DAV DVA – Oravské memorandum z 25.8.2018! Už vyše 60 signatárov! Podpíšte sa ja vy!

davdvaNa výročnom zhromaždení na Orave, v auguste 2018 sa členovia DAV DVA zhodli na nasledujúcom prehlásení:

Musíme upozorniť spoločnosť, že vážne sociálne, politické a ekonomické riziká na Slovensku, v Európe a vo svete nadobúdajú konkrétnu podobu a hlbokú globálnu krízu môže v prostredí napätia medzi veľmocami, korporáciami, štátmi, náboženstvami a kultúrami spustiť aj banálna udalosť. Tieto napätia stupňuje rušenie regulácií zisku a bezohľadná mocenská obrana vlastníctva. Bez ohľadu na jeho nelegitímny pôvod z korupcie, „podvodov či krádeží“.

Sociálne nožnice sa roztvárajú čoraz viac . Malá skupina globálneho finančného kapitálu vlastní a ovláda svet. Tzv. stredná trieda korumpovaná konzumom, vykonáva exekutívne opatrenia a fyzické a intelektuálne násilie, aby udržiavala režimy, garantujúce exkluzívne postavenie vlastníkov a bránila svoj podiel na vykorisťovaní pracujúcich a drancovaní prírodného bohatstva. No informačná, technologická, priemyselná revolúcia znižuje počet potrebných príslušníkov tzv. strednej triedy a obmedzuje pracovné príležitosti pre ostatných.
Naše deti sú odsúdené na tragický život večných dlžníkov, žijúcich z ruky do úst.

Znepokojuje nás, že globálny neoliberalizmus, jeho protagonisti v službách globálnej oligarchie, odkladajú ideologickú kamufláž o občianskej slobode, demokracii a prosperite. Odstraňujú základné nástroje zabezpečujúce reálne uplatňovanie týchto hodnôt a budujú policajné štáty, podľa požiadaviek nadnárodných finančných inštitúcií. Organizujú účelovú masovú propagandu, režimistické súkromné média ovplyvňujú výkonnú, súdnu a zákonodárnu moc. Fungujú, často v spolupráci s piatou kolónou NGO, ako nekontrolované, nevolené centrá reálnej moci. Kapitalistické mocnosti a štáty určujú vo svojom záujme pravidlá povolenej existencie pre celý svet a aj pre vlastných občanov. Permanentné monitorovanie života jednotlivcov a rodín, cenzúra, represie voči nepohodlným kritikom sú stále viac prítomné v každodennom živote.

Obávame sa, že nezodpovedná menová politika spôsobí finančný kolaps a hlbokú civilizačnú krízu. Zničená príroda sa pomstí za desaťročia drancovania prírodných zdrojov v záujme korporátnych ziskov. Súčasné formovanie žoldnierskych vojenských a policajných síl má zvýhodniť vlastníkov v sociálnom konflikte, ktorý nedostatok základných životných potrieb spôsobí. Globálna oligarchia sa snaží predísť sociálnej revolúcii vohnaním civilizácie do globálnej vojny. V súčasnosti likvidáciou vzdelania, zdravotnej a sociálnej starostlivosti sa snaží znížiť populáciu, rozšíriť závislosti a sociálnu a zdravotnú invaliditu. Obete vidíte okolo seba a odstrašujúci obraz bezdomovcov, sociálne zdevastovaných, imigrantov má odstrašovať od revolty a propagovať poslušnosť.
To všetko civilizačný kolaps zmení šmahom ruky.

Cisár je nahý!!!

Obraciame sa na všetkých rozumne uvažujúcich spoluobčanov, zvlášť na tých, ktorí sa hlásia k politickej ľavici, s výzvou na spoluprácu a to bez ohľadu na ideologické či iné rozdiely. Pokiaľ nás spravodajské služby, média udržia roztrieštených, budú z našej prudérie, dogmatizmu, narcizmu nehanebne ťažiť. Musíme budovať akčnú jednotu!!!
Spolupracovať so všetkými, ktorí sa chcú podieľať na boji proti koncu dejín v réžii globálnej oligarchie. Spoluprácou založenou na rešpekte k iným názorom musíme obnoviť verejný rešpekt.

Naše riešenia pre lepšiu budúcnosť, musia byť založené na ľudovej demokracii bez politických obmedzení, ale s odstránením ekonomického vplyvu na výsledok volieb. Voľby nemôžu byť súbojom oligarchických skupín a profesionálnych manipulátorov, ale verejnou súťažou myšlienok a získaného rešpektu. Ľudová demokracia potrebuje vzdelaných a informovaných občanov. Preto je základom demokracie: demokratické verejné školstvo a slobodné verejnoprávne média nezávislé na komerčných nástrojoch.

V súčasnosti je nevyhnutná aj informačná demokracia. Odstránenie exkluzívneho postavenia spravodajských agentúr, bánk a korporácií, ktoré sledujú a registrujú životy ľudí od kolísky po hrob.
Exkluzívny prístup k informáciám a ich účelové používanie dávajú nekontrolovateľnú
absolútnu moc nevoleným a nezodpovedným osobám.

Súčasná civilizácia má k dispozícii zdroje a technológie, umožňujúce dôstojný život pre všetkých. Len exkluzívne postavenie vlastníkov, ich luxusné nároky odsudzujú milióny ľudí, detí a starcov na predčasnú smrť. Svet nemôže patriť hŕstke vybraných oligarchom a ich dedičom zachovájúcich vlastné hodnoty a
žiarlivo si chrániacich univerzálne vlastníctvo Zeme, jej zdrojov a obyvateľov.

Spretrhajme naše okovy!
Vráťme nádej ľudskej civilizácii!
Len naplnenie týchto ideí môže zabrániť tomu, aby súčasný neoliberálny systém
viedol našu civilizáciu do tretej svetovej vojny!

Kolektív DAV DVA, spolupracovníci a sympatizanti:
Ing, Juraj Janošovský (aktivista, spisovateľ),
Ľubomír Jánošík (zdravotník),
Mgr. Lukáš Perný (spisovateľ, hudobník, filozof),
Ing. Dávid Diczházy (aktivista),
Mgr. Tomáš Klimek (spisovateľ, aktivista, právnik),
Mgr. Roman Michelko (spisovateľ, filozof),
Ing, Juraj Janošovský (aktivista, spisovateľ),
RNDr. Karol Ondriaš, DrSc. (vedec, okrem DAV DVA, člen KSS),
Viera Hurtisová (KSS),
Alex Velitš (aktivista),
Filip Škárecký (aktivista),
Ján Bošanský (redaktor OTV),
MUDr. Ctirad Musil (zdravotník),

Dodatočne podpísali: doc. PhDr. Vladimír Manda, CSc.; Ladislav Michálek (DAV DVA), Soňa Valovičová (spisovateľka, aktivistka, DAV DVA), Mgr. Lucia Burdová (kurátorka), PhDr. Josef Skála, CSc. (KSČM), František Murín plk.Ing. v.v; Ivan Vajda plk.v.v.; Jana Samarasová, Ján Parada (Humanisti.sk), Mgr. Dušan Deák (politológ), PhDr. Miroslav Majerník (spisovateľ), Dagmar Gregorová, Andrej Komsmolec, Jan Dugát, Lukáš Sluka (prekladateľ, politilóg, vietnamista, invalidný dôchodca)Slavomír Kotradyová (spisovateľka), Ing. Karol Fajnor (aktivista), Mgr. Aleš Hubert (KSČM), PhDr. Michal Dieneš, CSc., Ing. Julius Forsthoffer PhD., Mojmir Kališ, Milan Antaš, Livia Slavikova, Ján Hudec, Karel Panuška, Mgr. Tomáš Vokoun (CERES), Vladimír Zakopčan, Branislav Jurný, Veronika Hrbačiková, Ján Hombré, Jozef Luha, Miloš Čikovský, Petr Orság, Ivan Smetana, Mgr. Michal Vojník (KSS), Mgr. Vojtěch Straka (KSČM),  Ing. Viktor Dinkov (člen KSČM), Stanislav Ollé, Pavol Kren, Vladimír Hano, Ľudmila Oravcová, Štefan Borovský (KSS), Mária Rabinová, Iveta Diczhazyová ml., Iveta Diczhazyová st.; Gáborová Ingrid, Alica Luhová, Iveta Hajdová, Mária Marušicová (Prometheus), Štefan Zaujec, PhDr. Dušan Hirjak, Ľubomír Mihálik

Zdroj a možnost podepsat: https://davdva.sk/dav-dva-oravske-memorandum-z-25-8-2018/
101 Komentářů k DAV DVA – Oravské memorandum z 25.8.2018! Už vyše 60 signatárov! Podpíšte sa ja vy!

 1. Dgudhrr napsal:

  Proc je ten text dvakrat za sebou?

  • HVzV? napsal:

   FAKT JE TEN,ŽE DAV PROZATIM NEMÁ PŘEDVÁLEČNOU KVALITU.

   a hlavně žádné spojeni s NWOO.Prvni intelektuálové tam už pochopili,že jim chybi Program!
   Chtělo by to modernizaci, neboť se tam mluvi o Středni třidě jako by existovala ,což však neni možné bez Sociálniho státu v Ústavě.
   Nevime ani,zda na SLOVAČI existuje tak zdupaný zákon o exekucich jako ho zdemolovala naše polititická třida Šmejdů.
   Využili toho,že neexistovala Česká škola broučků,kteři se teprve teď uči křižit kusadla,aby si zas dali ukrást své hlasy a tedy i moc kapitalismem BEZ přivlastků vycházejiciho jak už všichni vime ,až na dubové hlavy vyjimek z gangsterismu.

   Jaště štěsti,že nám PAN Slovák JOP nechtě a nevědouc předal plán na jeho porážku, aby dostal název DŽOPŮV PLÁN!

   • niSas napsal:

    Kapitalizmus by se dal přeložit aji jako kapita (blboň) lizmus (lízání), tam už přívlastek je.

 2. Maroš napsal:

  "bezohľadná mocenská obrana vlastníctva." - preskoč mi plot - ty ľavičiarska anarchistické neomarxistická piča - a ja sa ti podpíšem na čelo!

  Admin - to nás teraz zase skúšaš? Lebo už dlho nás takto skúšaš!

 3. niSas napsal:

  Soutěž myšlenek v lidové demosgrácii? Ste ten podfuk s demosgrácou eště nepobrali a už se stavíte na levous tranu okapu pod kterej chcete nahnat ovce z louží, močálů a škarp.? Si myslím, že blboni chcou bydlet ve svým, pít vodu zadarmo, pohánět svá zařízení elektrickým proudem zadarmo, chcou mít dostatek jídla a tepla v zimě a to jim eště žádná soutěž myšlenek nigdy nedala. Gdyž se moc myslí, vyleze z teho okupace, válka, robotárny, koncentráky, všeobecná školní debilizace a nekonečné výpalné a hra o důchody jakožto sociální a zdravotní placení, že jako normální synek a dcerka mají solidarizovat s kriplama, keré ti vaši demosgráti v Řecku házeli do studny. Jediné co můžete dělat je, sbírat psané potřeby od každého našeho syna a dcery, napsané hůlkovým písmem v bodech důležitosti pod sebe a ty všechny sečíst, bez názoru!!!, a to co vynde od první do poslední potřeby je to, co si lidi přejou aby se stalo. To je jejich vůle. A může se kolem teho pak jančit a vřeštět jako nad hotovou věcí.

 4. niSas napsal:

  No a až bude známo, co si naši lidi přejí a na stole bude seznam úkolů tak se na výkon lidi vyberou podle předpokladů, třeba esli je vůbec od nás a nemá papíry na hlavu nebo néní nosatej levoboček a esli vůbec má reálné schopnosti se takových úkolů ujmout a dostane za to jeden díl bankocetlí, co bude dostávat každej náš synek a dcera, mimo turistů, co budou dostávat turistické pasy s omezenou platností a nebo to budou chtít vykonat jen z lásky k vlasti. Nu, to už si můžou rozhodnout sami se svým svědomím, páč na ostatní úkoly budou mít jen kolonky datum splnění a skutečná hodnota, kerou každej už bude vědět. No, tak esli to chcete takhle, tak to jo. Pak můžete třeba aji hlásat, že chcete mír. Heh

 5. John_Pitralon napsal:

  To jakože doteď byli všichni někde v hibernaci? Už asi tak 10 let alternativní média dokumentují západní prasečiny a žádají takzvanou "Českou televizi" a tzv. "Český rozhlas", aby laskavě ukončili mediální podporu těm vykonstruovaným válkám. Debilové z "veřejnoprávních" médií to celou dobu cenzurují jako údajné teorie spiknutí, nebo mlčí a teď se strašně diví, že to má nějaké následky.

  • niSas napsal:

   No dneska dělá zbytečná vlastizrádná činnost s eufemistickými názvy a podnázvy jako "práca, zaměstnání, služba..." více škody jak užitku. A to vypadá, že je to eště špatně vyčíslené. Esli už 80% blboňů jen fakticky škodí , není za něma žádná koksovatelná hromada, kerá se dá zvážit a k něčemu dobrému pro lidi použít , a to s trvale vzestupným trendem, tak to se dá zařadit do kolonky multiplikačních ztrát, páč blboň kerej má plno řečí že dělá, ale howno z teho, tak veškeré náčiní, prostory, energie, keré u teho spálí sou čistou ztrátou a gdyby se to zrušilo, tak všichni na tom několikrát eště vyděláme na ohromných úsporách, keré to přinese. A ti blboni si uleví a dostanou podíl na rozpočtu jako každej synek a dcera od naší mámy. Fikce? Muheeeeeee

   • proud napsal:

    Taky uz jsi prisel na to ze starat se a skakat kolem neschopnejch nebo nechtejicich je drazsi nez je nechat bejt s zivotnim minimem? To brzo.......

    • John_Pitralon napsal:

     Člověk musí takové "pracovníky" hlídat, aby se neožírali, nefetovali a následně se nezmrzačili nebo nezabili při výkonu zaměstnání. A potom je opravdu lepší, ať ani nikam nechodí.

     • proud napsal:

      Presne tak,praci stejne odflaknou,nebo zmrsej,ale skace kolem nich neustale x lidi placenejch z nasich dani na uradech prace a podobne,mimochodem,z uradu prace uz se taky staly ustavy umelyho zamestnavani panicek a deticek tech "dulezitejch"..........

      • John_Pitralon napsal:

       JJ, tak to funguje skoro u všech státních pracovních míst - rodinný klany vyhodí někoho pod záminkou "organizačních změn", udělají naoko organizační čachry, a ve finále tam nacpou svoje děcka nebo od kámošů.

       • niSas napsal:

        Hoši, podílníkům na neprodejné půdě po předcích, potomkům podílu po tátovi a mámě, teda až je zbaví "právnosti" a podílníci jako vlastňáci na rozpočtu celé země podílově přináležející při-rozeně, keří si budou psát svoje vlastní potřeby a zanesou je na sčítací místa aby se sečetli s potřebami ostatních synů a dcer z jejichžto vůle se sečte pořadník od bodu jedna až k poslednímu, že takovej výsledek vyšel z národa nebude žádná parta nosáčů z "České televize" nic bulíkovat na nos. Prostě tam bulíci budou pryč , třeba v lochu a místo teho se tam bude probírat pořadí potřeb, keré lidi požadují, co si napsali do sečítání a na které mají úřední potvrzení. A gdyž to tak budou dělat a psát potřeby jednu generácu, budou z nich všech, inteligenti, keré svět nemá. Zatím je to ale bída bolestná ukrutná. Stačí zajít na třeba Novou Republiku a tam se můžete hádat , plácat, řehtat a házet hlasy do kanálu co jen svedete. Tam se dovíte pravý opak toho, co by měl znát každej náš synek a dcerka jako gdyž bičem mrská. Tam se to hází , ten hlas hodím tomu-hle a druhej kvičí, "dyk von byl u čssd a teď chce jít k spd a další řeže do mrtvol jakože to dá komančům, že jedou s velkým zlodějem na férovku a další kvákne, že ho zas vymazali ti demograti a že gde sou ty příspěvky, no chápete to? Tomu říkají inteligentní potřeby. :-) Ale vypadá to, že ti socani nějakou družbu nad tématy nekonečné otrokárny za námezdní mzdu, důchody a kurvárny s dotacema je držej pohromadě jako sopel. Nic takového blboně z nwoooo nedrží, páč ty baráky spadly před dvacetisedmi lety a to už dneska nikoho nezajímá. A koho zajímají přehledy zpráv? Taky nikoho. Ale voni na NR mají alespoň generálního tajemníka z blázince, kerej se hrne zase ke žlabu, že posledních dvacet let u koryta v parlamentní kantýně neměl čas se vykvákat A nebudu to natahovat, páč mě za má moudra nigdo neplatí. Heh

        • .lak napsal:

         Majíjo jiné starosti a fakt.
         https://www.youtube.com/watch?v=6UvhEYqMssk

        • John_Pitralon napsal:

         Nevadí Šašine, ono v dnešní době ty lidi nevytrhne nic. Za jedinou generaci protáhli ženám
         odchod do důchodu o 10 let a nikdo ani nekvik. Nevím, ale asi existují nějaké biologické limity vitality a lidi to pocítí.

         Když ani to je nezarazí, koho by pak zajímala chazar prasárna typu zatažení civilizace do války, zabíjení nevinných lidí a mediální vymývání mozků. Nezájem, to je daleko.
         Takže co na tom, jestli někde na NR důležitě diskutují o politice Dr. Fusekleho z ČSSD a o perspektivním Ing. Hnojařovi z ANO.

        • niSas napsal:

         Rovní lidé neznají "důchod", páč jako synové a dcery od naší mámy žijí z podílu neprodejné půdy po předcícha ze společného rozpočtu berou jen podíl, rovný, stejný, vyrovnaný, či vybalancovaný, Janíčku. Žádná piča z polepšovny, blázince, parlamentní kantýny, hradních chlévů ani z lichvářské žumpy nemá nárok na nic víc, než na rovný podíl po svých předcích. A esli maj ty předky v prdeli, tak ať táhnou tam. Důchod znamená papírově orazítkovaný glejt, že od data uvedeného na papíru, není otrok povinnován otročit na vrchnost a že dostává jen část z nakradeného aby přežil jen tak dlouho než by zmoudřel a začal poučovat své potomky a tomu říkám nactiutrhání. Blboni mají plnou hubu demosgrácie a vůbec jim nedochází, že to nigdy neexistovalo. Až to pochopí, že jediná rovnost je platná ve skutcích, věcných, žádné právo na plkání a blábolení, že jako to hodí tamtomu, co jako, pak pochopí dědictví po předcích, keré pro začátek bude chtít navalit zpět. Do té doby mají nárok na rovný podíl z rozpočtu jako vejvar ze všech činností v zemi, které je spoluvlastníkem. Takové zemi se pak říká vlast.

        • proud napsal:

         To nejsou rovni lide,ale blbci,kdyz menej to vsechno co jim patri za pripitomely pouhy podily!

        • niSas napsal:

         Mají podíl po předcích na neprodejné půdě a podíl na rozpočtu celé země, o které spolurozhodují písemně zaredistrovanými sečitatelnými potřebami, ze kterých se sečte plán, co s vlastí. Podíl na neprodejné půdě je jistina. To je kus země, ze které podílníka nemůže nigdo za-konem vyhodit ani mu tam šmejdit a krást. Podíl na rozpočtu, to sou jediný prachy, keré pudou do země toliko skrzevá prsty podílníků, Investiční prachy, na stavění a uskutečňování potřeb veřejných mají bejt vlastenecké poukázky. Takoví lidi sou u tebe blbci?

        • niSas napsal:

         Chceš navrhnout systém, gdy budu mít právo si u tebe v baráku udělat chatu, na zahradě budeme dělát "pááár-ty", báár-bek-you a než se vrátím další tejden, že to uklidíš nebo dostaneš vylágoš? A gdybych ti donesl krabici s milionama, tak mě tu barabiznu s 50x20m prodáš, že..., že ti za to jako jinde bezzemci a bezpodílníci postaví na klíč větší...Muheeeeeee

        • proud napsal:

         Vidim to jinak,zadny penize,jen prerozdelovani podle potreb a prani,kdy potreby jsou "svaty",pres ty nejede vlak a prani podle moznosti s tim ze se na nej nesmi zapomenout.Pletes jinak jablka s hruskama,kdy motas do majetku vsech i majetek jasne soukromej na kterym bez pozvani nemas co delat,natoz si na nem stavet nejakou svoji chatu a delat jakysi party,cemuz rozumim jako bordel. :-).Dal jsem zastancem pomocnyho odbornyho managementu jakozto zamestnance naroda kterej radi lidem o cem je potreba rozhodnout a jaky jsou moznosti ze kterej je dobry vybirat.A to proto,aby neslo zase a opet o hnani stada kteryho nejakej vychcanej chytrak zase vyuzije proti lidem aby splhal po jejich zadech vejs.

        • proud napsal:

         Takze tomu rozumej tak,ze jako spolumajitel cely republiky si muzu jit kdy a kam chci,pochopitelne krome soukromyho vlastnictvi,tedy domovu a bytu,zahrad druhejch,tedy nekomercniho majetku,protoze ten komercni je spolecnej, a nejsem vazanej jen nejakym hektarem nekde!

        • proud napsal:

         Ani nestojim nekde v pozoru abyxch jako kokot vecne vypisoval nejaky svy potreby na ktery mam nejen narok,ale i si je skutecne podle svejch potreb v klidku vezmu, i bez nablblejch popsanejch hajzlpapiru picovinama :-)

       • HVzV? napsal:

        DEJME SE DO TOHO.NĚMECKA RUDÁ KRASAVICE

        pani WAGENKNECHT vysoká komunistická politička vyzývá načisto zdemolované Němce,aby konečně povstali ze svého otroctvi a píše dnes v novĚ OTEVŘENÉM WEBU s názvem POVSTANTE skoro stejně jako naše nepolitická Společnost OSV,když před časem začinala,aby byl vytvořeno politické hnuti a všichni společně maji začit tvořit návrh PROGRAMU,uvádi i cile hnuti,tj boj za mir a dalši věci,kterých si náši režimni pytlíci nesmi ani všimnout jinak hlava dolů!

        PODAŘI SE JI VZBUDIT ROSU LUXEMBURG A VZIT SI ZA VZOR NAŠI SKVĚLOU OSV?

        Zkusime tady dát odkaz na jeji web prozatim v nepřeložené němčině a budeme sledovat jak dopadne.připadně jí napíšeme zdravici o společném boji proti našemu ČR kapitalismu bez přivlastků s korporátnimi fašisticjými oligarchickými zmetky,kteři nás trápí nizkými platy a cpou nás do otroctvi shrbených hřbetů a vnitráků ČSSD s brzy jejich totálni cenzurou!

        http://www.aufstehen.cz

        • HVzV? napsal:

         PŘEDBĚHLI JSME DOBU A DALI TAM ČZ CHYBNĚ

         ẗak daleko ještě zase nejsme.Zkuste někdo napsat našim bratrům Slovašiskům z DAVU DVA,že tu na nwoo maji podpůrný článeček a co na to píšou a říkaji,když někdo z nich bude ctit reagovat!

         http://www.aufstehen.de

        • HVzV? napsal:

         ABY VÁM NEBYLO LITO,ŽE NEROZUMITE N.DÁME TU JINOU LEPŠI A ZNÁMOU FRANCOUZKOU PRIMA BABU

         http://www.zvedavec.org/vezkratce/15172/

        • John_Pitralon napsal:

         @HVzV
         Není to špatná baba.

        • HVzV? napsal:

         Jo ta francouzka je trochu podobna té jedné milence hrozneho svinjaka combatanta Wikingera co váži 58 kilo .protože má velké kozy a jednou nám při palaveru donesla taliř řizků nahoře bez,tak nám ty řizky zůstaly v ruce a pera taky,tak to popisuje pan Krteček národni hrdina a combatante dva.

       • John_Pitralon napsal:

        Jestli nebude mít člověk alespoň ten neprodejný podíl na půdě a strategických surovinách země, tak kapitalismus povede jen k tomu, že pár vychcánků postupem času okrade a ožebračí ty ostatní.

        Nějaký imaginární "důchod" opravdu nic neřeší. To zase jen zvedli ruce v takzvaném "parlamentu", prodloužili odchod do "důchodu" o 10 let a vyrobili spoustu nových žebraček a žebráků.

        • proud napsal:

         Ja si myslim,ze na nejakej duchod se jim muzeme vysrat,potrebujeme abysme nemuseli rikat my a oni,stejne jako ten ma a ten nema a rvat se o zivotni jistoty ktery jeste navic nezavisej na nas.Nevidim jedinej rozumnej duvod pro nemuze mit kazdej vsechno a zkusit si co mu sedi a u toho zustat,ostatni nechat jinejm kdyz to sedi jim,bejt tedy takzvane stastnej a bezstarostnej a prat to i druhejm.Je to jen otazka systemu a vychovy,zadnyho podelanyho -ismu a stran,aby mezi sebou mohli bojovat a vytvaret nepratele,rozdelovat se a mlatit se o moc ktera patri jedine tem kterejch je nejvic!, k cemuz jim slouzej penize a statky.

        • proud napsal:

         Podle me je potrebnej novej system s uplne jinym pristupem a myslenim,nez jak jsme dokola naockovavany.

        • John_Pitralon napsal:

         Oni jim ten důchod opravdu sebrali a sebrali lidem i práci - protože ta "práce", kterou dnes lidé vykonávají za chazar-dolar natištěný ze vzduchu a konvertibilní měny, není práce, ale jen pofidérní nedůstojná činnost pro osobní obživu. Aby to byla práce, musela by to být práce na vlastním majetku, který jim musí patřit celý život, nezávisle na rozhodnutí demokradů a jiných imbecilů z takzvaného "parlamentu". Jinak může "parlament" lidem přímo navrhnout ať pomřou na choroby ze stresu a přepracování a už neotravují.

        • proud napsal:

         Pruser je ze to parlament schvaluje automaticky,agenda na vytriskani lidstva neni zapomenuta,jen neustale prekrejvana picovinama aby se lidi nestarali.Podivej na zdravotnictvi jak se ji drzi a jede podle ni.

        • John_Pitralon napsal:

         Parlament to schvaluje automaticky, protože hlasovači jsou jen služebníci svých šéfů, porcovačů rozpočtu a je nejvíce zajímá rozdělování peněz, které státu přišly z daní. A úkol je přesměrovat co nejvíce do vlastních kapes.

         Takže je zajímá jen ten balík daňových peněz, který mají jakože na starosti. Ale co tu vlastně celkově bylo vyprodukováno, za jakých podmínek a s jakou perspektivou, je pro ně okrajové téma. Že pro něco zvedli ruce a vyrobili hromady žebráků a lidí pracujících na nesmyslech, to jim ani nedochází.

        • HVzV? napsal:

         JOHNE PROČ DOPOSUD KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ

         vitězi ?
         TO začiná rozebirat podzemni analytik pan avantgardista rypáček Krteček a při vhodné přiležitosti může dát na to odkaz nebot to už piše na NR nebo tu práskneme opis my.
         No a píše i o tom jak asi bude organizováno strejdou Putinem v budoucnosti to pohlceni EU islamisty nebot ideologii nelze jinak porazit než ideologii jinou.

         VŠE V RÁMCI ČESKÉ ŠKOLY BROUČKŮ.

         To je v připravě,jestli nás zase nemázne vnitro ČSSD!

        • HVzV? napsal:

         JOHNE PROČ DOPOSUD KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ

         vitězi ?
         TO začiná rozebirat podzemni analytik pan avantgardista rypáček Krteček a při vhodné přiležitosti může dát na to odkaz nebot to už piše na NR nebo tu práskneme opis my.
         No a píše i o tom jak asi bude organizováno strejdou Putinem v budoucnosti to pohlceni EU islamisty nebot ideologii nelze jinak porazit než ideologii jinou.

         VŠE V RÁMCI ČESKÉ ŠKOLY BROUČKŮ.

         To je v připravě,jestli nás zase nemázne vnitro ČSSD!

        • John_Pitralon napsal:

         @HVzV
         Kapitalismus vítězí jednoduše - násilím. A vytvářením obrazu nepřítele. Takže lidem se něco nakecá a oni jdou na befehl do jiné země likvidovat ty samé nebožáky, kterými jsou oni sami. Mechanicky za peníze plní bez ptaní příkazy debilů.

         Creedence Clearwater Revival - "Fortunate Son"
         https://www.youtube.com/watch?v=qV4Q-RSQCq0

        • proud napsal:

         Naprosto presny a uplne vystizny,neni co dodat.

        • proud napsal:

         Vsimni si ze podobne to maj osefovany i na alternativach,vrazej tam,udelaj provokaci a z ni bordel,rozhadaj komunitu a zmizej,pak to chodej jen prizivovat.

   • John_Pitralon napsal:

    Právě jen tam důležitě žvaní, vykládají lidem nesmysly a podvrhy, prosazují a omlouvají prasárny, jenže ty prasárny budou mít následky. Ve skutečnosti by bylo k nezaplacení i jen to, kdyby mediální umělci z ČT už drželi zobák...

 6. proud napsal:

  Jasne,uz nevim jak si uvazat zmrdy na krk,tak jeste zacnu podepisovat zbytecne a zbytecny picoviny aby to ke me meli jak po dalnici :-))))))))))))))))))))

 7. niSas napsal:

  Tak ty nebudeš, nebudeš, prostě nebudeš psát svoje potřeby do sečítání? Nebudeš? Chceš aby to psali kundy šmejdský z nosáčova, že si na to někoho zvolíš, to tam někomu jako dáš, hodíš, zahodíš, páč si přeješ chodit po mém ukradeném podíle neprodejné půdy a šmejdit tam jak se ti zamane a pronajímat mi to, že budeš strkat nos do komína, studny, postele, talířa a lepit na to dépéhá, že jako po tvým "soukromým majetku" mě jako nic néní? že jakopodle tvého názoru si blboni smějí vybírat jen mezi tím, co šmejdi vymyslí, páč ty, proude studuješ Chvátala? No, tak to sme teda pěkně v prdeli...

  • proud napsal:

   :-)))))))))))))))).Omyl Sasine,nestuduju podobnyho stb Chvatala jako je Babis,studuju to co on prejima coz neznamena ani zdaleka ze bych se ztotoznoval s jeho nazorama,tim spis ze jemu jde jen o jedno,prachy a sladkej,bezpracnej zivot. A ne,nehodlam psat svy potreby,protoze hodlam rozhodnout ne o jednotlivy potrebe ale celym konceptu a systemu spolu s ostatnima co jsme si postaveny na roven,aniz by mi v tom prekazeli picoviny typu jak jsem bohatej a tedy vejs nez jinej!!!

   • proud napsal:

    Cos to tam psal,pronajimat? Kdyz nam vsem vsechno patri,tak co jako pronajimat? Tobe tvoje? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))),takova praxe vladne akorat dneska v tomhle blbosvete,a vsichni si za to muzeme,kdyz to imbecilne trpime.

  • John_Pitralon napsal:

   Budou si to jinak sepisovat chazárci v Praze a nakonec po období různých čachrů to "demokraticky" skončí v jejich kapsách. Jako národní majetek po roce 1990. Protože existuje nějaký "volený parlament" ustanovený po chazar-volbách, kde měli prakticky mediální monopol. I když naprostá většina lidí s tou prasárnou nesouhlasila. Jenže chazaři si to stejně udělali po svém, jako vždy.

   Jestli rozprašovali během války v Iráku nad republikou nějaký extra poprašek, to nevím.

 8. Maroš napsal:

  Do roku 2020 má prísť k obrovským zmenám - k presunom súkromných financií a súkromného majetku! Majetok sa "nestratí" - "len" zmení majiteľa!
  TOP SECRET 30.8.2018 - JSME NA PRAHU opravdu velkého PRŮŠVIHU aneb bude se OPAKOVAT HISTORIE?!?
  https://www.youtube.com/watch?v=qFGZCShANf4

 9. niSas napsal:

  Proude, gdyž nechceš psát svoje potřeby, nemám s tím problém, můžeš volit moje sečtené potřeby. A eště bych tě nasral, dal bych trvalý příkaz na moje potřeby každé sečítání. Ále ty bys to nevydržel jak tě tak šacuju. Muheeeeee

 10. Maroš napsal:

  Sasin - princíp Snehovej gule - každý bude radšej kladivom ako nákovou!
  Detto - pridanie sa k víťazovi! Strach má veľké oči! Podstata - NIHILIZMUS! Ľudia neveria sami sebe a taj sa radi stávajú riadenými osobami! Aj za cenu pozdejšieho sebazničenia - ale "momentálne" prežijú!
  ZVIERATÁ!

  • HVzV? napsal:

   NAŠE ZVIRŘATA DOSTÁVAJI PROTO K DISPOZICI ČESKOU ŠKOLU BROUKŮ

   ve kteřé se možná budou chtit učit jak křižit kusadla nebo taky ne.
   Vedeni OSV plánuje polemiku s http://www.aufstehen.de nebot tam postrádáme propagaci NEOMARXISMU,naši pražské kakárny diktatury falešných humanistů potažmo islamistů!

   NAŠE NEPOLITICKÁ AVANTGARDA je si skoro jisti,že MAKRELA informace o co v té diktatuře ide svým soukmenovcům a tamni komunistické Rudé krasavici zakázala

   A ZAVŘE JI BRZY DO BASY S hrubou cenzurou,kterou ji nařidi komisařka eu za GLBT či co,v rámci připravy vlády menšiny nad většinou tzv demolice demokracie z ANO BUDE HŮŘ,když zvedne hlavu začne odlupovat ze sebe Makrelou nastřikanou hnědou barvu!

   • Maroš napsal:

    HVzV? - keďže prvou fázou, ktorej cieľom je rozklad - je DEZORIENTÁIA! - plníš svoju úlohu na 200%! Komunikuješ ako intelektuálny idiot! - lenže ono to nie je až tak pravda, že - pretože táto tvoja nejednoznačnosť vo vyjadrovaní je v podstae podlá metóda, na základe ktorej - podľa výsledku vojny - sa môžeš pohodlne pridať k víťazovi - stačí, aby si vysvetlil svoje "názory" - ako si to vlastne myslel, že?
    A tak v pohode zahmlievaš a dezorientuješ ďalej - ty chazarská sionistická PIČA! - a keď bude treba - pridáš sa k víťazovi ako sudeťácky nácek, alebo ako sudeťácky komunista, alebo ako sudeťácky rodilý Čech! Ste banda vyjebaných sio-anarchistov!

    Ide o to - ty sionistické hovado HVzV? - že vo svojej zvrátenosti relativizuješ aj svoj pôvodný nick HVZV - a takých je vás viac - pridal sa ak Kowak - a už mi to tu začína pekne rozvratnícky do seba zapadať!

 11. HVzV? napsal:

  PANE MAROŠI ŘVEME TU SMICHEM A JSME RÁDI,ŽE POTVRZUJETE NAŠI

  skvělou hvězdu HVzV nepolitiícké Společnosti voličů OSV jasně zářicí jako PRVNI na obloze Hnuti tři hvězd,které se právě před vašimi očima konstituuji A MAJIÍ PRIMA PROGRAM V CAJKU!!!!!!.

  Čeká nás prý úplný rozvrat společnosti kapitalistů BEZ přivlastků ta jak jistě vidite nemá mantinely a obsahuje samé lapky,kteři kradou a to i penize určené na sociál nebot je považuji za svoje.
  Neznáme vaši Ústavu,ale doufáme,že budete spolu s námi do ni prosazovat Sociálni stát,ten nám totiž chybi,ktery má již rudá krasavice ve své PROVIZORNIM ZÁLADNIM ZÁKONĚ,ten
  však ztrati platnost až to Němci budou chtit, viz jeji artikl 146.
  Toho se totiž MAKRELA BOJI a proto radši přemaluje jeji ceklý národ na hnědo,no ni?

  VZHLEDEM K TOMU,ŽE SLOVAČISKA NEMAJI FUJERA DOMNIVÁME SE,ŽE BY JSTE HO MOHL ZASTOUPT jako mladý kozel , POD KRYCIM JMÉNEM MROŽ.

  A ne,že ne ANO a to naše slovačisko z ANO BUDE HŮŘ si můžete přidat k ruce na pomoc bo nám to tu rozfláka na maděru.

  No nemáme tu pravdu,KDYŽ NE TAK NAPIŠTE PROČ,jak jste už možná začal ,no ni?

  • Maroš napsal:

   "skvělou hvězdu -prosazovat Sociálni stát" - ty magor! Sociálny štát sa presadzuje s jediným cieľom - aby sa narodilo čo najviac nových mladých mužov, ktorých potom vy socialistickí kati pošlete do novej války za tú vašu červenp kabalu s rudou hviezdou na čele!
   Jó - ještě se nařvete!

    • Maroš napsal:

     Poznámka - kvôli neskutočne pomalej stránke AC24.cz - kvôli zložitým mandela fraktálom webu, ktoré sa "musia" pripájať samostatne z každej rite internetu - ešte raz tip na článok o zakázaných technológiách a originálne video - ide o takú maličkosť - energie "na svetových trhoch idú" závratne hore - od januára 2019 sa pripravuje zdraženie elektriny o 10%! Raz darmo - opice sú tu predsa na to! Lebo rozumej - HOVNO ZÁLEŽÍ na tom, že niektoré opice si dokážu vyrobiť aj lacnú energiu - v globalizovanom svete platia svetové ceny energií kartelov dohodnuté vyvolávaním cien na svetovej burze! Inak totiž svetový parazitický systém fungovať nemôže!
     https://duckduckgo.com/?q=%C4%8Dak%C3%A1+n%C3%A1s+ve%C4%BEk%C3%A9+zdra%C5%BEovanie+energi%C3%AD+&t=h_&atb=v122-3&ia=web

     ZAKÁZANÉ VYNÁLEZY!
     "Proč se tyto i mnohé jiné vynálezy masově nezavádějí?
     Za prvé: užitečné vynálezy zlevňuji život, zatímco hlavním cílem světového systému je dosáhnutí maximálního výdělku jakýmikoli způsoby.
     Za druhé: pokud se člověk osvobodí od otrocké dřiny, zvedne hlavu a pochopí, že má nad sebou pána. Za dveřmi pak budou otázky: z jakého důvodu tento pán řídí jeho život?
     A za třetí: propast v technologické vyspělosti mezi elitou a "stádem" je principiálně důležitá, protože pomáhá upevnit vládu globálního mocenského systému. Jaké technologie myslíte již vládci našeho světa vlastní a používají? Jsem přesvědčen, že propast mezi nimi a tím, co slouží nám, je pravděpodobně stejně velká jako mezi kosmonauty a africkými domorodci."
     https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2018/09/technologie-ktere-nam-nedovoli-pouzivat.html

     ЭТИ ОТКРЫТИЯ НАУКА БУДЕТ СКРЫВАТЬ ДО ПОСЛЕДНЕГО. 7 УНИКАЛЬНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ СКРЫТЫХ ОТ ОБЫВАТЕЛЕЙ
     https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=oSTJMT7NsBQ
     https://www.youtube.com/watch?v=qFGZCShANf4
     - - -
     Tip na zaujímavý príbeh o ľudskej invencii v ťažkej situácii prežitia a v konflikte s predpismi - so stresujúcimi blokádmi riadiacimi naše inak slobodné tvorivé myslenie - o strachu zo zodpovednosti tých, ktorým o život práve nejde!
     Saljut 7 2017 CZ dab
     https://www.youtube.com/watch?v=Sl67TcxK3P8

   • HVzV? napsal:

    MROŽI NEKECEJTE.SOCIÁLNI STÁT PLATI SKORO 9 EUR

    na hodinu,tak za to se budeme množit a poslechneme vás stareho islamistu a Makrelu, přejdeme na islam,budeme mit 4 ženske a ty vyženeme do práce aby jsme se sami vydali kšeftovat s naftou bo bude brzy draha,když už ji nejde krást chudákovi ASADOVI jak mu ji vybombovali Rusové tureckých cisternách,aby ted po válce v Syrii byla zas drahá.

   • HVzV? napsal:

    PANE MAROŠI,ŽE VY JSTE VYŠEL ZE ČTVRTÉ TŘIDY,

    my tu o voze a vy o koze.
    Že vy nejste schopen vysvětlit DAVu proč musi nejprve napsat brožuru

    Sociálně ekologický tržni hospodářský systém a jak ho zavede Daf do své kapitalisty BeZ přivlastků zubožované otčiny slovačiny.

    Pomyslí si o vás,že jste intelektuáll jak z kozi pyče patrontaška a do Wikipedie se nedostanete a to proto,že jim tam neumite vysvětlit co je to Sociálnni stát dyť to neni jenom šoupat,ale UČIT SE UČIT SE A UČIT SE jinak tam budete načisto zacofani a to je tak fšecko!
    Jen se podivejte do diskuse pod DAV tam CHTĚJI PO VÁS LIDí PROGRAM a vy se tu mrcasite,že nechcete penize jako my Češti vlastenci v našem Národnim programu a to skoro ve vševch bodech!

   • HVzV? napsal:

    PANE MAROŠI,ŽE VY JSTE VYŠEL ZE ČTVRTÉ TŘIDY,

    my tu o voze a vy o koze.
    Že vy nejste schopen vysvětlit DAVu proč musi nejprve napsat brožuru

    Sociálně ekologický tržni hospodářský systém a jak ho zavede Daf do své kapitalisty BeZ přivlastků zubožované otčiny slovačiny.

    Pomyslí si o vás,že jste intelektuáll jak z kozi pyče patrontaška a do Wikipedie se nedostanete a to proto,že jim tam neumite vysvětlit co je to Sociálnni stát dyť to neni jenom šoupat,ale UČIT SE UČIT SE A UČIT SE jinak tam budete načisto zacofani a to je tak fšecko!
    Jen se podivejte do diskuse pod DAV tam CHTĚJI PO VÁS LIDí PROGRAM a vy se tu mrcasite,že nechcete penize jako my Češti vlastenci v našem Národnim programu a to skoro ve všech bodech!

 12. HVzV? napsal:

  MROŽI, STYĎTE SE,NECHETE POMÁHAT DAVu SVÝCH SOUKMENOVCŮ

  kteři volaji po pomoci a maji tradici,ale žádný Program.
  Také tam vidite sám,že nevi o pokrokovém webu NWOO a proto se nemohou účastnit pokračováni tradic dělnicko rolnické inteligence,která našla své misto ve WIKIPEDII a tak se stala asi i nesmrtelná.

  Měl by jste přijmout doporučeni našeho skwělého el comandanta a obléci náš kabát rebelů i se svým bohatým archiwem zasáhnout do tradičnich dějin předválečného DAVu a přinést jim zdravici Českých bratrů,kteři už maji svůj Program boje za mir a své penize a ne že ne,ANO!

 13. John_Pitralon napsal:

  Je to špatné, je to moc červené.

  laura a její tygři - továrna na sny https://www.youtube.com/watch?v=kzBYRG7UeWw

 14. niSas napsal:

  Proude, a gdyž chceš ten stát, se kterým se máme dělit se všema šmejdama, proč není alespoň ten proud státní, že by jako nám dával , nebo nám to hodil zadarmo, že už je to jako tisíckrát zaplacený, třeba jen kvůli tomu, že to postavili a zprovoznili naši předci. ˇže nemáme ani vodu zadarmo, že ani volání z telefónů není zadarmo, což je to nejmenší co by stát pro své lidi mohl udělat, že ani ten internet eště není zadarmo, chápej, ideologicky, kvůlli demosgrácii, a všechny tato veřejná hejblata musí patřit nějakým babišům, kelerům nebo jak se všechny ty svině zlo dějský menují. Jak dlouho by trvalo babišovi, než by vymyslel zásuvku a jak dlouho by mu trvalo než by vymyslel co do ní poteče aby si nakonci připevnil měřák, že jako fšechno patří jeho Filoméně. A je toho na fůry, co kundy vyteklé nevymyslely, nepostavili, no šak ani jejich předci, a jen si tam drze přimontujou měřák a kasírujou. A že to blboni blboňský z blboňstánu eště znova platěj to je už na psychiatrickou síť. A klidně napíšeš, že ty nic psát nebudeš, nebudeš, prostě nebudeš psát žádné potřeby jen proto aby zůstal prostor pro kundy a jejich ideologický rozvoj. Ale nejsi sám, například generální tajemník z blázince nové republiky to taky nepobere a to se sere zase do senátní kantýny s přesvědčením, že nic změnit politicky nende, páč lidi pré nemají zájem o své vlastní potřeby. Taky neřekne, že zlo ději si můžou podnikat jen se svým rozumem, se svým vyčarovaným podílem , ale že do společného gdyž strčej čumák, tak jim ho ustřelí magnetodinamickým dělem nebo ho jemně odřízne laserovým bičíkem. Hraje, že jako tu hru nehraje, že tam de kvůli tobě a ostatním blboňům, kerým chce jen řídit život podle kozou pojebaného za-kona. No chápeš to ? A normálně, lidsky, v klidu se zeptej nějakého Jožky, Janíčka, Mařenky jak by si představovali svůj život, třeba u vínka, u ohníčka, to bys nestíhal všechno zapsat ty voe. Muheeeeeee

  • proud napsal:

   Stat pro tebe neudela vubec nic,ty sam pro sebe musis udelat,protoze ty budes tim statem.Proto je stat jako komunismus,to znamena neni a nikdy nebyl a s kundama jako ses ty ani nikdy nebude,muheeeeeee,kokote :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Protoze ja se vubec predstave ze bych mel energie a vubec vsechno "zadarmo",coz znamena v tomhle pripade rovnou za praci bez zbytecnyho mrhani casem a energii na prevadeni do zcela zbytecnejch penez,aby s nima slo oblbovat a tisknout si je bez prace, nesmeju,jelikoz je to ukazka hlouposti lidi co se sebou nechavaj orat a vlacet,mlatit sebou o zem vychcankama co rvou po penezich a hierarchii pripitomelejch sefu a vladcu.

   • niSas napsal:

    Proudy blboňů sou navedený a v hlavě maj nasráno, páč tím jim nespínají transmitery a proto nedokážou pochopit souvislosti ani poéntu příběhu. Ty jen blábolíš, že všechno patří jako všem, že nic nebudeš a že to samo se nějak bude stávat ku prospěchu, kerý-s ještě neodtajnil. V hlavě máš eště duchy, chvátala, ezotericky nablito a si připraven s tím vydržet nafurt. V obecné rovině přehlédneš lesy, hory, řeky stejně jako lán blboňů a nigdy tě nenapadne vymyslet něco aby si sečetl jejich potřeby aby se konečně mohl začít stavět ten mír. Tě eště ani nenapadlo, že ten plán potřeb vod lidí je úplný začátek. Já, například vod tebe, to vidím. Lidi budou psát jako zteklý. Každej měsíc sledovat na obrazovce jak si vedou jeho potřeby, jaké umístění mají mezi vostatníma a keré jsou nejpotřebnější, chápej voe, keré vyhrávají, to by vo tem psali všude. A argumentovali by za to, možná i tady místo jalových přehledů nekonečných mordechujckých zpráv.

    • proud napsal:

     Zato ty davej pozor kam v tech holinach co ti znich kouka slama slapes :-))).Navic kdyz chces otravovat druhy kazdej tejden s nejakou picovinou do referenda,potrebujes se kokote naucit nejdriv psat a cesky!:-)).Bez si pocitat svy medaky od tvoji mamy a neotravuj :-)))))))))))))))))))

  • John_Pitralon napsal:

   Lidi dávaj povinně žumpě 7 miliard ročně na ČT a ČRo a přitom by místo vysílání chazar kukaček a misto "super" mobilních tarifů mohli mít internet zdarma po celé zemi.

 15. Maroš napsal:

  He he! Je to "málo červené"! Obarení zmrdi hľadajú kohútik ku horúcej vode na pákovej batérii! He he!

  • Maroš napsal:

   Sasin JE MONGOL!!! - je to napísané v rotschieldovskom mainstreame!
   Dik!
   " „Nomádi tvoria skoro polovicu obyvateľstva. Neplatia dane, presúvajú sa, kam chcú a bývajú s rodinami len v jurtách. Čo nám bolo sympatické, je zákon, ktorý nedovoľuje žiadnemu cudzincovi ani firme kúpiť si mongolskú pôdu. Môžu si ju maximálne prenajať. Každý Mongol má zároveň zo zákona právo na svoj kus pôdy bezplatne,“"
   https://www.cas.sk/clanok/736678/vinczeovcov-zaujala-na-mongoloch-ich-velka-hrdost-v-krajine-dzingischana-plati-pozoruhodny-zakon/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-cas_short&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

   • Maroš napsal:

    Opäť dôkaz, že oligarchov nám tu vyrobilo nadnárodné riadenie - za normálnych okolností to nejde - nechať riadenie firmy v konkurenčnom prostredí v cudzích rukách, pretože tak dopadol napríklad Baťa! A to je-bol človek, ktorý sa vypracoval skutočne sám a cestu mu nedláždil nikto!

    Toto je téma - nájomný štát - keď sa miliardári-oligarchovia začínajú srať do politiky - lebo nemajú dostatok svojich manažérov-politikov, schopných presadiť "ich" nadnárodné a firemné záujmy. Dědek si práve pri meditácii v horách musí rozmyslieť - ako na to a čo za to! Lebo na dvoch koňoch - firma ako firma a štát ako firma - to jednoducho nezvládajú! Strata firmy totiž = aj strate finančného mocenského politického potenciálu! Babiš teda zatiaľ supluje nájomný štát, pretože nemá tých správnych samostatných politikov-manažérov, aby sami vytvárali vhodné prostredie pre jeho firmu. Zdá sa, že Dědek je v tomto v pohode - politické prostredie vytvárané Babišom mu vyhovuje - a to je to na tom celé podozrivé?! Who is Dědek?!
    https://liberec.idnes.cz/rozhovor-mecenas-miliardar-dalibor-dedek-jizerske-hory-chalupa-psn-/liberec-zpravy.aspx?c=A180907_113420_liberec-zpravy_tm

    • Maroš napsal:

     Who will be Dědek?! - z miliardára Dědka, ktorý zarobil svoje prachy na kartelovej dohode socanov „o uťahovaní si opaskov“ dnes neomarxistické médiá vyrábajú rovnakého socana – „miliardára s Ľudskou tvárou“ – aby ho mohli inštalovať do vysokej politiky! ASAP!

 16. Maroš napsal:

  NEPROTIVIŤ SA "bohu" a osudu a "histórii" je základnou doktrínou žido-kresťanstva aj žido-boľševizmu = známa "historická úloha strany" - detto "historická" úloha "vyvoleného národa" - v podstate základy fašizmu - a to má všetko základ v najväčšej fazifikácii dejín obsiahnutej v Biblii - v knihe ovládačov!
  Exodus Hledání pravdy - dokument o "príbehovej" FALZIFIKÁCIE histórie židovstva a židokresťanstva - niečo ako "príbeh" v reklame, ktorý podnieti vašu fantáziu a ktorý vytvorí potrebnú imagináciu na to, aby ste tej reklame "na správnu organizáciu sveta" - UVERILI! To, že Mojžiš roztrhal 10 prikázaní je len na okraj - preto platia len v židokresťanstve, ale v judaizme už nie - dôsledky tejto VÝHODY si domyslite!

  Poznámka - dokument je v plnom kontexte s prednáškou Jána Kozáka o falšovaní pôvodného kresťanstva židmi! "Odpúšťanie" - ako podhubie vytvárania kriminálneho prostredia BEZ ZODPOVEDNOSTI za svoje činy, keď spravodlivosť má 2 metre - čo je dovolené "bohovi" nie je dovolené volovi! Tá "exoduálna príbehová vyvolenosť" je základom lživého sveta, v ktorom musíme/?/=máme žiť!
  Jan Kozák - O židokřesťanském útlaku Slovanů
  https://www.youtube.com/watch?v=VyRu--3YIOI
  Exodus Hledání pravdy !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=L2ylswKR2RU

 17. Ing. Ľubomír Slaninka napsal:

  súhlasím s memorandom, je to ešte horšie ako je napísané memorandom.20 rokov sa zaoberám ezoterikou dokážem zistiť kvalitu človeka. Na Slovensku je do 5% etických ľudí- na ktorých sa dá spoľahnúť- nepodplatiteľní zistím každého heizla. Staroslovieni, keď ich rozobrala cirkev za pomoci poliakov a germánov mali etiku na 15%, zradila už vtedy tzv. stredná vrstva. Je to na dlho.

  • Jan Kowak napsal:

   Pane Slaninko.. a newiete na AKom brehu stoji ssi Mroz Maros ??
   .. jest-li je ~ me-zi temi 5% a nebo neni ?

   M
   ps : me spi-ce pripada , ze je 4% ..

  • HVzV? napsal:

   Slaninko inženýre a jde to zjištovat i u zvirřat máme tu Krtečka a je to mohutná bestie.Přeorává nám tu celý web a divime se proč se u vás ještě neobjevil v DAVu.

   DÁTE JIM TAM inžo ZPRÁVU O ZDEJŠI ČINNOSTI NWOO VE PROSPĚCH VAŠICH SLOVAČISEK,KTEŘI BY V DAVU MOŽNÁ RÁDI DOSÁHLI PŘEDVÁLEČNÉ ÚROVNĚ?

   A to proto,aby byli všichni nesmrtelni,COŽ PŘEDPOKLÁDÁ popraveni jako U pana KLEMENTISE!

 18. Maroš napsal:

  Ako dobre "nezaplatené" svine v našom zdravotníctve zabíjajú našich ľudí - deti bez výnimky! Otrasná relácia s príbuznými obetí nášho zdravotníctva!
  Dopoludnie na Infovojne s Adrianom 13.9.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=bISOfJvHg5s

 19. HVzV? napsal:

  El COMANDANTE KRTECEK VZKAZUJE TOMU PANU MROŽOVI

  kterého přejmenoval na Staré projimadlo,proč nedá svým soukmenovcům svůj návrh Národniho programu a nic jiného neumi než balamutit své nebohé davy,které ještě ani nevi,že jeho Společnosti ukradli zlí novináři volebni hlasy a tedy i jejich moc ve prospěch kapitalistů a bez Programu si aktivisté DAVU mohou tak jedině jit stěžovat do kotelny!

 20. Maroš napsal:

  HVz V? - Vieš ako sa pýta Krt s vybitými zubami, keď ho prebudíš do zeme zapichnutými vidlami? "Soéé?!"
  Inak - vy kryptoši anarchistickí - vy potrebujete "môj" program na oblbovanie más len preto, že ten váš oblbovák stojí za hovno! Všetko už bolo vymyslené! Tak radšej zalezte, lebo aj na vás dôjde - projímadlá netreba - poserete sa aj tak!
  https://www.youtube.com/watch?v=d0OoTWUq47I

 21. HVzV? napsal:

  SKRYTÝ NEOMARXISTA MROŽ ODOPEROVAL EL COMANDANTA

  pana Nowaka a nahradil ho nevzdělaným musulmanským afričanem Křovákem.
  Důkazem je,že nechce vydat svůj Program který taji a NECHCE PROPAGOVAT mezi svými soukmenovci Českou školu broučků,kteři se už všude hezky uči jak křižit kusadla a tak skupinu DAV DVA nechá na holičkách!
  Ba co horšiho,přesto,že si naše milá Amerika nevi rady s neomarxismem a je jim stále vice poražována s pomoci teroristů se tam totiž usadila vláda korporátnich kapitalistických zbrojařů, menšiny nad většinou proti miru a krade naše penize, dělá se hloupý,že nevi nic o demokracii nebot demokracie je diskuse a proto brutálně zavádi na Slovači cenzuru.

  PŘIZNEJTE SE, PTÁ SE PAN WIKINGER KDY DOKONČITE STAVBU MINARETU VE SVÉ ZAHRADĚ!

 22. KRTECEK napsal:

  https://youtu.be/k1RasXw7iko

  tady se Pise jak naše skvělá USA prohrává boj s neomarxismem!

 23. HVzV? napsal:

  TITULKY SI ZAPNĚTE VPRAVO STISKNUTIM TLAČITKA

  čeština.
  A pro neohrabané neomarxisty dalši známá pecka mezi uši!

  https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

 24. Maroš napsal:

  Ty čuráku! To nie je minaret - to je raketová Tuja! A pod ňou je raketové silo! Magore - tam dole v tom anarchistickom podsvetí vám z tej tmy a vlhka už zjavne jebe!

 25. Maroš napsal:

  Nowaku-Kowaku - uviazli ti kone v potoku! Kokot-býkovec sa už suší - dostaneš ním medzi uši!
  Byl raz jeden húnsky chuj - preskočil mi cez múj hnúj! Sušil som tam hovná 3 - myslel, že sú to ondatry! Tak som ho nabral vidlama - odvtedy si míli Vydry s Tydrama! Tydlá tydlá tydlajdá - Nowak-Kowak je KLADIVOUN SRPOOCASÝ - varieta červenoocasý-eštebácky! Miestna uherácka SISka mi to naríkala! Majú aj jeho Printscreen - na oblátky v kostole!
  Gustavo Behr (candidato)
  https://www.youtube.com/watch?v=ZfSgCBdOcUw

 26. John_Pitralon napsal:

  Kokot jeden neomarxistickej!

 27. HVzV? napsal:

  NÁRODNI HRDINA KRTECEK ŘIKAL,ŽE MROŽ ZMANIPULOVAL

  našeho el coémandanta na muslimského Křováka,aby Česká škola broučků nepolitické elity Společnosti voličů zůstala bez Fujera a nemohla pomoci DAVu DVA nebot jsou to jeho soukmenovci nad kterými pan MROŽ přebirá komandatur!
  Krteček nás národni hrdina a skvělý autor Národniho programu VOLIČŮ navrhuje,abychom pasovali pana MRoža do vysokých funkci a udělali ho našim kozlem zahradnikem.
  Může brzy informovat svoji skupinu DAVuDVA o práci
  ČESKÉ ŠKOLY BBROUČKŮ,KTERÍ SE PRÁVĚ UČI JAK KŘIŽIT KUSADLA§!

  kDO JE PROTI,AT TO TU NAPIŠE A ZDŮVODNI PROČ!

  cO VY NA TO mrož,budou cihly na váš minaret na zahradě nebo ne?

 28. Maroš napsal:

  HVzV? - blbečku!!! Máš smolu, že mi tieto komunistické DAVistické pičoviny tlačili do hlavy na gympli na hodinách "svetovej" literatúry! Vy červené piče - vy priamo počítate s generačnou stratou pamäti, a teraz - po 1989 - keď vás ľudia nevyhubili vďaka Havlovi, keď sú decká osprostievané peudoliberalizmom a pseudohumanizmom - opäť pretláčate svoje komunistické idee ako niečo "nové"! Hybernovaní červení brouci zase vyliezajú! Ǔlohou komunistických vlád a strán je pomocou totality transformofať myslenie ľudí tak, aby potom v národných štátoch "prirodzene" akceptovali totlitu nadnárodných korporácií! Vašu komunistickú obligátnu "tresku v majonéze" vystriedal obligátny Bic Mac a vašu cenovú "stabilitu" vystriedal trustový dohovor o cenách - zaručených v korporátnych katalógoch! Choďte do piče - my tu máme korporátny komunizmus aj bez vás komunistov! Ste odpad na smetisku dejín - zhnité "čerešničky". Akurát v tej hnilobe je ešte kopec komplexu moci, ktorý sa snažíte ako správni židáci ešte vydestilovať - než vás nadobro rozložia obyčajné hnojové octové mušky!
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Davisti

 29. Maroš napsal:

  Si saracénska piča!

 30. Maroš napsal:

  Si ma vystrašil - sľubujem, že sa "do tvojich" H. z Dunajskej Stredy navážať už nebudem... Len si ich označ - sím ťa!

 31. HVzV? napsal:

  EL COMANDANTE NOWAK,DĚKUJEME ZA ZASTÁNI

  pan MROŽ je sice proti svému lidu a nechce dát jeho DAVu odkaz do diskuse pod svým DAVem,zvláště nechce,aby všichni jeho dělnici a rolnici zbohatli v dobrém Programu a drži štanglu kapitalistům BEZ přivlastků,kteři jeho dav mohou vodit za nos jak se jim zachce,ale co naděláte,je to cizinec a určitě nechce mír,aby tak oni Slovenšti bratři jako my v boji za mir chtěli vydělat nějakou tu miliardu,aby si ji mohli mezi sebou rozdělit a koupit si za ty těžce vydělané žabky, cigára holky a kořalku,radši tam na Slovači, zůstanou bez žabek a budou spát pod mostem.

  DEJTE PANE mroži na daf nějaký vzkaz,že by tam někdo za vás v zástupu byl zdejši aktivista DAVu,když už nechcete tady být slavný statečny a nesmrtelný,což,když máte tu šanci a serete na na ni, je tak jedině na prdel!

  NO NI?

 32. Maroš napsal:

  Nowak-Kowak - čo to trepeš za hovadinu - ako ti môže niekto zakázať prihlasovať sa sem ako Nowak! Či už z nového PC /MAC/, IP adresy, mailboxu! Ty zametáš po sebe a onedlho sem príde iný súdruh Jan Nowak?! To ťa naučila Marie-Pravda-Toy?

 33. Maroš napsal:

  Nowak - žehlíš si to falošne - no od srdca! Sajónára sajónára! Rozkaz je rozkaz! More! Padol ti kameň zo srdca?
  https://www.youtube.com/watch?v=0SkAscpCN88

 34. Maroš napsal:

  Raja je na materskej dovolenke - podľa očakávania by sa mala vrátiť ťahotná!

 35. niSas napsal:

  Nowaku, a ty bys dokázal napsat hůlovým písmem pod sebe nějaké potřeby?

 36. Maroš napsal:

  Ja su kulovej dolník vole!

 37. Maroš napsal:

  Oprava - horník - vole! Srdcovej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!