Kam tenhle protinárodní exot až dojde?

-7977Bleskla vám při četbě titulku v mysli obrýlená tvář poslance Kalouska? Ano? Pak je shoda jména osoby mého námětu a jeho vašeho okamžitého odhalení cosi jako výnos pomyslného retribučního soudu. Zaletím teď 79 let zpět do léta roku 1939. Pár měsíců už nemáme Republiku československou, ale Protektorát Čechy a Morava. Koupu se s otcem v rybníku Skalka poblíž obce Budišov u Třebíče a vedle nás se ve vodě máchá menší obrýlený muž, s kterým se dá otec do debaty o tom, jak na tom jako národ momentálně jsme. Debata pokračuje i na hrázi rybníka, když vyjdeme z vody, a je to debata tak živá a náruživá, že si ji právě proto v hlavních rysech dost dobře pamatuji.

Tak tedy: onen muž tvrdí, že jsme si tenhle protektorát zavinili sami. A to tím, že jsme uvěřili snílkům a šmírákům Masarykovi a Benešovi, kteří de facto neměli či nemají (to v případě Beneše), o evropské poliice ani páru. Paktovali se s Francouzi a Angličany a Beneš nakonec dokonce i s Rusy, zatímco volba pro nás, jako Středoevropany, byla naprosto jasná. Měli jsme jít od samého začátku společně s Hitlerem. S tím bylo nutno se domluvit, ať by to stálo cokoli. A  kdyby se tohle dělalo a nikoliv přes rameno stále ohlíželo na Paříž a Londýn a nakonec i na Moskvu, byli bychom dnes jinde, než jsme. Republika by tady byla dál, samozřejmě jiná, fašistická, ale díky Bohu za ní. Lepší, než to, co máme teď.

Otec samozřejmě jako velký masarykovec, benešovec a Sokol mužovy názory tvrdě odmítá. Argument jeden vyvrací argument opačný – a jen pro tuhle debatu, či spíš zarputilou hádku dvou mužů, si na ono letní koupání roku 1939 dost, dobře vzpomínám. Protože kolik bylo těch jiných, které se mi už z hlavy vykouřily?

Ale proč o tom vůbec mluvím?

Vidím ve vzpomínce toho pána od rybníka Skalky. Malá postava, kulatá hlava s málo vlasy a vystupující bříško. A podivná vám to věc - myslím přitom na politika Kalouska. Na to, jak úžasně by se tihle dva asi shodli.

Před časem v interview pro Právo Kalousek řekl, že výsledek Bitvy na Bílé hoře – čili vítězství Panské jednoty nad vojskem Českých stavů - byl spravedlivý, a že kdyby on seděl na jakémsi vršku a průběh bitvy sledoval, mačkal by Panské jednotě palec, až by mu zmodral.

Mám dojem, že onen pán od rybníka Skalky by se vyjádřil stejně. Ale kdo ví, možná mu křivdím. Možná zas až tak zarputilý nepřítel obyčejných českých lidí přece jen nebyl. Možná je Kalousek v tomhle punktu  jedinečný. A nedostižný.

Ale nejenom v tomhle punktu. Před nedávnem prohlásil ještě něco překvapivějšího. Že totiž odsun sudetoněmeckého obyvatelstva z území naší republiky, nařízený vítěznými mocnostmi po 2. světové válce, byl omyl. A to proto, že kdyby oněch dva a půl milionu Němců v republice zůstalo, byli bychom dnes stejně bohatí, jako jsou dnešní Němci.

Mám před sebou knihu Borise Čelovského So oder so. Je to kniha o osudech českého národa v době německé okupace, z níž vyjímám, že jen v prvním měsíci Heydrichovy vlády bylo v Protektorátě zatčeno 2299 osob, ale sudetským Němcům, jak svědčí dopis gauleitera Henleina Bormannovi, se tenhle počet zdál okatě nedostatečný. A trnem v oku jim byla i přežívající česká menšina v Sudetech, jak zas prozrazují hlášení německé špionážní služby RSHA, z nichž bych panu Kalouskovi aspoň pár rád ocitoval:

20.ledna 1941: Německé obyvatelstvo žijící v blízkosti protektorátních hranic se domnívá, že všichni Češi by měli být z jejich území odstraněni k nuceným pracím do staré Říše.

16.května 1941: Nálada Němců v Sudetech je pesimistická a vinu na tom nesou německé úřady, které zacházejí s Čechy příliš mírně.

1.června 1942: Německé obyvatelstvo Sudet je atentátem na R. Heydricha nanejvýš rozhořčeno a žádá o nejpřísnější represálie, od zabavení rozhlasových přijímačů až po zastřelení tisíců Čechů.

8. června 1942: V Sudetech je slyšet hlasy, že jakmile se dokončí evakuace Židů,  m u s í   se začít s vysídlením Čechů.

11.června 1942: Mezi Němci se dostavily rozhořčení a nenávist vůči Čechům. Jako již dříve požadují likvidaci českého problému co nejradikálnějším způsobem. Což platí v ještě větší míře pro lidi v Sudetech: Zde byla např. v Kopřivnici okna českých obchodů a bytů vybita, Češi zmláceni a v různých místech mosteckého okresu byly česky mluvící osoby vyhozeny z hostinců.

Takovýto tedy byl během války i po ní vztah sudetských Němců k Čechům a naopak. Češi věděli, že díky vítězství Spojenců právě  - a víceméně jen těsně - utekli hrobníkovi z lopaty, kterýžto osud by je z rukou Němců - a zvláště pak těch sudetských - neminul, kdyby válka skončila jinak. To si snad Češi měli po hekatombách svých nejlepších lidí, které nacisté ubili, po Lidicích a Ležákách prostě jen říct: OK, tenhle set skončil vítězně pro nás, takže si podejme ruce a budeme dál pokračovat, jako by se nic nestalo?

Takto si to Kalousek představuje? Anebo jen hledá v Bavorsku či vůbec na Západě kontakt, kdyby ho příště už ani Praha pro českou politiku nezachovala.

Anebo nás prostě chce jen šokovat?

Přiznám se, že jsem zvědav, s jakými "trháky" na nás vyrukuje příště. A taky jak ještě dlouho pro ně bude mít prostor i publikum? Myslím jako stále ještě český poslanec.

 
59 Komentářů k Kam tenhle protinárodní exot až dojde?

 1. .lak napsal:

  Kokot se dovede vysmát i sobě ale měl to dotáhnout k dokonalosti ale ne okolí. :-) :-D

 2. Mráz přichází z Kremlu napsal:

  Kolik ti v tom roce 1939 bylo roků rusácký trolle ?? :-)

 3. benmil napsal:

  Bylo by třeba někomu stisknout krk, až by zmodral.

 4. napětí napsal:

  chachacha, zábavné čtení diskuze, jakoby se nikdo nezajímal o politiku, jen videl na jeden metr před sebe. Pánové, kdyby nebylo soudruha Kaloska, tak Babiš nemá na čem stavět. Jsem rád že vládne Babiš ikdyž za chvíli nebude mít s kým. No a Kalous měl dávno dostat metál, za svou mezkovskou tvdohlavost a lhaní,kdyby vypad z parlamentu, tak Babiš už nebude mít náboje pro palbu z tribúny. Pravidlo: zásadně se nedivám na odkazy laka.pindoláka! Je to troll.

 5. Jozef Glinsky napsal:

  Jeden "trhak" pridam.
  Je celkom cerstvy:
  "John McCaine je moralnim vzorem pro nekolik generaci.Cest jeho pamatce"
  Odporucam aj postoj poslanca Blahu,aj diskusiu na PL a HS.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zlocinec-Nad-Johnem-McCainem-zaznel-drsny-ortel-z-vysokeho-mista-zadna-ucta-Jinak-Slova-neboztika-o-Zemanovi-Topolanek-place-a-Kalousek-549127

 6. Jozef Glinsky napsal:

  TOP 09 je takpovediac plne automatizovany,spolahlivy vykonavatel vole Deep State,
  podobne,ako hovorca Butoru /osobny priatel Sorosa/.

  Odporucam pozriet diskusiu k tejto desnej kreature,ktora aktualne vykonava funkciu prezidenta v krajine Stura.

  A prajem redakcii ovela sirsiu diskusiu,ako je dnes.

  https://www.hlavnespravy.sk/kiska-mccain-bol-muz-s-odvahou-silnymi-zasadami-neunavny-bojovnik-za-hodnoty-ktore-zdielame-na-oboch-brehoch-atlantiku/1502800

 7. Jaroslav Tichý napsal:

  Kalousek pochopil, že projekt TOP09 končí a chce zůstat ve vrcholové politice. Tak si již nyní vytváří k tomu předpolí. Ví, že pokud zůstaneme v EU, tak se dostaneme do Euroříše řízené Německem. Doslova a do písmene. Již nyní to prakticky platí. Příjezd nových potenciálních mocipánů v podobě čínského prezidenta s delegací prošvihl (to lítal s tibetskou vlajkou po Praze, což byla jeho fatální politická chyba), tak se snaží nyní vlísat do přízně Němců. Parlament a prezidenta již mít nebudeme, ale funkce říšského protektora taky není k zahození. Je ale otázkou, zda by to neměl vzít zkratkou a nepřihlásit se rovnou k islámu, když se EU resp. Euroříše má následně přeměnit v Evropský islámský chálifát. Nechme se překvapit, třeba k tomuto závěru po intenzivním uvažování dojde sám.

 8. Maroš napsal:

  "Vývojový" darwinizmus materializmu - britský seriál o "ľuďoch" so zvieraciou psychikou! Doživotné traumy preživších obetí a ich blízkych - "humanizmus" spravodlivosti pre psychopatov!
  Nejtemnější tajemství Británie Vražda Gemmy Hayterové
  https://www.youtube.com/watch?v=aoPffel9IXE
  Nejtemnější tajemství Británie Zrůda Michael Mick Philpott
  https://www.youtube.com/watch?v=9-U-6cpyUJo
  - - -
  Pjakin k 21. augustu 1968
  Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 20.08.2018 Titulky CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=Ywe4N2XLMVI

 9. Maroš napsal:

  Nemám kam, tak sem...
  Toto je staršia správa, ale vzhľadom na vypestovaný kultúrny kanibalizmus v Číne, keď vrcholom oddanosti komunistickej strane bolo aj pojedanie politických odporcov v konkrétnych provinciách - môžme predpokladať, že tento trend pojedania bezprízorných detí a odvrhnutých novorodencov, v Číne pokračuje dodnes! To, že Číňan zožerie všetko, čo nezožerie jeho - platí reptiliánsky absolútne! /Narážka na Zlatého cisára - Draka z Nebies, od ktorého Číňania odvodzujú svoj genetický pôvod - o tom bola aj Veľká vojna bielych plemien v Ázii so žltými plemenami - od ich porážky a uzavretia mieru v Hviezdnom chráme počítame svoj letopočet - 22. septembra bude Nový rok 7527!/

  "22. marca 2003 polícia v Ping-Janovi v provincii Kuang-si zaistili 28 dievčatiek pašovaných v nákladných autách z Jü-lin v Kuang-si do Chou-čou v provincii Ah-chuej. Najstaršiemu dieťaťu boli len tri mesiace. Deti boli zbalené v taškách po troch až štyroch a mnohé z nich na pokraji smrti – žiadne z nich si rodičia nevyzdvihol.
  Ráno 9. októbra 2004 človek preberajúci odpadky na okraji mesta Ťiou-čchuan v oblasti Su-čou, našiel znetvorené deti v smetiaku. Boli tam dve hlavičky, dve telíčka, štyri ruky a šesť nôh. Podľa vyšetrovania neboli mŕtvolky viac než týždeň staré a znetvorené boli po uvarení.
  Hoci má Čína zákony, ktoré zakazujú pojedanie ľudských plodov, politika jedného dieťaťa čínskeho komunistického režimu je rešpektovaný striktne a dochádza teda k mnohým núteným potratom, čím sú vytvárané príležitosti pre výskyt týchto zverstiev.
  Čo môže ľudí prinútiť urobiť takú vec bez strachu z odsúdenia? Od dôb Maovej kultúrnej revolúcie je v Číne neprostý nedostatok morálky a úcty k ľudskému životu. Za tú dobu viedla nadvláda čínskeho komunistického režimu k neľudské správanie a porušovanie ľudských práv a výsledkom sú iracionálne praktiky, ako je kanibalizmus." - pozrieť foto!
  https://hlavuhore.wordpress.com/2010/04/11/v-cine-jedia-novorodencov-uvadzaju-spravy-z-hongkongu/

  • houbeer napsal:

   Jen dodam,ze od roku 2016 muzou mit dve deti a pripravuji rychle uvolneni uplne,prej kvuliva starnuti obyvatelstva....

   • Maroš napsal:

    houbeer - komunisti rozkladajú rodinu - deti sú jej zmysel - nič iného. Triasť sa, že budem mať dve a budú ma prenasledovať? Triasť sa, že to bude nechcené dievčatko?
    Situ je taká, že na chudobnom vidieku rodičia detí migrujú aj na celý rok preč od rodiny - o deti sa starajú starí rodičia - podľa možností. Všetci sú naprogramovaní na peniaze a vytúžené veci - láska a neprítomnosť sa kompenzuje darmi - typický komunistický materializmus a rozklad hodnôt! Mladý Číňan v meste považuje za šťastie, že zoženie kuticu o pár metrov štvorcových - aby mal kde kvôli práci spať a kde si skladovať veci! Často pod kontrolou mafie. A teraz si myslíš, že mladí Číňania túžia po deťoch viac, ako po novom i-phone? Otrok odmeňovaný tým, že mu systém dá na chvíľu pokoj - túži mať rodinu, aby sa mal s kým podeliť o veci, ktoré mu majú tú rodinu nahradiť? Veď u nás majú mladí lepšie podmienky a tiež sú v tomto vylízaní!

    To podstatné - z logiky veci, že národ má prírastok až keď je priemerná rodivosť 2,1 plus ku tomu tradičné hodnoty rodiny a sociálne zázemie musí byť detto - Čína NEEXISTUJE, že by mohla mať 1,3 miliardy ľudí! To neexistuje - je to hoax, ktorý slúži na zastrašovanie iných národov na Zemi "že nás Číňania umlátia čapicami plnenými betónom" - lebo Čína sa stáva centrom koncentrácie nadnárodného riadenia - je to hoax ako s Mongolmi - "Fleet in being" - stačí, že hrozba existuje - ovládač na 6. priorite - táto téma už je dobre spracovaná v ruských alternatívnych dokumentoch, lebo práve voči ruským zdrojom táto hrozba smeruje! Reálne odhady sú okolo 500 miliónov - lebo po vojne kultúrna revolúcia, hladomory, politika 1 dieťaťa, vraždenie dievčatok! Číňanov je veľa, takže práve preto - neprehľadne veľa, ale v žiadnom prípade až tak veľa!

    • benmil napsal:

     Maroš

     nemá chybu

    • houbeer napsal:

     Jen jsem uvedl novelu zakona.nedodal jsem,ze i tak mladi cinani nechcou mit deti.prej uz maji ,,kulturu"bez deti ppd kuzi...jak pises,chteji ciste materialno

    • niSas napsal:

     Kolik je v Číně Číňanů, kolik je v Česku Čechů, kolik je na Slovensku Slováků, kolik je v Rusku Rusů, kolik je v Polsku Poláků, ve Švédsku Švédů,
     , kolik je v Jahodovém jogurtu jahod, kolik je ve Vepřové paštice vepřů, kolik je v Tatarské omáčce Tatarů...?

     • Maroš napsal:

      Sasin - kolik ti je v léte let? Kolik je ve vepřové paštice sóje? Robíš chybu - ja všetko prepočítavam na rohlíky. Kolik rohlíku je ráno v prdeli, keď na večeru si ich zjedol 6? Kolik uzlú prejde loď za hodinu, keď kapitán je františkán a navyše má Alzheimera?

      • niSas napsal:

       Jak dlouho bude trvat lachtanovi, lososovi a mrožovi závod na měsíc a zpátky. Teda gdo jako vyhraje..?

       • Maroš napsal:

        Sasin - záleží na 1/ ako dlho bude spln Mesiaca - nikto sa nechce naň napichnúť - opäť som pri rožkoch, 2/ či bude jasno, resp. bezoblačno - vrátane bez chemtrails - lebo vidieť treba kam lezieš, a 3/ či všetko pôjde v poradí - či lachtan zožerie lososa /ktorý vyskočí na Mesiac/ - mrožovho kamaráta a mrož bude mať dôvod zakillovať lachtana - čo je fér víťazstvo - no ni - aj keď losos sa už vráti mŕtvy. Ale misia na Mesiac bola splnená - a posledný kto ostane vyhráva - či ni?

  • Maroš napsal:

   Honkong dal svetu Bruce Leeho, ale pod britskou jurisdikciou pravdepodobne dodal britsko-USA sieti pedofilov aj množstvo "menej známeho biologického materiálu"!

   " Svetové novinky
   Alan Ewart /By Translator/
   Sir Edward Heath bol vedúcim britskej konzervatívnej strany 10 rokov v rokoch 1965 až 1975. Heath bol predsedom vlády Spojeného kráľovstva od roku 1970 do roku 1974 a zomrel v roku 2005. V ďalšom kroku, ktorý bude ďalej otriasť britskou politickou inštitúciou, Heath sa stal najnovšia vysokopostavená politická postava vo Veľkej Británii, ktorá sa stane zapletenou do škandálu sexuálneho zneužívania pedofilov. Heath žil v meste Wiltshire v Salisbury, hneď vedľa salisburskej katedrály a bol celoživotný bachelor. Zatiaľ čo Heath bol nažive, bolo veľa šepotov o jeho sexualite, ale on nikdy potvrdil, či bol alebo nie je gay počas svojho života.
   V posledných rokoch sa Spojené kráľovstvo otriaslo opakovanými obvineniami zo sexuálneho zneužívania detí vysoko profilovanými politickými osobnosťami a zábavnými umelcami, ako je Jimmy Savile . To, čo sa ukázalo byť ešte znepokojujúcejšie pre politickú inštitúciu, sú tvrdenia, že vedúci politici vrátane predsedu vlády Margaret Thatcherovej podnikli zámerné kroky na zakrytie sexuálneho zneužívania detí, aby sa vyhli politickým rozpakom. "
   https://www.inquisitr.com/2307112/was-sir-edward-heath-a-pedophile-prime-minister/

   By Translator:
   "Vyšetrovanie Sir Edward, nazývaného Operation Conifer, bolo založené v roku 2015 v dôsledku škandálu Jimmy Savile.
   Pán Veale sa dostal pod tlak, aby sa minulý rok vzdala vyšetrovania po tom, čo boli oddelené tvrdenia pedofilného kruhu v Westminsteru, v ktorom bol bývalý minister vnútra, zosnulý pán Brittan a bývalý šéf obrany lord Bramall. "
   "Iný zdroj povedal: "Polícia bola spočiatku skeptická voči obvineniam, ale teraz ich verte. A prišli k názoru, že boli v minulosti pokryté kvôli tomu, kto je Heath."
   https://rightedition.com/2017/02/19/british-prime-minister-sir-edward-heath-pedophile/
   Kontext
   https://www.bibliotecapleyades.net/sumer_anunnaki/reptiles/reptiles90.htm

   Posted on 2018/06/06
   ITNJ: Videos & Magazine on Pedophilia Hearings in London — A New Era in Eradicating Pedopredators Begins…
   06 Family, 07 Other Atrocities, 09 Justice, 11 Society, Civil Society, Cultural Intelligence, Ethics
   https://phibetaiota.net/2018/06/itnj-videos-magazine-on-pedophilia-hearings-in-london-a-new-era-in-eradicating-pedopredators-begins/

   • proud napsal:

    ...A.....????????

    • Maroš napsal:

     A? Klbko nervov - ...A.....????????
     A!!! Sliz!

     • proud napsal:

      Jj,tak tim jsi Cesku a Slovensku naramne pomohl,jako ostatne vzdycky :-)

      • Maroš napsal:

       Proude - jó - nejsou lidi! Ako vždycky! Proude - ty piča chazarská - ty si tu sám vykvakoval - "a kto pomôže mne?!" - ty jebo - keď sa tu zbierali posraté peniaze do Alma Aty - ty "pomáhač"! Si falošná kurva! Vreckár na ulici má viac čestnosti a ľudskosti ako ty! Sliz!
       Smrt pedofila český film 2003
       https://www.youtube.com/watch?v=X-R7AXPy23s

       • proud napsal:

        Film o smrti pedofila,pedofilie jako zabava lidem kde se muzou vyrvat,nez aby rvali na ty kdo to zaslouzej a pedofily sanujou,na vladu,ale pred tim jeste sami na sebe.................Pritom reseni je prosty,bijte je a zabijejte kde na ne padnete driv,nez vam zkurvej deti........bez reklamy,protoze i ta negativni neprestava porad reklamou bejt,vy drbny jim delate medvedi sluzbu, a vsem ktery drbete........

        • proud napsal:

         ......a to ani nepitvam na kterym miste az ten problem je co se vaznosti tejka,jiste ne v prvni desitce............a ty me rikas,misto do zrcadla sobe,ze jsem falesna kurva? :-)))),kdyz se snazim o reseni aktualnich,hlavne nasich a vaznejch temat,misto picovin,pedofilu a smradlavejch rybniku co ohrozujou cely vesnice?;-)

        • Petr C napsal:

         Proude, pedofilie neni okrajove tema. Podle vselijakych zprav je to jeden z hlavnich zabavnich proudu velke casti politiku, kteri vladnou svetu. A opet jsme u toho. Mali budou v base a velci ve vladach. Ono diky teto uchylce jsou snadno vydiratelni. Mali lide jsou drzeni jako otroci diky bankam a ti velci diky uchylkam.

        • proud napsal:

         Je to Peto okrajove tema,protoze pouceni lidi a zmeneni budoucnosti by znamenal konec takovejch a podobnejch svinstev.S tim zatocit by bylo relativne rychly a jednoduchy.A to ani nemluvim o tom jak by plakala kriminalita uz jen kdyby se zavedlo kopny pravo.

       • proud napsal:

        Porid si radeji masku Guy Fawkese,budem ji nejspis brzy potrebovat vsichni..........

        • Maroš napsal:

         Petr C - vychádzajúc z poznatku, že 1/ Praha je okultné centrum židovstva a sú s tým spojené rituály, na ktoré je potrebné aj ľudské "maso", a 2/ systém smeruje ku tomu, aby pedofília bola zaradená medzi LGBT orientácie "s právami na vykonávanie svojich potrieb" - o nejaký čas, keď sa prevalí krytie tohto svinstva - budeme tu mať svoje české a slovenské pedo-polith kauzy - žrádlo pre novinárov, ktorí "neinvestigujú" v tejto veci, lebo to majú zakázané!

         Proud je bezdetný sebecký jebo, takže nemohol zažiť to čo ja - keď sme sa dozvedeli, že môjho malého syna viac-menej už nakladali do bielej dodávky rovno spred školy, kde sa decká hrali "akože pod dozorom" družinárky a čakali na rodičov, a keďže môj syn nebol nejak neposlušný - učka si odskočila a niekto to chcel využiť - našťastie sa vrátila včas a začala kričať - a to biele auto tam zaregistrovali už pár dní predtým! Takže sme mali ako rodičia pohotovosť aj pri baráku! A to bolo za socíku! Takže tak - mám dôvod túto tému brať OSOBNE! Ale prasa Proud bude rozhodovať, čo pre koho dôležité je, alebo nie! Pojebaný boľševik!

        • proud napsal:

         To se pletes,stacilo napsat ze je to pro tebe osobni tema tak ho sem cpes.Ale cpat to sem jako cislo jedna bez niceho je picovina tebe hodna a diky za pochvalu ze jsem bolsevik,ano,mas recht,cejtim se vlastencem,nikoliv drbnou ani tim kdo vlastni starosti uprednostnuje pred narodem!

       • Maroš napsal:

        Film ako taký stojí za hovno - dôležitý je jeho odkaz PRE NÁS - že homosexuálne orientované deti, ktorá systém usilovne gender agendou vyrába - môžu byť nakoniec veľké svine - aj tento 14-ročný fagan si v podstate svojho gaya učiteľa namotal a začal ho ako prostitút citovo a finančne vydierať - takže chudák učko ho nakoniec nechtiac - neschopný sa ovládať, že - nešťastnou náhodou zabil, a po tom, čo sa ho nevedomý otec snažil vo väznici neuspešne nechať zabiť - učko sa nakoniec obesil, ale pokus a osnovanie vraždy z pomsty sú tiež delikty, takže aj tí "normálni" sa nakoniec ocitli v base! A väzenská psychologička - neznalá imigračný Kalergiho plán, sa vydala za šv=dskeho podnikateľa a ešte než sa tam dohrnuli migranti - ako vydržiavaná "manželka" zostala pekne ako domáca a svoju profesiu psychologičky zavesila na kliniec - lebo chuj s tým, keď vyštuduješ, čo ťa nebaví - základ je mať na robotu papier, že nie si blbý! A tak každý dostal, čo si zaslúžil a sranda ešte len bude, ako sa vyučovací proces postupne prenesie z tried do LGBT kabinetov! A namiesto vypchatej sovy a kuny a čojaviem už čoho - v regáloch budú vystavené správne vypchaté pohlavné orgány a bábätká! Ako hovoril Komenský - škola sexuánou hrou! Np nechci do takej školy! No nechci si urobiť VŠ diplom z gender agendy - veď je to základ tej správnej sociológie v tej správnej krajine s tou správnou modrou pičou na zástave - no ni?!

 10. Maroš napsal:

  No nech sa páči - pro-pedofilný kongres doboha!
  "Nathan Larson chce vaše hlasovanie - ale on tiež píše on-line na podporu pedofílie"
  "Nathan Larson, uznávaný pedofil s platforou legalizácie manželstva mladistvých, beží vo voľbách v tomto roku."
  ""Lysander", sa pýta: "Ako máme mať s batoľatami sex, ak majú najprv absolvovať test na sexuálnych vedomostiach?""
  Poznámka - ešte aj tá lišta cookies JE ŠTÝLOVO RUŽOVUČKÁ! Hajzli!
  https://babe.net/2018/03/19/pedophile-congress-nathan-larson-virginia-43317

  • asar napsal:

   Špekulanti špekulujú a Alah si robí svoje. Dopadne to takto. Mám kámoša, čo chce malých židíkov. Aj malí židíci potrebujú lásku. Som preto za adopcie malých židíkov, lebo doma sú týraní.

   Potom mám ďalšieho kámoša a toho vzrušuje usekávať hlavy a mučiť pedofilov. Nikoho iného, len pedofilov. Ale tí hajzli fašistickí mu to nechcú dovoliť. On je taká diskriminovaná sexuálna orientácia - pedofilo-sadista.

   • Maroš napsal:

    asar - treba zorganizovať pedofilnú gender misiu na Borneo - Dajakovia si s tými hlavami dajako už poradia, aj keď ich už nesušili od 2. svetovej.

 11. asar napsal:

  Nemci, vráťte Rujanu s Arkonou a celé východné Nemecko! Aký bol dôvod útočiť na polabských Slovanov, zabíjať ich, vyháňať a ponemčovať?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!