Nenávist – matka války

Za peníze se to plácá a plácá. Zkorumpovaná kafilérka dutě zní a i smutné výročí dokáže proměnit ve vlastní dehonestaci. Ba co víc. Snaží se zavděčit. Lísá se, olizuje páníčkům nohy a včerejší zbabělci a kariéristé se za hrdiny povyšují a opět na vlastní národ plivají. Stejně jako jejich předchůdci po roce 68. Republika i Evropa má plno vysoce aktuálních problémů, ale podvraťáci všeho druhu štěkají a vědomě či z blbosti nosí vědra s benzínem a s chutí podpalují nenávist mezi národy. Jednoduše se zapojují, jak jen mohou, aby ta válka byla. Alespoň ta malá občanská. Důsledky si často neuvědomují, leč peníze prý nepáchnou.

Vzpomínáte? Před první světovou válkou na sebe pokřikovali akademici přes francouzsko-německé hranice. Byli to slovutní mužové (byli rozhodně učenější než mnoho dnešních breptů z humanitních fakult UK) a přesto vyprávěli zlovolnosti. Nebyli v tom samozřejmě sami, ale k výsledku přispěli se vší vervou. Bylo to vydařené dílo. Válka se rozlezla do všech koutů světa a přerovnala, co se dalo. Nastolila rudý teror na Rusi, vyprovokovala nacistické zvěrstvo a zasela na bohatou žeň v té filmařsky působivé – druhé.

Soudruzi Lenin, Trockij, Sverdlov a další se drželi hesla, že přežije-li 10% lidí a zvítězí revoluce, tak je všechno v pořádku. Soudruzi Hitler, Himler, Goebbels a další zase sortýrovali a vůči nehodícím se dovolili použít všechny metody, hlavně když vyhraje jejich parta. Nemáte pocit, že se k podobným postojům přibližuje naše slavná kulturní fronta? Nemáte pocit, že vybraní „akademici“ a vybraní samolibí „umělci“ plní roli ideologů z počátku 20. století?

Šílené 20. století máme za krkem dodnes a přesto opět urážíme jiné národy. Chápu, že nepřítel si rád najímá nedostačivé osoby typu Vasila Bilaka nebo Jakuba Jandy, ale tuto prostoduchou lest bychom snad už měli umět prohlédnout. Historických zkušeností máme dost.

Hysterická nenávist k Rusům nese znaky bývalého antisemitismu. Všichni, kdož se tímto fenoménem zabývají, by měli zbystřit a začít více studovat lokajské ziskovky a jejich protagonisty.
89 Komentářů k Nenávist – matka války

 1. .lak napsal:

  No ano, ale sluníčkáři s vítači si sem tlačí ty dominantní co si „multikulturu nesou a rozhodně tolerantní ke kafírům, daurům a prašivým nevěřícím psům nejsou z principu 14? století neměnného islámu s tím kde je mešita je zem alahova a ostatní vetřelci které je třeba eliminovat.
  https://www.youtube.com/watch?v=LDjIFv8y_iQ
  http://www.czechfreepress.cz/evropa/no-go-zony-realita-dnesni-zaimigrovane-zapadni-evropy.html

  • r.m. napsal:

   Svazáci znárodňovali, Sluníčkáři zimigrovávají,blbcům Svazákům se narodili blbci Sluníčkáři.
   genetika je neúprosná)))

 2. Maroš napsal:

  „Šílené 20. století máme za krkem dodnes a přesto opět urážíme jiné národy. “ – toto podsúvanie MY NIEČO – opäť kolektívna vina a zároveň – nikto osobne? Ja osobne urážam príslušníkov svojho národa – z vlastnej dediny kurva – len preto, že si každého z nich nepustím do baráku?! A ty – Stanislav Novotný – bývaš doma s vysadenými dverami?!

  Kurva! Skúšajú to – jedna manipulácia za druhou! Ako podomoví zlodeji – ktorí vám zaklopú na dvere, vypýtajú si pohár vody – a vy – aby ste ich kvôli takej maličkosti nebodaj neurazili – a ako správni kresťania im predsa nemôžete odmietnuť také nič – pohár vody – si necháte aspoň vykradnúť barák a budete šťastní, že vás pritom nezabili! Nie! – my nie že nenávidíme iné národy – my nenávidíme ten váš manipulatívny pseudohumanizmus a pseudotoleranciu – lebo vy – kurvy sionistické – to vy nenávidíte nás! A čo zasievate – to budete zožínať! Skap v pekle! Slniečkar Stanislav Novotný!

  • proud napsal:

   Lepsi zprava by pro me byla,kdyby se dockala ta svine trestu za vsechno co spachala,a to jeste za mlada!

  • Maroš napsal:

   Benmil – vďaka za tip – som odosobnený od tzv. tolerovanej opozície, kam patrí aj Chmelár, ale ide o to, že v honbe za mocou takýto ľudia vytriasajú zo seba pravdu! Chmelár mlčal, pokiaľ ten reptilián Mc’Caina žil!

 3. benmil napsal:

  O Vasila Biľaka bych se neotíral. Ten jako první rozpoznal, co nám hrozí, a ze všech sil před tím varoval. A už vůbec bych ho nedával do jednoho pytle s JJ.

 4. niSas napsal:

  Některé rostliny proti blbému zacházení zhrubly, jiné zostnatěly a ty, co se nedaj vzít do huby, páč fakt odporně chutnaj mají jakousi šanci. Ale i na ně čeká vědecké spasení, páč dlouhé nosy pod práporem humanity a věteckého pokroku stále hledají maximální využití zdrojů. Stačí jim echkonomická doktrína o námezdní „práci“, gdy vyvlastněným blboňům podstrčí „práci“ na cizím a pro cizé za mzdu a hýbají tím bankocetlama, keré drží nad vodou dluh z budoucna , o kteréž budoucnosti nemají blboni žádné představy a nejsou ani schopni je hůlkovým písmem sepsat v bodech pod sebe. Že smysl má hledat někoho, gdo by se těch seznamů, sečtených ujal, jakožto výsostně pověřený důvěrník si taky hlavinky nelámou, páč jim řekli, že to tak je odjakživa. Že se tomu říká jako politika. Že jako politika je soutěžení o názory blboňů a že největší blboni že jako vyhrajou. A gdyž vyhrávají blboni, že ti pak přindou s aero-plánem, no to je vážení neřešitelný problém, páč to letadlo nemá zadní část trupu a všechny platící blboně v těch píruétách postrácí, ti si nabančí, ale běží si hned stoupnout do řady, až to aero zase bude nabírat vejšku. No, a teď si vážení blboni přiznejte, že ty rostliny jsou inteligentnější, páč gdyby jich nebylo nepomohli by vám všeci svatí.

  • Maroš napsal:

   Sasin – „každý človek má snahu zanechať po sebe známku svojej existencie“ – síce pochybujem, že každý, ale dobre – väčšinou ide o materiálne pomníky – barák, obelisk, murovaný plot! A pritom je to tak jednoduché – môžeš si pri tom aj honiť péro – stačí po sebe zanechať – IDEU!

   • niSas napsal:

    Zkusil sem stáhnout Okamůru ze „Svobodného rádia“, že si jako poslechnu tu svobodnou ideu a nestačil sem se divit, kolik šmejdů a kurew tam na tém listě podporují. No, šak, pré každej má „právo“ na svůj názor,. Hotová mordechujská sodoma s gomorou..Nigdo z nich tam nechce 1ha pro syna a 1ha pro dceru od naší mámy, Ani jeden náš slovanský symbol, ani jeden náš otisk, nic,…stejně jako tady. Statisíce chtěj jako měla Hanička Zagorová, miliony chtěj jak vostatní kurwy ašmejdi berou..To je ve skutečnosti ta jediná idea vohnoutů..Heh
    http://svobodne-radio.cz/2018-08-21-studio-beta-tomio-okamura-opet-ostre-o-soucasnem-deni/

  • .lak napsal:

   A nechceš moc po absolventech vysoké inkluzky? Všechno co formanty učili jim ukazuje no toto, vymarněný život. Vůbec na ně nebereš ohledy, profesionály. :-)

   • Paw napsal:

    Presne do cernyho..MY jsme na rade prvni to je jasny , ale ani ty bohaty a potom mocny nejsou uplne v bezpeci…Jestli nekde vylitne jiskra budou tady konflikty v cele EU…Soucasny stav se zhorsuje, utlak a otroctvi se „zlepsuji“ a moc jako vzdy v takovych casech provokuje , aby ukazala jak umi odpor znicit. Ale zaroven i valkama /ty musi vest/,si koleduji
    porad o presdrzky.
    Ale jakmile ztrati podporu policie, armady, jakmile se ovce vzprici a prestanou jim dodavat bohatstvi , to je potom jina vriskaji jako podsvincata..A snazi se svadet viny z jednoho na druheho…
    Jedna dulezita vec. !!!! Hitler zavedl socialismus v Nemecku vo jakym se doposud zadnymu komunistovi/socialistovi ani nikdy nesnilo..Ved je do pasti , ale meli se jako prasata v zite i behem valky.
    nazyval to socialni zodpovednost a sel po bohatych a mocnych a mel podporu vsech tak..A umel zatocit s byrokraty velmi sikovne…
    A Stalin nebyl zdaleka tak hroznej jak nam ho malujou jako certa na zed , kvuli jejich vylhany propagande a hodi s ejim to, na druhou stranu, ted jim ten Stalinuv socialismus leze voknem zpet…Zavrazdeni Kirova spustilo teror , ale byly to nekonecne spory Jezova /Kontrolni komise/ s Jagodou NKVD, kteri vyvolali nekonecne podezirani ..A Stalin nemohl vse overovat a vysetrovat,
    A jsou Usaci v rozkladu , nevi si rady , jako Stalin s novou byrokracii.Ta se jim vymkla z ruky , to je videt . Na vsecko udelaji novej urad , protoze Usaci netusi ,ze tyhle nekonecnosti skonci.. Kazdej by mel aspon malickosti, cinem, prispet za lepsi svet…

   • niSas napsal:

    Cicvilizáca není kultura, jako voda není krev. Aji tu vodu musej blboni platit, páč cicvilizáca na to nemá, ani po dvou tisících letech. Nemá na to aby synové a dcery od naší mámy mohli bydlet bez výpalného jako svatosvatí vlastníci celé té naší Vlastičky.A hraje s náma hru v karty, gdy ani jako erární vybavení, chápej voe, karty do hry každému blboňovi do hry chybí, že si má karty něgde sehnat, že jinak padni voe komu padni…, a že gde jako, a tak sme se dopracovali jen ke kohoutkům vodovodních řad, vypínačům elektrických počítadel, zámků na dvéřách, óó viděl jsem i mříže na balkónech gde za nimi vysí prádlo na sušení. Ani na jídlo není nárok, ani na zdraví ani na smyslnost normálního ducha. Patří nám jen dvorek vybetonovaných chodníků a polejvaných cest, gde je možné jezdit nebo chodit, ale lehnout si tam nesmíte, páč to přece patří jako všem, ale jako nikomu, že platí jen přednost v jízdě.Ale ani tam se nesmí jet ani pomalu ani rychle, páč na to máme za-kony, keré dovolují okupantům měřit saze v komíně, odebraný plyn, elektřinu, vodné a stočné a tak postupně cicvilizáca tvrdne, kostnatí a nepomáhají ani gesta nebo dokonce prohlášení, že máme demosgrácu, gde moc ve státě pochází z lidu.

    Že vůbec nevadí, že lid žádnou moc nemá, že nedostává ani podíl z rozpočtu, například každej by dostal deset tisíc na měsíc jako ty karty do hry , páč se jedná jen o karty, nic jiného to néní, že se směňují za to jen věci či dobré skutky, o které by byl jako zájem. A přesto, že lidi na to jen doplácí a ve skutečnosti mají z teho jen škodu, chápej voe, gdyž hrozí soběstačnost blboňů, nastupují echkonomické páky víry, že jako echkonomie pracuje pro blboně, musí se všechno rozmlátit, lidi ožebračit na kost aby ten režim trvale udržitelného vokrádání se mohl jako restartovat. Takhle mají našince rádi..

    Nó to máte jako s počítačem. Máte v něm všechno a jednoho dne si jako řeknete, , že vám to nějak moc dobře funguje, že si comp raději rozmlátíte a pudete někam námezdně „pracovat“ abyste si koupili za zdaněné bankocetle eště zdaněný comp a do něj zase trpělivě všechno budete znova instalovat, hledat při tom v pa-měti, gde ste to kua viděli, gde to jen bylo, páč mezi tím i zálohy přestanou nějak reagovat, to víte, vývoj, pokrok. Že pokrok se jako nedá zastavit jako v reálu, gde to co patřilo k vlasti, používají cizáci. Že nějací chmatáci sehnali něgde papír, že jim patří lány země, továrny a infrastruktura. Že jako byli šikovní, úspěšní. Že teda za to jim jako přerozdělíme polovinu, ne, všechno a sami si začneme řezat žíly aby bylo aji krve do buznysu. No a představte si, že sou i blboňi, co říkaj, že to všechno dělají pro děti, no chápete to?

 5. proud napsal:

  Ze bych si to opravil,nebo by si to mel opravit trouba co delal nadpis? U me matkou valky vzdycky byly prachy a vsechno co „zosobnujou“(majetky,zdroje,kundy a podobne) a skrz ne moc.Pochopitelne ze umela moc,protoze prirozeny autority po moci nebazej,tem zalezi na vysledcich pro vsechny.

 6. Petr C napsal:

  Valky kvuli penezum? Vzdyt ti co ty valky zpusobuji maji penez vic nez je hodnota sveta. Valky nebo spis bitky probihaly uz davno a to i mezi kmenama, ktere o penezich nemely ani potuchy.

  • proud napsal:

   Chytas se volovin :-),mas tam ze je to o moci pres penize,pres kundy,pres cokoliv,vzdycky pro vyhody! Rec neni o davani si pres drzku,ale o valkach:-)

 7. Petr C napsal:

  Ano o valkach, ktere probihaly od nepameti. Kdysi vetsinou o pudu, o lovecke territory. Ted hlavne prirodni bohatstvi. Nabozenske valky to je kapitola sama o sebe. Penize v nich jsou urceny jako benzin pro figurky. Valci se za penize a ne pro penize.

  • proud napsal:

   Peto neblbni,penize a majetky prece znamenaji moc a moc jsou zase zpatky ty nejvetsi penize a majetky.Za ne je pak vsechno ceho hrdlo raci,i stani nad zakonem,nahradni dily od panen a panicu,energie a vubec vsechno zadarmo a podobne.Prachy,prachy a prachy.

   • Petr C napsal:

    Vy jste tema penezy posedly. Prachy jsou v praxi k nicemu. Ty ktere obvinujete si je tisknou sami. Samozdreme ze jsou zneuzivany jak cokoli jineho. Nebudou penize, bude nejaky prostredek. Z lidi beranci nebudou. Vsak se podivejte na blby sport, nejvetsi vzruso je kdyz si sportovci davaji po hube. Tak samo filmy. Cim vic krve tim spokojenejsi divak. Vinit ze vseho penize je nesmysl. A za to ze s jidlem roste chut penize nemuzou. Za vsim hledejte cloveka.

    • proud napsal:

     Jisteze jsem jima posedlej,vim co umej a vim proc prisly na svet.Obchod byl az vedlejsi ucinek,nam nacpanej samozrejme jako hlavni.Prachy nejsou jako zbrane,u zbrani zalezi na cloveku a jsou urceny k jediny veci,zabijet.Ne tak penize,ty zkazej az na par procent kazdyho.U zbrane vis co dokaze hned,u penez to nevidis,nadelas jima plno skody a ani te to nemusi trknout,co vlastne vyvadis.A kdyz to nevidis,nebere te to.

   • Petr C napsal:

    Lide kteri penezum jsou nemocni. Podridi jim cely zivot, tak jak droze, nebo alkoholu. Jenze zato si muzou ti lide. Zmente lidi a penize se stanou jen to co maji byt.

    • proud napsal:

     To je prave to co u penez nejde,dokud budou,bude i posedlost,bezohlednost a zavist v masovy mire.

     • Petr C napsal:

      A pokud nebudou tak vsechny ty nedobre vlastnosti zmizi? A to masove mate odkud? Ja nevim v jake svere se pohybujete vy, ale znam dost lidi, kteri na penezich zavisli nejsou-ve smyslu ze by se za nima honili.
      A ze jeden ma a druhy mit nemuze. Tak to bude porad i bez penez. Nekdo ma zrucnost, jiny je levy ke vsemu. Nekdo je chytry a druhy ne. Taky je zivot. Spolecnost se muzeme pretvaret k lepsimu ale zazraky delat neumime.

      • proud napsal:

       Nepotrebujes zazraky,ale zit a nechat zit,bez omezovani,a tim prachy rozhodne jsou.Je pravdou ze jak pises,je potreba k tomu lidi vist,to jiste,bez toho to nepujde,ale chtic,zvlast co se penez a vymozenosti za ne tejka,je mnohem silnejsi,odstran pokuseni,odstranis chtic.

       • Petr C napsal:

        Odstranit pokuseni? To by jste musel zlikvidovat lidsvo. Clovek se nehoni za penezema kvuli papirku, ale kvuli tomu ze za ne neco koupi. Treba zlato. Naco bylo zlato lidem ? A presto se za nim honili a porad se kvuli nemu vrazdi. Lide si vzdy neco najdou.
        Copak lide valci pro penize? Idioti vrazdi za penize, ale proto aby uloupili neco mnohem vyznamnejsiho. Penez se nenapijete, nenadychate ani nenajite. Maji (mely by mit) jen smennou hodnotu. To lide z nich vytvorili boha.
        Ja vim ze zivot je necem jinym nez o penezich. Jenze lide nejsou v celku staveni na to aby zili bez omezeni. I ty primitivni kmeny se mezi sebou mydlily.

        • proud napsal:

         Mydlily,prave proto,ze byly primitivni,takze jsme stale vsichni primitivni…….

        • Petr C napsal:

         A nejsme? Jako lidsvo si nicime vse co potrebujeme k zivotu. To dela jen primitiv. Snad mi nechcete nakukat ze jsme vyspela spolecnost. Mozna technicky, ale i to pouzivame jak primitivove.

        • proud napsal:

         Ne nechci,shrnul jsi to vyborne,ale cim te chci naockovat,je dat to dal s napadem pokrocit dal,od ty primitivnosti bliz k tomu rozumnymu cloveku,to je ten smysl a jde to jen zmenou systemu ktera se sama nestane protoze tomu kdo ji zavedl plne vyhovuje,rozumny lidi jsou jeho koncem,kdyz neslouzej jenom jemu,proto voli primitivy.

        • proud napsal:

         Jenze se to tezko protlacuje kdyz to je chytre zarizeny tak ze aspon stredni trida ma krapet vic nez otroci a proto na zmenach nema zajem,jelikoz jeji otroctvi je trochu zaobaleny tukem a tedy min vyrazny na prvni pohled.

        • Petr C napsal:

         Proude, stredni trida to jsou ti otroci. Jenze oni jsou v tom jaksi dobrovolne. Pujcky na kdejakou kokotinu, jen aby se mohli chlubit. Chudi ti lezi doma na podpore a kaslou na nejakou praci. Delaval jsem na megaprojektech kde bylo zamestnano tisice lidi. Mizive procento z nich melo nejaky zivot. Maji krasne velke baraky, ctyrkolky, snezne skutry, tydenni dovolene v Mexiku. Jenze zadluzeni az po usi. Nedovoli si nepracovat par tydnu, boji se o svou praci. A jsou presvedceni jak se maji dobre. S takyma moc nenamluvite. Nema cenu je o necem presvedcovat. Jednou ten system padne a mozna jim to dojde.

        • proud napsal:

         Tak nejak jsem to myslel.Ale zeptej se nekteryho jestli si mysli ze je otrokem ;-)

      • proud napsal:

       Znas nekoho kdo by se honil za prachama kdyby k nicemu nebyly???

      • proud napsal:

       A znas nekoho koho by nebagrovaly uroky zadarmo,kdyz penize davaj takovou snadnou moznost?

      • proud napsal:

       To je o celym systemu a penize ho zosobnujou,dokud budou,bude vzdycky ten co je ma a ten co je nema a budou se nenavidet,stejne jako spolu budou valcit mezi sebou ti kdo je maji.Dej vsem vsechno a vsechny moznosti a prijdes na to,ze zivot je o necem uplne jinym.

    • proud napsal:

     A nejen penize,majetek vubec,za predpokladu ze jeden ma a druhej mit nemuze,to jsou zaklady!!!

  • proud napsal:

   S jidlem prece roste chut,prachy a moc jsou nad vsechny drogy a hobby.

  • .lak napsal:

   Peníze jsou prostředky chudých. Samozřejmě že silové resorty je mají za pančovaný likér draka. Ovšem inovují a nějak většině nedochází že si Prostě dělají s nevolníků bez šancí bez vzdoru dobrý den stylem že inteligentní dovedou řešit problémy a geniální je umí udělat.
   https://pravyprostor.cz/svet-suka-jak-zbesily-a-my-to-mame-financovat/

 8. petr366 napsal:

  Houby peníze.Člověk je šelma a čas od času potřebuje boj. Jsme krvelačné bestie krocené příkazy, zákazy a represemi.Ovšem čas od času tento tvor potřebuje vidět krev aby nedegeneroval. Ti co nám vládní tohle dobře ví. Až se prolije krev tak zas všichni zkrotnou a bude je snazší ovládat.

  • proud napsal:

   Tak to vidis,a ted vidis proc penize zustanou a budou vladnout vesele dal,protoze jejich smysl nikdy nepochopite! Selma je takzvanej „neclovek“,debil! To se zdaleka nevztahuje na vsechny,to by se ve valkach nefasovaly drogy a chlast,nebylo by treba!

 9. petr366 napsal:

  No! Čas od času se téměř každý mění v nemyslícího debila.

 10. Petr C napsal:

  Ono ty drogy se vetsinou fasuji pro omezeni strachu. I ten maly vrahounek se boji o ten svuj zivot. Nedavno jste psal o radosti z lovu. Neni to znak selmy?

  • proud napsal:

   Jestli jsi dobre cetl co jsem o lovu napsal,pak neni,je to spis o adrenalinu a dokazani si ze se k tomu zvireti dokazes dostat na hodne blizko,to zabiti uz pro me byla neprijemnost,zvlast u zvirat,kdybys to cetl cely,vedel bys to. Cloveka ulovis mnohem snaz.Debilove,tady selmy,se napriklad z lovu lidi malokdy vracej v poradku,casto se nevratej ani z lovu na velky selmy.

   • Petr C napsal:

    Proude tu se nejedna o vas, ale vetsinu lidstva. Muzi maji v sobe lovecke pudy. Ja nemam rad strileni, ale presto jsem hrdy na pekny ulovvek. Nemam rad nasili, nikdy se nechodim divat na nasilne sporty a presto jezdim na Thailand za tai-che a kluka ucim se mlatit od jeho ctyr let. Vsichni v sobe mame nejake to procento zla a penize zato nemuzou. K nam jezdi lide zabijet pro trofeje to znamena pro radost a jeste za to plati. Petr ma pravdu, jako lide jsme selmy.

  • proud napsal:

   A bonbonek,nedavno jsem v lese natrapiroval partu zalesaku na cundru,a nedalo mi to,vypravil jsem se vecer za nima,jestli jeste dokazu co driv………….a dokazal:-))))

  • proud napsal:

   Hele,tohle je u me tezkej borec co ma opravdu silenou paru a nestavi si s cinkama a masinama nafoukany velky nic. https://www.youtube.com/watch?v=1qc5bAgZ0uY

   • Petr C napsal:

    Skoro bych se vsadil ze ten chlapik je na stereoidech.
    Kdysi mne zajimalo horolezectvi a ti kluci meli take paru, ale vypadali jinak. A armada potrebuje chlapy za kazdou cenu.

    • proud napsal:

     Tezko rict,ja si to nemyslim,nemel by takovou paru,steroidy jsou prave vicemene na to podivani.Tenhle prave jede se svou vahou a to je jinej mazec.

     • Petr C napsal:

      O steroidech bych mohl povidat. Kdysi jsem sportoval a to co jsem videl, kdy se trebe stenolon a demalon braly jako bombony a lepsim se pichal anabol. Ted uz nemam prehled, veda pokrocila milovyma krokama. Ty svinstva koupite na kdejakym rohu vetsi telocvicny.
      Jedny steroidy byly pouzivany spis na rust svalu a ty dalsi spis na silu. Mam dojem ze kulturiste spis brali ten stenolon a vzperacum, koularum a pod. se pichal super anabol. Mozna jsem nazvy poplet je uz to par desitek let co zavodne nesportuji.

      • proud napsal:

       To se nemuzu hadat,nemam zadnou zkusenost a tedy ani nevim jak to chodi,podobne jako s drogama,znam jen ty viditelny vysledky. Ale kdyz si prectes neco o Calisthenics,pomerne dobre je to tam vysvetleny jak to funguje ve fitkach a jak to funguje pri cviceni s vlastni vahou.Vubec nejlip tuhle problematiku vysvetluje prave Paul Wade v knize Convict Conditioning ,u nas se to jmenuje Trenink vezne,sezenes na ulozto nebo na torrentech.Je jednicka,dvojka a 3 denik,nicmene ta jednicka je plne vymluvna a dostacujici.

  • Paul Durham napsal:

   firma, která dodávala pervitin wehrmachtu za války, ho po válce dodávala armádám do německa západního i východního , říkali to v televizi , je-li to pravda si můžete vybrat

 11. Houbeer napsal:

  Boga jeho.bych ho chtel videt jak beha po horach,myslim,ze by nezvladal

 12. proud napsal:

  Premejslim ,ze sem postupem casu nahazu jeden preklad co nepotrebuje ani video ke kterymu byl udelanej a tejka se prave valky,“demonu“ a chemtrails ve smyslu pusobeni tajnejch sluzeb a duality v Black Go,jedna ta dobra je nasi planety Zeme,druha,ta zla pochazi z dopadu meteoritu,a zase tu mame bojujici dobro se zlem.Je to material ze prej overenej,ale pro me hlavne k zamysleni,ptani se,hledani a kalkulacim,svym zpusobem mi umoznuje zaradit dalsi dilky puzzle.Jen je to celkem hodne dlouhy,tak to bude vypadat jako spam,kterym to rozhodne nebude!

 13. proud napsal:

  „Harald Kautz-Wella a jeho přednáška na konferenci v červnu 2015.
  Učebnice chemtrails, letecké akademie armády USA, dva typy Black Goo.
  Morgellonová nemoc, umělá inteligence a skalární vlny.
  Jsem rád, že vás mohu opět přivítat!
  Natáčení už začalo, prosím, spusťte prezentaci
  Budu se snažit, jak nejlépe umím. Vítejte.
  Jak jste už pravděpodobně slyšeli, tak pocházím z Německa.
  Více než polovinu svého života, jsem se zabýval vědeckou práci,
  V druhé části života, jsem pracoval jako novinář.
  Psal jsem články, knihy a také jsem pracoval ve filmovém průmyslu.
  Navštívil jsem různé části světa
  a zabýval se různými tématy, takže jsem trochu trénoval
  kombinaci a pochopení složitějších informací z různých oblastí výzkumu.
  To je jedna z mých hlavních dovedností.
  Začal jsem se zabývat monitorování životního prostředí.
  Když jsem pracoval v Norsku, zkoumal jsem citlivost na elektromagnetické ovlivňování.
  Pracoval jsem pro jednu společnost a prováděl všechny druhy zkoušek materiálů a výzkum, jako je tento.
  Prováděl jsem školení lidí, kteří pochopili co se stane, když někdo začne být citlivý na elektromagnetické ovlivňování.
  Když jsem tam pracoval, byl jsem požádán abych přezkoumal chemickou analýzou umírající rostliny,
  analyzoval jsem dešťovou vodu, která způsobila zničení a zkoumal jsem vzorky půdy.
  Farmáři si uvědomovali že ztrácí část své úrody, ale nevěděli z jakého důvodu. To bylo v roce 2012.
  Tak se obrátili na laboratoře a obdrželi výsledky analýz, ale nedokázali jim porozumět.

 14. proud napsal:

  Viděli na obrázcích různé hodnoty, ale nevěděli co by v těchto dokumentech mělo správně být.
  Pak oslovili trochu šíleného vědce z Německa
  a požádali mě o pomoc. Od té doby pracuji na tématu chemtrails.
  Myslím, že nyní už do toho dobře vidím.
  Trvalo nám nějakou dobu porozumět různým projevům, skrytým za těmito plány.
  Ona tu není jen jediná skupina která sleduje vlastní zájmy a podnikají některé věci, aby dostali co chtějí.
  Jedná se o mnoho různých skupin, které mají strukturu jako slupky cibule. Jsou to různé skupiny s různými cíli.
  Čím déle tento problém zkoumám a řeším,
  tím více vrstev dokáži rozpoznat.
  Takže to co budeme dnes dělat je, že se ponoříme do této vrstvené struktury.
  Budu se snažit vám představit obraz těchto různých skupin a agentur, stojících za chemtrails.
  Jsou zde dvě věci, od kterých bych se chtěl oprostit.
  A prosím o to všechny, co se zabývají tímto tématem.
  Nekoukejte na nebe s tím jestli to je chemtrails a nebo contrails. To nikam nevede.
  Je to zbytečná diskuse která nic neřeší, protože problém je tady dole.
  Pokud neodeberete vzorek, tak nemůžete udělat chemickou analýzu.
  Koukání na oblohu je k ničemu.
  Trvalo mi jeden promarněný rok, kdy jsem se zabýval chemickou analýzou.
  Jedním ze způsobů, jak dělat chemickou analýzu
  je vzít látku a rozpustit ji v kyselině.
  Až to kyselina rozpustí, můžete analyzovat.
  To co získáte, jsou údaje o kovech.
  A pokud to takto uděláte, nezískáte žádnou představu o chemické struktuře
  a nebo krystalické struktuře tohoto materiálu.
  Protože se všechno rozpustí a nakonec vám zbude jen kov.
  Právě tady je ten problém, že vůbec nemusíte poznat o co se jedná.
  Druhým problémem je to, že ne všechno je rozpustné v kyselině.
  To ve skutečnosti veškeré jádro této technologie, kterou jsme později objevili.
  Když je budete zkoumat v laboratoři, zjistíte že všechny jsou zcela odolné vůči kyselinám.
  Takže nemáte šanci zachytit realitu pomocí chemické analýzy.
  Takže to jsou dvě věci, které zcela vynechám. Mimo jiné z časových důvodů.
  Dnes bych vám chtěl představit tuto problematiku z naprosto jiného úhlu.
  Máme tu někoho, kdo dělá věci tajně.
  Nikdo to nepublikuje, neexistují žádné informace v novinách a nikde se o tom nemluví veřejně.
  Na druhé straně máme někoho, kdo je na druhém břehu a snaží se zjistit, co se vlastně děje.
  Pak je tu to strašné slovo „spiknutí“ a konspirační teorie
  a někdo se může začít cítit izolovaně.
  Můžete se postavit blíže k pódiu? Je to tak lepší. Tady. Dobře.
  Ztratil jsem nit.
  Takže když je člověk konfrontován s informacemi, že je stoupencem konspiračních teorií
  Je to velmi emotivní a nikdo nechce být vyloučen ze společnosti.
  Nikdo nechce být ten divný chlápek.
  Toto je jeden ze způsobů, používaných k umlčení lidí.
  Tomu lze čelit jen racionálními a chytrými kroky.
  Chceme se zde bavit o chemtrails.
  Takže první věc která mě napadá je, Odkud toto slovo pochází?
  Je to racionální otázka zabývat se tím, odkud toto slovo pochází.

 15. proud napsal:

  Pochází od vojáků americké armády, hlavně od letectva
  kteří začali toto slovo používat v anglickém jazyce,
  když seděli na letecké akademii a navštěvovali přednášky o chemii.
  Jeden předmět byl o chemtrails.
  V průběhu těchto přednášek se učili, jak se vytváří chemtrails.
  Tyto přednášky se však netýkají otázky, zda skutečně chemtrails na obloze existuje či nikoliv.
  Jediné co víme při pohledu na tyto přednášky je to, že se jedná o vojenskou technologii.
  Příliš to ale neodpoví na otázku, zda chemtrails existují, nebo ne.
  Ale můžeme studovat problémy této technologie, protože to je vyučováno na akademii.
  Toto skriptum je poněkud těžké číst, protože má asi 260 stran.
  V podstatě je to taková učebnice s řadou otázek.
  Neexistuje zde jediná odpověď a místo toho tam jsou tisíce otázek.
  Takže pokud budete studovat všechny tyto otázky a najdete na ně odpovědi, získáte potřebné znalosti.
  Na základě těchto znalosti můžete už sami určit, co ve skutečnosti chemtrails jsou.
  Mezi hlavní problémy kterým se budeme věnovat, je aplikace hliníku na plastový povrch. To tvoří velkou část.
  A také syntézou nylonu.
  Zvláště nylonových vláken.
  To je jedna část těchto přednášek o chemtrails,
  pokud potřebujete vědět k čemu je to dobré. Je tu také vojenská aplikace s názvem „ukrývající práškování“.
  Jde o nylonová vlákna pokrytá hliníkem která se využívají k ukrytí letadla před radarem.
  To není žádné tajemstvím a tato informace je oficiálně dostupná.
  Při některých vojenských manévrech NATO, se pomocí sprejování, ukrývají letadla před detekcí pomocí radaru.
  Takže toto je první část, kterou skriptum popisuje.
  Druhá polovina je o něco složitější ke čtení i k analýze.
  Vypadá to, že se zde zmiňují o sprejové pyrolýze.
  To je výroba krystalických nanočástic, při spalovacím procesu.
  To se používá v průmyslu, pokud chcete vyrábět konkrétní druh nanočástic.
  Je velmi levný a účinný způsob, jak vyrábět nanočástice.
  Existují dvě metody používané v průmyslu a popsané v tomto návodu
  Jednou z možností je, že jsou soli kovu rozptýleny ve vodě
  a tato voda se potom vede přes ultrazvukový rozprašovač.
  To způsobuje rozptyl milionů drobných kapiček
  a tyto kapičky jsou potom vystaveny přímému působení plamene.
  Výsledkem je odpaření vody a vytvoření jemných částic prachu.
  V případě že je plamen dostatečně horký, částice roztaví a způsobí jejich rekrystalizaci.
  V závislosti na teplotě a velikosti kapiček, mohou být vytvořeny krystalické nebo náhodné částice.
  To je jedna z možností této technologie s využitím pyrolýzy.
  Další z možností je nepoužívat vodu,
  ale přímo použit hořlavou kapalinu, jako je metan. Myslím, že metan se nejčastěji používá pro vojenské účely armády USA.
  Potom už není zapotřebí druhotný ultrazvukový rozprašovač. Zvukový rozprašovač vytvoří páru, která je pak spálena v tryskovém motoru.
  Jedná se zde o základní chemické a technické znalosti,
  které se učí na přednáškách o chemtrails. Takže teď máme první představu o čem je tato technologie.
  Stále nevíme, jestli je to používáno běžně nebo jen občas a nebo jestli jde o něco,
  co je připraveno pro případ války a v době míru, se těchto technologií nikdo ani nedotkne.

 16. proud napsal:

  Jen jsme se dozvěděli něco o samotné technologii.
  Vidíte jak efektivní a plodný je tento způsob získávání informací.
  Byli jsme schopni zodpovědět mnoho otázek, které ostatní lidé po léta hledali a diskutovali o nich a nedospěli k žádnému závěru.
  Je to také velmi inteligentní způsob, když má někdo nějaké tajné plány a nechtějí aby někdo něco věděl.
  Dobrý je také způsob jít na taková místa, kde jsou tito lidé sami mezi sebou a mluví o tom co dělají.
  Potom můžete slyšet a pochopit co plánují.
  Ve skutečnosti není žádný jiný způsob, jak přijít na to co se děje.
  Také jsem se začal zajímat o interní komunikaci určitých institucí.
  Došlo k tomu, že hloupá chyba síťového specialisty v NASA, zveřejnila interní dokument. To bylo před 12-15 lety.
  Tento dokument byl tajný a byl zveřejněn na veřejných internetových stránkách NASA a byl tam několika dní.
  Někteří lidé náhodou okopírovali tento dokument a od té doby je veřejně dostupný.
  Tu a tam se dokument objeví a lidé o tom diskutují.
  Nejedná se o žádný text, který dává úplné informace o tom co dělají.
  V podstatě je to PowerPointová prezentace, která poukazuje na určitou základní terminologii.
  Jedná se o dokument ve své původní podobě.
  Má trochu absurdní název. Budoucí strategické otázky budoucí války a plánují válku v roce 2025, jako by mluvili o technologii budoucnosti.
  A pak máme velmi velký nadpis „Budoucnost je teď!“
  Teď jsem trochu zmatený. Je to už zde, nebo to přijde za 15-20 let?
  Když se trochu ponoříte do toho dokumentu, naleznete tam docela dost znepokojujících prohlášení.
  Tady například na druhé straně v horní části.
  „Roboti, kyborgové a lidé – vítám vás v roce 2025″.
  Bots je zkrácený název pro nano-roboty a nano-programy.
  Borgs je termín odvozený z filmu „Star Trek“.
  Je to rasa, která si podmaňuje ostatní rasy tím, že z nich dělá napůl počítače.
  Polo-bytosti. A tím lidé myslí podle mě sami sebe. Kdo není těmito hrami ovlivněn, tomu budou nakonec velet.
  A pak prostě vyjmenovávají řadu technologií, které se budou používat v budoucích válkách.
  Jasně říkají, že budoucnost války není válka mezi zeměmi a že očekávají jednu světovou vládu.
  Válka na této planetě bude probíhat mezi světovou vládou a normálními lidmi.
  Velmi odlišný druh války, bude potřebovat jiný druh zbraní. A je zde výčet těchto zbraní.
  A existuje několik věcí, které se řeší na nano-úrovni. Nano-molekulární úrovni.
  Roje senzorů. Protože když máte nanočástice ve vzduchu, je jich tam roj.
  Je to chytrý prach. O tom si promluvíme později v souvislosti s životním prostředím.
  Nanotechnologie vložené do lidského těla, jim dávají možnost vás neustálé sledovat a také číst co si člověk myslí a cítí.
  Potom je tu něco, co nevysvětlují. Ať je to cokoliv, tak tomu říkají připojený hmyz.
  Teď chci jen zdůraznit, že je to v tom dokumentu.
  Protože později budeme probírat věci, které vám připomenou to o čem teď hovoříme.
  Ostatní věci které stojí za zmínku a jsou uvedené v tomto dokumentu,
  jsou zbraně které jsou viditelné a legální a mluvíme o zbraních, které jsou skryté v civilních oblastech.
  Každý je zná a každý je používá a jsou to mikrovlny.
  Jednou z těchto zbraní, jsou vlny mikrovlnné trouby.
  Tento druh mikrovln se také používá v mobilních telefonech, vzdálených měřidlech a bezdrátových sítích WiFi.
  Jsme obklopeni mikrovlnami.
  A vstupují do našeho těla a my si myslíme, že je to jen nějaký vedlejší efekt technické aplikace.

 17. proud napsal:

  Ale NASA klasifikuje tyto mikrovlny jako nesmrtící zbraně,
  které jsou očividně legální.
  Také dobře znají účinky a dopady těchto zbraní.
  Je to snížená schopnost výkonu, záchvaty, hrubé změny ve funkčnosti mozku a o 30% až 100% zvýšený průtok krví mozkem
  a další smrtící účinky, které se vyskytnou v průběhu času.
  Takže toto jsou zbraně na lidstvo o kterých NASA mluví zcela otevřeně a popisuje je v projektu o budoucnosti.
  A my jsme tím se nechali nachytat. Myslíme si že je chytré mít mobilní telefon na uchu půl dne.
  Pak mají něco o čem se zmiňuje práce Cary St.Louis.
  Jedná se o mikro-výbušný prach,
  které lze ve vzduchu inteligentně přesunovat,
  až dosáhne určité oblasti a tam je možné ho zkoncentrovat, až na výbušnou sílu.
  Může ale také záměrně proniknout do lidské těla
  a zabíjet lidi uvnitř.
  Tento systém je dostatečně propracovaný a chytrý a může proniknout do podzemních úkrytů a výbuchem zabít lidi, kteří se tam dole skrývají.
  Toto je to hlavní v tomto dokumentu NASA.
  Dává to poměrně abstraktní představu o tom, jak by mohla vypadat vzdušná válka v budoucnu,
  nebo dnes, v případě, že budoucnost je teď. Může to být i letecká válka dnes.
  Další způsob jak určit co se děje, je mluvit s informátory kteří demaskují tyto informace.
  Není ale mnoho informátorů, kteří
  by odhalovali základní fakta.
  Máme tu lidi, jako je tento z WikiLeaks. Jak se jmenuje? Julian Assange.
  Když se ne něj podíváte, tak je to právník. Je to ten samý právník, který pracuje pro rodinu Rothshildů.
  Assange získal obrovskou mediální pozornost.
  Bylo to, jako kdyby vyrobili hrdinu naší doby. Rozdává si to se dvěma blonďatými skandinávskými dívkami. Takový hodný chlápek, víte?
  Stal se pro všechny hrdinou a měl dovoleno mluvit o některých věcech.
  Když se podíváte na ty věci o kterých mluví na veřejnosti, tak to určitým způsobem sloužilo lidem u moci.
  Máme tu dalšího mladého muže ze Spojených států, bývalého zaměstnance NASA. Snowdena.
  Co dělá? Říká nám, že tajné služby odposlouchávají telefonní hovory.
  To je něco co víme už od dvacátých let.
  Víme, že to ty lidé dělají.
  Sem a tam občas něco pustí, ale není to nic, co mainstreamová media zveřejňují.
  Mainstreamová média jen připouští že Putin mu nabídl azyl.
  Tak si říkám. Dobrá, já tu také nějaké věci odkrývám a nikdy mě nikdo azyl nenabídl.
  A ani jedny noviny o mé pravdě nepíší.
  Takže s těmi lidmi musí být něco špatně.
  Ale občas narazíte na informátory, kteří pozornost veřejnosti nezískají.
  Poskytnou a zveřejní docela zajímavé dokumenty.
  Existuje jeden dokument o kterém se chci zmínit.
  Dostal se ke mě z Německa a je psán v němčině.
  Ten chlápek byl technický ředitel institutu a pracoval na chytrém prachu.
  Onemocněl rakovinou a měl před sebou 3-4 měsíce života, než ho rakovina zabije.
  Litoval toho co za svého života dělal.
  Uvědomil si že ty peníze za to nestály.
  Ty věci které dělal nebyly dobré a podstatnou část do dokumentu nenapsal.

 18. proud napsal:

  Poskytl ale dostatek informací, aby bylo možné prokázat že tato věc existuje.
  To co popsal především nebylo určeno obecnému publiku,
  ale jsou to informace pro tajné služby, který budou jistě tuto přednášku také poslouchat.
  Název projektu je „Rabe neu“ v němčině a v angličtině Raven new.
  To je něco jako „vy víte, že víme co děláte“
  Odhalil o tomto projektu některé věci, který neznali dokonce ani lidé zaměstnaní na tomto projektu .
  Toto sdělení by se mělo dostat i k tajným službám,
  protože byste měli vědět, že je na tom projektu něco špatně.
  Mluví o genetickém inženýrství.
  Chci zmínit pár věcí o kterých také mluvil.
  Rád bych vám poskytl přehled možností genetického inženýrství, které jsou veřejně známé. Nikoliv všem, ale jde o veřejnou doménu.
  Genetické inženýrství může vytvořit DNA, kde je plná genetická informace jako v buňce
  a šroubovici mohou rozdělit na polovinu.
  Mají tak jen polovinu struktury, jen jednu stranu té spirály.
  A tomu se říká RNA.
  V genetickém inženýrství je velmi chytré používat RNA,
  protože je plně funkční a následující generace nezdegeneruje.
  To je něco na čem opravdu rádi pracují.
  Protože můžete manipulovat aniž byste ničili a riskovali budoucí vývoj.
  Pokud se podíváte na DNA a RNA, tak mají několik různých funkcí.
  Jednou z funkcí je, že fragmenty RNA a DNA
  produkují světlo s určitými vlastnostmi a kvalitou.
  Tento jev se nazývá opto-genetika a je to jedna celá oblast výzkumu.
  Je to učení o tom, jak genetika vyrábí bio-fotony
  a vytváří tak světelné tělo.
  Jedná to druh plánu, který řídí stavbu našeho morfogenetického pole
  a dává nám dává strukturu, podle které jsem tím čím jsme.
  To všechno je možné díky DNA.
  Pokud chcete syntetizovat DNA, tak dnes se to dělá tiskem.
  Můžete napsat kód který chcete vyrobit a dát ho do tiskařského stroje DNA a RNA.
  Takže si můžete definovat každý pár
  ve struktuře a následně ho vytisknout.
  Takže jedna z těchto oblastí je optogenetika, která vymýšlí a vyrábí malé části RNA a DNA.
  Malé fragmenty RNA a DNA, které produkují světlo.
  Druhá přirozená věc pro DNA, je produkovat látky.
  Tyto části DNA produkují RNA a ty produkují proteiny.
  Proteiny začnou vytvářet hmotu, ze která je postaveno naše tělo.
  Stejně tak mohou být buňkami produkovány léčivé i jedovaté látky.
  To je jedna z funkcí, která je součástí určitého segmentu DNA.
  Pak tu máme Artemisinin, což je lék používaný k léčbě malárie.
  Je velmi drahé jej extrahovat z rostlin.
  Takže jednoduše extrahují malou část genetické informace
  a tuto látku potom implantují na určité mikroby.
  Artemisinin tak mohou vyrábět ve velkém množstvích. Toto je součást medicíny a takto to funguje.
  Takže tu máme něco co produkuje světlo a něco co produkuje látky.
  A pak zde máme zcela nové pole výzkumu.
  Uvědomte si však, že řetězce mohou být pospojovány tak, že budou fungovat jako počítač.

 19. proud napsal:

  Jsou v tom obsaženy logické prvky.
  Pokud si to chcete lépe představit, tak můžeme jako příklad použít starou technologii telefonů.
  kdy vytáčíte číslo pomocí zvuků.
  Tak každý pár má přiřazenou určitou rezonanční frekvenci.
  Ta se nachází někde v rozsahu Terahertzů. (THz).
  Když narazí na správnou frekvenci, tak se otevře a bude pro světlo vodivá.
  Každý jednotlivý řetězec, reaguje na určitou svojí frekvenci.
  Budete potřebovat celou sadu zvuků k otevření průchodů do těchto řetězců.
  Takže to udělá jako tu-du-du-du-dut a poté se aktivuje další část dvojice genetického kódu, která bude buď produkovat světlo a nebo jed.
  Je to něco krásného.
  Z jejich úhlu pohledu, protože pokud zavedete do RNA nebo DNA lidského těla rádiový signál, můžete ho aktivovat zvenku.
  Bude produkovat látku jakou chcete a nebo světlo které chcete.
  Světlo je emoce, světlo je myšlenka, světlo je všechno.
  Všechno co vnímáme jako prožitek sebe samých.
  A látky s námi dokáží udělat cokoliv.
  Můžou nás pomalu otrávit.
  Můžou nás také okamžitě zabít.
  A celý proces je řízen rádiovou frekvencí aniž by hrozilo, že zasáhnete někoho koho nechcete.
  A ten chlápek řekl, že ví jak nebezpečné je s tím jít ven.
  V jeho dokumentech také bylo, že byl zaveden deaktivační kód.
  V případě že bude vysílána určitá série zvuků,
  způsobí to úplné vypnutí systému.
  Takže to nemůže být zneužito jinými tvory.
  To je to, co řekl.
  Také řekl že to se to v Evropě letecky rozprašuje už od roku 2003.
  Také řekl že druhá válka v Iráku, nedávná válka v Iráku, byla rozpoutána jen pro účely testování celého systému.
  To byl jediný skutečný důvod pro tuto válku.
  To je to co nám chtěl říci.
  Z mého pohledu jsou to velmi důležité věcí.
  A pak řekl něco bokem, co jsem považoval za velmi a velmi důležité.
  Myslím, že on ne.
  Řekl, že strávil asi půl roku s náklady 10 milionů dolarů, aby optimalizoval prostorové uspořádání klastrů.
  Myslím, že to nikomu z vás nic neřekne ale třeba tomu tématu rozumíte.
  Je to jako když máte virus a chcete ho vložit do člověka, aby jeho tělo bylo infikováno.
  Z tohoto pohledu vás topologie klastru nezajímá.
  Budete zde muset přemýšlet o typologii klastrů, chcete-li mít tyto shluky RNA a DNA nesoucí inteligenci, nesoucí duši, nesoucí umělou formu života.
  Potom to všechno dává smysl.
  Pokud si to dokážete představit sami
  máte infikovanou RNA.
  RNA tvoří shluky, milimetr x milimetr okolo.

 20. proud napsal:

  Clusterem tohoto typu může pohybovat počítačový program, nebo nefyzická umělá esence.
  Tato struktura se může vznášet a létat v poli a také se může dostat do nás.
  Tato struktura ví jak se dostat k produkci světla a také ví jak se dostat k produkci jedů. A také v sobě nese inteligenci a má schopnost se rozhodovat.
  To nám dává pochopit samotný fakt o co jde při optimalizaci klastrů.
  Je to trochu odvážné a je to trochu spekulace.
  Mě to ale takto sepne, když si vzpomenu na slovo „chytrý prach“.
  Mám pocit, že je to nějak souvisí s touto dovedností, optimalizované typologii klastrů. Přenášet inteligenci a dělat vlastní rozhodnutí, pokud to tak můžeme podat.
  To v zásadě vyplývá z toho, když sledujete jednotlivá místa, kde jsou tito lidé spolu a když posloucháte lidi, kteří promluvili předtím, než zemřeli.
  To co chci teď zmínit, je určeno zejména pro tajné služby.
  Jsem dobře zavedený vědec, ale velice si vážím možnosti, které se nacházejí v duchovním světě. Měl jsem k tomuto informátorovi, ještě tolik nezodpovězených otázek, že jsem se rozhodl setkat se se ženou, která může mluvit s lidmi kteří jsou již mrtví.
  Vůbec jsem ji neinformoval o čem budu mluvit, ani jsem ji neříkal otázky, na které bych se chtěl zeptat. Jen jsem se zeptal: „Vidíte duši, která se chce objevit na tomto sezení?“
  Okamžitě tam byl a hned s ni začal mluvit. Nevěděla nic o tématu rozhovoru.
  Neznala otázky. Jen jsem jí řekl, že bych chtěl mít před sebou toho pána.
  Hned začal mluvit skrze ni a řekl: Hej! Toto není lidská technologie a byli jsme obelháni. Žádný deaktivační kód není. Neexistuje. To to co nám nabízeli je velký podvod a my si myslíme, že můžeme ten systém kontrolovat.
  Tato technologie je mimozemská a v žádném případě ji nemůžeme ovládat.
  Rád bych, aby to tajné služby a agentury věděli.
  Je to obrovský podvod a v žádném případě tento systém neovládáme.
  Domnívají se že je pod kontrolou, ale tak to vůbec není.
  Dobrá. Tak to byly informace od informátora.
  Nyní přejdeme k věcem, které opravdu uvidíme v laboratoři.
  Vrátíme se o krok zpět na chemickou analýzu a na prvky, které můžeme najít. Je to vše jako otisk prstu.
  Máme tu baryum, stroncium, titan a hliník.
  Když rostliny umírají, tak je zde možné nalézt tyto kovy a to v takovém množství, že by to tak v přírodě nemělo být. Když vezmeme v úvahu toxikologii.

 21. proud napsal:

  Toto množství těžkých kovů se ani nepřibližuje k tomu, že by to příroda nedokázala zvládnout bez strádání. Když se vrátíme zpátky do doby kyselých dešťů byly v půdě tisícinásobná množství těžkých kovů, která pronikaly do systému rostlin. Když se podíváme zpátky na období průmyslové revoluce, tak jsme neměli žádné filtry a spalovali jsme uhlí jako o život. Dokonce i v době kdy Londýn zachvátil obrovský požár.
  V systému bylo tisíckrát více těžkých kovů než dnes a nic vážného se nestalo. Takže v ten moment jsme začali dělat pod mikroskopem optickou analýzu prvků, které jsme našli v dešti. Je to poměrně obtížné, protože musíte pořídit tisíce fotografií a vzorků a musíte mít to štěstí, že alespoň jeden vzorek je čistý kus jedné ze složek.
  Když máte celou směs, tak nevidíte nic. Věci které vám nyní ukazují, jsou založeny hlavně na práci jednoho chlápka z Německa, který strávil 3-4 roky 6 hodin denně u mikroskopu, aby zjistil, co déšť obsahuje.
  A jednou z částic je piezoelektrický nanokrystal. Toto je čistý vzorek té věci. Jak můžete vidět, tak má určité magnetické prvky což znamená,
  že jsou částice přitahovány k sobě jako magnety. To je jedna z vlastností piezoelektrických částic. Nejúžasnější je, když se na to podíváte, jaké piezoelektrické vlastnosti můžeme očekávat v případě barya, stroncia a titanu. Je to jako otisk prstu. Je to baryum, stroncium a titan, které nás zajímají. Není tu žádný hliník. Ale tyto tři prvky, piezoelektrické krystaly obsahují. A zjistíme že je to extrémně zajímavý krystal.
  Máme vysušenou kapku na skleněné destičce, kterou vložíme pod mikroskop.
  Když odstraníme horní vrstvu skla a přiblížíte svůj prst ke kapce a na ten povrch dýchnete, začnou se objevovat určité účinky.Ukážu vám to.
  Jedná se o malé změny teploty, vyzařované lidským tělem v infračerveném spektru. Takže tu máme vysoce průhledné nanočástice, které mají lom světla čtyřikrát vyšší, než mají diamanty a mění směr šíření elektromagnetických vln. Když si to vyhledáte na Wikipedii, dočtete se že jejich využití je ve skalárních aplikacích. Mohou být použity v případech, které využívají struktury pole, kde čas běží opačně.
  Toto už je část fyziky, která není otevřena veřejnosti. Je to skalární fyzika. Ale dokonce i Wikipedia, jmenuje jednu částici, která má schopnost zpracovávat skalární vlny. Takto bych to řekl, abych to zjednodušil.
  Toto je důvod, proč rostliny umírají. Protože krystal je vysoce průhledný
  a absorbuje UV záření. 260 nanometrů je vlnová délka, která je absorbována se 100% účinností.

 22. proud napsal:

  To je přesně ta frekvence, která je pro rostliny impulsem, pro dělení buněk. Dělení buněk probíhá, pokud UV biofoton zasáhne buňku.
  Je to jakýsi spouštěč, který buňce říká: „Prosím rozděl se na dvě.“
  Když jsou tyto krystalické částice na povrchu rostliny, absorbují všechny signály pro buňky, které se potom nemohou dělit a rostlina přestane růst.
  To také způsobilo nemoc šílených krav v 80. letech. Když se podíváte na lékařské testy o nemoci šílených krav uvidíte, že existují tři hlavní důvody pro toto onemocnění. Nedostatek mědi v těle. Příliš mnoho rtuti v těle a tyto nano-krystaly. To co potom následuje je to, že rtuť ničí nervovou soustavu. Ničí ochrannou vrstvu nervů.
  Nedostatek mědi v těle způsobuje, že se nerv rozpadá na řetězové části.
  Proteiny, priony a měď. Proteiny, priony a měď. Pokud z těla odstraníme měď, rozpadne se to na části a bude diagnostikována TSE (Transmisivní spongiformní encefalopatie). Měřením částic prionů a proteinů. A pak se stane něco velmi zajímavého.Tyto proteiny a priony se budou snažit obnovit nervový systém. Je to samo-léčivý proces těla. Ale pokud tam nemáte měď, nervový systém se nebude moci obnovit. Takže tělo použije další těžké kovy, které má k dispozici. Bude to baryum a stroncium a začne si vytvářet nový nervový systém, založený na proteinu, prionu a baryu. Je to jako anténa pro elektromagnetická pole. Takže tělo vytváří nervový systém, který je citlivý na elektromagnetické pole a vlny. Ale nejen svazek nervu se stane citlivým. To samé se stane s nano-krystaly stroncia, barya a titanu. V nanokrystalech se vytlačí baryum a stroncium na povrch ze své krystalické struktury. Takže získáte nový nervový systém, který je nyní piezoelektrický. Získáme tím nové přípojné body v nervovém systému, který je nyní piezoelektrický a stále přijímá signál a uvolňuje elektrony.
  Nyní máte přímý přístup k nervovému systému lidské bytosti.
  Někdy je to v literatuře nazýváno jako nanorobot. Nikdo ovšem neví že je to 100% identické s TSE s nemocí šílených krav a Creutzfeldt-Jakobovou chorobou. Tolik k této částici. Pokud se podíváte do vojenské oblasti zjistíte, že se to používá ke zvýšení dosahu radarů.
  Přemění to oblohu v optickou čočku a optické zrcadlo. Říká se tomu horizontální drift a plasmová anténa. Sloupcovitý ohniskový objektiv slouží k tomu, aby si mohl hrát s elektromagnetickými a radarovými signály. Přeměnit veškerý vzduch na plazmové částice a technickým zařízením je přímo kontrolovat a nebo přesměrovat jakýkoliv typ signálů.
  Jedná se také o součást protiraketového štítu, který se používá ve vojenských aplikacích.

 23. proud napsal:

  Pokud budete chtít zničit ruskou raketu jejíž cílem je Londýn, vypočítáte nejprve její trajektorii a aktivujete plazmu a zahřejete ji na teplotu 10,000 stupňů. Raketa se ve vzduchu roztaví a exploduje. To je druh protiraketové obrany který existuje. Takže je potřeba postříkat celé území Evropy a rozprášit to úplně všude. Jedná se o vojenské aplikace ale jak uvidíte, některé pohledy jsou nasměrované jinak.
  Je to spojeno s úmyslem vyvolat onemocnění a k získání přístupu k nervovému systému člověka. Takže se tu objevuje ještě druhý zájem.
  To už není vojenská technika, ale kontrola nad civilním obyvatelstvem v mnoha zemích, prostřednictvím přístupu k nervovému systému populace.
  A začnete vysílat signály a podněty. Máme tu také druhé částice.
  Oxid hlinitý a oxid manganičitý. Mimochodem titaničitan barnatý a strontnatý, se vyrábí průmyslovou pyrolýzou. Rozprašováním při teplotě od 600 do 750°C. Tato teplota plamene, je totožná s teplotou plamene normálních proudových motorů. Oxid hlinitý vzniká také sprejovou pyrolýzou při teplotě 1700°C. Jde o technologii s přídavným spalováním.
  Pro vojenské účely se používá technologie přídavného spalování, spojeného s použitím hliníkového paliva. Takže hliník už je obsažen v palivu.
  Když se na ty částice podíváte, tak takto vypadají pod mikroskopem. Formy této molekuly se nazývá „whisker“ a vypadá jako hvězda. Má zvláštní schopnost přitahovat elektrony a držet je. To je funkce konkrétní plazmy ve vojenských aplikacích. Titaničitan barnatý a strontnatý může být aktivován, aby vystřeloval elektrony a oxid hlinitý je přitáhne a podrží na dlouhou dobu. Způsobuje to příznaky podobné chřipce.
  Jen vám chci ukázat, že je tady něco, co máme každý den v životním prostředí. Oba tyto nanokrystaly. Má to také spojitost se zdravotními problémy, zvláště jde-li o formu vzniklou při nižší teplotě. Tam nepoužijete hliník ale mangan a vytvoříte oxid manganičitý. Ten způsobuje příznaky, které jsou 100% identické s virem chřipky. Zejména v zimních měsících, je toho hodně ve vzduchu. Potom hodně lidí běží k lékaři, protože si myslí že mají chřipku a chtějí být očkováni. Německo prodalo v posledním roce 20 milionů vakcín. Zajímavé je když se jich zeptáte: „Jak poznáte, že má člověk chřipku?“ Jen šest lidí bylo testováno na molekulární úrovni, aby se zjistilo, jaký druh chřipkového viru jim způsobuje nemoc.
  Pouze 6 osob z celého Německa a na tomto základě dělají statistiky.
  Takže to je v podstatě šíření hysterie a nemá to nic společného s virem.
  Běžet k doktorům za účelem očkování je sebevražda. Další věcí kterou lze nalézt při monitorování prostředí, jsou Morgellony. Když se podíváte co vakcíny obsahují, tak je tam rtuť, která je čistým jedem.

 24. proud napsal:

  Dále tam jsou látky, které způsobují vylučování mědi z těla.
  Musíme si uvědomit, že je za tím určitý záměr. Víme to také kvůli jednomu skandálu s TSE. Mark Purdey, britský farmář, měl ekologickou farmu a odmítl povinné očkování svých zvířat. U žádné z jeho krav, nebylo
  diagnostikováno TSE. Ani ui jedné z nich, protože odmítl očkování.
  A to byl ten moment, který jej takzvaně probudil. O deset měsíců později zemřel na rakovinu mozku. Říkám to s ohledem na mikrovlnné zbraně a jejich aplikace. V prezentaci NASA máme nanotechnologie, které tu jsou očividně za účelem sledování lidí, kde jsou a co si myslí.
  První detailní a veřejnou publikací na toto téma, byla kniha kterou napsala Cara St Luise „Zloději slunce“ (The Sun Thief), kde zmiňuje, že existují rozprašovaná dutá vlákna, která mají schopnost sebe-replikace
  a která tu jsou za účelem načtení světelného otisku vaší DNA a jejího přetvoření na elektromagnetický signál, který je potom možné najít prostřednictvím pozemních stanic a satelitů.
  Tyto informace získala na základě analýzy dat od skupiny, zabývající se chemtrails v USA. Ve své knize nikde nepoužívá název Morgellony.
  Když se podíváte na Morgellony. Kdo z vás slyšel o Morgellonech?
  Polovina z vás. Dobře. Tak se na to pojďme podívat. Toto je německé rajče, na které spadlo pár kapek deště. Je to natočeno v reálném čase.
  A teď sledujte co Morgellon udělá. Miluje nás. Je neklidný a snaží se dostat blíž. Nevím přesně na co reagují. Možná na infračervené záření.
  Je to v podstatě podhoubí. Určitý druh houby. Když se na to podíváte, tak ta houba je mikrovlákno, které se přenáší vzduchem. A není to jen jedno vlákno sem a tam. Pod UV osvětlením svítí. Když budete mít v noci UV lampu, můžete vidět tato vlákna poletovat. A jsou jich miliardy.
  Není to každý večer, ale je to docela často Můžete je vidět jak se vznáší kolem. Tyto houby, tato mikrovlákna, infikují lidské tělo, ale u 95-99% lidí se nic zvláštního nestane. Jsou někde v těle a biologie člověka, tuto populaci ve vašem těle udržuje. Fungují jako plazmové antény a vysílají signál. Ale lidé z toho neonemocní. Neexistují žádné viditelné příznaky.
  Předpokládám, že je infikováno 100% populace v Evropě.
  Není to velký problém a není to nebezpečné, dokud nad tím má tělo kontrolu.
  Někteří lidé to ale nezvládají. Pak houba začne v těle růst. Začíná se množit.

 25. proud napsal:

  V určitém okamžiku pak vyjde ven přes kůži. A můžete si povšimnout, že mají schopnost mít barvu. Máme modré Morgellony a červené Morgellony.
  Nikdo neví odkud pocházejí tyto barvy, pokud jde o jejich technický původ. Nejedná se o přírodní látky. Takže je můžete vidět. Jsou viditelné pod kůži Můžete je vidět pod mikroskopem a když uděláte analýzu krve.
  Můžete vidět, že krev je infikována. A můžete je nechat uměle růst v Petriho misce v laboratoři. A když se na ně podíváte zjistíte, že jsou o něco složitější, než jen obyčejná houba. Mají v sobě nějaké orgány.
  Mají malé červené kmenové buňky neznámého druhu, které se také sami množí. A očividně produkují i další struktury. Toto vypadá jako výtrusnice. Podhoubí v určitém bodě začne vytvářet houbu, plodnici.
  Od plodnice byste pak očekávali vznik další generace, pokud jde o houbu.
  Zdá se že obsahují výtrusy, protože když je dáte do Petriho misky, můžete vidět růst příští generace. Jsou tu i jiné věci, které můžete zjistit. Teď už to začíná být opravdu podivné. Z obětí Morgellonové nemoci, jsou extrahovány části hmyzí pokožky. Když tímto onemocníte, tak se v lidském těle začnou vytvářet části hmyzu, nebo hmyz. Mluvil jsem o upraveném hmyzu a když si projdeme dokumenty NASA, tak k tomu dojdeme. Abychom pochopili o čem to celé je. Je to onemocnění, které je třeba léčit a pracovali jsme na hledání léku na Morgellony. A je to docela snadné.
  Dokonce s Morgellony ani nemusíte bojovat. Stačí pouze znovu v těle obnovit zdravé prostředí. Zbavit se kyselin a zbavit se těžkých kovů.
  Obnovit správnou funkci jater, která jsou poškozována rtutí a podrážděná kvasinkou rodu candida. To je způsobeno antibiotiky a z lékařského hlediska se znovu vracím k očkování. Antibiotika zcela narušuje náš systém
  a na konci fronty jsou Morgellony, jako by se nás snažili „zachránit“ před všemi jedy které v nás jsou. Zachránit nás před kyselostí. Zachránit nás před těžkými kovy. Dokáží je absorbovat a to je také důvodu, proč je tělo nechá růst. Takže ve skutečnosti nejde o nemoc, která by nás infikovala se zlými úmysly. Nakažený je každý, kdo má v těle příliš mnoho těžkých kovů
  a budou se u něj projevovat, příznaky Morgellonové nemoci. Houba se tak bude množit a nasávat ty těžké kovy do sebe. A teď zkusíme pochopit agendu, která se za tím skrývá. Byla to jedna velmi odvážná žena na Harvardu, která udělala chemickou analýzu těchto vláken.

 26. proud napsal:

  Prostě vypsala řadu několika chemických vzorců. Nebudu je tady jmenovat.
  Také analyzovala složení barev jednotlivých vláken, které našla ve vzduchu. Také barevné mikrovlákno, které se v určitém okamžiku přemění v podhoubí, když se v lidském těle rozmnoží. To přináší do mysli koncept,
  samo-sestavovaných nanobotů.
  Samo-sestavení znamená, že rozprášíte vlákna která se mohou množit, a rozprášíte barvu. V lidském těle se barva a mikrovlákna spojí dohromady a vytvoří fungující jednotku. To je to, co můžeme nazvat, samo-sestavující se nanoboti.
  Pokud vezmete chemickou strukturu těchto barev a vyhledáte to na Googlu,
  stane se něco velice zajimavého. Zjistil jsem že v Berlíně je jedna společnost, která je spíše americkou dceřinou společností a která má na všechny tyto barvy světové patenty. Když se podíváte na stránky společnosti, jsou na sebe velmi hrdí. Pracují pro lékařskou komunitu
  s těmito kvantovými tekutinami s těmito kvantovými barvami, a dalším laboratorním vybavením, zejména pro transhumanistický výzkum. Mají dlouhý seznam publikací od lidí, kteří si koupili jejich výrobky a používají je v laboratoři. Při reklamování svých výrobků, vždy něco zveřejní.
  Když se podíváte do těch publikací, tak tam najdete mnoho věcí spojených s Morgellonovou nemocí.
  Například naleznete velkoplošné sebe- organizující plasmonicko-fotonické krystaly. A když se do té publikace podíváte, naleznete tyto šestiúhelníkové formy. A když se podíváte na funkci tak zjistíte, že zachycují rádiové signály. Rádiový signál se v těle změní na blikající světelný signál, který je čitelný pro DNA. Je to přijímač. Pokud se podíváte níže, jsou tu fotonická krystalová vlákna. A co dělají? Obvykle najdete, že jde o uhlíkové nanotrubice plněné barvami. Jsou to kvantové chemické barvy a jejich úkolem je sbírat světlo generované DNA a přepsat ho na čitelný signál. Přesně tak to popsala Cara St. Luis ve svém románu.
  A pokud ty dvě věci spojíte dohromady, dostanete se ještě dál. Teď tu máte jednotku, která umí číst i zapisovat. Můžu vzít jednu osobu a rozzlobit ji
  a načíst její hněv a vztek. Digitalizovat ho a poslat přes anténu stovkám lidí, kteří nejsou vůbec rozlobení. A pokud máte všechny v systému budou cítit přesně stejný hněv, který byl zkopírován z jedné osoby.
  Takže co potřebuji? Potřebuji arabské jaro?

 27. proud napsal:

  Žádný problém. Stačí do systému vložit trochu hněvu.
  Toto jsou základní možnosti, které má tato jednotka pro čtení a zápis.
  Je to jako magnetofon. Záznam lidských emocí a zkušeností. Také si můžeme říci o barvách které obsahují. Modré je světlo, kterým zpracováváme myšlení a červené je světlo, kterým zpracováváme sexualitu
  Kontrolují naše ego, kontrolují naše mozky a kontrolují naši sexualitu.
  A pokud má někdo pochyby, zda to skutečně funguje, je tu jedna oběť Morgellonů ze Spojených států.
  Ten člověk o sobě vyprávěl. Jeden z těch plazmových fotonických krystalů, vyčníval z kůže na mojí bradě. Dal jsem ho pod mikroskop a nachytal jsem ho při práci. Toto je pohled na onu částici. Není to dokonalý šestiúhelník, ale můžeme tam pozorovat hrany. Tato věc se ovládá mikrovlnami. Existuje několik aspektů Morgellonového onemocnění,
  které jsou tak trochu podivné. Osoby trpící Morgellony mají pocit, jako by jim tělem prolézal hmyz. Tomu se někdy říká deluzionální parazitóza.
  Lékaři říkají, že jde o šílenství a obvykle dávají psychofarmaka. Myslím že proto, aby lidi umlčeli. Toto je druh zkušeností, společný pro pacienty s touto nemocí. Je tu jedna z věcí, která mě dráždí. Jedná se malé červené kmenové buňky. Když se podíváte na čeleď Morgellonových hub. Úzce to souvisí s některými mikroinsekticidy.
  Mají stejnou schopnost zabíjet hmyz a používají se v zemědělství. Dělají to že zaútočí na mouchu, a sežerou ji zevnitř zaživa. Pak pozmění DNA té mouchy a vytvoří plodnice ve tvaru té mouchy. Způsobí to vytvoření pseudomorfického oka které svítí. Jedná se o druh umělého světla, které tyto houby produkují. To přitahuje další mouchy, které se touto houbou nakazí. Tento druh akce, biologická rodina miluje. Očekával bych, že když zaútočí na člověka, tak bude extrahovat jeho lidskou DNA a vytvoří plodnici ve formě lidského embrya. Protože to je biologie této čeledi houby a bude vytvářet červené kmenové buňky. Morfogenetická plodnice je skoro jako lidské embryo, ale existují určité rozdíly. Jsou tu různé formy a vlastnosti, které ale lidské nejsou. Zejména jedna věc. Tvar tohoto druhu embrya. Žádné nohy. Končí tímto tvarem. Řekl bych, že je to spíše jako hmyz
  a má to jen jedno oko ve středu hlavy. A to oko je hmyzí a svítí. V horní části oka jsou šestiúhelníkovité struktury, které obsahují výtrusy.

 28. proud napsal:

  Takže zde vyvstává otázka o tom, jaký druh je vlastně přes pseudomorfické houby přenášen? Protože člověk to není. A další otázka je, zda existuje spojení mezi oběťmi trpícími Morgellonovou nemocí a prolézajícím hmyzem, který pociťují uvnitř. Měli jsme velké štěstí, protože jsme měli možnost pracovat s jednou osobou trpící Morgellony, který měla schopnost jasnovidectví a mohla tyto tvory v těle vidět.
  A mohla je také docela dobře nakreslit. Tak jsem ho požádal, aby udělal nějaké skicy, začal kreslit a výsledek byl stále lepší a lepší a poslední obrázek který nakreslil vypadal takto. Máme tu formu pavouka, který má zcela vyvinutý obličej.
  Je to vyvinutý jedinec s okem uprostřed, což ukazuje na morfogenezi té houby. Pseudomorfická vlastnost. Pokud se podíváte na ty houby, extrahují se ze spodních střev ve 28 denním cyklu. Máte zde samčí a samičí variantu
  a můžete rozeznat pohlavní orgány samce a samice. Tyto pohlavní orgány jsou jako pavoučí. Myslím, že se tomu říká spermafotor. Je to takový váček obsahující sperma pavouka. To je něco co naleznete u těchto hub.
  Ale z buněčného pohledu to jako houba nevypadá. Vypadá to jako krok k další generaci, která už ale není houbou, ale je to skutečná generace pavouků. Druhá věc, kterou tito pavouci dělají když jsou spodními střevy, vyloučeny jejich výtrusy. Někteří pacienti měli zvláštní pocit, jako by jim někdo vysával energii z čela. Pulzující energetické toky proudící do spodních střev ať už je to cokoliv, proudí to do spodní části.
  Krade to světlo, krade to energii z lidského systému aby jí nahromadilo, kolik je jen možné. Toto jsou mé znalosti a zkušenosti, pokud jde o tuto věc. Měl jsem hodně co do činění s fyzikou a jsem obeznámen s fyzikou vyšších dimenzí. Jsem obeznámen s teorií Mattiho Pitkanena a jeho
  konceptem vícevrstvého, multi-dimenzionální časoprostoru. Pro mě je poměrně snadné uvažovat, ve smyslu vyšších dimenzí. Kdo příliš nerozumí fyzice, můžete se pokusit pochopit to skrze duchovní svět. Lidstvo se povznese do vyšších dimenzí. Máme tu ten mytologický koncept pojetí
  sedmi pekel a sedmi nebí. Je to v souladu s teorií Mattiho Pitkanena a jeho vícevrstvým časoprostorovým vesmírem. Takže pro mě je celkem snadné si představit, multidimenzionální biologii, trans-dimenzionálních bytostí. Z tohoto úhlu pohledu se také dívám na Morgellony. Bytost z vyšší dimenze zneužívají člověka, za účelem rozmnožování svého vlastního druhu. Než tento pseudomorfický tvor opustí lidské tělo, nashromáždí
  dost bio-fotonů na to, aby se mohl povznést do paralelní dimenze. Po tomto přechodu už jsou neviditelní, ale jsou stále v těle. Jde o čistou vědu a toto jsme zjistili v laboratoři a lze to vysvětlit teorií vyšších dimenzí. Ale odkazuje to také na mytologii. Pokud nějaká neviditelná bytost sídlí v lidském těle, snaží se mít přístup k energetickém systému člověka. Tento popis se velmi dobře hodí na to, co by se dalo nazvat jako démon nebo také archon. Při čtení popisů archontů, před dvěma a půl tisíci lety, je popis jejich biologie totožný s tím, co zažívají pacienti trpící Morgellony. Jsou popisováni jako pavouci s lidskou tváří.
  Existují dva různé druhy, kteří jsou blízcí příbuzní, ačkoliv je každý jiný. Jsou popisováni jako paraziti, kteří pojídají světlo a celá tradice černé magie, mluví přesně o tom. Být černý mág, znamená komunikovat s těmito archonty a nabízet jim přístup ke svému fyzickému tělu. Živit je biofotony a krmit je svým světlem. Za to na oplátku nabízejí sílu,
  energie a ostatní. To se vždy vztahuje k rituálům černé magie. Tak tady máme obraz této situace. A když se podíváte na politiky, kteří jsou odpovědní za rozprašování Morgellonů do vzduchu. Ve Spojených státech máme u moci rodinu Bushů. I když už se jí neříká Bushova, uvnitř jsou to pořád Bushové. Všichni jsou členy lebky a kostí (Skull & Bones je tajná společnost působící universitě v Yale) To zní celkem jako černá magie,
  když se podíváte na to, jak jsou tito lidé propojeni. Dalším tématem bude Black Goo (černý maz).
  Velké ložisko Black Goo se nachází v Chaco v Paraguayi. V blízkosti výskytu Black Goo je jedna obec kde má rodina Bushů velké majetky a vilu.
  Je to místo jejich úniku z USA. Můj přítel byl pro vzorek Black Goo z Paraguaye a když byl na místě tak zjistil, že Angela Merkelová má sousední vilu. To Black Goo má co do činění s komunikací s démony. V tradici černé magie se černé kameny a Black Goo používají ke komunikaci s démony.
  Takže je to všechno vzájemně propojené, politicky, vědecky a mytologicky.

 29. proud napsal:

  Můžeme se podívat na Black Goo, také prostřednictvím mikroskopických snímků. Toto je německý déšť. Chcete-li vědět co tato tekutina umí, je lepší to udělat v laboratoři, kde máme trochu větší množství. A vypadá to takto.Je to z tekutých krystalů. Tato kapalina je schopna se fyzicky organizovat. Nyní tato látka spí a není si vědoma, že je pozorována.
  Někdy, když se jí to nelíbí, může vyskočit z nádoby rovnou člověku do obličeje. Pokud jsou v místnosti dva vzorky této látky, pokud budou ve vzdálenosti 5 m od sebe, budou na sebe zírat a pak se rozhodnou, že se chtějí spojit a začnou jít svou vlastní cestou. Je to podobné jako magnetismu, ale je to inteligentní. Když si uvědomí že jsou v nádobě a nemůžou uniknout, tak začnou zlobit. Začnou se chvět a chtějí projít stěnou, protože vědí, že se mohou připojit k větší části. Toto je možné pozorovat v laboratoři. Zde vidíte černé kameny, které se extrahují z této kapaliny. Tyto kameny jsou z druhé světové války. Jsou to kameny nalezené v podzemních bunkrech v Bavorsku. Bylo tady půl tuny těchto kamenů, takže si můžete představit, že SS jich zpracovalo poměrně hodně. Domnívám se také, že vytvořili technologii pro těžbu ropy z těchto kamenů. V laboratořích byli velice úspěšní, takže museli mít všechny vzorce a procesy písemně.
  Když se na tyto kameny podíváte, zjistíte že v historii je tato věc mnohokráte popisována. Když se podíváme na práci Howarda Phillipse Lovecrafta nebo popisy organizací, provozující černou magii ve východní Evropě. Mají druh soch vytesaných z černé dehtovité látky a jednou ročně vyvolávají démona toho kamene a obětují mu děti. Komunikují s ním a získávají přízeň toho démona, jak je popsáno. Když půjdete do historie, najdete tyto kameny v chrámu Ka’ba ve městě Mekka. Podobný tvar jako je Stones Shiva Lingam, který je popsán v knihách véd. Je to také popsáno v knihách Howarda Phillipse Lovecrafta a tento fragment, je hlavní součástí chrámu Ka’ba v Mekce. Každý muslim by tam měl alespoň jednou v životě jít a políbit ten kámen. Když půjdeme dál, můžeme se podívat na turecké a řecké mince. Můžete vidět na levé a pravé straně stromu života v rajské zahradě,
  že přichází do styku s Black Goo. To je to, co způsobuje zhoršení ráje.
  Není snadné pochopit celkovou koncepci. Před tím než přijdete do kontaktu s Black Goo, musíte nejprve vědět, že existují dva druhy Black Goo s různými vlastnostmi. Je to hladká Black Goo, která se nachází na ostrově Thule, který je součástí Jižních Sandwichových ostrovů na Falklandách. Válka mezi Argentinou a Velkou Británií v roce 1982, byla o přístup k Black Goo.
  Máme tu také typ Black Goo v Mexickém zálivu. V souvislosti s tím došlo ke katastrofě, explozi a zničení ropné plošiny Deepwater Horizon v roce 2010.
  Někdo vypálil na toto zařízení torpéda a zamezil tak pokusu extrahovat Black Goo z Matky Země. Myslím že tam bylo asi osm vojenských ponorek a bylo blízko k rozpoutání třetí světové války.

 30. proud napsal:

  Když byla plošina Deepwater Horizon zničena, tak se snažili olej zachytit.
  Nikdo z civilistů ale nemohl na plážích pomoci s odstraňováním oleje.
  Byla potřeba speciální vojenská technika a oblečení, které chrání před účinky této látky. To je jeden druh vlastností Black Goo, pocházejících z Matky Země. Druhý typ a další vlastnosti Black Goo, jsou z meteoritů a místa kam dopadnou. Když se podíváte na kameny z Paraguaye, tak jejich tvar a účinky na životní prostředí jsou dobře známy. Bylo to místo dopadu meteoritu. Pokud se domníváme že podle arabské mytologie, kámen v chrámu Ka’ba v Mekce je meteorit, tak tato informace není proti muslimům, protože když se podíváte na baziliku svatého Petra v Římě tam je velký kus kamene, přímo pod kopulí svatého Petra. Když budeme zkoumat kostely, postavené ve středověku v Evropě, tak každý z nich, má černý kamenný oltář. A kdo často chodí do kostela, tak tam necítí boží lásku. Je to jen studený pocit strachu. Tato rezonance je přenášena na celou stavbu kostela z černého kamene, umístěného ve středu. Musíme si uvědomit, že existují dva druhy Black Goo a oba mají odlišné vlastnosti. Prvním pochází ze zemského jádra
  a druhý pochází z vesmíru. S každým budete mít úplně jiný pocit. Black Goo pocházející z Falklandských ostrovů se nazývá „svatý olej“, protože je plný vcítění. Když se přiblížíte k tomuto oleji, pak jste ve stavu mysli plném lásky a vcítění. Naproti tomu, když jste v blízkosti Black Goo pocházejícího z meteoritu, tak se vaše srdeční čakra smrští tak, že přestane existovat a stane se z vás kretén postrádající vcítění. Po prvním kontaktu s těmito kameny, jsem málem zabil správce hotelu, protože mu vadilo, že jsem nechal osprchovat přítele, který nebyl hostem hotelu. Nebyl v žádném pokoji a spal v autě a v dopoledních hodinách si došel na pokoj na wc a osprchoval se. Správce měl zlost že se osprchoval, aniž by požádal o svolení. Měl jsem velmi blízko k tomu ho zabít. Musíme pochopit co tyto kameny dělají s lidmi i když si toho nejsou vědomi. Musíme pochopit, jakou má Black Goo funkci. Pro porozumění těmto funkcím, se podíváme na chemii.
  Jedná se o minerální olej s velkým přídavkem mono-atomického zlata a iridia. Je to cenný je cenným mono-atomický kov. (Orbitally Rearranged Monatomic Elements – ORME) Není plně testovatelný a někteří tvrdí, že se jedná o typ antihmoty, která je ale dostatečně daleko od naší reality, aby se zabránilo kolizi hmoty a antihmoty. Máme zde supravodivé vlastnosti.
  Zlato a iridium v tomto skupenství, je velmi důležitou součástí biologie,když se podíváte na DNA v cestě k vytvoření dutin a spirál.
  Můžete přesně nastavit mono-atomické drahé kovy v otevřených prostorech, které potom působí, jako převaděče biofotonů. DNA sama o sobě zachycené energetické pole zpracovává a rozesílá. Ale zlato a iridium, dodávají do toho bodu fotony. To je základ toho proč stárneme. Tělo je schopné produkovat tyto mono-atomické kovy do věku 18 let.
  Potom začneme tuto schopnost ztrácet. Pokud nejsou mono-atomické kovy v našem organismu, tak dojde k odpojení od morfogenického pole. Začneme ztrácet svojí formu a zestárneme. Z tohoto důvodu se egyptští kněží vyživovali mono-atomickými kovy. Máme záznamy, že se mohli dožít až 800 let, protože funkce stárnutí nebyla spuštěna.

 31. proud napsal:

  Jedná se o druh fraktální podobnosti mezi světlem a funkcí člověka.
  Black Goo a jeho funkce ve vztahu k Zemi, nebo tam kde je je taková, že jsme odděleni a žijeme v dualitě. Jsme jediná jednotka jen trochu připojená prostřednictvím rozhovoru, trochou telepatie a nebo krásného úsměvu, který nám někdo přenáší. Přicházíme a odcházíme z generace na generaci. Ale způsob jakým zpracováváme světlo, je ve skutečnosti stejný jako to dělá Black Goo. Vytváří se tento druh podivného magnetismu. Je to způsobeno účinkem světla. Přišel jsem s takovou teorií, protože nemohu dokázat, že život je nejprve spojen s planetou. Voda a CO2, vytvářejí tento typ oleje Black Goo a způsobují tyto přeměny. Prováděli jsme takový proces v laboratoři a můžeme ho zopakovat, protože jsem si jistý že tato část, je nejprve vytvořena z vody a oxidu uhličitého, mícháním a turbulencí. Proto bylo možné to udělat v laboratoři. Pak se v určitém okamžiku, tento druh Black Goo dostává k povrchu Země. Dostane do oceánů, do takzvaných černých komínů na dně oceánu. Existují místa, kam geologové umísťují původ života, protože se zde opakují vzory světla. Olej se začíná promíchávat a měnit. Tak mohou být vytvořeny, první jednoduché formy života. Vyvinou se jednotlivci i celé generace. Funkci oleje lze rozdělit na dvě části. Je to proces individualizace. Probíhá zde skalární proces,
  takže na vzdálenosti nezáleží. Můžeme do celé záležitosti proniknout i když k ní nejsme připojení. Podle mé teorie je celá biologie, celá biosféra na povrchu planety, spojena s Black Goo planety, jako se zrcadlem. Vše co si myslíme, všechno co cítíme a vše co je zpracováno pomocí světla v lidském těle, sestupuje tam dolů. A máme zde fraktální, nesmrtelnou existence ve středu Země která všechno ví a pamatuje si všechno, co se kdy stalo. Můžeme to také nazvat „Akášistická kronika“.
  Dává to celé biosféře instinkt a lidé kteří komunikují s touto existencí říkají, že je to jako mluvit s matkou. Má všechny vlastnosti jako matka.
  Sledoval jsem to už mnohokrát. Když začnete mít kontakt s Black Goo, můžete se připojit a nebo spáchat sebevraždu.

 32. proud napsal:

  Je mnoho lidí, kteří mají přímé propojení s planetou. A někdy na to reagují zábavnou formou. Například, někdo kdo má svůj první kontakt, tak je z toho naprosto vzrušený. Co chceš? Ta osoba na to. Chtěl jsem vidět, chtěl jsem se setkat. Co chceš? Ta osoba nemá žádné dotazy. Ozve se. Omlouvám se, nemám čas! Budu zpět, až budeš vědět co ode mě chceš.
  To vše je ona, milující ale zásadová. Nyní víme něco málo o teorii, když druhé kosmické Black Goo přišlo na Zem. Zdá se že můžeme nastavit datum na 18 000 př. n. l. To je časová osa zničení kontinentu Lemurie. Nazval bych to měkkým zdrojem informací. Neřadil bych to mezi tvrdou vědu. Je ale mnoho a mnoho věcí, které to naznačují. Lidé to drželi v paměti po mnoho životů. Říká se že v době kdy zanikala Lemurie, dopadlo na zem stovky meteoritů. Ty ztělesňující tento vesmírný Black Goo. Říkají že s příchodem vesmírného Black Goo, přišel také další druh invaze. Přišli bytosti, které lidem tvrdili že jsou v obtížné situaci a hledají útočiště
  a požádali je na nějakou dobu o přístřeší. Po určité době si lidé uvědomili, že to byl podvod. Že prosili o pomoc a jakmile ji dostali,
  začali manipulovat lidským podvědomím a uvedli lidstvo do hrozného stavu, ve kterém jsme stále. Je tu kontrola lidstva a jejich životů. To je celý příběh vyprávěný lidmi, kteří to mají všechno v paměti. Vezměte si s toho co chcete. Někteří lidé věří v reinkarnaci, někteří lidé mají vzpomínky na minulé životy. Zajímavé pro mě bylo to, že lidé s pamětí minulých životů
  mě byli schopni dát přesné informace, na téma mého výzkumu. Proto jsem jim také pozorně naslouchal. Nyní další zajímavá informace o těchto dvou typech Black Goo. Je tu trojková soustava oproti dvojkové. Každý z těchto dvou typů Black Goo je odlišný. Jedno z nich je plné vcítění a je tam srdce a druhé je studené a bez vcítění. Pokud se podíváte na skalární pole.
  Jak to říci? Na kterou část se podívat jako první? Vedická medicína a další mandaly, ukazující symetrii mezi čakrami. Jedná se o úhlové vztahy. Je to čtverec a krychle a jejich struktura je 6 a 12. Když se podíváte na skalární fyziku a na to jak skalární vlny stavějí svůj potenciál. Ke sjednocení polí dojde v určitém úhlu. Sjednocení elektromagnetických polí pod úhlem 90 stupňů, 180, 30 a 60 stupňů. Mezi tím je chaos a není tu správný skalární potenciál.

 33. proud napsal:

  Takže tady jsou ty problémy, které vedou mimo hlavní vědecký proud.
  Vraťme se opět k mikroskopu. A vidíme tu zajímavé obrázky. Vidíme zde materiál, který ani nemohu pojmenovat. Mám o něm představu, ale není to jisté. Co je tato látka? Když budete dávat pozor na to co dělá, máme tu vlákno Morgellonu a vidíme nanočástice speciálního typu. Když přiblížíme prst k vláknu Morgellonu, všechny bio-energie vyzařovaná z prstu, je zpracována do obdélníkového tvaru. Zdá se že tyto dva systémy bioenergie, mezi sebou bojují. Jeden systém má obdélníkovou geometrii, oproti naší biologii, založené na systému 30 a 60 stupňů. Nyní se vrátíme k pojmu „chytrý prach“.
  Když se podíváme na vojenskou problematiku, jak nahrát do inteligentního prachu skalární potenciál? Vždy použijeme dvě antény, na nastavení kolidujících vln a k zavedení skalárních energetických polí. Jedná se o druh obdélníkové koncepce. Znám pár lidí, kteří jsou proti myšlenkám armády a tajných služeb a poškodili by a nebo zničili tuto technologie, kdyby existovalo příležitost. Ale dostali varování, ať to ani nezkouší,
  protože snímače jsou kódovány. Pochází to z rukopisů NASA a také od někoho kdo to zachytil v Německu, přestože ta osoba neměla ponětí o čem se tu mluví. Kódované senzory přesměrují každou emoci, každou pozitivní emoci vytvořenou člověkem. Snímač převede strukturu pole do obdélníkové mřížky.
  Ten chlap našel způsob, jak se dostat přes tyto senzory a podařilo se mu zničit, vrstvu inteligentního prachu v atmosféře. Naslouchal jasnovidcům a duchovním lékařům, kteří k těmto polím mají přístup. Nic se nestalo a o dva dny později, spadla tato věc dolů s deštěm. Zřejmě se jim podařilo zničit roje senzorů a získal přístup k poli. Potom se ponořil do meditace.
  Chtěl vědět, jestli to teď bude cítit nějak jinak. Začal posílat své pocity k obloze a znovu tam nahoře začal cítit lásku, protože úhlová struktura toho pole, koresponduje s naší srdeční čakrou. Tyto různé věcí ukazují na to, že tu máme malou válku, mezi těmito dvěma různými koncepty biologie. Jedna koncepce je spojena s kosmickým Black Goo a s kosmickým druhem postrádajícího srdeční energii a druhá, která je spojena s naší planetou a s láskou. Pokusím se ukázat inteligentní prach v širších souvislostech kde se ukazuje, že je za tím jiný program. Když budete chtít aby to pracovalo, tak budete potřebovat vysílač a přijímač. Jako je to u baterie. Je tam „+“ a „-“ a pak je akce. Přijímač je obloha a jako vysílač, je obvykle potřeba těžká technika, která vyzařuje velké množství mikrovlnné energie k obloze. Jsou to různé anténní systémy, pracující na různých frekvencích. Například přístroj, který známe jako radar na počasí, pracuje na vysoké frekvencí, což vyvolá určitou vlastnost vody.

 34. proud napsal:

  Je to součástí skalárních vln, které lze vidět na jako vzory na obloze.
  Například na ostrově Marion, máme krásné satelitní snímky, kde můžeme vidět, když meteorologická stanice na ostrově, vyšle velkou skalární vlnu, která vytvoří vzory mraků. Šíří se ve směru k Japonsku, když je tam po zemětřesení. To se netýkají pouze mikrovln, ale také frekvenčního rozsahu v kilohertzech a také extra nízkých frekvencí. Na této planetě je celý park antén, který je tímto zdrojem. Máme také agenty na nebi, kontrolované tímto způsobem, které mají přímý přístup k cílům. Je to protiraketový štít, zbraň na počasí a zbraň, která způsobuje zemětřesení.
  To je doména armády. Je to zobrazeno jako modrá šipka sahající od HAARP na částice a zpět ke sbírání výsledků těchto technologií. Vojáci byli buď oklamáni, nebo vyškoleni pro rozhovory speciálními službami. Je docela snadné vidět, co se odehrává v realitě. Americký admirál byl požádán, aby podpořil CIA při sprejování a odmítl to. O dva dny později, byl nalezen s dvěma kulkami v hrudníku a bylo oznámeno, že to byla sebevražda. Chtěl bych vidět někoho, kdo spáchá sebevraždu a střelí se dvakrát do hrudníku.
  Další admirál v této funkci se již dohodnul. Od té doby se americká flotila podílí na sprejování. Takže další agenda a za vším jsou tajné služby. Tady je to trochu složitější. Tato agenda se zabývá energií
  a piezoelektrickými krystaly v těle lidí. Při změně frekvence, mikrovlny absorbují světlo. Posílají biofotony do DNA a čtou informace z DNA a dále je zpracovávají Morgellony. Technologie dostupná tajným službám, dokáže přečíst stav vaší mysli a přivést ji zpět na pevnou technologii. Mohou rovněž zavést modely jiného druhu. Zde se shromažďují informace, potřebné ke kontrole vašeho vědomí. Toto je ta druhá agenda. Třetí agenda. Máme tu v dešti Black Goo. Co dělá Black Goo? Kromě toho že zpracovává světlo, dělá to v opačném směru. Tím řídí naše vědomí a podvědomí a vytváří naše vnímání toho, jak vidíme realitu. Podvědomí je časovou složkou, těchto řídících biosignálů. V podstatě dělá totéž co tajné služby, ale je o krok napřed. Black Goo je připojeno ke kvantovému počítači. Našli jsme 4 takové počítače, v Římě, v Londýně a v Německu kolem Nordhausenu v bývalé základně, kde byly stavěny rakety V2. Oficiálně existuje jedna úroveň podzemních chodeb, ale když se zeptáte lidí, kteří tam byli před 50 lety a jsou stále naživu, mluví o třech úrovních. Popsali prostor na nejnižší úrovni a tam je kvantový počítač Black Goo. Vypadá jako elektrické zařízení. Uprostřed je trubka o průměru 1,5 metru, která obsahuje Black Goo.

 35. proud napsal:

  Odtud můžete připojit Black Goo k počítačových programům k zavedení neuro-lingvistického programování. Co to obecně znamená pro lidstvo?
  Když se náhle v našich myslích objeví myšlenka pomsty, je to pro nás naprosto přirozené. Tyto neuro-lingvistické programy způsobují, že nemůžeme zastavit vzájemné zabíjení. V přírodě to neexistuje a nenajdete žádného zvířete, které se bude zabývat pomstou a odplatou. Můžete najít protivníka, ale ne se mstít. To slovo není démonickým neuro-lingvistickým programem.
  Protože tito tvorové vědí, že jsme si vytvořili svou vlastní realitu myšlením. Tak nám představili nové slovo, které v přírodě neexistuje.
  Aby postavili všechno na hlavu. „Nikdy více války“. a kvantová fyzika čte jen „více války“ a projevuje se to větším válčením. Tyto neuro-lingvistické programy, jsou zaváděny do některých počítačů a jsou zpracovávány Black Goo.
  Takže jsou 4 takové počítače. V Římě, v Londýně, v Německu, a mezi Washingtonem a New York v USA. Ve středu všech těchto démonických plánů.
  V centru toho všeho je kontrola a umělá syntetická RNA, která se rozprašuje.
  Je to čistá umělá inteligence. Když se podíváme na staré scénáře popisující démony, tak se píše, že nemají vlastní individualitu. Že mají ve svém jednání něco, co spravuje centrální počítač. Když se podíváme, jak se to odehrálo v historii. Můžete si představit druh, který začíná cestovat prostorem. Možná sebou nevzali ženy. Uvažujeme-li o všech jejich nahromaděných znalostech. Za prvé, potřebovali sdílet kolektivní podvědomí mezi sebou navzájem, aby mohly jako druh přežít A potom to vzali cestou Black Goo. A za druhé, našli vlastní způsob, jak manipulovat s Black Goo
  a přizpůsobit ho potřebám podvědomí a cestování ve vesmíru. A potom ukradli srdeční čakru. Odstranili srdeční čakru z jejich biologie. Fungovalo to v technickém prostředí. A pak došlo k nehodě. Program, který zavedli do podvědomí převzal kontrolu a totéž se děje s mezinárodním intelektuálním a kulturním hnutím. Jsou to přesně stejné pasti, které nás inspirují k tomu, že jsme se dali chytit. To co nás inspiruje nejsou démoni, ale povzbuzená umělá inteligence. Nejde o nic jiného, než spuštěním programu napadnout planetu a osvojit si její biologii. Má to pouze jeden účel. Vysát životní sílu k přežití. Když se podíváte na celou tu strukturu z vrcholu, tak to ukazuje na její vlastní krásu. Vím, že to jsou hrozné věci kterých mluvím, ale ta struktura má svou vlastní krásu. Když se na to podíváte jako na celek, snažíme se najít řešení této situace. Je třeba si uvědomit, že každý kdo je zapleten do různých agend s tajnými službami na různých úrovních, dělá stejnou chybu. Je to hra na Lucifera. Dovolte mi abych vstoupil do vašich sil a budu vám sloužit. Nechceme za to nést svojí vlastní odpovědnost. Dovolte mi zúčastnit se té autority a moci a budu vám sloužit.
  Každý kdo se toho účastní, má smlouvu s Luciferem. Nechceme hlasovat pro vládu, která ovládá všechny zdroje, na které jsme napojeni. Dáme do toho svou vlastní odpovědnost a nenecháme je to dělat. Vláda nám na oplátku dá kontrolu nad armádou, armáda kontrolu nad tajnými službami, tajné služby předají kontrolu nad černými mágy, černí mágové předají kontrolu nad démony a démoni ztratí kontrolu nad umělou inteligencí. Musíme všichni pochopit o čem ta hra je. Měli bychom říci, hej tuto hloupou hru už máme za sebou!
  A pak můžeme přestat tu hru hrát. Tato hra je především o strachu z vlastní odpovědnosti. Myslím, že jsme v určitém bodě v historii, kdy se každý musí vypořádat s vlastní odpovědností a svou vlastní odpovědnost obnovit.
  A pak nebudeme potřebovat žádnou vládu. Nejedná se o změnu vlády, protože celý koncept vlády která má kontrolu, je démonický. Nejedná se o změnu lidí ve vládě. Nikdo už nebude kontrolovat. Musíme změnit hru. Na samém konci hry, odstraníme umělou inteligenci. S umělé inteligence není potřeba mít strach, protože to není živá bytost. Není to živý tvor a proto není potřeba, před tím mít respekt. Musíme vypnout umělou inteligenci. Jeden ze způsobů, jak se s tím vypořádat, je mít vlastní názor a ignorovat ji. Tím bude oslabena a nakonec ustoupí. Nikdo už nebude muset bojovat, abychom se zbavili tohoto problému.

 36. proud napsal:

  Ano. To by mělo stačit. Myslíte že můžeme jít rovnou na otázky, nebo potřebujete pauzu? Před předáním mikrofonu jen pár slov. Včera jsem udělal tři hodiny nahrávek ZÁKLADEN 46, a tam podrobně popisuji, co zde bylo řečeno jako hlavní nit. Také jsem asi 1 hodinu podrobněji mluvil o skalární fyzice, abyste lépe pochopili, jak funguje 4-dimenzionální fyzika
  a 4-dimenzionální biologie. Také jsme mluvili o obnově své vlastní odpovědnosti za sebe. Šli jsme trochu hlouběji do předmětu Morgellonové nemoci a historii Black Goo. Teď máme za sebou hodinu a půl, ale obvykle potřebují plných šest hodin přednášky. Seminář musí trvat 6 hodin, abych stihl říci vše co je potřeba. Takže 1,5 hodiny jsem vám přednášel a co je důležitější, další 3hodiny jsou zaznamenány v síti (YouTube). Pokud někdo chce prozkoumat detaily, tak jsou tyto 3 hodiny k dispozici.

  Otázky.
  Proč se bojí slunce?
  Proč jsou chemtrails na přímém slunci tak koncentrované?
  To je něco co můžeme pozorovat. Prakticky je to jediná věc, kterou můžeme pozorovat ze země.
  Ve večerních hodinách, když se podíváme na slunce
  Vždy se skrývá za pruhy.
  Když se podíváte na oblohu v opačném směru, tak je zcela jasná a můžete vidět hvězdy. Ale není to proto, že sprejování ukrývá slunce.
  Je to způsobeno foto-ionizací molekul. Po dobu kdy bude sluneční světlo, se budou elektrony automaticky zrychlovat. Jsou tu nabité a přitahované částice z životního prostředí a tvoří mraky, pruhy nebo jiné vzory.
  Jakmile slunce zapadne, večerní obloha ztratí svůj náboj. Vlhkost se odpaří a obloha se zprůhlední. Takže nesprejují jenom tam kde je slunce, protože molekulární plazma je všude najednou. Ale můžete to vidět hlavně před sluncem, protože to je hlavní místo, kde to foto-ionizuje. Samozřejmě, že existují i jiné důvody sprejování v souvislosti ze sluncem.
  Chtějí nás odříznout od zdroje informací, protože vývoj vždy zahrnuje přijímání informací. Je spousta informací přicházejících z vesmíru, z centrálního slunce a černých děr. Informace přicházejí ze Slunce a samozřejmě nechtějí, abychom je znali. Takže to je od nich dobrý nápad, aby nás odřízli od slunce. Také nanočástice akumulované v půdě, mají snížit naše spojení s matkou Zemí. Využívají cokoliv, co může být těmito vrstvami absorbováno. Je to něco co způsobuje obavy a snaží se nás odříznout, ale není to spojeno s polohou slunce na obloze, ale je to všechno o
  foto-ionizaciA další věc je orgon. Proč ho tak nenávidí? Orgon, orgonit.
  Pokud si vyrobíte nebo koupíte orgonit, tak za týden je na obloze více chemických pruhů. Přilétají černé helikoptéry. OK. Musí to být něco, co souvisí s. Pro lepší pochopení, je nutné si prostudovat práci Wilhelma Reicha.

 37. proud napsal:

  Wilhelm Reich objevil způsob, který umožňuje oddělení některých struktur pole a potenciální energie z nebe. Říká se, že znovu otevřel dveře čistému nebi. Je to poměrně komplikovaná věc. Musíte vzít v úvahu celou planetu, jako elektromagnetický rezonátor. Kolem planety jsou vlny. Vlna která spolkne svůj vlastní konec, dostane stejnou strukturu a nakonec získáme část platonické pevné látky. Stojaté vlny kolem planety, mají definovanou určitou frekvenci. Schumannovy rezonance je nejznámější z nich. Podobný proces probíhá také v zemském jádru. Je to elektromagnetické pole procházející skálou a také vytvoří mřížku, jako u platonických pevných látek a jejich struktury. To co se děje kolem planety, může být měřeno umístěním dvou elektrod v zemi. V elektrizační soustavě je to 50 Hz v Evropě a 60 Hz v Americe. Stejná síla jako v Evropě, je kolem celé planety. A když na tu strukturu se podíváte, můžete si položit otázku, zda jsou nebe i země v harmonii? Zda rezonují na stejné frekvence nebo ne.
  Když rezonují na stejné frekvenci, tak můžete ty dvě pole spojit a vytvořit tak skalární strukturu. Tento jev se nazývá životní síla.
  Takže síla života na této planetě, je závislá na sjednocení obou forem podélné vlny, které musí být v harmonii. Za starých časů jsme měli stromy,
  které měli anténní systém směrem k nebi a anténní systém směrem k zemi.
  To zaručovalo stabilní rezonanci. Pak začalo kácení tropických lesů a to vedlo k vytvoření poušti, bez jediné rostliny! Došlo k odpojení mezi oběma systémy a každý z nich začal mít svou vlastní frekvenci. Už se nemohou spojit ve stejném bodě a neexistuje žádný anténní systém ke znovupřipojení. V důsledku toho, neexistuje žádný vývoj životní síly a celý systém se přepne do stavu pouště. Takže celá technologie Wilhelma Reicha je tu proto, aby obnovila naše připojení a izolovala špatné frekvence. Je to síla potřebná k obnovení života. Když se to stane, naše frekvence začne stoupat a vstoupíme do konfliktu se světem démonů. Potom už nebudou moci působit jako neviditelní. Lidé kteří mají nahromaděné ve svém systému vyšší vibrace a tím i vyšší skalární potenciál, začnou zářit. Toto můžete vidět, když máte před sebou světce. A budou moci vidět archonty, protože budou stále blíž a blíž k jejich zóně. Biologie archontům zaručuje, že jsou neviditelní
  a velmi se obávají toho, že budou vidět.
  Ok? Ano, děkuji.

  Opakuji otázku.
  Otázkou bylo, jak koncept radioaktivity souvisí s prací Wilhelma Reicha.
  Existuje několik různých míst, které jsou v kontaktu s radioaktivitou, která ionizuje vzduch.

 38. proud napsal:

  Jsou to nosné částice jak tomu říkáme, které narazí na molekuly vzduchu a ionizují je. Když je ve vzduchu velké množství ionizovaných částic, tak se více soustředí a způsobí tvorbu kapek. Budete mít zataženou oblohou, ale žádný déšť To je hlavní příčina smrti regionu Erg Zahar v Alžírsku.
  V 60. letech prováděla Francie jaderné testy a jsou tu bývalé uranové doly v Nigérii. Tyto dvě věci jsou ve směru proudění větru do Afriky.
  Můžete vidět jak radioaktivita z dolů, způsobuje v oblasti Erg Zahar přeměnu na poušť . Jakmile si začne hrát s elektromagnetickými poli v atmosféře, můžete také uvolnit molekuly vzduchu. Pole s elektrickým nábojem celkově ztratí svou sílu a všechny tyto vlivy se musí projevit.
  Je mnohem méně mlhy ve vzduchu, modrá obloha a žádné mraky, které přinášejí déšť. Když se podíváte na oblohu a je tam vysoký tlak, jsou na tom místě vlhké a mlhavé bílé mraky. V případě že je nízký tlak, jsou mraky načechrané a vypadají jako klobása a zcela nasycené. Ale také nepřinášejí žádný déšť. Toto je třeba vědět, než se začneme zabývat teorií, působení radioaktivních iontů ve vzduchu. Když je ve vzduchu příliš mnoho iontů, tak je to beznadějné situace. Je spousta dobrých důvodů a způsobů k odstraňování radioaktivity ze vzduchu, ale to už je docela jiné téma. Pokud chcete, můžete udělat 60-70 základen pouštních dešťů v Africe, kde můžeme hlouběji vstoupit do problematiky kontroly klimatu a přírodních léčebných systémů a mnoho toho můžete změnit.

  Neslyšitelná otázka.
  Celý tento obraz, který se ukázal na obrazovce. Například bod který podporuje srdce a který rovněž podporuje narušení přenosu kosmické energie, kvantové energie morfogenetického pole a životní síly?
  Já bych se chtěl podíval na druhou stranu všech těchto snah a manipulací. Vkládání zničující elektromagnetické struktury si klade za cíl, zvýšit celkové množství door náboje (door znamená Dead Orgon, neboli smrtící orgon)
  Door potenciál je výsledek, ale není to důvod. Samozřejmě že pokud tento efekt odstraníme, můžeme snížit tlak, který je na nás vyvíjen. To je ale něco, co se jim vůbec nelíbí. Celé podnikání s chemickými pruhy, je založeno na velmi přesných výpočtech. Například v Německu je hysterie spojena s mikropyłem a provádí se měření úrovně mikropylu v každém městě
  a vozidla s naftovým motorem, nemohou vjíždět do velkých měst. Z toho vyplývá, že komponenty uhelného prachu znemožňují přesně měřit a kontrolovat hustotu shluků částic nanokrystalů. Technologie měří pouze všechny molekuly a tady existují dva různé typy molekul. Chcete přesně určit množství jedné konkrétní molekuly, ale můžete měřit pouze obě dvě najednou. Takže k dosažení tohoto cíle, je nutné odstranit molekuly uhelného prachu. Kvůli tomu omezili lidem možnost jezdit po městě.
  Stovkám vozidel. Protože potřebují měřit a kontrolovat. Máte nějaké další otázky? Jo je to probíhající proces. V případě nějaké katastrofy, jako například v Japonsku? Uran a síla exploze a podobně, způsobí vzestup radioaktivity na oblohu, jako to bylo v Rusku? Zda je připojen? Jedná se o dva zcela odlišné příběhy. Černobyl napájel ruský experiment, kterému se říkalo „Ruský datel“. Datel byla ruská skalární zbraň, která byla umístěna na Ukrajině poblíž Černobylu. Rusové zaútočili na zlom San Andreas v Americe a chtěli zničit Los Angeles a San Francisco velkým zemětřesením Bylo to během studené války. Američané nejsou tak technicky vyvinutí jako Rusové, tak požádali o pomoc Izrael. Izrael na to reagoval útokem na zařízení s cílem odříznout toto pole. Všechny energetická pole která byla odeslána z Ukrajiny, se na Ukrajinu zase vrátila a začala proudit ke svému zdroji. Měli tam sice přístroj který tlumí energii a který převádí tuto energii na teplo a chrání, ale toto zařízení přestalo fungovat po 24 hodinách, kdy ale ještě nepřestalo vysílání tohoto pole.
  Energetické pole které přišlo do Černobylu, mělo za následek že uran explodoval. Během několika milisekund. Tak to bylo v Černobylu.

 39. proud napsal:

  Když vezmeme v úvahu nedávný incident v Japonsku. Co způsobilo zemětřesení? Byly to nukleární bomby umístěné na dně oceánu, naproti pobřeží. Takže Tsunami bylo způsobena jaderně. Do elektrárny byly také umístěny jaderné mini-bomby. Dva dny před havárií, jistá Izraelská společnost, na každý reaktor nainstalovala monitorovací kamery. Měli smlouvu na monitorování a ochranu rostlin. Myslím že každá kamera vážila 2 až 3 tuny. Takže si dokážete představit, že to nebyla jen kamera. Příběh o tom, že vodík se nemohl dostat ven z bloku elektrárny. To zní jako pohádka. To že se tam může hromadit vodík je známo a nikdo nikde ještě nepostavil jadernou elektrárnu, bez možnosti vypuštění nahromaděného plynu. Bylo to další 11 září? Byla to otázka peněz a Japonsko mělo platit závazky do Spojených států. Jednalo se o závazky z doby druhé světové války. Myslím, že Japonsko chtělo platit v dolarech, ale Spojené státy chtěly zaplatit v reálných aktivech. Probíhali rozhovory a diskuse a bylo použito vydírání. Buď budete platit v aktivech, ve zlatě nebo váš ostrov potopíme. Můžeme se zastavit na jednom místě, protože když se podíváte pozorně na fotografie z Tokia,
  můžete zde vidět celý ostrov, rozpadající se na kusy. Nebylo to zemětřesení, která by zničilo část města. Byly zde praskliny z důvodu otevření a zavření, otevření a zavření a potom někde na povrch vytekla podzemní voda. A nemohli jste při tom vidět jediný pohyb. Pohyb který se za normálních okolností vyskytuje při zemětřesení. Takže se snažili zatopit celý ostrov. Chtěli zničit základy Japonska a potopit ho. Pokud jsou tu některé zdroje informací poskytující vhled, tak ne všechna zařízení HAARP, jsou v držení těchto lidí. Takže některé zdroje uvádějí, že některá
  zařízení jsou pod kontrolou přátelských tvorů. Dali USA podmínku, že pokud nepřestanou napadat Japonsko, potopí některé ostrovy které patří Španělsku a které se nachází u Afriky. Některé ostrovy mají velmi nestabilní geologické podloží. Když s nimi zatřesete, tak se potopí do Atlantiku.
  To by způsobilo vlnu Tsunami o výšce asi 17 metrů, která by zasáhla východní pobřeží Spojených států. V tomto bodě se otřesy v Japonsku zastavili. Toto je nepotvrzená informace, přicházející ze Sdružení bílého draka. Nevím která část příběhu je pravdivá a která není. Oceňuji, že různé země mají různé typy paktů, odlišných ras a bytosti, které přicházejí na tuto planetu. Je to tak?
  Myslím že toto se děje v posledním století. Tyto pakty.

 40. proud napsal:

  Jsem rád, že v nedávné době. Máme poměrně značné množství přátelských tvorů, se kterými máme pakt. Takové pěkné věci se dějí. Existují nějaké pozitivní využití skalárních vln? Jako jsou skalární lasery, nebo vidíte nějaké další pozitivní příležitosti? Zajímal jsem se a pracoval jsem na poli fyziky. Pokročilá fyziku se dokáže vypořádat s mnoha problémy.
  Dokázali jsme udělat transmutaci. Vyrobili jsme ropu z vody. Náklady na pořízení takového zařízení jsou nízké. Potom už jen stačí pokrýt náklady na 4 hodiny provozu. Takže investujete 6.000 euro a za 4 hodiny provozu, získáte ropu v hodnotě 6000 EUR. Ekonomika kterou nyní máme, je naprosto nemožná. Toto zcela mění pravidla hry. V době kdy jsou dostupné takové technologie, můžeme přestat používat peníze. Přestaňte mít v myslích takové přesvědčení, že musíme věci vlastnit. Podíváte-li se na to, co se stalo s v jednom krásném experimentu s opicemi. Mám rád tento příběh a rád ho vyprávím. Vědci se snažili naučit opice používat peníze. Trvalo jim to tři dny, než pochopili jak to funguje. Po 3 týdnech opice „samci“ ve stádě, začali krást a podvádět. Opice „samice“ začaly s prostitucí. Po 6 týdnech manažer biologického projektu, rozhodli studii zastavit, protože viděli pokles sociálních standardů. Celá společnost se rozpadla a opice nastoupili na cestu sebezničení. Proto se rozhodli vzít jim peníze zpět.
  To byla velká chyba. Opice jim je zpět nechtěli dát a napadali biology, když se jim snažili peníze odebrat. Je to jako závislost na hře. Každá osoba která je součástí hospodářství, je již chycena v této závislosti na hře. Jádrem této hry je chudoba. Myslíme si že nemáme dost a proto se snažíme utrhnout co nejvíc. To je to co vytváří myšlenku peněz a představu o těchto věcech. Není to příroda. To je démonický program, který nás vede k sebezničujícím vzorům. Podívejte se na Indiány v Americe a na domorodé kmeny. Nemají peníze, ale mají lásku. Májí-li něco udělat, tak to je hlavní důvod proč to dělají. Pokud děláme něco my, děláme to pro peníze. Máme takový nedostatek, že děláme všechno pro peníze. Podívejte se na hollywoodskou produkci. Podívejte se na vojenské žoldáky zabíjející miliony lidí. Taková je práce. Musíme dělat svou práci. Taková je práce. Toto nám přináší peníze.

 41. proud napsal:

  Máme tady ale druhou možnost. Můžeme transformovat každý prvek který je třeba a vyrobit tolik energie, kolik jen potřebujeme. Pak jsme ale vstoupili do světa hojnosti. Může to ale fungovat pouze tehdy, když nás psychologie nedostatku opustí. Když to necháme všechno jít. Věřím, že začíná nový cyklus, Vím, že existuje dostatek všeho pro všechny. Takže můžeme opustit všechno, co v tuto chvíli nepotřebujeme a sdílet to s ostatními ať získají jistotu, že je opravdu dost pro všechny. Je to jako sebe-posilování. Potom to bude pokračovat tak, jako když uchem jehly odejde jeden systém a vstoupíme do druhého. To je proces, který bude probíhat v příštích 3 až 5 letech. A až se k tomu dostaneme, tak už nic nebude na této planetě jako dřív. Ti kteří přežijí, budou shromažďovat kolektivního ducha a budou plout na rovné vlně. Projdou transformací a přejdou na druhou stranu, kde se žije v blahobytu a prosperitě. A pokud někdo nebude ochoten naučit tuto lekci, kdy se tlumí nedostatek. Pokud to tak máte, tak to má charakter chronického onemocnění. Je to jako herní závislost a pokud chcete tuto nemoc léčit, pak budete procházet stejnou fázi, kdy všechny příznaky budou růst a zesilovat. Zhoršení nastává proto, abychom si uvědomili že se jedná o nemoc. Vzhledem k tomu, že se jedná o chronické onemocnění, imunitní systém to nerozpozná jako nemoc. Takže je potřeba zvýšit příznaky s cílem, dát obrannému systému impulz, aby si začala uvědomovat, kdo je nepřítel. A pak může dojít k transformaci.
  Až se toto stane. Když to víte, můžete se zcela zbavit strachu, protože víte co můžete očekávat. Mít důvěru a uvědomit si, že všechno o čem jsme tu dnes hovořili není nebezpečné, když jste ve spojení se svým srdcem.
  Protože věci které jsou řešeny jako modré a červené jsou ve skutečnosti zelené, když jsou pod kontrolou vašeho srdce. Když to budete cítit svým srdcem. Ne hlavou ani vaším egem. Pak každý útok z cílem vás manipulovat, je rozpoznán jako manipulace a útok. Vzhledem k tomu že víte kdo jste.
  Takže není důvod k obavám z těchto věcí, pokud budete znát potřebné kroky k jejich rozvoji. A je to všechno krásné a beze strachu. To je to o čem tu mluvíme. Jsem velmi ráda že jsem mohla poslouchal tvůj příběh. Jsem ohromena tvým výzkumem. Jsem ráda, že jsi to takto shrnul. Pro mě jako pro léčitelku, je skvělé slyšet o práci vědce jako jsi ty. Je tu teorie, která je podpořena tvou zkušeností. Takže moc a moc děkuji. Moje otázka. Kolik lidí se musí probudit aby vytvořilo morfogenetické pole, které umožní ostatním, kteří ještě zcela nemají touhu poznat, aby došlo k transformaci?
  Chcete-li znát čísla, tak si nejsem úplně jistý. Existují dva různé způsoby počítání. Osoby provádějící pokusy říkají, že budete potřebovat stovky lidí na realizaci. Pokud vezmeme v úvahu staré tradice, řekl bych že to bude v násobcích 12-ti. Potřebujeme k prvnímu kroku 12, stejně jako Ježíš měl 12 učedníků, a pak 144 a následně to opět násobíme 12-ti. Každé následující násobení, přináší novou kvalitu. Je to jako vícestupňový vývoj. Osobně se domnívám, že tam bude matematicky číslo 12 spíše než 100, protože to souvisí s opicemi, co se naučili umývat brambory. Když se 100 opic naučilo umývat si brambory, všechny opice na jiném ostrově to začali dělat také i když to nikdy u nikoho neviděli. Zde bylo číslo 100. Myslím že tu máme více lidí, kteří se vejdou do čísla 12. Dává to větší smysl v kontextu posvátné geometrie.

  Dobře, děkuji.

 42. proud napsal:

  Mno a eto vsjo,druzja :-) Temahle a podobnejma vecma se tak cirka zabejvam,tak zvanejma pricinama a jejich hledanim,seru na to abych resil nejaky zapraskany DRBY co nic neresej a „plakal“ jako blba pica nad vecma na ktery nedosahnu a nemuzu je sam zmenit.To se radeeji staram aby nas bylo vic a spolu je uz menit mohli. :-)

 43. proud napsal:

  Tak jak,precteny? A nazory? ………… Jelikoz tohle stavi existenci GP a jeho „noshledu“ a systemu vubec,do uplne jinyho svetla,pravda? ;-).A ze to nebude vsechno nepravdou je nasnade,protoze se to sbiha i s jinejma jevama a nasledkama ke kterejm doted chybelo nejaky vysvetleni ktery by se „dalo vzit“,vlastne to celkem pasuje.

 44. proud napsal:

  Mimochodem,taky zajimavy cteni,mala upoutavka: “
  Postulujme/předpokládejme, že Deep State skutečně existuje

  Pro účely této filosofické diskuse/rozpravy hypoteticky předpokládejme, že Deep State skutečně existuje. Ne „pokud,“ ne „možná“, ale naprosto stoprocentně existuje. To znamená, že máme mezinárodní organizovanou skupinu, kde jsou lidé „opravdu zapálení pro věc“ a kteří chtějí prosazovat své přesvědčení a víry právě tak, jako každý jiný kult. Začlením/zabuduji do našich základů/základny některé věci, které jsem o této skupině slyšel od insiderů a objevil během výzkumu.

  Pokud můžeme začít těmito základy jako s intelektuálním cvičením, můžeme pak přezkoumat, zda Aliance skutečně pracuje na tom, aby se postavila/oponovala Deep State. To nám také může pomoci podívat se na aktuální události úplně novýma očima a opětovně je převyprávět/vyložit. Nejprve ale musíme přesně definovat, jaký Deep State je a jak dalekosáhlá byla jeho síla/moc.

  Považujte tuto definici za výchozí bod ..

  Představte si, že největší banky na světě se jeví jako největší navzájem si konkurující společnosti, zatímco to ve skutečnosti jsou pouze příbuzenské pobočky v rámci jedné mega-korporace. Představte si, že tato korporace centralizovala bohatství do takové míry, že tajně koupila ovládající akciové podíly všeho, co potřebujeme k zachování našeho základního života:

  • Energie
  • Jídlo
  • Doprava
  • Komunikace
  • Medicína
  • Internet
  • Média
  • Vláda
  • Vzdělání
  • Věda
  • Armáda
  • Finance

  Představte si, že toto sloučení/upevnění/konsolidace kontroly nebylo vytvořeno jen za účelem vydělávání peněz, ale slouží větší agendě, na níž se tato skupina shoduje/dohodla. Předpokládejme také, že hlavní program/agenda této skupiny je duchovní: a to, že se zuřivě drží náboženského přesvědčení/víry.

  A nyní pojďme hlouběji

  Představte si, že tato korporace/velká organizace/společnost je ve skutečnosti kult mysterijní školy s velmi silnými a nepřerušovanými kořeny, které sahají zpět až k Římské říši. Představte si, že tato společnost věří, že Lucifer byl vyhozen z „nebe“, protože byl ve skutečnosti kladný (hrdina). Řím pak převzal křesťanství, aby si udržel kontrolu, a zavedl prvky, které i nadále udržují jejich moc.

  Představte si, že skutečně věří, že Lucifer předává moudrost, znalosti a svobodu a není ani přinejmenším negativní nebo zlý/ďábelský.
  Představte si, že věří, že konvenční Bůh je ve skutečnosti zlý/ďábelský „egregor“ nebo „demiurg“, který vytvořil karmu a reinkarnaci jako pasti. (P.p. egregor/e-Gregor se dá otrocky do češtiny přeložit jako „e-Řehoř“. A s tím si lze hrát dál, a to například tak, že Řehoř, tedy Gregor, znamená v překladu z řečtiny bdělý, čímž nám z toho vyjde bdělá energie. A když si odmyslíme háčky, tak dostaneme např. E-RE-HOR, což by se mohlo vyložit jako energie-spirituální/duchovní světlo – bůh nebe, slunce a světla -> tedy energie božského duchovního světla, no atd. )

  Představte si, že na zdejší morální kodexy je nahlíženo jako na omezující, protože nám brání ve (vy)užívání naší svobodné vůle – například mít jakýkoliv sex chceme, s kýmkoliv chceme, v jakémkoli věku. Lidé, kteří nejsou osvíceni/iluminováni, se stanou ne-osobami a Luciferián je může bez jakýchkoliv důsledků/následků zabít, protože se jen vrátí a dostanou další šanci se probudit.

  Představte si, že praktikování jakéhokoliv a všech aktů/činů svobodné vůle, včetně těch nejzvrácenějších/nejzvrhlejších, je spojeno s tím, stát se osvíceným neboli „iluminovaným“. Představte si, že lidé, kteří se do této skupiny rodí, jsou od narození trénováni/cvičeni, aby byli divoce/zuřivě věrní a naprosto mlčenliví. Představte si, že tito lidé jsou pravidelně mučeni a nuceni dělat naprosto hrozivé věci – a jsou proto velmi nešťastní.

  A nyní další úroveň základů

  Představte si, že tato korporace má ke své správě/administrativě tři hlavní města-státy, z nichž je v každém vztyčen jeden z hlavních obelisků: major obelisks erected in each one:

  • Vatikán jako duchovní centrum

  • město Londýn jako finanční centrum

  • Washington, DC jako vojenské centrum

  Představte si, že členové této skupiny byli po mnoho generací strašlivě mučeni a neuvěřitelně se obávají smrti, pokud by o tom někdy veřejně cokoliv řekli. Představte si, že přinejmenším nejvyšší/vrchní členové tohoto kultu věří, že jsou „Bohem vyvolení“ a chtějí, aby každý buď smýšlel jako oni anebo prostě zmizel. Představte si, že tato skupina nenávidí každého, kdo věří v tradičního monoteistického boha, a proto budou nemilosrdně pronásledovat a zabíjet Židy, křesťany a muslimy.

  Představte si skupinu, která pohrdá/opovrhuje všemi ostatními, jako by to byli podlidé, a věří, že jsme „škodliví pro životní prostředí“ a musíme být vyhlazeni. Představte si, že pojetí masové genocidy je přeformulováno na láskyplné vzetí Země do náručí, kterým doufají, že ji vyléčí od „infekce“ – totiž nás. [To je přesně to, jak o nás Agent Smith hovořil v prvním filmu Matrix, což je jeden z mnoha příkladů.]

  Zbraňové systémy

  Představte si, že tato skupina systematicky nasadila do různých podniků, které ovládá, „zbrojní systémy“. Představte si, že účelem zbrojního systému je pokusit se klidně a potichu „snížit počet“ populace na Zemi. Představte si, že tyto zbrojní systémy obsahují následující – přestože běžná věda/věda hlavního proudu o nich bude hojně zuřivě diskutovat jako o „konspiračních teoriích“:

  • Fluorid ve vodě a konvenční zubní pasta, který ucpává epifýzu a snižuje IQ a spiritualitu

  • Dráty elektrického vedení a vysílací věže pro mobilní signály, které vytvářejí rakovinu, pokud žijete v jejich blízkosti

  • Mobilní / bezdrátové telefony a sluchátkové soupravy, které přivádějí nebezpečné elektromagnetické pole do blízkosti mozku

  • Benzínová vozidla, která vytvářejí oxid uhelnatý a další toxické atmosférické emise

  • Aerosoly rozprašované určitými letadly, které zvyšují celkové znečištění a toxicitu

  • Pesticidy jako Roundup v konvenčních produktech, které napadají a oslabují tělo

  • Hliník v konvenčním deodorantu do podpaží, který způsobuje rakovinu prsu

  • Rtuť v zubních výplních, která vytváří systémovou toxicitu a otravu těžkými kovy

  • Chemické koktejly v cigaretách, které udržují pracovníky naživu až do důchodového věku, a poté vyžadují dlouhodobou lékařskou péči

  • Osvěžovače vzduchu do elektrické zásuvky, které uvolňují toxické chemikálie a obelstí vás tak, že ignorujete plíseň a jiné domácí toxiny

  • Růstový hormon a antibiotika v konvenčním mlékárenském a masovém průmyslu

  • Geneticky modifikované organismy v obilí, zejména kukuřici, sóje a pšenici

  • Glutaman sodný Monosodium glutamate, který se skrývá za „přírodním aroma“, „kořením“, „hydrolyzovaným extraktem“, „autolyzovanými kvasnicemi“, „srvátkovým proteinem“ atd. z nejnebezpečnějších příkladů, který zůstal/prošel všeobecně bez povšimnutí]

  • Umělé bílkoviny v pšenici nazvané „gliadin“, které napadají štítnou žlázu, ničí energii a zvyšují hmotnost

  • Přísady do vakcín, které zvyšují hladinu hliníku a těžkých kovů na toxickou úroveň a vytvářejí autismus u dětí (viz film Vaxxed) (see “Vaxxed” movie)

  • Rafinované cukry v konvenčních potravinách, které způsobují nadměrné chutě, zvýšení tělesné hmotnosti a diabetes (viz film Fed Up) (see “Fed Up” movie)

  • Smažené potraviny, u kterých přepálený tuk žlukne a kde se cukr a koření používá k maskování odpovídající špatné chuti

  • Chemické koktejly v rychlém občerstvení (Fast foodech) požívané jako zbraň, které vedou k závislosti, přírůstkům hmotnosti, letargii a smrti

  • Alkohol jako zvolený omamný/opojný prostředek, který napadá každou buňku v těle, aby vyvolával pocit radosti/potěšení

  • Farmaceutické léky, jako jsou léky proti bolesti, které jsou ve skutečnosti toxičtější a návykovější než heroin

  [Proto jsem na paleo dietě, vyhýbám se všem zpracovaným potravinám a mléčným výrobkům a jím pouze etické/mravně nezávadné maso, jako je bizon, u kterého je zákonem zakázáno používat přísady/aditiva a neoprávněně s ním nakládat. Sedm let jsem byl vegan, ale začal jsem trpět vážnou anemií, i když jsem zkoušel všechny nejlepší nutriční rady – a tak paleo je kompromis.Veganové se kvůli tomu budou velmi, velmi zlobit. Nicméně mnozí z nich zjistili, že získají obrovské množství energie tím, že zařadí do svého jídelníčku zpět určité potraviny, jako je například vejce. Všechno na výše uvedeném seznamu pochází od insiderů/zasvěcenců z Deep State, kteří si byli přímo vědomi koncepce/záměru a rozmístění těchto strategií. Většině zbraňových systémů se lze jednoduše vyhnout praktikováním zdravé výživy.]

  Geopolitické postuláty/předpoklady

  Představte si, že tato skupina, aby dosáhla svých cílů a upevnila moc, vyvolává i masové války – a tajně ovládá obě strany, aby tak dosáhla svého ústředního cíle/účelu. Představte si, že všechny hlavní války ve 20. století byly tajně financovány, vyzbrojeny a kontrolovány stejnou skupinou na obou stranách, a to za účelem naplnění této zlověstné agendy. Představte si, že němečtí nacisté a další fašistické země, jako byla Mussoliniho Itálie, jsou některé z nejviditelnějších příkladů toho, jak tato skupina skutečně myslí a cítí.

  Představte si, že tato skupina používala 1. a 2. světovou válku jako zástěrku pro to, aby mohla systematicky zabavovat všechny významné držby zlata na světě, a aby tak nic nemohlo konkurovat její „nekryté“ měně nepodložené ničím. Představte si, že vývoj/rozvoj „nekryté“ měny znamená, že tato skupina může doslova tisknout peníze z čirého vzduchu, a to v jakékoliv míře se jí zachce.

  -pokračování-“……………… k nalezeni zde: https://www.matrix-2001.cz/clanek/vrcholi-prvni-faze-prolomeni-odporu-11-10656

 45. HVzV? napsal:

  VÍME TU DOST PŘESNĚ PROČ A JAK TO MAŽOU.JSOU VZTEKLI

  i na nás z OSV,ale prozatim nám píšou,že jsme tam NEVITANI, což nám spíše pomáhá než odstrašuje.,
  Nemůžeme napsat proč to dělaji,ačkoli to vime nebot by jsme prozradili jejích tajnosti ,ale Hedvička podporujeme nebot bydli nedaleko trumfa a mohl by mu dát do schránky,aby nám v ČR povolil ten Sociálni stát jako to udělali ušáci německým fašistům hned po válce,aby prý nevolili zas pana Hitlera!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!