruktem upírů než vás všechny zahubí s miliardou legálních klimatických uprchlíků. A nevěřte žvástalům že nevezmou ani jednoho protože marakéš z vás udělal nevolníky žádostivých. Pokerové postoje neberte. Karty jsou jasné a vy máte nejnižší, ledaže by jste rozdali novou hru podle svých pravidel podvodníkům a je jich plná abolicérna. Už jako berte rozum do hrsti protože žádný bruselon pro vás nepracuje ale má vás za lidské zdroje. Vzpamatujte se.

 8. jan nowak napsal:

  Iwán Mládek ..ilegal band : želez.niční ee wleČ-ks.. máš mít fflekí..

  Poze U Honga & .na .. Náss- je abysme – ty wepřowá hogolowo zz Kocourkoea Co máš
  .. sss tě-ma RYBYkulosama.. ??

  Michala Lea

 9. jan nowak napsal:

  Hong ři.kal že.. žě wši-chny Skal.py koup..iT ne-wim jaký Iď : //
  .. Číňani
  Prýš-tí.. zas .. zssika za 69 ,- zs ss Skkalp

  Michala

  • niSas napsal:

   Du omočit haksny do proudu a tak raději zvolám, čest, oni taky čest , čest, že né v šest, vona eva, né michala a von adam , né bartoš na kříži ale podobně jako stoj připažený u urologa, a povídají cosi o práci. Co bys na to řek, nowaku. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!