Tommy Robinson se nemusí bát ani justice, ani muslimských spoluvězňů. Ještě před jeho propuštěním to napsal britský velvyslanec

579364b028283324eb07255094723b08V České republice vyvolal velký rozruch proces britské justice s aktivistou Tommym Robinsonem kvůli tomu, že informoval o soudním procesu s gangem pákistánských pedofilů. Britská ambasáda ale ještě před jeho propuštěním u odvolacího soudu vzkázala, že v Británii má každý vězeň stejná práva a nemusí se bát násilí ze strany spoluvězňů. Stalo se tak v odpovědi na dopis, který napsal na Robinsonovu podporu předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný.

Předseda Asociace nezávislých médií a bývalý policejní prezident zaslal dopis britské premiérce Therese Mayové, ve kterém protestoval proti nakládání britské policie a justice s Tommym Robinsonem.

„Váš občan Tommy Robinson výrazně pomohl při odhalení činnosti nebezpečného násilnického gangu. Svou občanskou žurnalistikou upozornil na problém, před kterým odpovědné orgány dlouhá léta zavíraly oči. Suploval i práci profesionálních novinářů, kteří svojí nečinnost a zbabělost dlouhodobě omlouvali tzv. politickou korektností,“ připomněl. Robinson byl zadržen, když před budovou soudu vysílal na sociální sítě video. Během několika hodin byl v nepřítomnosti svého advokáta odsouzen na třináct měsíců nepodmíněného vězení.

„Jedním z hlavních pilířů demokracie zůstává svoboda slova. Zavíráte-li ústa vlastním občanům, protože nechcete slyšet nepříjemnou pravdu, omezujete tak nejenom svobodu slova, ale každým takovým aktem demontujete demokracii, a tím i omezujete možnost nápravy nespravedlností a křivd,“ dodal bývalý policejní prezident.

Dopis posílal 14. června. Dostal odpověď podepsanou britským velvyslancem v ČR. Dopis psaný v angličtině dal Stanislav Novotný k dispozici ParlamentnímListům.cz. Dopis byl psán ještě předtím, než odvolací soud rozhodl, že v krátkém procesu s Tommym Robinsonem bylo porušeno hned několik jeho práv a procedurálních postupů, takže se rozsudek ruší.

Dopis britskému velvyslanci:

http://www.nwoo.org/2018/06/17/otevreny-dopis-terese-mayove-ve-veci-tommyho-robinsona/

Velvyslanec Nick Archer Novotnému napsal, že vláda Jejího Veličenstva razí politiku nekomentovat individuální soudní případy, ale že vše docela určitě probíhá podle práva.

Pak velvyslanec bývalého policejního prezidenta poučil, že v Británii mají všichni vězni stejná práva a stejnou ochranu před násilím. To byla pravděpodobně reakce na obavy, že Robinson by se ve věznici mohl dostat „do prádla“ skupině muslimů. Pak ujistil Novotného, že britské věznice mají způsoby, jak zajistit bezpečnost vězně.

Dopis od britského velvyslance:

Britský velvyslanec v ČR odpovídá ANM ve věci Tommyho Robinsona

Mezitím v případě Robinson britský soudní systém skutečně zafungoval, když odvolací soud víceméně hodil soudci Geoffrey Marsonovi z Leedsu jeho rozsudek nad Robinsonem na hlavu.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tommy-Robinson-se-nemusi-bat-ani-justice-ani-muslimskych-spoluveznu-Toto-jeste-pred-jeho-propustenim-napsal-britsky-velvyslanec-547149
18 Komentářů k Tommy Robinson se nemusí bát ani justice, ani muslimských spoluvězňů. Ještě před jeho propuštěním to napsal britský velvyslanec

 1. Maroš napsal:

  „V České republice vyvolal velký rozruch proces britské justice s aktivistou Tommym Robinsonem kvůli tomu, že informoval o soudním procesu s gangem pákistánských pedofilů.“ – a prosím pekne – kedy a na ktorej planéte?!

  • Rocco napsal:

   Maroši, Okamura přece napsal stížnost Májovce.

   • Maroš napsal:

    Rocco – trochu nerozumiem – Tereze May? Buď tak dobrý – trošku po lopate. A ktorý – z 3-och Okamurov?

    • Maroš napsal:

     Rocco – aby sme sa rozumeli – treba robiť rešerš v nie tandeme, ale kurva neviem ako sa to volá – „Bratři v triku Okamurové-Kalergiové“ – to sú politické manipulačné pózy! Základ – treba vedieť, že Tudorovci – zakladatelia alžbetínskej dynastie – sú v podstate saracéni – tajní vyznávači islámu!

     • .lak napsal:

      Hentedenten tydýti víkend. :-) Děláte jako kdybyste nechtěli sociopatovat jako když dýcháte. :-D Alespoň čecho leho moráci dejte mi lidi játo udělám a makají na skopčáky představitelky tureckých voličů a radikálnějších potomků a prostřednictvím kondomia na dva kontinenty nicneděláků. Úžasňákovi opustili náruč velkorysého bohatýra bratra a s neuvěřitelně dřístavě ňamtajícími vašíky začli utahovat opasky na dno od kterého se nejlépe odráží nablahobyt (ziskovců či úžerů, jak je čí ctěná libost) které ovšem není vidět a ani nebude čtvrtým rokem v rozvojové zemi za mrzké mzdy. Dojetím pláči jak patrně čekají kuliové ocenění za pádlování na římské galéře kdy nikdy nebudou pádlovat dost rychle a silně.Roubíky což sluníčková a vítačská propaganda v podobě kremelských zpráv ordinuje na ozývající se blbosti ne eee éééé. Řekl bych že v tydýtově se juchat bude oficiálně. Bědaři. A tu reportáž psanou na julda fulda a bum bum nebo tě umlátíme z doktora horáka jsem tedy nemusel nicméně v kontinentu vymírajících a notabene pracujících v kotlince za 4. roky 5. dojčlandů mi nedalo s kalegrizací těch co si to platí z daní na rozdíl co jim to naplánovali a nejenže optimalizují v daňových rájích ale zpravidla berou dotace od nejchudších když nesosají rentu států ohavnějšími způsoby ochlokrátu neziskovek soroše plánu v business sázky na krizi jako i jiní filantropové kdy se i fakt nedaří zakrýt původní záměr ohlupovaným s popukáním smíchy málem.
      https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
      Dáme ještě taneček a ryze populistickou hrororrrrrolezci hrozolezkině hrůzolezčata. pam padam pam, pam pam pam.
      https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw
      https://www.youtube.com/watch?v=H3JX2lnxIoA

 2. Paw napsal:

  Kdyz to napsal a rika spise zase zvani politik , tak ja tomu strasne verim…Akorat vim ,ze kazdej z nich lze jako kdyz tiskne a predhani se ve lzich , podovodech a loupeni co neni jejich…A neveri ani sam sobe , nevi co mluvi taky proto , ze ma na vsechno stovky poradcu..
  Ovsem vsadim se , ze zarucit nic NEMUZE..

 3. nula napsal:

  Miloš Jakeš: současná migrace je důsledkem zničení socialismu

  https://www.youtube.com/watch?v=yZ3twTHXZXw

 4. jan nowak napsal:

  .. ssem bez práce , bo mě .. mě Hong wyhodil TO protože , ssem mu za Kásou škodil..
  .. Sem jááá – dáwej
  Bejr.. třeba sse slík-ni krtka zz kože dáwej ber.. dej ssem třeba MR.. cože tag dáááwééééj ..

  Kurwa goši – mi ňák blbne Karaoke : (
  Tág znowa.. da dáwej Bejr .. la la la lá lála.. znowa..
  .. a hned ref.
  Mrože stah-ni zz kože

  .. sto-tisíckrááát

  A teď má Máňa
  Solo – su su su ssu Máňa & shánim KAPITÁNA .. wel-ký Ser-ce máám jen já .. jen já

  Znowa ROBOTI .. lálálá .. & dááwej ber a Mrože stáh-ni mi ššuk- ni.. & dál ..
  Korál clíwy ouz-ký .. jen zz Pahy a zz woko
  aa Dá dá dá

  .. na hoře už sse ztrácim – tod-le mi hlawa nebere.. a dádá dá Lajf iz lajf .. laiz iz lajf .. Dádá
  Dá.. čo Mroži , čo TO pyjem .. čekni ty-TU bramborůůů .. a

  Uš mě TO nebawí goši.. ADMIN je prej PADEWĚT : //

  T

 5. Martin Rubáš napsal:

  Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce, bohužel.
  http://www.epshark.cz/clanek/260/anglie-levicovy-fanatismus-prebira-vladu

  • proud napsal:

   Dobre ji tak!!! Kdyby to tak ovsem ale bylo……….

   • Maroš napsal:

    Proude – ten váš ČERVENÝ MOR ovládol Britániu minimálne už vtedy, keď ROT-Schield – ČERVENÝ štít ovládol Londýnsku burzu! 4ervený mor je horší než prasačí mor!

    • proud napsal:

     Sam ses mor a na druhy to svadis :-))

    • proud napsal:

     Porad nechapes a asi uz ani nikdy nepochopis,ze vsechny tyhle kecy a drby,-ismy a podobne,jsou jenom vejmluvy a ospravedlnovani se od vlastni zodpovednosti a nicnedelani, kterejm se kazdej snazi vyhnout tak,ze to nahaze vsechno na ostatni,kamkoliv jinam,nez na sebe,v klidu si sedet u tv s pivem,nic nedelat a v hospode pak hazet opet vsechno na jiny,na vlady,na sefy,na souseda,jen ne na sebe. !!!

    • proud napsal:

     A GP plus pro nej vedlejsi nepohodli jako jsou zlodejicci,prizivnicci a elity se klepou skodolibym smichem nad stadem a mastej si kapsy,protoze presne toho chteli a chteji co mozna nejdyl,pokud mozno neustale,dosahovat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!