Otevřený dopis Akce D.O.S.T. americkému velvyslanci v ČR Stephenu Kingovi ohledně jeho podpory Prague Pride 2018

623483-top_foto2-qp5gaVaše Excelence,
jako pravicově orientovaní konzervativci v České republice jsme v loňském roce přivítali zvolení pana Donalda Trumpa 45. prezidentem USA. S nadějí jsme proto očekávali také adekvátní změnu politiky velvyslanectví Spojených států v České republice. S touto nadějí jsme si Vás také před nedávnem, jako nově jmenovaného velvyslance USA v naší zemi, dovolili oslovit se žádostí, zda byste nepřehodnotil oficiální podporu, kterou velvyslanectví v minulých letech poskytovalo naši společnost rozdělujícímu homosexualistickému „festivalu“ Prague Pride.

Vyjádřili jsme přesvědčení, že vměšování do hodnotových diskusí v evropských zemích, a zejména podpora podobných kontroverzních aktivit, neprospívá euroamerickým vztahům a neslouží ani zájmům amerického lidu. Implicitní odpovědí nám bohužel bylo Vaše vystoupení na zahájení letošního ročníku Prague Pride dne 6. srpna tohoto roku.

Závěrem musíme konstatovat, že Vaše vystoupení a pokračující podpora Prague Pride velvyslanectvím USA nemohou v očích českých příznivců politiky prezidenta Trumpa představovat nic jiného než zklamání a zbytečnou zátěž tolik potřebné spolupráce v zápase o rozumnou politiku hodnot řádu a svobody.

Dej Bůh, aby tomu již v blízké budoucnosti bylo jinak.

Petr Bahník, předseda Akce D.O.S.T.

Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T.

Jiří Hejlek, místopředseda Akce D.O.S.T.

www.akce-dost.cz
125 Komentářů k Otevřený dopis Akce D.O.S.T. americkému velvyslanci v ČR Stephenu Kingovi ohledně jeho podpory Prague Pride 2018

 1. pozorovatel napsal:

  Skopírujem to sem celé, ak vám to príde ako zaujímavý text, šírte ďalej…
  —–
  Od gay pochodov ku gay totalite

  Gay pochody sú prvý krok v univerzálnej schéme, ktorý aplikujú homosexuáli po celom svete. Je to štandardizovaný postup a ani sa nenamáhajú ho prispôsobovať jednotlivým kultúram.

  1. prvý krokom je usporiadanie prvého provokatívneho gay pochodu. Rátajú s tým, že prvé 1-2 roky bude pochod zakázaný a následne pri prvom úspešnom pochode sa stretnú so silne negatívnymi reakciami. Na základe týchto vyprovokovaných negatívnych reakcií sa následne označia za utláčaných a prenasledovaných a začnú žiadať zákony na svoju ochranu.

  2. druhým krokom je prijatie anti-diskriminačných zákonov, ktoré chránia homo-lobby pred akoukoľvek kritikou druhej strany. To im uľahčí viesť ďalšiu kampaň, pretože už nebudú musieť riešiť argumentáciu protistrany.

  3. tretím krokom je požadovanie registrovaných partnerstiev, údajne za účelom zjednodušenia istých právnych komplikácií spolužitia. Štandardizované argumenty sú otázka dedenia a otázka informovania o zdravotnom stave partnera.

  4. ďalším krokom po schválení RP je požadovanie plnohodnotného homosexuálneho manželstva.

  5. Keď sa schvália homomanželstvá, začnú homosexuáli požadovať nárok na adopcie detí. Najprv budú žiadať osvojenie dieťaťa partnera, keď s tým uspejú, začnú žiadať adopcie detí z detských domovov. Samozrejme s antidiskriminačnými kvótami, aby sa nestávalo, že deti budú dávané prioritne normálnym párom. Pokiaľ neuspejú parlamentnou cestou, obrátia sa pomocou antidiskriminačných žalôb na súdy.

  6. Keď sú schválené homoadopcie, začnú žiadať nárok na umelé oplodnenie a náhradné materstvo. Ak im to povolia, v ďalšom kroku budú žiadať hradenie týchto úkonov zo zdravotného poistenia.

  7. Okrem umeleho oplodnenia a náhradného materstva vysoký dopyt po adoptovateĺných deťoch vytvorí biznis s adopciami, ktorý začne využívať praktiky juvenilnej justície na odoberanie detí normálnym rodičom aby mohli byť dané na adopciu homosexuálom.

  8. Pomedzi tieto kroky sa paralelne pretlačí do škôl sexuálna a homosexuána výchova, aby sa deti vyučovali “tolerancii” k sexuálnym menšinám. Zároveň sa bude tlačiť na čoraz nižší vek výučby sexuálnej výchovy – od základných škôl až po škôlky.

  9. Keď bude dostatočne presadená sexuálna výchova, otvoria debatu o znížení veku pre legálny sexuálny styk. 40% homosexuálov sú zároveň pedofilovia a po povolení adopcií sa budú intenzívne snažiť legalizovať sex s deťmi.

  10. Popri tom sa budú ďalej stupňovať antidiskriminačné zákony a všetkých kritikov homo-lobby budú najprv vyhadzovať zo školy, z práce, pokutovať a neskôr zatvárať natvrdo do väzenia alebo trestať odobratím detí.

  Objavujú sa dokonca snahy klasifikovať “homofóbiu” ako psychiatrickú poruchu, čo by v budúcnosti umožnilo homo-hnutiu zatvárať svojich kritikov na psychiatriu. Bez súdu, bez advokáta, bez možnosti odvolania…

  Toľko som zatiaľ vysledoval z diania v zahraničí. Nedá sa vylúčiť, že táto schéma má ešte ďalšie kroky, o ktorých zatiaľ nič ani netušíme…

  zdroj: https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/skutocne-ciele-a-strategia-lgbt-hnutia/

  • Maroš napsal:

   Pozorovatel – averzia voči buzerantom je na genetickom základe – to nezvláda žiaden mozog normálne! Inak – keďže túto spoločnosť a civilizáciu sa skutočne snaží ovládnuť percento z percenta uchylákov – tieto ich vízie samozrejme treba brať ako – v ich predstave – reálne – veď NWO je presne o tejto disproporcii – inak by sa to nevolalo „elita“ úchylákov. Prosto – treba zahodiť do piče ich ovládače – „Humanizmus a Tolerancia“ a jednoducho ich – však vieš!

   • Paw napsal:

    Vase Excelence se nazvaji normalni lide….
    Navrhuji Vase Exckrementce.Spravny nazev .Dle toho co fanaticky zastava.. Homosexual je lzivy slovo samozrejme. Nejde o zadnej sex a kdyby nekdo popsal co delaji kazdej by se zblil..
    Sex je ovsem pouze mezi musem a zenou…
    Ostatni praktiky smrdi a jsou odporny.
    Kdyz je nekdo na to pride /pysnej/ tak se to tim nezachrani..Smrdi to jeste vice a hur….Fekaliema..

 2. pozorovatel napsal:

  Riziká homosexuálnych adopcií:
  https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie/

  Zozbieraný rozsiahly argumentačný materiál, prečo je výchova detí v homosexuálnych pároch nebezpečná a neakceptovateľná.

  Z obsahu:

  Vplyv homosexuálnej rodiny na vývoj detí:

  {1. Prípadové štúdie}
  {2. Medializované prípady}
  {3. Zneužívanie detí v gay pároch}
  {4. Rôzne postrehy}

  Rizikové faktory života v homosexuálnych rodinách:

  {1. Vysoká promiskuita u homosexuálov}
  {2. Vysoký výskyt pohlavných a iných chorôb u homosexuálov}
  {3. Nadpriemerný sklon k alkoholu a drogám}
  {4. Vyššia miera výskytu duševných a mentálnych porúch}
  {5. Výrazne kratší vek dožitia gayov a lesieb v porovnaní s heterosexuálmi žijúcimi v manželstve}
  {6. Výrazne vyšší výskyt násilného správania u homosexuálov}

  Ohľadom argumentácie {homoadopcie vs. deti v detských domovoch}

  Registrovanými partnerstvami to vždy iba začína. Pred 10 rokmi boli v ČR povolené RP. Dnes už v Českej republike {prebieha urputný boj za povolenie homosexuálnych adopcií}.

  Ešte varovnejší je {príklad Rakúska}. V roku 2009 schválilo registrované partnerstvá s podmienkou zákazu adopcií. Ale na základe rozsudku Európskeho súdu pre ľudské práva bol zákaz adopcií kompletne zrušený.

  Navyše ani homosexuálnymi adopciami snahy nekončia. Po schválení adopcií je už iba {krôčik k zavedeniu praktík juvenilnej justície} a odoberaniu detí z normálnych rodín za účelom dania do opatery homosexuálnym párom.

  Na záver ešte jeden článok, ktorý podrobne dokumentuje {prospešnosť plnohodnotnej rodiny zloženej z matky a otca na vývoj detí}.

  • proud napsal:

   Asi nedavam dost pozor,ale za cislo 1 bych dosadil,ze buzna zase vychova jenom dalsi buznu!!!

   • Justass napsal:

    Souhlas proude,
    čistá dětská duše vždy hledá vzor, či vzorec chování,
    ovlivňující jeho dalši duševní život vývoj v rodičích.
    Co najde za vzorec v „rodině“ máma-máma * táta-táta?

    • proud napsal:

     Bohuzel,je to tak,a vsechno je to jen tim,ze trpime slunickarsky manyry na ukor budoucnosti a nasich potomku,misto spravedlivyho a nestrannyho pohledu na to co se delo a deje.Je zajimavy ze potkavam bud nepratele naroda,viz treba forever,nebo pred tim vladislav,nebo naopak naprosty,vylizany,ale uplne nekriticky fanaticky nacky co ani nevedej jak moc se priblizujou ty prvni skupine,nebo hodne nevyzraly zatim jen „radobyvlastence“ co zatim inklinujou jenom k tem nackum nepratelskejm vsem a vsemu mimo vlastni narod a i v nem delaji obrovsky rozdily,takze se teprve rozhodne cim se stanou,jestli onema vlastencema,nebo nacistickejma fasistama.Rozumnejch vlastencu co chaou problemy v cely sirce je ale zatim jen malo,nebo jsem jich malo potkal,to bych radeji,hlavne kdyby jich bylo vic.

     • Justass napsal:

      Zapomněl jsi na Jinského – proude!

      • proud napsal:

       Pravda,ovsem jestli to neni forever,nektery znaky mi prijdou povedomy,ale zas az tak jsem jinskyho neznal,ani necetl,ctu hlavne ty co za neco stojej a jejich prispevky mi neco daji,byt treba i jen latku k hledani a premejsleni,nebo ty ktery by meli bejt „opraveny“ aby neblbli hlavu zacinajicim,vas co mate neco v hlave tady zas az tolik neni,bohuzel,ale tem co tu jste dekuju za dobry odkazy co me dostaly dal………….

 3. Mayor napsal:

  Pane proude,stručné a maximálně výstižné.

 4. weissbach napsal:

  Pan velvyslanec si to pozorně a nejméně 10x přečte, pak několik nocí nebude spát a nakonec rezignuje…

  Ale asi tušíme, že takto to nedopadne… Pokud si s tím rovnou nevytře ….., tak se určitě pobaví nad tím, jak mu někdo vyčítá depopulační politiku US, kterou aplikují na bílé morloky jako nejvyšší katechismus globálně a progresívně…

  Na druhou stranu, proč mu nenapsat, že se nám to nelíbí…? Akorát potom ten nepoměr v ulicích, kdy průvod vyžilých genderově neujasněných humanoidů očumují tisíce naprogramovaných konzumních imbecilů, těšících se na vlastní konec, zatímco vedle sedí parta několika protestujících normálů ohánějících se křížem a svěcenou vodou…
  To je teda svět, že i vůl zapláče!

  • weissbach napsal:

   Ostatně stačí se podívat na ten obličej „jeho excelence“pod perexem…
   Doba relativně normálních lidí je už dávno u konce. Protože to tak chceme a zvrácenost nám nevadí… Hlavně, že jsou v regálech banány, máme připojení a zatím nám neřežou hlavu…
   No a pokud jsem u té normálnosti, máme tu dovolené a ani se dnes nemusím dívat na spz, abych tu u lidí okamžitě poznal odkud jsou… Ano, uhodli jste. Z Prahy. Fakt to nerad píšu, ale osobní zkušenosti za posledních pár týdnů jsou katastrofální: Neomalené, prázdné, agresivní, tupě arogantní bytosti, které už tak dokonale předstírají, že jsou někdo jiný a mimořádně světový, až by jim člověk s chutí vrazil pár facek. Ano, dnes již nepochybuji, že obyvatelé tohoto státu ve státě táhnou a stáhnou zbytek země do neštěstí. Čest statečným výjimkám!

   • Rocco napsal:

    Od ostříleného Kinga, bývalého agenta FBI, který vyšetřoval v 60. letech Hořící Mississippi a v 70. letech běhal po Watergate s baterkou, je to přinejmenším zarážející.

    To bude pochodovat v sobotu v průvodu LGBT?

    https://en.wikipedia.org/wiki/Steve_King_(ambassador)

    • Paw napsal:

     Jiste take navstevoval hojne verejne Zachodky v parcich , mel vrele a teple vztahy k RYTIRI z vule Anglicke kralovny !!!Saville a dalsim , nevynechal jiste ani prilezitosti v sirotcincich, jako Kincora House na bezmocnych detech …A osahaval deti v kinech /me zkusenosti/ s podplacenymi uvadeci …

  • Justass napsal:

   Zdaravím po dlouhé době – už sem moc nechodíš – ani já. Úroveň diskutujících má trvale klesající úroveň-zdá se mi.

   Jinak s Tvým dnešním diskusním vkladem, naprostý souhlas!!

  • niSas napsal:

   No šak ti naši váleční hrdinové z Ghánistánu se taky nemuseli hned nechat odbouchnout za lacino, mohli taky letět do emeriky, sou snad chytřejší než tři Ládínovi pasáci koz, Vzít s sebou do pekla harpachujdechujckou čtvrť nostromo jorku a doletět do Fashingtonu, ukrást tam Trumpa a dovalit ho do opuštěnýho kravína něgde na Vysočině, že by před ním byl papír s tužkou, podepiš kapitulaci. .Podle vzoru, tak, jak to podepsal, Zeman, Klaus a ostatní kvičící prasata vedle nich. To by bylo hrdinství, né jakože dostane proud peníze, adresu a někoho ve spaní zastřelí. Víte kua blboni co je největší prča? Ani né to napětí, esli ta kapitulace bude platná, vopice přece nevorá, ale to jak skáčete na každej ptačí zob mordechujců, co z vaší tuposti mají biliardové blahobytí. Hlavně aby nigdo neměl podíl, ze kterého ho ti fešáci z kravína nemůžou žádnými proudy proudů vyhnat, hlavně aby bylo jako všechno všech a všechno ale patřilo jjim. Hlavně se neptejte nikoho co by chtěl a nesečítejte to. Volte zásadně tajenku na šest písmen, blboni. Nebo můžete říkat, že se to stalo za jiné vlády, že ste tam nebyli, že je neznáte….Muheeeeeee

   • proud napsal:

    Muzes mit co chces,kdyz nemas zastani,mas stejne hovno,kdyz GP poruci,potagnes hnuse s prazdnou kapsou i kdybys mel kralovstvi,tak prestan oblbovat kudy cesta nevede,dokud nevychovas lidi,muzes si klidne snit s rukama v nocniku,curaku blbej,kdyz si me chces brat do huby,budes si o sobe cist pico,co ti nalezi.

   • proud napsal:

    Kup si svuj hektar a tahni si na nej,nikdo ti nebrani abys na nem shnil.

    • niSas napsal:

     Na volební listinu se už přihlašují aji blboni, co mají strach, že co bude až tady budou černé proudy, že proti nim se musí dopsat do ústavy další řádek, že tady se teda jako bude mluvit česky. By mě teda zajímalo jak by to teda podle nich mělo vypadatt.

     • proud napsal:

      Kdyz dopustime(a dopustime) aby tady byly proudy cernejch,tak uz to bude dalsi migrace,tentokrat bilejch ovcanu a zbytek domacich vymre.Vsechno pekne po zasluze,protoze kdo druhyho necha pachat zlo ,je to stejny jako by ho sam pachal.Nakonec se o tom presvedcujeme zas a znova s kazdou dalsi vlastizradou a porad se nic nedeje,takze si to nejspis prejeme.

      • Petr C napsal:

       Proude a kde chce migrovat? Amerika cerna, Asie nikoho nechce, ackoli bila barva je preferovana, Austalie nevim snad jedine Rusko, jenze tam se tez mnozi hlavne muslimove. Bohuzel uz par generaci bilych nechce prcat, bile zeny chteji karieru misto decek. Komunisticky kadr Merkelova rekla ze rozdelovat se musi spravedlive.

       • proud napsal:

        “ bile zeny chteji karieru misto decek“……………zastupnej problem,v tom to neni,to jsou porad jeste vicemene vyjimky. Na deti nejsou proste penize a podminky,necekej od bilejch ze je budou srat do nebudoucnosti jako tmavy bezmozci.

        • proud napsal:

         A protoze si budoucnost nevytvarej,kaslou na to,bud dostanou rozum,nebo vychcipaji,a zaberou to tady ti co se nejrychleji vracej do rise zvirat.

        • Petr C napsal:

         Proude, mit deti to neni majetku. My meli posledni decko v dobe kdy jsme byli nejchudsi a nebyl to accident. Presto je s neho normalni clovek. Lide jsou jen rozezrani.

        • proud napsal:

         Pak jste vyjimky,jeste krome tech „nechtenejch“ deti.Jinak deti jsou podle zodpovednosti a ta kazdymu rika ze kdyz chce mit stastny decko,musi na nej mit,aby se o nej mohl postarat ne tak jak pocty dovolej,ale tak aby mu mohl dat vsechno a v takovym mnozstvi,v jakym potrebuje.Vsechno ostatni je „nezodpovednej“ pristup.

        • houbeer napsal:

         souhlas s petrem,proud se boji az na pudu,ze by jeho dite nemelo ,,ekonomicky zaklad?“to je gool(do vlastni)

        • Petr C napsal:

         Proude obycejni Cesi i Slovaci byli dost chudi a presto meli vic deti nez nyni. Mam dojem ze kdy cekalo az na vyhodne podminky, tak jsme jiz davno vyhynuli. Proste lide si dali velke standarty a potom je pozde. To vidim i u znamych. Vetsina jsou chudi milionari, ale hnali se za majetkem a na decka bylo pozde a nebo je maji po ctyricitce a jsou na prascich. Baraky velke a v nich smutno. Minule mne pozadal neznamy soused o pomomoc. Prijdu tam barabizna o jedne misnosti, ale venku decka prohaneji kozu, jeho zena je nahanela vsechny, proste zivo.

        • houbeer napsal:

         proude pises jak nejakej kadrovaci lexikon.viz.mohl dat decku vsechno-to je co jako?nadupanej ifoun atd?deti jsou a lasce a vire v ni=zvladnuti nastrah vychovy a zebezpeceni decka.nejhur se kolem me staraj ty rodice co si ,,poridily“az jakoze maj penize ci co nahrabano.

        • Petr C napsal:

         Proude my jsme chteli decko. Zili jsme v jedne mistnosti, bodda byla v v horach, zachod pod stromy, voda z potoka. Za praci jsme jezdili vsichni pohromade. Tenkrat jsme delali v lese.

        • houbeer napsal:

         ti zaopatreni rodice(iluze) se chovaj k detem dosti divne.jakoze jsme si te poridily,kvuli tobe zarizovali ,,vsechno“ tak ted koukej drzet hubu a krok-tady mas vsechno co chces a to ti musi jakoze stacit.hehe naopak dite z lasky ma jinou ,,podporu“ od rodicu.a tim i vychovu a zaklad

        • houbeer napsal:

         rek bych proude,ze ty jsi vyjimka,:))))))

        • proud napsal:

         Ne Peto,Slovaci i Cesi meli svyho casu JISTOTY a rodina byla oficialne ZAKLADEM „statu“,meli vsechno pro deti co bylo potreba a meli to GARANTOVANY!

         PS: Houbeere,vypadals slibne,ale taks to tou svou ciganstinou podelal ze uz te neberu vazne,vy si sekejte haranty o ktery se vam my vlastne starame jak chcete dal,nejste tak daleko aby s vama slo pracovat,mate hlavy jen na mrdani a pak zlodejny,dekujte multikulti masinerii ze jeste behate a ze vam zivi deti,nebejt to podmineny posilanim jich do skoly,uz od vas byl pokoj uplne.

        • proud napsal:

         Lasky se nenazeres!

        • proud napsal:

         Dej si travicku,houby,a posli decka ukrast nejakou slepici,at mate dneska svatecno……..

        • houbeer napsal:

         vis hovno,lasky se najis,ale ty jsi ji nepoznal.a jestli chces bezpredmetne urazet,tak vez ze si velkej kokot co bych mu dal po papuli hnedle,pac urazet rodina by se nemela.ty se o moje deti nestaras,ty hajzle zalezlej.jaky zlodejiny,ty grazle nevychovanej,chudak tvoje mama,to nezvladla.

        • houbeer napsal:

         sere te ze s tebou zadna ditd nechce,tematu nerozumis a tak jen kopes a shazujes.hold uz ti zacina byt smutno na smrtelny posteli zivota.ja za tvoje zhrzeni sama sebou nemuzu.ja mam v zivite vesmes to za cim jdu.stastnou velkou rodinu,silny,zdravi a slusny decka,v poho lidi kolem sebe….

        • houbeer napsal:

         to kadrovaci kokot-slo s nama pracovat?-to by se ti libilo,ty kurvo prodejna.
         ROD,RODINA,URODA,….takze ty slavjane bez kouli a rodiny,tahni uz do hajzlu.jsi totalni vyjimka,takovych debilu co se tim chlubi moc neni.

        • Petr C napsal:

         Jake jistoty meli za Rakouska-Uherska, nebo prvni republiky? Kdysi se ovsem v jednom obleceni chodilo roky, nabytek se dedil, misto auta byla brycka. Jsme proste prezrani. Cim vic lide maji, tim vic chteji. A cim vetsi blahobyt tim jsou lide degenerovanejsi. Podivejte se co se deje ve Svedsku, Norsku, Nemecku a pod.

        • houbeer napsal:

         ja mam ke 30ti slepicim.pres20kraliku,zamrazeno ovce od kamose co tu ted ma u nas 15ovci na pastve.zahradu,ktera dsva 4rodinam a ovoce vsude okolo.tak co meles?ty nemas motivaci,pac jsi bez lasky-deti.tak si dej philipa morise,vykur mu,zapij to kafem a oust si fasoinka

        • houbeer napsal:

         je to tak petre-lide jsou kurwy nenazrany a pak riksj,ze na dite nezbyvy,ze jako jeste musi makat ci co,ze jako az mu budou moct dat VSECHNO,tak ze si to dite jako poridi(ze by taky na splatky?).proudovi to asi nedojde.blbne stale vic.

        • proud napsal:

         Diky za ituly,houbeere,vez,ze zijes v diktature,uplne stejny jako za komancu,jenze komanci dali lidem vic,jedinej rozdil,a kdybych mel napasovat na diktaturu to co by si meli lidi rozhodovat sami svou skutecnou vetsinou,pak bych diktature naridil,bejt to v moji moci,ty LASKO,aby vsechny fetaky a fetacky kastrovala,prototoze to si opravdu jeste i dneska muze rozjhodnout kazdej sam,cim bude v tom smeru a tedy to ukazuje jeho zodpovednost,nezodpovedny co jdou detem takovym prikladem,by je nemeli mit.Co ty vlastne hajis houbeere,jakou bys chtel pro sebe a svy deti budoucnost,pochlub se jak jsi spatne pochopil svobodu,ty hvezdo:-)

        • proud napsal:

         A vez ze s fetakama co zacli tou „neskodnou“ travou jako predstupnem a pak znicili svoje rodiny i rodiny svejch rodicu mam bohaty zkusenosti,a vriskej si jak chces!

        • proud napsal:

         Stejna svoloc jako alkoholici,casto i horsi!

        • proud napsal:

         To neni Peto v tom co lidi maji,ale jak s tim zachazeji.Lidi bymeli mit vsechno,ale meli by s tim umet zachazet.Jestli se ti zda dobrej motor k preziti v tezky robote a nejistatach,v preziti „silnejsiho“,budiz,je to tvuj nazor,ale ja tvrdim,ze je scestnej,motivaci by nemela bejt snaha o preziti,ale poznavani duchovna,samozrejme ne toho nabozenskyho, a starost o sebe sama stejne jako o vsechny okolo,potazmo globalni se vsim co s tim souvisi.

        • houbeer napsal:

         jo,to jsem cekal.posledni obrana fasounu je poukazat na travku.to uz je desitky let od tech samejch debilu a tim samym zpusobem.to,ze jsi znal nekoho kdo nezvladl zivot jako ty,me nezajima,hazet to muzes na kde co,ale je to o lidech,ne rezimech,a latkach.

        • houbeer napsal:

         vis kde bydlim,tsk prijed se podivat na znicenou rodinu ty moulo fasisticka a rovnou mi muzes do oci rict,ze moje dite krade atd.uvidis jak jsem ,,znicenej fetak“ typicky nackovsky hovado jsi,zda se.

        • Petr C napsal:

         Proude, kdyz ja radsi stravim cas z deckama a rodinou, nez jako nabrucenec hledajici duchovno, jenz stejne nema komu predat. Navic vy se tu zastavate materialismu a to si s duchovnem dost odporuje. Pravdepodobne kdyby dedek hledal duchovno misto babky, narod by byl v prdeli.

        • proud napsal:

         Vubec ne houbeere,a ver tomu ze s tebou bych docela rad pokecal,co se tejka tvejch predeslejch nazoru,cos jeste nebyl doma! Zda se ze se u nas deje neco divnyho,ale to uz je tema na jindy,co tady na nas zkousej,nebo nezkousej,ze ses tak zmenil,a mozna i ja,problem v tomhle je ze to jeden sam na sobe tezko odhaluje.Ale to co pises posledni dobou se ti prece musi vracet jako bumerang,uznej sam,nebo neuznavej,tvoje vec ;-).A jestli se pletu,ber to jako obrovskej plus,jsi vyjimka,jeden z x tisicu,otazkou stejne ale zustava „na jak dlouho“.

        • proud napsal:

         Jinak pro tvou informaci,prave proto co se v tyhle kolonii deje,jsem prestal i kourit a zacal trenovat,speje to tu k maleru kdy bude kazdej sam za sebe,protoze nejaky sjednocovani obavam se uz nehrozi,stejne tak jako armada,povedlo se jim sebrat nam uz vsechno,vcetne vlastni identity,uz zbejva jen par poslednich kroku.

        • proud napsal:

         Peto,pletes se,nase podstata je duchovni,jenom jedno telo je fyzicky,presto ma mnohem vetsi pozornost nez ostatnich ze prej 6 ! To samo o sobe je divny.Al;e protoze zijeme ve fyzicnu,je potreba brat v uvahu i ono materialno,jinak jsi zpatky na strome,pomerne rychle.Ale o tom to neni,ze ano,a kdyz vidim ten potencial mit se velice dobre jak duchovne tak materialne,a to jak na to sereme,nenechava me to klidnym.Tys podnikal protoze na materialno karasis? ;-)

        • proud napsal:

         Houbeere,typickej nacek doufam nejsem,cejtim se bejt vlastencem,coz je nacek,ale osekanej o ty zly stranky vuci ostatnim narodum,nacek je chce zotrocovat,vlastenec je respektuje a chce s nima spolupracovat,ovsem musi to bejt samozrejme oboustranny!

        • houbeer napsal:

         jojo kluci,velci duchovni mistri praveze pote meli rodiny,deti.napric kulturama.-ne nutne.pac cesta jedince konci u stvoritele,cesta mistra tam teprv zacina a co tedy nasleduje? :)))

        • houbeer napsal:

         nackove hlavne take urazeji vlastni lidi,jen proto,ze maj vymydleno v palici.vim co rikam.netvrdim,ze jsi kovanej,ale odsoudis do pekel a dovolis si rici,ze ty jako velky vlastenec platis dane a ja jako ,,cigan“ ti je kradu skrze deti…nebereme na deti nic,opakuji.a travu neresim,to je porad

        • proud napsal:

         Vsak neni nic spatnyho na tom mit rodinu,na zodpovednym zaklade,je to jeden z hlavnich cilu a v poradku.O tom rec nebyla,rec je o tom proc prave ty potrebny rodiny ubejvaj.A my se pohadame,radeji,nez bysme videli jak se umyslne odbouravaj podminky pro rodiny prave proto,aby nebyly.

        • proud napsal:

         To neni o danich,mimochodem,zrusil bych je.Dane nemaji bejt povinny.Dane ma bejt zalezitost patriotu,tedy vlastencu a maji bejt za neco,za komancu jsi mel vzdelani a lekarskou peci zdarma.recepty za symbolickej poplatek 1 Kcs,napriklad.Ted platis jeste vic,ale uz nic nedostanes,vsechno co jako by nekdo dostava si stejne jeste nejakym zpusobem zaplati!!!

        • houbeer napsal:

         opakuji,ze ,,zodpovednej“zaklad je laska(ne chtic,pudy).to je jedinej dobrej zsklad rodiny,vse dalsi prijde pote.rodice z lasky zvladnou cokoliv.

        • Petr C napsal:

         Proude ja podnikal proto ze jsem nesnesl byt nekomu podrizeny. Penize v tom tenkrat nehraly roli. Ale samozdrejme ze kazdy chceme nejake to materialno, ale ne za cenu ze nadnim budu premyslet az do doby kdy mi prestane fungovat pero a misto potomka se budu radovat z pekneho ale prazdneho domu.

        • Petr C napsal:

         Rekl bych houbeer ze mate pravdu. Zakladem spokojene rodiny je laska. Radost z decka vam penize nenahradi.

        • proud napsal:

         Jistezema pravdu,ale jak rikam,lasky samotny se nenazere,takze praci a prachy k ni nutne potrebuje taky.Mimo jine,treba tohle: “
         Jak pravdivé. Dnes ale bohatí mají s námi jiné plány. Chtějí zalidnit Evropu migranty s nízkým IQ. Křížením bílé a jakékoliv migrantské rasy se sníží IQ čímž vzniknou novodobí otroci. Levná a hloupá pracovní síla. Levná aby jim vydělala dost peněz a hloupá aby vše snášela. Až teprve potom je nakrmíme. Snad…
         Podle Kalergiho vznikne mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. Evropa už nebude Evropou. Budou tu běhat miliony tzv. Kalergiho dětí připravených sloužit. Ptáte se jak? Stačí se podívat na zoubek Agendě 21. Ta má dokonce v plánu sebrat jednu generaci dětí. Jako matka si neumím představit že mi někdo sebere dítě, nebo nedej bože dám ho dobrovolně. Ptám se jak toho chtějí docílit. Většina evropských žen migrantovi dobrovolně dítě neporodí, ale to je vlastně jedno, migranti nás houfně znásilňují. Bude stačit aby se zakázali potraty a tuto generaci dětí máme na světě.
         Proč asi naše porodnost klesá? Je to další plán? Pravděpodobně ano. Státy lidem neumožňují nebo je nepodporují v tom aby se stali rodiči…všichni vidíme příklady třeba i v české republice. Potom se na scéně objeví filantrop typu George Sorose a jeho banda neziskovek kteří masově podporují migrační politiku, a miliony MLADÝCH SAMCŮ mohou přes vodu. „

        • Petr C napsal:

         Proude rodinu odbouravaji prave lide s myslenim jak vy. Honba pro zajisteni je ta nejvetsi blbost. Samozdrejme ze se musime starat, ale ne na ukor rodiny. V jakem bode chcete rici jsem zajisteny, hrr na to.

        • proud napsal:

         Mysli si to dal,to plati o Africe,napriklad,tam se naseka babe deset deti,aby aspon nejaky prezilo.Necejtim se bejt kralikem a zastancem toho ze nasekam haranty at se pak vychovavaj sami.

        • proud napsal:

         Mimochodem,myslim si taky,jako GP,ze je nas moc a potrebujeme zredukovat a to poradne.Rozdil ame mezi mnou a GP je v tom,ze jsem presvedcenej o tom ze to lidi musej udelat na zaklade rozumu tak,aby to nebolelo,domluvit se na poctu lidi a snazit se ho cirka dodrzovat.Urcite ne se zabijet a redukovat nasilim.Ale k tomu zase potrebujes obcany a ne ovcany,porad dokola,a clovek co nepotrebuje a neumi myslet neni nicim jinym nez jen tim ovcanem.

        • houbeer napsal:

         ale vsak ty nejsi african,takze bys mel hledat fajn slovanskou zenskou s kterou mit dite neni-nasekani si potomku-ale radost ze zivota davajici novy zivot-telo pro dusi,ktera si vas prave vas dva najde-je pritazena do luna energii tou nebo onou.neres negry…..

        • proud napsal:

         Ovcan totiz nevidi onen do oci bijici rozpor vejmluv,kdy jedni tvrdej,ze je v Evrope malo lidi a vymira,tak posleme migranty a z druhy strany ti stejni vykrikujou jak je nas moc a musime bejt zredukovany stylem o nas bez nas.

        • proud napsal:

         Zadnej strach houbeere,moje deti uz jsou davno dospeli a maji svy zivoty.

        • houbeer napsal:

         nemyslim si,ze je nas premira.jen svetova kultura-debilizace neni nastavena o pecovani o planetu,zdroje,bytosti.je to nicivy system,kde opravdu se muze zdat premnozeni hlavnim problemem.to neznamena,ze mnozeni probiha jen ,,prirozene“,je to i cilene…

        • Petr C napsal:

         Proude ja napsal ze se musite starat a ne na ne kaslat. Vsak ti nejvetsi podrazaci nastrceni vladnima jsou bez decek.

        • houbeer napsal:

         no vidis…z tveho pusobeni usuzuji,ze jsi si decka ,,nasekal“jako mladej samec a holka nebyla z toho zrovna nadsena,asi chtela ty majetky pro deticky,zazemi…tak ti to hold nevyslo,pud predbehl lasku.

        • proud napsal:

         Houbeere,uz je dost materialu nad kterym muzes co se premnozeni a tim spotreby tejka popremejslet,treba to neni hlavni problem,mozna,nicmene problemem to zustava,nekoukej na to co muze planeta uzivit,mozna i trikrat vic,ale koukej na to v jaky kvalite a jak dlouho.Treba kolem me jjde od sousedu takovej bordel a hluk,ze i v nasi ubejvajici kolonii rikam ze je tech debilu moc a zabiraj misto tem „lepsim“:-))))))))))),takhle napsany je to samozrejme legrace,neni to v tom kdo je lepsi,nebo horsi,ale v tom kdo je vychovanej a kdo je prase.

       • benmil napsal:

        Silberstein se už před válkou ptal v cestovní kanceláři: „A jinej glóbus nemaj?“

        • Petr C napsal:

         Prave to je ten problem. Cim dal tim min lidi pprinasi opravdove hodnoty a cim dal tim vic lidi se zbytecnostma. Ale co chcete delat. Vetsina lidi si predstavuji sve decka za urednickym stolem jen aby nemusely manualne makat. Chteji z nich mit manazery, pravniky, doktory a pod. Byt remeslnikem je pro ne ponizujici. Pak je tu dalsi sorta ac remeslnici tak nekterym prace smrdi. Nejde vinit ze vseho jen tkz. elity. Za hodne problemu si muzeme sami.
         Take hodne prebira technologie, jenze misto aby se vyuzila vseobecne pro zlepseni podminek tak se ve velkem vyuziva k eliminaci vydaju za pracovniky, kteri se potom musi zivit jak neumi a stavaji se z nich vetsinou pasivni obcane. U nas treba nastrkani drevorubce do vselijakych kancelari.

        • proud napsal:

         Vsak nic jinyho uz pekne dlouho netroubim,nez ze je to vsechno v nas a ze to muzeme menit podle chuti,ale za jednoho predpokladu,ze kazdej zacneme sam sebou.Kdyz to udelame,prijdeme na to,ze je to vsechno jenom o nas a v nas,ze bez nas by to neslo,ani nemelo smysl a zjistime kazdej tu svoji dulezitost a vezmeme ji konecne vazne a prestanem bejt ovci,vezmem si to co nam patri a na cem se dreme a uz nenechame ty co nedrou shrabnout vsechnu smetanu a nam nahazet jen zlomky kosti a jeste vic driny za podminek poslapavajicich nasi dustojnost,jak je to ted v mode ve fabrikach a montovnach sracu.

       • Petr C napsal:

        Proude, zeny nemaji radi vahave strelce. S vasim uvazovanim bych si ani nesoust. Prave take uvazovani po nas chteji vladni. Zzenstile chlapy a muzne zeny. Naopak narod potrebuje deti. Pokud bili nezacnout plodit bile deti vse pujde k certu. Silnejsi, zcela po zasluze zvitezi.

        • proud napsal:

         Az takovj jsi znalec zen? Ja poznal jiny,lezou do pelechu „zlobivejm hochum“,ale doma potrebujou toho kterej je a jejich deti zajisti,pritom s kym ty deti maji neni ten hlavni problem hodnej jejich pozornosti,divaj se na nej jen proto,ze mu venujou pozornost otcove a je problem kdyz se v detech nahodou nevidej.

        • proud napsal:

         Jinak je to hodne o ty kunde,dneska taky o financich a pohodli po kterejch ruzny prizivnici jdou.

        • Petr C napsal:

         Proude, nevim jestli jsem znalec zen, ale za mlada jsem jich mel hodne Ovsem chlap se nepozna podle toho kolik mel zen, ale podle toho jak se o rodinu postara a jak vychove decka. To vsak neznamena ze nemuzou zacinat zniceho.

        • proud napsal:

         Takze jsi zastancem toho ze nasekat a pak se uvidi……….no a ja jsem zastancem toho ze pripravit pudu a pak teprve nasekat :-).A nemel jsem spousty zen,ac ten „zlobivej hoch“ jsem je nevyhledaval,mrdani pro me nebylo to hlavni a jediny ani tenkrat,natoz dneska.Dneska tvrdim to ceho jsem se i tenkrat mel drzet jeste vic,ze : „prijit muze,ale odejit musi!“

        • proud napsal:

         Uz jen z titulu zakona o alimentech tvrdim,ze zvysoka NASRAT!!!

        • proud napsal:

         Blba kunda zbehne,rozflaka rodinu a ty ji na to jeste budes prispivat!

        • proud napsal:

         To neni v tom ze bily zacnou delat deti,to je v tom ze se lidem udelaji podminky a zaruci spravedlnost i co se rodiny tejka!Pak to pujde samo!

        • proud napsal:

         Ovsem v narode kurev to podle toho taky dopadne,“zaplatpanbu“ za to.

        • niSas napsal:

         Si myslím, že základem je radost z tvoření. Vážně, uspokojení ze své existence, vlastní činnosti. I ta rodina je ve finále tvoření, sice to je už vlastně jakási politika, ale uznávaná a ověřená. Vedoucí k udržení vytvořeného a předávání jej svým dětem, což dává rovněž uspokojení vedoucí k pocitům lásky, že stejně to všechno jednou předá někomu na kom mu alespoň trochu záleží. I tak má hodně lidí radost z pocitu, že ho něgdo má rád, že něco smysluplného po něm zůstane. Krásné vzpomínky, nějaké vědomí, zkušenost nebo alespoň dědictví.Že by děcko po narození přemýšlelo jak založí rodinu nebo kolik bude mít dětí a proč sou úchylné představy, ale režim na nich vybudoval kostru kriminálu, že už nejde o tvoření ale o rizika 50(50, že gdyž se to nepovede, tak si pohnojí život až do smrti. Toho se vážně můžou lidi zaleknout. Přemejšlejí o tom s pomocí vlastní autocenzury a porovnávají ta rizika. A čím sou starší, tím těch rizik vidí více. A nemají z teho žádnou radost, páč podvědomě nechcou být otrokem nebo součástí cizího podnikatelského plánu. Vidí, že obec není jeho rodinou. Vidí že stát na něj sere eště víc a hledá jen gde by mu vzal. a gdyž zakopne, což je přirozené, nabančí mu tak, že může sledem navazujících událostí přijít na mizinu. Říká se, že děti by se měli fákt rodit z opravdové lásky, řeknu fákt ze vzplanutí, ale to už v rodinách nehledejte. To sou vlastně už jen vyjímky. Tak se nelze divit, že mentální obrana organizmu zaplaochranné obvody odporu. Dneska už prostě pěknou najivní dvacítku s malýma děckama nepotkáte.

        • proud napsal:

         Pravda Sasine,ale kdyz se do toho opru a ukazu kam nas system zavedl a chci jinou budoucnost,tu z lasky kde se nemusis bat pro co decka privedes na svet,pripadam si podle reakci ze to je presne to co lidi nechtej.

        • proud napsal:

         ……..nebo jeste hur,ze si vymejslim a takova ta soucasnost prece je……….

        • Petr C napsal:

         Proude at jsem zastance cehokoliv, hlavni je vysledek. Jabych to nemnenil. Aporad se neceho bat neni pro mne. Nejaky Kalergiho plan, agendu 21 (ktera uz je zastarala) a nejake dalsi plany na rozbijeni vztahu mezi lidma mne zajimaji z pohledu vedeni a ne strachu. Lide, kteri ziji v zajeti techto planu jsou presne to co si ti strujci preji. Vase slova ze to je o ty kunde jsem zastaval tak do petadvaceti. Jinak vasemu vyjadrovani nerozumim. Ja mam zeny stale rad i kdyz tu kundu u nich uz davno nevidim.

        • proud napsal:

         Mozna si ne uplne rozumime,taky je mam porad rad a i ta kunda je fajn,presto uz preferuju bejt sam a nenechavat se jakkoliv spoutavat,natoz zrazovat.Mozna to souvisi s dobou kdy si nektery z nas budou s ostatnima porad min rozumet,a nejen s zenskejma,nevim,ale vim ze je to jistym zpusobem v poradku.Souvisi to hodne s charakterem a prave s tou prirozenou a neprirozenou moralkou.

        • proud napsal:

         ……….s ruznym chapanim svobody kterou si mnozi pletou s anarchii.Ale ona je v prvni rade o osobni zodpovednosti a sebekazni k druhejm a ke svetu vubec.

        • niSas napsal:

         Proude. Gdyž chlapovi po třicítce teprve docvakne, co by jako chtěl, zjančí se, páč už ví že doma to nemá a život ho přivede k ženě, kerá by byla ta vořechová, otevře jí srdce a vona zjistí, že žije doma s nějakým inventářem a chlapíkem, který nerozumí, ale nosí peníze, a gdyby cukla, tak by vlastně přišla na mizinu. Tak necukne, zůstane z teho ta vořechová pachuť, že. Stát je spokojenej, páč takových blboňů je mnoho co se bojí. Tak leští zběsile sklíčka a plechovky co si natahali. Podvědomí to ale neodpouští, hlodá do vořechu až to bolí. Tak se lidi musej přetvařovat, někteří dosáhnou vrcholové úrovně a všechno vypadá ideálně dokud ten vořech nepraskne. No ale sou blbky a blbci, kerým žádnej vořech do cesty nespadne a ti sou výběroví. Fákt. Všechno v poho, žádnej problém, jen hromadí a říkaj temu slušnost, prostě ideální občani, voli-či. Gdyby tato pokrytecká společnost potřebovala, chtěla úžasné děti, potomky, tak by všechno todle musela chápat a eště děkovat za ty boží dary. Muheeeeee

        • proud napsal:

         Kdyby je chtela,tenhle system by davno nebyl,jediny co tenhle system je, ze ti nahore potrebujou aby jim ti dole vydelali,ber kde ber a to uz od prvniho srace co se vali v kancelari,nahoru.

        • Petr C napsal:

         Proude omyl – od prvniho srace v kancelari. Pocitam ze pisete o byrokratovi. Ti pro vladni maji jen hodnotu drabu. Nevydelavaji na ne, jen zastupuji jejich zajmy za penize ukradene produktivnim lidem.

        • niSas napsal:

         Umím si představit, proude, že v minulosti mohla nastat období, gdy to lidi museli z donucení přírodní diktatury chápat a snažili se o výtečné potomstvo. Fákt že jako museli přizpůsobit temu všechno, no to sou ty priority a hodnoty, že gdyž se už něco tvoří, tak ať to stojí za to. Opakem toho je doba, které sme se stali součástí. Gdyž se něco udělalo, bylo normáln,í že to budou dědit potomci, takže by nikoho nenapadlo. ručit za svoji „práci“ 24 měsíců, by ani nijoho nenapadlo. Třeba gdyž, přeženu, Slovan hodil hroudu zlata na stůl, bylo všem jasný, že na stole je hrouda zlata. Ale gdyž to udělá zápaďák, tak se sejde koncílium a hlasuje se vo tom, esli ta hrouda je zlatá nebo néní. Nebo na kolik procent. Nó, to sou ty kapitalistický vymoženosti. Číňani to od nich převzali, tak se mnoha lidem může aji vyplatit např. do kožené kabele raději kousnout aby se ujistili, jenže jak se zdá, jejich naučená důvěra je bezbřehá. Naučili se věřit všemu. Hlavně temu, co dobře vypadá…Muheeeee

        • proud napsal:

         Ne Peto,nepisu o produktivite,ta je vysoka i v bankach a u kazdyho jinyho zlodeje taky,casto vyssi nez u vybornejch delniku. Ja pisu o vytvareni skutecnejch hodnot,protoze jen takova prace si zaslouzi pozornost a je to prace tech nejnizsich,nejhur placenejch a nejvic vykoristovanejch, co zivej x krat vic onech ruznejch sracu!!!

        • Petr C napsal:

         Prece nebudeme tak naivni a nebudeme tvrdit ze banky jsou produktivni. Ty jsou soucasti korupce, kdy vas uplati a pak vymahaji. Produktivni je clovek ktery neco vytvori neco uzitecneho pro lidi. Zbytek lidi slouzi jen jak uzitecni poskoci. Bohuzel jak se lidstvo vyviji produktivita se vytraci a z lidi se stavaji stroje.

        • proud napsal:

         To teda tvrdim,ze jsou produktivni,az hanebne,kradou a kradou,na vsem a vsechno na co se podivaj,produktivita jim rozhodne nechybi,ale chybi jim ono poctivy vytvareni hodnot,to je u zlodeje vylouceny! Predpokladam ze vis co je produktivita,tedy pocet vyprodukovanyho nehlede na kvalitu,jde o kvantitu,kolik zaberes veci na ktery se neplatej nepodlozeny pujcky a zas je znova prodas,kolik nakrades na urocich a urocich z uroku atd.

        • Petr C napsal:

         Banky jsou nastrojem vladnich. Muzou fungovat jako bic na neposlusne vlady a obyvatele. Dnesni system je zalozeny na pujckach a tim na dluzich. Banky prestanou pujcovat ekonomika jde do prdele a mame nespokojenost lidi. Clovek se bance zprotivi obstavi mu account-osobne se mi to stalo. V tom nevidim zadnou produktivitu. Jestli povazujete tisnuti penez a vzapeti okradani lidi za produktivitu, tak ja ne. To je vec slovickareni. Pokud berete vlozeni financi jako kapitalu do podnikani mate pravdu. Ja to bral tak ze se bavime o produktivite uzitecne pro lidi.

        • proud napsal:

         Njn,ta uzitecna pro lidi je podle me jenom takova co vytvari tem lidem realny hodnoty.Odecti ty vsechny kancelarsky co se staraj o penize,banky,pojistovny a ruzny nepotrebny picoviny kolem,jako je treba praskani se navzajem jestli mas helmu kdyz je na slunci 45 nebo ne a podobne a co ti zbyde do vyroby,ktera musi vsechen ten ksindl k hovnu dobrej uzivit a jeste nacpat miliardy tem nejvetsim zlodejum,vlastizradcum a prizivnikum,vlade a politikum………….

    • niSas napsal:

     Jó, aji počítadlové operační systémy u nás by měy mluvit česky už binárním kódem. To by tam taky měl připsat, v tom s tebů sůhlasím.

 5. Rocco napsal:

  Babišovy soudružky Krnáčová, Jourová, Šlechtová už zase pořádají Prague Pride?!
  Stačilo, Babišovci, odejděte!

 6. Forever Slav napsal:

  Američtí Otcové zakladatelé se musí v hrobě obracet.

 7. Petr C napsal:

  Houbeer, to je v cloveku, kazdy se chceme mit lip. To je v poradku. Je ovsem otazka – jakou cenu jsme schopni za to zaplatit. Ono to je asi dano prirodou a omezuje prelidneni. Ovsem priroda nepocitala s tak velkyma rozdilama. Chudi toho moc nespotrebuji tak se prcaji napr. Afrika, kdysi Cina. Pak jde zivotni uroven nahoru a decek je min. Evropa, Canada a pod. Ta samo jsou na tom i pristehovali cerni. Ti bohatsi tu maji tak jedno, dve decka. Ti chudsi hromadu.

  • houbeer napsal:

   ano petre,muze ty byt ,,vzorec“chovani.ale neplati pro vsechny.tzn.ja jsem chudej a tak mam deti,ne.mame deti,protoze to je nase ,,vize“,prani,zivotni napln.je mozne,ze ,,bohatstvi“zaslepi cloveka a pak nechce deti,penize jsou osidne a pusobi na nas…..

  • houbeer napsal:

   kazdy se chceme mit dobre.ale ne vsichni se chteji mit ,,lip“.co to je lip,ze?ja opravdu nepotrebuji se mit stale lepe a lepe.neudela me to stastnejsim.zivot je moc kratky a rychly na to abych se hnal za pozlatky co mi predhazuji.

  • Maroš napsal:

   „Ti chudsi hromadu.“ – ako mala Mária Terézia…

 8. Petr C napsal:

  Houbeer, takze vy by jste nechtel byt vic nezavisly? Produkovat zeleninu, nebo ovoce lepsi kvality? Nebo poznavat jak ziji jine narody? Ja jo. Mit lip pro mne neznamena mit naskudleno o milion vic nez ten druhy.

  • houbeer napsal:

   petre,asi ani nechtel.co by chteli deti,tak bych jim rad pomohl,to jo.ja tak jeste(na stari)zajet do kavkazu,pamiru,himalaji se kouknout,tot tak muj sen jak se mit lip:)))jasne ze bych chtel obri pozemek,kdy by mohli kotvit dobri lide a rodiny,pestovat pro vice lidi a sytit potrebne.ale nedelam si stres:)))jestli to prijde,cas ukaze

  • houbeer napsal:

   kdybych chtel byt nezavisli tady a ted,tak asi nejsem v cr,ale nekde v horach v rusku a svet by mi byl ukradenej.jinak svobodu nosim v sobe a obcas ji nekomu naznacim kdyz na to prijde

   • jan nowak napsal:

    Houbeere.. Ekoteroristo – jag TO že OUD wí gde bydlíš a já né ??
    .. ssem tě tu-hle hledal kol Únětickýho potoka , chtěl sem
    Ti ukrást Slepici – a nic : (

    Udej souřadnice – přiwezu ti pytel / 3o kg / jasmínowý rýže od Honga !
    + několik Žlutejch dětí .. podiwatt sse na Owečky : ))

    • proud napsal:

     Hele,ty „Hongu“,vzkaz mu ze se na ne udelala pekna svinarna platici i pro ty poctivy z nich,tady uz kolikrat na x mesicu zaviraj kramy,protoze musej na cas vycestovat aby tady mohli bejt,tak debilni zakony nerozlisujou,kdyz je nepodplatis………..A takovy chyby udelal uz starej rezim,ze je sem vubec bral.Ale kdyz uz se to stalo,jak maji rozumet soucasnymu bordelu? A jak mu maji rozumet jejich deti co nic jinyho nez kolonii neznaji?………..

    • houbeer napsal:

     tos ale byl okolo-jsem byl nalozenej ne v potoce,ale v pivovaru:)).
     tasllhof@email.cz
     a oud to vi,pac umi nejspi cist…
     ryzi beru,decka zakopem,heh hongowic budou jen radi….

     • jan nowak napsal:

      Tasllhof.. tag TO je něgde w Německu.
      .. oud umí čist , já ne tag furt nic newim : (
      Na tom potoce je mlýnů wíc & piwowar ta-ky , ale Kozy tam sou je-nom we
      Čtwrtek od 18.. let – nahoře bez !
      .. Zdá SA , že budeš bez Rejže ..dyž TO nenajdu ??

      ps : proude , Hong je tady za odměnu od ’87 roku , bo je-ho strejda byl
      Vietkong..

      • houbeer napsal:

       jo,to jsem videl v dokomentu-ze valecni zlocinci a smelinari stejne vzdy,,emigruji“jako prvni,pac na to maji a maj pristup,treba do letadla,ze…
       mlejnu je tu vsude kopa

       • jan nowak napsal:

        .. a wíš co plawe pod 3o ceti Černochama w moři .. ne ?
        Kopa wajec Houbeere – kokopa wajec !!

        Hongowá sse pta-la , jest-li ty twý Sklepice nemají ..ten .. tipek ?

        QQQ

 9. asar napsal:

  List je to pekný, ale mám taký názor, síce zatiaľ nepotvrdený skúsenosťami, že s nenormálnymi nemôžete komunikovať normálne. S nenormálnymi musíte komunikovať nenormálne.

  Už som to písal viackrát mojou stratégiou je obrátiť všetky tie bludy, čo si povymýšľali proti nim.

  Keď sa pozriem na toho vyslanca, vidím, že je biely. Ako si to dovoľuje USA poslať sem bieleho vyslanca!? Uráža to cigánov. Ten navyše podporuje buzerantov, čo je proti tradičným cigánskym hodnotám. Cigáni uznávajú len tradičnú rodinu. Špina biela rasistická.

 10. proud napsal:

  „Od Ruska sa vyžaduje:
  1. Demontáž vojenských zariadení a plné odzbrojenie
  2. Odchod z kľúčových geopolitických regiónov planéty
  3. Zničenie najskôr vojensko-ekonomického potenciálu a potom aj celej industriálnej základne porazenej krajiny.“
  Zatiaľ všetko išlo viac-menej podľa plánu. Naša úloha je pochopiť podstatu tohto konania, teda nepostupovať v nevedomosti a tieto plány spoločne so všetkými Slovanmi prekaziť, inak neprežijeme. Slovania ako jednoliaty národ nesmú dovoliť medzi sebou vnútorné rozoštvávanie, a takto sa nám to podarí. Paradoxne napríklad už aj verejná mienka v Izraeli dávno prešla na stranu Ruska v ukrajinskom konflikte.
  Židia – tí, ktorí rozmýšľajú – už pochopili, že v novej dobe už nemožno postupovať proti Slovanom, lebo zahynú aj oni. (Tu treba rozlišovať medzi Židmi a Sionistami, ktorí sa považujú za elitu, a ktorí nepovažujú ani ostatných Židov za rovných, skôr naopak.) Ide naozaj o všetko. No a na dôvažok nezabúdajme, že hore uvedené fakty pochádzajú výlučne z ich vlastných materiálov, z materiálov tých, ktorí sa volajú Svetová vláda. „…………….tak koukam ze v Rusku se jim to az tak nepovedlo,zato u nas dokonale!

 11. proud napsal:

  Asi kazdej by se mel nejdriv seznamit s ruznejma planama a agendama a podivat se na ne z perspektivy toho co se nedavno delo a deje ted,chysta do budoucna.Je jich vic,ale pro priklad: Kalergiho plan,Agenda 21,Harvardsky a Houstonsky projekt(to jsou jedny z nejdulezitejsich, a podobne.Do toho pak spadaji ruzny sengeny a tak dale.

  • proud napsal:

   To jsou vsechno veci majici primej vliv na deni u nas a tedy zasluhujici pozornost,s ni formovani obrany, a ne jestli byl pica Hitler svobodnik,desatnik,zidak,nebo kokot.

 12. proud napsal:

  A je to jedno s druhym,vsechno spolu souvisi,i to jestli nas dokazou chranit fetky,jak dlouho a za jakou cenu,za sebe rikam,ze bych neco takovyho do oddilu nechtel,protoze jeho zivotnost je primo zavisla na tom jak si muzou lidi verit a jak jeden za vsema a vsichni za jednim stojej a ne ze cekaj az ji nekdo konecne nekde odstreli! S tim uzce souvisej charaktery a moralka ktery nejdou naridit,ale jdou „hrat“.

  • jan nowak napsal:

   .. nahoře je TO zas zassekaný a nejde tam dát kokoment – Admin zas chrápe ..či-čo !
   Petr C měl hafo ženskejch & zce-la nedawno ta-dy balil Marii .. Máňu zwanou ; )
   .. Bejre – boga-jego ty TO ww widíš ??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!