Pokud přijmout nějaké uprchlíky, tak z Venezuely

5aa799373Na rozdíl od tolik propagovaných muslimských uprchlíků z Afriky, kteří vyznávají náboženství nepřátelské ke všem, kteří neuctívají jejich proroka a boha, jsou lidé z Venezuely křesťané a z 67% potomci jihoamerických indiánů a Evropanů, tedy mesticové. Jejich gramotnost dosahuje 93% a jejich životní styl je podobný tomu našemu evropskému. Nehrozí tedy to, že budou ve jménu Alláha zabíjet nevinné lidi a organizovat v evropských městech bombové atentáty.

Je až s podivem, že ačkoli na světě je spousta chudoby a bídy, tak nám „sluníčkáři“ podporovaní bruselskou legislativou, tahají do naší staré dobré Evropy samé potencionální problémisty z řad islamistů a spoustu dalších bídou postižených lidí s problémy, které nesouvisí s tím, že si sami řežou hlavy jen kvůli sporu, jakého potomka Mohammeda vyznávat, záměrně ignorují a nechávají trpět. Skoro se zdá, že je v tom nějaký obludný záměr, nemyslíte?

Proč někdo záměrně vojensky, nebo ekonomicky napadá islámské země, ve kterých vládl „diktátor“, který však vždy dokázal v těchto zemích udržet pořádek a islámské extremisty zvládat tak, že se většinou jen třásli zimou schovaní v nějaké díře ve skalách, připokadění strachy z toho, aby je neobjevila a bez dlouhých cavyků nezlikvidovala vládní garda???!!! Proč někdo (všichni víme kdo) financoval a vyzbrojoval právě tyto extremisty a drogové mafie a nabádal je k povstání a svržení vlády (dokonce jim kromě zbraní posílal i poradce a instruktory).

Kdo a co je obětí a cílem této obrovské politické a vojenské kampaně, která dostala typicky sluníčkářský název arabské jaro???!!! Co můžeme udělat, abychom tuto kampaň ve zdraví přežili, pokud naši politici nemají odvahu přímo se postavit USA a Bruselu a vystoupit jak z EU, tak z NATO???!!! Jak zavřít Bruselu i Američanům pusu a vyvrátit tím jejich argumenty o rasistickém podtextu našeho oprávněného strachu z islamistů???!!!

Naše země již v minulosti přijala spousty normálních utečenců z Řecka, nebo bývalé Jugoslávie a Ukrajiny a přežila to ve zdraví a bez ztráty našich hodnot, proto bychom mohli v současnosti klidně přijmout i pár tisíc uprchlíků z Venezuely, kteří sdílí stejné, nebo hodně podobné hodnoty a životní styl a zavřít tak pusu těm, kteří k nám plánují napakovat hromadu problémových muslimů, kteří se nechtějí adaptovat v našem světě …
69 Komentářů k Pokud přijmout nějaké uprchlíky, tak z Venezuely

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Zatím se řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, omezuje pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. Zvýšení životní úrovně zemí, odkud hromadně utíkají uprchlíci, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky. Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takové organizace popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html
  Otevřený dopis politickým stranám ve všech státech světa jsem poslal politickým stranám a hnutím v ČR. Reakce KSČM na tento otevřený dopis je uvedena v článku: ODPOVĚĎ KSČM NA OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.com/2018/08/odpoved-kscm-na-otevreny-dopis.html

 2. Forever Slav napsal:

  No toto, já myslel, že ve Venezuele je "Ráj na Zemi" díky tomu "úžasnému" socialismu. A namísto toho, aby se lidé z okolních zemích chtěli přestěhovat do Venezuely, řada lidí z toho "socialistického Ráje" utíká pryč. Čím to asi bude? ;-)

  • .lak napsal:

   Jako ruští oligarchové co jim doma je horká půda mezi okradenými tak chtějí praktikovat kde to ještě nevyžrali. Ale Putin jim řekl jasně že je venku o vše připraví a jako by se nestalo, že?

   • Forever Slav napsal:

    .lak

    Houby, i pod Putinem židovští (ŽÁDNÍ RUŠTÍ) oligarchové ničí a drancují ruské hospodářství. Putin jim k tomu ponechává volnou ruku a jen na to impotentně a tupě hledí. Bohužel.

    • .lak napsal:

     I Stalin byl krátký na buržui. Ono něco lámat přes koleno nekončívá příznivě. Holt se musí s tím co je. A Pjakin by řekl: nejsou kádry. :-)

     • weissbach napsal:

      Smutné, ale pravdivé...

     • Forever Slav napsal:

      .lak

      To jsou výmluvy. Židé rozvracejí a ničí Rusko zevnitř. A Putin na to tupě hledí:
      – židovští oligarchové totálně vydrancují ruské hospodářství a fyzicky i duchovně vyždímají ruský národ
      – zničí ruský národ přes masivní imigraci turkicko-asijských a žlutých imigrantů
      – demografickým úbytkem bílých Rusů
      – záhajení parcelace a rozdělení Ruska pomocí čínské kolonizace Sibiře
      Atd.
      https://www.protiprudu.org/pravda-o-putinovi/

      A sami vidíte, že není potřeba žádných zbraní, žádné masivní vojenské invaze, aby židé zničili Rusko a ruský národ.

  • Lukaš napsal:

   Forever.
   Naprosto stejná situace ve Venezuele,jako jinde,kde řádí USA.
   USA ožebračují,potápí Venezuelu,když nechce poslouchat Usáci.

   • Forever Slav napsal:

    Lukáš

    Komunistické výmluvy. Kdyby byl ve Venezuele kapitalismus a co nejvíce svobodné hospodářství, vedlo by se lidu Venezuely mnohem lépe, než dnes.

    • .lak napsal:

     http://www.sedmagenerace.cz/argentinske-souvislosti/
     No mohl bych rozvádět jak němcům platí důchody řecko za ponorky které mimochodem v knesetu makrela dala zadarmo poté co nainvestovali skopčákům důchodové fondy do trhu nemovitostí v pindostanu a dřevěné boudy mezitím shnily. (Krize na kapitálovém trhu nemovitostí, COŽE !!! Nebudu se v tom hrabat. :-D
     Ve finále prodali ostrovy takže 20? mil okolo s nautilama nesmí plout a protože jsou všude tak mají doky asi v itálii, ne? Pes nežral a tohle je tedy nevídaný kousek a to jsem viděl i koně blít.

     • napětí napsal:

      kurňa, už jsem se těšil pindo.laku, že tady nebudeš smetit svými různými odkazy, koníčkem to malých dětiček, ale mýlil jsem se.

      • .lak napsal:

       Co máš ty pindo úchyle napětí se zrůdnou hlavou když neoponuješ k tématu a cintáš osobní vulgární výpady, dej si stanovit diagnózu a zalez do ústavu za pronásledování. Ale měli tě sebrat sami za bossing který si nárokuješ hnuse odporný retardovaný. TVÉ VÝBLITKY TI TOLEROVAT NEBUDU A PŮJDEŠ TAM KAM DÁVNO PATŘÍŠ.

    • proud napsal:

     Debile

    • Lukaš napsal:

     Forever.
     Přesně podobný kapitalismus,jako u nás.
     Makat od nevidím do nevidím a brát třetinovou mzdu abych přežil.

     • Forever Slav napsal:

      Lukaš

      To ukazuje, že vůbec nevíte, co to kapitalismus je.

      • proud napsal:

       To prave nevis ty!!! Mas bordel ve vsech -ismech a chtel bych se vsadit ze bys ani svobodu nedokazal definovat,a to ani obecne,moulo!

       • Forever Slav napsal:

        proud

        Krásně jste vystihl sám sebe.

        • proud napsal:

         Ani ne,jen jsem si te siozide uz zaradil a je jasny ze sem lezes za penize nicit a rusit,jinak bys lez na svy zboznovany tema,kapitalismus kterejchzto stran je na diskusi a opevovani ovcanu a blbu tvyho kalibru urcite dost,ale lezes sem a s tak blbejma,navic vylhanejma nazorama oficialnich medii je uplne jasny ze te sem posilaj,jen zapomeli ze posilaj idiota mezi normalni lidi takze to neujde pozornosti.To znamena ze jsem s tebou jako s nepotrebnym brakem skoncil.

        • Forever Slav napsal:

         proud

         O jakých oficiálních médiích mluvíte, prosím vás? ;-)

         Asi vám nic neříká konzervativní antikomunistická nacionalistická alternativa, že?

        • proud napsal:

         Rika:vsechnu tu sprostou a hloupou chamrad postrilet :-)

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Děkuji vám za potvrzení toho, že máte IQ houpacího koně. ;-) To potvrzuje, že jste blázen (z Bohnic?!) a veškerá diskuze s vámi je zbytečná.

   • pAW napsal:

    Zadrzte , jak zacnete brat nikdy neskoncite, a ve venezule je treba kazda ruka na Obranu zeme. neni cas prchat , ale BRANIT SE A UBRANIT.

  • Ladislav Kašuka napsal:

   Čím asi??? Že by pořád tím samým??? Sankcemi, vměšováním a podporou opozice ze strany USA, protože jim Venezuela tak dlouho vzdoruje??? Žádná země světa, kromě obrovského Ruska dnes není schopná odolávat tlaku USA a jeho spojenců a neživořit při tom...Svět je dnes příliš propojen a bez silných spojenců žádná země, která není sama supervelmocí nemůže vzdorovat a bez následků přežít...

   • proud napsal:

    Na tom je velkej kus pravdy,asi proto se po prevratu ty mrnavy stavaly jeste mensima a ty vetsi se spojovaly :-))).Ironie,ale je smutny,ze to vsechno za naseho dohledu,ze ano.Tak prestalo existovat ceskoslovensko i jugoslavie.

   • Forever Slav napsal:

    Ladislav Kašuka

    Jo jasně, komouši ve Venezuele vůbec "za nic nemohou". Tak určitě.

    Venezuela má ohromné zásoby nafty – a přesto je země na úrovni rozvojové země – mj. jedna z nejchudších zemí Latinské Ameriky. Prostí lidé sotva mohou sehnat základní věci jako potraviny, léky, toaletní papír atd. Čím to asi je? Komunistická vláda samozřejmě “za nic nemůže”. ;-)

    Kdyby soudruzi místo nesmyslných socialistických experimentů trochu obyčejným lidem povolili opratě, trochu omezili svůj represivní režim, trochu zvětšili hospodářskou hospodu – dali větší prostor svobodnému podnikání a aspoň trochu méně zasahovali do ekonomického trhu, Venezuela by byla na tom mnohonásobně lépe.

    To víte, kult a ideje Che Guevary aj. komunistických idolů obyčejné obyvatelstvo nenakrmí.

    • houbeer napsal:

     Forevre,znam osobne dobre dva kubance-maji presne opacnej nazor a zkusenost.a jsou oba neprotekcni obyc.lide z kuby.sam jsem byl xkrate svedkem jejich plamennych vymen nazoru na tu samou dobu...moudrej z teho nejsem,jen uz neberu co kde kdo napise.lide a zkusenosti,to me zajima

     • houbeer napsal:

      Forevre,dam to sem. Najdi-te sithe vietnam war natoceno 2017 10ti dilny dokum. Pro doplneni znalosti geoimperialistickych choutek kdekoho

   • houbeer napsal:

    Pan kasuka,nejsem expert na ekonomii(max ekoteror:)ale je mi divne,ze kdyz mam tolik ropy a DALSICH produktu,tak nejsem schopen je adekvatne prodat?napr.tomu rusku a x dalsim zajemcum a z toho pustit drtivou vetsinu lidu.hold politicke kurvospicky schramstnou mnoho a lid je jim u prdele,maj pre i armadu na ochranu.

  • proud napsal:

   To bude tim ze i ja kdysi zdrhnul na zapad jako tehdy zblblej a priblblej mladas diky zapadni,prolhany propagande............a tim zaclo moje otevirani oci,pitomecku.

  • Deratizér napsal:

   No jo, zase tupoun který o Venezuele nic neví. Uměle snížená cena ropy na které byl postaven státní rozpočet, obchodní blokáda a totální embargo ze strany USA, zablokované bankovní účty. A to vše jen proto, aby lidi jako ty začali být nespokojeni a začal jim politický systém ve Venezuele vadit. Takhle se totiž rozvrací fungující systémy které chtějí jít svojí cestou. V době "studené války" stačilo ze strany MMF zavést nesměnitelnost koruny a provádět kvantitativní omezení na dovoz zboží ze socialistických států to EHS.

   • Forever Slav napsal:

    Deratizér

    Na Hong-Kong také bylo také uloženo (britské) embargo. A přesto se Hong-Kong v tu dobu vypracoval na jednu z nejvyspělejších a nejbohatších zemí Asie a světa. Proč? Protože KAPITALISMUS. A Hong-King naštěstí nepoznal socialismus, jinak by byl ve stejných sra*čkách jako Venezuela.

    • proud napsal:

     Ah...........:-) tak uz vim kde mas problem:-))) Vzdyt ty o sociku vubec nic nevis :-))))))))))))))))))))))))))))))

   • houbeer napsal:

    Predne vim,ze ve venez.je velika korupce.prachy mizi od shora!a ropa je tusim kole.50dol.za barel-to neni katastrofa,zvlaste z pohledu zeme ktera je do prvnich5ti v zasobach.ale forevretoal.pap.neni zakladni potreba,ty modrej ftaku.zrovna z ven.nikoho neznam,aleznam bra,ilce,kolumbijce...

    • Forever Slav napsal:

     houbeer

     Naučte se aspoň psát. To se nedá číst.
     Potíží je, že Venezuelanům nechybí kvůli socialismu jen toaletní papír, ale i léky, jídlo a podobné věci. Tož tak.

     • houbeer napsal:

      Co ti vadi na mem psani?preklepy si kdekdo domysli.neco jste snad nepochopil?ja jen poukazal na vami uvadene ,,zakl.potreby"a co rikate na ruskou report.ktera tam natacela?na jejim videu lide jidlo meli a bylo jich tam milionyna podporu madura

      • Forever Slav napsal:

       houbeer

       Hele, sorry jako, ale ta vaše gramatika je už na první pohled do očí bijící.

       "...na jejim videu lide jidlo meli a bylo jich tam milionyna podporu madura"

       Jo, takové podobné reportáže a zprávy s obdobným obsahem byly i z SSSR. Či z maostické Číny. Atd. A všichni víme, jak to tam vypadalo ve skutečnosti.

       Statistiky hovoří své. A ty uvádí Venezuelu na nejvyšších příčkách zemí Latinské Ameriky, co se týče chudoby, kriminality, atd.

       Třeba takové Chile je na tom mnohonásobně lépe (po ekonomické stránce), než Venezuela.

       • houbeer napsal:

        jo,tak chybicky se vloudi.gramatika mi nikdy nesla na jednicku,ale pochopeni a rozbor naopak...myslim,ze sem nechodime kvuli pravopisu,coz?a jak to vypadalo SKUTECNE v sssr a cine opravdu nevim.ja tam nebyl.tak stejne nebastim zpravy o venezuele z kdejakych radoby zpravodajstvi.at uz z te ci one strany barikady.a tak si pockam na vikend,maji prijet ,,samani" poradat ayu u nas a tak se jich hned zeptam na politiku a situaci v jizni am.mno a nejlepe potkat venezuelcana,ze? pac na statistiky vydavane MMF taky neverim.ti rikaji jak je na tom cezko skvele a hle,otrok a nespokojeny obcan na kazdem kroku.
        toz tak (a koukni na ten dok. z vietnamu,myslim,ze je to tocene zapadni stranou,jenze ouha,clovek se nestaci divit...)

        • Forever Slav napsal:

         houbeer

         Oni to nejsou statistiky MMF, ale obecné statistiky, které ani Venezuela nepopírá.

      • proud napsal:

       Ser na blba,nechodi diskutovat a hajit nazory,ale skodit a odvadet od tematu,dokazuje to pokazdy, jak sem ta svine sionisticka co se nad sebou ani nezacervena vleze.

       • Forever Slav napsal:

        proud

        Jen stále více potvrzujete, že máte IQ domácího koně. Vaše komentáře, které nedávají smysl, jsou toho naprosto dokladem.

        • Forever Slav napsal:

         Oprava:

         houpacího koně

        • proud napsal:

         Davaji smysl,ukazujou tvoji debilitu.

        • Forever Slav napsal:

         proud

         Skutečnost je taková, že celou dobu ukazujete svou vlastní debilitu vy. Baví mě, jak tu děláte se ze sebe debila a retardovaného dementa. :D

  • Jaroslav Tichý napsal:

   Nikoliv bude, nýbrž je to především tím, že Venezuela byla dlouhodobě vysávaná USA a místní oligarchií z řad ropných magnátů a majitelů velkých zemědělských latifundií. A když byli od tohoto majetku po revoluci odstraněni, tak dělají ve spolupráci s USA vše, co mohou nejhoršího, aby se k němu opět navrátili. Vč. různých akcí velkoobchodníků či autodopravců, kteří úmyslně špatným zásobováním vytvářejí v zemi problémy. Stačí si vzpomenout na Chile, jak tam začal vojenský převrat proti legální vládě prezidenta Allendeho. Je to podle stejné příručky. Je nesmyslné hodnotit Venezuelu např. podle toho, kolik procent je tam inflace či nezaměstnanost, když se současně nesdělí, kolik procent tam byla dříve. Venezuela trpí přesto velkým procentem lidí nemajetných, kteří se sestěhovali za účelem hledání obživy do slumů na okraji velkých měst, zejména pak Caracasu. Existuje tam pak značná zločinnost. Takže i s tím zvaním venezuelských emigrantů bych doporučoval značnou opatrnost, nic není černobílé. Stejně tak není jistě bez chyb ani současná Madurova vláda. Jenže jde o zemi založenou na těžbě a prodeji ropy. Další odvětví ekonomiky je třeba postupně vybudovat. To se dělá obtížně v době rostoucí snahy USA o její ekonomické poškozování. Citelnou ranou pro Venezuelu (a nejen pro ni) je např. cílené snižování cen ropy či útoky na kurs tamní měny. Nakonec o tom by mohli v Turecku též dost vyprávět. Ve Venezuele jsem osobně byl, vím o čem mluvím. Z autora předchozího komentáře mluví neznalost a do jisté míry zbytečně hloupá tendenčnost, která nemá s faktickým stavem věci nic společného. A krom toho je třeba si dávat věci do souvislosti. A jistě čtenářům neuniklo, že nedávno vstoupila Kolumbie do NATO. Proč asi? No proto, aby USA mohly začít budovat na hranici s Venezuelou své vojenské základny. A proč asi? No k připravovanému vpádu do Venezuely pod rouškou vojenského konfliktu Venezuely s Kolumbií, který USA nepochybně samy vyprovokují.

   • niSas napsal:

    Pane Tichý, jakou důležitost byste přisoudil neprodejným podílům na půdě po předcích pro naše syny a dcery od naší mámy. Synek 1ha a dcerka 1 ha., které si budou hlídat psanými potřebami mezi ostatními svými podávané na sečitatelných místech do zemské a celodržavní vlasti, že ten svěřený podíl je jejich mandát. ze kterých vzejde plán, co s tou naší zemí jako bude a nechají si za to vyplatit každej měsíc na směnu 10 000,- , to kvůlivá aby bylo za co měnit ty židle za vajíčka nebo skoby pro mordechujce na věšení, klobouků, a ubránit to tím průmyslem zakopaným do třicet, né, padesát pater do podzemí, aby nebylo na vočích, gde se bude robotizovaně podle nejlepčích zlepčovacích návrhů našich synů a dcérek kout obranyschopná mašinérie, samozřejmě podle posledních přílepků bezpečnosti práce aby se nikomu z nás nic nestalo? Aby ten zbytek bilionů, co vod nás teče bez užitku pro nás do cizáckého kanálu měl nějakej smysl. By šlo taky , třeba na klíč, vrazit do podzemí ty automatizované výroby textilu, obuvi, nábytku a ták, že by tam jako naši synci a dcerky nemuseli zavazet a v tom čase by se naučili něco o našich dějinách, ale pravdu, a něco o lásce a ták?

   • niSas napsal:

    Jó a eště dodle. Kerej kokot přišel na to, že gdyž vyvezeme do cizákova naše syny a dcery na "prácu" a nápady a zlepšováky prodáme za falešný pětník cizákům, včetně toho že si zbraně z našich zbrojovek můžou legálně koupit migranti a zmordechujštovaní šmejdi z celého světa, že co je toto za rozum, že tím se jako budeme mít líp? Máte pro to nějaké opatření, ba vysvětlení, aby se to už nigdy kua neopakovalo?

 3. Maroš napsal:

  "bez ztráty našich hodnot, proto bychom mohli v současnosti klidně přijmout i pár tisíc uprchlíků z Venezuely, kteří sdílí stejné, nebo hodně podobné hodnoty a životní styl a zavřít tak pusu těm, kteří k nám plánují napakovat hromadu problémových muslimů, kteří se nechtějí adaptovat v našem světě " = PUFROVANIE IMIGRÁCIE = kompromis s imigráciou ako takou!

  " lidé z Venezuely křesťané a z 67% potomci jihoamerických indiánů a Evropanů, tedy mesticové. Jejich gramotnost dosahuje 93% a jejich životní styl je podobný tomu našemu evropskému." - autor článku alebo nechápe - a skôr predsiera, že nechápe - že 93% gramotnosť - replay GRAMOTNOSŤ - absolútne nezodpovedá kultúrnej, technologickej a informačnej sústave v našich krajinách - plus jazyková bariéra - takže čo sem kultúrne "rovnaké" chce importovať? Indiánske gény, indiánsky katolicizmus šmrncnutý šamanizmom a indiánsky boľševizmus? Ale nevadí - lebo multikulti a génový mix v kotli národov je prioritou tak či tak! Ja ako Slovák napríklad nevidím rozdiel medzi násilnou maďarizáciou v minulosti a islamizáciou v súčasnosti - v oboch prípadoch NEZÁLEŽÍ NA SLOVANSKÝCH GÉNOCH - záležalo na tom, aby ste lojálne rozmýšľali ako Maďar a podporovali maďarských mocipánov - v prípade islamizácie tiež nemá záležať, že nie ste Arab, ale že budete lojálne podporovať semitských mocipánov - ktorí sem "ako poradcovia islámu" dorazia okamžite, keď islám ovládne naše prostredie - lebo "na čistote viery záleží - a previerky čistoty prebiehať budú!" - tak funguje aj scientológia! Samozrejme - toto je len fikcia - pretože "Nem nem soha!"

  Kašuka! Si hovädo!

  • proud napsal:

   Autor clanku pise stylem :jedno jak,hlavne sem nejaky imigranty nacpat,je to proste ciganskej kokot.

  • .lak napsal:

   Krom toho k jeho poslednímu odstavci si asi neuvědomuje že mocensky to není náš svět ale svět kapitálu dle eu kde jsou lidé lidské zdroje a multikulturalismus jedou s představou že jim budou černoši nebo uslimové pracovat nebo umřou hlady. Neumřou, pracovat jim nebudou. Spíš hákovat do úmoru budou vyměňovaní domorodci dle kalergi které tyto jejich představy platí a obecně si pomáhají multikulturně sami tak jak již stabilně předvádí po kontinentu a souhlas že ustupovat zájmům výměny obyvatelstva je minimálně podivné a jak na to přišel spíš než podpory zdejších lidí a rodičů s dětmi je mi záhadou. A tedy uklouzl?
   http://www.czechfreepress.cz/evropa/no-go-zony-realita-dnesni-zaimigrovane-zapadni-evropy.html

 4. proud napsal:

  Nicmene vzpomen si na me az to prijde,prvni velka zasilka emigrantu o nekolika tisicich naraz jako zkusebni kamen utazenosti obojku,a jak to projde,a projde,pak uz to pujde raz naraz a az zabijes kretena co ti znasilnil nezletilou dceru i s matkou,jeste te zavrou!

 5. proud napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=aqn6cy3jB0k , mrkni Peto na tohle a predstav si k tomu onen "zakon" o primereny obrane........na takovou picovinu musel prijit ten nejvetsi kreten pod sluncem,protoze jak me napadnes,vim hovno co na me odkud vytahnes,takze nejlepsi je te co nejrychlejc zabit,tim je vyresena i pripadna pomsta kretena.Jaka primerena obrana,prece kdyz e nenapadnes,nic ti nebude hrozit.

 6. Perun Hromovládný napsal:

  Kašuko, dal jsi opakovaně hysterický slib, že již nebudeš psát, tak ho konečně splň!!!

  Tato Zem i Národ nemá žádnou morální povinnost, co se týče přijímání nesourodých a agresivních primitivů! Nikomu nic nedlužíme, kolonie jsme NIKDY neměli a „stigmatem dluhu bílého muže“ netrpíme!

  Na svém území máme mraky paratizujicích Morgošů, hordy „slušných“ NIKDY nepracujících Vietnamců (nebo snad někdo viděl Vietnamce u běžícího pásu?) a hafo „legálních“ Arabů…

  To již stačí!

 7. Paul Durham napsal:

  autor by měl jet radit autobusákovi, jak se řídí autobus, to je tak asi vše milé lamy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!