P.C.Roberts: Podle NYT vládne Americe nejspíš Putin

President Trump And President Putin Hold A Joint Press Conference After SummitKdyž jsem to četl poprvé, měl jsem za to, žde jde o satiru na fake news, čili na vymyšlenou a falešnou informaci. Pak jsem si ale uvědomil, že to držím v ruce deník New York Times (NYT), který by si přece nedělal legraci sám ze sebe – a že tedy tento článek J. Barnese a M.Rosenberga je míněn naprosto vážně. A že dokonce nesmyslu, který společně stvořili, oba tihle novináři snad i věří.

Zde je tedy v kostce obsah jejich sdělení: Zpravodajské služby USA měly v okolí prezidenta Putina a Kremlu své „informátory, kteří svým ústřednám poskytovali naléhavá a přesná varování o ruských záměrech pokusit se ovlivnit americké prezidentské volby“.

Hrom do palice, a jak se tedy mohlo stát, že když ty zpravodajské služby USA měly přímo z Kremlu a dokonce i přímo z okruhu prezidenta Putina ony třaskavé a přesné informace o úmyslu Ruska ukrást prezidentské volby pro Trumpa, neučinily ani to nejmenší, aby té krádeži zabránily?

Proč nebyl vyhlášen celostátní poplach? Vždyť na tehdejšího ředitele CIA Brennana a ředitele FBI Comeyho, oba to jasné spojence Hillary Clintonové, musely jít mdloby při pomyšlení na takovouto strašnou krádež – a přes to, že o ní měli od svých lidí jasnou informaci – zůstali oba v klidu. A nepodnikli jediný krok, aby ji předešli.

Což ovšem není zázrak jediný. Dalším je, že dnes, čili už hodný čas po oněch údajně ukradených volbách, se dva presstituti NYT Barnes a Rosenberg o této odpovědnosti za nečinnost dvou ředitelů nejdůležitějších bezpečnostních složek USA ve své stati široké stati nezmiňují jediným slovem. To si snad NYT dovolují krýt dva lidi za zločin v Americe nejtěžší?

A na závěr otázka nejprincipálnější: Kdo je tedy ve skutečnosti vinen za domnělou „Russiagate“.

Samozřejmě nikdo, protože Russiagate je lež, stejně jako je lží článek, sepsaný imbecily, Barnesem a Rosenbergem pro NYT.

Lež namířená na dva cíle najednou. Na Rusko a na Trumpa. A též lež, která naštěsti do svých sítí občas chytne i sama sebe..

Jak se stalo i tentokrát.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/08/28/according-to-the-new-york-times-putin-rules-america

 

 
54 Komentářů k P.C.Roberts: Podle NYT vládne Americe nejspíš Putin

 1. Josef Švejk napsal:

  Putin je všudypřítomný a je to největší nepřítel globální demokracie a Evropských hodnot. Není vyloučeno ani to, že Putin chce sám sebe politicky svrhnout.

 2. Honza napsal:

  Ať je to jakkoli, je pan Putin zdrojem rozhodnutí, že muži v Rusku budou odcházet do důchodu v 65 letech. Průměrný věk dožití u mužů v Rusku je 66 let. Takže rok v důchodu. Pouhé konstatování. Každý ať si udělá obrázek, jak to s lidmi myslí. Jsem rád, že žiju v ČR a že nejsme ruský satelit!!! Přestože se o to mnozí snaží.

  • houbeer napsal:

   Uved dukaz,ze je to putinovo rozhodnuti.dnes ma celostatni rec k tomu.prej to navrhla vlada a on rozhodne neni vlada.a ze v cezku taky pojdes v 65do duchodku ti je prijemne?aha planujes do 100lezet a umirat pri ,,moderni peci“?…

   • Honza napsal:

    Jako Čech mám mnohem vyšší šanci na dožití (a žití v důchodě) než Rus, mnohem lepší zdravotní péči, mnohem větší šanci, že v mém důchodě zde stále bude ne-ideální, ale stále demokracie. Myslím, že je zbytečné naivně věřit tomu, že v Rusku funguje nějaká nezávislá vláda, která by rozhodovala v zásadních věcech proti báťuškovi Putinovi. Kdo však chce, ať tomu věří. Má na to plný právo.

    • Forever Slav napsal:

     Honza

     Putin žádnou reálnou moc nemá. Tu drží židovští mocnáři v podobě židovské oligarchie, která ničí a rozkrádá Rusko.

     Doba křesťanského carského Ruska je v Rusku v čudu už od r. 1917 – od VŘSR. Od té doby židé vládnou Rusku a krutě utlačují Rusy.

    • houbeer napsal:

     jo taky ty veris tomu,ze jako ,,cech“ mas vetsi sanci zit dele….tak bych rek,ze to bude naopak.v rusku je zdravejsi puda,voda vzduch.clovek muze pracovat na svem-relativne- a ne se otrocit na kradouskovic-babisovic kolaci.coz chte nechte telo a mysl nici.lekarska pece,kdyz se nejedna o zavaznou nehodu ci extremni pripap onemocneni je pro slabochy co praveze v zivote spolehali na kdeco,jen ne na sebe.a idealni demokracie asi nikdy nebyla a u nas ci na zapade rozhodne neni demokracie,to uz priznavaji i mainstream.rikaji,hajime ,,demokraticke hodnoty“pac to je to jedine co asi tak maji,jakesi bajne hodnoty.o vlade v rusku tedy pomlcim,nevim jak to tam chodi a pece se….ale ted u me byl clovek s pivni ambulanci(stankem) a ten v rusku byl vicekrat i v te moskve a severu,ale i jinde.ma seminka cedru primo od anastazie a rozhodne chvalil rusy a jejich pohostinnost a jejich zemi.

    • John_Pitralon napsal:

     Pravda je taková, že přes všechno plácání různých mámičů hlav o demokracii, euroatlantických hodnotách a dalších debilitách, tu nic kvalitativně lepšího než v Rusku nemůže vzniknout. To by nejdříve zdejší „vzdělávací systém“ musel přinášet skutečné vzdělání. Ale každý, kdo tu chodil do nějaké školy, asi ví, čím ten současný „vzdělávací“ systém je. Je to jen třídírna kanonenfutteru, pro jeho umístění na nějaké pozice v polistopadovém svinci. Poslední dobou probíhá výchova kanonenfutteru otevřeně protiruského zaměření v modu Mental-Kontrolle Ultra, takže budoucích služebníci západních zdegenerů mohou dopředu vědět, na kterém bojišti po „vystudování“ zaknučí za jejich zájmy.

   • Forever Slav napsal:

    houbeer

    V určité věci má Honza pravdu – Rusko je na tom ekonomicky hodně špatně. A to není to nejhorší. Viz to, co jsem uvedl úplně dole níže ve svém komentáři.

  • .lak napsal:

   Naprůměrné dožití tu důchodci prý pobírají prý dokonce tři důchody a to ještě se většinově v 65. do důchodu neodchází. :-D

  • Forever Slav napsal:

   Honza

   Nebojte se, Rusko mají ve své moci (i Putina) židé. Z Ruska tak nic nehrozí.

  • Vlasta napsal:

   Honzo, ověř si nejdříve informace. Autorem důchodové reformy je – Medveděvova vláda! Putin před volbami jasně řekl, že pokud bude prezidentem, věk odchodu do důchodu se měnit nebude. Teď to vláda tlačí proti jeho vůli a on s tím nic moc neudělá. Stejně jako by s tím nic u nás neudělal prezident Zeman – není to v jejich kompetenci…

   • Forever Slav napsal:

    Vlasta

    A kdo tu vládu Medvěděva, i přes protesty Rusů, schválil?! Stejné je to i u Zemana s Babišem – kdo tu vládu jmenoval?! A ještě její kroky podporoval?!

    • Josef Švejk napsal:

     Ne, že bych chtěl Zemana bránit, ale snad by bylo vhodnější ptát se kdo že to tak inteligentně Babiše zvolil? A nejen Babiše, ale také dlouhou řadu jeho předchůdců i současníků? Možná bychom se tak dostali konečně k i jádru pudla.

    • Mike napsal:

     Příteli, přečti si něco o pojmu „omezená suverenita“ … pak to pochopíš…

     • Forever Slav napsal:

      Mike

      Výmluvy. Zeman podporoval všechny možné likvidační zákony a nařízení Babišovy vlády. A plácal Babiše po zádech. Tak o čem to tady hovoříte?

   • Honza napsal:

    Je to úplně jedno. Když tě posere pták, tak je ti taky jedno, jestli to byla vlaštovka nebo kos. Prostě to utřeš;-) A takto utřou i Rusové s jejich průměrným rokem v důchodu… Ať to rozhodl Putin, vláda nebo nějací Židové. Normální lidi prostě utřou tak jak tak…

    • Forever Slav napsal:

     Honza

     To není jedno. Je to stejné, jako je třeba znát příčinu dané nemoci. Pak totiž můžeme dodat potřebné léky k likvidaci nemoci. Stejné je to i s uvědoměním si židovského viru, který ničí a rozkládá Rusko a ruský národ.

     • proud napsal:

      Jo tak ty ses jeste i doktor.Jenze toho pricina,kterou je stres vznikajici diky bunecny pameti nezajima,leky jsou jen na potlacovani nasledku,jediny co te vyleci ses ty sam,tvuj imunitni system,bez nej chcipnes i na obycejnou rymu,ty znalce,proto je problem se ctrnactidenni zalezitosyi jmenem rakovina,ktery dali jmeno nevylecitelna aby jim delala miliardovy obraty,tupce:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

 3. Rocco napsal:

  Putinovi je 65 let a do důchodu se nechystá. Starejte se raději o Česko.

 4. Forever Slav napsal:

  Putin Ameriku neovládá. Ameriku, stejně jako Rusko, Trumpa i Putina, ovládají židé. A židé ničí (kulturně i ekonomicky) jak USA, tak i Rusko.

  Putin, loutka židů, podepisuje či impotentně jen přiblíží, jak židé ničí Rusko a ruský národ (přes hospodářské rozkrádání a masivní korupci, ilegální imigraci turkicko-asijských národů z Kavkazu a žlutých z Číny a Střední Asie, čínskou kolonizace Sibiře, atd.).

 5. Forever Slav napsal:

  Vážení, kteří obdivujete nekriticky Putina, přečtěte si toto:
  https://www.protiprudu.org/pravda-o-putinovi/

  Rusko za současné Putinovi pro-židovské politiky budoucnost nemá.

  Masivní korupce, rozkrádání hospodářství, ilegální imigrace z Kavkazu a Střední Asie a Číny (proti které Putin nic nečiní, naopak ji ještě podporuje), čínská kolonizace Sibiře (s Putinovým souhlasem), atd.

  Ne – Rusko za současného stavu NEMÁ ŽÁDNOU BUDOUCNOST. Za pokračování současného stavu čeká Rusko a ruský národ zánik.

  • Josef Švejk napsal:

   Je to tak. Putin je pěkný hajzlík. Potvrzují to i nejsolidnější média (např. ČT24) cirka 500x každý den! Jenerál Pavel také varuje, že Putin nikdy nespí a ze svého laptopu řídí celý svět! I nedávno zesnulý velký hrdina McCain vždycky tvrdil, že Putin je vrah a bandita!
   Řídí i příliv migrantů do Evropy!: Bylo potvrzeno tajnými službami, že migranty Putin posílá ropovodem Družba.
   Ale na nás si nepřijde, jelikož – Wir schaffen das!

  • Forever Slut napsal:

   Forever Slut, I want to be Forever Slut.
   Do you really want to live Forever? And ever…

   Forever Slut, I want to be Forever Slut.
   Do you really want to live Forever as American Slut?

  • Honza napsal:

   Obávám se, že zde racionální argumenty mnohdy neobstojí. To je jak přesvědčovat už přesvědčeného voliče. Typicky nějakého populisty;-) A že jich zde máme: Zeman, Babiš, Pitomio atd. Podobnou zkušenost mám se zaslepenými rusofily. Oni si to často nenechají vzít i když fakta hovoří úplně proti tomu, za co tak „bojují“. Tolik moje zkušenost.

   • benmil napsal:

    Honza

    Všichni -filové jsou zaslepení. Amerofilové, judeofilové, eufilové, nacifilové, ba i pedofilové.

   • houbeer napsal:

    Jsem ti take uvedl argumenty a ty radsi ani neodpovis,asi bys musel priznat,ze zijes v zamorenym zapadu,nebo?vypada to,ze nevis co je to populismus.co je spatneho na tom co lide chteji

 6. Petr C napsal:

  Bohuzel, v tom to s vami castecne souhlasim. Ovsem co ma Putin delat? Rusko bylo pod zidovskym vlivem uz velmi dlouho. Uz davno pred revoluci. Jejich vliv se tezko prorazi. Vzdyt jen kolik je mezi oligarchama zidu. Skoro vsichni. Je lehko kritizovat, ale tezko konat. V dane situaci asi Putin a jeho par solidnich delaji pravdepodobne to nejlepsi co muzou.

 7. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Světu vládne globální finanční elita, tj. tak zvaní: „Lidé velkých peněz.“ V současnosti si už stále více lidí uvědomuje, že stávající mocensko-politické uspořádání světa je totálně nespravedlivé. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa. Jednu možnost řešení uvedeného globálního problému popisuje
  OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  Otevřený dopis politickým stranám ve všech státech světa jsem poslal politickým stranám a hnutím v ČR. Reakce KSČM na tento otevřený dopis je uvedena v článku: ODPOVĚĎ KSČM NA OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/08/odpoved-kscm-na-otevreny-dopis.html

 8. .lak napsal:

  A tady vládne :-D gdo siusine :-)

  EU si nechala v naší zemi udělat v srpnu 2018 výzkum veřejné obliby politických subjektů a po zjištění, jak to doopravdy je, brzy uzavřela média před výsledky. Našli se ale čeští koumáci a dostali se k datům dříve, než byly znehodnoceny.

  ODS = 4,8%
  TOP 09 = 2,8%
  KDU – ČSL = 2%
  Stan = 1,6%
  Piráti = 5,68%

  ČSSD = 2,48%
  ANO = 14,8%

  KSČM = 16%
  SPD = 20%

  do sněmovny by se dostaly i malé politické subjekty, totálně zazděné mejnstrímem

  Aliance národních sil = 8,4%
  SČP = 8%
  zbytek by se do poslanecké sněmovny Parlamentu, nedostal

  Volit by letos do parlamentu, kdyby byly vypsány předčasné Volby, chtělo na 78% voličů.

  Celkové (přibližné) skóre politická levice – pravice

  52,4% levice : 34,16% pravice

  na křesla poslanců (zhruba)

  130 : 70

  dále zjistila, že 78% občanů ČR si přeje vrátit čas do období socializmu (do roku 1980) a bez jeho problémů a nesmyslů

  a 80% voličů si nepřeje pokračovat v nastaveném pro – západním a tržním kurzu vývoje naší země. Spíše by se dnes orientovalo na Východ světa

  84% dospělých občanů naší vlasti odmítá neřízenou a násilím se projevující migraci v naší zemi

  76,8% voličů chce vystoupit z EU a 58%, z NATO

  Proti Babišově vládě, je 74% voličů, dalším 48% se nelíbí pan Hamáček a 26,8% voličů se nelíbí tiché a nesmyslné spojenectví komunistů s vládou.

  KSČM považuje dnes zhruba 40,8% voličů za již zreformovanou stranu, které se nemusíme bát

  ˇpana prezidenta Zemana podporuje 54,8% voličů, dalším 8% nevadí

  dnešního Ruska a Číny, se nebojí většina občanů České republiky.

  Ci se nejvíce líbilo občanům na socializmu

  – slušná životní úroveň a vysoká kvalita života pro většinu obyvatel

  – na většině území byla zachována krásná krajina a relativně zdravé životní prostředí. Tam, kde ne, značně přispěly VB, Polsko, NSR a NDR exhalacemi a hnusní lidé, co myslí jen na sebe

  – zdarma a velmi dobrá (proti dnešku) zdravotní péče a školství na vysoké úrovni (i když dnes tito lidé vidí potřebu po inovaci a spuštění alternativ a v medicíně, návrat k přírodě a odpovědnosti každého, také za své zdraví a život)

  – jak to ten socializmus dělal, říkají, že přibývalo lidí, kteří moc, nepracovali, starali se spíše o sebe a stát to celé, utáhl. A dnes, nedělá 70% občanů, pokud náhodou, ano, tak zbytečné práce a pro zisky jiných a stát, zanikl do slova a do písmene

  Dnes: opak k socializmu a ještě hůře…..

  Tak se potom nedivte, vážení čtenáři, proč je stále více povyku, kauz, násilí, migrace k nám, podvodů a jiných lumpáren od mocných a bohatých, jejich médií a přisluhovačů a politiků viníků situace a doby – pravice a ČSSD, opět a dokola vůči komunistům, levici, tedy i SPD, ANS a alternativě, proti přírodě a všemu přirozenému, ekologům, vlastencům, socializmu, ekologicky udržitelné a humánní budoucnosti…..

  40 OdpovězSrp 29, 2018 23:04

  • houbeer napsal:

   Ja si to nemyslim jako pravicaci z ae.myslim,ze rusove pomalu zacinaji mit opet rodiny.mno a turkicke kmeny?nevim,zro na vcera jsme tohle na mlejnu mleli do rana.dejiny rurkickych kmenu,jejich naturu,zajmy,migraci,…chtelo by to tam zajet

  • niSas napsal:

   Dělat, có..otročit na stát déle než dvacet let už je nactiutrhačství a zhanobení člověka. Každej má mít posvěcenej podíl na půdě, obdělávanej a vyšperkovanej po předcích, se všema hejblatama a zlepčovákama za tisíce let z-kon-struovaných a stát má jen držet hranici a vyplácet domovcům rentu ze všeho co se ve jméně státu zhodnnotí. Celou páteř základních vyráběcích automatizovaných linek zabetonovat padesát pater do podzemí a vyměňovat jen olej a požadavky domovců, co to má kua vyrábět. Místo teho kudrnáči z mordechujstánu přebírají malé daně a velké daně, malé zdarvotnictví a velké zdravotnictví, malý export a velkej export nebo-li malej dovoz a velkej dovoz, malé pojištění a velké pojištění , malá válka a velká válka, malé debily a velké debily, malé půjčky a velké půjčky, málo uhlí a hodně uhlí, málo vody a hodně vody, málo IQ a hodně IQ…kokoti, už nevotravujte a děte se dobrovolně přihlásit do první línie, hajzli zkurvený.

   P.S. Forever, vem bukvicu a vraž do ní ty písmena KAPITALISMUS, a můžeš si vzít na pomoc Mládka kerý ti zazpívá ve zkratkách, kerým i socialističtí debilové rozuměli. Heh
   https://www.youtube.com/watch?v=CMpzQeFKrYc

 9. Eschatolog napsal:

  nevim kdo vladne v juesej, ale tady vladne heydrichiada resp. khfrankiada, za schvalovani atentatu vas opet zavrou

 10. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Pane Jane, čekám na Vaší zprávu!!!

 11. proud napsal:

  Pro me hejbaciho honiciho at muzu pocastovavat vsechny zdejsi pice!

 12. .lak napsal:

  Ne dydluj :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!