Q Plán na záchranu světa

storm

13-ti minutové video se slovenskými titulky od amerického autora ze skupiny "Storm is upon us" informující o to dobrých lidech v amerických tajných službách, kteří plánují zatčení zločinců z řad amerických politiků a korporací. Podporují Donalda Trumpa jako prezidenta, který se odvážně rozhodl zbavit USA korporátní mafie. Autor upozorňuje na systém globálního zotročení, který má jejich aktivita zničit. Jedná se o skutečnou naději, nebo je to to pouze projekt tzv. globálního prediktora, který chce převzít vládu nad vedením Spojených států amerických?

Komentář překladatele:

Výborné, krátke video o zatiaľ skrytej vojne v Spojených štátoch, ktorá môže zachrániť celý svet. Video v anglickom jazyku sa objavilo 25. júna 2018 na kanáli YouTube „Storm Is Upon Us“ pod názvom „Q – The plan to save the world“. V krátkom čase získal státisíce pozretí, aj vďaka tomu, že medzičasom už má titulky vo viacerých jazykoch. Video sa síce týka primárne Spojených štátov, v nich však sedí chobotnica, ktorá škrtí aj Európu, dusí aj Slovensko. Preto budeme s napätím sledovať, čo sa v Spojených štátoch deje.
77 Komentářů k Q Plán na záchranu světa

 1. Všechno pěkně popořádku. Netlačte se, na všechny se dostane! napsal:

  Aneb 40 000 zapečetěných žalob v USA. https://tadesco.cz/top-secret/benjamin-fulford/...http://prekladyodlesa.sk/
  no a není marné si projet i AC24. Nemusíte si nic překládat, všude to máte perfektně naservírované.

  • Paw napsal:

   Rad bych upozornil, vysvetlil POZOR NEPREHLEDNOUT,na veci Dulezite , kdyz mnozi se stavaji nastroji vsech moznych poskoku a sluhu aniz by to rozeznali.....
   Tohle vam nikdo nevylozi !! Presne a vystizne..
   A drzte to pro spravnou orientaci na mysli , kdyz ctete v milionech slov, ty chaoticke blbosti..
   Poskoku z university.
   TAK NAPRIKLAD to ze SLANSKY byl to samy jako HAVEL !!&&^%.
   Z bohate rodiny a videl cestu k moci a majetku pres KSC. Na strane druhe vezmete dr. Horakovou, totez , ale nevidela KSC jako nastroj k moci. /. taky Havel/, tedy byla jako odpurce. Tihle jsou pak cleny burzoasie a mestatctvi, kde se vyskytuji nejvice a jejich zakladni RYS je NENAVIST az k sebe zniceni. Nejdrive , to vedi moc dobre , se musi vyporadat s temi kdo jim stoji v ceste. Zbrani a PROSTREDKEM k tomu jsme temer vzdy my a nejaka ideologie. Tak se zatocilo s dr. Horakovou a jestlize se cynicky usmivate uz vite o co jde. Dr. Horakove , ktera na lopatu nikdy ani nesahla a nedej boze , nemela ani kdy v umyslu. /NA ROZDIL OD VASa treba me, , KTERI NEMAJI a nemeli nikdy JINE VOLBY NEZ PRAVE TU LOPATU/... Demokracie a lid byl jejim Toboganem k uchopeni moci a bohatstvi..A co jich u nas stale beduje a plactive a breci o dr. Havel-Horakove..
   Kdyz se zmocni vseho , tak nastane brutalni zotroceni prave nas , kdy moc jiz je totalni a neomezena , prave zlocinne provadena temi zavislaky na NENAVISTI vuci svetu,,na PENEZICH a MOCI predevsim a za kazdou cenu......
   Dluzno dodat ze do nedavna burzoasie nepouzivala brutalni a revolucni barbarstvi /protoze se chteli od brutalnich komunistu odlisit a COZ DNES UZ NENI TREBA !!!/,...
   TADY JDE O ZAVISLOST horsi a znicujici lidstvo daleko vice nez jsou drogove zavislosti..
   Tedy jednooduse jsou a byli a budou totalni zavislaci na moci a majetku.
   Vsimnete si dnes , jak jsme byli jimi a bez okolku a ohledu rychle nahrazeni ano, byli jsme nahrazeni okupanty , jak nenavistny Trump blije svou nenavist na vsechny strany a ti sami zase chrli vsude svou nenavist , proti nemu / A KDYZ NENI NIKDO TAK SE MUSI NAJIT NEBO VYMYSLET/..jAKO Clinton A ZLOCINNE GANGY FEMINISMU ATD...
   Vsechna nenavist je dnes proti zakonu , ale na ne zakony neplati ani proti Iraku, Iranu, Syrii a milionu nevinnych...

   • Paw napsal:

    Havel sam byl ochotnou obeti.Tez z burzoasni rodiny ,jako temer vsichni, A pathologicky zavislak ... Zatimco nekteri komunisti zjistili ze cesta k moci je jiz obsazena Strougaly a jinymi burzousty a mestaky , zjistili ale ,ze antikomunismus nese taky /Pelikan a spol/, tucne vypalne za zradu naroda a besnili , kde mohli. Z bezpeci zapadu. Tucne vypalne bylo I pro Havla a ten po uchopeni moci zacal byt zavislak bez omezeni. Moc a penize a strasliva chtivost ovladala tak jako droga , nebo alkohol atd., Ovladne totalne, beznadejne zavislaka.. !!
    Na zapad a USA hral roli mopslika, klanel se jako komornicek, jeho CHAMTIVOST /chamtivost je prima cesta ke korupci /bezmezna a znicujici zavislost na vsech moznych medajlich a uznanich od jeho vrchnosti. Za to jemu nikdy nevadilo a byl pripraven zradit narod a vsechno a byl vzdy nejvice ochoten slouzit.....
    Kolik 'umelcu" NEUMI DODNES NIC JINEHO a napodobuji otrocky a po vzoru, Havla a dalsich spoluPoskoku..

    • proud napsal:

     Havel prece narod nezradil,nacpal nas gojimy do tlamy svyho "naroda",neexistujiciho a prece existujiciho,lepsi by bylo napsat do tlamy svy sekty.Stejne krivej jako jeho fotr,jablko nepada daleko od stromu a po ovoci pozname je.

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Video stručně informuje o tom v čem tkví podstata problémů našeho světa. Co k tomu dodat?
  Není to brnkačka být prezidentem USA. Ať si kdo chce co chce říká, především zahraniční politika Trumpa není odsouzeníhodná. Připomenout je možné např. summit Putin-Trump, který byl významným krokem na cestě k dosažení trvalého míru na celé planetě. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: „Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět“. V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  PS: Hledám spolupracovníky, kteří mi pomůžou s psaním, překladem a posíláním článků do světa. Především OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA je třeba poslat nejen všem stranám, ale i zahraničním novinám, časopisům atd..

 3. Maroš napsal:

  Ono by to malo byť súčasťou procesov "Great event" - medzičasom došlo k zmene stratégie z vyhlásenia Great Event ako koordinovanej vzbury, prevratu systému a odstavenie od moci tých, ktorí ovládajú náš svet, avšak aj vzhľadom na protiopatrenia zlých síl - stratégia sa zmenila na horizontálnu organizáciu "každy proti systému podľa vlastných možností a svedomia", pričom dôraz je na rozširovanie informačného pola a získavanie čo najväčšej uvedomelej základne. Great event teda UŽ PREBIEHA! Aj proti "Dědkovmu" NWO!

  • Ing. Miloslav Dědek napsal:

   GP šíří falešnou informaci o tom, že usiluje o NWO. GP má především zájem na zachování stávajícího globálního finančního systému. Nastolení NWO povede k likvidaci nespravedlivého globálního finančního systému, což bude spojené s likvidací privilegovaného postavení GP ve společnosti

   • HVzV? napsal:

    DĚDKU DĚLÁTE CHYBU,ŽE ODMÍTÁTE NAŠI POMOC A NECHCETE

    začit s přeměnou celého světa právě tady v ČR kde váom chtěji všichni pomoci a vy však naši pomoci pohrdáte jako to dělaji majitelé velkých peněz.
    Takovým způsobem vaše myšlenky zapadnou a vy upadnete v totálni zapomněni i když tu budete dookola psát co chvilku své skvělé myšlenky.

    Co myslite je to pravda nebo ne?

    • Ing. Miloslav Dědek napsal:

     Pane HVzV?, děkuji za reakci na můj komentář. Někde se začít musí. Proč ne u nás v ČR? Začnu rozesílat OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html všem stranám a médiím v ČR.
     PS: Hledám spolupracovníky, kteří mi pomůžou s psaním, překladem a posíláním článků do světa. Především OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA je třeba poslat nejen všem stranám, ale i zahraničním novinám, časopisům atd..

     • HVzV? napsal:

      PANE INŽENÝRE DĚDKU,POKUD CHCETE ROZESILAT DOPISY

      všude kolem Globu tak je to vaši věci můžete i česky.
      Nás v ČR zajimaji odpovědi našich politiků a našich stran a hnuti.
      Jste členem Společnosti voličů a proto nevyplýtvejte hned všechny patrony.
      Vlevo najdete emajlové adresy našich zastupitelů a doporučujeme začit jednoduchým dotazem.

      Vážené damy a pánové

      Posim vás jako váš volič o odpověd,zda chcete být zvoleni dostatečnou většinou,nebo ne.V připadě,že si odpovíte slovem ANO.pak vás rád upozorñuji,že voliči chtěji vědět zda dovedete sepsat jednoduchou brožuru

      CO JE TO SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM A JAK HO ZAVEDETE POMOCI SOCIÁLNIHO STÁTU DO ČR NAMÍSTO DNEŠNIHO KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ.

      podpis váš volič Ing. DĚDEK člen společnosti voličů.

      Tak to zkuste odpalit na ty emajly poslanců a vedeni politické třidy stran a hnuti a uvidime poté co se bude dít dál!

     • proud napsal:

      Uvaž si na krk kotletu. Bude se s tebou hrát alespoň ten pes.

    • Maroš napsal:

     HVzV - ste sprosté politické děvky - idiotky, ktoré kúpiť nikto nechce "pretože s blbcom sa nikdy nedohodneš!" - takých hladových kurew je plná prdel na každom rohu! Len děvka byť nestačí - rozumy ti dávať nebudem - tvoje DNA by to neprijala aj tak! "Takovým způsobem vaše myšlenky zapadnou a vy upadnete v totálni zapomněni i když tu budete dookola psát co chvilku své "skvělé" myšlenky."

     HVzV - daj sa ostrihať, umy si kundu a nájdi si normálnu neparazitickú prácu!
     Stará vec - klan Dědkú /nový námet pre psychohoror/ .
     "Podnikatel Dalibor Dědek nakonec nepovede kandidátku hnutí Starostové a nezávislí (STAN) v Ústeckém kraji. Na první místo se vrací bývalý starosta Litvínova Milan Šťovíček, oznámil celostátní lídr kampaně STAN Jan Farský. Dědek bude s hnutím dál spolupracovat. Tím, že nebude kandidovat, se chce ale vyhnout interpretacím, že si jako miliardář chce hnutí STAN koupit a po vzoru Andreje Babiše (ANO) vstoupit do politiky."
     https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/miliardar-dedek-cukl-kandidovat-nebude-kvuli-spekulacim_443395.html

     • HVzV? napsal:

      PANE MROŽI CO TO TADY PÍŠETE ZA SLÁTANINU,

      řveme tu smíchem.Už jste sepsal Národný program Slovákov nebo jste stále zacofaný a vedle,co?
      No my tu za to nemůžeme,že jsme DĚVKY co narobite je to prosto subjektivni dojem osamělého Mrože že ano nebo ne?

     • Voda napsal:

      Naprostý souhlas, Maroši!

      Jsou to zmrdi, co jenom smrdí. Ztrácíš s nimi čas.

   • Maroš napsal:

    "Všetko tradičné" je opäť v tomto videu - "boj dobra so zlom" - rozprávka pre malé veľké deti! Neomarxistický monarcha Kim vyštudovaný v sídle GP - vo Švajčiarsku - napríklad. Klasický duálny konflikt - podľa schémy Bratstva smrti 322 /prof. Sutton/ - tentoraz na území USA - boj illuminátov gnostikov /globalistov/ proti neokonom - kabbale. Druhý konflikt prebieha na globálnej úrovni - boj spoločnosti Bieleho draka /Rockeffelerovci/ proti Červenému Drakovi - Rotschieldovcom. A všetko funguje ako má - sú to pre GP LEN PSIE ZÁPASY! Toto, čo sa nám tu predkladá, je len tá viditeľná vrstva - problémy globalistu Trumpa so židovskou lobby - ktorej členom je jeho vlastná rodina! Fakticky - klanová vojna medzi svetovými židovskými frakciami! Plán Q - NIE JE GREAT EVENT!!! Nie je!

    Dědek - "GP šíří falešnou informaci o tom, že usiluje o NWO. GP má především zájem na zachování stávajícího globálního finančního systému. Nastolení NWO povede k likvidaci nespravedlivého globálního finančního systému" - Dědku! - čo to kurwa meleš o akom spravodlivom finančnom systéme - nebodaj o bezúročnom aj pre Gójimov?! Si máme nechať nastreliť čipy do mozgov a vyjebanci ako ty sa budú s nami hrajkať?! GP, ktorí sa snažia o totálnu kontrolu zdrojov planéty a totálnu kontrolu ľudí - chcú - podľa "teba" - ty zjavne očipovaný papagáj! - nastoliť NIEČO spravodlivé?! Choď do piče - ty karieristický NWO riťopchaj! Sľúbili ti šľachtický titul?! Si ma "mal" tak narodiť! Tfuj!

    • HVzV? napsal:

     MROŽI BÍLÝ DRAK JE NÁŠ KÁMOŠ A DĚDEK VÍ,ŽE BUDE MELA

     před soud podobný Norimberku co se chystá, budou postaveni majitelé velkých peněz protože nemaji nic na práci než vyvolávat války a vyrábět bomby.
     Maji být za to odsouzeni a jměni jim bude zabaveno.Jedině,co je zachráni je že pošlou prostřednictvim pana inženýra 3,5 milionů eur každé naši hvězdě milion.
     500 tisic si rozebereme tady sami na cigára pivo,děvčata a kořalku,chápete?

     • Maroš napsal:

      Mela bude - medzi vami zvieratami!, keď zrušením hotovosti a zavedením minimálneho "nepodmieneného" príjmu = musíš súhlasiť so systémom - bankstri z NWO zavedú totálne spravodlivý "finančný" systém!
      "Roboti střídají bankéře. Největší švédská banka vyhodí tisíce lidí"
      https://ekonomika.idnes.cz/svedove-nahrazuji-bankere-roboty-nordea-bank-roboti-svedska-banka-1c5-/eko-zahranicni.aspx?c=A180730_114738_eko-zahranicni_nio

      Kokoti! Slovak Telekom mi nedávno zrušil málo využívanú SIM kartu, ale určite ešte pred jej vypršaním /9 mesiacov po poslednom nabití kreditu/, teda bez reportu "Vaša SIM karta je už neplatná" - prosto je "neexistujúca"/ čo mi je v podstate putňa, lebo ju fakt nepotrebujem - až na jednu vec - že takýmto spôsobom vám ktokoľvek zruší vašu ID občiansky preukaz, zneplatní váš cestovný pas - KDEKOĽVEK!!!, znehodnotí bankové karty a hlavne - zneplatní váš čip vo vašej sprostej hlave - prosto zlikviduje vašu systémovú-virtuálnu existenciu- identitu - so všetkými dôsledkami! Tak ma tu vy debili-magori prijebabní - HVzV, Dědek, a ďalší - nasierajte ďalej!

      • proud napsal:

       "že takýmto spôsobom vám ktokoľvek zruší vašu ID občiansky preukaz, zneplatní váš cestovný pas – KDEKOĽVEK!!!, znehodnotí bankové karty a hlavne – zneplatní váš čip vo vašej sprostej hlave"...........velice presne,presto jim ale lezeme do riti a pouzivame banky,konta,uzery.Stacilo by rict jenom prosty "NE!".

      • HVzV? napsal:

       PANE MAROŠ DYŤ JSME NAŠINCI TAK NEPRSKEJTE

       žadný nám nebude likvidovat identitu a i když jsme magoři,že vás přemlouváme,aby jste osvobodil naše bratry Slováky nejsme kvůli tomu debili i když práce s dubovými hlavami bude vyžadovat vrták do železa.
       Tak co jak daleko jste s vašim programem pro skvělé slováctvo,nedaji vám tam domorodci přes držku,že máte zpožděni?

 4. Libuše napsal:

  Je dobře,že začínají být lidé informováni.Věřím,že se Alianci vše povede,dojde ke svržení těchto všech vlád,odstavení všech rodových linií od moci-Lidé si zasluhují lepší život a právo dozvědět se vše,co bylo na lidských bytostech pácháno a že dojde k plnému ODHALENÍ.

 5. clovek napsal:

  i male dite chape, ze pokud nastava vnitrni problem spolecnosti, firmy, organizace, systemu, organismu, je cas na ne spojovani- "dedkovu globalizaci nwo", ale naopak na izolovani, rozdelovani a hledani a odstraneni problemu. Je to prirodni zakon, pozorovatelny v kazdem z vyjmenovanych a nejruznejsich systemu. Napr. v (kazdem) organismu, pokud vznikne problem (prunik toxickych latek, patogenu apod.) do organismu, vsechny bunky se vzajemne uzavrou, komunikace a vymena latek se s okolim snizi, cimz se lepe chrani pred prichazejicim toxinem ci patogenem, funkce samorizeni vse zaplavi vodou (otok) a toxin se postupne vyplavuje. Tedy nikdy se nestava, aby se bunka ve vnitrnim problemu proti svetu otevirala, naopak, vsechny bunky se co nejvice uzaviraji. Jestlize ma nekdo zajem zde prodat genet. zmutovanou kukurici (aby vydelal a zakaznika "trochu" vyhladil ve treti, ctvrte generaci na neplonost), a pokud Evropa nechce, tak je donutit napr. vyvolanim sucha (ktere snasi jen tato umela kukurice) sypanim na krajinu popilek z uhel. elektraren (zvyseni poctu kondenzacnich jader a tak rozptylenim vodnich srazek a tim jejich zabraneni-dobre pozorovatelne na druzic. snimcich i CHMU), tak v teto situaci je jediny spravny postup co nejvetsi izolace (mena, hranice, zvyky). Mensi skupina je lepe chranitelna, je v ni jednodussi nalezt priciny potizi, lepe se vsechny systemy kontroluji, obecne. Zakon prirody (jenz platny je) o tomto hovori vyrazne a to na makro i mikro urovnich, zkratka vsude a jasne. A pokud mam odpovedet na otazku lidi co tedy delat, jak znovuvybudovat Raj, tak rikam toto: je mozne, ze "za vsechno zlo" od pocatku "sveta" muze toxicky hlen a hnis (napr. z prebytecne stravy a navic varene). Viz prof. Arnold Ehret: Mucusless diet healing system, nebo Dr. Barbara Moore nebo ragbysta Jericho Sunfire. Ahoj.

  • proud napsal:

   To se mi docela libi,zajimavej uhel pohledu k popremejsleni.Vzhledem k tomu ze nejsme velka kolonie,slo by to napasovat na celej narod,ale s tim jeste bude dost prace,aby to pochopilo a prijalo aspon nase kriticky mnozstvi az prestane bejt ovcanskym.

   • houbeer napsal:

    jojo,aneb komunity,osady,spolky si podobnejch,uzemni spolecenstvi apod.tiz to rikam celu dobu,ze to je cesta.

    • proud napsal:

     Rikat muzes a muze to bejt i pravda,dokud se neobjevi agresor a takovy pidispolecenstvi nerozmeta.To znamena,ze takovy spolecenstvi jsou plne zavisly na systemu svou existenci,dokud je trpi.To je podle tebe "TA" cesta???

     • houbeer napsal:

      jo aha takze dle jednoho to ,,pochvalis" a dle druheho odvrhnes.to nedava smysl.vse je nejaky system.a nic neni oddelene v mziku,prolina se to.nerikam jak velky spolky maji byt.muzou byt osady,co sdili napric regiony kulturu miru a tak jsou za jedmo

      • proud napsal:

       Jak odvrhnul? Jen rikam jak to je,nehlede na to,ze i cela kolonie je tak mala,ze stejne nema proti NATU sanci i kdyz zapomenu na to co zbylo z armady a v jakym stavu.Proto navrhuju porad dokola onu organizovanou obcanskou neposlusnost,tam nejsou zbrane a tudiz pri trose rozumu v hlave odpadaj i vojensky intervence proti ni,kdyz se lidi chteji rozdrobit do malickejch prcku neschopnejch obrany,prosim,ale at se nezapomenou v obrane sjednotit.

       • houbeer napsal:

        protoze jsi nezazil silu spolku-komunit-osad-lokalnich org. tak si myslis ze ,,to tak je".nerikas jak to je.jen jak to domyslis si ty.proto pisi odvrhnul.misto pobydnuti,odvrhujes jako nereseni-necestu,pac to nebo vono.ja ti zbrane a obranu take neberu.beru to,i kdyz to neni pro kazdeho prioritou

    • proud napsal:

     Ja si myslim,ze potrebujeme teleso schopny obrany a rychle se rozvijejici a rozsirujici,cim vetsi,tim lepsi a obranyschopnejsi,tedy globalizace po nasem,nikoliv po "jejich".

     • houbeer napsal:

      uz y ty vsude vidis boj.jasny chlubis se jak chodis trenovat,tak ti to vlezlo na mozek

      • proud napsal:

       Spatne to chapes,ze strany organizovany obcansky neposlusnosti zadnej boj se zbranema nevidim,ale aktivni si vybirani co podporit a co nechat padnout,ekonomicky,ale bude snaha to z toho udelat a znicit nas.Mam se ty pravde snad vyhejbat protoze se ti nelibi navzdory Afghanistanu,Iraku,Libyi atd.??!

       • proud napsal:

        To uz mi pak ale pripadas jako pobouchany slunickari co se budou usmivat i na svyho vraha s jeho nozem uz v krku svym i svejch deti!!!!!!!!!!!!

       • houbeer napsal:

        kdyz to napises takhle jinak,opet to uni ok.ja si taky myslim,ze by si nikdo netroufnul nejaky vojensky masakry vuci lidem,kteri vi co chteji.prevraty se udaly a deji tam kde jsou lide na pochybach,rozpolceni a nejednotni.jenze jednotu bych take videl skrze drobne ,,spolky" nez dedkovo nwo

        • houbeer napsal:

         ani zadny slovansky unie.zadny v4 apod.blbosti na ovladani mas.lide jsou moc ruzni na to je sjednocovat pod ,,unie".ale sami mensi lokace se vzajemne mohou podporit v lepsim ,,vyzarovani" do okolniho sveta a to uz by neslo rozmrvit zvenku.lide by proste odmitli to zlo a predlozili dobro....

        • proud napsal:

         O Dedkovi vubec neni rec,toho idiota do toho netahej.I maly skupiny se prece muzou sjednocovat za urcitym ucelem do jeho vyreseni.Ale myslim si ze to bude slozitejsi nez vetsi celky,malou skupinu si totiz taky muzes koupit,nebo ji zastrasit,s celym narodem ti to ale nevyjde.Pak kontinentem a pak se Zemi..............

        • houbeer napsal:

         precti si znovu kokoment cloveka.ma pravdu a to se da vztahnout na ledasco.malou a JAKOUKOLIV skupinu si nekoupis,kdyz vi za cim si stoji-jsou na to HRDI.naopak ve vetsim uskupeni vzdy najdes podvrataky a zradce.nejde o cr,ci sr ci polsko atd.jde o lidi a jejich denni smysleni.

   • Maroš napsal:

    Proude - "Vzhledem k tomu ze nejsme velka kolonie,slo by to napasovat na celej narod" - už to napasované je! Celý národ bude žrať GMO sóju prostredníctvom Babišovych manažérskych zvierat z Agrofertu - kŕmených "províziami Monsanto GMO" /skúste kurva pátrať po holandských geneticky NEMODIFIKOVANÝCH odrodách!!!/ - takto to menej bolí - USA pajác Babiš vám to už vysvetlí.

    MAJSTER ALKOHOL a chasník ischiasnik - vyučený krajčír /ako súdruh Biľak - ten ale toľko nechľastal/ - Junckers, to za naše USA kolónie úspešne dohodol!!!
    "Európska únia podľa neho začne zo Spojených štátov nakupovať „veľa sóje“ a dovážať bude tiež viac amerického skvapalneného ply­nu.
    Trump na tlačovej konferencii po stretnutí s Junckerom ohlásil novú fázu vzťahov USA a EÚ. Označil ju za fázu blízkeho priateľstva. Pred časom pritom americký prezident označil EÚ za jedného z jedného z mnohých nepriateľov, ktoré Spojené štáty majú."
    https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/478177-trump-nadalej-planuje-cla-na-auta-unia-odvetu-za-miliardy-dolarov/

    Dôvod dovážať práve tú americkú GMO Monsanto sóju tu je, pretože len ona dokáže úspešne prežiť v európskej polopúšti po tom, ako USA pomocou chemtrails a HAARP úspešne modifikujú podnebie Európy vo svoj prospech! Kurva! - už sa konečne raz pozrite, ako chemtrailsové vrstvy stláčajú a likvidujú stúpajúce oblaky typu cumulus, ktoré by mali priniesť dážď a ochladenie!
    https://www.aktuality.sk/clanok/610737/zelena-europa-je-pomaly-minulost-ukazuju-zabery-z-vesmiru/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x...A.
    "WTO dala v roku 2006 za pravdu USA. Po danom rozhodnutí Brusel povolil dovoz a pestovanie geneticky upravenej kukurice. Aktuálne je schválených vyše 60 geneticky upravených plodín – medzi nimi odrody bavlny, repky olejnej, kukurice a sóje."
    https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/478226-do-europy-ma-prudit-americka-soja-z-gmo/

    • proud napsal:

     "„Vzhledem k tomu ze nejsme velka kolonie,slo by to napasovat na celej narod“ – už to napasované je!"..............kazdymu co si zaslouzi,ne? Takze je vsechno v poradku,je to jak ma.Dokud nedostaneme rozum,nebo nepochcipame.To je vzdycky potreba si uvedomit,protoze kdyz neco nechci,branim se tomu,kdyz to nedelam pak dobre mi tak.

     • proud napsal:

      K ty obrane,existuje ucinna a neucinna obrana,i to je potreba vedet a mit to osefovany,aby to fungovalo.

  • proud napsal:

   Apropo,konecne nekdo prisel s navrhem reseni...............chod casteji :-)

 6. .lak napsal:

  K nadpisu plán /na záchranu světa/ tu je protipól propojených škodičů co nějak v pindostanu zmutoval sociopatizujícími do neuvěřitelného spolčení špinavců nejlůzrovatějších odporných typů atrap lidí.
  Ze zvědavce.
  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/07/7657-armada-usa-zavadi-technologii-genoveho-tahu.htm

  Tak na to můj opis zhusení nad behemoty (hovady narostlými) nestačí tak to vynechám. Ale už dává smysl jejich výkup genetických vzorků z ruska a dává komplexnější obraz o dárečcích s jejich vakcinacemi rtutí, hliníkem, nanočásticemi vyvolávající buněčnou odezvu rozřezáváním jejich obalů doživotně protože tělo se sajrajtu neumí zbavit a tedy si zkumáci dělají "ostrov doktora moreau on line na všech aniž by se uzurpátoři nejhrůznějšího kalibru ptali těch na kterých parazitují a jak se pochlubili likvidují, na encefalitidy mozků nemluvňat k potlačení vyšších mozkových funkcí těmito obludnými hlupáky s dalšímI jejich atrakcemi z jedové chýše GMO atd. A bezpochyb je na místě jim přiřadit diagnózu genocídních sociopatů kdy jejich arogance a korupce moci je již obludná k obrazu jejich podstaty omezenců dělající omezence a jsou ryze perverzně až paskvilně škodlivým prvkem devastu, dehonestace, hanebnění urážení trápení a ponižování zpupnými a samozřejmě neplnohodnotnými společnost a ekosféru s faunou i flórou takže zločinci kalibru z mnoha hledisek morálních, etických, kulturních a civilizaci likvidujících řekněme prozatím třeba pracovně "zlojedy.
  https://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI
  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI

  • Maroš napsal:

   VÍZIA PEŇAZÍ, Z KTORÝCH SA SKLADÁTE - plán Q pre inú bandu...

   E- Healt a KONSEKVENCIE - PRE NÁS!!!
   Namiesto úvodu - ceny ľudských orgánov na čiernom trhu! = PENIAZE, Z KTORÝCH SA SKLADÁTE!
   http://lalala.sk/2018/06/skutocne-ceny-organov-na-ciernom-trhu-ciastky-pre-ktore-su-ludia-ochotni-urobit-hocico-cena-srdca-je/

   Infovojna nielen o tom, ako sa nestať obeťou organizovaného zločinu, aj nekalých obchodov s ľudskými orgánmi!
   Informačná vojna 27.7.2018
   https://www.youtube.com/watch?v=EUKmdDP3ceo

   Kontakt na Slovenskú lekársku úniu špecialistov
   http://www.slus.sk/
   Informovaný NESÚHLAS pacienta - TU!!!
   Treba na stránke ísť vpravo a nakliknúť a stiahnuť položku - Splnomocnenie od pacienta.
   S 2 podpísanými formulármi si treba nechať u lekára potvrdiť prevzatie a jeden mu nechať k dispozícii. Toto treba realizovať u všetkých navštívených lekárov!
   Poznámka - zdravotná dokumentácia sa dá diskrétne poskytovať aj prostredníctvo USB kľúča pacienta - bez toho, že by dotyčný - vzhľadom na vek /staršie osoby/ musel vlastniť PC alebo vedel ovládať PC!!!
   http://www.slus.sk/clanok/aktuality/191/ochrana-osobnych-udajov-vo-vztahu-k-zdravotnej-dokumentacii--v-suvislosti-s-napojenim--na-aktualny--system--ezdravia---a--odoslanim-udajov-do-narodneho-zdravotneho-informacneho-systemu

   Ad ľudské orgány
   "Šokujúce video
   Pred niekoľkými dňami sa v médiách objavilo video s telom mŕtveho Karola Martinku ml.. Syn bohatého privatizéra Karola Martinku sa v máji obesil. Pitva tela bola teda pre násilnú smrť nutná, aj keby s ňou počas života dotyčný písomne nesúhlasil. Video ukazuje telo bez lýtkových kostí a častí kože, zošité doslova od hlavy po päty. Podobné prípady „vykostených“ tiel bez vedomia rodín zosnulých vyvolali v roku 2012 škandál, v ktorom padlo niekoľko trestných oznámení. Po dvoch rokoch sa zdá, že sa nič podstatné nezmenilo. Dokonca ani aktéri celej kauzy.
   Bez kontroly
   Tkanivá mŕtvym darcom odoberá na Slovensku tkanivová banka s názvom Tissue Research Institute (TRI). Je to súkromná firma, ktorá má na svoju činnosť povolenie od ministerstva zdravotníctva. Spoločnosť TRI má uzavretú zmluvu s Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS), na základe ktorej ÚDZS oznamuje súkromnej eseročke vhodných darcov a poskytuje jej ich kompletnú zdravotnú dokumentáciu.
   REPLAY: "na základe ktorej ÚDZS oznamuje súkromnej eseročke vhodných darcov a poskytuje jej ich kompletnú zdravotnú dokumentáciu".
   Poznámka - kde má kurva hranicu paragraf za hanobenie mŕtvoly?! ???
   "Ak sa však zároveň budú ďalej arogantne robiť bez vedomia príbuzných odbery kostí, kĺbov či kože „na export“, po ktorých zostanú šokované rodiny a zohavené telá, o darcovstve sa na Slovensku nebude dať hovoriť."
   http://www.zivot.sk/clanok/17835/nedobrovolni-darcovia-po-smrti-vam-mozu-legalne-odobrat-organy-kosti-aj-kozu

   "Osoba (pacient) sa na zoznam nedarcov dostane iba vtedy, ak zašle písomný dokument – prehlásenie o nesúhlase s odberom orgánov a tkanív po smrti na transplantačné účely, ktorý je uverejnený na webovej stránke Národnej transplantačnej organizácie NTO /pozor - aj na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) - všetko najlepšie CEZ PODATEĽNE!!!/ . Pre platnosť tohto prehlásenia sa vyžaduje, aby podpis osoby bol úradne overený." - toto opatrenie vám môže za určitých okolností - keď ste napr. kompatibilní s umierajúcimi veľmi bohatými ľuďmi a vôbec - o vaše orgány má záujem organizovaný zločin - ZACHRÁNIŤ ŽIVOT! A stále je v hre hanobenie teľa - vzhľadom na rozsiahlosť medzinárodného obchodu s orgánmi!
   http://www.medipravnik.sk/clanky/darovanie-organov-po-smrti-ako-to-je-na-slovensku-280/
   http://www.nto.sk/na-stiahnutie/
   Prehlásenie o nesúhlase s odberom orgánov a tkanív po smrti na transplantačné účely
   DÔLEŽITÁ POZNÁMKA!!! - toto ich /NTO/ tlačivo má základný právny nedostatok - neobsahuje hlavičku NTO!!! Preto - treba im to riadne doručiť NEODDELITEĽNE zo spisu! Hlavička, stránka, vec - prehlásenia aj odôvodnenie!!!, overený podpis, pre seba kópia celku a potvrdiť osobne cez podateľňu /ako Informovaný NEsúhlas s... - preto a preto/ - ide o prejav vedomej vôle v zmysle právnych a etických dôsledkov. Poznámka - právne dôsledky zhanobenia mŕtvoly = trestný čin, právne dôsledky nerešpektovania - odobratie orgánov = odškodnenie pre rodinu - ako platený odber orgánov. Toto by mali vedieť vaši príbuzní!
   Poznámka - lekár si musí pred odobratím orgánov preveriť na UDZS a NTO, že nebožtík pred smrťou nezakázal odobratie svojich orgánov - teda tento lekár je osobne zodpovedný - tu je dôležitá úloha práve UDZS! - ktorý je kompetentný vypátrať konkrétnu zodpovednú osobu v zdravotníctve!

   NTO
   Národná transplantačná organizácia
   Limbová 14
   831 01 Bratislava

   Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou
   Žellova 2
   829 24 Bratislava 25
   http://www.udzs-sk.sk/

   O čom to celé je "inde"?!
   "V Juhozápadných regiónoch Ukrajiny sa začali strácať deti. Z korešpondencie bývalého advokáta Júlie Tymošenkovej Sergeja Vlasenka s nemeckou chirurgičkou Oľgou Weberovou sa stalo známe, že Ukrajina dodáva do Nemecka orgány odobraté zraneným príslušníkom domobrany.
   Juhoslávia viac neexistuje. Avšak zanechala po sebe ľudí, ktorí sú nútení žiť s jednou ľadvinou alebo pľúcami. Niektorí sa rozlúčili so životom, keď ich rezali na operačnom stole bez akejkoľvek anestézie. Ich mená sú naveky spojené s prípadom Medicus. Aký osud čaká zranených povstalcov z Donecka a Luganska?"
   http://www.chelemendik.sk/Obchodovanie_s_organmi_na_Ukrajine_Remake_Juhoslavie_191944750.html
   - - -
   Ešte k "najlepšiemu manažérovi" Druckerovi:
   Otázka - ktorí "My!" zaplatíme zmluvnú pokutu = čistý zisk - za toto Druckerovo opatrenie?!
   "V zmluve sa však nachádza klauzula, podľa ktorej v prípade odstúpenia od zmluvy má firma Plaut Slovensko nárok na zmluvnú pokutu vo výške ešte nevyplatenej celkovej ceny. V praxi to má teda znamenať, že spoločnosť má nárok na 17,8 milióna eur, aj keď NCZI zmluvu vypovedalo." ??? !!! - v akom je to "novinársky potichu" stave?!
   https://www.topky.sk/cl/100535/1537589/Okamzite-opatrenie-od-Druckera--Zbytocnu-zmluvu-za-18-milionov-zrusil--ma-to-vsak-hacik
   Štátnomafiánska klasika - obetný baránok /uprataný bezbolestne inde/ za 18 melónov!
   https://ekonomika.sme.sk/c/20128801/za-zbytocnu-zmluvu-na-18-milionov-eur-skoncil-riaditel.html

   DO PIČE UŽ S NIMI!!!

   • Maroš napsal:

    Ešte raz -
    REPLAY: „na základe ktorej ÚDZS oznamuje súkromnej eseročke vhodných darcov a poskytuje jej ich kompletnú zdravotnú dokumentáciu“. !!!
    Komu to nezapína - už počas vášho života niekto oznamuje nejakej súkromnej eseročke, že ste vhodný darca orgánov!
    Takže niekto môže doslova čakať na vašu smrť - prípadne si vašu smrť objednať! V base napríklad, v nemocnici napríklad, na ulici napríklad! Nebojte sa - sanitka s odborníkom na vyberanie orgánov a s chladničkou bude určite nablízku! A vy potom budete "žiť" na viacerých miestach súčasne! Úžasné! A preto budem "po smrti" POLTERGEIST!

 7. Maroš napsal:

  Na okraj - za tú drinu - aj keď trápiť sa športom niekoho zjavne veľmi baví - Peter Sagan zarobil na TdF dosť málo - sponzoring a za reklamu nepočítam. Toľko - a viac, zarobia aj u nás niektorí vyvolení "top" manažéri so zlatými padákmi.
  https://sport.aktuality.sk/c/348939/peter-sagan-zarobil-na-tour-de-france-viac-penazi-ako-patnast-kompletnych-timov/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-sport&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

  • Maroš napsal:

   petr - "Ostatně je to tvůj promarněný život." - tieto sugestívne zmrdopostupy psychiatrov a psychológov - väčšinou židov - všakže - poznám dobre - máš smolu, že až veľmi dobre a poznať tieto veci považujem práve za základ, ako si nepremárniť život - nejakým pofidérnym "úspechom" a ich ovládačmi. Ja neľutujem ani sekundu svojho života - ani tie zlé chvíle, ani tých pár - vlastne jedno zlé rozhodnutie, keď som v sebe - kvôli cti - zadusil intuíciu, lebo byť čestný voči od narodenia podvodníckemu človeku, je potom sebazničujúce - zvlášť, ak to mala byť životná partnerka. Ak sú z takéhoto vzťahu deti - nič sa vrátiť späť už nedá - musíš vliecť tú káru nepriateľstva a plnú zbraní proti tebe - ďalej. Niekto by takéto vzťahy možno riešil aj vraždou - ja pre šťastie dotyčnej osoby mám funkčný frontex v prednom čelnom laloku - a stále platí, že násilie je posledné štádium neschopnosti - čo si ako relatívne tvorivý človek samozrejme nepripúšťam - čo je zase podľa tvojho nedovzdelania vec ega - ja tomu hovorím schopnosť sebakontroly - teda je to vec osobnosti, ktorá nepodlieha svojmu nutkaniu - takže si myslím, že nepatrím do kategórie ľudí so zvieraciou psychikou, a navyše - viem dostatočne predvídať vývoj - nasledujúci po konkrétnych skutkoch. Takže - máš pre mňa niečo nového?
   Okrem toho, že chceš študovať slovanstvo a ruština ti - pochopiteľne - geneticky nejde do gebule? A navyše - niečo "chceš" - ty luhár pózerský! - ale už nemáš čas niečo pre to naplnenie tvojho chcenia urobiť! Hoci platí, že svoj život a čas míňame v súlade so svojimi prioritami! Klameš, klameš, Klameš!Trepeš, sugeruješ, klameš! "Ó - tak túžiš po slovanstve!" - tak ho maj kurva najprv v sebe!
   Si špina!

   "Kdybych já byl iluminát, tak bych si ze všeho nejvíc přál, aby lidi s hromadou cenných (a nebezpečných) informací svoje moudra a poznatky sdělovali na nějakém ne moc navštěvovaném webu v nepřehledné diskusi kde si to skoro nikdo nepřečte (bez urážky Admine)." - si špina a hlupák, čo si serie do huby!
   Tu v tomto okamihu je návštevnosť článku koľko? - "nikto"?!
   2511!!! - slovom - dvetisíc päťsto jedenásť - NIKTOŠOV?! Choď do piče a požiadaj Jandu, nech ťa preloží na iný web! Tu žiadne výsledky mať nebudeš! Ani JOP ich tu nemá - s tou svojou podobnou agendou "efektivity"!

   Ďalej - pre tvoju informáciu - ban som dostal dočasne tu - nie na židoslovanských weboch - tam mi len - pochopiteľne - cenzurujú cca tretinu komentov - hlavne kvôli vneseným linkom na dokumenty, ktoré by mohli vniesť viac svetla a súvislostí do niektorých tém - čo im samozrejme v ich manipuláciach prekáža! Pretože sa snažia vytvárať názory - nie osvetľovať pravdu! A z tohto mám byť frustovaný - zhrdený? Ale nie som - akurát som nasraný - ale to je v poriadku - taká už je informačná vojna! Takže čomu nerozumieš - akože?

   To podstatné - nielen tu na počtoch bezduchých ľudí nezáleží - idea - myšlienka - sa nemeria vo wattoch či kilowatoch ty chuj! Keby si bol illuminát, tak by si to vedel veľmi dobre - a aj preto je to vždy naopak - že stádo neovláda svojho vodcu - čo sa nám tu snažíte takí ako ty - vsugerovať - tú vašu masovosť a kontrolné mechanizmy pseudodemokracie masy! A preto - ty magor - ja sa tu nerozprávam s masou, ja sa nepotrebujem rozprávať s masou preto, pretože mojou úlohou nie je ovládať a smerovať masu zase k nejakej vašej pojebanej sio-REevolúcií - ja sa rozprávam so zopár ľuďmi, ktorých vôbec nepoznám a ani ich poznať nemusím - stačí, že viem, že sú TU! - rozprávam sa s nimi tak, ako sa obvykle rozprávam s lesom - v ktorom keď sa ocitneš sám - a aj keď nikoho v ňom nevidíš - vedz, že nikdy v ňom sám nie si! Tieto posledné slová nepatria tebe petr - patria im - tým neviditeľným! Amen!

   • proud napsal:

    Zivot si nejde promarnit,at delas co delas,kdyz to delas sam od sebe,je to porad tvoji cestou.Ovsem kdyz se nechas zavrit,kamkoliv,pak dost moznosti ztracis,da se rict vlastni blbosti.

 8. niSas napsal:

  Gdyž si uvědomíte, že i za totky při plnění pětiletek nám stáli za zády jarmulkáři. kon-trolovali plnění plánů, vymejšleli učební a studijní obory, nahrávali nám filmy a pohádky, třeba jak hloupej Honza zabil draka vařečkou nebo jak se hodnej král zamiloval do šefcovic céry, kerou si vzal za man-želku, a vůbec ten socík to byla taková spartakiáda. Jedni dělali kotouly, druzí prostná, další skákali přez koňa, prostě šichni blboni připažovalli a rozpažovali podle plánu, o kterým si mysleli že je jejich, že ten plán plánuje splnění jejich přání a potřeb a mysleli si, že plán se týká jen vyrábění, ale že něgdo plánuje s nima jako se zdroji je ani nenapadlo. Že proto taky nic cenného nebo co fakt potřebovali nebylo. Všechno hodnotné se ve skutečnosti odváželo a v baráku zůstávalo co se nepovedlo nebo se přidělalo navíc aby si to češi mohli rozkrást. Blboni to nosili v taškách a ostatním to vozili ze skladu hoši z nádvorní party. No a že nic jako nechybělo, no to je jasný, gdyž i to nechybění muselo být v plánu. A dodnes vylízanci říkají, jak bylo dobře, že igdyž se jako kradlo, nic nechybělo. Šímáte tu nadčasovou taktiku? Lidi dokonce věřili, že potřebujou jakési valouty a dejvízie a ty platěj eště dnes, a tak kušnili a cvičili dál. Gdyž začali organizovat eróhácké nákupní zájezdy do pohraničí cizína, lidi byli šťastní, dovezli si do dom výrobky a po rozbalení tam bylo made in czechoslovakia, ale i tak byli šťastn. Ale některým to už tehdá vytrisklo slzy do vočí a vztekem se zalikali, že furt dřou a mají furt kulový. Že tam v jakési prdeli, byly tři masny nigde žádná kližka. Nigdy neslyšeli jarmulku v televizi ani ve školách se to jejich řízení neučilo. Si myslím, že drtivá většina "národa" o nich ani nevěděla, v práci je nepotkávali, nějaká exotika. No, a tak gde byli? No ale gdyž si to fakt uvědomíte v jakém šapitó sme dělali blbečky tak je vám z toho opravdu smutno. A pak to najednou šlo ráz na ráz. Krysy začaly vylézat z prognosťáků, akadémií, škol, archívů, komisí, státní správy aby se prase podle zásluh naporcovalo. No a teď lidi dělají ještě větší blbečky.

  • proud napsal:

   To se ti nepovedlo,ale vzhledem k tomu ze je to ponekolikaty,necekam ze se ti kdy v tomhle smeru rozsviti...........

   • niSas napsal:

    Gdyž si v hlavě rozsvítíš a hledáš něco, tak většinou zakopneš o něco, co jsi nehledal, ale můžeš to chápat i tak, že jsi se jako náhodou přimotal k připomenutí, že máš pamatováka kerý nigdy nespí. To jest, že každej ten jejich stát s přívlastkem "právní" nebo dokonce "sociální", ti nigdy dobrovolně nevrátí to, co ti ukrad. Ale lidi se snaží ty machinace obejít, vymazat, a radějí se ohlédnou za tím ptáčkem, páč vědí, že je zrovna holí zase na kůži a gdyby se měli kvůlivá každému šmejdovi rozčilovat, asi by předčasně umřeli na infarkt. Jako s tou Anastázií, kerá jako vysvětlovala život buznysmenovi Megremu, že esli by se vůbec dostal v libidu k vyvrcholení byť s tou nejkrásnější ženou na světě, gdyby se v ten moment začal zamejšlet jak jí zrovna pracují játra, ledviny, močák a konečník.. Žeby vlastně ani nebyl schopen nahromaděné nadržení, díky těmto okolnostem, uvolnit a takovej život přece stojí za howno.

    • proud napsal:

     Problem je ze stat nekrade,ale jak rikam,kdovi jestli nekdy vubec nejakej byl.Ty mas na mysli nejspis republiky a kolonie,pravda?:-)

     • niSas napsal:

      Už sem to něgde psal, že lidi jako kradli a nic jako nechybělo, ale i to kradení bylo v přece v plánu, jinak by nebylo co krást. Jasně že stát nekrade, všechno dělá podle a z práva, páč žádnej zákon nigdy žádnej blboň nedostal příležitost se svojí rodinou schválit. A zkus hádat, kolik těch různých alternativců by si do vládnutí nechalo takhle kecat.

 9. jajapaja napsal:

  Zřejmě nikdo nepochopil boj, který se naplno rozrostl od kongresu v Basileji r. 1897. Boj chazarů(sovětů, bolševiků, oligarchů, businessmanů, kteří od 70tých let ovládli demokraty) a katolíků(Windsorů, Habsburků, co ovládli církev).
  Fakt tomu chcete tleskat? hahahaha, vemte si trikoloru do klopy a ukřižovaného na krk.
  Asi nikdo nepochopil, že ti sověti ovládli po skončení studené války EU unii(proto Brexit) a demokraty v emerice(proto Trump). Pro koho asi "slouží" BIG DATA Cambridge Analytica? Lidem? Nebo Brexitu a Trumpovi?

  • Maroš napsal:

   jajapaja - vzletnoš nado všetko - know how "vám" dodajú, až sa dostanete k moci, do parlamentu. Aj bankstri, aj boľševici - zvlášť tí profesionálni revolucionári - ako ani kurčatá - nehrabú za seba. Pre sionistov je využiteľný Tiso aj po smrti. Teba si všimnúť tú červeň v zástave - pre červenú kabbalu je to jasný odkaz! Headline je tiež jasný - náckovský a sprovanovaný black power-ovský /M. L. King - "I had e Drem!" Toto sú rukopisy v pozadí - alternatíva pre voličov Kotlebu - cieľ je jasný. Dôležité - nepovedal - "Slovák pánom v Slovenskej republike!", ale Slovák v Slovenskom štáte, čo:
   1/ Nehovorí nič mimo 90-tnikov, a tí nie sú cieľová skupina,
   2/ Vyvoláva averziu u väčšiny populácie vychovanej dezininformáciami o PRVEJ!!! Slovenskej republike - "Slovenskom štáte" - ktorý trval len do prijatia Stavy SR z 21. júla 1939!

   Sionistické boľševické zakuklené "národniarske" kurvy! Toto je ešte väčšie klamstvo na národe, ako realizuje SNS! Silné Slovensko? A už nie OBRODENÉ /duchovne/ Slovensko? Slovák bude pánom?" Teda - Slovák nebude "len" slobodný?! Lebo kurva - pánom bola aj "dělnická" třída! BOĽŠEVICI!
   Róbert Švec: Máme jeden spoločný sen. Nové a silné Slovensko
   https://www.youtube.com/watch?v=niXojarI8Do

 10. houbeer napsal:

  chtel bych vam ukazat jednu dodavku co jsem dnes vyfotil.myslim,ze mnohym z vas by se libila,fakt.jenze nevim jak vam tu dat foto?muzu nekomu preposlat jestli to ,,umite" nekam zavesit a dat odkaz....
  ps,wikingera busik to asi nebol....

 11. stefan goga napsal:

  Vra, zlocinec aj VLASTIZRADCA nema nikdy pokoj-klud ani domov je to STVANEC ako nasi privatizeri a smejdi - NAPRAVA PRIDE. NESKORO,ale PREDSA.

 12. Perun Hromovládný napsal:

  Pěkné. Ale moc jednostranné, a ve prospěch USA. Pro vyvážení tu mám ještě jiný pohled na stejnou věc…
  https://www.youtube.com/watch?v=ALMs_3Nxvzw

 13. jan nowak napsal:

  Goga jego - TO je písmenek..
  .. asi sse naučim čist : o

  Replay : asi sse naučim.. Replay.. asi sse naučim.. Replay.. asi sse naučim jag papa-gaj..
  .. Replay asi sse

  Už to umim !
  muheeeee : ))

 14. Maroš napsal:

  Treba mať stále na pamäti, že plány na vyhubenie ľudstva sú realita! Na Zemi má ostať tzv. Zlatá miliarda - 500 miliónov "vyvolených" "Bill Gates/ a zvyšok má byť ich obsluha - vzhľadom na úroveň technológie - 500 mil. až miliarda začipovaných otrokov. Niektoré priestory na Zemi majú byť vyľudnené, príroda vtrhne do bývalých ľudských sídiel a takéto oblasti budú potom chrániť veľké šelmy, svorky vlkov a znovu oživené dinosaury, ktorých DNA prežila, nakoľko mnohé z nich vyhynuli len nedávno - svedčia o tom fotografie lovcov s trofejami napr. lietajúcich pterodaktilov z 19. storočia, alebo ešte hnilobou zapáchajúce vykopané kosti dinosaurov, ktoré rozhodne všetky pred 65 miliónmi rokov nevyhynuli a spolužitie týchto zvierat a človeka sa zachovalo aj zobrazené na artefaktoch dávnych civilizácií!

  Článok je zmazaný /možno nearchivovaný po zmenách na AC24.cz/, preto sem dávam obťah textu:
  "U skupiny vědců vyvolal obrovský potlesk plán na vyhubení 90 procent lidské populace vzduchem se šířící Ebolou"
  Vytvořeno 6. 2. 2016 13:11
  "Některá vodítka o původu posledního propuknutí Eboly by šlo najít v obsahu proslovu proneseného na 109. zasedání Texaské akademie věd ještě z roku 2006. Tehdy profesor Erik Pianka údajně svým posluchačům řekl, že nejlepším způsobem jak vyhubit 90 procent lidské populace by bylo rozšířit vzduchem přenášený virus Eboly, za což se mu dostalo nadšených dlouhých ovací.

  Jak hlásil australský žurnalista John Ballantyne, otevřel Pianka zasedání sériemi vysoce znepokojivých prohlášení o kontrole populace, které byly tak kontroverzní, že je pak na videozáznamu pořízenému z této události sám zcenzuroval.
  Pianka dal ve svém vytrubování v podstatě lidstvo na roveň bakteriím, když tvrdil, že ničíme planetu a potřebujeme masovou prořezávku.

  Profesor Erik Pianka navrhuje přetvořit Ebolu na zbraň

  „Pianka argumentoval, že prudký nárůst lidské populace od nástupu industrializace ničí planetu,“ psal Ballantyne pro News Weekly. „Varoval, že Země nepřežije, pokud nebude lidská populace zredukována na desetinu současných počtů.“

  Aby toho bylo dosaženo, přišel Pianka s nápadem změnit Ebolu na zbraň a konkrétně Ebola Reston, aby se přenášela vzduchem místo jen tekutinami. Zatímco AIDSu zjevně trvá příliš dlouho, než své oběti vyhubí, tak Ebola je podle jeho názoru daleko lepší možností. To v kombinaci s obvyklými zbraněmi vyráběnými pro válku a s hladem by mohlo uspět při prořezávce od miliard lidí z této planety.

  „Jím preferovanou metodou vyhubení pěti miliard lidí by byla vzduchem přenosná Ebola (Ebola Reston), protože je jednak vysoce smrtonosná a pak také své oběti zabíjí už po dnech místo po letech,“ dodal Ballantyne.

  „S úžasem jsem zíral na několik stovek členů Texaské akademie věd, jak vstali ze židlí a dlouhými ovacemi ocenili řeč, která nadšeně prosazovala odstranění 90 procent populace Země vzduchem přenosnou Ebolou.“

  Piankou vytoužená smrt se předvedla při západoafrickém propuknutí epidemie Eboly

  Těch skoro 10 let od Piankových projevů touhy spatřit vyhubení většiny světové populace rychle uběhlo a my jsme spatřili krizi Eboly, která vypadala, že se vyrovná původní povídačce. Ty v současnosti se šířící kmeny Eboly jsou údajně přenosné jako přes povrchy, tak i přes vzduchem přenášené mikro-kapénky a míra úmrtnosti je neobyčejně vysoká.

  „Ke kapénkovému šíření dochází, když se zárodky přenášené uvnitř kapének vykašlávaných nebo kýchaných nemocnými osobami dostanou další osobě do očí, nosu nebo úst,“ vysvětluje plakát vydaný v říjnu US Střediskem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).
  Plakát CDC vypadá, že je v rozporu s prohlášením této agentury o Ebole

  Když Dr. Meryl Nass z Institutu pro veřejnou přesnost ve Washingtonu D.C. diskutovala o neočekávaném vydání tohoto plakátu, který byl v té době zjevně v rozporu s tvrzením CDC, že se Ebola nemůže šířit vzduchem, tak médiím řekla, že CDC v podstatě blafuje. Ebola se ve skutečnosti může šířit i všemi ostatními druhy přenosů kromě pouhého přímého kontaktu s infikovanou krví či slinami.

  Mohlo by tomu snad být tak, že tento nový a zjevně daleko smrtonosnější virus bude tím globálním zabijákem, ve kterého Pianka doufá? Vynoří se náhle vpravdě vzduchem přenosná, zmutovaná verze viru Eboly, co zabije 90 procent populace v souladu se zlověstnými „přikázáními“, která zkrášlují ty neblaze proslulé Georgijské Poradní kameny?

  „Věřím, že po strašlivých zkušenostech nejkrvavějšího století v lidské historii, které je za námi, musí být všichni muži a ženy, co mají svědomí, v 21. století ve svém odporu ke genocidním či apokalyptickým filosofiím proaktivní ještě dříve, než tyto budou mít šanci inspirovat nějaké nové šampiony vůlí dovést své závěry k dalším krokům,“ varoval v the Citizens Scientist Dr. Shawn Carlson nedlouho po Piankově hrůzné litanii.

  „Když profesionální vědci ztratili svůj smysl pro morální pohoršení vůči takovýmto ideologiím, pak už je to jen na širší americké komunitě občanských vědců, aby oni byli svědomím vědy.“

  Překlad: Miroslav Pavlíček

  Zdroj: naturalnews.com
  https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/7406-u-skupiny-vedcu-vyvolal-obrovsky-potlesk-plan-na-vyhubeni-90-procent-lidske-populace-vzduchem-se-sirici-ebolou
  Originál článku: Group of scientists gave standing ovation for plan to kill 90 percent of human population with airborne Ebola
  https://www.naturalnews.com/052796_Ebola_population_control_genocide.html

  Dekódováno - Georgijské kameny -dokument (www.Dokumenty.TV) cz / sk
  https://www.youtube.com/watch?v=FShwK__VdUg

 15. Zdravím napsal:

  30.7.2018NWOO
  Q-Plán na záchranu světa SK
  Q-The Plan to Save the World
  #Q #QAnon #FollowTheWhiteRabbit
  http://www.nwoo.org/2018/07/30/q-plan-na-zachranu-sveta/
  After20days of silence,#QAnon is back
  @prayingmedic
  25072018 https://www.youtube.com/watch?time_continue=706&v=sd8dg6KPKXA
  QAnon28072018-SomethingBig isAbout toDrop
  https://prayingmedic.com/2018/07/28/q-anon-something-big-about-to-drop/

  Další zdroje, např.:
  https://twitter.com/prayingmedic
  https://twitter.com/qanon76
  https://twitter.com/MagniFieri

 16. Zdravím napsal:

  Děkuji .. za kvalitní vysílání .. a přeji pěkný den a s dovolením, přidám téma, kterým by jsme se měly zabývat všichni do dalších let.
  Poněvadž tato témata nás zavedou na cestu, kdy poznáme, jak je králičí nora opravdu hluboká, současně poznáme proč dojde k zatčení Sorose (pozn.: pokud je stále opravdu na živu) a lidí napojených na jeho konexe plus, proč dojde k zatčení Hillary Obamy a dalších zločinců. Máme se na co těšit národe. Nemohu zde působit jako prediktor, páč to není o jedinci, ale je to o nás všech, zapojme se všichni, TEĎ.

  Pro zájemce přidám významné téma a video o tajemném "Q" a skupině "Qanon", což je více významné téma, než si kdokoli umíme představit.
  Defakto, jak jsem vypozoroval, jde o spolupráci NSA, Trumpa, Flynna, Assangeho, Snowdena, Putina, a mnoha dalších lidí, kterým není lhostejný stav planety a mají zájem pozatýkat stínovou vládu včetně Hillary Obamy Sorose a dalších zločinců ze stínové vlády a militaristického komplexu. Klíčové video, doporučuji pustit si i vícekrát během týdne pro pochopení souvislostí:

  25.6.2018 The Plan To Save The World (old version)
  https://youtu.be/6cYZ8dUgPuUQ

  28.7.2018 Q Plán na záchranu světa (SK překlad)
  https://youtu.be/dNp_cr28hbk

  Všiml jsem si, že těmito tématy se zabývají významní lidé jako je např. Michael Salla, David Wilcock, Corey Goode, pana Chvátal, Benjamin Fulford atd.
  Kromě toho již o "Q" QAnon, píší veškeré MSM v USA, ve své smrtelné křeči. Více např. na mých profilech FB a TW. Např. koordinovaná vlna MSM kolem data 01082018 zde: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1787947731259216&set=a.362975723756431.84211.100001320202282&type=3&theater
  Z kraje jen uvedu ty kladné zprávy v rámci stručnosti mého příspěvku.

  Kdo je "Q".. jak uvádí TIME 2018, je to jeden z 25 nejvlivnějších lidí na internetu včetně pana Trumpa.

  V loňském říjnu začal anonymní uživatel, známý jednoduše jako Q, posílat tajemné zprávy - společným tématem je, že prezident Trump je tajemný génius a jeho oponenti, jmenovitě Hillary Clintonová a Barack Obama, jsou zlí. Společnost Q údajně tvrdila, že získává tyto informace přímo od vlády, díky tajnému bezpečnostnímu průkazu typu "Q".
  http://time.com/5324130/most-influential-internet/

  Jak uvádí pan Michael Salla, QAnon je skupina amerických vojenských zpravodajských důstojníků, kteří spolupracují s administrativou Trumpa na odhalení tajné vlády Deep State, a na rozvrácení jejího uchvácení politického systému v USA. Podle nejprodávanějšího politického autora dr. Jeromeho Corsiho a i jiných byl Trump v roce 2015 touto skupinou vojenských důstojníků rekrutován, aby zabránil státnímu převratu. http://www.exopolitika.cz/qanon-o-loutkarich-rothschildech-saudech-a-sorosovi-zakulisi-tajne-vlady-deep-state/4994

  Zdroje a link na skupinu Qanon na Twitteru:
  https://twitter.com/qanon76/status/1013093861860761601
  https://twitter.com/prayingmedic
  https://twitter.com/MagniFieri
  https://twitter.com/ItsAngryBob
  https://twitter.com/enki74
  https://twitter.com/Anon_decoder

  Zdroje a link na skupinu Qanon na FB:
  https://www.facebook.com/groups/1949187251996571/
  https://www.facebook.com/groups/136292886531117/
  https://www.facebook.com/groups/QThinkTank/
  https://www.facebook.com/realQAnon/

  Články o QAnon v CZ: Exopolitika https://www.exopolitika.cz/?s=Qanon

  Pravidelné články o Qanon v anglickém jazyce: https://www.exopolitics.org/?s=Qanon

  ..::FoLLow The WhiTe R@bbiT::..

  #Q #Qanon #MAGA #Trump
  #Hillary #Podesta #Comey #Obama
  #Soros #Deepstate #DrainTheSwamp
  #VyšetřováníHillary #IGReport #PEDOGATE #GreatAwakening #FollowTheWhiteRabbit

  • Maroš napsal:

   Zdravím - diki za zdroje - "Podle nejprodávanějšího politického autora dr. Jeromeho Corsiho a i jiných byl Trump v roce 2015 touto skupinou vojenských důstojníků rekrutován, aby zabránil státnímu převratu. " - je to analógia vojenskej skupiny Siloviky, ktorá stojí za Putinom - Siloviky nie sú to isté čo davoelitárski jastrabi - pôsobia v pozadí - nestoja o osobnú slávu, ale o slávu Ruska a Boha.

   Inak - podľa informácií v publikáciách "Profesionálny válečník" - 11 dielov - výborné čítanie! - od autora - zakladateľa Seals Team Six - Richarda Marcinka - jeho rodičia pochádzali z Východného Slovenska - v špeciálnych operáciách sú naznačené práve rôzne záujmy v mocenských štruktúrach USA - aj keď to Marcinko nenazýva Deep State, ale jednoducho - darebáci!
   Muži, kteří dopadli Bin Ládina /Marcinko vo videu/
   https://www.youtube.com/watch?v=jFG5eYSLqWg

 17. Maroš napsal:

  UŽ STE SA VYKVÁKALI? Tak teraz vážne...

  Existuje aj iný plán na záchranu sveta - organizovaný z vyššej úrovne - treba chápať zmysel pozvoľného prerodu - preto na tejto úrovni ešte pôsobia na prvý pohľad aj časti štruktúr súčasného mocenského systému - je to dôležité, aby sa práve ony menili postupne - pokiaľ nechceme zažiť kozmickú vojnu o Zem - teda aj jej zničenie - pozemskými aj mimozemskými silami. Jednoducho - zatiaľ nejde nahádzať všetkých zlých do jedného vreca a poslať ich do horúcich pekieľ niekde! Je to proces vyjednávania a hlavne - prebúdzania aj tých, ktorí zatiaľ slúžia zlej strane.
  What is the Event?
  https://www.youtube.com/channel/UCa5Lacw0dS1fgSb9_kkVVlg

  • proud napsal:

   Tohle je tvoje "vazne"?:-))))) ."Existuje aj iný plán na záchranu sveta – organizovaný z vyššej úrovne "...............zase bys rad aby lidi misto na sebe spolehali na kdejakou picovinu(kolik uz jich bylo,bohove,jedinej buh,satan,karma,mimozemstani,blablabla,mozna i kremilek a vochomurka,jenom obycejnej clovek a jejich vetsina nikdy:-)))) ), vymyslenou vychcankama ze to za ne udelaj?:-))))))))))) .Vazne ses kokot z kotaru co objevil s polygrafem Ameriku az teprve ted a zejtra na ni zas zapomene a prijde s dalsi starou picovinou;-)

 18. Maroš napsal:

  "Dnes je Williams najznámejším propagátorom zákazu používania polygrafov a ľuďom vysvetľuje, prečo je prístroj nielenže nespoľahlivý, ale aj nebezpečný. „Je to len obyčajný orwellovský mučiaci nástroj,“ tvrdí s tým, že z klamárov môže robiť poctivých občanov a z poctivých ľudí robiť klamárov."
  https://www.aktuality.sk/clanok/613741/american-ucil-ludi-oklamat-detektor-lzi-skoncil-vo-vazeni/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality_koktejl&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2
  Williams vysvetľuje, ako oklamať polygraf:
  Polygraph Expert Shows How to Beat a Lie Detector Test
  https://www.youtube.com/watch?v=N3fHkCFxgQQ

 19. Maroš napsal:

  petr - už som sa ku tomuto vyjadroval - buď tak dobrý a zaves to na ten svoj web, alebo kde uznáš za vhodné. Pokiaľ to myslíš dobre - tak ti asi nezapaľuje pojem geometrický rad - a tých ja spúšťam niekoľko - a pre mňa neznámi ľudia - tiež niekoľko. "Vlastný web" - to by sa vám LOVCOM!!! JEDNOTLIVCOV opozície určite veľmi páčilo! Ja nepotrebujem byť "váš" zdroj... Ja som len "konzument" webu, ktorý zdieľa info - ako návštevník reštaurácie, ktorý zdieľa info - o "špecialitách kuchyne". A čo s tým spravíš?

 20. proud napsal:

  "V tomhle mi trochu připomínáš jednoho „blázna“ který byl velmi inteligentní a velmi sečtělý a znalý. Jen si vzal do hlavy, že bude argumenty bojovat s náboženskými fanatiky a snažit se je přesvědčit, že církve jsou jen k ovládání mas lidí.

  Krásně tak promarnil těch posledních 20 let svého života. Přitom stačilo aby to co dělá dělal trochu jinak a trochu jinde."...............to je docela k zamysleni se.

 21. Maroš napsal:

  Petr - vždy, keď stretnem blbca - keď stratí argumenty - ako 1000-ročný papagáj zajebe - "Nebuc moc múdry!"

  Ty si túto vetičku "intelektuálne a diplomaticky posmešne"! povzniesol na "Zas se tak intelektuálně nevytahuj," ???

  A možno som aj fialový - čo ty vieš? To "moje" intelektuálne vyťahovanie my pripisuješ ty, lebo stále platí, že - vždy, keď stretnem blbca - keď stratí argumenty - ako 1000-ročný papagáj zajebe - "Nebuc moc múdry!" Ty si túto vetičku "intelektuálne a diplomaticky posmešne"! povzniesol na "Zas se tak intelektuálně nevytahuj," - a bla bla bla - toto je ukážka lineárneho "riadu". Skrátim - nech ťa neserie, či tu ja SVOJ ŽIVOTNÝ ČAS venujem 2 ľuďom, alebo 100, alebo len jedinému. Vieš - okrem geometrických radov - ktoré ti ty kokot provokatérsky! - skončia zlikvidovaním webu keď začneš byť pre systém nebezpečný od štatisticky významnej číslovky 20 tisíc návštev denne - okrem geometrických radov funguje aj hra na istotu! Toto tu by malo veľký existenčný problém, keby pri článkoch nabiehala 20 tisícová návštevnosť! Pre mňa si troll! Zmrd, ktorý je akože tématicky a názorovo kompatibilný s touto alternatívou, ale zanechávaš tu malé nálože, ploštice a otrávené "zrnká múdrosti". Ti petr garantujem, že na mne si ty tu vylámeš zuby!

 22. Maroš napsal:

  Ešte dôležitá poznámka - okrem "náhody" - momentálne 2.200 návštev článku, čo predstavuje - mimo zmrdov zvonku - potenciál začiatku nového geometrického radu - zdieľania - ktoré sa zmrdi snažili filtrovať napríklad cenzúrou domén centrum.cz a centrum.sk, kde má veľa neinformovaných ľudí free mail boxy - tá veľmi dôležitá vec - prečo byť TU a nie inde inde - je špecifikum serverovej domény .org - ktorá má tú vlastnosť, že má veľké množstvo kopírovacích archivačných úložisk, ktoré zároveň menia polohu, takže systém sa môže ojebať - ale .org je fakticky nezničiteľná - rozhodne mimo možností nejakej jednej krajiny - teda to podstatné - pokiaľ bude internet internetom - to, čo sa publikovalo na .org - sa bude dať vyhľadať aj o desaťročia. Takže čím viac informácií sa zdieľa tu na nwoo.org - tým viac sa tu aj archivuje! A je sakra rozdiel mať web na doméne .org a na subdoméne .cz, alebo .sk, a ani doména .com sa tomuto rovnať zatiaľ nemôže! Takže pičúsi - vylížte mi prdel! Lebo viem presne, čo vás serie! Presne to - vy idioti, kvôli čomu potrebuje Globálny prediktor zlikvidovať 6 miliárd ľudí na Zemi - aby s nimi zlikvidoval aj ich vedomosti a informácie. Pretože informácie a vedomosti znamenajú moc! Ale vy - vyjebaní lokaji systému - radšej budete systému slúžiť - až pokiaľ s vami - ako s užitočnými idiotmi - systém nevyjebe tiež! Namiesto toho, aby ste vyjebali so systémom vy. Ste naprogramované opice na vlastnú samovraždu a potrebujete so sebou stiahnuť aj ostatných! Tak skapte čím skôr!

 23. petr napsal:

  To mě až tak neserie, že marníš svůj drahocenný čas který ti zbývá do konce života nebo do chvíle kdy neudržíš moč a nebudeš si pamatovat ani co jsi měl k obědu (což může přijít klidně v 70ti).
  Dokonce mě ani neserie, že promarňuješ ten čas, který jsi obětoval získávání a studiu informací o slovanství apod.

  Ostatně je to tvůj promarněný život.

  Já už jsem v životě potkal dost inteligentních lidí, nabušených zajímavými informacemi a pravdami, které mohli předat světu, ale nakonec vše promarnili a nepředali skoro nic, jen díky vlastní blbosti a pocitu že oni sami ví nejlíp jak to dělat (přebujelé ego).

  Kdybych já byl iluminát, tak bych si ze všeho nejvíc přál, aby lidi s hromadou cenných (a nebezpečných) informací svoje moudra a poznatky sdělovali na nějakém ne moc navštěvovaném webu v nepřehledné diskusi kde si to skoro nikdo nepřečte (bez urážky Admine).

  Musím uznat, že jejich přání plníš dokonale.
  Na jejich "fake" rádobyslovanských rádobyalternativních židovských blogíscích tě zabanovali a umlčeli. Takže už nemáš kde ty moudra předávat.

  Co mě ale skutečně serie je to, že každý žid nebo jiný nastrčený agent dnes má svoji webovou stránku, kde káže nám slovanům, jak se máme jako tradiční slovani chovat (pořádat sodomistické swingers párty v lese) a koho uctívat (satanizmus zabalený do slovanských keců). A já se tak nemám kde dozvědět, jak to s námi slovany vlastně bylo a k čemu se teda vlastně mám vracet. Protože ruština fakt není moje silná stránka.

 24. proud napsal:

  Tak tohle jsi napsal extra dobre.Problem taky je ze ani Rusky historii nemuzes uplne verit,opravdu neni jak se presne dostat k pravdivy historii,bohuzel.Ale da se jet soucasnost jako by historie byla super a z toho budovat budoucnost,jinak to nevidim.Dokud system nepadne,pravdu o minulosti se jen tak nedozvime a bojim se ze i kdyz padne,nedozvime se vsechnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!