Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 29.07.2018

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Setkání Trumpa a Putina v Helsinkách a proč daroval Putin Trumpovi fotbalový míč a proč nemůže Putin do USA, proč Trumpa na letišti v Bruselu neuvítal nikdo z vedení států, chování Trumpa při setkání s Alžbětou II., odstoupení Borise Johnsona a dalších vysokých britských úředníků, proč francouzští piloti popletli při oslavách barvy francouzské vlajky, chování premiéra Arménie Nikoly Pašinjana,
38 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 29.07.2018

 1. Maroš napsal:

  Čo znamenajú medzinárodné hry na vojakov…
  Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 15.08.2018 Titulky CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=XLX-Qu4lXs0

  • Jozef Glinsky napsal:

   Ano,velitelsko stabne cvicenie…
   Ano,Cinania vyjadruju ochotu,ale nikdy sa neodvazia „diskreditovat“,ani tentokrat,v Syrii

   Pjakin je perfektny,ako vzdy.

 2. 1* napsal:

  O konceptuálnej zdatnosti:

  • 1* napsal:

   Trol vyhral?
   Tu 24.08.2018
   Pod Pjakinom sa nediskutuje alebo súmrak nad Leva-net. ?
   Ste tomu dali.

   Re: Trol vyhral?
   Hox 24.08.2018
   Kvůli tobě podobným diskuse přestaly mít smysl, díky za ukázku spotřebitelského arogantního přístupu jedince, který nehne prstem, všecko má na háku, ale na rýpání si vždycky čas najde.

   Už máš osvojeny materiály KSB, které jsou zde dostupné, že máš čas na podobnou „konstruktivní“ činnost?

   Re: Re: Trol vyhral?
   Tu 24.08.2018
   Čo bolo zmyslom tej diskusie, ak stratila zmysel?
   Z KSB som vyrozumel, že objektívne platí: Diskusia = riadenie.
   Bez diskusie je forma riadenia odsúdená k zániku. Kde nieje Diskusia dochádzu ku kolíznym situaciám z dôvodu neriadeného chodu.
   Ani GP nechce diskutovať o svojom riadení. Ale bude musieť, inak sa mu to „riadenie“ rosype.

   Re: Re: Re: Trol vyhral?
   Hox 24.08.2018
   Kdes přišel na to, že zdejší diskuse je řízení a že je důležitá? Důležitá není diskuse, ale jak velký počet lidí na sobě začne pracovat, třeba místo „sjíždění diskusí“ v režimu spotřebitele.
   Odpovědět
   Re: Re: Re: Re: Trol vyhral?
   … 24.08.2018
   Je to také, že zverníte video s Pjakinom, ktorí prezentuje nejaký názor a potom od neho dáte ruky preč. Nie ste pripravený ho brániť.

   Více zde: http://m.leva-net.webnode.cz/products/osobni-svedectvi-ohledne-vstupu-armad-nato-do-cssr-v-roce-68/

   • Robo napsal:

    http://www.dvtr.eu/rozpravky-pjakina/

    Pjakin je obyčajný hulvát a štváč (Ukrajina, Chorvátsko).

    • proud napsal:

     Zdar:-) , neres to,kdo umi s intuici,uz davno vi a zna nejen pravdu o KSB,ale i o mnoha jinejch vecech,vlastne o vsem,kdyz ji umi pouzivat a umi se ji ptat.Nech ty vsechny „prioritare“(pobouchance),at se bojej :-)

     • Robo napsal:

      Nazdar, nenechám. Nemaj strach:-)
      Jak by som ich len mohol nechať..?:-)

      • niSas napsal:

       Tož jak to de, Robo?

       Vůmlisti dycky vytvořej nějaké vícepatrové řízení, páč bez schůzování a hlasování o svých pravdách, samozřejmě v „pracovní době“, nedokážou žít. Nigdy je nenapadne vytvořit svět, gde by naši synové a dcery od naší mámy úplně přirozeně a normálně sepisovali, co jako uznávají za vhodné a co chtějí jistit jako první, druhou až tradá stou záležitost, páč z nich dělají furt blbé blboně, co jim vytmavili představy, že jako díky nim budou mít nárok na všechno, ale až po smrti. Dycky koncem konců z teho vyleze pyramída, z jejiíž vrcholu , taková malá tečka na lidi sere, ale z té dálky to vypadá, že kyne rukou pro blaho blboňstva celého státu. Ti, co maj lepčí voko řeknou, že von tam na lidi sral a ti, co viděj hovno tvrděj že na ně mával a tak dlouho se o tem budou hádat až na to ustanoví ministérstva, kerá všem blboňům začnou oznamovat že tam ten debil chytal pro blboně ryby a že aji kukuřicu jim dá, na příděl, podle zásluh, a ták. A že gdyž blboni budou „pracovat“ jako tupí negři, co nigdy neskliděj svojí úrodu a nemají ani sklad na to, ani nevědí co by s tím sami dělali. Že ani ten 1 podělanej ha bez strkání rypáku do nej nechcou vrátit, páč sou už totálně přesvědčení, že blboni se roděj v nemocnici. Muheeeeeee

       • Robo napsal:

        Myslím, že najlepšia, jak sa dá, kamarát.
        A myslím, že sa učíme to najlepšie neustále vylepšovať.
        A že blboňom už relatívne dávnejšie odzvonilo.
        Akurát ma štvú, to je pravda:-)

        • Robo napsal:

         Dušek v „Úsměvy smutných mužů“ povedal, že koniec sveta už bol.

     • proud napsal:

      :-))))))))))))))),nooo,kdyz je nenechas,schovaj se a my pak hned nebudem vedet ktery to jsou :-))))

   • 1* napsal:

    Hovorím, že leva-net pracuje proti KSB a proti Pjakovi. Ako, nieže by aj Pjakin nepracoval proti Pjakinovi. Ale treba to rozdelovať. Tak Pjakin hlavne absolútne nechápe riadeniu a Putinovej politike.
    Keď sa Putina pýtali ohľadom pojmu partner v súvislosti so západom, čo povedal? „… pretože Potrebujeme jednať“.
    - (potrebujeme zdravé partnerské vzťahy … vyvarujme sa domnelích nepriateľov)
    USA o Rusku hovoria ako o nepriateľovi, ako o samom zle s ktorím sa nesmie jednať a budovať partnerské vzťahy. USA o Rusku iba v zlom… A Putin ich nazýva Partnerom.

    Pjakin háji Putina v súvislosti s vymenovaním vlády. „Že nemá kádre“ – to uznávam. Putin pracuje s tým čo má. Práve preto pomenovať veci „pravým menom“ môže znamenať odstavenie sa od riadenia. Nazývať ich inak je lož. Je to aj otázka prezentácie.

    Putin hovorí o partneroch z USA, že si neuvedomujú, ako svojím konaním poškodzujú vlastné záujmy a záujmy svojho štátu. (Hovorí že sú idioti ale tak aby ich neurazil = diplomaticky)

    Pjakin sa proste nesere a nazýva ich pravým menom „idioti, zradcovia, pindosi“ = skrátka titul na mieru pre každého, proste nálepkovanie.

    Vidíte rozdiel medzi Putinom a západom? Ja áno. A vidíte rozdiel medzi Pjakinom a západom? Ja nie.

    Myslíte, že Pjakin ich chce začleňovať do svojho riadenia? Veď takto sa sám odstavuje. Že pod ním potom zatrhnú diskusie a jeho názor sa nekomentuje a proste sa musí prijať, je len logickým vyustením jeho praktického uplatnenia toho o čom teoreticky hovorí.
    Ako on chce vyvetľovať Putinovu politiku keď to čo uplatňuje je diametrálne odlyšné?

    konceptuáli hodnotia omilostenie Savčenkovej ako chybu. (V rámci „objektivity“). Tu tam podjebať Putina je ako objektivita?

    Prax ale ukázala, že milostivý Boh to hodnotí, ako to najlepšie možné riešenie, vzhľadom k okolnostiam. Banderovci z toho možno naozaj vyrozumeli svoje, ale Putin neposlal odkaz svidomím ale svedomím Ukrajincom. Jeho politika nieje proti Zlu, ale za dobro.
    On poslal odkaz o milosti pre odsúdených za ich prehrešky. To je odkaz pre tých, čo majú ešte nádej aby skončili to bratovražedné šialestvo bez strachu z krutej pomsty toho zlého Rusa. Kým sa budú báť, budú bojovať. Putin posiela posolstvo o milosti, bez urážok a pýchy. Pjakin hovorí o pomste. O doživotnom uveznení z ktorého nesmie byť žiadna cesta von. …

    • 1* napsal:

     ako potom máme rozumieť tomu, že Savčenková (propagandou zmanipulované dievčatko) mala ostať v Base, keď Trockijsti chodia s Putinom na ryby? Savčenkovú sme mali v moci a mala ostať v base, lebo k nej sme si to mohli dovoliť? Skutočný Trockijsti sú v presile a tak budú behať na slobode a ďalej škodiť… S nimi jednať budeme, lebo musíme? A keď už nebudeme musieť?
     A čo je pre nich Savčenková? Veď najviac že by im bola poslúžila zabitá v Ruskom vezení kde sedela odsúdená za vraždu Rusa.

     Takže s USA, s tými idiotmi a neviem ako ich to ešte nazývaze jednáte len preto, že majú atómovky, stovky vojenských základní a milióny pindosov vo svete? Toto mi z toho čo hovorí vychádza. = Teraz jednáme, lebo ešte nie sme v pozícii, aby sme mohli konať? Takže jednáte len z vypočítavosti?

     Preto mala Savčenková ostať v Ruskej base stoj čo stoj, aby mali dosť času ju tam zlikvidovať a hodiť to na Rusko, aby mohli priživiť obraz zlého Ruska, aby Bratovražedná vojna nikdy neskončila? Preto je chyba ju omilostiť po riadnom odsúdení? Takýto odkaz poslaný z Ruska na Ukrajinu je pre Trockijstov predsa absolútne neprijateľný… Od toho dali v rámci „objektivity“ ruky preč. Malo to byť predsa inak. Bolo treba ju udržať v base dosť dlho na to, aby mali dosť času ju tam zabiť. Budúca elita, „konceptuáli“ by v tom mali jasno, komu to poslúžilo, narozdiel od oviec ktoré by vinili Rusko. A tak by polarizácia spoločnosti dostala nový rozmer.

    • Maroš napsal:

     „Jednotka“ so ŽIDOVSKOU HVIEZDIČKOU – „Hovorím, že leva-net pracuje proti KSB a proti Pjakovi. Ako, nieže by aj Pjakin nepracoval proti Pjakinovi. Ale treba to rozdelovať. Tak Pjakin hlavne absolútne nechápe riadeniu a Putinovej politike.“ – rozklad KSB je vašou prioritou! Tiež vás DESIA znalosti tých vašich Protokolov! Nech vás desia!

     Benmil – odbočenie – Husák, Novomestský, Clementis – boli TROJKA. To na margo Husákovho dopisu – návrh na pripojenie Slovenska k ZSSR – 1/ Museli poznať následky, 2/ Boli zto NACIONALISTI – nemá to logiku – pripúšťam, že mohlo ísť o provokatívne hodenú rukavicu, ale aj Stalin vedel dobre – že kultúrne NEEXISTUJE tak vyspelé krajiny pripojiť k ZSSR bez toho, že by si nezlikvidoval – odsunul ich obyvateľstvo – inak by boli zdrojom nestability. Stalin to možno plánoval až po komunistickej prevýchove – o 1-2 generácie! Veď už len tie voľby na „zbedačenom“ Slovensku dopadli po vojne pre komunistov katastrofálne! Prečo – pretože každý Slovák vtedy /dnes už na to zabúdajú-nechápu/ vedel, že zdrojom „bohatstva – materiálneho – sú jeho vlastné ruky a hlava, a nie pojebaní komunisti!

     Takto mainstream trápi „delenie Slovanov“ /ukrajino-židovsko-poľský mix/ – pre Stalina strategické územie – na národoch nezáležalo!
     „Ak Putin dodnes považuje za správne rozdeliť si poľských Slovanov s Nemcami, prečo by mu mali veriť Slovania slovenskí?“
     „Odniesol to aj Slovák Clementis
     A s tými, ktorí mali tú odvahu pozdvihnúť svoj hlas a upozorniť na jeho zradu, nemilosrdne zúčtoval. Z našich občanov na to doplatil napríklad i bývalý minister zahraničných vecí Vladimír Clementis, ktorého v rámci z Moskvy riadených komunistických čistiek 3. decembra 1952 obesili. (Kalendárium o Clementisovi tu)
     A to aj kvôli tomu, že Clementis už počas druhej svetovej vojny nedbal na pokyny Kominterny. Tá velila zdržať sa protifašistického odboja a kritiky paktu Molotov-Ribbentrop.
     Prikázal jej to po podpise zmluvy sám Stalin.“
     https://www.aktuality.sk/clanok/607604/kalendarium-den-ked-sa-stalin-spojil-s-hitlerom-delili-si-aj-slovanov/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2
     - – -
     Zdrojom bohatstva je byť dnes multikulti rasový mix v šoubize! Na primitivizme nezáleží – jebte sa a množte sa!
     „Áno, cítim sa byť zrelá a stať sa mamou. Bolo by to super!“
     https://www.cas.sk/clanok/732623/rytmusovi-sa-konecne-moze-splnit-sen-jasmina-alagic-prehovorila-o-dietati-som-pripravena/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

 3. AI napsal:

  Nikto nepracuje proti KSB s takou verbou a tak efektívne ako jej študenti a šíritelia. Média širiace KSB pracujú proti kolektívu VP SSSR a preto ľudia nemajú dôveru ani v KSB. Vzniká otázka, ktorú si vie zodpovedať iba ten, kto má ku KSB neutrálny vzťah. Je to vizitka KSB alebo jej študenti sú prevažne psychotrockisti?

  • O napsal:

   Oboje. Diskutovat o tomto díle lze na adrese http://www.vodaksb.eu/otazka-odpoved-v-v-pjakina/
   Oprava: diskutovat lze jenom když oslavujete Pjakina jako Boha a KSB jako písmo Boží. Kritika, nepříjemné otázky, iný názor jsou zakázané. Diskusi přesunul bo na leva net nejde dat ban.

   • proud napsal:

    Me hlavne KSB,jeji zavery a zpusob jejiho vedeni k nazorum vubec nepasuje do toho,co se ve skutecnosti,dovedne skryty,vlastne skutecne deje! Porad mi to hodne pripomina onen podvodnej zpusob vesteni,kdy se ceka az se neco semele a pak se teprve zpetne a hlavne pozde hleda a oduvodnuje,predem se totiz neda povedet s jistotou opet a zase nic,takze je to jen kontraproduktivni „mozna,treba a asi“ ,tedy oblbovani…………..pokolikaty uz ,porad dokola?!!!

    • O napsal:

     Kolko si z toho precital?

     • proud napsal:

      Zacatek…………….a stacilo,jednak mi to nic nedalo,podruhy jsem k tomu potreboval jak slovniky cesky,tak slovensky a hlavne cizich slov. Nakonec z toho stejne vyslo ze je to picovina,pozdeji kdyz jsem se ptal intuice,vyslo to stejny,vic vedet nepotrebuju,krome toho ze horsi hatmatilku a kurvitko cestiny i slovenstiny jsem jeste nepotkal.

      • proud napsal:

       Obavam se ze je to i kurvitko rustiny,ale v ty nejsem tak dobrej abych to mohl tvrdit urcite.

 4. O napsal:

  Keď som sa zaujímal o biológiu, tiež som tu tam potreboval slovník.

  • proud napsal:

   Tu a tam neni neustale jako u KSB,navic se mas rozhodovat z ty jedny prelozeny ctvrtiny,nebo tretiny kterou mas k dispozici…………smesny! Smrdi to siozidarnou na mile daleko.

  • O napsal:

   http://m.leva-net.webnode.cz/products/proc-byly-zruseny-diskuse/

   5.9.2018

   redakce

   Situace dospěla do bodu, kdy pod články „diskutovali“ především útočníci a k tomu navíc bez jakékoliv znalosti KSB. Kdyby zde diskutovali oponenti KSB a jejich kritické příspěvky by byly založené na znalosti KSB, to bychom jen uvítali, ale to nebyl ten případ. V kostce, diskuse byly zrušeny proto, že není účelné dávat prostor provokacím a určitému druhu davové psychózy, kterou přítomnost informací KSB v noosféře ČR/SR vyvolala.

   Takto může každý zájemce studovat materiály KSB, pokud ho zaujmou, a těm komu vadí samotná existence KSB, ti se stránkami nemusí jednoduše zabývat, nechť aplikují princip „žít a nechat žít“, popřípadě nabídnou sami lepší alternativu (kterou momentálně nemají). Nechť se situace uklidní, emoce vyšumí a po nějaké době možná budou diskuse opět obnoveny, pokud to bude ku prospěchu věci.

   Ve skutečnosti naši misi považujeme za převážně splněnou, jsou zde volně k dispozici společensky významné informace, jejichž tvůrčí aplikace umožní řešení společenských problémů, které jsou jinak v současném paradigmatu z principu neřešitelné. Problém je jen v tom, aby člověk rozpoznal význam těch informací. Zde je hlavní kámen úrazu. Náš tým zde dostupnost těchto informací zajistil, ale nakolik je bude společnost schopná využít, to už záleží na každém individuálně, nikoliv na nás osobně. Je to také individuální odpovědnost každého, nikoliv naše. I kdybychom zde publikovali 2 atraktivní články denně a návštěvnost by stoupla desetinásobně, nemá to v dlouhodobém horizontu prakticky dopad, pokud si lidé nebudou osvojovat znalosti z knih KSB, a na to nemá počet aktualizací nebo diskuse pod články vliv. Naším cílem není vytvořit dav následovníků a stoupenců nebo fungovat jako „pastýři“, ale aby dav přestal být davem a proměnil se ve společenství konceptuálně gramotných lidí, kteří budou nemanipulovatelní a budou hájit své zájmy, které budou zároveň zájmy celé společnosti.

   Slniečka.
   Zrusia diskusie(demokraciu) a zodpovednosť hodia na trollov.
   Vraj buriči znesvätili ich modlu.:D

   Sa vyfarbili „konceptuáli“. Trockisti.

   • proud napsal:

    Jo,tak nejak,ale je to zaroven pouceni.Dalsi zpusob jak jde hnat stado za svoje zajmy.Navic podanej pekne moderne,samej cizi,ucenej „doktorskej“ vyraz,aby si mohli ovce pripadat „konceptualne a prvoprioritne“ :-)))))))))))))))))))

    • O napsal:

     Vraj, misia splnená. tak to už áno. O tom sa predsa nediskutuje. :D
     Konceptualita v akcii.
     Neznamená cenzúra prehru na vyšších prioritách?

 5. Nio napsal:

  „Tak. A máte to, ovce!“

  • proud napsal:

   Ovce prestanou bejt ihned ovcema presne ve chvili, kdy zacnou pouzivat vlastni hlavu k prebirani informaci po kterejch se zacnou shanet a dojdou k tomu ze si nejdriv musej udelat poradek kazdej sam se sebou ve svy hlave :-).K tomu jim netreba zadnyho nabozenstvi,zadny cirkve,sekty,UFa,mimozemstanu a podobne ani zastupny KSB kdyz to ostatni jsme uz vicemene prokoukli!

  • S. napsal:

   Hlavně asi zjistili, že ovce nejsou ovcemi. A že se tak lehko oblbnout nedají.

 6. Tomi napsal:

  Tomi win :D

  Ja to hovoril, že s psychotrockistami bude zatočené. „Borci“ z redakcie leva netu sa teraz vyfarbili.

  • Tomi napsal:

   Och… Proude. Čo si to skúšal čítať? DVTR? Hej, je to náročnejšie. Ale dá sa začať aj inde. Pre mňa je už DVTR zrozumiteľná. Bol to masaker vyrozumieť, čo vlastne má autor na rozume ale potom som to vzal cez to tú noosféru a šlo to samo sebou. Je fajn si to prečítať. Ako inak to vieš hodnotiť?

   Treba keď som čítal Bretislava Kafku, tak to bolo chvíľami trochu do jebnutia a tiež som potreboval slovník ale dnes je to už o inom.

   Síce tie pojmy neviem používať bo mi je na kokot keď ma ľudia nerozumejú a tak sa nepredvádzam, ale aspoň rozumiem o čom zrovna autor točí.

   Čítal si Bibliu, Korán?
   Zrovna si chcem objednať tibetskú a egyptskú knihu mŕtvych. O čakrách už mám. :D Podľa mňa ľudia z tích „vierovyznaní“ čo odmietajú ostatné vyznania, oni podľa mňa tie svoje knižky buď nečítali alebo si to vyložili po svojom.
   Som od KSB čakal že využije svoj potenciál a bude to dávať všetko do súladu ale skôr je to prilievanie oleja do ohňa.

   A keďže je KSB voči svojim kritikom neúprosná, tak to musím všetko naštudovať a niečo z toho vyplodiť. Lenže to sa Globalistom nepáči. úž ma zabanovali skoro všade. Div že si môžem ešte vyzdvihnuť poštu či peniaze.

   Ale v praxi mi hubu zalepiť nevedia. Zatiaľ, teda ešte ma nezabili. :D
   Posledne som v tescu hovoril dosť nahlas, že nepojdem k tomu pojebanému automatu a radšej si počkám, aby tie ženy za pokladňou neprišli aj o to málo čo majú. Schválne koľko ľudí pri nich ostalo. :D experimentálna psychológia v praxi. :D

   A stále môžem prísť do tesca. Ale nič tam nekupujem. :D ale teraz ma už asi nepustia ani tam :D

   • proud napsal:

    Ale pustej,takhle to nefunguje :-)

   • 2 napsal:

    Správně, Břétu Kafku mám velmi rád. Vysvětlil mi, jak to je s esplany, a zemskou protonací. Senzibilové /a také Cayce/ četli hlavně z protonace. Dokonce, i když je vyzařena 50 let vesmírem.

   • proud napsal:

    B.Kafku nemuzes nikdy srovnavat s DVTR,ty ho nikdy nedorostou,nejdriv musis prijit na to co to vubec je a jak to prislo na svet,za jakym ucelem!!! Podivej na panbicka jak se jich jeste hodne modli a veri na nej a odmitaj byt i jen pomyslet ze jsou ohlupovany skrz fiktu vychcanejma zmrdama co nechtej makat,jen kvakat o bozim trestu a jinejch divnejch picovinach,kdyz je prestanes zivit a posles je do prace,zmrdy zlodejsky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!