P.C.Roberts: Hluboký stát se chystá zlikvidovat Alexe Jonese

170417145129-alex-jones-780x439Alexander Emerick Jones, více známý jako Alex Jones je americký internetový prodejce, konferenciér a moderátor radiových talk show a filmař tvořící faktografické filmy a dokumenty, nejčastěji zaměřené proti politice amerických neokonzervatců. Nu a protože ti tvoří spolu s vojenskobezpečnostním komplexem a zpravodajskými službami tzv. Hluboký stát, rozhodl se tento s dopomocí vymyšlených a nezdůvodněných soudních sporů Alexe Jonese zlikvidovat. Možná, že Alex někdy i přestřelí, ale v celkovém úhrnu vynesl na světlo boží spoustu fakt a vědomostí, které by bez něj zapadly bez povšimnutí.

Není např. žádných pochybností o odbornosti a integritě Williama Binneyho, který v pořadu Alexe Jonese naposledy vystoupil. Jde o člověka, který postavil základy Národní bezpečnostní agentury (NSA), z niž později odešel a a nezbylo mu jen zírat na to, jak je to, co zbudoval zneužíváno.

Interview s Binneym zde: —https://www.infowars.com/bill-binney-in-his-own-words-a-collaborative-conspiracy-to-subvert-the-us-government/

Dozvíte se z tohoto interview spoustu věcí: Např. proč je naprosto vyloučeno, aby se emailů Hillary Clintonové zmocnili Rusové. Dozvíte se i to, že pro americké ministerstvo spravedlnosti, FBI a další zpravodajské služby je běžnou praxí zatýkat a věznit absolutně nevinné lidi. Nebo to, jak je celý federální zpravodajský a právní aparát, k ministerstvu spravedlnosti připojený, neuvěřitelně zkorumpován, takže se mu nedá věřit ani Dobrý den.

Toto je tedy druh informace, který nám Alex Jones  zprostředkovává, a proto je Hluboký stát rozhodnut jej zničit. Jej, stejně jako Williama Binneyho, Snowdena a Assange.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/08/04/the-deep-state-intends-to-destroy-alex-jones-dont-let-them/ 
9 Komentářů k P.C.Roberts: Hluboký stát se chystá zlikvidovat Alexe Jonese

 1. proud napsal:

  "Pokud je mi známo, u nás do poloviny 80. let probíhaly práce na generátorech vysokofrekvenčního i nízkofrekvenčního kódování mozku. „S cílem vytvořit řízený lidský materiál“ – jak bylo napsáno v jednom dokumentu, který jsem viděl. Mezi vývojáři byl jeden doktor technických věd a kandidát biologických věd, Valerij Konstantinovič Kaňjuka. Vedl tajný komplex kosmické biofyziky fungující v rámci nevládní organizace „Energia“. Vedl „vývoj principů, metod a prostředků distančního bezkontaktního řízení chování biologických objektů“. Včetně pomoci technických prostředků – generátorů. Kaňjuka umřel. Stejně jako mnozí jeho kolegové…

  – Zůstal někdo z nich naživu?

  – Pokud je mi známo, tak ve výzkumu v oblasti psychotroniky pokračují v Pítěru známý akademik, hypnotizér Viktor Kandyba a jeho syn. Nedávno dokonce vydali knihu „Tajemství psychotronních zbraní“. Tady je z ní citát: „Už v roce 1988 Rostovský medicínský institut společně s dalšími úspěšně zakončil testování psychotronního generátoru a požádali o povolení k pokusu na otevření jevu propustnosti biologických tkání pro současný vliv vysokofrekvenčních magnetických polí. Nová zbraň je schopná potlačit vůli člověka a vnutit mu jinou. Rostovské generátory jsou nejnebezpečnější ze všech typů psychotronních zbraní. Jejich použití by mělo být pod státní kontrolou. Záření těchto aparátů je nastaveno na rezonanční frekvenci přírodních kmitů vnitřních orgánů člověka. Přitom velikost záření je tak malá, že je hluboko pod zářením pozadí. Proto odhalit tuto zbraň není možné. Přitom je však schopná zahubit miliony lidí, kteří pod jejím vlivem onemocní a zemřou. Právě proto byli vědci znající účinky tohoto aparátu šokováni, když se o možnosti použít tyto psychotronní generátory zmínil generál Konstantin Kobec v době událostí 19. – 21. srpna 1991 v Moskvě." https://www.suenee.cz/general-kgb-o-psi-zbranich-2-dil/ ,................kdyby chtel,asi uz by to udelal...........domnivam se ze v Americe v tomhle smeru nejsou az tak pozadu,ze by nemohli kdykoliv,kohokoliv......... ?

  • proud napsal:

   "V roce 2005 doktor technických věd Valerij Kaňjuka, bývalý zástupce generálního ředitele NPO Energia, vyprávěl:
   V roce 1991 jsme jsme byli nuceni přemýšlet o tom, že se může objevit principiálně nový druh zbraní masového použití, které ničí intelekt, osobnost. Tehdy jsem ve vedení vystupoval se zprávou, že pokud nyní nevytvoříme mezinárodní legislativu zakazující psychotronní působení na člověka, pak jeho masové působení na lidi vypukne do deseti let. A bude strašnější než jaderné zbraně. Mým slovům nikdo nevěnoval pozornost. Vědecké kolektivy, které se zabývaly psychotronikou, byly v polovině devadesátých let záměrně v celé zemi rozehnány. Státní orgány tehdy nařídily zrušení KB, které naše teoretické výzkumy zkoušely v praxi. Co z toho se podařilo, není známo. A nyní se ve světě rozpracovávají metody programování vědomí člověka s cílem řídit ho. Během dvaceti let se může objevit „rasa“ řízených lidí."..............nemuze to nejak souviset s onou umelou emigraci? No jisteze muze!!!

   • petr napsal:

    Dokud budou magoři všude cintat o "chemtrails", místo aby se zabývali naprosto šíleným zamořením životního prostředí wifi a 4G GSM mikrovlnným elektromogem, který může být skutečnou psychotronickou zbraní, tak dopadnem dost špatně.

    Proč je asi ve městě tolik vyšinutých magorů, bouraček, násilí, aqgresivity?

    • proud napsal:

     Mas pravdu,ovsem bez tohohle:"Dokud budou magoři všude cintat o „chemtrails“.ono to tak nejak vsechno patri k sobe a jedno s druhym souvisi.

    • Maroš napsal:

     petr - "Dokud budou magoři všude cintat o „chemtrails“ - trollská klasika! Kde si ty "videl" nejaké wifi vlny a 4G GSM žiarenie - keď NEMIENIŠ VIDIEŤ ten bordel nad hlavou! To je to, o čom tu v súvislosti stále hovorím - tvoje jedy a POLOPRAVDY!

 2. petr napsal:

  Tak Jonesovic Lexa podle Pjakina pracuje pro Globálního prediktora. Proto se mu zatím nic nestalo - má určitou ochranu.

  Jenže GP si ani trochu neváží lidí a tak pro něj třeba léta pracujete a když se rozhodne, že pro něj budete užitečnější jako mrtvola-mučedník tak vás klidně nechá brutálně zlikvidovat. Třeba za účelem posíleni Trumpovy pozice: "já vám to říkal, že ty levičáčtí demokrati jsou vrazi".

  Nechce se mi věřit, že ty hromady mrtvol co se kupí kolem Hitlary, má všechny na svědomí ona. Holt se hodilo udělat z ní Killary. Tak aby jonesovic kluk nebyl další obětí.

 3. Zdravím napsal:

  Wikileaks: 06082018 The empire strikes back: Apple, Spotify, Facebook and Google/Youtube all purge Infowars/Alex Jones. Yes, Infowars has frequent nonsense, but also a state power critique. Which publisher in the world with millions of subscribers is next to be wiped out for cultural transgression? https://twitter.com/wikileaks/status/1026500710194708483

 4. Maroš napsal:

  Dobre - inak... Skúste brať všetky tieto projekty - Alex Jones - ako projekty - teda zdanlivo ako subjekty s vlastnou vôľou - ale inak sú to OBJEKTY nadnárodného riadenia - Alex Jones si to možno uvedomuje - že slúžil globalistom ako užitočný idiot - a teraz bojuje o vlastné prežitie - možno aj preto, že vďaka informáciám vyspel - a je to analogická sitiácia, prečo chce Globálny prediktor - kvôli moci informácií - zlikvidovať 6 miliárd nosičov informácií"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!