K 50. výročí srpnových událostí

16_10Karel Kryl

Kdo vám na první dobrou vytane na mysli při vzpomínce na rok 1968? Dubček? Černíkova vláda? Různí reformní komunisté, kteří se mávnutím kouzelného proutku chtěli zbavit své minulosti v 50. letech? Nadšení mladí lidé, kteří naopak přišli obrodit a změnit KSČ? Formující se antikomunistická opozice, jež doufala ve svobodné volby? Mrtví, kteří se dostali pod pásy velmocenské politiky? Osudy zlomených lidí? Intelektuálové a konstruktéři pražského jara? Vyvolení a kmáni? Zrádci, kolaboranti a věční oportunisté? Mučedníci a světci?

Já slyším Karla Kryla. V srpnovém roce Kryl zpíval a zpíval. Byl jedinečně aktuální, nadčasový i prorocký. Národní bard stál proti všemu zlu. Proti všem, kdo důsledně živí zubatou a taky tu ženskou bez pásky na očích. A tak žil pořád. Tady, v emigraci i po emigraci. Rval se i lkal, ale nevzdával se. Moci byl nepohodlný prakticky vždy. Tehdy i po Listopadu. Národ ho miloval a miluje, ale zároveň ví, že jeho naléhavý hlas trápí naše svědomí.

Kryla nelze spojit s jednou událostí. Písek zasypal a zasype mnoho tehdejších i dnešních osobnůstek. Ale on bude pořád pět tu svou a bude volat po odpovědnosti a po lásce k lidem, k vlasti. Bude zneklidňovat pyšné, mocné, prodejné, podlé a zbabělé.

První principál se jej snažil tlačit do ústraní. Nechtěl poslouchat jeho loutnu pod hradními okny. Cítil, že básník tuší, že se zase tolik nezměnilo a že zlatá doba nenastává. Nelze jen tak a bez následku střídat ohlávku. A zemské škůdce prorok adorovat neumí – nemůže. Jeho srdce se zlomilo předčasně, ale jeho hlas bude znít do věčnosti.

Vzpomeňme, prosím, na pěvce silnějšího divizí a poslechněme si třeba pokorné Děkuji.
41 Komentářů k K 50. výročí srpnových událostí

 1. Jozef Jalta napsal:

  Sovieti a spol. si iba chránili to,čo bolo dohodnuté Jaltskou konferenciou. „Dobité“ územia Východu zostanú pod ich doménou ako nárazníková zona pred možnou agresiou Západu. A západné krajiny pod doménou USA.Že to bolo správne rozhodnutie svedčí dnešná doba,ked Gorbačov a Jelcin uvolnili tento priestor pod slubom,že Západ nebude rozširovať NATO na Východ. Ako dodržali slovo vidíme dnes…už sú „dobité“ skoro všetky východné krajiny aj Ukrajina atd. a nenápadne sa Rusko obklučuje zo všetkých strán.Šelma si už brúsi zuby na ich nerastné bohatstvo.Čudujem sa všetký čo veria tej debilnej propagande Západu o anexii Československa….žiadna agresia iba vynútenie si dohôd z Jaltskej konferencie…kedže náš štát spolupracoval…teda najmä Slovensko z fašistami z Nemecka tak čo sa čudujeme? A ešte sme išli fašistom pomáhať dobiť Rusko..budme radi ,že nás nevymazali z mapy!!!

  • Marek napsal:

   Hezky !

  • proud napsal:

   Ano,hezky.

  • niSas napsal:

   Sovjetům nezbylo po válce nic jinýho než trvat na Pažoutově linii, páč gdyby né, tak Horáček by hned vřískal, že sovjeti na to nemají a západní blboni by machrovali, že jim patří svět. Jenže jim se nedá nic vysvětlit, páč obratem všechno zapomenou. Jediné trvalé řešení bude obsadit celou jevropu a převychovat je na slovanský způsob. Vrátit tam původní řeč,, původní písmo a původní víru, že dobré se v dobré obrátí a howno zůstane hownem tak dlouho dokud se nepřipojí k ostatním dějům ve stravitelné podobě. Jinak zůstanou hownem na věky!

   • .lak napsal:

    Trošku rozvinutější pojednání na téma z AEnews + můj pohled na nechutné hejble s obluzovanými spin doktory.

    Argor
    Srpnová běsnění sluníčkářů nesleduji, ale nechápu, že alternativní média, jako je toto, píšou takové nesmysly, až to vypadá jako psaní na zakázku někým předem nadiktovaného úhlu pohledu. Osobně jsem přesvědčen, že všechno špatné je pro něco dobré, jsem rád, že jsme si to odžili, avšak popírání či bagatelizaci zla páchaného normalizací bychom neměli tolerovat.
    Popíšu ve zkratce události.
    V šedesátých letech již byla zformována konstruktivní frakce KSČ, kterou tvořili velkou měrou lidé, kteří se stávali svazáky z naivity a nezralosti, jimž události 50. let otevřely oči. Díky jejich početnému zastoupení a vlivu, unesla strana v této dekádě kritiku a dokonce vyžadovala diskusi o řízení a ekonomice. Na konci šedesátých let již tato otevřeně reformistická frakce začala vytlačovat z vedoucích funkcí konzervativní garnituru – morální chátru, gottwaldovské bolševiky řízené KGB, kteří v padesátých letech demonstrovali svoji nenávist, destruktivitu, touhu po revoluci, třídním boji a především touhu mučit a vraždit svoje oponenty. Hlavním cílem konzervativců bylo dosáhnout globální války, ve které zvítězí revoluce komunismu, oproti tomu hlavním cílem reformistů bylo ekonomicky dohnat a porazit kapitalismus. Mělo se za to, že západ bude přejímat sociální prvky východu (již se dělo), a východ naopak ekonomické prvky západu. Něco takového konzervativní křídlo lidí napojených na temnotu rázně odmítalo a pod vedením Aloise Indy vzniká skupina antireformistů, kteří se prohlašují za skalní, tj. pravé, komunisty.

    Novotný zpočátku považoval obě frakce za zcela legitimní, později se však obě frakce postavili rázně proti sobě. Antifrakce požadovala silové řešení situace návratem 50. let v menší míře, avšak reformisté (v té době již progresivisté) získali na svoji stranu slovenské ÚV vedené Dubčekem a ve značné přesile vyzvali Novotného k odstoupení z funkce prvního tajemníka s cílem plně se věnovat funkci prezidenta. Ten se v návalu ješitnosti přiklonil k antifrakci a silovému řešení. Po gen. Šejnovi „Semínkovi“ požadoval docílení rezoluce armády, která by ho udržela ve všech funkcích. Šejna Semínko však dorazil s rezolucí na lednové jednání roku 1968 o dvě hodiny pozdě, funkce prvního tajemníka a prezidenta již byly odděleny, Novotný z funkce tajemníka odvolán a do funkce dosazen Dubček. Ten později v Novotného trezoru nalezl zatykače na sebe i další členy ÚV KSČ (návrat metod 50. let), čímž se Novotný morálně odrovnal.

    Nové vedení KSČ nechalo vyšetřit Šejnu a gen. Janka, který se také podílel na získání rezoluce. To je okamžik, kdy je odhaleno legendární kšeftování Šejny s jetelovým semínkem. Zatímco Janko se zastřelil, Šejna utekl na západ, což společnost vnímala jako totální diskreditaci skalních komunistů. Progresivisté vyhlásili reformu celého totalitního systému a zrušili cenzuru, s jejich narůstající popularitou zároveň rostl strach sovětského vedení z rozbití socialistického celku, proto nařídili ukončit reformu, čehož KSČ neuposlechla. Srpnová intervence, kterou si nejvíc vykřičelo NDR, byla pro nás dalším Mnichovem. Zatímco OSN prokázalo, že jediné co umí, je žvanit, Západ se radoval, protože byl již předem informován, že světový mír bude zachráněn – opět na úkor našeho národa – třicet let po mnichovu byl náš národ opět opuštěn Západem!!! Dnes by již všem mělo být jasné, že Západ nás vždy zradí, stejně jako Rusáci, bohužel však jasné to není.

    „Bratrská pomoc“ se stala katalyzátorem nové levice. Kavárenští komunističtí povaleči Západu definitivně ztratili potřebu sovětské pomoci. Marxismus-leninismus byl pro ně mrtev. Intenzivně se potencuje neomarxismus, který důmyslně nastoluje neomarxistické zrůdnosti a novou totalitu. Normalizací začala éra otevřené moci SSSR prostřednictvím dosazených kolaborantů. Metody, které používali ke zlomení páteře národa a k nastolení strachu, byly velmi sofistikované. Lidé dnes o zákeřnosti normalizace téměř nic nevědí, protože procesy, které jako na běžícím páse drtily charakter, čest, sebeúctu, sebedůvěru a svědomí Čechů, probíhaly skrytě a neuvědomovaně. Na rok 1988 byla dlouhodobě plánována změna režimu, KGB chtěla odstranit skalní komunisty a do vedení státu dosadit zbytky reformistů, což se však nepovedlo. Po listopadovém puči, který se podařilo uskutečnit o rok později, muselo STB vytvořit politické strany. Cesta západního neomarxismu a totality na Východ byla otevřena. Aby byla situace pořádně pochopena, jaký podvod na národě důvěřivých byl uskutečněn, je nutné uvést, že z největších normalizátorů se stali největší privatizátoři, a z největších privatizátorů největší podporovatelé neomarxistické tyranie na lidech.

    10 OdpovězSrp 22, 2018 17:04

    ______________________________________
    Je to vše prostě /falze flagové/ a z jedové chýše těch kteří k naivitě mladých vymydlením mozků s nimi s touto falešnou písničkou vydupou ale nevěří tomu protože se cítí na straně vítězů ale už jim navlékli chomout bulíků kteří neví která bije a že bude zrovna je, ubožáky intelektově poplivané a již vysmívané skutečnou funkční negramotností na kterou s kejklíři polopravd horších lží dojedou jak hubkaři. Halucionují již teď a tu kocovinu poté hanbou mnozí poté nepřechodí prostě se ctí, vlastně mne jich je líto protože dělat hejly lumpům není vůbec záviděníhodná role pomýlených otroků z blbosti. Kritické myšlení se nenosí ale jeho prostá absence jim způsobí nejen bolehlav ale i existenční fatální patálie a na se mohou spolehnout jak na smrt této frašky v rouše beránčím podloudných pletichářů zmarů.

    • niSas napsal:

     Už a to mám jen jednu odpověď. Ti první za dva tisíce let se nepřízpůsobili nám a ti druzí za 500 let dělají to samé. Vydat jim turistické pasy s omezenou platností a áádiéééé.
     Můžou si odsud odvézt 100kg kamení aby neřekli, že nic za svoji sluníčkářskou činnost za odměnu od nás nedostali. Heh

    • napětí napsal:

     laku, kdes nabral, že Dubček našel v Novotného trezoru zatykače? Ten asi tak utíkal, že si nestih uklidit papíry, že jo? to je mi novina. Laku-pindolaku, šířiš drby a nesmysly všude po diskuzích? Osle starej.

     • .lak napsal:

      Nic netvrdím, navazuji na opis a své sprosťárny si sežer fekále. A když neudržíš pozornost a nit, píp. °!°

  • proud napsal:

   Nevymazali,ale co neni,muze bejt,co taky s nepoucitelnejma……..

 2. Jozef Jalta napsal:

  Budme radi,že nás Rusi nevymazali z mapy! Ved sme sa snažili porušiť dohodu z Jalty.Polovica Ćeskoslovenska pomáhala dobiť Rusko vyslaním našich jednotiek po boku Hitlera a spol.Na Jalte bolo dohodnuté,že Východné územia zostanú pod vplyvom Sovietov…teraz vidíme ,ked hlupák Gorbačov pustil vplyv na Východe za smiešny slub,že Západ sa nebude tlačiť dalej na Východ ako dodržujú slub. Snažia sa dobiť dalšie a dalšie územia a obklučujú Rusov a už si šelma brúsi zuby na ich bohatstvo…najmä nerastné…

  • benmil napsal:

   Jozef Jalta

   Nielen za smiešny sľub, ale aj za pekný obolus. Hovorí sa o miliarde dolárov.

  • Maroš napsal:

   Jozef Jalta – V mene Božom, V mene Štátu, V mene kráľa, V mene republiky – a na záver – V mene Jalty! Ty si ale Kokot! Šéfovia mocností si rozkrájali svet – a pre teba je to modla! Pýtal sa Stalin Slovákov, keď ceruzkou v ruke nakreslil hraničnú čiaru a Zakarpatská Rus bola v Piči ukrajinskej – kde je v piči dodnes – či nám môže ufakliť tie rusínske rodiny, ktoré odrazu museli patriť do Sajuzu?!
   Ty idiot! Choď sa ich spýtať do Užhorodu – ako sa im tam dýcha – V mene Jalty! Každý, kto má šajnu o operáciách slovenskej armády proti ZSSR, vie, že Slováci sa zašívali ako len mohli a vyhýbali sa boju s Rusmi – ale nie zo zbabelosti! Potvrdili to samotní Rusi! Keby to tak nebolo a bolo by to otvorené fašistické nepriateľstvo, tak by k nám sovieti neposielali vojenských poradcov a neformovali by partizánske skupiny na kooperáciu zo ZSSR! Stačí len trocha logiky! Doboha! Československa sa nikto nepýtal, či súhlasí s Jaltským dohovorom! A Tisa popravili – okrem toho, že to bol záujem Beneša – lebo Tiso dokázal KOMPETENTNE RIADIŤ Slovenskú republiku počas najhoršieho obdobia – vojny – že „buď on – Beneš – alebo Tiso!“ – a Tiso odmietol návrh Sovietov na začlenenie Slovenska do ZSSR – ty kokot! Keby Tiso s tým súhlasil, tak ČSR znovu nevznikne – boli by sme súčasťou ZSSR a ČR by bola medzipásmový nárazník! Celá Jaltská dohoda bola o tom – pokiaľ až bude siahať sféra sovietov v Európe! A teraz mi vymenuj JEDINÝ štát, ktorý po túto čiaru ostal nekomunistický! V mene Jalty – v mene Komunizmu! A my sme sa kurva s niekym v Jalte dohodli, že budeme komunistický štát?! A že na Slovensku vyhrali voľby 60:30 /zhruba/ demokrati na nie komunisti, to ti v škole tvoji boľševici už nepovedali?!

   „Sovieti a spol. si iba chránili to,čo bolo dohodnuté“ – kurva – chránili si niečo SVOJE?! Jozef Jalta – SI SVOJPRÁVNY?! Lebo ja zatiaľ áno! Ale ty môžeš samozrejme zavolať Rusov aj s armádou naspäť – Kocáb bol kokot, keď s nimi dohodol odsun, že?! Nebyť kokota Kocába – mohli tu byť dočasne stále! Ale čo už – Kocáb je riaditeľ Zemegule! On rozhoduje!

   Jozef Jalta – Maďari ako ty, hovoria – V mene Trianonu! Oni si len chránia dohodu o Rakúsko-Uhorskom vyrovnaní! To, že Slováci bojovali s Maďarmi v roku 1848 proti Habsburgom – za prísľub rovnoprávnosti Slovákov v samostatnom Uhorsku – Maďari dodržali najťažším útlakom Slovákov, aký tu nebol 1000 rokov! To bola zase tá ich „Jaltská“ dohoda s Rakúšanmi – ktorí potom mali v piči Slovákov práve za ich promaďarskú /proCHazarskú!/ aktivitu v roku 1848!

   „Jaltská“ dohoda prebehla po 1993 aj medzi SR komunistami a medzinárodnými korporáciami, že Slováci budú robiť za 1/4 mzdy v EU 100 rokov! Tak sa potom nediv, keď si niekto túto dohodu príde „chrániť“! Doboha! Si ma ale nasral!

   • benmil napsal:

    Maroš

    Máš to nejako popletené. Návrh na začlenenie Slovenska do ZSSR pochádzal od Husáka, a ten, kto to odmietol, bol ZSSR. Tisa sa nikto nepýtal, a keby aj hej, logicky by odpovedal nie. Ako by sa černoprdelník chcel dař do holportu s ateistickým peklom?

    • Maroš napsal:

     benmil – Husák sedel za „buržuázny“ nacionalizmus! Moja vlastná svokra ho po vojne zažila, ako sa vozil po južnom Slovensku na nákladiaku a vyháňal Maďarov za Dunaj! Nedokončil to, čo ste vy odsunom Nemcov dosiahli – že tam nemáte 5. kolónu /aj keď snahy sú – Herman a spol./. Keď ho ustanovili po 68. roku prezidentom a začal normalizáciu – viem priamo z úst človeka na Úrade hlavného architekta hl. mesta Bratislavy z 80-tych rokov, že Petržalka je Húsákovo sídlisko – ako priame fyzické zaujatie strategické predpolie pre prípad podobného útoku na Bratislavu, ako počas Napoleónskych ťažení – samozrejme – za cenu ľudského štítu – bombardovanie Juhošky ukázalo, že žiadne civilné sídlisko nie je prekážkou agresora. Ale zase – v betónových ruinách sa dobre práni a po vojne je drvený betón výborný základový materiál pre stavbu dialnic, že?

     Takže nie – Husák nikdy nemohol navrhnúť pričlenenie Slovenska do Sajuzu – bol to zarytý nacionalista! To vie každý Dúbravčan – časť Blavy odkiaľ Husák pochádzal! Husák urobil jednu zaujímavú „súdružskú“ kamufláž – schválil pomenovanie jednej z petržalských ulíc ulicou Bélu Kúna /Kohna/ – teda po vodcovi maďarských boľševických hord, ktoré napadli Slovensko v roku 1919! – zrejme ako kamufláž svojej „lojality“ k boľševickej internacionále – aby mohol presadzovať práve tie národné záujmy. Husák bol predovšetkým Slovák – až potom bol komunista. S odstupom času som o tom presvedčený!

     K Tisovi a Benešovi – archív Slobodný vysielač You Tube.

     • benmil napsal:

      Maroš

      z Wikipedie:

      Slovenské národné povstanie
      V roku 1942 sa Husák stal tajomníkom Ústredného zväzu špeditérov, čo bola významná i dobre platená funkcia. Vo svojej prenajatej vile pravidelne organizoval stretnutia ľavicových intelektuálov, zamestnaných zväčša na podobných lukratívnych miestach ako on sám. Tajná polícia ich stretnutia starostlivo monitorovala, ale nezasahovala proti týmto „salónnym komunistom“.

      Keď v auguste 1943 prišiel Karol Šmidke tajne z Moskvy na Slovensko, nenašiel na slobode takmer žiadneho významného funkcionára strany. Po jarnom rozsiahlom zatýkaní boli vo väzení, a tak do nového, v poradí už piateho ÚV KSS pribral práve Husáka a Novomeského, ktorí žili a pracovali legálne. Podľa inštrukcií moskovského vedenia KSČ, ktoré vyplývalo z rozhodnutia Kominterny, mali slovenskí komunisti spolupracovať so všetkými protifašistickými skupinami a túto úlohu vedeli Husák i Novomeský splniť nepochybne lepšie než ich predchodcovia. Spojili sa s bývalými agrárnikmi Jozefom Lettrichom a Jánom Ursínym (zakladatelia Demokratickej strany), pričom výsledkom ich vzájomných stretnutí a rokovaní sa v decembri 1943 stala tzv. Vianočná dohoda, ktorá spájala odporcov prvej Slovenskej republiky a umožnila Slovenské národné povstanie počas druhej svetovej vojny.

      Husák bol podpredsedom povstaleckej Slovenskej národnej rady a povereníkom pre veci vnútorné. Na zjednocovacom zjazde KSS a sociálnej demokracie v Banskej Bystrici bol 17. septembra 1944 zvolený za podpredsedu KSS. Bol iniciátorom vydávania povstaleckej Pravdy od 9. septembra do 25. októbra 1944 v Banskej Bystrici. Z tejto doby je zachovaná správa z júla 1944 pripravená Husákom a určená na rokovanie v Moskve, v ktorom odporúča, aby sa Slovensko stalo súčasťou Sovietskeho zväzu[10], čo súčasní historici interpretujú ako formu nátlaku na Edvarda Beneša za presadenie predstavy o povojnovej federalizácii Česko-Slovenska so značnou autonómiu pre Slovensko.

      Po oslobodení bol účastníkom rokovaní o obnove ČSR v Moskve (ako vedúci slovenskej delegácie), pripravoval komunistický prevrat na Slovensku. V prvých parlamentných voľbách v máji roku 1946 zvíťazila na Slovensku Demokratická strana (na rozdiel od Česka, kde zvíťazili komunisti). Aj napriek tomu (po podpise tzv. tretej pražskej dohody) všetky rozhodnutia Slovenskej národnej rady podliehali schváleniu česko-slovenskej vlády, ktorú ovládli komunisti a tak sa Husák v auguste 1946 mohol stať predsedom slovenského Zboru povereníkov. Na jeseň roku 1947 Husák vyhnal z pozície svojej funkcie nátlakovými akciami nekomunistických povereníkov z ich úradov, viedol tak potom slovenský Zbor národnej bezpečnosti (políciu), ako aj Štátnu bezpečnosť (tajnú políciu).

   • benmil napsal:

    Maroš

    Kokot Kocáb sa mohol postaviť aj na uši, ale keby nechceli odísť, resp. keby sa to nedohodlo na inej priorite, tak by neodišli.

   • Maroš napsal:

    oprava – „Maďari ako ty, hovoria – V mene Trianonu“ – zlá formulácia – kontext – VĎAKA Trianonu/“Jalte“/ „došli o územie“ – Felvidék – kolóniu: Pre nich však neznamená Trianon to isté, čo pre Zakarpatskú Rus Jalta! Pretože na felvidéku žili Slováci a deklarovali svoju samostatnosť a nie maďarstvo!
    Trianon 1 časť Veľká svetová vojna
    https://www.youtube.com/watch?v=bzDMTP7VmY8

 3. nula napsal:

  Když už máme to výročí, zazpívejme si společně Modlitbu pro partu:
  https://www.youtube.com/watch?v=7xf-t_oCjMM

 4. Jozef Jalta napsal:

  Zdalo sa mi že prvý príspevok neprešiel tak som stručne zopakoval trochu inak to isté…ospravedlnujem sa!

 5. jknovak napsal:

  Dubček neměl strategii ani schopnosti věci řídit, a to včetně komunikace s Brežněvem. Tak co se dalo čekat??
  Vzpomínám na jeden výstižný nápis (24.8.1968) v Praze
  DUBČEK = BLBČEK

  • jan nowak napsal:

   Jjjnowák.. á
   .. Krá-li poslyš hola hou .. pipísseň

   Mou hola hou tam ww w jižní Austrálii – píwo Stó-ji tam
   Dwa baky tam ww w jižní Astrachány-ji & hola hou , čárka tatam již-nim TO

   SWerdd.lowsku..
   ps : ADMINE – už po 2 ti pí-ču ..ty pi čo , žeže ty Chlíb~ky sou MOC OUDský aa a

   a nic sse tam newej-de ??
   .. @ nebo jo – El Komandante ?

  • Paw napsal:

   Rikalo se Dubcek Blbcek , vsude a mmo to byl slaboch /nasilne dosazenej za Novotnyho /zadny zakladny v Cesku/..a zase nas prodal..

  • benmil napsal:

   jknovak

   Když přišli, byl „překvapený“. Buď dobrý herec, nebo naprostý blb (ne Sasinův blboň – to jsme my ostatní).

   • niSas napsal:

    Néní možný dokola dělat ze sebe blbé, že s poblázněnými epileptiky kolem nás sme jako kámoši a necháme na sobě štípat dřevo a gdyž je zase chytne záchvat a vrhnou se po nás, že si to necháme zase vysvětlit, že jako za nic nemůžou, že co tady ukradli, že jim máme nechat a nehádat se s nima vo tem. No jak by to mělo bejt, vydat kurwám co se furt nevejdou do naší kůže, šmírujou gde hodit písek do ložisek, vydat turistický pasy s omezenou platností, ať táhnou do hajzlu a poslat s něma i blanické rytíře, páč sou taky na nic, čímž se v kopci uvolní místo pro našince, „prověřené“, keří tam vrazí pěkně velkej vozembuch, obsluhou nezávislý na počtu obyvatel, u kerého se na každé výročí otestuje bezpečnost obranyschopné práce, A žádné spolupracování , vývozy a dovozy součástek, žádné patentování, žádné turistické prohlídky, páč až to na ně zase přinde, tak aby je to zase rychle přešlo. Dělat jako zase blbé, že s poblázněnými epileptiky sme jako kámoši a necháme na sobě zase dřevo štípat a gdyž je zase chytne záchvat a vrhnou se nám po krku, že si to necháme zase líbit, že jako za nic nemůžou, že co tady rozbili, že si máme zase postavit a nehádat se furt vo tem a že si jako budeme rozdávat jejich semena, třeba z kukuřice, abysme tady měli všichni stejnou a mohli jako dělat, že nám teda jako patří, všem, a spravedlivě se s ní podělíme gdyž na ní budem závislí, to přece nemůže nigdo normální myslet vážně… :-) A všem nějakou „prácu“, třeba lepit pytlíky, zametat a ták, že to vede k soběstačnosti a vědění. Třeba za kolik hodin „práce“ a kolik „zničeného materiálu“ si můžete koupit, třeba jablko, které byste si utrhli jen tak na svém podíle neprodejné půdy bez danění nekonečného řetězce pitomců, Musíme se začít učit vědění , keré ty svině neumějí rozvrtat a kšeftit, keré bude umět , jako gdyž bičem mrská, každej synek a dcera od naší mámy. Pak po padesáti letech nebude mít nigdo strach, jaké výročí GDO vytáhne a jak se bude muset tvářit aby ho nevyhodili z blbé, zbytečné a prozrádcovské „práce“..Chápej voe, Němci nám nevrátili ani za poslední okupaci ani halíř za škody co tady způsobili a už sme zase díky nim ztrátoví, prostě v prdeli, a Babiš se tu roztahuje jako Karel IV, ani kua nevím jak se menoval pravým ménem, asi Bureš né? …

 6. sibolet napsal:

  Prostě hra globální proti hře státní… https://rutube.ru/video/a047a4b05e5a7960257ffee9e9017560/?ref=search a tady je konečné řešení https://rutube.ru/video/7fa420c9294b6cbf331a2482bfda15b1/ neutuchající drzost lidí,co spolehají na sklerozu https://rutube.ru/video/5cf0b9fc8cb56456daa66f9bd5c0c8d9/

 7. nula napsal:

  Tak jsem včera sledoval specielní výroční vysílání ČT24, ale tu největší komedii od 22 jsem už nedal, tak naštěstí takhle o prázdninách to opakujou od 6 ráno. Byla tam Milka a říkala, že už se z toho zblázní, tak to si nenechte ujít:

  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/218411000370821/obsah/639081-50-let-od-okupace

 8. Ilona napsal:

  V Praze před Českým rozhlasem tleskali Bioroboti !
  Bioroboti Japonska, Koreje a Číny vyhlásili válku Člověku.

  Zpěvačka Alla PUGACHEVA – ona byla první model bio- robota na scéně a obrazovkách SSSR, vstoupila do lidského světa se skladbou “ROBOTe, ty jsi byl Člověkem”

  Zákony o robotice musí být doplněny NULOVÝM zákonem ! Robot vždy při prvním kontaktu s Člověkem je povinen informovat: “Jsem ROBOT”. V případě, že nedodrží NULOVÝ zákon, musí být robot okamžitě zničen! Robot nemůže způsobit jakoukoli újmu Člověku nebo nečinností robota způsobit ohrožení Člověka . Robot musí dodržovat všechny příkazy, které člověk dává, s výjimkou případů, kdy jsou tyto příkazy v rozporu s prvním zákonem.

  Píseň prvních robotů na pódiu zní velmi zlověstně: “ROBOTe, byl jsi člověkem…

  https://www.youtube.com/watch?v=jkPk3FVV4K0

  V roce 2016 odcházející Etiopan, černokoží prezident Obama podepsal prapodivné nařízení , nařízením a zákonem dal povolení k výrobě a vypouštění CHIMÉR v masovém měřítku v obrovských klonovacích výrobnách, jaké jsou třeba hluboko v podzemí pod řekou Klondike v Yukonu, v Rumunsku, Číně , Africe . . . . . .

  Např. před 150 lety neexistovali žádní Číňané, Japonci, a jiní tvrdolíni a mongoli. Proto nenajdete v těchto zemích žádné kosti a mongoloidní Lebky starší 150 let. Mongoloidní rasy pod kupoli naši ploché Země vůbec neexistovaly !! Japonsko do 17.století vylo slovanské, žili tam modroocí, světlovlasí Šogunové a védičtí Ajni…Samuraj – S- Amura- Ajn.

  Dodnes nenajdete v Číně žádné fungující hřbitovy, ani staré. Pokuste se najít např. jedinou fungující PORODNICI. Hodně štěstí v hledání !

  Čína do 17. století zase byla říši slovanských Mogulů. Džingis-chán byl 180 cm vysoký , zelenooký slovanský hoch.

  Tímto zákonem Obamy začíná viditelná fáze okupace Země Bioroboty.

  Nyní se všude po světě objevují nelidé bez duše, které příroda sama nestvořila, stejně tak jako lidé – adamité nepochází od Boha, ale pocházejí od nečistého Adama, stvořeného z hlíny a špíny.

  Pouze ČLOVĚK je synem Bohů, ADAMITÉ , stejně jako BIOROBOTI vedou tisíciletou válku proti Člověku.

  Ještě včera to bylo scifi , ale dnes nahlas před kamerami roboti vyhlásili Člověku válku a slíbili naše zničení. Sophia, tak se jmenuje nejnovější civilní humanoidní robot – hračka, který slíbil, že zničí Lidstvo. Navíc samý nejvyšší lídr KLDR prohlásil, ze vytvořil tisíce robotů – biorobotů, a protože oni jsou tak dobří, udělá z nich velikou armádu .

  https://www.youtube.com/watch?v=NffL_Zn0GdE

  Více ve videu na stránkách OVKSCMFM . . . . . . .

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

  • Maroš napsal:

   Ilonka – nechce sa ti zájsť si do Žiliny – S.S. banda určite bude potrebovať dobrú neochromologičku – dochádza im munícia – 22. septembra máme Nový rok 7527, takže bude treba vyfutrovať to obdobie do 6. storočia, keď sme konečne vyliezli z Pripjaťských močiarov – môžete si pomôcť aj Alenkou z ríše divov! Sím ťa – toto „Zákony o robotice musí být doplněny NULOVÝM zákonem ! Robot vždy při prvním kontaktu s Člověkem je povinen informovat: “Jsem ROBOT”. V případě, že nedodrží NULOVÝ zákon, musí být robot okamžitě zničen!“ – by sa nedalo celé nahradiť dávidovou slovanskou hviezdou? Čo keď sa robotovi pokazí mikrofón – kto mi bude vysávať? A kto mi kúpi nového?

   Inak – prvý životopis Džingischána sa objavil až v 19. storočí v činštine! A odvtedy Mongoli dávajú dohromady svoju históriu.

 9. Jarek* napsal:

  Kryl mi připadá jako takový malý český trockista. Tak nějak by stále revolucionařil, chvíli s Dukčekem, pak frickama za plotem a pak zase s Havlem a pak zase s nehavlem. Tak nějak musel stále něco kvičet. Kdyby si to dokázal v té makovici srovnat, rovnou by pochopil, co se hraje za komedii. Jinak očividně si v tom z německa liboval a národ hlupáků to baštil a ještě si u toho mlaskal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!