Lidé mají rádi pohádky

8293_4Lidé mají rádi pohádky. Já také.

Naše české, co posbírala Boženka Němcová, snivé arabské o létajícím koberci, Šeherezádě. Nebo Ruské, bohatýrské a optimistické, či chladné severské Andersenovy. I exotické z dálného východu či států Střední Asie. Nakonec i indiánské jsou zajímavé. Mám jich doma pár od severoamerických indiánů. Ti žili v co nejužším kontaktu s přírodou a jejich spíše rozprávky, bez kouzla našich pohádek, o vesmíru, zvířatech, rostlinách, hodně říkají o jejich životě. Konečně, každý národ či skupina do pohádek vkládá kus sebe a kus svých tužeb.

Lidé mají rádi pohádky. Já také.

Nemusí se u pohádek moc přemýšlet a může se snít a utíkat od pokakaného života, plného dokonalosti, krásek, věcí čerstvě natřených, stádného optimismu, televizních ksichtů – bojím se říci tváří. Pohádky se čtou dětem či s dětmi nebo se na ně dívalo v televizi. Studio kamarád v neděli dopoledne třeba s Blekotou Mekotou, malá černobílá televize Shilelis odněkud z Lotyšské sovětské republiky v zeleném plastu od tchána a děti na klíně pod dekou ani nedutaly. Ne, že bych byl tak chudý a na lepší neměl, ale kvůli „Studiu“ a dětem jsem si ji pouze vypůjčil.

Pak přišly jiné pohádky, hloupější. Nebylo to chytré prase Karbous a jelen Větrník, ale nekoneční žloutci Simpsonovi a já naštěstí s dětmi pohádkám odrostl a nemusel se vztekat. Ani poslední pohádka už se mě netýká. Moderní, současná a úderná.

 

Pohádka o okupaci ČSSR v roce 1968.

Včera, v památný den, jsem si dal práci a našel k ní tři články. Jeden pravicový z Aeronetu, dva levicové, jeden na Svazu mladých komunistů a jeden na Komunistickém svazu mládeže – ten je od historika a zachycuje postoje západoněmecké vlády k nám v šedesátých letech.

Všechny tři články se shodují v tom, že západ na nás nehleděl se založenýma rukama, ale činil se. Taktiky byl různé, ale snahu a vůli měli všichni rovnou. Pomoci podrazit socialismus v ČSSR.  Špióni z CIA importovaní jako turisté do Čech, zesilování vojenské přítomnosti na západních hranicích, atd. V hodnocení vnitřní situace a příčin se trochu liší. Aeronet se soustřeďuje na odvolání Antonína Novotného pravicovou klikou ve vedení KSČ, po skandálu s uteklým generálem. Článek na Svazu se více zaměřuje na příčiny. Je to vše dlouhé čtení a zabralo mi hodně času. Ale byl jsem svědomitý. A vzpomněl jsem, jak i já, mladík, jsem vítal Pražské jaro, zajímal se o „tání“, kulturu a v podstatě nevěděl nic. Doporučuji k poctivému přečtení. Pomalému a popřemýšlení. Protože pohádka o Pražském jaru, zlých rusech, či sovětčících a hodných a nadšených Češích a Slovácích má tuhé kořeny, zalévaná je ze všech stran.

Lidé mají rádi pohádky. Já také.

Zrovna dnes ve středu 22. Srpna, jsem potkal známého, co má firmu od naproti. Protože podniká, já jsem taky podnikal, protože je z německé rodiny a já měl taky babičku Němku, občas si povídáme. Dneska to bylo jiné.  Dozvěděl jsem se pohádku, kterou znám a o které píšu. Nedal se přerušit, nenaslouchal a mlel. Upozornil jsem ho na tři články, viz výše. Nenaslouchal a mlel.

Zeptal jsem se ho, zdali mu něco říká Mnichov. Odpověděl jen, že ho „nějakej Mnichov nezajímá, že Češi byli vždycky zloději“. Nenaslouchal a mlel. Když mi řekl, že nikdo nevěděl, že by něco v srpnu 1968 mohlo nastat a v Německu, který přece zná, byl naprostý klid, zeptal jsem se: „ Proč si myslíte, jako ostatní lidé, že vám kdekoliv na světě v televizi všechno řeknou, co se děje v politice?“ Nenaslouchal a mlel dál. Vzdal jsem to, Řekl jsem „zdar“ a odešel si užívat poobědové siesty.

Lidé mají rádi pohádky. Já také, ale odsaď, podsaď.
140 Komentářů k Lidé mají rádi pohádky

 1. Marco napsal:

  Tihle spoluobčané německého původu většinou melou jako kolovrátek úplně to stejné. Také znám jednoho podnikatele německého původu a ten vždy mele o tom, jak to zde posrali Češi už za Husitů. Samozřejmě uvádí bezpočet příkladů, které máme na triku my a už vůbec do své rovnice nezapočítal, že vše má příčinu u nich. To oni nás neberou jako sobě rovné, to oni nás mají za své sluhy a husitství si způsobili také sami svou hamižností a vykořisťováním našeho obyvatelstva. Kdyby jich tu bylo více, určitě by jsme to pocítili, jako to pociťovali naši předci. Poslední dobou je slyšet, že by se mnozí rádi vrátili. Nenechte se ukolébat, v jádru jsou stále stejní.

  • proud napsal:

   Ale hovno,dostavame jen co si nechavame nandat,jaky oni,oni muzou u nas a o nas drzet hubu,i kdybysme skakali z oken,neni to jejich vec,stejne jako neni nase vec,ze si tam nechali pustit zver a nechavaj si znasilnovat zensky.Pro nas je to jen neprijemny v tom ze je nezastavej na ceste k nam,ale i to je jen jejich vec.Kdyz neco chceme od druhejch,musime to v prvni rade nejdriv dodrzovat sami,stejne jako to co nechceme aby se delo nam,nedelejme jim.Stejne to ma platit i u nich.Vidim Marko,ze se porad mame hodne co ucit........porad milujeme ono: "To ne my,to oni,my nic,my muzikanti".

   • proud napsal:

    Remcame,ale v bankach jsme jako doma,platime kartama,delame na ne v montovnach,nakupujeme jejich odpad v jejich kseftech..........ale my nic,my muzikanti:-))))))))))))))))))))

   • niSas napsal:

    Ti Němci sou eště větší tupani než vypadají.Sou zkolonizovaní eště dřív než my. Nemají ani svoji původní řeč a gdyž celé dny schweinují bez háčků a čárek leze jim to stále víc na bednu. Voni se stejně rozpadnou na původní země slovanského původu jakmile Rusko pochopí ty priority a pak bude zas dobře, páč voni si taky sami nevládnou. Vládnou jim bankocetle keré drží nejmenovaná šlechta mezinárodní dělby kradení. Němci se svojí linkovanou přesností a barevným podtrháváním účetních nadpisů nemají pro ti nám šanci, ale jen v případě, že se s nápady našich synů a dcer přestane bez užitku plýtvat a vyhazovat rozum do kanálu, voknem a vyšinutě u teho škubat hlavou, že no áá...

  • benmil napsal:

   Znám mnoho spoluobčanů nikoliv německého původu, nikoliv podnikatelů,nikoliv nevzdělaných, a melou jako kolovrátek totéž. Už by bylo načase zavřít hubu mainstreamu.

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Stále více lidí si uvědomuje, že stávající mocensko-politické uspořádání světa je totálně nespravedlivé, a to není pohádka. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa. Jednu možnost řešení uvedeného globálního problému popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví v článku popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  Otevřený dopis politickým stranám ve všech státech světa jsem poslal politickým stranám a hnutím v ČR. Reakce KSČM na tento otevřený dopis je uvedena v článku: ODPOVĚĎ KSČM NA OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.com/2018/08/odpoved-kscm-na-otevreny-dopis.html

  • proud napsal:

   Ty drz picu,kretene!

  • niSas napsal:

   Poslal ste to aji do Vatikánu, Fedu, OSN starýmu Ročíldovi a jeho zěťákům a zeťačkám..?

   • Ing. Miloslav Dědek napsal:

    Tento dopis jsem zatím poslal jen politickým stranám a hnutím v ČR. Do světa jsem zatím nic neposílal. Moje znalost cizích jazyků je nedostatečná. Hledám spolupracovníky, kteří mi pomohou s psaním, překladem a posíláním dopisů. Konkrétně u tohoto otevřeného dopisu je má představa o spolupráci následující: Spolupracovník přepíše "Otevřený dopis politickým stranám ve všech státech světa". Přepíše dopis tak, aby byl v souladu i s jeho názorem. Předtím než začne dopis překládat mně dopis pošle. Dohodneme se na jeho definitivním znění tak abychom ho mohli oba podepsat. Můj mejl: m.dedek123@seznam.cz

    • Josef Švejk napsal:

     Oznamte městu a světu, že Vámi dodávaný dopisní papír je jemný, dvojvrstvý, bez dřevěných třísek a budete mít spolupracovníků habaděj, inženýre.

 3. proud napsal:

  Pohadky nepohadky,vsichni kdo to mysleji se svou vlasti vazne by si meli sosnout na fastshare.cz : https://fastshare.cz/7462043/300-bitva-u-thermopyl-300-2006-dvdrip-czdabing.avi , a na ulozto knizku Trenink vezne: https://ulozto.cz/hledej?q=Tr%C3%A9nink+v%C4%9Bzn%C4%9B&orderby=latest ,kdyz to pak nebudou potrebovat,tim lip,kdyz budou,stesti preje pripravenejm.

  • proud napsal:

   Nemame armadu? Tedy se ji staneme!

  • houbeer napsal:

   jenze techniku z knihy nevyctes,rek bych.jde tedy o fyzickou a psychickou pripravenost....?

   • proud napsal:

    Cetls ji?......A jisteze zalezi,patrito k sobe,ale aby to bylo neco platny,musis taky neco umet.A k tomu umeni je kondice nezbytna.

    • houbeer napsal:

     necetl.prave,ze narazim na tu kondici spoluobcanu synu a dcer od nasi mamy.malokdo vydrzi a ma zkusenosti s nekolikadenni zatezi nad limity....

     • proud napsal:

      Ta te bud oddela,nebo se ti podepise na zdravi,kdyz se na ni nejdriv nepripravis.........

      • proud napsal:

       Jenze narod neschopnej si sam vladnout bude tak linej ze neudela ani par kliku...........az na par aktivnich skupin.

 4. Ilona napsal:

  Мировая война книг самая жестокая: интервью участника.

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

 5. John_Pitralon napsal:

  Pohádka o pražském jaru je asi tak zajímavá jako ta o Smolíčkovi pacholíčkovi. Většina těch masmediálních nebožáků nepochopila obrannou strategii sovětského bloku a nechápou ji až dodnes. Kdyby viděli, co v roce 1968 prováděli Američani ve Vietnamu, zeblili by se.

  Music of the Vietnam War: https://www.youtube.com/watch?v=KnnLrmboOYE

  • proud napsal:

   Presne tak. Dneska je spravedlnost a slusnost tak pokrivena ze nikdo nechape ze kazdej posledni vojak a i jenom zasobovac a prodejce materialu jiny armade nez obranny je vlastne valecnej zlocinec,nic jinyho! Je to nakonec videt i treba na soudech s nemeckejma fasistickejma zlocincema,kolik jich stalo pred soudem,bylo odsouzenejch a za co,ty cisla a rozsudky jsou vysmech rozumnejm lidem.Zlocincem se stava kazdej kdo prijme zlocinnej rozkaz!!!

   • proud napsal:

    To plati mimochodem i pro nasi "vladu" a podobny uredniky az do posledni vesnice,ani nemusi bejt valka.

    • John_Pitralon napsal:

     To platí i pro toho gaunera McCaina, kterého dnes oslavují jako hrdinu. Rusové ho trefili ve Vietnamu raketou, protože lezl, kam neměl.

     • proud napsal:

      Plati to pro vsechny darebaky,odkudkoliv.Diky grazlum mame misto "raje", "peklo".

     • proud napsal:

      Znal jsem jednoho co "umrel" na svou debilitu a chlast.Kdykoliv se ozral,vzdycky nekoho napadl,az to jednou nekoho prestalo bavit a pockal si na nej...........kazda blba svine by tak mela dopadnout.

  • Forever Slav napsal:

   John_Pitralon

   "Kdyby viděli, co v roce 1968 prováděli Američani ve Vietnamu, zeblili by se."

   Kdyby viděli, co prováděl Vietkong ve Vietnamu, zeblili by se.

   Co se týče samotné války ve Vietnamu – na to existuje několik úhlů pohledu:

   1. Válka byla nesmyslná, stejně jako by byla (hypoteticky) nesmyslná v případě války proti komunistům v Jugoslávii, jelikož v případě Severního Vietnamu nehrozilo šíření komunistické revoluce do okolních zemích – naopak ještě začala válka mezi komunistickým Vietnamem (již sjednoceným) proti Rudým khmerům a komunistické Číně.

   2. Zároveň je třeba se také podívat na věc i z druhého úhlu pohledu (a ne z toho „promírového“) – s kým vlastně USA bojovaly. Severní Vietnam (a jeho „osvobozenecká“ armáda Vietkong) povraždil (započítán počet jeho obětí během války ve Vietnamu, i celkový počet obětí jeho komunistického režimu mimo válku ve Vietnamu) celkem přes 1 000 000-2 000 000 lidí. Proto jednostranná představa „chudáků“ Severovietnamců a „zlých“ Američanů je mylná.

   • John_Pitralon napsal:

    Inu, klasická manipulativní propaganda západních zdegenerů. V Indočíně se to kolonizátorům rozpadalo už delší dobu, od vypráskání Francouzů (bitva u Dien Bien Phu 1954) a potom se tam ráčili usalašit ještě Američani. Ti kobercovým bombardováním vymlátili nejen Vietnam, ale když už byli v rauši, tak i Laos a Kambodžu. Že chazar média zatajují obrovské počty obětí a přičítají to komunistům, je pochopitelné. Nebýt Rusů, bylo by to ještě mnohem horší.

    "Tajná válka CIA v Laosu: Každý den umírá další člověk"
    https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/83738/tajna-valka-cia-v-laosu-kazdy-den-umira-dalsi-clovek.html

    • Forever Slav napsal:

     John_Pitralon

     Nemusíme na komunisty a Vietkong něco svádět, vystačí si sami. Vojáci Vietkongu se masivním vražděním civilistů, mužů, žen i dětí, nijak netajili. Byli na to hrdí. Navíc velká část obětí Severovietnamců nebyla zabita v rámci války ve Vietnamu, ale čistě mimo válku ve Vietnamu jako příslušníci "špatné třídy".

     A RUSY Z TOHO LASKAVĚ VYNECHTE. Rusové a Rusko nemají nic společného s SSSR, s tím židovským výtvorem. Komunismus byl výtvor Satanovy Synagogy/židů.

     RUSKÁ ANTIKOMUNISTICKÁ EMIGRACE PODPOROVALA AMERICKÉ ZAPOJENÍ DO VÁLKY VE VIETNAMU. A PATŘILA I K TĚM, KTEŘÍ BYLI NEJVÍCE ZKLAMÁNI Z AMERICKÉHO STAŽENÍ Z VIETNAMU.

     Btw. spousta Rusů aj. Slovanů bojovala v americké armádě proti komunistům v Jižní Koreji a Vietnamu - ZA SVOBODU proti komunistickému otroctví.

     • John_Pitralon napsal:

      Přece nejde přičíst z nějakých ideologických důvodů někomu zločiny, které se vůbec nestaly. Naopak v jižním Vietnamu organizovala CIA operaci Phoenix, kdy vyvražďovali desetitisíce civilistů na základě jejich sympatií k Severnímu Vietnamu. A je úplně jedno, jaký byl základ komunistické ideologie, tohle byla typická práce těch chorých hlav z CIA.

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Program_Phoenix

      • Forever Slav napsal:

       John_Pitralon

       My Slované moc dobře víme, že tyto zvěrstva ve Vietnamu jsou skutečná. Sami jsme je poznali na vlastní kůži.

       SSSR: 20 000 000-66 700 000 obětí
       Československo: 10 000-15 000 obětí
       Atd.

       V samotném komunistickém Vietnamu čítá počet obětí nejméně přes milion až dva miliony mrtvých.

       • John_Pitralon napsal:

        Až na to, že jsou to hausnumera, co si vytáhl nějaký chazar z fusekle, aby mohl dál mást lidem hlavy.

        Počty obětí amerických agresí od roku 1945 dosahují asi k deseti milionům. Takže Rambové vlastně humanitárně smetli z povrchu planety jednu menší zemičku velikosti ČR.

        • proud napsal:

         Jednak hausnumera a podruhy jsou v tech poctech vsichni,i ti kterejm to patrilo pravem.

        • proud napsal:

         Tech bylo,je a bude,pocitam, asi nejvic.

       • proud napsal:

        Ty nejsi Slovanem,ty prase!

   • proud napsal:

    Kdyby neprovadel agresor,neprovadel by vietkong,ukaz mi jedinej napalmovej granat co hodil vietkong na nevinny deti v americe,ty blbej,imbecilni curaku!Meli tam pomlatit Amiky do posledniho,a vsude kam se zbrani v ruce vlezli!!!

    • John_Pitralon napsal:

     Je to zhruba totéž, jako když chazaři odlifrovali tisíce mudžahedínů do Bosny a Kosova. Poté kdy jich Srbové pár pozabíjeli, tak z toho vyrobili v médiích lidskoprávní aféru a důvod k bombardování Srbska. Takže jako přes kopírák už asi po stopadesáté a lidi jsou stále nepoučitelný.

     • proud napsal:

      Presne.

     • proud napsal:

      A pak prijde imbecilni forever zastavat se kapitalismu,vetsiho blba abys pohledal.Kazdej -ismus kde jsi zavislej na zamestnavateli je picovina ktery se muze zastavat jen kreten,podobne to bylo v sociku,ale ten to alespon resil povinnosti pracovat,takze jsi na ulici nechcipnul,nebylo to zrovna koser,ale porad lepsi nez soucasnej bordel co plodi takovy debilni budizknicemu jako jsou ruzny foreverove.......

      • John_Pitralon napsal:

       Nejspíš neví o kapitalismu nic. Jinak by o chazarech raději pomlčel. Ti ovládají v kapitalismu měnový systém a vyvolali dvě světové války. To jim nestačilo, tak Chazaři z Fedu začali v šedesátých letech tisknout nekrýté dolary, rozbili tím bretonwoodský systém a výsledkem je, že zhruba od roku 1970 si může Forever svůj vysněný kapitalismus už leda nabouchat do kecek. Američani se to snaží udržet silou, ale to je v dlouhodobé perspektivě nemožné.

       "Petrodolar - cesta ke 3. sv. válce" https://www.youtube.com/watch?v=XyeAVBE9miw

       • Forever Slav napsal:

        John_Pitralon

        To ukazuje, že o kapitalismu nevíte nic. Jinak byste věděl, že židé naopak kapitalismus zničili. Žid totiž usiluje o likvidaci kapitalismu a nahrazení komunistické světovládou, kde Gojímové budou židům sloužit jako otroci.

        Žid je rozený komunista.

        • John_Pitralon napsal:

         Chazaři se mají v kapitalismu skvěle. Jen ignorantovi by mohlo nedojít, že tyhle US invaze typu Vietnam nebo Irák probíhají právě kvůli udržení chazar dolaru a pod jejich vedením... Proto lifrovali do Vietnamu kanonenfutter z řad mladých Amíků, kteří tam pak někde v džungli zakňučeli za zájmy chazarstva.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Právě že se v kapitalismu skvěle nemají. Právě proto jej zničili. ŽID NENÁVIDÍ KAPITALISMUS, který buď přeměnil na korporativismus nebo rovnou na komunismus.

        • John_Pitralon napsal:

         Dokud si mohou svobodně tisknout dominující světovou měnu, tak jsou hodně za vodou.
         Nejprve by musel někdo rozbít celý bankovní systém řízený chazary... Jediný, kdo se o to nějak pokusil byli komunisté, kteří za socialismu opravdu trochu umenšili roli peněz v řízení společnosti. Na to chazar samozřejmě rozpoutal propagandu o nebezpečích komunismu a krmí tím lidem na západě makovice celou dobu.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Říkáte samé nesmysly. Právě že socialismus stvořil žid s cílem zotročil svět. Prakticky téměř každý komunistický stát byl pod kontrolou židů. KOMUSNISMUS BYL OD SAMÉHO ZAČÁTKU POD KONTROLOU ŽIDŮ.

         Komunistické hnutí bylo od samého začátku prošpikováno a ovládnuto židy a svobodnými zednáři skr naskrz. Jen zkráceně:

         Komunistický SSSR – ovládnutý židy, komunistický aparát plně v moci židů
         Komunistická Čína – vytvořená a řízená židy-svobodnými zednáři
         Ostatní komunistické strany v Evropě (např. Německo, Polsko, Maďarsko, Španělsko, atd.) – prošpikovány židy a zednáři
         Komunistická strana USA – prošpikována židy skrz naskrz
         Komunistická strana Kuby – Fidel Castro svobodný zednář a kryptožid
         Komunistická strana JAR – Nelson Mandela svobodný zednář, strana prošpikována židy skrz naskrz

         Atd.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Říkáte samé nesmysly. Právě že socialismus stvořil žid s cílem zotročit svět. Prakticky téměř každý komunistický stát byl pod kontrolou židů. KOMUSNISMUS BYL OD SAMÉHO ZAČÁTKU POD KONTROLOU ŽIDŮ.

         Komunistické hnutí bylo od samého začátku prošpikováno a ovládnuto židy a svobodnými zednáři skr naskrz. Jen zkráceně:

         Komunistický SSSR – ovládnutý židy, komunistický aparát plně v moci židů
         Komunistická Čína – vytvořená a řízená židy-svobodnými zednáři
         Ostatní komunistické strany v Evropě (např. Německo, Polsko, Maďarsko, Španělsko, atd.) – prošpikovány židy a zednáři
         Komunistická strana USA – prošpikována židy skrz naskrz
         Komunistická strana Kuby – Fidel Castro svobodný zednář a kryptožid
         Komunistická strana JAR – Nelson Mandela svobodný zednář, strana prošpikována židy skrz naskrz

         Atd.

        • proud napsal:

         A zase placas,protoze tak to melo puvodne bejt,jenze nebylo,proto to honem zrusili a nechali to spravny siozidovsky,tedy tvuj kapitalismus a z nej se vyvynuvsi korpokratismus ktery znicej zemekouli i s nama,pobouchance,nevis co cintas!!

        • John_Pitralon napsal:

         Socialismus automaticky vyplynul z chazar prasáren, kdy rozpoutali dvě světové války. Těžko můžete chtít po slovanském světě, aby používal chazar dolar, když jsme byli skoro vyhlazení. Zrovna tak pokud by Američani vyhráli ve Vietnamu, bude se tam platit chazar dolarem natištěným ze vzduchu, a vše bude pod jejich kontrolou.

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Melete komunistické sra*čky.
         Opakuji FAKTA, ŽIDÉ MI KONTROLOVALI OD SAMÉHO ZAČÁTKU PRAKTICKY KAŽDÝ KOMUNISTICKÝ STÁT NA SVĚTĚ - SSSR, Kubu, Kambodžu, Čínu, atd.

         Co se týče kapitalismu:
         Neboj se, dočkáte se (osobně doufám, že ne, ale nechme to tak) zničení toho „zlého kapitalismu“. 

         Židé na tom usilovně pracují. O tom má být NWO – DOKONALÝ GLOBÁLNÍ SOCIALISMUS (proto má být zničen kapitalismus) – podobný tomu v SSSR, v maoistické Číně, Kubě, Severní Koreji i ČSSR, jen s tím rozdílem, že bude zaveden na celý svět.

         Co se týče minulého režimu:

         ZDE NEDOŠLO K ODSTRANĚNÍ SOCIALISMU, NÝBRŽ JEN KOMUNISTŮ, CO NEBYLI POD SIONISTICKOU KONTROLOU. Samotný socialismus zničen nebyl – jen jeho budování (trochu jinou cestou) nadále pokračuje.

         A řeknu vám jedno sladké tajemství:
         Víte, o čem je stalinský (to byl i režim ČSSR) a židovský komunismus?

         Oba dva mají za cíl komunistickou světovládu [globální socialismus] – s tím rozdílem, že v tom druhém případě je komunistická světová totalita rouškou pro židovskou světovládu.
         Jinak jsou úplně stejní.

         PS: Něco pro vás:

         U vás zkrátka platí slova slavného ex-agenta KGB Jurije Bezmenova:

         „Neuvěří, dokud je někdo nenakopne do zadku. Až jim vojenská bota rozdrtí koule, pochopí.“

         Yuri Bezmenov o rozvracení národa (ideologická subverze)
         https://m.mojevideo.sk/3wfr

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Melete komunistické sra*čky.
         Opakuji FAKTA, ŽIDÉ KONTROLOVALI OD SAMÉHO ZAČÁTKU PRAKTICKY KAŽDÝ KOMUNISTICKÝ STÁT NA SVĚTĚ - SSSR, Kubu, Kambodžu, Čínu, velkou část východního bloku, atd.

         Co se týče kapitalismu:
         Neboj se, dočkáte se (osobně doufám, že ne, ale nechme to tak) zničení toho „zlého kapitalismu“. 

         Židé na tom usilovně pracují. O tom má být NWO – DOKONALÝ GLOBÁLNÍ SOCIALISMUS (proto má být zničen kapitalismus) – podobný tomu v SSSR, v maoistické Číně, Kubě, Severní Koreji i ČSSR, jen s tím rozdílem, že bude zaveden na celý svět.

         Co se týče minulého režimu:

         ZDE NEDOŠLO K ODSTRANĚNÍ SOCIALISMU, NÝBRŽ JEN KOMUNISTŮ, CO NEBYLI POD SIONISTICKOU KONTROLOU. Samotný socialismus zničen nebyl – jen jeho budování (trochu jinou cestou) nadále pokračuje.

         A řeknu vám jedno sladké tajemství:
         Víte, o čem je stalinský (to byl i režim ČSSR) a židovský komunismus?

         Oba dva mají za cíl komunistickou světovládu [globální socialismus] – s tím rozdílem, že v tom druhém případě je komunistická světová totalita rouškou pro židovskou světovládu.
         Jinak jsou úplně stejní.

         PS: Něco pro vás:

         U vás zkrátka platí slova slavného ex-agenta KGB Jurije Bezmenova:

         „Neuvěří, dokud je někdo nenakopne do zadku. Až jim vojenská bota rozdrtí koule, pochopí.“

         Yuri Bezmenov o rozvracení národa (ideologická subverze)
         https://m.mojevideo.sk/3wfr

        • proud napsal:

         "Melete komunistické sra*čky."..............ty meles hlavne ty,to o cem si tady mokre snis jsem si po svete prosel v realu,to co tady ty placas znamena jen ze nemas ani nejmensi poneti!!!

        • proud napsal:

         A mimo jine,nejak jsem si nevsimnul nejaky "komunisticky",spravne socialisticky svetovlady,natoz nejakyho pokusu o ni,zato americkejch sracek je vsude tolik,ze nejdou prehlidnout,ty idiote:-))))))))))))))

        • John_Pitralon napsal:

         To je všechno pohled ještě z minulého století. Dneska Chazaři zdaleka už nejsou tak mocní, aby mohli přes finanční a mediální systém jednoduše dominovat po celé planetě. V 21. století si to ukázkově podělali.

     • benmil napsal:

      John

      Měl by sis změnit nick. K Johnovi Pitralonovi odjakživa patřilo "zvaný Makaron". A Makaron je v poslední době moc ošklivá nadávka. :-))))

      • Petr C napsal:

       Pitralone obavam se ze se mylite v psani o moci zidu. Mi spis pripada ze jsou jeste mocnejsi. Nekdy se mi zda ze ovladaji velkou cast i te alternativy.

       • proud napsal:

        Tak to taky je,k tomu byli stvoreni..........

       • proud napsal:

        Jen je prihodnejsi psat sionistu,tam patrej vsichni ti nepratelsti zidi,ale i prachaty gojimove,poturcenci horsi turka.

        • Petr C napsal:

         Ano, ale to neznamena ze pokud zid neni sionista tak je to hodny zid. Je to spis jen odruda jejich viry v nazoru na byti Izraele.

    • Forever Slav napsal:

     proud

     Však Vietkong na zabíjení civilistů, včetně dětí, byl specialista. A děti nevraždil napalmem, ale rovnou plamenomentem. Pokud nepoužil k tomu účelu jiné klasické zbraně. Vraždění civilistů bylo u Vietkongu na denním pořádku.

     • John_Pitralon napsal:

      Děcka tam stříleli Američani, když jim z toho všeho už jeblo v bedně. To se bohužel služebníkům chazar satana občas stává.

      "Masakr v My Lai"
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Masakr_v_My_Lai

      • proud napsal:

       Jisteze,vzdyt to tak delaj vsude,snazej se naverbovat mistni gaunery,ale pod svym vedenim a za svy prachy,ktery si od nich pozdeji 100x vratej.Kdyby ne,nedelali by to a u sebe doma by se nemeli jak prasata v zite.

      • Forever Slav napsal:

       John_Pitralon

       Zločiny komunistického Vietkongu hravé převyšují zločiny Američanů.

       Masakr v Hue

       Masakr v Dak Son

       Masakr v Phuoc-vinh

       Tohle bylo na denním pořádku u Vietkongu.

       Inu, "chudáci" Severovietnamci.

       • John_Pitralon napsal:

        Propaganda chazarstva - asi jako když tvrdí, že bojují proti terorismu přičemž sami ISILáky generují a podporují.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         ?????
         A co tím básník chtěl říct?

         Btw. máte to popletené. USA bojovaly ve Vietnamu proti anti-křesťanským komunismu, který podporovaly židé skrze svůj loutkový stát SSSR.

        • John_Pitralon napsal:

         Stačí připomenout jak to bylo s s tím "masakrem" na náměstí Nebeského klidu v Pekingu. Až po asi 20 letech Západ uznal že na tom náměstí masakr prostě nebyl a místo toho tvrdí, že údajně něco proběhlo asi 4,5 km dál.

         "Masakr se nekonal na Tchien-an-men, naznačují depeše diplomatů USA"
         https://zpravy.idnes.cz/masakr-se-nekonal-na-tchien-an-men-naznacuji-depese-diplomatu-usa-pxu-/zahranicni.aspx?c=A110605_162330_zahranicni_stf

        • proud napsal:

         Co cekas:-))))).S takovejma debilinama chodej ti co zerou prolhanej meinstream,nebo poturcenci:-).Prolhanej zpusobem,ze to neni nahodily,ale promysleny blbnuti hlav zpravidla za ucelem pripravit pudu pro dalsi svinarnu.

       • proud napsal:

        No ty mas dost:-))))))))))))))))))))))). Skvele vyzbrojenej amik pobije min lidi nez vietkong s "prakem" :-))))))))))))))))))

        • John_Pitralon napsal:

         Teď mi tvrdí, že Amíci bojovali ve Vietnamu za křesťanské hodnoty. Úsměvná záležitost. Chazar degeneři tam poslali 19-leté americké kluky chcípnout kvůli chazar dolaru, který jim právě krachoval a ten šašula to hájí křesťanskýma hodnotama...

        • Petr C napsal:

         Pitralone vy neznate zido-krestanske hodnoty?

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Houby, o dolar vůbec absolutně nešlo.

       • proud napsal:

        Doufam ze tvy nazory znaji i tvy sousedi,abys nahodou nevyvaznul az se bude uctovat s kretenama...........

     • proud napsal:

      Mas v tom bordel,i kdyby to vietkong delal,porad to byli Vitnamci mezi sebou u sebe doma...............cililink,porad nic????????????????

      • Petr C napsal:

       Kdyz to je taky potomek Trockeho. Intrenacionalismus. V tomto pripade se zakryva slovem demokracie, prosperita. Stejne jak ty vselijake komunisticke internacionaly. Podryvani rezimu ktere nam nepasuji, vybijeni lidi protoze nechteji byt otroci. Komunismus, kapitalismus, nabozenstvi to jsou ruzne vetve jednoho stromu.

       • proud napsal:

        Tak to je,proto je nejspravedlivejsi nechat vsechny at si u sebe doma mezi svejma udelaj poradek sami,porad se to tejka jen jich domacich,a tim je receno vse i o tom,ze by melo bejt zakazany se jakymkoliv zpusobem do toho vmesovat,to znamena jakkoliv podporovat jakoukoliv domaci stranu ze strany jakejchkoliv cizincu.Kdyz si doma domaci neumej udelat poradek,tak at se vymlatej,je to jen jejich vec.A kdybych zavedl tohle,zmizela by i jakakoliv emigrace a vsichni by museli zustat doma a bojovat,nebo chcipnout.Vsechno ostatni je nespravedlivy.

       • benmil napsal:

        Petr C

        +

     • proud napsal:

      Byls tam a na vlastni oci jsi to vsechno videl........?

   • proud napsal:

    Ses krasnej priklad idiota co si mysli,ze ma pravo delat poradek v cizi zemi,co ti je pico do toho,at se tam navzajem klidne povrazdej,jen to nesmej vytahnout za svy hranice! To je presne jeden z duvodu proc vznikly republiky,aby si doma mohli delat co chteji a duvod proc se do toho zapad sere je jeho posrany multikulti a nerespektovani hranic druhejch a ty ses dalsi stejnej siozmrd.

 6. Forever Slav napsal:

  Tak abych to nějak shrnul:

  Válka ve Vietnamu vznikla tak, že Severní Vietnam zaútočil na Jižní Vietnam s cílem jej násilně sloučit do jednoho komunistického státu. Jižní Vietnam ZAŽÁDAL O POMOC USA. A ty mu přišly na pomoc.
  Tedy USA PŘIŠLY DO VIETNAMU NA ZÁKLADĚ POZVÁNÍ LEGITIMNÍ JIHOVIETNAMSKÉ VLÁDY. OBDOBNĚ RUSKO PŘIŠLO DO SÝRIE NA ZÁKLADĚ POZVÁNÍ LEGITIMNÍ SYRSKÉ VLÁDY.

  Nebyly to tedy USA, kdo se dopustil agrese, nýbrž Severní Vietnam. OBDOBNĚ JAKO SEVERNÍ KOREA V KOREJSKÉM KONFLIKTU V 50. LETECH, KDYŽ ZAÚTOČILA NA JIŽNÍ KOREU S CÍLEM JI NÁSILÍM SLOUČIT DO JEDNOHO STÁTU.

  Btw. právě Vietkong připomíná vražedné kosovské islámské mudžáhedíny (trénováni CIA), kteří byli sponzorování židy skrze židovské loutkové USA. Obdobně byl židy sponzorován vražedný Vietkong, s tím rozdílem, že byl sponzorováni židovským loutkovým SSSR.

  • John_Pitralon napsal:

   No samozřejmě, Jižní Vietnam legitimně požádal US chazary o vojenský zásah a oni jim tam poslali cca 2 miliony kusů kanonenfutteru ve věku kolem 20 let, který oddaně naběhnul padnout za židokřesťanské hodnoty, místo toho aby se kluci váleli v Americe na pláži. A zaplatil jim to US daňový poplatník.

   "Hair - Let the Sunshine In"
   https://www.youtube.com/watch?v=fhNrqc6yvTU

   • Forever Slav napsal:

    John_Pitralon 

    Aha, tak takhle je to tedy - vaše komunistická nenávist ke křesťanství je více než výmluvná. Hlásáte žido-zednářskou sionistickou propagandu Satanovy Synagogy.

    • proud napsal:

     Neotacej a nesvadej na druhy to s cim sem lezes ty sam!

     • Forever Slav napsal:

      proud

      ??????

      • proud napsal:

       "Hlásáte žido-zednářskou sionistickou propagandu Satanovy Synagogy." .................. ne my,to ty ji hlasas a places na spatnym hrobe! My prave nehlasame, mokre si to prali kdyz zavedli socik,a zas ho zrusili,protoze se nedockali. A debilove jako ty to nechapou,nedivim se,ne kazdej je clovekem i presto ze tak na prvni pohled vypada.

       • Forever Slav napsal:

        proud

        Vy prostě nechápete, že většinu socialistických zemí židé ovládali. Včetně velké části zemí východního bloku. Jen potřebovali dostat Západ a Východ pod jednu střechu. Přes komunistický vývoz revoluce to nešlo. Tak to prošlo přes 89 - výstavba socialismu však pokračuje dál - tentokrát zejména přes neomarxismus. Ale vše směřuje k dokolané komunistické globální totalitě pod vládou židů.

        To vy ne a ne pochopit.

        • proud napsal:

         Ukaz mi ten dnesni socik!!! Vzdyt meles voloviny,to se pak nemuzes divit,ze nejdou pochopit!

        • John_Pitralon napsal:

         Jasně že řídili i socialistické země, ale za socialismu neměli až takové možnosti si nahrabávat, proto jim to moc nevyhovovalo. Tenhle současný neregulovaný chazar bordel má k socialismu hodně daleko. To, co je tu dnes, je budování multi-kulti korporátního fašismu, který je naprosto neslučitelný s demokracii a proto se jim to fatálně sype. V tom je podstata toho neuvěřitelného bordelu a prasáren Západu, ne v socialismu.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Aha, pán neví, co je fašismus, tak tím se to vysvětluje.
         A naopak, socialismus jim moc vyhovuje. Stačí se podívat na SSSR.

         Mj. stačí se podívat na Castrovu Kubu, kde si židovská rodina Castrů nahrávala miliony, zatímco většina lidí Kuby žije v bídě a zaostalosti.

    • John_Pitralon napsal:

     No prdlajs. Jde o samozřejmě zase jen o prachobyčejný chazar dolar, za který tam kluci jednak chcípali a jednak ve velkém vybíjeli civilní obyvatelstvo. Tam je podstata věci - na základě ze vzduchu tištěného dolaru si pak chazaři alokují zdroje po celé planetě. V zemích socialismu to nešlo. Tohle vůbec nezávisí na modlení pomatenců někde v kostele.

     • Forever Slav napsal:

      John_Pitralon

      Potíží je, že vaše socialistické země židé právě že ovládali. To se vám ta teorie velmi rychle rozpadla.

      • člověk napsal:

       židy (chazary), muslimy, feudály, římany, kanibaly, mutanty a ing. Dědka ovládá hlen z nepřirozené stravy. Tihle NIC neovládají ani sebe, oni jsou ovládáni. Stačí jen jediné, nahlédnout jim do imunity, vybudované obsahem talíře, umocněné chyběním RH antigenu = zesilovače imunitního systému.

       • proud napsal:

        "Tihle NIC neovládají ani sebe, oni jsou ovládáni"..........presne tak,to je jako kdyz pujdes zbit policajta co jen plni cizi rozkazy,i kdyz uz i za to par facek zaslouzi protoze si je nepromyslel :-)

      • John_Pitralon napsal:

       Chazaři hlavně potřebují co největší chaos a nerovnosti, kde jim nikdo nekouká pod jejich pracky. V socialistickém systému se sice postupem času taky dostanou k moci, jenže jejich možnosti a míra prasáren jsou tam o něco menší než v kapitalismu. Protože v socialismu je aspoň role peněz v řízení omezena byrokratickou cestou.

       • proud napsal:

        V sociku neexistoval nepodlozenej peniz,zato existovala povinnost pracovat coz na druhou stranu znamenalo,ze kazdej si vydelal penize,at chtel,nebo nechtel a nikdo mu nemohl sebrat strechu nad hlavou,o vychcanejch exekutorskejch "omylech" (sbirani domu na objednavku solventniho) ani nemluve,kdy se lidi dostavaj cilene a umyslne do problemu.Zkratka a jednoduse,kdybych mel hodnotit,vyhraje socik,protoze tam je kratsi jmenovat nedostatky,na rozdil od kapitalismu a ostatnich -ismu.I kdyz se nehadam ze ten puvodni siosocik asi mel bejt krapet jinej,takovej hura trockistickej,jenze jim to svinim nevyslo.

        • John_Pitralon napsal:

         Právě, Forever svým vysněným kapitalismem ničeho nedosáhne. Chazaři stejně ve finále infiltrují stát, jak to předvedli v Americe. Jediná změna oproti socíku bude v tom, že on se bude celý život jak blbec zbytečně honit za jejich papírem někde v žido-korporátu, který ho pak ve finále kopne do zadku. To znamená, že nijak neoslabí jejich moc, jak to částečně uměl socík, naopak ji ještě posílí.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Naopak v kapitalismu dosáhneme víc,než v socialismu, kde židé jsou absolutními pány nad životem Gojíma.

        • John_Pitralon napsal:

         @Forever Slav

         Samozřejmá věc, že oni budou škodit společnosti
         tak jako tak a budou se vždy sápat k moci, ale v socíku nemají zdaleka takovou motivaci a možnosti. Nevidí před sebou ty obrovské balíky prachů a hromady majetku, které mohou v kapitalismu legálně získat zotročováním ostatních přičemž kapitalistický systém je v tom ze své podstaty přímo podporuje. Tu legální bázi právě v socialismu ztrácí.

        • Petr C napsal:

         Pitralone, prave proto byl socik zrusen. Experiment se nepovedl, tak zpatky k osvedcenemu kapitalismu. Banky to hnaci motor kapitalismu. Tak se podivejme pod jakym vlivem.
         https://www.manfredlehmann.com/news/news_detail.cgi/173/0

        • John_Pitralon napsal:

         Petr C:
         Právě, při demontáži socialismu šlo hlavně o to, aby tu chazaři získali zpět ekonomickou základnu. Dneska se už jen smějí lidem do xichtu.

         Pod záminkou "boje za lidská práva" vylákali v roce 89 lidi na náměstí, kde je nasměrovali ke sloganům typu "Kdo za to může?", "To je vono" a zapalování svíček. Následně ke "svobodným" chazar volbám, kdy jim to bylo hlasováním legitimizováno a oni si potom v takzvaném "parlamentu" zvedáním rukou posvětili celou tuto prasečinu kolem instalace kapitalismu. Takže jde od samého počátku o morálně bezperspektivní záležitost.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon, Petr C

         Potíží vaší teorie je, že dnes žádný kapitalismus neexistuje, nýbrž korporativismus. Žid totiž nenávidí kapitalismus a proto je přeměnil buď na socialismus nebo korporativismus. Což komunisté jako vy, ne a ne pochopit.

         Zase se vám ta komoušská teorie rychle rozpadla.

        • John_Pitralon napsal:

         @Forever Slav
         Dovedu si ten vysněný kapitalismus představit - lidé se budou na přijímacích pohovorech nedůstojně plazit před naprosto vysmátými chazary - aby od nich milostivě dostali aspoň nějaké zaměstnání typu asijská montovna a měli šanci několik let živit rodinu, než zhebnou na nemoci způsobené de facto stresem a přepracováním.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Tady nejde o rozhodování mezi tím, zda budou nám vládnout židé či ne, ale mezi svobodou a otroctvím.

         Problém s židy stačí nastolit formu rasové segregace a zákonem omezená politická a hospodářská moc židů v zemi. Tak jako kdysi v křesťanské středověké Evropě.

         Ve věci rozhodnutí mezi kapitalismem a socialismem jde o následující:

         Chci SVOBODU pro svou zemi a národ.
         Pokud člověk hledá svobodu a štěstí, je třeba se zeptat, jaký systém je nejvhodnější k nabytí svobody a štěstí. A tím je KAPITALISMUS.

         Kapitalismus není sám o sobě cesta ke svobodě a štěstí – kapitalismus jen skýtá nejvhodnější prostor k nalezení svobody a štěstí. Kapitalismus je nutná podmínka pro udržení svobody.

         Kapitalismus – zde je to o individualismu, osobní iniciativě, sebeobětavosti, víře, atd. Podle toho, jak bude v tomto ohledu jednotlivec vytrvalý, může člověk nalézt svobodu a štěstí. Záleží na jeho vlastní osobní iniciativě a snaze.

         Velkou předností kapitalismu je také to, že nevnucuje všem jedno “UNIVERZÁLNÍ DOBRO”. V určitém slova smyslu je kapitalismus podobný křesťanství – záleží na každém, jakou cestou půjde. Stejné je to i u PRAVOVĚRNÉHO KŘESŤANSTVÍ – nikomu nemůže být vnucování násilím. Je na každém, zda se ze své vlastní vůle nechá pokřtít a odevzdá své srdce Ježíši Kristu.

         Kapitalismus sice není dokonalý, ale je NEJVHODNĚJŠÍ SYSTÉM K UDRŽENÍ NAŠICH SVOBOD.

         Socialismus naopak v případě nedokonalého člověka skýtá nejvhodnější prostor pro nejhorší politickou tyranii a otroctví.

         PROTO ODMÍTÁM SOCIALISMUS.

       • proud napsal:

        Kdyz mas totiz silnou a dobre vyzbrojenou a vycvicenou armadu,navic za "zeleznou oponou" maji i ti siozidi a seda vlada hodne snizeny manevrovaci moznosti,ovsem je tu nevyhoda,malo bananu a zavrena cara,kdy se kundy nedostanou ven delat ostudu a zaroven se nedostanou dovnitr zmrdi co kradou deti na nahradni dily..........

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Komunistické plky, nic víc.
         Židé ve skutečnosti nadále pokračovali v podpoře mezinárodního komunismu.

         Příkladů je dost - stačí se podívat např. jak Izrael (skutečné CENTRUM KOMUNISTICKÉ INTERNACIONÁLY) podporoval komunistickou Kubu (viz např. židovská-sionistická podpora kubánských jednotek v Angole) či SSSR (např. v Afghánistánu). Dále např. když Izrael skrze svého špióna Mosadu Jonathana Pollarda ukradl tajné cenné dokumenty amerického Ministerstva obrany, které následně předal komunistické Číně.
         A takto bychom mohli pokračovat pořád dál.

       • Forever Slav napsal:

        Oprava:

        Problém s židy stačí vyřešit nastolením určité formy rasové segregace a zákonem omezit politickou a hospodářskou moc a vliv židů v zemi. Tak jako kdysi v křesťanské středověké Evropě.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Komunistické plky, nic víc.
         Židé ve skutečnosti nadále pokračovali v podpoře mezinárodního komunismu.

         Příkladů je dost – stačí se podívat např. jak Izrael (skutečné CENTRUM KOMUNISTICKÉ INTERNACIONÁLY) podporoval komunistickou Kubu (viz např. židovská-sionistická podpora kubánských jednotek v Angole) či SSSR (např. v Afghánistánu). Dále např. když Izrael skrze svého špióna Mosadu Jonathana Pollarda ukradl tajné cenné dokumenty amerického Ministerstva obrany, které následně předal komunistické Číně.
         A takto bychom mohli pokračovat pořád dál.

        • John_Pitralon napsal:

         @Forever Slav
         Izrael je nepředvídatelný experiment sociálního inženýrství, kde zkoušeli leccos a mnohým tam ruplo v bedně. Stačí se podívat na složení populace Izraele, odkud původně pochází, jaké jsou jejich původní mateřské jazyky a politické vazby, které mají na všechny strany a je to celé nestabilní. Zkoušejí jednu bezperspektivní kravinu za druhou. Stačí se podívat na Netanyahua, to je zjevný magor.

       • John_Pitralon napsal:

        @Forever Slav
        Bohužel ze své podstaty kapitalismus netvoří svobodu, ale konglomerát parazitujících entit. Tady nejde jen o chazary, ale o celou řadu dalších parazitů, kteří nejsou ochotni se přizpůsobit ani těm nejzákladnějším morálním kritériím.

        Válka ve Vietnamu je dobrý příklad. Pan budoucí svobodný kapitalista je věku kolem 20 let odvlečen do vykonstruované války proti vietnamským partyzánům, se kterými by v životě jinak neměl nic společného a padne tam na bojišti za zájmy parazitů, kteří infiltrovali stát.

        To, že zemřel, ale nikomu až na jeho rodinu nevadí - dostane metál in memoriam od vojensko-průmyslového komplexu, média z něj udělají národního hrdinu, pánbíčkáři bojovníka za křesťanské hodnoty atd.

        Prostě mnoho parazitů se na něm přiživilo, jen bohužel tento budoucí zodpovědný kapitalistický hospodář místo života ve vysněném kapitalismu leží pod drnem už ve věku kolem 25 let.

        Music of the Vietnam war:
        https://www.youtube.com/watch?v=KnnLrmboOYE

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Jo, hnusní “kapitalističtí imperialisti”. Vy komunisté jste nezměnitelní.

         Řekněte jednu jedinou věc, co bylo v principu špatné na americké invazi do Vietnamu? V principu na tom není nic špatného. A to, že ANTIKOMUNISTICKÁ RUSKÁ EMIGRACE VÁLKU PODPOŘILA, hovoří za vše. Bojovat s kvazem, jakým byl mezinárodní komunismus, byla morální povinnost.

         Amerika zde bojovala za dobrou věc.
         Kapitalismus patří mezi nejlepší systémy na světě - kde svoboda má nejlepší podmínky k růstu. Koneckonců, nebyl to kapitalismus, ale komunismus, který zabil více než 100 000 000 lidí a zničil kompletně morálku lidstva.

         Kapitalismus NENÍ V NIČEM NEMORÁLNÍ. Uveďte jediný příklad, v čem je nemorální?

        • proud napsal:

         "Řekněte jednu jedinou věc, co bylo v principu špatné na americké invazi do Vietnamu? V principu na tom není nic špatného."..............omyl,uz jen to ze tohle napise jakejsi bezmozek,je spatny,a hodne spatny!

        • Forever Slav napsal:

         proud

         No tak mi to vysvětlete, co bylo v principu špatného na americké invazi do Vietnamu? Čeho špatného se tím Američané dopustili?

        • proud napsal:

         Prijde ti normalni napadnout cizi suverenni stat ??? Pak ti tedy prijde normalni az te potkam,ti jen tak prostrelit hlavu. Pohoda

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Tak znovu:
         Nedošlo k agresi a napadení suverénního státu ze strany USA. Válka ve Vietnamu vznikla tak, že Severní Vietnam zaútočil na Jižní Vietnam s cílem jej násilně sloučit do jednoho komunistického státu. Jižní Vietnam ZAŽÁDAL O POMOC USA. A ty mu přišly na pomoc.
         Tedy USA PŘIŠLY DO VIETNAMU NA ZÁKLADĚ POZVÁNÍ LEGITIMNÍ JIHOVIETNAMSKÉ VLÁDY. OBDOBNĚ RUSKO PŘIŠLO DO SÝRIE NA ZÁKLADĚ POZVÁNÍ LEGITIMNÍ SYRSKÉ VLÁDY.

         Nebyly to tedy USA, kdo se dopustil agrese, nýbrž Severní Vietnam. OBDOBNĚ JAKO SEVERNÍ KOREA V KOREJSKÉM KONFLIKTU V 50. LETECH, KDYŽ ZAÚTOČILA NA JIŽNÍ KOREU S CÍLEM JI NÁSILÍM SLOUČIT DO JEDNOHO STÁTU.

        • John_Pitralon napsal:

         @Forever Slav
         Místo toho, aby se 20-letý kapitalistický soudruh válel doma na pláži, tak zakňučel ve Vietnamu a zhebl. Nebo pokud mu tam jakožto služebníkovi chazar satana jeblo, vypálil jim vesnici a postřílel obyvatele. S tím nemá komunismus nic společného.

        • proud napsal:

         Zadny znova,to je oficialni prolhana verze,porusujici veskery vojensky dohody kam az oko dohlidnenavic bych se klidne vsadil ze umele rozdmychana a pripravena. Nemas co komu pomahat a vmesovat se!!! Ze te nekdo pozada te neopravnuje k naruseni suverenity jinyho ciziho statu.To si mel Vietnam vyresit sam a i by to udelal,v ramci VIETNAMU!

        • proud napsal:

         Pitralone,stydim se ze ze neco tak pitomyho jako "forever" v Cechach vubec existuje se mnou a nevychcala se s tim dira do snehu,nebo se tomu hned po porodu nezakroutilo krkem.Podle toho to tady taky uz od umelyho prevratu vypada.

        • Petr C napsal:

         Proude co chcete od cloveka jemuz vladne zidovsky buh a nevleze mu do hlavy ze ten jeho cely kapitalisticky system je zalozen na financovani od zidovskych bank.
         http://www.poutnici.com/jezis-nazaretsky-kral-zidovsky.html

        • John_Pitralon napsal:

         @Forever Slav
         Nebylo to legitimní, chazaři museli nejdřív odprásknout zvoleného rezidenta,který s válkou ve Vietnamu nesouhlasil. Poté debilové poslali do Vietnamu ve velkém nevycvičený kanonenfutter, který šel z civilu rovnou do boje. Vedlo to k tomu, že třetina smrtí US vojáků byla vlastní palbou. Samozřejmě po čase úplně zcvokli a zabíjeli všechno včetně žen a dětí.

        • Forever Slav napsal:

         Petr C

         Komunistický ideolog, věřící v židovský komunismus, po židovsku nenávidějící křesťanství (protože podlehl židovské propagandě Synagogy Satanovy), hovoří samo za sebe.

        • Forever Slav napsal:

         Petr C

         Nehledě na to, že kapitalismus funguje bez ohledu na židy. A tímto je vyvrácen další debil*ní argumenty komunisty Petra C.

        • proud napsal:

         Peto,to je co:-)))))))))))))))))))).O az takovy "forever" blbosti se ti nikdy ani nesnilo:-))))))))))))))))

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Krásně jste potvrdil, že jste pokrytec. Řekněte mi:
         Jaký je rozdíl mezi pozváním USA legitimní jihovietnamskou vládou do Vietnamu a pozváním Ruska legitimní syrskou vládou do Sýrie?
         Jestli chcete být spravedlivý, měřte všem stejným metrem.

         Jinak, i kdyby Američané zaútočili na Severní Vietnam, aniž by Vietnam na někoho útočil, měli by na to právo. Bylo morální povinností bojovat se (židovským) mezinárodním komunismem.

         Je to stejné, jako kdyby nás Američané těsně po roce 1945 osvobodili Československo a SSSR od komunistického jařma masivním vojenským útokem a invazí. K tomu bohužel nedošlo, ač se o to řada lidí a generálů, jako např. generál Patton, zasazovala.

         U vás to je prostě jen relativizace a neschopnost rozeznávat skutečné zlo. A tím zlem byl (židovský) mezinárodní komunismus, který po dekolonizaci (která byla velkou katastrofou, hlavně v Africe, v Asii to naštěstí dopadlo celkem dobře) ovládl Severní Vietnam, který chtěl následně (na pokyn mezinárodního komunismu) spolknout svobodný a demokratický Jižní Vietnam. Proto zasáhli Američané – kteří zde byli jako osvoboditelé Vietnamu od komunistického otroctví. A bohužel to dopadlo neúspěšně.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         To se bohužel stává, že ve válce dochází ke zvěrstvům na obou stranách. To však nic nemění na tom, že USA a Jižní Vietnam byly ve válce ve Vietnamu v právu. Nepočítaje, že komunistický Severní Vietnam prováděl svá zvěrstva (má na kontě 1 000 000 - 2 000 000 obětí) bez ohledu na válku. Severní Vietnam je prováděl během války, i během míru.

        • Petr C napsal:

         Slave, tak jsem komunista a navic ideolog. Odporovat .... se nema. Mi to je z vasi strany uplne jedno. A ti vasi krestane by mi byli vcelku u prdele pokud bych nedoplacel na jejich svinstva.

        • proud napsal:

         "Jaký je rozdíl mezi pozváním USA legitimní jihovietnamskou vládou do Vietnamu a pozváním Ruska legitimní syrskou vládou do Sýrie?"...........takzes vubec nic nepochopil,proc se tomu nedivim? :-)) Ale kdyz chces moci mermo rozdily,tak zkusim:-).Ve Vietnamu slo o vnitrostatni zalezitost do ktery amici nemeli strkat rypak.Ovsem v Syrii slo ve skutecnosti o valku Rusko-Usa,nikoliv o Syrii,o tu jde a slo Syranum.Rusko tam likvidovalo Americkej vyrobek,pomoci kteryho chtela Amerika likvidovat Syrii a Iran s tim,ze ji pomuzou tam radoby "pravem" nakracet,muslimsky teroristy .Vazne sis myslel ze jsem tak blbej jako ty a neznam pozadi tech svinstev? A vazne nevis co ceka tebe s Evropou? Inu,tak si pockej:-)

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Spor uvnitř Vietnamu nebyl čistě vnitřní spor vzhledem k tomu, že Severní Vietnam s podporou SSSR zaútočil na suverénní Jižní Vietnam. Žádný vnitrostátní spor -Severní Vietnam s podporou mezinárodního komunismu porušil mezinárodní právo a napadl nezávislý stát. ŽÁDNÁ OBČANSKÁ VÁLKA.

         Sýrie naopak, narozdíl od Vietnamu, byla vnitrostátním sporem, kdy židé vyvolali uměle revoluci (Arabské jaro) proti Bašáru Asadovi. O Rusko vůbec nešlo. To, že se do toho nakonec připletlo Rusko, je věc jiná.

         V případě Vietnamu šlo defacto o válku a spor USA x SSSR, kdy USA vojensky podporovaly Jižní Vietnam, zatímco SSSR podporoval vojensky Severní Vietnam.

         Jen dokazujete vlastní pokrytectví, když vám nevadí ruský příchod do Sýrie na základě pozvání syrské legitimní vlády, a vadí vám na druhé straně obdobné americký příchod do Vietnamu na základě pozvání legitimní jihovietnamské vlády a přitom vám nevadí sovětská intervence ve Válce ve Vietnamu.

         Zlo v tomto konfliktu (a odpovědní za tuto válku) BYL SEVERNÍ VIETNAM A SSSR. Proti nim měli plné právo křesťanské USA a Jižní Vietnam využít jakékoli prostředky, jak je to jen možné.

        • John_Pitralon napsal:

         @Forever Slav
         Jde v principu o totéž, Vietnam i Syrie byly francouzské kolonie. Chazary vedený Západ nemohl pochopit, že jim to tam už nepatří, kolonizační systém se rozpadá. Bohužel ty choré hlavy vymýšlí jen magorie.

        • Forever Slav napsal:

         John_Pitralon

         Krásně jste dokázal, že jsem měl ve věci Vietnamu pravdu.
         A právě židé/Chazaři jsou odpovědní za prohru Ameriky ve válce ve Vietnamu - ne po vojenské stránce, ale po stránce diplomatické.

         USA válku ve Vietnamu vojensky VYHRÁLI - VYTLAČILI SEVERNÍ VIETNAM MIMO JIŽNÍ VIETNAM. Severní Vietnam kapituloval.
         USA se zavázaly Jižnímu Vietnamu, že mu přijdou (minimálně v podobě dodávek zbraní) na pomoc, pokud znovu Severní Vietnam zaútočí. Severní Vietnam porušil znovu veškeré dohody a zaútočil na Jižní Vietnam.

         A židé rozhodli, že žádná pomoc Jihu nebude poskytnuta. Tím bylo komunistické zotročení a zničení suverenity Jižního Vietnamu zpečetěno. Toto patří mezi židovské největší podrazy na Americe.

        • John_Pitralon napsal:

         @Forever Slav
         Pravda je taková, že soudruhům kapitalistům tou dobou ruplo v bedně - výsledek tři miliony usmrcených ve Vietnamu. Zničený brettonwoodský systém a zruinování dolaru. Mnoho dalších lumpáren jako odstřel prezidenta v přímém přenosu, v roce 1968 další odstřel jeho bratra a následně zfalšovaný let na Měsíc, kdy si mysleli, jak si nahoní světovou prestiž. Ale výsledkem bude pravý opak.

        • Forever Slav napsal:

         Oprava:
         Patří to do tohoto vlákna:

         John_Pitralon

         Komunistické plky, nic víc.
         Židé ve skutečnosti nadále pokračovali v podpoře mezinárodního komunismu.

         Příkladů je dost – stačí se podívat např. jak Izrael (skutečné CENTRUM KOMUNISTICKÉ INTERNACIONÁLY) podporoval komunistickou Kubu (viz např. židovská-sionistická podpora kubánských jednotek v Angole) či SSSR (např. v Afghánistánu). Dále např. když Izrael skrze svého špióna Mosadu Jonathana Pollarda ukradl tajné cenné dokumenty amerického Ministerstva obrany, které následně předal komunistické Číně.
         A takto bychom mohli pokračovat pořád dál.

 7. niSas napsal:

  Forever

  Dokázal byste přeložit zkratku KAPITALIZMUS?

  • Forever Slav napsal:

   niSas

   Kapitalismus:
   – volný trh
   – svobodná hospodářská soutěž
   – svobodná výměna zboží a služeb
   – minimum státních zásahů a regulací
   – úzký stát
   – ochrana soukromého vlastnictví

   Zajímalo by mě, co je na tom špatného?

   • houbeer napsal:

    Spatneho jena tom,ze je to utopie,nikdy nesplnici se.svoboda-v ekonomice makroglobalni neni a nebyla,nebude uz tuplem.rozhodne ne pod hlavickou ,,kapitalismu"

    • Forever Slav napsal:

     houbeer

     Komunistické plky.

     • John_Pitralon napsal:

      @Forever Slav
      Zase jen nepochopení primitivního klamu ve stejném duchu, kterým byla vedena klamná operace kolem "Sametové revoluce".

      Musíte mít nějakou jakoby ideu, třeba "anti-komunistickou", kterou oslovili lidi, aby vyběhli na náměstí. Ty bezobsažné floskule sice nic neznamenaly, ale pokud se procítěně chrchlají, řvou a skandují, tak to ten dav vezme jako výzvu.

      Dalo se to zastavit jednoduše bez hnutí jediným prstem, kdyby lidé seděli doma na zadku. Protože pan Havel si pak může řvát do mikrofonu na prázdné náměstí, jak chce a nemělo by to žádný vliv na nikoho. Nakonec by je možná odvezli do léčebny nebo by prostě šli domů... Zjevně ten základ, na kterém to tenkrát postavili, byl nijaký, je to postavené na nemyslících čumilech.

  • proud napsal:

   Vidis to Sasine,ani pravou tvar kapitalismu nezna,pocitam ze pise z Bohnic:-)

   • Forever Slav napsal:

    proud

    Ty Bohnice krásně platí o vás. Vaše retardovaného komentáře to jen potvrzují.

 8. Forever Slav napsal:

  Jan Kowak

  Prosím tě, ty nikoho nepraštíš, ty dědku plesnivej! :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!