Přehled zpráv – RusVesna 8.-9.9.2018

tramp_1131; Trump využívá strachu a hněvu Američanů, říká Barack Obama. Bývalý prezident prohlásil, že lidé disponující mocí a privilegii chtějí, abychom zůstali rozdělení, rozzlobení a cyničtí.

2; Koalice USA zahájila vojenská cvičení na východě Sýrie. Síly koalice pro boj s Islámským státem v čele s USA zahájily v pátek vojenská cvičení na východě Sýrie.

3; Tenhle panák krade džíny bezdomovcům. Lidé se opět smějí ukrajinskému ministru zahraničí. Ten je známý svými totálně nepadnoucími obleky. Tentokrát se „blýskl“ o několik čísel většími džínami, u kterých si musel ohrnout nohavice.

4; Gruzie vydala Rusa do Ameriky. Ve výsledku může být Rus obviněn až z deseti trestných činů.

5; To je totální výbuch mozku. Byl zveřejněn plán vyslání mírových sil na Donbas. Jedním z klíčových detailů byla účast mírových sil na odpoutání bojujících stran.

6; Ukrajinská pravoslavná církev obvinila Konstantinopol z porušení kanonického teritoria. Bez pozvání ať biskupové neopouštějí svou oblast.

7; Uvrhli nás do dluhové pasti! Ukrajinský premiér informoval o hrozícím bankrotu země. Grojsman označil další zvýšení cen plynu pro obyvatelstvo vynuceným krokem.

8; Ukrajinská armáda při přípravě útoku vypaluje pole v Doněcké republice. Taktika zapalování polí byla ukrajinskými okupanty požívána již dříve.

9; Nevyhlášená válka. V Doněcké republice představili fotoalbum o genocidě v Donbasu. Eduard Basurin provedl prezentaci fotoalba věnovaného faktům genocidy civilního obyvatelstva v Donbasu kyjevskou mocí v letech 2014 až 2018.

10; Proč je vyloučeno, aby Ukrajina přešla na digitální vysílání? Ukrajina spolu s dalšími zeměmi Evropy, Asie a Afriky podepsala memorandum o plném přechodu na digitální vysílání.

11; Američtí boháči se aktivně připravují na apokalypsu, píše Bloomberg. Na třech posledních večírcích v Silicon Valley hosté aktivně jednali o útěku na Nový Zéland.

12; Koktejl lží. Vasilij Něbezňa tvrdě odsoudil USA a Velkou Británii. Velká Británie a USA nadále spřádají intriky proti Rusku a obviňují Moskvu z otravy rodiny Skripalových.

13; Bitva o Balkán. Makedonský prezident s ukázal jako americký špión. Vláda Makedonie není schopna si v plné míře uvědomit situaci, do které se země dostala.

14; Nekonečná genocida. Porošenko vydal pokyn, aby se krymské děti odvážely z poloostrova. Úroveň rusofobie na Ukrajině se zvyšuje každým dnem.

15; Ukrajinské reálie: Dcera známého politického šíbra Paula Manaforta, který dlouho pracoval na Ukrajině a který nyní čelí trestnímu stíhání, prohlásila, že si změní příjmení, aby nikomu ani nepřímo nepřišlo na mysl, že by mohla mít cokoli společného s machinacemi svého otce.

16; Proč ruští vojáci varovali USA před útokem na oblast, kde sídlí vojenská základna USA? Pro nikoho není tajemstvím, kde jsou nyní dvě hlavní líhně teroristických uskupení v S7rii.

17; V druhém balíku sankcí je obsažena racionální myšlenka: snížení úrovně diplomatických styků. Ale nemít diplomatickou imunitu je v USA nesmírně nebezpečné – dotyčný může být kdykoli zatčen.

18; Kukly v hlavách, ruce svázané za zády. Zabití vojáci vyvolali hysterii u liberálů na Západě. Ruská vojenské-historická společnost provedla archeologické výkopy u Sandarmoch, kde objevila ostatky zavražděných rudoarmějců.

19; Diplomatická žebračka Evropa se zcela ztrapnila v Sýrii, říká německý politik Norbert Röttgen. Západ se zbavil možnosti jakkoli ovlivnit situaci v Sýrii.

20; V Petrohradě byl zatčen americký pedofil. Sedmačtyřicetiletý občan USA, který pracoval jako učitel anglického jazyka v soukromé škole, zneužíval devítileté chlapce.

21; Fanoušci jásají: Ruské národní mužstvo začalo Ligu národů vítězstvím. Fotbalové umění Ruského národního mužstva opět vyvolává nadšení.

22; Noční ostřelování ze strany ukrajinské armády. Pod palbou se ocitla Sachanka a okraje Gorlovky. Nepřítel použil ruční protitankokvé granáty, velkorážné kulomety a střelné zbraně.

23; Ruské lodě otestovaly hlubinné bomby u břehů Sýrie. Ruská plavidla byla sledována bojovou fregatou „De Ruyter“ z Nizozemska.

24; Ukrajina opět klesla na dno, říká bývalý ministr o národní ostudě. Ukrajina již překročila čáru mezinárodní míry nejrůznějších skandálu, po kterých by v kterékoli jiné zemi následovalo trestní řízení.

25; V USA předvedli koncept zařízení sestřelujících nadzvukové „Kinžaly“. Cílem programu Glide Breaker je „rozšíření možností USA v oblasti ochrany před nadzvukovými zbraněmi“.

26; Lid Donbasu je připraven pokračovat v boji. Surkov poblahopřál Pušilinovi. Asistent ruského prezidenta popřál novému nejvyššímu představiteli Doněcké republiky mnoho úspěchů na odpovědné pozici a ujistil jej o své podpoře.

27; Mimořádná událost v Kerčském průlivu. U břehů Krymu se ocitla v nouzi posádka remorkéru. Na palubě plavidla, které se začalo potápět během bouře, se nacházelo sedm lidí.

28; The Telegraph našel v případu otravy Skripalových „ženevskou stopu“. Zveřejněná dvojice domnělých pachatelů prý podezřele často obchodně navštěvovala švýcarskou Ženevu.

29; Spalničky – pozdrav z Ukrajiny. „Přátelskou palbu“, kdy v důsledku útoku letectva a dělostřelectva hynou vlastní vojáci, nahrazuje dnes „přátelský virus“.

30; „Tvůrci Novičku“ byla diagnostikována rakovina v posledním stadiu. Informoval o tom sám Vil Mirzajanov, který emigroval do USA před více než dvaceti lety. Chemik se vydává za tvůrce „Novičku“.

31; Plovoucí jeřáb se utrhl z kotvy a narazil do pilíře Krymského mostu. Práce na likvidaci následků mimořádné události jsou komplikovány bouří v Kerčském průlivu.

32; Ukrajinská armáda utrpěla ztráty. O nových ztrátách informovali v ukrajinském velení.

33; V USA si policistka spletla dveře a zastřelila majitele bytu, protože si myslela, že se někdo vloupal do jejího obydlí.

34; Ukrajinské národní mužstvo bude hrát před prázdnými tribunami kvůli řádění fanoušků. Připomeňme, že fanoušci z Ukrajiny vyvolali potyčku po prvním zápasu Ukrajiny v Lize národů proti mužstvu České republiky.

35; V Rusku byl zahájen vývoj raketového „ekranoplánu“. Ministr průmyslu poznamenal, že ekranoplán se stane efektivní moderní zbraní neviditelnou pro radary nepřátele.

36; K inscenaci chemického útoku může dojít už dnes večer, varuje ministerstvo obrany Ruské federace. Signálem pro provokaci se stane speciální povel od „zahraničních přátel syrské revoluce“.

37; Známý publicista Israel Šamir komentuje skandální návštěvu amerického „guru“ Tonyho Robbinse, která vyvolala pobouření na sociálních sítích.

38; Královské slovo: Když se mi zachce, dám. Když se mi zachce, vezmu. Trump změnil názor ohledně Sýrie. Zvláštní zástupce státního tajemníka USA pro Sýrii nevylučuje pravděpodobnost přímé konfrontace USA s Íránem a možná i s Ruskem.

39; Tajemství 20. století, která jsou dnes už úspěšně odhalena. Mnoho velikých tajemství, která vzrušovala svět v minulém století, už jsou pozapomenuta. Jedna se ukázala jako smyšlená, jiná byla vyřešena.

40; Fámy o zatčení se nepotvrdily. Timofejev alias „Taškent“ je na nějaké akci nedaleko Moskvy. Podnikatelé Doněcké republiky si stěžovali na zabírání majetku ze strany Timofejeva.

41; Nejhrubší popření kanonických pravidel. Synoda Ruské pravoslavné církve vyjádřila protest proti jmenování exarchů na Ukrajině patriarchou Bartolomějem. Odvetné kroky Moskevského patriarchátu budou následovat v nejbližší době.

42; Ukrajinské tajné služby uskutečnily ozbrojenou provokaci proti vysoce postavenému pracovníkovi OBSE. Informovali o tom v tiskové službě ministerstva státní bezpečnosti Luganské republiky.

43; Facebook zablokoval účet německého politika kvůli fotografii se Zacharčenkem. Poslanec Strany Die Linke Andreas Maurer z třináctitisícového města Quakenbrück zdůraznil, že musel napsat dopis do administrativy Facebooku s požadavkem vysvětlení vzniklé situace.

44; Putina se na nic ptát nebudeme, říká Porošenko o vstupu do NATO a autokefalii ukrajinské pravoslavné církve.

45; Příslušnici ukrajinského specnazu se sami zlikvidovali v Donbasu. Do štábu okupačních sil ale přišla zpráva jen o dvou zraněných v důsledku výbuchu.

46; Na ukrajinském ministerstvu zahraničí označili dohodu s Ruskem o Azovském moři za porážku. Dohoda o spolupráci v Azovském moři byla podepsána prezidenty Vladimirem Putinem a Leonidem Kučmou v roce 2003.

47; V Doněcké republice oznámili začátek volebního procesu. Ústřední volební komise potvrdila začátek volebního procesu v Republice.

48; Ukrajinská armáda zaútočila na Luganskou republiku. Začala hořet pole, pod palbu karatelů se dostali i záchranáři. Ukrajinská armáda ostřelovala pole v okolí obce Zolotoje. Moloďožnoje.

49; Úder z Idlíbu. Kruté záběry nových zvěrstev teroristů v Sýrii. Zahynulo devět lidí, z toho čtyři děti. Šestnáct osob bylo zraněno.

50; Byly zveřejněny závěry s plovoucím jeřábem, který naboural do pilíře Krymského mostu.

51; Cvičení koalice USA v Sýrii znamenají částečnou okupaci, říká senátor. Síly koalice v čele s USA zahájily v pátek na východě Sýrie vojenská cvičení v rajonu posádky Et-Tanf.

52; Pašiňan promluvil o vztazích Ruska a Arménie. Arménský prezident prohlásil, že dvoustranné vztahy mezi Ruskem a Arménii se rozvíjejí velmi dynamicky.

53; Během svého pobytu ve městě Vinnnica Petr Porošenko vyvedl svou ženu na pódium a poblahopřál jí k 34. výročí jejich společného života.

54; Ruská pravoslavná církev hrozí, že přeruší vztahy s Konstantinopolí, pokud Ukrajina obdrží autokefalii. V Ruské pravoslavné církvi považují „prostředky církevní diplomacie“ ve vztazích s Konstantinopolskou církví za vyčerpané.

55; Porošenko řekl, kolik budou platit ukrajinským ostřelovačům v Donbasu. Dále ujistil, že průměrný plat na Ukrajině přesáhne 10 tisíc hřiven.

56; Řecko odmítlo udělit vízum vedoucímu pracovníku Moskevské patriarchie. V srpnu ruské ministerstvo zahraničí zaslalo řeckému velvyslanectví nótu se žádostí o vysvětlení ohledně obstrukcí s vízy pro kněží.

57; Doněck: U místa Zacharčenkovy smrti byl instalován pamětní kámen. Památník byl instalován kolegy Alexandra Zacharčenka.

58; Chovají se k nám jako ke zvířatům. Pavlenskij si stěžuje na mučení ve francouzském vězení. Ruský „umělec“ Petr Pavlenskij nacházející se ve francouzském vězení si postěžoval na kruté zacházení ve věznici.

59; V Doněcké republice informovali o podrobnostech z přípravy tří úderů ze strany Ukrajiny. Informoval o tom zástupce velitele operativního velení Doněcké republiky Eduard Basurin.

60; V Polsku podpálili automobil ukrajinského aktivisty. Automobil člena ukrajinské obce v Polsku Adama Vevjurky podpálili v noci na sobotu 8. září.

61; Strach v Bílém domě. Kdo a proč vykresluje Trumpa jako idiota? Donald Trump si proti sobě poštval mnoho politiků, dokonce i ze své vlastní administrativy.

62; V Ruské pravoslavné církvi promluvili o posedlosti patriarchy Bartoloměje. Informoval o tom zástupce šéfa synodálního odboru Alexandr Ščipkov.

63; Proč se Zacharčenko stal nejvyšším představitelem Doněcké republiky? Bylo zveřejněno interview s novým šéfem Doněcké republiky.

64; Premiér Abcházie zahynul cestou ze Sýrie. Ano, potvrzujeme tuto informaci, řekla tisková tajemnice vlády Abcházské republiky.

65; Na Ukrajině informovali, kolik lidí fandí Putinovi. Podle sociologické skupiny „Rating“ fandí Putinovi každý šestý Ukrajinec. Po volbách by se mohla do Nejvyšší rady dostat prokremelská strana.

66; Kým se stávají dobrovolníci vracející se z Donbasu? Vojenský dopisovatel Alexandr Koc se setkal s bývalými členy domobrany, kteří bojovali za „ruský svět“ v Doněcké a Luganské republice.

67; Mýty Beslanu. Za léta, která uplynula od obludné tragédie z 1. září 2004 je beslanská tragédie opředena obrovským množstvím mýtů a teorií.

68; Armáda Doněcké republiky a „Angel“ plnily důležitou misi na jihu Republiky. Během svých příprav k útoku nepřítel významně zvýšil intenzitu ostřelování na jihu Republiky.

69; Velmocenská cesta Ruska je jediná správná. Všechny ostatní jsou slepou uličkou. Období neopětované lásky k Západu mizí v nenávratnu.

70; Trojúhelník smrti a Golanské výšiny. Unikátní práce Ruské armády v Sýrii. Byla zveřejněna další reportáž ze Sýrie.

71; „Velký klacek“ Ruska může potopit dolar a posílit rubl. Rusko má dnes jeden z nejnižších státních dluhů a jednu z nejvyšších zlatých rezerv.

72; Krach je blízko. Na Ukrajině přiznali, že zahnali zemi do kouta. Vysoce postavení úředníci a okolí Petra Porošenka si dovolují drze lhát a likvidovat zemi zevnitř.

73; Státní teror. Proč obyvatelstvo Ukrajiny mlčí? Dnes to funguje jinak: Ani v Rusku se proti Jelcinovi nezvedl významnější odpor. Situaci vyřešila až výměna elit. Totéž musí proběhnout na Ukrajině.

74; Americká armáda ve Střední Asii se zbláznila. Nezvyklé operace Pentagonu proti Rusku. Střední Asie se už dávno stala jednou z front informační války.

75; Chaos a násilí. Ve Washingtonu objevili děsivou realitu: Jednopolární svět končí svou existenci přímo před očima. Americká přítomnost v mnoha zemích světa vždy jen zlikvidovala stávající systém, ale nikdy nevybudovala nic nového místo něj. Vždy za sebou zanechávala jen chaos a násilí. Nejoblíbenější řečnickou fintou je kladení rovnítka mezi terorismus a touhou dělat politiku nezávislou na USA.

76; V Donbasu byl zlikvidován karatel pocházející z Poltavy obsluhující protivzdušný komplex. V oficiální zprávě štábu okupačních vojsk se přesto o žádných ztrátách nemluvilo.

77; Autokefalie pro Ukrajinu může rozštěpit pravoslavný svět. Ukrajina ale není jedinou zemí, kde se patriarcha Bartoloměj rozhodl pro rozkol v církvi cestou uznání autokefalie.

78; Kyjev zahájil přesun obrněných člunů do Azovského moře. Do konce roku bude v Azovském moři vytvořena vojenská námořní základna ukrajinského námořnictva cestou přesunu stávající základny z Nikolajeva.

79; V Rusku začal jednotný den hlasování. Dnes Rusové zvolí 26 šéfů subjektů Federace a poslance v 16 regionálních parlamentech.

80; V Rusku vyvinuli motor fungující na vodku. Už probíhají zkoušky prototypu motoru s cílem zjištění nedostatků pro následné dopracování.

81; Idiotská migrační politika. V Polsku proběhlo protiukrajinské shromáždění, na kterém zazněla výzva k bojkotu firem, které zaměstnávají Ukrajince.

82; Geraščenko: Je třeba zahájit trestní řízení kvůli vměšování Ruska do vyšetřování Zacharčenkovy vraždy. Proč se Ukrajina bojí mezinárodního vyšetřování vraždy šéfa Doněcké republiky?

83; V roce 2017 byla v Bělorusku zaregistrována nejnižší úroveň zločinnosti, země se dostala do desítky nejbezpečnějších na světě. V Minské hlavní správě se rozhodli informovat občany přes internet a dokázat například, že i policisté mohou mít smysl pro humor.

84; Porošenko se během své návštěvy Vinnice pochlubil, že ukrajinští hackeři se zmocnili informací z ruských vojenských družic.

85; Rusko, Írán a Turecko projednali na setkání v Teheránu otázku obchodování bez dolaru. Šéf íránské centrální banky informoval, že hlavními tématy byly ceny plynu a ropy.

86; Objevily se záběry z místa smrti premiéra Abcházie. Gennadij Gagulija zahynul při dopravní nehodě při návratu ze Sýrie.

87; Rusko je schopno ochránit rubl, říká Bloomberg. Americká informačně analytická agentura informuje, že Rusko má mnoho možností jak ochránit svou národní měnu.

88; Ruská vojska u nás nejsou, to my s vámi půjdeme bojovat. Důchodce z Luganské republiky se dovolal do ukrajinské televize. V ukrajinské televizi došlo k dalšímu problesknutí pravdy.

89; Kyjev formuje dělostřelecké skupiny, Doněcká republika zahajuje velitelsko-štábní cvičení. Dělostřelecké systémy ukrajinské armády přeskupují síly a zařazují jak klasickou, tak i reaktivní složku.

90; O teroristický čin nebo atentát se nejedná. CO je známo o smrti abcházského premiéra? Viník nehody, dvaadvacetiletý obyvatel abcházské vesnice, se v okamžiku nehody nacházel pod vlivem drog. Byl zadržen.

91; Krym bude navěky ruský, říká delegace z Bulharska. Představitel bulharské delegace vyzval, aby si lidé nevšímali protiruské propagandy.

92; USA přesouvají námořní pěchotu do Sýrie, hlásí média. USA poslaly jednotku námořní pěchoty do západní enklávy Et-Tanf, která je prozatím ještě v rukou západní koalice.

93; V Doněcké republice byla za podpálení pomníku horníků-frontových bojovníků zadržena skupina nezletilců. Pomník byl takřka zcela zničen, výrostci jsou podezřelí ze spolupráce s ukrajinskými tajnými službami.

94; Depardieu byl zpozorován v Pchjongjangu v předvečer přehlídky a oslav 70. výročí vzniku KLDR. Na počest svátku se bude konat obrovská vojenská přehlídka a masové choreografické vystoupení.

95; Prezident Moldávie byl účastníkem vážné dopravní nehody. Do limuzíny s prezidentem narazil z protisměru nákladní automobil. Prezidentův vůz se převrátil na střechu, Igor Dodon byl převezen do nemocnice.

96; Vojáci byli zadrženi za obchod s drogami. Kromě drog jim byl zabaven celý arzenál zbraní a munice.

97; Jen sem pojď ty, hajzle! Žirinovskij se popral s kolemjdoucím, který jej urážel. Dnes na Puškinově náměstí v Moskvě předseda Liberálně-demokratické strany Vladimir Žirinovskij vyvolal rvačku.

98; Doněcká filtrační stanice je opět mimo provoz, hlásí doněcké ministerstvo pro mimořádné situace. Připomeňme, že na fungování filtrační stanice závisí dodávky vody pro půl milionu lidí.

99; „Výbuch“ v budově doněckého ministerstva vnitra. Média šíří paniku. Je však potřeba zachovat klid a nereagovat na neprověřené zprávy.

100; V Doněcké republice se ruší ministerstvo obrany. Namísto něj bude vytvořena „Správa Národní policie“. Důvodem je fakt, že Ministerstvo obrany neřídilo většinu ozbrojených sil. Nový úřad navíc plní jeden z požadavků Minských dohod.

101; Malajský Boeing byl nalezen. Brit oznámil nález tajemného ztraceného letadla. Britský pátrač Ian Wilson prohlásil, že objevil malajské letadlo MH370.

102; Litva požaduje zastavení prodeje se symbolikou SSSR v americké síti supermarketů. Podle názoru litevských úřadů tento symbol uráží oběti pronásledování, které probíhalo v sovětských dobách.

103; Peklo v Idlíbu. Ruské letectvo provádí masivní údery na teroristy. Podrobnosti a závěry z akce jsou v reportáži válečného dopisovatele Olega Blochina.

104; Účastníci nepovolené akce blokovali provoz v Petrohradu. Kolem jedné hodiny po poledni se začali scházet účastníci akce u vchodu do budovy Finského nádraží a komplikovali provoz na úzkém chodníku.

105; Kamera natočila, jak nákladní auto nabouralo do automobilu s prezidentem Moldávie.

106; Kdo neskáče, je Rusák. Provokatéři a „ultras“ z Běloruska během zápasu Ligy národů. Skupina radikálů a provokatérů z Běloruska během zápasu Ligy národů vykřikovala protiruská hesla.

107; Těžká technika Ruské federace na cestě k Donbasu. Vojenský dopisovatel Alexandr Sladkov píše o ruské vojenské technice podél silnic směrem k Donbasu. Technika se neustále obměňuje.

108; V Petrohradě 8. září večer udeřil blesk do nejvyšší budovy Evropy.

109; Kim Čong-un se chystá do Ruska. Nejvyšší představitel KLDR Kim Čong-un potvrdil připravenost oficiálně navštívit Rusko.

110; Británie nechává v Německu 200 vojáků, aby zadržovali Rusko. Ministr obrany Velké Británie Gavin Williamson poznamenal, že spolu s vojáky zůstává i 400 členů jejich rodin.

111; Na „Prilepinově usedlosti“ se 8. září konal první „Den separatisty“.

112; Moskva bude patřit Ukrajině. Termíny byly už zveřejněny. Vlad Ross je astrolog, který předpovídá, že v roce 2040 se Rusko rozpadne na jednotlivé republiky a Kyjev bude ovládat vekou část Evropského Ruska včetně Moskvy („nebo co z ní zbude“).

113; Jak se bude vyvíjet válka mezi Ruskou federací a NATO, spekulují The Times. V Evropě se obávají, že ruská armáda se může zmocnit Suvalského koridoru (přístup ke Kaliningradské oblasti) stejnou metodou jako Krymského poloostrova.

114; Letadla USA zaútočila fosforovou municí na Deyr az-Zaur. 8. září dvě americká letadla F-15 zaútočila na syrskou provincii Deyr az-Zaur zakázanou fosforovou municí.

115; „Bojovník za ruské penze“, který se dostal do sporu s Žirinovským, se nakonec ukázal jako Ukrajinec. Na internetu se šíří vtípky na toto téma.

116; Na Ukrajině už nepřepisují historii. Oni už prostě vytvářejí úplně novou – se svými vlastními fakty, daty a závěry.

117; Francouzská herečka promlouvá o architektuře Moskvy, jídlech ruské kuchyně a natáčení filmu o ženě-astronautce. Eva Green začínala svou kariéru v divadle, ale sláva se dostavila až s filmem.

118; Přitažlivost zla. Jak film mění vrahy na nové populární hvězdy. Kde končí umění a začíná výrok, za který by měl autor nést morální odpovědnost?

119; Může Pentagon vytvořit „zabijáka“ ruských nadzvukových raket? Podle názoru expertů se v Pentagonu rozhodli deklarovat své úmysly, ale o reálném výsledku projektu je ještě předčasné hovořit.

120; Sympatie „ultras“. Od katanů Třetí říše až po ukrajinské nacisty. Mezi fotbalovými fanoušky „jihu Ruska“ se stalo módou sklánět se před karateli z dob Třetí říše a jejich ukrajinskými napodobiteli.

121; V nynější Ukrajině degraduje už i samotné zlo. Začíná být banální, nezdárné, nesmyslné a nevkusné.

121; Ukrajině zbývají maximálně čtyři roky do „Dne D“. Ukrajinská otázka bude uzavřena v letech 2020-2022, ihned po dokončení výstavby druhé větve „Severního proudu“.

Zdroj: http://rusvesna.su/news
4 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna 8.-9.9.2018

 1. John_Pitralon napsal:

  122: Židovize Nova – Výměna manželek https://www.youtube.com/watch?v=3Zwb5dk9_-o
  123: DG 307 – Příběh II https://www.youtube.com/watch?v=0ma4jkscuuY

 2. John_Pitralon napsal:

  124: V. Pjakin: Seminář v Horském Altaji 2018: Vícesektorová ekonomika
  http://outsidermedia.cz/seminar-v-horskem-altaji-2018-vicesektorova-ekonomika/

  Éto děbily. Místo toho, aby měli bezplatný veřejný internet, tak raději cpou 7 miliard ročně do státní TV+rozhlasu a v židovizi si dokolečka vyměňují manželky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!