Zlodeji dažďa

piatavrstva-768x567Na nemeckom blogu geoarchitektur.blogspot.sk sa nachádza dokument, ktorý názorne vysvetľuje, ako kabala pomocou takzvaných chemtrails, teda chemických svinstiev vypúšťaných z dopravných a vojenských lietadiel, dokáže ukradnúť vzdušnú vlhkosť a preniesť ju do požadovaného cieľového regiónu. Celý dokument o kradnutí vody geoinžinieringu v podobe názornej prezentácie podloženej schémami a reálnymi fotografiami si môžete stiahnuť na odkaze pod článkom ve slovenskom jazyku.

Veľmi zjednodušený postup, ako to robia

Nad zdrojovým územím rozprašujú nanočastice postupne v stále väčších výškach. Vytvorenými súvislými vrstvami postupne dvíhajú hranicu kondenzácie, vzduch nabitý vlhkosťou stúpa hore, až ho uchytí dýzové prúdenie vo veľkej výške, ktoré páni dokážu presmerovať požadovaným smerom a ktoré presunie vlhký vzduch do cieľovej oblasti, kde sa vyprší formou prívalových dažďov.

Prečo to robia

Staré ropné polia v Saudskej Arábii sú vyčerpané. Tieto polia možno prevádzkovať rentabilne už iba novými technológiami frakovania. Zrážková voda zvyšuje hladinu spodnej vody na Blízkom východe. Nahromadená spodná voda sa pod tlakom vháňa do spodných vrstiev ropných polí spolu s chemickými prísadami v podobe pary na rozdrvenie horniny, uvoľnenie kvapôčok ropy a ich vyplavenie.

Kto sa podieľ na realizácii

Lacné „nízkorozpočtové“ letecké spoločnosti, ktoré sú lacné preto, lebo poskytujú službu aj vtedy, keď letia bez cestujúcich. Letecké spoločnosti arabských petrodiktatúr, a v prípade potreby aj vojenské cisternové lietadlá.

Dôsledky

Náhle zmeny tlaku vzduchu. Zvyšujúce sa nebezpečenstvo zásahu bleskom zvýšením vodivosti atmosféry. Nezvyčajné sucho výpadkom zrážok. Prívalové dažde a obrovské krúpy. Extrémne tornáda, cyklóny, tajfúny. Každoročné rekordne vysoké záplavy. Vo zvolených regiónoch desaťročia trvajúce suchá – napríklad v Somálsku…

Spravte si názor na tému, ktorá sa odohráva nad našimi hlavami takmer denne, ktorá však v duchu politickej korektnosti neexistuje…

Odkaz na dokument v slovenskom jazyku

Zdroj: http://prekladyodlesa.sk/zlodeji-dazda
142 Komentářů k Zlodeji dažďa

 1. petr napsal:

  A nebylo by jednodušší předpokládat, že se nás prostě Země snaží zbavit všemi způsoby jako obtížných parazitů, když tak drasticky ohrožujeme existenci života na této planetě?

  Každý živočich má nějaký způsob jak ze sebe setřást parazity a škůdce. Proč by takovýto mechanizmus neměla mít i planeta?
  Supervulkán pod Yellowstonem se bouří, v muslimských státech se perou o vodu...
  Co když se prostě po překročení určité míry zla na nějakém území spustí očistný proces?
  Jen to není až tak selektivní jak bychom si přáli, spíš to probíhá stylem když se kácí les tak létají třísky. Ale můžeme být rádi že se neprobouzí i sopka pod českým kráterem a méme tu jen to šílené sucho (a to jsme "střecha evropy").

  Základem pro přežití je vypráskat Veolii, která ten nedostatek vody z 50% zapříčinila - kašle na zdroje, jen inkasuje prachy a zdražuje.

  • niSas napsal:

   Jak v papiňáku. Gdyž to vaří, může se dírou v poklici upouštět přetlak. Gdyž si něgdo myslí, že přetlaku zabrání tím, že otvor zacpe prstem :-) , tak igdyby mu přestalo vadit, že si ho uvaří, stejně ten voběd pak spálí. Ale takovej blbec pré néní.

   • petr napsal:

    Papiňák má oproti Zemi tu výhodu-nevýhodu že nemá vlastní vědomí ani inteligenci, takže se vám nebude snažit nakopat prdel, když pod ním pořádně zatopíte a zacpete otvor pro páru.
    Jenže pak se roztrhne na cucky.
    Země ze sebe setřese další civilizaci v řadě a jede se dál, odznova. Jen pro nás je to poněkud blbé.

    • .lak napsal:

     Neřekl bych že fašisti mají civilizaci, neřkuli kulturu. Znají trh a trhají dokud je co.

     • petr napsal:

      Jenže když pluješ s fašisty na stejné lodi, tj. zavčas jsi jimi nenakrmil žraloky hozením přes palubu, tak v případě protifašistického boje se s tebe stane "colateral damage". Protože tu loď potopí s fašisty i s tebou.

      To je takové to české "já nic já muzikant", do toho mě netahejte, já se o to nezajímám.
      To je ten problém, že se člověk nezajímá o svět, ještě ani zdaleka neznamená že se svět nezajímá o něj.

      • niSas napsal:

       Tak zloděje zajímá jen esli máš něco, co ti lze ukrást, a šmejdy zajímá jen kolik na tobě můžou vydělat gdyž tě zotročí. Střídají se v parlamentárním bufetu a vykládají si o tem ftipy.
       Například ftipkují, že lidem patří stát a že do něj volí hodné zástupytele podle vlastních preferencí.

       • petr napsal:

        Tak jinak.
        Představ si, kdyby na našem území USA postavily sila s jadernými raketami namířenými proti USA, česká vláda by to schválila, vohnouti by proti tomu neprotestovali a dál by si okopávali kedlubnu na svých zahrádkách.

        A v případě nějaké krize by to tu Rusové trochu přerovnali atomovkama (aby USA nepřerovnali je). Myslíš že by jim to někdo mohl oprávněně vyčítat? Asi těžko.

        Jaderný výbuch má tu nevýhodu že na něj ani trochu neplatí "já nic já muzikant, jen si tu okopávám svoje kedlubny, mě do toho netahejte". Radioaktivita měří každému stejně, padni komu padni.

      • proud napsal:

       Naprosto presny,ty se nezajimas a tim jim davas volnou ruku.........pritom jsou to vlastne tvy zamestnanci,kterejm jsi svym nezajmem dovolil vytrit si s tebou konecnik a jako se svymu zamestnavatelem si s tebou delat co chteji.To je k neuvereni.

    • dagmar napsal:

     zeme ze sebe setrese dalsi civilizaci?? Pjakin rika, ze jsme posledni ( pry sesta nebo sedma), takze po nas jiz nic

  • proud napsal:

   A nemuze to bejt treba taky tak ze jsme ve stredu valky vedeny nekonvencnima zbranema? Vubec bych se nedivil ze Rusko za ty sankce sebralo a sbira zapadni evrope vodu a my jaksi na pomezi to holt odsirame taky.

  • houbeer napsal:

   petre,mozne to je.takovy blackout nemusi byt valkou,z kosmu,...lide se jen neprizpusobuji cyklum planety a to vubec,spis naopak.takze bez uvazliveho nakladani s vodou skonci ve tme o hladu.pritom,staci nebyt blbej a byt skromnej....

   • petr napsal:

    Pořád tu nikdo ani náznakem nezdůvodnil, proč je posledních 20 let čím dál extrémnější počasí, sucha, povodně i v dříve klidné evropě.

    V tomto ohledu mi teorie "že se matka Zamě pořádně naštvala" docela dává smysl. Na rozdíl od globálního oteplování způsobeného metan prdícími krávami.

    • proud napsal:

     Duvodu muze bejt vic,kdyz budes chtit,sam na ne prijdes :-),Jednak to muze bejt jak uz tu kdosi pred chvili psal,valka.Podruhy priprava pudy nekym pro cosi,potreti zmeny polu a prostredi na planete,prirodni zalezitost,v africe bude padat snih a tady porostou palmy.Vyber si,pokud neznas pravdu.

  • Vladko0001 napsal:

   No ale to těmhle ujetym konspiratorum budeš marně vysvětlovat!
   Voní přece VÍ ,jak je to doopravdy!

 2. petr napsal:

  Jen tak na okraj...
  Občas je tu vážně legrace.

  Proud sedí na valounu zlata co si vykutal v kapitalistické emerice a básní tu o komunizmu.

  A Maroš tady zuřivě nadává na komunizmus, a přitom nebýt jeho tak by se asi ani nedožil dospělosti (jaká byla před válkou na slovači šílená bída, chudoba a hlad, než to tam ovládli komunisti). Každopádně bez husákovského mnohabilionového dotování slovenska by rozhodně neměl takové zázemí a vzdělání jaké má dnes.

  • proud napsal:

   Dobre jsi to rozsekl:-)))))))

  • .lak napsal:

   Ber to tak že kdyby to tam neměli přijdou si to vzít což se děje z druhé strany od cizích vlastníků. Groteska neviditelných ručiček trhu k popukání, demokradtůrně.

   • proud napsal:

    A velkej pruser,protoze ti co si dovalej ony valouny zlata sice muzou bejt pracoviti,ale jinak muzou bejt blby jako stoky,nebo velkejma sikovnejma zlodejema,ale za to zlato si ty chytry v klidu koupej,coz je velikej maler zapricinenej tim,ze tady je zvykem nechavat se kupovat,misto starat se abysme byli rovny tem kdo nas chteji vyzirat a ti kdo tam makaj a vracej se domu si je nemohli kupovat jako dobytek na pouti a misto kupobvani by bylo lepsi kdyby makali s takovou vervou jako tam i tady a pomohli svejm a svymu.Ovsem za zdejsi hovno delat pro ovce nebudou,nejsou domaci zebraci co se o sebe neumeji postarat!

    • proud napsal:

     A zdejsim to tak vyhovuje,delat otroky za baksis a na ty co prijdou odtamtud a vyzejvaj je aby se stali zpatky hrdejma lidma,jeste nasazovat.

    • .lak napsal:

     Tohle asi bude výsledek vítězství ega jednotlivců když společnost přestane plnit základní funkci pro kterou ji z daní platí, tedy správu infrastruktury.
     https://www.youtube.com/watch?v=maLrkliegyg

    • petr napsal:

     To je ten pitomý lokajský přístup, který tu ještě masivně podporovali ti různí havlo-skřeti z chazarmordoru.
     Většina tu přemýšlí tak: kde sehnat nějakého prachatého cizince, abych mu mohl posluhovat a podlézat a tak si vydělat na živobytí.
     Místo aby přemýšleli jak se stát rovným a hrdým.

     Pak pražáci kvílí, že se jim tam zápaďáci chovají jak prasata.
     No nedivte se, když jim tam všichni už od vystoupení z vlaku lokajsky podlézají. Tak se tu chovají jak k vazalům a slouhům.

  • přemítač napsal:

   Vidím to jinak, že ty režimy mají dobrou i zlou podobu. A lidi je vždy dovedli svou neznalostí a mocichtivostí do extrémně obludných rozměrů. Proto pak třeba já potkávám lidi na vesnici ve věku 50-80 let a většina komunisty nenávidí. 1 vám řekne bylo líp. Spojí si to s blahobytem, protože měli zpočátku "bídu" (myšleno materiální) ale nadávají jak jdou všichni po penězích (myšleno jejich potomky) A potomci (my) prostě plně akceptující vyděračský kapitalismus, ale odkrýt eufemistické postoje a názory (říkat věci tak jak jsou) nejde. Raději zaobalujeme. Na optické úrovni se to dá popsat z mého úhlu jednoduše. Za komoušů oprejskané domky, materiálně chudí lidé, nicméně duševně upřímnější a spokojenější. Dnes opravené domky, líbivé fasády a "moderní" vozy či bazény, ale skutečně to ukazuje pokryteckost či strojenou povrchnost společnosti. Jak to říkávali? Na vrch Huj vespod fuj? Něco na tom je. Lidé k sobě nejsou upřímní, protože se bojí zneužití, které se přijalo jako norma či standard. Však nedávno jsem potkal bývalého spolužáka a měl velkou krabici s novým bazénem na vozejku. Podivil jsem se a říkám V takovém suchu pořizuješ bazén?? A reakce? Huronský smích. Z cizího krev neteče ne? Tohle nejni o režimu tohle dělali komouši i kapitalisti. Ještě vám řekne že je potřeba držet prestiž se sousedy. Na tohle nemám slov.

   • houbeer napsal:

    jen bych rekl,ze bazen o par tisuch litrech neni vubec problem.tim je obrovska potreba vody do (nad)vyroby.jad.el.nutne sezere megatunykubiky atd.nevidim spatnost mit na dva mesice bazen-my bez chemie a voda se pouziva na stromy a na zelen na dvore.

    • proud napsal:

     Tak nejak,vodu neznicis,to nejde a navic ji Veolie neproda,ale zalejes s ni,zustane doma :-)

     • houbeer napsal:

      vodu,,znicit"praveze jde.znecistenim z pitne je stoka.a myslim(nevim jiste),ze napr.v te jad.el. voda proste mizi-ne vsechna para ma moznost se vratit do kolobehu?hlavne sladka voda je cerpana berutalne nad ,,limit"a nasledne vylejvana do more,kde uz je skoro k nicemu,tim stouoa more,ubyva zeme...

      • přemítač napsal:

       houbeer ano voda ubývá třeba skrz páru z jad. el. do ovzduší. Je to uzavřený koloběh, ale návratnost neni jako kliknutím pc. My jsme si zvykli, že se něco vrátí během okamžiku, ale v kontextu komplexnosti planety je toto koloběh na desetiletí a víc. Proto šetrnost je z mého úhlu jedna z nejváženějších vlastností u člověka.

      • proud napsal:

       A z more se voda nevyparuje?A kdyz,tak i se soli? :-).Slysels nekdy ze hmota,stejne tak energie nejde znicit,jen pretvorit? A u vody je to tak ze nejde ani pretvorit,muzes ji znecistovat jak jen chces,porad budes mit na jedny strane vodu co ti bude menit tak maximalne skupenstvi,na druhy bordel kterej ale ty neumis oddelit,tak je pro tebe voda znicena,ale ve skutecnosti je porad voda vodou a bordel bordelem.VODA NEUBEJVA!!! Ta se jen premistuje,micha a oddeluje.

       • houbeer napsal:

        tak jestli rozbiju h2o a h pouziji jinde a o jinde,uz nemam vodu ale neco jineho?zakon o zachovani,hmm...a vime uz vsechny ,,zakony" kosmu?co antihmota,cerna dira,nemuze nejak neco se ,,ztracet"?ja nevim co delaji s parou,mam obavy,ze ne vse se vraci do otevreneho kolobehu

        • proud napsal:

         Popravde na to expert nejsem,ale pokousim se to vymyslet a pak overit.Proto si myslim ze je to s vodou jak pisu.Jisteze ji rozdelis,ale jinde se ti zase da dohromady :-).Ono ubejvani vody je zase jen dalsi nastroj a kdyz se k nemu pouzije chemtrails na presvedceni,bezvadne to funguje,ze? ;-)

        • houbeer napsal:

         jestlize ji ,,nasilne"rozdelim,mel bych ji nekdy z neceho nasilne zase stvorit.vim,ze se to mozna i deje.jenze rovnovaha pokulhava.a i bez cloveka se to obejde i kdyz on to nici co jen lze nicit.planeta to nejsis zvladne a vodu si nejak zase z tech bilionu tun betonu vezme zoet....?

        • přemítač napsal:

         proud 5.8. 19.02 Z tvého úhlu je to tedy nástroj k manipulaci ovládání toho co si myslet. Jenže pro jinej druh psychiky to může být absolutně odlišný princip. To že vidím za každým rohem nepřítele je jiný nastavení. Pokud budu vidět za rohem i někoho "jiného" kdo je naladěn podobně, co tedy budu potkávat? Opět jsme u principu souboje v každém z nás. Co tady bude stále je souboj hlava rozum vs intuice srdce. Co krmíme to tu bude. Aforismem budiž seriál Spící (scéna v baru na konci) nebo prohlášení Clintonový když je nemůžeš porazit spoj se s nima. Dyt to je to samý. Trestáním se sama sebe at už v podobě klima války nic nedocílí. Jen nastavujou zrcadlo nedůvěry, který se jim zas vrátí.

        • Petr C napsal:

         Proste si jako lide pleteme bic sami na sebe. A priroda si poradit umi. Vidim to tady. Treba opustena pila zarostla behem asi dvaceti roku, koreny rozpraskaly betony, snih a hniloba znicila stavby. Priroda se asi vzdy behem par desitek tisic let nasere vyhubi co muze a par prezivsich zaklada lidsvo znovu.

        • proud napsal:

         :-) Z betonu se ta voda odpari "za chvili" :-).S vodou bych se netrapil,jsou mnohem horsi veci co by nam mely delat vrasky,treba napriklad nami vyrabena radioaktivita a frekvence,spaliny,odpad kterej neumime zlikvidovat.

        • proud napsal:

         To vsechno misto toho abysme zakladali prameny a delali pro ne podminky vysazovanim lesu a ne "delanim dreva",umelej smrkovej nebo jedlovej les neni lesem a vic skodi nez pomaha oproti lesu jak by mel vypadat,se staletejma dubama a bukama co se staraji o zem a vodu.

        • proud napsal:

         Fajn,premitaci,a ted dodej reseni,co s tim................

        • Petr C napsal:

         Proude, ono to je sporne. Priroda si vzdy najde svoji cestu. Kacenim lesa a ponechanim jeho osudu se u nas obevilo vice zvirat ovsem take vice bordelu a po jistou dobu zniceni vodnich toku. Co se tyce radioaktivity nevim nic moc. Jenze mi nerikejte ze v dnesni dobe nejsme schopni vyuzit atom v nas prospech a bez nebezpeci. Frekvence je svinstvo jenze lidsvo je na ni zavislo. Bez cellphonu ani ranu. Opet chyba obycejnych lidi. Odpad ktry neumime zpracovat? Muslim ze ho moc neni. Plast se da celkem lehce zpracovat, ale asi v tom nejsou tak velke penize. Mam dojem ze nektere staty to vyresili celkem dobre. Pokud lide budou kupovat produkty v plastech - zase problem ktery podporuje vetsina lidi. Za komousu jsme jednou za tyden vynesli kyblik odpadu. Ted dva odpadkove pytle a to si jeste davam pozor abych minimalne nakupoval vyrobky v plastu. Jenze prodej vyrobku zalezi na obalu. Takze zase problem nas obycejnych.

        • proud napsal:

         Jadernej odpad Peto,to je casovana bomba.

        • Petr C napsal:

         Proude ja vim ze jaderny odpad je svinstvo. Pry Japonci nepotrebuji zarovky. Pouzivaji ryby z Pacifiku. Jenze nevim co s nim. Jinak se da kazdy odpad nejak zpracovat.

        • proud napsal:

         Nejen ten,mrkni: https://www.biosferaklub.info/pozostatok-likvidacie-chemickych-zbrani-po-druhej-svetovej-vojne-vo-forme-otravenych-morskych-ryb/#more-16327 . Jsme experti na staveni tikajicich bomb pro pristi pokoleni,takovi jsme rodicove.

        • proud napsal:

         A na 300% to neni jen o zabijeni Rusu!!!

       • přemítač napsal:

        Jenže tu jde o kontext s časem. Když proteče u pramenu 100 litrů za den a budu chodit pro kýbl denně je to cajk. Ale když tam bude chodit celá vesnice stačit to nebude. Koloběh to beru. Jenže tady nejde o koloběh v kýblu ale o koloběh komplexní. Já jsem rád že je sucho, mělo by být ještě hůř ať lidi maj úplný kulový. Jsou rozmazlený a rozežraný. Ideálně studny vyschnout do sr.ček. Dřív lidi taky vrtali jen do určitých metrů aby nerušili sítě pramenů dole a dnes? Klidně 50-60 metrů a když nejni tak hloubš. Vedle postavíme golfáč vo co de. Zalejvání? Řeka dá, dole je průtok o polovinu míň? No a co? Drž hu.u... to ti řeknou. Jsou to totiž majitelé a páni (spíš narcisové) Pinkají tam nějakou blbou bílou kouli na zeleným trávníku a jako že boss hra, at jdou do pr.ele. Příroda je pro ně regál s cenovkou kde hodí do košíku svůj oblíbený zážitek. Manažer to je to slovo Na a žer.

        • proud napsal:

         premitaci,ty jsi rad ze je sucho,protoze..............protoze to stejny co bylo uz "tisickrat" a stejne jsme se nepoucili bude zbytecne zase?...............Kdybys se radeji snazil lidi probouzet a nutit premejslet a hledat misto sledovani porad stejnejch pruseru dokola,co? :-)

        • přemítač napsal:

         Proud 20.12 Nechápu, známe se osobně? Styl rétoriky, kterou tu uplatňuješ nejen na mě. Za názor "někoho" vůči němu zaujímáš postoj vychovatele, který se snaží poučovat. (ale nezáleží vůbec na tom, zda je dotyčný jedinec ňouma nebo sociální Einstein) Problém je, že postojem zesměšňování a pohrdání názorů jiných lidí zabraňuješ touze poznávat. (v nevytvořené dualitě člověka tak posiluješ jeho nesebeúctu a nesebedůvěru na jeho cestě, která je "jiná") Jak ve škole, která tě vychovala. Neumíš? Známka dolů (v tvé řeči výsměch či pohrdání ve formě neznalosti-cíl ponížení) To co je podstatné jako u dětí, je hledat silný bod v jedinci a tento bod rozvíjet. Zvědavost nebo forma hry. Tak zasadíš sebejistotu a touhu poznávat. Možná máš kouzelné metody jak lidi probouzet, to je tvůj prostor, ale z mého úhlu pohledu tato ulička je pro mě slepá. V učebním procesu není důležitá osobnostní rovina Pán vs ňouma. Je to prostor, kde oba jsou rovnocenní a každý má své silné a slabé stránky. Učitel si je vědom, kde je slabý a žák to samé, ale oba také ví kde jsou silní. Chápeme se? (je to jako smát se dítěti že neumí ještě na kole, ale svým postojem mu zabraňuješ věřit že něco zvládne) Proto nemohu sladit řečnickou frekvenci. Postoj musíme být jakoby tzv. dospělí, uvědomělí, vzdělaní ap. je snaha utržení části vývoje, kdy zesměšňujeme část vývoje osobnosti (in-divi-duality) v době neznalosti. Je to jako vysmívat se jádru z kterého jsme vzešli, jenže to jádro je neoddělitelná část vývoje, která má nejpodstatnější vliv na vývoj v kontextu času budoucího, kdy se vyprofiluje skutečný smysl.

        • proud napsal:

         Mozna sis nevsim premitaci ze zesmesnuju uplny blbiny,ktery si nic jinyho ani nezaslouzej a to se jeste snazim drzet zpatky,zadnej vychovatel,ale diskutujici kterej pouziva hlavu a nenecha se vyplacat z reality picovinama.

     • přemítač napsal:

      Spíš jde o ten přístup, po mě potopa. Pokud takhle budem přemýšlet všichni tak se rovnou můžem postřílet a sežereme všechno no ne? Ty taky přistupuješ ke svým játrům stejně? K ledvinám? Umíte čistit? ok naleju do vás co se vejde. Žaludek? Ty umíš zpracovat tohle i tohle? Ok nacpu ti tam jakejkoliv sajrajt. Jak uvnitř tak vně. Kráva v kravíně vydrží bez zelenýho? ok budeš žrát celej život shnilou trávu. Když takhle přistupuješ k zemi a pak k sobě jinak. Trošku pokrytectví ne? Prostě jsem člověk a mám právo sobě dát to nejlepší a nezohledňovat okolí. Jako 1000 kubíků bazén nevim na co ti to je? Okolo chalupy je nemálo skvělých rybníků. pro měto je idiotizmus.

      • houbeer napsal:

       co podsouvas o jatrech,toz to nechapu.co chapu,je po nas potopa...tim,ze detem napustim bazen,klidne spolecnej uprostred vsi nedelam ,,po me potopa"muze to tak delat kdekdo,kdo nebydli v lese
       ale pote musi nekde prijit stridmost a chytrost v hospodareni a spotrebe.

       • přemítač napsal:

        Nic ti nepodsouvám, dávám příklad jak lidi přemejšlí. Lidi si neváží sebe natož aby si vážili přírody nebo okolního prostředí. Někdo život prochlastá protože si chce svět zakulatit a nevidět krutou realitu, někdo ho projí někdo ho profetuje nebo prohrabe zlaťákama. Ale ukazuje to neúctu k sobě, neúctu k tomu že jsem dostal nějaký tělo a měl bych se kněmu nějak smysluplně či harmonicky chovat. A tenhle přístup se zrcadlí ve vnějším světě v podobě toho co kolem sebe vidíme.

        • houbeer napsal:

         jo,to chapu.jen ti nevim jak premysli ,,lide".zastavam nazor,ze kazdy jsme osobnosti s jedinecnymi pochody uvnitr.a branim se zobecnovat.pravdou je,ze lide maji strach a je jim kradnuta vule-cas na prozreni sebe sama.tak se na vse vyserou a jednajj jako ti okolo,tim prece nic nezkazi.

       • Petr C napsal:

        Proude problem muze byt v tom ze vse zacina byt znecistene. Co zbude z ciste vody pokud projde znecistenym vzduchem a zeminou?

        • houbeer napsal:

         praveze povrchova voda uz je zla.proto se sosa ta podzemni na kdeco a tak opet se bori kolobeh tisicu let.stale vetsi spotreba vody lidstvem pri stoupajici populaci a do toho teply cyklus planety lidi odrovna jisteji nez nejakej gp,ci buhvikdo

        • Petr C napsal:

         Houbeer, a kdo se mnozi jak smyslu zbaveny? Bili to nejsou.

        • proud napsal:

         Porad voda,pro nas znecistena,ale voda plus bordel.Pro nas tedy nepitna a dobre nam tak.Voda je fenomen a my podle toho jak se k ni chovame, sebevrazi.

        • proud napsal:

         Peto,cista voda s bordelem, co se casem oddeli,jenze my to poradne neumime a cas cekat nemame,narozdil od ni.

        • Maroš napsal:

         Petr C - tu je to presne o tom - veterné "kompresorové" zariadenie na výrobu kondenznej vody - zo znečisteného /chemtrails, exhaláty/ vzduchu. Okrem veterného - a nie aj slnečného pohonu, to má množstvo nedostatkov, ktoré a dajú riešiť kolónovým spôsobom - aj čistenie, aj obohatenie vody o minerály. Ale podstata je OK - voda, ktorá nie je na zemi - v pôde, v tokoch a nádržiach - je logicky vo vzduchu - a relatívny obsah vody sa zvyšuje každým stupňom Celzia o 6%. Možno by bolo zaujímavé začať si "kradnúť" vodu späť z ovzdušia, ktorej pomocou HAARP a chemtrails nedovolia prirodzene spadnúť v zrážkach dole! Je to šialené, ale viem si predstaviť slnečné a veterné kompresorovne, ktoré by využili - v lete - práve tú negatívnu energiu horúčav, vetrov a zlého počasia! ???
         https://www.startitup.sk/koniec-nedostatku-vody-veterny-vynalez-dokaze-zo-vzduchu-vyrobit-vyse-40-litrov-vody-za-den/
         V tomto diely - v 2. polovici, je zmienka o poslednom veľkom požiari v Rusku, ktorý mal-mohol údajne vzniknúť vďaka ruskému HAARP zariadeniu Sura.
         Zahadna Zeme 04x01 Komunisti, narkobaroni a tajni agenti
         https://www.youtube.com/watch?v=w3m41wFrScE

      • houbeer napsal:

       tisic kub.je tisic tidicu litru.to je asi velkej bazenek.my mame malej pro decka cca6-8kub.to je spotreba okolnich stromu a keru a plodin.takze to prepustim pres bazena jednou za cas zaliju.je to o pristupu k cinnostem,ne plosne odsoudit to nebo vono.tot moje ,,intuice"

      • houbeer napsal:

       tak rybnik do ktereho z poli stecou sracky a pak v teple supr kvasi taky nebrat.nekde je lepe,jinde uz lide jsou blbi neuveritelne.kazdy sam za sebe by mel ,,pridat ruku k dilu" kde ma moznost,co ho bavi,dle lokality apod.lide jsou uzasni tvorove kdyby na to pristoupili....

      • proud napsal:

       Nevim jak ty,jestli mas doma "spalenou zemi" a libi se ti to,ale ja zalejvam! Proto ze nekdo krade vodu,nezustanu bez svejch rajcat a bylinek! A jestli mam vodu v sudech,nebo v bazenu je jedno,jen v sudu se nevykoupu.

      • Maroš napsal:

       přemítač - zlomyselného Martinka Klingáčika, či Laktibradu - neprerobíš. S takýmito nikdy nie ako so seberovnými a nikdy nie slušne - "to" treba ovaliť sekerou, alebo aspoň poriskom, inak sa sám budeš dusiť vo vlastných jedoch. Proud si vyžerie to čo zasial - KEĎ HO NAD VŠETKY POCHYBNOSTI navštívi k posteli Zubatá a strčí mu čumák do jeho vlastného šerbľa!

    • přemítač napsal:

     Ano tohle je jen malý příklad, ale takovou ideu nemohou praktikovat všichni. To je zhoubné. Kapitalismus je test zralosti a my jsme neobstáli, tak to vidím já. Argumenty typu mám na to právo bez zdravýho úsudku zda to vůbec potřebuju? Elektrárny už ted snižujou výrobu kvůli málo vodě ne? To je jak závisláci. Mám celou planetu drog tak si to odůvodním, protože to tady přece je ne?

     • houbeer napsal:

      nic nemohou praktikovat vsichni,jsme ruzni.zaklinani se ze kdyby vono delali vsichni,tak je amen,tu je uz drahnou dobu.organicky(tzn.ne jen materialne),chytre,s respektem ke zdrojum a budoucim pokolenim lze delat ledasco a vypadalo by to na zemi krasne....

      • přemítač napsal:

       Ale takhle většina nepřemýšlí. Z mého pohledu i když to těm lidem budeš vyprávět jak kolovrátek, nemá to význam. Musí přijít na řadu jiný scénář. Prioritním cílem je donutit pochopit určité procento obyvatelstva. Pokud to nejde formou ukázky na tabuli musíš to zažít, asi tak. Lidská zkušenost je slovem nepřenosná. Přenosná je tak při optimistickým pohledu u asi 1-2% lidí.

       • Petr C napsal:

        Premitaci, lide Vam kaslou na nejake vysvetlovani. Lidi zajima byznys. To ze jim ubyva kyslik, voda je spinava maji vceku na haku. Mame filtry. Dokud lide neokusi zac je toho loket nepouci se. A po nejake katastrofe zase rychle zapomenou. Lidstvo je nepoucitelne.

        • přemítač napsal:

         Ano souhlasim.

        • proud napsal:

         Ja Peto myslim,ze lidstvo je poucitelny,ale nejak nevidim ty kdo ho poucej tak aby to lidstvo prijalo,podivej na premitace jak mi predhazuje ze zesmesnuju spatny poucitele,a dela ze me nejakyho vychovatele,mas zarnej priklad primo tady :-))))

        • Petr C napsal:

         Proude pokud by lidstvo bylo poucitelne tak svet vypada jinak a neni na pokraji ekologickeho zhrouceni. Ukazte jeden priklad v cem se lidsvo poucilo.

        • proud napsal:

         Ta nepoucitelnost prece taky na neco ukazuje,ne? Krome jinyho i na silenstvi tech kdo si myslej ze opravej stavajici system jeho prostredkama a nastrojema,kdyz neni ani schopnej poucit lidstvon a vubec jak koho tim spravnym zpusbem.Vzdyt ani ty se neptas jak ho poucit,protoze ti prijde nepoucitelny,tak lames rovnou hul :-).

        • Petr C napsal:

         Proude jak chcete poucit lidsvo? Tak nanejvys sve potomky, ale lidsvo? Nad nikym nelamu hul. Vidim svet jaky je a nebudu si namlouvat ze tukanim do klavesnice poucuji lidsvo. Dokonce si ani nepredstavuji ze neco zmenim, nanejvys ovlivnim par lidi kolem mne. Lidsvo se musi poucit samo a to hlavne z chyb svych predku. A jakym pravem ja muzu nekoho ciziho poucovat ?

        • proud napsal:

         Nakonec jsi to napsal dobre :-)).Ze "muzes",to znamena,ze poucovanej muze bejt poucenej pokud ma zajem.Proto ono "poucovani" nezlehcuj,protoze tak to delame vsichni,s tema kolem sebe a z nich s tema kdo o to stojej,oni to pak provozujou dal atd.,jakysi "letadlo".Z praxe a realu vim,ze to funguje,tak proc ne.

     • proud napsal:

      Kapitalismus jako test zralosti??? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Uz to nehul:-))))))

      • přemítač napsal:

       Hustě tolik závorek. Takovej plot. Ty máš problém přijímat odlišné názory od tvé jediné matrice. Ano vždy to nejde, ale každej v bludišti hledá svýho bludišťáka. A ty seš v bludišti taky. (planeta země) Ale směješ se druhýmu, že je taky v bludišti, jenže von je akorát na jiný uličce chapeme se? Jeho ulice, chápání či řeči nebo kódu je jiná než tvoje. Účelem je najít společný kód řeči a záměr pochopit cestu. Zesměšňování ti nepřidává důvěryhodnosti či rovnosti v kontextu masky jakože zarytého socialisty. Jsi jako ten učitel u stromu co chce po rybě opici a šnekovi, aby vylezli na strom jako že pak dostanou známky za to jak rychle tam budou. To je falešná karta.

       • proud napsal:

        Promin ze jsem se zasmal tomu,ze vubec zminujes druhej nejvetsi podvod na lidech hned po cirkvi,kapitalismus,nastupiste to pro globalni korporativismus a nwo!

       • proud napsal:

        Uprimne,kdyz chces diskutovat,davej k tomu solidni podklady a ne blbiny ktery nejsou hodny uz ani toho zesmesneni ktery je prece jen nutny pro druhy co jeste nevedi,aby se nevydali tvou falesnou cestou.Lidi ctou,ale ne kazdej dokaze o prectenym premejslet a overovat si to,proto bysme meli bejt s nazorama rozumnejsi.Ovsem my obecne umime nejlip,zatim jen syslovat a zavirat si navzajem hubu vsim co mame po ruce.

        • přemítač napsal:

         Proude falešná cesta neexistuje. To je iluze. Falešná je pouze domněnka, že cesta pro dotyčného nemá smysl. (pro něj má ten smysl největší a tak je to u každého, byť by se jevil jako "hloupý" "chytrý" "moudrý" atd.) Pokud cítíš naplnění z toho co děláš, má to tak být. Ale nemůžeš očekávat u druhých, jak tyto postoje budou automaticky přijímat. Oni potřebují jiný mód řeči (což je ta cesta) k tomu, aby pochopili v čem je podstata jejich existence. Kupříkladu takové zlomení hole nad někým může nastartovat velký zájem pochopit to co se stalo zlomením hole. Tím je nastartován či "nabuzen" jedinec a jeho nová motivace ho tak samotného naplňuje. Máme prostě odlišné pohledy na život. Můj cípek koláče prostě nějak tuší, že každej v sobě ví jakou tzv. učební "lekci" potřebuje. V tom vidím krásu a podstatu. To co bychom měli brát v potaz je asi otřepané klišé naboženské metafory, kdo je bez viny ať hodí šutrem. Nikdo z nás nehodí ne? Jen jsem chtěl najít společný bod řeči, nepovedlo se, ale svět se nezboří ne?

        • proud napsal:

         S tim se da souhlasit,mozna jsem to vzal az prilis vazne.

        • proud napsal:

         Ale jsem uz takovej,co se tejka spolecny budoucnosti kdyz ma bejt maximalne mozne lepsi nez soucasnost zenouci nas do otroctvi.

    • Petr C napsal:

     Houbeer, pokud vim voda v elektrarnach cirkuluje. Samozdrejme ze pri ochlazovani dochazi k stratam, ale ty snad nejsou tak velke. Rekl bych ze problem je nekde uplne jinde. Napr. zemededelstvi, kaceni lesu,betonovani. Voda trati prostor pro zadrzovani a pocasi je extremnejsi. Vzdyt podle ekologu ledy taji, takze teoreticky by melo byt vic vody.

   • proud napsal:

    Vidim to kolem sebe,u souseda zleva i zprava,je to prosty; bezohlednost,to je co te odmalicka ucej,hlavne ze se mam ja,a kdyz na to prijde,pak za kazdou cenu.Z jedny strany bordel u bazenu na celou ulici,z druhy strany radio na plny koule a ozraly vriskani,bordel nahazenej na ulici,kdyz se ozves poslechnes si ze ti je do toho hovno a riskujes svy zdravi,bejt jako oni,uz to maji za sebou.

  • Maroš napsal:

   petr - "A Maroš tady zuřivě nadává na komunizmus, a přitom nebýt jeho tak by se asi ani nedožil dospělosti (jaká byla před válkou na slovači šílená bída, chudoba a hlad, než to tam ovládli komunisti). Každopádně bez husákovského mnohabilionového dotování slovenska by rozhodně neměl takové zázemí a vzdělání jaké má dnes." - zjavne pochádzaš z tej židovskej Darwinovej opice, ktoré sa nejakým spôsobom naučili vyhrabávať zmrznuté mamuty a ohrievať si ich na na zbytkoch požiaroviska - tvoji predkovia sa dožívali 30-40 - už sa ku tomuto blížiš tak bacha - tí moji mali šťastie, že až na ich príbuzných zabitých vo vojnách, sa dožívali 80-90, takže zjavne pochádzame z ľudského rodu. To, že som nadobudol nejaké vzdelanie je o tom, že som sa učil a učím celý život - ty "hotový človek" nedotknutý poznaním - knihy a múdrosti starých tu boli aj pred komunistami - komunisti mnohé knihy - ty idiot - zakazovali a likvidovali, takže tu netrep o vymoženostiach vzdelávania - to, čo mi komunisti "dali do hlavy" - namiesto a na úkor odborného VŠ vzdelania - bolo: 1/Dejiny medzinárodného robotníckeho hnutia - MRH /Spartakus "bol komunista" - leno tom nevedel/, 2/ Politická ekonómia - od toho buzeranta Engelsa, 3/ Marxleninská filozofia - od spolusúložníka toho buzeranta predtým a "TOP vedomosti" 4/ Vedecký komunizmus - výpotky z kokotov "docentov" na Ústave M a L a ich straníckych vodcov z politbyra UVKSČ - o budúcej organizácii spoločnosti - tam sa mi najviac páčili ich úchylácke predstavy o chove otrokov-králikov - o spoločných bytoch pre viaceré mladé rodiny - kde by sa rodili malí parchanti oddaní strane a práci - aby mohli byť čo najskôr samostatní a plodiť rovnakých parchatov - ako si TY!
   Zjavne si toto "kvalitné" vzdelávanie sám neabsolvoval - zrušili ho ešte keď si nebol ani spermia - ale môžeš ho dohnať v nejakej farebnej ľavičiarskej komunite - Junckers nedávno odhalil sochu Marxovi - tak ten komunizmus budeš môcť onedlho študovať na večernej škole - pod nejakou pyramídou - ono to tam tečie do sprostej hlavy aj samo!

 3. Eschatolog napsal:

  kolobeh vody, kolobeh penez, akumulace penez, akumulace vody, kdyz nekde nekdo akumuluje je to vesmes k tizi nekoho jineho jinde, jenze to neni totez, voda a penize, pouze primer, nicmene oboji je predmetem zavisti , jako obvykle tu jen melete kecy kondicionalni, vite hovno, jake peripetie musi vydrzet kazdy, kdo chce vybudovat vodni dilo na svem, ach ti obycejni televizni blbecci netusici souvislosti mezi vodou povrchovou a podpovrvhovou, ale s nazorem a zavisti a pravem se srat do cehokoliv, budete pit sve chcanky, ovsrm v petce s nalepkou kola a za 1000,- litr

 4. raketopes napsal:

  Tak chemtraily rozpustit umim,někdy z toho spadne i voda.Normálně dám na oheň starej hrnec,do něj nasypu kyselinu citronovou,asi 3-5 pytlíků a zaleju to dvouma a víc flaškama octa.Nechám to na ohni až do připálení,proto starej hrnec.Bude to vidět za půl hodiny až hodinu včetně zoufalejch přeletů,který nenechaj na obloze vůbec nic,ikdyž podle svého typickýho tvaru by ty stopy měly držet jako chemtrail,nejodolnější typ chemtrailu zmizí do 10 minut.
  Problém je,že je sucho a mraky nejsou ani z chemtrailů,ani "čistý".Dlouho jsem nevařil,tady totiž nejsou ani ty chemtraily.Jen stíhačky tu dělaj bordel.
  BTW.Můj rekord je 3kg kyseliny a 15l octa.

  • proud napsal:

   To je super,ale je to jako se vsim,pokud jsi sam nebo jsme jen sem tam nekdo,ma to jen mistni vysledek.Sice samozrejme zaplatpanbu za nej,ale oba vime ze je to temer o nicem jak se nezapoji alespon omo "kriticky mnozstvi".A to se zapoji ne driv,dokud nebude takovy mnozstvi lidi co uz vedi a makaj na sobe.

  • proud napsal:

   Ses dobrej,lepsi nez ja,ja octuju spis sporadicky,ale zase jsem to v praxi ukazal sousedum a byli nadseny jak to funguje;-).Jen letos to urcite flakame vsichni,kdyz je tolik slunce a takovy sucho a vedra.

  • houbeer napsal:

   coze?to jeste jsi rad,ze to na tebe ,,zaprsi"?a prosim o vysvetleni co se STANE s latkami v chemtr.,kdyz se jako rozpusti a nezaprsi.odfoukne vitr?spadnou,pac se uz nedrzi v ,,mraku"?mozna mimo tema vody,ake kdyz uz jste zminil,rak se ptam.

 5. Prodost napsal:

  Spravte si názor na tému...tedy zde je: Technologie řízení počasí je vysvětlena pouze velmi zhruba. Účel je pak úplně mimo mísu. Kdyby potřebovali vodu pro v článku popisované, vzali by si jí z oceánu stejnou metodou a nikomu by až tolik neškodili. Účelem těchto věcí je ochromit a vydírat. Ať se to líbí, nebo ne, toto je válka.

  • Maroš napsal:

   Prodost - ruská analógia HAARPu - Sura! HAARPU predchádzalo sovietske zariaenie Duga /Ďateľ/ - to vyradilo HAARP zemetrasením v Černobyle - pred výbuchom elektrárne - treba si dohľadať.

   Ku tomuto by Translator: /inak dlhý článok/
   " SURA: Rusko HAARP, ktoré by mohlo zničiť USA v jednom údere
   26. septembra 2011 Veda

   Ruská geofyzikálna zbraň ekvivalentná americkému HAARPu inštalovanému na Aljaške môže spôsobiť zemetrasenie kdekoľvek na svete. SURA, ktorá sa nachádza v blízkosti mestečka Vasilsursk asi 100 km východne od Nižného Novgorodu v Rusku, by mala rovnakú kapacitu pre HAARP a môže spôsobiť seizmické pohyby v neekemistických oblastiach, ako je východné pobrežie USA, kde väčšina jadrových elektrární v krajine sa hromadí."...

   SURA : The Russia HAARP which could destroy USA in one fell swoop
   http://www.reality-choice.org/177/sura-the-russia-haarp-which-could-destroy-usa-in-one-fell-swoop

  • proud napsal:

   Ano,to je logictejsi.

   • Maroš napsal:

    Proude - čo je "logičtější", čo tu trepeš - funguješ ako mucha na dverách pripravená okamžite vletieť do bytu a všetko obsrať - len čo človek otvorí dvere - si otravný hmyz, bez bzukotu ktorého človek nemôže ani vyvetrať - našťastie nebudeš žiť večne!
    - - -
    Ukrajina odstavila vodu z Dnepra na Krym - tu je vidieť ich "láskyplný vzťah k ukrajinským ľuďom tam", ktorých "zase" okupovali Rusi. Krym bol ruský, pokiaľ ho ukrajinský trockista - guľatohlavý žid Chruščov - nepridal k Ukrajine.
    Toto celé - namiesto ruských investícií do závlah Krymu, sa môže šmahom ruky zmeniť tak, že Rusko chytí Ukrajinu za gule ropou a plynom - a keď ukrajinským fašistom /fašizmus aj voči svetovej prírode/ začnú mrznúť nosy!

    https://www.aktuality.sk/clanok/612043/krym-bez-ukrajiny-vysycha-polostrovu-chyba-voda-z-dnepra/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality_koktejl&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

    Skúste niekto vypátrať tento dokument na nejakom úložisku - z You Tube ho odstránili!
    Vyprahlí - Válka o vodu NGC.mp4

    • proud napsal:

     Budiz mi utechou ze tebe preziju,skoda jen ze se ti nemuzu vysrat v byte,kdyz po tom tak touzis.

     • Maroš napsal:

      Proude - Vpp osobný popis na teba sedí!

      • proud napsal:

       Koukni jak mi to trha koule............... :-)))))))))))))))))))

       • Maroš napsal:

        Proude - gule ti to trhá, pretože si impotent - na to, aby si si ho mohol vyhoniť, potrebuješ tú svoju ochcanú žuvačku v gatiach STOPORIŤ! Som rád, že ti to trhá gule!
        Blíži sa druhá fáza - v nej ti to roztrhne konečne mozog! Černý pytel, kbelík, voda, hadr - a svet bude krajší!

    • Maroš napsal:

     Dokumen Vyprahlí – Válka o vodu NGC je originál na stránkach National Geografic, ale grafiku týchto stránok robil nejaký "potemník" - v tej čiernej obrazovke sa nedá vyznať v ovládacích prvkoch /možno zmeniť kontrast monitora - "to určite"/, takže funkčné video je ešte aj na Uložto.
     https://uloz.to/!L5mgHuCsHu0F/vyprahli-valka-o-vodu-ngc-avi

     https://www.natgeotv.com/cz/serialy/natgeo/vyprahli

     • petr napsal:

      Opatrně s těmi Nešnl-sio-džeografiky. I takovéto pořady se používají pro oblbováná lidí. Řeknou sice fundovaně A ale vynechají stejně důležité B.

      A vzhledem k tomu jak vysoce profesionální je National geographic a jeho dokumnety, tak bych tipoval, jestli to tam neřící přímo GP, kterému ničíme "jeho" planetu.

      Třeba v ČR jsou veškeré žvásty o tom jak se ČR mění v saharu založené částečně na pravdě. Jenže je to jen kulometná příprava na zdražování vody a likvidaci práva na nedotknutelnost nemovitosti.

      A nikdo, opakuji NIKDO ani nehlesne o tom, že jediný způsob jak vyřešit krizi s nedostatkem vody je v prvním kroku ZNÁRODNIT ZPĚT VEŠKERÉ VODOVODNÍ SÍTĚ. A pak začít dělat věci plánovitě jak za komunistů. Tohle by se za nich nestalo, že by to došlo tak daleko, že tu lidi v létě nemají vodu a debilové na ministerstvech by jen pokrčili rameny.

      • Maroš napsal:

       petr - BBC a NGC údajne patria pod riadenie GP - Pjakin.
       ALE! v žiadnom JEDINOM dokumente sa človek nikdy nedozvie celú pravdu - treba ľtudovať stovky takých dokumentov, lebo aj ich tvorcovia sú rôzni, takže občas presiaknu dôležité idície a pojítka.
       V dokumente Vypráhlí - Boj o vodu, ide o info, ktoré sa bežne neuvádza:
       1/ Pred vznikom Islamského štátu Turecko zničilo časť zdrojového zázemia Sýrie tak, že západnú Sýriu odstavilo od vody priehradami na riekach pritekajúcich z Turecka - túto oblasť muselo opustiť 1 a pol milióna ľudí = straty na produkcii potraví a sociálny problém! Útok ISIL začal po tomto akte prípravy oslabenia nepriateľa.
       2/ Keďže GP potrebuje "umravniť" Izrael /židovskú lobby v USA/ - v dokumente sú negatívne informácie o tom, ako Izrael vydrbáva s vodou, ktorá by mala patriť Jordánsku - detto s Palestíncami, ktorí nemajú mať nárok na vodu s Jordánu preto, lebo by ju "vypančovali" - asi si častejšie umývajú rite ako Izraelci.
       3/ Izrael má technológiu na úpravu slanej morskej vody na pitnú, ale je to /to tam nebolo povedané - to zase odinde/ technológia založená na nano striebre! Teda - lacnejšia je vojna o vodu s chudákmi, a to podstatné - Izrael plánuje stať sa svetovým lídrom v úprave vody na pitnú - a preto si treba strážiť /to tam tiež nepovedali/ zásoby striebra a národné vodárenské technológie - aby sa nedostali do ich rúk! Chemtrails údajne cielene znečisťujú vodné zdroje a podzemnú vodu - aby voda bola komoditou, ktorá bude pitná až po úprave - to jest - ako platená služba - "rafináda suroviny" - tou krajinou, ktorá takúto technológiu má = Izrael!

       • Maroš napsal:

        Ešte doplním - z iného zdroja /prof. Staněk SK/ - unikátny patent na úpravu vody majú 4 Slováci /"vdaka komunistom"/ - ich technológia ze založená práve na nano striebre - striebra máme dosť, ale nemáme vlastnú technológiu - a teraz o čom točím - že GP - podľa Pjakina - rozhodol v roku 1775, že bude systematicky potláčať technologický pokrok na Zemi - zrejme kvôli tomuto vznikol v roku 1776 rád Bavorských Illuminátov, ktorí od vtedy kontrolujú vedu, školstvo a výskum v podstate na celej Zemi! Teda - to, že nejaký patent uzrie svetlo sveta skôr, než vynálezca záhadne zomrie - je riadený proces - detto - do koho rúk sa dostanú kľúčové prvky technológie - zdroje, suroviny, technika! Takže do prdele aj s komunistami - tí sú v pyramíde slobodomurárskych lóží až v polovici!

        Pozrieť v dokumente dole!
        https://www.hojko.com/slobodomurari-illuminati-new-world-order-t55883-20.html

       • petr napsal:

        Tohle je zatraceně zajímavé. A 10x důležitější než nějaké hypotetické chemtrails.

        Ostatně ty "chemtrails" by mohly sloužit jako rozptylovač mraků zabraňující kondenzaci. Třeba jako složka v palivu.

        Chtělo by to porovnat trasy nejčastějších letů s oblastmi sucha.

        Je náhoda, že nejvyprahlejší cíp jižní moravy je poblíž několika velkokapacitních letišť Bratislava, Vídeň, Budapešť? Ale je to jen teorie, důkazy chabí.

        • Maroš napsal:

         petr - u nás lietajú chemtrails už vo výškach - najviac nalietava z Nemecka /na západné Čechy/, Španielska, Turecka a poľského Okecie. Ide o stovky lietadiel na pomerne malom priestore - u nás na to nie sú letiskové kapacity. Ale idioti si stále myslia, že to sú lietadlá, ktoré cez nás lietajú na dovolenky!
         Logika veci - tie tony spáleného benzínu a množstvo vyprodukovaného CO2 - "proti ktorému bojujú" - nikoho neserie! Prosto - IDIOTI! Dôkazy?! - pri takejto frekvencii sa onedlho niektoré zrúti - a možno tomu niekto konečne pomôže - tá kontaminácia, keď to jebne s plnými cisternami - sa môže ututlať na krátku dobu - než tu uzavrú - ale v pôde to zostane! Alebo ju budú musieť zoškrabávať - "kvôli palivu, ktoré sa odparilo"! V noci si vyskúšajte namieriť hore silný laser - ukazovátko! Chemtrail lety pilotujú bývalí vojenskí piloti, ktorí už majú bombardovanie ľudí za sebou - tzv. indigoví - emocionálne vyhorení piloti. Plus lieta mnoho pilotov účelovo poprepúšťaných z veľkých aeroliniek - treba si spomenúť na štrajky v Lufthanse! To podstatné - kontakt posádok a obsluhy - s jedmi - pretože lietajú vo vrstvách s nano chemikáliami, ktoré nie sú schopné tie ich nákladno-civilné kraksne filtrovať vo vzduchotechnike /takéto technológie majú len špeciálne lietadlá a lietadlá "posledného dňa" prezidentov mocností - spôsobuje tzv. aerotoxický /pôvodne z oleja/ chemtrails syndróm, na ktorý už títo killer piloti začínajú zomierať! Tak!

         By Translator:
         "Zatiaľ čo aerotoxický syndróm z úniku motorového oleja je pomerne zriedkavým výskytom, treba brať do úvahy, že aerosóly hliníka sa striekali z prúdových lietadiel, aby nasýtili oblohu takmer každú hodinu dňa. Dokonca aj vtedy, keď postihnuté posádky nepoužívajú aerosóly, je to ťažké kovové nano-hliníkové a báriové kovy postrekované mnohými inými lietadlami, ktoré vytvárajú koncentrovaný toxický vzduch v nadmorských výškach letovej hladiny.

         A vieme, že najvyššie koncentrácie hliníkových toxínov začínajú v nadmorských výškach, do ktorých sú tisíce cestujúcich, nákladných a civilných lietadiel vyčistené na plavbu, stúpanie a klesanie každú hodinu každého dňa.

         Zistený problém pri kontaminácii kabíny je zariadenie nazývané vzduchový ventil na odvzdušnenie. Ventil nemá schopnosť filtrovať vzduch nasávaný do kabíny a nerozlišuje medzi aerotoxínmi motorového oleja, aerotoxínmi aerosolového hliníka alebo aerosólmi toxických ožarovacích perí =/?/. "
         https://chemtrailsplanet.net/2013/02/20/chemtrail-toxins-and-aerotoxic-syndrome-can-disable-or-kill-pilots-crew-and-frequent-flyers/

         US Military Chem Trail Plane SHOT DOWN over China spraying H1Ñ1
         https://www.youtube.com/watch?v=4twchW2OEoU

         By Translator:
         "Prvé z týchto lietadiel, ktoré majú byť nariadené nadol, tieto správy pretrvávajú, bola nad Indiou, keď americká loď AN-124 zmenila svoju volaciu značku z civilnej na vojenskú, keďže sa chystala vstúpiť do pakistanského vzdušného priestoru a ktorá vyvolala okamžitú odpoveď IAF, ktorý ho donútil pristáť v Bombaji a druhý bol núteným stíhačom nigérijských stíhačov, ktorí okamžite zatkli posádku i samotnú lietadlo.

         Najznámejšie o správach, ktoré predložili indické a nigérijské spravodajské agentúry o týchto lietadlách, s výnimkou zbraní, ktoré prepravovali, boli ich systémy na likvidáciu odpadu, ktoré tieto správy hovoria, že by mohli mať viac ako 45 000 kg (100 000 libier) a z ktorých " sofistikovaná "sieť nano- potrubí viedla k zadným okrajom krídel a horizontálnym stabilizátorom na" rozptýlenie "obsahu odpadových nádrží do" vzdušného typu hmly ". "
         http://www.fourwinds10.com/siterun_data/environment/humans/chemtrails/news.php?q=1246309936

         Secret Chemtrail Pilot Speaks, on Dec 8, 2014
         https://www.youtube.com/watch?v=lZaD-H_j3pU

         Toto môže byť o inom /asi z vojny 1991/ - skôr ako motivácia pre toho, kto vie zohnať hlavu Medúzy...
         Chemtrail planes shot down in Croatia
         https://www.youtube.com/watch?v=pzt7sI5ovpo

    • Maroš napsal:

     Dôležitý report z poslaneckej návštevy "zatrateného" poslanca Marčeka na Kryme - neskutočné "dezinformácie o katastofálnej situ tam" - toto NESMIETE VEDIEŤ!
     Informačná vojna 7.8.2018
     https://www.youtube.com/watch?v=UX-92MkxyBk

 6. zero napsal:

  Admine, tento článek by jste měl vkládat opakovaně, po dobu několika let. Tohle musí mít lidi neustále na očích.

  Já počasí tak trochu pozoruju. Letošní léto byla minimálně jednou třídenní vysoká šedivá oblačnost, která uháněla vysokou rychlostí někam na sever. Obrovská kvanta vody! Nevím sice kam spadla, ale jedno je mi jasné. Někdo nám krade vodu!!!

  Pokud nám někdo tuto vodu krade, nepomůže šetřit, ale ty zloděje (letadla chemtrails) jednoduše sestřelit! Zatímco co naši vojáci umírají v cizích válkách, je daleko důležitější hlídat náš vzdušný prostor!

  • jan nowak napsal:

   Tora tora tora.. já wám TO ři.kal hned - že ty prasowací létad-la.. atď.
   .. taď to nemůžu najít , je to už zopár rokou , je potřeba ssestřelowatt !!

   Reptiliáni

  • Maroš napsal:

   zero - "náš"= váš český vzdušný priestor sa nachádza medzi 2 vzdušnými priestormi v jurisdikcii vojnového víťaza - USA, s ktorým 2 nepriateľské porazené krajiny - Nemecko, a vďaka vyhláseniu vojny "Slovenska" - svojvoľným vyhlásením vojny USA premiérom prvej Slovenske republiky 12. decembra 1941 - Vojtechom Tukom - čo nestiahol nótou späť ani Tiso ani Slovenský snem - a tieto 2 krajiny DOTERAZ!!! neuzatvorili - ani nevyzvali k uzatvoreniu mierovej zmluvy s USA - čo USA a globalistom vyhovuje a CIA môže tieto lety veselo organizovať - na naše územie konkrétne z poľského letiska Okecie!
   https://www.facebook.com/pages/Lotnisko-Ok%C4%99cie-Chemtrail-Terminal/107002666055529
   Dôležité dokumenty - zúfalo malá návštevnosť!
   Dane Wigington - Počasie ako zbraň
   https://www.youtube.com/watch?v=O_SJPuw924M
   Geoinžinierstvo 2 - počasie ako zbraň
   https://www.youtube.com/watch?v=A4Qv8fte9WE

   • niSas napsal:

    Už na haarp nevěřím. Stačí porovnat okamžitý použitelný výkon zdroje, kerý to jako pohání s bleskem, kerej prdne třeba desetkrát po sobě. Ale že mají z teho blboni bobky, to uznávám..To sypání oblohy hliníkem mě taky už přestalo přesvědčovat, páč kolik teho hliníkovýho prášku by museli sypat aby se teho něgde nahromadilo tolik aby to pár blboňům vypálilo mozek. Lepší variantou je ampulka s vachcínou, stříknutá blboňovi přesně mezi voči za poplatek a eště na ňu dostat dotácu a odpis daní, ale jako " hele voe ptáček" to funguje. Místo přirozených potřeb na neprodejné půdě, rozpoštu své vlastní vlasti a volení do vlastních sečítání, co jako s tou vlastí, aby ju nosáči mezi blboňskýma rozpravama nevykradli dočista, se celé dny přesvědčují o kokotinách, keré viděli z obrázků a četli o tém z nosatých zpravodajů harpagondechujské mládeže.

    • Maroš napsal:

     Sasin - "Stačí porovnat okamžitý použitelný výkon" - oni nás potrebujú dostať bez paniky a "nepreukázateľne ako genocídou" - v priebehu pár generácií - priamy útok by vyvolal vzburu a protiútok - treba si uvedomiť, že oproti 7 miliárdám ľudí stojí len cca 130 tisíc "elitárskych" zmrdov - tak si vyrátaj pomer na jedného.

 7. jan nowak napsal:

  .. co sse Chemtrails ty-če.. Maroši ww wyjádřuj sse g článku pls.

  Twuoj kamarát do dažžďa - peter & jebem twou Mať ..
  OUDe.. newíš gde ten

  Mrož býwa ??

 8. jan nowak napsal:

  Dá dá dá.. zaplatil ssem tisíc ba-ků - čiže slezu ze Stromu & nawštíwim tu Ewropů..
  .. na na řbetě Pakoňů.. Dá dá dá .. lajf iz lajf - lajf is lajf dá dá dá .. MROŽ wódewře-mi
  Dweře .. wd spraj tam Střík - ten POTEMNÍK .. dá dá dá

  Petře wepře znáš Prražskej řbitow wod UMberta ekoteroristi .. he ?

  A nebo ne !
  Míša

  • jan nowak napsal:

   O weekendu sse wyprawim do Pardubic.. čéékuj-te ROBOTI ww wideososá-ky Gugustawa
   .. Bejra - protože tam přes.pim U Majsnera pod Mostem ! ! !

   Micha Lea

 9. Maroš napsal:

  Tak toto bude zaujímavé! Ako letecké spoločnosti okrádajú cestujúcich báchorkami o vysokej spotrebe a cenách paliva! Hovno! Najnovšie letecké turbíny používajú palivo len pri štarte a po nabraní výšky - kde je zároveň vysoký napäťový elektrický potenciál - motory fungujú na princípe piezoelektrického impulzu /výboja/ a rezonnančného pulzu - ktorý reaktívne poháňa lietadlo - všetko je o elektrine a elektrike /techno/! Tu máme potom odpoveď aj na početné chemtrail lety - tie lietadlá teda čerpajú len minimum PHM - a o to viac - a namiesto pasažierov tak môžu prevážať cisterny s chemtrails! Do piče! Inak - idea - aj keď to je iný princíp - pripomína kvantový pohon ruských Zirkónov, ale i kvantové počítače, ktoré sa po štarte zásobujú energiou z prostredia!
  Podobne sa už dodáva do siete aj el. energia - systém dokáže naštartovať blesk - celkovo je to o elektrine v ovzduší!!!
  More Air Travel Lies Exposed, they have been hoaxing us from day one
  https://www.youtube.com/watch?v=eaupePzClsk

  Kto tomu moc neverí - pozrite si video o malom tíme ľudí - jeden z nich bol priamy spolupracovník Nicolu Teslu - ktorí vynašli zvukový rezonančný pohon pre "UFO" - a tieto letecké turbíny sú v podstate to isté - lietadlo je poháňané elektricko-zvukovou rezonanciou!
  SK - Projekt Camelot: Interview s Ralphom Ringom (2006) [Slovak subtitles]
  https://www.youtube.com/watch?v=19Tx8WWcmz0

  • Maroš napsal:

   K tomu pulznému motoru - tu je video, ako Boening 747 jap. aeroliniek sprevádzajú 2 UFO a napodobujú práve jeho "tryskový" pohon, potom zmiznú ako blesk!
   Boeing 747 Followed by a UFO | An Out Of This World Encounter | Japan Air Lines Flight 1628
   https://www.youtube.com/watch?v=jxjc4Nm728M
   Ono toho bude viacej inak - Hubblov teleskop zaznamenal už tisíce objektov, ktoré sa pohybovali vyššou rýchlosťou ako je rýchlosť svetla.
   Hubble Spots Thousands of Objects Traveling Faster Than Light | NASA's Unexplained Files
   https://www.youtube.com/watch?v=RaELad94KZs

 10. realitySeeker napsal:

  Sleduji počasí (s ohledem na zemědělství) dosti pravidelně a jsem schopen si lokální předpověď vytvořit pomocí
  znalosti místních podmínek a kombinace údajů ze synoptických map (a dalších "objektivních" podkladů) poměrně spolehlivě.
  Nesedí mi však jedna věc:
  a) Pokud si vezmu křivku průběhu teploty vzduchu (ta je jak známo, měřena 2 m nad zemí),
  provedu její korekci o nadmořskou výšku, v níž se pohybují průměrně mraky (pokud není inverze nebo prudké proudění vzduchu,
  pak můžeme obligátně počítat s poklesem 0,6 st.C na 100m výšky)
  b) vezmu si křivku teploty rosného bodu, pak
  c) tam, kde se tyto křivky dotýkají či protínají, by mělo dojít k vypadávání srážek.

  => Poslední dobou, kdy to kontroluji, mi vychází výpočet jindy, než pak ve skutečnosti prší.
  Mám tedy dilema či multilema:
  Je to náhoda, moje chybná úvaha, nesprávné a nepřesné podklady, nepředvídatelná proměnlivost a složitost podmínek
  nebo vyšší obsah kondenzačních jader, který za jinak stejných podmínek uspíší vypadávání srážek (třeba z chemtrails nebo znečištěného vzduchu jinak)).
  Kromě toho pozoruji, že i poměrně spolehlivé předpovědi meteorologů na 1-3 dny dopředu, se občas nebývale mýlí -
  Pozoruhodné je, že pouze ve směru, kdy dojde nečekaně ke srážkám navzdory předpovědi - nikdy ne naopak - v tomto týdnu dvakrát a nikdy během bílého dne (přitom vylučuji chyby, jako že déšť je předpovídán a nenastane jen kvůli tomu, že obejde těsně vedle nás - to beru jako že předpověď nelhala)

  Dokázal by mi nějaký meteorolog naznačit (popř. co lze kvantifikovat a ověřit či vyloučit), kterým směrem bych měl opravit své úvahy?

 11. John_Pitralon napsal:

  Uvidíme kolik vyleze žížal po dešti... Žirafa má dneska červenou čelenku, jenže alarm jim furt detekuje normálně namarkovaný klobásy jako ukradený tak to tam taky složitě řešej. Je tam napjatá atmosféra jako když Amici přistávaj na Měsíci.

  "Apollo11: Lunar Landing July 20, 1969" https://www.youtube.com/watch?v=k_OD2V6fMLQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!