Jak být za západní politologickou kapacitu, jakou je Igor Lukeš

igorlukesJe to jednoduché. Musíte být minimálně polovičním, raději tříčvrtečním a nejideálněji přímo stoprocentním fašistou. Tzn. člověkem, který nesnese jiný názor, než ten, který máte vy. A pokud uslyšíte názor jiný, od toho vašeho odlišný či dokonce protichůdný, rozžhavíte se do běla, a kdyby se reakce lidí ještě i dnes zachycovaly na celuloidový film, ten film by od žáru vašeho vzteku shořel, jak by to plálo ve studiu ČT 19. července, když si redaktor ČT Kubal pozval za besedníky o současné Trumpově politice někdejšího Klausova poradce Jakla a právě už zmíněného Igora Lukeše, jinak to profesora historie na bostonské univerzitě se zaměřením na historii a politiku střední a východní Evropy a současného Ruska.

A teď si představte: Jakl Trumpa za řadu jeho vstřícných kroků vůči Rusku a Severní Koreji chválil, zatímco nenávistnický žár během Jaklovy chvály v těle profesora Igora Lukeše stoupal, až nakonec propukl ve výbuch vzteku nad tím, že musí, nota bene, z tak osvědčené proamerické a protiruské televize, jakou ČT, nesporně je, poslouchat takovouto prý strašnou snůšku prý lží. A diváci to v tenhle moment viděli zcela jasně: Kdyby tenhle Igor Lukeš rozhodoval o tom, koho zpravodajská redakce ČT pozve v budoucnu do svého studia, nikdy – a to minimálně v tomto století – to už nebude Ladislav Jakl. Do pekla s ním a smažte ho tam nad ohněm pekelným i s tím jeho koňským ohonem za hlavou společně s Trumpem.

Na jednu stranu se vzteklému výbuchu pana profesora divit nemůžete. Žije v zemi, kde jsou dál než jsme my a to snad ve všem. Ale hlavně v tom, že sdělovací prostředky nehudou jedno tak a druhé jinak, ale hudou i zpívají všichni společně o tom, jak skvělá a výjimečná i nepostradatelná je Amerika, a jak zlé, záštiplné a výbojné je Rusko, a jak ohavným zrádcem Ameriky je Trump, když se chce s příšerou tak nestvůrnou kamarádit. Nu a když pak pan profesor, zvyklý poslouchat jen tuhle muziku a nic jiného uslyší pak cosi odlišného, nedivte se, že vyjde z konceptu, když zpoza Atlantiku a ze země tak nanicovaté, jako je jeho bývalá vlast, zaslechne hlas, který opěvovanou americkou výjimečnost a nepostradatelnost klidně a nevzrušeně popře.

To je drzost, snad si mě Česká televize nepozvala proto, abych tohle musel poslouchat, láteří na obrazovce člověk, který buď nikdy neslyšel nic o Masarykově výroku, že demokracie je diskuze, či ať zazní všechny hlasy, nebo i slyšel a nic mu to neříká, protože on má směrování jiné. Byl kdysi členem vědecké rady ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR), ze které odstoupil pro nesouhlas s odvoláním ředitele ústavu Daniela Hermana, což už samo o sobě o tomto jeho směrování vypovídá víc než výmluvně. Rozhodl jsem se být Američanem, prohlašuje podle Wikipedie tento muž a dodává, že miluje Ameriku na 115 procent a zcela určitě má na mysli dnešní Ameriku vojenskobezpečnostního komplexu, která vraždí a dští oheň na všechny, kteří ji na slovo neposlouchají, a nikoliv tedy Ameriku tzv. „odrbanců“, kteří pod taktovkou Trumpa by s jinými stát raději spolupracovali, než válčili. Proto je též zakladatel Wikileaks Julian Assange podle Lukešova názoru obyčejný zrádce, a Čechy za jejich odmítavý postoj k migrantům ze Středního východu a severní Afriky je třeba zkritizovat, jak Lukeš prohlásil už v r. 2015. Varoval též svět před oslabením NATO a před možností, že se k moci v naší zemi dostanou“putinovci“.

Včera prohlásil americký prezident Trump, že dozrál čas k tomu, aby USA skoncovaly se svoji vymyšlenou, ostudnou a výhradně jen pro očernění Ruska vyrobenou aférou Russiagate – a koho si myslíte, že si ČT vybrala za znalce, který měl Trumpův názor vyvrátit a očernit?

Ano, zas se nenašel nikdo lepší, než pan profesor historie na bostonské univerzitě se zaměřením na historii a politiku východní a střední Evropy a současného Ruska.Vždyť, propánaboha, vždyť už jen ten titul mluví sám za sebe, ne?
61 Komentářů k Jak být za západní politologickou kapacitu, jakou je Igor Lukeš

 1. Maroš napsal:

  „Žije Žije v zemi, kde jsou dál než jsme my a to snad ve všem.“ – no kto vychádza z takejto ovládačskej hate yourself premisy – zákonite prehráva – „ve všem“ – takže vidím to tak – že táto veta je najdôležitejšia podsunutá lož v celom článku, ktorý nás má nasrať – emocionálne otvoriť – aby sugescia fungovala, a zastrašiť nejakým slovanobíjcom – odborníkom na nás – ktorému včšak nedchádza ten náš mentálny posun – že očarenie z Ameriky je už dávno fuč, a celkovo – serieme na ňu – a tiež na každého USA modloslužovníka. Ešte raz – Lukeš je len dramatická zápletka na zaujatie pozornosti, aby mohla fungovať práve táto veta!
  REPLAY: „v zemi, kde jsou dál než jsme my a to snad ve všem.“
  Presne takto sa to robí, tak len pripomínam titul – „V zemi, kde zítra znamená již včera!“ – raz darmo – robia to stále ako cez kopirák. „Ste tu všetci MALIČKÍ – a my vám nedovolíme vyrásť!“

  Autor tohto KSČM článku nech ide do riti aj so svojimi Jaklom, Lukešom a ČTV – čo si myslíte – kto aranžuje tieto diskusné „konfliktné“ komédie – „strety polovíc sveta“? BOĽŠEVICI!
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Julius_Fu%C4%8D%C3%ADk

  • Maroš napsal:

   “ Po několika letech publicistiky do nejrůznějších tiskovin (Nová svoboda, Svět práce, Rudé právo, Červený květ, Mladý svět), začal v roce 1967 psát svou literární prvotinu Vysoký cíl. “
   Takže prechod „cez Šumavu“ – cez všetky režimy – nepostrádateľný!
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Lubom%C3%ADr_Man

   Aby bolo jasno – stále je dôležité nielen to – čo kto rozpráva, ale najmä – kto to rozpráva!

    • Paw napsal:

     Tomu na vobrazku bych neveril , ma nejakou krivou hubu…Ale kdyz je ta vo-kuurkova sezona a nakladaj se i kurky a vochomurky a vsude plno skorosti a jinech nesmyslu tak se ,vyprovokovanej pridavam …Jo.
     Za tech starejch casu kdy to stalo za h…o , se taky dely veci. Prijede zajezd z vesnice do hlavniho mesta a pruvodce ukazuje oknem z autokaru ,nyni projizdime hlavnim mestem Cechie, , jmeno zatim jeste neni rozhodnuto a napravo ted, muzete videt GUM , byvalou Bilou Labut, a dale vidite Rude namesti, bejvalej Vaclavak , a prave prijizdime k Bolsoj teatr , byvale to Narodni Divadlo, a jiste vidite ten krasny Kreml byvale Hradcany a vedle Leninske Hory byvaly Petrin a jeden chlap to nevydrzel vyskocil za jizdy a prvniho policajta se
     pta: Pane esenbaku , bejvale Gestapaku , kde je tady Volha bejvala Vltava chci se utopit….!!
     Dale . prijede nas president Novotny do Bilyho Domu a po dulezitem jednani se s presidentem USA prochazi v 3.patre Domu. A Novotny se zepta velice osemetnou otazku , presidente , jak jsou ti tvoji usaci loajalni , kdyz chces zacit valku proti nam a budes chtit aby pro tebe bojovali…Vidis tamhle toho ? Narid mu at skoci z vokna , hned ted. US president jde za urednikem a rika: nejvyssi statni zajem, osud Ameriky to zada , skoc ted z vokna : Chlap zavrti hlavou a rekne : To nemuzu , mam doma zenu a tri deti , kdo by je zivil ? A vypukne diplomaticka trapnost. Novotny se spokojene sklebi ,ze ten kapitalismus je spatnej,uplne jak komunisti tvrdi a ze v Kremlu bude pochvalenej….
     Co cert nechtel za cas prijede Amer. president na hrad a kdyz skonci jednani Novotny ukazuje krasy prahy z 3. poschodi hradu a Usacke president chce oplatit stejnou otazkou: Vidis Novotnej tamhle toho , bych rad vedel jak jsou ti tady loajalni ,kdyz nas chcete napadnout a vyvolat valku proti nam ? narid mu at skoci z vokna.
     Novotnej zarve , chlape , vyskoc z vokna a ten nemeska rozbehne se a proskoci zavrenym voknem a rozplacne se dole…Us president je z toho v soku, pak bezi dolu na nadvori , kopne do chlapa a rika ,clovece , proc jsi to udelal a chlap v poslednim tazeni rika, pane presidente , jak ma doma zenu a tri deti , kdo by je zivil…

     • Paw napsal:

      Bylo a nebylo , lid si zvolil za presidenta Drahose. Nekteri sice meli predsudky a tvrdili Drahos to zni draho , bude drahota a my to zaplatime, kdezto Zeman , zadny spatnosti to jmeno neznaci….Ale, byli premluveni, Drahos byl zvolen a umelci vseho i druheho podruhu jasali tancili a zpivali ,zejtra se bude tancit vsude a na stozary ty Us vlajky vyleti…Bylo v tom zvoleni jiste shodnosti , akorat s opacnym vyznamem zapad a vychod.Kdyz Dubcek zil a studoval v SSSR a vylit na nas odtud , Drahos v USA a vylit na nas odtamtud, Du. mluvil rusky, Dr. zase anglicky, Dubcek byl poslanej do CSSR a Drahos taky. Du. aby poridil okupaci a Drahos ? Jeste nevime..
      Na stozar byly slavnostne vytazeny apartni trenyrecky, predem usite na miru z originalni Americke vlajky pruhu a hvezd a Drahos si je okamzite navlekl na znameni svetu ,jak prijima ty darky od milovanho lidu na rozdil od predesleho presidenta, ktery ty darovane trenyrky pekelne palil…A jak ma na srdci take osud tech, odkud vyletel a priletel
      Sebehlo se hejna novinaru a fotografu a ti starsi volali soudruhu presidente,ti mladsi , herr prasident , ti mladsi,Herr Kanzler a dalsi Sire a Drahos odvetil Herr Kancler jeste ne , ale co neni muze byt..A prival otazek jako velkych vln, se jen valil..Jeden novinar se tazal : Pane presidente ,co zamyslite s Cechii a co vse planujete ve sve funkci pro sve volice , priznivce , pratele a ctenare nasich novin ? Drahos odpovidel : Reknu to jednoduse, aby to kazdy pochopil na prikladu :
      Jaky je rozdil mezi Cechii a Japonskem ?
      V Japonsku porad cekaji az na ne pribehne z more TSUNAMI, ktera znici a zdevastuje velkou cast Japonska a navic zabije desitky tisic lidi.
      Akorat nevedi kdy !
      A my v Cechii zase cekame UPRCHLIKY….

      • jan nowak napsal:

       TO nic neni.. jednou si pow.ídaj – Husák , Brežněw & Reagan a..
       .. a Reagan we-ce – tož Soudruzi .. u nás ww U.S.A. wyděláwá průměrnej
       Elektrrikář / he he : / cca 1.ooo ,- a utrácí jen 75o ,- a já newim , jak z něj ty
       zbylý prašule dostat ???
       Břežněw ři.kal – no u náss je TO podobný : (

       .. na-to Gustaw we-ce .. tag to máte eště Dobrý , goši !
       U nás w Čechii berou 3.ooo ,- za měsíc..
       .. utrácej wšak čtyři : o

       ps : Oude – kolik že máš naspořeno ?

       Michaela

       • Paw napsal:

        A jak leteli Chruscev,Kennedy a Novotny letadlem a najednou se za letadlem dabel a ze je znici…Novotny napsl dable hned zmiz, poroucim vyhodil z letadla, dabel to precet a jen se zle smal,Kennedy napsal, USA te znici dable , pryc, ale listek si dabel precet a zlomyslne se zachechtal..Chruscev napsal listek a vyhodil z okna , Dabel to precet a s hruzou zmizel rychle ze sveta. Ptali se Chrusceva probuh co s to napsal a Chruscev rek :Napsal jsem jen pravdu , tahle cesta kam my letime vede ke komunismu…
        A hadali se Novotny, Kennedy a Chruscev kde se nejrchychleji stavi. Kennedy rekl: Kdyz my zacneme stavet tovarnu na auta za tyden uz tovarny odjizdi nova auta, Chruscev rekl: Kdyz my postavime masokombinat za 3 dny uz z nej vozime masove konzervy…
        A Novotny se jen utrpne usmal a rikal , to ale vubec nic neni, to my, kdyz stavime u nas lihovar ,rano zacneme a v 10 hodin uz jsme vsichni vozraly…

    • Paw napsal:

     Vsimli jste si ten pohrdavej , arogantnti SKLEB zameckyho pisare , kterej nama opovrhuje , protoze se klani a slouzi vrchnosti a dostava drobky ze jejich stolu , co zbydou a tim se citi povysen nad jine…

   • proud napsal:

    „Aby bolo jasno – stále je dôležité nielen to – čo kto rozpráva, ale najmä – kto to rozpráva!“……….myslis vazne? :-))).Zamysli se nad tim…..

    • proud napsal:

     I kdyz vlastne muzes mit pravdu,u ovcanu to tak bude,podobny jako s nakupem treba hadru a bot,koupit si jedno znackovy tricko v cene peti beznejch,nebo nekoupit? tot dilema pro blbce:-)))))))))))))).Ty neposlouchaj co se jim rika,ale kdo tu sprostou drzku otvira…….

    • Maroš napsal:

     Proude -pre narcisov ako ty to samozrejme neplatí – žiaden podvodník, ortodoxný luhár a manipulátor nerieši sebaregflexiu – obeť nemá čo posudzovať pohnútky a osobnosť predátora – obeť má hrať rolu obete! Si magor – trpíš chorobnou rozkolísanosťou a chorobnou nerozhodnosťou – ktoré prenášaš sem! Kurva! – je absolútne nešťastná tá scénka z Hamleta – „To be or not to be?!“ – ako ten kokot sedí na stolci a drži v ruke lebku! Správne „To be or not to be?!“ sa musí odohrávať nad priepasťou – takých „hamletov“ ako ty Proude, by tam skopli dole za sekundu – lebo normálny človek nad priepasť nelezie – načo! Keby sme my dvaja boli spolu v situácii, keď sa treba okamžite rozhodnúť, lebo ide o život, a ty by si začal preberať všetky tvoje „nerozhodnosti“ – ver mi, že by som ťa veľmi rýchlo zajebal a rozhodol sa sám!

   • Marco napsal:

    A co tím jako chceš říct?? A proč se máme bavit o věcech, které jsou každému myslícímu jedinci zcela jasné? A nyní máme všichni na povel přestat číst články od Mana? Že jsi ho kádrováním jako usvědčil? Jdi k šípku!!! Já osobně volil po puči ODS a neexistovalo nic jiného na světě. Dnes mám diametrálně odlišné názory, jelikož se vyvíjím a životní situace vytváří můj současný úhel pohledu. Můj děda byl komouš a mohu ti říct, že neexistoval člověk, který by v osobním volnu pracoval zadara pro blaho státu, jako on. Komunistou se mimochodem stal, jelikož zažil první republiku a veškerá ta svinstva, kdy celou ekonomiku táhlo tzv. spodních 10 mega a ostatní jako paraziti žili z jejich práce, jako je tomu dnes opět. Nelíbí se mi, když někdo používá komunistu jako nadávku, jelikož ti lidé zadarmo v rámci osobního volna makali pro společnost a tím pomáhali obyčejným lidem. Co je suprovějšího na dnešním politikovi, který jen ukazuje na problémy a nikdy je nevyřeší? Každý má ruce do zadu a sám máknout neumí. Ono vůbec mnoho lidí dnes jen ukazuje a své ruce nějak nedokáže zapřáhnout.

    • Maroš napsal:

     Marco – správny prístup – faraóni od Horného Egypta veľmi oceňujú uvedomelé ťažné zvieratá, ktoré netreba poháňať! Na udržiavanie spurných otrokov treba exekutívu – dozorcov – neposlučných treba trestať – je to zbytočný konflik. Niet preto nad ťažné soumary. Lebo kurva – „robota je zmysel života!ô – to je ten váš komunistický ovládač! Tak prečo Marko – nemakáš dnes zadarmo – na just – príkladom! Ty idiot! Žiaden organizmus nesmie vynaložiť viac energie, ako príjme – inak SKAPE! Rob zadarmo – nežer, nepi , nespi, neumývaj sa, neoddychuj – skap! Skap príkladom!

     • Maroš napsal:

      Marco – 40 rokov ste tu vy – komunisti – robili motivačných „koučov“ v sociálnom experimente – že ktorý systém vyprodukuje viac – ten, kde pracujúci sú odmeňovaní za prácu takou vysokou mzdou – akú si vyštrajkujú – na Západe, alebo ten – kde pracujúcich budú držať za gule gulagy, perzekúcie – a potom tým, ktorých zlomia – budú nakoniec radi, že môžu robiť zadarmo – nech len ľuďom dajú pokoj a základné veci! Tento váš pojebaný systém, kde „komunisti to mysleli dobre, len to zle dopadlo“ – to v produktivite nevyhral, avšak aspoň vytvoril armádu lacnej pracovnej sily, ktorá mohla vytlačiť z trhu práce tých, ktorí si svoje lepšie ekonomické podmienky vyštrajkovali! Na Západe robotník – žiaden človek – nemá vyššiu mzdu vďaka pojebaným komuunistom! Vieš hovno! Si vylízaný mozog! Ja som ako mladý človek začiatkom 80-tych rokov tu – riadil spontánnu vzburu na závode, ktorý vtedy nemal od inšpektorátu bezpečnosti práce ani povolenie na prevádzku – bežalo to na čierno, zomreli 2 ženy, a keď nám chceli skresať úkolové mzdy – v chemickom prostredí horšom ako v bani – na polovicu – povedali sme – „Nie!!!“ A nepohli s nami ani policajti – lebo čierna prevádzka za komunistov – posvätená krajským tajomníkom strany! A keď sa tam prevalili aj rozkrádačky vedenia – eštebáci zistili, že šéfovia podniku,vrátane členov KS4 – boli zároveň členmi sekty jehovistov! Marko – choď s tou tvojou sebaotrockou „budovateľskou“ komunistickou demagógiou do piče! Buďte radi – vy pohoniči budúcej krádeže storočia – 1989 – a keďže vám to vtedy BEZTRESTNE VYŠLO – aj tej budúcej krádeže storočia – že vás ľudia nepovešali na kandelábre! Lebo ešte raz to skúsite!

      • petr napsal:

       Na západě si nevyštrajkovali ani prd. Jediný důvod proč byl na západě ten blahobyt a ne dětská práce 12 hodin denně (tak jako v předešlém století) byla existence sovětského svazu. Židovští vydřiduši moc dobře věděli, že když v tom budou pokračovat, tak budou obyvatelé sověty nakonec vítat jako osvoboditele. Tak naopak udělali ze západu blahobytnou potěmkinovu vesnici abysme tu my slintali nad jejich konzumem a dobrovolně jsme si nechali rozkrást ten skutečný blahobyt a jistoty co jsme měli.

       Jak je možné, že z toh „socialistického svrabu, neštovic a bídy“ co jsme tu údajně měli, žijí novodobí mafiánští milionáři a miliardáři už 30 let?

       Ty opovrhované věci co jsme tu měli za socializmu, o těch se i tehdy řadovým britům mohlo jen zdát.
       Když se tam někoho zeptáte jestli jezdí s dětmi na lyže, tak si začne ťukat na čelo a řekne že to si můžou dovolit jen „high class“.
       Tady každý uměl plavat, lyžovat, pádlovat, dělaly se různé sporty atd. To průměrný zápaďák neumí. V americe jsou lidé, co za celý život neopustili svoje město. A nikdy neviděli moře, které je hned ve vedlejším státu. Řada lidí v USA neumí plavat.

       • Maroš napsal:

        „Na západě si nevyštrajkovali ani prd.“ – a si jasný!

        • niSas napsal:

         Poslechni si Jakeše z Hrádečku a srovnej to s Havlovým projevem gdyž ho deklovali na panského prdisráča. Oba si mysleli, že vládne panská jednota. Jeden vylez z kriminálu a druhej z krejčovské dílny a svorně předou nitky báby futeř, kerá nigdy neřekla že je po ní. Tak proto středověk stále trvá. V Československém kravíne se šlechtili ovčani, keří budovali nevím co a voni to taky nevěděli. Pak něgdo jako stopne video a chce se dívat na jinej film a blboni zas hrajou jako vo život.

        • petr napsal:

         V sídle GP – Británii si vyštrajkovali vyšší mzdy??? Ty jsi ale komik.
         Jediný důvod proč západ zavedl blahobyt byl ten, aby si obyvatelé zotročení korporátním fašizem, alias kapitalizmem, neodhlasovali ve volbách připojení k SSSR.

         Kdybys seseděl na riti na slovači a trochu bys cestoval aspoň po západní evropě, tak bys čuměl, jaké bláboly jim tam cpali do hlav. Oni si na západě dodnes myslí, že tu žijeme v zemljankách a žereme shnilé brambory co si sami nasbíráme na poli. A to je jen velmi mírná nadsázka!

     • proud napsal:

      S temahle kecama Maro: Chod do pici,curaku! Nechce se ti priznat ze komousi(nektery) nebyli svati,ale vsichni byli porad lepsi nez dnesni zasranej parazitickej hnuj!

    • benmil napsal:

     Můj děda byl taky komouš, a sice velmi zvláštní: vstoupil do strany 1939, aby 1945 hned zase vystoupil.

 2. Paw napsal:

  Nejdrive by meli vsichni TOPRA CECH oznamit kolik maji obcanstvi a pasu a kterych statu a pak by bylo jasno komu se klani az na zem a slouzi v uctivem pokleku…
  Dale se priznat , kdo jsou jejich OTROKARI a tim by bylo mozne je vodkopnout jako skodnou. Ale voni musi lhat a nikdo nema moznost ty lzi kazdej den vodhalovat a pomahaji jim ze zahranici …A platej vsechno a potom kdyz se dostanou skudci a zlocinci do vlady plati z nasich penez zpatky I s uroky…

 3. toja napsal:

  ale o tom to vůbec není, prostě je jen součástí pedofilní cabaly, díky které se dostal na profesorskou pozici, to není o inteligenci, ale o podřadném, mentálním myšlení, které je lístkem k „úspěchu“ pro západní pedofilní kabalu ;)

  • Maroš napsal:

   toja – SÚVISLOSTI

   1/ Treba si naštudovať toto:
   VTÁČÍ POHĽAD NA AUDIO-LISTY DR. PETRA DAVIDA BETERA
   „V rádio-show Dr. Beter mal zvyk hovoriť veci, ktoré zneli dosť divne v tom čase, avšak neskôr sa ukázali byť správnymi. V roku 1973 predpovedal že vtedajší Viceprezident Spiro Agnew bude zmetený v následnom škandále v neskorom lete čo povedie rýchlo k jeho rezignácii. V tom čase bol Agnew na výslní, a znelo to ako veľmi nepravdepodobné. Ale predsa sa to stalo, presne po poriadku. Na jar 1974, Dr. Beter popísal sled udalostí ktorými škandál Watergate dovedie Richarda Nixona, ako prvého amerického prezidenta, k rezignácií na svoju funkciu. V tom čase škandál Watergate vyzeral že stráca na intenzite, a Nixon vyzeral že sa z toho ľahko dostane. Ešte menej uveriteľné, Dr. Beter popísal tajnú dohodu, ako povedal, ktorou Viceprezident Gerard Ford nominuje Nelsona Rockefellera za svojho nového Viceprezidenta po tom čo Nixon rezignuje. Na jar roku 1974 tieto veci zneli ťažko uveriteľnými, no stali sa.“
   http://www.peterdavidbeter.com/docs/pb.html

   2/ Podľa NOSA poznáš kosa – autor má 88 rokov, prežil všetky komunistické režimy – kliky – a dnes sa stále angažuje za komunistov. Základná otázka:

   3/ Kto rozvrátil Rusko? Židoboľševici! Kto rozvrátil formát ZSSR a uvrhol Rusko do biedy a rúk Západu? Komunisti! Tí ktorí mali v rukách plnú moc v roku 1991!

   4/ Kto v súčasnej dobe podporuje komunistov – všeobecne? KLANOVÉ KORPORÁCIE! Zdôrazňujem – KLANOVÉ!!!

   5/ Kto je znovu hrozbou rozvratu Ruska? Grudinin!!! A? Ruská komunistická strana /Pjakin to vysvetlil podrobne/. Za koho kopú ruskí komunisti? Za neokonov – USA židovskú lobby, za Bush-Clinton klan! Rotschieldovci. Za tento klan kope zjavne aj – Lukeš!

   6/ Trump kope za globalistov – gnostickí illumináti, Zeman tiež kope za globalistov, ale hlavne za východné krídlo GP – Rockefelerovci – Čína, Japonsko – plus PUTINOVE Rusko – teda „dočasne“ na tejto strane. A tu je opäť kľúčom komunistická strana Ruska – neokonský tieň Putina.

   7/ Pre „nás“ – bežných ľudí, je viditeľný /za Rusko/ Putin – nie Grudinin! Preto autor – Lubomír Man, „pracuje“ – informačne – len s Trumpom a Putinom. Ale! Z dlhodobého – VTÁČIEHO! pohľadu - má pred sebou práve zednársku VÍZIU spojenia KSČM – ktorá tu tiež nemá s korporáciami a oligarchami najmenší problém – vďaka nim existuje – lebo tí majú moc v štáte – otázka – načo si kapitalista pestuje komunistu, že? /načo používa mafia odbory – že?/ – teda autor má pred sebou víziu opätovného spojenia českých komunistov a ruských komunistov – v prospech amerických korporácií – ak Putina vystrieda Grudinin /čo Siloviki nepripustia/ – poťažmo reálne je aj dočasné – generačné účelové spojenectvo globalistov v Rusku – podstatné však bude – či komunistické strany tu a tam – zaniknú, alebo nie, a zjavne asi nie – resp. až dovtedy, než vymrie stará generácia, ktorá si vládu komunistov pamätá, a nové generácie si budú musieť ujasniť – kurva prečo sa to volá komunizmus, keď to podporuje korporácie a kapitalizmus a keď to – ako Marxa – ich kapitál aj vydržiava!

   8/ Ešte raz – absolútne nezáleží, či Jakl, Lukeš, či Zeman, či Klaus, či Trump, či Clintonová, či Putin, či Grudinin – ONI – „komunistická“ verchuška – Červená Kabbala – musia byť v pozadí diania – oni sú styčným bodom medzi Deep State – tieňovou vládou a masami – oni sú súčasťou Tripartity, ktorá obrusuje hrany a maže kolieska – aby systém fungoval! A tento pán – veľmi dobre informovaný pán – je toho celého súčasťou! V 88 rokoch sa píšu memoáre, nie spoločenské procesy riadiace články! Lenže v niektorých organizáciách niečo také, ako odchod na dôchodok neexistuje! Je to doživotný záväzok!

   Som rád tomuto „nenápadnému“ článku, pretože práve za ním sa skrýva obrovský – pre väčšinu nepoznaný priestor 13. komnaty!

   • petr napsal:

    Ruští komouši a Grudinin rozhodnně nekopou za komunizmus-bolševizmus. Ale za židovský trockistický korporátní fašizmus, jaký se jim tam snažili nastolit obřezaní „komunisté“ po stalinově smrti.

    • proud napsal:

     Tak,tak,jenze to je prave ten problem,ze o tom nas Maros nema ani paru kdo je kdo a kdo s kym a jak a proc :-).Ma jeden velkej cernej pytel a mlati vsechno co ti da zadarmo zdravi,nebo vzdelani,nebo ti to postavi v kotarech silnice a ve mestech fabriky,jako spatny :-)

     • proud napsal:

      Sup do pytle se vsim co by mohlo zavanet socikem a rika tomu komunismus,a v tom pytli se mu to popere,protoze vsechno nebylo bily,nebo cerny a bolsevik znamena vlastenec,trockista siozidovskej vrah navlecenej do komunistickejch kalhot a tak podobne a dokola,lalala,to vsechno pochopitelne namichany mezi komancema v jediny strane a hlidajici se navzajem :-)))))

 4. petr366 napsal:

  Co s tím chujem pořád máte? Je dobře, že takoví ubožáci dostanou mediální prostor. Lukeš i ten huťka se svou písní nadělají té jejich partě víc škody když si budou pouštět hubu na špacír než kdyby kušovali.

  • niSas napsal:

   Objevují se názory, že gdyž vytvoříme slovanskou unii, že se takových blboňů zbavíme. Dle pověstí, že gdo zlu neodporuje, sám se proviňuje, bude se v rámci odporu zlo propagovat že se lidi takhle jako o naší věci dovědí víc. A vypadá to, logicky, že porozumění nad obecným životem člověků popisují individua, kerá logicky potvrzují, že ve skutečnosti mají představy o životě jako totální magoři.

 5. Dan napsal:

  Lukes je poskok Deep Statu, ktery dusi Americany doma i cely svet skrze jejich zlocinnou valecnou a agresivni politiku za pomoci tajnych sluzeb.
  Takovych jako on jsou tam spousty, vetsina z nich je vyskolena CIA a uplacena. Robertse a jine si oni nepozvou, nemaji radi v CT pravdu.

 6. Jana napsal:

  BREAKING: TOMMY ROBINSON FREED – ORWELLIAN PEDOPHILE SUPERSTATE CAPITULATES – ADMITS WRONGFUL IMPRISONMENT AND DERELICTION OF DUTY

  25 min o „zločinecké bandě“… „Orwelian pedifile superstate“, NWO nevolených elitách, zednářských spolcích a UK…

  https://www.facebook.com/stfnews/videos/1905866392823795/

  • Jana napsal:

   oprava „Orwelian pedofile superstate“

  • proud napsal:

   Jak zahlidnu facebook,je mi hned vsechno jasny………..

  • niSas napsal:

   Vystřel s tím svým BREAKING OF DUTY.
   Napiš čeésky, co potřebuješ, esli bereš neprodejný podíl 1ha půdy po svých předcích a esli chceš podíl z rozpočtu v penězách nebo v bramborách, dokud něco z této země eště zbyde a vysvětli proudovi, jak bys volila své potřeby společně s ostatníma, keří mají stejné nároky. Nápověda: A) Vezmu tužku a hůlkovým písmem napíšu co chcu i s rodinou a podám to naprotivá potvrzení v místě schváleném k sečítání. B) Hodím předepsaný papírek s vyfocenýma kokotama a vyfocenýma kundama do urny a spláchu. C) Stěžuju si na NWOO – NEW WORLD ORDER OPOSITION jako TROLLingová máňa. Kua bazmek!

  • Paw napsal:

   Ja jsem podepsal aspon petici na jeho obranu a propusteni. Ted jde o to zachranit Assange aby unikl jiste smrti , kterou nej zlo chysta…

 7. Maroš napsal:

  Komunisti = Červení Kméri – k moci ich uviedol Henry Kisinger o. i. aj bombardovaním Laosu a Kambodže. Títo zmrdi „bez problémov“ zmasakrovali približne polovicu vlastného národa. Ako sa to stalo? Vaka jednoduchosti ľudí, ktorí:
  1/ Boli jednoduchí a preto hovorili pravdu – že niečo – toto – idea komunizmu – nie je normálne!
  2/ Boli duchovní ľudia – väčinou budhisti – a tak sa nebáli smrti!

  Suma sumárum – úprimnosť a duchovná bezstarostnosť tých, ktorí tisícročia žili tak, že mali jasno – museli po miliónoch /2 a pol/ zomrieť len kvôli vyjebanej komunistickej ideológii!

  • proud napsal:

   Pletes dohromady komunisty,bolseviky a trockisty………..

   • petr napsal:

    Tentokrát s tebou souhlasím. Že se nějaká genocidní bojůvka založená CIA nebo spíš britskou CI5 nazývá komunisty, ani zdaleka neznamená, že to taky komunisti jsou.

  • proud napsal:

   Neni divu,sam vis hovno kdo je kdo a co zastavali,ale chytrej jsi jak radio:-)))

   • Maroš napsal:

    Proude – máš možnosť – vysvetli mi rozdiel medzi komunistami tu a tam – TY ČERVENÉ HOVÄDO! Indícia – kultúrna rozdielnosť vo vnímaní sociálnej spravodlivosti – konkrétnej kultúry. Tí na východe – v Ázii – nie sú viazaní na hmotný blahobyt až tak, ako tí na Západe!

    A teraz súkromne – ty prasa skurvené Proud! Prečo si emigroval do USA! Ty komunista vyjebaný! Pretože ty si do USA neemigroval – ty eštébák pojebaný – ty si bol vyslaný na sledovanie ľudí ktorí zdrhli tam! A vedz – že ťa tvoja minulosť doženie!

    • Maroš napsal:

     Ďalší príklad komunizmu – tentoraz čínskeho. Nebudete mať pokoj ani po smrti!
     https://zpravy.idnes.cz/cina-rakve-kremace-hroby-represe-narizeni-fgz-/zahranicni.aspx?c=A180803_141356_zahranicni_kha

     • proud napsal:

      jj,i dnes ,hehehehehehehehehehehehehehe

      • Maroš napsal:

       Proude – je mi u riti, že je to uverejnené v idnes! Ako to, že to nebolo uverejnené tu? No nijako! Si blbec – tváriš sa ako škatulkár – v jednej škatulke je len to správne – v druhej to nesprávne! Typické uvažovanie obmedzenca S PREDSUDKAMI! A je jedno, či s predsudkami negatívnymi, alebo pozitívnymi! Vďaka tým pozitívnym sem ládujú do Európy chamraď na naše „obohatenie“. Čím viac sa zamotávaš do svojich klamstiev! Mlčať je zlato – v tvojom prípade určite – ale som rád ako sa odkopávaš!

       • Maroš napsal:

        V idnes tento článok o čínskych boľševikoch je uverejnený preto, pretože idnes pracuje proti pročínskemu boľševikovi Zemanovi – preto! A kto tu chce mať Česko pod vplyvom čínskych boševických korporácií – ty boľševický zmrde Proude?!

        • proud napsal:

         Drz picu,kretene z kotaru, kdyz ani nevis komu ,cemu a k cemu ten kterej platek slouzi a ses tak blbej ze hazes odkazy vlastizradcu nemlich na tuhle sajtu! Vykur mi bambuli.:-)

        • proud napsal:

         Vlastne nechapu co sem lezes,kdyz ti lepsi budoucnost pro obycejny lidi smrdi a ani nevis jaky je ktery zrizeni,co se na nem povedlo a co ne.Bez strihat ovce,baco a neplet se do veci ktery prerustaj ovce,protoze si akorat ublizis:-)))))))))))))))

        • proud napsal:

         Kdyz soutez v urazeni……….tak holt soutez v urazeni :-)

        • jan nowak napsal:

         Proude.. gde sses naučil tag pěkně nadáwatt ?
         .. že ty máš ta-ky Aqwarium a ww něm sprostý Ribičky ??

         Kladiwouni ..

        • jan nowak napsal:

         Rybičky : //
         .. sory za chibičky – M

        • proud napsal:

         :-)))) ;-)

    • proud napsal:

     Sam jsi debilni zkurveny prase,bobecku :-)

     • proud napsal:

      Chces po me abych te ucil zakladni veci a pritom si dovolis placat verejne debilni bludy,pitomce.

      • Maroš napsal:

       Proude – „Chces po me abych te ucil zakladni veci“ – tebe jebe! Odbočím…

       Nedávno môj sused – medzi rečou – ohľadne kam eticky nasadiť dlhoveký strom – tis – ktorý má potenciál 1200 rokov – medzi rečou – typický boľševikmi vylízaný materialista – nihilista – zaštebotal, že ten tis „tam bude OK, lebo o 20 rokov – keď sa dožije 90 – ho to srať nebude!“ Presne o tom to je – komunizmus = po nás potopa!
       Na okraj – sused má skoro 70 a už sa na ňom zapísal životný štýl „Žijeme len raz!“ – a teraz mu lepí – bojí sa bojí sa SMRTI! A sníva ešte o 20 rokoch – do 90-tky! Ale jeho filozofia je typicky boľševicky exploatačná – „Čo mne neprináša úžitok – to nemá právo na život!“ Klasická židovská filozofia – „Dobré je len to, čo je dobré pre mňa!“ Komunizmus = židovstvo! Židovský prospechársky materializmus! Výroba púšte na tejto planéte/zemeplacke!

       • proud napsal:

        „Presne o tom to je – komunizmus = po nás potopa!“………..predpokladam ze onim komunismem mas na mysli socialismus,protoze komunismus nikdy nikde nebyl,ani se nechystal,byl jen onim krasnym snem za kterym se melo polostado hnat,mozna pozdejc u Kaddafiho,nevim.Po nas potopu prave vidim dneska,v sociku se naopak dost jelo na budoucnost ale zjevne o tom nic nevis.Vsimni si ze u sociku pisu polostado,zato dnes uz jen stado,k dnesku patri i dovetek „tupy“.

       • proud napsal:

        Utika ti totiz ze socik honem zbourali,kdyz zjistili ze neni takovej jakej ho chteli a vymkne se jim z rukou,protoze je lidem nejbliz.

       • proud napsal:

        Jo no,soused je kokot,jak s tisem,tak s premejslenim ze pak mu to bude jedno,ja ted vyhazuju ze zahrady co na ni nepatri,tedy tisy,odporny tuje a ruzny zaprdky co se na ne rodicove nechali od blbcu nachytat,protoze proto zahrada,ze na ni patri co jde sezrat,jen sem tam zahonek krasy pro maminky.Tuje patrej na hrbitovy i s tisama,tisy jeste do lesu.

       • proud napsal:

        Ale jeho zahrada,jeho vec,ja jedu na ovoce,zeleninu a byliny pro zdravi.

       • Petr C napsal:

        Maros, nemyslim ze zidovstvo vymyslelo komunismus. Zidovstvo ho zkurvilo a diskreditovalo. Tady na severu vetsinou indiani meli nemajetnou spolecnost, podle starych pametniku. A v celku to fungovalo. Pak prisli ti s krizema a indiany zacli odrovnavat. Navic podle jejich byvale kultury jsem uz davno presvedceny ze to jsou potomci Slovanu.
        http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2092258/Native-Americans-actually-came-tiny-mountain-region-Russia-DNA-research-reveals.html
        Ja take znal spoustu komunistu, kteri byli velice solidni lide. Ovsem take hodne komunistu, kteri byli prospecharske svine. Nemuzeme tvrdit ze vyroba pouste na teto planete byla jejich domena. Vyroba pouste je doma lidstva, kde se kazdy snazi urvat co muze ve svuj prospech, bez ohledu na budoucnost. Ja uz davno nerozlisuji podle titulu, ale podle konani.

        • petr napsal:

         „Komunizmus“ tady byl už za neolitu. Pak přišel globální prediktor a zmršil to do formy davově-elitářského otrokářství a věčných válek a konfliktů.

         Jen si představte jak by asi dopadl někdo v neolitické tlupě, kdyby si tam začal hrát na kapitalizmus. Ohradil by území kolem své chýše, snažil se od ostatních za průchod přes „jeho pozemek“ vybírat prachy, nespolupracoval by na lovu s ostatními, „individualisticky“ by ignoroval moudré rady náčelníka a šamana, atd…
         Myslím že by se nedožil zimy.

         Nebyl ruský bolševizmus de facto pokus o návrat ke slovanskému uspořádání společnosti, který jim průběžně sabotovali a kurvili žido-trockisti?

        • Maroš napsal:

         Petr C – „nemyslim ze zidovstvo vymyslelo komunismus. Zidovstvo ho zkurvilo a diskreditovalo.“ – komunizmus je súčasťou židovského slobodomurárstva – na úrovni moci je hneď pod škálou lóží hneď pod illuminátmi – takže komunisti /zasvätení – nie tí užitoční idioti!/ slúžia illuminátom! Pozri na konci článku tu
         https://www.hojko.com/slobodomurari-illuminati-new-world-order-t55883-20.html

 8. Paw napsal:

  Hej , Havel rikal : nejsme jako oni , TAK NEBUDTE JAKO ONI..a neblijte tady jako voni..!!!

 9. Maroš napsal:

  Všetko ide podľa plánu! Za 4 roky si toto pozrelo-vypočulo niečo vyše 5 tisíc ľudí – tak niet sa čomu diviť!
  Protokoly 1
  https://www.youtube.com/watch?v=PxVyrdyYZVQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!