P.C.Roberts: Bomba – Lisa Pageová odhaluje spiknutí proti Trumpovi

mccabe-page-baker-w-strzok-inset-and-clinton-insetPůvodní účastnice spiknutí FBI proti Trumpovi gospelová zpěvačka a agentka FBI Lisa Pageová při právě probíhajícím kongresovém slyšení pod přísahou potvrdila, že pro Muellerovo jmenování vedoucím rady pro šetření aféry Watergate nejsou žádné důvody. Jak totiž na webu American Thinker uvádí Thomas Lifson, byla tato rada ustavena proto, aby prověřila oprávněnost výroku FBI, že šetření proti ruskému ovlivnění amerických voleb je bezdůvodné, což bylo vzhledem k uznávané a zákonné autoritě výroků FBI nezákonné. Lisa Pageová tak svým svědectvím potvrdila už dříve panující domněnku, že Muellerovo vyšetřování bylo ve skutečnosti operací, jíž se mělo zatemnit zločinné využití americké kontrašpionáže ke špehování konkurenční, to je Trumpovy prezidentské kampaně, a poté i k k sabotování jeho prezidentství, kdyby volby vyhrál.

Už dřívější zprávy naznačovaly, že Pageová odpovídá na otázky současně zasedající právní komise sněmovny reprezentantů pravdivě, čímž zřejmě porušila dohodu uzavřenou s jejím exmilencem a taktéž agentem FBI Peterem Strzokem, podle níž měli oba o svém poškozování Trumpovy prezidentské kampaně a pak i poškozování jeho prezidentství, mlčet. Ve čtvrtek 19. července 2018 oznámil novinář John Solomon v televizi, že obdržel informaci ze zdrojů, jenž Pageovou vyslýchaly, podle níž vyslýchaná nabídla nejfantastičtější vysvětlení významu jedné z nejzáhadnější zpráv, kterou kdy veřejnost četla či slyšela. Solomon to vysvětlil takto:

Mezi tisíci zpráv, jež si Pageová se Strzokem vyměnili, byla jedna věta obsahující pět slov hodných pozornosti. 19. května 2017 napsal totiž Strzok Pageové: „Není tam nic velkého“, v anglickém originále tedy „There´s no big there“.

A dva dni poté, to je 21. května 2017, jmenoval náměstek generálního prokurátora Rosenstein Muellera vedoucím rady, která měla vyšetřit domnělý kontakt mezi Trumpem a ruskou kampaní.

Jelikož má Kongres Strzokovu větu k dispozici, toužili vyšetřovatelé dozvědět se, má-li či nemá-li spojitost se svědectvím proti Trumpově prezidentské kampani. A teprve až tento měsíc měli příležitost se na to Strzoka přímo zeptat. Ten odmítl otázku zodpovědět, ale Pageová při kongresovém slyšení za zavřenými dveřmi potvrdila, že tato věta se týkala kvality ruské kauzy Russiagate.

Toto přiznání bude zřejmě mít hrozivé důsledky. Znamená totiž, že Rosenstein rozpoutal jednu s nejděsivějších štvanic v historii USA, kterou ovšem pracovníci FBI, celou tuto kauzu šetřicí už celých 10 měsíců předtím, označili za neexistující, čili takovou, která nebyla (There s no big there).

Jaký význam nejnovější vývoj kauzy Russiagate má, dokazuje tento titulek webu Top Stories Today:

„Agentka FBI je všechny prodala. Což všechno mění“.

A autor webu American Thinker Thomas Lifson přidává tento optimistický dovětek: „Solomonovo televizní vystoupení naznačuje, že pravda by snad přece jen mohla nakonec vyplout na povrch“.

Zdroj:  https://www.paulcraigroberts.org/2018/07/21/bombshell-development-lisa-page-reveals-plot-against-trump/
46 Komentářů k P.C.Roberts: Bomba – Lisa Pageová odhaluje spiknutí proti Trumpovi

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Prokázané spiknutí proti Trumpovi? Není to brnkačka být prezidentem USA. Ať si kdo chce co chce říká, především zahraniční politika Trumpa není zcela odsouzeníhodná. Připomenout je možné např. summit Putin-Trump, který byl významným krokem na cestě k dosažení trvalého míru na celé planetě. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: „Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět“. V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  PS: Hledám spolupracovníka, který mi pomůže s psaním a překladem článků.

  • HVzV? napsal:

   DĚDKU SVĚTOZNÁMÝ PIKETTY SPOČITAL KOLIK ČR NA EU PRODĚLALA

   za léta 2010-2016.Domoroci přišli o 1689 miliard a vy tu žádný vlastenec nejste a nechcete učiniti konec kapitalismu BEZ přivlastkův Čechách tim,že se septáte politické třidy Šmejdů tzv SSDK kdo z nich chce vyhrát přišti volby,přičemž mu stači napsat brožuru hnuti nebo strany pro voliče-název

   CO JE TO SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TYRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM A JAK HO ZAVEDEME ELEGANTNĚ POMOCI SOCIÁLNIHO STÁTU.

   Budte dědku vlastenec a začněte s přeměnou světa u nás v ČR jako MUSTR a ne že ne,ANO!
   Co vy na to vlastenče?
   Možná tu dáme i na toho piketáře odkaz,ale web nwoo to snad ani nedovoli, protože je to mezi nejčtěnějšimi u SOSEDŮ NA NR…

   • Ing. Miloslav Dědek napsal:

    Pane HVzV?, v podstatě jsem začal u nás v ČR. Socialismus patří minulosti a kapitalismus taky. Budoucnost lidstva je stručně nastíněna v článku: OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: „Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět“. V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
    Hledám spolupracovníky, kteří mi pomohou s psaním a překladem článků. Je třeba poslat všem politickým stranám ve všech státech světa výše uvedený OTEVŘENÝ DOPIS, který je nutné také zveřejnit v zahraničních veřejných novinách a časopisech. Pomůžete mi pane HVzV??

    • HVzV? napsal:

     DĚDKU DO ČR JE NARVÁN KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ

     bavime se jak se ho zbavit nebot vycházi z gangsterismu.
     O socialismu NEMLUVIME ZNAMENALO BY TO ZNÁRODNĚNI.Zkuste napsat návrh přiručky pro strany a hnuti,které chtěji ve volbách zvitězit.

     OPAKUJEME NÁZEV TOHO BALVANU

     Sociálně ekologický tržni hospodářský systém a jeho zavedeni do ČR pomoci Sociálniho státu

     POKUD JSTE INŽA,TAK TO MŮŽETE ZVLÁDNOUT I SÁM A MY OVČANÉ BUDEME VAŠIMI POMOCNIKY A TO BRZY VŠICHNI, MOŽNÁ DOJEDNOHO

     Pište tygře, aspoň jak jste rozuměl tomuto božskému slovu at konečně máme toho fujera!

  • HVzV? napsal:

   DĚDKU A NEMOHL BY JSTE VYHLÁSIT DEMONSTRACI NA WENZELPLATZU?

   Cilem by bylo Sjednoceni bojem za kopy našich peněz což je obsahem téměř každého bodu Národniho programu občanů voličů.

   Aby jste si zajistil účast mohl by jste rozdávat internetem pozvánky a letáky na nichž by bylo napsáno,že každému účastnikovi této památné demonstrace bude po vítězstvi domorodců vyplaceno TISIC KORUN at si ty pozvánky zarámuji a čekaji.
   Lehce se stanete i fujerem,když tam dáte rozkládaci stolek a budete to tam podepisovat, čimž zvýšite cenu této akcie na možná DVOJNÁSOBEK!

  • HVzV? napsal:

   NEŽ NÁS ZASE VNITRÁCI Z čssd VYMAŽOU ODHALUJTE SPOLU S OSV

   spiknuti politické třidy Šmejdů tzv SSDKproti dělnikům a rolnikům!
   Zkratku vymyslela ta smějici se bestie KOLLER a znamená pokud to nevite
   SJEDNOCENÉ SILY DRŽTELŮ KORYT,jak to dělaji,že ukradnou 1689 miliard korun a domorodci jim za to tleskaji,voli je za to už dookola SKORO TŘICET LET,sledujte hledáni viny kdo za to může/voliči to ale nejsou/ u jedinénečné OSV,která za to bude cenzuru přibita rezivým hřebikem cenzury na jejich stůl a voliči budou vděčně volat.

   KONEČNĚ ZVITĚZILA PRAVDA A LÁSKA.AT SE UŽ NEOPOVAŽUJI PUSTIT MUZIKU V OPAČNÉM GARDU,PŘIŠTĚ JE POVĚSIME
   !

   Aspoň ti pitomci nás DOMORODCE už nebudou otravovat jejich Národnim programem a jazyk přibitý na stůl to CHCEME!

  • HVzV? napsal:

   DĚDKU SUMNIT BYL PROTO ABY SE VČAS EVAKUOVALY BÍLE HELMY,

   kdyby ten sumnit nebyl ,strejda Putin by ty helmy pochytal zavezl do Moskvy a udělal by jim takovy proces,že by se ostudou otřásal celý svět,nebot to byly helmy prý ANGLIČANŮ,IZRAELCŮ A ZVLÁSTNICH SIL UŠAKŮ tak nekeceje,když to tu všichni víme.

   • jan nowak napsal:

    Krteček Dědka napřed několi-krát oběhne.. bo abysme w tom mejdle nemě-li
    zas
    Howna : /
    .. ja-ko minule.

    • HVzV? napsal:

     MÁTE EL COMANDANTE PRAVDU.DĚDEK TVRDI ŽE JEDNÁ

     ASPON TAK NÁS VODI ZA NOS,za majitele velkých peněz,aby jsme je nepostavili před soud a ten by zjistil,že hrabou a nic nedaji.
     Dyt by stačilo tři a půl milionu eur,to je pakatel.
     Každá naše budouci hvězda by na chleba dostala namazán milion a my aktivisté dostali 500 tisic žabek na cigára,pivo,kořalku a holky.
     Co vidime ,ten dědek je nechce upozornit,že mu maji ty žabky dát dřive než si je opatřime sami.

     A TO BUDE PAK TANEC A LAKOMÝM MAJITELŮM VELKÝCH PENĚZ UŽ ANI NEPOMŮŽE SKLÁDAT VINU NA SMRDUTÉ SSDK!

    • Maroš napsal:

     Nowaku – ale ten hajzel Krtek by nemusel obiehať Dědka práve cez moju záhradu! Dostanem ho! Karbid už je v zemi – čakám na poriadnu bleskošupu rovno do díry!

 2. Maroš napsal:

  No do prdele!…
  „Stovky lidí jsou pohřešovány v Laosu poté, co se protrhla rozestavěná přehrada na jihu země. Vylily se miliardy krychlových metrů vody, uvedla AFP
  Podle agentury AP zůstane více než 6 600 lidí bez domova.
  Přehrada se stavěla jako společný podnik vedený jihokorejskou firmou s thajskými a laoskými partnery a měla být otevřená v letošním roce.“
  https://zpravy.idnes.cz/laos-prehrada-pohresovani-kalamita-duv-/zahranicni.aspx?c=A180724_100850_zahranicni_kuce
  To do prdele – kvôli môjmu dobrému priateľovi tam – zainteresovanému na projekte – začnú padať hlavy bez ohľadu na konkrétnu zodpovednosť. Samozrejme – úprimne ľutujem tých ľudí v Laose – mal som s Laosanmi dobré vzťahy. Celá tá záležitosť je podozrivá z jedného dôvodu – s plánmi Číny /GP – Hodvábna cesta/ na odvádzanie vody aj z Mekongu! Lebo s tým priamo súvisí aj priemyselný NErozvoj Laosu! A bez ohľadu na NErozvoj priemyslu – celé poľnohospodárstvo a životné bude na povodí Mekongu ohrozené tak či tak – práve kvôli Číne /GP/!
  „„Ten, kdo kontroluje Mekong, má kontrolu i nad hospodářstvím jihovýchodní Asie,“ napsal před časem list The South China Morning Post. Není proto divu, že situace může do budoucna vést k možná ještě závažnějšímu konfliktu mezi Čínou a zeměmi ASEAN, než jsou nynější územní spory v Jihočínském moři.“
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/471320-cina-stavi-na-rece-mekong-desitky-prehrad-sousede-protestuji.html

  • Maroš napsal:

   Nešťastie v Laose na prítoku Nam Ou 11/9 /výstraha GP???/ 2017!

   Flash floods after dam burst, Nam Ao Dam, Phasai District, Xieng Khouang Province 11 September 2017
   droidAdvisor
   Zverejnené: 18. 9. 2017
   https://www.youtube.com/watch?v=ftgNxqhPoAM

  • petr napsal:

   Ještě že jsme zemí pramennou.
   …tak nám pro změnu veškerou vodu ukradli pomocí Veolie a podobně. Byly tu desítky malých vodárenských společnistí patřících obcím. Jakto že teď všechny patří jediné firmě?

   Čekal bych, že na slovensku, kde je voda ještě mnohem kvalitnější, by to mělo být podobné.

   • proud napsal:

    Jestli se budou nicit lesy podobnym tempem jako se nicej,zapomen na pramennou zemi.Zpatky si muzeme vzit jen to co mame,co si nechame znicit uz si zpatky nevezmeme!!! Na vraceni vode obcim se pracuje,jenze co to bude platny kdyz zmizi?.

 3. niSas napsal:

  Četl sem na webu, gde přemejšlej O…, že jako psát o královské rodině nebo tak nějak to tam psal, gdosi, že je jakési vrážení „egregoru“ do palice, že to je kua fakt nechutný, že to lidi magoří a přitahuje k nim a né ke Slovanům.. A gdyž sem si spočítal, kolikrát popřel ten chujavěj egregorriánskej mysticizmus, tak mě vyšlo, že ho vlastně zpropagovali na úkor teho našeho alespoň pět krát víc. Muheeeee, tomu se říká dycky jasný gól do své blbé branky, páč ti mudrlanti nepochopili, že množstvím na sebe skládaných egregoriánských, řeknu to po našem, blboňských plagiátů, do palic se počítá. Takže vymezování se nějakými zápory neplatí. Brankář co chytí baló a pak ho jako nemehlo vyleje do branky je horší jako prázdná branka. Platí četnost hovadin a kokoti pak začnou dolejzat, že jak vlastně ti šmejdi vypadají a co žerou, co serou a podobné to je i tady. Chuj s e-gregorem, to je jasný, ale blboňovi co to sem furt sází a čeká jinou úrodu, ten by se měl už kua léčit. Nebo ho někam vyhoďte a začněte sázet něco našeho. Něco co umíme . Kua fiix . Takovýho snaživýho vola by naši předci museli shodit ze skály. :-) :-) NeSSer!

 4. niSas napsal:

  Přídopotek

  Gdybyste neměli ty zlo dějské eneričany a nosaté ludry z ferengské federace a parlamentní kantýny, tak byste se navzájem požrali nudou, páč jinak by vyšlo na jevo, že máte v hlavách nasráno víc jak voni. Vo tom co byste osobně chtěli a potřebovali ani čárka. Nevíte ani jak byste to aji mezi sebou počítali, a aby nevyšlo na jevo že ste vemena, tak raději držíte fidly mydly s vrchností, že teda bude rozhodovat jen ta parta šmejdů zlodějských,z kantýny a na radnicách,, že se tam líp dohodnou, no dyk, jak nejpohodlněji vás vokradou, že kudy a kolik toho pude veřejně přicvrnkat do vlastní kapsy. Že je jako budete raději hlídat. Muheeeee….Nejste schopni ani pochopit, že základem všeho je neukraditelný, přirozený podíl na neprodejné a ničím a nikým nezašantročiitelné půdě abyste měli vůbec gde bez pohlavkování a bez výpalných žít. To je taky mimo vaše chápání,, jen umíte pod gryndama nějakého amíka brečet, to je vážně na zabití. Heh

 5. PAW napsal:

  Spousta veci dnes se neda brat jinak nez jako
  SPATNEJ A UHOZENEJ VTIP. Smich co pak nasleduje je v dusledku tragickych moznosti a deni..
  Tak treba vtip z Radia Jerevan : „MUZE PUTIN za USA dluh ve vysi 22 trilionu ? Odpoved : „Muze , ale nemusi !!
  Otazka : „Muzou ostatni staty sveta za USA dluh 22 Trilionu ?
  Odpoved : Muzou A MUSI !!
  To vtip, kterej sem si prave ted vymyslel a neni to tezky…
  A taky uz neni pochyb ,ze nejde o Jednotliva Silenstvi,ale masove silenstvi cele Anglo-Saxon Rasy. Kdo ma lepsi vysvetleni , sem s nim…/A ke ktere se dalsi fanatici a fanaticky,radi a s nadsenim pridavaji….
  A drzi jako prislovecne hovno kosile…
  Taky v tom litaji jako posranej papir v prujezdu. O tom pozdeji….
  23 roku holcina z recese v Kanade pribehla na urad s tim ze je chlap !! Mela vystrih s peknejma ko…ma,blond a vsechno.
  Urednice ji ihned po prvni vete a pohotove
  zacala oslovovat SIR !!!
  Za chvili dostala certifikat z VLAdniho uradu ze je CHLAP JAKO POLENO. Sla pak si zmenit ridicak a pas.
  Kdyz odjela na besedu do Anglie /poozor MAY-NOVICOOOK !!!/, zamestnala 30 policajtu vysetrovanim a byla odkopnuta s tim ,ze JE TERORISTKOU. Mezitim vysetrovanim jich do Britanii pribehlo nejmin pet set !!MYslim tech opravdovych. Divcina nevypada ,ze by mimo jine nekdy ukrojilu I kus chleba a vedela co jew to nuz…
  Ten uz je v krame uz nakrajeny. Je to na YOU TUBE a dalsi nehoraznosti….
  Velky diskuse jsou o MULTIKULTURALISMU a to slovo slysime nejmin milionkrat denne I v noci..Vezmete tenhleVTIP na moment trochu vazne a neudrzime se smichy a place nad tragedii dotycnych..
  Prisli s tim a melou o tom fanaticke a jine feministky zdaleka nejvice…A Merkel atd…
  Tady je treba prohlasit ,ze na takovou IDEU BY URCITE NEMOHLO PRIJIT A NEPRISLO BY NIKDY ANI PRASE. Pokr.

 6. PAW napsal:

  Na tragicky dopad multik. vtipu a nasledku,
  predevsim pro nas.
  NEBOT MY /obycejni lide/ HRAJEME a hlavne prozivame skutecnou neustale v celych dejinach na nas opakovanou,
  ULOHU KRISTA A JEHO POPRAVU…Sanhedrinem. /O tom pozdeji/.
  PRASE zminene by nikdy neprislo na ideologii ,ze by chtelo prosadit a kulturne se szivat a zit pospolu se zralokem, krokodylem a nebo jinou zivotu nebezpecnou bestii…
  /Tohle dostava zeny dolu v poradi za delfinem, autom.prackou a prasetem, ktere je vysoce mudre zvire s prirozenou inteligenci prevysujici tez , velkou dnes a drtivou cast Akademicke Velko-Yntelygence…
  Ani ja musim prohlasit nejsem a nemohu se stat necim horsim , nez je prase a zacit vrazdit zbabele deti I svoje, lidi kolem,pachat bestialni teroristicke masakry , sekat hlavy. Dale pozirat streva , ledviny, jatra ,srdce a mozky z usekanych hlav atd.. je toho moc…
  Neni to pro me mozny !!! A zaroven je to nemozny..
  Tedy jsem nevylecitelny rasista a diskriminuju a harasuju tim co bejt nemuzu..Jak prohlasil Havel.
  Nejsme jako oni a oni nejsou jako my …Ani Multikulturne NEMOHOU…Uz pres 20 tisic let…
  My jsme vinni take dedictvim neuveritelnych REKU.
  A tak se dostavame co nejblize k tomu krizi , Sanhedrinove krici popravte znicte ,ubijte a ukrizujte a
  Pilat pokorne souhlasi…
  Vysvetleni dneska je prekvapive jednoduche,
  Teroriste jsou pak cviceni na nas ve vycvikovych taborech a casto krici co je tam naucili..A za nase penize taky.
  neni totiz nic vubec nic, co my bychom nezaplatili ,VCETNE NASICH ZIVOTU, zivotu nasich deti rodin, pratel…
  Vysvetleni neni tezke, mozna jednoduche , kdyz na misto Revoluce Informacni , jde o vyvoj fanatickeho nasilneho vseho druhu Hitlerovskeho druhu… Pokr.

 7. PAW napsal:

  A rovnez nepobiham do cizich zemi ilegalne za ucelem tam pachat nelidske zlociny…
  Ted mam na mysli take Americky Sen, kdy Usaci to /taky jako afroarabove/, pachaji take kazdy DEN !! Straslivy vybuch nepricetne zurivosti se VYMRSTIL zase Z TRUMPA NA IRAN.
  Vo co jde ? Kdyz vezmete zida a bohatstvi, co vypukne uprostred ? Nenavist , nasili ,za ucelem koristi.
  Izrael uz nekolikrat napadl zakerne Iran v minulosti.
  Trump posluhuje a Izrael se za kazdou cenu snazi vyprovokovat vyhlazovaci valku proti Iranu, kde by Usaci museli bezet za ne do valky.
  Izrael a Us banker , pak by se zmocnil obrovskych naftovych lozisek a bohatstvi, ktere musi dostat I za cenu
  ZHOLOKOSTOVANI Iranu !!
  Jeste je zde jedna moznost a mala,ze to bylo dohodnuto /ten povyk / v Helsinkach a ze potom nebude nic nasledovat.
  Kazdopadne z hlediska USA je Kim daleko nebezpecnejsi , I kdyz ve skutecnosti neni a nikdy nebyl….
  A v Kanade zase masakroval , MULTIKULTURNE /SAMOZREJKME /, afroarab a snazili se jeho jmeno tajit , co nejdele…
  A kdyz ta divcina prijela do Anglie protestovat proti Multi, ZNOVICOKOVALI JI JAKO PUTINA..
  Ja myslim, ze Putin ponekud obavy z NATO prehani….
  Jenom zkorumpovani generalove zbesile jeci za odmenu, ale vojacek /bez odmeny v milionech a navic s velkou nadeji ze samozrejme neprezije a nebo jen v forme skvarku z ruskejch zbrani a laseru , uz na hranicich …//Co jses to za vola ,ze je z tebe mrtvola/,/,ma obavy o zenu,deti, rodice a pratele, kteri jsou denne vystavovani utokum besu. BEZ OCHRANY STATU A POLICIE. Ostatne denne jim vtloukali do hlav ,ze NATO JE POZE OBRANNY PAKT a pak je zente na Rusa , kterej se nezna a je navic moc zlej , kdyz jde o obranu jeho domovu a vlasti. Proto je vojacek 100% DEMORALIZOVANEJ a prchne domu branit proti skutecnym utokum ilegalnich barbaru…
  Ze ma pomstit Hitlera jemu ani nerijde…
  Je videt ze zeny, feministky islamofasistky netusi co mluvi, co delaji a samozrejme hloupe nevi nic o nasledcich . jsou tez primitivni a stale po tisic let na detske urovni zvatlavosti..Uz ani nechteji mit deti pod vlivem fanantismu. Jak jsou poslusne jako mala devcatka .. Zeny pak nikdy neprijdou na vynalezy , ktery by poslouzily lidstvu. Nemaji na to. Zase jsem videl fotografku. Dokud to nebylo jen zmacknuti knoflicku nebyla zadna…
  Tedy jen uzivaji vynalezu jinych. Ktere navic absurdne nenavidi dle ucebnice feministicko-islamskeho fanantismu…
  A tak globalismus, free trade, Multi,Lidsky prava demokracie jsou jen a pouze JINE FORMY SMRTONOSNE NENAVISTI proti nam..
  Zeny maji v sobe GENETICKY zabudovany pojem nasili a touzi po nem, instinktivne , I kdyz si to casto neuvedomuji. Za ucelem aby take byly stredem pozornosti , kdyz se citi zanedbane a nikdo je nebere vazne. Ani nemuze…Jsou schopny nasili vyprovokovat a bezet dnes k soudum , kde je berou vazne /z toho jsou penize pro vsechny lupice, mimo partnera a deti/. Kteri casto konci ve vezeni…Podobne byly ty reje carodejnic,kdy se citily stastne ukajeny ,byt stredem pozornosti I kdyz je cekaly krute popravy. Dnes totez dychtive ocekavaji od afroarabu /protoze my jsme pro ne prilis civilizovani#%^&*&&$, , vcetne toho nezbytneho pro ne nasili Stokholmske Povahy , kdy Svedsko uz je cele Saria /zase nasili/ zislamovane znasilnovanim, vrazdami a nasilim vseho druhu a ANI JEDNA FEMINISTKA SI NESTEZUJE /ani na utrpeni zen v celem islamskem svete a jejich krutych poprav a deti rovnez, , a to je dulezity dukaz pro me tvrzeni….
  To vse je velmi dobre a denne videt….

  • niSas napsal:

   Ob-stojně napsaný, U mně dobrý na letní podvečer. Zajímavý je, že blboni, co potřebujou napětí na to nezaberou. A gde je Ob-čan proud? Muheeeeee

   • proud napsal:

    Pozorne te sleduje :-)))

    • jan nowak napsal:

     Sslée~duje tě zz ze za-du , Z Noradu :

     .. Z Noradu
     J.Neruda & J.Nowak

     Oude Oude ww wystrč růžky
     Dám ti K.O. do twý Šišky

     A Krtek ti zze za-du zzlomí
     .. wo Šišku násadu – od Rýče do pí-čééé !

  • .lak napsal:

   To jejich nastavení zjednodušeně je takové že jsou krk co kroutí s hlavou těch vyhlédnutých a samožřejmě uklovají jako hejno slepic cokoli :-) a těm likvidovaným koleginím asi mají za to že to prostě neumí a patří jim to. Ten feminismus je odosobněná mašinérie která se ani pojetím vědomí detaily a probíhajícími ději ani nemůže zabývat jako ideologie násilí vycucanými představami z prstu či odkudkoliv proti nenáviděné skupině a prostě nemá adekvátní reakce na jednotlivé případy i když se dějí systémově a nikoli náhodně. Takže jsou kolektivně zmatečné jako by je někdo navedl. Ale to jsme viděli i s vašíky, vytahaným svetrem a tenisovou raketou a zvolili si utahování opasků což věrní dotáhli již 4? rokem do rozvojové země za mrzké mzdy a s nadějí že jejich děti půjdou do důchodu po smrti. Krinda&pána :-D

   • proud napsal:

    Zajimavy je,ze treba fasismus je ilegalni ale feminismus ne,pritom se jevi horsim…………..takovejch prikladu je mraky.

   • proud napsal:

    Bez do supermarketu a slohni blbou cokoladu,pak jdi za Babisem a zeptej se ho jak to dela ze krade miliardy legalne.

   • proud napsal:

    A coz teprv EU ktera nas stoji celkove biliony jen tim ze je a krade vcetne cizackejch majitelu kdeceho bejvalyho naseho,ale zpatky da sotva tretinu na jakejchsi dotacich jejichz vetsinu maji davno zasmelenou jeji zdejsi podrztaskove,prizdisraci a vlastizradci, a zada za to poklony az k zemi………..

   • proud napsal:

    A my hrdinsky drzime hubu a krok a rikame tomu hrdinstvi,a budeme rikat i az nas zacnou mordovat ve velkym,ted je to jen co stihnou „doktori“ na zaklade „prejvyzivy“ kde odpadly vsechny kontroly a normy,zatimco my obycejny potrebujem papir s razitkem pomalu i na vlastni hovno,na septik uz urcite,zatim.

   • proud napsal:

    A vsimli jste si jak rapidne ubyly vosy,srsni a jak malo je vcel? Nevsimli,vsak si nevsimnete ani az sami zacnete ubejvat!!!

    • jan nowak napsal:

     Jarmila si wšimla že jí chybí Kosi.. a Chlíwek ssi NE..wši-mnul , že nad nim lítaj a lítaj..
     .. prasowací letadla proude !

     Asi ssi radši Zaplatim kurzy na přežití U Jarmilky – specnaz. org *

 8. Rocco napsal:

  Neuvěříte, kdo kandiduje na senátora – Seznam kandidátů na senátora:

  https://www.blesk.cz/kandidati-do-senatu-2018

  • Maroš napsal:

   DNES – piatok 27.07.2018 o 20,00 h DÔLEŽITÁ RELÁCIA!!!
   http://www.infovojna.sk

   „Žid Lichtner“ /narážka na Medzičas/ bude robiť rozhovor o obrovských svinstvách v slovenskom zdravotníctve – priamo s hlavným organizátorom protestov proti min. zdravotníctva – MUDr.Janczom, ktorého si už podala polícia – údajne na podnet „najlepšieho manažéra na svete“ – penťáka Druckera – najprv NAJriaditeľa Slovenskej pošty, potom NAJministra zdravotníctva a po vražde Kuciaka a Kušnírovej – ktorých telá UŽ obhliadal nie súdny lekár – tiež vďaka Druckerovmu rozhodnutiu o obhliadkach mŕtvol obyčajnými odbornými lekármi – a ktorý /Drucker/ sa následne dočasne stal NAJministrom vnútra po odstúpení Kaliňáka, a ktorý pod tlakom info o jeho „úžasnom pôsobení“ vo vláde – sa musel odpratať /univerzálne DOčasne vypariť/ „zo zdravotných dôvodov“!
   Zaujímavé bude právo info o projekte e-Health pod palcom izraelskej firmy, nakoľko to celé má súvislosť s registrom /medzinárodným obchodom s orgánmi!/ „darcov“ orgánov /“medzi ktorých nepatria lem motorkári Hells Angels na Slovensku, ale už aj morskí-Noční Vlci na Slovensku – ha ha!“/! Samozrejme – „všetci dobrovoľne“ – lebo nešťastie nechodí po slovenských horách, ale po ľuďoch – zvlášť v našom DARK zdravotníctve!

   Audiozáznam relácie bude síce zavesený na You Tube, ale ide aj o Vašu možnosť priamo vstúpiť do diskusie vo vysielaní. E-Healt je projekt ušitý aj pre Českú republiku!
   Email do štúdia – Informačná norbert@infovojna.sk,studio@infovojna.sk
   Telefón do štúdia: 0908 936 277

   Poznámka – Poisťovňa Dôvera vznikla tak, že Penta „zožrala“ „chemickú“ poisťovňu Apollo. PENTA VLASTNÍ SIEŤ LEKÁRNÍ Dr. Max – ktorými vytesnila iných lekárnikov. ??? No a čo? No a to, že keď si kúpim ako poistenec Dôvery lieky S DOPLATKOM v lekárni Dr. Max, tak moje peniaze idú rovno Pente do vačku! A Dôvera „len preloží“ tie poisťovňou uhrádzané peniaze z jedného vrecka Penty do druhého vrecka Penty! Preto ZÁSADNE NECHODÍM do lekární Dr. Max! A nielen preto – podľa vyjadrení niektorých súkromných lekárnikov – Penta údajne cielene likviduje práve šarže /dostupnosť/ liekov bez doplatkov! Lebo je to súčasť MECHANIZMU KUMULÁCIE ZISKU OLIGARCHICKÝM-KORPORÁTNYM prepojením SVOJEJ poisťovne, svojich nemocníc a svojich lekární!

   KÚPENÍ – BOUGHT (sk titulky)
   https://www.youtube.com/watch?v=IrfVaqpPX7w

   A ďalší „najlepší manažér na svete“ – na rozdiel od Druckera „sám vojak v poli“!
   „Rath uvedl, že vede jednání s celou řadou subjektů. Zároveň stále čeká na odvolací soud. Zvolením do horní komory parlamentu by získal trestní imunitu.
   PEPLAY: „Zvolením do horní komory parlamentu by získal trestní imunitu.“
   Ratha nepravomocně odsoudili na konci letošního června k osmi a půl letům vězení. Kauza se táhne od roku 2012, figuruje v ní jedenáct lidí. Soudy se případem zabývají od roku 2013.“
   https://zpravy.idnes.cz/david-rath-korupce-soud-kandidatura-senat-jana-bobosikova-p3i-/domaci.aspx?c=A180727_082750_domaci_amu

   • petr napsal:

    Takže se to testuje na slovači aby se to v ostré verzi s vychytanýma chybama mohlo nasadit u nás, přídpadně v dalších slovanských zemích?

    O co vlastně jde? Vždyť z ukrajiny už mají chazaři dost lidských náhradních dílů. Ztrácí se tam nejen mladí vojáci ale už i děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!