Přehled zpráv – RusVesna 13.9.2018

bednost_ukraina1; Na Ukrajině vzrostla míra chudoby. Ukrajinci nejvíce trpí nemožností dovolit si neočekávané nutné výdaje z vlastních zdrojů.

2; SBU chystá provokaci za účelem přerušení spojení s Republikami Donbasu. Ukrajinské úřady si přejí nějak zdůvodnit nutnost zákazu autobusového spojení Republik Donbasu s Ukrajinou.

3; Putin nabídl Tokiu mír. Proč Japonci odmítli? Vladimir Putin souhlasil se změnou přístupu k rozhovorům o mírové dohodě s Japonskem.

4; Ukrajinská armáda zapaluje obytné domy na jihu Doněcké republiky. S návratem horkého a suchého počasí na jihu Republiky začaly v Kominternovu opět hořet domy civilních obyvatel.

5; Minsk a Moskva se staví proti panování NATO v Evropě. Vojska NATO se skutečně nacházejí poblíž hranic Běloruska a Ruska.

6; Štít chránící před „sekerami“ (míněny Tomahawky). Dokáže ruská protivzdušná obrana ve Středomoří odrazit útok USA? Donald Trump zvažuje možnost úderu proti ruským a íránským silám v Sýrii.

7; Pobaltští švindlíři. Jak Lotyšové podvedli Rusy. Ve skutečnosti Lotyši nikdy nebudou klást rovnítko mezi sebe a Rusy označované za „neobčany“.

8; Ukrajina je jedinou zemí Evropy, kde je povoleno chválit Hitlera. Západní Ukrajina je od samého začátku nezávislosti pokryta ulicemi Bandery a Šucheviče.

9; V Donbasu byl zlikvidován ukrajinský karatel. Informoval o tom starosta města Šostka.

10; Evropský ráj: Podíl migrantů – štěstí nebo neštěstí? Kapr se nikdy nestane rybkou korálových útesů, i kdyby ho vysadili v Rudém moři.

11; Noční můra terorismu s banderovským akcentem. Vstup SBU a ukrajinských nacionalistických uskupení do islamistického podsvětí byl jen otázkou času.

12; Pentagon označil Bílé přílby za „hrdiny“ a ujistil je v další podpoře. Těsné svazky s teroristy a inscenovaná lživá videa už se dávno staly vizitkou „Bílých přileb“.

13; Na Ukrajině informovali o tom, za jakých podmínek byl Rusko rozdrtili na prach. Na Ukrajině milují silácké řeči o budoucích virtuálních vítězstvích. Nemít Rusko jaderné zbraně, snadno bychom ho rozdrtili na prach…

14; MMF ponechal v platnosti prognózu ohledně růstu ruského hospodářství na nejbližší dva roky. Za roky 2018 a 2019 se růst odhaduje na 1,7 a 1,5%.

15; Oops! Sorry! Bývalý státní tajemník Kerry se distancoval od svých slov o likvidaci chemických zbraní v Sýrii. Kerry prohlásil, že když oznamoval plnou likvidaci chemických zbraní v Sýrii, ve skutečnosti si to nemyslel.

16; Ruská centrální banka začala tisknout měnu kvůli záchraně státního dluhu. Od poloviny minulého týdne se na trhu ruského státního dluhu hlavními kupujícími staly lokální banky, které dostaly prostředky od centrální banky.

17; Japonsko zveřejnilo své podmínky pro uzavření mírové smlouvy s Ruskem. Připomeňme, že Vladimir Putin navrhl Šinzó Abemu podepsání mírové smlouvy.

18; V Ulan-Ude uhasil vandal Věčný oheň na památníku Velké vlastenecké války. Akt vandalismu se dostal na záznam venkovní bezpečnostní kamery.

19; Putin informoval o tom, v čem spočívá povinnost ruských vojáků. Prezident také slíbil další posílení ozbrojených sil.

20; Nový dres ukrajinských fotbalistů rozdmýchal starý konflikt, říkají německá média. Připomeňme, že ne dresech ukrajinského národního fotbalového mužstva je napsáno „Sláva Ukrajině!“, což je považováno za nacistický pozdrav.

21; V Kyjevě postřelili a ubodali nožem krymského bojovníka proti Rusku a pomahače karatelů. Informoval o tom vůdce uskupení „Azov-Krym“.

22; Totální porážka „nepřátelských“ sil. Vladimir Putin zhodnotil sílu Ruské armády na manévrech Vostok 2018. Prezident Ruska z velitelského stanoviště sledoval průběh hlavní etapy obrovského vojenského cvičení.

23; Ještě více paniky? Ministr pro hospodářský rozvoj a šéfové bank VTB a Sberbanky se rozhodli dovést Rusy k infarktu. Chtělo by to, aby někdo přišel a řekl „Hoši, všechno bude fajn!“. Zatím to za všechny schytává Putin.

24; Byla zjištěna identita. Doněcké ministerstvo vnitra informuje o úspěchu pátrání po vrazích Zacharčenka. Děkujeme za součinnost . Identita hledaného občana byla zjištěna, říká se ve zprávě ministerstva.

25; Evropská unie prodloužila protiruské sankce. Informuje se o tom v prohlášení zveřejněném na stránkách Evropské rady.

26; Šéfredaktorka RT natočila interview s „traviči Skripalových“. Nevím, s kým jste strávili včerejší večer, ale já jsem jej strávila s Petrovem a Boširovem, říká Margarita Simoňjan.

27; Ministerstvo příjmů a daní Doněcké republiky zveřejnilo Akční plán po odchodu „Taškenta“ (Alexandra Timofejeva). Počítá se s řadou opatření, v jejichž rámci budou přehodnoceny daně a cla, a také zmírněn systém prověrek podnikatelů.

28; Netestujte odhodlání Donalda Trumpa udeřit na Sýrii, varuje stálá představitelka USA při OSN. My jsme Syřanům, Rusům a Íráncům jasně řekli, že se mají zamyslet, než použijí chemické zbraně, prohlásila Nikki Haley.

29; Na Faerských ostrovech rybáři sadisticky povraždili kolem 800 delfínů. Rybáři se smíchem probodávali delfíny. Mělčina se velmi rychle proměnila v krvavou lázeň. Tento lov byl v letošní sezóně už jedenáctý.

30; Odpověděli na všemožné otázky, říká šéfredaktorka RT o interview s „traviči Skripalových“. Margarita Simoňjan upřesnila, že Petrov a Boširov jí ukázali své pasy a informovali o své práci ve fitness branži.

31; Našli je pod sukní. Ukrajinka se pokoušela provézt do své vlasti padesát i-Phonů. Toto úctyhodné množství použitých tabletů skrývala pod svou sukní.

32; Petrov a Boširov informovali, proč jeli do Salisbury. Naplánovali jsme si to tak, že bydlet budeme v Londýně a do Salisbury si jen zajedeme.

33; Kyjev chystá silové obsazení území Doněcké republiky. Nepřítel posílil vzdušnou rozvědku, provádí ostřelování po celé délce linie dotyku.

34; V daňovém ráji na ostrově „Russkij“ se usadil první „obyvatel“. Ofshore na ostrově Russkij získal prvního rezidenta. Přitom společnost změnila registraci z kyperské na ruskou.

35; „Aktivista“ Pussy Riot Verzilov je v nemocnici v ohrožení života. Verzilov se proslavil hlavně svým skandálním během přes hrací plochu během finále Fotbalového mistrovství světa 2018. Nyní má problémy se zásobováním mozku krví.

36; Řekli, že přijdou jen do mé pracovny, říká šéfredaktorka RT o interview s Petrovem a Boširovem. Margarita Simoňjan informovala, jaké požadavky vyslovili muži v procesu dojednávání formátu rozhovoru.

37; Rusky vyhrály zlato na Mistrovství světa v moderní gymnastice družstev. Kromě toho Dina Averina vybojovala dvojí zlato hned v první den šampionátu v Bulharsku.

38; U Jalty došlo k zemětřesení. Ojedinělý podzemní otřes, jehož následky pocítili ve městě, byl zaregistrován 28 km od břehu.

39; Jsou to důstojníci GRU! Britské úřady o interview Petrova a Boširova. Vládě je jasné, že tihle lidé použili mimořádně toxickou chemickou zbraň v ulicích naší země.

40; Zvracení a halucinace. Hromadná otrava ve škole v Dněpropetrovsku. Přitom ve školní jídelně tvrdí, že děti se otrávily mimo školu, a pokračují ve výdeji jídel žákům.

41; Utekl hrobníkovi z lopaty. Chlapec si v Americe probodl hlavu špízem a přežil. Ostří prošlo hlavou od obličeje k zátylku a přitom zázrakem nepoškodil ani mozek, ani tepny.

42; Oficiální představitelka ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharova komentovala reakci britského ministerstva zahraničí na interview „travičů“ Skripalových. Tohle nám říkají lidé, kteří prohlašovali, že pasy Petrova a Boširova byly vydány na falešná jména? Boris Johnson prozíravě včas opustil tuhle děravou kocábku pod vedením Theresy May.

43; Na Ukrajině vytvořili dětskou hru na téma UPA. Tvůrcem stolní hry je Ústav národní paměti Ukrajiny.

44; Skripalova neteř komentovala interview Petrova a Boširova. Ten jeden není vůbec podobný zveřejněné fotografii. Prokuratura Velké Británie sdělila Petrovovi a Boširovovi obvinění podle čtyř článků včetně pokusu o vraždu.

45; Žalostné bečení směrem k NATO. Ve Státní dumě tvrdě odpověděli na slova ukrajinského bývalého ministra o porážce Ruska. Poslanec Státní dumy komentoval prohlášení bývalého ministra hospodářství Viktora Suslova tím, že svalnatá slova mají jen přimět NATO k podpoře ukrajinské armády.

46; Ruští kriminalisté pomohou s vyšetřováním Zacharčenkovy vraždy. Ruští specialisté už vyjeli do Doněcké republiky.

47; V Německu kněží znásilnili více než 3.600 dětí, píše Der Spiegel. Více než 3.600 převážně nezletilých dětí bylo obětí zneužívání ze strany katolických kněží.

48; V ruském ministerstvu zahraničí informovali o cílech vraždy Alexandra Zacharčenka. Připomeňme, že šéf Doněcké republiky zahynul 31.8 v důsledku výbuchu v kavárně Separ v centru Doněcka. Mocenské vakuum v Doněcké republice po vraždě nejvyššího představitele může být nebezpečné v okamžiku, kdy se Kyjev rozhodne pro silové řešení konfliktu, prohlásila Marija Zacharova.

49; Ve Státním departmentu informovali, jak se může Rusko vyhnout sankcím v souvislosti s případem Skripalových. Musí splnit několik podmínek. Navíc američtí zákonodárci musí dosvědčit, že podmínky byly splněny.

50; Pavlenskij byl propuštěn z francouzského vězení. Soud nařídil propuštění „umělce“ z vazby a uložil mu povinnost hlásit se pravidelně na policii.

51; Ukrajina nesplnila 15 povinností vůči MMF. Požadavek na zvýšení ceny plynu byl vznesen už v roce 2008.

52; Posádka Ukrajinou unesené lodi Mechanik Pogodin se vrátila do Ruska. Dvanáct členů posádky včetně kapitána se vrátilo do vlasti.

53; Čína potřebuje dohodu s USA, řekl Trump. Prezident USA Donald Trump prohlásil, že Čína potřebuje uzavření dohody s Washingtonem víc než americká strana.

54; Vojska OSN jsou pod ochranou ruských „Tygrů“. Informuje o tom nová reportáž ze Sýrie.

55; Pracovníci SBU zastřelili příslušníka ATO při zatýkání. Informovala o tom tisková služba SBU.

56; Ani Moskva, ani Washington si nepřejí dospět do stádia, kdy budou zavedeny sankce proti ruskému projektu „Severní proud – 2“, řekl americký ministr energetiky Rick Perry. V případě pokračování výstavby ale USA mají v úmyslu zavést sankce proti energetickému sektoru Ruska, dodal nejednoznačně americký ministr.

57; Vyostření situace u Mariuppolu a Gorlovky. V činnosti jsou bojová vozidla pěchoty, granátomety, minomety. Ukrajinská vojska dnes večer zahájila palbu na území Doněcké republiky v okolí Gorlovky a Mariupolu.

58; Dobrá zpráva: Švédský soud zrušil pozastavení vymáhání aktiv Gazpromu Ruská plynová společnost podala odvolání ke švédskému soudu, který v červnu pozastavil výkon rozhodnutí.

59; USA mají právo trestat země za necivilizované chování, říká americký ministr energetiky Rick Perry. Prohlásil, že USA mají právo používat energetiku jako prostředek tlaku pro potrestání zemí za necivilizované počínání.

60; Ukrajina na žádost FSB vydala do Ruska ozbrojence, který bojoval v Donbasu a v Sýrii, FSB Ruské federace podezírá Tumgojeva z členství v jedné z radikálních skupin na území Sýrie.

61; V Anglii zrušili příkaz k obstavení aktiv Gazpromu.

Zdroj: http://rusvesna.su/news
71 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna 13.9.2018

 1. John_Pitralon napsal:

  „Seminář v Horském Altaji 18-27.07.2018″ Valerij Pjakin
  Prodej cenných papírů USA MF RF https://www.youtube.com/watch?v=DuBPLzS18HE
  Vícesektorová ekonomika https://www.youtube.com/watch?v=Se7zQgAmGe4

 2. KRTECEK napsal:

  CO TAK DAT SI NÁŠ OSV SEMINAŘ?

  Staňte se pomocnou stráži ideologické policie!

  http://www.novarepublika.cz/2018/09/pomocna-straz-ideologicke-policie.html

 3. niSas napsal:

  Šichni sme zvědaví jak bude eu trestat Maďarsko za sebeobranu a do kerého kouta je pošlou klečet s představou, že se jako exemplárně polepší a že v tom rohu už nebudou chtít zůstat. Typuju, že z teho vznikne nějaká varianta trojmoří, ať už plánovaně nebo povzbuzena společným strachem z dementící jevropy, kerá čas na polepšení ztratila. A tak, jak se blboni hrnuli do Brusele, budou postupně od ní utíkat a skočí do náruče evropské konfederaci středu.

   • niSas napsal:

    Prozatímní blboňské snahy zaprodaných státních jelit, slepit neslepitelné pofidérními konzumními tmely, lepidly a umělými výplněmi konzumní pěnou, vytékající z jejich rozumu, přecházejí zpět k ideologickým, rodným vazbám národních zájmů gdy každý chvilku tahá pilku. Těm, kerým zbyly eště nějaké rodné vazby a trochu vlastní máčky v hlavách se už po nocích o tom zdá. Na monarchistických představách se ale s lidma neshodnou, oni to vědí.

    • .lak napsal:

     Tak je potřeba si uvědomit kam nás tato platforma industriálky /vyvolených/ dovedla přes proklamace obluzeným kdy se baví ti co spolu mluví co by vlci co bude k večeři, ovčani.

     Reakce na podnět na AEnews

     Návštěvník
     M.C.
     V jednom bodě nesouhlasím – tahle země jejich nebude. O to se postaráme.

     Pro všechny nikdy nebyla a nemůže být – prostě tu pro všechny není dost místa a obživy.

     Co si o tom myslí (to) Pehe:
     http://forum24.cz/jiri-pehe-co-je-na-zapade-extremismus-u-nas-se-bere-jako-zdravy-selsky-rozum/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

     25-2 OdpovězZář 15, 2018 0:14
     .lak
     Návštěvník
     .lak
     Tahle zem není pro starý, pracující v rozvojové zemi za mrzké mzdy, pro mladé kteří nejsou nebo nemají na školní obědy. Komu patří? Na islandu vyhnali tvůrčí hodnotovce chudáky bankstery 1% neoliberálů majitelů a bohužel nemají dluhový systém, státní dluh a dluhové otroctví dětí. Nelidské.
     Plakani co nerozumí z translátoru google pro prášek.

     16-2 OdpovězZář 15, 2018 9:22

     • niSas napsal:

      Jaký rozdíl je mezi alternativním blboňem a proudovým blboňem je ten, že ten proudovej má stále podání a alternativní stále míčky odráží. Míčky, hřiště a rakety po zavíračce vrátí i s výpalným majiteli, kerej bydlí v cizím státě. Jediné na čem se ti blboni shodnou je, že pojebaní běhači za míčky běhají pomálu. Tady je to stejný. Čučma sežene drby, hodí to do hrnca přehledu zpráv a blboňská prasata se v tom musej rochňat, páč na jídelním lístku to ani nedokáže pojmenovat, tak tomu říká pomeje ze dne kerej si sám, vymyslí. A jak to vypadá. lepší to už nebude. Neřekne co chce, co požaduje, nenapíše co chce a co požaduje a nenapíše ani jak by to mělo vypadat. Prostě to neřekne, nenapíše a basta. Nenapíše to, ne a ne a ne. NE NE NE. Jako kokot čeká na míček. Muheeeeeeee

      • Jan Kowak napsal:

       A gdo ne-má drby.. hodí do hrnca KOCKU !!
       .. du spát ROBOTI – bubudu te-dy spjašči a až do rána
       Bííléhóó.
       Ale eště ček-nu wideososák wod Gusty.

       ps : Sasîne.. já chcu nowou Klábosnici : /

 4. niSas napsal:

  Blboni říkají, že Rusko potřebuje v jevropě nějakou mašinérii nebo snad intelekt z Německa. Howno. V době nanebevzetí a zřízení Evropy středu, střední Slawarii, dostane pozvánku do spolku i Rusko a to bude konečná pro šmejdy, páč tím začne hospodářskej den, úklid ve všech koutech a hledání vyšší úrovně společného jmenovatele. Tím jmenovatelem bude kultura, společné jazyčnictví a společný cíl odvšivení a odparazitování.

  • proud napsal:

   Tomu sam neveris,dokud budou existovat penize a rozdily mezi lidma!

   • niSas napsal:

    Tvoje víra žádnou horu nepřenese. Znáš někoho gdo chce zrušit penize a rozdily mezi lidma? Podíly na neprodejné půdě po předcích od naší mámy ti smrdí. Rozhodovací podíly na rozpočtu na základě podílu na neprodejné půdě ti rovněž smrdí. A rovný podíl v našich prachách na rozpočtu celé země ti rovněž smrdí.

    • proud napsal:

     Jisteze mi tyhle tvoje sileny predstavy smrdej,cos cekal kdyz jsi idiot a ja normalni,ze budu tem picovinam tleskat?

     • niSas napsal:

      Žiješ ve snách, že vstoupíš do lesa, vykántříš všechno aby si měl nárok chodit gde tě napadne. Tak svět nechodí a nigdy chodit nebude. Tyhle podvržené teze, že tím zničením lesa a „právem“ chodit gde nás napadne dosáhneš rovnosti je pitomost. O tom potřebnosti života ani jevy vůbec nejsou. Člověk v první řadě potřebuje to, co jsem napsal a až něgde v zádu by si něgdy zahrál společenské hry, keré stavíš na první místo ty, a které ani jasně popsat nedovedeš, páč jen mluvíš za druhé, co by jako měli chtít. Ani netušíš a nezajímá tě to, jak bys jejich potřeby zjišťoval, páč jejich potřeby a sečtění všech „našich“ potřeb pod sebe, tě nezajímá, páč to prostě považuješ za zbytečné.

      • proud napsal:

       Ses blazen,s temahle opolidma neni mozny ani tvuj plan,ani muj,jenze v mym je na rozdil od tvyho,prace s lidma! Ty jim chces nechat starej,jen upravenej system,rychle te vyvedou z omylu!!! Moznej je jenom uplne novej a jinej,dokud budou penizembudou rozdilyb a rozepre,valky a svinstva,ale to ten tvuj priblblej vlasak co mas misto mozku nikdy nepochopi!

       • John_Pitralon napsal:

        Diskuze s vyvolencema a opolidma moc nefunguje – viz Knihovna VH: https://www.youtube.com/watch?v=9dGiQRK7_Q4

       • pavlík napsal:

        Peníze mohou zůstat coby oběživo umožňující chod ekonomiky. To je ok. Co se musí změnit je způsob emise.

        • proud napsal:

         Nemyslim si,protoze vlastneni majetku,tedy i penez vytvari nezadouci rozdily a jitri zakonite emoce,to znamena nekonecnej bordel a zotrocovani,a je to logicky,kdyz si zvyknes na komfort,budes ho chtit i za cenu zotroceni druhejch,protoze cizi bolest nepali.Popremejslej jak to bude vypadat kdyz na vsechno bez problemu kazdej „dosahne“,kolik zvirecich manyru se stane okamzite zbytecnejma!

 5. Petr C napsal:

  Proude rozdily mezi lidma budou vzdy. Clovek je individualita, nebo chcete sedou masu, ktera bude naprogramovana na dobrotu? Vymlouvat se na penize je velice jednoduche.
  K cemu a jak chcete vychovavat lidi kdyz v dnesni dobe jsou uz decka skoro statni?

  • proud napsal:

   Jisteze budou rozdily,vsak je to o individualite a jeji svobode.To ale nesouvisi s lepsi budoucnosti,ta je mozna prave tim spis.Vsak individualitu se snazej utloukat a nastolovat uniformovanost, mezi obycejnejma lidma, co to jenom jde.

  • proud napsal:

   Ty rozdily by mely bejt cim dal patrnejsi,ztracej se prave s ovcanstvim a stadnosti.Jenze na obcanech bude jak ty rozdily budou vnimat a jak je dokazou pro vsechny vyuzit k uzitku.Ovcani to nedokazou,proto zamerne pisu,ze na obcanech.Ovsem je potreba se zbavit nastroju ktery nutej a podporujou reseni rozdilu valkama.

   • niSas napsal:

    Všichni mají všechno a nigdo nemá nic. Každej si může individuálně běhat po polích gde ho napadne, páč nigdo žádnej podíl po předcích nedostane, ani na rozpočtu a ani nebude smět volit svoje potřeby. V součtu ti to vychází tak, že po „práci“ v lágru budou mít hnědí blboňští mulati volno a po procházce se vrátí na ubytovny, gde se dovědí plán vrchnosti na další den. Zapomněl sem na něco? Muheeeeeeee

    • proud napsal:

     Zapomel,na to ze to mas v palici vydlabany.Dost dobre v praxi bez lhani a podvadeni nejde neko,u rict ze ma vsechno a nic mu nedat,nebo se chces hadat i o takovy samozrejmosti? Navic tvoje definice „podilu po predcich“ je dobra vychcanost,odflaknout kazdyho komu patri cela jeho vlast par hektarama chemii zniceny zeme a jinam nesmis,pac tam jsou dalsi soukromy hektary………a neproberes se z ty pitomosti…….a neproberes.Nabizis lidem hovno s domacim vezenim a vydavas to za vyhru.

     • proud napsal:

      Ovsem aspon se staras aby kazdej tejden nezapomeli psat svoje potreby ktery jim timto zuzujes na minimum!!!

      • niSas napsal:

       Magore, každej synek a dcera od naší mámy mají podíly, páč ti sou národ. Turisti nejsou národ. To znamená, že našim synům a dcerám patří právo rozhodovat, né plkat jako ty, co píše neuchopitelné slinty a beztvaré názory o zemi, kerou celou zdědili po předcích, podílově a to na základě těch podílů, né na základě bumážky a víry v sociálno předhozených hodnot. Vlast musí být širší rodina, ale každej má svoji postel, svůj talíř, svoje boty…chápeš to?

      • niSas napsal:

       Blboni bez podílů sou a budou jen davem, Stádem, keré se žene do „práce“, stádo odkázané a závislé na všem. Bez psaní svých sečitatelných potřeb, ze kterých vzejde celospolečenská objednávka na skutky, jsou blboni stádem, keré vošulí každej nosáč a turista z cizína a jediné co jim zbude budou plky a hemzy psané na diskuzích, keré za týden zmizí.A můžou jen plkat a naříkat celé věky věků, páč to je smyslem všech režimů. Heh

       • proud napsal:

        Ono to vubec neni o tom milej zlatej co mas,ale jak to cejtis,ty k tomu potrebujes berlicky vlastneni,me staci jen si uvedomovat.

       • proud napsal:

        Proto ty chudaku porad otravujes s nejakejma podilama toho co kazdymu z nas patri uplne cely!!!!!!!!!!!!!!! To znamena ze kdyz chces neco nekde se zemi (nasi zemi) udelat,musis se zeptat vsech,a tak to ne ze ma,ale musi bejt!Jinak jsme ve stejnym bordelu a svrabu jako dneska.

        • John_Pitralon napsal:

         Bohužel neoliberální židácká takzvaná „Ústava ČR“ jakožto neplatný nefunkční právní zmetek neobsahuje ani to, kdo má mít náš majetek ve vlastnictví. A lidi se diví, proč mají najednou za vlastní vodu platit Francouzům. No protože jejich zásTupci v neoliberálním svinci si zvednutím ruky převedou do ciziny nebo komukoliv, co chtějí.

         „Občané požadují ukončit tunel vodárny a vrátit vodu do rukou obcí“
         https://www.youtube.com/watch?v=4tIS4iwrEfQ

        • proud napsal:

         Je smutny ze se musime zaobirat takovou samozrejmosti jako je nase voda pro nas zadarmo,nami spravovana a u nas uzivana! Natoz jejima kradezema stejne jako financema nakradenejma z ni.

        • proud napsal:

         Voda jako takova ma bejt uplne zadarmo a navic v neziskovym sektoru ma bejt i starost o ni,tedy jen rozpocitany nutny poplatky s jejim udrzovanim spojeny,bez snahy o zisk!

        • John_Pitralon napsal:

         No právě, protože současná „Ústava ČR“ je od základu zmršená, tak neobsahuje nic o tom, komu patří náš majetek. Takže nedává nikomu z nás žádnou garanci ničeho. Klidně převedou i vodu černochům, ať jí tu prodávají, když na to mají, ne.

        • proud napsal:

         Tak,tak,vsak taky ustavy jsou uz svym vznikem prece podfuk…….

        • niSas napsal:

         Postel, talíř, boty, … a to co to zastřešuje včetně podílu 1ha, podílu na rozpočtu a podílu na rozhodování považuji za osobní vlastnictví, jakmile to zdědí po předcích, do teho ty a další turisti strkat nos nebudeš. Co to je soukromý majetek 3,5,10.50 a více ha. Co to je soukromý majetek, fabrika, kerá zabírá podíly na neprodejné půdě ostatním? Co to je to tvoje všem? Gde se to čepuje? A víš proti komu to sou jistiny ? Proti tobě.

        • proud napsal:

         Nejen ta nase,vsechny,vzdyt je nikdy lidi svou vetsinou nenavrhovali,natoz schvalovali……….jde o porad stejnej podfuk vladnouci sedy eminence stridajici jen ruzny -ismy pri svejch pokusech o absolutni a vecnou moc bez omezeni.

        • proud napsal:

         To asi sotva,tak jedine v dnesnim systemu kde nerozhoduju ani ja,ani vetsina,ale jen samozvana mensina,tak jak v demokracii.Mimochodem,ten tvuj zapraskanej hektar je stejne o nicem dokud se bude krast,a to sebude s komercnim soukromym majetkem vzdycky.

       • proud napsal:

        Co se tejka tvyho osobniho soukromyho vlastnictvi do cehoz spada dum,byt,zahrada a co je v nich,nevim proc to sem tahas,kdyz to s nicim nesouvisi,je to samozrejma vec.To jsou takzvany osobni pozemky ktery tobe a tvejm potomkum patrej dokud o ne maji zajem,nebo nevymrou.Patrej vam,ale k uzivani,jinak patreji samozrejme vsem,ovsem vsichni respektujou ze je to vas soukromej(osobni) prostor.Ovsem jen tobe to porad jaksi nezapaluje a porad hejkas neco o nejakejch podilech.

       • proud napsal:

        Navic omilas do kola naprosto samozrejmou vec ze Ceska zeme patri jenom a pouze Cechum(coz jsou i Moravani a Slezani,zcela pochopitelne) a zadnejm hostum,nebo nejaky EU a podobne.Proste placas kraviny ktery sam neumis oduvodnit,natoz navrhnout a ukazat cestu k praktickymu pouzivani a reknu ti i proc,protoze to v tvym gulasi co z toho delas ani nejde.

        • Petr C napsal:

         Mylite se ze Ceska zem patri jenom puvodnim obyvatelum. Patri tem kdo ji dobude a to je jedno jak. Mam dojem ze Cesko je tak rozkradene ze vam toho moc uz nepatri. Napriklad u nas v Canade jsou lide presvedceni ze zeme patri jim, proto ze si ji koupili, nebo indianum protoze na ni ziji od nepameti. Neni tomu tak uzemi porad patri kralovne, ktera ho defakto jen pronajima. Kralove to uzemi dobyli nasilim. Jenze ted se to dela zadluzenim. Recko napriklad bylo nuceno rozprodavat uzemi cizincum nedavno. Podobny problem maji i USA.
         https://www.zerohedge.com/news/2014-04-03/chinese-are-buying-large-chunks-land-across-america-and-zillow-now-enabling-it
         Prikladem by mely byt zeme ktere nedovoli prodat svoji zemi do cizich ruk. Napr. Thajsko kde vam zemi jako cizinci neprodaji, ale pouze pronajimaji a nejdelsi mozna doba je na 25let (tim cislem si nejsem jisty).

        • proud napsal:

         Nemejlim,zem naroda by nemela mit zadnej vztah k jeho dluhum,nakonec ona je neudelala,ze.Jestlize je to jinak,je to podvod.Stejnej jako podvod dobejvani zeme ve valkach.

        • Petr C napsal:

         Proude, je spousta veci co by nemelo byt a presto je. Samozdrejme ze vse podvod. Snad si nemyslite ze bohati chteji penize? Na ty naleti obycejny supacek. Bohati chteji mezi jinyma neomezenou moc, prirodni bohatsvi a zem. Kdysi se o to vse jejich otroci hlavne mlatili, ted je dostavaji diky dluhum. Prozatim si to uvedumejeme jen v malem, kdyz banka zabavi majetek jedince. Jenze casem to prejde na cele staty, kdy korporace zacnou vlastnit vse. Obycejni lide se kvuli investicim zadluzuji a pak mocni utvori krizi a zadluzeny prijde o vse. Take reci – nemejlim , zem naroda, jsou k nicemu, tak samo nejake pozadavky. Dokud obycejni lide nevemou do ruky kyje a nevypraskaji ty novodobe feudaly od koryt, bude hur a hur.

        • proud napsal:

         Krapet si protirecis:-).Treba tady:“Snad si nemyslite ze bohati chteji penize? Na ty naleti obycejny supacek. Bohati chteji mezi jinyma neomezenou moc, prirodni bohatsvi a zem.“………..coz bez penez nejde,proto byly hlavne zavedeny,pro jejich vlastnosti a moznosti,bez nich nejsou ona moc a ziskavani dalsiho bohatstvi mozny! S tema kyjema souhlasim,paklize to vezmu obrazne,jde to i prostou neposlusnosti.

        • Petr C napsal:

         Proude, ti bohati ty penize berou jako prostredek ktery je dostane k moci a ne jako konecny cil. Nebudou penize bude dalsi prostredek. Uz jako male decka jsme se mydlili o ten pisecek a silnejsi vetsinou vyhral. Lide si vdy najdou nejaky prostredek k ovladani jinych. Sama priroda je k tomu nuti. Prijde sucho, neuroda a lide se podeli o vse posledni aby vsichni pochcipali a nebo se o to porvou aby nejsilnejsi prezili? Samozdrejme zneuzivani penez je zlo, ale to pochazi od lidi.

        • proud napsal:

         Jisteze pochazi od lidi,ale prachy jsou nejsofistikovanejsi ovladace,sledujes ze i ty se jich zastavas? ;-).Mimochodem,kdyz hledas pravdu,staci se dobre rozhlizet,vzdycky ji mas na ocich podle zakonu Universa.

        • proud napsal:

         Tady mas malej priklad jak se to dela.https://www.youtube.com/watch?time_continue=406&v=ErohcrzuySc

        • Petr C napsal:

         Mozna zastavam. Ale jsem proti systemu jejich zneuzivani. Vas bezpenezni spolecnost je utopie. Muze fungovat v male komunite, cehoz jsem take zastance, ale nikdy ne po celem svete. To ze potrebujeme penize neznamena ze nas vsechny ovladaji. Vy se nechate ovladat penezy? Jste jak zvire ze nevite kolik vam staci k poctivemu zivotu? Jste ochoten udelat pro penize i spatnosti? Problem je v lidech ze nevi kdy maji dost.

        • proud napsal:

         To jsou Peto jenom vymluvy.

        • Petr C napsal:

         Ne, to se lide vymlouvaji na penize. Neumeji si priznat ze oni jsou to zlo. Tim ze si to nepriznaji tak ho v sobe ani nepotlaci. Je jednodusi se porad na neco vymlouvat.

        • proud napsal:

         Ne,to se jen vymlovas ty presne podle systemu,vymlouvate se vsichni jak v jedny uniforme,uplne doslovne stejne! Kdyby ses kdy vubec zamyslel nad mou „teorii“,nikdy bys nemluvil o nejakym sc-fi nebo fantazii,protoze bys ji pochopil a nikdy bys nenapsal cos napsal:-),takze je mi to jasny :-).Stejne jako mi je jasny ze kdyz nemam co komu zavidet a mam zivotni jistoty,nemusim delat veci jaky se ted dejou,tak prosty to je,ovsem pokud mam duvod zavidet,nebo sledovat jak se jiny maji a ja ani nemuzu,pak se samozrejme budu zaobirat myslenkama co s tim a kdyz budu mit dost kuraze a nenechaji me oficialne,pujdu si za mrzkym bohatstvim a tim moci po zlym a nelegalne i kdyz dneska je zajimavy sledovat co je vlastne legalni a co uz neni,vsechno pro penize a majetky,aby je lidi ziskali a skrz ne moc.

        • Petr C napsal:

         Proude ta vase teorie je a zustane pouze teorie.
         Placate tu o ze pokud nema kdo co komu zavidet. To zrusenim penez nevyresite. Lide zavideli co svet je svetem. Jeden vam bude zavidet ze mate vetsi pero, druhy to ze mate sikovnejsi ruce a podobne. System jin a jang, neboli svetlo a temno nezrusite.
         System rozhodovani vsech take nemuze fungovat. Je veliky rozdil pohledu na svet u osunacti leteho a padesatnika.
         Co je legalni a co ilegalni podle zakona je uplne jedno, protoze zakony tvori ve vetsine velci kriminalnici.

        • proud napsal:

         Jiste:)))))))))))))))))))))))))),ale pochybuju ze se kvuli mymu vetsimu peru rozputa svetova valka,kapisto? ;-).Jakmile prestanes platit a obchodovat a zacnes podle potreby rozdelovat,nejenze usetris,ale zmizei hlad a zizen,o zvtaru ve vychove,skolstvi,medicine i potravinarstvi ani nemluvim,takze kdyz ja placam a ty nepremejslis,pak z toho samozrejme nic nebude,protoze jednotlivec nemuze dokazat to co dokaze vetsina.

        • proud napsal:

         oprava: o zvratu ve vychove atd.,vymyslel bys to i sam,kdyby sis to predstavil a zamyslel se,ale neudelals to,asi ti na ty budoucnosti az tak nezalezi.

        • proud napsal:

         Ve chvili kdy se z penez stane srot k nicemu a nebude se obchodovat,bude mit kazdej jen to co ma doma,osobni vlastnictvi,vsechno ostatni bude znarodneny,celej svet!!!! A svet nebude o moci ale o lidech,jenom blazen muze neco takovyho zavrhnout a jit do valky s nejistym koncem zabijet stejny rodice jako je on sam!

        • Petr C napsal:

         Proude, mozna nepremyslim a nebo premyslim, ale ne zrovna ve vasich kolejich. Jedno vsak vim. Umim rozlisit co je realne a co ne.
         Rozdelovat podle potreby? Ja nechci nikoho kdo mi bude urcovat jake jsou moje potreby. Ono kazdy ma jine predstavy o svych potrebach. Vas system se da nastolit pouze terorem proti obycejnym lidem presne tak jak to bylo za VRSR.
         Kvuli peru valka asi nezacne, ale kvuli vode jo. Hodne Africanu utika utika kvuli suchu, jiste se s nima o svoji vodu s radosti podelite.

        • Petr C napsal:

         No, aspon negri budou moci do Evropy letat, aby ji vyrabovali. Ono totiz i kdyz znarodnite cely svet tak je smysluplne nenaucite.

        • proud napsal:

         Nejak mi unika proc by se nekomu mely urcovat jeho potreby,on sam nevi co a kolik potrebuje???Kdo by to mel jinej vedet lip???Peto,tvuj problem je ze se snazis vsechno co napisu,napasovat na soucasny ovcany a to skutecne nejde :-))),Jenze chces li pracovat na budoucnosti,musis uz po budoucnu premejslet,jinak skoncic jako napriklad Sasin,kterej je navic jeste zrejme ublizenej jakousi „prejkrivdou“ na predcich,tedy „poturcenec“.

        • Petr C napsal:

         Proude nebudete zit snad tisic roku? Takze musime premyslet nad tim co je. To co bude v budoucnosti zalezi na na nasich potomcich a to nevidim nijak ruzove.

        • proud napsal:

         Zalezi,ale shodneme se na tom ze jablko nepada daleko od stromu a ze priklady tahnou,ze? Vidim to u souseda jehoz tata vysel ze sesty tridy,ne ze by ji dodelal,ale uz byl na zakladku moc starej…….vychoval ze synu naproso bezohledny a sobecky ksindly, co navic jeste kradou,po ovoci poznate je.

        • Petr C napsal:

         No a o tom to je. Taci lide budou vzdy a pokud je neco nebude nutit k cinnosti tak zhniji uplne. A jak pisete, priklady tahnou. Proc makat kdyz muzu mit vse zdarma.

        • proud napsal:

         To si i dneska rekne jen kriminalnik,ale poctivej clovek ne.Na ten film o nepodminenym prijmu ses taky nepodival,jak vidim,jinak bys vedel ze lidi jdou do prace kdyz nemusej mnohem radeji a s mnohem vetsim usilim!Naopak se do ni nezenou za ubohou almuznu kdyz videj sefa jak si jezdi bavorakem!

        • Petr C napsal:

         Proude, filmy jsou filmy realita je realita. Co vim z praxe tak nanejvys 20% lidi je co k cemu a na nich ten zbytek parazituje.
         Ja jsem take pro zakladni prijem, ale to je neco jineho.

        • proud napsal:

         Ten film je dokument,ptali se Nemcu na ulici co by delali kdyby meli ten prijem a nemuseli pracovat,tedy zadnej Hollywood,ale seriozni reportaz.

        • proud napsal:

         A mimochodem,za normalnich okolnosti bych sel do prace i ja sam,prestoze to nemam zapotrebi.Ale prave proto nepujdu delat blbce za almuznu jako ovcan i kdyz me to bez prace sere.

        • Petr C napsal:

         Ptali se. Proude to jsou pohadky. Ti lide by ze zacatku do prace chodili a pak mene a mene. Potom kolik lidi by bavilo delat tkz. nepopularni prace? Ono zakladni prijem je fer. Beru to tak ze to je poplatek za ukradene prirodni bohatsvi a pod. Ovsem ten by mel mit kazdy stejny, bez vyjimek a vyska by zalezela na prosperite statu. A co vydelate nad to je vase vec.

        • Petr C napsal:

         Nechapu. Bez pace vas to sere. To nemuzete delat na sebe pro sebe? Ja take toho moc za penize nenadelam akorat kdyz si kluci nevi moc rady a nebo to dlouho trva. Ale jinak jsem postavil par skleniku. Sem tam potrebuji pomoc znami, takze jsem rad ze si zalenosim. Ed jsem se rozhodl postavit si tinyhouse, neco takeho.
         %3B_ylu%3DX3oDMTBybGY3bmpvBGNvbG8DYmYxBHBvcwMyBHZ0aWQDBHNlYwNzcg–%2FRV%3D2%2FRE%3D1537251533%2FRO%3D10%2FRU%3Dhttps%253a%252f%252fwww.tumbleweedhouses.com%252f%2FRK%3D2%2FRS%3DjO7eie5hyQjROaqd8KENrAozTO0
         Kdyz je clovek necinny brzy starne a premysli nad blbostma.

        • proud napsal:

         Popularni nepopularni,udelat se to musi a je to bud o tom jestli chces delat na dobry bydlo a za dobry bydlo,nebo nechces,zaroven i o tvym postoji.Muj se hodne zmenil,protoze nic neni zadarmo a kdyz po me nekdo neco zadarmo chce,je nestydatej.Malokdo si vazne uvedomuje co obnasi nuceni ho pracovat,co ho to stoji,a tak dela za tu almuznu a rad ukazuje na ty kdo jsou dal a za almuznu delat nebudou,nebudou prodavat svoje zivoty a tim prace je,pod cenou!!! Je toho hodne co si neuvedomujeme a platime za to cenou nejvyssi,nasim casem k zivotu co patri jenom nam a je tezky ho zaplatit,proto ten napad s praci za vsechno co kdo chce za podminek ze nesmi ohrozit a omezit jen se souhlasem omezovanyho.Jisteze to dnesni ovcan nemuze chapat,natoz to ocenit a neco proto udelat a delat na tom.Ale jak se vic a vic lidi probouzi,pomalu na to prichazeji.Bude to jak s Julesem Vernem,neverej,a stejne se to stane skutecnosti.Nehlede na to ze na jeho dilo uz se divam taky jinejma ocima,dostal za ukol svetu rict co bude aby GP dostal zakonum Universa a proplul „bez nasledku“,ktery by se jinak dostavily,nebo alespon temer bez nich.

 6. HVzV? napsal:

  MORDECHUJSKA VLÁDA VNITRÁKŮ ČSSD MAŽE NOWAKA ALIAS KOWAKA

  našeho El comandanta za to,že napsal,když dostane do ruky dostatečně velké kladivo,tak budou naše problémy jenom hřebiky.
  Nikdo,kromě nás,vzkazuje OSV si nevšiml,že zmizely kodované pokyny pro podnikatele v oblasti velkých společenských událostí.
  Zde jmenujeme boj za mir a naše peníze, což je pěkně a srozumitelně sepsáno na přiklad ve všech bodech Národniho programu domorodců ČR.
  V prvnim bodě je samozřejmosti vznik Solidárni Společnosti,kde výkonnějši občanšti majitelé velkých peněz budou se samozřejmosti jim vlastni taky platit spravedlivé daně.

  Druhý bod zamezuje cenzuru boháče Zuckerberga a jeho monstra FACEBOOKU,kterému do náruče žene naše vláda dělniky a rolniky nebot všichni víme,že kdokoli tam napíše jen jedno písmeno,přispívá k jeho miliardám.
  Nyni mu byla korporátnimi oligarchickým systémem,který chce být fašismem nařizena cenzura,jinak ho jeho kamarádi z jednoho procenta menšiny,která chce vládnout terorem ideologie islamistů a ti panečku umi kousat do ruky,která jim nabizi pomoc,jinak ho zpokutuji do garáže odkud se svým šrot FACEBOOKEM vyjel, zpátky.
  Neni vůbec k podivu,že naše politická třida Šmejdů CPE všechny svoje voliče na FB,kde vyráběji penize tomu kapitalistovi jako divi a hlavně ti šmejdi nechtěji otevřit své weby v oblasti diskusnich části a námi požadovanou

  PŘIMOU DEMOKRACII,OBČANSKÉHO TYPU HNED A TEĎ PŘIPUSTIT, ZE STRACHU PŘED SVÝMI VOLIČ A Z PŘIKAZU JEJICH ČERNÉHO POZADI,PŘIPUSTIT NESMĚJI.

  Vypadalobyto totiž jako tady na NWOO,kde stále ještě vládne demokracie a mazanistése mohou stále hlasit na prcaku o práci.

  Nebudeme dále psát jak Národni program bojuje za mir a naše penize nebot by to kapitalisty podráždilo tak,že by dostali infarkty a museli by za sebou tahat nožku!

  • proud napsal:

   Zapomen na jinou solidarnost nez pokrytectvi tam kde vladnou penize,moulo!

   • HVzV? napsal:

    JAWOHL,

    co je to moula?Je to taky nějaké zviře?
    Ví se,že vám pane Proude zvirřata CHUTI,takže žádny odpor nebude.
    Když nevite co s penězi a chcete se jich zbavit dejte je tomuto prozatim ještě demokratickému webu a tak to borceni demokracie zachránite a ne že ne ANO!
    Pojďte spolu s námi řici panu ŠROTOVI,že jsme jeho parta a tak nám může poslat ty prozatim jen tři a půl milionů eur ,MILIONN PRO KAŽDOU HWĚZDU Z HNUTUI TŘI HVWĚZD a půlku pro nás na pivo cigára,kořalku a ženské.

    PENIZE TOTIŽ NEPOTŘEBUJEME A ČESTNĚ MU JE VRÁTIME NEBOT NEJSME TADY ŽÁDNÉ DVOJKY MÁSLA,ALE POŘÁDNI BORCI.

    Na rovinu,kdo by dnes takový pakatel , nebral a to dřive než jak píše někdo v té České skoly brouků nahoře,kteři se uči křižit kusadla si zařidime tu kapitalistickou akciovku a bude mela a peněz jako želesz!
    NO NI?

    • proud napsal:

     Moula=mirnejsi vyraz pro blba.

    • HVzV? napsal:

     Doktore Proude

     máme vás tu rádi nebot jste fakt zábavny odbornik a schopen na tisice kilometrů daleko dělat diagnosy.
     Napište jak jste prožil sucha když vám došlo seno a čim jste pak živil.
     Lidi o vás píšou,že jste dutý futrál na vepřovou hlavu,je to pravda?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!