Bakalovi lidé nám lezou do pošty? Je čas, aby mu stát začal zabavovat majetek, udeřil policejní exprezident

podvybor

Foto: Monika Hoření

Bývalý policejní prezident a dnes předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil po jednání sněmovního podvýboru pro svobodu slova a média. Předvoláni tam byli zástupci vydavatelského domu Economia (který mimo jiné vydává Respekt a Hospodářské noviny), kteří vysvětlovali, proč blokovali e-maily českých občanů, ve kterých byl podle Economie závadný obsah (například články ParlamentníchListů.cz). Podle Novotného výmluvy na technické problémy nemohou zakrýt, že zde provozovatel freemailových služeb prostě a jednoduše leze lidem do pošty.

Sněmovní podvýbor pro svobodu slova a média opětovně projednával případ blokace e-mailů ze strany Bakalovy Economie. Jak na vás celé jednání působilo?

Mlžení Economie, poslanecká nicota a zbytečnost. Hlavním tématem naší rozpravy byly bohužel technické argumenty, ale středobodem mělo být povídání o kontinuálním porušování stěžejního ustanovení Listiny základních práv a svobod a příslušného paragrafu trestního zákoníku. Obcházel se tak fakt, že Economia manipuluje elektronickou poštou českých občanů. Mne nezajímají technologické a technické problémy poskytovatele freemailových služeb. Je to jeho byznys, a jestli na problém nestačí, může si založit třeba husí farmu. Dlužno poznamenat, že předseda výboru Leo Luzar se snažil řídit debatu nezaujatě.

Kauza se velmi dotkla serveru ParlamentníListy.cz, jehož odkazy a e-maily byly ze strany Bakalova vydavatelství delší čas blokovány. Bylo to hlavně v době prezidentských voleb. Podle některých si ale nikdo nemůže nárokovat, aby bezplatné e-maily umožňovaly stoprocentní dodávání veškeré pošty, a nelze to vymáhat. Jak tento argument vnímáte?

Je to samozřejmě nekalá soutěž. Je to však také porušení tajemství dopravovaných zpráv podle § 182 trestní zákoníku. A připadá v úvahu i § 351, tedy maření přípravy a průběhu voleb a referenda.

A co že to říkají? Že si nikdo nemůže nárokovat stoprocentní dodávání pošty? Takže soukromá Bakalova firma bude zadržovat poštu, bude tak porušovat vaši intimitu, bude vám lézt do dopisů a balíků, bude tak ovlivňovat veřejné mínění, likvidovat poslední zbytky demokracie našeho politického systému, a my nemáme nárok?

Tento stát je odpovědný vůči občanům a nejlépe by potvrdil svou odhodlanost sloužit vlastním, kdyby podnikl všechny právní kroky k převzetí majetku Zdeňka Bakaly pod svou správu. Je co kompenzovat. Škod už brněnský krejčí napáchal dost.

Šlo podle vás o záměr? Economia tvrdí, že na vině je antispamová služba a oni za nic nemůžou…

Záměr nezáměr, Economia nese odpovědnost.

Někteří byli možná překvapeni, že se zástupci vydavatelství Economia dostavili. Co říkáte na jejich vystoupení? Vnímáte, že mají snahu s tím něco udělat?

Nic. Hájili svou kůži. Věří v moc peněz a ve svůj vliv. Věří, že lobbisticky jsou v tom našem podivném „systému“ dobře zakořeněni.

Poslední dobou se stále častěji objevují případy blokace nebo cenzury na Facebooku. Do jaké míry jde o vážný problém? Facebook argumentuje tím, že dotčení uživatelé nebo stránky porušili podmínky…

Porušili snad český zákon? Nikdo jim nic takového nepředhazuje. Údajně porušují vágní pravidla, která vykládají nekompetentní polovzdělanci bez mandátu.

Ale pozor! Instruktoři těchto lidí jsou často placeni z veřejných prostředků a ze zahraničních zdrojů. A tady vidím jednoznačnou odpovědnost politiků. Kdy budou konečně Cemperové, Jandové, Pánkové a spol. alespoň odstřiženi od privilegovaného výlovu ze společné kádě táborské? Máme si za vlastní peníze platit školení internetových konfidentů a samozvaných soudců?

Zaznamenal jsem rovněž názor, že Facebook je soukromá společnost a muže si dělat, co chce, a mazat, co chce. Jinými slovy, že nikdo nemůže vymáhat, aby nebyl blokován, a pokud by se majitel rozhodl Facebook ze dne na den zavřít, nikdo s tím nic neudělá.

Platí o nich totéž co o Economii. Přišli do Čech a zástupy je vítaly. Vydělávají na našich občanech, což je jim milé, ale zároveň se snaží se zkroutit veřejné mínění ke své potřebě a v neprůhledném systému rozhodování ostrakizují nepoddajné. Přitom povzbuzují kohorty Pavlíků Morozovů k udávání českých lidí. Poskytli sice prostor ke komunikaci, ale vzápětí fízlují její účastníky.

Odpovědný stát by měl okamžitě jednat a zjednat si pořádek v našem veřejném komunikačním prostoru. Chcete tady vydělávat? Tak se nepleťte do našeho vnitřního politického života. Pokud se majitel Facebooku rozhodne, že Facebook zavře, nechť táhne!

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Bakalovi-lide-nam-lezou-do-posty-Je-cas-aby-mu-stat-zacal-zabavovat-majetek-uderil-policejni-exprezident-550457
99 Komentářů k Bakalovi lidé nám lezou do pošty? Je čas, aby mu stát začal zabavovat majetek, udeřil policejní exprezident

 1. Maroš napsal:

  „Bývalý policejní prezident a dnes předseda Asociace nezávislých médií“ = krtkovanie nezávislých spôsobom „najprv vyrob problém a potom ponúkni jeho riešenie“ – už len byť členom nejakej asociácie je záväzok, tede určite nie nezávislosť. Opäť sa buduje pyramidálna organizácia – Cervená strecha nad „nezávislými“ médiami. Ale ľudia miľujú organizovanosť – viď organizovaný rozklad Nemecka, že?

  • admin napsal:

   Co to zase blábolíš za pitomosti? :-O
   Vůbec nic o tom nevíš a vymýšlíš úplné nesmysly.

   • .lak napsal:

    To řešení ovšem pro euál mají s mi granty a promptně provádějí. Řezání větve na které sedí ale asi si myslí že zdroje jsou. Nebo ani to ne s tím že po nás potopa jak je obvyklé u bílých límečků. A tedy vyrábí si zaměstnání pro činnost problémy které způsobují na kontinentu bez surovin, energií s půlročním vegetačním klidem a ročním obdobím zimy. Paradoxně přicházejícím ze zemí slunce a blahobytu s energetickými a surovinovými potenciály navíc s dokonalými komunistickými servisy států od těch kteří makí 24,7% na hranici bídy a pod kdy na se se na rozdíl vyvolených kácí bobek velkomožnými. To by se člověk posmál.
    Z PL
    Je to kšeft pro absolventy, eš, 07.09.2018 20:28:08
    inkluzivního vzdělání které chrlí kvanta těch kteří potřebují klienty a jsou na problémejkrech závislí jak alkoholici bažící po chlastu či spíše jak horší workoholici kteří zaměstnají pro své choutky plátce jejich zběsilostí k smrti úžery s oněmi vyvolenými adororanty a tedy nabušení „sportovci neziskovek soroše jinak. A místo aby jim dělali asistenty jak tedy oněm retardům tak asistenty udělali plátce daní a tedy ony hlupáky co jim platí ty jejich nóblesy. Všechno otočili proti logice a armáda agresivních hlupáků panuje za peníze které si nejen nezaslouží a je to výsměch logice a rozumu lotry a zbídačovaným choutkami této koncepce darmožroutů a nicneděláků ve smyslu jakéhokoliv přínosu za investice ale zcela naopak. °!° °!° :-)

   • niSas napsal:

    Napiš sem nějaké své potřeby a nějakej způsob jak je realizovat. To by nám všem hodně pomohlo. Například: 1) chcu mír, 2) chcu navalit ukradené podíly. 3) chcu zdravotní službu bez výpalného. 4) chcu elektřinu zdarma. 5) chcu zdravé potraviny. 6) chcu u nás jen český vobchody. 7) chcu se čumět na zprávy o národním hospodářství. 8) chcu aby šmejdi psali háčky a čárky. 9) chcu vodletět na mordechujckej filmový festival a dělat reportáž. 10) chcu dostat rozum…a ták… proud by volil desítku, pak jedničku a na víc nemá. ale i tak dobrý. Heh

    • John_Pitralon napsal:

     Já požaduju internet zdarma pro všechny, protože přes internet se dají rychleji odhalovat mordechajské lumpárny a zločiny. Zatímco chazar kukačky v ČT drží zobáky a informace filtrují. Takže nezbytná věc. Co Bakala, lalala?

     Music of the Vietnam War – https://www.youtube.com/watch?v=KnnLrmboOYE

     • niSas napsal:

      Jelity potřebují rozdělit lidi na jelity a dav. Reprezentanti jelit, tedy slouhové vysedávají v parlamentní kantýně, kradou tam a čtou si příručku gdy zvednout ruku za potřeby zlodějů největších. Ty také pomocí kanceláří s lobysty sepisujou svoje potřeby, kudy a kam se mají ukradené podíly našich synů a dcer od naší mámy ( né proudovi) přesunout , poslat.A voni to tak dělají úplně legálně, sepsali si na to za-kony, keré jim to dovolují. Toto čerpání zdrojů je řízeno nezávislými patry moci, gde spodní patro plní vždy potřeby patra vrchního s právem výkonu, nikolivěk rozhodnutí. Dav je úplně na nejspodnější příčce. Má právo jen „pracovat“ na potřebách jelit a jejich pasáků a nemá žádný nárok na podíl ze zdrojů. Tomuto mechanizmu říkají, že moc pochází z lidu, páč nejde napsat blboňům na voči, že moc pochází od vrchnosti, kerá jako základní bod svého programu prohlašuje, že „právo na vyjadřování je základní hodnotou jevropské cicvilizáce. Přesně podle hesla, že žvanění nic nestojí. Celý ftip je jen v tom, že i s tímto „právem“ se obchoduje a cenzura jen řídí nabídku a poptávku po žvanění. Gdyž se cenzuruje, dav řve, že jsou mu upírána práva žvanit. Toto, do lidí neomezeně vtloukané „právo“ má zakrýt faktická práva na podíly na neprodejné půdě, podíly na rozpočtu jakož i spolurozhodování o společných záležitostech země bez žvanění, jen pomocí zvedání svých potřeb do sečítání mezi všemi, bárs klidně proti všem nebo jak libo, padni komu padni. Místo toho se ze země vyvádějí zdroje cizákům a půda se střílí na rynku těm, gdo dá víc a za lidi rozhodují blázni, keří se lidem vysmívají do vočí, že gdo se s něma nechce jako špinit a hlídat je, že ať si nestěžuje, že může dělat to samé jako voni, že to je ta demogracie. Fantastické, úžasné. Heh

    • proud napsal:

     8/nechci pripitomely hacky a carky na internetu,jsou jeho znasilnovani a kdo nerozumi bez nich,nemuze se divit ze ani jemu nerozumej,protoze blbovi rozumi zase jenom podobnej blbec,pac maj podobne blby mysleni kterymu normalni clovek porozumi jen tezko,jelikoz ma v hlave pochody taky normalni,tedy uplne jiny…………..vysyp si holiny a bez na svuij samotkovej hektar vypisovat blbiny aby kolem nich zbytecne skakalo x lidi podobne jako dneska kolem nezamestnanejch,jako by si neumeli spocitat ze tim nevttvarej zadny hodnoty a jen ty nezamestnany jeste vic prodrazujou o svou vejplatu za svy nicnedelani.

    • proud napsal:

     Potrebo prastena,nikdo za tebe nic delat nebude,mas potreby? Starej se !

    • proud napsal:

     Konecne,nic jinyho ti ani nezbyde,kdyz se neumis jasne a srozumitelne vyjadrovat i presto ze pouzivas svoje hacky a carky co ti zid Komensky nadiktoval!

   • Maroš napsal:

    Admin – oprava – vymením strešnú krytinu Rotte Dach za žltú Vatikan Umbrella – môže byť aj použitá!

    Asi ti to nekapčí…

   • petr napsal:

    Mně teda „bývalý policejní prezident“ zní jako bývalý černoch. A připomíná mi to tu naivitu havlistických věřících, že v 89. se všichni estébáci a policejní mlátičky najednou staly svatými a odešli si pěstovat kedlubny na zahrádce a opájet se tam vůní okrasných květin.

    Se slovem „bývalý“ v našich zemích máme rozsáhlé zkušenosti. Bývalý kolaborant a posluhovač gestapáků, pak najednou zuřivý komunista stalinista, jeho syn pak pražskojarní osmašedesátník s lidskou tváří a po revoluci zuřivý kapitalista. A prachy a majetky zůstávají v rodině za každého režimu.

    • Eschatolog napsal:

     bývalý admin :-)

     • Maroš napsal:

      Echnatológ – ono to teraz bude analogicky vyzerať ako ruskí olympionici pod bielou vlajkou! Sleduj!

      „Cenu samozřejmě vyhlašuje Asociace nezávislých médií – jsem členem její rady, předseda Asociace nezávislých médií Novotný je členem poroty ceny – ale kompletní exekutivní produkce obou ročníků byla na mně. Krameriova cena vznikla jako most mezi „mainstreamem“ a „alternativou“. Oceněné novinářské osobnosti v obou ročnících pocházejí z obou stran. Útoky na tuto cenu proto považuji za útoky na snahu o vzájemné porozumění a spolupráci,“ uvedl Žantovský ve vyjádření pro Aktuálně.cz.“ – klasické sionistické „PREMOSTENIE“ /Most-Héd/ – ovládnutie priestoru – mediálneho priestoru!

      „Já osobně bych to místo přijal jedině tehdy, kdyby se ANM distancovala od zakladatelů Geršla a Korála. Neboť oba mají k nezávislým médiím a žurnalistice daleko,“ řekl Šmíd.“ – to je ako obvinenie z dopingu – či?
      https://zpravy.aktualne.cz/domaci/v-porote-ceny-organizovane-dezinformatory-byl-i-sef-rozhlasu/r~889e723255cd11e7ba1d0025900fea04/?redirected=1536507334

      Takže opäť budem plácať – admin sa alebo nepoučil z vlastného materiálu, alebo sa zbláznil, alebo sa – a toto tu chce zapredať – predať. Lebo ak ma pamäť neklame – sám tu „nedávno“ /rok dozadu?/ uverejňoval svoje akčné listy súdruhovi buzerantovi Jandovi – a ozaj len somár podá ruku tým, ktorí ho chceli a chcú zlikvidovať! OK!
      Tak aby bolo jasno – keď sa zmrdi s ostatných alternatív „nezávisle“ pridajú k Žantovskému – ostatných pár zostávajúcich „odstrelia“ – 1/ ekonomicky, 2/ Totálnou diskreditáciou – mediálnym mäsomlynčekom – osratým ventilátorom!

      Admin! Wiking je činnosť – nájazdníctvo – nie národnosť!

      Základnou motlitbou na wikingu je – „Bože! – Ochráň ma strachu z mojich nepriateľov!“

      Horrorum mirrabeli = hypnóza kurčaťa vyvolaná desom!

      Čiže – „Daj sa ostrihať a nájdi si prácu!“

    • Maroš napsal:

     petr – než mi – ak mi – prejde celý koment…

     Komu to nezapína – kľúčom-cieľom sú cirkevné reštitúcie!
     Novotný…
     „V letech 1996-2010 byl poradcem kardinála Vlka. Působil také v řadě komisí řešící problémy vztahu státu a církve,“ – a bla bla!
     „Pulitzerova“ cena pre nosy v alternatíve – Shalom! LEBO VŠETKY MÉDIÁ POD KONTROLOU – NIE LEN MAINSTREAM – tak by to potom nefungovalo ako má!
     https://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Krameriova-cena-11483

  • HVzV? napsal:

   ORGANIZOVANÝ ROZKLAD NĚMECKA? MAKRELA NATIRÁ NĚMCE NA HNĚDO!

 2. niSas napsal:

  Vůbec nechápu, proč se tady k tomu bakalovi vyjadřujete, proč vo tom píšete. Byly doby, gdy jen za setinu toho co nadělal našim synům a dcerám problémů, by visel na vrbě za vesnicí ochcávanej kozama. Problém je jen v tom, že skutky emigrovaly, tak se vo tom jen gdáká. Ale co je podstatné, napsat kua ty vlastní potřeby, sečíst to a vyrukovat s tím , tak ani o tom se psát nebude, nebude a kua na just nebude. Prostě nebude. Kokoti.

 3. proud napsal:

  Bakala,zajimavy jmeno,jako kabala………..uz mel davno cuchat ke kytkam zespoda,a zdaleka nejen on,cela ta varka zlodeju a gauneru i se svejma lokajema……..

 4. petr napsal:

  To vypadá jako boj GP proti proamerickým podpindosníkům v ČR. Ostatně, říká se, že to kdo bude po privatizaci oligarcha-miliardář nám tu v 90. naplánovala CIA a v rozkráfání je mohutně podporovala. Aby jí byli pak zavázaní a šli jim na ruku ve všem.

  Všimněte si jak kůň GP Zeman, si při každé příležitosti kopne do Bakaly, zatímco Babiš mu vůbec nevadí. Podle mě je to jasné.

 5. Maroš napsal:

  Komu to nezapína – kľúčom sú cirkevné reštitúcie! A mediálny boj okolo nich!
  „Bakala“ lezie o. i. „hlavne“ do vatikánskej pošty „Novotného“ = súboj rezidentov Červenej strechy a vatikánskeho „dáždnika“ – červení vs. čierni!! A aby to nebolo až tak „osobné“ – lezú do pošty tisícom ďalších občanov, o ktorých predpokladajú, že nebudú podávať trestné oznámenie za porušenie a cenzurovanie listového tajomstva – veď sa to aj ťažko dokazuje a hlavne sa ťažko konkretizuje páchateľ, takže prečo nie, že? – fyzické metódy eštébákov na poštách a napichnutých telefónoch len vystriedali MASOVÉ elektronické metódy novodobých červených a zlatých TIEŽŠTEBÁKOV!!

  Novotný…
  „V letech 1996-2010 byl poradcem kardinála Vlka. Působil také v řadě komisí řešící problémy vztahu státu a církve, mezináboženský dialog a také se angažoval v řadě občanských sdruženích podporujících rozvoj občanské společnosti. Byl například členem správní rady Nadačního fondu Obnova pro opravu církevních památek. Patří mezi zakladatele Informačního institutu [17]. “
  REPLAY: „Působil také v řadě komisí řešící problémy vztahu státu a církve,“
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Stanislav_Novotn%C3%BD

  Shalom!
  Ehm, ehm..!
  https://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Krameriova-cena-11483
  https://duckduckgo.com/?q=krameriova+cena+Asociace+nez%C3%A1visl%C3%BDch+m%C3%A9di%C3%AD&t=h_&atb=v122-3&ia=videos

  Hovorím teraz o snahe sionistov /vatikánski, neomarxistickí – to je fuk!/ DOSTAŤ POD KONTROLU = pod pravidlá – alternatívne médiá! A o to sa zjavne momentálne pokúšajú 2 súperiace strany – neomarxisti a Vatikán! Skutočne nezávislé médium nepotrebuje byť členom žiadnej pravidlá určujúcej asociácie! Takže v rámci ICH „boja“ máme nabúravanú mailovú poštu – VŠETCI!!! O toto sa starajte ľudkovia!
  Poznámka – Vatikánsky dáždnik sa používa ako symbol v období čakania na nového pápeža – napr v minulosti v období striedania Benedikta 16 pápežom Františkom – v tomto prípade – komentár – ide o metaforu v súvislosti s pojmom strecha-zastrešenie-ochranná ruka- mať moc nad!
  http://www.xt3.com/blog/view.php?id=1087

 6. Jana napsal:

  z fb:

  Jana Karásková

  Včera jsem se v Táboře zeptala na to, proč nejsou Piráti aktivnější v kauze porušování listovního tajemství Bakalovou Ekonomií, kdy několik měsíců (od minulých voleb) jejich mailové servery zahazovaly bez upozornění tisíce mailů s „nevhodným textem“. Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný se podivuje, že se Piráti více neangažují v této záležitosti. On by navrhl za takový vážný čin i propadnutí Bakalova majetku. To by myslím přibylo voličů straně, která by to měla v programu :)

  NWOO.ORG
  Bakalovi lidé nám lezou do pošty? Je čas, aby mu stát začal zabavovat majetek, udeřil policejní exprezident | NWOO.ORG
  Bývalý policejní prezident a dnes předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil po jednání…
  ____________

  Jana Karásková Diskutuji o tématu na fb Ivana Bartoše… zatím jen přes dvacet komentů… poslední :

  Jana Karásková Markéta Pavlíková Takže myslíte, že tam u těch „Bakalovců“ mají whitelisty na své oblíbence (? aktuálne.cz, seznam, HN, Respekt, ČT apod) a co ostatního jede na víc adres je vyhodnoceno automatem za spam?

  Markéta Pavlíková Jana Karásková Podle všeho, co jsem si k tématu zatím načetla, používají filtrovací službu od virusfree.cz, kterou používá kdekdo. Možná prostě jen zprávy Seznamu a Aktuálně nerozesílají lidi slovo od slova jako zběsilí? :)

  Jana Karásková Markéta Pavlíková Tak v tom případě rady, odejít z tech mailových poskytovatelů byly správné.

  Markéta Pavlíková Jana Karásková Samozřejmě, že pokud vám dodavatel služeb nevyhovuje, je vaše svaté právo najít si jiného. Taky si vybírám, jestli mi balíček dodá Česká pošta, DPD, PPL nebo Geis, podle toho, jakou s nimi mám zkušenost.

  Jana Karásková Markéta Pavlíková Mám ten, co to zatím nedělá, ale ne všichni mí adresáti jsou na svobodných…

  Jana Karásková Markéta Pavlíková No lidé si u nás většinou posílají hromadně co se do mainstreamu nesmí dostat… O tom ta kauza je. Jako se kdysi za totáče báli tech fialových blán na množení a musely být pod zámkem u spolehlivých soudruhů ředitelů.

  • proud napsal:

   Tak ti nejak nevim,jestli zabavovani majetku jako trest,nebo donucovaci prostredek je to spravny orechovy,nevim presne proc,ale moc se mi to nezamlouva,navic je to velice nejasne a kuse nastineny,chybi mi napriklad co jako s tim zabavenym majetkem dal a jak vubec onen majetek souvisi s trestnou cinnosti…………..Ono je totiz v ceskym zlodejistanu tak nejak moderni okradat lidi na vecech absolutne nesouvisejicich s tim co provedli,viz napriklad exekutorska mafie.V Americe by takovy exekutory postrileli jako vztekly psy!!! Tam jsou exekuce zatracene hlidany!!!

   • Petr C napsal:

    Zabavovani majetku je svinstvo. Ovsem zabavovani veskereho kradeneho majetku by melo uzakonneno. Ovsem v dnesni dobe jsou podvodnici chraneni zakony, ktere si sami vytvorili. Takze nekomu se zabavi s velkym rykem posledni boty, ale ukradene miliony jsou kradeny legalne a za potlesku tech nejvysich.

 7. Jana napsal:

  Na fb Ivana Bartoše zdá se nějaká ajtačka (? Pirátka) obhajuje to zahazování…

  Markéta Pavlíková Jana Karásková Všechny spamfiltry zahazují bez upozornění odesilateli, je to naprosto normální. To, že někdo nakrmil takovými daty (externí) službu, kterou Economia a další používají k filtrování spamů, není až takové překvapení; typicky se to týká hromadně rozesílaných stejných textů, když to takhle běží delší dobu, filtry se to „naučí“, aniž by do toho někdo záměrně zasahoval.

  Krom toho je to freemail a za službu si neplatíte

  Jana Karásková Markéta Pavlíková Zde o kauze z jednání ve Sněmovně podrobněji
  http://www.nwoo.org/…/bakalovi-lide-nam-lezou-do-posty…/

  Jana Karásková Markéta Pavlíková Šlo o politickou cenzuru, dotklo se to desetitisíců možná statisíců lidí, a jsou hodně naštvaní, myslím, že kdo jiný než Piráti by to měli rozmáznout.

  Jana Karásková Markéta Pavlíková „To, že někdo nakrmil takovými daty (externí) službu, kterou Economia a další používají k filtrování spamů, není až takové překvapení“ NENÍ TO PŘEKVAPENÍ. Právě proto…

  Markéta Pavlíková Jana Karásková No ono to není překvapení i když si představím jen čistě automatickou práci neuronové sítě. Ale jak myslíte ;)

  Jana Karásková Markéta Pavlíková Jde o důvod, proč ty konkrétní weby byly zařazeny a kým na ten seznam, ne?

  Markéta Pavlíková Nicméně hned v prvním odstavci toho textu je chyba. Provozovatel freemailu „neleze lidem do pošty“ zaprvé proto, že to dělá automatizovaný filtr externího dodavatele a za druhé, text těch mailů nevidí žádný člověk, nikde se v databázi nearchivuje atd, tudéž žádný člověk se nidky nedozví, jaký konkrétní obsah mailu existoval. Mail je vyřazen ještě dříve, než dojde na servery poskytovatele, protože jinak by na to museli mít stokrát tolik strojů.

  Že všichni racionální poskytovatelé freemailů používají spamfiltry je naprosto veřejná informace. Kdyby to nedělali, nejsou schopní to finančně provozovat, neměli by na to kapacitu. My máme svůj vlastní mailserver, filtruje desítky mailů za vteřinu pro deset uživatelů, tolik spamových sraček internetem chodí.

  • Jana napsal:

   Jana Karásková Markéta Pavlíková Tak v tom případě rady, odejít z tech mailových poskytovatelů byly správné.

   Markéta Pavlíková Jana Karásková Samozřejmě, že pokud vám dodavatel služeb nevyhovuje, je vaše svaté právo najít si jiného. Taky si vybírám, jestli mi balíček dodá Česká pošta, DPD, PPL nebo Geis, podle toho, jakou s nimi mám zkušenost.
   1
   Spravovat
   To se mi líbí · Odpovědět · 17 min.
   Jana Karásková
   Jana Karásková Markéta Pavlíková Mám ten, co to zatím nedělá, ale ne všichni mí adresáti jsou na svobodných…

   Markéta Pavlíková No a možná by si příště, než se budou rozčilovat, mohli uživatelé přečíst smluvní podmínky, které odsouhlasili při registraci.

   http://economia.ihned.cz/vseobecne-smluvni-podminky/…Zobrazit více

   Jana Karásková Markéta Pavlíková No lidé si u nás většinou posílají hromadně co se do mainstreamu nesmí dostat… O tom ta kauza je. Jako se kdysi za totáče báli tech fialových blán na množení a musely být pod zámkem u spolehlivých soudruhů ředitelů.

   Δανιελ Κοζλικ Btw si založte email jinde. Ale pozor Google vás taky sleduje ;)
   á
   Jana Karásková Δανιελ Κοζλικ To je jasné že sleduje… skype, fb, mobil… stačí se o něčem zmínit a už všude vyskakují reklamy… možná i když to jen vyslovíte, nenapíšete… Orwell věděl co se chystá….

  • benmil napsal:

   Nestačilo by vyzvat k bojkotu mailových (a jiných) služeb Economie? Je spousta dalších možností, kde do korespondence nelezou.

   • proud napsal:

    Vsude do ni lezou,nevim co se resi,vzdyt je to i v zakonech a kdyz k tomu prictu universalni vymluvu ktera zni jednim slovem „predchazeni“,neboli prevence,muzou(a vzdycky mohli a vsude) vlastne cokoliv!

    • proud napsal:

     Je to prosty a logicky,staci se podivat po zakonech,jestli jsou tu pro lidi,nebo proti nim,obecne po vsech,o jejich obojetnejch vykladech ani nemluve.Ostuda a hanba a hanebnost.

 8. Maroš napsal:

  Wanted! Hľadá sa Trojník! Info pre českých bratov – „náš“ tiež prosionistický prezident Kiska /detto Zemam: „I am Jew!“/ má prezývku podľa jeho jew mentora – profesionálneho psychiatra Martina Bútoru – poradcu – ako „Bútorova Bábka – BB“! Takže poprosím – nájdite trojníka – najlepšie z jedného kmeňa! Dvojníka už máme..
  https://komentare.sme.sk/c/7371574/zhabane-radia.html
  V prvej línii – Slobodný vysielač – slobodnyvysielac.sk
  Podrobnosti k relácii V prvej línii. Predstavenie novej relácie „Na prahu zmien„…hosť a budúci moderátor: Stanislav Novotný – bývalý policajný prezident ČR, predseda Asociace nezávislých médií v ČR… moderuje : Boris Koroni
  [Prehľadávať doménu slobodnyvysielac.sk] https://slobodnyvysielac.sk/relacia/v-prvej-linii-99/

 9. John_Pitralon napsal:

  Současná „demokracie“ je totéž. Není to skutečná práce v zájmu lidí, ale jen námezdní činnost pro korporát a stát, které se postupně prolínají.

  Výhoda je, že demokraticky zvolený zásTupec těchto otroků sedí v metropoli 200 km daleko a znají ho jen z televize. Kam chodí důležitě žvanit a druhý den instaluje penězovody pro své kámoše z korporátu.

  Matrix je systém https://www.youtube.com/watch?v=BWdhhV6EgkA

 10. John_Pitralon napsal:

  Lidem samozřejmě sebrali skutečnou práci i důchody, a místo toho jsou ždímáni debilitami managorů z korporací i státu, což je obojí ta samá sorta pošahanců. Takže lidé postupně onemocní na choroby způsobené ve skutečnosti stresem a přepracováním. Zaměstnavatel je v tom momentě kopne do zadku, narve jim prášky a prostě si zaplatí někoho mladšího.

 11. proud napsal:

  https://cloud.mail.ru/public/K5pF/foJcXPKmu ,nevim uz kdo to sem daval,ale je to pecka porad,obzvlast ke konci.kdyz jsem to videl,vzpomel jsem si na jeden citat kterej rika: ze „kdyby lidi znali o sobe a svete pravdu,zesileli by z toho“.

 12. benmil napsal:

  Málinko mimo misy:

  Zo správ slovenského verejnoprávneho rozhlasu:
  „Protí dúhovému sprievodu v Košiciach protestovalo asi dvadsať extrémistov.“

 13. Sasin napsal:

  Ba kaka la. Muheeeee

 14. HVzV? napsal:

  Sotva jsme tu dali nadpis už nás vnitráci ČSSD mazli.
  Pokračovali jsme totiž upozorněnim,že proti natíráni Němců na hnědo vystoupilo jejich ministerstvo vnitra a sdělilo,že video,kde prý honi migranty je zinscenované proto,aby odlákalo pozornost od matky všech problémů a to musulmanského vyvražďováni a znásilnováni německého lidu,které bude pokračovat dokud nepadne Makrela a jeji neomarxismus diktatury falešných humanistů potažmo islamistů!

  JEN SE PODIVEJTE,ŽE O NEOMARXISMU NESMI PSÁT ANI JEJICH RUDÁ KRASAVICE WAGENKNECHT!

  Nebo jak to vlastně organizuje ta rudá střecha Maroš,který odmitá jakoukoli pomoc SVÉMU SLOVENSKÉMU DAVu,aby dosáhl předválečné úrovně a napsal požadavky,jako to umi na př.náš skvělý lidový komentátor a filosof pan Sasin spolu s našim vedenim el comandanta NOWAKA alias Kowaka,který razi heslo!

  DEJTE MI DO RUKY DOSTATEČNĚ TĚŽKÉ KLADIVO A JÁ VÁM UKÁŽU,ŽE VAŠE PROBLÉMY JSOU HŘEBÍKY!

 15. HVzV? napsal:

  SOUHLASIME S POLICEJNIM EXŘEDITELEM A KRTECKEM

  který začal všude psát proč neni dosud v ČR poražen kapitalismus BEZ přivlastků,přivlečený na hřbetě vládnich zločinců,bývalého presidenta,který nechce konečně napsat jak bude zabaveno naše jměni patřici občanům voličům, ukradené prý přitelem toho ANO BUDE HŮŘ, BAČKOROU!

  JE TO PROTO,ŽE TEN KAPITALISMUS SE KROUTI JAKO ŽIŽALA A HÁČKU A NABÝVÁ BIZARDNICH FOREM!

  Hledá novou cestu jak kapitalista zbohatne na dělnicich a rolnicich a oni tomu ještě budou tleskat!
  Přikladem je FACEBOOK kde majitel sice poskytuje v ČR prostor pro informace,ale sprostě fizluje úcastniky a každý kdo k něnu napíše třeba jen jedno písmeno mu dá vydělat jeho miliardy!
  Tak se dostal mezi ty kapitalistické zmetky a nyni jim slouži i v ČR jako otrok.
  Oni to jedno procento boháčů,čekajicich až jim my občanstvo znárodni jejich nahrabané jměni, mu totiž poručilo,že kdyz jim nebude lizat boty,tak ho odpokutuji do mrtě!

  NA TO MU SKOČILA I NAŠE KOMUNISTICKÁ STRANA.KTERÁ NAMISTO ABY OTEVŘELA NA SVÉM WEBU DISKUZNI RUBRIKY ,ABY TO VYPADALO POKROKOVĚ JAKO TADY

  Odkopáva svoje volice na jeho kapitalisticý FB!

  FUJ,FUJ,FUJ!
  Napište všichni,že to neni pravda a zdůvodnete hned i proč!

 16. .lak napsal:

  Podlokajníci BB (bilderberg bruseladon) jsou už z chtěných sociopatií nepříčetní. Dokažte mi opak. :-D
  http://www.nastvanematky.cz/jak-se-chovat-v-multikulturnim-svedsku

 17. .lak napsal:

  Dnes své many compp předvedl na PL. :-)

 18. Maroš napsal:

  HVZV? „DO RUKY DOSTATEČNĚ TĚŽKÉ KLADIVO“ – neuzvedneš – ani dostatočne těžký kosák! Bo máš fialový sosák a rudou straníckou knižku pekne zabalenú v igelite – a v hnedom kaliku! Otázočka – viete komu patria Parlamentní listy.cz?

  „Pravda zmenila majiteľa. Kúpil ju český milionár, ktorý vlastní aj dezinformačný web Parlamentní listy!
  „V slovenských médiách sa čiastočne preskupujú sily. Pravda, najstarší nepretržite vychádzajúci denník na Slovensku, zmenila majiteľa. Podľa informácií Denníka N sa novým väčšinovým majiteľom stal český podnikateľ a politik Ivo Valenta, ktorý vlastní aj dezinformačný web Parlamentní listy.

  Denníku N to potvrdili viaceré zdroje z prostredia mediálneho biznisu. O predaji netušili ani členovia redakcie.

  Keď sme oslovili šéfredaktorku denníka Noru Sliškovú, odmietla sa k transakcii vyjadriť. O polhodinu potom Pravda vydala správu o predaji na svojom webe.

  „Novým vlastníkom spoločnosti P E R E X, a. s., ktorá vydáva denník Pravda a prevádzkuje webové portály pravda.sk, varecha.sk, birdz.sk, avizo.sk, moment.sk, je spoločnosť OUR MEDIA SR, a. s. Jej stopercentným akcionárom je česká spoločnosť OUR MEDIA, a. s., ktorú vlastní podnikateľ a senátor Ivo Valenta spolu s mediálnym magnátom Michalom Voráčkom,“ napísala Pravda.“
  https://dennikn.sk/1050291/pravda-zmenila-majitela-kupil-ju-cesky-milionar-ktory-vlastni-aj-dezinformacny-web-parlamentni-listy/

  TAKŽE KOKOTI! TOTO JE ČERVENÁ STRECHA! Vatikánska umbrela je len iná strecha – Vatikánsky dážnik – alebo keď chcete – Asociácia nezávislých médií!

 19. Maroš napsal:

  HVZV? – „NA TO MU SKOČILA I NAŠE KOMUNISTICKÁ STRANA“ – ty si proste ešte väčší blbec, než sme očakávali!

 20. HVzV? napsal:

  Pane MAROŠI,nemohou být všichni chytři,

  to by pak musel být každý druhý blbec a to,že komunisti jsou řizeni diversanty,kteři jim zakázali otevřit diskusni rubriky tj PŘIMOU demokracii NA JEJICH WEBU JE PRAVDA.
  Jedině,že by náse voláni po demokracii vyslechli a ty diskusni rubriky OPRAVDOVÉ PŘIMÉ OBČANSKÉ DEMOKRACIE mezitim otevřeli,jinak jim hrozi možná totálni krach,nebo si myslíte,že se podaři našim špíčkám OSV ty netáhla zachránit?

 21. HVzV? napsal:

  ŘEHTAME SE TU JAK KONĚ!CO ZA TAJEMSTVI MROŽ NEVI

  že to všechno hraje a Ivovo čislo máme.
  Nechtějte pane Maroši vědět,že mu věnuje nepolitická OSV zrovna bod č.5.z NÁRODNIHO PROGRAMU,který zni.

  ANO PODPOŘE DROBNÝCH A STŘEDNICH PODNIKATELŮ A ŽIVNOSTNIKŮ

  a právě kvůli tomu se dostal na pozici!

 22. admin napsal:

  Vatikánský deštník = Asociace nezávislých médií?
  Jak jsem psal: Plácáš kraviny o něčem, o čem nevíš vůbec NIC!!!

 23. Maroš napsal:

  HVzV? – ja nehovorím o komunistoch – ja hovorím o tebe!
  Vykrádaš sklady a nepočítaš s inventúrou! Chameleón!

 24. HVzV? napsal:

  pane Maroši váš vzkaz o vykrádáni skladů je nesrozumitelný.

  V kapo systému inventura neexistuje jen se kradou naše podily půdy,nerosty co v ni jsou a hlavně podily z našich peněz z rozpočtu ve výši skoro DESET TISIC MĚSÍČNĚ pro kazdého českého domorodce a na tu zlodějnu Partlament námi zvolených Šmejdů prý nesmi poslat policii!
  Kdy začnete zbožňovat špíčky zdejšich NWOO lidových komentátorů,kteří vám BIJI MAJZLIKEM do hlavy jako onehdy strejde Mojžiš do šutru ,že by jste mohl pomoci DAVu svých soukmenovců a vy misto toho jste jejich zrádce a doposuid jste jim nenapsal,že TADY na bratry Slováky čekáme,abychom jim otevřeli prvni návrhy vize Programu skvělých zitřků,které jim vztekle odpíráte ,protože jste asi taky zloděj a kradete jim tu budoucnost!
  Přiznejte se než na to přijdou sami a bude mela,nebot se může stát,že poji papriky a uvidite ten tanec rozzuřené tamni inteligence.

 25. Maroš napsal:

  HVzV? – „ÁNO PODPORE LETOV NA MARS!“ – tá vaša podpora je ako podpora chovu oviec pre vlkov v ZOO! Isteže – všetko kóšer oddelene! 5. prikázanie.

 26. niSas napsal:

  Chcu nepodmíněný, rodný podílový, příjem v penězách hned. Pak chcu podíl na neprodejné půdě, je mě jedno, komu přebejvá a bere za sekání dotáce, a chcu hned volit své potřeby na vyhrazeném místě státní správy, gde to podám a dostanu na to potvrzení, že se to ukáže jako položka , moje, v sečítání potřeb. Sou to jen tyto tři důležité věci. Jen tři a předem!!!

 27. HVzV? napsal:

  Pane Mroži,co to tu zas píčite o Marsu,

  přece nejste z Čierne pod Bruchom nebo je vám váš slovenský DAV ukradený?
  To je škoda,když nechcete pro začátek ani svoje podily na rozpočtu tj DESET tisic korun,které vypláceli komunisté tehdy ve svém svrženém režimu všemu občanstvu a vy se chcete dále nechat jako vadné Slovačisko okrádat a nechcete ani DAVu napsat,že museji bojovat za mir a penize jako my skvělí češti vlastenci v našem Národnim programu viz BOD NP Nr.4 píšici o NZP které nám patři a čim rychleji začnem o něho řvát, tim spíš!
  Ve dvou by se to mohlo líp vybijet a že jsme tu všichni dobři borci je vám doufáme jasné!

 28. Maroš napsal:

  admin – prosím ťa! Nechci odo mňa, aby som videl to viditeľné na povrchu! Vy sa tu všetci bavkáte akoby len na českom piesočku! Žiaden český piesoček už neexistuje! Pred nedávnom si ma zabanoval myslím vtedy, keď som reagoval na „občianske“ aktivity súdružky Lenky Procházkovej ohľadom jej postojov proti reštitúciám cirkevného majetku! Teraz inak!

  Podľa teba téma cirkevných reštitúcií neexistuje, „kardinál Vlk“ nemá záujem o navrátenie majetku cirkvi – bo priamo mu to Vatikán zakázal, takže rezident cirkvi Novotný – má len záujem oddeliť štát od cirkvi a vypísať verejnú súťaž na dodávku náboženského vzdelania – kto bude lacnejší – „výuka katechizmu, alebo koránu“ – základ je, že budujeme /Novotný/ občiansku spoločnosť – a sorosovci potom len zvyšujú jej kvalitu na OTVORENÚ občiansku spoločnosť, takže vyučovať si tu bude každý čo chce – a na majetku fakt nezáleží, lebo v NWO aj tak už nebude môcť byť majetok znárodnený – keď bude zglobalizovaný – a už ani boh nezistí, koho bol predtým!

  Čo chceš odo mňa, aby som „videl do hlavy“ Novotnému, keď vidím do hlavy tomu, za koho kope?! Ty si hlavne ujasni, za koho mieniš kopať ďalej -“zakladateli“!

  „Spisovatelka Lenka Procházková si dala tu práci, že se ujala prostudování celé záležitosti a sepsala pro Literární noviny článek „Církev nemá na restituce právní nárok“, jenž zde linkuji, po obdržení reakce pana kardinála Vlka sepsala ještě pokračování, jež si dovolím ocitovat celé. Sami zjistíte, nakolik konzistentní její zjištění jsou. Podotýkám ovšem, že dnešní církev má zajisté ještě spoustu dalších pák, než by byla nějaká fórová opora založená na disfunkčnosti právního systému,“ – hlavne, že fičí ten mediálny systém, že? – lebo kurva štát už riadia médiá – či nie?! Jáj – to sa tu len hádajú medzi sebou židia s českými menami so židmi s českými menami!
  „V minulosti jsme oba patřili k NO (nepřátelským osobám vůči režimu), nepěstujme si tedy nyní nevraživost vůči sobě. Vy, jako církevní hodnostář a já, jako spisovatelka, můžeme pro duchovní a mravní obrodu národa, po které usilovně voláte, udělat asi víc, budeme-li hledat to, co nás spojuje, než když se zakopeme na nepřátelských pozicích.“ – myslené ktorého vyvoleného národa doboha?!
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/lenka-prochazkova-narok-na-cirkevni-restituce-je-postaven-na-lzi

 29. proud napsal:

  „Jen tři a předem!!!“…………..jakym pravem? :-)))

 30. proud napsal:

  „Žiaden český piesoček už neexistuje! „……………….ale sakra ze existuje!!!! Ten pisecek zanikne jedine s poslednim z naroda!

 31. Maroš napsal:

  Proude – jó – osraný český piesoček zanikne s tým, kto do neho prestane kálit!

 32. Maroš napsal:

  HVzV? – DAV cigánskych komunistov mi môže byť ukradnutý!

 33. proud napsal:

  „DAV cigánskych komunistov mi môže byť ukradnutý!“………..pak se nesmis divit,ze jsi taky kdekomu u prdele,diky komancum tvou mamu neznasilnili a nepovesili na prvnim kandelabru,blbce,at uz byli komancove jaky chteli a s odpurcema zachazeli jako ostatni,coz delaji vsichni a vsude,o lidi celkove se ale starali a pro lidi umirali.Ty dnesni se na tebe akorat vyserou,dokud mas,davej,az nebudes mit,chcipni.Taky si tahni plakat na nejakej zkurvenej kapitalistickej dvorecek blbouny prospecharsky typu HVzV a jemu podobnejch,prospecharskejch idiotu,a ze jich tu je,si vezmi s sebou!

 34. Maroš napsal:

  DAV cigánskych komunistov! Nehovorím o komunistoch cigáňoch – tí boli „príkladom“ najagilnejší – dnes sú z takých najagilnejší liberáli! Moju matku neznásilnili, lebo bola vždy škaredá ako Matkoa Tereza.
  Proude – pozdravuje ťa tvoja úspešne znásilnená talianska stopárka Mariangela! – kvôli komunistom by bola skoro ostala na ocot!
  https://www.youtube.com/watch?v=YNOhh4DVvY4

  Proude! Povedz mi – komu komunisti neutierali aj prdel!

 35. proud napsal:

  Napriklad me,Marosi.Navic byli komunisti a „komunisti“!

 36. petr napsal:

  Tím myslíš, že Procházková kope za GP který chce zlikvidovat církev a místo ních nasadit islamisty, scientology a (žido)armény, jak tvrdí Pjakin?

  Nějak jsem z tvého příspěvku nepochopil co jsi tím vlastně chtěl naznačit.

 37. petr napsal:

  No já teda nevím, kolik let jsi Maroši pracoval v kapitalistické cizině?
  Proud se nechal na západě celé roky uplácet kapitalistovými zlaťáky (podle toho co tu o sobě řekl) a tak docela chápu jeho protikapitalistickou averzi.

  Ale zuřivým antikomunistou bývá většinou člověk, co nevystrčil nos z toho československého písečku a netuší co je to opravdová bída kapitalizmu.

  Třeba Karel Kryl pořád fňukal proti rusákům, že jeho rodině znárodnili tiskárnu. Ale už neviděl, že kdyby sem ti rusáci v 45. nepřijeli a neobsadili to tu, tak by tu tiskárnu nebylo komu sebrat, protože by celá jeho rodina skončila v hitlerově koncentráku.

  To je ta omezená perspektiva malého ratlíka z československého dvorečka.

 38. proud napsal:

  Velice zjednodusene byli: komunisti,komunisti-trockisti, i komunisti- bolsevici(tedy vlastenci),posledne jmenovani byli ti nejlepsi.Ovsem abys tomu rozumel by bylo nad ocekavani prilis vzhledem k tvejm dusevnim moznostem!

 39. proud napsal:

  Tak nejak Petre.To je jeden z duvodu proc mam za zli minulymu rezimu,ze nepustil lidi ven.Ze hlidal caru je v poradku,ale svoje lidi mohl nechat volne cestovat,aby meli moznost poznat a ocenit co vlastne skutecne doma maji.Nakonec nikdy nikde jsem nenapsal ani nahodou,ze bych socik chtel zpatky tak jak existoval,ale psal jsem a pisu o tom,ze byl lepsi nez soucasnej paskvil,ale stejne mel projit transformaci kdyz lidi dostali na kratkou chvilku tu moznost a to dobry z nej si meli ponechat.Jenze grazlove vedeli ze jsou lidi nataveny na zapad a oci maj zaplacany slibovanym pozlatkem a ze to vyjde,protoze ho nikdy opravdu nepoznali.A bohuzel se nespletli.

 40. Maroš napsal:

  petr – predpokladám, že si už ako dieťa makal v nejakej bangladéžskej práčovni, alebo pakistánskej krajčovni. Vy komunisti sa stále potrebujete relativizovať že! Ja som tu v 80-tych rokoch viedol v načierno prevádzkovanej – pod záštitou Gejzu Šlapku – ostrý štrakt proti jehovisto-komunistom vo vedení – tu na Slovensku! Kvôli smrťákom, vykorisťovaniu a ťažkým pracovným podmienkam horším ako v bani – sorry – videl som ešte horšie v jednom našom cukrovare na strojoch a technológii z 19. storočia! Mňa ty tu výhodami komunizmu za 1/5 mzdy, žrádlo a byt oproti Západnej Európe v žiadnom prípade nepresvedčíš – si funkcionárske decko a to tvoj foter asi fňuká, že musel ísť od straníckeho válova! Mne ten váš válov nemá prečo chýbať! Ste nás vy komunistické svine – po roku 1989 predali ako najlacnejšiu kvalifikovanú silu v Európe!

 41. John_Pitralon napsal:

  Bohužel lidi omámení chazar propagandou a mamonem vyběhli na náměstí pokojně demonstrovat za lidský práva, ve skutečnosti v roce 89 provedli fašistický puč. Přitom by stačilo sedět doma, ničeho si nevšímat a dost těžko by se v Praze rozkrádal národní majetek.

  Následně, během nekonečného čumění na různé „Ordinace v Růžové zahradě“ v židovizi, je ožebračili a okradli o perspektivu.

 42. benmil napsal:

  Proud

  S tím cestováním to není tak černobílé. Nedovolovali nám cestovat (aspoň v pozdějším období) hlavně proto, že československá koruna nebyla, (nikoliv naší vinou), konvertibilní, a stát neměl (nikoliv svou vinou) dost deviz, aby mohl vyměnit peníze všem cestováníchtivým. Když jsi přišel na Západ, první, co se tě zeptali, jestli tam máš za co žít.

 43. Maroš napsal:

  Takže alternatíva! – JE NUTNÉ ZVÝŠIŤ ZÁROBKY MAINSTREAMOVÝCH NOVINÁROV AKO PROTIVÁHU VAŠEJ KONŠPIRÁTORSKEJ ŽURNALISTIKE!
  ???

  Tak sa držte – tie prasatá novinárske sionistické prekrútia črevá každému!

  „Pripájame sa tiež k výzve vojnového spravodajcu AFP Sammyho Ketza, ktorý napísal:“ Ide o prežitie nezávislých médií v Európe, novinári nemôžu pracovať pre Google a spol. zadarmo“. – to bolo vyjadrenie alternatívy, a sorosovská sviňa ku tomu pridala toto! –
  „V demokratickej spoločnosti musia byť malí aj veľkí vydavatelia schopní vlastnou činnosťou zarobiť toľko, aby mohli zaplatiť kvalitných novinárov tvoriacich overený obsah, ktorý je protiváhou ku konšpirátorskému žurnalizmu.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/622615/novinari-nemozu-pracovat-pre-google-a-spol-zadarmo-list-vydavatelov/?AT=wgt.article_clanok-aktualnatema.c.x…A.

  A náhodou – za „svoje“ peniaze štrajkuje aj ľavičiarska fašistická Antifa!
  https://tadesco.cz/antifa-protestuje-proti-sorosovi-ktery-jim-nezaplatil-za-protesty/
  https://kovacik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=657113

  Takže „urobme to takto! NECH SI KAŽDÝ ZAPLATÍ SVOJU POPRAVU – SÁM!
  ???
  Asi málokto vie, že nacistický režim si náklady na popravu svojich odporcov pekne účtoval či už od samotných odsúdených alebo ich príbuzných – ono to funguje celé ako sebestačná píla – kŕmená zvyškami tiel pílených stromov – a tento sebadeštruktívny systém funguje amalogicky vo viacerých služiebách – napríklad aj to platenie koncesionárskych poplatkov za vymývanie mozgov! Detto si platíme dane za jedy
  v životnom prostredí…
  Hitlerův vrchní Kat…Válečný dokument CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=nMql5s_-7RQ

 44. proud napsal:

  Ano,tak nejak to bylo,jen si nejsem jistej tema terminama s -ismama,ale to je jen muj problem,osobne tu vychcanost az za fasismus nepovazuju,ale nejsem expert,nakonec on staci i ten kapitalismus,kdyz to promyslis,kteryho vyssi a dalsi stadium je korporativismus.Kazdej z nich ma k lidem a jejich zdravi hodne daleko,kazdej se snazi vyuzit tvoji zivotni mladou silu a pak te honem zabit,nez aby te zivil.A tak dale,co malo lidi vidi,mladej nema cas to videt protoze je naucenej delat penize na pozlatka a spro staryho uz je pozde,ten teprve poznava jak si umlatil zbytecne zivot a jak naletel,nez to staci zpracovat,je po nem…………..cest vyjimkam ktery to zpracovat stihnou a predaji to dal.

 45. John_Pitralon napsal:

  Korporátní kapitalismus a demokracie jsou neslučitelné věci – proč by korporace a zaměstnavatelé pracovali pro zájmy a sociální podmínky svých pracovníků – voličů, které mohou kdykoliv vyměnit. To by byli sami proti sobě. Ne, počkají až padne na hubu, a nahradí ho mladším s perspektivou. A mezitím ho žido-méédia nějak zabaví a omámí.

  Buď zdráv, kapitalisme! (a rychle sbohem)
  https://www.youtube.com/watch?v=ejgT6WxGNsc

 46. proud napsal:

  No nejsou………..za predpokladu ze zname celou definici demokracie a podminky ve kterejch zacinala,priblizim: :-) . Demokracie zacinala v takzvanejch „mestskejch statech“ a slo o vladu lidu,jenze tech „lidi“ v nich byla hrstka,lidi si rikali majitele otroku kterejch byly mesta plny,slo tedy o vladu mensiny vetsine,ale to dneska lidem nikdo nikde nevysvetli,vsichni vime prece proc ;-).To my jsme ti otroci(pro ty „pomalejsi“) :-)

 47. proud napsal:

  Coz nam hned osvetluje onu vladu „lidu“ v tom pojeti tedy tak jak to je,vladu elit,a protoze to lidem nikdo nepovedel,tak sli a cinkali proto v domneni ze vlada lidu je jejich vlada!No a mnozi si ten omyl nechteji pripustit a soupou vlastni zodpovednost kamkoliv,jen co nejdal od sebe,s tema ted zapasime,krome tech porad jeste nevedoucich.Po cem jdu ja a po cem jde vic z nas,je skutecna vlada lidu,tedy soucasnejch otroku,nas,prima vlada nasi vetsiny,problem je ze se nemuzeme dohodnout jak by mela vypadat,jelikoz mnozi sedaj systemu na lep a chteji zavadet jeho vlastni prvky coz musi mit nutne za nasledek casem jeho plny obnoveni k ty dnesni saskarne,jen daleko v budoucnosti,coz ovsem zaslepenci nevidej a nevidej ze komunismus byla vejicka,ovsem s patruicnejma upravama FUNKCNI vejicka,proto nikdy neby zavedenej a proto se zivi nenavist k nemu,je to ve skutecnosti vec ktery se otrokari bojeji nejvic,ale protoze znaji zakony Universa,nemohli ji uplne zatajit,tak jako mnoho dalsich veci co jsou schovany ale pritom vsem na ocich!

 48. proud napsal:

  Podobne to funguje ve vsech odvetvich,napriklad ve zdravotnictvi,priklad s pomerne lehce vylecitelnou rakovinou,ktera je ve skutecnosti plisen(houba) co ji znici UV zareni a zasaditost ve spojeni s napriklad frekvencema dr Rifeho,ktryzto veci jsou honem odmitany a zakazovany,protoze bysme jednak nebyli vybijeny nemocema a podruhy neplatili gaunerum tezky penize…………….a tak dale,prikladu jsou tisice,ale bez pochopeni reality a nachavanim se opijet slibama a lzema vseho druhu,to mnozi vubec nevedi a nevidej,co hur,ani si neuvedomujou ze je co videt a vedet,tak si dal verej na mimozemstany,panybohy a ruzny karmy a jiny podstrkovany nesmysly!

 49. proud napsal:

  Tak si lez ty blba pico mezi svoje a necpi svou otrokarskou drzku sem!

 50. Maroš napsal:

  petr – stačí si kuknúť toto a je po komunistickej bubline!
  Prof. Antony C. Sutton – Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
  https://www.youtube.com/watch?v=9Ui6AJO_9ME

 51. petr napsal:

  Vždyť to psal i Pjakin že v 70.-80. letech už to tu měli úplně pod palcem žido-trockisté kteří se chovali k lidem stejně jako kapitalisti v 19. století. K tomu umělá bytová krize, nedostatek základního zboží a rozkrádání všeho co se dalo.

  Pořád si pleteš komunisty-bolševiky, stalinistické a pronárodní s komunisty-trockisty mezinárodními židy a jejich poskoky kteří sami rozložili režim zevnitř aby se mohli zavděčit páníčkům na západě.

  Komunisty jsem nikdy neměl rád, ale teď jsou jedinou volitelnou stranou. Ostatní strany, ať levice nebo pravice, to jsou de fakto všechno žido-trockisti (kulturní marxisti). Ani fake-opozice, prolezlá zednáři, kteří ji do půl roku po volbách rozloží (SPD), to nevytrhne

  kukaj tady:
  https://aeronet.cz/news/la-llum-negra-predseda-piratske-strany-ivan-bartos-spolu-s-manzelkou-lydii-pozovali-pro-fotografa-v-barcelone-pred-zednarskymi-symboly-vystava-cerneho-svetla-sepjeti-rukou-do-formace-vidouciho-oka/

 52. proud napsal:

  Mozny to je,ale moc se mi to nezda,kdyz jsem utikal,mel jsem nacerno nakoupeny devizy,tak o jakejch korunach mluvis.Pravda ale je ze kdyz jsem letel do Ameriky,chtela po me malem i cislo bot a dylku pera,aby me tam pustila.Musel jsem dat misto pobytu s rezervaci kde budu bydlet a dolozit ze mam na tu dobu dost dolaru,zlatej zapad o me chtel vedet vic nez vim ja sam!

 53. proud napsal:

  A jak jsem se pak uz tam dovedel pozdeji,po letech,taky vedel,meli o me v pocitaci veci ktery ja sam uz davno zapomel.Kde je sebrali se me neptej,ale sam se ptam jakto ze se k nim vubec dostali,kdyz to melo bejt vylouceny,coz jen potvrzuje moje teorie o zrade na lidstvu a saskarne s -ismama,o ktery naprosto nejde,ty nas maj jen rozdelovat a dostavat pod kontrolu,jak jsem se sam presvedcil,velice uspesne,vsak i hodne lidem i z vas tady to zabira cely roky planejch diskusi!

 54. Maroš napsal:

  Proud – „meli o me v pocitaci veci ktery ja sam uz davno zapomel“ – myslel si to zrejme tak, že ťa mali na diernych štítkoch pre automatiku a NC stroje…

 55. proud napsal:

  Poukazuju na to,ze na kazdyho z nas existuje slozka ktera je na vyzadani, a je uplne jedno v jakym -ismu zijes,pro tebe hrajou souperivy divadylko,sefa maji ale jen jednoho spolecnyho,stejne jako je to s valkama a s tim jak jim to ovcansky a pitome zereme.

 56. Jan Kowak napsal:

  Oud zdrhnul do U.S.A.. ww w jednadewadesátym , hned po ~ tom co UTOPIL manŽelku w Dunaji – TO sste w Uhrách .. Mroži eště děr.ný
  .. šštítky nezna-li. Bodka !

  Michaela

 57. proud napsal:

  Vyhoda penez,tem je jedno kdo je dava,hlavne ze dava,investujou se teda ve sporech vsechny strany ve snaze vydelat,jen o tom to je,ziskat prachy a pres ne moc,jakym zpusobem a od koho je jedno,hlavne hodne,cim vic penez,tim vic moci!

 58. proud napsal:

  Koukat muzes na co chces,vsechno je podle toho kdo to vytvori,ale jediny co ti rekne skutecnost je vlastni zkusenost.Ovsem jen pokud jsi poucitelnej a mas urcitej prehled,blbce totiz poucit nejde :-)

 59. Jan Kowak napsal:

  ps : gdo ssi mys-lý.. ROBOTI , ze mistr Proud je zz NORADU ..

  .. ať ssem dá palčák !!

 60. proud napsal:

  „Pořád si pleteš komunisty-bolševiky, stalinistické a pronárodní s komunisty-trockisty mezinárodními židy a jejich poskoky kteří sami rozložili režim zevnitř aby se mohli zavděčit páníčkům na západě.“…………velice presne napsany,kdekdo chce fundovane diskutovat a nevi ani zaklady o komunistech,natoz o socialismu,ani nemluve o vztazich mezi nima,o znarodnovani coz neni to stejny jako kradez, a podobne,stejne jako co je kolonie,republika a stat.Dobrej postreh,Petre :-)

 61. John_Pitralon napsal:

  Kapitalistický vexlák většinou ví prdlajs o strategii vytváření napětí, o operacích sítě Gladio v západní Evropě a skrytě prováděných útocích proti Sovětskému bloku – kdy běžely vojenské provokace v blízkosti hranic a teroristické akce typu vyhození plynovodu do luftu.

  „Klamné operace – Reaganova metoda“ https://www.youtube.com/watch?v=GqnCy8anNes

 62. petr napsal:

  No jo, příliš černobílé vidění světa je cestou do pekel.
  To se pořád divím, co všechno ještě nevím a jak je všechno jinak, než jsem si celý život myslel.

 63. proud napsal:

  To se, myslim si, kazdou chvili divime vsichni,kteri hledame……….Mels treba tuseni o Black Goo par let zpatky,zabejval ses mykologii a plisnema kvuli rakovine,ucinkama rtuti,fluoru,hliniku a podobne na cloveka kvuli vakcinam o kterejch jsme si driv mysleli ze jsou pro nas a ne proti nam? Me se pred lety obratil svet vlastne uplne naruby……..

 64. proud napsal:

  …..a svinstva pribejvaj a pribejvaj ve vsech ohledech a stokrat si muzu rikat ze mam bejt maximalne pozitivni……..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!